Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
k2 - návrat ke kořenům, již brzy ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 17:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

chytrej kluk napsal:
assembly napsal:
jj změna byla náhlá a rychlá, ale přeci jenom by to chtělo trochu kočírovat. A teď mám na mysli otvírání,neotvírání (moderování,nemoderování) témat. Dnes jsem zjistil, že všichni co mají status "šŤaváci K2" mají možnost moderovat PhP vlákna. Dám příklad např. pokud shinki se bude chtít celý rok věnovat ELH, tak myslím že bude lepší a přehlednější do tématu hokeje vytvořit subfórum a držet v něm ELH po kolech než to cpát do jednoho vlákna , které bude cca v 10-tém kole tak chaotické a nepřehledné, že může dokonce někoho i odradit. Jde prostě o formu, a chápu že to bude chtít nějaký ten čas, najít tu správnou cestu, ale mít v hokeji 6 vláken (CZ,SVL,AUT,DEL,...) a každé nekonečno stránek , není podle mě úplně ta cesta. Druhá cesta bez použití subfór by bylo , otevírat na každý hrací den vlákno. Co myslíte páni ?

přesně, rozdělit je třeba i fotbal např. po vzoru bettingadvice a US sporty taky


Rovněž jsem pro původní rozdělení fóra do jednotlivých sekcí nebo alespoň pro takové, jaké nabízí zmiňovaný bettinadvice.com nebo profisazkar.com.

V momentálním chaosu není možné pořádně nic dohledat, zabírá to plno času a především bere energii tyto příspěvky vůbec číst. Navíc uzavřené sekce pro vyvolené se rovněž moc nepoužívají, protože většina připívajících zakládá témata do přístupných sekcí pro všechny, nejspíše s vědomím, že v těchto sekcí bude více diskuse. Momentálně tam je ovšem stále více marastu Wink

Osobně rovněž nevím, kde mám dále zakládat témata irského a skotského fotbalu, zda do sekce pro vyvolené s vědomím, že tam nejspíše nikdo nic nenapíše nebo do otevřeného fóra s tím, že tam třeba najdu nepodložené tipy. Možná tam ovšem taky nikdo nic nenapíše Wink

Každopádně by to chtělo se současným stavem něco provést, protože nic horšího asi už být nemůže.
Leda snad, že by sem na fórum zakotvili spameři z tipování.cz Wink
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 18:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pánové, zajímavě debatujete jak provést změnu v organizaci diskuze. To je jistě dobře, ale má to smysl jen pokud :

- konečně bude propi vnímat to, co se zde uz mnoho dní píše o uskutečněných změnách
- bude mít vůli ke změně - k návratu a ke zlepšení dle z diskuze vzešlých návrhů

Tomu se ale stále brání, tak vaše diskuze je házením hrachu na zeď...


Už 4.9. padl tento návrh jako reakce na něco, co se nepovedlo (aby nebyla jen kritika) :

- diskuzi zásadě a výrazně zpřehlednit počtem témat, dát ji systém v oblasti organizace

- nezakládat žádné "vybrané skupiny", je to mnohokráte ověřená lichá cesta, kdo si chce najít kvalitní příspěvek, ten si ho najde i v "pelmel", kdo ho tam najít neumí , ten si tu informaci nezaslouží, nepíšou sem v drtivé většině blbci a rozumní diskutující si zpravidla umí v debatěi udělat pořádek sami

- více zviditelnit dlouhodobé soutěže, tím si zajistit stálou hodnotnou klientelu, tyto soutěže jsou vlajkovou lodí těchto stránek

- do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! - to je babičino stříbro těchto stránek, snad kryté i autorskými právy

- o směrování stránek diskutovat a brát v potaz zejména názory těch, kteří na stránkách delší dobu aktivně vystupují a mají slušnou, čísly doloženou, úspěšnot

- nabídnout krátkobobá(!) zpestření formou dílčích soutěží, pouze jako doplněk bez velké organizační náročnosti. např. šolímovo turnaje, žádné megaturnaje, jak to bylo bohužel přetranformováno
masterX
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.1.2009
Tipy a sázky: 346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 18:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Súhlas s jati, mne sa zdá, že témy su neprehľadnejšie ako predtým, uvítal by som možno Návrat o měsíc zpátky, již brzy.
Neustále sa musia zakladať nové vlákna, ťažko sa to hľadá, možno by naozaj stálo z to niečo s tým spraviť.
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2009, 22:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati napsal:
Pánové, zajímavě debatujete jak provést změnu v organizaci diskuze. To je jistě dobře, ale má to smysl jen pokud :

- konečně bude propi vnímat to, co se zde uz mnoho dní píše o uskutečněných změnách
- bude mít vůli ke změně - k návratu a ke zlepšení dle z diskuze vzešlých návrhů

Tomu se ale stále brání, tak vaše diskuze je házením hrachu na zeď...


Už 4.9. padl tento návrh jako reakce na něco, co se nepovedlo (aby nebyla jen kritika) :

- diskuzi zásadě a výrazně zpřehlednit počtem témat, dát ji systém v oblasti organizace

- nezakládat žádné "vybrané skupiny", je to mnohokráte ověřená lichá cesta, kdo si chce najít kvalitní příspěvek, ten si ho najde i v "pelmel", kdo ho tam najít neumí , ten si tu informaci nezaslouží, nepíšou sem v drtivé většině blbci a rozumní diskutující si zpravidla umí v debatěi udělat pořádek sami

- více zviditelnit dlouhodobé soutěže, tím si zajistit stálou hodnotnou klientelu, tyto soutěže jsou vlajkovou lodí těchto stránek

- do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! - to je babičino stříbro těchto stránek, snad kryté i autorskými právy

- o směrování stránek diskutovat a brát v potaz zejména názory těch, kteří na stránkách delší dobu aktivně vystupují a mají slušnou, čísly doloženou, úspěšnot

- nabídnout krátkobobá(!) zpestření formou dílčích soutěží, pouze jako doplněk bez velké organizační náročnosti. např. šolímovo turnaje, žádné megaturnaje, jak to bylo bohužel přetranformováno


Nemám k tomu víc co říct, podepisuji se pode vše. Mrzí mě to vyjádření, ale z K2 se stal jeden velký a nepřehledný bordel. Dřív jsem si najel na konkrétní ligu a viděl. Teď to nestojí za nic. Propiták na nic nereaguje, stále startuje, tak se snad chytne. Byl jsem zde rád, ale teď už mě zde drží jen pouhá vytrvalost. Žádná radost. Sad
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 9:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

k subfórum a rozdělení soutěží mé vyjádření na http://kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=11622&start=30

hm jenže už nejsou lidi, kteří by bezplatně zakládali nová témata, tedy vytvářeli moderování, přestalo se platit, tak většina s moderováním skončila ... nebráním se subfórum jen pro moderátory, ale zatím jsou tak 2, kteří se mi ozvali, že by subfórum chtěli, až jich bude třeba 15 (což je cca polovina původního počtu), pak to rád udělám
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 11:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
k subfórum a rozdělení soutěží mé vyjádření na http://kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=11622&start=30

hm jenže už nejsou lidi, kteří by bezplatně zakládali nová témata, tedy vytvářeli moderování, přestalo se platit, tak většina s moderováním skončila ... nebráním se subfórum jen pro moderátory, ale zatím jsou tak 2, kteří se mi ozvali, že by subfórum chtěli, až jich bude třeba 15 (což je cca polovina původního počtu), pak to rád udělám


Nevim, kolik se tu objevi lidi z drivejsich let, kteri jsem chodili kvuli NBA, ale ja klidne zadarmo budu zakladat temata. V tom nevidim sebemensi problem. O tom, jak moc budu prispivat rozhodne predevsim kvalita diskuze (a take castecne muj cas).
masterX
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.1.2009
Tipy a sázky: 346
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4Hodnocení kvality tipů: 46.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 12:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

safik napsal:
propitak napsal:
k subfórum a rozdělení soutěží mé vyjádření na http://kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=11622&start=30

hm jenže už nejsou lidi, kteří by bezplatně zakládali nová témata, tedy vytvářeli moderování, přestalo se platit, tak většina s moderováním skončila ... nebráním se subfórum jen pro moderátory, ale zatím jsou tak 2, kteří se mi ozvali, že by subfórum chtěli, až jich bude třeba 15 (což je cca polovina původního počtu), pak to rád udělám


Nevim, kolik se tu objevi lidi z drivejsich let, kteri jsem chodili kvuli NBA, ale ja klidne zadarmo budu zakladat temata. V tom nevidim sebemensi problem. O tom, jak moc budu prispivat rozhodne predevsim kvalita diskuze (a take castecne muj cas).


Souhlas cat myslím, že stále tu prevláda väčšin užívateľov, ktorí nepotrebujú peniaze za pomoc na fóre. Určite si na fóre nájdu tipy, a tie peniaze, ak im chýbajú, si vyhrajú. A zas, tak strašne to do času nejde...
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 17:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

masterX napsal:
.... A zas, tak strašne to do času nejde...

Pokud vybíráš zápasy z denní nabídky s přivřenýma očima, tak máš sázky zvládnuté během půlhodiny, to je fakt.
Nicméně pokud se zajímáš o nějakou ligu podrobně, sháníš infa z různých zahraničních serverů a pak se z těch informací snažíš dát dokupy hodnotné tipy, tak to toho času už zabírá docela dost.
shinki
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2005
Tipy a sázky: 815
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 20:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ahoj, vraťme K2 všechny topicy , takhle je to absolutě chaotické a ani mě moc nebaví do toho zmatku přispívat. Je to krok zpět. Nemá to řád.
shinki
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2005
Tipy a sázky: 815
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 20:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

shinki napsal:
ahoj, vraťme K2 všechny topicy , takhle je to absolutě chaotické a ani mě moc nebaví do toho zmatku přispívat. Je to krok zpět. Nemá to řád.
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 21:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nač jsou v nabídce ve fotbale všechny ty sáhodlouhé nabídky na přesný výsledek, když je to vše mimo "doporučený kurz"?
dopita



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2004
Tipy a sázky: 399
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 21:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na hovno
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 17.09.2009, 22:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dopita napsal:
Nač jsou v nabídce ve fotbale všechny ty sáhodlouhé nabídky na přesný výsledek, když je to vše mimo "doporučený kurz"?


To by mě taky zajímalo! Rolling Eyes
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.09.2009, 10:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

aplikator napsal:
dopita napsal:
Nač jsou v nabídce ve fotbale všechny ty sáhodlouhé nabídky na přesný výsledek, když je to vše mimo "doporučený kurz"?



pokusim sa upravit, nateraz funguje ponuka tak ze sa testuje hranica a v pripade ze je mimo rozsah pole sa zneaktivni... nie je tam ziadny test na vsetky kurzy pri jednej prilezitosti....


... a kdyby se to vrátilo, tak jak to dlouho fungovalo, tak by bylo 299 spokojených a jeden nespokojený - to jsou věci mezi nebem a zemí !!!

... jinak jsem rád, že se aplikator, který stránky drží a pro mne je jejich táta, protože je udělal, i když nápad jaké byl jinde, - ozval, že tu ještě žije, já už začínám uvažovat, že jak psal ganmiky bude lepší jít o dům dál....
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.09.2009, 9:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

môj názor bol a bude zoštíhliť fórum tak ako sa to urobilo, ale jednoznačne urobiť subfóra...bavil som sa o tom s propim a možno pštros vytiahne hlavu z piesku a v dohľadnej dobe cca 2 týždne by sme tie subfóra urobili Question Rolling Eyes Wink
michel
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.3.2005
Tipy a sázky: 1221
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 199.5Hodnocení kvality tipů: 199.5Hodnocení kvality tipů: 199.5Hodnocení kvality tipů: 199.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.09.2009, 15:48 Předmět: Změna je život...
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím pánové. Mám v posledních letech hodně málo času na tipování a tím méně na diskutování o tipech. Rád jsem vždycky nakouknul na K2 a rychle si udělal kontrolní pohled na zápas, který jsem se chystal vsadit, zdalipak někdo nemá nějakou zásadní informaci proti mému tipu. V poslední době mě však zasáhly obě změny - nejdříve mi stránky znechutily reklamní banery a v zápětí jejich (alespoň z mého pohledu) naprosté znepřehlednění. I tak přeju propimu a věrným moderátorům hodně úspěchů v budování jejich historické vize K2. Chodil jsem velmi rád...
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.09.2009, 16:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

janik.k napsal:
môj názor bol a bude zoštíhliť fórum tak ako sa to urobilo, ale jednoznačne urobiť subfóra...bavil som sa o tom s propim a možno pštros vytiahne hlavu z piesku a v dohľadnej dobe cca 2 týždne by sme tie subfóra urobili Question Rolling Eyes Wink


i janik K2 žije, tak to s tim úhynem moderatorů nebude tak katastrofické, sloupy zůstávají... Smile
Marty18
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.4.2007
Tipy a sázky: 1870
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 117.3Hodnocení kvality tipů: 117.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 20.09.2009, 22:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mithra and Safik: Hello boys! NBA se jiz nemuzu dockat, tesim se na vzajemnou spolupraci! Zakladani topics neni problem ani pro mne..
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.09.2009, 15:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

aplikator napsal:
janik.k napsal:
môj názor bol a bude zoštíhliť fórum tak ako sa to urobilo, ale jednoznačne urobiť subfóra...bavil som sa o tom s propim a možno pštros vytiahne hlavu z piesku a v dohľadnej dobe cca 2 týždne by sme tie subfóra urobili Question Rolling Eyes Wink


takze pstros:-)

Cool Laughing Laughing Laughing Cool
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.09.2009, 12:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

k těm banánům, blokovat podle IP sice jde, ale jelikož většina jede na dynamických IP adresách (tedy O2, apod.), které se tomu uživateli pokaždém připojení změní a tu původní dostane někdo jiný, tak toto řešení by nic neřešilo a jinému by uškodilo

blokovat podle nicku lze, ale není problém pro člověka nová registrace, atd. ... myslím, že tato varianta šťaváckého síta bude mít účinek, resp. později zpoplatnění registrace bude drsné síto a netřeba pak uzavřené sekce, uvidíme, ono se to nějak vyvine



Mithrandir i scommettitore oba vás zvu mezi šťaváky, stačí napsat do SZ, že máte zájem
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 16:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nestačím se divit, jak se za těch pár týdnů celá K2 zpustošila a vyplenila od kvalitních sázkařů, kteří byli nahrazeni rádoby tipéry. Pokud byl záměr dovést fórum k jeho názvu, tedy K2 – nejhorší web o sázení, tak se to pomalu, ale jistě daří.

Docela se pobavím i zasměji, protože mám rád humor, jak jeden sází staré bačkory a druhý kvůli neuhodnutému tipu 1,4 za stovku málem skáče z okna, jak další napíše tip, že Franta Střelec dá dnes branku, protože to tak zrovna cítí a podobně, na druhou stranu je to spíše k pláči a směji se hlavně neschopnosti těch, co tak smýšlejí a dalším, kteří tyto nepodložené tipy opisují. Samozřejmě se ještě najde pár slušných sázejících, kteří napíšou tip a ten jakž takž něčím smysluplným podloží, ale těch je nyní jako šafránu. Převažují zejména příspěvky o holých tipech a neustálé žvatlání o nich, což je k ničemu.

Každopádně to dobré, co na fóru bylo, již bohužel není. Možná by stálo za úvahu, a budu opakovat přání mnoha dalších, aby se fórum dalo do původního stavu alespoň co se týká seriózního názvosloví, protože za současné situace názvy daných odvětví spíše odrazují nové účastníky, protože napoprvé se těžko pochopí recese, a mě osobně se rovněž nelíbí. Možná by se poté vrátili i někteří moderátoři, protože jak tu již zaznělo, mnoho z nich přestalo fungovat především kvůli chaosu, který tu vznikl, ne kvůli odměnám, které byly zrušeny.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já si nemyslím, že hlavní problém je ve změně fora jako takové. K2 se rozdělila na closed sekci a free. Jenže tady nastává ten největší problém Exclamation Místo, aby šťaváci psali jen do jimi určené části (closed) píšou převážně do té volné. A z toho vyústil velký bordel, protože se forum naráz stalo bez pravidel. Původní idea podle mě vůbec není špatná a já jsem ji uvítal. Ale aby to fungovalo, každý šťavák by musel psát do uzavřené části, free sekce je určená pro nováčky, kteří mají ukázat své kvality a pokud budou mít dobré tipy a analýzy, budou přizváni. A aby nováčci viděli, jaké analýzy jsou od nich vyžadovány, mohou se do jednoho topicu zkopírovat některé staré z closedu, které splňují požadavky. Dokud se tak nestane, forum bude stále nepřehledné. Toť můj názor Wink
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 17:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

elnino9 napsal:
...Místo, aby šťaváci psali jen do jimi určené části (closed) píšou převážně do té volné...

Myslím, že šťaváci si mohli vybrat kam chtějí psát, respektive kde chtějí mít svá vlákna a konkrétně u mě to je jasný na Eerste i přes mou snahu loni skoro všichni káleli ať šťavák či jinej a tak jí raději nechám ve free, co kdyby se objevil nějaký nováček co by se o tuto ligu zajímal, takže tak za mě odpověď na tvou kritiku. Wink Freedom!
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 17:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ganmiki napsal:
elnino9 napsal:
...Místo, aby šťaváci psali jen do jimi určené části (closed) píšou převážně do té volné...

Myslím, že šťaváci si mohli vybrat kam chtějí psát, respektive kde chtějí mít svá vlákna a konkrétně u mě to je jasný na Eerste i přes mou snahu loni skoro všichni káleli ať šťavák či jinej a tak jí raději nechám ve free, co kdyby se objevil nějaký nováček co by se o tuto ligu zajímal, takže tak za mě odpověď na tvou kritiku. Wink Freedom!


V tom případě se ptám k čemu je rozdělení webu na dvě sekce Question V žádném případě nechci nikoho kritizovat, ale měl by se v tom udělat nějaký řád.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 17:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

alkyalky napsal:
Každopádně to dobré, co na fóru bylo, již bohužel není. Možná by stálo za úvahu, a budu opakovat přání mnoha dalších, aby se fórum dalo do původního stavu alespoň co se týká seriózního názvosloví, protože za současné situace názvy daných odvětví spíše odrazují nové účastníky, protože napoprvé se těžko pochopí recese, a mě osobně se rovněž nelíbí. Možná by se poté vrátili i někteří moderátoři, protože jak tu již zaznělo, mnoho z nich přestalo fungovat především kvůli chaosu, který tu vznikl, ne kvůli odměnám, které byly zrušeny.


A já znovu říkám, že je to o penězích - ať je struktura jaká chce. Nejsou odměny moderátorům, tak nejsou moderátoři. Ta "ošklivá" otázka by od tebe měla směřovat spíše k bývalým moderátorům. Struktura se více méně nezměnila, jen to není vysoké fórum, ale subfórum.

Ironie je jiná věc a kdo ji nechápe, tak ji holt nechápe, časem třeba pochopí a pak pochopí spoustu jiných věcí.
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 19:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Napadla ma taká vec: Čo tak určiť nejaké pravidlo na zasielanie príspevku do chatu? Ak by to išlo programovo vyriešiť, bol by som za to, aby nebol len predmet a telo správy ale aby sa zobrazila napr. tabuľka: súperi, dátum a čas udalosti, popisná časť, tip, dôvera,kurz a stávková kancelária. Existuje len okolo 10-20 ľudí, ktorí to dodržiavajú.....
Keby to aj nešlo programovo vyriešiť, som za zavedenie pravidlá pre písanie príspevku...všetko čo som vymenoval, sú pre tip a informáciu pre ostatných veľmi podstatne veci...a keď si tu na to väčšina ľudí zvykne, nebude problém eliminovať spamerov...

Do hornej časti fóra by som dal témat: Si tu nový a chceš prispievať?Prečítaj si....Si tu už dlhšiu dobu a chceš aj naďalej prispievať? Prečítaj si!
A v téme by následne boli vyššie uvedené časti každého príspevku
Kto by to odmietol rešpektovať, zrušenie konta Question
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 20:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

janik.k napsal:
Napadla ma taká vec: Čo tak určiť nejaké pravidlo na zasielanie príspevku do chatu? Ak by to išlo programovo vyriešiť, bol by som za to, aby nebol len predmet a telo správy ale aby sa zobrazila napr. tabuľka: súperi, dátum a čas udalosti, popisná časť, tip, dôvera,kurz a stávková kancelária. Existuje len okolo 10-20 ľudí, ktorí to dodržiavajú.....
Keby to aj nešlo programovo vyriešiť, som za zavedenie pravidlá pre písanie príspevku...všetko čo som vymenoval, sú pre tip a informáciu pre ostatných veľmi podstatne veci...a keď si tu na to väčšina ľudí zvykne, nebude problém eliminovať spamerov...

Do hornej časti fóra by som dal témat: Si tu nový a chceš prispievať?Prečítaj si....Si tu už dlhšiu dobu a chceš aj naďalej prispievať? Prečítaj si!
A v téme by následne boli vyššie uvedené časti každého príspevku
Kto by to odmietol rešpektovať, zrušenie konta Question

Ešte ma napadla jedna vec:Čo tak v každom fóre / fotbal, hokej, tenis atď. / založiť začiatkom týždňa na celý týždeň témata len s dátumom, do ktorých by sa písali len tipy podľa pravidiel hrané v daný deň a ostatná diskusia k týmto tipom by bola v témate s názvom diskusia Question Question Question
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.10.2009, 20:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
alkyalky napsal:
Každopádně to dobré, co na fóru bylo, již bohužel není. Možná by stálo za úvahu, a budu opakovat přání mnoha dalších, aby se fórum dalo do původního stavu alespoň co se týká seriózního názvosloví, protože za současné situace názvy daných odvětví spíše odrazují nové účastníky, protože napoprvé se těžko pochopí recese, a mě osobně se rovněž nelíbí. Možná by se poté vrátili i někteří moderátoři, protože jak tu již zaznělo, mnoho z nich přestalo fungovat především kvůli chaosu, který tu vznikl, ne kvůli odměnám, které byly zrušeny.

A já znovu říkám, že je to o penězích - ať je struktura jaká chce. Nejsou odměny moderátorům, tak nejsou moderátoři. Ta "ošklivá" otázka by od tebe měla směřovat spíše k bývalým moderátorům. Struktura se více méně nezměnila, jen to není vysoké fórum, ale subfórum.

Ironie je jiná věc a kdo ji nechápe, tak ji holt nechápe, časem třeba pochopí a pak pochopí spoustu jiných věcí.


Podle mě to o penězích tolik není.

Nechce se mě věřít tomu, že by 600 Kč za měsíční moderování v porovnání s měsíčními výhrami jednotlivých moderátorů, pokud hráli své tipy, dělalo tak malý rozdíl, že by s moderováním kvůli odebrání odměny skončili. Navíc mnoho moderátorů a dalších sázkařů poskytovalo kvalitní tipy, na kterých se dalo získat mnohem více.

Podle mě spoustu uživatelů, co psali dříve příspěvky, především fotbalové, odradil marast v jednotlivých tématech. Mě osobně se tyto jednoduché příspěvky s nepodloženými tipy rovněž nelíbí, nicméně je fakt, že Irský a Skotský fotbal asi moc lidí nehraje, protože v něm nikdo zatím nespamuje Wink a až na pár vyjímek taky nepřispívá, ač se v nich dají najít hodnotné tipy.

První nápad janika je dobrý, ale spíše bych řekl, že bude těžko realizovatelný. Druhý založit samostatná témata pouze s tipy nikam nepovede, protože z nich si málokdo co vezme. To už jsou lepší sázkařské deníky, protože pokud je někdo v samostatných tipech dobrý a profituje, tak se to da jednoduše zjistit, pokud si vede úspěšnost.
lumca
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.10.2009, 11:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přidám taky svůj názor, je pravda, jak tady většina píšete, že je to tady tedˇ strašně nepřehledné a v diskuzi se začínají objevovat tipy " Inter už konečně musí!" apodobně..... Líbi se mě nápad o přidělování registrace třeba jednou za týden a člověk by musel udat například nějakej tip s analýzou. Udělal bych sekci například CHAT, kde by lidi mohli přispívat příspěvky typu " Dnes se mě zdálo, že vyhrál ten a ten"
Do ostatních sekci by se pak mohly psát jen příspěvky, které by musely obsahovat ďané údaje jako zápas, datum, stručně o zápasu, tip, kurz, sázkovka, důvěra. Pokud by se tady toto nedodržovalo, dostala by konkretní osoba řekněme podmínku a nakonec ban. Samozřejmě diskuze k tipu patří, ale to by mohli třeba jen šťávaci (a ti co by dávali tipy, by se pak dostali ke šťavakům).Ze začátku by to bylo určitě pro adminy náročné, ale po chvilce by se to určitě pročistilo a byl by klid a nějaký řád na tomto fóru.
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 2.10.2009, 15:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

aplikator napsal:
dopita napsal:
Nač jsou v nabídce ve fotbale všechny ty sáhodlouhé nabídky na přesný výsledek, když je to vše mimo "doporučený kurz"?



pokusim sa upravit, nateraz funguje ponuka tak ze sa testuje hranica a v pripade ze je mimo rozsah pole sa zneaktivni... nie je tam ziadny test na vsetky kurzy pri jednej prilezitosti....


Uplynul už zase delší čas, ale toto zůstalo pořád stejné. Úplný paradox pak je, že jsou tam třeba soutěže, ze které se nedá natipovat ani jen tip, protože neodpovídá vůbec nic vymyšlené hranici tipů, které se můžou vsadit.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy