Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Hádanka - jakým způsobem zvednout návštěvnost k2?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.02.2012, 20:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cele tipovanie je o motivacii. Tou je vzdy to ze cloveka nieco bavi a je to vlastne jeho konicek.
Na konicky sa doplaca a ak to nejak zvlast nezasahuje do zivota tak je to ok.
Neverim ze by tu bol plusovy tiper, hned v pociatkoch kym sa kazdy nieco nauci tak vela trati. A zvacsa sa to takto vlecie cely zivot.
Ale k motivacii prispievat nieco treba a to hlavne asi byt uspesny (aspon ciastocne). Bud v statistikach, alebo v sutaziach (vystup, Yeti, k2 profi). Lenze tipovanie je sakramentsky tazke (zdaleka nestaci v niecom sa vyznat, je tu otazka odhadu hodnoty, banku a najma discipliny a mm) a preto najcastejsim javom je ze tiper tu nejaky kratky cas prispieva a po tom co zisti ze mu to nejde prestane, strati motivaciu (a kopec penazi).
Otazkou je ci sa sutazami medzi tunajsimi tipermi podari udrzat viac tiperov na dlhsi cas. Podla mna ano, ale tym nie je zarucene ze budu prispievat.
Druhou moznostou je pravidelny "prisun" novych (zvacsa studentov) ktori to budu skusat az kym ich to neprestane bavit, proste aby bol vyrovnany pocet odchodov a prichodov. Na to treba ale asi reklamu.
Co sa tyka otazky, tak to mozem skusat odpovedat aj na to ci lepsie tipujem v pondelok alebo v utorok.
A obecne je podla mna lepsie tipovat menej nez zverejnujem, nie viac, trpi tym kvalita.
A nejake dohady ci dane tipy dava clovek za peniaze? Je rozumne nevazit si vlastne peniaze a tipovat oblast kde vidim ze som stratovy? A keby tu mali zostat len ziskove tipy (urcita liga kde to tiperovi najviac ide), tak co by tu vlastne zostalo? Boli by tu nejake prispevky? Ved je to chat, ci nie?
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.02.2012, 13:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mohu mit dotaz tono - Kolik casu Ti zabere vymysleni a sepsani tipu??? (mne cca 40-60 min) A s tim souvisi i druhy - kdyz autor nehraje svuj tip za penize a presto zasobuje tohle forum stovkami (na prvni pohled] fundovanych tipu, proc a pro koho to vlastne dela, kdo jej za casove narocnou praci plati ???

Hlavnim problemem K2 se imo stala jeho neduveryhodnost, pokud se tohle nezmeni, tezko cekat, ze sem ziskovi tiperi zacnou prispivat (a znam takove tono. nekecam). A druhym problemem je neaktivita (na coz jsem pred par lety v sekci NBA tez upozornoval a snazil ji vynutit minimalnim poctem povinnych prispevku)

Rozumne sazkarske forum imo nemuze stat na sponzoringu sazkove kancelare, to je zacatek konce, castecne to musi delat samotni sazkari (kterym se to vyplati) a pokud se nema K2 stat bezcenym closedem, musi majitel najit dalsi formy financovani (tady ale tezko radit, to fakt neni muj byznys, vzhledem ke stale slusne navstevnosti tu ale prostor snad jeste je, treba by se dalo neco ziskat i poskytovanim specifickych placenych sluzeb pro sazkare, at jiz pravnich, servisnich apod.)

I kdyz jsem tez presel do rezimu neaktivnich cumilu, par let jsem tady aktivne pusobil a nejake tipy napsal, i proto bych rad v rozumnem projektu pokracoval, tohle me ale take jiz iprestalo bavit (a hlavne prestalo mit smysl)...
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.02.2012, 14:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A jeste jedna poznamka tono (skoda, ze nemam prava, abych mohl svuj prispevek editovat a nezabiral dalsi misto)

V preambuli K2 stoji:
KolemDvou.cz je klub profi sázkařů kurzového sázení.
O zadnem konicku se tam nepise ... (pro mne tipovani konickem neni, radeji mam zeny, vino a postovni znamky)
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.02.2012, 15:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tazko sa to odhaduje, ale par hodin denne to je.
Mozem si to dovolit, lebo dalsiu aktivitu som jednoducho zavrhol, pretoze som to robil uz len z rutiny, bez radosti a nebol som ochotny makat aby som sa zlepsil. Tym je aj jasne ze to robim rad (je to konicek), neocakavam z toho finacny efekt alebo navrat insvesticii (nemalych), ale nechcem na tom uz ani prerabat. Cucim na biatlon, cucim na motorky a najnovsie cucim aj na NBA, no a podla odpozeraneho skusam zosmolit nejake laicke a cisto subjektivne prognozy.
Fundovani mozu byt komentatori, alebo sportovci co dany sport aj robia, urcite nie ja, len si urobim nazor a skusim ho co najlepsie previest na gambling (skusam hladat hodnotu v kurzoch) a ak to nahodou bude vyzerat tak ako posledne dve sezony v motorkach, tak mozem bez vacsich obav investovat.
Bol by som hlupak ak by som investoval napr. do biatlonu ked vidim ako to ide a nielen mne. Ale mozem to skusat, kedze sledovat to budem tak ci tak a cas ukaze ci sa vysledky budu zlepsovat, alebo nie.
Bilanciu si vediem, kazdy vidi pri kazdom mojom tipe do coho ide ak by sa nedajboze inspiroval. Nesnazim sa klamat ostanych a hlavne nie seba.
No a konkretne tu nejde o profesionalne tipovanie, tu je to chat a ide zrejme viac o pocet navstev, pocet kliknuti na banner, pocet prispevkov a novo registrovanych v SK. Ak by tu mali byt len tipy kde sa da pravom ocakavat zisk, tak to asi zanikne pre neaktivitu.
Na to su closedy kde je vidiet ako na tom tiper je a nie je pre co devalvovat si kurzy na opene. No a ked tiper nema vysledky a urcity pocet analyz tak ide tahet. Tam sa neoperuje "zlatou banou" ci "vysoko ziskovymi zavodmi".
Ale uz som dost od temy, ak by mi vsak nestacilo ctrl c a ctrl v, tak si asi rozmyslim nakolko by som prispieval, alebo ci by som si tipy len hadzal do excelu a len pozeral temy co ma zaujimaju.
tono
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.02.2012, 20:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fuha, ako to tak citam, tak ten autor prispevku nad tymto je riadne maniako-depresivny typ.
Ako to len moze sam so sebou vydrzat? Wink
Ale inak som v poho...mimo dusevnej stranky Laughing
Bobandinho
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.8.2007
Tipy a sázky: 2076
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 58.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.02.2012, 0:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
I kdyz jsem tez presel do rezimu neaktivnich cumilu, par let jsem tady aktivne pusobil a nejake tipy napsal, i proto bych rad v rozumnem projektu pokracoval, tohle me ale take jiz iprestalo bavit (a hlavne prestalo mit smysl)...

Tak jsem evidentně po letech dospěl do stejného stádia Confused

Bohužel mě totálně tato současná, má tolik oblíbená, k2 otrávila (to že většina vláken vypadá tak jak vypadá, to že se hemží formou tipů, která mi jednoduše nejde pod kůži, apod.). Přijde mi veškerá snaha prostě zbytečná. Když to vezmu z pohledu, že já coby "moderátor" tu mám "za úkol" vytvářet nějaký "produkt". každý produkt by měl mít svého "spotřebitele". Když ten není, tak na co ten produkt vyrábím ??? Pokud ten produkt nevyrábím pro sebe a mám pocit, že spotřebitel nemá zájem, tak co udělám ??? Jednoduše ještě chvííli vyrábím "na sklad", ale i ten se jednou naplní a co pak ??? Zavřu krám a žiju z toho co si dokážu zarobiť sám pro sebe... Wink
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy