Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
reklamace vkladu / tiketu u bet365.com - STÍŽNOST

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 11:43 Předmět: reklamace vkladu / tiketu u bet365.com - STÍŽNOST
Pište tipy na sázení
Citovat

DNES SE MI STALA NEPRIJEMNÁ VĚC NA STRANKÁCH BET365.COM. JE RYZE ZALOZENA JE CHYBE PROVOZOVATELE, PŘI NÍŽ MI DOSLOVA VYNULOVALI KONTO. NÍŽE PŘIKLÁDÁM MOJI KOMUNIKACI SE SAZKOVOU KANCELÁŘÍ. JELIKOŽ TO TAK NENECHÁM, CHCI SE ZEPTAT NA NAZOR JINÝCH, POPŘ. PODOBNÝ PROBLÉM....
díky

_______________________________________________________________________________________________

1. moje zpráva
Dobrý den,

stala se mi chyba na Vašich webových stránkách. Sledoval jsem zápas live mezi Newcastle a Queensland a kliknul na sázku, že v 1. poločase padne pod 2,5 gólu. Bez jakéhokoliv potvrzení se mi tako sázka svadila a uložila na tiket pod číslem ER15673459FI takřka ve 100% vkladu co jsem měl na svém účtu. Aktuálně na mém účtu zmizely veškeré finanční prostředky. Omlouvám se, ale předpokládám, že každou vybranou sázku i při sledování live zápasů musím potvrdit a vyplnit sumu a to jsem NEUDĚLAL, i přes to se mi tiket uložil, což nepovažuji za moji chybu. Částla vkladu se nevím podle čeho přiřadila a tiket uložil. O tomto skutku jsem nebyl nijak na obrazovce informován (jako při mém minulém ukládání tiketů). Píši hlavně proto, že tiket se mi uložil asi necelou minutu po prohrání, což beru jako více podivné. Podávám tímto reklamaci a výše uvedenou sázenku a žádám o nakreditování finačních prosstředků zpět, abych nemusel s Vaším systémem sázek skončit a sázet jinde, jelikož mě tato chyba va Vašich stránkách velmi pohořčila.



Děkuji předem za kladné vyřízení a přeji pěkný den ..............
_______________________________________________________________________________________________

1. odpověď od bet365
Dobry den

Vasi sazku bohuzel nemuzeme zrusit. K vsazeni je nutno vybrat tip, zadat castku a kliknout na potvrdit pro potvrzeni spravnosti. Jak je uvedeno v nasich pravidlech:


“Zodpovednosti zakaznika je se ujistit, ze vsechny udaje jeho sazek jsou v poradku. Jakmile jsou sazky podane a jejich prijeti je potvrzeno, nemohou byt zakaznikem zruseny nebo zmeneny.”
_______________________________________________________________________________________________

2. moje zprava (reakce na odpověď)
Dobry den,

zrejme jste neporozumnel memu problemu a reklamaci zaroven. Ja jsem si vybral sice na tiket sazku, ale tiket neulozil, nepotvrzoval a neukladal! To je to zasadni. Nemusite mi psat jak se tiket uklada, to si v historii mych sazek overite, ze to umim a mam s tim zkusenost. To, ze jsem novy u Vas s registraci, neznamena, ze nemam se sazenim na internetu zkusenosti! Nechal jsem POUZE pripraveny tiket tak byt a koukal dal na zapas v live videu. Az potom jsem zjistil, ze se sazka potvrdila. Jelikoz jsem nepotvrzoval tento tiket, tak se realne nemohl ulozit. Tento skutek se ale bohuzel pro me stal a ja prisel o finance na kontu. Jelikoz jsem tiket neminil podal, nemusel jsem si kontrolovat, ze jsou udaje v poradku. Vybirat si kurzy libovolne na tiket a tiket nakonec nevsadit, to preci muzu. Opakuji, ze jsem tiket neukladal a nepotvrzoval a sazku jsem nechtel uzavrit. Z vasi odpovedi je zrejme, ze se kladne moje reklamace nevyridi, pokud tomu tak opravdu bude, zadam vas o sdeleni adresy kam muzu poslat s mym pravnikem stiznost. Predpokladam, ze toto z moji strany jen sam nevyresim, ale jsem od Vas okraden! Beru to tim padem z Vasi strany jako kradez financnich prostredku z meho konta. Opakuji, ze financni prostredky v plne vysi se mi odecetly bez ulozeni (nebo chcete-li potvrzeni) tiketu. Dokud se vse nevyresi, tak si ucet ponecham, ale pokud vse z Vasi strany uzavrete negativne, nemohu Vas na ceskych strankach tykajicich se sazeni doporucovat.

S uctou ..........
_______________________________________________________________________________________________

2. odpověď od bet365
zatím nic....
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 12:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hmm. To je zvlastni situace. Kdyz se na to podivam ze strany sazkovky, tak pokud jim podobnou chybu zadny dalsi sazkar doposud nehlasil, tak bych se nedivil, kdyby ti tu reklamaci neuznali. Tohle totiz muze napsat uplne kdokoliv, kdyz mu nevyjde live sazka. V tomhle pripade se vicemene musis spolehat na dobrou vuli sazkovky, protoze nemuzes nijak dokazat, ze se to odeslalo opravdu samo bez tveho pricineni. A sazkovka zatim vidi jen vysledek - vsazenej prohravajici tiket. Jak rikam, podle me tva jedina sance je, ze se tohle stalo uz vice lidem, ale vzhledem k tomu, ze do tvorby webu trochu delam, tak nevim, jak by se mohlo stat, aby se to odeslalo samo. Ale pokud by to byla fakt chyba SK, tak maji brutalni problem.

Kazdopadne Ti preji at to dopadne podle tvych predstav....
GL GL GL
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 12:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

safik napsal:
Hmm. To je zvlastni situace. Kdyz se na to podivam ze strany sazkovky, tak pokud jim podobnou chybu zadny dalsi sazkar doposud nehlasil, tak bych se nedivil, kdyby ti tu reklamaci neuznali. Tohle totiz muze napsat uplne kdokoliv, kdyz mu nevyjde live sazka. V tomhle pripade se vicemene musis spolehat na dobrou vuli sazkovky, protoze nemuzes nijak dokazat, ze se to odeslalo opravdu samo bez tveho pricineni. A sazkovka zatim vidi jen vysledek - vsazenej prohravajici tiket. Jak rikam, podle me tva jedina sance je, ze se tohle stalo uz vice lidem, ale vzhledem k tomu, ze do tvorby webu trochu delam, tak nevim, jak by se mohlo stat, aby se to odeslalo samo. Ale pokud by to byla fakt chyba SK, tak maji brutalni problem.

Kazdopadne Ti preji at to dopadne podle tvych predstav....
GL GL GL

do tvorby webů dělám taky a taky vím co jde udělat. Oni by to měli mít ale zvládnuté na 100%. Tohle bude jen na nich, ale předpokládám, že mají nějaké IT oddělení v Anglii a snad i měří (stejně jako sázky a tím i pohyb kurzů) třeba uživatelský pohyb. A zjistí si, že jsem na tlačítko "potvrdit" u tiketu nekliknul. Já jsem totiž na vytvořený tiket přišel až delší dobu po "údajném" odeslání, které vzniklo bůh ví jak. Každopádně ne z mojí strany.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 13:01 Předmět: Re: reklamace vkladu / tiketu u bet365.com - STÍŽNOST
Pište tipy na sázení
Citovat

Možná jsem jen špatně koukal, ale na jejich webu jsem nenašel žádný odstaveček, který by ošetřoval konkrétně tuto situaci a ve kterém se zbavují odpovědnosti. Což by mohla být snad naděje ...

Ohledně tvého popisu:

Ipanema napsal:
Bez jakéhokoliv potvrzení se mi tako sázka svadila a uložila na tiket pod číslem ER15673459FI takřka ve 100% vkladu co jsem měl na svém účtu.


"takřka ve 100% vkladu co jsem měl na svém účtu", takže ti i po uskutečnění té sázky na kontě ještě něco zbylo ...

Ipanema napsal:
Aktuálně na mém účtu zmizely veškeré finanční prostředky.


... ale o větu dál už je fuč vše. Stejně tak ve druhém dopisu je psáno o odečtení prostředků v plné výši. Znamená to, že tam došlo k další chybě?
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To je opravdu zvláštní situace...
mě zase nejvíc bouchlo do oka jak píšeš: "...tiket se mi uložil asi necelou minutu po prohrání..."
Tohle by mělo být průkaznejší daleko víc než cokoliv jiného: čas uložení tiketu a čas padnutí gólu. Pokud se ti skutečně uložil až potom, měla by být sázka neplatná - tedy to mi říká selský rozum.
Každopádně dej vědět, jak jsi dopadl, přeju GL!
v.h
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.12.2005
Tipy a sázky: 1357
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.6Hodnocení kvality tipů: 23.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 13:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

LOL - tak ty si dobry Laughing

prides k obsluhe za priehradkou s prehravajucim tiketom v ruke a povies ze chces naspet prachy pretoze si to nechcel vsadit Laughing
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 16:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1) zmizelo mi vse krome 20ti haliru, takze to pro me nerozhoduje.

2) tiket jsem neukladal + neklikal na pole ohledne ulozeni tiketu, takze nereklamuji moji chybu!
matesovka
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 856
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 20:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

mno ted s nima , taky řešim problem ....
v patek večer jsem tam vybiral přes moneybookers (penize z učtu zmizely , ale nedorazili) pro ně víc než směšnou částku , do dnešního rána nic , po napsání emailu se vyjádřili, že jako čekají až jim pošlu oskenované doklady protože prý probíhá ověřování ---

jenže

a)sázím tam už roky , výběry / vklady doteď bez námitek

b) tyhle věci jsem už jim jednou posílal co jsem si bloknul účet blbým heslem

a hlavně jsou to ubožáci , protože pokud (což jim nevěří) neprovedli můj výběr kvůli toho , že chtějí nějaké doklady je minimálně slušnost se ozvat ...
případně se aspon omluvit...
yo , to bych asi chtěl hodně ...
jinak i když psali , že peníze budou poslány ještě dnes ...

Tvůj případ je ovšem hoodně pekelnější , fakt zajímavé ...
matesovka
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 856
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 20:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

matesovka napsal:
mno ted s nima , taky řešim problem ....
v patek večer jsem tam vybiral přes moneybookers (penize z učtu zmizely , ale nedorazili) pro ně víc než směšnou částku , do dnešního rána nic , po napsání emailu se vyjádřili, že jako čekají až jim pošlu oskenované doklady protože prý probíhá ověřování ---

jenže

a)sázím tam už roky , výběry / vklady doteď bez námitek

b) tyhle věci jsem už jim jednou posílal co jsem si bloknul účet blbým heslem

a hlavně jsou to ubožáci , protože pokud (což jim nevěří) neprovedli můj výběr kvůli toho , že chtějí nějaké doklady je minimálně slušnost se ozvat ...
případně se aspon omluvit...
yo , to bych asi chtěl hodně ...
jinak i když psali , že peníze budou poslány ještě dnes ...

Tvůj případ je ovšem hoodně pekelnější , fakt zajímavé ...


hm tak to mezi nebem a zemi funguje , sotva jsem je pošpinil , prachy dorazili ...
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 22:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

.
.
.
.
.
2. odpověď od bet365
Dobrý den,

Bohužel, jakmile jsou sázky podané a jejich přijetí je potvrzeno, nemohou být zákazníkem zrušeny nebo změněny. Jedná se o pravidlo, které je součástí našich obchodních podmínek, se kterými jste souhlasili při otevření Vašeho účtu.

Kontaktovat nás můžete emailem na adrese support-cze@customerservices365.com, web zprávou nebo dopisem na České zákaznické centrum, bet365, Hillside, Festival Way, Stoke-on-Trent, Staffs., England, ST1 5SH

S pozdravem.......
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak zatím jsem na mrtvém bodě, protože větu o tom s čím jsem souhlasil jsem sice povinný si přečíst, ale kde mám zmínku, že můj případ nějak prověří??? angry9
Mluvím snad já o koze a on o voze?
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.12.2009, 23:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2. moje zprava (reakce na odpověď)
Dobry den,

tak zacnu jinak - porozumnel jste mi za cely den, ze jsem sazku nepotvrzoval? Ze jsem neklikal na pole "potvrdit" pod tiketem? Ze jsem tiket nechtel podat vubec a nemel jsem to v umyslu? Malinko mi tak neprijdete! Jsem s Vami ve vztahu jako zakaznik, tak se tak ke mne chovejte!!!! Nechci cist vynatky z Vasich vseobecnych podminek. Ty jsem si dnes dukladne precetl a o konkretnim mem pripadu tam neni ani zminka. Bavim se stale o tom, ze Vasi chybou na webu se mi prijala sazka, nikoli moji chybou a jakymkoliv kontrolovani/potvrzovanim sazky ci tiketu. Ve Vasich informacich na webu nemate nikde popsanou moji konkretni situaci, kterou jsem Vam jiz 3x za dnesni den vysvetlil, ale vy jste mi prozatim nenabidnul zadne reseni, jen strucne pisete o kontrole tiketu. Jelikoz o moji konkretni situaci a z moji strany podrobne popsaneho problemu, nemate na webu zadnou zminku o tom, ze se zrikate jakychkoliv zavazku, tak se nezritejte meho konkretniho problemu. Je to klasicky vztah mezi zakaznikem a poskytovatelem!

Nelibi se mi na Vas jako zakaznicke centrum, ze bez jakehokoliv provereni jste celou vec odlozili! Mohlo se toto podobne stat v podobny cas i vice zakaznikum a to by byl vazne problem. Jiste Vase spolecnost ma zkusene IT oddeleni, ktere dokaze odmonitorovat muj pohyb na hracskem konte pri prihlaseni a zjisti tak, ze jsem opravdu zadny tiket neukladal nebo nepotvrzoval. To, ze tiket nejaky vzniknul je zcela jina vec, ale nevzniknul moji volbou!!! Snazim se Vam jiz od rannich hodin vysvetlit, ze jsem tiket neukladal, ale Vy mi pouze napisete bud vynatek z Vasich podminek, se kterymi jsem se samozrejme seznamil, nebo ze prijata sazka nelze stornovat. Ani jeden problem z Vasich popisu nemam. Snazim se s Vami vyresit zcela jinou vec a to nyni napisi naposledy - neopravnene nebo nezname odecteni castky na nize uvedenem cisle sazenky, kterou jsem nepotvrzoval!!!

Zadam Vas at zacnete resit konretne, jelikoz chapu, ze se Vase spolecnost chova trzne a v aktualni moment vidi moje penize z konta na konte svem. Ty tam jsou neopravnene, nemohou se tam spravne dostat pres tiket, ktery jsem nepotvrzoval.

Zadam Vas zaroven, pokud mi jak z funkce referenta zakaznicke podpory spolecnosti bet365 nedokazete pomoci, at moji zpravu predate svemu nadrizenemu, neco pokud mate oddeleni retence ci fraud, tak k poverenym rukam. Ti snad budou schopnejsi se mnou mluvit konketne o problemu jednom jedinem, ktery Vam popisuji. Dalsi uryvky o potvrzovani tiketu ci vseobecne podminky mi kopirovat a vkladat nemusite - znam je.

Preji Vam jeste jednou pekny den a nyni si budu prat z Vasi strany dukladne provereni a zadam zpetne nakreditovani dnes strzenych financnich prostredku z meho konta.
Hu
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.11.2008
Tipy a sázky: 1871
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9Hodnocení kvality tipů: 210.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 16
PříspěvekZaslal: 21.12.2009, 0:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nevím, jestli tímhle něčeho dosáhneš. Dej na Bobandinha a klaď největší důraz na skutečnost, že sázka byla uzavřena po skončení dané události. Pokud to tak bylo, v nějakém logu to tam musejí mít zaznamenáno a rozhodně je to silnější argument než skutečnost, že v jednu chvíli samo kliklo flashové rozhraní a zároveň spal skript na validaci live sázek ...

btw. jaký byl na sázence vlastně kurz, když v okamžiku uzavření sázky už vlastně fyzicky žádný neexistoval?
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2009, 9:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hu napsal:
Nevím, jestli tímhle něčeho dosáhneš. Dej na Bobandinha a klaď největší důraz na skutečnost, že sázka byla uzavřena po skončení dané události. Pokud to tak bylo, v nějakém logu to tam musejí mít zaznamenáno a rozhodně je to silnější argument než skutečnost, že v jednu chvíli samo kliklo flashové rozhraní a zároveň spal skript na validaci live sázek ...

btw. jaký byl na sázence vlastně kurz, když v okamžiku uzavření sázky už vlastně fyzicky žádný neexistoval?

já jsem klikl na kurz tuším 1.4, ten se potom průběhem času snižoval. Na tiketu mám kurz 1.14 Rolling Eyes ale ten nevyšel. Každopádně v systému bet365 nevidím kdy se mi tiket vsadil a kdy padnul gól. Ale vím, že když gól padal, tak jsem tiket pořád na obrazovce neměl nijak potvrzený.
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2009, 13:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gintonic napsal:
To je dost nemilé, co se ti stalo.. U Bet365 se mi párkrát stalo něco podobného. Dával jsem nějaké livko, měl jsem vybraný tip a v políčku napsanou částku ke vsazení. Ale aniž bych sázku potvrzoval, potvrdila se mi sama od sebe ! Na nic jsem neklikal! Jelikož jsem sázku pokaždé trefil, tak jsem to neřešil, ale bylo to vždy docela nemilé překvapení. Nevím, jestli je to chyba, nebo záměr, ale mělo by se to nějak vyřešit.

no tak to je super. Crying or Very sad Vidím, že mi aspoň někdo věří. Ono bude těžké jim tvrzení proti tvrzení dokázat. Myslím si, že i nakonec s touto nadnárodní společností neúspěšné. Nikomu bych to nepřál, aby něco stejného zažil. Já jsem částku na podání ani nevypisoval - mně se vsadilo komplet vše co jsem na kontě měl. Navíc ještě k tomu......
Zatím mi na poslední zprávu neodepsali, ale zatím komunikace přes mail nevede k ničemu. Všeobecné podmínky o úplně jiném tématu si dokážu přečíst na jejich webu taky. Napíšu vše anglicky, přiložím k tomu komunikaci s českým zákaznickým servisem a pošlu na reklamaci do Anglie na centrálu bet365. Naděje umírá poslední, tak uvidíme.....
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2009, 13:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gintonic napsal:
To je dost nemilé, co se ti stalo.. U Bet365 se mi párkrát stalo něco podobného. Dával jsem nějaké livko, měl jsem vybraný tip a v políčku napsanou částku ke vsazení. Ale aniž bych sázku potvrzoval, potvrdila se mi sama od sebe ! Na nic jsem neklikal ! Jelikož jsem sázku pokaždé trefil, tak jsem to neřešil, ale bylo to vždy docela nemilé překvapení. Nevím, jestli je to chyba, nebo záměr, ale mělo by se to nějak vyřešit.


Kdysi jsem u bet365 sazel, ale tohle se mi nestalo. Jestli se ti tohle stalo, tak by bylo imho dobre to napsat na podporu bet365 a popsat okolnosti (treba i pouzivany prohlizec). Rozhodne to napsat v tom duchu,ze se neco takoveho muze stat, aby o tom vedeli. Nepsat konkretne o kterou sazku slo, aby to treba nestoronovali jen popsat situaci.
Tahle vyzva je obecne pro vsechny, komu se tohle stalo. Jde o to, ze pokud uslysi z vice stran, ze se tohle muze stat, tak bodou vedet, ze tam maji nejakou chybu a budou s tim (snad) neco delat. Kdyz si clovek zacne stezovat az kdyz ma KO tip, tak ta sazkovka (logicky) nebude mit prilis motivaci se to snazit resit.
Kdyz to budou resit, tak to je jen plus pro sazejici do budoucna, ze se nebudou dockavat podobne nemilych prekvapeni.
Ale teda obecne cumim a nechapu, jak se tohle muze stat... Rolling Eyes Rolling Eyes
safik
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.11.2005
Tipy a sázky: 2601
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2009, 13:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ipanema napsal:
...Vidím, že mi aspoň někdo věří....


Tak ono ti mozna veri vic lidi. Ja jsem treba vice na tve strane, protoze kdyz ctu tvoje analyzy tak mi to prijde, ze jsi clovek, kterej umi premyslet a ma vsech 5 pohromade. Ale i kdyby ti to verilo cely K2, tak ti to je k prdu, zalezi, jak se k tomu postavi SK. A ja se jejich postoji zatim vubec nedivim (naopak bych rekl, ze hoi chapu). Rozhodne zkus napsat do te centraly v Anglii, tim nic nezkazis. Tam by mohli byt vice kompetentni lide, kteri treba o tomto problemu jiz slyseli. Jen nevim jakou mas anglictinu, proto si to nech zkontrolovat nekym, kdo ji umi fakt dobre, aby tvuj popis situace byl naprosto presnej a oni ho treba nepochopili nejak blbe.
GL
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 24
Vklady: 52.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -1.97 unitů
Yield: -3.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2009, 14:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3. odpověď od bet365
děkujeme za Váš email.

Naše technické oddělení prověřilo okolnosti přijetí Vaší sázky. Po celý den nebyly zpozorovány, hlášeny nebo řešeny žádné chyby v systému podávání sázek.

Dále nás ujistilo, že v žádném případě není technicky možné přijmout sázku, aniž by o tom zákazník nevěděl.

bet365 je pod neustálou

Je mi líto, že Vám nemohu dát příjemnější odpověď, ale sázku opravdu není možné stornovat.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy