Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Jak poznáte ZDE na fóru dobrého nebo špatného sázkaře?

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 24.11.2010, 20:58 Předmět: Jak poznáte ZDE na fóru dobrého nebo špatného sázkaře?
Pište tipy na sázení
Citovat

Zde na fóru je mnoho lidí, podle statistik se zde pohybuje cca 15000 tis. skutečně unikátních osob během jednoho měsíce. Naprostá většina nepíše diskusní příspěvky a ti, kdo píšou, tak mají různou úspěšnost tipů.

A jak se v tom orientovat? Jednoduše.

Dobrého a úspěšného diskutujícího sázkaře poznáte podle toho

- zda si vede statistiku svých tipů, buď v deníku nebo v moderované části a skutečně dohledáte jeho tipy v jeho historii příspěvků

- u svých tipů NEuvádí slova jako "tutovka", "super tip", "určitě to vyjde", "to nemá kam", "povinné body" apod.

- naopak z textu a tipu je cítit zhodnocení hladiny kurzů v porovnáním s pravdivými fakty (zranění, forma, statistiky, apod.) nebo narazíte samozřejmě i na "pocitové dobré sázkaře", jejichž pocitové tipy jsou podloženy statistikou úspěšnosti

- když zápas nedopadne podle té "skvělé" analýzy, tak dobrý sázkař hodnotí s určitým nadhledem a logikou, rozhodně nepoužívá výrazy jako "jdou na černou listinu", "ten už nesmí na tiket", "zoufalý výkon, vůbec to nechápu", "bylo to prodaný" a dotyčný na nějakou dobu zmizne z fóra a zejména tyto své špatné tipy neuvádí ve statistikách


Než budete opisovat tipy a sázet je, tak se prosím pečlivě zamyslete nad tím co jsem zde napsal. Za každou ztrátu vašich peněz nesete plnou zodpovědnost vždy jen vy. To samé platí i o výhrách, za každý peněžní zisk také nesete plnou zodpovědnost jen vy.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.02.2012, 22:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Posledne moje neuspechy (zimne sporty) ma donutili trosku viac sa zamyslat, podelit sa o svoje skusenosti a takto zverejnit moje subjektivne nazory.
Tipujem dlhe desatrocia, este od cias sazky ked sa tipovalo 12, neskor 13 zapasov a boli myslim 3 vyherne poradia. Potom zacali stavkove kancelarie a ja som tipoval podla kurzoveho listku, lebo o internete som este nechyroval. V case rozmachu internetu som zacinal tipovat nielen svoje tipy, ale navstevoval som najskor diskusiu na tipovani.cz, neskor tenisportal a tunajsie forum. Prehral som mraky penazi, vlastne vsetko co som zarobil (nastastie nemam rodinu, ktoru by som aj tak takymto pocinanim stratil).
Napriek tomu sa tipovania nechcem vzdat a obmedzil som ine aktivity aby som sa mohol viac venovat svojej specializacii v tipovani.
Zacinajucim stavkarom a stavkarom bez kapitalu by som zo svojej skusenosti odporucil prve roky vobec netipovat za peniaze. Specializovat sa, viest si svoju bilanciu a snazit sa dostat na forum kde je jasne kto ma aku uspesnost. Da sa to pracne viest aj pre ludi od ktorych chcem opisovat (zdaju sa mi na urovni) a sami si to nevedu, ale to je praca navyse. Ale je strasna hlupost opisovat od niekoho o kom neviem ako si vlastne stoji na rebricku strat a ziskov.
Zdaleka by som sa vyhybal tiperom ktori tipuju mraky sutazi, tiperom so silnymi slovami ako vysoko ziskova liga ci neuveritelna smola. Vysledky a statistiky su plne dostatocne na zhodnotenie uspesnosti, neplati ze kto viac krici, ten ma pravdu a ani to ze kto napise najdlhsiu analyzu ma najvacsi prehlad (to sa tyka najma mna).
Z mojich skusenosti je uspesne tipovanie boj o par percent zisku (kto dosiahne +10% je podla mna uz naozaj king) a na to nestaci tipovat svoje tipy. Stavkove nie su dobrocinne organizacie a tiperom ktori chcu tipovat za vyssie vklady obmedzuju co najviac ich moznosti. Takze cesta je nahradit to obratom a ja som sa chybne domnieval ze na to staci ked navalim co najviac tipov zo svojej specializacie a bude mi stacit aj mensi percentualny zisk. Chyba, kazde navysovanie poctu tipov vedie k znizovaniu prehladu, znizovaniu zisku a je najlepsou cestou do minusu, alebo skor k zvysovaniu strat.
Takze forum kde su tiperi ktori maju preukazatelnu bilanciu. To su vsak closedy kde treba preukazat tiez nejaku uroven. Ja na nu zatial nemam a mozno ani nikdy nebudem mat, ale cas ktory som v jednom stravil mi pomohol k prijatiu faktu ze asi optimalny pocet tipov jedneho tipera je maximalne 100 za rok! Je to neuveritelne a pre tipovaciu masinu ako ja nepochopitelne, ale moje skusenosti to proste tak ukazuju. Aj tu je dost tiperov ktori maju v priemere tak 1 tip tyzdenne a zabuda sa na nich, ale podla mna su to skryti najlepsi tiperi fora.
Ono toto moje povzdychnutie stareho tiperskeho a neuspesneho capa nie je len zo sklamania z mojich vysledkov, ale zo snahy vystrihat zacinajucich tiperov bez kapitalu ze tu nelietaju pecene holuby do huby, ale treba tu driet, byt vytrvaly a mat sakramentsky dobru disciplinu ktoru profici (medzi ktorych nepatrim ani omylom) nazyvaju money management.
Ja sa budem tipovaniu aj nadalej venovat, chcem robit to co ma bavi, prestal som kvoli nemu s inym konickom ktoremu som sa venoval desatrocia na vykonnostnej urovni, ale nemam ruzove okuliare - staci mi ak nebudem stratovy, dokazem drzat disciplinu a budem zo svojho prijmu navysovat bank. A verte ze mam este daleku cestu pred sebou.
Takze netipujte impulzivne, vedte si statistiky a rozmyslajte od koho opisat tip!
A kym toto nedokazete tak ani neotvorte ziadne live stavky!
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.02.2012, 23:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No a aj ked to z toho vyplyva tak:
Ak nemate kapital, tak sa ho nesnazte ziskat tipovanim, dajte radsej sportku, alebo si kupujte losy, tam je vyssia sanca na uspech!
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.02.2012, 14:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Etapa 2
Mam teda otestovane ze dokazem byt minimalne tesne pod nulou, ze nie je teda predpoklad ze budem velmi stratovy. Mam tiperov o ktorych viem ze maju dlhodobo plusove statistiky.
Potrebujem nieco co vzdelani ludia nazyvaju money management (nasiel som si to v slovniku).
Nemam ekonomicke vzdelanie ani som nevyhladaval co to je, ale urobil som si vlastny, velmi laicky a zrejme aj velmi smiesny money management.
Zakladom toho co este clovek povazuje za peniaze a co uz su len drobne je jeho prijem. Najcastejsie mesacny, nazyvajme ho rovno plat.
Pre priklad zoberiem plat 20t Kc mesacne. Pre takeho cloveka uz najcastejsie 200Kc, teda 1% platu nie su peniaze. To znamena ze ak bude tipovat za 200Kc neocakava maly dlhodoby zisk v par percentach (hoci aj +10%), lebo to proste pre neho nie su peniaze hodne povsimnutia. Ale takych 10% platu, teda 2000Kc uz peniaze su. Investuje teda do tipovania jeden plat, ale nebude tipovat kurzy "kolem dvou" za 200Kc ale za 2000Kc aby mal pocit ze moze vyhrat peniaze. Lenze tych 2000Kc je len na -10 tipov v porovnani OK/KO. A to sa moze stat aj skusenemu a dobremu tiperovi a zrazu je bez banku. Taky "expert" ako ja to dokaze za tyzden-dva, nikedy aj za vikend, pretoze ide z extremu do extremu a nedokaze udrzat svoje emocie a po prehre chce okamzite to svoje naspat a po vyhre si chce vsadit hoci len za tu vyhru, ved ked to ide tak sa nema prestat.
Vsadzat 10% banku je hazarderstvo. Nasetrime teda 10 platov. Plat mame stale rovnaky, takze napriek tomu ze mame bank 200t tak este stale je 2000 Kc peniaz, lebo je to 10% platu.
A bol by v tom cert aby clovek dokazal natipovat o 100 zlych tipov viac ako dobrych (a nielen svojich) a pritom si neuvedomil ze je nieco zle na jeho tipovani ci vybere tipov od inych. Takze sme pri jednotnom vklade 1% z banku, spokojni ze vsadena ciastka i mozna vyhra "su peniaze" a je relativne vela casu zareagovat ak by sa tipovanie uberalo nespravnym smerom.
Samozerejme ak ma niekto prijem 200t mesacne tak pre neho 2000 Kc nebudu zrejme peniaze (ina zivotna uroven, ine vydavky, ine predstavy o peniazoch), ale opat musi mat bank vo vyske 10 platov aby pre neho za to stalo tipovat za 1% banku (10% platu), neriskoval bankrot a mohol sa tesit aj z relativne malych ziskov (iba neviem kde by mohol dlhodobo tipovat po 20t).

Etapa 3

Zapeklita dovera.
Najednoduchsie a casto aj najlepsie je tipovat, prezentovat svoje tipy a vsadzat vsetko za jednotkovy vklad. Ak ma clovek rozpetie tipovanych kurzov 1,7 - 2,2 tak nie je s tym problem. Ak ale tipuje aj kurzy cez 10 tak je nerealne aby ich tipoval alebo co i len prezentoval s rovnakym vkladom/doverou ako tie 1,7-2,2 a to aj napriek tomu ze v nich vidi vyssiu hodnotu (to by niekedy potreboval zit 100rokov aby sa presvecil ze sa trafil uz pri osmom hodnotnom tipe s kurzom 10). Potrebuje teda stupnicu, najcastejsie 0,5-10/10. Tych par skusenosti co mam je, ze najlepsi (s najvyssim roi) pouzivaju v prezentacii svojich tipov rozpetie jedneho, najviac troch bodov (typicky 0,5/10 az 1,5/10, ci 1/10 az 3/10). Prvym znakom neskuseneho ci skor (v mojom pripade) neuspesneho tipera je ze pouziva dovery 7/10 az 9/10. V podstate to znamena iba velky krik pre nic. Rovnaky zisk(stratu) by som dosiahol aj v 1-3/10, pretoze vysku vkladu na zakladnu spodnu hranicu si urcuje aj tak kazdy individualne podla vysky banku.
Takze ak aj dokazem ze som v pluse tak kazdy, kto nedajboze moje tipy pouziva, si vklad usposobi na svoju stupnicu a svoju doveru v tipera, ja sa tym iba zbytocne vymykam a zpochybnujem svoj usudok, pretoze vacsina zacinajucich tiperov pouziva prave tieto vysoke dovery. Ak pouzivam aj vysoke kurzy tak sa mi najlepsie pri svojej prezentacii javi pouzivat max. 5/10. Uspesnost totiz nezavisi od ziskanych uciek ale od percentualnom zisku, 1unit kazdeho sa totiz lisi od velkosti banku.
Obecne myslim plati ze cim vacsie rozpatie dovery pri rovnakych kurzoch, tym vacsia komplikacia. Myslim ze casto plati ze u tipov kde vidim najvysiu doveru mi jednoducho nieco uniklo -zranenie hraca, nastupi z nejakeho dovodu b druzstvo, nejake vyjadrenie trenera, tenistu ci akehokolvek pretekara na internete ci v telke, ci jednoducho zly odhad pomeru sil.
Takze ja by som aspon pre zaciatok doporucovaj jednotny vklad u tipov s priblizne rovnakym kurzom a co najmensie a najnizsie rozpatie dovery v svojej prezentacii (bez nej sa k dobrym tiperom tazko dostanem). A samozrejme viest si svoju bialnciu (tu je dolezity roi, nie zisk uciek).

Tolko k mojim skusenostiam (to je to zle co je tu spomenute) a teoriam (to je to dobre co by som rad niekedy dosiahol).
Vela ludi co sa dostanu az sem (ak vobec niekto) si povie "co su to zase za jeho "mudra" ked ani sam sa podla nich neriadi"), ale mozno si niekto z toho dokaze vziat aj nieco pozitivne a minimalne sa zamysli nad svojim sposobom tipovania.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy