Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
moj maly tipersky pribeh

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Ryan
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.2.2009
Tipy a sázky: 216
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2011, 9:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hezký příběh Smile

Také se podělim,
Vše začalo když se na sazce objevila vstupní akce za registraci 2000bodu. 1 bod = 1 kč. Začínal jsem sázet jako každý začátečník, 10-20kč akovka jako sloní ucho. Měl jsem radost ze sledování různých sportů, bavil jsem se u pozorování livescore ale bank pomalu ubýval. Postupem času jsem se dostal k tomuto foru, nad tipama jsem začal přemýšlet ale bank stále klesal. Když jsem se dostal na 0, řekl jsem si, že si trochu obnovim bank. Zřídil jsem si učet na Bwinu a připsal si na něj 2000kč. S velkou chutí jsem si vsadil na první zápas ale pocitoval jsem velké napětí, najednou se nejdednalo o získané body ale o vydělané peníze. Po celou dobu sázení až do dneška sem se stále motal kolem vloženého banku, někdy se dostal na 5000, někdy zase na 1000. Postupem času jsem si stále víc uvědomoval, že sledování sportu v televizi se pro mě stala stresující záležitost, (kam se poděli ty dny, kdy jsem si v poklidu lehl na kanape, otevřel jedno zrzavý a vychutnával si fotbaly a hokeje) a když jsem se přistihl, jak sedim nalepený na monitoru v křečové pozici a očima popoháním balon nebo sedim u livescore modlíc se při tom, řekl jsem si dost. Nebudu zde hodnotit moje sázkařské schopnosti, nikdy jsem nechtěl sázet nějak profi nýbrž jen pro zábavu. ta zábava se ale vytratila. I když se mi poslední dobou celkem dařilo, něo tam nahoře mi řeklo že mam přestat. Posledních 5 vsazených fotbalů se rozhodlo vždy v nastaveném čase k mému neprospěchu. Přestaly vycházet mrzké kurzy bookmakerů které ještě více padaly při hromadácích na favority. Můj bank se pohyboval kolem 500 a já si řekl že končim, výsledky sportu jspou naprosto nevyspitatelné, ve sportu se může vždy zdát cokoliv a o tom jsem se přesvědčil nespočetkrát. Přirovnal bych sázení asi jako házení kostkou, prostě jedna velká náhoda. zapnul jsem si na bwinu live a v rezignaci jsem vsadil na nějaký neznámý fotbalovy utkání že od 75 minuty nepadne gol. sázka vyšla a já celý bank vsadil na uplně stejnou sázku ale jiné utkání. takhle mi to vyšlo několikrat za sebou a já se dostal na 2500. Říkal jsem si, když to davá tak to dává, zkusil jsem štěstí ještě jednou, sázka nevyšla a já spadnul přesně na můj první vklad 2000kč, bank jsem ihned vybral a tedka se už jen těšim, až si opět budu užívat bez nějakých zbytečných stresů sportovní utkání obohacen o jednu další životní zkušenost. Přeji vám hodně štěstí v sázení.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy