Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Skoky na lyžích (Ski Jumping) - 2012/2013
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.02.2013, 19:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Niekedy clovek do toho spadne hodne vtipnym sposobom - na kazdej stranke je cca jeden pouzitelny tip (lokalky), zial nikde k tomu nie je nieco podobne kvalitne k tomu - tak ma potom jeden tip, ktoremu veri viacej a ten v rovnakych/mierne upravenych verziach da k tomu, je to chyba, ale ak chce zahrat tie dobre tipy, ktore ale su v kurzoch, ktore jednoducho ja napr. solo nehram, nie je na vyber. Napr. ta SK, 1,75 sa dalo hrat solo, ale bol to dopredu rizikovy tip, takze je fajn k tomu dat nieco istejsie, navysit kurz a ked tip vyjde, tak vyhra je pekna. Niekedy to moze dopadnut takto spatne, ale inokedy zasa skvele. Viz. aj dnes ten biatlon - najradsej mam veci len z jednej sfery, takze som primarne hladal iny biatlon - bolo to dnes zlozite, lebo nebolo tolko napadov, ktorym smerom sa vybrat, tak som zvolil domaceho matadora, veril som, ze to tolko nepomrda (to sa moc nepotvrdilo), ale Rus aspon potvrdil, ze individual na MS nebola nahoda. V tomto pripade to dopadlo uspechom. Uspechom to dopadlo aj nedavno v skokoch, Hvala bol vsade a len kvoli tomu som ho nehral aj top3 a on vtedy vyhral... Nedavam veci, ktore sa tykaju viacerych tipov v tom pripade, ked sa pokladam tip za max. rizikovy, tzv. bud vyjde famozne alebo tragicky (viz. priklad Petter Northug).

Dalsou vecou je, ze som to hral napr. 1,45 na Unibete a dnes pri tych skokoch bolo 1,55 v Nike, je jasne, ako pracuje pri podobnom niecom hlava - keby to vyslo, je to dnes masivny "vyvar", bol by som vysmiaty od ucha k uchu atd. Betting je o riziku, kto sa boji, nesmiem tipovat, tipovani na istotu neexistuje a nemoze fungovat, ak sa o nieco podobne niekto snazi (tym zasa nepisem, aby jeden tip clovek daval do 4-5 veci/doublov.., skor naopak). K tomu este platia Murphyho zakony, nedas, vyjde, spravis nejaku chybu, nech uz je to tip alebo staking/MM a pride trest, pozna to viacmenej kazdy, az na par stastnych.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 28.02.2013, 22:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jasně, já to chápu. Spíš jsem to myslel tak, že dlouhodobě to asi nemá smysl Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.02.2013, 22:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dlhodobo to nema zmysel, pretoze ta to vacsinou prave potresta a ked to naopak tak nespravis, tak by ta to odmenilo. Cize je to zacarovany kruh, kde tu mieru rizika si muzi urcit kazdy sam, podla toho nakolko je ochotny celit upswingom/downswingom, ako je voci nim odolny a zopar dalsich velmi podobnych veci... (a samozrejme, chce to hodne sebareflexie a snahy rozlisovat spatne rozhodnutia a dobre rozhodnutia, pretoze kazdy OK aj KO tip ma aspon dva poly, ak nie mnohokrat viacej).

Skoky na lyziach: +105,4u

Oproti poslednemu pocitaniu to islo pekne nahor, cca o 35u, pritom tam boli dva faily, prepadakom skoncilo tipovanie mladeznickych MS, aj ked tam bol aj kus smoly, rovnako aj nedavne tipy na velkom mostiku na klasickych MS vo Val di Fiemme, hocijaky zisk nad 100u a to hocikde je znamkou vybornych vysledkov, skoky vychadzaju nad velke ocakavania mojej osoby...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.03.2013, 11:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

G.Schlierenzauer vs S.Freund 2
A.Bardal vs A.Jacobsen 1
(5/10 - 3,29 - Nike)


Gregor nic moc v treningoch, vcera v zavode druzstiev snad este vacsia bieda, uz som to pisal niekolkokrat a nie je to len moj nazor, moje pozorovanie, Gregor nema rad podmienky, ked vietor fuka konstantne od chrbta. To sa potvrdilo vo Val di Fiemme, to sa potvrdzuje aj tu v Lahti. Freund, Bardal, Stoch, ci Prevc, skokani, ktori skacu najlepsie prave na malych/mensich velkych mostikoch, ktori tazia najma zo skveleho dynamickeho odrazu, vietor do chrbta svojim sposobom skracuje mostik, minimalne pocit skokana, je to viacej o odraze, ako sa dostane skokan do vzduchu uz z hrany, v samotnom lete sa toho uz moc robit neda. Anders je tiez klasicky letecky skokan do protivetru, zaroven, male velke mostiky mu robia problem, rovnako aj vsetky klasicke male mostiky, jeho technika z hrany je nestabilna, hodne potom musi s tym bojovat, aby sa dostal do letovej pozicie a kvoli tomu straca hodne metrov a aj nieco na stylovych bodoch.


G.Schlierenzauer vs A.Bardal 2
K.Stoch top2
(5/10 - 3,25 - Nike)


Len Nike este drzi Gregora za takeho favorita, tj. hned druhy za suverenom poslednych dni, Kamilom Stochom, ktoremu tu podmienky absolutne vyhovuju, ma formu ako hrom a je povzbudeny titulom majstra sveta z Val di Fiemme. Chcel som hrat Stocha na vitazstvo, ale kurzy padli a 2,5 ako max. sa mi uz moc nepaci. Bardal vcera ako jediny dokazal udrzat krok so Stochom, v 1.kole ho porazil cca o 7bodov, v druhom o podobny rozdiel prehral.


A.Bardal top3
(4/10 - 3,0 - BetVictor)


Aj vitazstvo je dobrou variantou, lenze je vidim ako vitaza Stoch, aj ked Bardal je urcite v kurze 13,0 hodnotny a to pomerne dost (fair je asi tak polovica, aspon ked bude skakat Anders rovnako dobre ako vcera).


S.Freund top5
M.Kot vs J.Matura 1
(5/10 - 3,06 - Nike)


Severin ma formu, podmienky mu sedia, mostik mu uplne vyhovuje, zaroven tento borec ma takmer vzdy luck, to je az neskutocne. Maciej Kot, strojca spolu so Stochom vcerajsieho 3.miesta v druzstvach. Poliakom vo vseobecnosti vyhovuju mensie mostiky, nikdy Poliaci neboli a nebudu top letcami, max. sa dokazu trochu pretransformovat a pri forme zajst z casu na cas dobry vysledok, ale prave tieto mostiky su ich domenou, podobne je to s podmienkami. Jan Matura, netaji sa tym, ze male mostiky a vietor do chrbta nema rad. Cim vacsi mostik, tym lepsie, cim vacsi protivietor, ako napr. bol v Sappore, kde dvakrat triumfoval, tym lepsie. Dnes necakam ani top10 od neho..


P.Prevc vs R.Freitag 1
A.Jacobsen vs M.Kot 2
(3,5/10 - 3,6 - Nike)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.03.2013, 14:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ciel do konca sezony je jasny, resp. vyzva, dostat sa nad 150u v zisku. Caka na nas este dokoncenie severskeho turne tento tyzden, dnes Koupio, nasledovat bude norske duo Trondheim/Oslo. Na dalsi tyzden uz len letecke bodka za sezonou v Planici, 3 zavody, 2 individualne a jeden zavod druzstiev. Co napisat k mostiku v Kuopiu? Primarne treba spomenut, ze mostik je znamy meniacimi sa podmienkami, ktore urcuje raz zavodu. Za druhe, ked porovname mostik v Lahti s tym v Kuopiu, tak je urcite vacsi, skace sa o nieco dalej, je tu vacsia sanca, ze vam vyznamne fukne proti, co v Lahti absolutne nehrozilo, suma sumarum, tipy, ktore som hral v Lahti a ktore vacsinou vysli (aj ked vplyvom toho, ze je to skoro maly mostik to miestami bolo hodne tesne) tu hrat clovek nemoze, rozhodne by vacsiu hodnotu nasiel v opacnych tipoch, aj ked by boli v tych kurzoch skor fair, takze ani to by nebola mozna cesta uspechu. Zaroven, kedze tipy vysli, tak z danych borcov odislo trochu value, aspon logika tak veli, takze dalsi dovod pozriet sa v tipoch niekam inam.

Oproti Lahti je tu aj dalsia nevyhoda. V Lahti sa okrem treningov/kvaldy isla pred samotnym individualnym zavodom aj timova sutaz, ktora mi pomohla rozhodne najviac, pretoze zavodnici isli do nej naplno. Pozrel som sa na zubok aj zavodom z minulosti, v Kuopiu sa nezavodilo 3 roky, takze informacie budu pomerne stare, ale kazdy naznak pomoci bude tentokrat dobry. Simon Ammann 3krat top3 z poslednych 3 zavodov SP v tomto dejisku. Tazko povedat, co to vypoveda, kedze jeho forma v danych rokoch bola niekde inde, ale aspon vieme, ze zavody nepatria k jeho neoblubenym. Schlieri naopak, aj viedol vo svet. pohari, ale tu nikdy neuspel. Michael Neumayer, pred 3 rokmi tu bol najvyssie postavenym zavodnikom mimo predkvalifikovanej top10, skoncil na 7.mieste s cislom 30 (cize 21. borec z poradia SP, ktory vtedy v zavode startoval). Dobre tu skakal vzdy Vincent Descombes-Sevoie, prakticky jeho oblubeny podnik. A este jeden borec vzdy prekonal svoju st. poziciu (cislo), Robert Kranjec. Moze to mat hned 2 dovody - mostik mu sedi, ten jednoduchsi, ten druhy je, ze on z kraja sezony je vacsinou nulovy, ako sezona pokracuje, forma sa zlepsuje a vrcholi na jej konci v Planici a kedze Planica byva vzdy tyzden po Kuopiu, tak vysledky Robbieho davaju zmysel.



S.Ammann top3
(3,5/10 - 4,5 - Unibet)


Prisla myslim spravna doba "prehrat" nieco na Simonovi. Cele toto obdobie po T4M je Simon jednoducho klasik - uleti mu jeden skok, vacsinou v kvalde, bookies na to skocia ako na med, zrazu je z neho druhy, treti favorit zavodu, v zavode predvedie to, na co realne ma, resp. niekedy aj svoj podpriemer a na dalsi zavod sa pribeh skoro identicky zopakuje. Aka je teda zmena? Su hned dve.. Zacnem tou klucovejsou. Simon neskakal v kvalifikacii. Prekvapivo to je extremne pozitivna informacia, pretoze aj ked skvele skakal par hodin predtym, skor minut, v treningoch, tak kurzy moc kvoli tomu nedropli, zostal tam, kam kurzovo viacmenej patri. V spominanom treningu suverenne vyhral 1.treningovy skok, 128m, dopomohli mu aj skvele podmienky, pomerne silny protivietor, lenze.. v druhom treningovom skoku sa nic take neodohralo, Simon skocil "len" 120,5m, lenze, s trenerom nieco skusali, predtym skakal Tom Hilde z okna cislo 16, skocil ubohych 115,5, pricom potom svajciarsky trener dal Simonovi o 2 okna nizsi najazd, Simonovi to nijako nevadilo, vsak aj v druhom kole bol 3. najlepsi, v sucte oboch kol, samozrejme bez znamok rozhodcov bol tesne prvy pred Kamilom Stochom, zvysok uz stracal podstatne viacej. Lenze na Kamila je po pravu kurz 3,0, na Simona je len na top3 kurz 4,5 v Unibete. Nijako nevylucujem, ze Simon v zavode formu znova nepotvrdi, lenze zaroven sa tak dostavam k dovodu cislo 2 - vykon v Lahti. Ano, aj v Lahti to ma pomerne rad a kde nie.. Skoncil na 7.mieste, len 4,5bodu za tretim Jacobsenom. Ak si dobre spominam, v treningoch v Lahti bol 3. a 4., v zavode druzstiev logicky nestartoval. Suma sumarum, v Lahti viacmenej konecne naplnil dobre skoky mimo zavod, do kariet mu aj hra fakt, ze narozdiel od Lahti to zvysok st. pola nebude mat vyhodu dalsich zavodnych skokov, kde by si mohli mostik osahat.


S.Ammann vs M.Kot 1
K.Stoch vs G.Schlierenzauer 1
(4,5/10 - 3,0 - BetVictor)


Najlepsim dovodom je porovnanie s Fortunou, rovnaky double a kurz 2,19 - kontra 3,0 na BV. Maciej Kot, v treningoch nulovy, v kvalde ako vzdy lepsi nez je realita a v zavode z toho bude nieco medzi. 6.miesto z minuleho zavodu prakticky nemoze zopakovat, v Lahti skakal skvele prakticky v kazdom skoku, od treningov, cez kvalifikaciu, zavod druzstiev az po nedelny zavod jednotlivcov. Kamil to pokazil v Lahti, formu mal cely vikend na jasne vitazstvo, aby v druhom kole nielenze nebol druhy, ako to po prvom vyzeralo, ale nebol ani na bedni a musel sa uspokojit s 5.miestom. Ako som spominal, vcera v treningoch s Ammannom najlepsi, v kvalde si skusil skor tiez a nebolo to znova zle, aj ked nie ani najlepsie. Schlieri ho tam porazil, to uz je tiez taka tradicia, ze Schlieri skace najlepsie skoky v kvalde, ktore sa nikde prilis moc neeviduju, co sa tyka predkvalifikovanych skokanov. V treningoch uz tak dobry nebol, na Stocha v dvoch skokoch stratil 14,3 bodu. Rozdiel z Lahti sa sice zmensi, ale zasa sa podstatne zlepsili aj kurzy, o par bodov by zo suboja mal odchadzat vitazne polsky skokan.


K.Geiger vs D.Queck 1
M.Neumayer vs A.Wank 1
R.Kranjec vs J.Matura 1
(4/10 - 2,95 - T....)


Danny Queck je jednoducho hrozny, Karl Geiger skace o poznanie lepsie. Dalsie dve dvojicky, skor na ako proti, Michi a Robbie tu skace moc dobre a nielen tento rok, ale maju tu pomerne zaujimave vysledky aj v minulosti. Matura bude lepsi, ale top10 by nemal byt ani tentokrat, Wank, to je lepsi treningovy skokan ako zavodny, mal by sa motat okolo 15.-20.miesta.


M.Neumayer top6
(3,5/10 - 3,0 - Nike)


Top10 a hodne spatne kurzy, na urovni 1,5, to je strasne ubohe. Michi ale skace tak dobre (2. a 6. v treningoch), ze mu dam sancu aj na top6, aj ked skor to nevyjde ako ano. Mozno motyka vystreli. Da sa podobne zahrat aj Zyla top10, ci Kasai top10 v podobnych kurzoch okolo 3,0.


(pride mi to podobne ako s dnesnou cyklistickou casovkou, vyslo 1 zo 4, maly minus, ale dobry pocit, ze malo chybalo, aby to bolo presne naopak, k takymto zavodom (dnom) nemam nejaku zast, den okolo nuly, nieco v pluse, resp. v minuse su jednoducho dnami, ktore treba brat ako tie najbeznejsie a predchadzaju tym extremne uspesnym, stastie som si vybral v Lahti, aj ked tu v Kuopiu to po prvom kole okrem Ammanna vyzeralo na 3xOK.. Kamil to dal zial az dnes, s velkym stylom, treba povedat Wink , mimochodom, Miso Neumayer siedmy, nevyslo mu idealne druhe kolo, tam rozhodne mohol ist dalej, podobne to nevyslo Kranjecovi v 2.kole, naopak protivietor sadol milovnikovi tychto podmienok, Cechovi Honzovi Maturovi, z vysledkov jasne vyplyva, ze vladol skor protivietor, vsak dobre zaskakali Matura, Tepes ci Vassiliev, ti v Lahti vylozene tapali)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.03.2013, 23:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

J.Tepes vs L.Hlava 1
B.Ferry vs C.J.Bergman 1 (biatlon, muzi)
(5/10 - 2,4 - bwin)


Jurij Tepes sice nie je zrovna spolahlivy a vyrovnany skokan, ale tento mostik je sity jemu na mieru. Za dalsie, uz minuly zavod v Kuopiu ukazal, ze ma forma sa pred Planicou zlepsuje a bolo z toho top10 umiestnenie. Toto je mostik leteckych parametrov, 140m je vzdialenost, ktora je tu bezna, uplny opak finskych mostikov. Kurz je prilis nizky na solo, k tomu som vybral suboj dvoch Svedov z biatlonu - Bergman je absolutne v lese, co sa tyka behu, aspon v Sochi o tom vsetkych presvedcoval. Ano, sprint je jeho disciplina a ked niekde, tak tu by sa teoreticky mal presadit. Lenze bez behu to asi nepojde. Ferry tiez nebeha nejako extra rychlo, ale aspon slusne streila celu sezonu a v Sochi aj pri dvoch chybach predviedol hodne slusny beh.. Dalsie vecicky zajtra rano, aj na skoky, aj na biatlon.


G.Schlierenzauer top3
(6/10 - 2,6 - T....)


2,6 na top3 na vitaza T4M a rovnako tiez uz vitaza celeho svet. pohara, to je joke - na tomto mostiku. Trondheim, jeden z tzv. velkych leteckych mostikov, keby sme to zoradili, tak je to taky 4.stupen z 5-stupnovej hierarchie (maly - velky maly - velky stredny - velky letecky - mamuti). Lahti bol jasna 2.kategoria, Kuopio nieco medzi 2. a 3.skupinou. Gregor uz v Kuopiu skocil hodne dobre, bol 5., len 1,7bodu za stupnami vitazov, 3,7bodu za 2. Daikim Itom. Kamil je favorit, skace mu to aj tu, vyhral oba treningy a skok v kvalde vynechal. Ten kurz si zasluzi, ale aj tak stale premyslam nad 7,5 na Schlieriho. Tych top3 sa zda ako jasna zalezitost - ono tolko superov zasa mat nebude, pretoze plati presny opak zavodu z Lahti - hrali sme Bardala, Prevca, Freunda, Kota a vyhral Freitag, presne tito dnes budu slabi, slabsi alebo len priemerni. Naopak, hral som proti Schlierimu, Jacobsenovi a presne ti budu dnes hodne hore.


A.Jacobsen top3
(4/10 - 4,5 - T....)


Stoch, Schlieri, Jacobsen, trio, co v treningoch jasne ukazalo, kto bude tahat za tie najdlhsie nitky v zavode. Stoch 1. a 1., Schlieri 2. a 3., Jacobsen 2. a 4., len Andreas Wank sa v jednom skoku dostal medzi nich na 3.miesto. Anders prekvapil v Lahti 3.miestom a to hodne, na druhej strane hodne prekvapil aj prepadakom v Kuopiu, aj ked je pravda, ze som sa pohraval s myslienkou ist proti nemu s Neumayerom v peknom kurze. Tu by ale nemali byt podobne problemy, mostik nie je tolko o odraze, bude mat dost casu sa z hrany dostat do letovej pozicie, zapracovat na dlzke vo vzduchu a vysledok by sa mal dostavit.


A.Bardal vs A.Jacobsen 2
(5/10 - 2,19 - Pinnacle)


Hodne chutna dvojica. Bardal ma to, co nema Jacobsen a Jacobsen to, co nema Bardal. Bardal nikdy nebol a nikdy nebude letcom, o tom sa zasa raz presvedcime cca za tyzden v Planici. Uz dnes ocakavam, ze tento faktor sa ciastocne ukaze. Tak ci onak, Bardal na tomto mostiku nemoze byt favoritom. Teraz som omrkol vysledky z minuleho roku, prakticky nepouzitelne, forma viacerych zavodnikov je tak odlisna, ze by z toho max. rozbolela hlava - vyhral Ito, v top10 Koudelka, Kofler, Morgi, Koivuranta... Za dalsie, neskakalo sa na tomto dnesnom mostiku, skakalo sa na mensom, takze aj preto bol napr. Bardal na 4.mieste. To len tak na okraj.


J.Tepes vs M.Kot 1
G.Schlierenzauer vs A.Bardal 1
A.Jacobsen vs P.Prevc 1
(4,5/10 - 3,67 - T....)


Traja borci, ktorym dnes snad najviac verim + Stjernen a zopar dalsim trochu menej, proti nim vsetci menovami borci "z afery Lahti". Idealne dvojice, snad bude aj idealny vysledok.


J.Tepes top10
(4/10 - 2,85 - T....)


Jurij Tepes uz v Lahti hodne prekvapil 20.miestom, keby nemal formu, na bodoch nema, co hladat, ten mostik mu nesedi, az to boli. Ani v Kuopiu mu to rozhodne nikdy uplne sediet nebude, ale 8.miesto je skvele, pomohlo mu, ze zacal fukat vietor proti, to je pre Tepesa ziva voda. Tu mozno vietor proti nebude, ale bude sa lietat daleko, mostik mu rozhodne vyhovuje svojou charakteristikou. Zvedavy som na neho dnes, este viacej budem za tyzden v Planici.


R.Velta vs M.Pungertar 2
N.Kasai vs A.Fannemel 1
(3,5/10 - 3,6 - Chance)


Po dlhom case niekto nabral odvahu a vypisal duo Velta/Fannemel. Chyba.. Obaja su z formy uz x mesiacov, neskacu prakticky nic, nie je netradicne, ze skoncia uz pred hlavnou sutazou v kvalifikacii. Tu kvaldu zvladli, aj ked po treningoch to nevyzeralo moc ruzovo. Tak ci onak, necakam v zavode nic velke, uz postup do 2.kola by bol povazovany za velky uspech. Matjaz Pungertar je podobny skokan ako Jurij Tepes, aj on ma rad letecke mostiky a tu by mu to malo sadnut. V Kuopiu prekvapil skvelym prvym kolom, v druhom kole to uz bolo slabsie. V kvalde vcera skocil velke pekne a na Veltu v kurze cez 2,0 by dnes mohol stacit, aj ked viem, ze idem proti domacim zavodnikom. Kasai vs Fannemel, to uz nechapem vobec. Kasaiovi to skace, sice mensi mostik mu zrejme sedel viacej, ale ani tu necakam ziaden prepadak, viz. Fannemela zdolal v oboch treningoch, aj vcera v kvalifikacii a vzdy pomerne jasne.


A.Stjernen vs P.Prevc 1
G.Schlierenzauer vs A.Bardal 1
(4,5/10 - 2,96 - Nike)


(dnes v globale spatny tipersky den, v biatlone dobre tipy a nic z toho, v skokoch horsie tipy a strata, ani Jacobsen, ani Schlieri neskocili to, co predvadzali v treningoch, v pripade Jacobsena dokonca este v trial round tesne pred 1.kolom, dva priemerne skoky, pricom mal dobre podmienky a clovek by cakal, ze pojde k 140m a ono nic..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.03.2013, 8:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

K.Mietus vs A.Hajek 2
(5/10 - 2,25 - Chance)


Netradicne tip z kvalifikacie, na poslednu chvilu a este bez toho, aby som vedel nejake treningove skoky/lety. Lenze Tonda Hajek je tzv. moj cierny kon v Planici. Na MS tu bol kedysi na 8.mieste, predtym 2 roky v jednom zavode znova okolo 10.miesta, je to letec a na Holmenkollene ukazal, ze forma by tu bola, vsak bodoval a predviedol tri podarene skoky za sebou (kvalda, 1. a aj 2.kolo). Mietus? Klasicky Poliak na male mostiky, nikdy v letoch nevynikal, skor naopak, je to ten polsky slabsi letec - Kubacki, Zyl, Stoch, ti vedia lietat slusne, ale Mietus...

(az prilis jednoduche to napokon bolo, jedinym problemom tak bolo samotne pocasie, kvoli ktoremu sa kvalifikacia natiahla na 2 hodiny)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.03.2013, 23:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

R.Kranjec to win
(5/10 - 3,75 - Unibet)


Menej odvazni maju moznost hrat top2 s bwinom, prip. top3 takmer s kymkolvek v kurze okolo 1,5, samozrejme lokalky sa vytasia s ponukou zajtra rano, okolo 8-9, ja v tomto pripade nie som trpezlivy, resp. necakam ziadnu velku odchylku, tie sa moc nedeju pri favoritoch, skor pri dogoch. Dnes si zaskakal na pohodu, v jedinom treningovom kole to bolo slusne, v kvalde predkvalifikovanych viacmenej tiez, nie najdlhsie lety, nie najkratsie, bolo vidiet, aspon pri skoku v kvalde, ze to nijako nehrotil, nechcel spadnut, nechcel riskovat, nechcel odhalit vsetky tromfy, aj preto je kurz vyssi nez pred dneskom. Ja mu ale verim, v poslednych tyzdnoch chytil skvelu formu, viedol po 1.kole oba zavody v Norsku (Trondheim, Oslo), pricom v Osle to udrzal aspon na stupni vitazov, skoncil treti. Prichadza jeho paradna disciplina, Koch hryzt az tak nebude, jeho obvykly sok, Nori vyzeraju v utlme, Hilde dokonca nepresiel kvaldou, Jacobsen slusne, Stjernen tiez, Bardal nie je letec a aj ked Velta s Fannemelom ukazali zlepsenie pri ich mizernej forme, tak velke veci necakam. Z Nemcov len Neumayer, ktory ako je zvykom dnes viacmenej oddychoval, z Rakusakov len Schlieri, ktory vyzeral hodne dobre, z Poliakov dnes skakali vyborne Zyla aj Stoch, ale ja ich stale nevidim ako specialistov letcov, formu maju, ale tie kurzy na nich su podkurzami, aspon tak ich stale vnimam. A partaci zo Slovinska - Tepes, ten prezil zaujimavy den, padol v prvom treningu, chvalabohu sa mu nic nestalo a v kvalde predviedol paradu, z nizkeho najazdu ukazal druhy najlepsi vykon, hned za Kasaiom a len o pol metra => najhodnotnejsi let kvalifikacie. Vyborne sa ukazoval aj Prevc, Hvala tu ani nie je. Kvalitne skakali Hlava s Hajkom, no kvalitne, skvele, potom Kasai z Japoncov, v skvelej forme zavodiaci Francuz Descombes Sevoie a tiez mlady Bulhar Vlado Zografski zaziaril.


J.Tepes top3
(4/10 - 4,0 - Unibet)


Top3, urcite, uz pred turnajom som mal troch konov - Kranjec na vyhru, Tepes aspon na top3 a Hajek na top10, resp. podla toho, co bookies po kvalitnych letoch v treningoch/kvalde na zavod vypisu. Dve veci uz splnam, Tepes za 4,0 vyzera dobre a lepsie to ani uz nebude, na tip na win mam pomerne cas, ako poistka Kranjeca za mensi vklad to nemusi byt zly napad. Jurij skvela az famozna forma, 20.miesto na absolutne nevhodnom mostiku pre Tepesa v Lahti, top10 v Kuopiu a Trondheime a v Osle nepresiel cez kvaldu, skok mu nevysiel a este mal pech na podmienky - vtedy som si hovoril, jaj, mohli by ho bookies podcenit a vypisat este pred treningami nejaky super kurz, kde by som nevahal, ale nic take sa zial nestalo.

Zajtra pridam zvysok, ked vypisu ponuku aj lokalky..


D.Ito vs N.Kasai 2
A.Hajek top10
(4/10 - 4,01 - Fortuna)


Noriaki vcera jednym slovom famozny - vyborny v prvom treningu, v druhom tiez, patril este k tym, co si skocili, aj ked to nie je nikde evidovane, ja som to na livku sledoval, skocil este lepsie ako v treningu cislo jedna a v kvalde, najdlhsi let zo vsetkych 69 letcov, pricom mu nevysiel idealne dopad, tam stratil 3-4 body. Daiki Ito horsi aj v treningu, aj v kvalifikacii, nezasluzi si byt favoritom. Antonin Hajek, len 0,1 bodu za vitazom kvalifikacie, Norom Andersom Jacobsenom. Uz som vcera dost o Hajkovi popisal, vsetko sa viacmenej potvrdilo, oba tipy maju jedinu chybicku krasy, ze Hajek a aj Kasai nestartuju medzi najlepsimi, tj. mozu mat horsie/lepsie podmienky nez spicka.


J.Tepes vs M.Neumayer 1
V.Zografski vs K.Mietus 1
(5/10 - 2,61 - Chance)


Mietus nie je letec a sa cudujem, ze ho Chance vypisuje znova, dokonca proti Vladovi, ktory vcera lietal skvele a najma daleko. Druha dvojica uz vyrovnanejsia, Jurij Tepes je ale u mna velkym favoritom aj celkovo, Michael Neumayer ukazuje v poslednom case vyrovnane kvalitnu vykonnost, ale rovinu by som medzi nimi nevypisal, co viacmenej potvrdzuju aj kurzy na celkove vitazstvo/top3.


R.Kranjec top3
N.Kasai top15
L.Hlava vs A.Pograjc 1
(4/10 - 4,16 - T....)


Akovka "pri zdi". Kranjec a top3, vcera som spominal, kde sa v priemere kurzy na tento druh stavky pohybuju a Tipac nam zjavne trochu ustrelil, 1,65 je rozhodne viacej nez ma ktokolvek iny. Noriaki je taka light verzia, pretoze hram aj top10 za podstatne lepsi kurz. Na zaver sezony chytil tento japonsky skokansky samuraj vynikajucu formu, ktoru v Planici zatial naplno ukazuje. Konkurencia v zavode nebude nijako neprekonatelna a top15 vyzera ako pomerne lahko zvladnutelna misia. Lukas Hlava, vcera jednym slovom skvely, pre mna zrejme najvacsie prekvapenie, fakt som to necakal. Andraz Pograjc je talentovany mlady Slovinec, ktory ale nedosahuje este vykonnostne na svojich znamejsich kolegov a pre neho bolo uspechom zvladnutie vcerajsej kvalifikacie. Hlava by nemal mat problem.


N.Kasai top10
(3/10 - 4,0 - T....)



M.Koch top10
(5/10 - 2,85 - T....


Martin Koch je letec, to je zname. V Oslo prekvapil v prvom kole, v druhom kole to uz bolo horsie, ale stale dost dobre na to, aby mu to dodalo sebavedomie pred Planicou, kde ma rozhodne vacsie ciele. V prvom treningu 12., v kvalde chytil tazke podmienky, nemal byt vobec pusteny do stopy, stalo sa a Martin to zvladol natolko, aby postupil do dnesneho zavodu. Mozno aj preto je kurz na top10 taky vysoky, pretoze to na pohlad vyzera, ze ta vykonnost u neho stale nie je. Nie je, z pohladu takeho, ze Martina berieme ako top3 favorita dnesneho zavodu, ale je, aby v pohode mohol skoncit top10, min. sa o nu pobil.

(Kasai a akovka to trochu zachranuje, ale podareny zavod to rozhodne nebol, podmienky uplne opacne nez vcera, prakticky nefujal vietor proti zavodnikom a tak sa presadzovali uplne ini borci, zaroven podmienky boli tazke a mala chyba znamenala problem, doplatil na to Tepes v 1.kole, pricom v 2.kole nebolo lepsieho letca, skoda, chybalo nieco tomu, aby to z minusu bol plus, tazko to presne identifikovat - lepsia ruka pri vybere, trochu priaznivejsie 1.kolo.. snad zajtra/v nedelu)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.03.2013, 6:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Slovinsko to win
P.Northug to win
(5/10 - 2,88 - bet365)


Zial na betku skokanske veci idu iba solo, prip. s niecim uplne inym. Takze z toho vzniklo toto - Slovinci maju troch skvelych a talentovaneho stvrteho. Zvysok ma tiez nejakeho slabsieho clena, ci uz Rakusani, Nori, Nemci alebo Poliaci. Su doma, su v laufe, vcera 3 top6. Northug, nemalo by sa to vobec trhat, nie je na to cas a ani profil trate, takze cielova rovinka a Northug win, dokonca ani toho Poltoranina sa tolko nebojim po tom, co Northug predvadza v poslednom case v klasickych sprintoch.

(Peto, aspon, ze sezona konci a tak aj moje tipy na tvoju neformu v dlhu dobu jedinych zavodoch, kde si nemal konkurenciu, odhadujem, ze to zasa hrubo podcenil.. Slovinci, cakal som to viacej easy, ale vyhrali..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.03.2013, 22:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

J.Tepes to win (1,5/10 - 8,0 - bet365)
J.Tepes top3 (4,5/10 - 2,75 - bet365)


Co z toho, ked tam bola este hodnota, prisli nepriaznive podienky, schytal to v prvom kole aj Jurij, aj ked skocil dobre vzhladom na to, ze ho to sfuklo hned po odraze, v 2.kole uz klasicky super vykon, ale stacil len na 6.miesto. Dnes za Kasaiom druha najvyraznejsia postavicka dneska, sice mimo hlavnu skupinu favoritov, isiel hned v prvej runde, ale znova ukazal, ze forma je a obrovska. Tazko sa to tipuje, ked to na prvy pokus nevyslo a zaroven sa kurzy dokonca zhorsili, tak ale, co sa da robit, ked si myslim, ze just to vyjde prave zajtra..

Dvojicky vo svete tragicke, z lokaliek ma ponuku len Nike a aj to nic extra.. tak snad to rano stihnem omrknut u toho zvysku.


M.Koch top10
(4,5/10 - 3,0 - Fortuna)


Dvojicky asi fakt nebudu, pretoze nie je moc z coho vyberat. Ale po vcerajsom predstaveni Martina Kocha musim povedat, ze tip na top10 v prvom zavode bol dobry, az vyborny, ale aj v tomto pripade sa na nom podpisali nie prilis priaznive podmienky v 1.kole. Vcera Martin v tej top10 urcite bol, resp. skor top5, aby som bol presny. Za druhe, dnes startuje len 31 borcov podla nejakeho mne uplne nejasneho kluca (nestartuje napr. Antonin Hajek, takze je to zmen svet. pohara klasickeho a svet. pohara letov na lyziach..). Martin Koch v 1. zavode, kde ho zrazilo najma 1.kolo 21., dnes napr. ale 4 borci pred nim nestartuju (Hajek, Descombes Sevoie, Zografski, Nurmsalu, vsetko borci s vybornou aktualnou formou). Naopak medzi vyvolenymi su vsetci 4 Nemci, ktorym to vobec nejde, je medzi nimi aj napr. Tom Hilde, ktory nepresiel vo stvrtok kvalifikaciou na 1.zavod, to iste plati napr. o Kornilovovi. Je tam Colloredo, Wank, Takeuchu, Hayboeck, ci Kubacki, ktorym to tu prilis neslo. Tych top15 by nemusel byt problem, ak sa mu to co i len priemerne podari, top10 bude.

Tepes skvele 1.kolo, podmienky mu pritom dnes rozhodne tak nenahravali ako napr. vcera. V 2.kole to ustal, zvladol a zasluzene vyhral. Koch, 15.miesto, zaskakal tu spodnu moznost, vcerajsok nenapodobil, proti boli podmienky, tie boli dnes "neletecke", aj preto to slo nad ocakavania napr. Nemcom, v 1.kole Loitzlovi atd.


Naposledy upravil UselessToo dne 24.03.2013, 12:10, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.03.2013, 12:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sezona zakoncena vitazstvom, to je stylovy koniec. Skoky rozhodne prijemne prekvapili, od prvych do poslednych zavodov vyborne, ziadne vykyvy, zisk postupne narastal, urcite daleko vacsia spokojnost nez s biatlonom, sev. kombinaciou a zrejme aj s bez.lyzovanim.

Skoky na lyziach 2012/2013: +125,675u
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 24.03.2013, 12:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Opět mohu jen zírat a poděkovat, také popřát, aby podobných tipérských úspěchů jsi měl i v dalších letech. Díky.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 24.03.2013, 13:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dobrá práce! Zvlášť v době, kdy u skoků nerozhoduje jen ten skok, ale i přepočty atp.! Smile
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy