Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Spain ACB Liga Endesa - 2011/2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.11.2011, 14:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Oba dva zapasy s underom napokon vysli, ten hlavny mal lahsiu cestu, ten v akovke tazsiu. V zapase Valladolidu s Murciou to do underu smerovalo pocas celeho zapasu, underom to aj skoncilo. Dalsi underdog sobotneho dna v mojom zozname, Zaragoza, podobne ako Bayreuth, nezachytila uplny zaciatok zapasu. Najznatelnejsi rozdiel bol pod oboma kosmi, kde dominoval hlavne jeden hrac - Serge Ibaka. Prakticky neomylny v zakonceni a so 6blokmi v obrane bol ustrednou postavou zapasu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2011, 12:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

-3,0 Fuenlabrada (1,962 - 5/10 - Pinnacle)
(Fuenlabrada zacina pracovat na tom, aby zopakovala vysledok z minulej sezony, forma z poslednych zapasov sa zda byt kvalitna ako celku a aj forma niektorych klucovych hracov ide strmo hore (napr. Gustavo Ayon). Bilbao v zapasoch mimo svoju halu predvadza takmer nic, v ACB to ma 0-4, jedina prehra, ktora je adekvatna, je ta s Barcelonou, prehry s Alicante ci s Manresou nie su dobrou vizitkou, pochopit sa da aj prehra s Gran Canariou, Fuenlabrada ako underdog doma, to beriem, v Eurochallenge je misia postupit splnena, narozdiel od Bilbaa, ktore zatial drzi cierneho Petra v najzamotanejsej skupine Euroligy)


Naposledy upravil UselessToo dne 5.12.2011, 16:38, celkově upraveno 1 krát.
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.12.2011, 10:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asefa Estudiantes + 2,5 1,5/10 1,935 Pinna

když jsem na to koukal chtěl jsem hrát za hodně Malagu, ale dvě ztráty které utrpěla v Litvě budou určitě hodně výrazné. Tremmel Daren je po operaci a Kristaps Valters má něco se svalem. Domácí potřebují vyhrát a navíc bývalý hráč German Gabriel dnes bude hrát určitě jak o život. Mám strach to hrát za víc protože domácí nemají moc formu ale podle mně by to i za víc šlo zkusit.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2011, 16:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

-5,5 Gran Canaria (1,95 - 5/10 - bet365)
(Gran Canaria potrebuje doma vyhravat, nic nove, to plati uz zopar poslednych rokov, pozerat sa na vysledky mimo svojej domacej haly ani nema nejaku vacsiu vahu pri rozhodovani hrat Gran Canariu doma alebo nie, jednoducho klasicky home team s domacou tazko dobytnou pevnostou, superom su starci z Obradoira, ktori hraju na hranici svojich moznosti, minuly tyzden si pripisali tretie vitazstvo, pomerne prekvapivo zdolali vonku Murciu o rozdiel 2tried, na plny tim Gran Canarie by si mali ale nechat zajst chut)


Naposledy upravil UselessToo dne 12.12.2011, 16:32, celkově upraveno 1 krát.
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.12.2011, 9:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo napsal:
-5,5 Gran Canaria (1,95 - 5/10 - bet365)
(Gran Canaria potrebuje doma vyhravat, nic nove, to plati uz zopar poslednych rokov, pozerat sa na vysledky mimo svojej domacej haly ani nema nejaku vacsiu vahu pri rozhodovani hrat Gran Canariu doma alebo nie, jednoducho klasicky home team s domacou tazko dobytnou pevnostou, superom su starci z Obradoira, ktori hraju na hranici svojich moznosti, minuly tyzden si pripisali tretie vitazstvo, pomerne prekvapivo zdolali vonku Murciu o rozdiel 2tried, na plny tim Gran Canarie by si mali ale nechat zajst chut)


dík použil jsem sice nakonec o prsa korejské ženy ale došlo...
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.12.2011, 9:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes koukám na polední zápasy a zdá se mi že velké problémy se zraněnýmy má Murcia a Zaragoza. Murcia je vůbec na tom nějak špatně a Dusko Ivanovic je ještě naštvaný z řecka a chce si spravit chut, nezdá se mi že by vypsaných 6,5 mohli domácí pokrýt.
Zaragoza sice minule prohrála jen o dva v Alicante ale dnes se k Archibaldovi přidal ještě druhý dlouhý a netrénoval ani Hettsheimeir který ale asi bude hrát.

Fuenlabrada -6,5
2/10 1,952 Pinna

Caja Laboral -6,5
3/10 1,980 Pinna
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.12.2011, 10:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fuenlabrada - Zaragoza over 148,0 (1,943 - 6/10 - Pinnacle)
(velmi prijatelna hranica, taka zamotana, oba timy overove, aj ked v spanielskej lige je to niekedy zlozite, hranica ma nuti doslova vsadit ten over, snad aj vyjde)

Ocakavam skor overove kolo, vzhladom k zapasom, ake sa dnes hraju - mozno s vynimkou zapasu Murcia - Caja Laboral.


Naposledy upravil UselessToo dne 12.12.2011, 16:33, celkově upraveno 1 krát.
Badinko26
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.5.2008
Tipy a sázky: 988
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 180.3Hodnocení kvality tipů: 180.3Hodnocení kvality tipů: 180.3Hodnocení kvality tipů: 180.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.12.2011, 14:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zaford napsal:
Dnes koukám na polední zápasy a zdá se mi že velké problémy se zraněnýmy má Murcia a Zaragoza. Murcia je vůbec na tom nějak špatně a Dusko Ivanovic je ještě naštvaný z řecka a chce si spravit chut, nezdá se mi že by vypsaných 6,5 mohli domácí pokrýt.
Zaragoza sice minule prohrála jen o dva v Alicante ale dnes se k Archibaldovi přidal ještě druhý dlouhý a netrénoval ani Hettsheimeir který ale asi bude hrát.

Fuenlabrada -6,5
2/10 1,952 Pinna

Caja Laboral -6,5
3/10 1,980 Pinna


diky za Caju. sice len o chlp, ale vyslo. dnes ma tie 3. a 4. casti zachranuju. podobne ako v stafete muzov. Laughing
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.12.2011, 15:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cajasol - Unicaja
(Toto kolo je rozdelene rovnomerne (podla poctu zapasov) do 2dni, dnes su na programe 4 stretnutia, zajtra zvysnych 5. Zacnem tymto lokalnym derby. Cajasol to ma doma 5-1. V riadnom hracom case pritom este neprehral, jedina prehra sa zrodila po predlzeni s Fuenlabradou, ktora ale pojde smerom dole, najma kvoli odchodu Gustava Ayona do NBA (NO Hornets). Cajasol ma kompletne zdravy kader, v tejto casti sezony vec velmi pozitivna a vzacna. Pre tim je to idealna vec, nepotrebuje si zvykat na nejake nove vplyvy, ktore by mohli narusit pomerne slusnu formu a vysledky v tejto sezone. Celkova bilancia 7-5, na dosah postup do kralovskeho pohara a dobre rozbehnuta misia s cielom ucasti v PO. Unicaje by sa mal do zakladnej zostavy (s Rowlandom vyrovnana dvojica na PG) vratit strelec za 3body a tvorca hry Kristaps Valters. Naopak na marodke zostava Tremell Darden. Cajasol doma slabsich superov, okrem zavahania s Fuenlabradou vzdy zdolal jasnym rozdielom, k tomu treba priratat (donedavna, kym neprisla dalsia s Cajou) jedinu porazku lidra sutaze - Barcelony, v pomere 81:75. Unicaja ma vonku priemerne, az nadpriemerne vysledky, ktora sa ale nijako nevymykaju normalu - slabsie timy dokazal tim zdolat, silnejsie zdolali Unicaju. Medzi tie najsilnejsie domace timy bezpochyby musime radit prave dnesneho supera timu z Malagy a tak je ponuknuty hcp prakticky vyzvou k tipu.)

-2,5 Cajasol (1,962 - 5/10 - Pinnacle)


Zaragoza - Obradoiro
(Dva timy, ktore sa daju klasifikovat ako nestabilne. Prekvapuje ma to trochu u Zaragozy, kde som minimalne v domacom prostredi cakal pravidelne kvalitne vykony, ktore by znamenali aj dobre vysledky. Dobre su, ale Zaragoza ma doma na viac, nez zatial predviedla. Obradoiro prakticky nehlasi ziadne problemy, v minulom zapase chybal len Carbacho (hrac skor do rotacie, nez klucovy hrac timu). Zato Zaragozu kosia problemy s centrami. Po zraneni Archibalda vypadol z hry aj ten druhy, Rafael Hettsheimer. Nato vedenie rychlo reagovalo a priviedlo Parvisa Pasca. Tieto fakty ma automaticky odradzaju hrat tipy na Zaragozu. Na druhej strane "starcov z Obradoira" nemusim a ked sa da, hram proti nim. Smer tipu ide ale mimo timov, resp. mimo samotneho vysledku zapasu. Zaragoza hra doma, aj celkovo, ofenzivny basketbal. Prezentovala sa tak minulu sezonu a nic sa na tom nezmenilo ani v tejto. Trochu statistiky, ktora hovori, ze Zaragoza z 11zapasov dosiahla over dnesnej hranice 8krat, z toho 4krat z 5zapasov, ktore hrala doma. Super je na tom o nieco horsie, hranica prekonana 5krat, 1krat vyrovnana, 6krat naopak hranicu so superom neprekonali. Inak je Obradoiro velmi vhodny (aj ked som pred sezonou pisal, ze je to underovy tim) tim na hranie bodov, pretoze s overovymi timami hra zapasy okolo 150, niekedy viac, niekedy o malo menej, s underovymi naopak dosahuje 140 a menej bodov. Hranica je 145,0, podla mna je posadena az prilis nizko, osobne by som ju aspon o 3body zdvihol.)

over 145,0 (1,9 - 5/10 - Unibet)



Murcia - Estudiantes
Cajasol - Unicaja

(Na zaver double. Murcia, co ma moze ine napadnut v spojitosti s tymto timom ako under. Toboz, ked proti nim stoji tim z Madridu - Estudiantes, ktory je mimo svojej haly naprosto tragicky, ma to 0-6 a tych bodov vonku dava naozaj pramalo. Ponuka sa aj hcp na domacich, zostanem ale radsej pri underi. Cajasol s Unicajou je iny pribeh. Cajasol sa z kedysi znameho postrachu ligy, vdaka svojej prepracovanej obrane, zmenil na vludny ofenzivny celok. O Unicaje plati to iste, rychly prechod, agresivni hraci smerom do kosa (Rowland, Fitch), vyborny a efektivny podkos (Freeland, Zoric, Sinanovic), v oboch pripadoch je hranica fair, takze to na solo nevidim. V jednom pripade na ACB pomerne vysoka hranica (plati, ze ACB je underova liga), v tom druhom z pohladu bookies sa nizsie ist asi nedalo, aj ked moj nazor je, ze to v underi aj tak skonci, dokonca by mohlo pomerne s prehladom.)

Cajasol - Unicaja over 155,5
Murcia - Estudiantes under 141,0
(3,61 - 3/10 - Unibet)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.01.2012, 13:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Manresa - Murcia
(Dvojica timov, ktore patria, co sa tyka tempa hry, kvality obran a priemeru inkasovanych bodov vzhladom k svojim vysledkom, k tomu najlepsiemu, co ACB ponuka v tejto sezone. Vcera bola o 2body lepsia lajna, ale aj ta dnesna na Pinne, prip. na SB (kde sa nezaratava mozne predlzenie) je nad 140, co je zakladny poznatok. Zeby padlo dnes nad 140bodov? Vcera sa hralo 5zapasov, nebyt predlzenia, padne 5underov a to vcera 4zapasy z 5 podla mojho oka, co sa tyka timov, mali byt skor overove. Takze to vyzera na tradicne underove kolo so vsetkym, co k tomu patri a tento zapas je underova specialita celeho kola. Treba spomenut, ze Murcia vystuzila svoj kader kvalitnym mladym hracom - Nihadom Dedovicom, schopnym zahrat na viacerych poziciach (vacsinou SF, ale aj PF ci SG)

under 140,5 (1,971 - 6/10 - Pinnacle)



Real - Barcelona
(Derby zapasy nerad vsadzam a vsadzat sa ani moc nemaju. Spravim vynimku a s cistym svedomim si zahram domacich. Real ma komplet zdravy kader, z toho, co po odchode hracov z NBA, zostalo. Tie dve posledne prehry vonku v pripade Realu vidim, ale nehraju v tipe prilis velku ulohu. Real vonku nedoporucujem hrat nikomu, prave naopak, hodnota takmer vzdy lezi na domacom time. Zapasy doma je presny opak. Doma je Real v tejto sezone takmer neporazitelny. Zatial aj plati, ze je dokonca neporazeny v tejto sezone - ci uz v ACB, ako aj v Eurolige a to hral Real v skupine smrti. Hcp na domacich mi pride prilis nizky, vzhladom k tomu, ze Barce chyba x-faktor v podobe snipera Juan Carlosa Navarra a tiez k tomu, ze Barcelona proti poslednym dvom tazkym superom v poslednych dvoch hranych zapasoch vonku nevyhrala. Vklad bude ale odpovedat derby zapasu.)

-2,0 Real (1,99 - 4/10 - Pinnacle)
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.01.2012, 11:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to u mně vypadá minimálně na tip týdne. Barcelona přivítá Alicante stále bez Navarra. Hosté jsou překvapení soutěže a můžou hrát absolutně bez tlaku naopak od domácích. Vypsaný handicap se mi zdá uplně mimo takže jdu do sázky na hosty. I těch 9,5 na vítěztví Alicante je dobrých ale přece jenom to už by bylo moc tak okolo 10 by domácí vyhrát měli

Barcelona - Alicante
Alicante + 15,5
5,5/10 1,972 Pinna
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.01.2012, 12:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gran Canaria - Valencia
(Dva primarne dovody k tipu. Gran Canaria klasicky home team, doma velmi silny tim. To za prve. Za druhe, Valencii stale chyba prvy rozohravac Markovic a podkosovi hraci Rakocevic a Ogilvy, vsetko doleziti hraci. Valencia posledne 2 zapasy odohrala naozaj biedne, proti Valladolidu prehra, minule proti Obradoiru skoro tiez, po polcase to vyzeralo na jasnu prehru, potom prisla tretie stvrtina a Obradoiro nebolo schopna dat co i len bod. Tam sa zapas uplne otocil a Valencia uz vo 4.stvrtine zapas dokazala doviest do vitazneho konca. Domacim chyba Spencer Nelson, ale kader maju siroky a hlavne su doma. Dolezitou vecou je samozrejme kurz, domaci su mierny underdog, co moj zaujem len prehlbilo.)

Gran Canaria ML (1,99 - 4/10 - Pinnacle)


Murcia - Real Madrid
(Ocakavam tesny zapas novacika s lidrom ACB. Real doma a vonku je neporovnatelny rozdiel. To sa da vlastne povedat aj o Murcii, ktora je doma da sa povedat jednym z najsilnejsich timov, vonku uz doplaca na mensiu kvalitu. Prave otazka kvality u domacich isla v tyzdni nahor, po zraneni sa vracia Robert Kurz a podpisali Ime Udoku, naopak zbavili sa Matt Walsha, ktory bol len ako nahrada za zraneneho Roberta Kurza. Celkom slusny vankus na domacich, ktory si zahram.)

+7,5 Murcia (1,98 - 4/10 - Pinnacle)
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.01.2012, 22:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

zaford napsal:
Dnes to u mně vypadá minimálně na tip týdne. Barcelona přivítá Alicante stále bez Navarra. Hosté jsou překvapení soutěže a můžou hrát absolutně bez tlaku naopak od domácích. Vypsaný handicap se mi zdá uplně mimo takže jdu do sázky na hosty. I těch 9,5 na vítěztví Alicante je dobrých ale přece jenom to už by bylo moc tak okolo 10 by domácí vyhrát měli

Barcelona - Alicante
Alicante + 15,5
5,5/10 1,972 Pinna


Tak to nasere ale při tom počtu ztrát se vůbec divím že to bylo jen o 16 b.
schmaichel
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2007
Tipy a sázky: 59
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 93Hodnocení kvality tipů: 93
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.02.2012, 10:31 Předmět: Barcelona – Alicante, španělský pohár
Pište tipy na sázení
Citovat

Místo konání Barcelona.
Utkání dvou mužstev, které preferují obranu před útokem.
Barcelona v lize dává soupeřům na své palubovce v průměru cca 78 bodů a dovolí jim vstřelit cca 60. V posledních 6 domácích ligových zápasech tuto hranici překročili pouze jednou a to 29.1 s Murcií (90:53), jinak se Zaragozou (71:68), Alicante (65:49), Manresou (74:61), Malagou (72:62) a Gran Canarií (65:49) vždy under.
Alicante v lize dává na soupeřově palubovce v průměru cca 64 bodů a obdrží cca 68. V posledních 10 venkovních ligových zápasech tuto hranici překročili pouze dvakrát a to 30.10 s Obradoriem (69:73) a 22.1. s Estudiantes (68:76), jinak s Gran Canarií (61:53), Bilbaem (73:60), Barcelonou (65:49), Fuenlabradou (60:64), Manresou (62:76), (Bruesou 68:71), Tau Vitorií (65:55) a Valencií (67:70) vždy under.
Naposledy se spolu utkaly 8.1. a Barcelona vyhrála na své palubovce 65:49.
Myslím si, že hranice je o 4-5 bodů výše, než by měla být. Tip na výsledek 74:62.

under 140 4/10 1,85-Fortuna 75:54
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.02.2012, 10:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lagun Aro - Zaragoza
(Klasicky overovy zapas. Posledne tri zapasy hrali oba timy proti superom, kde sa jednoducho nemohli uplatnit ich strelecke vlohy do samotneho vysledku. Oba timy hrali v poslednych tyzdnoch s Valladolidom a Valenciou, samozrejme, skoncilo to nizkym poctom bodov vo vsetkych 4 pripadoch, Lagun hral este s Cajou naposledy, to je dalsi dobre braniaci tim, Zaragoza tam mala este Barcelonu a Estudiantes. Vzajomne zapasy v poslednom case vzdy nad 150, prvy vzajomny zapas nad 160. Zaragoza je lepsi tim, takze by sme mali vidiet aj vyrovnany duel, co overu tiez nahrava.)

over 147,0 (1,901 - 7/10 - Pinnacle)


Real Madrid - Gran Canaria

(Tu je to zasa stavka na dve vyznamne skutocnosti. Real hra tempo v tejto sezone vzdy a vsade, jedinym rozdielom je, ze doma je to takmer nezdolatelny tim do urcitej doby a vonku je to len a len tim priemerny. Real hrava 160bodove zapasy. Gran Canaria, doma brani famozne, preto aj vyhrava, to uz je fakt znamy niekolko sezon. Vonku dostava ale pomerne dost bodov, v priemere pada vyrazne viacej bodov vonku ako doma v pripade Gran Canarie. Hranica je pomerne nizko nato, ze hra Real a to len preto, ze celkovy priemer Gran Canarie je strasne nizko, hlavne vdaka zapasom v domacom prostredi.)

over 147,0 (1,9 - 4/10 - bet365)

(Prvy zapas splnil ocakavania tesneho zapasu, aj ked v zavere zapasu moc bodov na pomery vyrovnaneho stavu nepadlo (napokon to bolo o strachu, aby to vobec vyslo..). V druhom pripade skor apel nato, aby jeden dotycny tipy nekopiroval v mierne zmenenej verzii na inu stranku. Ked to tam bude davat "v zmenenej verzii" skor ako ja, potom sa mozeme bavit o tom, ze kopirujem ja jeho, resp. ked to bude pol na pol, ze mame rovnaky nazor obaja na odovodnenie rovnakeho tipu. Stalo sa to za posledny mesiac cca 5-6krat, takze to uz nahoda asi nebude. Dakujem za pochopenie, on sam vie, ze myslim jeho a to bohato staci, ini vediet nemusia, tak to bude aspon fair.)

ACB 2011/2012: +13,805u

(Pre mna byt v pluse v ACB je snad vacsi uspech nez byt trebars v BBL/LNB v pluse 50u (myslene v kazdej lige zvlast). Oproti minulym rokom vyberam, nehram toho tolko. ACB je zradna, jedno kolo vychadza dokonale podla logickych predstav ci uz mna, alebo aj vacsiny tiperov, potom pride kolo, kde nevyjde doslova nic. Hral som o malo viacej tipov nez je tu (to len na dokreslenie, ze ich az take mikromnozstvo nebolo), lenze v ACB, hlavne v nedelu, niekedy nestihnem sem dat tip, hlavne, ked vyberam az v to rano, prip. neskoro v sobotu vecer..)
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.03.2012, 10:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska bude důležitý zápas mezi Murciou a Valladolidem. Valladolid podpsal Songailu což je posila jak hrom a zápas je to opravdu o hodně a kurz na hosty nemůžu nechat být , poodle mně to takový rozdíl nebude a šance hostů na vítězství tam je . Za málo na host

Murcia - Valladolid
Valladolid ML
1/10 3,325 Pinna
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 18.03.2012, 12:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UCAM Murcia inks scoring machine Quincy Douby ... coz je tez posila jak hrom
zaford
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2006
Tipy a sázky: 1604
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 59.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.03.2012, 13:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No tak to máš pravdu toho jsem si nevšimnul a taky to tak vypadá...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.03.2012, 11:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Unicaja - Alicante
(Mozno som sialenec, ze sa pustam do tohto zapasu. Unicaja zaziva zle casy, ono to uz je taky kolorit. Prislo zopar zraneni u hracov, ktori sa starali o tempo hry a o body. Nahrada za nich len v oblasti mladikov, na ktorych teraz lezi velke bremeno. Hovorim o dlhodobo zranenom Dardenovi ako aj o Fitchovi, ktory bud nehra, alebo hra len velmi malo. Prisiel to zalepit novy hrac - De Vries, ktory vo svojom prvom zapase prilis neokuzlil (strelba 2/13). Mladik Abrines zatial podava dobre vykony, na svoj vek urcite, ale Fitch ani Darden to nie je, hlavne, co sa tyka hry do kosa a tzv. jednoduchych bodov z rychlych protiutokov. S Pericom vytvaraju neskusene duo na SG/SF. Podkosovi hraci - velmi kvalitni - Zoric a Freeland, zasa maju nedostatok lopt - viz. pocet asistencii v poslednych zapasoch klesol na minimum. Timu sa nedari, vedenie stratilo trpezlivost a pocas tyzdna isiel z kola von Chus Mateo. Netrvalo dlho a novym trenerom sa stal Luis Casimiro - nedavno trener vtedy posledneho timu tabulky (co sa nezmenilo) Valladolidu. Nova metla dobre metie, hovori jedno zname porekadlo, tak sa nechame prekvapit. Alicante je prekvapenim sezony. Hlavne uvodu, pokym mali v time Kylea Singlera. Odkedy odisiel do Realu, postupne prichadzala stagnacia, ktora sa umocnila v poslednych tyzdnoch. Sice minule kolo vyhrali nad Lagun Aro (ktore ma inak dobru formu a sezonu), ale nijako by som to neprecenoval. Hrali doma, ale problemom v poslednej dobe sa prevazne zapasy vonku. 4zapasy v rade s prehrou minimalne o 8bodov, pricom je zname, ze Alicante hra pomaly basket, takze tych 8bodov v rozdiele skore je v tomto pripade naozaj dost. Unicaja na hrane postupu do PO, Alicante zatial v PO, ale len o jednu vyhru pred Malagou, takze po dnesku mozu byt na rovnakej urovni.)

-5,5 Unicaja (1,935 - 5/10 - Pinnacle)


Valencia - Murcia
Valladolid - Barcelona

(Hmm, dnes BBL chudobna, jediny zapas a pohare rozhodne nedavam. LNB a nepaci sa mi na prvy pohlad nic, silit to nebudem. Turecko, rozmyslal som nad niecim, napokon nato kaslem. Zostala ACB. Tieto dva zapasy, klasicke undery na prvy pohlad. Vyjde jeden, som cca na nule, vyjdu oba, som v pluse. Valencia a Barcelona, oba timy spaja fakt, ze cez tyzden hrali zapas/zapasy v eur.poharoch a zaroven dalsie zapasy ich cakaju na dalsi tyzden, logika veli, ze sa trhat nebudu. Valladolid ked bol underovy v prvych kolach sezony, po zmene trenera je este underovejsi, kvalita je tam chaba, proti Barcelona ked daju 60bodov, bude to obrovsky uspech. Murcia je pojem sam o sebe - klasicky underovy tim, bojovny tim, Valencii to rozhodne nenecha zadarmo. Takze suma sumarum, 4 underove timy, dva spickove, jeden priemerny a jeden podpriemerny, pricom dva spickove timy maju nabity program.)

Valladolid - Barcelona under 140,5 (1,9 - 4/10 - Sportingbet)
Valencia - Murcia under 143,5 (1,952 - 4/10 - Pinnacle)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.03.2012, 23:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5krat sa nato vykaslem, bud to vyjde dobre, alebo aspon uspokojivo (tym myslim, ze to nehram, len sa pozriem na vysledok), dnes (myslim tie 2undery) nevysli ani uspokojivo, tj. 1-1. Vo Valencii mnozstvo faulov a pomerne slusna strelba, vo Valladolide obrovske mnozstvo bodov od domacich (zakladny problem) a pre Barcelonu vydrete a strastne vitazstvo (vyrovnanie v poslednych sekundach zakl.hracej doby a vyhra az po predlzeni.)

Lagun Aro - Real Madrid

(V tejto nelogickej lige z pohladu logickeho tipovania su obcas kola na underovej/overovej vlne. Toto je jasny highscore zapas, co vlastne v opacnom garde mali byt tie dve dnesne zapasy, takze slovo jasny asi nebude tak na mieste - hlavne v ACB je slovo jasny az komicke. Tak ci onak, Lagun Aro hra vysoko bodove zapasy aj s underovymi timami, podobne ako Real, aj ked v poslednom case to mozno tak nebije do oci. Lajna je vysoko na skor underovu ligu akou je ACB, ked sa nato pozrieme opacne, v overovej lige by lajna medzi podobnymi supermi boli urcite nad 160. Pre mna vychadza z tohto zapasu jednoducho vysledok v podobe overu.)

over 155,0 (1,909 - 7/10 - bet365)

Caja Laboral - Estudiantes
(Vysoky hcp hrat v ACB nie je zrovna cesta k dobrym vysledkom v tipovani tejto sutaze. Spravim drobnu vynimku. Estudiantes, tim, ktory sa pohybuje v pasme zostupu. Dovodom su hlavne vysledky zo zapasov mimo svoju arenu. Tam tahali seriu 12 prehier v rade, prva vyhra prisla az 2tyzdne spat, proti tapajucemu superovi z Malagy. Caja Laboral, tim, ktory sa pred PO, ktore ma prakticky zaistene, dostava do formy. Dopomohol k tomu navrat zraneneho syna - Macieja Lampeho, ktory sa postupne dostava do dobrej kondicie a formy. Post centra bola v pripade Cajy v tejto sezone hlavna slabina, perimeter je jednoducho top. Druha zaujimava sprava okolo Cajy je podpisanie volneho hraca, ktory naposledy hraval v NBA za Sixers, Andresa Nocioniho, ktory sa stretne v time aj so svojim repre kamaratom Pablom Prigionim. Caja je na vzostupe, Estudiantes patri zial k tomu najhorsiemu celkovo v ACB, toboz vonku.)

-12,5 Caja Laboral (1,909 - 4/10 - bet365)

(jedenkrat s velkym prehladom, druhykrat s velkym stastim, vo vysledku, dvakrat OK a prekvapivo slusny vikend s ACB v globale)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.04.2012, 8:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Uz v piatkovy vyber, na ktorom sa prakticky nic nezmenilo..

Alicante - Caja Laboral (1.4. - 12:30)
(Mam k tomu nieco velke pisat? Caja Laboral na vzostupe, v slusnej forme, s Lampem v zaklade - rozhodne kandidat na titul, aj ked sa to pocas sezony zdalo ako nemozne a nepravdepodobne. Alicante, pomaly upadajuca senzacia z uvodu sezony. Asi je naivne ocakavat nejaku prestrelku v tomto zapase, ale ja si vyberam tip na Caju, resp. zaroven aj tip proti Alicante - dva faktory, ktore mam rad. Mozno jedinym problemom je fakt, ze Alicante sa stale ako tak drzi v domacich zapasoch a tiez, ze Caja je znama, ze v zapasoch vonku proti papierovo slabsim timom dokaze robit naozaj divy.)

-4,5 Caja Laboral (1,85 - 4/10 - Fortuna)

(-5,0 Caja - 1,99 - Pinnacle)


Barcelona - Valencia
Bilbao - Gran Canaria
(1.4. - 12:30)

(V tychto tipoch pojde za prve o to, hrat proti timom, ktore hrali Euroligu - stvrtfinale. Barcelona hrala len jeden zapas, zato v dalekej Kazani. Zapas v Eurocupe hrala aj Valencia, ale to malo charakter skor treningu a hlavne, hralo sa vo Valencii. Bilbao este v piatok bojovalo proti CSKA, zapas bol napokon v zavere vyrovnany, co len umocnuje faktor unavy. Gran Canaria ma tri vyhry v rade a rozhodne nie je pri takomto stave bez sanci v Bilbau. Valencia takisto herne stupa a pri "neforme" Barcelony su aj sance na vyhru pomerne realne. Problemom v tomto pripade moze byt zahratie, tj. akovka dvoch tipov, kde hram dvoch dogov v ACB - to neznie moc nato, ze to vyjde. Na druhej strane, prave preto, ze to neznie, tak hrat to solo za viacej mi pride ako este daleko horsie riesenie.)

+7,5 Gran Canaria
+10,5 Valencia
(3,42 - 2,5/10 - Fortuna)

(3,64 - bet365)


Real Madrid - Unicaja
Manresa - Lagun Aro
(1.4. - 17:00)

(Na prvy pohlad, dva jasne overy. Sme v ACB, takze znova s tym jasne by som to neprehanal, ale minuly tyzden len ukazal, co to znamena, ked sa stretnu dva ortodoxne tempo timy. Unicaja ma ofenzivu rada tiez, tam problem nevidim ziaden. Mozno to nie je taky pekny zapas na over ako s Lagun Aro, ale Real a Unicaja, to znie nad 160. Lagun Aro je zaruka prestrelky a Manresa nie je timom, ktory by hral pomaly nudny basket. Ano, lepsie brania, ale tempo hraju slusne. A to je to, co sme potrebovali vediet. Hranice su zrejme fair, mozno v Manrese by som to o dva body zdvihol, ale tu ide hlavne o vieru vo velmi pekne vysoko bodove zapasy.)

Real Madrid - Unicaja over 156,5
Manresa - Lagun Aro over 152,5
(3,64 - 3/10 - bet365)


(Overy, jeden fail z mojej strany - som asi zabudol, ze Unicaja ma noveho trenera, ktory trenoval napr. nedavno Valladolid, viac ani netreba pisat - jasny under, ktory beriem len a len na seba. Druhy over vysiel, aj ked najtesnejsie, ako sa len da. Spready pokryte, aj ked v GC to tiez bolo v hodne dvanastej a teda s velkym stastim a Caja to posrala, urcite obavy sa teda zial naplnili do bodky.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.04.2012, 10:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bilbao - Obradoiro
Unicaja - Manresa
(8.4. - 12:30)

(Bilbao v boji o PO, ktore je v ACB extremne naslapane a vyrovnane, tak ako sme si uz zvykli v poslednych sezonach. Bilbao v tabulke na 7.mieste, ale ma len naskok 1 vyhry nad dalsimi tromi timami na 8.-10.mieste. Obradoiro si znacne pomohlo v poslednych 4kolach, kde vyhralo 3zapasy s priamymi protivnikmi z dolnej polovice tabulky - Joventut, Murcia, Fuenlabrada. Unicaja ma z poslednych 4 zapasov 4vyhry, cize ide o suboj dvoch timov, ktore naozaj znacne priblizili svoje ciele k uspesnej realite - postup do PO a zachrana. Bilbao ale nie je len taky tim, v PO ma svoje miesto a vyhodou Bilbaa bude nesporne fakt, ze uz sa mozu plne koncentrovat na ACB - skoncila sa im totiz misia v Eurolige. Obradoiro je len podpriemerny tim, kde zachrana bude velkym uspechom a dnes by si dalsiu vyhru pripisat rozhodne nemali - klucove zapasy pre nich boli tie minule a budu este nejake dalsie, kde zrejme postaci jedna jedina vyhra k potvrdeniu zotrvania v ACB. V Malage sa zasa zveziem s trendom noveho trenera, ktory podporuje kvalitnu defenzivu, co je trochu netypicke pre tento tim, ale tak zmena je zivot. Manresa je hodne prisposobivy tim, pri starej Unicaje by tom bol nesporne bodovo bohaty zapas, takto si myslim presny opak.)

-7,5 Bilbao
Unicaja - Manresa under 146,5
(3,27 - 2,5/10 - bet365)


(viditelne spatne som si vylozil niektore vysledky a zmeny, takze under dopadol jasnym overom, od Unicaji asi ruky prec do konca sezony - under s overovym Realom epickych rozmerov a masivny over s tazko zaraditelnou Manresou..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.04.2012, 10:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bilbao - Valladolid
Barcelona - Lagun Aro
(15.4. - 12:30)

(Budem len pokracovat v zabehnutej serii. Dva timy, ktore hrali este nedavno zapasy Euroligy a teraz maju volno, bud trvale, alebo ich caka uz len F4 za cca mesiac. Jeden tim, tj. Bilbao je v tuhom boji o PO, o ktore bojuje uz tradicne mnoho timov (viz. od 4.miesta po 10.miesto je 7timov v rozmedzi 2 vyhier). Valladolid je bojovnik o zachranu, zial zachrana sa zacina blizil uz len teorii - stracaju tri vyhry a zostava uz len 6 zapasov = zostup na 99,9%. Barcelona si bude strazit prve miesto, z pohladu systemu PO v ACB velmi dolezite. Ma naskok dve vyhry, takze by to nemal byt taky problem. Lagun Aro je senzaciou sezony, tim je v tom tuhom boji o PO, avsak svoje dobre karty trochu stracaju, napr. prehrou doma proti Murcii v minulom kole = PO je este naozaj daleko, aj ked pozicia timu je zatial stale skor pre ucast nez naopak. Tak ci onak, Barcelona doma proti priemernemu timu, hcp je pomerne priaznivy - aj vdaka vysledkom Barcy z poslednych tyzdnov, aj vdaka vysledkom Lagun Aro v sezone.)

-12,5 Bilbao
-13,5 Barcelona
(3,42 - 3/10 - Fortuna)

(-12,0 Bilbao - 3,64 - bet365) - 1,909

(Krasna ukazka, ze tipovanie v lokalkach za moc nestoji, ked tipujete len a len tam. A to bol rozdiel v lajnach len pol bodu - co niektori hovoria, ze je prakticky nic - ti, co podobne tipy nedavaju.. V akovke, to ma taky charakter, ze moze znamenat rozdiel medzi KO a OK s upravenym mensim kurzom... Inak Bilbao prehravalo v nejakej 12.minute uz o 19bodov (14:33), po 3.stvrtine naopak uz vyhravalo o 13bodov, co je za cca 18minut rozdiel 32bodov.. klasicka ACB, kde si nikdy nemozete byt vysledkom isty, kym sa zapas nadobro neskonci)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.04.2012, 13:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Joventut - Unicaja (26.4. - 20:45)
(Pozrieme sa na zubok ACB, co je vzdy boj a s dopredu vylozene neistym vysledkom, toboz ku koncu sezony, kde by lajny mali byt uz pomerne dobre vyladene a zaroven je tu faktor roznych zaujmov timov - timy hrajuce o cest a pre domacich fanusikov, timy pripravujuce sa na PO (snaha rozlozit zataz do celeho timu, posetrit opory..), timy bojujuce o PO/o zachranu. Tu mame zapas, kde Joventut aj Unicaja su timy zachranene, zaroven ale takmer bez sance na ucast v PO. Ano, Unicaja straca "len" dve vyhry na 8. Alicante, ktore podla ocakavania straca dych pocas sezony, avsak dych straca aj Unicaja. V pripade timu z Malagy je to uz kolorit z poslednych sezon. Tazko sa to da pochopit, vsak Unicaja este nedavno patrila k uplnej spicke, 6rokov spat vyhrala ACB, 5rokov spat hrala F4 Euroligy. Odvtedy je to postupny pad, ktory je najlepsie vidiet az na poslednych troch sezonach. Ono sa ta sezona mozno dobre zacne, tato zacala naozaj vyborne, hlavne vysledkovo. Darilo sa na vsetkych frontoch, aj toto je typicke, uvody sezon su vacsinou fajn. Potom pride zlom, pride zopar zraneni (na tie su v Malage specialisti), pride upadok formy, hraci sa vratia na par zapasov, potom si zranenie obnovi a raz hraju, raz nie. Herna istota je prec, forma hracov tiez, spolupraca na palubovke nulova, k tomu pridu na rychlo nejake zaplaty na 1-2mesiace, naco vedenie ma snad este horsiu ruku ako na predsezonne zmeny. Tato zaplata nielenze nepomoze, ale ona ma este vacsinou aj rozkladny proces na drvivu vacsinu ostatnych hracov. Za zhorsene vykony samozrejme prvy leti trener, co na pohode rozhodne neprida, novy trener, novy system, hladanie idealnej volby na niektorych postoch.. Unicaja ma jednoducho posledne tri sezony takmer identicke. Mozno s tym rozdielom, ze tento rok to bude bez PO, co je na tak ambiciozny tim s dobrym financnym zabezpecenim prepadak (v BBL je na tom obdobone Oldenburg, v LNB ASVEL - timy, ktore maju kazdorocne pred sezonou tie najvyssie ambicie, pripravia uplne novy tim, ktory na papieri vyzera, ze bude utocit minimalne na finale, ak nie na titul a vysledkom je nepostup do PO, prip. vypadnutie v prvom kole). Unicaja sa v tom sucasnosti placa, 4 prehry v rade, zaroven maju seriu 4 prehier vonku minimalne o 9bodov - pricom ten zapas o 9bodov by som klasifikoval skor ako prehru o 20+, pretoze po prvej stvrtine viedli nad Murciou o 16bodov!! Hlavny problem timu je rozohravka a perimeter, na rozohravke sa borci menia ako huby po dazdi, teraz tam hrava nedavna zaplata Devries, na SG/SF je to celosezonny boj so zraneniami klucovych hracov, ktorych musia zastupovat mladici, potom sa na chvilu opora vrati, ale vykon za moc nestoji, potom zasa nehra jeden zapas a takto stale dokola. ACB je ligou silnou, co dokumentuje fakt, ze moj doma, moj hrad - najslabsie skore domaceho timu je totiz 6-9 a to mame v ACB timy ako Real, Barca ci Caja Laboral, v inych ligach vzdy najdeme nejakeho odpadlika. Joventut hra biedne vonku a skvele doma, nic nove, je to tradicny home team stredu tabulky. Nie inak je tomu aj tento rok. Doma ma skore 10-5 a prehry z posledneho obdobia su len s timami z uplnej spice - Caja a Barca. Zvysok doma s prehladom zdolavaju rozdielom triedy. Aj Joventut mal tazke obdobie, bol to hned uvod do sezony, kedy mali zranenych zopar dolezitych hracov. Joventut sice nema uz moc o co bojovat, ale vypustenie zapasu v ACB nie je casty faktor, uz vobec nie, ked sa hra doma a ked ide o mesto ako Badalona. Hcp vyzera byt velmi hratelny, vzhladom k forme a problemom hosti a vykonnosti Joventutu doma. Za zamyslenie stoji aj over, od tipu ma odradza hlavne Unicaja a jej prapodivne vysledky po vsetkych strankach)

-5,5 Joventut (1,917 - 6/10 - Pinnacle)


Fuenlabrada - Lagun Aro (26.4. - 20:45)
(Fuenlabrada, ambiciozny tim, ktory zjavne precenil svoje sily - ci uz financne, ako aj herne. Smele plany, zucastnit sa Eurochallenge, tuto sutaz vyhrat a mat tak istu miestenku do Eurocupu po minulej velmi uspesnej sezone v ACB, zjavne nevysli. Plan to bol rozhodne pekny, tim priviezol zopar hracov, zaujimavych hracov, ale plan sa zacal kazit odchodom Gustava Ayona do NBA. Gustavo bol jednoznacne jeden z najlepsich podkosovych hracov ACB a so strelcami z perimetra ako Penney, Mainoldi a zopar dalsich vytvorili vyvazenu ucinnu hru na takmer kazdeho supera. Bol tam este Sene, rozhodne nie zly hrac, ale skor idealny ako ten druhy za Ayonom do rotacie. Problem cislo dva, zranenie Seneho. K tomu prislo aj zranenie Bartona, co je dalsi podkosovoy hrac a podkos bol v troskach. Pocas sezony teda boli nuteni priviest komplet novy podkos. Kedze Fuenlabrada nie je ziaden celok s velkymi financnymi moznostami (boli rozne dohady okolo ich naplnania pohladavok voci hracom, trenerom.) Prisli postupne Mike Hall, Michel Diouf, Robert Joseph a naposledy Kimeny Ffriend - minule kolo hral prvy zapas za novy tim. Obdobny problem by polozil nejeden tim podobneho charakteru ako Fuenlabrada. Tie posily nie su nic extra, na hracov na ich postoch zo zaciatku sezony nemaju ani omylom, dvaja starci, jeden mladik a Mike Hall, ktory ako jediny splna ake take kriteria. Z timu, ktory mal bojovat o PO a mat zachranu jasnu uz davno, je tim, ktory o zachranu stale bojuje, aj ked je na tom relativne dobre. Lagun Aro, rozhodne sok tejto sezony, z tej pozitivnej strany mince. Uspechy tohto timu, ktory mal bojovat o zachranu mozeme hladat v zopar jednoduchych veciach. Tou prvou je, ze sa ponechali opory z minulej sezony a tie sa doplnili zopar mladymi hracmi, resp. uz vyradenymi hracmi z velkych klubov, pre ktorych nezostalo miesto. V oboch pripadoch ide o dobre a lacne posily, ktore maju priestor sa zapracovat. Druhy vec je, ze z 8hracov, ktori hraju naprostu vacsinu minut chybal niekto z nich len v jednom jedniom zapase - a to mozno ten najmenej dolezity, Grek Papamakarios. Zranenie Loranta, ktory je uz zdravy, je teda najvacsi problem, co sa zdravia tyka. To je pre tim, ktory ma naozaj uzky kader (pretoze nema naozaj z coho rozdavat) to najlepsie, co sa mu moze prihodit. To so sebou prinasa skvele zohratie hracov, vybornu timovu hru, ktora je zkladom uspechu slabsich celkov a fakt, ze ma vo svojom time najlepsieho strelca ACB - Andyho Panka, tento balik len umocnuje. Druha zaujimavost je, ze je to tim, ktory nehra ukrutnu obranu, naopak, timy poraza rychlou hrou, doslova ich prestriela. To je na podobny celok rovnako zvlastnost. V dnesnom zapase verim overu. LAgun Aro ma velmi efektivny a siroky podkos - Baron, Betts (216cm), Lorant a Doblas, kde ako dobre vieme, maju domaci masivnu kvalitativnu dieru. Tipu na over nepomaha absencia Kirka Penneyho, avsak na strane Fuenlabrady je tych trojkarov hned niekolko. Oba timy strielaju za tri radi a dobre. Overu nahrava aj fakt, ze slabsi celok hra doma, vyrovnany zapas je teda ocakavany a je cakam, ze uvidime 160bodov v celkovom vyzneni.)

over 151,5 (1,85 - 7/10 - Fortuna)



Murcia - Alicante (26.4. - 21:45)
(Sympaticky a nesympaticky tim, z mojho pohladu. Murcia je novacik, bojuje od prvych kol v kazdom zapase, dlho nebola prilis odmienana za svoj bojovny prejav vitazstvami, chvala bohu, za posledne 4kola vyhral tim hned trikrat a zachrana sa priblizila k realite. Avsak, vdaka vcerajsej vyhre Estudiantes rozhodne nie je nic vyhrane, naskok jednej vyhry nic neriesi a aj ked bojuju o zachranu 4 timy o zvysne jedno miesto, alias Cierneho Petra, tak minimalne jedna vyhra k zachrane do konca rocnika bude potrebna. Dnes je k tomu spravna chvila, ako si jednu uchmatnut. Alicante ma totiz presne opacnu tendenciu ako Murcia, tim, ktory bol stukou prvych 10kol sa postupne vytraca, prepada. Hlavnym dovodom bol ako inak odchod Kylea Singlera do lepsieho - do Realu - kde Kyle nahradzal Rudyho Fernandeza, ktory odisiel po konci vyluky do NBA. Odvtedy nastal v Alicante postupny upadok - upadok zapricineny tym, ze tim nema niekoho, kto by bol tym scorerom a la Kyle Singler. Aj preto pocty bodov v zapasoch Alicante poklesli, bol dlhsie zraneny Tyrone Ellis, dalsi bodovy hrac, ktory uz je sice spat, ale ta defenzivnejsia hra Alicante zostala. Murcia je znama ako tim s najpomalsou hrou vobec v ACB, Quincy Douby na tom mozno trochu nieco zmenil (hlavne z hladiska rychleho prisunu bodov), ten sa vsak pred dvomi kolami zranil a ani dnes by hrat nemal. Zapas, kde oba timy maju o co hrat, oba timy su v priamom boji o PO (8.miesto Alicante), resp. o zachranu (naskok len jednej vyhry pred zatial zostupujucim timom Estudiantes). Hranica sice nie je vysoka, ale osobne som cakal nizsiu, takze ju beriem. Zapas ma svoje rizika, hlavne z pohladu, ze je to nieco ako zapas PO.)

under 142,5 (1,85 - Fortuna - 5/10)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.04.2012, 9:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lagun Aro - Bilbao (29.4. - 12:30)
(Lagun Aro ma za sebou dozaista snovu sezonu, ale zda sa, ze aj tento tim straca dych, co je pochopitelne, vzhladom k sirke kadru. Minule kolo hrali tragicky na pode Fuenlabrady, hrozna strelba a v globale hodne chaby odovzdany vykon. Dnes hraju doma, co je znacna zmena, stale bojuju o PO, nemaju ho iste, aj ked k istote maju velmi blizko. Bilbao ma tiez stale o co bojovat. PO si minule kolo uz poistili, ale maju dozaista aj inu vyzvu. O 4.miesto sa v sucasnosti delia s Valenciou a Cajasolom Sevilla. 4.miesto je urcite miesto, kde by radi skoncili - nielenze je to miesto, ktore zaruci timom vyhnutie sa Barce, Realu a Caje v prvom kole, zaroven bude znamenat vyhodu domaceho prostredia v prvom kole proti jednemu z menovanych superov. Semifinale je cesta aj do Euroligy, Unicaja do PO nepostupi a je vysoko pravdepodobne, ze strati privilegia stabilneho ucastniky tejto najvyssej europskej klubovej sutaze. Je teda zrejme, ze kazdy z timov, ktore su tesne za jasnou trojkou budu bojovat o co najlepsi vysledok na konci sezony. Prave semifinale by malo stacit nato, aby si tim zaistil miesto v spominanej prominentnej sutazi.)

Bilbao to win (1,9 - 5/10 - Fortuna)

(-2,0 Bilbao - 1,943 - Pinnacle)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy