Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Kupovanie tipov

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
clen
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.9.2009
Tipy a sázky: 201
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.02.2010, 16:29 Předmět: Kupovanie tipov
Pište tipy na sázení
Citovat

Chcem sa pokusit o taku mensiu diskusiu ze co si myslite o kupovani tipov cez internet alebo kupovanie inou cestou..
Moj nazor je taky ze podla mna je to najvatsia hlupost na svete. Ved ten dotycny kupuje len tip a ja neverim na tzv. fix zapasy(uznavam su zapasy podivne) ale nemyslim si ze keby aj niekto vedel o 100%dohodnutom zapase tak by to vykrikoval do sveta. Ja kebyze mam info ze je to dohodnute tak by som o tom nikomu nepovedal, ved to musi byt z nejakeho zdroja a ten zdroj mi uz nabuduce hovno poskytne....
smilercz
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2006
Tipy a sázky: 96
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.02.2010, 17:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No jenže tohle je ten problém, že už od začátku chceš kupovat nějaké domluvené tipy.

Podle mě není vůbec od věci kupovat tipy. Proč? Pokud bereš sázení jako investici, pak máš hned jasno. Pokud ti někde leží ladem nějaká větší částka a nechceš jít s tím do banky žebrat o 3% úrok za rok, pak máš možnost to do něčeho vrazit. Ať už rizikovějšího nebo ne. Koupit nemovitost, akcie, dluhopisy, komodity, libovolný podnikatelský záměr apod. záleží jen na tvých schopnostech a kapitálu.

Pokud sám o sobě jsi mizerný tipér, který dlouhodobě nic neudělá, pak máš možnost zkusit placené servisy. Samozřejmě, že nepůjdeš kupovat tipy od neověřených podvodníků, kteří o profesionálním sázení ví asi to, že se sází na zápasy. Budeš si muset najít důvěryhodné lidi a není to jednoduché, ale ne tak těžké. Základem je ověření statistik, resp. pokud si vybereš servis, tak musí být ověřen věrohodnou třetí stranou. Ještě tohle neznamená úspěch, potřeba si ujasnit další věci ohledně kde se sází, jak často jim padají kurzy, jaký je limit atd.

V dnešní době už naopak spousta skupin inzeruje, že hledá sázkaře, kteří dlouhodobě vytvářejí zisk. Pokud projdeš zkušební lhůtou, nebo máš ověřené statistiky, pak není problém si přijít na pěkné peníze v této oblasti. Nejznámější je asi skupina asiatů na BA (název nedávám, aby mi to nebylo smazáno z důvodu reklamy).

Osobně jsem jednu dobu tipy kupoval a byl jsem spokojen, i když nějaký měsíc skončil v mínusu, setkal jsem se s férovým jednáním a celková investice mi přinesla peníze. Taky jsem šel do něčeho, co jsem si vybral a věděl jsem, co očekávat.

Pokud tedy mluvíš o placených tipech od "servisů", které nabízejí domluvené zápasy, 90% úspěšnost tipů, neověřené statistiky apod., pak s tebou souhlasím, je to hloupost, akorát dle mého hlavně na straně kupujícího.

V ostatním případě je placené servisy brát jako každé investiční riziko, pokud půjdeš investovat do komodit, zlata, také ti nikdo neručí, že něco vyděláš a přitom budeš mít nějaké náklady tak i tak.
clen
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.9.2009
Tipy a sázky: 201
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.02.2010, 18:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cau
Jasne suhlasim s tebou ze je to investicia ak mas navyse peniaze. Napr. pises ze investovat peniaze do banky, dlhopisov a pod. veci. Ano v tom mas pravdu ze mensi zisk ale vo vacsine pripadu mas tie peniaze 100%poistene(do urcitej vysky samozrejme).A ked ja kupujem tip za vlastne je to riziko kde sa mozu stratit moje invsticie a to vsetky. Som toho nazoru ze tipovanie je hobby a mal by to robit clovek ktory ma na to peniaze, bavi ho to. Je to ako sport: futbalista ktori nemulje tu hru nemoze sa stat dobrym futbalistom. Ked niekto zo zabavy robi(samozrejem aj pre peniaze) tak casom sa hocikto stane dobrym tiper. Len sa tomu treba venovat ako vsetkemu co clovek robi a dostavia sa aj uspechy.
Som rad ze si pisal a dufam ze tie prispevky budu pribudat.
gl
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy