Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Jakým směrem by mohlo jít fórum a moderování.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 20:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

v.h napsal:
propitak napsal:
.... potvrdilo se, že mnoho lidí-mods odešlo s odchodem odměn...


... a ja hovorim ze NIE !

mozno ze sa naslo par jednotlivcov ktory skoncili kvoli odmenam ale podla mna su pricinou upadku tvoje necitlive zasahy do chodu fora. Nejaky nazor na dalsie smerovanie K2 tu bol zo strany byvalych modov prezentovany ale ty si sa vyjadril v zmysle "Chcel som zmenu a tak som ju urobil.". Tym si vlastne dal najavo ze odmietas diskusiu a pohrdas nazorom tych ktori na tento sajt prispeli 100-kami prispevkov a ktori tento sajt drzali. A to ze si zmazal ich niekolkorocny vytvor je len vrcholom tohto pristupu. Niekde si napisal ze "si zmiereny ze ludia prichadzaju a odchadzaju" - zelam ti teda vela stastia s verbovanim novych ludi, mozno uspejes s tou sekciou o vareni a astrologii.

v.h


ano, necitlivý určitě byl, před tím než jsem ho ale udělal, tak už 3/4 mods bylo neaktivních, tedy jejich tuny textů a témat byly bez života ... jako každé phpbb potřebuje databázi a k2 se celá leta pohybuje na hranici velikosti databázového prostoru poskytnutého webhostingem a pravidelné promazání je nutné, pravda umazal jsem toho hodně, to uznávám

v té době změny jsem neviděl žádný komplexní návrh jak by fórum (ne k2profi) mělo vypadat a to od nikoho, ani od tebe v.h ... ono je to totiž docela těžký vymyslet a udělat, aby to fungovalo, vlastně na celym internetu nefunguje bez peněz podobné fórum (BA se domnívám jsou placení mods a i tak to fórum nemá nic moc kvalitu, jen svoji historii a hodně návštěvníků)



je to takový nepěkný vzájemný náhled a štěkání

vy mě berete za toho, kdo si tady z moci své rozhoduje jak chce, maže si co chce a dělá si ten neřád co chce a odsuzujete mě

já vás beru, že na mě jen štěkáte a žádný racionální komplexní návrh, který bude fungovat nepředložíte


předložte ho a já to udělam (teď patrně uslyším, že už to nemá cenu, když jsem všechno smazal ... ach ta minulost, která se nedá vrátit zpátky, že)
v.h
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.12.2005
Tipy a sázky: 1357
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.6Hodnocení kvality tipů: 23.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 21:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

@propi : Fajn, uznavam ze toto je Tvoje forum a v konecnom dosledku Ty rozhodujes kam toto forum pojde. Na druhej strane by si vsak mal chapat ze toto forum stale drzi/drzalo nad vodou 30-50 uzivatelov a chapat ze nie s kazdym rozhodnutim budu suhlasit a podla toho sa aj zachovaju. A odmena v tomto rozhodovani moze mat minimalnu vahu.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 21:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to je v.h opět stejná reakce, štěknutí, že to je moje fórum a můžu si s tim dělat co chci, žádný racionální návrh, který by mohl fungovat

pokud sis nevšiml, komunikuji s lidmi z nba, lidmi z tenisu, fotbalu a hokeje a snažíme se přizpůsobit a zlepšit fórum podle různých názorů, nápadů a připomínek a tito lidé chtějí zlepšit fungování k2

já za fungování mám určitou zodpovědnost, nemůžu přijmout každý návrh, musím mnohokrát hledat kompromis či rozhodnout sám, byl by celkem risk přijmout něčí (je jedno jestli tvůj nebo RedRuma nebo koholi) návrh v celém rozsahu ... a co když nevyjde? řeknete promiň, nevyšlo to a jdete dál jinam a z druhé strany mi uštěká ta druhá skupina, která by třeba s vaším návrhem nesouhlasila

má vize o fungování bez peněz s klesnutím až na dno docela vychází, dost let tady byli lidi zvyklý na vysoký standart článků a informací, tyto věci už prostě nejsou, možná budou, možná nebudou, je to jen o lidech, zda chtějí nebo nechtějí zde působit a psát ... u tebe konkrétně nevím co si mám myslet, jednou za čtvrtletí napíšeš dobrou analýzu a dáš dobrý tip, pak začneš kritizovat jak si tady dělám co chci, odmlčíš se, znovu zakritizuješ a takhle to jde dokola

a pak napíšeš "zelam ti teda vela stastia s verbovanim novych ludi, mozno uspejes s tou sekciou o vareni a astrologii." ... já nikoho asi 4 roky neverbuju (hledání moderátorů) a verbovat nebudu, to že už rok nesázím a v životě už sázet nechci a udělam si úplně mimo dole několik diskusí, které nejsou o sázení, beru docela jako škodolibost
Ronisek
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.10.2008
Tipy a sázky: 1154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 67.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 21:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Podle me odebrání odměn foru i něco dalo a to hlavní je že sem nepíše každej jen protože musí aby dostal odměnu ale protože většinou přijde s nečím zajimavým a čemu věří Smile to jestli to výjde je samozřejmě věc druhá ale neháže to sem podle me každý už jen tk od oka Smile
v.h
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.12.2005
Tipy a sázky: 1357
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.6Hodnocení kvality tipů: 23.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 22:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

uz len jeden replay, zvysok radsej komentovat nebudem ..

propitak napsal:
... já nikoho asi 4 roky neverbuju (hledání moderátorů) a verbovat nebudu ...

tvoj post 2 mesiace spet (este stale je tu http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=18582)
propitak napsal:
Zdravím všechny lidi z uzavřené skupiny,

chtěl bych poprosit každého "šťaváka" zda by mi do konce prosince poslal alespoň jednoho (i více) nového kvalitního člověka či přivedl nového kvalitního sázkaře na k2 mezi šťaváky.

Předem díky.

propi
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 23:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
... a žádný racionální komplexní návrh, který bude fungovat nepředložíte, předložte ho a já to udělam ...
psáno 27. ledna 2010


kopie příspěvku z 4.9. 2009 (sekce 100 OK) :
1) diskuzi zásadě a výrazně zpřehlednit počtem témat, dát ji systém v oblasti organizace, omezit přidávání vláken
2) do diskuze v obsahové části zasahovat minimálně, upozadit moderování
3) nezakládat žádné "vybrané skupiny", je to mnohokráte ověřená lichá cesta, kdo si chce najít kvalitní příspěvek, ten si ho najde i v "pelmel", kdo ho tam najít neumí , ten si tu informaci nezaslouží, nepíšou sem v drtivé většině blbci a rozumní diskutující si zpravidla umí v debatěi udělat pořádek sami
4) více zviditelnit dlouhodobé soutěže, tím si zajistit stálou hodnotnou klientelu, tyto soutěže jsou vlajkovou lodí těchto stránek
5) do pravidel letitých soutěží nezasahovat !!! - to je babičino stříbro těchto stránek, snad kryté i autorskými právy
6) o směrování stránek diskutovat a brát v potaz zejména názory těch, kteří na stránkách delší dobu aktivně vystupují a mají slušnou, čísly doloženou, úspěšnot
7) nabídnout krátkodobá(!) zpestření formou dílčích soutěží, pouze jako doplněk bez velké organizační náročnosti. např. šolímovo turnaje, žádné megaturnaje, jak to bylo bohužel přetranformováno
* do oblasti marketingu mluvit nebudu
NENí OTEVRENA DISKUZE K ZMěNě LIMITů KURSů ZASíLANýCH TIPů – PROč ?
Žádnou pozitivní odezvu jsem na změnu nenašel, proč se to nevrátí ?

Kdo se chtěl vyjádřit ke změnám, ten už se vyjádřil – v sekci „klub 100 OK“ i v hlavní diskuzi – „návraty ke kořenům“. Tam je názorů plno na nevydařené změny.
Tahle diskuze měla změnám předcházet (!!!), ted to je pul hodiny po dvanácté a málokdo ma chut se vůbec o tom opakovaně a dokola bavit, protože to je jak hrách na stěnu házet .V uvedených sekcích jsem se osobně vyjádřil dostatečně a dál se už vyjadřovat nebudu.
Na 2 týdny dávám těmto stránkám zkušebně adié, pak se uvidí.

K2 dostalo absurdními změnami ránu do vazu a pokud se z toho vylíže alespoň jako mrzák, tak to bude max. co lze za současného samolibého koučování očekávat.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 23:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

v.h napsal:
uz len jeden replay, zvysok radsej komentovat nebudem ..

propitak napsal:
... já nikoho asi 4 roky neverbuju (hledání moderátorů) a verbovat nebudu ...

tvoj post 2 mesiace spet (este stale je tu http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=18582)
propitak napsal:
Zdravím všechny lidi z uzavřené skupiny,

chtěl bych poprosit každého "šťaváka" zda by mi do konce prosince poslal alespoň jednoho (i více) nového kvalitního člověka či přivedl nového kvalitního sázkaře na k2 mezi šťaváky.

Předem díky.

propi


aha, takhle myslíš verbování, já myslel, že verbovat moderátory stylem "máš zájem moderovat tu a tu ligu", ne zda máš zájem vstoupit mezi šťaváky nebo prosím ostatní šťaváky, aby mi posílali doporučení koho zařadit
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 23:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to jati

1) zásadně jsem zpřehlednil, je to jednoduše rozdělené na tenis, fotbal, hokej, basket, ameriku a ostatní ... o další dělení není moc zájem, kdykoli mi kdokoli může napsat "vezmu si na starosti tu a tu ligu, udělej mi na to fórum, budu se o to starat", nikdo nepíše a vytvářet na každou ligu či soutěž extra fórum jen tak, aby bylo ve spamovém chaosu či dokonce prázdné by myslím nebylo dobře

2) nerozumím "do diskuze v obsahové části zasahovat minimálně, upozadit moderování" jako, že udělat na každou ligu či soutěž fórum a nechat to tam jako dříví v lese? to si myslím je cesta tipovani.cz, tedy totální chaos či prázdné fóra

3) vybraná skupina "šťaváci" má význam pro odstranění spamerů a ničitelů fóra, jak jsem již hlásal, klidně ať má 2000 členů (aktuálně má 179 členů), ale nebudou tam spameři a záškodníci, ostatní vybrané skupiny neexistujou

4) soutěž na k2 je jen jedna a to k2mini, kdo bere k2profi jako soutěž, ať ji tak bere, původní myšlenka je výměna tipů, nikoli soutěž, obojí jsem zviditelnil v navigaci

5) k2profi nechci rozebírat, promiň

6) názory beru, ale musí být respektováno to co jsem popsal o zodpovědnosti k chodu z mé strany

7) krátkodobá zpestření, šolim měl na turnaj dotaci (5.000/mesic) a byl placen za vyhodnocování tipů a organizaci ... každý (i šolim) má možnost přijít s tím, že stejnou či podobnou akci udělá dobrovolně a zdarma a bez cen ... nikdo nepřišel a nepřichází ... uznávám, že bt se těžce nepovedlo díky problémů s daty


k2 mohlo dopadnout mnohem hůř, zůstalo amatérským fórem bez ovlivňování od sázkových kanceláří, nyní bez financování a myslím dosáhlo dna od kterého se odrazilo, ale cesta nahoru bude dosti pomalá a trnitá
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 23:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

možná jsem hloupej a vašim obecnym názorum nerozumim a neumim si je představit názorně, jak třeba myslíš to zpřehlednit (přímo mi to ukázat na nějakém stromu), co je myšleno do obsahové části zasahovat minimálně (neurčovat pravidla co má psát???), upozadit moderování (jako že nemají být lidi co se staraj o nějakou část, prostě jen tak ať si každej píše co chce???)

to samé bych bral od v.h názorně, prakticky mi ukázat jak to myslíte

předem díky
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.01.2010, 0:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Diskutovat už k těmto věcem nebudu, ta doba uz je pryc, jen jsem ti zkopíroval, ze stejně jako v mnoha dalších případech nepíšeš pravdu... jsi stále stejný, podnětných názorů tu bylo na desítky, jen mít zájem se tim zabývat a nebýt sebestředný...S každým názorem odlišným od tvého se vypořádáš za 20 vteřin a nyní k tomu jako třešničku na dort ještě přidáš fórum o polévkách...s tebou diskutovat nelze, to je lety ověřené. Na druhou stranu respektuji, že "každej sme ňákej..." a zmrzačené stránky navštěvuji dál. Přeji ti na těchto inovovaných polévkových stránkách osobní naplnění tvých představ, která se dle mého názoru, od většiny kvalitních příspěvkářů, zejména bývalých, někdy více a někdy méně, liší. Upřímné GL !!
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.01.2010, 8:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jati napsal:
Diskutovat už k těmto věcem nebudu, ta doba uz je pryc, jen jsem ti zkopíroval, ze stejně jako v mnoha dalších případech nepíšeš pravdu... jsi stále stejný, podnětných názorů tu bylo na desítky, jen mít zájem se tim zabývat a nebýt sebestředný...S každým názorem odlišným od tvého se vypořádáš za 20 vteřin a nyní k tomu jako třešničku na dort ještě přidáš fórum o polévkách...s tebou diskutovat nelze, to je lety ověřené. Na druhou stranu respektuji, že "každej sme ňákej..." a zmrzačené stránky navštěvuji dál. Přeji ti na těchto inovovaných polévkových stránkách osobní naplnění tvých představ, která se dle mého názoru, od většiny kvalitních příspěvkářů, zejména bývalých, někdy více a někdy méně, liší. Upřímné GL !!


Také díky, ať se ti daří.
Reiko
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.2.2007
Tipy a sázky: 1638
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2010, 19:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

admin: díky za smazání futsalíčků, snookříčku atd. Hned to tu vypadá o něco seriozněji...GL

Naposledy upravil Reiko dne 4.03.2010, 19:35, celkově upraveno 1 krát.
voskerensk
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.4.2007
Tipy a sázky: 471
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 1.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2010, 19:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Reiko napsal:
admin: díky za smázaní futsalíčků, snookříčku atd. Hned to tu vypadá seriozněji...GL


jj, s týmto sa stotožňujem, hneď to lepšie vyzerá...
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.03.2010, 0:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

thx i za mě
Reiko
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.2.2007
Tipy a sázky: 1638
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.03.2010, 20:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Měl bych tip na sekci FOTBAL. Nebylo by lepší rozšířit hlavní menu o všechny přední evropské soutěžě? Když už je tam např. 2. niz. liga nebo 1. madarská, tak by se mohly přidat i ligy Arrow Primera division, Ligue 1, Ligue 2, Serie A atd...já jsem třeba vůbec nemohl najít sekci Primera division. Zbytečně se pak zakládají kvůli jenomu zápasu další thready a sekce je akorát nepřehledná a ještě víc zaplevelená....díky za názory Cool
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 15.03.2010, 8:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Reiko napsal:
Měl bych tip na sekci FOTBAL. Nebylo by lepší rozšířit hlavní menu o všechny přední evropské soutěžě? Když už je tam např. 2. niz. liga nebo 1. madarská, tak by se mohly přidat i ligy Arrow Primera division, Ligue 1, Ligue 2, Serie A atd...já jsem třeba vůbec nemohl najít sekci Primera division. Zbytečně se pak zakládají kvůli jenomu zápasu další thready a sekce je akorát nepřehledná a ještě víc zaplevelená....díky za názory Cool


Mám to v plánu už měsíc

udělat sekce:

Itálie, Španělsko, Portugalsko
Francie, Belgie, Nizozemí
spojit Bundesligy
případně ještě dále pokračovat jako Liga mistrů a Evropská liga ... atd.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy