Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Bylo nalezeno 413 výsledků hledání.
Tipy na sázení, tipování a sázky online
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 1.11.2017, 20:01   Předmět: Los Angeles Dodgers Vs. Houston Astros
[tip]4589-207[/tip]

Čekání pro všechny fanoušky je u konce. Máme tu poslední sedmý zápas mezi LA a Houstonem a tahle série nabídla vše. Dramatické koncovky, divoké prodloužení, mnoho doběhů, homerunů atp. Právem se tato bitva zapíše mezi nejzajímavější ve world serie vůbec.
Ať už vyhraje kdokoliv, bude to naprosto zasloužené a vydřené do poslední směny, posledního nadhozu. Tady jde mnoho ukazatelů stranou, forma stranou. Je to poslední all-in zápas, do kterého dají všichni všechno a může být rozhodnuto událostí jednoho malého okamžiku.
Jestliže něco play-off ukázalo, pak to, že velkou roli letos hrálo domácí prostředí a zase je klíčový bullpen. Schopnost udržet vedení a dokončit zápas vítězně.
Oba týmy posílají na kopec solidní nadhazovače, ale zároveň se nejedná o top kalibry na kterých můžete postavit hru. Nicméně vývoj série tomu tak chtěl. Každopádně počítejme s tím, že do hry může a asi i zasáhnou jak Kershaw, tak Jansen, za Houston např. Keuchel, Davenski, Giles…manažeři klubů jsou připraveni použít kohokoliv a porušit všechny zvyklosti, jen aby vyhráli.
Osobně bych mírně favorizoval Dodgers, kvůli domácí půdě a kvůli tomu, že sestava nadhazovačů Astros vykazovala větší sklony ke kolapsu, ale nemohu přijmout kurz na domácí. Ani HCP. Proto volím under a neočekávám žádné šílenosti ale taktickou bitvu. Max 5-6 doběhů.
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 25.10.2017, 19:56   Předmět: Los Angeles Dodgers Vs. Houston Astros
[tip]4589-206[/tip]

Přestože se včera jednalo o vyrovnanou partii a Houston držel krok, nakonec díky dvěma HR podlehli a těsně nepokryli handicap. Hlavní zásluhu měl Kershaw. Ten byl v sedmi směnách neuvěřitelně efektivní a zminovaný bullpen Dodgers si to pohlídal. Je tu nový den, nová výzva.
Jaké jsou scénáře ? Pokud dnes Houston vyhraje, mohou se s klidem přesunou domů, soustředit se na další scénář, možná dojde opět k dělení výher na jejich hřišti ale k vidění bude asi dlouhý boj.
Pokud Houston prohraje, bude to už velký tlak a budou muset poté porazit Dodgers 4x v 5ti zápasech a to už je těžká prověrka. Každý zápas v play-off je must win, ale tento může přinést zásadní směr do dalších zápasů.

Houston je špičkový ofenzivní tým, ale právě tam to teď trochu vázne. Při analýze nejrůznějších ukazatelů zjistíme, že se toho od základní části moc nezměnilo, pálkaři se jen musí probrat z letargie.
Za Dodgers půjde na kopec Hill a to je zajímavá postava. Nějaký čas si zahrál i mimo MLB, ale asi mu to prospělo, protože se navrátil jako lepší nadhazovač. Nicméně jeho zkušenosti na takové úrovni jsou neprověřené, navíc asi nepůjde příliš „hluboko“ do zápasu. Není to takový dříč jak Kershaw a už vůbec ne srovnatelné kvality, tedy více šancí pro Astros.
Za Houston půjde zkušený veterán Verlander, který z dob Tigers něco prožil a po změně klubu prožívá velké obrození s excelentními výsledky. Jestli udrží tempo, tak je to on, s kým by Houston mohl venku vyhrát a na to si dnes vsadím.
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.10.2017, 18:12   Předmět: Los Angeles Dodgers Vs. Houston Astros
[tip]4589-205[/tip]

Světová série nám ukáže duel mezi Los Angeles Dodgers a Houston Astros.
Dodgers si na cestě za snem poradili v 5 zápasech s loňským vítězem Cubs, Houston se musel pořádně poprat v 7 zápasech s Yankees.
Pro Houston by výhra znamenala první titul od založení klubu roku 1962. Pro Dodgers by to znamenalo ukončení 29 letého čekání. Poslední úspěch byl v roce 1988.
Myslím, že nemá ani moc cenu vyzdvihovat kvality týmů, tak daleko se dostali jen ti nejlepší a právem. U Dodgers bych snad ještě mohl vyzdvihnut precizní bullpen, což hraje ve finále dost podstatnou roli. Další věc je, že se hrozně moc těží z domácích zápasů.
V úvodním utkání očekávám opatrnou hru a zřejmě jen velmi málo doběhů. Přeci jen Kershaw doma a proti Keuchel – to jsou těžké kalibry. Vzhledem k extrémně teplému počasí cca 35° by nemělo nastat to, že nadhazovači budou „kolabovat“ kvůli velmi chladnému počasí, které může být na severu východního pobřeží klidně zvykem. Takže i z tohoto pohledu se zdá LA a Houston dobrou lokalitou.

Já osobně dnes beru handicap +1,5 na Houston. Bude to velmi vyrovnaný souboj a Keuchel je schopen s Kershawem držet krok. Co víc, Kershaw ukazuje, že v postseason mu mírně ubývá sil a je zranitelnější a vypadá to na daň velkého vytížení. Houston má dostatečně potentní line-up, aby něco vytěžili.
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 17.10.2017, 20:32   Předmět: Chicago Vs. LaDodgers
[tip]4589-204[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.10.2017, 20:38   Předmět: Chicago Cubs Vs. Washington Nationals
[tip]4589-203[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 8.10.2017, 17:26   Předmět: Boston Red Sox Vs. Houston Astros
[tip]4589-202[/tip]

Na Bostonu teď leží obrovská tíha celé situace. Prohrávají už 0:2 na zápasy, a pokud dnes prohrají znovu, tak to pro ně všechno končí a bylo by to již 2x za sebou, co v postseason nevybojovali ani výhru. Boston celkem logicky vsadil na svá esa, když hráli v Houstonu. Problém ale je, že Astros je celkem dost ostře smetli a to není moc dobrá vizitka. Boston určitě bude bojovat, obzvlášť na domácí půdě to bude zcela jiné, ale někde v hloubi duše to tam je….“rozstříleli nám to nejlepší co máme, co bude dál ?“.
A to je právě ono. Dnes půjde za Red Sox na kopec Doug Fister a ač mám Boston velmi rád a fandím jim, Fister prostě není nadhazovač, se kterým se vyškrábete ze dna. Nedá se mu věřit, forma nebyla letos nikterak slavná a těžce namotivovaný Houston bude sakra těžké zastavit. Jeden z nejlepších hráčů Red Sox, Mookie Betts má zdravotní problémy a je stále s otazníkem, jestli nastoupí. Lze nejspíš očekávat, že ano. Hráči jsou v těchto případech schopní přetrpět ledasco. Celkově mi ale s odchodem Ortize chybí v tomto týmu duše, týmová chemie.
Houston je pravý opak. Skvěle poskládaný tým, který si tuhle jízdu v postseason užívá a jakoby měli všichni na dresech napsáno, že tu World Serie letos prostě získají oni.
Nebude to lehké utkání, Boston Red Sox musí, tlak je obrovský, podpora domácího prostředí bude monstrózní, ale něco mi tam u nich schází. A stále si nedovedu představit, že Fister bude ten, kdo zastaví tak kvalitního soupeře. Na konci dne se Astros budou radovat z výhry a postupu.
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 7.10.2017, 19:42   Předmět: Washington Nationals Vs. Chicago Cubs
[tip]4589-201[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - říjen + listopad 2017 (+3,985 unitů ... Yield +15,94 %)
Hynek

Odpovědi: 8
Zhlédnuto: 110

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 3.10.2017, 16:37   Předmět: New York Yankees Vs. Minnesota Twins
[tip]4589-200[/tip]

Říjen je tady s ním přicházejí první zápasy postseason. Dnes se představí týmy, kterým se před sezonou z nejrůznějších důvodů moc nevěřilo. Teď se poperou v zápase typu „vítěz bere vše“ o postup a soupeřem pro postupujícího bude v prvním kole Cleveland.
Yankees těží v duelu s Minnesotou z domácího prostředí a také obecně z dlouhodobého hlediska lze říct, že New York na Minnesotu prostě umí a v zápasech je decimují.
New York má ve svém line-upu spoustu mladé krve s velkým talentem a k tomu prověřený bullpen. Jejich dnešní starter Severino měl vynikající sezonu a pochopitelně je jasnou volbou pro tento duel. Proti Twins házel letos 1x, moc se mu nedařilo ale Yankees přesto v zápase vyhráli 11:3.
Pro Twins je to jistě taktéž příjemná změna. Po sezoně 2016, kdy prohráli přes 100 zápasů si mohou konečně zase o něco zahrát. Lze říci, že po celou dobu hráli docela vyrovnaný baseball ale faktem je také to, že zbytek AL prostě zůstal za očekáváním.
Twins budou spoléhat na zkušeného nadhazovače Santanu. Ten navíc zaznamenal také velmi slušnou sezonu. Problémem je, že se mu proti Yankees nedaří. V šesti startech na Yankee Stadium má 0W-5L, ERA 6.43. Twins nemají ani moc spolehlivý a prověřený bullpen. Oproti Yankees jsou horší rozdílem třídy. No a ještě ke všemu jim bude chybět jeden z jejich klíčových talentů na pálce – Sano.
Kurz je mizerný, nicméně na základě dostupných údajů je velmi těžké jít proti Yanks na domácí půdě. Twinkies udělali kus práce, ale nemyslím si, že to na talentované Yanks bude stačit.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.09.2017, 17:58   Předmět: Milwaukee Vs. Chicago
[tip]4589-199[/tip]

Vysoké intenzivní nasazení, velké drama, žádný rozdíl oproti play-off. Taková je série mezi Milwaukee a Chicagem. Cubs drží první místo v centrální divizi NL s náskokem 4 zápasů na druhé Milwaukee. To ještě kromě toho bojuje o flek v zápase o divokou kartu. Náskok jednoho zápasu před nimi drží Colorado. To však hraje otřesnou hru, teď v období, kdy o něco jde.

Brewers dnes mají na kopci solidního nadhazovače, který kvalitně nadhazuje po celou sezonu. Jeho statistika 11W-3L, ERA 2,74 je toho důkazem. Na domácí půdě navíc zatím neporažen 5W-0L. K dispozici v případě potřeby bude také Closer Knebel. A je dost možné, že jeho služeb bude potřeba. Nečekám jednoznačné utkání.

Za Cubs půjde Quintana, který je posilou z Chicaga WS. Za White Sox byla jeho bilance daleko horší než teď. Je to dáno kvalitou týmu, přeci jen Cubs jsou schopni ho více podpořit na pálce apod. Nicméně není to dle mého názoru zrovna jistý nadhazovač a už vůbec ne do venkovních zápasů. Nejlepší closer Cubs, Wade Davis včera dostal celkem netradičně nakládačku a otázka je, jestli se dnes objeví. Cubs ho asi nebudou chtít tolik přetěžovat, takže o "problém" méně pro Brewers.

Bude to asi "tuhý" zápas. Nikdo nebude chtít prohrát, nikdo nebude chtít udělat chybu. Nicméně Brewers hrají taktéž sympatický baseball a ve své podstatě ne o moc horší, než loňští šampioni. Věřím v sílu domácího prostředí, lepšího nadhazovače a enormní chutí si zahrát i příští měsíc. Navíc kurz doga je také lákavý.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 20.09.2017, 18:20   Předmět: San Francisco Giants Vs. Colorado Rockies
[tip]4589-198[/tip]

Colorado po dvou prohrách potřebuje zase zabrat a nějakou výhru získat. Stále ještě drží druhou příčku ve Wild Card, problém ale je, že Milwaukee a St. Louis se stále drží a chtějí tam také. Rockies by proti SF (93 proher, nejvíce v celé MLB) neměli 2x za sebou zaváhat. Proti starteru Giants Moorovi to Colorado umí, resp. Moore se proti Rockies vždy trápil. Naproti tomu starter Rockies Chatwood má za poslední 3 zápasy ERA 0,66! Hlad Rockies je obrovský, motivace také, podmínky vhodné. Dnes by zaváhat neměli.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 19.09.2017, 19:48   Předmět: Baltimore Vs. Boston
[tip]4589-197[/tip]

12 zápasů do konce a zatímco Baltimore už je v podstatě out, Boston stále hraje o hodně. Buď budou první ve východní divizi AL, nebo je sesadí rivalové s Yankees a Boston si bude muset zahrát na divokou kartu. Baltimore, ač doma hraje solidně, je hratelným soupeřem. Z posledních 10 zápasů vyhráli pouze 2x a jestliže se měli šanci o něco porvat, tak to už je všechno pryč.

Baltimorský nadhazovač Gausman je v druhé půlce sezony podstatně lepší, ale jeho ERA na domácí půdě mě straší a nevzbuzuje ve mě důvěru. Doma má 4W-5L, ERA 5,03. Dalším háčkem je, že mu dneska nebudou moct krýt záda ti nejlepší. Baltimore totiž teď dva zápasy po sobě spoléhal na jádro nadhazovačů z lavičky a myslím, že 3x po sobě už je neuvidíme.

Za Boston jde Drew Pomeranz a se svou bilancí 16W-5L, ERA 3,28 je tahounem týmu. ERA bullpenu Bostonu je za posledních 10 zápasů 1,87. Věřím v daleko větší motivaci Bostonu, v lepšího startovacího nadhazovače a v případě, že Gausman bouchne hned na začátku, může Red Sox vedení jen zvětšovat kvůli pravděpodobnému odpočinku těch nejlepších z lavičky. Kurz staví Boston do role outsidera, což je rovněž překvapující.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 17.09.2017, 19:27   Předmět: Colorado Vs. San Diego
[tip]4589-196[/tip]

Karty jsou uz pro nekolik tymu rozdane, Colorado vsak musi jeste makat a alespon si upevnit pozici ve Wild Card. San Diego zatim decimuji a dnes miri Rockies ke sweepu. Na kopci bude za Padres Chacin, ktery drive v Coloradu pusobil. Neni to tedy pro ne zadna neznama a verim, ze se opet prosadi.

Za Rockies nastupuje Jon Gray a ten podava nadprumerne vykony. Doma ma pak statistiku 5W-1L. Proti Padres je navic dosud neporazen. Rockies ty konce sezony umi, ma wild card a pripadne play-off na to mančaft maji. Proti tymum jako je SD je to nyni "povinnost". Prubeh teto serie jednoznacne ukazuje kdo urcuje tempo.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 15.09.2017, 13:05   Předmět: Colorado Vs. San Diego
[tip]4589-195[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 12.09.2017, 16:53   Předmět: Toronto Vs. Baltimore
[tip]4589-194[/tip]

V Americké Lize je spousta kandidátů na Wild Card a Baltimore je také jedním z nich. Toronto už má pozici horší, přesto s nimi Orioles včera prohráli. Toronto je tu v roli záškodníka, co bude chtít ublížit každému diviznímu rivalovi Smile.

Přesto Baltimore hraje o něco lepší baseball a mají na to ještě zabojovat. Dobré je, že je netrápí nijak velká marodka, pouze catcher Castillo je s otazníkem, protože včera dostal míčkem. Za Orioles dnes půjde nadhazovat 24 - letý mladík Bundy, který ale kraluje startovací rotaci s nejvíce výhrami. Co je také dobré je jeho statistika proti Torontu. V kariéře 3W-0L, ERA 0,51! Snad mu to ještě vydrží, protože Orioles to potřebují víc, než kdy jindy. Pro dnešní zápas budou k dispozici také ti lepší ze střídačky, tedy closer Britton, pak O´Day a Givens. Ideální podmínky pro výhru.

Za Toronto půjde Joe Biagini. Jeho bilance je 3W-10L, ERA 5,29. Pravda, není to nic moc, ale nedávno dokázal Baltimore pěkně potrápit, protože jim v 7 směnách nedovolil vůbec nic. Přesto se jedná o hodně nevyrovnaného hráče a Baltimore prostě má ten pálkařský potenciál ho zničit. Pokud si Bundy udrží svůj letošní standard tak lavička už ten zápas pohlídá. O motivaci je tu postaráno a po včerejším zpackaném zápasu myslím, že Baltimore zabere.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.09.2017, 17:05   Předmět: Chicago Cubs Vs. Milwaukee Brewers
[tip]4589-193[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 9.09.2017, 17:24   Předmět: Texas Vs. New York
[tip]4589-192[/tip]

V Americké lize to začíná být dobrá tlačenice a i borci z New Yorku musí hrát na plné pecky, aby se podívali do play-off. Včera dostali od Texasu trošku nakládačku, protože Tanaka bouchnul a jen potvrdil svoje trápení tuto sezonu. Bullpen taktéž nebyl zcela jistý.

Lepší výkony by měly být vidět dnes. Za Texas půjde Cashner a ten dá se říct, má na jeho poměry dobrou sezonu a hlavně má formu. Ideální načasování, když o něco jde. Nicméně vzhledem k jeho celkovým výsledkům v kariéře moji důvěru zas až tak nemá.

Proti němu půjde Severino. To je zase mladý nadhazovač, který nemá tolik zkušeností ale hlavně asi světlou budoucnost před sebou, tato sezona budiž toho začátkem a důkazem Smile. V tomto ohledu Severinovi věřím více, další faktor je, že Yanks budou mít připravený bullpen, takže lze očekávat Chapmana a Betancese. Takové jména Texas prostě na střídačce nemá, takže si myslím, že dnes Yanks vrátí úder.
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 6.09.2017, 20:36   Předmět: Boston Red Sox Vs. Toronto Blue Jays
[tip]4589-191[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 4.09.2017, 16:05   Předmět: Boston Vs. Toronto
[tip]4589-190[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - září 2017 (-9,50 unitů ... -17,92 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 11
Zhlédnuto: 410

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 2.09.2017, 11:38   Předmět: Texas Vs. Los Angeles Angels
[tip]4589-189[/tip]

Hranice poněkud vyšší, ale stále se vyplatí zahrát. Včerejší utkání dopadlo nakonec 10:9 pro Texas. V divoké bitvě bylo mimo jiné použito také mnoho nadhazovačů z lavičky a jelikož hlavně Texas v této oblasti dost pokulhává, tak i v dalším zápase mohou mít problém.

Za Rangers půjde nadhazovat Griffin, který zrovna jistotou moc neoplývá. Už druhou sezonu kroutí s ERA nad 5,00, proti LAA má v kariéře ERA nad 4,00. LAA má zpět Trouta, Pujouls se zdá, že také ladí formu no a v neposlední řadě LAA přivedli do sestavy Uptona s Detroitu, což je solidní posila.

Protože umí i Texas na pálce zatopit kdejakému nadhazovači, musí se mít borci z LAA na pozoru. Nadhazovat jim půjde Nolasco a to je prostě při nejlepším strašný průměr. Nevyrovnaný, 6W-12L, ERA nad 5,00, proti Texasu naprosto děsivá bilance a s tím jak Texas ještě pořád může a chce, myslím, že uvidíme další kanonádu.
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 30.08.2017, 19:51   Předmět: Houston Astros Vs. Texas Rangers
[tip]4589-188[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 30.08.2017, 19:41   Předmět: Los Angeles Angels Vs. Oakland Athletics
[tip]4589-187[/tip]

Poslední zápas této série a oba kluby posílají do hry velmi slušné nadhazovače. Bridwell, nadhazovač LAA, je jistě velmi milé překvapení pro všechny fanoušky týmu. Tenhle nováček drží statistiku 7W-2L, ERA 2,89. LAA s ním na kopci vyhrálo v 11 případech, prohrálo ve dvou.

Samotné LAA ale bude čelit také docela solidnímu nadhazovači a tím je Oaklandský Graveman. Čísla to nemusí úplně ukazovat, ale tenhle chlapík není zas tak špatný, jen ho trápilo zranění a faktem je, že proti LAA letos háže také dobře - 1W-1L, ERA 2,84. Oakland umí soupeře potrápit ale jen doma, venku je to hodně slabé a myslím, že budou mít problém se prosadit.

LAA zase nejspíš bude chybět hvězda Trout, kterou trápí problémy s krkem a to je při odpalování dost nepříjemné. Tento zápas by měl dopadnout underem.
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 29.08.2017, 21:14   Předmět: Colorado Vs. Detroit
[tip]4589-186[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 28.08.2017, 20:49   Předmět: Toronto Vs. Boston
[tip]4589-185[/tip]

Oba dva týmy si procházejí vlastní krizí, nicméně Bostonu jde přeci jen o víc a jejich tým je dostatečně kvalitní na to, aby se brzy s krize vyhrabal. Stále ještě drží první příčku v divizi, teď je čeká série mnoha utkání proti divizním rivalům a Toronto je dobrý soupeř pro "začátek". Jednak jak už jsem říkal, také nemají dobrou formu no a pak jsou zkrátka v divizi poslední a na nich bych Boston zaváhat moc neměl. Obzvlášť teď bude chuť velká, protože Red Sox dostali naloženo od Baltimoru.

Tuto sezonu mají borci z Toronta bilanci proti Bostonu 3W-7L, navíc doma pak pouze 1W-5L a u nich doma je Boston přetlačil v poměru doběhů 41-17.

Na kopci bude k vidění zajímavý duel, potkají se totiž dost silní nadhazovači. Za Toronto půjde eso Stroman, Boston posílá Pomeranze. Oba mají dost podobné výsledky a jsou vyrovnaní. Drew Pomeranz má ale přeci jen formu o něco lepší, navíc pak Blue Jays odpalují levákům za poslední období pouze s avg. 171 a ERA má Pomeranz proti Torontu letos 0,71!

Stroman sice drží kladnou bilanci proti Bostonu 4W-2L, ale jeho ERA je daleko vyšší a to na hodnotě 4,47.

Co se týká kvality lavičky nadhazovačů, Red Sox mají třetí nejlepší bullpen v lize, Toronto až v druhé polovině...

Může se jednat o vyrovnaný zápas, nicméně Pomeranz má lepší formu, daří se mu dobře proti jeho dnešnímu soupeři. Torontu to proti levákům momentálně moc nejde a budou se muset připravit na to, že Red Sox mohou Stromana zlomit a chuť k tomu bude velká....sweep od Baltimoru bude kousat a hnát dopředu....
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 27.08.2017, 17:00   Předmět: Cincinnati Vs. Pittsburgh Pirates
[tip]4589-184[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 26.08.2017, 20:14   Předmět: Oakland x Texas
[tip]4589-183[/tip]

Kurz je pro mě docela překvapením v tomto zápase. Je pravda, že Oakland včera vystavil Texasu stopku, ale věřím, že Rangers vrátí úder. Texas totiž v poslední době nehraje špatně, jejich forma má vrůstající tendenci a stále pořád mají na wild card. Kromě 3B Galla se jim marodka v poli vyprazdňuje a tak se mohou ještě zkusit pokusit vytěžit co nejvíc. Důkazem snahy budiž 3 ze 4 v LAA. Navíc, dnes za Rangers bude nadhazovat Cole Hamels. Od té doby co do Texasu přišel má statistiku 31W-7L. Jeho 81% úspěšnost tedy značí, že každý zápas je pro soupeře tuhý a Oakland, který se krčí na dně ofenzivních tabulek bude mít problém. Navíc Hamels má i teď dobrou formu a celkově dlouhodobě patří srpen mezi jeho nejsilnější měsíce.

Oaklandský Manea je úplným opakem, trápí se a těžko říct, kdy přijde zlom. Věřím, že tohle Texas zvládne.
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 24.08.2017, 18:08   Předmět: Cincinnati Reds Vs. Chicago Cubs
[tip]4589-182[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.08.2017, 16:50   Předmět: Pittsburgh Pirates Vs. Los Angeles Dodgers
[tip]4589-181[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 20.08.2017, 17:52   Předmět: Boston Red Sox Vs. New York Yankees
[tip]4589-180[/tip]

O tom, že oba týmy udělají maximum pro to, aby rozmetali jeden druhého, není pochyb. Formu mají taktéž srovnatelnou, ale to v tomhle duelu není tak podstatné. Včera bylo pro mě docela překvapení, že Yanks udolali Boston se Sabathiou na kopci ale hlavně, že vyhráli proti Bostonskému esu.

Dnešní situace je taková, že nadhazovač Bostonu, Porcello se zlepšuje, ale moc mu nevěřím. Tahle sezona prostě není jeho a je ve stínu toho, co předvedl minulý rok. Porcella nejvíc decimují home-runy a to může být proti Yankees kritické.

Sonny Gray, příchozí posila z Oaklandu, se zatím zapisuje v dobrém. Navíc Gray drží za posledních 8 startů ERA na hodnotě 1,88 a vidím v něm větší jistotu, než v Porcellovi.

Protože ale bullpen Yanks prochází jistými změnami, Chapman už není closer a trošku se tam mění role, navíc párkrát teď bouchli, raději volím výhru Yankees v prvním poločasu.
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.08.2017, 14:14   Předmět: Boston Red Sox Vs. New York Yankees
[tip]4589-179[/tip]
  Téma: Hynek (MLB) blog - srpen 2017 (-23,50 unitů ... -21,08 % Yield)
Hynek

Odpovědi: 20
Zhlédnuto: 627

PříspěvekFórum: Hynek MLB (SENIOR) blog - 250 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 16.08.2017, 16:09   Předmět: Seattle Vs. Baltimore
[tip]4589-178[/tip]
 
Strana 1 z 14 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Dostávat tipy = dej LIKEVýměna odkazů:

online sazeni
Vtipy
Tipy na sázení
Wetten Tipps
Betting tips
Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.