Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Ukázka uzavřené sekce NBA ze dne - November 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 2.11.2009, 22:39 Předmět: Ukázka uzavřené sekce NBA ze dne - November 3
Pište tipy na sázení
Citovat

Tue 11/3 703 Denver Nuggets -4 1.990 OVER 223 1.909
04:05 PM 704 Indiana Pacers +4 1.917 UNDER 223 2.000

Tue 11/3 705 Boston Celtics -7 2.000 OVER 191 1.909
04:05 PM 706 Philadelphia 76ers +7 1.909 UNDER 191 2.000

Tue 11/3 709 Phoenix Suns +3 1.870 OVER 216 2.000
04:35 PM 710 Miami Heat -3 2.050 UNDER 216 1.909

Tue 11/3 713 Los Angeles Lakers -7.5 1.952 OVER 193.5 1.952
05:05 PM 714 Oklahoma City Thunder +7.5 1.952 UNDER 193.5 1.952

Tue 11/3 715 Utah Jazz +5.5 2.000 OVER 200 2.000
05:35 PM 716 Dallas Mavericks -5.5 1.909 UNDER 200 1.909
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 2.11.2009, 22:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

naposled se mi podarilo dobre odhadnout jakym smerem se budou totals hybat a tusim ze tohle opet pujde behem zitrka dolu na nejakych 188.

Celtics@76ers
Celtics hrajou hned z uvodu sezony krutou obranu. Souperi v prumeru strili pod 40% a trojky pod 30% navic nedovoli souperi strilet moc casto (Cavs 70, Bobcats 74, Bulls 82 a Hornets 81 strel)
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/statistics/2009-2010/defense_fg_regular.html
Zapas bude v rukou Celtics, takze to opet urvou obranou. tipuju 95:86
under 191/ 2,0 (pinny)
PUCA
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 3:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já bych to viděl zatím jen na Mavericks.. První zápas doma prohráli překvapivě s Washingtonem, který se mi jeví zatím letos výborně a pokud zůstane všichni hráči zdraví, tak je playoff nemine.. Zpět k Dallasu! Mně se ten jejich tým líbí, je skvěle vývaženej.. Líběj se mi posily a ta lavička je neskutečně silná, ale bohužel jsou out Thomas, Gooden a Howard.. Až se uzdravěj všichni, tak se budou dít věci!

Zítra nepochybuji o výhře MAVS a i hcp by měl projít v pohodě..
PUCA
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 6:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

PUCA napsal:
Já bych to viděl zatím jen na Mavericks.. První zápas doma prohráli překvapivě s Washingtonem, který se mi jeví zatím letos výborně a pokud zůstane všichni hráči zdraví, tak je playoff nemine.. Zpět k Dallasu! Mně se ten jejich tým líbí, je skvěle vývaženej.. Líběj se mi posily a ta lavička je neskutečně silná, ale bohužel jsou out Thomas, Gooden a Howard.. Až se uzdravěj všichni, tak se budou dít věci!

Zítra nepochybuji o výhře MAVS a i hcp by měl projít v pohodě..


Tak to jsem zvědavej co udělá s hcp -5.5 dnešní jasná porážka Utahu doma.. Cesta do Dallasu taky nebude prdel, hráči nebudou mít moc náladu.. Dallas jasnej Wink
scales
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.11.2006
Tipy a sázky: 604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 10:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dnes si zajedu do lokals a pozdava sa mi combicko Valce+LA 2.03fortunka

Hamilton out ,Vinco by mal byt in mozno sa pipoji aj Pietrus urcite budu Orlandaci nazhaveni a budu chciet vratit tie 3prehry z minulej sezony,Ak podaju tu smrst z nedele tk si nemyslim ze dnes zavahaju no a Oklahoma si myslim,ze este na to nemaju aby dali dole LA.
winwood



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.12.2005
Tipy a sázky: 802
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 113.6Hodnocení kvality tipů: 113.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 10:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Miami-Phoenix

Když Plameny hráli s týmem bez obrany s NY, tak to dopadlo 115:93 pro Miami. Tohle by měl být zápas, který Wadovi sedne jak prdel na hrnec. Bez obran, nahoru dolu, protiútoky, dost místa k nájezdům i na nějakou tu trojku.
I když ofenzivní síla Suns není tak razantní jako v předchozích sezonách, pořád hrají na přestřílení soupeře a vždy se dokáží dostat přes 100b, pokud nenarazí třeba na C´s.

Věřím, že hranice 216b je hratelná a že padne.
winwood



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.12.2005
Tipy a sázky: 802
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 113.6Hodnocení kvality tipů: 113.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 10:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

scales napsal:
dnes si zajedu do lokals a pozdava sa mi combicko Valce+LA 2.03fortunka

Hamilton out ,Vinco by mal byt in mozno sa pipoji aj Pietrus urcite budu Orlandaci nazhaveni a budu chciet vratit tie 3prehry z minulej sezony,Ak podaju tu smrst z nedele tk si nemyslim ze dnes zavahaju no a Oklahoma si myslim,ze este na to nemaju aby dali dole LA.


odvaha ti nechybí Wink já na akovku dva venkovní zápasy snad nikdy neda . gl
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nuggets@Pacers
Melo zatim radi jako uragan 30,41,42 bodu http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/players/player542943.html
a dneska proti nemu soft defens Indiany violent3
C. Anthony 31b. a více/ 1,85 (T....)
scales
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.11.2006
Tipy a sázky: 604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 13:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tiez som rozmyslal si zahrat Dallas,ale ked si spomeniem ze Utah bol v Denveri -5 a dnes je -5.5 a to sa mi zda Dallas celkom short ked Gooden je taky doubt. a to boli Boozer s Williamsom vcera trosku mimo hm no nevim necitim tady ani value ani citofka mi nezika ist do toho .gl Wink
Hynek
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.8.2006
Tipy a sázky: 1529
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 158.8Hodnocení kvality tipů: 158.8Hodnocení kvality tipů: 158.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 14:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

PUCA napsal:
PUCA napsal:
Já bych to viděl zatím jen na Mavericks.. První zápas doma prohráli překvapivě s Washingtonem, který se mi jeví zatím letos výborně a pokud zůstane všichni hráči zdraví, tak je playoff nemine.. Zpět k Dallasu! Mně se ten jejich tým líbí, je skvěle vývaženej.. Líběj se mi posily a ta lavička je neskutečně silná, ale bohužel jsou out Thomas, Gooden a Howard.. Až se uzdravěj všichni, tak se budou dít věci!

Zítra nepochybuji o výhře MAVS a i hcp by měl projít v pohodě..


Tak to jsem zvědavej co udělá s hcp -5.5 dnešní jasná porážka Utahu doma.. Cesta do Dallasu taky nebude prdel, hráči nebudou mít moc náladu.. Dallas jasnej Wink




To jsem teda taky zvědavej Wink. Pro mě je tohle nehratelné. Hodně lidí teď favorizuje Dallas protože vyhrál v Lakers. Ale pravda je, že se spíš Lakers porazili sami protože to prostě nebyl jejich den a výkon co podali byl tragickej. Jinak Dallas zkušeně vytekl s Washingtonem a pak porazil slabé Clippers což byla samozřejmost. Co se Utahu týká tak včera to vůbec nebylo pěkné a hlavně ten konec nevyšel. Ale hlavně si myslím, že Houston podcenili. To že týmu chybí dvě hvězdy ještě nemusí nutně znamenat tragédii. Už sem viděl mnohokrát, že oslabený tým se semkl a podal daleko lepší výkon protože prostě dostali šanci ti co ji jindy neměli atd... a T-Mac ? No tak, se vší úctou k němu - vždyť to je chodící špitál co jenom ostatním bere střelecké pokusy, které jsou navíc ještě často neúspěšné. Pokud zrovna hraje. Yao je daleko důležitější článek ale takový Hayes a Scola jsou lepší než si kdo myslel. A skvělou prácí odvádí Ariza. Takže jo, Utah to včera těžce nezvládl ale ještě bych z toho nedělal takovou vědu a naopak Houston není radno podceňovat. Cesta do Dallasu nebude prdel ? A co na ní bude tak hrozného ? Smile Vždyť takové cesty a mnohem náročnější absolvují všechny týmy. Navíc je teprve začátek sezony. Kdyby byl Gooden a Howard ready asi bych se na to díval trošku jinak ale já to tak jasně nevidím. Nicméně na mém lístku se asi tento zápas neobjeví tak ti můžu s klidem popřát GL a budu se těšít na výsledek tohoto zápasu Wink Nic ve zlém jen sem chtěl přidat názor na tento match.
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 14:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja teda si dovolim podotknout, ze Rox uz jsou hoodne zvykly hrat bez Yaa a T-Maca, tudiz bych to nebral jako nejake oslabeni. Podle me jsou sehrani hrajou dobry predevsim tymovy basket a prinasi to sve ovoce. Ja jsem vcera hodne dlouho vahal nad sazkou na Rox, nakonec jsem do ni ke sve smule nesel (predevsim kvuli dlouhodobe spatne statistice na palubovce Utahu).
108ička
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.4.2008
Tipy a sázky: 882
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 65.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 14:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Indiana Pacers - Denver Nuggets
Tohle je přesně ten typ zápasu, který Pacers uměj. Proti silnějším týmům vždycky uměli hrát líp, než proti těm slabším. Nuggets zatím bez prohry a do zápasu jdou jako jasní favoriti. Role outsidera Indianě sedí a za ten kurs si jí určitě zkusim zahrát. Spread podle mě moc hodnotu nemá, jelikož jsou Pacers tak nevyzpytatelný tým, co může prohrát i o 20. Pokud se ale ke Grangerovi přidají spoluhráči, mají na to ten zápas vyhrát. Kurs jde zatím stále nahoru, takže je dobrý ještě chvilku počkat.
Pacers ML @2,9 (zatím!) Pinna, 3/10

Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Outsidera si zkusím zahrát i tady. Phile se rozehráli obě opory (Iguodala, Brand) a zatím parádně hrají mladíci Lou Williams, Marrees Speights a Thaddeus Young. Proti neporaženým Celtics a navíc doma určitě motivace chybět nebude. Je jasný, že Boston má lepší tým a ten hlavní rozdíl je především na lavičce, když Celtics mohou poslat do hry naprosto kohokoliv. V Phile se všechno točí okolo sedmi hráčů. 76ers ale podobně jako Pacers umějí hrát se silnými týmy. V minulém roce doma sehráli dvě ohromně vyrovnaný koncovky, když ale ani jednu nezvládli (99:100, 98:100). Ten kurs si zkusit musím Smile
76ers ML @3,6 Bwin, 2/10

Btw Utah za 3,15 má určitě taky hodnotu, ale tam tak nějak váhám.
PUCA
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 15:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hynek napsal:
PUCA napsal:
PUCA napsal:
Já bych to viděl zatím jen na Mavericks.. První zápas doma prohráli překvapivě s Washingtonem, který se mi jeví zatím letos výborně a pokud zůstane všichni hráči zdraví, tak je playoff nemine.. Zpět k Dallasu! Mně se ten jejich tým líbí, je skvěle vývaženej.. Líběj se mi posily a ta lavička je neskutečně silná, ale bohužel jsou out Thomas, Gooden a Howard.. Až se uzdravěj všichni, tak se budou dít věci!

Zítra nepochybuji o výhře MAVS a i hcp by měl projít v pohodě..


Tak to jsem zvědavej co udělá s hcp -5.5 dnešní jasná porážka Utahu doma.. Cesta do Dallasu taky nebude prdel, hráči nebudou mít moc náladu.. Dallas jasnej Wink




To jsem teda taky zvědavej Wink. Pro mě je tohle nehratelné. Hodně lidí teď favorizuje Dallas protože vyhrál v Lakers. Ale pravda je, že se spíš Lakers porazili sami protože to prostě nebyl jejich den a výkon co podali byl tragickej. Jinak Dallas zkušeně vytekl s Washingtonem a pak porazil slabé Clippers což byla samozřejmost. Co se Utahu týká tak včera to vůbec nebylo pěkné a hlavně ten konec nevyšel. Ale hlavně si myslím, že Houston podcenili. To že týmu chybí dvě hvězdy ještě nemusí nutně znamenat tragédii. Už sem viděl mnohokrát, že oslabený tým se semkl a podal daleko lepší výkon protože prostě dostali šanci ti co ji jindy neměli atd... a T-Mac ? No tak, se vší úctou k němu - vždyť to je chodící špitál co jenom ostatním bere střelecké pokusy, které jsou navíc ještě často neúspěšné. Pokud zrovna hraje. Yao je daleko důležitější článek ale takový Hayes a Scola jsou lepší než si kdo myslel. A skvělou prácí odvádí Ariza. Takže jo, Utah to včera těžce nezvládl ale ještě bych z toho nedělal takovou vědu a naopak Houston není radno podceňovat. Cesta do Dallasu nebude prdel ? A co na ní bude tak hrozného ? Smile Vždyť takové cesty a mnohem náročnější absolvují všechny týmy. Navíc je teprve začátek sezony. Kdyby byl Gooden a Howard ready asi bych se na to díval trošku jinak ale já to tak jasně nevidím. Nicméně na mém lístku se asi tento zápas neobjeví tak ti můžu s klidem popřát GL a budu se těšít na výsledek tohoto zápasu Wink Nic ve zlém jen sem chtěl přidat názor na tento match.


Však v pořádku, toto fórum je od toho, aby se diskutovalo.. S tou cestou jsem to myslel tak, že po prohraném zápase je vždy těžší a po tom včerejším obzvlášť, protože Utah byl velký favorit. Důležitý faktor bude, že Dallas prohrál první zápas. Lakers Mavs určitě podcenili a Clippers bych nepodceňoval. Camby s Kamanem síla pod košem jako prase, skvělý rozehrávač Davis a talenti Gordon s Thorntonem. Clippers měli těžký los. Uvidíme co přinese dnešek.. Zatím jsem se do ničeho neopřel Wink
Hynek
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.8.2006
Tipy a sázky: 1529
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 158.8Hodnocení kvality tipů: 158.8Hodnocení kvality tipů: 158.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 15:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já taky ne ale zamlouvá se mi Denver v HCP a Phoenix ML.

Vidím, že mnoho uživatelům zde se Indiana vcelku zamlouvá, především jako zabiják favoritů ale všichni víme, že se to tak stalo jen párkrát, že to nebyla žádná rutina. Navíc Denver momentálně hraje parádně, jak píše Nastra Melo projede soft obranou Indiany jako nůž máslem a stejně tak si zastřílí celý tým. Bez ohledu na to co Indiana v loni dělala nebo nedělala když byla outsider si Denver zahraju. Každý den je jiný a podle toho co zatím předvádí Denver by to neměl být problém.

Phoenix bude asi trošku riskantnější ale nemohu jinak. Osobně jsem si myslel, že Phoenix bude hrát ne moc dobře a myslel sem si, že to příjde hned. Ale zatím jsou bez porážky a chodit jim to bude dokud Grant Hill a Steve Nash budou fit a bude jim to padat. Co sem měl možnost vidět tak oba řádí jako za mlada. Navíc se jim vrátil Jason Richardson.
Miami taky nevypadá vůbec špatně. Tým kolem Wade zatím šlape, možná aspoň pro mě až nad očekávání dobře. Pravděpodobně dnes uvidíme zase hurá basket nahorů dolů bez obrany a já si myslím, že by tu mohl mít Phoenix navrch. Chci je chytit v tomhle parádním kurzu dokud jim to jde a za současného stavu a vzhledem k úspěchům na cizích palubovkách by tohle mohlo být reálné.
suptip
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.2.2007
Tipy a sázky: 2701
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 78.4Hodnocení kvality tipů: 78.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 16:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Suns vs Heat

Som trochu prekvapený, že očakávate zápas bez obrán, hore - dole. Heat majú na úvod dosť ofenzívny žreb. Hrali už s Nix (93pts) aj Pacers (83pts). Videl som zápas s Pacers a výborná obrana od Heat. Stačí sa pozrieť na stats. Z troch zápasov majú ich súperi 38% FG a 22% za 3. Heat chcú pokračovať v úspešnej sérii a proti Suns vedie cesta jedine cez obranu. Heat nehrajú v tejto sezóne extra rýchlo dopredu. Snažia sa využiť svoju silu pod košom a dávajú veľa lôpt JO a Beasleymu.

Keby sa hralo vo Phoenixe tak možno by tá lajna 217 obstála, ale takto nie. Samozrejme nedá sa očakávať, že Heat udržia Suns rovnako ako Nix a Pacers pod 95 bodov a zrejme ani pod 100, ale Suns majú o čosi lepšiu obranu ako Pacers či Nix takže ani Heat so streľbou cez 50% zrejme nepôjdu.

Nemyslím si, že to bude zápas čisto ofenzívny. Od Heat očakávam tvrdú obranu a postupný útok. Suns budú určite hrať svoju hru, ale táto line je myslím trochu prestrelená.

under 217 @ 1.943 Pinna 1unit
chadik
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 18:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Denver @ Indiana
Tip: nuggets -4,5 /1,952/pinna


co dodat, nuggets jsou aktualne hot, a carmelo jeste vic, tym klape a nevadi ani absence J.R. Smithe. na uvod sezony si nuggets "naplanovali"nejdelsi roadtrip letosni sezony kdy jejich cirkus projede postupne 6 mesty VK. indianu uvod nezastihl v idealnim rozpolozeni, vyjma grangera se nedari temer nikomu, a nejhure je na tom backcourt kde jsou super cold T.J. Ford i Rush...indiana ma sice povest dokazat se vybicovat proti top tymum, ale ted nejsou rozhodne v takovem rozpolozeni..jedine co muze nastat je podceneni ze strany nuggets, ale je uvod sezony a tak by mela byt koncentrace maximalni, krome toho na G. Karl vi, ze na nabitem zapade se v konecnem uctovani bude pocitat kazde W. na svech pozicich ma denver navrch a tam verim, ze dnes by to meli bez vetsich problemu zvladnout....
chadik
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 19:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tohle mozna nepatri primo sem, ale zajimavy clanek, jestli se tak rondo opravdu zachoval tak je to ubozak.... Mad
http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=AqXK38wH95iEQbst3OQwqj28vLYF?slug=aw-paulhornets110309&prov=yhoo&type=lgns
scales
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.11.2006
Tipy a sázky: 604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 21:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Koby dnes mozno out coz mne netesi do mojho comba ,ale za skusku by uz mozna stala Oklahoma +7,5
108ička
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.4.2008
Tipy a sázky: 882
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 65.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak když už dneska jedu ty dohy, tak si přidám ještě jeden zápas, kterej pinna vypsala až k večeru.

Portland Blazers - Atlanta Hawks
Atlanta zatím hraje s velkým přehledem, když doma přehrála Pacers a Wizards. Ani v LA nepředvedli vůbec špatnej výkon (až na 3Q) , i když prohráli. Od Portlandu sem letos čekal attack na čtvrtý místo na Západu, neřikam že se tam ještě nemůžu dostat, ale momentálně to zatim neni úplně ono. Navíc stále chybí Batum. Tohohle by Hawks mohli využít. Jsem si vědom toho, že Blazers doma moc prohrávat nebudou, ale ten kurz mi přijde až moc vysoko.
Hawks ML @ 3,65 Pinna, 2/10
PUCA
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hynek napsal:
Já taky ne ale zamlouvá se mi Denver v HCP a Phoenix ML.

Phoenix bude asi trošku riskantnější ale nemohu jinak. Osobně jsem si myslel, že Phoenix bude hrát ne moc dobře a myslel sem si, že to příjde hned. Ale zatím jsou bez porážky a chodit jim to bude dokud Grant Hill a Steve Nash budou fit a bude jim to padat. Co sem měl možnost vidět tak oba řádí jako za mlada. Navíc se jim vrátil Jason Richardson.
Miami taky nevypadá vůbec špatně. Tým kolem Wade zatím šlape, možná aspoň pro mě až nad očekávání dobře. Pravděpodobně dnes uvidíme zase hurá basket nahorů dolů bez obrany a já si myslím, že by tu mohl mít Phoenix navrch. Chci je chytit v tomhle parádním kurzu dokud jim to jde a za současného stavu a vzhledem k úspěchům na cizích palubovkách by tohle mohlo být reálné.


Naprosto souhlasím, myslím si, že by měl být spíš Phoenix favorit. Základní pětku mají jasně lepší. Posila Frye hraje ve dvojici s Amarem skvěle a rozhodnout by mohl matchup Nash vs. Chalmers, kde Nash bude vyčnívat. Trochu se mi nelíbí lavička PHX, kde až na Barbosu jsou pro mě špatní hráči (Dudley, Amundson, Dragič).. No uvidíme, ale myslím, že budou mít Suns navrch a kurz 2.2 na ML je určitě hratelný.. Hraji s Mavs ML, Magic ML a Nuggets ML za dvě kilča na kukačku ať je komu fandit..

Vidím to na 1Q Cavs vz. Wizards, poté přepnu na celý zápas Heat vs. Suns a pak od 3Q zkouknu Mavs vs. Jazz do konce.. Všem GL!
milang
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.1.2007
Tipy a sázky: 1803
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 75.5Hodnocení kvality tipů: 75.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.11.2009, 23:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CLE - WAS, CLE sa akosi nevie nájsť. Minulý rok som pravidelne hraval hcp cez 10. Teraz ani náhodou a naviac line sa mi vidí ustrelená.

Tip: WAS+11.5, kurz 1.901, všetko Pinna
Tip: UNDER 197, kurz 1.917


Topfavoriti hrajú vonku a je povinnosť ich zahrať. Naviac ORL má s DET zápornú bilanciu z minulého roku 0:3, tak je čo naprávať. V oboch príadoch uprednostňujem tipy na half, keby náhodou chceli vypustiť záver.

Tip: 1. half, BOS-3.5, kurz 1.926
Tip: 1. half, ORL-3.5, kurz 1.952


DAL - UTA, pôvodne som chcel zahrať hcp na DAL, ale UTA teraz prehrali doma, tak môžu vonku štekať, ale páči sa mi line, podla mňa vysoká.

Tip: UNDER 203, kurz 2.0


POR - ATL, POR naposledy doma prekvapujúco prehral, tak dnes má šancu na reparát s ATL, ktorá je silná hlavne doma. Ale nepáčia sa mi závery zápasov POR, tak zahrám half.

Tip: 1. half POR-4, kurz 2.01

GLGLGL
sirda
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.7.2006
Tipy a sázky: 457
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 0:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

pro me dnes double Kobe under 31,5 + Denver hcp /-4,5/ u fortuny... kobe ne uplne zdrav... lajny sou okolo 28 ... podle me fair tak 24-26 bodu... necekam ze bude hrat +35 minut... duvody k denveru tu uz byly.... jen me trosku stve ze indy bez vyhry... ale snad to klapne...
scales
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.11.2006
Tipy a sázky: 604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 0:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vinco in Prince out dobra sprava pome valce to musi byt narez
PUCA
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 3:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

nastradamus napsal:
naposled se mi podarilo dobre odhadnout jakym smerem se budou totals hybat a tusim ze tohle opet pujde behem zitrka dolu na nejakych 188.

Celtics@76ers
Celtics hrajou hned z uvodu sezony krutou obranu. Souperi v prumeru strili pod 40% a trojky pod 30% navic nedovoli souperi strilet moc casto (Cavs 70, Bobcats 74, Bulls 82 a Hornets 81 strel)
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/statistics/2009-2010/defense_fg_regular.html
Zapas bude v rukou Celtics, takze to opet urvou obranou. tipuju 95:86
under 191/ 2,0 (pinny)


Dovol, abych Ti pogratuloval ke skvělému tipu již devět minut před koncem zápasu Wink
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 3:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

diky, skoda jen ze Denver to urval az moc suverenne a Carmelo celou 4/4 prosedi Sad

Bulls doma za polocas 29 bodu? Laughing Laughing Laughing a jsou -14 proti Bucks bez Redda Laughing
Basketball - Chicago Bulls - spread -8 (1.87) 2 half/ greek
chadik
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 3:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

rovnez se pripojuji s gratulaci!!! profesorsky vykon, rasheed je opravdu platna posila. denver take nedopustil prekvapeni..GL uspesnym Exclamation Exclamation
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 3:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

chadik napsal:
Denver @ Indiana
Tip: nuggets -4,5 /1,952/pinna
nice pick hello1
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 3:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dneska to vypada na noc underu Laughing
btw Superman nedohral (rameno) koukal na to nekdo? Bigben ho tak dobre branil|? protoze koukam ze se Dwight trapil i v utoku.
Koukam na Oklahomu a ten tym letos vypada fakt dobre headbang
Boston to zase krute zmasakroval, zatim 5-0 ATS
PUCA
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 3:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já koukám na Pistons vs. Magic a asi usnu, zhruba dvě minuty do konce, Howard vyfaulovanej, Gortat pět faulů.. Detroit hraje tvrdou a agresivní obranu a to bude letos na Magic platit! Jinak ta střelba Orlanda je tragická!

O pět minut později..

Horší tři minuty jsem nikdy od žádnýho týmu neviděl.. Viděl jsem je v Torontě a dneska a rozdíl jak prase! Tiket v háji, takže gratulace těm co vyhráli a já jdu na*ranej spát. Aspoň, že ten Phoenix vyhrál, to byl dobrej tip.
108ička
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.4.2008
Tipy a sázky: 882
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 65.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.11.2009, 4:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

nastradamus napsal:

btw Superman nedohral (rameno) koukal na to nekdo? Bigben ho tak dobre branil|? protoze koukam ze se Dwight trapil i v utoku.


Viděl jsem teda jen poslední Q tohohle zápsu, ale Wallace byl fakt jak neprostupná zeď Smile
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy