Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Sázkařské ´Perpetuum mobile´ existuje nebo ne? Návaznost na článek lákavé a zrádné ...

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.02.2013, 13:29 Předmět: Sázkařské ´Perpetuum mobile´ existuje nebo ne? Návaznost na článek lákavé a zrádné ...
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázkařské ´Perpetuum mobile´ existuje nebo ne? Návaznost na článek lákavé a zrádné ...

V článku Lákavé a zrádné sázky na ´FAVORITA´ v kurzu 1,01 - cca 1,70 na FOTBAL A HOKEJ jsem ukázal týdenní vzorek všech zápasů fotbalu a hokeje za jeden týden (235 zápasů) s kurzy 1,01 - 1,70. Spočítal jsem bilanci, když budu sázet konstantní částku 1,- Kč na všechny favority (+2,40 a +1,02 % Yield).

V tomto článku jak jsem slíbil ukážu ten profit. Rozdělil jsem těch 235 zápasů podle kurzů na favorita do určitých pásem a u každého pásma spočítal trojí statistiky - když budu sázet na favorita, když budu sázet na remízu, když budu sázet proti favoritovi a zde jsou výsledky (pozn. z osobních důvodů uvádím jen % Yieldu = čistý zisk v %):

Kurzové rozpětí: 1,00 - 1,15
Yield při sázkách na favorita: -1,44 %
Yield při sázkách na remízu: -16,67 %
Yield při sázkách proti favoritovi: -100,00 %


Kurzové rozpětí: 1,16 - 1,30
Yield při sázkách na favorita: -12,05 %
Yield při sázkách na remízu: -15,79 %

Yield při sázkách proti favoritovi: +7,11 %

Kurzové rozpětí: 1,31 - 1,45
Yield při sázkách na favorita: -13,75 %
Yield při sázkách na remízu: -38,30 %

Yield při sázkách proti favoritovi: +39,34 %

Kurzové rozpětí: 1,46 - 1,60
Yield při sázkách na favorita: +6,45 %
Yield při sázkách na remízu: -25,52 %
Yield při sázkách proti favoritovi: -40,23 %


Kurzové rozpětí: 1,61 - 1,70
Yield při sázkách na favorita: +18,31 %
Yield při sázkách na remízu: -42,81 %
Yield při sázkách proti favoritovi: -19,20 %


A jaký je závěr, budu sázet konstatní částku na zápasy v daném kurzovém rozpětí na daný tip (favorit nebo remíza nebo proti favoritovi) a z tohoto vzorku (235 tipů) bych vydělal +37,95 unitů, tj. 16,15 %

Ano, je to jen vzorek, jeden týden a jen 235 tipů. Každý týden je jiný. Tímto si myslím jsem dal velice zajímavý návod jak si sestrojit Perpetuum mobile, zde jsem předložil takový zajímavý náčrt, ale dále ať si každý pracuje sám. Mě čeká v následujících týdnech či měsících pečlivý sběr dat za delší časový úsek, rozbor a analýza získaných dat a věřím, že ten funkční stroj sestavím.

Ještě připojím poznámku, zde jsem pracoval s kurzy Chance, pokud bych pracoval s kurzy zahraniční on-line sázkovky či třeba Betfair nebo Pinna, tak ty výsledky budou o několik procent lepší, samozřejmě jsem nebral v úvahu manipulační poplatek.

Ty kteří pochopili a začnou to tam sázet podle "náčrtu" bych chtěl varovat, že jde opravdu pouze o vzorek 235 tipů a daný výsledek se nemusí dostavit. Je třeba delší a pečlivá analýza mnohem většího počtu tipů, lepší analýzy kurzů, druhů sportu či lig, atd.

propi


Naposledy upravil propitak dne 7.02.2013, 13:48, celkově upraveno 2 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.02.2013, 10:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Statistika je krásná věc, ale musí vycházet ze správných předpokladů. Podle mého názoru propiho úvaha vychází z chybného předpokladu, že sázkovou kancelář lze „trvale porážet“.
Omlouvám se, že začnu ze široka – jazykově. Bookmaker je doslovně přeloženo, muž dělající knihu. Myslí se tím, že dává do rovnováhy sázky na odlišný výsledek jedné sázkové příležitosti tak, aby přiměřeně získal při jakémkoliv výsledku této. Nejjednodušším příkladem je ruleta, kdy výhodu pořadatele dělá nula, takže dlouhodobě vrací hráčům 36/37.
Sázkové kanceláře jsou v tomto směru tvrdší, většinou jsou rovnocenné kursy 1,85/1,85 a to neberu v úvahu manipulační poplatek. Výpočetní technika umožňuje sázkové kanceláři okamžitě reagovat změnou kursu, navíc vám vyšší částku občas musí schválit centrála. Dlouhodobě jsou kursy 1,8 úspěšné z 50% , kursy 1,35 ze 67%, atakdále, zhruba podle vzorečku 0,9/kurs.
Když si vyhodnotíte všechny kursy za den, jde to třeba u Chance, budou oscilovat kolem křivky podle uvedeného vzorečku, dlouhodobě se s ní budou téměř krýt. Ty kursy jsou postavené proti sobě a sázkovky to mají dobře zanalyzované. Včerejší kursy u Chance mi vyšly v rozmezích braných v propiho příkladu:
Do 1,15 67 ze 79 tj. 84,8% (dlouhodobě by to bylo 83,7)
1,15 – 1,3 104 ze 125 tj. 83,2 (73,5)
1,3 – 1,45 109 ze 161 tj.67,7 (65,5)
1,45 – 1,6 69 ze 119 tj. 58 (59)
1,6 – 1,7 35 z 51 tj.67,1 (54,5)
Favoriti většinou vyhrávali, ale sázkovky rozhodně neztratily
Sázkař potřebuje k úspěchu 2 věci, znalosti (informace ) a štěstí (+ samozřejmě určitý finanční základ). Když to beru u sebe jako koňaře, tak musím uvažovat původ, kariéru a formu koně, trenéra, jezdce, délku dostihu, stav dráhy, až po detaily jako je, na kterou ruku se točí, jaká může být taktika, zda bude poctivé tempo…. U fotbalu se bere v úvahu forma, zdravotní stav, předpokládaná sestava, motivace, další program....zkrátka každý sport má svoje specifika a jedinec nemůže zvládnout všechno.
Vždycky jsem tvrdil, že systém je nastavený tak, že je neporazitelný a za tím si stojím. Sázkař může být úspěšný dílky svým znalostem, ale potřebuje i štěstí. Jsme tady proto, abychom se podělili o to čemu rozumíme a využili to ke svému prospěchu. Nikdy jsem nesouhlasil s prohlášeními typu: dneska to sázkovkám nandáme! To prostě nejde, můžeme získat jedině peníze těch, kteří jsou hloupější než my.
P.S. Správně je perpetuum mobile.
Laughing
Frantisek Fuchman
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2010
Tipy a sázky: 2383
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8Hodnocení kvality tipů: 204.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 5.02.2013, 11:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Red-Rum -napsal jsi to vyborně a souhlasim stebou Wink
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 5.02.2013, 11:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Permetum na Perpetum opraveno Smile

A existuje nebo neexistuje Smile

Jasné je, že sázková kancelář či bookmaker se snaží nabrat sázky ve "vyrovnané hladině", lépe řečeno, aby netratil při jakémkoli výsledku. Tím se pohybují kurzy nahoru a dolu podle poptávky. Bookmaker nechce nabrat 95 % na kurz 1,30 a 5 % na kurz 3.40, ale správný podíl. Běžné sázkovky nevypisují rovinu 2,00-2,00, ale nějakých 1,83-1,83, proto chtějí vybrat na obě možnosti přibližně stejně vkladů, pak mají jistý zisk.

Pohyby kurzů tedy částečně určují výsledky, ale také částečně právě trh, kdo kolik na co sází.

A existuje ...
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 5.02.2013, 11:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě doplním, včera jsem zde komentoval příspěvkem, který jsem smazal, výpočet nebyl správný.

Udělal jsem si rozbor Premier League od sezóny 2008/2009 do 2012/2013, tj. 1767 odehraných zápasů a jsou tam prostě díry (je jich málo, ale jsou) na kterých se dá profitovat. Ale jde o konstantní a dlouhodobý systém sázek přesně podle šablony.
petoj
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.02.2013, 17:12 Předmět: perpetuum
Pište tipy na sázení
Citovat

niečo také sa podarí iba ak by si našiel oblasť v ktorej sa stávkovky pravidelne resp. mimoriadne často mýlia, t.j. stanovia príliš vysoký kurz. Ale aj to by malo asi obmedzené trvanie, pretože ich analytické SW nástroje by im to ukázali zrejme ešte skôr ako tebe.
Kedysi sa často vyskytli nesprávne kurzy, resp. opačné kurzy v rôznych stávkovkách, ale dnes je všetko prepojené a takáto situácia trvá len veľmi krátko ak vôbec nastane.
Jediná šanca je podľa mňa mať o danom podujatí lepšie informácie ako stávkovka, čo znamená venovať sa len nejakej úzkej oblasti (napr. konkrétnej lige alebo dostihom). Alebo potom mať 'čarovný nos' a vycítiť príležitosti. Niektorí ho majú, ale často len kým nezačnú stávkovať za vlastné peniaze. Potom im zrazu prestane fungovať :)
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 7.02.2013, 17:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak jsem naznačil v předešlém komentáři, ty malé díry v tom systému jsou, zpracoval jsem 24 fotbalových lig, v každé 9 kurzových rozpětí (tj. 216 rozpětí ... tj. cca 50000 zápasů) a jen 25 rozpětí je ziskových (ziskových za 4 roky celkem + ziskových vyšší než za 4 roky v aktuálním roce). Pro příklad, aby bylo nad 15 % yieldu, tak je tuším jen jedno z 216, které má za čtyři roky výsledků yield nad 15 % a v letošních výsledcích podobný či vyšší, obvykle je ten yield okolo +5 %.

Je to mravenčí práce, ale díry tam jsou.
Asklépios
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.1.2013
Tipy a sázky: 82
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 28.9Hodnocení kvality tipů: 28.9Hodnocení kvality tipů: 28.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.02.2013, 20:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, předem bych chtěl velmi poděkovat za výbornou práci, vždy jsem si říkal, že potřebuji nějakou strategii. Zkusím si tedy dát trochu volno od sázení a stanu se na nějakou dobu statistikem.

Ovšem pro začátek bych měl jednu takovou jednodušší otázku. Píšeš tady o tzv. Favoritovi. U Chance jsem si nikdy nevsázel, přičemž pokud se nepletu, něco podobného je i u Fortuny, ale tam sázení taktéž neholduji. Nicméně co vím, tak samotný zápas z nabídky Favorit vsadit nejde. Uvedu příklad z dnešního basketu (nic lepšího jsem nenašel):
FAVORIT:
Varese-Milano 3 - 19 - 1.55

Klasická sázka

Varese-Milano 2.76 - 17 - 1.45

To je už je docela rozdíl, pokud bych do budoucna začal poctivě počítat každé procento. Když tedy píšeš o sázení na Favorita, o které možnosti mluvíš? Jinak v čem jsou ty sázky na Favorita tak zrádné? Já vím, je to dost divná otázka, ale když si tam bookmakeři ty zápasy vybírají ty zápasy, dávají ty nejvíce rizikové, nebo pro ně nejjistější, nebo v tom je něco jiného? Nebo se snaží nalákat sázející na to, že je to tutovka, ať si prostě na to vsadí a mají spočítáno, že prostě budou v plusu? Děkuji moc za vyčerpávající otázku.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 7.02.2013, 21:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tos mě vzal příliš za slovo, ode mne slovo Favorit je myšleno obecně, nikoli z nějaké konkrétní sázkové kanceláře (U Fortuny tam jsou pro to nějaká pravidla tuším, aby si člověk mohl vsadit v tomto kurzu).

Obecně myšleno tedy, když je to takto vypsáno, tak Milano je pro mě "favorit" na vítězství, kdyby kurzy byly vypsány 1,9 - 15 - 1,9, tak zápas kurzově nemá favorita.
Asklépios
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.1.2013
Tipy a sázky: 82
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 28.9Hodnocení kvality tipů: 28.9Hodnocení kvality tipů: 28.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.02.2013, 14:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aha, nevadí, i tak děkuji za vysvětlení. Jinak mohl bys prosím zveřejnit, kolik sázek odpovídá daném kurzovému rozpětí? Tj. např. rozpětí 1,31 - 1,45 a k tomu odpovídající výpočty reprezentuje kolik odehraných zápasů? Pokud nechceš, nemusíš to zveřejňovat, zlobit se nebudu. Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 8.02.2013, 15:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardon, nezveřejním. Každý ať si na tom pracuje, vezme si výsledky nějaké ligy s kurzama za poslední roky, udělá si na to v excelu pěkně funkce (otázka 1-2 dní práce) a má to. Pak to jde už poměrně rychle.
Richmx21
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.7.2013
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.07.2013, 21:37 Předmět: pomoc
Pište tipy na sázení
Citovat

Čau propi, byl bys tak hodný a poradil odkud čerpat historické kurzy? Já jsem si stáhl všechny možné OK TIPy od Tipsportu a čerpám z nich, ale je to páce k zbláznění. Jinak jsem rád, že nejsem sám, koho podobná myšlenka napadla.

Něco k zamyšlení. Já jsem analyzoval 4 ročníky a výsledek byl takový, že jsou opravdu hladiny kurzů, kde se sázkovce (u mě konkrétně tipsportu) moc nedaří. Jeden rok je to lepší jiný horší. Nevím, jestli je to bookmskerem nebo jejich softwarem. Ty se můžeš sr.t s analýzama a oni změní algorytmus nebo vymění bookmakera a práce je v čoudu.

Jelikož mi tenhle typ analýzy dal pořádně zabrat, tak jsem tomu až tak nevěnoval a třeba to opravdu bude fungovat.
Jestli mi poradíš se zdrojem těch kurzů, tak to ještě jednou skusím.
h1307
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2013
Tipy a sázky: 2
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2013, 13:13 Předmět: perpetum
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahojte, sazim par mesicu a dospel jsem k nazoru, ze neni az tak problem u nejake sazkovky vydelat, tj jak tu pisete vymyslet to "perpetum",ale spis dostat z ni pak ty penize zpet.
h1307
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2013
Tipy a sázky: 2
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.09.2013, 15:32 Předmět: perpetum
Pište tipy na sázení
Citovat

A jeste k tomu co tady psal user Anglican..V te uvaze je par nedokonalosti. Tak predevsim ze z konstatniho profitu sazkovky,napr tech 5% usuzujes ze sazkovka vzdy zarucene profituje a jen si priklani kurzy podle toho jak lidi sazeji, to je hodne zjednoduseny pohled. Ani sazkovky nemusi vzdy zarucene vydelat..Samozrejme dlouhodobe vydelava, to je jasny..Ale stejne tak muzes dlouhodobe vydelavat sazenim..kancelare to bohuzel nemaji moc rady
egresch
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2015
Tipy a sázky: 180
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.7Hodnocení kvality tipů: 23.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2015, 9:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Niečo podobné skutočne existuje a naozaj sú určité kombinácie udalostí, kedy sa dá pravidelne dosahovať zisk. Ja som začal robiť na podobnej databáze pred pár mesiacmi, ale je to strašne náročné. Zobral som dáta z Betfair, ktorý zverejňuje úplne všetky stávky, ktoré boli uzatvorené. Jeden chlapík to potom na svojej stránke zdieľa, ale to nie je robota pre Excel ale minimálne pre MS Access.
http://www.nielda.co.uk/betfair/data/
Viem o jednom platenom servise na americké športy a ten dáva tipy presne podľa podobného systému, kde zistil, že historicky je pri určitých okolnostiach napr. 60% úspešnosť. A keďže sleduje tzv. spread line, kde sú kurzy aj v slabších stávkových 1,91-1,91, tak dokáže mať dlhodobý zisk.
Ja by som to ale určite nenazval Perpetuum mobile, lebo niekedy sa môže stať, že po 5 rokoch to prestane fungovať. Treba mať viacero takých systémov a sledovať či sú stále profitabilné.
Chcem sa opýtať na vaše skúsenosti. Ak testujete nejakú stratégiu, aký čas resp. počet zápasov je podľa vás dostatočný na zhodnotenie.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.03.2015, 13:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nie je to perpetuum mobile, je to vynaliezavost tiperov, snaha hladat a vyuzivat diery trhu.

Arnd Peiffer, v podstate aj Andy Birnbacher v biatlone. Arnd Peiffer vacsinou zufale vykony na uvod sezony, krivka je dlhodobo vzostupna a logicky by mala kulminovat na konci sezony. K tomu si treba pridat, ze je to v podstate specialista na sprinty a uprimne povedane, tazko najdete podobnu dieru v trhu v tak nadhernych kurzoch ako v tomto pripade. Treba totiz dodat, ze tu sa snubi spominany trend, ktory na jednej strane zvysuje neustale kurz na danu prilezitost s tym, ze sa zaroven kazdym zavodom zvysuju sancu na uspech s faktorom vedomosti o tom, ze kazdorocne zavodnik oziva na uplnom konci sezony, v poslednej tretine.

T.j. v uvode sezony su na Arnda v podstate v kazdom zavode podkurzy, vsetko mimo sprintov je jasna volba hrania proti nemu, sprinty treba len sledovat a prip. zafandit proti jeho osobe. Postupom casu sa kurzy v sprintoch dostavaju do urovne fair, resp. do urovne miernej hodnoty, v inych typoch zavodov zostane az do konca sezony max. v urovni fair, pretoze je to sprinter, ked dosiahne uspech v sprinte, pojdu kurzy nadol aj pri inych distanciach, dokonca az hrozi, ze v disciplinach mimo sprint nastane situacia s podkurzom.

Minuly rok mal seriu umiestneni za sebou v sprintoch SP, tento rok naposledy sprint ovladol a aj predtym nebol daleko od uspechu. Aj na MS bude favoritom, proti nemu hra snad len faktor makkej stopy v Kontiolahti, netypicky ukaz vo Finsku, kedze stredisko je naopak zname drsnymi mrazmi, niekedy az na hranici -30.

Basket funguje podobne - uvod sezony mnoho dogov, snaha nejako pouzit data z pripravy, zamerat sa na timy s novym trenerom, najma tie, ktore presli zmenou v tempe hry, resp. v hernom zmyslani (z obrany na utok a naopak). Do polovice sutaze sa potom presmerovat na odchylky - prilis podareny uvod od priemernych a podpriemernych timov a naopak prilis nepodareny od nadpriemernych a priemernych. Bookies maju tendenciu robit unahlene zavery z nulovej vzorky, zaroven je snaha tych za ocakavaniami nieco s nastavajucou situaciou robit (co neznamena, ze snaha niecomu aj pomoze). Druha polovica je uz o prezieravosti a opatrnosti a uplny zaver zasa o (ne)zaujme jednotlivych timov.

V golfe je zasa nutne najdenu dieru zhodnotit, co je pre mnohych snad vacsi problem, nez ju najst. Tento vikend mal jeden tiper Wallieho Coetseeho zahrateho na BF, neviem presne aky kurz, ale vklad bol mnohokrat zhodnoteny. V danej chvili, snad pred finalovym kolom, bol kurz na tohto hraca 7,5-8,0. Je to situacia, kde cca 3/4 treba uzavriet a 1/4 dat "sancu" na zazrak. Ten zazrak moze spocivat aj v pozdrzani layu, t.j. ze 8,0 je moc a ked sa to dostane pod 2,0 (co bola meta napr. tohto tipera, resp. mnohych, t.j. kym sa to nedostane pod 2,0, nech uz bol startovaci kurz akykolvek, nema cenu to layovat) zbavit sa aj posledneho dielika skladacky. V golfe by malo byt snahou, toboz na BF, nie najst vitaza s tipom od startu az do ciela, ale najst hodnotne spoty v urcite okamziky vyvoja turnaja a dokazat sa ich vcas zbavit, ked splnia svoj ucel, resp. ked neplnia vobec svoj ucel.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy