Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Bylo nalezeno 1054 výsledků hledání.
Tipy na sázení, tipování a sázky online
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 28.02.2018, 9:06   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Nějak se nemůžu dostat přímo k příspěvku s basketovými tipy, takže analýzu přikládám tady...
Kdo nemá Marathon, tak na Fenerbahce mají české sázkovky o trochu mižší kurz . např. Synottip a Maxitip 1,70. Ale podle mě je to pořád hratelné.

Myslím, že turecká liga je v současnosti nejlepší v Evropě. Nejlepší světové basketbalistky hrají většinou tady, nebo ve dvou ruských velkoklubech Kursku a Jekatěrinburgu. Yakin Dogu a Fenerbahce by neměli chybět v euroligovém Final Four, Galatasaray zase má možnost vyhrát Eurocup.

Sezona Galatasaray není zrovna ideální. Nepostoupili do euroligového play-off a v turecké lize jsou aktuálně dokonce až devátí! Jenže během sezony tým pronásledovala zranění, některé hráčky pak přišly až v rozehrané sezoně. To se týká především lednové posily Američanky Davis, která se stala ihned velkou oporou. Ligové výlsedky také nelze moc srovnávat s těmi v evropských pohárech, protože v turecké lize mohou do zápasu zasáhnout jen čtyři cizinky a jen tři mohou být na palubovce ve stejný čas. Galatasaray má ale na soupisce hned šest kvalitních cizinek (Davis, Quigley, Dubljevič, Epoupa, Petronyte, Kobryn), které může v Evropě využít všechny. Když k nim přidáme zkušenou tureckou rozehrávačku Alben, tak máme kostru týmu, jako podle mě v Eurocupu nemá nikdo jiný. Pořád je dost velký rozdíl mezi průměrným euroligovým týmem a špičkovým eurocuipovým. Vždyť Galatasaray i přes slabší formu dokázalo v letošním ročníku Euroligy porazit třeba i USK Praha nebo Bourges, a to jsou podle mě mnohem lepší týmy než španělská Girona.

Fenerbahce si vede v Eurolize i turecké soutěži podstatně líp než Galatasaray, má ale podobnou výhodu ohledně cizinek. Na soupisce by jich měli mít aktuálně dokonce sedm (Plum, Powers, Vaughn, Dabović, Verameyenka, Sottana a nově snad údajně i Kizer). Tady je to ještě vyšperkováno tím, že místo dvou povolených Američanek mají hned čtyři, protože Vaughn má český pás a Kizer bosenský. Šoproň naopak před měsícem přišla o svoji největší ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 28.02.2018, 8:29   Předmět: basket women
[tip]9249-894[/tip]
[tip]9249-895[/tip]
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 25.02.2018, 9:38   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Tak jsme olympiádu zakončili jednou vtipnou story, o kterou se postarala Stadlober. Kdo viděl, tak se směje! Sice jsem dobře odhadl, že má na medaili, ale už jsem netušil, že jí nikdo neřekne, kudy se má běžet... Smile
Jinak myslím, že olympiáda dopadla ze sázkařského pohledu slušně, i když to mohlo být samozřejmě mnohem lepší. Chvilku mě asi ještě budou pronásledovat hlavně myšlenky na moji bezmeznou víru v Sáblíkovou na pětku a Shiffrin v kombinaci.
Po 14 dnech bez spánku si dávám trochu oraz, takže v nejbližších dnech neočekávajete na blogu nějakej větší pohyb. Díky za pochopení!
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.02.2018, 22:23   Předmět: 30km ženy
[tip]9249-892[/tip]
[tip]9249-893[/tip]

Takže zřejmě dva poslední olympijské tipy... Přiznávám, že už jsem dost vyčerpanej, takže se nebudu pouštět do žádných větších akcí. Na ženské třicítce jsem si vybral dva tipy za nižší vklad, v nichž vidím value.
Favoritky jsou asi celkem dané, tomu odpovídají i kurzy - Bjoergen, Kalla a Parmakoski. Tady value nenajdeme, leda sázet proti nim a spolíhat, že na ně dolehne únava po náročném programu. Jenže všechny jsou v takové formě, že se těžko nutí do toho sázet proti nim!

Z dalších běžkyň se podle mě nejvíc nabízí Rakušanka Stadlober, která se v posledních letech hodně zlepšila. Tady v Koreji byla sedmá ve skiatlonu a desátá na volné desítce. Třicítka by mohla být její nejlepší tratí. Loni na MS na ní byla osmá, když se jel skejt, přitom ona je o trochu lepší klasička, kterých není mezi špičkou zase tolik. Ze závodnic, které byly loni v Lahti před ní by mohla teoreticky přeskočit Diggins a Hagu, které jsou výrazně lepší bruslařky, nestartuje pak Jacobsen, kterou v norském týmu nahradí oproti loňsku Oestberg, jenže ta zatím vypadala hodně z formy a v závodech, kde jí to nejde, to většinou zabalí. Z formy je i Weng, takže u Stadlober jsem zvažoval i sázku na Top6, ale H2H s Oestberg mi asi přijde o trochu lepší.

Původně jsem chtěl dávat nějaký tip na Finku Niskanen, která je výborná klasička a zároveň vytrvalkyně, takže klasická třicítka je pro ni jak dělaná. Té věřím minimálně do první desítky, jenže kurzy už dost droply...

Místo toho bych tedy zvolil některou z mladých Rusek, které se blýskly hlavně ve štafetě. Je trochu otázka, co z s nimi udělá třicítka. Ale to jsem si u stejně starého Bolšunova říkal taky a jak to dopadlo... Nová generace Rusů vypadá hodně silná! O něco víc se mi líbí Nepryayeva, ale lákavější kurzy jsou na Sedovu, která taky nevypadá špatně a těsně před olympiádou si posílila sebevědomí titulem mistryně světa do 23 let ve skiatlonu. Proto si ji troufnu nasadit proti veteránce Kowalczyk, o ní ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.02.2018, 10:29   Předmět: rychlo
[tip]9249-890[/tip]
[tip]9249-891[/tip]

První tip na muže vychází čistě z aktuální formy. Ani jeden masáky moc často nejezdí, takže nějaké srovnání se moc nenabízí. Ale Pedersen vyjel přímo na olympiádě bronz na pětce a velkou měrou přispěl k senzační výhře Norů v týmové soutěži. Takže forma jako hrom. Oproti němu Verweij, kterému nevyšly starty na 1000 a 1500 metrů a navíc vypadal špatně i v týmové soutěži. Myslím, že v tomto závodě může pomoct i zdravé sebevědomí a to by mělo být určitě na straně Nora.

V ženách je mým černým koněm Japonka Sato, která vypadala hodně dobře jak na trojce, tak v soutěži týmů, kterou Japonky vyhrály. Sato jezdí masáky často, letos vyhrála Světový pohár v Heerenveenu. Jednodušší by měl být třeba tip proti Pechstein (Marathonbet 1,73), já ale trochu risknu domácí favoritku Kim, loňskou mistryni světa! Ta vypadala na trojce dost děsivě, tam jí dala Sato osm vteřin! A pak tu máme kauzičku z týmové soutěže, kde Kim s jednou kolegyní nechali bez jakéhokoliv náznaku pomoci vytuhnout t třetí a pak ji ještě veřejně zesměšňovaly. Proti oběma se za jejich chování strhla v Koreji vlna odporu a údajně se snad i podepisují petice za to, aby byly obě vyřazeny z reprezentace. Kim tedy asi nebude v ideální pohodě a je možné, že část diváků na ni bude i pískat. To by se jí nemuselo ´v tomto na taktiku náročném závodě jet zrovna nejlíp! Možná je to blbost, ale v toto kurzu si to za menší vklad zkusím...

Komentář po závodě: Já su naprosto nepoučitelnej, že na takový sporty sázím! Embarassed Japonku v semifinále sestřelila Kanaďanka a nic se neděje... No nic, já přišel o pár drobných, ona na to trénovala čtyři roky!
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.02.2018, 1:42   Předmět: 50km
[tip]9249-887[/tip]
[tip]9249-888[/tip]
[tip]9249-889[/tip]

Klasická padesátka se neběhá zase tak často, takže se šance jednotlivých závodníků odhadují trochu hůř. Každopádně už z programu, jaký borci na ZOH zvolili, je jasné, že největší šance na medaili si dělají Kazach Poltoranin a Fin Niskanen. Oba jsou vynikající klasici a oba se šetřili hlavně na tuto trať, ve štafetě také oba naznačili, že forma tady je. Předem bych ale rozhodně neodepisoval ani Nora Sundbyho, který na klasické padesátce zajíždí tradičně vynikající výsledky ve svěťáku, tedy hlavně doma v Oslo.

Sázet na výhru je trochu loterie a na TOP3 už to není takové value. Proto jsem zkoušel hledat vhodné dvojičky. Vyšší kurzy z českých sázkovek nabízí Fortuna. K Poltoraninovi jsem nenašel ideálního soupeře, nabízí se Cologna, ale dvě jiné možnosti mi přijdou lepší. Proti Sundbymu stavím mladého Rusa Bolshunov, který měl podobně jako Nor celkem náročný program, ale při svém mládí není na takovou zátěž zvyklý a hlavně měl před olympiádou virózu. což by se na něm mohlo podepsat. Navíc je to strašný střelec, který to nejspíš od začátku strašně napálí a myslím, že tím sám sebe odstřelí z boje o medaile.
Do akovky přidávám Niskanena proti Kanaďanovi Harveymu. Ten vyhrál padesátku loni na MS, ale to se jelo skejtem a navíc to bylo trochu překvapení. Harvey nevypadá na olympiádě úplně nejlíp a oproti fantastickému klasikovi Niskanenovi bude mít handicap v dosud mnohem náročnějším programu.

Marathon nabízí hned několik zajímvých dvojiček. Já si vybral odpočatého Nora Iversena, který loni ve svěťáku zaujal vítězstvím na klasické třicítce s hromadným startem, což je kratší obdoba tohoto závodu. Švéd Halfvarsson tady měl mnohem nabitější program, který se na něm podle mě podepíše. Navíc ani neměl bůhvíjakou formu. A docela často závod zabalí, když to nejde ideálně. Ani bych se nedivil, kdyby padesátku vůbec nedokončil.

Poslední tip jsem si nechal na Martina Jakše. On tyhle kontaktní závody celkem um ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.02.2018, 1:14   Předmět: team event
[tip]9249-885[/tip]
[tip]9249-886[/tip]

Při pohledu na pavouka a sestavy týmů mi to teoreticky vychází na finále Švédsko - Švýcarsko. Na Švédy jsou příliš nízké kurzy, proto volím Švýcary. Některé týmy nejedou v nejsilnějším složení - Rakušani bez Hirschera a Schild, Norové bez Kristoffersena, Italové bez Moelgga... Naopak Švýcaři postavili téměř to nejsilnější! U mužů bude oporou Zenhäusern, stříbrný tady ze slalomu a hlavně vítěz posledního paralelního slalomu. K němu si můžou trenéři podle aktuální formy vybrat z hodně silné dvojice Yuel-Aerni. U žen je pak hodně silná jednička Holdener, stříbrná z olympijského slalomu. Menší slabina je jen na pozici ženské dvojky, kde chybí zraněná Meillard a v nominaci není ani vítězka kombinace Gisin, která je na tom ale ve slalomu přibližně podobně jako Feierabend, která zas není tak strašná. Podtstané je, že v případě remízy se počítá součet nejlepšíh muže a nejlepší ženy! Myslím, že tandem Holdener - Zenhäusern se bude hodně těžko porážet!!! Švýcaři mají navíc solidní los - v prvním kole je Maďaři vůbec nemůžou ohrozit, ve druhém je čeká vítěz duelu Německo-Slovensko, mimochodem asi nejvyrovnanějšího z prvního kola. Němci ale mají Top kvalitu jen ve specialistovi na paralelní slalomy Strasserovi, Slovenky naopak mají slabší muže a tentorkýt se tolik nemůžou spolehnout na Zuzulovou, která po dlouhé zdravotní pauze zdaleka není v ideální formě. O finále by měli Švýcaři jet teoreticky s vítězem duelu Itálie - Francie. Italové mi přijdou slabší a Francie by mohla doplatit na slabší složení žen (Noens, Baud a Worley, pro kterou se trať asi bude málo podobat obřáku) a i muže (Pinturault, Noel) má asi pro tento typ závodu mírně slabší. V případě možné remízy tu Francouzům hrozí velký náskok Holdener na jejich ženskou jedničku.

Dál vybírám duel prvního kola USA-Velká Británie. Bez pohledu na sestavy by to samozřejmě byla jasná záležitost Američanů, ti se ale na soutěž týmů tak trochu vykašlali. Nominovali v podstatě béčko be ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.02.2018, 0:56   Předmět: čtyřboby
[tip]9249-884[/tip]

Z dvojice britských dvojbobů je dlouhodobě mírně lepší zkušenšjší Deen, pátý z MS 2015 a letos druhý na svěťáku v kanadském Whistleru. Píšu "mírně lepší", a tak kurz 1,7 by celkem odpovídal. Jenže Marathon nereagoval na tréninkové jízdy, v nichž byl Deen lepší o parník. Ve všech šesti byl výrazně rychlejší, přičemž nejmenší rozdíl byl 17 setin, což není tak málo.
Kdyby to bylo mezi boby dvou různách národů, tak bych to možná neřešil. Některé boby často v tréninku nejdou naplno starty, nebo dokonce šetří své nejlepší nože a jednou na náhraních, ale u dvou posádek ze stejné zeměn předpokládám podobnou strategii.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.02.2018, 20:39   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Sorry, ale dneska jsem měl jiný povinnosti a moc nestíhám. Embarassed V noci bych chtěl ale určitě něco poslat, asi zase cca kolem jedné.
Díky za pochopení!
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.02.2018, 8:25   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Biatlon jsem se rozhodl vypustit, protože se nechci naštvat jako včera, kdy jakoukoliv logiku odvál vítr na střelnici. A navíc jsem tam nějaké extra value nenašel. Sestavy celkem podle očekávání a biatlon už je dnes tak sledovaný, že ho mají bookies celkem dobře zmapovaný. Osobně věřím Norům, ale v těch kurzech to asi ani nemá smysl zkoušet, spíš jen za nižší vklad pro zpestření.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.02.2018, 8:10   Předmět: rychlokorčulovanie
[tip]9249-883[/tip]

Trenér Novák tvrdí, že výhodnější vnitřní dráha může dělat na kilometru tak tři až čtyři desetiny. A shodou okolností dopadl los tak, že všichni tři největší favoriti Nuis, Lorentzen a Verbij mají právě vnitřní dráhy. Tím se nám trochu eliminuje nepříjemná skutečnost, že kurzy nejsou nejvyšší.
Nabízí se tedy sázka na vítězství Nuise (cca 1,6-1,7), který je ve skvělé formě a chtěl by po zlatu na 1500 metrů získat double stejně jako na loňském MS. Pak je tu tip na Lorentzena do druhého místa (Tipsport 2,2), Nor pro změnu vyhrál 500 metrů a má také životní formu. Anebo tip na Verbije do třetího místa (Tipsport 2,0). Všechno není špatné a zároveň ne skvělé...
Mně z toho tedy vyšla akovka se dvěma nižšími kurzy, kde zároveň sázím na špatnou formu soupeřů, kteří navíc startují ve vnějších drahách. Kanaďan De Haitre má údajně problémy s patou a jezdí se sebezapřením, na 1500 metrů dojel až 21.!!! Třetí Nizozemec (i z domácích závodů evidentně nejslabší z tria) byl na 1500 m 11. a dobře nevypadal ani v týmové soutěži.
Tady se nabízí třeba ještě tip na solidního Fina Poutalu proti De Haitreovi (Fortuna 1,55).
Osobně jsem si chtěl zkusit na pětistovce stříbrného Korejce Cha Min Kyu (buď nějakou pěknou dvojičku, nebo třeba umístění v Top6), ale diletanti z českých sázkovek ho ani nevypsali. Za to tam mají jeho krajana Mo Tae Bum, který vůbec nenastoupí. Cha jsem našel akorát na Marathonu, ale jen do 3. místa, a to už mi přijde moc odvážné.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.02.2018, 1:43   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
To je na noc vše. ozvu se asi ráno před hokejem někdy po osmé.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.02.2018, 1:07   Předmět: kraso ženy
[tip]9249-881[/tip]
[tip]9249-882[/tip]

Američanka Nagasu má ve své volné jízdě 9 trojitých skoků (!!!), včetně trojitého Axela, kterého skáče jako jediná z celého startovního pole. Pokud by to dokázala všechno odskákat bez chyby, tak by snad mohla myslet i na medaili - samozřejmě bronzovou, protože o prvních dvou místech pro Rusky Medveděvu a Zagitovu asi nikdo nepochybuje. Tak nějak počítám s tím, že se nějaké chybičky v jízdě Nagasu určitě najdou, ale rozhodčí by měli její odvahu a náročnost jízdy ocenit. Pokud to samozřejmě úplně neskope a nebude se celou dobu válet po zadku... V týmové soutěži ale zajela volnou velice dobře, když byla lepší jen Zagitova! Pokud by taový výkon dokázala zopakovat, tak se posunula z aktuálního devátého místa minimálně o dvě příčky. Pvní šestka je přece jen trochu poodskočená, tam už by musel někdo volnou zkazit.
Důvody proč vsadit na Nagasu tedy jsou, teď ještě najít vhodnou příležitost. Nabízí se v podstatě tři hlavní možnosti: v Tipsportu umístění do 7. místa za 1,85, H2H se Sotskovou u MB za 2,3, nebo další H2H s krajankou Tennell.
Ta první sedmička je v podstatě skoro maximum, čeho může Nagasu dosáhnout, když zajede průměr, proto se mi tom v tomto kurzu úplně nezamlouvá. Proti Rusce už tam určití value je, protože Nagasu je po krátkém programu před ní (byť jen o nějaké tři body) a navíc má náročnější volnou. Jenže tady má asi zábrany sázet proti Rusce, což je momentálně v ženách totální velmoc. Sotskova pokazila kraťas a nevěřím, že může být stejně špatná i ve volné, pro mě je to spíš další z adeptek na posun výš. Vyhrává tedy možnost "c"! Mladá Tennell letos překvapivě vyhrála mistrovství USA, kde Nagasu porazila, ale tam se naší favoritce volná právě úplně nepovedla. Teď má po krátkém programu na Tennell titěrný náskok necelých tří bodů, ale větším důvodem je právě ta náročná volná jízda s trojitým Axelem. Ten možná rozhodne. Pokud ho dá jako v tréninku, tak může být vysoko. Nikde ale není napsáno, že pokazit ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.02.2018, 1:06   Předmět: skikros ženy
[tip]9249-879[/tip]
[tip]9249-880[/tip]

U skikrosu došlo po kvalifikaci k celkem radikální změně kurzu. Švédka Näslund měla na výhru okolo 1,6, teď má u českých většinou výrazně přes 1,8 (Maxitip 1,88, Tipsport 1,85, jenom Sazka má svůj svět a drží 1,54...) a Marathonbet dokonce navýšil na 1,98.
To už podle mě má hodnotu. Loňská mistryně světa Näslund naprosto ovládla letošní svěťák, z osmi závodů šest vyhrála. A většinou naprosto jasně, když uplatnila svoje vynikající starty a vítězila systémem start-cíl.
Ke zvýšení kurzů došlo kvůli kvalifikaci, v níž byla až čtvrtá. Z toho bych ale zase nedělal takovou vědu, podstatné je, že měla jako vždy nejrychlejší startovní rychlost, která je ve skikrosu dost důležitá.
Dalším důvodem navýšení kurzu byl fakt, že kvalifikaci vyhrála Kanaďanka Thompson, loňská vítězka Světového poháru. Ta totiž kvůli těžkému zranění vynechala celou sezonu a nikdo moc nevěděl, v jaké formě přijede. Na ni se určitě vyplatilo vsadit před kvaldou za nižší vklad třeba na medaili, teď už ty kurzy nemají hodnotu. A já si pořád myslím, že hlavní favoritkou je Näslund. Loni na MS ji porazila, i když byla Thompson zdravá, nyní se podle mě na Kanaďance musí projevit alespoň částečně půlroční pauza. A v kontakním skikrosu možná bude podvědomě uhýbat z nějakých ostřejších soubojů.

Jako další jsem zvolil akovku. Bylo mi líto nechat ladem dvojičku na Kučerovou, která je podle mě skoro jasná. Ne že by byla Japonka Umehara tak tragická, ale zajela špatně kvaldu a los k ní byl hodně krutý, protože jí do rozjížďky přidělil úřadující vicemistryni světa Švýcarku Smith a Francouzku Berger-Sabbatel, aktuálně pátou ženu pořadí Světového poháru. Přes ně se bude postupovat opravdu hodně těžko! A kdyý Japonka nepsotoupí, tak bude automaticky v pořadí za Kučerovou, protože skončila hůř v kvalifikaci. Navíc Kučerová není úplně bez šancí na postup do čtvrtfinále. Sice tam má Näslund, ale s Němkou Eichinger to bude 50/50.
K tomu jsem si teda vybral sázku na zkuše ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.02.2018, 21:36   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Taj jsem se konečně trochu prospal a taky vydýchal zklamání z biatlonu a hlavně Shiffrin, které jsem věřil na mě skoro až bezmezně. Embarassed
Takže se opět vrhám do práce a trochu z pověrčivosti se vracím k fungujícímu modelu s tipama někdy po jedné hodině. Druhá várka pak bude někdy ráno před hokejem, ale nevím, jestli se mně chce do biatlonu po té dnešní fujavici.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.02.2018, 13:33   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Uff, ještě že jsem toho biatlonu sem nedal víc! To zas byla větrná loterie! Sad
Člověk něco vymýšlí, pak začne fičet a je to všechno jinak...
Dneska asi raději už nic, mám zřejmě kritickej den. Crying or Very sad
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.02.2018, 10:01   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dneska opět "štěstíčko" u sázky na Siebenhofer do 6. místa v alpské kombinaci (kurz 7,0!):
6. Grenier 2:23,44, 7. Siebenhofer 2:23,45 Evil or Very Mad
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.02.2018, 8:23   Předmět: biatlon ženy
[tip]9249-877[/tip]
[tip]9249-878[/tip]

Už se na mě asi podepisuje únava. Koukám na kurzy a nejsem schopnej nic vybrat...
Hlavní favoritky štafety jsou Němky, ale ty kurzy za to nestojí, Na umístění bych spíš zvážil Švédky, který jezdily výborně už v sezoně a na olympiádě mají super formu. Marathon má do 3. místa za 3,0, což celkem jde.

Já si vybral jiný umístění, i když za menší kurz. Ukrajinky zatím na olympiádě nic moc, ale tak nějak jim věřím, že se ve štafetě nějak seberou. Jezdí je totiž tradičně skvěle a mají výhodu ve vyrovnané sestavě. Obhajují zlato ze Soči, loni byly na MS druhý.

Druhou jsem zvolil dvojičku proti Slovenkám. Kuzmina je vynikající, ale jak jsme viděli ve smíšené štafetě - sama to nevyjede! Pod tlakem bude P.Fialková, která mix totálně zazdila na střelnici, ostatní dvě jsou slabota, hlavně Poliaková, která je tam fakt jen do počtu. Polky sice nemají takovou hvězdu, ale mají vyrovnaný tým bez větší slabiny. Tahle zkušená štafeta doběhla letos třeba pátá v Ruhpoldingu. Naopak Slovenky byly letos 17. v Hochfilzenu a 12. v Ruhpoldingu.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.02.2018, 7:00   Předmět: kombiňáci
[tip]9249-875[/tip]
[tip]9249-876[/tip]

Na Němce nemá smysl sázet, to spíš už proti Norům, kteří jsou trochu z formy. Ale stejně asi druhý místo udrží.
Mně se hodně líbí Japonci, kteří především výborně skáčou. Ale ani ve stopě nejsou zase tak marní, hlavně A.Watabe a Nagai jsou kvalitní běžci. Myslím si, že Francie a Finsko je v současné formě neohrozí, proto doporučuju i sázky H2H proti těmto týmům. O bronz si to nejspíš rozdají Japonci s Rakušany. Rakušané vždycky sázeli na skok, ale tady skákali hůř než Japonci. Pokus si přinesou z můstku ztrátu, tak ji budou těžko dohánět s průměrnými běžci jako Seidl a Denifl.

O páté místo by měli jet Francie a Finsko. Svěťák jezdili líp Fini, ale tady se mi víc líbí Francouzi, kteří mají vyrovnanější sestavu. Fini mají Hirvonena a Herolu, ale veterán Mannine je za zenitem a čtyřka je vyloženě slabá. Doufám, že Francouzi si vybudují solidní náskok už na můstku, Přijde mi, že veterán Lamy se šetřil právě na tuto soutěž, Laheurte a Braud mají dobrou formu.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 22:52   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Takže dnes vynechám noční tipy, zato ale budu dávat severskou kombinaci už někdy před sedmou ráno, protože v 7.15 začíná zkušební kolo a kurzy už pak budou asi zablokované.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 22:32   Předmět: Alpine combined women
[tip]9249-872[/tip]
[tip]9249-873[/tip]
[tip]9249-874[/tip]

Dobře jsem věděl, proč jsem dával už dopředu Shiffrin a Siebenhofer, obě výrazně droply skoro až na nehratenou hladinu.
Obecně bych ke kombinaci řekl, že by snad měla o trochu víc vyhovovat lepším slalomářkám. tedy něco podobného jako u mužů, kde brali medaile Hirscher, Pinturault a Muffat-Jeandet, přeičemž první sjezdař Jansrud byl až sedmý.
Je to dané tím, že kombinační sjezd je výrazně kratší. Ten normální měřil 2775 metrů, dnešní má jen 1910 m, což je dokonce míň než měl Super G. Ztráty slalomářek by tak nemusely být tak hrozivé. A naopak některé sjezdařky vypadají u slalomu často až komicky a většinou je to tak 50/50, že závod vůbec dokončí.
Podle mě jasná favoritka Shiffrin, za ní pak Holdener. U ní už to ale není tak jasné na to, abych ji dával za takové pidikurzy jako jsou na ni vypsané. Trochu mě zklamala výše kurzů na Vlhovou, čekal jsem je vyšší. Přece jen na takové úrovni ještě kombinaci nikdy nejela a sjezd tady na OH ani nedokončila, když se nevešla do brány.

Poměr "kurz/výkon" se mi asi nejvíc zamlouvá u Gisin. která je specifický případ. Bývala slalomářka, z které se někdy loni najednou stala vynikající závodnice pro rychlostní disciplíny. Tady byla 9. v Super G a 8. ve sjezdu, takže by si mohla vytvořit výbornou pozici pro slalom, který snad ještě nezapomněla, když je v něm letos pořád ještě 18. v celkovém pořadí svěťáku. Ne náhodou získala loni na MS právě v kombinaci stříbro. navíc dnes jede sjezd se startovním číslem jedna a čistá trať může být výhodou.

Na další medaili (už má bronz z obřáku) by mohla zaútočit i Italka Brignone, která už kombinaci v rámci svěťáku vyhrála v Crans Montaně. Pokusím se využít vysokých kurzů proti Mowinckel. Ta má sice famózní formu, ale rozhodně to není slalomářka. Ve zkráceneém sjezdu na Brignone moc nenajede. Jestli vůbec, protože trať má možná blíž k Super G, v němž tady byla Brignone 6., zatímco Mowinckel 13. Prostě první část po ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 21:55   Předmět: big air
[tip]9249-871[/tip]

Big Air začíná už o půl druhé, takže dnes posílám tip trochu dřív. A když jsem v tom, tak za chvíli pošlu i něco na alpskou kombinaci...

Julia Marino je obrovský talent. Loni se stala v devatenácti první ženou, která v jednom roce získala čtyři pódia na X-Games. Na těch amerických v Aspenu byla třetí v BA vyhrála slopestyle, na evropských byla třetí v SS a druhá v BA.
Před olympijskou premiérou Big Air ji sázkovky vypsaly jako druhou největší favoritku za Rakušankou Gasser (která je mimochodem opravdu skvělá), po nepříliš vydařené kvalifikaci (až 9. místo) ji ale málem řadí mezi outsidery. Pokud se dobře pamatuju, tak na ni bylo okolo 3,5 do 2. místa, teď je přes 4 (i další české sázkovky) do 3. místa.
Marino touží po olympijské medaili. Ve slopestylu jí to nevyšlo hlavně kvůli neregulérnímu počasí, teď věřím, že už konečně i v Koreji předvede vše, co umí. Za letkyní Gasser by se měly o zbylé medaile porvat nejspíš právě Marino s krajankou Anderson a výbornými Japonkami.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 8:20   Předmět: boby ženy
[tip]9249-870[/tip]

Už před začátkem soutěže bylo jasné, že si to o zlato rozdají dva americké a německé boby společně s Kanaďankou Humphries. Jenže po dvou jízdách se tato pětka rozdělila na vedoucí dvojici (Jamanka, Meyers) a zbývající trojici. Je zajímavé, že Němky nemají nijak rychlé starty, ale přesto všechny soupeřky předčí. Jednak je to nepochybně schopnostmi řidiče a pak asi také kvalitou materiálu, kterou jsou Němci v bobech pověstní.
Na Američanku Greubel má Jamanka po dvou jízdách náskok už 32 setin, což není zrovna málo. V obou jízdách zajela lepší čas a myslím, že už to skončí tak, že si to rozdá o zlato s Meyers. Kurz 1,6 mi za takového stavu přijde hodně solidní. Škoda, že jsem nikde nenašel kurz na umístění do 2. místa. To by mohlo být ještě zajímavější...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 8:06   Předmět: team sprint muži
[tip]9249-868[/tip]
[tip]9249-869[/tip]

Tady jsem si vytvořil takový svůj vlastní scénář, ale ve skutečnosti to může být samozřejmě úplně jinak...

Jasní favorité jsou Noři (Sundby-Klaebo), famózního Klaeba může ve spurtu porazit snad jen Ital Pellegrino. Ten má však slabšího parťáka v Noecklerovi, který není ani normálně žádná hitparáda a teď je navíc zcela z formy, když nedokončil závod na 15 km volně a pak neběžel ani štafetu. Trenéři chtěli postavit spíš De Fabianiho, ale Pelle si vymodlil svého dlouholetého parťáka, s nímž vybojoval medaile na posledních dvou světových šampionátech.
Pro ostatní týmy, které myslí na medaili, by měla být taktika jasná - utrhnout Noecklera, protože přivézt si do sputu na zádech Pellegrina asi nikdo nechce!
Hodně sázím na Rusy, kteří se toho nebáli ani ve štafetě. Spitsov má na olympiádě superformu a Bolshunov ukazuje svůj potenciál už od začátku sezony. Pokud do toho půjdou naplno (a budou mít dobře namazáno, tak se jich podle mě udrží jen Noři. Urvat Italy by měli chtít i Švédové (Hellner-Halfvarsson) a Francouzi (Manificat-Jouve). Z mého pohledu jsou silnější Švédi, protože mají vyrovnanější dvojici. Sprinter Jouve toho bude mít podle mě po semifinále a dalších třech finálových úsecích (jeden 1,25 km) plné zuby. Do širšího okruhu adeptů na medaile patří ještě Kanada (Valjas-Harvey) a Švýcarsko (Furger-Cologna), ale u nich je problém ve slabším prvním článku. Pokud se uskuteční akce "urvat Noecklera", tak by se s Italem mohli svézt i Valjas a Furger. To stejné se vlastně týká i Finů, kteří jako jediní složili tým ze dvou sprinterských specialistů (Jylhae-Hakola), což nevím, jestli je ideální taktika. Ale u nich je to spíš nutnost, protože kvalitní bruslaře prostě nemají.
Shrnuto a podtrženo: podle mého scénáře by měli vyhrát Norové a za nimi by mohli brát medaile Rusové a Švédi, jejichž výhodou je kromě kvality také vyrovnanost obou běžců. A dalším malým bonusem pro obě tyto štafety je skutečnost, že běží první ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 8:03   Předmět: team sprint ženy
[tip]9249-864[/tip]
[tip]9249-865[/tip]

V ženském týmovém sprintu jsou dva jasní favorité a bylo by velkým překvapením, kdyby vyhrál někdo jiný než Norsko (Björgen-Falla), nebo Švédsko (Kalla-Nilsson). Tady ale nevidím hodnotu, protože to vidím 55/45 pro Švédky, což vídeméně kurzy odrážejí. Na bronz si zase budou dělat největší naděje Američanky (Randall-Diggins), ale kurzy na ně jsou vyloženě směšné, protože to podle mě není zase tak ložené. Nevyzpytatelná a přitom hodně kvalitní je ruská mládežnická dvojka Belorukova-Nepryayeva, ve sprinterském skejtu budou silné Švýcarky Fähndrich-Van der Graaff a podcenit určitě nemůžete štafetu, v níž bude finišovat Parmakoski, ke které Fini nominovali biatlonistku Laukkanen.

Hodnotu ale vidím ještě níž. Otazník podle mě visí nad Němkami, kde poběží Fessel, která prodělala virózu, kvůli níž na olympiádě ještě vůbec nestartovala. Navíc už nemá takovou formu jako před pár lety, kdy proháněla Seveřanky. S ní poběží Ringwald, což je dobrá sprinterka, ale je otázka, jestli se Němky vůbec do nějakého spurtu o solidní umístění dostanou. Za nižší kurzy se proti nim dají vsadit Rusky, Finky nebo Švýcarky, já ale zkusím Slovinky (Lampić-Cebasek). Obě jsou to dobré sprinterky, které ovšem zvládnou i distanční závod, což je pro týmový sprint se šesti úseky pro každou běžkyni dost důležité. A obě Slovinky zatím vypadají v Koreji výborně! Cebasek byla 12. na volné desítce, Lampić zase sedmá v klasickém sprintu. A obě běžely výborně i ve štafetě, kde především jejich zásluhou skončily Slovinky na pěkném osmém místě. Lampic předávala po prvním úseku jako druhá (před Norkami!) a Cebasek běžela na svém bruslařském úseku pátý nejlepší čas (lepší než skvělá Švýcarka Von Siebenthal!).

Dál se mi líbí sázka na naše proti Kanadě. Myslím, že by uspěly i v přímé konfrontaci, navíc mají mnohem příznivější los. Z našeho semifinále se dá teoreticky celkem reálně postoupit, mimo naše možnosti budou jen Norsko, Německo, Švýcarsko a Slovinsko. Naopa ...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 2:00   Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
To je na noc vše, ráno kolem osmé pošlu něco na týmové sprinty.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 1:51   Předmět: alpská kombinace
[tip]9249-863[/tip]

Tohle dávám s předstihem, protože kdyby dnes Siebenhofer zajela solidní výsledek ve sjezdu, tak by to mohlo dropnout.
Na Rakušanku Ramonu Siebenhofer se do kombinace chystám už delší dobu. Všiml jsem si totiž, že se výrazně zlepšila ve slalomu, kde jako specialistka na rychlostní disciplíny zajíždí velice slušné časy. A její aktuální forma ve sjzedu mě jenom utvrdila v tom, že i první šestka je reálná. Za zvážení určitě stojí i umístění do 10. místa v kurzu 2,4.
Siebenhofer jezdila v tréninku sjezdu skvěle, byla postupně 2., 4. a 1.!!! Jasně, některé holky se šetřila a vypuštěly třeba závěry, zatímco ona jela naplno, protože bojovala o nominaci, ale už jen fakt, že z ní vytlačila stříbrnou ze Super G Annu Veith o něčem svědčí...
Kombinace má pro mě jedinou favoritku na zlato, kterou je Shiffrin. Na medaile pak zbývají lyžařky, které jsou schopní zajet obě části velice dobře - Gisin, Holdener, možná Brignone. A pak už je podle mě pomalu na řadě Siebenhofer, která letos při kombinaci v Lenzerheide obsadila pěkné páté místo. Jestli si udrží formu z korejské sjezdovky, tak si na slalomářky vytvoří náskok, který budou těžko dohánět (navíc na OH nestartují specialistky na kombinaci jako Kirchgasser nebo Gagnon). A sjezdařky ji zase budou těžko porážet ve slalomu, který nemá tak špatný.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 21.02.2018, 1:31   Předmět: kraso
[tip]9249-859[/tip]
[tip]9249-860[/tip]
[tip]9249-861[/tip]

Pozor, třetí sázka je na krátký program, první dvě na celkové pořadí!
V krátkém programu vycházím ze soutěže družstev, kde zkušená Italka Kostner porazila Kanaďanku Osmond o čtyři body, což není málo. Navíc je Kostner u rozhodčích dost oblíbená a očekávám, že při její poslední olympiádě jí možná trošku pomůžou.

Líbí se mi sázky proti Kazašce Tursynbaevě (v Tipsportu Nagasu nebo Daleman), které podle mě ještě kousek chybí do úplné špičky. Nedávno navíc totálně vyhořela na Mistrovství čtyř kontinetů (protipól ME), kde byla až 12. Tady proti ní stavím letošní mistryni USA Tennell, která udělala velký pokrok a na olympiádě už se předvedla solidním výkonem v soutěži týmů.

V té doslova zazážila při volné jízdě i její krajanka Nagasu, která by mohla být černým koněm soutěže (ne na medaili, ale třeba na první šestku). Jako jediná má dnes v programu trojitého Axela! Proti ní stavím třetí Američanku Chen, která byla sice loni čtvrtá na MS, ale letošní sezona se jí zatím vůbec nedaří. Dost marná byla při startech v Grand Prix a jen s odřenýma ušima postoupila z americké kvalifikace jako třetí. Tam jí dala Nagasu o 15 bodů!

Doporučuju do kombíků nebo akovek i pidikurzy na Rusky Medveděvu a Zagitovu. Podle mě to nemá kam uhnout, kdokoliv jiný na prvních dvou místech by byl senzací. Třeba kurz 1,35 v Marathonu na Zagitovu proti Osmond je podle mě luxus.
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 20.02.2018, 20:02   Předmět: big air
[tip]9249-858[/tip]

Nebudu si hrát na odborníka, přiznávám, že tomuhle sportu moc nerozumím. Ale z toho, co jsem si o McMorrisovi přečetl, je zřejmé, že je to maximalista, Určitě se nespokojí s "nějakou" medailí, půjde stoprocentně po zlatu! Zvlášť když už má v kapse bronz ze slopestylu. A taky k tomu jistě přispěje jeho možná až trochu velká rivalita s krajanem Parrottem, kterému nedá nic zadarmo.
Samozřejmě to nejpodstanější je, že k tomu má potřebný potenciál. Na finále si připravuje trik s vysokou obtížností "switch backside 1620 triple cork" - snad je to tak správně. Smile McMorris je žijicí legenda snowboardingu, která loni utrpěla těžké zranění, při němž málem přišla o život. Po 11 měsících je ale zpět v Top formě. Letos šel jediný závod svěťáku v Pekingu, kde suverénně vyhrál. Naopak mu úplně nevyšly X-Games, kde byl až čtvrtý. Ve finále půjde určitě buď anebo - čili buď zlato, nebo pád v kotrmelcích.
Český sázkovky na něj mají o něco vyšší kurzy, protože jej berou jako trejku za Parrottem a Norem Klevelandem. Zahraniční ho naopak řadí před Nora. Každopádně tito tři jsou jasně největší favoriti. Osobně jsem si šance McMorrise vyhodnotil tak na 30 procent, takže kurz 6,5 je pro mě hodnota.

Jinak tipy na noční a zítřejší program pošlu jako obvykle cca po jedné. Snad bude nabídka lepší než včera...
  Téma: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Dexter

Odpovědi: 103
Zhlédnuto: 11769

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 714 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 20.02.2018, 9:54   Předmět: mix
[tip]9249-856[/tip]
[tip]9249-857[/tip]

Na smíšenou štafetu jsem se celkem těšil, ale z kurzů jsem dost zklamanej. V podstatě jsem nenašel nějakou extra hodnotnou dvojičku, spíš jen za menší kurz, který se hodí tak do akovky, nebo kombíku.

Papírově by si to měly rozdat o zlato tři štafety - Německo, Norsko a Francie. Z mýho pohledu otevřená záležitost a moc bych si netroufl na někoho z nich vsadit. Moc bechápu, proč Marathon tak preferuje Němce s Norama. Když máte na posledním úseku někoho, kdo se jmenuje Martin Fourcade, tak jste vždy ve hře. Ale není to jen o něm! V Koreji už snad konečně trochu našla formu Dorin-Habert, Bescond už má v kapse olympijský bronz a špatně tady nejezdí ani Desthieux. Všichni jsou solidní běžci a navíc nikdo z nich nemá tendenci udělat nějakej průser na střelnici. Kdyby byli v sestavě třeba Aymonier nebo Fillon-Maillet, to bych byl víc nervózní.

Za silnou trojkou vypadají nejlíp Italové a v Koreji zatím překvapivě skvělí Švédi. A pak už tam vidím naše, protože na rodzíl od dalších soupeřů nemáme výraznou slabinu. Mohla by jí být teoreticky Davidová, ale zatím si vede nad očekávání dobře a už i dříve v ženských štafetách dokázala, že se jen tak psychicky nesloží (jako třeba Charvátová). Rakušanům chybí vězší kvalita na ženských úsecích, Bělorusům a Slovákům zase na mužských. Rusům rozprášila tým antidpongová inkvizice a Ukrajinci jsou trochu z formy. Navíc nepostavili ani jednu ze sester Semerenko a místo nich Dzhimu (OK) a trochu nepochopitelně Varvynets, která tady byla jen 73. ve sprintu. Osobně to vidím s první šestkou celkem nadějně, formu mají naši celkem solidní a se dvěma medailema v kapse už nejsou pod takovým tlakem.
 
Strana 1 z 36 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Dostávat tipy = dej LIKEVýměna odkazů:

online sazeni
Vtipy
Tipy na sázení
Wetten Tipps
Betting tips
Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.