Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Golf 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.05.2012, 12:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ISPS Handa Wales Open:
(31.5. - 8:00)

Tento tyzden to s pickmi nebude take jednoduche, co sa tyka vyberu, ako tomu bolo minuly tyzden. Course form je v oboch pripadoch nieco, co je v tychto turnajoch trochu pofiderna statistika, pretoze tieto turnaje nie su tak herne vyhranene pre urcity typ hracov. Vo Walese bude pomerne otvorena konkurencia, kde kurzy na jasnych zrejmych favoritov su nizke, zaroven ale nam neposkytuje prilis priestor na hranie vylozenych outsidrov. Spominani outsidri su az prilis short (spominany Paul Lawrie je k dostaniu s kurzom okolo 15,0, co je naozaj bieda - vsak moj odhad hratelnosti bol nadstaveny niekde k 25 az 30 - co sa ukazuje skor ako prianie nez realita).

J.Donaldson to win (34,0 - 0,75/10 - Sportingbet) E/W M/C
(Tiez pomerne short, vsak je to hrac sice spolahlivy, ale rozhodne nie z genmi vitaza, aspon zatial (viz. Dufner, po prvom vitazstve na PGA Tour ta tarcha z neho spadla a odvtedy je prakticky nezastavitelny). Je to najvacsie zeliezko domacich waleskych fans, domaci hrac tento turnaj nikdy nevyhral. Na hraca bez vyhry teda naozaj smiesny kurz, ale mam pocit, ze by sa na tom mohlo nieco zmenit. Prejdime k pozitivnejsim uvaham. Tento rok hral 8 turnajov, 8krat presiel cutom, to len dokumentuje moje slova o tom, ze je to spolahlivost sama. Ma 3.miesto zo Sicilian Open (links), hlavne vdaka fenomenalnemu kola na zaver (za -11). Minuly rok mal neuveritelnych 10 vysledkov top15 (8 top10), pritom len jedno umiestnenie top6, dalsia jasna stopa, ze v klucovych chvilach zacina stracat, prip. jeho utok zo zavetria staci len na zaver top10. Na tomto turnaji bol minuly rok T8, celkovo tu ma 5 vysledkov top15, ale len dva z nich su na novom ihrisku TwentyTen Course (ihrisko, na ktorom sa hral v roku 2010 Ryder Cup). Zaujimavu myslienku, resp. rozbor, som cital ohladom podobnosti ihrisk na Open de France a Nordea Masters (ten isty architekt bud ihriska designoval alebo redesignoval). Donaldson minuly rok zahral T21 na Open de France, spominane T8 vysledok na Wales Open a T10 na Nordea Masters, je teda jasne, ze tento typ linksovych ihrisk sedi jeho hre, ono vlastne linksy mu sedia vo vseobecnosti, viz. zopar jeho dalsich vysledkov.)

E.Molinari to win (46,0 - 0,5/10 - bet365) E/W M/C

(Eduardo a links, to su velki kamarati. Eduardo hra stabilne, ale chyba tomu nejaky top vysledok a to sa da povedat, ze uz trva 2,5roku odkedy caka na dalsie prielomove obdobie. Ano, stabilita a prechadzanie cutov je nieco, o co sa moze opriet. Bolo tomu tak minuly rok, je tomu aj tento. Pritom minuly rok mal len dve top10 umiestnenia, pricom najlepsim vysledkom bol 5.miesto v Singapure na zaver roku. Tento rok je to 6.miesto z Maroka (Trophee Hassan). Linksy na britskych ostrovoch prichadzaju, cakam, ze Eduardo sa mozno rozpamata na obdobie tri roky stare, keby naplno prenikol do svete velkeho golfu. Je to podobny tip ako na jeho brata v Spanielsku pred par tyzdnami, samozrejme, trochu lepsom kurze a zaroven v trochu mensej istote, ze z toho nieco bude, aj ked vzdy plati, ze v golfe si nemozeme byt isty nicim. Kamen pochybnosti by mohla u mna vyvolat lokalna europska kvalifikacia z pred par dni na druhy Major sezony, tj. US Open ( http://www.waltonheath.com/Content/FinalScore.pdf ), ale plati, ze je to o dvoch kolach, pricom ked nevyjde par ran, tak je uspech v nej strateny, preto vysledok je skor len urcitou malou poradnou informaciou. Dva roky spat na 4.mieste na tomto turnaji)

M.A.Jimenez to win (46,0 - 0,5/10 - Betfred) E/W T57

(Miguel Angel Jimenez, v takomto poli je kurz 46,0 naozaj slusny, rozhodne value. Preco hovorime o value? Dame si jednoduchu otazku, Miguel by zahral na jednom z dvoch poslednych turnajov dobre, dajme tomu aspon top10, aky by bol v takomto poli na neho kurz, keby sa tak stalo. Odpovedou je, ze minimalne polovicny. Vo Walese vyhral, tento turnaj sa ale vtedy hral na inom ihrisku. Na TwentyTen Course sa hra 4roky, toto je piaty rocnik a Miguel tu ma 17. a 8.miesto, neprejdeny cut a predcasne odstupenie z turnaja. Zaroven treba spomenut, ze pred 2rokmi vyhral Open de France. Tie predchadzajuce dva vysledky beriem z nadhladom. V Spanielsku vybuchol, vtedy ho hral cely svet po vykone na jeho vytvore v Korei, ale ja som pisal, ze rychle presuny cez niekolko casovych pasiem nie su to, co by veteran Miguel vylozene obluboval (a ono to plati plus/minus vo vseobecnosti). 39.miesto na skvele obsadenom turnaji minuly tyzden rozhodne nie je prepadak, prave naopak, umoznil, aby kurz bol taky, aky je, cize naozaj slusny na Wales Open. To, ze vie hrat golf, vieme. Tento rok nema zlu formu, zaroven caka na top vysledok, ktory by mu mohol otvorit dvierka do Ryder Cupu, o ktory bojuje tento rok kazdy kvalitny golfista z Europy aj z Ameriky. Slusne honorovany turnaj, relativne slabsie obsadenie, kvalitny kurz a fakt, ze sa nikam nemusel presuvat a v Europe je uz mesiac, to su veci, ktore mi len nahravaju.)

R.Sterne to win (61,0 - 0,5/10 - bet365) T2
(Richard Sterne bol v poslednych rokoch na tom podobne ako Tim Clark. Suzovali ho caste zranenia a zdravotne problemy. Tie sa zda aspon na urcite obdobie pominuli a 6.miesto na BMW PGA Championship nam dava spravu, ze Richard je spat. Hrac, ktory v minulosti vyhral niekolko turnajov z kategorie EPGA Tour je hracom, ktory nema problem vyhrat turnaj, ked je k tomu prilezitost. Rozhodne nie dobry tip na E/W, skor tip na baze, ak motyka vystreli, mozu sa diat divy. Nie som priaznivcom tipov na zaklade posledneho vysledku, ale videl som jeho hru a musim priznat, ze ma zaujala. Dalsou vecou je, ze v roku vyhral Wales Open, sice sa hralo na inom ihrisku, ale dejisko zostalo rovnake, spomienky rozhodne pretrvali a s dobrou aktualnou formou moze byt nebezpecny pre kohokolvek.)

R.Ramsey to win (81,0 - 0,25/10 - Betfred) E/W M/C
(Taky maly bet aj na Richieho, mam s nim nejaky pocit, ze mi nieco dlhuje za minuly tyzden, kde za zly vysledok mohol len z casti. Dalsi hrac, ktory zahral zle prve kolo pri kvalifikacii na US Open, ale znova, nevidel by som v tom nic prehnane negativisticke - rozhodne lepsi nahlad, nez sa snazit z tych, co zvladli kvalifikacii vyberat vitaza turnaja. Richie tu bol T10, T27 a M/C pri jeho troch ucastiach na tomto turnaji v poslednych troch rokoch, nic prenikave, ale ani nic, co by ma malo odradit. Plati, ze na tomto turnaji sa divokych skore tazko dockame a aj ked poveternostne podmienky nevyzeraju najhorsie, ihrisko ma svoje zaludnosti - prvy den je hlaseny dazd, ktory tiez hru rozhodne nezjednodusi. Richie, nie o moc horsi kurz ako minuly tyzden, zato lahsia konkurencia a to vyrazne a stale pocit, ze Richie coskoro dosiahne zasluzeny triumf, ked nie, vzdy je v boji minimalne o top miesto (stabilny hrac, zeby dvakrat nepresiel cutom nepredpokladam za pravdepodobne.)

J.M.Singh to win (101,0 - 0,25/10 - Skybet)
J.M.Singh top10 (9,0 - 0,75/10 - Skybet) M/C

(Dalsi hrac, ktori ma dlhodobo zdravotne problemy, resp. v poslednych sezonach mal. Boli to problemy s chrbtom, vec v golfovom svete bezna a neprijemna. Zda sa, ze problemy aspon na urcitu dobu pominuli a vysledky najlepsieho indickeho hraca sa zlepsuju. Stabilita vykonom rozhodne nechyba, chyba tomu top vysledok. Problemom tohto hraca v sucasnosti je, zamedzit zopar fazam v turnaji, kde strati zbytocne 2-3rany, tato vec sa opakuje a jeho vysledok zraza. Potom pride reakcia, zahra par birdie, ale pri podobnom trende je to vysledok len okolo paru, co je malo - resp. dost na slusny vysledok, malo na top vysledok. Na tomto turnaji ma 6. a 10.miesto spred 3 a 4 rokov, kvalitny vykon na kvalifikacii (je v pozicii druheho alternanta) a stabilne vykony z minulych turnajov vzhladom ku kurzu nam davaju slusne sance na zaujimavy tip.)

M.Baldwin 1.round leader (101,0 - 0,5/10 - Skybet) E/W

(Druh tipov, v ktorych mi k uspechu tento rok vzdy nieco malo chybalo. Matthew Baldwin jednoducho je vzdy blizko cela po prvom, prinajhorsom po druhom kole. Ked uz zacina tlak vysledku, jeho hra sa zacne rozpadat, vylozene psychologicky jav, ktory vidime v mnohych individualnych sportoch (zensky tenis a ukoncenie zapasu je jednou z priam epickych prikladov). Posledne tri turnaje, trikrat top25 vo vyslednom poradi, trikrat blizko cela po prvom kole, vzdy prve kolo pod 70 ran (65 (1st), 69 (5th), 67 (T8) - k tomu mozeme pridat jeho pocinanie v kvalifikacii, ktoru zvladol, najma vdaka prvemu kolu za 67 ran (T5)...)

Alex Noren bol fajn bet, zial spadol na nehratelnu uroven (z nejakych 26,0 pod 20,0, pricom je obhajcom triumfu, co nie je moc moja salka kavy, toboz v takychto kurzoch). Paul Lawrie a George Coetzee, to zasa nie su prilis velki kamosi s tymto ihriskom, Paul tu ma 3 neprejdene cuty z poslednych 4 turnajov, George tu dvakrat zahral za 2kola +11 a dvakrat nepresiel cutom z dvoch ucasti. Samozrejme, pre nich hovori fakt, ze maju dobru formu a su tzv. blizko vitazstva, vzhladom k danym podkurzom, ktore na nich su a course form su vylozene nehratelni (mozno budu hratelni podla vyvoja turnaja..)


Naposledy upravil UselessToo dne 4.06.2012, 12:38, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.06.2012, 9:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ISPS Handa Wales Open:
3.kolo:

(2.6. - 11:00)

T.Olesen to win (22,0 - 0,5/10 - betfair) T18
G.Coetzee to win (23,0 - 0,5/10 - betfair) T18
P.Lawrie to win (32,0 - 0,5/10 - betfair) T14

(Tento tyzden bolo jasne, ze nejake livebety skusim. Za prve, sa mi tazko vyberalo, za druhe, vyber nebol najlepsi. Len dvaja zo 6 presli cutom, pricom Jimenez je az na konci tych, cu cutom presli. Sance urcite ma, ale nie su velke. Sterne je v hre o vitazstvo a pridavam dalsiu trojicu. Mena su zname, spominal som ich uz pred turnajom. Olesen na -1, Coetzee na Even par a Paul Lawrie na +1, lider Ross Fischer je na -6. Avsak lider je pomerne osamoteny a zaroven 5-7 ran za 2 kola v tazkych podmienkach a na tazkom ihrisku nie su prakticky nic. Z tohto vyplyva, ze sancu ma kazdy, kto zvladol prejst cutom, co mnohe vacsie mena nezvladli. Vsetci traja sa mi vcera, ked som ich sledoval herne pacili. Dvaja su dlhsi hraci, zaroven presni a talentovani, tym tretim je spominany Paul Lawrie, kurz 32,0 je dvakrat vacsi ako pred turnajom, pricom je teraz deleny 20. - cize len 19 hracov je pred nim, pricom mnohi su skor prekvapenia, nez predstartovni favoriti (pricom na tretieho straca len 4 rany..). Vklady su skor mensie vzhladom ku kurzom (cize vyhra nemoze byt nijako zavratna, ale ked sa podari jednemu z nich vyhrat, budem spokojny.)

D.Lynn vs M.Carlsson 1
J.Sjoholm vs C.Del Moral 1
(3,52 - 2/10 - Unibet)

(David Lynn je pre mna hrac do nepohody, je pravdou, ze TwentyTen Course je trochu dlhe ihrisko na neho, zaroven pri zlych podmienkach sa ale tato nevyhoda prakticky straca, rozhoduju ine faktory ako dlzka - najma presnost a schopnost sa zachranovat, pretoze problemy postretnu kazdeho. Magnus Carlsson vcera -4, pred tym den +6, vcera prakticky bezvetrie, predvcerom neprijemny vietor. Dnes skor pocasie zo stvrtka nez z piatka. Joel Sjoholm je zvlastny typ hraca. Cim horsie podmienky, tym hra lepsie, zaroven dobre zacina turnaje. Ked su podmienky dobre az vyborne, hra asi tak ako vcera - po kole za -2, vcera zahral +4, pricom cakali by sme skor opacne kola. Carlos Del Moral, vcera mal skvely start do kola, najma sekciu 18 - 1 - 2 - 3 a eagle - birdie - birdie - birdie. Do konca kola zostavalo 7, za ktore zahral +3, bolo jasne vidiet, ze jeho hra sa zacina rozkladat - hlavne kratka hra. U tychto Spanielov je to o jednom dobrom kole a postupnom rozklade v tych dalsich. Vcera jasne naznacil, ze tych par jamiek bol zazracny zablesk geniality, ked uz sa dostal blizko cela, zacal kopit lacne chyby. Kontrast dobreho a zleho kola a dnesnych podmienok dava jasny signal k zahratiu Joela, aj ked to rozhodne nie je ziadna istota, co sa tyka hraca, ktory by nikdy nesklamal.)

T.Bjorn vs J.Luiten 1
T.Olesen vs R.McEvoy 1
(3,0 - 2,5/10 - Unibet)

(Thorbjorn Olesen, velky talent europskeho a danskeho golfu, vitaz Sicilian Open z tohto roku. Problemom je zatial mladicka nerozvaznost za urcitych situacii, jednoducho do vsetkeho ide naplno a pri niektorych ranach si neuvedomuje rizika, chyba mu takticka vyzretost, ale to je jav pochopitelny k jeho veku. Richard McEvoy zatial najlepsie puttuje z celeho turnaja, zaroven je to nestabilny hrac a kvalitativne skor z toho slabsieho sudka. Thomas Bjorn si vcera prezil rozpacite kolo. Z hry ale bolo vidiet, ze sa herne Thomas lepsi a lepsi po dlhsej prestavke, kedy ho trapil bolavy chrbat. Joost Luiten, v tejto sezone som postupne k nemu zacal ziskavat odpor. Suvisi to s jeho hrou, ktora je nestabilna, neputtuje tak dobre ako som bol zvyknuty, robi pomerne dost chyb atd. Vcera len dva vady na krase vo svojej scorecard, dvakrat bogey a styri birdie bol dobrym pocinom. Pravdou ale je, ze tento rok dva dobre kola za sebou este snad nezahral..)

R.Fowler vs A.Scott 1
D.McGrane vs R.Jacquelin 1
(3,578 - 1,5/10 - 5Dimes)

(Z kazdeho rozku trosku (jedna dvojica PGA Tour, druha EPGA Tour). Damien McGrane je podla mna lepsia dvojicka, nez ktoru nam ponuka bet365/Unibet/Paddypower - tam su dvojicky podla toho, ako spolu pojdu vo flighte. 5Dimes dava dvojicky nahodne, resp. nie uplne nahodne, ale nie vzdy podla flightov, toto je ten pripad. Raphael vcera fenomenalne kolo za -6, den predtym ale kolo za +5, takze vidime tu ten rozdiel. Dnes cakam, ze to bude rozhodne blizsie prvemu dnu ako tomu druhemu, kde mu vyslo takmer vsetko. Damien je zasa istota, dve priemerne kola, vyborny hrac do vetru a nepohody, velmi stabilny a ak sa podmienky budu podstatne zhorsovat, ma svoje sance aj na prekvapivy triumf. Rickie vs Adam, to je dvojicka ovplyvnena zaverom ich vcerajsieho kola. Adam Scott vyzeral, ze na 10.jamke pojde na -7 (mal kratky putt do birdie), putt nepremenil a tam sa zacala velka zmena jeho kola. Do konca kola zahral na 8 jamkach 5 bogey a k tomu pridal jedine birdie a z favorita na triumf sa stal len niekto vzadu. Poziciu na utok ma stale slusnu, o tom ziadna. Rickie Fowler, ten zacal tazsou deviatkou na uvod kola, vyzeralo to s nim zle, napokon sa z toho dostal a vysledkom je, ze obaja su na rovnakej st. ciere pred vikendom, pricom par jamiek pred koncom druheho kola bol rozdiel medzi nimi takmer 10ran. Pocitam trochu s tym, ze psychika zohra svoju ulohu a vo vacsej pohode bude kometa poslednych turnajov, Rickie Fowler - pohoda bude suvisiet teda aj s jeho aktualnou vykonnostou, prvym vitazstvom na PGA Tour..)


Naposledy upravil UselessToo dne 4.06.2012, 12:40, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.06.2012, 9:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ISPS Handa Wales Open:
4.kolo:

(3.6. - 12:15)

R.Fischer vs J.Luiten 1 (2,15 - 3/10 - 5Dimes)

(V oboch mojou osobou vybranych dvojickach je prilis mnoho zjavnej hodnoty, aspon si to osobne myslim, aby som ich hral ako double, kde by som sance na aspon ciastocny uspech, znacne obmedzil. Ross Fischer mal vcera zlozite kolo, drivy sa mu nedarili, velakrat sa musel teda zachranovat, v tomto kontexte je kolo na urovni paru vybornym vysvedcenim preckania zlych chvil a dnes je znova nadej lepsieho vykonu. Joost Luiten zazil diametralne odlisny den, vyslo mu takmer vsetko, coho sa chytil, zahral najlepsie kolo dna aj turnaja a dostal sa z hlbky startoveho pola az tesne pod vrchol, na samostatneho lidra Thongchaia Jaideeho straca len jednu ranu. Ross je pre mna favorit cislo jedna na vitaza turnaja, ked si mam vybrat niekoho z finaloveho trojclenneho flightu. Kurzy na jeho vyhru su fajn, nieco nato dam, prip. je to moj favorit a podla vyvoja sa zariadim. Tento duel je pre mna jasnou vyzvou k betu, pretoze moje odhady su presne opacne nez je kurz - osobne by som kurz otocil..)

T.Bjorn vs M.Siem 1 (2,25 - 3/10 - 5Dimes)
(Thomas Bjorn po utrapenom kole, ktora zazil vcera napr. Ross Fischer, zahral v tretom kole -3, sice to v suboji proti Luitenovi nestacilo, ale odhad jeho vykonu bol spravny. Thomas hra dobre, je dostatocne skuseny, ma nieco za sebou a par turnajov uz na EPGA Tour vyhral. Hra Marcela Siema je castokrat ako den a noc. Netreba teda prepadat u neho ani velkym ocakavaniam po nejakom dobrom kole/vykone, naopak, nikdy by som ho ani nepodcenoval. Prvy den, skvely, druhy den, des, treti den skvely, stvrty den a finalovy zaroven, to je zatial neznama. Je na -4, nie je teda pod hlavnym tlakom, pritom na lidra straca len 3 rany, co je na TwentyTen Course zalezitostou niekedy aj 1 jamky, nanajvys dvoch. Rozptyl kol, najma za zlych podmienok, je obrovsky. Proti Marcelovi v takychto kurzoch sa musi chodit, ked je "vyzyvatelom" skuseny harcovnik ako Thomas Bjorn, ktory tu zatial hra velmi kvalitne, je tip jednoduchou volbou, minimalne z pohladu value urcite.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.06.2012, 12:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak znechuteny som bol vcera z dvoch veci. Prva vec, Ross Fischer a trestna rana za pomalu hru. Vec, ktora sa EPGA Tour stala po dlhych 8rokoch a ukazat hracovi, ktoreho zahram v tipe na jedno kolo a ktory prehra moj duel prave o tu jednu trestnu ranu. Zaroven ho tento faktor ciastocne rozhodil, resp. pomerne dost, pretoze od 9. do 14.jamky hral velmi dobry golf vzhladom k podmienkam a keby mu tam padli nejake nadejne putty, bol by na tom este lepsie. Trestna rana ho odkopla od sance vyhrat a dovolim si tvrdit, ze kvoli tomu minimalne jednu ranu v dalsom priebehu stratil. Radsej keby prehrat o 10 ran, podobne ako Marcel Siem proti Thomasovi Bjornovi...

Druhy zly bod, Jonathan Byrd. Z Memorialu som sem tipy nehodil, mal som totiz len Jonathana Byrda, prislo mi to malo, aby som tu robil nejaky dlhsi prispevok. Jonathan hral cely turnaj velmi konzistentny golf, lepsie puttoval, ked sa zachranoval, ako do birdie pri skorovacej sanci. Neduh jeho hry, posledne tri jamky v poslednych dvoch kolach. V prvych dvoch kolach 3krat par v oboch pripadoch, cez vikend, 4 bogey a len 2 pary. Tie jamky rozhodne nie su lahke, ale rozhodne nie take, aby sa na nich znacne stracalo. Hlavne vcera to bolo bolestne, ked uz nemal na vyhru, tak aspon som sa tesil na plny navrat za Place v E/W a on zahral zbytocne bogey na oboch poslednych dvoch jamkach, takze z plneho navratu bol len polovicny.

Chyba tyzdna, asi Richard Sterne a nehranie E/W. Skoncil T2, o ranu za Jaideem, hlavne vdaka skvelmu zaveru posledneho kola. Potvrdil vyborny vykon z Wentworthu a zaroven potvrdil, ze je znova spat v starej forme. Zvysne picky boli velkym sklamanim. Boli to sice znacne idealizovane tipy, cize ziadne istoty v podobe skvelej course form/actual form, kde tip ide prakticky sam od seba a kde posudzujeme len mieru value a skrytej dovery v daneho hraca v danu dobu. Edo ma nejake problemy so zapastim, som sa dozvedel, zevraj po sezone pojde na operaciu a hrat s tym moze. Teraz by sice chcel chytit formu, ale podobny popis mi moc dovery v jeho osobu nedava, Miguel pokracoval vo vykonoch z posledneho turnaja, cize nejaky zasadny zvrat nenastal, Richie Ramsey hral dobre 1,5kola, aby na zaver 2.kola doslova explodoval. Jeev Milkha Singh posral hlavne vstup do druheho kola, ktory ho stal cut.


Tento tyzden zacina trochu skor, pretoze Nordea Masters startuje uz v stredu. Turnaj sa tak rozhodol ulahcit situaciu hracom, ktori budu hrat na ich turnaji a zaroven ich na dalsi tyzden caka US Open. Pomoze to turnaju, co sa tyka ucasti, zaroven to pomoze hracom v pohode sa presunut a potrenovat v dejisku druheho Majoru sezony. Na PGA Tour turnaj v Memphise, St.Jude Classic. V oboch pripadoch klasicky turnaj pred Majorom, nizsia konkurencia, vyssia sanca pre hracov, ktori potrebuju uspech a pre menej znamych hracov. Zaroven to nie su turnaje z kategorie menej dotovanych, tie pridu na radu pocas Majora, tieto su pomerne stedro dotovane, takze motivacia uspiet bude o to vyssia. Pre Nordea Masters je to novy termin, minule roky turnaj bol hrany hned po British Open, co ma podobne charakteristiky obsadenia, ale trochu inak sa vyberaju hraci k zahraniu, resp. ktori by mohli uspiet.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.06.2012, 13:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nordea Masters:
(6.6. - 7:00)

Bez mala 7km dlhe ihrisko Bro Hof Slott bude hostit podnik EPGA Tour po tretikrat. Nachadza sa vo vnutri hlavneho mesta Svedska, tj. Stockholme. Ihrisko je zaujimave tym, ze prakticky sa jamky tocia okolo stredoveho jazera, ktore obkolesuju tribuny - divak ma tak sancu vidiet takmer vsetko dianie z jedneho miesta. To so sebou prinasa aj faktor vetra, ihrisko je volne a vetru lahko dostupne a ked vietor fuka, postihuje to hru takmer na kazdej jamke. Je to klasicke ihrisko, kde dlzka hracov je klucova a zasahovanie greenov v regulacii je klucom k uspechu cislo dva. Nepresnosti z T-cka nie su tak tragicke, na tomto ihrisku rozhodne nie je hlavnou prekazkou stromoradie, tych stromov tam je minimum. Domacim hracom sa tu dari, na tomto ihrisku vyhrali v oboch minulych rocnikoch, v roku 2010 vyhral Richard S. Johnson, o rok neskor Alex Noren, ktory teda znovu obhajuje po minulom tyzdni triumf na jednom z podnikov EPGA. Minuly tyzden to absolutne nezvladol, ked zahral 1.kolo za 81 ran (+10) a pred druhym kolom odstupil, dovodom boli problemy s chrbtom (kazdy si o tom moze mysliet svoje xD).

P.Hanson to win (15,0 - 2/10 - bet365)
(Kurz 15,0 najdeme stale vo viacerych SK. Peter Hanson je domaci hrac, to je zrejme. Tento rok som Petra hral uz viackrat, nikdy ma uplne nepotesil, zaroven nikdy uplne nesklamal. Dlhe ihrisko je rozhodne plusom, zaroven Peter Hanson je presny hrac, skvely v hre do greenu a s vybornym puttovanim, ako bonus. Na tomto ihrisku je zakladom vyhnut sa velkym chybam a snazit sa skorovat na lahsich jamkach a hlavne na paroch 5. Tych je tu az 5, z toho jasne vyplyva, ze aj parov 3 je tu rovnaky pocet. Z toho je zrejme, ze hra zelezami tu ma velku dolezitost. Hra Leeho Westwooda, hlavnej hviezdy turnaja sa sem teda dozaista hodi, zato kurz 7,0 postrada lakavost a najma, za tyzden sa hra US Open, ja sa do favoritov pustat rozhodne nebudem. Svedski hraci su nieco ine, hraju doma a o motivaciu maju postarane. Ja budem dufat, ze svedska seria sa predlzi a ze tym, kto ju predlzi bude prave skuseny Sved, ktory zatial preziva podarenu sezonu, ktorej chyba ceresnicka v podobe vitazstva na jednom z turnajov.)

R.Cabrera-Bello to win (26,0 - 1/10 - Bodog) E/W

(Rafael Cabrera-Bello je volba cislo dva. Znova hrac talentovany, zaroven uz skuseny, ktory vie ako chuti vitazstvo na EPGA Tour. Jeho hra by sem mala sediet, absencia stromov je nieco, co tomuto Spanielovi velmi sedi, pretoze sa nemoze po drive dostat do velkych problemov. Rana do greenu je jeho najlepsi uder, z toho vyplyva hra akymkolvek zelezom na akukolvek vzdialenost. Na paroch 3 skvely, na paroch 5 dostatocne kvalitny, pretoze je relativne dlhym hracom. Puttuje nadpriemerne. V tejto sezone vitazstvo a dalsie 2 tretie miesta.)

R.Wattel to win (41,0 - 0,5/10 - Bodog) E/W
(Hrac z kategorie "likely to win", zalezi kedy sa tak stane. Je dost mozne, ze to bude vo Svedsku, ak nie, tak cakam, ze by mohol byt naozaj vysoko. Romain je velky talent svet. golfu, v amateroch nicil svoju konkurenciu a dobre sa mu dari aj medzi profesionalmi. Na uplne prerazenie chyba tomuto hracovi len vitazstvo. Minuly tyzden vdaka podarenemu vikendu (v oboch kolach -3) skoncil deleny 8., co bol dalsi z mnohych kvalitnych vysledkov v tejto sezone. Uz ma tuto sezonu 5 vysledkov top15 a zopar slusnych pozicii okolo 30.miesta. Minuly rok T15 na Wales Open a T21 na Nordea Masters, takze otvorene ihriska bez stromov mu vylozene sedia, co neprekvapuje. Dalsi hrac z kategorie velmi dlhy a presny do greenu. Samozrejme, zatial ma len 21rokov, takze nejake hrubsie chyby sa u tychto mladych hracov beznou sucastou, prekvapivo u neho tych chyb az tolko nie je, ako by sme mohli vidiet u inych hracov v podobnom veku a s podobnym talentom ako on. Je dlhy, je relativne presny, velmi dobre puttuje, ked sa to vsetko spolu spoji, vitazstvo klope na dvere.)

J.Lagergren to win (126,0 - 0,25/10 - Bodog) E/W

(Hrac, ktory je novym na EPGA Tour, svedsky mladik, ktory ukazuje svoj potencial. Vsak presiel zatial cutom na kazdom turnaji, na ktorom tento rok startoval. Jeho prednostou je vyrovnanost kol, nato, ze mu je len 20rokov je to velmi pozitivny aspekt jeho hry. Dalsi dlhy hrac, co k mladym hracom patri, dobry scorer. Jeho najlepsi vysledok sezony prisiel na slabo obsadenom turnaji na Madeire, kde dlho bojoval o vitazstvo, aby napokon skoncil deleny 4. Na domacom turnaji je bezne, ze sa domacim hracom dari, vsak svedski hraci patria tradicne k dlhym hracom, takze to ma aj logicky suvis. Ani minuly tyzden v tazkych podmienkach nesklamal, zahral celkovo len 4 udery nad par, pricom najhorsim kolom bolo +3, celkovo z toho bol T35 umiestnenie.)

T.Goya top10 (15,0 - 0,75/10 - Stanjames)
(Tano Goya je rovnako mlady hrac, ktory ma velky potencial, zial mu chyba stabilita. To co mu nechyba, je dlzka uderov, tam patri k uplnej spicke na EPGA Tour a to dlhodobo. Ma za sebou tri neprejdene cuty, co suvisi aj s danym kurzom, aky na neho je, ci uz na vitazstvo, alebo aj na tip na top10. Vyberam si top10 umiestnenie, minuly rok tu bol T10, takze nemozeme povedat, ze by jeho hra sem nesedela, prip. tu nedokazal zahrat dobry vysledok. On zapada do mozaiky dlhych hracov, ta dlzka sa este umocni, kedze prve dva dni ma prsat a plati, ze mokre fairwaye predlzuju ihrisko, pretoze lopticka po dopade sa prakticky okamzite zastavuje, nikam nedobieha a tym nenabera plusove metry. Ja sa len modlim, aby si odpustil nejake excexy na par jamkach, pretoze prave tieto excesy ho vacsinou stoja lepsi vysledok. On dokaze excesy mnohokrat kompenzovat mnozstvom birdie, prip. nejakym eaglom, ale je to stale boj. Vyhodou je, ze na top10 tu staci relativne vysoke skore, takze hrat okolo paru moze byt vysledok dostacujuci - viz. minuly rok a skore -2 stacilo na T10.)

B.Hebert top20 (15,0 - 0,5/10 - Skybet)
HP.Bacher top20 (15,0 - 0,5/10 - Skybet)

(Som rozmyslal, ci top10 alebo top20, po prave, vacsiu sancu na uspech ma top20, ze tipy budu uspesne, top10 je mozno vacsie value na oko, ale naco nam je value, ked ani jeden tip nevyjde, prip. tesne nevyjde a mozeme si potom len buchat hlavu, ze sme nezahrali o malo istejsi tip na top20. Samozrejme, ani top20 nebude ziadna istota, vsak obaja su v kurzovej hladine na vitazstvo okolo 300-400, co hovori o mnohom. Benjamin Hebert nepredal svoje vysledky z minulej sezone na Challenge Tour. Ale ked sa pozrieme na priebeh jeho minulej uspesnej sezony vidime, ze uvod sezony rozhodne nebol top, podobne ako tento rok. Zlomilo sa to vsetko az zaciatkom jula, vtedy vyhral prvy turnaj, na dalsi tyzden vyhral hned dalsi turnaj, o mesiac neskor vyhral svoj treti turnaj behom 1,5 mesiaca, tento hrac musi nieco vediet. Aj tento rok naznacil potencial, zial ako turnaj plynul, vacsinou uberal na vykone. Hanspeter Bacher, dalsi hrac do 25rokov, kde vidim velky potencial. Dobre hral na Madeire, kde napokon T11 bolo skor sklamanim, vyzeralo to nadejnejsie. Na Challenge Tour dva tyzden neskor znova slusny vykon a T20 umiestnenie. Samozrejme, konkurencia bol na oboch turnajoch rozhodne nizsia, ale kurz 15,0 mi jednoducho pride velmi zaujimavy, hlavne, ked obaja hraci patria do kategorie dlhych hracov, ktori vedia kvalitne skorovat, hra nizke kola. Ako som pisal, charakter turnaja a jeho umiestnenie laka k hraniu menej znamych hracov.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.06.2012, 14:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fedex St.Jude Classic:
(7.6. - 14:00)

Uplne opacny turnaj, co sa tyka hernych zrucnosti, caka na hracov na St.Jude Classic. Par 70, kde mame hned 12 parov 4, ihrisko, kde nie je lahke zasahovat fairwaye a greeny v regulacii a kde naopak ti, ktorym sa to dari, maju z casti vyhrane, resp. nabeh na dobry vysledok. Mena na vrchole leaderboardu sa to casto opakuju, predsa len, konkurencia je pred Majorom slabsia, ti spickovi hraci vacsinou oddychuju alebo trenuju uz na mieste konania US Open, co pre ten zvysok rok co rok prinasa sancu na pekne vitazstvo, prip. slusne prizemoney na zachranu karty.

G.McDowell to win (26,0 - 1/10 - bet365) E/W M/C
(GMac a dalsi pokus byt profitabilny s tymto hracom. Tento rok, ked som ho zahral, ma skor sklamal, resp. nenaplnil moje ocakavania natolko, aby z toho nieco bolo. Ihrisko, kde presnost, najma z T-cka je klucovym faktorom uspechu, kde uspesnost/skorovanie na paroch 4 predurcuje hraca k dobremu/zlemu vysledku, kde eliminovanie chyb vo vseobecnosti znamena miesto na vrcholoch leaderboardu. To vsetko GMac splna, ak sa mu hra dari. GMac nie je nervakom, to urcite nie, ale v poslednych tyzdnoch jeho hre chyba mozno trochu stastia, pretoze ked uz zahra zlu ranu, dopadne daleko horsie, nez by si ta rana a samotny hrac zasluzili. Okrem toho, bolo by teda dobre, eliminovat niektore vylozene nezmyselne pokazene rany a zaroven stabilizovat svoj vykon na greenoch/v ich okoli. GMac tento rok vedie na PGA Tour statistiku zasahovanie fairwayi, zasahovanie greenov v regulacii, tam je T18, cize top20, co je vyborne. Hra v okoli greenu (scrambling) nie je slabinou, na jeho presnost hry je aj relativne dlhym hracom, co mu oproti inym superom tu pridava trochu na kredite. Zach Johnson pri sucasnej forme je rozhodne favorit, zaroven ale plati, ze kurz 11,0 je naozaj z kategorie biednych a doslova nuti k tomu, aby sme sa pozreli po niekom inom, Kurz 12,0 na McIlroya po 3 neprejdenych cutoch v rade, to je aj pre laika jasny NB, najma, ked presny drive bude zivotne potrebny pre dobre skore. Dustin Johnson nato, ze sa vratil po zraneni chrbta, je naozaj short, kurz nieco cez 20,0 nie je nic lakave, skor nam krasne zvysuje kurzy na ten zvysok. Stvrtym/piatym favoritom je prave GMac, spolu s Tomsom, moje dva hlavne picky tohto tyzdna na PGA Tour. GMac na ihrisku TPC Southwind hral len jedenkrat, pred tromi rokmi skoncil T7, cize velmi dobre.)

D.Toms to win (26,0 - 1/10 - bet365) E/W M/C

(David Toms naposledy nevysiel, predsa len obhajoval triumf, co sa podari raz za uhorsky rok, podstatne vacsia pravdepodobnost je, ze hrac neprejde jasne cutom nez obhaji triumf. David Toms je hyperpresny hrac a na St.Jude Classic je najuspesnejsim hracom celej historie - co sa tyka prizemoney. Vyhral tu dvakrat, k tomu ma dalsie dve druhe miesta, jedno tretie a jedno stvrte.. Jeho forma tento rok je slusna, 5krat top20, treba povedat, ze on na dlhych ihriskach, malo technickych, ma jasny hendikep v podobe dlzke svojich uderov. Je hned druhy v presnosti drivov tento rok z GMacom, 22. v GIR, 16. na paroch 3, 25. na paroch 4, 14. v scramblingu a 21. v proximity to hole - vsetko udaje, ktore su vyborne a klucove pre uspech. Jedinym strasiakom su jeho posledne dve ucasti tu, T29 a M/C - predsa len, ihrisko nato, ze je parom 70 nie je az take kratke, aj ked urcite nie take dlhe, aby to Davida vyradilo z hry o vitazstvo.)

C.Kirk to win (81,0 - 0,5/10 - Paddypower) E/W M/C

(Pick, ktorym som sa inspiroval na jednej stranke, kde sa mi naozaj zapacil. Samozrejme, informacie som si overil a vzhladom ku kurzu to beriem ako slusnu sancu na zaujimavy outside bet. Chris Kirk je urcite talentovany hrac, v roku 2010 bol jednym z objavov na Nationwade Tour, ked 2krat vyhral, mal dalsich 5 top10 vysledkov a bezpecne si ziskal kartu na PGA Tour. Minuly rok ako novacik hned vyhral, na Viking Classic, cize na turnaji s nizsou konkurenciou, ale napr. bol aj druhy na na Shell Houston Open hned za skvelym Philom Mickelsonom, ktory vtedy bol prakticky cez vikend nezastavitelny. V Tennessee je doma, je to jeho rodny stat, takze domaci turnaj. Dalsim faktorom je, ze po zlom vstupe do sezony prisli dva dobre odohrate turnaje, T5 na Crowne Plaza a T25 na Memorial (cut pritom spravil aj na dvoch turnajoch predtym - na Players (T51) a na Wells Fargo (T57)). Nie je uplne presnym hracom z T-cka, ale plati, ze zasa patri k najlepsim hracom v hre z roughu v okoli fairwaye do greenu druhou ranou. Slusny scrambling, hlavne, ked si porovname jeho puttovanie (scrambling nesuvisi len s ranami z okoli greenu, ale aj s premenenymi puttmi po tychto zachranach). Zaroven patri k vybornym hracom na parch 4, aj minuly rok, aj tento, co pri 12 paroch 4 z 18 jamiek je dolezita statistika.)

W.Claxton top20 (10,0 - 0,75/10 - Skybet)

(A este Will Claxton. Velmi presny hrac, zial sialene trapny na greenoch. Tu ale plati, ze prave ta presnost je hlavnou devizou mozneho uspechu nez cokolvek ine. Zaroven Will nie je kratky hrac a este je slusny scrambler, co je dalsi faktor, ktory je dost napomocny, kedze sa greeny zasahuju pomerne zlozito. Uvidime, ci ma konecne Will svojim vysledkom potesi.)


Naposledy upravil UselessToo dne 12.06.2012, 12:28, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.06.2012, 7:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak na PGA Tour to bol pekny prepadak, na EPGA Tour naopak, ale o tom, ci to bude uspech sa rozhodne az dnes. V hre mam zopar hracov, tak im budem drzat palce..

4.kolo, Nordea Masters:
(9.6. - 12:15)

J.M.Singh vs M.Ilonen 1
B.Wiesberger vs M.Fraser 1
G.Havret vs F.Aguilar 1
(5,5 - 1,5/10 - Unibet)

(Nechcelo sa mi ist do tych vylozenych podkurzov, mozno nizkych fair kurzov, hlavne preto, ze podmienky nebudu take, aby ukazali az taky rozptyl kvalit a psychiky hracov. Dnes budu podmienky zrejme najtazsie, vsak prve tri dni turnaja sa podmienky daju prehlasit za takmer idealne, o com svedi aj vyska skorovania. Dnes ma husto prsat uz od rana, co hru rozhodne stazi, aj ked vietor by az taky silny byt nemal, co je na tomto turnaji vzdy faktor cislo jedna, co sa tyka hratelnosti. Bez vetra pohodove ihrisko, s vetrom nocna mora pre mnoho hracov. Singh a Havret, tam sa veziem s vysokym standardom v prvych troch kolach. Ich superi nie su zli hraci, ale ich priemerne vykonnost je nizsia. Tretia dvojicka, tam je to zalozene na bezchybnom kole Marcusa Frasera a zaroven kole dna zo vcera - 65 (-7). Bernd a Jeev Milkha boli v zozname moznych pickov, takze snad mi to dnes ciastocne splatia, ak nie a pomoze to mojim tipom zo zaciatku turnaja, budem rovnako rad.


Naposledy upravil UselessToo dne 12.06.2012, 11:31, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.06.2012, 11:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo, St.Jude Classic:
(9.6. - 16:40)

J.Overton vs S.Bertsch 1
H.Stenson vs J.Peterson 1
(2,87 - 3/10 - bet365)

(Ide sa po dvoch, co znamena, ze betko ma svoje obyvkle tipy po flightoch len po dvojiciach, co sa rozhodne da tipovat a tieto tipy vychadzaju najlepsie pri tej dlhodobej biede, ktoru dosahujem v tipovani dvojic v jednotlivych kolach (teda hlavne 2. a 4.kolo, ktore primarne tipujem, ak su nato vhodne podmienky). Turnaj, kde mnoho outsidrov hra, takych, co moc sanci tento rok na turnajoch PGA Tour nedostanu, rozne obstarozne celebrity, rozni talentovani mladici. Tento fakt umocnuje pomerne zlozite ihrisko a trapenie mnohych favoritov. Favoriti sa najma vytrapili v prvom kole, mnohi sa dokazali vcera zachranit a prejst cutom, dokonca na slusnej pozicii, ini uz zachranit nedokazali zhola nic (medzi nimi kurzovy favorit cislo jedna Zach Johnson, moje dva picky Toms a McDowell, ako aj mnohe dalsie znamejsie mena. Vsetky dnesne a zrejme aj zajtrajsie tipy sa budu tocit okolo toho isteho, hladania hracov, ktori toho moc nedosiahli, resp. uz nato nemaju, aby hrali dobre 3, ci dokonca 4 kola na velkom turnaji. Charakter ihriska, ktore chyby bez milosti tresta nma rozhodne pomaha stavat na tejto teorii. Overton ani Stenson nepatria medzi hracov, za ktroych by som dal ruku do ohna. Bertsch, proti nemu som hral nedavno v nejakej dvojici, klasicky podpriemerny hrac, ktory ak to nepokazi dnes, pokazi to zajtra, dufam, ze uz dnes. Zatial ide nenapadne turnajom bez excesu. Overton hral vyborne prve kolo, vcera to bolo slabsie, ale to nam nevadi, plati klasicka teoria po horsom kole pride vacsinou lepsie, ak sa jedna o slusneho hraca, ktorym Overton nesporne je. Stenson je labil, ale Peterson zahral vcera -5, jedno z najlepsich kol dna. Hrac, o ktorom sa toho moc nevie, ale cital som nedavno o nom nie prave pozitivne komentare o jeho hre. Vcerajsie kolo -5 nam teda stupa na cene a aj ked Stenson zahral -4, cize nie o moc horsie, tak to jednoducho musime hrat. Stenson, ked uz ma vybuchnut, tak vybuchuje v poslednom kole, tretie ma naopak velmi dobre, vo vacsine pripadov.)

Y.E.Yang vs R.Garrigus 1
B.Estes vs M.McQuillan 1
(3,74 - 2/10 - bet365)

(Celkovy uspech tipov bude zavisiet aj od dobreho poparovania, ak samozrejme nevyjde vsetko, v tom pripade je tato uvaha bezpredmetna. Bob Estes, tento rok hrajuci v dobrom rozmare na turnajoch, ktore mu sedia - cize technicke alebo kratke ihriska, prinajlepsom oboje. Tretie kola mu takisto takmer vzdy vysli, kolo, kde sa turnaj lame. Matt, to je dobry hrac na ihriska, kde sa da dost skorovat. Zaroven plati, ze nie je schopny hrat 4 vyrovnane kola, zatial dve vyrovnane zahral, takze to moje obavy o jeho dnesny vykon zvysuje. Je to hrac bez karty, tento rok na PGA Tour bol vidiet len naozaj prilezitostne. Major sampion Y.E.Yang ako keby si zabudzal pred US Open, druhym Majorom sezony. Celu sezonu hra pod psa na jeho uroven, tu zatial na mna vplyva dobrym dojmom, este ocakavam, ze nieco ukaze, aj ked necakam, ze odkryje vsetky svoje zbrane pred jednym z vrcholov sezony. Robert Garrigus vcera super kolo za -5, je to hrac, ktory dokaze kolo zopakovat, aj ked nie casto, znova ale plati, ze na tomto ihrisku ma problem opakovat dobre kolo takmer kazdy. Rozdiel vcera medzi nimi 6 ran, jasny dovod hrat Korejcana v tom super kurze.)

R.Ishikawa vs W.Austin 1
R.Allenby vs P.Stankowski 1
K.Duke vs K.Kisner 1
(4,81 - 1,5/10 - bet365)

(Akovka zalozena znova na tom istom. Tri prekvapenia a traja pomerne spolahlivi a kvalitni hraci. Woody Austin, za 2.kola uz 4krat trojputt a aj tak je v relativnom cele, to svedci aj o tom, ze konkurencia je tu vselijaka a ze uroven hry hracov nie je prilis vysoka, aj ked ihrisko zatial zdatne bojuje. Ryo, uvod sezony v Japonsku des a bieda, zrejme z casti snaha vymanit sa z okov domacich sponzorov na japonskej Tour. Allenby ma tento turnaj rad a ma tu tradicne vyborne vysledky x rokov. Ken Duke je ostrielany mazak, tam, kde netreba dlzku v takom rozmere a vytazi technika a skvele puttovanie, tam stale moze konkurovat. Kevin Kisner celkovo -5, vcera -4, kandidat prepadu hlbsie vo vysl. listine.)

Som chcel hrat nieco Proti Choprovi s Dalym, ktori su vysoko, resp. Chopra vcera zahral -5, ale tie dvojicky proti nimi nie su prave to, co by som si predstavoval. Za malo skusam, ale je to take rozpacite..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2012, 10:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Najprv sklamanie na EPGA Tour. Hlavne Lagergren, ked zahral potrebne birdie na poslednej jamke a vyhopol sa na "platene pozicie" pre Place v E/W vyzeralo to skvele. Zostavalo par jamiek, Hanson a Fisher stracali podu po nohami. Problem cislo jedna Mikko Ilonen o chvilu zahral birdie na 18.jamke a o ranu preskocil Joakima. Problem cislo, ten zavaznejsi, Hanson aj Fisher sa z nicoho nic obaja chytili a zacali hrat dobre, co bolo este horsie, zacalo im padat vsetko do jamky (hovorim o poslednych jamkach, menovite 16.-18.). Takze nielenze nemam plny navrat za Place, nemam ziaden. Aspon nieco to hodilo na bete na top10 (ten tu nebol, zdasa, ze to v tomto type tipov prinasa uspech - viz. vysoky kurzovy outsider Campillo rovnako na domacom turnaji v Spanielsku, podobne ako tentokrat mladik Lagergren) Tano Goya to posral, prekvapeny nie som, sklamany trochu ano. Prve tri kola zvladol vyborne, stvrte bohuzial. Nic nove u tohto hraca, ale je to skoda. Peter Hanson, bez E/W som len musel istit, ked sa nieco poistit dalo. Zial, ukazalo sa, ze E/W by bol ziskovejsi ako tip na vitazstvo s moznym istenim v pripade vyborneho vyvoja. To by tu nesmel hrat Westwood tak ako hral. V ranach do greenu prakticky dokonaly, zelezami nemal na neho nikto. Pre US Open to znamena, ze je znova bez sance, zasa bude bez prveho Majoru. Dovody, vyhral turnaj pred Majorom, vo vseobecnosti limituje sance na vitazstvo, hral v Europe, cize presun, co znova nie je ideal, aj ked turnaj bol o den posunuty a v neposlednom rade, aj napriek jasnemu vitazstvu uz tradicne strasne puttoval z krakych vzialenosti - putty do 2metrov. Trojica zo vcera, vyborny zaciatok vo vsetkych dvojiciach, srandou ale je, ze vsetky sa v zavere otocili v moj neprospech (az som sa na tom musel zasmiat, ukazka toho, preco sa neoplati hrat dvojice solo..)

PGA Tour a turnaj v Memphise. Dvojice vyborne, az prekvapivo vyborny vyvoj vo vacsine dvojic, aj dobre rozmiestnenie. Zial, Yang mi pokazil trochu usmev a celkovy dojem z dvojic. Jasne viedol o nejake 3-4 vacsinu kola na spatne hrajucim Garrigusom (na com to bolo postavene). Yang ale na druhom deviatke stracal ranu takmer na kazdom pare 4, na jednom dokonca dve rany. Na 17.jamke skoroval, znova bol o ranu napred, na poslednej jamke ale dalsie bogey na jamke s parom 4, hlavne scrambling bol hrozny, nedokazal sa zachranit prakticky zo ziadnej pozicie v okoli greenu. O remize (v tomto tipe teda KO, ked je to dvojica od betka vo flighte) rozhodol nepremeneny putt z 2metrov od Yanga (ale skor tie jamky predtym, toto bola len ceresnicka beznadeje..). Proti Choprovi a Dalymu za maly vklad to vyslo, strach bol zjavne neopodstatneny (viz. Nick O´Hern dokonca vedie turnaj, vcera hral prave s Choprom). Turnaj je neskutocne vyrovnany, uroven turnaja je nizka, o tom svedci, ze 30 hracov je v 5 ranach pred poslednym kolom, da sa povedat, ze vsetci maju sancu na vitazstvo.

4.kolo, St.Jude Classic:
(10.6. - 15:06)

J.Maggert vs W.Austin 1 (2,07 - 3/10 - Pinnacle)

(Asi kvoli Majoru su na zaver flighty po troch - aby sa urychlil turnaj a skor skoncil. Co ma moc netesi, pretoze tipy zo vcera dnes opakovat nemozem. Takze aspon nieco podobneho charakteru v zaujimavom kurze. Woody Austin aby bol favoritom, to je gol. Vcera prekvapil, zahral -3, posunul sa blizko cela, je na T11, 3 rany za 3 lidrami. Jeff Maggert zazil opacny den. Z cela leaderboardu (bol deleny druhy) sa trochu prepadol, zahral kolo za +3. Diametralne odlisne kola, Maggert kvalitnejsi hrac a pozicia outsidra, jasny motiv k zahratiu.)

(to bolo hodne smutne KO, Austin netrafil skoro ziaden green v regulacii, ale takmer vzdy sa zachranil a najma slusne puttoval, Maggert dlha hra slusna, a to aj napriek tomu, ze trafil dvakrat vodu na dvoch jamkach, ale puttovanie od 1 do 3 metrov bieda a des - to doslova rozhodlo)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.06.2012, 12:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

US Open:
(14.6. - 16:00)

Druhy Major sezony, uz tradicne US Open. Masters ma oproti dalsim trom Majorom jeden zasadny rozdiel, vzdy sa hra na tom istom ihrisku. To pri zvysnych troch podujatiach je dejiskom kazdorocne ine zname ihrisko, ktore dopredu bojuje o tuto prestiz (ci je to US Open, British Open alebo PGA Championship). Takze odpada nam nieco ako course form, viz. turnaj z kategorie Major sa hral v dejisku US Open (Olympic CC v Kalifornii - v San Franciscu konkretne) pred 25rokmi. Je tu este jedna spomienka niektorych hracov, ktori tu hrali pred 14rokmi amaterske US Open. Z hracov, ktori tu vtedy hrali spomeniem Matta Kuchara.

Ihrisko je bezne parom 71, pre ucely US Open sa z jamky jedna stal extremne dlhy par 4 (520 yardov), pricom cele ihrisko sa predlzilo cca o 250 az 300 yardov (sucasna dlzka je uvadzana na 7163 yardov). Organizatori sa ohanaju hlavne extremne tazkym uvodom, uvodom, ktory podla nich nikdy nebol k hracom tak neuprosny v cele historii US Open. Co na tom bude pravdy ukazu az vykony hracov, faktom ale je, ze takeho skorovania ako v minulom roku by sme sa na tohtorocnom US Open dockat nemali. US Open je Major s dlhorocnou nalepkou nizkeho skorovania - aby hraci bojovali skor o par nez skorovali, comu by mala odpovedat aj jednotliva hra hracov, ktori chcu uspiet. Aj charakter ihriska (viz. spomenuty tazky vstup do turnajovej 18 na Lake Course) a tiez fakt, ze dva pary 5 budu az na uplny zaver (jamky 16 a 17) davaju tusit, ze organizatori nebudu daleko od pravdy. Podmienky maju byt veterne, minimalne v prvych dnoch turnaja, co hru rozhodne neulahci. Inak ihrisko by sme popisali takto - vacsina jamiek lemovana hustym stromoradim, kde rozhodne nikto nechce skoncit a zaroven su tu charakteristicke male greeny, ktore nie je jednoduche zasiahnut/zasahovat. US Open je tym typicke, ze technicki hraci maju vyhodu, aj ked ako som pisal, aj dlzka je potrebna - stale ale plati, ze presnost nadovsetko, cim menej problemov, tym lepsie. Aj pary 5 su priaznive pre relativne kratkych hracov. Jeden je hratelny na green aj pre tych kratkych po dobrom drive (505yardov je na par 5 kratka vzdialenost), naopak druhy par 5 je najdlhsi par 5 v celej historii US Open (az 670yardov, cize cez 600 metrov). Kratsi hraci hraju rozhodne az tretiu ranu na green - a to ked bude nebodaj protivietor, tak aj to moze byt pomerne dlha rana, dlhsi hraci, resp. skor bomberi typu Bubba Watson mozu skusat aj druhou na green, aj ked to vyzera skor ako sialenstvo, resp. nie prilis dobra volba. Takze aj tu by v globale mala vyhravat konzervativna strategia pred tou horkokrvnou.

K tipom, je to zlozite. Minuly Major tento rok vysiel az nad ocakavanie dobre, vacsina hracov bojovala o titul (ak sa dobre pamatam tak 4 z 5, mojou osobou tipovanych). Samozrejme, charakter ihriska nahrava hrat presnych hracov, v prvom rade. Dalsi livemotiv je hrat uz skusenych hracov. Nepotrebujeme hrat nikoho, ak ho nechceme v nejakom priebehu takticky predavat (co ale je tiez vec zradna a to uz sa oplati hrat 1.round leadra/ov nez cokolvek ine..), kto je jasne, ze sa v 3., najneskor 4.kole pod tarchou okamziku zosype. Nervaci a labili su teda z hry von, to by sa im muselo darit vsetko naco siahnu a zaroven by sa museli obrnit nejakou skrupinou od vplyvu divakov/medii..

L.Donald to win (15,0 - 1,5/10 - Betfred) E/W
(Vacsina SK znova ponuka top6 E/W, jedna dokonca top7, ale kurzy su vo vacsine pripadov u nich mensie. Nebudem tu sukat statistiky, v tomto pripade to nie je moc potrebne. Nedavny vitaz z Wentworthu, kde charakter turnaja bol obdobny tomu, ktory bude na US Open. Odvtedy hral len Memorial, hral slusne a zaverecnym kolom sa dostal na pomedzie prvej a druhej desiatky. Jeho sezona je slusna, horsia nez minuly rok, ale vysledky su stale vysoko nadstandardne. Cakatel na vitazstvo na jednom z Majorov, svetova jednotka. Tiger? Nie som jeho fanusik, za 8-9,0 hrat niekoho je trochu chabe, aj ked vyhral Memorial - to je ale jeho stabilne uspesny a oblubeny turnaj. Lee Westwood zasa vyhral minuly tyzden Nordea Masters. Zial, puttovanie bolo tragicke a aj ked som mal mozno nejaky motiv ho zahrat, po tom predstaveni, aj ked vyhral, to urobi nemozem. Okre ineho hral v Europe tyzden pred Majorom, co beriem ako urcitu nevyhodu - zaroven vyhral, ten kto vyhra pred Majorom si svoje sance na vyhru na nom tiez znacne zmensil. Rory McIlroy je obhajca, uz to je zle znamenie vyberu, zaroven 3 neprejdene cuty a minuly tyzden pomrvil takmer vyhrany turnaj (viest turnaj po dvoch kolach v nie prilis skvele konkurencii a nevyhrat je znamka nie prave dobreho rozpolozenia). Bolo tam mnoho chyb, sice aj dost dobrych veci, ale za kurz pod 20,0 nic extra. A potom uz siroka masa..)

J.Dufner to win (29.0 - 0,75/10 - bet365) E/W

(Ja si myslim, ze vyhrat Major moze. Uz minuly rok mal vsetky prsty na PGA Championship na vitaznej trofeji, zial stale fungoval v tom case syndrom, Jason Dufner nemoze dotiahnut skvele rozohraty turnaj do vitazneho konca. Tato sezona zacal obdobne. Mnoho skvelych uvodov, prepadak v 3. a 4.kole. Ale s vitazstvom v PO proti Erniemu Elsovi sa vsetko zmenilo a psychika ukazuje, ze hra aj v golfe velke veci. Odvtedy vyhral dalsi turnaj a mohol vyhrat aj treti, to by ale nesmel pokazit zaverecne kolo. Z toho vyplyva, ze vsetko asi nebude uplne v poriadku, ale.. Ak bude niekde v cele, dokonca jasne v cele, s tym sa da rozhodne pracovat. Po vybornom obdobi zasa cakam, ze vybuch nebude taky velky, ak nejaky nastane, co dufam, ze nie.)

Z.Johnson to win (46,0 - 0,5/10 - bet365) E/W

(Hral som vcera za 56,0 na betku, zda sa, ze za noc to stihlo takmer vsade dropnut na tohto hraca. Plati podobne ako u Dufnera, zaziva dobre obdobie, vyhral turnaj, dvakrat druhy (napr. na Players). Sice minuly tyzden nepresiel cutom na St.Jude Classic, ale to vidim skor pozitivne. Jeho devizou je, ze vie. ake to je vyhrat Major, takze faktor tlaku na jeho osobu by mu nemal robit take problemy. Presny hrac, vyborny aj v scramblingu (resp. pri hre s wedgeami v okoli greenu), na greenoch sa mi v poslednej dobre prekvapivo pacil, uvod sezony bol od neho v tomto ohlade rozhodne biednejsi - je to aj jeho najvacsia slabina, to rozhodne.)

L.Oosthuizen to win (61,0 - 0,5/10 - Stanjames) E/W
(Slusny kurz, vitaz Majoru, presny a zaroven pomerne dlhy hrac. Zaroven plati, ze zvycajne sa zjavi z nicoho nic na Majoroch v dobrej az vybornej forme v poslednom obdobi. Pribeh z Masters si mnohi pamataju, ked prehral v PO s Bubbom Watsonom. Tyzden nato vyhral turnaj v Malajzii na EPGA Tour, odvtedy nenapadny.)

Takto aspon na uvod..

Nebol cas, takze to pridavam az teraz, vedlajsie stavky na US Open..

Top20 bets:


R.Cabrera-Bello top20 (11,0 - 0,75/10 - Skybet)
C.Knost top20 (19,0 - 0,5/10 - Stanjames)
D.A.Points top20 (8,0 - 1,5/10 - bet365)


(Colt Knost ma skvele spomienky na Olympic CC, kde slavil vitazstvo na amaterskom US Open. US Open je zo vsetkych 4 Majorov najbohatsi na prekvapenia, minimalne z pohladu bettingu. Do vrcholnych pozicii na leaderboarde sa dostavaju hraci s niekedy az extremne vysokym kurzom. Rafa Cabrera-Bello mozno nie je uplne ten hrac, ktory by mal byt zaujimavy (je to Spaniel, co samo o sebe znamena problem, ked sa ma hrat za oceanom, hral turnaj na EPGA Tour pred Majorom, dalsi minus a tych minusov by sme nasli este zopar, aspon co sa tyka mojho pohladu..). Opacny pohlad ukazuje, ze je relativne dlhy, relativne presny, dobre puttuje a dokaze sa aj slusne zachranovat. Sice je to skor hrac do otvorenych ihrisk (dlha prva rana, dobra a presna rana do greenu) a do ihrisk s parom 72 (cize minimalne 4 jamky s parom 5), ale Rafa ukazuje, ze potencial ma jeho hrac takmer vsade. Dalsou z obav je, ze aj ked dobre zacne, moze zle skoncit - dovod su skusenosti a nie az taka stabilita. Faktorom preco to hram je kurz a jeho potencial prekvapit, top20 je presny medznik jeho moznosti a pre mna teda moznej vyhry. D.A.Points je velmi presny hrac, co sa tyka dlhej hry, co pre hru, kde sa primarne nema stracat je predpoklad k uspechu.)

Top10 bets:

F.Molinari top10 (8,0 - 1,5/10 - bet365)
J.Byrd top10 (9,0 - 1,5/10 - bet365)
T.Bjorn top10 (13,0 - 0,75/10 - bet365)

(Prve dva tipy su si velmi podobne. Dvaja hraci v poslednej dobe az s neuveritelne stabilnou formou a to tak, ze stabilnou s nadstandardnymi vysledkami. Obaja presni hraci, Francesco obcas zapasi s puttovanim, aj ked sa to znacne zlepsilo, Jonathan Byrd obcas zapasi s presnostou do greenu - co vsak vacsinou dokaze vyriesit nejakou vybornou zachrannou ranou. Thomas Bjorn, skuseny mazak, ktory sa nedavno vratil po trojmesacnej prestavke, ktoru zavinil problemovy chrbat. Vie ako hrat stabilne, vie ako nestracat rany. Jeho problemom, ciastocne, je dlhodobo puttovanie. Najma puttovacia forma vo vsetkych 4kolach je nieco, co ho mnohokrat pripravilo o vacsie a castejsie uspechy. Tu ale -10 na vitazstvo potrebnych nebude.. zaroven plati, ze vyhrat nemusi, staci ked skoncit niekde okolo spicky..)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy