Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Eurochallenge 2012/13

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.11.2012, 18:05 Předmět: Basket: Eurochallenge 2012/13
Pište tipy na sázení
Citovat

Konecne som sa dockal.. Zajtra sa rozbehne naplno Eurochallenge, europska sutaz cislo 3, zaroven sa zacne aj Eurocup, ktore prebera po Eurolige stredu ako hlavny hraci den a tak nam zostane uz len pondelok ako den bez mnozstva zapasov k moznemu zahraniu (co bude vzdy tzv. den odpocinku).

Eurochallenge, ten trend pokracuje, hraju tuto sutaz len bohate timy, ktore na cestovanie maju dostatok financii. LNB/BBL si svoje zastupenie drzi, tj. ligy, ktore nemaju velke zastupenie v Eurolige a tato sutaz (spolu s Eurocupom pre kvalitnejsie timy) je tou hlavnou moznostou ako uspokojit vlastne plany a nabazit divakov, ktorym uz prestaval chutit domaci stereotyp. Grecke ci talianske timy by ste hladali marne, neboli uz v minulych rokoch a nemeni sa na tom podla ocakavania nic ani tento rok. Tentokrat to neskusil ani ziaden spanielsky tim z dolnej casti tabulky, Fuenlabrade sa to minuly rok dvakrat nepodarilo a len si touto anabazou pripravili mnoho problemov v ACB lige/samotnom klube. Turecke timy maju penazi dostatok, aj tie z druheho sledu, cize nic nove, pravdou tiez je, ze dva timy su menej nez sme boli zvyknuti (Aliaga Petkim nezvladla kvalifikaciu proti finskemu timu Kataja). Co mozno zaujme najviac je pocet rumunskych timov (4), ubytok ruskych timov (len Krasnye Krylya s Chesterom "Tre" Simmonsom), tri timy z Cypru, po dva timy s Finska aj Svedska.

Favoritov by som hladal prave v jedinom ruskom time, v tureckej Karsiyake (ked to budu Turci brat vazne, o com som castokrat pochyboval v minulych sezonach Eurochallenge, Aliaga to tak trochu potvrdila), urcite v belgickych timoch (to myslim globalne), v Paris-Levallois (kader maju nato tuto sutaz rozhodne vyhrat, znova zalezi, ci bude zaujem, znova sa bude opakovat, slabsie francuzske timy vyuzivali tuto sutaz v minulosti skor k zaujimavym machinaciam a skrytym predajom poslednych zapasov za zamotaneho stavu, skupina G doslova tym smrdi - Nancy/Gravelines/Minsk/Apollon). Prekvapit mozu a zvedavy som na Oldenburg, ktoremu uz nedoverujem, aj ked v lige bol nastup mozno az nad ocakavanie dobry (v poslednom case sa to zacina vracat k starym kolajam..), taktiez na izraelskeho zastupcu Hapoel Holon (ktory dobre zacal ligu 4 vyhrami s jedinou prehrou k tomu), aj na minulorocneho finalistu Szolnoki Olaj, ktore premierovo hraju Adriaticku ligu a nemaju uplne najhorsi tim, najma ked ho nedavno doplnil jeden z bratov Sehovicovych. Zoznam zaujimavych timov doplna Armia, minuly rok to skusali prvykrat, nevyslo to a doplacali na strasne uzky kader (prakticky patica hracov a len nejaki dvaja ako tak schopni nahradnici). Tento rok uz maju hracov na urcitej urovni viacej, tim vyzera slusne, niektori domaci hraci maju skusenosti z minulej sezony (Parghalava), zial znova ich postretla neprijemna skupina (s Bonnom, Antwerp Giants a Hapoelom Holon). Zvedavy som aj na pocinanie lidra ukrajinskej kvalitnej ligy, Khimik Youzhny, ktory zda sa zlepil viac nez slusny tim oproti minulym sezonam. Netreba zabudat taktiez na mlady tim Krky Novo Mesto, sice penazi nemaju mnoho, ale chut a dravost mladych domacich hracov, ktori sa chcu v Europe ukazat, ta tam zrejme bude vzdy.



Krka vs Etha
(6.11. - 19:00)

Co k tomu dodat. Super underova Krka, kde tych talentovanych mladych defenzivne ladenych hracov je mnoho (napr. Edo Muric), proti nim dlhodobo underova cyperska Etha. Sice hranica pomerne nizko, ale v tomto pripade vsetko nad 140 vyzera ako dar. To, ze hra lepsi tim nam pri underi tiez rozhodne vyhovuje.

under 142,0 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)


Kataja vs Ploiesti
(6.11. - 17:30)

Skusim to, aj ked nie som o tom uplne presvedceny. Finska vs rumunska liga, oba sutaze podpriemerne, aj ked Europa sa vyrovnana aj v basketbale. Kataja a -6,0 by sa zahrat zrejme dalo, Ploiesti je len priemerny rumunsky celok a mimo domaceho prostredia by mali byt neskodni. Zahram si ale radsej over, aj ked viem, ze ma to svoje rizika. Keby sme brali over z pohladu tempa hry, poctu striel atd, tak urcite padne. Lenze zaroven treba zohladnit aj uspesnost strelby a premieru na takomto fore od oboch timov. Moze to skoncit 75-65 aj 101:97, viacej verim ale druhej variante, hranica pod 160 sa mi zda pouzitelna.

over 158,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Khimik Youzhny vs Tartu Rock
(6.11. - 17:00)

Tartu Rock nie je spatny tim, lenze aby nieco uhral na Ukrajine, to by uz musel byt naozaj skvely vykon. Khimik potrebuje (tak ako vacsina timov v Eurochallenge) vyhravat najma doma, prehrat doma hned na uvod pomerne zapeklitej skupiny (Gaz Metan/Dijon su dalsie dva timy) by bol skrtom cez rozpocet. Khimik je lidrom ukrajinskej ligy so skore 9-2, to uz samo o sebe ma pomerne zvuk, doma prehrali len s Budivelnyk v tejto sezone. -6,5 je hratelne, nic zazracne, z coho by sme mohli byt chvilu mimo, ale ani nic, co by sme mohli len tak preletiet ocami a ist dalej.

-6,5 Khimik (5/10 - 1,952 - Pinnacle)

(vybuch, bezmoc, tragedia, hroza - cierny den)


Naposledy upravil UselessToo dne 7.11.2012, 17:03, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.11.2012, 0:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Antwerp Giants vs Bonn
(6.11. - 20:30)

Najprv sa mi to pacilo moc, teraz uz menej, ale ten zakladny motiv tam zostal. Belgicky tim doma prehrava malokedy, zaroven belgicke timu beru Eurochallenge prestizne a s plnou vahou. Od Bonnu som cakal tuto sezonu dost, zatial v lige je to nemastne-neslane, aky taky vykon podali az tento viked doma proti Oldenburgu (to je zial tiez velmi podobny naladovy tim). Giants si zahram, aj ked prehnane ocakavania uz nemam.

-2,5 Antwerp Giants (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Gravelines vs Minsk
(6.11. - 20:00)

Gravelines nie je Gravelines z minulej sezony. Zatial to v lige pomerne slape, ale nic velke by som z toho nerobil. Minsk vyzera ako particka tragedov, vo VTB lige sa na pohlad moc nechytaju, lenze VTB liga je urovnou niekde medzi Euroligou a Eurocupom. Ten hcp je jednoducho strasidelny a nedava zmysel, najma ked ide o francuzsky tim. Rad si zahram hosti..

+18,0 Minsk (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Krasnye Krylya vs Keravnos
(7.11. - 16:00)

Rusky favorit by v domacom prostredi mal potvrdzovat kvalitu a vyhravat vysokym rozdielom. Dovodom by potom mohlo byt setrenie niektorych hracov na VTB/rusku ligu, resp. aby nenastalo zbytocne pretazovanie klucovych hracov. Minuly rok sa tak zariadil Triumph, tj. chodil s beckom na zapasy vonku a doma to vsetko dobiehal. Keravnos bude hryzt doma, ale aby prekvapoval vonku, nato chyba kvalita a absencia podpory domacich fans.

-11,5 Krasnye Krylya (5/10 - 1,952 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 9.11.2012, 12:48, celkově upraveno 1 krát.
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.11.2012, 9:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No teda useless, od vtedy co som ta tu pochvalil a podakoval za skvele tipy ti to teda ulietava o dost velke cisla. Najma tie tvrdohlave undery (Krka, Valencia) su uplne lahodky Very Happy
Neber to v zlom - analyzy sa pekne citaju, len tie vysledky su za posledne dni uplne opacne, tak niekde bude chyba..
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.11.2012, 9:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No nemyslel som konkretne len tento pohar, ale vseobecne vsetky jeho tipy za posledne dni.. ale v ziadnom pripade nechcem nejako demotivovat alebo odradzat od dalsich tipov.. len taka poznamocka Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.11.2012, 17:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vdaka za povzbudive slova, aj ked vyzera to zabavne, ze sa objavia na miestach, prip. v situaciach, ktore si skor zasluhuju facku, ako chvalu (minule v sekcii ACB ligy, pricom to je na plnej ciare najtazsia (najhorsia) liga a teraz na uvod Eurochallenge, po dni s nazvom 0-5). Vcera to bol vysledkovy des, posledne dva tyzdne to v Europe za moc nestalo, vcera to bol snad uplny vrchol beznadeje a zacne sa to znova postupne zlepsovat.

(ked uz sa spomenula NBA, tak v tychto dnoch aspon moje tipy na nu (a to sa pri tipovani NBA necitim konfortne) vychadzaju podstatne lepsie ako tie na europske sutaze).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.11.2012, 18:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Etha vs Tofas
(13.11. - 18:30)

Znova Etha, znova under. Zatial budem tvrdohlavo stat za svojim. Tofas povazujem za tim, ktory ma Eurochallenge dost na salame a zapasy mimo Turecka potom uz uplne. Tofas je underovy tim, Etha tiez, aj ked mozu byt nejake dohady a mystifikacie podla minuleho zapasu, prip. podla posledneho ligoveho zapasu, to je ale strasne slaba vzorka nato, aby sme z toho robili zbrkle a nezmyselne zavery. Hranica uz o dost lepsia ako proti Krke, zaroven Etha hra doma, to by malo tipu pomoct.

under 150,5 (5/10 - 1,943 - Pinnacle)



Oldenburg vs Temesvar

(13.11. - 20:00)

Rumunskemu basketbalu nejako moc neholdujem, keby som si mal ale zvolit tim, ktory by mohol nieco dosiahnut, tak je to Temesvar. Tu mam jedinu dilemu, zahrat masivny hcp na hosti alebo zahrat jednoducho under. Zaroven sa nam ponuka under TT na domacich, to by sice bolo z pohladu rozhodovania najjednuduchsia varianta (v BBL este Oldenburg nedal cez 80bodov), ale museli by sme na nu chvilu cakat a aj to je vo hviezdach, ci by sme sa jej v pozadovom tvare dockali.

under 153,5 (3/10 - 1,926 - Pinnacle)



Armia vs Antwerp Giants
(13.11. - 15:00)

Preco je Armia doma dog? Obri ma sklamali minule, ked uz verim Belgicanom, tak rozhodne doma. Ked sklamu doma, aky je dovod verit im vonku? Ziaden. A to by som im neveril, aj keby doma vyhravali. To, ze Armia prehrala vysoko vonku s izraelskym Holonom, to sa da pochopit skor, nez prehra doma s Bonnom v podani timu z Antverp. Armia uz nie je novacik, minuly rok v Eurochallenge posobila, sice som od nich cakal viacej, ale tak zaciatky su vzdy tazke. Tento rok maju sirsi kader, viacej kvalitnych domacich hracov na doplnenie zahranicnych. Porovnavat zahr. hracov je zlozite, povedal by som, ze kvalita je obdobna (je tam Faison, Millage, Lamayn Wilson, minuly rok hrajuci v Nymburku, rozhodne nie zli hraci).

Armia ML (5/10 - 2,01 - Pinnacle)



Minsk vs Apollon
(13.11. - 17:00)

Po minulom tyzdni mi istota padla hodne dole, rovnako aj odvaha a celkovo chut pustat sa do dalsieho boja s hranicami a s bookies. Toto by mal byt klasicky over, overovy tim z Cypru a overovy tim z Bieloruska, neviem, co by sa tam muselo diat, aby padalo malo bodov. Hranica sice tomu odpoveda, ale len z casti. V podobnom zapase by sa dala cakat aj podstatne vyssia hranica, najma keby sa jednalo o zapas timov, ktore hravaju pomerne casto, prip. v nejakej lige. To je zaroven to kuzlo poharov, ze nejake statistiky medzi timami prakticky na zaciatku ani neexistuju.

over 159,5 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)

(hlavne, ze predzapasovy vyvoj bol 4krat v moj prospech, pricom v dvoch pripadoch som to ani necakal. Armia spadla na 1,5 za ML tesne pred zapasom, v prvom polcase to uslo, v druhom uz odpadala, niekedy sa vzchopila, aby hned nato definitivne rezignovala)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.11.2012, 13:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo:

Kataja vs Krasnye Krylya
(20.11. - 17:30)

Nejako mi uchadza skutocnost, preco hranica dropovala z povodnych 152,5 (152,0) o nejake 4body. Finsky tim, to je vacsinou dost bodov a nielen v domacich sutaziach, ale aj na europskej scene. Je jasne, preco je hranica tak nizko, urcite ma na tom primarny vplyv rusky celok, ktory naposledy napr. hral s Petrohradom zapas 51:51 po riadnej hracej dobe. Znova spominane pravidlo, hram underovu ligu, hram viacej lowscore zapasov, nez je zdrave a normalne pre tim povedzme stredu spektra. Krylya prehodila 150bodov aj s Keravnosom, aj s rumunskym Ploiesti, ako nevidim jediny dovod, aby sa tak nestalo na finskej pode, co je naprosty ideal mozneho highscore zapasu.

over 148,5 (7/10 - 1,935 - Pinnacle)


Bonn vs Armia

(20.11. - 19:30)

Bonn po az smutnej porazke vonku s Frankfurtom (kde nastrielal mimochodom len chudobnych 53bodov) sa dostal do pohody, vyhral dalsie 4 zapasy a az tento vikend doma podlahol v dobrej forme hrajucemu Bremerhavenu. Druha skutocnost je, ze Bonn v tych 5 zapasoch, ktore spominam nastrielal v priemere 87bodov v riadnej hracej dobe (hral totiz aj jedno predlzenie), co odraza zlepseny prejav a efektivitu v utocnej faze. Armia, tim, ktory ma minule sklamal, do vysledku sa toboz vonku nebudem pustat. Holon nie je moc ofenzivny izraelsky celok, Antwerp Giants patri k underovym belgickym timom, Bonn by mal byt z tohto tria najviac overovym. So spominanymi timami odohrali 153, resp. 151bodovy zapas, tj. o par bodov pod dnesnou hranicou. Ja ocakavam, ze tych 160 dnes timy budu atakovat a verim, ze uspesne.

over 156,0 (4/10 - 1,935 - Pinnacle)


Za pozornost stoja aj niektore ine zapasy, Tofas vs Krka vyzera hodne underovo, hranica uz dropla a to dost vyrazne, ta sucasna rozhodne nie je na takej urovni, aby som ju komukolvek doporucil. Underovy zapas cakam aj v Sodertalje, kde domaci celok privita lotyssky Ventspils, ktory je velmi znamy svojim prejavom. V zapase Aalstaru s Parizanmi sa dal hrat over, ale hranica na urovni 165,0 je jednoducho priserna, zaroven som veril, ze bude vypisane nieco ako rovina, aj ked to bolo asi naivne zelanie. Zahrat sa daju mozno aj Madari zo Szolnoki Olaj na pode Temesvaru...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.11.2012, 11:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

...slabsie francuzske timy vyuzivali tuto sutaz v minulosti skor k zaujimavym machinaciam a skrytym predajom poslednych zapasov za zamotaneho stavu, skupina G doslova tym smrdi - Nancy/Gravelines/Minsk/Apollon)...

Vcera prehrali 3 francuzske timy zo 4 vonku, Gravelines boli 17bodovym favoritom s Apollonom, Nancy nejakych 6-7bodovym v Minsku, zhodou okolnosti "nasa" skupina, kde sa zjavne oba timy poponahlali, aby sa machinacie dali robit aj nadalej v lepsich intenciach, skoda, ze som to nejako nevyuzil.

Zaroven ma stve, za Apollon si az toto kolo uzmyslel, ze zahra masivny over, rovnako aj Armia, ze zohra dostojnu ulohu a pokryuje hcp v Bonne.


Holon vs Antwerp Giants

(21.11. - 19:00)

Nieco som spomenul uz vcera, ze oba timy su tie menej overove z tejto skupiny oproti dalsim dvom timom. Ono tie dva timy to sice vo vzajomnom suboji moc nepotvrdili, mohla zato len priemerna strelba domacich a podpriemerna hosti, pricom oba timy velmi spatne strielali TH (priemerne trestne hody by na over stacili). Holon je sice izraelsky tim, ale prekvapivo skor underovy, belgicky Anwerp Giants uz je uplnou klasikou, ked hladame underovy zapas v Eurochallenge. Tych 150,5 je zradnych, nie je to moc, nie je to ani malo, tym naznacujem, ze v tej hranici nie je nejaka velka chyba a teda ani priestor k nejakemu vyssiemu vkladu. Ocakavam vysledok 75-80 vs 65-70.

under 150,5 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Norrkoping vs Pyrinto
(21.11. - 19:00)

Druhy zapas, ktory ma zaujal z dnesnych dohravok. Znova finsky tim, mnohe som popisal vcera - finske timy vyznavaju ofenzivne pojatie hry, v timoch je mnoho menej kvalitnych americkych hracov, ktori hru velmi zrychluju, celkovo trend finskeho basketbalu (napr. aj na reprezentacnej urovni) je hodne ofenzivny. Norrkoping bude potom ten problemovy clanok, aj ked sa to moze zdat na prvy pohlad prekvapive az komicke. Norrkoping zial uz nie je timom spred 2-3rokov, kedy by tych 160bodov zahral prakticky s kymkolvek a kedykolvek. Je sice mozne, ze svedska liga sa stala underovejsou, takze aj Norrkoping je na pohlad underovejsim timom, pravda ale bude zrejme niekde uprostred. Hranica trochu pada, je dost mozne, ze o nejaky bodik este spadne, takze sa oplati pockat. Osobne mam pocit, ze tim stredu vs kvalitny ofenzivne hrajuci finsky tim = 160+ bodov. Vklad nizky, nepride mi to ako moc hodnotny tip a ani ako tip, ktoremu by som prehnane skryto doveroval.

over 154,0 (3/10 - 1,952 - Pinnacle)


Naposledy upravil UselessToo dne 10.12.2012, 15:22, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.11.2012, 13:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Toto kolo bolo 3 tyzdne dozadu absolutnym prepadakom, takze sa rozhodne do mnohych tipov nebudem tlacit. Hram len +8,5 Minsk (tim posilnil nedavno o dvoch hracov, zaroven znova faktor francuzskeho timu v Eurochallenge a najma vonku) a under 145,0 Etha vs Krka (lepsia hranica ako prvykrat, dovody rovnake, hranica je vyssie len z dovodov prveho zapasu, zaroven by to kvoli domacemu prostrediu timu Etha Enconi mohlo byt pre nas tip lepsie). Hranica sa trochu zmenili, takze len slovne.

Naposledy upravil UselessToo dne 10.12.2012, 15:21, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2012, 15:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pojdem odzadu, ako spravny rak...

Skupina H, Bonn musi vyhrat proti Armii na jej pode, ak sa mu to podari, postupuje automaticky dalej. Holon hra na pode Antwerp Giants, zaroven tento tim vie, ze ak prehra nanajvys o 14bodov, postupuje z prveho miesta a este o mnoho viacej, aby nepostupili vobec. Giants teda musia verit v prehru Bonnu a zaroven urcite vyhrat.

Skupina G, ta vyzera pomerne jednoducho, dva francuzske timy hraju doma, maju skore 3:2, Minsk ma tiez 3:2 a Apollon uz je bez sance na postup. Vyzera to na prvy pohlad na dve jasne vitazstva franc. timov, zrada, nemyslim si, ze postupia oba francuzske timy. Tuto situaciu vidim skoro kazdy rok v Eurochallenge, na toto doslova oba timy cakaju a Nancy to zrejme pusti Minsku vo vz. stretnuti. Gravelines ma prakticky isty postup, pretoze ma lepsie skore s oboma timami na skore 3-2, takze budeme vidiet prestrelku s Apollonom?

Gravelines vs Apollon
over 154,0 (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


+12,0 Minsk (3/10 - 1,935 - Pinnacle)

V F skupine, Oldenburg je naprosto jasny. Kormend hra doma s Oldenburgom a vie, ze ked vyhra, postupuje. Ked prehra, zostava v zamotanej hre, kde musi fandit Temesvaru. Temesvar zial ale nemoze postupit, Szolnoki doma urcite vyhraju a budu dufat vo vyhru Oldenburgu.

-6,5 Szolnoki Olaj (4/10 - 1,952 - Pinnacle) - vklad nizsi z dovodov zraneni v time Szolnoki, par zapasov out uz je Brandon Gay, cez vikend nehral ani Akos Horvath, to su dvaja doleziti hraci pre domacich..

+6,0 Kormend (4/10 - 1,909 - Pinnacle)

Skupina E, obaja postupujuci znami, v zapase Parizu s Okapi sa da cakat bohata naloz bodov. V druhom suboji ide este o menej nez v tom prvom, vsetko rozhodne vyska hranica na mozny over.

Paris-Levallois vs Okapi Aalster
over 168,5 (5/10 - 1,952 - Pinnacle)


V skupine D sa daju cakat vyhry Tartu Rock a Khimiku Youzhny. Tartu hra v Dijone, ktori Eurochallenge odsabotovali a nic ine necakam ani na uplny zaver. Khimik, ked doma vyhra, postupuje.

Tartu Rock ML (4/10 - 2,39 - Pinnacle)


Skupina C, isty postup pre Ventspils a obdobna situacia so skupinou, kde hra prve husle Oldenburg. Sodertalje vyhraju vo Ventspilse, potom urcite postupuju. Nevyhraju, sanca zije pre oba dalsie timy, pricom Pyrinto ma lepsie vz. zapasy so Sodertalje, lenze zaroven aj manko 11 bodov z prveho zapasu s Norrkopingom.

+8,0 Sodertalje (3/10 - 1,952 - Pinnacle)


+2,5 Pyrinto (4/10 - 1,952 - Pinnacle)


Skupina B, jednoduche. Krylya vita skupiny, zapas s Katajou, ktora postupuje tiez, aj ked najtesnejsim moznym vysledkom (s Keravnosom maju prakticky zhodne vzajomne zapasy, oba timy vyhrali o 5 bodov domace suboje, lenze pre Kataju hra vyssi pocet bodov na superovej pode - 67 na ukor 66). Zapas Krylye s Katajou slubuje jasny over.

Krasnye Krylya vs Kataja
over 153,5 (6/10 - 1,952 - Pinnacle)


Skupina A na zaver.. Pinar vyhral skupinu uz predcasne, zaroven Etha nema sancu na postup, zapas o nicom, mozny over, uvidime, co nato bookies. Druhy zapas, klasicky priamy suboj o postup. Krka ma vyhodu domacej pody.


(Tartu som musel istit, aj ked som bol na tom tipe samozrejme stratovy, neuvedomil som si v case tipu, ze sa hra druhy zapas skupiny v tak odlisnom case (celkovo, ze sa zapas hral v uplne inom case by ma ani nenapadlo, az potom som si to vsimol). Khimik podla predpokladov vyhral, takze Tartu malo zapas uz na salame. Kormend ani Sodertalje ako timy, ktore v pripade vyhry by mali istotu postupu nezvladli suboje proti favorizanym superom bez prehry v skupinach, dostali naklep, favorizovane timy nic nepodcenovali, ani sa nesetrili. Sklamanie je rozhodne Krylya s Katajou. Dalsie dva overy, jeden tesne OK, druhy tesne KO. Minsk, to bola vec, ktora vysla perfektne. Tip, ktory bol najmenej logicky opodstatneny a vyzadoval si skor znalost francuzskych timov v tejto sutazi vysiel dokonale, dokonca aj ML s kurzom cez 8,0, to ma velmi potesilo po dlhom case. Vyslo aj Pyrinto, ktore z uvodnych +2,5 sa dostalo az na -4,5 pocas dneska. Szolnoki vyhrali prvu stvrtinu o 17, tam vyzeralo vsetko podla predpokladov, lenze druhu naopak prehrali o 15 a len dokumentovali nepohodu a problemy v time, ktore suvisia aj so zranenymi hracmi. Szolnoki to ale po prehre Kormendu aj tak stacilo. Nie som ani spokojny, ani nespokojny.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.01.2013, 16:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tofas vs Khimik Youzhny
(15.1. - 19:00)

Pre mna zrejme najpohodlnejsi tip z tych 8 zapasov. Dva underove timy a hodne priazniva hranica, zaroven Khimik pomerne z formy, cize v pozicii jasneho outsidra v suboji na pode Tofasu.

under 148,5 (7/10 - 1,952 - Pinnacle)



Okapi Aalstar vs Bonn

(15.1. - 20:30)

Len nieco cez 1 rok uplynulo od poslednej konfrontacie tychto dvoch timov v Aalstare a suboj sa nam znova opakuje. Minuly rok to dopadlo priaznivo, tj. padlo hodne bodov a podobny vysledok by som si zelal aj dnes. Obom timom to pada, aj ked posledne vysledky mozu hovori uplny opak - lenze oba timy narazili na underove timy a tak sa to na skore aj muselo nejako prejavit. Hranica vysoko, lenze oba timy prakticky nepoznaju limit, co sa tyka bodov, ked sa do toho dostanu. Vkladmi zostanem rozhodne pri zemi.

over 165,5 (4/10 - 1,935 - Pinnacle)


Okapi Aalstar ML
Ventspils ML
Tofas ML
(3/10 - 3,6 - Unibet)


Okapi doma a rovina, plati stare zname pravidlo o tom, ze belgicke timy doma tazko zdolava prakticky kazdy. Bonn jasny priklad nemeckeho home teamu, vonku vyhrava sporadicky. Ventspils som chcel hrat v hcp, lenze ma nejako odradil posledny vysledok z lotysskej ligy, aj ked tu je aj faktor pripravy na dolezitejsi zapas Eurochallenge. A Tofas by nemal mat doma sebemensi problem.

(rovnako spatny vstup ako do zakladnych skupin, s jedinou vynimkou, ze tipov bolo menej, kedze je aj menej zapasov, z ktorych sa da vyberat)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.02.2013, 16:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Khimik vs Tofas
(12.2. - 17:00)

Len v kratkosti, za pol hodinu to zacina. Dva underove timy a masivna hranica, dovodom je samozrejme prvy zapas, ktory skoncil prestrelkou 93:90. Timom to extremne padalo, k tomu sa pridal aj zaver zapasu a klasicke dohadzovanie, takze vysledok ani nemohol moc prekvapit. Hranica oproti prvemu zapasu povyskocila, aj ked logicky zaklad (tj. hra oboch timov z pohladu tempa) to moc nema.

under 156,5 (6,5/10 - 1,917 - Pinnacle)



Norrkoping vs Krasnye Krylya
(12.2. - 19:00)

V presnom opaku je tento zapas, ocakaval by som vymenene hranice a zrejme ani tie by neboli uplne koser. Prvy zapas skoncil vyhrou ruskeho timu 93:75 (168). Tento zapas by mohol byt vyrovnanejsi, svedsky tim hra totiz doma, Krylya zaroven ma takmer isty postup, ma skore 3:0 a zvysne tri timy 1:2, to je pozicia, ktora sa uz nestraca a stratit sa snad ani neda. To len dopomaha myslienke, ze dnes to bude vyrovnany zapas.

over 152,5 (6/10 - 1,99 - Pinnacle)

(a nemohlo by to takto vsetko chodit dennodenne? asi by som chcel moc, to je fakt, ale uspech na troch rozlicnych frontoch som uz nezazil hodne dlho, dnes jednoducho bezchybny tipersky den Wink )
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.02.2013, 16:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Karsiyaka vs Ventspils
(19.2. - 19:00)

Vcera nebola chut sa venovat aj dnesnemu basketu popri golfovym pripravam na svet. jamkovku, takze strucne ukazem na dnesne najzaujimavejsie zapasy z tiperskeho pohladu. Toto je urcite v sucasnosti to najlepsie z 8 zapasov Eurochallenge, vcera sa to bilo este so zapasom Szolnoki - Hapoel Holon, od vcera ale lajna isla o 4body nahor v pripade hcp na domacich, z -7,5 na -11,5 a o nejakej hodnote, ci atraktivita sa tak uz hovorit neda. V zapase Turkov s Lotysmi sa ale ziadne velke premeny neudiali, dakovat mozeme prvemu zapasu, ktory sa skoncil masivnym overom. Mohol zato viacmenej uvod zapasu, kde padlo takmer vsetko, zaroven bol zapas hodne vyrovnany, vsak lepsi tim hral vonku, takze to nebolo ziadnym velkym prekvapenim. Karsiyaka po poslednej prehre dnes urcite pristupi od uvodu zapasu k stretnutiu s plnou vaznostou, prehra by znamenala zbytocne komplikacie, ktore rozhodne nie su potrebne. Karsiyaka ma len tie najvyssie ciele v Eurochallenge, chysta sa ju vyhrat a kvalitny kader na to rozhodne ma. Dnes sa uberieme cestou underu, Ventspils je underovym muzstvom uz x rokov, nemusi sa moc venovat stats, na ukazku posluzi napr. posledny zapas Eurochallenge, kde Ventspils hostil finsku Kataju (velmi overovy tim), ten sa skoncil 75:61, dnes by to mohlo byt podobne, samozrejme v neprospech Ventspilsu. Karsiyaka je takym opacnym bratom Banvitu, tim stredu, skor do underu (Banvit tim stredu, skor do overu). To je teda papierovo vhodnejsi super nez bola Kataja, aj ked je kvalitnejsi, tj. aj schopnejsi presadzovat sa cez kvalitnu obranu dnesneho supera.

under 153,5 (5,5/10 - 1,88 - bet365)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy