Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 10x 10.000 Kč

Bylo nalezeno 274 výsledků hledání.
Tipy na sázení, tipování a sázky online
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 16.09.2018, 9:45   Předmět: Tip
[tip]13442-79[/tip]

Paschetto proklouzl do druhého kola kvalifikace především díky příznivému losu v prvním zápase. V něm se opíral hlavně o dobrý servis, kde nedával soupeři moc příležitostí. Dnes dostane z této pozice mnohem více míčků zpátky, jelikož Gutierrez je spíš pinkacím typem, který se umí dobře hýbat, hrát celodvorcový tenis a rozhánět to forehandem, což obvykle nepříliš vyhraným hráčům moc nechutná a jsou náchylní k chybám a destrukčnímu zmaru.

Dumitru včera vyhrál za podivných okolností proti Uzhylovskému. Kurzy na Betfairu předzápasem vyrostly a přes všekeré papírové předpoklady nakonec Rumun bral výhru ve třech setech. Tenhle počin bych ale nepřeceňoval, Uzylovsky je na blacklistu některých sázkovek a nic bych nedal za to, že možné machinace s výsledkem tu mohly být i v tomto utkání. Nehledě na to, že se Ukrajinec soustředí primárně na deblové zápasy. Dnes Dumitra čeká talentovaný mladík Dancu, který byl 49. v juniorech a letos má v zádech jednu finálovou účast na futuru a také zajímavý skalp z prvního kola - Smirnova. Dumitru naopak přešel první kolo futuru pouze jedinkrát, když porazil slabéo Suluogla a připsal si tak svůj jediný bod do žebříčku. Všechny trumfy má tak dnes v rukávu o dva roky mladší Dancu.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 15.09.2018, 13:02   Předmět: Tip
[tip]13442-78[/tip]

Neis hraje singlové zápasy už spíše jako zpestření, jinak se jedná téměř výhradně o hráče soustředícího se na debly. V dobách aktivity v singlu byl členem páté stovky a občasně se připomene nějakým zajímavým výsledkem i v této disciplíně. Letos zaujal třeba set urvaný proti Šátralovi, vloni porazil třeba Nagyho, G.Granollerse a trápil ve třech sadách Torebka. Jde sice o protivníky kategorie ITF/Challengerů, nicméně stále jsou to skalpy a soupeři, které jeho dnešní protihráč pravidelně nepotkává. Zorzi je spíše amatérský tenista s profi bilancí 3/17 přičemž dvě výhry urval proti no-name hráčům a poslední díky skreči soupeře. Ze zajímavějších jmen, které ve své kariéře na okruhu potkal lze vypíchnout Brkiče, Marrera či Vanniho. Ve všech případech se jednalo o prohry vyšších rozdílů. Brazilec by tohle měl zvládnout ve dvou sadách. Stále v sobě nějaké singlové geny mít musí, má leváckou zatáčku na servise, dovede měnit rytmus a zkušeností za svou kariéru nastřádal neporovnatelně více.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 12.09.2018, 10:52   Předmět: Tip
[tip]13442-77[/tip]


Dnes trochu netradiční akovka. V obou případech volím sázku na sehrané páry a věřím, že ani jeden z nich dnes neztratí set. Gille a Vliegen hrají na challengerovém poli roli jednoho z nejlepších párů. Několikrát jsem měl možnost je vidět live a opravdu to tam všechno skvěle klape. Oba mají servisy, oba skvěle hrají na síti, což jsou věci, na kterých v deblu záleží asi nejvíce. Wojcik a Zuk mají za sebou sice pěkný úspěch v podobě vyhraného turnaje futures v Nizozemsku, přesto je třeba brát v úvahu, že úroveň debla je na challengeru zase úplně jiná. Doplňující sázka by měla být otázkou formality. Granolic a Milakovic jsou domácí amatéři a jejich úspěchem by měl být zisk nějakých gamů, nikoli setů.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 11.09.2018, 12:09   Předmět: Tip
[tip]13442-75[/tip]

Stachowiak dostal kartu do hlavní soutěže v Cary potřetí v řadě. Ostudu neudělal s E.Gomezem ani s Mansourim minulý rok, přesto lze u obou zápasů zmínit, že Nick si nesáhl ani jednou na brejk a všechny čtyři sety prohrál přes rozdíly prohraných podání. Jde o hráče, který podle USTA měří pouze 172cm, tedy na servisu musí logicky trochu strádat a body si uhrávat trpělivější hrou odzadu. Výměny se tedy hrát budou i dnes a kvalitativní rozdíl mezi levelem obou hráčů - challenger/ITF vs. univerzitní tenis by se měl projevit právě v nich.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 11.09.2018, 11:48   Předmět: Tip
[tip]13442-74[/tip]

Zápas dvou hráčů, kteří obvykle podávají v nadstandartní kvalitě, by principielně měl mít přízvisko "overový". Zvláště pak, hraje-li se na rychlém betonovém povrchu. Van Rijthoven včera zvládnul bitvu s big serverem Simonem, kterého nepustil na brejkbol. V kvalifikaci ho o servis připravil pouze jednou Betov. Benchetrit v Istanbulu do kvaldy nemusel. Jde o obecně o spolehlivějšího hráče odzadu, ale tyhle detaily by měly dnešní podmínky srovnat a podání by mělo hrát prim na obou stranách. Očekávám alespoň jeden vyrovnaný set typu 7-5 7-6, jež by vytvořil slušný základ k vítězné sázce.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 10.09.2018, 8:54   Předmět: Tip
[tip]13442-73[/tip]

Oba hráči se opírají především o své servisy a jejich schopnosti na returnu jsou spíše podprůměrné. Všemu pomáhá i betonový podklad, který jim práci po podání usnadňuje a pozitivně ladí s jejich ofenzivním stylem. Na brejky by tak mělo být dnešní utkání skoupé.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 18.06.2018, 11:14   Předmět: Tip
[tip]13442-72[/tip]

Ani jeden z těchto hráčů na úroveň challengerů nepatří, ale jeden z nich půjde do dalšího kola. Glvac není v tak záporných číslech jako Šproch a vyšší nadmořská výška pomůže servisu, který je základním kamenem jeho hry. Na dvoumetrového cápka se pak Glvac ani příliš nesnaží do míčků chodit a spíše to drží v kurtu. Šproch naopak nedovede takhle rychle servírovat, ve výměně se to snaží hrát dost silově, tam pak ale bývají problémy s konzistencí. Volím sázku, kde vidím nejvíce hodnoty.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 11.06.2018, 22:15   Předmět: Tip
[tip]13442-71[/tip]

Simon je dokonalou ukázkou toho, jak lze využít znalost herního stylu hráče relativně nízko postaveného v žebříčku. Na rozdíl od svého francouzského jmenovce totiž Tobias měří dva metry a podává strašné bomby. Tím herním stylem logicky trpí jeho pohyb a servis, to je ale pro spoustu sázek spíše výhodou a dělá z něj ideální overový materiál. Tady v Nottinghamu prošel tříkolovou kvaldou, nasázel celkem 61 es a jeho podání nebylo v ohrožení brejbolů ani jednou. O Wardovi asi příliš netřeba psát, ten se vrací po zranění, je to také hráč agresivní povahy se základem v kvalitním servisu. Utkání ale budou rozhodovat krátké výměny na pár úderů a klíčové tak můžou být opravdu maličkosti, případně nějaké ty dvojchyby ve zkrácených hrách. Simon by ale vzhledem ke své velké síle na podání o servis přicházet neměl a polštář tří her do začátku využít. Očekávám vyrovnaný duel, kde by se za menší unit nechala logicky zkusit i nějaká sázka na výhru Simona.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 3.06.2018, 9:58   Předmět: Tip
[tip]13442-70[/tip]

Prostějovský challenger je asi vrcholem tenisových turnajů pořádaných na českém území, vzhledem k našlapanému startovnímu poli a dobrých prize-money. To plati i pro Jaloviece, přestože antuka není jeho nejlepším povrchem. Už v silné kvalifikaci dostal dost hratelného soupeře a to běloruského deblistu Buryho. To je dvoumetrový chlap, který tak nějak servíruje a hodně mění rytmus a umí trefit volej, zároveň je v singlu bez parťáka a má problémy s pokrytím kurtu a vzhledem ke svému somatotypu hlavně s pohybem a konzistencí, především z backhandu. Jaloviec hraje také nátlakový tenis, oba údery má vyrovnané a využívá i svého nepříjemného leváckého podání, které dnes půjde do slabšího backhandu soupeře. Vypsaná rovina mi za všech okolností příjde jako nesmysl. Marek má za sebou sice poměrně náročný turnaj v Mostě, nicméně ty kvality jsou jasně na jeho straně. Osobně bych Jaloviece viděl kolem kurzových hladin @1.3.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 29.05.2018, 11:30   Předmět: Tip
[tip]13442-69[/tip]

Matsui je čtyřicetiletý chlapík, který hraje málo turnajů v Evropě, natož pak na jeho neoblíbené antuce, zvláště pak v nižších nadmořských výškách. Pomalé podmínky příliš nevyhovují jeho servis-volej taktice. Siljestrom je taky servebot, takže oslabení na obou frontách. Pro nim stojí singlisté Kubler se Santillanem, kteří jsou solidními returnery, dobře podávají, zkrátka mají pestřejší paletu zbraní. Vzhledem k povrchu by se mělo chodit do výměn a v té by ani jeden z dvojice Matsui/Siljestrom neměl stačit na kteréhokoli z australské dvojky.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 29.05.2018, 11:16   Předmět: Tip
[tip]13442-68[/tip]

Jankovits je na antuce kariérně 30/41, poslední rok 3/6 přičemž všechny tři výhry zaznamenal pouze jako výrazný kurzový favorit (@1.04, @1.02, @1.01). Marcora sice není klasický antukář svým stylem, nicméně s povrchem má bohaté zkušenosti a dokázal na něj adaptovat i svojí agresivní hru. V domácím prostředí bych ho tak viděl ještě jako výraznějšího favorita v hladině cca @1.25.

Maxitip, Dafa, Synot, Tipsport live..
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 11.05.2018, 19:20   Předmět: Tip
[tip]13442-67[/tip]

Jakýkoli kurz přes dva mi přijde v tomto případě rentabilní. Síla Isnera na podání je obrovská. Letos trefuje průměrně 20 es na utkání, zároveň drží velmi dobré procento trefování prvního servisu. Příliš ho ani nebrzdí antukové podloží v Madridu, které lze směle považovat za jedno z rychlejších, především díky vyšší nadmořské výšce a určitých polo-halových podmínkách. Zverev je sice mnohem komplexnější tenista, ovšem v rychlých prostředích se tyto rozdíly znatelně srovávají a šancí na returnu je málo. Své o tom ví například Cuevas, jež proti Isnerovi odehrál v minulém kole takřka bezchybné utkání, přesto odešel po třech zkrácených hrách poražen. Hru na čekanou lze předpokládat i tentokrát.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 8.05.2018, 0:02   Předmět: Tip
[tip]13442-66[/tip]

Kurzy výrazně ovlivńuje to, že Andreozzi má zatím značně povedenou sezonu podtrženou dvěma challengerovými tituly a jedním finále. Albot naopak vedle toho vypadá jako dost uboze a disponuje čísly 6/14. Nicméně se sluší dodat, že je to z turnajů zcela jiného výkonnostního levelu a jedinná prohra z pozice silnějšího favorita (@ cca 1.30 přišla proti Bonzimu). Naopak výhry proti Seppimu, Fratangelovi, Isnerovi či Berankisovi by se na challenerovém okruhu vážily zlatem. Albot není o tolik horší tenista než Andreozzi a mám za to, že jeden ze tří zápasů by Moldavan získat měl. Jedinný vzájemný zápas před rokem na antuce v rámci Bundesligy ovládl Albot poměrem 6:1 6:0 a to už je skóre, které možná taky Argentince někde hluboko v mozku zasvrbí.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 7.05.2018, 23:34   Předmět: Tip
[tip]13442-65[/tip]

Karimov se s Betovem potkal na profesionálním okruhu třikrát, pokaždé na venkovním betonu. Skóre na sety činí 0-6, přičemž se jednalo o poměrně jednoznačné sady (3:6 1:6, 2:6 2:6, 4:6 4:6). Dva z těchto zápasů jsou sice z roku 2015, tedy necelý rok předtím, co Karimov dosáhl zatím svého největšího viditelného úspěchu na australské juniorce, nicméně je tu i zápas starý necelý měsíc, kde Betov opět přehrál svého soupeře z velmi podobných kurzových hladin. Problém se tak zdá být ukotven kdesi v matchupu, než v rozdílném potenciálu obou tenistů. Za těchto podmínek se tak zdá být výpis takovýchto kurzů na ranaře Betova jako zajímavý. Za vděk pak lze vzít také fakory jako rozehranost na turnaji v Karshi (Bělorus tu prošel tříkolovou kvalifikací) či také letošní bilancí 17/4 proti 8/5 na straně Karimova.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 7.05.2018, 7:57   Předmět: Tip
[tip]13442-63[/tip]

Dzhanashia patří mezi nejprofláklejší tenisové fixery a opravdu prazvláštní pohyby kurzů v jeho zápasech nejsou žádnou výjikou. Bet365 například jeho zápasy raději vůbec nenabízí. Přestože jde jinak o celkem decentího levorukého tenistu, tak za těchto okolností asi příliš nezáleží, kdo stojí na druhé straně kurtu. Dzhanashia je v deblu 15/47, letos 1/8. Mezi jeho zásobárnu hitů se minulý týden zařadila prohra ve dvou setech v prvním kole se dvojkou Parker/E.Ward (@5 a víc). Dnes kurzy přes dva, na africkém turnaji, který od tenisového dna nemá daleko, můžou být opětovně lákavou nabídkou na zvednutí jak pro ruskou mafii, tak pro sázkaře.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 1.05.2018, 16:06   Předmět: Tip
[tip]13442-62[/tip]

Eubanks má za sebou životní turnaj a první challengerové vítězství v kariéře. Po náročném programu ve vysokohorské Guadalajaře (1 566 m n.m.) a Leonu (1 815 m n.m.) má pouhý den na adaptaci v přímořské lokalitě Puerto Vallarta. Durasovic má za sebou stejné turnaje, ale se slabšmi výsledky. Tady musel dokonce do tříkolové kvalifikace, na podmnky je tak určitě zvyklý. Pro Eubankse to je těžký soupeř na rozehrání, který praktikuje podobnou medicínu jako on - dobrý servis, razantní údery od základní čáry a žádné dlouhé výměny. Nepříjemný matchup by to byl pro američana i za normálních podmínek. Z hlediska únavy, nových emocí a rychlé změny prostředí pak Eubankse čeká nelehké množství překážek, které by rozdílné tenisové kvality obou hráčů dnes mohl částečně srovnat.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 29.04.2018, 22:32   Předmět: Tip
[tip]13442-61[/tip]

Bellotti má očividně nějaké zdravotní trable a z obávaného antukového dravce je letos na futurech katastrofální bilance 0/4, z toho jedna skreč (před týdnem) a pouze jedinný vyhraný set se soupeři, které by dříve z kurtu mazal. Jestli příjde zlepšení na halovém podniku v Skotsku, to zůstává otázkou. Do toho celkového konceptu postupného zlepšování to ale příliš nezapadá. Hala je pro něj asi nejméně vhodný povrch. Viola je klasický vraceč, běhač, otravná krysa, která prostě chyby nedělá a donutí hrát další úder. Sice trochu trpí na servis, ale ta rychlejší hala mu pomůže a celková bilance 83/69 vlastně svědčí o tom, že i ta jeho defenzivní hra je na tyhle podmínky adaptovatelná. Pokud Bellotti aktuálně nevěří ve své údery odzadu, Viola je prověří důkladně, a mohl by to výrazněji vytrestat. Volím typ sázky, kde vidím nejvíce hodnoty.

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-76181898877&idb=-1&hash=21d6849f&t=dGlrZXQgMi45MSB6YSAzIDAwMEvEjSBPSw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=WAj2qu17RiaBPiwUey%2BqcA%3D%3D&popup=1
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 26.04.2018, 15:42   Předmět: Tip
[tip]13442-60[/tip]

Turnaj v Anningu se hraje opět ve vysoké nadmořské výšce kolem 1 850 m n.m., takže na scénu znovu přichází o něco rychlejší podmínky, než je tomu u přímořských oblastí. Mukund není žádný klasický antukář, nicméně tady mu to sedí a může se opírat o svůj slušný servis a hru dopředu, která tu platí od kvalifikace i přes dvě kola hlavní soutěže, kde z pozice outsidera už dvakrát překvapil (def. Halys @9.00, def. Lee @3.24). Ve výčtu těchto dvou cenných skalpů se pak jeví jako poměrně zajímavé, že i do tohoto utkání jde kurzově z pozice absolutního otloukánka. Thompson zřejmě kvalitativně jeho dosavadní soupeře převyšuje, nicméně ne až o tolik. Milovník hlasitých tenisových výjevů Mukund tu zatím sbírá velmi slušná čísla po prvním podání a své by si i přes tento matchup uhrát měl.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 25.04.2018, 11:19   Předmět: Tip
[tip]13442-59[/tip]

Challenger v Mexickém Leonu se hraje zhruba v 1 800 m n.m. Místní klima a rychlovzduch pak dělají s míčky a rychlostí hry psí kusy. Oba protagonisté dnešního zápasu mají 190 cm a servis a ofenzivní hra jim tak není cizí. Gonzalez je obecně lepší hráč, který se snaží vrátit zpět, ovšem stále není na tom levelu, aby soupeře na tomto levelu nějak ničil. U Galana zase výsledky naznačují, že jeho průlomová sezona je na spadnutí a pomáhají mu právě tyto turnaje ve vyšších nadmořských výškách, kde své nadstandartní podání dovede efektivně proměňovat ve skvělá procenta. Zde by mělo jít o bitvu servisů a vyrovnaný zápas.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 14.09.2017, 12:18   Předmět: Tip
[tip]13442-58[/tip]

Z Běloruské repre na poslední chvíli vypadli Gerasimov i Ivashka, což jsou nejlepší singlisté, jakými disponují. Nahrazují ze Zhyrmont a Shyla. Do všech čtyřech singlů by tak mělo jít Švýcarsko z role favorita. Bělorusko má zatím kvalitnější jen debl. Prematch nemůže být Bělorusko favoritem. Dva body čekám od Laaksonena, minimálně jeden by měl přijít od Chiudinelliho. Plná palba.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 26.08.2017, 11:46   Předmět: Tip
[tip]13442-57[/tip]
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 7.08.2017, 16:01   Předmět: Tip
[tip]13442-56[/tip]

Ramirez Hidalgo sice není klasický materiál na betony, ale za daných okolností se právě takovýto matchup může stát klíčovým k dnešnímu zápasu. Je jasné, že od Španěla bud létat hodně dlouhých úderů se spinem, ale vyloženě tlačit nebude, jinak řečeno půjde o klasický přenesený antukový styl založený na dobrém pohybu a obraně. Do role aktivnějšího hráče by se tak měl na kurtu posunout domácí Lah, který vyloženě drtivé zbraně nemá příliš v souladu s konzistencí a stejně jako před rokem s Olivem (2:6 3:6), budě i letos mimo komfortní zónu. Sven sice není úplně dřevěným hráčem, s rankingem 74 v juniorech se dá označit i jako relativně schopný hráč, ale letošní prohry s hráči jako Yamacita či Rogic-Hadzalic tuhle charakteristiku zrovna nepotvrzují. Hlavní soutěž challengeru je přeci jen jiná kategorie, než první kola futurů a stejně jako před rokem by tohle zavání jednoznačným zápasem.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 3.08.2017, 9:32   Předmět: Tip
[tip]13442-55[/tip]

Na potřetí snad vše správně.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 3.08.2017, 9:29   Předmět: Tip
[tip]13442-54[/tip]

Oprava chybně zadaného kurzu.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 3.08.2017, 9:12   Předmět: Tip
[tip]13442-53[/tip]

Ojeda Lara je klasický pinkal bez silovějšího úderu, který si všechno potřebuje vyběhat a donutit soupeře se vyházet. Tahle taktika spolu se zdržováním celkem účinně platila na Staňka, který se potýká s poklesem konzistence a sebedůvěry. Španěl má většinu bodů hlavně z turnajů futures, kde soupeři nejsou zvyklí na protivníky, jenž prakticky nechybují. Na vyšší úrovni už je taková taktika o něco méně efektivnější, zvláště pak proti hráčům, kteří hrají podobným stylem, jen na vyšší úrovni. Tato charakteristika poměrně dobře sedí i na Robreda, který by měl překovávat Ojedu Laru ve všech jeho přednostech. Podobné zápasy se pak často strhávají v kolotoč bezmocnosti na jedné straně a poměrně snadné výhry na straně druhé.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 24.07.2017, 21:36   Předmět: Tip
[tip]13442-52[/tip]

Podle slov všech většiny českých aktérů na tomto turnaji míčky hodně letí. Tepavac je obecně lepší tenista, ale trochu bojuje s returnem. Kellovský je zase hráčem, co si dovede prvním podáním pomoci a získávat tak výhodu do výměn. Na dva hráče s tak ofenzivním pojetím hry je hranice 17.5 hry opravdu nízko.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 23.07.2017, 11:26   Předmět: Tip
[tip]13442-50[/tip]

[tip]13442-51[/tip]

Cash jako student americké univerzity zatím nemá tak výrazné záznamy na profesionální úrovni, ovšem v Egyptě se mu velmi daří. On je to hráč vyznávající dost ofenzivní styl a navíc má velmi dobrý servis, který tu chodí celý týden skvěle. Nejenže trefuje hodně es a málo deblů, také má výborné procento. Frigerio je hráč pětistovky, ne o mnoho lepší, než Vavassori, jehož Cash porazil včera. Kurzy jsou tu dle mého postaveny příliš výrazně v jeho prospěch. Jednak polštář 4.5 hry na hráče, který tu v hlavní soutěži zatím nabídl jen tři brejkboly a všechny odvrátil, druhak kurzy na celkové vítězství, jež dělají z hráče s méně výraznými zbraněmi tak silného favorita.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 16.07.2017, 9:18   Předmět: Tip
[tip]13442-49[/tip]

Souza s Jarrym měří dohromady bezmála čtyři metry, takže i v normálních podmínkách by se dalo očekávat utkání plné silných servisů, es a přímých bodů. V Medellinu je to vše ještě umocněno rychlým vzduchem v 1500 metrech nad mořem a velkou důležitostí finálového zápasu, do kterého budou oba ranaři chtít vstoupit vyhraným prvním setem.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 15.07.2017, 11:20   Předmět: Tip
[tip]13442-48[/tip]

1.67 Synottip, 1.67 Startip, 1.62 Tipsport, jinak LIVE

Tepavac si troufl na zajímavý husarský kousek, když dnes odehrál první kolo kvalifikace ve Schveiningenu a kolem půl druhé bude hrát semifinále turnaje ITF v 60 kilometrů vzdáleném Amstelveenu. I kdyby náročný program na jeho osobě nenechal velké stopy, tak stále lze vzít za vděk faktem, že opravdu nemá rád soupeře s kvalitním servisem (letošní prohry s Gojowczykem, Lopezem-Perezem, Kleinem, Donskojem, Skugorem, Milojevicem, Marchenkem - to všechno jsou hráči primárně o servisu). Přestože antuka by mu měla zároveň práci na příjmu trochu usnadnit, otupí také jeho servis, který u něj hraje prim. Westerhof se dere zpět nahoru, letos to má 20/6, zakládá svoji hru na razanci a podání, tedy je pro mě tady vhodným objektem na sázku.
  Téma: pavkingson - cena TIPSMS 1 kredit
pavkingson

Odpovědi: 57
Zhlédnuto: 4622

PříspěvekFórum: FREE sázkařské deníky   Zaslal: 14.07.2017, 11:13   Předmět: Tip
[tip]13442-47[/tip]

Galovic hraje ve výborné formě. Minulý týden se vytáhl v Recanati, kde vyhrál svůj první challengerový titul. Překvapivě dobře zvládl okamžitý přechod z betonu na antuku v Braunschweigu, kde jakoby nic uhrál tři kola z pozice outsidera a postupně za sebou nechal Mayera, Gombose a Madena. Dnes bude chtít tuto jízdu ukončit Otte, který má také průlomovou sezonu a velmi dobrá čísla. Herním stylem jde o srovnatelné soupeře. Oba mají big serve, oba jsou aktivní a snaží se trefovat zařízení. Utkání tedy vnímám jako relativně otevřené a favorizaci Němce bych viděl pouze jako mírnou a ten polštář 4.5 hry bych férově stáhnul tak na 2 až 3 gamy. Vklad držím pouze na čtyřech jednotkách vzhledem k velké vytíženosti Galovice - za posledních 14 dní dnes půjde o jeho jedenáctý zápas.
 
Strana 1 z 10 Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Dostávat tipy = dej LIKE

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.