Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Diamantová liga 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  

Vyhraje některý z českých atletů svou disciplínu?
Ano
70%
 70%  [ 7 ]
Ne
30%
 30%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 10

Sázkař Zpráva - Tip na sázení
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 6.08.2011, 18:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Tak přece jen se něco našlo, co jsem předtím přehlédl.

Na stovce žen je zajímavý duel, který je naprosto mimo z mého pohledu.

Fraser S. A. - Lalova I. 2 @ 4,14 ... 3/10
Jamajčanka letos stejný čas jako Bulharka, ale narozdíl od Lalovy ho zaběhla v +2,0m/s a ne v -0,8. Výsledky nic moc, Lalova jí může porazit.

(Fortuna)

EDIT: Že jsem radši nemlčel.. Už od rozběhů, kdy Lalova postoupila o setinu, bylo jasné, že něco není v pořádku. A nebylo.. KO


V pohodě! Já hrál Jeter, ale byl malý kurs, tak jsem dal jeden fotbal a bylo vymalováno. Crying or Very sad
M88
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.3.2007
Tipy a sázky: 201
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 12:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak dneska hned po MS DL v Zurichu dnes to vidim na triple na fortuně.
První podle mě naprostá lahůdka je tip na 110 m. př. mužů Richardson - Thomas 1 a velice lukrativní kurz 1,55 tady vidím v současný formě fair cca 1,2.Nevidím čím by měl Jamaičan za normálních okolností Richardsona porazit spíš bych to viděl že se fortuna sekla a vypsala Richardsona místo Merrita v tomto duelu. Dalším tipem je dálka žen mironchik Pusterla 1 1,3 tady není moc co komentovat prostě tip na lepší kvalitu a formu Pusterla na MS neprošla ani sítem kvalifikace i když jednou to švýcarce letos ulítlo nicméně budu věřit konzistentní formě bělorusky poslední tip je tip na ženskou dvoustovku a tip Stewart Simpson 1 1,44 Prostě opět se budu opakovat vyšší aktuální forma kdy si myslím že Simpson v koreji pohřbila naděje jamajky ve štafetě na stovce a i ve finále dvousovky měla kolegyně Stewart výrazně navrch.

Výsledně tedy 1,55 x 1,3 x1,44 = 2,9 6/10 kdy nejlepší tip se jasně jeví 110 m překážek
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 13:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S Richardsonem naprostý souhlas!! To se musí hrát! Jinak je tam ještě mnoho zajímavých tipů, ale teď jsem se k tomu teprve dostal, takže tipy později.

Jsem rád, že skoro nikdo nevypustil..

LaShawn Merritt - Kirani James 2 @ 2,40 ... 5/10
Tohle sem musím dát ještě teď, protože to je celkem odvaha vypsat na Kiraniho takový kurz, když dokázal vyhrát MS i předchozí mítink v Londýně. To asi nebude náhoda.

(bet365)
Badinko26
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.5.2008
Tipy a sázky: 988
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 180.3Hodnocení kvality tipů: 180.3Hodnocení kvality tipů: 180.3Hodnocení kvality tipů: 180.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 15:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
S Richardsonem naprostý souhlas!! To se musí hrát! Jinak je tam ještě mnoho zajímavých tipů, ale teď jsem se k tomu teprve dostal, takže tipy později.

Jsem rád, že skoro nikdo nevypustil..

LaShawn Merritt - Kirani James 2 @ 2,40 ... 5/10
Tohle sem musím dát ještě teď, protože to je celkem odvaha vypsat na Kiraniho takový kurz, když dokázal vyhrát MS i předchozí mítink v Londýně. To asi nebude náhoda.

(bet365)


doxx ma 2,15. tak to som zvedavy. Rolling Eyes
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 15:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Badinko: bet365 už dokonce 2,6!!

Výška muži
Tady půjdu do sázky podle počasí, které hlásí přeháňky a spíš nevlídné počasí pro výškaře. To nesvědčí hlavně Uchovovi, který v tom prakticky není schopný skákat kvůli tretrám. V duelu s Bábou, jenž v Tegu předvedl dobrý závod a Uchova tam porazil i bez deště, bych ho určitě neviděl jako jasného favorita.

Uchov - Bába 2 @ 3,21 ... 2/10 (Fortuna)

110m překážek muži
Velmi těžký závod na tipování. De facto stejné složení jako v Tegu, kde po diskvalifikaci Roblese zvítězil Richardson před Xiangem. Chybí pouze Xiang, ale Robles, Richardson i Oliver tu jsou. A já zkusím zariskovat a vsadím na lídra tabulek Olivera, který sice v posledních týdnech výrazně ztratil formu, ale po nepovedeném MS si bude chtít zlepšit chuť.

D. Robles - D. Oliver 2 @ 3,6 ... 2/10 ('Fortuna)

800m ženy
I zde se setkají zlatá se stříbrnou z Tegu. Mistryně světa Savinova proti minulé držitelce titulu Semenya. Nevím, proč jsou kurzy takhle nastaveny, ale nevidím důvod, proč by Ruska nemohla opět zvítězit. U mistrů světa jsou dvě varianty, jak dopadnou jejich závody. Buď propadnou, protože ztratí motivaci k závěru sezóny, nebo vyhrají v návalu euforie po jejich titulu.

Savinova - Semeny 1 @ 2,20 ... 4/10 (bet365)

Jsou tam i další zajímavé závody. Tyčka žen je však naprosto nevyzpytatelná, v oštěpu je několik adeptek na vítězství a věřím, že by mohl padnout světový rekord, v disku mužů se mi nelíbí dvojice a kurzy, na stovce si netroufám tipovat, dvoustovku žen vynechám...

+ ještě AKO

Jason Richardson - Dwight Thomas 1 @ 1,55 + Walter Dix - Kim Collins 1 @ 1,48 = 2,29 ... 6/10 (Fortuna)

O prvním tipu byla řeč, ke druhému snad jen to, že Dix je o třídu lepší sprinter. Collins sice bral na MS medaili, ale právě až za Dixem a nepočítám, že by to opět zopakoval ba dokonce zlepšil.
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 19:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
S Richardsonem naprostý souhlas!! To se musí hrát! Jinak je tam ještě mnoho zajímavých tipů, ale teď jsem se k tomu teprve dostal, takže tipy později.

Jsem rád, že skoro nikdo nevypustil..

LaShawn Merritt - Kirani James 2 @ 2,40 ... 5/10
Tohle sem musím dát ještě teď, protože to je celkem odvaha vypsat na Kiraniho takový kurz, když dokázal vyhrát MS i předchozí mítink v Londýně. To asi nebude náhoda.

(bet365)


Zrovna na to koukám. Bwin má 2,3 a to se mi zdá na mistra světa docela dost. Nemyslím si, že by to mladej vypustil. Bude se určitě snažit potvrdit, že to nebyla náhoda. Na druhé straně Merritt se bude sakra snažit, aby dokázal, že je lepší! Hodnota je však na Kirani James. Jdu do toho!
Z ostatních bohužel moje sázkovka nemá vypsané některé "zajímavé dvojice.
Tak jsem cvičně dal Obergföllová/S. Viljoenová tip 1 tady bude chtít Němka určitě potvrdit, že výpadek ve finále byl ojedinělý a afričanka určitě medaili oslavila!
Dále D. Oliver/A. Turner tip 1, Oliver je prostě lepší, ale pozor jde o překážky a tam stačí trošku a je zle!
Posledním duelem je W. Dix/N. Carter na 100 metrů, tip 1. Tady je to spíš pocitovka, protože to je vyrovnaná dvojice.
M88
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.3.2007
Tipy a sázky: 201
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 20:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

M88 napsal:
Tak dneska hned po MS DL v Zurichu dnes to vidim na triple na fortuně.
První podle mě naprostá lahůdka je tip na 110 m. př. mužů Richardson - Thomas 1 a velice lukrativní kurz 1,55 tady vidím v současný formě fair cca 1,2.Nevidím čím by měl Jamaičan za normálních okolností Richardsona porazit spíš bych to viděl že se fortuna sekla a vypsala Richardsona místo Merrita v tomto duelu. Dalším tipem je dálka žen mironchik Pusterla 1 1,3 tady není moc co komentovat prostě tip na lepší kvalitu a formu Pusterla na MS neprošla ani sítem kvalifikace i když jednou to švýcarce letos ulítlo nicméně budu věřit konzistentní formě bělorusky poslední tip je tip na ženskou dvoustovku a tip Stewart Simpson 1 1,44 Prostě opět se budu opakovat vyšší aktuální forma kdy si myslím že Simpson v koreji pohřbila naděje jamajky ve štafetě na stovce a i ve finále dvousovky měla kolegyně Stewart výrazně navrch.

Výsledně tedy 1,55 x 1,3 x1,44 = 2,9 6/10 kdy nejlepší tip se jasně jeví 110 m překážek


Tak 1 chyba Stewart si asi z koreje stavila v zurichu pro startovny vypusteny od zactku do konce v Koreji behala o 8 desetin rychlejsi casy v rozbehach:( tak nak sem se bal ze nekdo vypusti no tohle sem necekal Simpson naprosto průmernej čas takovej by měla Stewart dat 9 z 10 závodůSad
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 21:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Badinko: bet365 už dokonce 2,6!!

Výška muži

Uchov - Bába 2 @ 3,21 ... 2/10 (Fortuna)

110m překážek muži

D. Robles - D. Oliver 2 @ 3,6 ... 2/10 ('Fortuna)

800m ženy

Savinova - Semeny 1 @ 2,20 ... 4/10 (bet365)

+ ještě AKO

Jason Richardson - Dwight Thomas 1 @ 1,55 + Walter Dix - Kim Collins 1 @ 1,48 = 2,29 ... 6/10 (Fortuna)

O prvním tipu byla řeč, ke druhému snad jen to, že Dix je o třídu lepší sprinter. Collins sice bral na MS medaili, ale právě až za Dixem a nepočítám, že by to opět zopakoval ba dokonce zlepšil.

LaShawn Merritt - Kirani James 2 @ 2,40 ... 5/10


1. a 2. TIP KO - Překvapení se nekonala..

3. TIP OK - Krása

4. TIP OK + OK = OK

5. TIP OK - Kirani je borec!
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.09.2011, 21:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

šolim napsal:
Nyck napsal:
S Richardsonem naprostý souhlas!! To se musí hrát! Jinak je tam ještě mnoho zajímavých tipů, ale teď jsem se k tomu teprve dostal, takže tipy později.

Jsem rád, že skoro nikdo nevypustil..

LaShawn Merritt - Kirani James 2 @ 2,40 ... 5/10
Tohle sem musím dát ještě teď, protože to je celkem odvaha vypsat na Kiraniho takový kurz, když dokázal vyhrát MS i předchozí mítink v Londýně. To asi nebude náhoda.

(bet365)


Zrovna na to koukám. Bwin má 2,3 a to se mi zdá na mistra světa docela dost. Nemyslím si, že by to mladej vypustil. Bude se určitě snažit potvrdit, že to nebyla náhoda. Na druhé straně Merritt se bude sakra snažit, aby dokázal, že je lepší! Hodnota je však na Kirani James. Jdu do toho!
Z ostatních bohužel moje sázkovka nemá vypsané některé "zajímavé dvojice.
Tak jsem cvičně dal Obergföllová/S. Viljoenová tip 1 tady bude chtít Němka určitě potvrdit, že výpadek ve finále byl ojedinělý a afričanka určitě medaili oslavila!
Dále D. Oliver/A. Turner tip 1, Oliver je prostě lepší, ale pozor jde o překážky a tam stačí trošku a je zle!
Posledním duelem je W. Dix/N. Carter na 100 metrů, tip 1. Tady je to spíš pocitovka, protože to je vyrovnaná dvojice.


Tak všechno OK, docela to sedlo! headbang
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 13:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Koule muži
Už to možná bude vypadat blbě, ale půjde opět do sázky na Reese Hoffu. Jak mě vypekl v Tegu, tak se mu teď daří. Nejprve třetí místo v Curychu, pak druhé v Berlíně a nakonec vítězství v Záhřebu v úterním mítinku. Tam hodil slušných 21,73m. Zajímavé je také to, že svůj poslední vrh za 22m metrů předvedl Reese právě zde, na mítinku Memorial Van Damme. Loni zde poslal kouli do vzdálenosti 22,16m. Proti němu Christian Cantwell, který letos nezáří tolik jako loni a potvrdil to bohužel pro něj i v Tegu. Sice v Záhřebu teď druhý, ale Reese má lepší formu a daří se mu tu.

Cantwell - Hoffa 2 @ 1,85 ... 4/10 (Fortuna)

200m muži
Hlavní dva favoriti na sprintu se zatáčkou budou Walter Dix a Yohan Blake. Poměrně mě překvapilo rozestavení kurzů, kdy favoritem je mistr světa na stovku Blake. Jenže, přiznejme si, že na dvoustovce není tak dobrý, resp. vyzávoděný. Sice má osobák pod 20 vteřin, což je záruka kvalita, ale letos se soustředil pouze a jen na královskou stovku. Na druhé straně Dix je stříbrný z Tegu na dvoustovku hned za Boltem. Dix je univerzál, který umí běhat obě trati na top úrovni. Čtyři roky po sobě se dostal pod 20 vteřin a v Tegu čas 19,70 znamenal skoro osobní rekord o jednu setinu. Dix je letos ve vynikající formě, vyhrává tam kde má a prohrává pouze s papírově lepšími soupeři (Bolt, Powell).

Blake - Dix 2 @ 2,00 ... 4/10 (bet365)

Výška ženy
Nedá mi to. Souboj dvou atraktivních atletek bude jednou z ozdob bruselského závodění. Ruska Chicerova, mistryně světa, proti nejlepší výškařce posledních let Blance Vlašič. Co mě vede k sázce na tenhle duel je to, že poslední dva závody - Tegu a Záhřeb - sice vyhrála ruská výškařka, ale pouze na pokusy! V Tegu obě skočily 2,03, ale Blanka měla horší pokusy. Na domácí půdě jí Chicerova též porazila, tentokrát na dvou metrech rovných. Je evidentní, že Ruska už nemá formu z doby, kdy v červenci skočila 2,07m a naopak chorvatská výškařka se do ní docela dostává. Tohle bude opět velmi vyrovnané, ačkoliv je o diamantu rozhodnuto.

Chicerova - Vlašič 2 @ 2,30 ... 4/10 (bet365)

Dále je tu mnoho dalších zajímavých závodů a soutěží, ale v tuhle chvíli zbytek NB. GL!
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 14:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nad dvoustovkou jsem dlouho premyslel, vychazi mi spis Blake, ma ted brutalni formu a i kdyz tuhle trat na mitincich moc nebeha, v treningove skupine s Boltem ji urcite pravidelne behava ...
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 18:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Reeeeeeeeeeeeeeeeeese je bůůůůůůůůůůůůůh! rr rr wav
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 19:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tefelak napsal:
Nad dvoustovkou jsem dlouho premyslel, vychazi mi spis Blake, ma ted brutalni formu a i kdyz tuhle trat na mitincich moc nebeha, v treningove skupine s Boltem ji urcite pravidelne behava ...



Famozni B L A K E 19.26 !!!
A Bolt se pristi rok hodne nadre ...
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 20:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Koule muži

Cantwell - Hoffa 2 @ 1,85 ... 4/10 (Fortuna)

200m muži

Blake - Dix 2 @ 2,00 ... 4/10 (bet365)

Výška ženy

Chicerova - Vlašič 2 @ 2,30 ... 4/10 (bet365)

Dále je tu mnoho dalších zajímavých závodů a soutěží, ale v tuhle chvíli zbytek NB. GL!


1. TIP OK - Neskutečný souboj Američanů. Reese poslední sérií o dva centimetry přehodil Cantwella výkonem 22,09!

2. TIP KO - Yohane Blakeu, hluboce se ti omlouvám za to, že jsem tě podcenil a smekám klobouk. Zaběhnout druhý čas historie se v éře Bolta moc často nestává! Příští sezóna bude mít grády!

3. TIP KO - Tak tohle nemělo šanci na úspěch..
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 21:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Atletická sezóna nám de facto skončila. Děkuji tedy všem, kteří přispívali, především pak tefelakovi Smile Příští, olympijská sezóna bude velmi zajímavá. Diamantová liga, ME a OH Smile

Konečná bilance: 38 OK/ 38 KO | +51,09u

S atletickými fandy nashledanou příští sezónu, s fandy zimních sportů naviděnou již brzy Smile
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 21:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyck napsal:
Atletická sezóna nám de facto skončila. Děkuji tedy všem, kteří přispívali, především pak tefelakovi Smile Příští, olympijská sezóna bude velmi zajímavá. Diamantová liga, ME a OH Smile

Konečná bilance: 38 OK/ 38 KO | +51,09u

S atletickými fandy nashledanou příští sezónu, s fandy zimních sportů naviděnou již brzy Smile

Ja si myslim ,ze zasloužiš pochvalu. Pěkny vykon. thumbright
karvinier
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 1 unitů
Výhry: 1.8 unitů
Profit: +0.80 unitů
Yield: +80.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2007
Tipy a sázky: 766
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2011, 22:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak to má vypadat Smile skončit v plusu, gratuluju..
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 7:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za gratulace. Smile
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 10:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlavně je třeba říci, že atletika se v posledním mítinku sakra povedla. Bolt vynikající jako vždy, ale Blake na 200m to byla báseň! hello1 Podařily se i běhy, koule a fantastická Chicerova! headbang
PS: Samozřejmě se přidávám k hodnocení pro Nyck. Rád sem chodím . Wink
pecak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.7.2007
Tipy a sázky: 764
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 13.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 10:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to Nyck: Pamatuju si jak jsem Tě cca před rokem v sekci European Trophy maličko zprdnul, když jsi mi oponoval v zápase Eisbaren – Sparta. Tehdy byl tvůj komentář suchý, bez jakýchkoliv argumentů. Zatímco teď jsou tvé příspěvky informativní, vkusné, trefné, výstižné. Takže za mě palec nahoru Exclamation
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 13:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě jednou díky za slova chvály. Věřím, že se bude dařit i nadále.

ad pecak: Já si to taky moc dobře pamatuju Wink Ale vzal jsem si to k srdci a tak nějak jsem z toho vytvořil to, co tu dnes vidíte. Takže vlastně tobě taky díky. Smile

Co mě osobně těší je, že při vyrovnaném počtu dobrých a špatných tipů jsem v takovémhle pěkném plusu.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 17.09.2011, 17:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

I já se přidávám ke gratulaci Nyckovi, jsem moc rád, že tu jsi. O to větší gratulace patří k tvému úspěchu na poli statistickém, moc díky Nycku. Také díky tefelakovi za dárečkové tipy.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy