Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
U20 European Championship Men (Kreta, 2014)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.07.2013, 12:11 Předmět: U20 European Championship Men (Kreta, 2014)
Pište tipy na sázení
Citovat

Muzska U20 je taka mladeznicka kategoria na baze TdF v cyklistike. Tym nemyslim z pohladu prestize, ale z pohladu miery tipovatelnosti. Vzdy sa mi U20 tipovala absolutne zlozito a to som mohol byt pripraveny okokolvek. Dovody by sa dali zhrnut do par viet... U20 mnoho hracov uz nezaujima, je to uz obdobie, kde hraci prichadzaju na draft NBA a posledne, co by riesili v ich dobre rozbehnutej kariere je ucast na ME, to sa tentokrat tyka napr. Olexyi Lena, ukrajinskeho obra, ktory tak dobre obstal na tohtorocnom drafte NBA. Dalsou vecou je fakt, ze niektori hraci uz jednoducho patria do seniorskej repre a kedze tento rok su aj ME muzov, tak obetuju sampionat U20 a pripravuju sa hned od uvodu s muzskym vyberom. Dobrym prikladom je Nikola Ivanovic, velmi talentovany ciernohorsky rozohravac, ktory rozhodne bude mat slusnu poziciu v ambicioznom time tejto malej balkanskej republiky. Faktor 3, zranenia. To sa napr. tyka Spanielska, ktoremu bude absentovat Alejandro Abrines, hrac, ktory sa velmi dobre ukazoval v tejto sezone uz v prvom time Barcelony a ktory do tohto timu prisiel pred sezonou z Unicaja Malaga. Faktor 4, nedavne skoncene MS u19. Mnohi hraci, aj ked mladsi, by kvalitou mali na to pomoct u20, napr. viaceri Srbi by len obohatili srbsky tim a Srbi by urcite boli superfavoritom ME u20. Srbi maju aj tak zaujimavy tim, ale je len jednym z favoritov, moznych medailistov, co len zamotava situaciu a dava sancu preniknut na piedestal inym. To iste Chorvatsko, Spanielsko. Tento bod suvisi aj s bodom o dospelackej repre, pretoze prave top borci z u19 (najma Micic a Saric) sa minimalne dostanu do pripravy seniorskych vyberov. Su tu aj timy, ktore pouziju hracov z u19, najma Cesko, kde absentuju dobri podkosovi hraci z rocnika 93, si pomohli hned triom z u19 (Grunt, Krivanek, Ausprunk). Turecku napr. chyba Kenan Sipahi, velky talent, ktory uprednostnil ME U18. Nemcom chyba klucovy hrac Dennis Schroeder, Gruzincom Beka Burjanadze, ich elitny talent tejto generacie.

Favoritom by tak mali byt Francuzi. Timu v podstate nikto nechyba, aj ked niektori zaujimavi hraci sa nezmestili do 12-clennej nominacie, v nej ale nechyba Livio Jean-Charles, vyborny trojkar Hugo Invernizzi, mladsi hraci ako dominantny center Mom Jaiteh, ci Alexandre Chassang. Dobry tim ma ale aj Litva, Srbsko... Spanielsko a Taliansko budu tak trochu bez podkosu, resp. v drese Spanielska to budu tahat sniperi Daniel Diez a Jaime Fernandez, v drese Talianska Matteo Imbro, Amedeo Della Valle, ci Awudu Abass.

Turecko ma zaujimavy tim, ale tazko dopredu urcit, co z toho vznikne, najma, ked sa hra v Estonsku (ten faktor domova/blizkosti domoviny je v pripade Turecka vzdy masivny). Chorvatsko ma na svoje pomery velmi tragicky vyber, stale je to ale basketbalova velmoc a v niektorych zapasoch Chorvati rozhodne mozu prekvapit, rovnako ale aj sklamat na pohlad s menej tradicnymi basket. krajinami. Slovinsko, nie tak talentovany tim ako minuly rok, stale neprijemny super, ale spadajuci do tych variancnych timov. Svedsko - velmi zaujimavy tim, nikdy by som nedaval proti nim bez nejakeho dovodu/planu.. Eriksson/Borg/Persson/Spires, velmi dobri hraci a mnohi velmi dobri scoreri, ked maju svoj den, nie nahodou je duo Eriksson/Spires v stanovach span. Barcelony. Svedska mladeznicka vlna nie je len v zenach, ale je aj v muzoch. Do tejto kategorie radim aj domace Estonsko, kde minuly rok hrali vacsinou prim prave rocniky 93, tj. hraci uz maju dost skusenosti a najma kvalitu na to, aby doma uspeli/prekvapili. Vyhodou aj je, ze viaceri hrali celu sezonu v jednom estonskom prvoligovom time (ktory hral aj balticku ligu) a pravidelne mali dostatok minut, co je pre mladych hracov klucove pri dalsom vyvoji. Lotyssko s duom zaujimavych hracov na PG a PF (Vecvagars/J.Berzins), zaroven Janis Berzins prezil vo Valmiere velmi dobru sezonu, hral mnoho minut a mal perfektne statistiky na jej konci.

U Rusov som trochu skepticky, niektori hraci, ktori by vekovo hrat mohli sa uz pripravuju s mladou verziou ruskeho muzskeho narodneho timu, po tom, co mnohe tradicne opory zamietli ucast na tychto ME. Nemecko/Gruzinsko/Ukrajina/Cesko/Izrael, timy, ktorym moc neverim a nepridu mi ani moc zaujimavi, pre mozne jednorazove prekvapenie. Cesko este pomerne ano, ale Cesi hraju na uvod v naozaj nie prilis prijemnej skupine. Zostala Cierna Hora, na ktoru som zvedavy a toto je zrovna tim, ktory ma potencial prekvapit. Prekvapit ciastkovo, na uspech chyba prave kvalitny rozohravac, ktorym by bol prave Nikola Ivanovic.


----------------------------------------------------------------------------------

Z pohladu tipov.. hlavne sledovaci den, prve 2 zapasy, ktore sa hraju, ma neocarili absolutne ani tak, ani tak, tj. ani bodmi, ani hcp, ci uz na jednu alebo na druhu stranu. Zo vcera hram MNE, kde ten kurz bol priserne vysoko proti Ukrajine, ktora rozhodne nema lepsi tim nez bojovni Ciernohorci. Skusam tiez Estoncov proti Slovinsku, ten kurz na ML je vysoko a Estonci podla mna maju na to slusneho, ale nie vyrovnaneho supera prekvapit.

Chcel som tiez skusit Chorvatov, len z dovodu vysokeho kurzu, napokon budem len divakom. Hram Srbsko, Lotyssko a Francuzsko v akovke v Tipaci. Do hcp, sice nizkych, sa mi nechcelo ist, Taliani su nebezpecni, Litva to iste a Lotyssku jednoducho verim, ze ma na chaby Izrael s tym timom, ktory na ME privaza. Samozrejme, mam zozbierane pripr. zapasy, nie vsetky, ale vacsinu, zaroven treba ale k tomu poznat ten pribeh, tj. kedy trener dava sancu skor lavicke, alebo zapas berie ako ostry test, tj. hram to najlepsie, prip. na dany zapas nechava sediet dvoch klucovych hracov, aby ich nepretazil/aby sa nezranili apod. Napr. Lotysi z 9 zapasov na sustredeni v Cine vyhrali jeden jediny zapas, ale superi boli kvalitni a naposledy, v generalke na ME o 30+ zdolali Svedsko. Len potvrdenie toho, ze niektore timy dokazu porazit favorita o 10 a na dalsi den prehrat s papierovo horsim timom o 30bodov.

Na body kaslem, dvojice su vacsinou underovy-overovy tim, zaroven celky maju plno sil, zaroven v hre je aj taktika - v skupinach je 5 timov a za 5 dni odohra logicky kazdy tim 4 zapasy a jedenkrat bude mat volno. Idealne je hrat 2 zapasy - volno - 2 zapasy. 2 timy budu hrat 4 dni v kuse - v A Nemecko/Grecko, v B Svedsko/Ukrajina, v C Bulharsko/Lotyssko a v D Cesko/Slovinsko.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.07.2014, 22:09, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.07.2013, 9:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zacnem chlapmi, tam sa to predsa este len rozbieha, v zenskych U20 uz to padlo skor do "nudneho" stereotypu. Ohliadnutie za vcerajskom.. potesili Ciernohorci, svojim sposobom Lotysi, aj ked tych som zabil ja sam tym, ako som to zahral a zapasy, kde som isiel skor po osi vysledku, nez nejakej hodnoty dopadli vitazstvom miernych outsidrov. Estonsko nesklamalo, siahalo na vitazstvo, napokon v zavere by ani nepokrylo vypisany hcp, takze ML za maly vklad bola v tomto pripade ta najlepsia volba.

Navrat k zapasu FRA vs ITA.. zrejme najlepsi zapas prveho dna, kde Frantici vyborne zacali a vsetko vyzeralo ruzovo, kym nezacal mat problemy s faulami Livio Jean-Charles. V tretej stvrtine sa tak na palubovku ani nedostal a prave v nej prisiel ten zlomovy moment - seria Talianov 18-0!. Cela stvrtina bola v podstate zalozena na seriach, najprv 5-0 Frantici, rychlo tak navysili polcasove vedenie na 11 bodov, potom spominana seria Talianov, ktora prave suvisela s tym, ze za Frantikov hral druhy sled, ktory nie zrovna obstal. Na zaver stvrtiny Hugo Invernizzi zavelil k obratu a vyrovnal stav zapasu na prijatelnu remizu po serii 7 bodov (on zaznamenal 5). Posledna stvrtina zacinala v podstate od nuly, Taliani ju zacali lepsie a da sa povedat, ze vedenie uz z ruk nepostili. V zaverecnej stvrtine rozhodli TH - Francuzi, najma rozohravac Turpin zahodili az prilis mnoho TH, naopak Taliani boli takmer stopercentni.

Litva vs Srbsko mal trochu iny menovatel problemov... Keby som to vedel pred zapasom, zahram si nejakym sposobom Litvu. Srbsku totiz chybal Nenad Miljenovic, tvorca hry, velmi efektivny strelec, aj ked do strelby sa primarne netlaci, ked to nie je vylozene potrebne. Dovod toho, preco nehral som nasiel na jeho twitteri: https://twitter.com/nmiljenovic/status/353808238258569219/photo/1 ... skoda len, ze ani na oficialnej srbskej stranke nic o tom nebolo popisane, na inych portaloch to iste, takze zjavne to nebolo moc prepierane a zaroven, je to pomerne cerstve, pricom hrac odcestoval s timom do Tallinnu. Druha vec, ktora ma zaujimala, kedy asi bude znova schopny hrat... hrac veri, ze od druhej faze by mohol byt schopny hrat, takze minimalne dalsie 3 zapasy v skupine su pase. Srbi vcera prehrali, Miljenovic bol jednym z dovodov, strata prveho rozohravaca ma dopad na hru celeho timu, co bolo realne vidiet na vykonoch inych ocakavanych opor. Srbsko dominovalo pod kosom, pricom hralo bez prveho rozohravaca a pricom Litva mala na ploche takmer vylucne vysoku zostavu - viz. 5 hracov s najvacsim poctom minut su to 2 centri (210, 213), dve F (197, 203) a PF (200). Stavalo sa tak, ze na palubovke prakticky nebolo PG/SG. Prekvapilo ma, ako malo minut dostali hraci ako Jogela, ci Mockevicius, tj. hraci, ktori tahali Litvu v minulych rokoch v ramci tejto generacie hracov. Strelba 2/17 z perimetra v podani Srbov tiez prekvapuje..
------------------------------------------------------------------------------------

Dnes hram urcite... Grecko. Srbsko stale bey Nenada, ako som pisal, to je taky hlavny dovod tipu. Druhym je pekny kurz, to je klucova vec kazdeho tipu, tretim den volna pre Grekov, moznost pozriet sa na zapas svojich superov a lepsie sa pripravit, zaroven Srbi hrali tazky a tesny zapas, dalsie plus. Cital som si nejake clanky o Grekoch a ich planoch. Dozvedel som sa, ze sa ocakava od tohto timu utok na medailu, ale ze pojdu zapas od zapasu, ze sa uvidi, ako sa to bude vyvijat, ze maju pomerne tazku skupinu a v kazdom zapase pojdu naplno. Zaujimave je, ze vacsina timu su rocniky 94, takze na dalsi rok rozhodne velka sanca na este prevratnejsi vysledok. Timu rozhodne nechyba vyska, 8 hracov ma viacej ako 2 metre, prvy rozohravac 1,96cm. Najvacsou hviezdou by mal byt nigerijsky Grek hrajuci za moro - Giannis Antetokounmpo.

Co hram urcite tiez je Svedsko. Dalsi tim, ktory vcera nehral a ako som pisal, ma potencial zaziarit, rovnako aj zhoriet, to uvidime dnes. Turci zrovna neocarili, co je skoda, mohol byt este o malo vyssi kurz, ale vyhrali a najma, vyhrali po neskutocnej drame, kde rozhodli az kosom 5 sekund pred koncom.

Potom mam znova chut ist do Francuzov. Slovinci po boji vyhrali, Francuzi po boji prehrali, vysledky vyborne na to, aby clovek zahral favorita, pretoze je jasne, ze hcp bude nizko, co aj je. Rozmyslam nad Ceskom, ale to je vylozene zradny tip. Co hra pre tip je variancia a odpocinuty tim Ceska, co hra proti je rozdiel v kvalite a eurofia Talianov po skvelom vysledku z prveho dna ME.

Litva vs Nemecko, vyzera to slusne vypisane, aj ked rozhodne sa skor treba pozriet na Nemecko, nez na Litvu. Chorvatsko vs Ukrajina, mi to hned pripomenulo minulorocnu kvalifikaciu na ME 2013, tj. rad by som proti Chorvatom, ale Ukrajina nie je prilis vhodny super na nieco podobne. Rusko vs Lotyssko, prakticky rovina, skor Lotyssko v pozicii mierneho favorita. Az prilis nejasny zapas, aby som hral v tych kurzoch jeden alebo druhy tim. Lotysi vyborne predstavenie na uvod, ale proti spatnemu superovi, stale ale podareny zapas a usetrene nejake sily. Rusi naopak, jasna prehra, aj ked po zlom uvode sa dokazali vzchopit a jasne sa priblizit Spanielom, potom prisiel druhy uder, z ktoreho sa uz Rusi nespamatali, v zavere tak takisto mohli posetrit sily klucovym hracom. Osobne mam radsej lotyssky tim, rusky tim logicky a jasne podcenujem.


Solovky:
Svedsko ML (4/10 - 3,5 - BetVictor)
Grecko ML (3,5/10 - 3,9 - bwin)
-6,5/-7,5 Francuzsko (5/10 - 1,85 - BetVictor)

Taliansko vs Cesko under 146,5 (7/10 - 1,85 - bet365)
Grecko vs Srbsko under 144,5 (6,5/10 - 1,85 - bwin)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.07.2013, 12:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera to za moc nestalo. Znicili ma oba undery, v oboch zapasoch to fakt epicky padalo, pred chvilou som videl zostrih zapasu Grecko vs Srbsko a tych uspesnych krkolomnych striel/striel v poslednej sekunde limitu na utok tam bolo pozehnane. Este chvalabohu, ze vyhrali Greci ... jedna z veci, kvoli ktorej som Grecko hral totiz napokon neplatila. Nenad Miljenovic nastupil a odohral skoro 30 minut a to pred 3 dnami pisal, ze bude hrat najskor az v druhej fazi turnaja. Greci ale po nemastnom-neslanom zaciatku predviedli fantasticky vykon a Srbov udolali v poslednej stvrtine. Cesi s Talianmi, ked uz to malo byt KO, aspon, ze to bolo KO o cca 20bodov. Taliani hrali vacsinu zapasu s lavickou, borci zo zakladu odohrali bud priemernu minutaz, alebo vylozene nizku, aj tak Taliani nemali problem s ceskou obranou a v pohode vyhrali pri vybornej uspesnosti strelby. Svedsko, dobry tip, zapas bol v podstate nonstop nesmierne tesny a vyrovnany a tak zlomovym momentom bola v podstate malickost - zaver tretej stvrtiny, Svedi mali posledny utok, mohli sa dostat znova do vedenia, lenze rozohravac Borg stratil loptu a lucky strelou za 3 z velkej dialky v poslednej sekunde stvrtiny odskocili Turci na 4body. Turci dali aj prvy kos poslednej stvrtiny, zrazu bolo skore z nicoho o 6 a toto manko uz Svedi nedoskocili, v podstate pretrvalo az do uplneho zaveru. Este mi pomohla strasne stastna akovka, kde jeden over dosiel az cez predlzenie (Ukrajina vs Chorvatsko), takze taky zvlastny den.
------------------------------------------------------------------------------------

A tretie kolo zapasov je snad este horsie. Vcera hrali 4 timy zapas s predlzenim. Tieto 4 timy zaroven hrali uz zapas v utorok, takze toto je pre tieto timy treti zapas v troch dnoch + predlzenie.

Chorvatsko je prvym tymto timom. Plan bol hrat Ciernu Horu. Plan pokazil vcerajsi vysledok Chorvatska, tj., ze svoju slabost ukazali na slabom time Ukrajiny. Keby zapas dotiahli v pohode do vitazneho konca, ako to pred poslednou stvrtinou vyzeralo, mam dnes podstatne lepsiu podu pre tip na Ciernohorcov. Takto som si to len hodil do akovky so Svedskom rano v Nike. Rovina pre mna nebola az tak moc zaujimava, aby som si to mohol s cistym svedomim zahrat solo. Zaroven Chorvati ten zapas stastne napokon vyhrali, takze vo vysledku to znova nejakym sposobom zvladli. Ciernohorci famozny vykon v prvom dni, den volna, ktory by mal trochu potlacit varianciu a najma pri nie zrovna velkej rotacii hracov dopriat tomuto timu patricny oddych a teda vyhodu - Chorvati prehrali s Tureckom o bod a vcera vyhrali po predlzeni s Ukrajinou o 2, to ako dovod ist proti bohato staci, okrem tych dalsich, tj. ze tim Chorvatska jednoducho nie je tak kvalitny, ako je zvykom.

Druhym timom je Rusko. To prehralo s Lotysskom o 4bodoy po predlzeni a na konte vyhier ma tak stale nulu. Dnes tim musi zabrat, ak si chce udrzat nadej na osemfinalove skupiny. Proti nim slaby tim Izraela, ktory vcera nehral a ktory si na uvod vybral nie zrovna podareny vykon. Fakty nam neumoznuju hrat Rusko, ale hrat Izrael pri ich kvalite je takisto zlozite. Hcp je slusny, ale rozhodne to nie je tip, ktory by dal zahrat solo za vysoky vklad.

Tretim timom je Lotyssko. Lotyssko je trochu v inom rozpolozeni. Tento tim zvladol obidva prve zapasy a dnes ho caka relativne najlahsi super. Lenze Bulharsko prvy den malo volno a vcera hralo proti Spanielsku, kde oba timy pretocili prakticky cely kader.

Stvrtym je Ukrajina. Ukrajina tesne prehrala s Chorvatskom po heroickom vykone v zavere riadnej hracej casti. Proti nim Svedi, ktori su lepsim timom a ktori maju v nohach len vcerajsi zapas s Tureckom. Druha vec, co hram, tj. vitazstvo Svedska. Hcp sa mi zdal prilis vysoky, resp. nebezpecny.

----------------------------------------------------------------------------------

Nemecko vs Grecko, Greci po skvelom zapase, Nemci nebezpecny celok. Slovinsko vs Cesko, znova vypisane dobre, tj. Slovinci lepsi tim, ale uz dva tazke zapasy v nohach, Cesi horsi tim, len jeden, ale vcera to bol na nich pomerne podareny strelecky koncert. Litva vs Gruzinsko, Gruzinsko bez Beku zrejme najhorsi tim ME, Litva pomerne mediocre a ten hcp je masivny, resp. az prilis vysoky. Estonsko vs Francuzsko, Francuzi zatial neoslnili, hcp pomerne vyrazny, Francuzi dva tazke zapasy v rade, Estonci s dnom volna, klasicky zapas o nicom.

PS: napisane uz pred 1,5 hodinou, zial musel som ist nahle nieco neodkladne urobit
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.07.2013, 13:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemci, podstatne overovejsi celok nez Srbsko a s Greckom to vyzera na monster under. Jasna ukazka variancie, unavy, tipovania u20 a potvrdenie, ze vcerajsi tip nebol vobec taky spatny, ako vyzeral (co z toho, najhorsi mozny vysledok).

Ciernohorci davaju marnym Chorvatom dobre "na hubu", bodaj by si z toho zobrali priklad aj dospelaci, kde to vidim podobne (snad bookies to budu vidiet v auguste naopak).... (inak stats Chorvatov vyzera teda epicky zaujimavo - 39 trojkovych pokusov a ziadne TH, oproti tomu Ciernohorci 26 TH, zda sa teda, ze pod kosom im mohutni a dobre stavani Ciernohorci vystavili stopku a Chorvati ani nemali tendenciu sa o nieco snazit)

Svedsko vyhralo, hcp by nepokrylo, cize idealna volba. Svedsko malo tragicky uvod zapasu a utrapeny zaver, aj tak vyhralo o 6bodov, hovori to o mnohom.. napr., ze Ukrajina jednoducho nie je dobry tim, resp. ze uz je to unaveny a vystaveny tim, ktory rozhodne nerotuje svoju 12 hracov tak, akoby bolo potrebne a unosne. Hovori to tiez o tom, ze Svedsko jednoducho nie je dobrym timom, ked je favoritom, na pokryvanie hocijakych hcp. Kvalita tam je slusna, az vyborna, lenze sirka kadra nie je zrovna okuzlujuca a vykony elitnych hracov su nevyrovnane - dokazu byt fantasticke, ako aj absolutne hrozive. Taketo timy mam rad, ak dokazu svoju charakteristiku pretavit do naladovych vysledkov. Co ma zaujalo a snad statistika neklame.. Svedsko malo v zapase len 3 straty! To sa mi az verit nechce, tim tak nachylny k stratam.

Cesko vs Estonsko je jediny zapas, ktory nie je v kategorii - mal som volno proti timu, ktory to volno uz dlho nemal a je zaroven horsim timom. Estonci su domaci, dnes prezili nepodareny den, co je dobre, hrali proti Frantikom, kde tie sance neboli velke a vybrat si vyborny den a prehrat o 1 alebo 2 body je presne to, co v turnajoch slabsie timy stoji zaujimavy vysledok. Sam som zvedavy, ako to bookies vypisu. Cesi zahrali v dvoch dnoch dva vyborne zapasy, samozrejme, zapasy mali svoje muchy - dnes 27 strat. Skor teda hovorim o streleckom vykone trojice klucovych hracov (Kriz, Faifr, Kyzlink). Ceskym problemom cislo dva dnes, ale aj celkovo je podkos. Keby ten problem nebol, nebrali by troch hracov z U19. Tito hraci sa neboli vyraznejsie presadit aj na MS U19, takze ich vykony na ME U20 len tazko mozu niekoho prekvapit. Ocakaval som dnes velky vykon od Zigu Dimeca a ten prisiel, v podstate Slovincom, ktori sa dnes v utoku trapili, vyhral zapas (+ Gregor Horvat, zatial hrac, ktory z pohladu utoku je taka istota v kazdom slovinskom zapasu - velmi efektivny a zatienuje hracov so znamejsim menom/s vyssimi narokmi/ocakavaniami). Ziga Dimec mal vykreslit slabinu. A Estonsko ma velmi podobneho hromotlka pod kosom - Rauna Nurgera. Mnohe veci nahravaju Estonsku, takze som zvedavy na kurz a potom aj na vysledok, ci sa moje myslienky realne aj potvrdia, alebo zostane len pri nich...

------------------------------------------------------------------------------------

Po dnesku a pri pohlade na zajtrajsie zapasy sa mi paci Taliansko (den volna, na vlne uspechu s lahkym vyklusom proti Cesku - proti nim Slovinsko, 4.zapas v 4 dnoch, pricom vsetky 3 zapasy boli tesne, resp. dva museli otacat a aj sa im to podarilo a v jednom sa dlho drzali na kontakt s favoritom zapasu).

Srbsko, den volna, minule uz hral Nenad a nevyzeral, zeby ho nieco trapilo (ci uz z pohladu minutaze, ako aj predvedenej hry - az na tu strelbu). Nemci 4.zapas v 4 dnoch, dokonaly matchup.

Spanielsko vs Lotyssko, Spanieli den volna, easy zapas s Bulharskom den predtym (tj. vcera), Lotysi easy zapas, tazky zapas s predlzenim a dnes dalsi neprijemny zapas - 3 vyhry z 3 zapasov, takze v time bude vladnut pohoda. Z coho mam tu strach je podkos Lotysska, tam Spanieli zial nemaju moc, co ponuknut, naopak Lotysi maju pomerne siroku zostavicku.

Turecko vs Ukrajina, stvrty tim, ktory dnes nehral proti timu, ktory dnes prezil dobry strelecky den a zaroven pokryl hcp, den predtym to iste. Ukrajina prehrala vsetky 3 zapasy, posledne 2 tesne po boji v predlzeni/do konca zapasu. Tim nie je moc siroky, naopak Turci to klasicky rotuju velmi svedomito. U vsetkych tychto 4 zapasov som velmi zvedavy na hcp/kurzy.

-----------------------------------------------------------------------------------

Ten zvysok. Greci to moc netocia, dva tazke zapasy za nimi a pred nimi easy zapas s Gruzinskom, easy z pohladu istoty vitazstva... hrat hcp, blbost, aj ked to moze lakat, kedze Gruzinci dnes dostali naloz od Litvy. Myslim si, ze Gruzinci predvedu lepsi vykon, hcp by mohol byt vyrazny, mozno bude mat zmysel zahrat proti Grekom, ale najskor tento zapas necham bez povsimnutia.

Bulharsko vs Izrael, tazko povedat, ktory tim je lepsi. Pre mna mozno o trochu Bulharsko, kurzy povedia viacej.

Svedsko vs Cierna Hora. Cierna Hora mala viacej casu na oddych, myslim z pohladu dnesnych/zajtrajsich zapasov. Cierna Hora zatial hrala 2 zapasy a dvakrat z toho bolo az nudne bezproblemove vitazstvo. Svedsko 2 tazke zapasy, toto bude treti tazky zapas v troch dnoch. Viacej veri hra logicky pre Ciernu Horu, ale proti Svedsku hrat rozhodne nebudem v kurze 1,35-1,5. Svedsko v kurze 2,5 tiez nie, takze to osobne vidim na NB.


Naposledy upravil UselessToo dne 12.07.2013, 12:30, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.07.2013, 11:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Znova nebol rano cas, aby som sem pohadzal rychlo hranice, ktore sa dali chytit, to uz je o sikovnosti, stasti, skusenosti a o spravnej reakcii a instinkte. Ked je clovek pripraveny a ma jasne napady/myslienky a aj v hlave nejake hranice, tak to pracuje velmi rychlo, najma ked chce hrat dane zapasy solo.

Takze Srbi chyteni pri hranci -8,5, Taliani -6,5 (teraz napr. aj menej), Turci -11,5 (tam je to ale pomerne pokojne, NB ma -10,5, zvysni vacsinou -12,5 a Unibet -11,5.
-------------------------------------------------------------------------------

Solovky:
-6,5 Taliansko (6/10 - 1,85 - bet365)
-8,5 Srbsko (6/10 - 1,85 - BetVictor)
-11,5 Turecko (6/10 - 1,85 - Unibet)

Svedsko ML (2/10 - 6,5 - Unibet)
Estonsko ML (4,5/10 - 1,9 - Unibet)

Dvojicky:
+29,5 Gruzinsko & -10,5 Spanielsko (2,5/10 - 3,42 - Unibet)
Taliansko vs Slovinsko under 150,5 & Slovinsko vs Cesko under 145,5 (3/10 - 3,42 - bwin)


(a samozrejme rozne "picovinky" zahrane popritom, ked sa nieco ukazalo az prilis value a neodporovalo to mojim tipom, aj ked ani to vylozene neislo s mojimi nazormi na niektore timy - napr. takych +12,5 na Svedov, ktore bolo dlho v Tipaci k dostaniu apod. - nikdy nehram nieco podobne solo a nikdy nie za velky vklad..)


(co k tomu napisat (prepadak).. ukazalo sa, ze hrat to na odpocinute timy proti unavenym/unavenejsim tentokrat rozhodne neviedlo k uspechu ... Spanielsko ma stve z dovodu, ze pokazilo dobry tip/myslienku s Gruzinskom, kde to pracovalo presne tak (resp. dokonca este o nieco lepsie) ako som ocakaval/dufal. Inak to, ze prehrali ma prekvapuje najmenej. Najviac naopak prehra Talianov, najma z pohladu, ze to mali tak dobre rozbehnute, tj. dobre do zapasu vstupili. Tu sa zial potvrdili obavy z podkosovej prevahy Slovinska, konkretne Zigu Dimeca, velmi obdobny zapas ako SLO vs CZE, s drobnym rozdielom, ze Taliani nemali problem so stratami, ale s presadenim sa z podkosa. Ked k tomu neprezil podareny den ani rozohravac Imbro, bolo vymalovane. Srbi, az som si hovoril, ze skoda, ze sa ten Nenad vratil, mohol som usetrit, resp. zarobit. Faktor unavy rozhodne nefungoval (timy po dni odpocinku naopak nejako stracali podu pod nohani, ako jednotlive zapasy plynuli a nie naopak, tj. zeby ich superi odpadli v poslednej stvrtine), co fungovalo bola variancia. Aj v spominanych zapasoch, viz. Nemecko, po dvoch zapasoch, kde sa cakalo, ze by mohli prekvapit a rozhodne neprekvapili, vyslo im to dnes. Fungovalo to s Gruzinskom, fungovalo to najlepsie v zapase Estonsko vs Cesko - spominane elitne trio zahralo uplne opacny zapas nez prve 2 - 6/36 strelba z pola a TH tie ziadna slava, ini hraci naopak zahrali slusne, ale strelba do kluc. hracov 6/36 proti timu ako Estonsko je likvidacna. Estonci vyborna strelba, tazke ani neboli moc nuteni vyuzivat ich podkosovu hrozbu Nurgera (ktory bol sice efektivny, ale nie zrovna extremne vyuzivany). Zaujimave su zavery zapasov Ukrajiny, dvakrat z toho napokon nic nebolo, po tretikrat uchmatli vitazstvo Turecku. Cierna Hora vs Svedsko, zial sa potvrdili vsetky zle faktory, ktore hrali proti Svedsku - tj. velmi dobra/slusna strelba z predch. zapasu, malo strat. K tomu zle zvolena strategia, ked to nasilu tlacili na Spiresa, ktory to mal pod kosom zlozite/tazke a tak jeho uspesnost neprekvapuje. Ked uz to Svedsko ako-tak pochopilo, bolo po zapase. Cierna Hora zatial najsuverennejsi tim ME, zvalit to vsetko na stastie/neuplne az problemove timy v skupine by bolo prilis plytke a zvytocne tvrde k hracom C.Hory. Obavam sa ale, ze niekto im vystavi stopku v stvrtfinale, rad by som sa mylil.)

------------------------------------------------------------------------------------

Teraz pozeram, ze Turci to mozno aj pustili... po prehre Svedska s Ciernou Horou ich prehra s Ukrajinou trapit moc nemusela, dalsia vec, na ktoru nemozem byt hrdy a ktoru som si mal postrazit.

Mam vobec spominat, kto dnes oddychoval a kto bude hrat 4.zapas v 4 dnoch? Very Happy

V A skupine je po dnesku mnoho veci jasnych. Litva s Greckom si to rozdaju o vitazstvo v skupine. Dnes Greci nemali moc dovodov na oddych, kedze Gruzinci odohrali famozny prvy polcas. Na konci tretej stvrtiny mali Greci trojkovu snuru, ktora zapas otocila a v podstate rozhodla. Gruzinsko vs Srbsko, zapas absolutne o nic, kedze len rozhodne, ktory tim skonci na 4. a ktory na 5.mieste v skupine, co ma urcit, v ktorej skupine (H alebo G) tim skonci v boji o zachranu, resp. v priprave v boji o zachranu. Gruzinci po vybornom vystupeni, Srbi po strasidelnom priebehu sampionatu a po velkej blamazi. Z toho vyplyva, ze hrat cokolvek na vysledok zrejme nebude zrovna rozumne riesenie.

V B skupine spinavci z Turecka, ktori vedia, ze jedno vitazstvo si povezu dalej a ak zajtra zdolaju Ciernu Horu, budu mat aj druhe k dispozicii. Chorvatsko vs Svedsko je subojom kto z koho. Kto vyhra, ide dalej, kto prehra, bude sa musiet zapodievat bojom o zachranu. Bodaj by existovala spravodlivost a Svedi vyhrali. Po trapnom dnesnom vykone to zrovna nie je vylucene a po dnesnych vysledkoch oddychnutych timov (Chorvatsko dnes nehralo) uz toboz nie.

V Cecku maju Lotysi splnene, za 4 dni to vybavili, vsetkych porazili a su jednou nohou vo stvrtfinale. Vdaka tomu je aj boj zvysnych timov v skupine otvoreny. Spanieli to zrejme zvladnu v suboji s Izraelom. O postup uz Spanieli pridu len zazrakom, ale prehra s Izraelom by mohla skomplikovat situaciu v osemfinalovej skupine. Izrael len tazko zopakuje dnesny vykon, naopak Rusi by sa mohli bat Bulharov. Bulhari potrebuju vitazstvo o 10bodov a prehra Izraela, ak sa tak stane, budu tym tretim timom, ktory zo skupiny pojde dalej.

V D by som Estoncom postup doprial, zial variancia ide proti nim. Co ich moze zachranit je to iste, co Slovinsko - podkosovy borec. Aj tak som velmi skepticky - Talianom to dnes vobec nevyslo, Slovincom naopak vyslo skoro vsetko. Francuzi vs Cesi, Cesi uz vedia, ze sa nevyhnu bojom o zachranu, zapas s Francuzmi im v nicom nepomoze, takze som fakt zvedavy, ako to bude vyzerat. Samozrejme, Francuzi postupuju, co znamena, ze ani ich zapas s Ceskom nijako nezaujima.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.07.2013, 10:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Turecko ML (4/10 - 3,6 - bwin)
Belgicko vs Portugalsko under 139,5 (7/10 - 1,85 - bet365)

Bulharsko ML (2/10 - 4,0 - Unibet)

Dvojicky:
-19,5 Polsko & Cierna Hora vs Turecko under 142,5 (3/10 - 3,42 - bet365)
-6,5 Finsko & Taliansko vs Estonsko under 141,5 (3/10 - 3,42 - Unibet)

Svedsko vs Chorvatsko over 144,5 & Ukrajina vs Grecko over 111,5 (zeny) (2/10 - 3,42 - bet365)

------------------------------------------------------------------------------------

Oba timy maju o co hrat, takze nejake vypustenie/podcenenie/mensi zaujatost pre hru (snad) nehrozi. Som tu vcera pisal trochu silne slova na ukor Turecka, z casti pravdive (ze im jednoducho zapas nemal, co priniest, prehrat ho zrejme nechceli, ale kto vie, hraci uz rozhodne mali viacej v hlavach dalsi zapas s Ciernou Horou), z casti mozno nepravdive, resp. nad takymi vecami sa da len polemizovat. Druhou otazkou je, ze ked to bola prehra nechcena, co s hracmi urobi. Odpovedou je, ze zrejme nic, pretoze na posobenie timu na sampionate nema ziaden dopad, ale su to mladi chlapci, takze vselico je mozne. O Ciernej Hore a ich vykonoch netreba prilis dlho diskutovat, funguje skoro vsetko, idealne vyuzili svoju skupinu a rozpolozenie superov, zatial im vsetko hralo do kariet a vykony boli naozaj suverenne, co sa muselo prejavit aj do vysledkov. Cierna Hora ale nie je drziak a Turecko nie je ziaden tim, ktory by urobil Ciernej Hore springpartnera za dalsim pohodovym triumfom, ako to urobili Ukrajinci, Chorvati a naposledy aj Svedi. Ak bol zamer mat zly zapas s Ukrajinou, tak sa to podarilo, ten zapas rozhodne nebol podareny. Zaujimavostou je, ze aj ked Turci radi a dobre rotuju svojich hracov, vcera ich rotovali este viacej, nez je zvykom, to len potvrzuje slova, ze vcerajsi zapas sa mozno chcel vyhrat, ale rozhodne to nebol nejaky velky ciel, na ktory by sa tim sustredil/zameral. Ano, paci sa mi to, rozhodne tip, kde mi moc neodporuje a naopak dost veci vyhovuje, z coho samozrejme vznikol aj dany kurz (keby bol prvym zapasom zapas Turecko vs Cierna Hora, aky by bol kurz na Turecko? asi taky, aky je teraz na Ciernu Horu, mozno este nizsi, to len pre zaujimavost).

Fakt ma "bavi" zapas Gruzinsko vs Srbsko. Tam sa fakt neda s cistym svedomim zahrat nic. Srbi sa mozu zdravo nastvat a znicit svojho supera, maju na to vyhrat o 50... ale, ked zvitazi deziluzia, ubohost a konflikty v time, tak bojovni, aj ked vykonnostne slabsi Gruzinci maju sancu. Keby Gruzinci vcera nehrali tak dobre, hlavne nestrielali tak dobre, tak si ich v tom hcp strasne rad zahram. Lenze prave ten vcerajsi zapas hra proti nim. Zatial Gruzinci masivne dodrzuju tu liniu dobry - tragicky - dobry vykony, je jasne, ktory by mal dnes nasledovat. Je lepsie skoncit v skupine a 4. alebo na 5.mieste? To je tiez zaujimava otazka. Ked skoncim na 5.mieste, v zachranarskej predskupine budem s dvomi timami zo 4.miesta a s jednym timom z 5.miesta. Teoreticky chytim tazsich superov, lenze potom budem mat zasa teoreticky lahsieho supera v radoby stvrtfinale o udrzanie (krizove pravidlo, 1/4, 2/3, 3/2, 4/1).

Ked Srbi vyhraju, dostanu zrejme skupinu s Ukrajinou (B5), s Izraelom (C4) a s Ceskom (D5). To je hodne easy skupina. Druha skupina by teda zrejme bola Gruzinsko, Chorvatsko/Svedsko, Bulharsko, Estonsko, naopak, pomerne silna skupina. Teoreticky by to znova vychadzalo na suboj Srbsko vs Gruzinsko, ale to je daleka hudba buducnosti.

Litva vs Grecko, Greci su podla mna lepsim timom s uzsou rotaciou. Neviem, preco nehral naposledy najlepsi hrac Litvy Kariniauskas, ci len zasluzeny den oddychu alebo nejake zranenie. Neviem, kurzy sice v prospech zahrania Grecka, lenze si myslim, ze Greci predsa len nevyhraju a zaroven proti nim hra zopar faktorov, takze kaslem na tento nasilny tip.

Chorvatsko vs Svedsko, Svedi vyhraju, ale ten kurz.. to je to, co som si myslel, ze bookies vypisu proti Ciernej Hore, preco by som to hral solo proti Chorvatsku... Otazkou tiez je, ci vo mne nevyhrava skor fanusikovstvo, resp. odpor k timu Chorvatska, nez nejake zdrave uvazovanie. Tak ci onak, Chorvati svojim tragickymi vykonmi zobrali z hrania proti Chorvatsku absolutne tu stavu, Svedi sa sice vcera snazili, aby sa ukazali v tom najhorsom moznom svetle, ale aj tak z toho viacej ako kurz 2,5 proti Chorvatom neurobili. Za 3,0+ by som to uz bral vsetkymi "9", takto si to len niekam hodim pre "pokoj v dusi".

Izrael vs Spanielsko, veci nehraju pre ziadnu zo stran, velmi podobny zapas ako Srbsko vs Gruzinsko, masivny hcp na Spanielov, Izrael zahral vcera na hranici svojich moznosti, takze dnes bude zapas-utlm, lenze Spanieli ziadne velke vitazstvo nepotrebuju, dokonca ani to vitazstvo nie. V tomto je to velmi obdobny zapas tomu tureckemu s Ukrajinou, s tym rozdielom, ze Turkov caka dnes zaujimavy a dolezity zapas o vitazstvo v skupine a prenos 2 vitazstiev do druhej faze, naopak Spanieli sa nemusia na nic setrit, zajtra je den volna pre vsetky timy.

Rusko vs Bulharsko, rozhodne nebudem hrat Rusko. Ci zahram Bulharsko, to je tak na hrane. Dufal som, ze bude trochu vyssi kurz, predsa len vcera Bulhari neslavne prehrali s Izraelom po nepodarenom uvode zapasu. Bulhari dnes musia vyhrat a zaroven vyhra o 10+. Mam pocit, ze Bulhari vyhraju, ale Rusi budu spokojni, kedze postupia dalej.

Francuzi nemaju, co ziskat a Cesi vcera odohrali svoj najhorsi zapas na ME, z pochopitelnych a dobre pracujucich dovodov (staci sa pozriet na stranku cbf.cz a reakciu trenera Marka a je to uplne presne a vyjadrene v jednej vete). Pohravam sa tak s myslienkou, ze Cesi by dnes mohli vyhrat. Samozrejme Cehom uz vitazstvo nijako nepomoze, skoncia v skupine posledni a budu hrat dozaista s Ukrajinou v prvej skupine o zachranu. Otazkou je, ako pojmu Francuzi zapas. Zatial im to moc neslo, vcera nehrali a podkosovi hraci proti Cesku maju idealnu moznost sebarealizacie, resp. perfektna sanca ako si zvysit ego pre dolezitejsimi bojmi v skupine F.

Taliani Estoncov zrejme dobre znicia, ak co i len trochu zastavia vplyv Rauna Nurgera, resp. ak Estonci budu hrat to, co vcera hrali s Ceskom (tj. islo to vcera, bude to fungovat aj dnes). Estoncom by som to prial, ale tak to vacsinou nefunguje.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.07.2013, 21:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska to naopak pekne chodilo oproti vcerajsku, samozrejme nie vsetko, ale ja to posudzujem aj podla zapasov, ktore som napokon nezahral, ale rozmyslal som nad nimi, prip. este zahral, prip. hral tak na sledovacku, inak povedane, tie vysledky davali (aspon mne) rozhodne vacsi zmysel.

Realizacia samozrejme uz nebola taka bezchybna a najma Finski mladici toho dost pokazili, aj ked samotny extremny vysledok nie je na skodu, z pohladu buducnosti.

Chcelo to zahrat tie 2 undery spolu, ako som povodne chcel, oba dva KO, takze by to vyslo perfektne. Poliakov solo, prip. s inym overom, ktory vysiel (a ktory som si pocas dna este zahral - spominany zapas o nic medzi FRA vs CZE, prvy polcas borci trochu napinali, potom to nabralo ocakavane kontury). Aj dalsie 2 overy pekne, tie to fungovalo, skoda len, ze som to nezahral za normalny vklad v ramci dvojakovky.

Bulhari, v pohode, hcp by sice vysiel, ale tak sa obdobne zapasy nehraju a hrat nikdy ani nemozu (ten hcp sice vysiel, ale sposobom, ktory bol v zavere velmi stastny - snura Dimitrova, v ktorej boli 2 trojky po sebe). Turci perfektne, tu mi vadil len fakt, ze som to zahral na bwine a potom Unibet ponukol kurz 4,0 (tak som neodolal a 1u prihodil).

Under za viac z B - napokon nemila drama s OK vysledkom. Naschval nepisem so stastnym koncom, pretoze ten konec vylozene smeroval ku katastrofe, Belgicani otocili vyvoj, aby Portugalci znizili a hrozilo, ze sa z toho stane takticka vojna s TH a taktickymi faulami. A to som zabudol spomenut, aka trojkovu show predviedli Portugalci v uvode zapasu. Zvysne veci pracovali vyborne, tempo chabe, obrany kvalitne, utoky na konci casoveho limitu, o to viacej by ma smolne KO nastvalo. OK tip a napokon dost bodov je vo vysledku to najlepsie, co zapas mohol ponuknut z pohladu dalsich tipov/zapasov.

V zenach mi akovku posrali miestni Fini, ktori boli hlavnym a zrejme jedinym masivnym zlom v dnesnom dni. Talianky/Svedky a napokon po boji aj Spanielky to zvladli. Dnes je to sice plusovy den, ale mal potencial byt super dnom, podobny tomu, ktory nastal tak tyzden dozadu.

Zajtra pokracuje muzske B, dohra sa kompletne U20 zien a vo stvrtok zacne U18 muzov.
--------------------------------------------------------------------------------

Zrovna proti Cypru na Finov superkurz nebude, aj ked uz asi nieco predvedu (zaroven Cyprus dnes myslim vyhral nad Svajciarskom, takze potencial to ma slusny).

Poliaci proti Luxembursku, velka skoda, ze uz dnes to naplno prepuklo (tym myslim overove sialenstvo). Dnes som nad tym rozmyslal, potom ma nieco odradilo a bola to blbost, nechat sa odradit, to priznam na rovinu. Uvidime, ake hranice SK ponuknu, ci uz na hcp, ako aj na O/U.

Slovensko vs Madarsko, ocakavany suboj o 4.miesto v skupine, nasi po slusnom vykone proti VB bez Sturcela, dnes predviedli naopak slaby vykon, ako aj sa ukazalo, ze pod kosom mame problem, co vysoki Rumuni trestali. Velmi vysoki su aj Madari, lenze zajtra by nam mali zahrat rozohravaci/padat trojky, takze to bude zaujimave. (Sturcel odohral po zraneni len 5minut, takze potrebujem zistit, ako na tom je..)

Portugalsko vs Svajciarsko, dalsi masivny under na obzore ... vysledkovo, oba timy dnes prehrali, ta skupina vyzera hodne vyrovnane, resp. mozno z niektorych vysledkov nie, ale opak je pravdou.

Belgicko vs Holandsko, lokalne derby, Belgicko drzi 17-rocny mladik, ktory v prvych dvoch zapasoch nezliezol z palubovky. Som zvedavy, ako dlho este vydrzi. Holandsku zasa nedoverujem, po dnesku uz vobec nie, ked suverenne vyhrali. Nie zrovna idealny matchup...

Rumunsko vs VB, Rumuni moc dobry vykon dnes, Briti ani moc nie, najma v obrane nie a za dalsie, Briti dali 106bodov a Devon Van Oostrum (z pohladu B kategorie/britskeho timu superhviezda) mal strelbu 3/14..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.07.2013, 11:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Slovensko ML (4/10 - 3,55 - Unibet)

Dvojicky:
Svajciarsko vs Portugalsko under 139,5 & -36,5 Polsko (3/10 - 3,42 - Unibet)
Polsko vs Luxembursko over 156,5 & Finsko (2/10 - 3,85 - Sportingbet)

------------------------------------------------------------------------------------
Polsko, -36,5 je skoro vsade, davam to s Finskom, pretoze over nechcem hrat solo, zaroven tak dobra hranica je len v SB. K tomu Finsko, tam som rozmyslal nad solo zapasom, ale nie je az tak skvely kurz a aby som nieco velke vyhral, musel by som zdvihnut vklad, co po vykonoch Finov v prvych dvoch dnoch nie je zrovna napad, do ktoreho by som po hlave chcel pustat.

Luxembursko zrejme zaplati za vcerajsiu super strelbu, superom je zdaleka najlepsi tim v B kategorii ME, takze ani vyska hcp ma v tomto pripade az tak neodradza. Treba tiez povedat, ze ani lavicka Polska moc nezaostava a zaroven, zajtra je den volna pre vsetky timy. Uzka rotacia Luxemburska je jednym z dalsich dovodov, preco to v tretom zapase za sebou budu mat velmi tazke. Over je na hrane, najma vdaka vcerajsiemu vysledku, ale stale hratelna vec. Under, ocakavana hranica, myslim, ocakavany under, snad bez problemov, ktore vznikli vcera.

Slovensko vs Madarsko. To, ze Slovaci mali vcera nepodareny zapas je fajn. Stale mam obavy z madarskych obrov pod kosom, ale snad to vyriesia nasi rychlici na rozohravke a strelba z perimetra. Mame lepsi tim, talentovanejsi tim, takze ten kurz je aj cez neistotu a strach z podkosovej zostavy Madarska je jednoducho fantasticky a je ho nutne zahrat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.07.2013, 9:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera v B, dalo sa trochu zarobit, lenze som sa vybral zlou cestou. Tie veci do dvojiciek boli fajn, lenze by to chcelo, aby to SK mali naopak vypisane (mam 4 tipy, nemam nejake velke preferencie, ktory tip pojde s tym a ktory s tym zvysnym, takze vsetko rozhoduju SK, ake vypisu hranice a na ktore zapasy su tie hranice najlepsie, rozhodne o tom tam jeden, resp. dva zapasy, tie zvysne sa prisposobia, tj. su napr. vsade rovnake/podobne kurzy). Ked uz nic ine, aspon vcera vysla zenska akovka, aj ked napokon to bol pri druhom zapase az zbytocne velky nervak (alias malo to padnut tak 2 minuty pred koncom a napokon to spasil kos az v poslednych sekundach zapasoch). Chcel som zahrat Svajciarsko, chyba, nezahral som. Rozmyslal som na VB (viz. to, co som tu pisal), chyba, nezahral som. Fini tiez easy, znova chyba, nevyuzil som to, aj ked tie kurzy okolo 2,0 nemam moc rad, najma, ked v dany den nie je nic moc k tomu na vyber. Slovaci, tam, kde mali byt lepsi, boli dokonca o malo horsi nez ich super z Madarska, to, ze Madari boli lepsi pod kosom a na doskokoch som cakal/sa cakalo, ale trojky/zbieranie faulov/najazdy pod kos/zisky apod., tam sme rozhodne dominovali, bud to bolo vyrovnane, alebo Madari boli o nieco lepsi.

-----------------------------------------------------------------------------------

Dnes pokracuje ME U20, divizia A.

Chcel som hrat over Bulharsko vs Svedsko s Rusko vs Francuzsko under, lenze oba zapasy ma vypisany len bwin a aj to s nie prilis peknou hranicou v prip. prveho zapasu. Za chvilu sa zacina, nikto iny to este nevypisal, takze mi zostava jedine, zahrat za malo solo over. Dovody? Bulhari zly zapas, menej podareny/vypusteny, hlavna hviezda Pavlin Ivanov zahral pod svoje moznosti. Svedi v podstate nieco podobne - zly zapas a slusny zapas, ale zasa nie nejaky monster, ktory by mal znamenat, ze dnes to bude naopak obrovska bieda. Zaroven vyrovnany duel, kurzovo to viacmenej sedi, to, co mam na tychto timoch rad je teda potlacene - tj. prekvapit favorita a sklamat s outsidrom. Tych favoritov v zachranarskych skupinach zrejme moc nenajdeme, naopak s nejakym outsidrom by sa prehrat dalo, aj ked bookies to budu vypisovat v rozpati nanajvys 1,5-2,5, z pohladu kurzov (az na Srbsko, resp. Gruzinsko).


To, co som si zahral uz skoro rano je akovka FRA + GRE (T....). To je viacmenej jedina vec, s ktorou som si ako-tak isty, resp. sa mi paci. Prvy vybrany zapas boli Greci. Chorvati monster zapas proti Svedsku, sice odvtedy den volna, ktory tu varianciu trochu potlaca, ale okrem ineho, Greci u mna jasne vedu, ci uz z pohladu sympatii, kvality, talentu, ako aj pohody v time (som cital nedavno rozhovor). Frantici je nieco podobne, neverim Rusom, kvalita jasne na strane Francuzska, aj ked zatial tie vykony Frantikov su pomerne mdle (ale rozhodne nie su jedinym timom, ktory tak posobi, minimalne oproti Srbom su stale v hre a mali by sa dostat aj do stvrtfinale, kto sa tam dostane z muzskej u20, moze bez problemov vyhrat titul - a skor ten titul vyhra nejaky nevyrazny celok, nez tim, ktory bude hrat dobre od uvodu sampionatu, prip. uspech bude zavisly na 1-2 hracoch).

Z toho zvysku zrovna nie som mudry, resp. nepomaha variancia (vacsina, resp. vsetky dvojice su na tom tak, ze minuly zapas sa bud obom timom podaril, alebo obom nevysiel, alebo nieco medzi. Slovincom sa zranil mojou osobou spominany Gregor Hrovat, ktory sa mi tak v prvych troch zapasoch pacil a v tom stvrtom sa zial akurat zranil. Zranenie nie je vazne a v bojoch ho este uvidime, otazkou je kedy, dnes zrejme nie. Lenze Slovinci hraju zatial s neomylnymi Lotysmi. Keby kurzy viacej favorizovali Lotyssko. Lotysi sa daju zahrat, lenze ja uz u nich ocakavam prehru, mozno pride dnes, ak nie dnes, tak zajtra.

Taliani vs Spanieli, velmi podobne timy, co sa tyka zlozenia. Spanieli minule tragicki, sa neda povedat, zeby zapas vypustali, vsak elitne duo mic nezliezalo z palubovky a dalo 75% bodov svojho timu. Zatial ma Spanieli nepresvedcili snad v ziadnom zapase, s Talianmi to bude vyrovnane, Taliani zatial zanechali lepsi dojem a proti timu, ktory ma podobne problemy pod kosom, tj. nema dominantneho centra a trapi sa na doskoku, maju sancu sa ukazat. 2,9 na bwine, nad tym uz realne rozmyslal.

Ciernohorci vs Litva, taky klasicky dnesny zapas. Ciernohorci uz zacnu prehravat alebo vypadok s Litvou bola len jednorazova zalezitost? Neprekvapilo by ma ani prva, ani druha moznost. Aby som mal zaujem to riesit, museli by byt kurzy postavene tak, ze na jeden tim bude 3,0+, zrejme na Ciernohorcov. Tonybet ma 2,95, ale to zasa nie je SK, tie normalnejsie/normalizovane maju v sucasnosti 2,38 max. Cakam najma na Unibet, ten dokaze z pohladu ML na dogov vzdy milo prekvapit.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.07.2013, 20:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nehral by som zrejme Rusov, aj keby som hned rano odniekial zistil (sice neviem odkial, ale aspon v hypotetickej rovine), ze Livio Jean-Charles je zraneny a odletel do Pariza na testy, aby sa zistilo, co presne mu je (dmncia trenera nechavat hrat svojich hracov v zapase, v ktorom timu uz o nic neslo, tu je jasny priklad toho, co sa moze stat).

Velka skoda, ze Frantici nevyhrali. Ani nie z pohladu dneska, ked som si vsimol, ze nehra, tak som bol hned zvedavy, z akeho dovodu. Prva cesta viedla na twitter, tam nic nebolo, druha na of. strank fr. zvazu, tam bola pekna a jasna sprava o tom, co som pred chvilou popisal (tj., ze hrac uz je v Parizi na testoch a zatial sa nevie, ake zranenia a v akom rozsahu utrpel). Dnesok sa poistil lahko, sice som nic nevyhral, ale aspon nic neprehral (na akovke s Grekmi, ktori vyhrali, keby prehrali, ma tento zapas uz z pohladu vysledku prilis nezaujimal.

Svedi s Bulharmi over KO, hviezdy sa vylozene pretrapili zapasom, az sa mi zdalo, ze sa oba timy ponukaju, kto ten zapas ma napokon vyhrat (najma zaver Svedov bol epicky). Under FRA vs RUS OK, takze som mal dnes stastie (keby som to hral ako akovku, prehram viacej, nez pri dvoch solach za nizky vklad). Talosi OK, som pockal na Unibet, aj s tymto zapasom, aj s Ciernou Horou. 2,85 som napokon bral (aj ked ziadne velke akcie to neboli).

----------------------------------------------------------------------------------

Takze dnes taky "zvlastny den" s U20. Asi to uz moc ine do konca ME nebude.

Na zajtra bol plan (po informacii s Liviom) zahrat Spanielov. Problemom je ta prehra, kde som si myslel (pocas zapasu), ze to Frantici nejako aspon dobuchaju minimalne k tesnemu vitazstvu. Jaiteh sa snazil, Invernizzi miestami az moc, tj. ze to bolo kontraproduktivne. Spanieli nie su ale timom, ktoremu by som moc veril, Francuzi dnes prehrali, informacia sa zrejme viacej dostane do povedomia bookies (aj ked dnes nevedeli absolutne nic, podobne aj tiperi - viz. pohyb kurzov pocas dna - ziaden). Ak bude kurz okolo 2,0, tak to na solo nevyzera, ale do akovky urcite velmi vhodny doplnok. Zapas bude o Momovi Jaitehovi, ktory pod kosom bude mat prakticky volne pole posobnosti (aj dnes Spanieli na doskoku nulovi a to proti sebe mali "Taliansko").

Nemecko dva dobre pociny po sebe (Srbsko a teraz Turecko), zeby cas pre Chorvatov? 3,0+ a budem nad tym velmi silno rozmyslat...

Za Slovincov nehral prepierany Gregor Hrovat a Slovincom prave to nieco chybalo k uspechu v dnesnom suboji s Lotysskom. Zajtra zapas s Ruskom. Rusi dnes vyhrali a na vitazstvo nepotrebovali nejaky nadpozemsky vykon. K tipu potrebujem este zistit ako je na tom Gregor.

Aj na Grekov mozno dojde... Osobne som dnes nad tym rozmyslal a napadlo ma, ze Greci vyhraju 7 zapasov a prehraju vo stvrtfinale. Mlady tim Grekov hra zatial velmi dobre, kazdy je v prvom rade zvedavy na hru a pocinanie Giannisa A... atd, jednoducho c.15 tohtorocneho draftu NBA, Greka s nigerijskym povodom. Cierna Hora slabo rotuje svoju zostavu, Mugosa dnes nezliezol z palubovky, dalsi traja hraci nad 33 minut, len prvy rozohravac odohral "normalnu minutaz". Oba timy dnes prezili uplne odilisny zapas - Greci mali problemy v uvode, najma uvod do druhej stvrtiny bol utrapeny, potom prisla naopak dvojciferna snura bodov a od tejto chvile uz v zapase neprehravali. Spominany Giannis Antetekounpo zaznamenal 6 blokov a 12 bodov a 15 doskokov. V obrane znova fantasticky, v utoku velmi slusny (on nie je hrac, ktory by sa vylozene tlacil nasilu do zakoncenia). Dnes to v zavere zachranoval Larentzakis, to platilo aj v minulom zapase, az mam pocit, ze zajtra bude mat den blbec...

Lotyssko vs Taliansko, keby dnes Lotysi prehrali a prinajlepsom o mnoho bodov (co nebolo moc realne, ale vzdy u mladikov mozne), tak Lotysi by boli vhodny artikel. Platil ale opak. Aj Taliani uspeli, zdolali Spanielov, skvely zapas odohral Amadeo Della Valle. Od uvodu tahal Talianov, resp. ich drzal na kontakt/v hre. Potom mal "strelecky post", aby sa ukazal v zavere zapasu v tom najlepsom svetle. Prvych 16bodov dal v prvom polcase, zvysnych 11bodov v poslednych 4 minutach zapasu a bolo to zaroven aj poslednych 11bodov, ktore Taliani v zapase zaznamenali. Reziroval obrat, obstaral aj zaverecnu vitaznu trojku, ked dokazal zareagovat na trojku Jaimeho Fernandeza, ktory par sekund predtym vyrovnaval na 73:73. Suma sumarum, Della Valle mal svoj super den, zaroven proti Talianom bude o mnoho kvalitnejsi a kompaktnejsi podkos, na druhej strane, prehra Lotysov uz visi na vlasku.

Litva otocila zapas s Ciernou Horou v zavere zapasu, cely cas prehravala, v prvej stvrtine dokonca zaznamenala len 5bodov. Ono to moze vyzniet ako nepodareny zapas, ktory Litva zachranila v zavere, lenze zato moze faktor tempa hry - Litva strielala na kos len 51krat, mala priemernych 18 TH, super mal o 5 OR viacej, zaroven o 6 strat menej, to je 11 zakonceni navyse. Strelba Litvy logicky nemohla byt zla. Turecko to smazilo cely zapas za 3 a nepodalo to proti tym Nemcom a nepadalo. Turci tu varianciu hraju chytro a minule to s nimi vyslo. Dnes chybala odvaha ist do Nemcov, zajtra proti Litve budem hrat urcite, otazkou je ako a to urci kurz.

--------------------------------------------------------------------------------

V Becku mam rozhodne v plane hrat domace Rumunsko proti Madarom. Dovody - myslim si, ze Rumuni maju lepsi tim. Minuly dostali na hubu od VB, Madari naopak pomerne jasne zdolali nasich. Vplyv na kurzy to mali taky, ze Madari su zrazu miernymi favoritmi.

Slovensko vs Luxembursko, suboj dvoch timov, ktore uz prakticky stratili sancu na postup do stvrtfinale. Over? Chcelo by to nizku hranicu, aspon pod 140..

VB vs Polsko, suboj dvoch tazkych vah, rozhodne sa oplati hrat skor Polsko v hcp, nez VB akymkolvek sposobom. Dovodom je prave ten ultravykon proti VB. VB zatial famozne striela za 3body, pritom Devon im tuto statistiku trochu prekvapivo prave kazi.

Ta druha skupina je taka divna. Zaroven zajtra hraju spolu 2 timy, ktore minule zahrali (Svajciarsko a Finsko), dva timy, ktore naopak nezahrali (Holandsko a Portugalsko) a Belgicko so skvelym mladikom v roli hlavnej hviezdy. Den volna mu urcite prospel.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.07.2013, 8:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Spanieli ani do akovky, za 1,5 nebrat ani omylom. Keby bol proti Frantikom nejaky spolahlivy celok, tak by som si to zahral, ale tito Spanieli to rozhodne nesplnaju.

Chorvati na 3,0+ nevyzeraju. Za 2,2-2,3 ich hrat nebudem, za 1,6-1,7 Nemcom ani v zlom sne. Bookies odviedli minimalne proti mne dokonalu pracu.

Slovinci v tej rovine vyzeraju idealne do nejakej akovky (Nike 1,93, Tipac to iste). Lenze co k tomu...

Zrejme Grecko. Som sice pisal, ze uz cakam nejaky problem, ale 1,65 proti Ciernej Hore vyzera rozhodne lepsie pre Grecko, nez pre Ciernu Horu. Nie je to ziadne terno, ale to nie su ani Slovinci.

A Turci, jedina dnesna nadej na dobry ulomok. Kurz vyzera, zeby mohol a mal byt niekde okolo 3,0, aspon v nejakej SK (samozrejme mimo MB/TB).
---------------------------------------------------------------------------------

Skupiny o zachranu. Pacia sa mi Gruzinci v hcp, ale vplyvom spomalenej ponuky (takticka zalezitost) to radsej necham tak.

Hram Cesko. Mozno fail, ale nevidim to tak, ze Ukrajina je o tolko lepsim timom. Oba timy vcera prehrali, Ukrajina ma v hlave, ze aj ked dnes vyhra, stacit to nemusi, resp. zrejme nebude, naopak, ak vyhraju Cesi, zostanu bez problemov v hre o postup, pretoze ich zajtra caka Izrael. Na tychto ME neplati zensky model, je tu totiz 20timov a prve 2 timy tychto dvoch skupin G a H budu hrat o umiestnenie na 13.-16.mieste, zvysne 4 timy budu bojovat, aby sa na poslednu chvilu zachranili. Cesky trend - 2 velmi dobre vykony, tragicky, vacsinu zapasu velmi dobry a vysledok trochu skresluje a vcera nezvladnuty start do zapasu, potom navrat v druhej stvrtine a prepadak v druhom polcase. Za 3,2 v Tipaci, preco nie, medzi timami fakt nevidim velky rozdiel, keby vcera Ukrajinci vyhrali, bolo by to veselejsie, ale aj tak, zaujimavy zapas na zahratie.


Solovky:
Cesko (3/10 - 3,2 - T....)
Turecko ML (3/10 - 2,9 - bwin)
Rumunsko ML (3/10 - 3,2 - bet365)

Dvojicky:
Grecko & Slovinsko (2,5/10 - 3,18 - T....)
Finsko vs Svajciarsko over 129,5 & +19,5 Cyprus (2,5/10 - 3,42 - Unibet)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.07.2013, 10:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcerajsok, ziadne velke akcie, nieco vyslo, nieco nie. Vo vysledku sola vytvorili skoro nulu, tj. 1z3 pri kurzoch okolo 3, dvojicky to dostali do mierneho zisku..

Po vcerajsku som mal v hlave minimalne 3 veci z A. Chcel som hrat Litvu, lenze kurzy to spravili tak, ze tento zapas ma napokon absolutne nezaujima.

Nemecko vs Cierna Hora, je trochu ina kava. Zapas sa hra ako prvy v skupine, co je vyhodne, pretoze oba timy pojdu naplno. Nemci potrebuju, aby vyhrala Litva nad Chorvatskom, ak vyhraju Chorvati, Nemcom nepomoze k postupu ani svatena voda. Nemci vcera - najzaujimavejsia vec sa stala na zaciatku druheho polcasu, hned v uvodu druhy faul elitneho hraca nemeckeho vyberu, pivota Radosavljevica, o minutu neskor dalsi faul a k tomu technicka, cize behom cca 1 minuty 3 fauly a so 4 faulami prakticky presedel cely druhy polcas. Ked sa vratil, behom chvile si pripisal 5. a bolo po zapase. Neda sa povedat, ze kvoli tomuto Nemci prehrali, pretoze Bogdan hral zle a bol dobre pokryty, Johannes Richter konecne dostal viacej minut (co som chcel vidiet uz od zac. ME) a hned sa odvdacil velmi dobrym vykonom. Cierna Hora postupne sa straca, tak ako v prvych troch zapasoch nicila svojich superov (svojich nie prilis kvalitnych superov), tak od zapasu s Tureckom to ide dolu vodou. Superi su kvalitnejsi, sil je menej, aj vdaka slabsej rotacii hracov, superi Ciernu Horu nicia a to ani nepotrebuju hrat naplno, resp. mozu hrat aj bez svojho klucoveho hraca (viz. vcera Greci setrili Larentzakisa a jeho problemove koleno). Nemci snad budu spravne nazhaveni, najma Bogdan, ktory dostatok sil zo vcera (vdaka faulom odohral menej nez 16 minut. Za 2,4 si Nemcov rad zahram.

Taliansko vs Rusko, som hral proti Rusom, bolo to trochu nasilu a bez napadu a Rusom zrovna proti Slovincom (ktori sa pred zapasom dusovali, resp. hlavny trener, ze co musia zlepsit od zapasu s Lotysskom, je najma obrana). Zapas som nevidel, mozno si este pozriem teraz nejake utrzky z neho, ale jedno je jasne - Rusi prezili strelecky monster den. Stale som cakal, kedy im ta strelba odide, uz ani nie z dovodu, aby mali Slovinci sancu vyhrat, ale skor zo zaujmu k dalsim zapasom. A oni to vydrzali az do konca zapasu, viz. strelba na konci cez 60%, trojky skoro 55%, jednoducho strelecky festival v podani ruskeho vyberu. Ta pravdepodobnost uplneho prepadaku je pomerne vysoka. Oba timy maju po 2 vyhry, kto vyhra, ma istotu postupu dalej, kto prehra, bude musiet cakat. Vela napovie az zapas Spanielsko vs Slovinsko. Taliani vcera, nastalo to, co som spominal - Della Valle by netrafil ani stodolu po svojom supervykone proti Spanielsku, pre celu druhu fazu je uz out Lagana, dalsi kvalitny strelec, nechapal som, preco nechavaju tolko striel marnemu (resp. mladsiemu) Aristide Landimu, najma, ked mu to neslo (co sa da povedat v podstate o kazdom zapase), dobre hral Imbro a pripajal sa k nemu Abass, aj ked to uz bol zapas viacmenej rozhodnuty. Taliani rozhodne maju svoje problemy a Rusi si mozu mysliet, ze su na vrchole sil, pravdou je, ze v tejto vekovej kategorii to ani omylom tak neplati. Dalsia vec, co hra pre tip... Zrovna rusky bojovny timovy vykon ma problem proti nizsim reprezentaciam, resp. v time sice maju hraca s vyskou 220cm, ale ten prakticky nehrava a ked ano, tak jeho vplyv na vysledok je takmer nulovy, druhy najvyssi hrac hrava v priemere menej nez 7min na zapas, takze dalsi hrac, ktory nema velky vplyv na hru. Taliani su rozhodne talentovanejsi tim, naposledy prehrali a ich hlavna strelecka zbran mala den blbec. Myslim si, ze dnes to bude dalsi 20+ bodovy vykon. Dalsia klucova vec bude, kolko striel dostane Gudumak, ked vela, tak o tom lepsie pre Taliansko, ked malo, ruske sance stupnu.

Talianov by som si aj zahral s Francuzmi, lenze Francuzi uz vecer nemusia hrat o nic, resp. nie o postup. Francuzi samozrejme dokonca ME bez svojho lidra, vcera jasna prehra, kde Spanieli zapas kontrolovali od prvych do poslednych minut. Ked sa nahodou Francuzi zacali priblizovat, tak ich Spanieli zmrazili na zaciatku tej nasledujucej stvrtiny. Klucova vec je pristup Lotysska. Lotyssko ma istotu prveho miesta v skupine F. Dnesny zapas im moze len a len uskodit, zrovna Francuzi by o niecom podobnom mohli rozpravat - zapas o ... s Ceskom, kde sa v zavere zapasu zranil prave ich elitny hrac. Kaspars Vecvagars, jeden z dua klucovych lotyskych hracov ma problemy s prstom na ruke, uz vcera ho trener setril (aj bez neho Lotysi zdolali pomerne bez problemov Talianov). Dnes nie je dovod, aby hral a zranenie si zhorsil. Trener sa tiez vyjadril, ze rozmysla, ci necha elitnych klucovych hracov oddychovat alebo spravi kompromis, tj. da sancu vsetkym, aby hracov udrzal v spravnej zapasovej kondicii pred stvrtfinale. Problemom je, ze Francuzi potrebuju urcite vysledky, ktore sa budu hrat pred nimi. Keby hrali svoj zapas ako prvi, tak nie je ziaden problem a hram Francuzov. Takto je lepsie pockat a ked medzicasom kurz vyrazne klesne, nechat zapas tak. Zaroven, ked uz budem cakat, mozem pockat az uplne na cas pred zapasom, kedy bude jasne, kto nastupi do s5 (je dost mozne, ze nastupi klasicka s5 a az potom sa do hry viacej dostanu hraci z lavicky, ktori vobec/moc na ME nehrali, ale moze nastat aj situacia, ked sa do hry hraci nedostanu vobec a v s5 budu hraci z lavicky hned od uvodu). Tak ci onak, vacsi zmysel ma pockat, ako sa situacia vyvinie. Ked nepriaznivo, moznostou je zahranie overu.

Grecko vs Turecko, Greci by radi posetrili ich klucovych hracov, najma Larentzakisa, co sa mozno udeje aj tak a to je lepsie sa tomuto zapasu vyhnut. Turci rotuju vsetko a vsetkych, kvalita sice nie je obrovska, ale hraci su minimalne slusni. Problemom zahratia Turkov je vitazstvo vcera a taktiez fakt, ze horsi ako druhi v tabulke nebudu. Hra sa sice o prve miesto v tabulke, ale 1.miesto prinesie.. zatial to nie jasne, pre zaciatkom tohto zapasu to uz mozno jasne bude (ked budu vysledky hrat proti Frantikom).

Slovinsko vs Spanielsko. Nechapem jednu vec a to, ako moze byt na Spanielsko kurz 1,12-1,15? Proti Slovinsku samozrejme, keby hrali proti Gruzinsku, tak by som to chapal pomerne bez problemov. Aha, staci vyhrat o 18 proti Francuzom bez Livia (ktori ani s nim nehrali zrovna v presvedcivej forme) a kurz je na svete. Slovinci dvakrat prehrali za sebou, to tiez kurzu "velmi pomohlo". Za Slovincom podla ocakavania vcera uz nastupil Gregor Hrovat. A zasa nesklamal, rozhodne pre mna velmi prijemne prekvapenie. Vysoka efektivita strelby, 6 doskokov, 3 asistencie, na celom turnaji elita v ziskoch. Hrovat, Dimec su take istoty. Klucove bude, aby podal dnes aspon niekto z toho menej vyrovnaneho zvysku nadpriemerny vykon - Rupnik (bude stacit, aby tolko nestrielal za 3body a hned jeho vykon porastie o zopar percent nahor), Lapornik (ale ten mal pomerne dobry zapas minule, takze ten to asi nebude), Rojc (by som bol prekvapeny, keby to bol, zatial patri totiz k tomu najhorsiemu, cakalo sa rozhodne viacej), Bolcina (som cital, ze ma nejake drobne zranenie, minule hrozny strelecky pocin, ale zrovna podkosovy hrac sa proti Spanielsku moze prijemne zobudit). Na ukor Rojca/Rupnika/Lapornika by som pridal na minutach Bratozovi, ktory tak osviezil hru proti Lotysom (najma z dovodu, ze bol out Hrovat hral viacej minut, ked sa vratil, minuty logicky poklesli). Slovinci maju troch dlhanov, Spanieli maju velke problemy s timami, ktori maju schopnych a vysokych hracov (schopny je najma Ziga, zvysni dvaja uz menej). Minuly zapas to slo aj tomu osadenstvu mimo dua Diez/Fernandez, to zasa nie je az taka samozrejmost (viz. zapas proti Izraelu/Lotyssku). Slovinci nemaju svoj postup vo vlastnych rukach. Situacia by sa zmenila, keby Rusi zdolali Taliansko, vtedy by Slovinci velmi ozili a keby akokolvek vyhrali nad Spanielmi, myslim, ze by postupili. Takze znova, treba radsej pockat..
-----------------------------------------------------------------------------------

V tej B divizii to snad ani pochybnejsie byt nemoze. Keby vcera Fini vyhrali, hram Finsko. Belgicko taha talentovany mladik, ktoreho by som si dnes posetril, keby som bol trener - Belgicko vyhralo svoju skupinu a dnes nemoze nic ziskat, mozel len stratit - klasika, nejake zranenie sa moze stat kedykolvek, najma, ked super by hral naplno. Takto Finsko musi cakat na Cyprus, ten musi vyhrat, aby Fini zostali nejakym sposobom v hre, aj ked si myslim, ze uz su uplne out. Znova to vyzera na over (Finsko je overove druzstvo, aj ked ako sa ukazalo, aj velmi naladove).

Nasi s Poliakmi, rozdiel 2 tried, nasi vcera dokonca prehrali s Luxemburskom, to uz je fakt vysledok na zaplakanie (samozrejme, nasi uz nemohli postupit do stvrtfinale, takze hlava zjavne pracovala, zaroven Sturcel sa z toho zranenia zjavne nevyhrabal, od tych spominanych 5 minut nehral vobec).

Briti vcera zaskocili Poliakov, co bola urcite senzacia. Stale im funguju neskutocne trojky, k tomu hral konecne naplno Van Oostrum, kedze to bolo potrebne a prekvapenie bolo na svete. Briti, ak chcu vyhrat skupinu, musia vyhrat aj dnes s Madarmi, co by teoreticky nemal byt problem. Osobne som velmi zvedavy na kurzovu konfrontaciu A skupiny a B skupiny, pretoze Acko sa javi podstatne lepsie a silnejsie, nez naladove a problemove Becko.

Zvysok zapasov - o nicom..
------------------------------------------------------------------------------------

Solovky:

Nemecko ML (4,5/10 - 2,4 - Unibet)
Taliansko (5/10 - 1,85 - Nike)


-------------------------------------------------------------------------------------
Skoda Nemcov, rozhodne na to mali, zial uz po 3-4krat za sebou prespali uvod a v podstate cely zapas len a len dotahovali, Ciernej Hore to po troch zapasoch konecne padalo z perimetra. O to vacsi by bol zazrak, keby Cierna Hora prekvapila vo stvrtfinale a postupila dalej. Talosi easy a ospravedlnenie patri Aristidovi Landimu. Ten zahral o parnik svoj najlepsi zapas na ME, pridal sa k nemu Abass a podla ocakavania Della Valle (aj ked po uspesnom uvode do zapau sa do zakoncenia tlacit
naozaj nemusel.

Slovinci za malo, velmi dobre. Talosi sice vyhrali, ale to neznamelo len mensie sance pre Slovinsko, ale aj v podstate istotu postupu pre Spanielsko, ako dokazu ten 16-17bodovy vitualny "naskok" pokryt. Spanieli, len traja hraci v podstate skorovali, takze obnova hlavnej bolesti tohto vyberu sa znova raz konala, v slovinskom time sa naozaj pridali nejaki hraci k spolahlivemu duu Hrovat/Dimec - ano a bol to po zlom zapase minule prave Bolcina, ako aj "trojkar" Rupnik. Malo minut Rojca tiez velmi pomohlo..

Over Fini KO, over Frantici OK. Frantikom by pomohli len vysledky typu Rusi/Spanieli win, tie sa neudiali ani omylom, kedze vyhrali tak Taliani, ako aj Slovinci. Frantici napokon vyhrali, aj ked v zavere to este spravili z jasneho vysledku este trochu napinave, Lotysi mohli trojkou v zavere dokonca vyrovnat. Lotysi prehrali, snali zo seba tu nie prilis vitanu auru timu bez jedinej porazky a hura na stvrtfinale. Dnes nielenze nehral mierne doranany Vecvagars, ale trener dal volno aj jednoznacne najviac vytazovanemu hracovi svojho timu - Ojarsovi Silinsovi (priemer skoro 37minut na zapas). Lotysov vylozene prajem uspech, snad vo stvrtfinale nenarazia, supera maju idealneho - Ciernu Horu.

Turci/Greci/Lotysi by to mali zvladnut, kto postupi z dvojice Litva/Taliansko je uz tazsie na rozhodnutie, prial by som to Talianom, ale Litva je skor vzdy timom, ktory zaberie v ten spravny moment, aj ked nema kvalitu/talent/oslnive vysledky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.07.2013, 8:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Akovka:
Grecko + Lotyssko + Polsko + VB + Australia U19 (zeny) (3/10 - 3,98 - Nike)

Dvojicky:
Slovensko vs Finsko over 144,5 & Francuzsko vs Nemecko over 129,5 (2/10 - 3,42 - bet365)

-----------------------------------------------------------------------------------
Lotyssko zahrane v Supersanci, takze to musi byt 5-ako, co nie je problem pri dnesnej porcii mladeznickych zapasov. Grecko/Lotyssko, povedzme, berme to ako nazorove tipy. Keby to nebolo stvrtfinale, tak by som hral Grecko solo, keby bol kurz cca 2,5, zrejme tiez. Myslim si a malo by to tak byt, ze Greci jednoducho musia byt drobnymi favoritmi tohto zapasu, aj ked je jasne, ze od stvrtfinale sa na vsetko zabuda, co bolo odohrane predtym a je to len o tomto jednom zapase, ktory urci, ci bude tim uspesny alebo naopak sklamany. Lotyssko, prehrali minule, prehrali, ako, to uz je jedno, ale zbavili sa tej tazoby timu, ktory ani raz neprehral (Greci v podstate to iste). Cierna Hora, tak ako je zvykom, strada pocas ME, pretoze doplaca na nulovu sirku svojho kadra. Snad sa to potvrdi aj tentokrat. VB/Polsko, hlavni favoriti postupu do A kategorie by nemali mat problem, podobne ako Australia medzi zenami, favorit minimalne na finale MS.

Dalsie veci, ktore ma zaujimaju - Srbsko vs Svedsko. Srbi sklamani, vsetko mimo stvrtfinale je sklamanim, aspon uz maju istotu, ze nevypadnu, takze minimalne blamaz je zazehnana. Svedi tiez mali zrejme vacsie oci, ale so zachranou musia byt tiez viacmenej spokojni. Oba timy maju individuality, tj. kvalitnych hracov, ktori dokazu sami rozhodovat zapasy. Skonci 13. alebo 16., nevidim v tom rozdiel, urcite Svedi maju vacsi zaujem, Srbi zasa maju vacsiu kvalitu. Zaujal ma aj kurz na Svedsko (fakt ide o nic a vypisat takeho velkeho favorita, to uz je fakt na zamyslenie. Druha vec, snad lepsia (dufam) je over. Hranica nizko, hraci, ktori sa chcu ukazat a vedia davat body su na oboch stranach palubovky, o nic ine ako ukazat sa scoutom hracom ani ist nemoze. Ten potencial na over je tu velky a hranica velmi lukrativna (okolo 140, v globale).

Nad Francuzsko vs Nemecko som ani nerozmyslal. Ale hranica pod 130, ked oba timy mali ciele rozhodne vyssie (Francuzi utok na zlato, Nemci utok na medailu (aj ked bez Schroedera trochu prehnane ciele), to je darcek. Fakt nevidim, zeby timy mali tlacit v obrane na pilu. Rizikom je, ze v tomto pripade ten overovy potencial je o dost mensi, individualit na oboch stranach menej, zaroven obdobne koncipovane timy - v sucasnosti okolo statneho centra, ten zvysok dokaze zahrat dobre, ale aj absolutne vyhoriet.

A treti zapas - Slovensko vs Finsko. Ta hranica nie je zrovna fantasticka, ale timom uz o nic nejde. Minimalne jeden tim je jasne overovy, tj. Finsko, druhy tim to ma uz zjavne na haku/neskutocne sa trapi. Ako pisem, ta hranica zrovna neposkytuje istotu uspechu, ale zapas je to minimalne do akovky velmi dobre hratelny.


---------------------------------------------------------------------------------

Jednoducho akovka nevysla, Spanieli boli nad sily Grekov, KO, beriem, stvrtfinale je zradne. Este som si zahral Talianov do akovky (s Frantikmi a Chorvatmi U18), to tiez nevyslo, ale to ma tiez nejako dnes nestve, stali sa daleko horsie veci, to rozoberiem v inych sekciach. Overy - tato akovka KO, smolne, kedze ten over FIN vs SVK sa ukazalo ako lepsi tip, nez som si myslel, naopak GER vs FRA ako nie prave dobry tip, KO teda beriem ako spravodlivy vysledok. S U20 som si prevsadil over Srbov (po zle sa vyvijajucom overe na Gruzincov U18, k tomu som hodil mensie balkanske derby Slovisko vs Chorvatsko over, to vyslo, aspon nieco - len za 2u, ale potesi. Aj zajtra som zvedavy, ake budu hranice na zapasy o umiestnenie/skoro o nic, k tomu pribudnu zapasy o 19.miesto a o 5.-8.miesto.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.07.2013, 11:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dvojicky:
Finsko vs Luxembursko over 136,5 & VB vs Chorvatsko under 148,5 (U18) (4/10 - 3,42 - Unibet)

-------------------------------------------------------------------------------------

Finsko vs Luxembursko, dnes v podstate taky jediny jasny zapas v dohravajucom sa turnaji U20. Kedze zapasy o konecne poradie sa odohraju vsetky zajtra z A divizie (o 5., 7., 9.miesto...), tak dnes je ponuka pomerne chudobna, hraju sa viacmenej semifinale v A/B a len 4 zapasy o umiestnenie v B). Tento zapas ma jasny overovy potencial. Fini vcera nestrielali dobre, Luxembursko tiez nie, hranica vyzera na muzov a overove timy nie zrovna dvakrat vysoko, dovody by sa dali zhrnut do dvoch riadkov - oba timy su znacne nevyrovnane, pricom maju hracov, ktori dokazu zahrat vyborny strelecky zapas, za druhe, najma Fini boli v skupine s mnozstvom underovych timov, Luxembursko potom s viacerymi timami, ktore boli jednoducho prilis silne. Zrejme dobre solo, ale masivny vklad sa mi do toho davat nechce, radsej to chcem hrat do dvojiciek, prip. do inych experimentov.

VB vs Chorvatsko, uz menej jasny zapas. V podstate hrat proti vcerajsej vlne. Chorvati su overovi, ale vedia aj pritlacit v obrane a vcera sa to moc nedarilo. VB je underova. V priprave oba zapasy skoncili pohodlnym underom, hralo sa v Londyne, Anglicania v plnej polnej a Chorvati logicky bez tria z U19. Dovody tipu - 2 pripravne zapasy, underovi Briti a fakt, ze Briti mali vcera strelecky den (a zaroven aj Chorvati zahrali jasny over).


(skoda, ten under bol tak na hrane, vyvoj nebol idealny, ale vyzeralo to, ze to napokon vyjde, potom sa to znova posunulo na konci tretej stvrtiny, ze to skor nevyjde a tak sa aj stalo, ovar bol jeden z tych dnesnych top tipov, tam to pracovalo na vybornu)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.07.2013, 9:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes len zaverecne ovary, dopredu avizovane v zapasoch, kde uz o moc nejde a kde su na to slusne timy (tj. predovsetkym Srbsko vs Bulharsko over 136,5, Svedsko vs Izrael over 144,5, ale aj Slovinsko vs Francuzsko over 134,5 a Nemecko vs Chorvatsko over 135,5, aj ked tie posledne 2 zapasy najma kvoli nizkym hraniciam, nez nejakej istote, prip. charakteru timov)
----------------------------------------------------------------------------------------

4krat OK a velka spokojnost na zaver. Aspon trochu som si zlepsil naladu, pretoze U20 boli dozaista tym najhorsim letnym repre turnajom z toho, co zatial bolo odohrane (samozrejme z pohladu mojej osoby - tipera). Zrejme prosba o lepsi den po tom utrapenom vserajsku prisla na urodnu podu...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.07.2014, 23:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skupina A. Domaci Greci su jasnym kandidatom postupu. U Grecka je dolezite spomenut dve veci - najprv problemy s ucastou tria z Olympiakosu, ktori sa napokon pripojili k timu, v podstate ale az na poslednu chvilu. Horsou spravou je, ze sa vcera na treningu zranil Yannis Papapetrou. Jeden z klucovych hracov, bez ktoreho su sance na velky vysledok Grecka vo vaznom ohrozeni. Od Madarov moc necakam, pride mi tento rocnik slabsi nez ten, ktory minuly rok vybojoval postup z kategorie B, pricom treba spomenut, ze z minuleho roku su v tomto kadri snad 2 hraci. Zaujimave je, ze v pripave, na pripravnom turnaji v Taliansku si neviedli vobec zle. Zdolali Slovinsko, Svedsko, prehrali len s domacimi. Faktom je, ze kvalitativne bol tento turnaj jeden z najhorsich, ktore sa v zaverecnej faze pripravy hrali. Vysledky minimalne znamenaju, ze proti mediocre timom, ktore maju svoje problemy, pripadne kde generacia nie je taka siroka, prevladaju hraci z rocnika 95, maju Madari sancu (za predpokladu, ze z pohladu bookies asi budu velkym outsiderom, to nie je zrovna zly poznatok). V time VB mi chyba Kingsley Okoroh. Jeden z vrazedneho dua Nelson-Okoroh z minulych sezon vyrazne chyba. Myslim si, ze elitne timy proti VB nebudu mat problem, proti slabsim moze Britania prekvapit, ale to moze prakticky akykolvek tim v suboji horsich/podpriemernych. Litovci su strieborni z ME U18 2012 a bronzovi z MS U19, treba zaroven dodat, ze z tych klucovych tvari, ktori sa zucastnili tychto podnikov nechyba prakticky nikto. Litva mozno nema v tejto generacii taku star ako pred par rokmi v podani Jonasa Valanciunasa, o to viacej plati, ze kvalita a nebezpecenstvo je rozlozene do 6-7 mien, v dlhom turnaji sa sirka kadra a lavicky bude nalezite hodit. 11 hracov rocnika 94 doklada, ze tento tim je poskladany na tohtorocny okamzity uspech. Lotysi su presnym opakom. Neprekvapi, ze chyba v rosteri Kristaps Porzingis, podobne ako zopar dalsich mien, ktore to maju namierene do NBA, prip. sa minimalne zucastnili tohtorocneho draftu. Lotysi mali silne rocniky 93 a 95, viz. minulorocne uspechy v podobe striebra a 4.miesta na ME U20 a U18. Rocnik 94 bol slabsi, aj preto toto su ME, kde by sa mali borci z uspesnej minulorocnej U18 utrkat a naplno to rozbalit na dalsi rok (mozno aj s Porzingisom). Lotyssko nepodcenovat a neprecenovat - Pacesniks/Geks/Smits/Lasmanis moze sposobit slusny vichor.

Postup Litvy a Grecka (aj bez Papapetroua) pokladam za jasny. Tretie postupove miesto je otvorene. Lotysi maju slusny zreb - na uvod VB, ktoru ked zdolaju, hraju v dalsich dvoch dnoch proti favoritom, kde nemaju, co stratit, den volna a priprava na klucovy zapas s Madarskom. Samozrejme, prehra sa uvodny zapas a vyhoda zrebu je zrazu ta-tam (nutnost zdolat favorita a potvrdit to s Madarskom).

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Skupina B. Spanieli narozdiel od minulej sezony, kde nebolo moc, z coho brat a aj tak napokon skoncili na nezasluzenom, ale realnom tretom mieste, su tento rok pravom velki favoriti. Rocniky 94 a 95 su silne. Oproti minulemu vyberu zaujme najma rozdiel v kvalite pod kosom - bratske duo Hernangomezovych, Nogues, Saiz. Spanieli mozno nebudu mat az taky dominantny uvod do ME z dovodu, ze klasicky zacali pripravu neskor, nez je obvykle u inych timov, za to by vdaka tomu mohli mat masivny zaver, vyradovaciu cast, ked pojde do tuheho. Srbi, dalsi obrovsky favorit aj bez Djordje Micica. Srbi uz tradicne vyborni v priprave, vyhrali kvalitne obsadeny turnaj v Turecku. Nemci by kvoli trenerovi Menzovi, ktory sa vracia od muzskej repre k reprezentacii U20, mohli urvat to tretie miesto. Nemcom chybaju niektori zraneni hraci, ktori by inak v time rozhodne neabsentovali. Nemci nemaju narok na prekvapenie, t.j. nevidim sancu, ako by mohli byt v top8. Tym, ze by zvladli postup zo skupiny, by dosiahli velky uspech, s istotou by boli zachraneni, co zrovna v ich pripade mi pripada ako hlavny ciel. Ten tim nema na to porazat a snad ani nie porazit velke naslapane timy, naopak moze mat a bude mat problemy aj proti timom, ktore vyzeraju slabsie, clovek by cakal, ze by mali byt horsie. Slovinci a Svedi sa stretli nedavno na turnaji v Taliansku, Slovinci vyhrali o 9bodov 74:65. Treba dodat, ze Nick Spires toho v priprave moc neodohral, skor nic, nez nieco vyznamne. Slovincom sa zasa v priprave zranil Gregor Hrovat, borec, ktory sa zranil aj minuly rok pri ME. Bez neho su vyhliadky Slovinska docela nezavideniahodne. Slovinsko ma absolutne tragicky rozpis zapasov, kde den volna pride az na zaver, t.j. v case, ked je to "k hovnu". Inak povedane, hraju 4 zapasy v 4 dnoch. Co je nemile, na uvod maju dva suboje s velkymi favoritmi - so Srbmi to tazko vypustia, je to prvy zapas a je to male balkanske derby a na Spanielsko si veria, ako povedal trener, proti Spanielom vedia zahrat a vedia na nich hrat. Az potom pridu suboje so Svedskom a s Nemeckom, na papieri tie klucove.

Rezultat je SRB/ESP a vdaka rozpisu GER.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Skupina C. Chorvatsko ma narozdiel generacie 93 hafo hracov z rocnikov 94 a 95, takze aj bez Daria Sarica a Maria Hezonju je to tim, ktory kvalitu ma. Otazkou je, ako sa im bude darit bez jasnej osobnosti, ako budu pracovat ako tim. V pripade Chorvatska sa tazko vzdy odhaduje cokolvek, ked sa dostanu na vlnu, dokazu porazat kohokolvek a kedykolvek, ked nevyjde prvy zapas, uz len velmi tazko sa dostavaju spod deky, ktora na nich prvotnym neuspechom padla. Cierna Hora, znova predvedu skvely start do turnaja? Cierna Hora je timom, ktora vzdy dobre zacne a neda sa povedat, ze ked ide do tuheho, ze by sa zlakli, skor sa zacne prejavovat realny obraz toho, na co ten tim ma, resp. faktor toho, ze tim nie je taky siroky - okrem ineho aj urcita miera variancie. Dost hracov ma skusenosti z minulej sezony z U20 a to aj hraci, ktori neboli rozhodne do poctu (Vrbica/Mrdak/Zizic). Ich pritomnost len dokresluje tuto skupinu najmenej predpovedatelnou. Cesky tim je o rocniku 95, to je ten rocnik, ktory bol uspesny na ME U16. Pripravne zapasy sa daju brat vazne len z turnaja na Krete, kde uz hral kompletny vyber aj s ocakavanym tahunom v podobe Martina Peterky. Ked vidim meno Radovan Kouril, vzdy som zvedavy, co za vykony bude predvadzat. Po minulych skusenostiach cakam to najhorsie, t.j. nieco pozitivne ma moze milo prekvapit. Od ceskeho timu sa caka vrchol az v dalsej sezone na ME U20, su v pozicii, ze mozu len prekvapit a tato poloha by im mala svedcat. Taliansko, dalsi clen tejto skupiny. Obhajca trofeje, to ale neznamena absolutne nic a ten rozdiel medzi Talianskom z roku 2013 a z roku 2014 bude do oci bijuci. Chyba elitny prospect rocnika 94 Matteo Imbro. Bez neho tuto poziciu prebera Aristide Landi, ktory bol clenom uspesneho timu z minulej sezony. V time su aj elitne prospecty z rocnika 95, avsak tento taliansky rocnik ani omylom nepatri k tym najsilnejsim. Celkovo dojem z Talianska je mizerny, po znalosti pripravnych zapasov sa dojem len potvrdzuje - viz. napr. prehra so Svedskom v domacom prostredi, prehra so Slovinskom apod. Turecko dokonale doplna skupinu zalozenu na rocniku 95. Minuly rok Turecko v domacom prostredi opanovalo ME U18 s Kenanom Sipahim. Tento rok uz logicky Kenan chyba, predsa len je to hrac, ktory trochu predbehol svoju generaciu. Napriek tomu som na Turecko s Birsenom, Ozmikrakom, Sanlim, ci Kosutom velmi zvedavy. Ich chvila pride az na dalsi rok, zrovna ale v tejto skupine, je vek tou najmensou nevyhodou.

MNE a TUR budu hrat 4 zapasy v 4 dnoch. Ja snad tym Cechom verim na postup. Chorvati by mali a ten treti - napr. Cierna Hora, Taliansku prirodzene a logicky neverim.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Skupina D. Bulharsko ma idealny mix hracov na prekvapenie. Minuly rok sa v pohode udrzali a to v time prevladali mladsi hraci rocnika 94. Z tychto hracov nechyba v tomto vybere takmer nikto, tvori jeho zaklad. Ked k tomu pridate lokalnu rodiacu sa superhviezdu, strelca Aleksandra Vezenkova a dvoch dalsich nadpriemernych borcov z rocnika 95, dostanete kader, ktory ma potencial na to zabojovat o stvrtfinale. Bulhari svoje moznosti naznacili na spominanom turnaji v Turecku, kde sa v pocetnom poli reprezentacii U20 dostali az do finale proti Srbsku. Francuzom chyba Damien Inglis. Jaiteh, Dallo a Chassang sice ukazuju velke moznosti, mam ale pocit, ze znova bude chybat sirka a najma strelba spoza perimetra. Dominuje rocnik 95, ale ako som uz spominal, chyba hlavna postavicka tohto rocnika - Damien Inglis. Minulorocne Rusko vyzeralo tragicky, hralo vacsinou tragicky, napriek tomu sa nejakym zazrakom dostali az do bojov o medaily, spravodlivost nebola uplne slepa, takze zostali bez placky, ale aj tak, 4.miesto bolo o kus nad ich moznostami. To tento vyber aj na papieri vyzera o level, mozno o 2 silnejsi, nez ten minulorocny. Poliaci su novacikom, ked minuly rok v Becku vyucovala zlata generacia polskych mladikov, strieborni z MS U17 atd. atd., t.j. borci okolo Ponitku a Karnowskeho. Generacia 93 je prec, prichadzaju dalsi a ti budu velmi radi, ked ubojuju zachranu. V skupine je aj Izrael, ktory ma rozhodne podobne ciele.

Skupina je postavena jasne - Francuzsko, Rusko, Bulharsko. Na druhej strane, Francuzsko sa mi v pozicii favorita nezda, ako ten najvhodnejsi tim, ktoremu by som doveroval, Rusom tiez nie a Bulharsko, tam uz samotna krajina vypoveda o mnohom, nech ma tim zlepeny akokolvek zaujimavo a nadejne. Neverim, ze v tejto skupine bude tim, ktory by vyhral vsetky 4 zapasy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.07.2014, 8:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.den:

Chorvatsko ML (4,5/10 - 2,4 - bet365) - *SB 4,2
Cesko ML (4/10 - 4,0 - bet365)

VB ML (1/10 - 10,0 - bet365)

------------------------------------------------------------------------------

Chorvatsko ma rozhodne skusenejsi a aj starsi tim nez Turecko, minimalne, co sa tyka klucovych hracov a hlavnym opor. V pripade Turecka je z dolezitejsich hracov z rocnika 94 len Tayfun Erulku, inak je to vsetko postavene okolo generacie 95. Brzoja a Mavra, ale aj Demo, to boli vzdy hraci, ktori zdatne doplnali Daria Sarica. So Zgancom, Marinellim a Gabricom by mali vytvorit velmi slusny zaklad. Chorvati nie su v zapase outsiderom, su miernym favoritom, aj ked v prvych zapasoch je vzdy tazke urcit, co a ako - prinajhorsom hram kurzoveho outsidera.

Cesko vs Taliansko, vcera napisane vsetko podstatne. Snad spomeniem, ze Cesi mali na tim z druheho vykonnostneho kosa idealnu zaverecnu pripravu, viz. boli jednym zo 4 timov, ktory sa zucastnil turnaja v dejisku ME - na Krete. V konkurencii FRA/ESP/GRE sice obsadili posledne miesto bez akejkolvek vyhry, okrem ineho aj s masivnym naklepom od Spanielov, faktom je, ze tieto 3 timy budu patrit k tomu najlepsieho (SRB/LIT to doplna), co na sampionate budeme moct sledovat. Treba dodat, ze Greci este hrali komplet (prehra o 13) a s Francuzskom prehrali na zaver turnaja len o 2body.

Briti mozu v zaverecnom zapase dna prehrat o 20-30bodov, rovnako aj mozu hrat vyrovnany zapas do poslednej sekundy. Aj bez Okoroha netreba zabudat, ze v time je Luke Nelson, hrac, ktory dokaze "sam" vyhrat zapas proti hratelnejsim superom. Zvysok bude predstavovat taku "raw" zlozku, bojovnost, nasadenie, chut pobit sa o dobry vysledok. Ked ma VB prekvapit, tak rozhodne z kraja turnaja, resp. potom uz na to zrejme nebudu superi, kde by sme mohli dostat dvojciferny kurz na ML.

Bulhari, tam lokalky niekde zacinali aj s kurzami okolo 2, v sucasnosti sa da chytit kurz 1,5. Do akovky, preco nie, samozrejme s tym podtextom v pamati, ze Bulharsko je tim druheho, niekedy az tretieho sledu s vybornym rocnikom a velkou hviezdou v ich radoch. Kto nehra, resp. hra len tak na pol plynu, co vplyvom kurzov bude asi ta hlavna skupina tiperov, bude dufat v zly priebeh a prilezitost na livku, v este lepsom pripade prehru, trapenie a v dalsich dnoch mylne vypisane kurzy na tento celok proti "favoritom".

Srbi a Spanieli by nemali mat problemy, kedze je to ale prvy zapas a hcpy su nad 10, nebrat. Litva vs Grecko je zapas dvoch elitnych timov a zaroven domacich, kde je to vypisane dobre pri zohladneni absencie Papapetroua. To iste sa da povedat o duu FRA vs RUS. 27.juna na turnaji v Turecku sice Frantici vyhrali nad Ruskom o 15bodov, 72:57, ale to absolutne neznamena, ze dnesny hcp okolo 5-6 bodov je nejake terno, ktore treba brat vsetkymi 10. Skor idealny zapas na sledovanie popri suboji GRE vs LIT, resp. TUR vs CRO.


Naposledy upravil UselessToo dne 9.07.2014, 12:25, celkově upraveno 1 krát.
Normik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.6.2008
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 52.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.07.2014, 16:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bohužel nebyl čas hodit koment dříve. Zrovna tenhle ročník jsem v poslednich 4 letech sledoval a videl poměrně dost zápasů.
Chorvati bez Šariče a Hezonje, to je poloviční tým. Ti dva jsou absolutně někde jinde než zbytek a ti dělali tento výběr hvězdným - bez nich už je to jen průměr, ničím zajímavý.
Náš tým odehrál výborně domácí mistrovství U16, ale od té doby výkonnostně stagnuje, resp. hráči se nezlepšují. A to dělá proti ostaním výběrům obrovskej rozdíl. Viděl jsem jak zápasy na MS19, tak letošní přípravu a ten tým už nemá ani to srdíčko a bojovnost, která ho vynesla nahoru. Klíčovej Kouřil už v konkurenci ostatních evropských rozehravačů nijak nevyniká, a pokud není na hřišti, tak už nemáme absolutně nic co nabídnout. Křídla jsou špatná a pod košem Slanina jedinej hráč schopnej zakončit, Heinzl a Křivánek mají problém trefit zařízení.
Zajímavý výběr ma Srbsko, ale zase chybí to nejlepší - PG Micič. Jsem zvědaej, jak zahrají jeho náhradnící. On byl loni v Praze excelentní, těžko ho budou nahrazovat.
Hodně silná bude Litva, tam perimetr zůstal kompletní. Nevím ale, co čekat od podkoše. Hráči poměrně solidní na doskoku, ale vůbec se mě nelíbili při hře u koše. Každopádně si myslím, že Řecko by měli v uvodním zápase suše porazit.
Řeci to je trochu neznámá, na předchozích turnajích nehráli. Výškově zajímavej výběr pod košem, je otázka, jak to bude vypadat venku.
Španělé se Sainzem, hodně podobný výběr jako v Praze, ale já jim tady moc nevěřím. Nikde mě moc herně neinponovali.

Litva ML, Litva hcp -3 4/10
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.07.2014, 9:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Svedsko ML (5/10 - 5,5 - bet365) *Unibet 5,6
Madarsko ML (?)

+10,5 Svedsko & Izrael ML (3/10 - 3,42 - Unibet)

-------------------------------------------------------------------------------

S Chorvatskom suhlas, pri tipe islo skor o kurz a Turecko, nez, ze by clovek chorvatsky tim staval niekam na piedestal (a to samozrejme nechyba ida duo Saric/Hezonja, ale napr. aj Jakov Mustapic a tam by sa zoznam rozhodne nekoncil). Napokon remiza, predlzenia nemam rad, ked mam betnuty vysledok, toboz, ked z nuly sa dostal zapas aspon na vyrovnanu uroven (o tom, ze Chorvati mohli v zavere aj vyhrat pomlcim). Samozrejme, ako inak, zapasy nie su streamovane na YT, pritom zenske MS U17, resp. ME U20 su v ponuke od uvodnych kol, od prveho zapasu, takze informacie clovek moze hladat len v livescore a v zapise od stretnuti. Turci nepredviedli nic masivne, v uvode zapase netrafili ani stodolu, avsak boli schopni si doskocit takmer kazdu loptu a vykoledovat si faul. Snad za prvu stvrtinu mali Turci neuveritelnych 14 OR, Chorvati pre priklad len 2. Celkovo to bol zapas o TH, pre Turecko to bol dlho hlavny a skoro jediny zdroj bodov, Chorvatsko o TH ani nechyrovalo a ked sa k nim druhom polcase zacalo dostavat castejsie, tak ich uspesnost nebola zrovna valna. Aj zaver zapasu napokon rozhodla (ne)uspesnost v tejto cinnosti, konkretne nepremenene obidva TH za stavu 58:58.

Cesko vs Taliansko, alias ceska obrana dokazala zasa raz spravit z priemerneho timu favoritov na zisk medaily, aspon do dalsieho dna, kedy sa odhali realny potencial talianskeho timu. Idealne by bolo, keby som nemal podane dnes na tento zapas nic, to je jasne, vo vysledku ale lepsie, ze to dopadlo takou destrukciou od uvodnej minuty, nez keby sa Cesi drzali, drzali a v zavere padli o 3-6bodov. Ti traja talianski strelci sa presadzovali ako noz maslom, zapas rozhodli v prvom polcase a zvysok zapasu uz postradam zmysel. Otazkou je, nad kym chcu Cesi vyhrat, ked s Talianmi prehraju o takmer 30bodov a Taliansko, aj tento vyber, je postaveny okolo SG a SF, skoro bez podkosa, resp. pod kosom je jediny Landi a aj to ani zdaleka nie je prototyp vysokeho centra. Laquintana v prvom polcase pri strelbe za 2body 7/7, pre cesky tim nebranitelny hrac, co je smutne. O moc lepsie to nebolo ani v zastavovani zvysneho dua Fontecchcio/Turel. Aku maju Cesi sancu na vyhru, ked rok od roku nebrania takmer nic, niektori hraci sa ani neobtazuju poctivo vracat do obrany, ked v utoku su moznosti mnohych hracov na bode mrazu - spominany Prokop Slanina, suhlasim, urcite z tych podkosakov dlhodobo ten najlepsi, faktom je, ze ked v minulych rokoch na neho dopravili loptu, tak z ocakavanych istych bodov v jasnej pozicii boli body mozno v polovici pripadov, aj to vacsinou ho minimalne dostali na ciaru TH, kde zrovna nevynika.

Bulhari prehrali, nezvladli zaver, zaujimave je, ze Bulharsko malo celkovo velmi dobru strelbu, za 2body snad na urovni 60%.

Trapenie Srbska a Spanielska. Som pisal, na jednej strane velky favorit, na druhej strane obrovsky hcp na to, ze su to prve zapasy a superi budu hryzt. Zaujali ma rychle 4 fauly Brizuelu, zakladny kamen perimetra Spanielska, ktory spominane 4 fauly naakumuloval behom necelych 3 minut. Samozrejme aj to prospelo uvodnemu naporu a rychlemu vedeniu Nemecka. Nemcom v uvode padalo vsetko, vyborne hral Max Ugrai. Ten sa neskor dostal do problemov s faulami, celkovo nemecka strelba zo strednych a dlhsich vzdialenosti zacala postupne odchadzat. Siroky kvalitny spanielsky podkos ukazal svoju silu.

Grecko vs Litva. Pre mna je prekvapive, ze vzhladom na vsetky okolnosti Litva vyhrala len o 8bodov, az sa mi chce napisat, ze to z ich strany nebol zdaleka podareny vykon. Papapetrou out, Agravanis velmi rychlo problemy s faulami, k nemu sa o par chvil v druhom polcase pridal aj podkosovy obor Diamantakos, t.j. zo 4 ocakavanych opor zostal ten posledny mohykan - Bochoridis. Z toho zvysku nejako nezaziaril pri problemoch ostatnych nikto a Bochoridis, aj ked nastrielal peknych 20bodov, tak uspesnost 6/19 prakticky kopiruje uspesnost strelby celeho timu. Litva vyborne trojky, celkovo slusne percento strelby a aj tak vyhra len o 8.

VB zdolala Lotyssko. S drobnou poistkou, pretoze by ma stvalo, keby som z dobreho tipu a po tom priebehu dokonca prehral (vklad). Nieco podobne som cakal, takze sa zrovna tu neda povedat, ze by ma nieco prekvapilo. Dobry nastup, otocka, uz to vyzeralo, ze to Lotyssko doklepe, aby sa zasa nadychla k ofenzivne VB a po boji v napinavom zavere vyhrala. Co rozhodlo? Na Lotyssko spatne trojky, nech je vyber akykolvek, 3/19 je podpriemer. Lotysi naznacili, ze podkos bude aj bez Porzingisa slusny, ale TH pod 50% s tym, ze PG Plavnieks ma uspesnost 1/4, to je rana pod pas. Nelson predviedol standard/mierny nadstandard, 13/5/6, 3 trojky zo 7 pokusov, vyborny vykon. Druhym strojcom vitazstva bol prekvapivo Benjamin Lawson. Hrac s vyskou okolo 210, aby mal v tomto veku TH 8/10, pricom posledne 2 hadzal par sekund pred koncom za stavu 62:62, pricom oba premenil, to je prave ten vykon, ktory vytvara rozdiel a cert ber, ze z pola to mal nelichotivych 2/10.

Francuzi s Rusmi, taky klasicky vysledok, ktory dokonale popise oba timy - slusny vyber Ruska a Francuzsko, ktore zasa nezvladlo velmi dobre rozohrany zapas, ktory mali doviest do uspesneho konca. Vo vysledku je smolne prehrat poslednou strelou supera, lenze do takej tesnej koncovky to vobec nemali doviest.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

MNE vs CZE - po vcerajsku by clovek cakal nieco lepsie od Cechov, faktom je, ze dnes budu hrat proti defenzivnemu timu, proti ktorym ma Cesko v poslednych tristnu bilanciu. Ich hra bez obrany moze platit proti timom ako Litva (nie je nahoda, ze to bol ich najpodarenejsi zapas) a potom vybuchli s teoreticky horsim timom Argentiny. Cesi body pustia a otazkou je, ci ich daju. V tomto suboji sa neda ani spolahnut na negativnu varianciu supera, pretoze este na turnaji nehral, co so sebou prinasa aj faktor oddychnutejsieho a sviezejsieho vykonu, aj ked je to len 2.zapas a toto sa vyraznejsie prejavi az pri 3.-5.kole. Vzhladom na okolnosti vypisane dobre s priestorom pre livko, keby MNE nemalo den a naopak Cesi toho predviedli viacej. Faktom je, ze MNE ma docela dost podkosovych hracov, sice ziadneho dominantneho obra, ale oproti ceskemu timu je aj plejada hracov okolo 2,05 vyhrou.

ITA vs TUR - obidva timy vyhrali, uz to je nevyhodne. ITA na prvy pohlad perfektny vykon, z casti to realne bude tak, z casti ale k tomu urcite dopomohol nevyrazny super. Turci z hovna uplietli bic. V com by dnes Turci mali supera ponizovat, to je podkosova hra a doskok. Turci tazko budu horsie strielat ako vcera, takze by mali vyhrat, lenze kurzy su vypisane presne v tejto linii, takze tentokrat znova bezo mna.

ISR vs POL - urcite Izrael. V priprave slusne vysledky. Vcera mali volno, naopak Polsko odohralo zapas, kde museli ist na sto percent az do uplneho konca. Zaver Polsku vysiel, na poslednu chvilu, ale predsa, otocili vyvoj zapasu a pripisali si prvu vyhru. Kurz 1,7 nie je ziadne terno, ale som na stranu timu z Izraela.

SWE vs GER - zrejme zapas dna, aspon z mojho pohladu. Preco su Svedi takym outsiderom? Teoreticky by sa malo jednat o vyrovnany zapas, ci uz pri pohlade na kadre oboch timov, ako aj pri letmom pohlade na priprave. Teraz som si nasiel rozhovor so svedskym trenerom Hansonom, ktory len potvrdil moje slova. Svedsko prezilo dobru pripravu, co sa vysledkov tyka a to pripominam, ze niektore opory mali zdravotne problemy. V rozhovore tieto zdr. problemy Hanson spomina s tym, ze sa nejednalo o nic vazne a ze cela 12 bude pripravena a k dispozicii k prvemu zapasu proti Nemecku. Sam trener si je vedomy, ze cesta k postupu vedie cez duely na uvod ME - dnes Nemecko, zajtra Slovinsko. Prizvukuje, ze je spokojny najma s obrannou hrou celeho timu, utocny potencial by mal len narast s navratom hracov, ktorych trapili zdr. problemy (uz parkrat spominany Nicholas Spires, mnoho toho neodohral ani Dawit napr.). Nemci hrali vcera, co je pre nich nevyhodne - podali kvalitny vykon, na ich pomery, vo vysledku to ale neprinieslo ziadne body a boli nuteni hrat az do konca, pre poslednou stvrtinou bol stav viac-menej vyrovnany, Nemci dokonca viedli o 2body. Zapas vyzera ako 50na50, snad to Svedi potvrdia aj na palubovke.

FRA vs BUL, resp. GRE vs LAT - podobne zapasy. Vsetky 4 timy na uvod ME prehrali. Samozrejme, FRA a GRE su nadalej kurzovymi favoritmi. Kurzovymi favoritmi vyraznymi, ak niekto pomysla zahrat tieto timy a naopak outsidri su len na hrane hratelnosti. Grekom uvodny zapas nevysiel, ich moznosti su limitovane, otazkou je, ci aj Lotysi ich dokazu dostat do problemov s faulami podobne ako sa to podarilo velmi prefikane Litve. Lotysi su znami tym, ze nesetria faulami, plati to pre vsetky kategorie. Taktika je zalozena na tom, ze pod kosom maju vacsinou viacero vyrovnanych alternativ. Logika hovori, ze Diamantakosa dokazu odrazat a bude zalezat, ci dokazu dostat pod tlak duo Agravanis/Bochoridis. Osobne si myslim, ze nie a myslim si, ze jeden z tohto dua, mozno obaja, preziju vyborny zapas. Na strane druhej, Lotysi len velmi tazko budu mat az take tragicke trojky ako vcera. Vylozene zapas na livko, kde bude zalezat, ako sa bude vyvijat situacia s faulami. Bulharsku verim nadalej, problemom je, ze som potreboval k prehre BUL vcera aj vyhru FRA a to mozno co najpresvedcivejsiu. Prehra o bod je presne to, co blokuje akykolvek jasny tip na tento zapas. Stale ma to taha skor k Bulharsku, to nepopieram.

SPA vs SLO - opakovanie zo vcera, zrejme. Spanieli neoslnia, dlho sa budu trapit, aby napokon vyhrali a je dost mozne, ze vo vysledku podobne komfortne ako proti Nemecku. Slovinsko je podobne ako Nemecko prijemnym superom, pretoze nema hraca a uz vobec nie hracov, ktori by boli schopni spomalit podkosovy rozlet spanielskeho timu. Bolcina je jedinym vyssim hracom a aj to je hrac nachylny sa behom par momentov vyfaulovat, cim Slovinsko prechadza nutene na velmi nizku zostavu, kde super v utoku nema moc problemov, ako zaknihovat lahky kos a v utoku je to len o tom, ako dlho vydrzi slusne percento strelby z dialky a spoza perimetru.

HUN vs GBR - mozno som cakal vyssi kurz na HUN, takto som na pochybach. Vysledky z pripravy vyzeraju az prekvapivo dobre, ako som uz pisal, na strane druhej da sa im verit, ked mi chyba nejaka lepsia vedomost o tejto generacii madarskych hracov? To je prave ta zrada relativne nizsieho kurzu, kde to riziko ten kurz az v takej miere nezaplati, ak vobec. Klasicka vyhoda, GBR hralo vcera, Madari nehrali, GBR hralo vyrovnany zapas do poslednej sekundy, vyhrali, co je negativne a pozitivne zaroven (negativne - euforia a s tym spojena energia do dalsich zapasov, pozitivne - zopakovat kvalitny vykon 2 dni po sebe od timu ako GBR nie je zrovna malickost). Prichadza logicky trend - GBR vcera zdolalo Lotyssko, tim, ktory minuly rok dokracal az do finale ME U20 a proti nim slabe Madarsko, ktore skoncilo minuly rok tretie na ME U20 B divizie, t.j. o jednu priecku za Velkou Britaniou. Samozrejme, toto su veci, ktore v globale nic neznamenaju, aspon nie z takeho vseobecneho jednoducheho pohladu. Treba pockat, zapas sa hra az neskoro vecer, dovtedy by kurzy mali byt nad 3,0..


Naposledy upravil UselessToo dne 10.07.2014, 10:35, celkově upraveno 1 krát.
KOFY9
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.11.2011
Tipy a sázky: 131
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 62.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.07.2014, 11:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UT..pozri si kurzy v Tipsporte...napriklad na GBR je na ML kurz 1,7,zvysok 1,3-1,4...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.07.2014, 12:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Som to pisal v case, kedy aj inde boli kurzy skor vyrovnane s trendom rastu kurzov na Madarov/poklesu kurzov na VB. Kedze chcem hrat Madarov, tak je pre mna vyhodne cakat, kto by chcel hrat VB, je jasne, ze cim skor zareagoval, tym lepsie pre neho..
Normik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.6.2008
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 52.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.07.2014, 21:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ti naši, to je strašna tragedie, ten tym je v naprostem rozkladu. Šílene, jak jim za ty 2 rok ujel vlak Sad
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.07.2014, 8:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.den:

Gruzinsko ML (4/10 - 4,75 - bet365)
Taliansko ML (2,5/10 - 3,2 - bet365)
Cierna Hora ML (4/10 - 5,5 - Unibet)
Izrael ML (3/10 - 4,0 - bet365/SB) - Expekt 4,4
Svedsko ML (2/10 - 15,0 - Unibet)


LTU v hcp & TUR vs MNE under (oboje ma tendenciu padat, zatial)
+10,5 MNE & +20,5 SWE (2,5/10 - 3,42 - Unibet)

--------------------------------------------------------------------------------

Vcera, da sa povedat, ze jediny vacsi ulet a zrovna Svedi, to uz tak byva u mladeznikov, resp. najma pri ich tipovani. Za chybu sa da povazovat len ten tragicky tip na hcp. Tragicke na nom bolo to, ze som si neuvedomil vsetky suvislosti - Nemci den volna, Svedi dalsi den zapas so Slovinskom. Keby to bolo naopak, Svedi by vyhravali o 20, zaverecna stvrtina dopadne skor 10-25, nez 25-10. Ci uz to suvisi s povahou narodov, ako aj s faktom, ze Nemci by mohli a chceli ist az do konca, naopak Svedi, ked uz videli, ze to dnes nejde a nepojde, nemali dovod bojovat za kazdu cenu - s vedomim, ze ich cakaju dalsie 3 zapasy v 3 dnoch, pricom zapas poslednej spasy ich caka hned den potom.

Je skoda tipu na Izrael? Z casti ano, ale solo by som to nehral nikdy a je otazne, co ine by som k tomu vybral. Tip vyborny, tak by to malo vyzerat - spojenie faktov a realizacie na jednotku. To iste Madari s VB. Ked to vychadza z uvodu skupiny/ME, potom sa aj podstatne jednoduchsie tipuju dalsie dni (ako to ja nazyvam, clovek sa dostanem na vlnu - podcenuju sa tie spravne timy, urcite timy prehravaju v dane dni, ked maju, ini zasa prekvapia, ked je na to priestor, zrazu zacne vsetko do seba zapadat). Napr. Svedsko je v tomto smere dvojitou prehrou - Nemci den volna a potom zapas so Slovinskom, ktore bude 4in4 v danom zapase po suboji so Svedskom, ktory je klucovy, aj po prekvapivom vyhre Spanielska.

Zrovna tento zapas ma prekvapil najviac. Spanielom sa zahravanie, resp. pomalsi start do turnaja (ocakavany) tentokrat vypomstil. Od uvodu sa rozohral Matic Rebec, nevysoky talent na rozohravke, kde sa dlhodobo spekuluje, ci z neho bude velky hrac alebo to bude len hrac, ktory dokazal vzdy zaujat medzi juniormi a s jeho vyskou nebude mat narok sa presadit medzi dospelymi, aspon nie vyraznejsie. Pridali sa k nemu rozni borci z lavicky, snad traja hraci, ktori nepatria do zakladu nastupili a premenili svoju jedinu strelu - trojku. Niet sa potom comu cudovat, ze slovinske trojky dlho boli na urovni 50%, na konci zapasu len tesne pod - 13/30.

Na livku som vcera testoval under v zapase MNE vs CZE z dovodu dobreho streleckeho vstupu Ciernej Hory - s napadom, ze sa to trochu spomali, uspesnost klesne a bude to relativne vyrovnany zapas mozno az do poslednej stvrtiny. Cierna Hora ale dominovala, absolutne mala vsetko pod kontrolou, keby hraci chceli, resp. boli nuteni vyhrat vysoko, tak vyhraju o 30-40bodov. Druhy polcas totiz hrala primarne lavicka, ked sa nahodou Cesi dostali trochu do hry, na par minut sa zjavilo to najlepsie, znova bez problemov odskocilo a scenar sa opakoval. Som to potom mierne sanoval, ale len ciastocne - Cesi nebrania vobec, toboz nemozu ubranit kohokolvek fyzicky zdatneho a vyssieho hraca pod kosom a je dost jedno, ci ma 2,05 alebo 2,15 a Cernohorci uz branit nemuseli, za druhe, druha vlna v obrane ani zdaleka nemoze byt taka silna ako ta prva.

A zahrani aj Bulhari, najma vdaka tomu, ze pocas dna to vystrelilo nad kurz 4, co uz predstavovalo jasnu hodnotu, ked som ocakaval tuhy boj. Napokon fajn - dopadlo to podla ocakavania - Bulhari velky zapas, hafo bodov, len zial Bulhari malokedy udrzia supera na nizkom pocte bodov za zapas, takze aj ked 76 bodov proti Francuzsku je monster vykon, na vyhru to znova smolne nestacilo. Stacilo ale, ze v zavere viedli o par bodov, pouceny z ich prveho zapasu (vsetko na Vezenkova, ktory mal zaroven monster prvy polcas a netreba vysvetlovat, ze davat prakticky kazdu strelu nie je jednoduche pre nikoho, uz vobec nie pre 19-rocny talent proti francuzskej obrane). Skoda, prial som im vyhru, na druhej strane, prehra, aj ked tesna, mi moze v dalsom priebehu viacej pomoct, nez ich tesna vyhra.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Najprv kategoria elitna, t.j Acko.

ITA vs CRO - som si este vcera vecer hovoril, ze ked mi daju bookies kurz 3,0+, tak to betnem. Nie nejajo moc, pretoze sa to neda, resp. zapas neposkytuje nejaku jasnu hodnotu, skor z dovodu, ze ... ITA sice 3in3, ale vcera utrpeli ocakavanu destrukciu od Turkov, Turkom isla lepsie strelba z dialky oproti zapasu s CRO a pod kosom jednoducho museli dominovat, to bolo dane. Na druhej strane, Chorvati po dni volna, lenze je to vyhra, ked prvy zapas sa prehral a koluje vam v zilach balkanska krv? Keby v tom time bola vylozena osobnost, ako tu uz bolo pisane, potom by to bol dnes zapas prave pre tohto hraca, ktory by to bral na seba a po boji by Chorvatsko dostal z rodiacich sa problemov. Taliani s ich hrou budu vzdy striedat podareny a nepodareny zapas. Chorvati by mali byt prijemnejsim superom nez Turecko, co sa hry tyka. Nemam velke oci, na druhej strane, co som si povedal, to dodrzim. Som pripraveny, ked vyvoj bude dobry/vyborny, zmenit a zahrat Chorvatov. Taliani, aj vcera ukazali, ze je to smrst jumpshotov za 3body, prip. dlhych dvojkovych pokusov, t.j. to, na co sme zvyknuti aj od talianskej muzskej repre. Strategia, bude to padat, tesne vyhrame, nebude, dostaneme nalozene..

MNE vs TUR - Turci po skvelom vykone (aj ked vzdy je to trochu pokriveny pohlad, ak proti vam hra tim ako Taliansko) dnes v uplne inom suboji, co sa tyka stylu hry. Cierna Hora ma mnozstvo dlhanov pod kosom, kde ich jedinym hendikepom su TH. Je to tretie kolo, faktor unava moze zacat fungovat, urcite nie ale pre Ciernu Horu, ktora v prvom kole mala volno a vcera s Ceskom to bol treningovy zapas, kde hviezdy toho moc neodohrali, dokonca sa ani nemuseli nasilu tlacit do zakoncenia - Vrbica 0/2 napr. Cernohorci tak dominovali pod kosom, ze vystrelili za 3body len 11krat. Dnes to rozhodne nebude taka dominancia, na druhej strane je to tim, ktory dokaze konkurovat podkosu supera, celkovo vybornym cislam na doskoku a vsetkemu, co s tym suvisi. Este pred MS som pisal, ze Turecko nepovazujem za elitny tim a zatial nemam dovod nieco menit, aj ked da sa povedat, ze minimalne ciastocne ma v urcitych veciach prekvapuju (nie zeby som si myslel, ze tam nie je talent). Cierna Hora, tak ako su karty vylozene na stole, maju dnes sancu a kurz je vyborny, nieco okolo 5,0. Pre mna je tu zaujimavy aj under. Ocakavam boj - z tureckej strany nieco na sposob zapasu s Chorvatskom, z pohladu MNE klasickejsi zapas, t.j. underovy, zapas s Ceskom neberiem ako meradlo cohokolvek, co suvisi s kvalitou a uz vobec nie s bodmi.

RUS vs BUL - tak ako to je rozdane, NB. Rusi ubojovali vyhru s FRA, BUL nie, Rusi den volna, Bulhari dva tazke zapasy, kde smolne prehry urcite nedodali na psychickej a ani fyzickej pohode v time. Skor hra na Rusov, ale hcp -4,5 v sebe skyva rozne nastrahy. Ked nieco, tak tymto ruskym smerom, mozno dam do akovky, uvidim.

SRB vs ESP - tahak dnesneho kola, viac-menej vyrovnany zapas, kde verim Srbom (den volna, nepodareny uvodny vykon). Kedze ale Spanieli vcera prehrali a kurz na Srbsko je 1,6-1,7, tak pred zapasom to neumoznuje pomyslat na akekolvek solo, do akovky je to zasa prilis rizikove, zostava nejake livko (ESP dobry start, SRB otocka..).

GRE vs HUN - zapas nalajnovany jasne, zial bookies nezohladnili nejako vyrazne vcerajsie vitazstvo HUN nad GBR, necudujem sa, resp. Greci, ako domaci, toboz, ked to vcera krvopotne, ale predsa, zvladli, su dlhodobo mierne nadhodnoteni. Greci win, hcp nebrat, uz len z dovodu, akym sa prezentuje Madarsko - obrana, malo bodov. Mozno supnut niekam under, ale pri takomto tipe by sme boli trochu pozadu - viac-menej by islo o tip, kde verime nejakemu vysledku a nie, ze hranica je vylozene hodnotna. Greci zaroven dva tazke vyrovnane zapasy za sebou, Bochoridis, vcera skvely a rozdielovy hrac zapasu, uz toho zacne mat pomerne plne zuby, resp. dnes naopak necakam od neho nic zazracne.

FRA vs ISR - Izrael, pekny kurz, vcera free win proti Poliakom bez toho, aby islo o boj, bez toho, aby napr. Koulechov bol nuteny hrat vacsinu casu zapasu apod. Francuzi dva hekticke zapasy za sebou, vcera skvely Dallo, dnes je uloha jasna - vyhrat pomocou Mama Jaiteha. Izrael nema nejakeho obra pod kosom. Kurzy 4,0 su hodnotne na Izrael s tym, ze to v zavere moze byt znova plece pri pleci a ak Izrael bude co i len na chvilu v tesnom vedeni, bude tu idealny priestor k malej poistke. To samozrejme predbieham vyrazne sled udalosti..

SWE vs SLO - niet o com, Svedsko. Vcera im nevysiel zapas, nikto tu z nich nerobi kandidatov na stvrtfinale a uz vobec nie na boj o medaily, faktom je, ze timy ako Nemecko a Slovinsko su celkami, kde Svedi pri dobrom vykone realne mozu vyhrat. Oproti vcerajsku vieme, ze zly zapas si Svedi uz vybrali. Vcerajsok ich nestal moc sil, zaver sa uz vypustal, sancu dostala aj lavicka vo vyznamnejsom meradle, zapas hrali skor nez Slovinsko. Slovinsko 3in3 s vedomim, ze zajtra hraju proti Nemecku, co pri vcerajsom vysledku SWE vs GER je rozhodne ten dolezitejsi zapas. Tipu napomaha mimo svedskeho zmaru aj vykon a vysledok Slovinska proti Spanielsku. Nemoze to byt lepsie nalajnovane, uz len cakat, kym zareaguje masa a zdvihne uz tak vysoke kurzy/hcpy na Svedsko este vyssie.

LTU vs LAT - neviem, mne z toho vychadza jasna vyhra. Samozrejme, dopredu bolo jasne, ze hcp bude vysoky, resp. na urovni toho zradneho medzi 7-10bodmi. Je to male derby, male z pohladu, ze Lotyssko nikdy nebolo tak basketbalovou krajinou ako Litva. Litva po zlom vykone a vyhre, den volna, Lotyssko dve smolne prehry po slusnych vykonoch. Vcerajsok z ich pohladu nemohol dopadnut horsie a to by sa dnes malo prejavit neblahym vysledkom. Vcera trojky fungovali, Pacesniks zahral slusny zapas, napriek tomu to nestacilo - z pohladu Lotysska bol problem v tom, ze velmi rychlo sa dostali do problemov s faulami Smits a Gromovs, t.j. podkosova dvojka a trojka tohto timu. Sice podla ocakavania dokazali ustrazit Diamantakosa (mal 3 zakoncenia za cely zapas, dostali ho do problemov s faulami, t.j. v druhom polcase prakticky nehral). Tazko sa to tipuje pri tom hcp, ale cakam vyhru o 15 a kedze ide o derby, necakam, ze to vypustia. Zrada je v tom, ze Lotysi maju den volna, prehrali 2 zapasy, takze do toho pojdu aj za velmi nepriazniveho stavu naplno, na strane druhej hra Litva zapas na dalsi den, pozitivne je, ze len so slabym Madarskom, pricom Litva dobre rotuje hracov aj za vyrovnaneho stavu, takze toto by vyznamny vplyv v neprospech tipu mat nemalo.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Becko, tych vysledkov z pripravy moc nemam, nemal by to byt moc velky problem.

GEO vs FIN - Finov nepodcenujem, naopak tento rocnik mal v minulych rokoch dobre, az na Finsko vyborne vysledky. Na strane druhej Gruzinsko minuly rok hralo v elitnej kategorii U20 a vacsina hracov bola z rocnika 94. Ked si k tomu pripocitame, ze tento rok im nechyba ani ich hlavna mladeznicka hviezda Beka Burjanadze, uz byvaly spoluhrac Tomasa Satoranskeho z Cajasolu Sevilla, vyborny tim, ktory by mal slusne parametre aj v A kategorii, je na svete. Strach u Gruzincov je v slabsom vybere na rozohravke, mnoho strat a lacne kose supera mozu pozmenit misky vah, resp. spravit z Gruzinska naozaj prijemneho partaka k vysokym kurzom a nevyhodneho pri nizkych. Nech sa vec ma akokolvek, kurz nad 4,0 na Gruzinsko je snad vtip.. (ked to znova citam, tak je to trochu nadnesene, to je fakt xD).

Estonci s Jurtomom a Saarem, ktori hrali na domacich ME U20 minuly rok a ktori tahali v minulosti tento rocnik. Rumuni sa postupne basketbalovo zlepsuju, tak ako som ich par rokov dozadu mohol s cistym svedomim dopredu a pravom odpisat, v poslednych rokoch su minimalne konkurencieschopny, s par slusnymi hracmi dokonca nadpriemerni. Ukrajina je favorit na postup - Boyarkin a Sakhniuk by mali vytvorit vyvazenu stvoricu s podkosovymi obrami Zagrebom a Koreniukom. Hcp vysoky, Holandsko pre mna neznamou (som zvedavy na Jita Koka). Svajciari bez Andjelkovica napr., Rakusani bez Poelttla, vypisana rovina, nezaujem, v dalsich dnoch je v plane hrat proti obom timom. Cyprus a Portugalsko, nemam paru. Belgicko a Bosna, slager dna. Domaca Bosna v plnej polnej, t.j. s Buzom, Vrabacom a najma - s Jusufom Nurkicom. Tato Bosna by na Krete bojovala o stvrtfinale a to nesrandujem ani trochu. V domacom prostredi sa necaka nic ine, nez jednoduchy postup smerom naspat do A kategorie. Na druhej strane, Belgicko je timom, ktory kvalitativne ma na postup tiez. Lecomte, ktory ziaril uz minuly rok, je o rok starsi a hral by aj na dalsi rok, kedze je stale rocnikom len 95. K nemu El Khoumchar, Hemeleers, Bako, Mollekens, Francois, nechyba prakticky nikto kvalitny z rocnikov 94/95, ktori sa dobre prezentovali v minulych sezonach. Dnes asi nema zmysel ist proti Bosne, aj ked kurz 6,5 je lakavy, v dalsich dnoch bude Belgicko timom, ktory by mal byt len tazko k porazeniu.



Naposledy upravil UselessToo dne 12.07.2014, 14:51, celkově upraveno 4 krát.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 10.07.2014, 10:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zda se mi, ze Gruzii trochu precenujes, před rokem sice v A-cku, ale s bilanci 0:9 beznadejne poslední, a před dvěma roky v B-cku U18 az sedmnacti (Finove ctvrti), měli sice blbou zakladni skupinu s Bosnou a Belgii, Finsko vsak v pozdejsi fazi Belgii i Bosnu porazilo ...

Ale je to první zapas, stat se muze cokoliv, zvlaste když jsem videl výsledky posledních prip.zapasu Finu v Lotyssku (86:113, resp. 51:118), to je az nepochopitelny rozdil
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.07.2014, 11:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vsak prave - prve zapasy. Ja nepovazujem Gruzinsko za nejaky spolahlivy tim, ale v B divizii, aby na nich bol kurz cez 4 a stupal proti timu ako Finsko (nech vysledky z minulosti su akokolvek pekne, stale to bolo v konfrontacii B divizie), to je jednoducho jasna vyzva k zahratiu. Dokonca aj bez Beku by som mal tendenciu uvazovat o zahrani Gruzinska (co si pamatam, minuly rok sice 0-9, ale striedali sa podarene zapasy, treba chapat, ze po boji prehrali a prehrali kvoli tomu, ze v time chybal lider, osobnost + vacsina hracov bola z rocnika 95 s tymi, kde od uvodu to islo jednym jasnym smerom. Ked to bude dnes ich zly zapas, pri prvom zapase sa to odhaduje zlozito, ano, prehraju, som si toho vedomy. Ked to bude nieco medzi, zalezat bude na Finoch, ked to bude podareny zapas, urcite vyhraju. A percenta toho, ze nastanu jednotlive situaciu su zrovna dnes vyrovnane, fakt sa neda z nicoho vyvodzovat, co by mali dnes predviest, ci uz u jedneho alebo u druheho timu.

Pozeram, ze Gruzinci zajtra hraju s Rakuskom, Fini maju volno. Z toho vyplyva, nehrat hcpy na Gruzinsko ani v tom najblaznivejsom napade (nie zeby som ja chcel, skor plati pre ostatnych).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.07.2014, 11:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.den:

Vcerajsok, da sa povedat, ze bolo to o favoritoch. Logicky to znamena, ze vacsine mojich dogov psenka nekvetla. To, ze prehrali by ani tak neprekazalo, problemom bol skor sposob a vyvoj, akym prehrali. Napr. MNE asi tazko mohlo byt zlym tipom, lenze ked prehravaju o 20 a az v poslednej stvrtine zaberu, zacnu davat trojky, lepsie doskakovat, tak tazko s tym dokazem nieco urobit, jedine pozitivum je, ze pokryju hcp, lenze pre ML je vyhodny len ten druhy model - dobre zacnu a potom logicky zacnu odpadavat (vplyvom faulov/zhorsujucej sa strelby/zlepsujucej supera/lepsej rotacie supera a mensej unavy..). Ani z Izraela sa nedalo vymackat nic, jedine Svedsko splnilo predpoklady - idealnejsie by bolo, keby o 10 vyhrali, ale aj za tento pocin im nemozem nadavat - 5-6 minut pred koncom vyrovnali a to mi stacilo vzhladom k nepodarenemu dnu a investicii - cakat viacej, ked v druhom polcase len dotahovali, by bolo prilis optimisticke s tym, ze ked ten tim prehrava, co i len o 2-3 body v uplnom zavere, uz to clovek nijako nepoisti, ak ten tim bol pred zaciatkom zapasu takym outsiderom.

Litva v hcp easy, v prvom polcase Litva nic extra, aj tak to stacilo na pohodlne vedenie o 14, v druhom polcase to bola uz len jednostranna zalezitost - Lotysi pokracovali v ofenzivnom zmare, Litovci si s unavenejsim superom robili, co chceli. Pokryli aj Rusi, v globale asi vsetci opravneni favoriti (Srbi, dokonca aj v Becku Bosna proti nevyspytatelnym Belgicanom).

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Dnes sa mi tam nepaci skoro nic, urcite nie na nejake vyrazne solo. Vdaka tomu vysokemu hcpu ma zaujali znova Cesi. Som si vedomy, co su zac, lenze Turci su 3-0, Cesi 0-2 s tragickym skore, tento zapas Turkov nemusi moc zaujimat. Zaroven su 4in4 a Cesi po dni volna. Neverim, ze Cesi vyhraju, ale ten hcp by so stastim a s nejakym lepsim predstavenim pokryt mali a mohli.

Belgicko vs Luxembursko by som zahral, keby som stihol lepsi hcp, nez je ten nad 20. Takto je to uz vypisane zradne - treba si uvedomit, ze v takto pocetnej skupine su dolezitejsie vitazstva nez skore, uz vobec nie proti timom, ktore o tie 2 miesta bojovat nebudu. Plusom je, ze Belgicko vcera prehralo a zajtra ma den volna = bude tam vacsia chut vyhrat, co najvacsim rozdielom, resp. tam nebude take setrenie za extremne priazniveho stavu, ake by prislo, keby na dalsi den hrali s inym timom.

VB vs Grecko, Grecko skoro vcera prehralo s Madarskom, co je urcite nevyhoda pre tento tip, aj preto som pisal, ze dnes tam neexistuje nieco nad Slnko jasnejsie, co v sebe minimalne skryva vacsi potencial kurzoveho prekvapenia. VB po dni volna a tragickom predstaveni s Madarskom (vyborna obrana a neschopnost skorovat, oboje sa stretlo). Greci 4in4, zvladli 3 zapasy po sebe, ktore boli tesne az do uplneho konca, vcera a predvcerom zdarne tesne koncovky dotiahli do uspesneho konca. VB treba brat ako tim, ktory moze porazit kohokolvek, ked zahra Nelson a prida sa k nemu minimalne jeden hrac, tak ako to bolo v prvom zapase proti Lotyssku. Treba pockat, kurzy stupaju, uz su niekde nad 7.

Izrael s Ruskom, nieco podobne v mensom vydani. Povazoval by som za chybu nezahrat to iste na Izrael, ak su podobnym outsiderom proti podobnemu timu. Cele sa mi to uplne nepaci z dovodu, ze ten kurz nie je az taky, aby som to mohol zahrat s uplne cistym svedomim, resp. ze Rusko dokonca povazujem za lepsi tim nez Francuzsko. Na druhej strane by sa Izraelu malo hrat lepsie prave proti Rusom, nez vcera proti Francuzom, kde napokon naozaj bol klucovym rozdielovym hracom Mam Jaiteh.

Svedi so Srbmi je nieco obdobne ako Cesi s Tureckom. Vyssi hcp, nevyhoda v tom, ze Svedi su 3in3 po relativne slusnom vykone proti Slovinsku s tym, ze Srbi su urcite lepsim timom ako Turecko. Srbi maju vo zvyku podobne zapasy vypustat, Svedi maju pred sebou kombo Srbsko/Spanielsko, Spanieli 1-2, takze pravepodobnost postupu do top12 je na bode mrazu, naopak Srbi su 2-0 a zajtra hraju proti priemernemu/podpriemernemu Nemecku. Na ML nemam odvahu, resp. to nie je odvaha, to je cista racionalita, Svedi za normalnych podmienok nemozu vyhrat, resp. mozu, ale kurzy mi tu pravdepodobnost nezaplati v plnom rozsah (PP 34,0, to by zrejme bolo tak na hrane).

Rakusko vs Gruzinsko, treba sledovat vyvoj hranice. Hra sa az vecer, Rakusani znicili Svajciarom, co nie je meradlo, lenze treba si spomenut, ze vcera pred zapasom bola na tento zapas vypisana rovina. Gruzinci naopak nielenze nevyhrali, ale ani nepokryli - potreboval som dobry vstup, aspon, lenze na oplatku som dostal finsku trojkovu kanonadu. Bolo zrejme, ze im to nevydrzi po cely zapas, co z toho, potreboval som, ked uz, aby sa tie polcasy otocili. V prvom totiz na 7 trojkach zo 14 pokusov sa podielalo 7 roznych hracov, pricom to boli najma borci, ktori mali napr. jednu jedinu strelu a par minut na hracej ploche. Zaujimavost cislo 2 - Gruzinci vystrelili viacej trojkovych pokusov ako Fini. Tu uz je nieco v neporiadku, resp. sa tazko sa s takymto stylom vyhrat zapas, ak vy na to nemate vobec hracov a super je vo vsetkych kategoriach nebezpecny najma z tejto oblasti. Priznavam, nevsimol som si, ze tam chybaju 1-2 hraci, ktorych som tam v mysli videl, najma jeden slusny center a jedno SF, takze v tomto smere si musim pozametat pred vlastnym prahom. K tomuto zapasu - mne sa Gruzinsko zle hra ako favorit - planujem to hrat do nejakej akovky, kde dovera bude o to vacsie, o co nizsi bude hcp, resp. radsej by som hral 1,7 na ML nez ten drobny zradny hcp, zrovna u nich urcite. Bez Poelttla a po vcerajsich gruzinskych trojkovych manevroch som stale na strane GEO..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.07.2014, 23:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.den:

Po zlom dni vacsinou prichadza dobry az vyborny, da sa povedat, ze zial bol az moc dobry, lepsi nez ponuka a okolnosti, ktore by viedli k presvedcivejsim a istejsim tipom. Mozno az na Svedsko, ktore zaujimavym sposobom nepokrylo ani hcp, pricom polovica zapasu bola absolutne vyrovnana a rad by som dodal, ze nie vdaka tomu, ze Srbi na to kaslali, ze hrala lavicka, resp. ze k zapasu nepristupili tak, ako sa ma (z pohladu supisky a rotacie, uz o motivacii a podceneni by mohli hovorit leda tak srbski mladici osobne). Zaujimave je, ze vyrovnane hrali aj bez zraneneho Lofberga, az som si hovoril, ze preco Svedi hraju dobre od uvodu vtedy, ked je to mne a aj im k ... (to je ten vplyv absolutne nevhodnej variancie, z ktorej nevytazi nikto a len to nastve, pretoze ten potencial tam je - na tuto vec doplatili Bulhari a aj Lotysi v ich skupinach). Cesi na chlp pokryli, zapas v nicom neprekvapil, Turci zasa prikladna rotacia, kde sa znova nasiel hrac, ktoremu zapas vysiel, trener mu s citom dal viacej minut na palubovke a ten sa mu za to odvdacil vybornym vykonom. U Birsena ma to neprekvapuje a uz vobec nie proti Cechom, v minulych zapasoch ma viacej prekvapil u Turkov ten jednorazovy vykon od hracov, ktori boli pre mna do poctu a pritom dokonale dokazali zahrat proti urcitemu superovi a to nie tak, ze splnili svoju ulohu roleplayera, oni zohrali absolutne klucovu ulohu (Altunbey proti Chorvatom, Yasar snad vcera, Turen v klucovych momentoch v zapase 2 a 3). Cesi su zaujimavy ukaz - niektori hraci su uplne na facku v kazdom zapase, sa az cudujem, ze dostanu dalsie a dalsie minuty a dalsie a dalsie strely od spoluhracov. Na druhej strane, ono tych pozitiv tam moc nie je, ale aj tak. Krivanek, to je ukaz sam o sebe. On je snad este marnejsi nez minuly rok, to je unikat. Z vyborneho vykonu Peterky a Festra (8/9 strelba) dokazali prehrat o 17 proti Turecku. Znova sme pri obrane, hocikto si s nou vytrie, o to viacej sa tesim v tomto pripade na dalsiu fazu, kde rozhodne nepribudnu suboje s vyrazne slabsimi supermi. V utoku, sice par hracov vystreli do vysin, lenze tam neexistuje konzistentnost toho zvysku - mimo tria Festr/Peterka/Slechta - ten jednorazovy zazrak, zvysni hraci vyprodukovali strelbu 5/34 a to treba doplnit, ze po uvodnej stvrtine a vedeni o 13 z pohladu Turecka sa zapad "dohraval", tym myslim, ze Turci kontrovali vedenie a cely zapas a Cesi im to nijako nezneprijemnili.

Izrael/VB win/win. V pripade VB som istil, na vklad a nejaky drobny zisk, konecne sa usmialo stastie aj v tomto segmente tipov. Velka Britania potesila, pretoze bolo to presne o skvelom vykone Nelsona. Bolo by blbe povedat, ze vsetko zvladol sam, to nie, ale Nelson bol tym hracom, ktory ked Greci zacinali trochu odchadzat (a to myslim max. viedli len o 7 pocas zapasu) pozdvihol svoj tim, ci uz ziskom, alebo trojkou a GBR sa velmi rychlo z hroziaceho trhaku supera vratila na remizovy stav. Vyrovnany zapas napokon aj hlavny hrdina rozhodol, takze fungovala aj spravodlivost, ktora vacsinou absentuje - rozhodne hrac, ktoreho nebolo ani vidiet, prip. hral pod psa. Greci doplatili na jednostrannu hru - bombardovanie supera trojkami. Dlho trojky fungovali skvele, lenze Briti sa drzali, hrali timovejsie, s vacsim mnozstvom variant a zakonceni, s moznostou zrychlit hru. Ohladom trojkovych pokusov - celkovo ich bolo 36 - v stvrtej stvrtine, v case, ked sa zapas lamal, vystrelili Greci 8krat trojku a nedali ani jednu a to pritom mimo trojkovych pokusov mali snad jedine zakoncenie mimo toho spoza perimetra. Trojka este im padla do konca zapasu, minutu pred koncom znamenala vyrovnanie na 66:66 a dalej to uz pozname..

Izrael, tam bola poistka takisto a pritom moc nestala, kedze bola za vyhodneho stavu pre Izrael. Fakt som veril, ze to dotiahnu, lenze stale to bolo len o 5-6bodov, 4-5 minut do konca, nic moc iste. Ukazalo sa, ze zaver je aj o hlave, ze outsider to ma zlozite, resp. ze 5-6 bodov sa da zmazat velmi rychlo a u mladeznikoch obzvlast. Rusi napokon zapas mohli vyhrat podobne ako proti Frantikom, zrejme uz sa stastie unavilo a sadlo aj na niekoho ineho, nez na rusky tim.

Gruzinci vo vysledku easy, ale skoro cely zapas viedli o 5-7bodov, ked to mam bagatelizovat. Belgicani easy, minutaz Lecomtea vypoveda presne o tom, ze zajtra maju den volna, takze nebol dovod hraca setrit, toboz, ked sa mu darilo a bolo potrebne mu trochu zdvihnut sebavedomie po suboji s BiH.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ITA vs MNE - priamy suboj o postup, kto vyhra je v top12, primarne ma istotu zachrany, postup do stvrtfinale bude uz pre oba timy viac nez zlozity. Neviem, vidim to na vyhru Talianov, aj ked prial by som to MNE. Vacsina veci hra do kariet Talianska, den volna, 2 prehry po nie zrovna vydarenych vykonoch - ak nehodnotime uplny zaver zapasu s CRO, ktory sa ale moc netykal hlavnych streleckych hviezd.

CZE vs CRO - druhy zapas skupiny, absolutne o hovno, zrejme vysoka lajna na over, ale aj tak to bude hratelne - strach mam len z toho, ze Festr/Peterka dnes dobry zapas a ten zvysok nie je moc bandov, ktorej by som veril, dokonca aj v zapase, ktory bude odohraty velmi uvolnene, najma zo strany Chorvatska. Samozrejme, ponuka sa aj nejaky prekvapivy vysledok, uz len sa musi zvazit sanca na uspech v pomere k vyske kurzu - riziko vyhry/prehry vkladu. Zrovna Cechom uz neverim ani ani nos medzi ocami, ale kurzy s nazorom dokazu divy, niekedy..

ISR vs BUL - to iste ako predtym, len v inej skupine - Bulhari 0-3, bez sance na postup, Izrael s istotou druheho miesta v skupine, t.j. postupu a presunu jedneho vitazstva do osemfinalovej skupiny. Bulharsko klasicky overovy tim, Izrael tim, ktory pokladam za strelecky prajny, t.j. tim, ktory dokazu trestat z dialky, ked maju dost casu a to v takom rozsahu, ze je toho schopnych vo vacsom meradle viacero hracov z timu. Neviem, aka bude lajna, ale ak nie nejaka strasidelna, k comu by mal dopomoct image Izraela, tak over je jasna volba - s vyhrou Bulharska v peknom kurze (uvidime, co znamena pekny kurz, aj ked tu trochu pochybujem..) - myslim si, ze Vezenkov nebude chciet povolit, stats su stats..

RUS vs POL - priamy suboj o postup, ak Izrael vyhra, v takom pripade bude stacit akekolvek vitazstvo Polska, o priamy pojde aj za predpokladu izraelskej prehry, lenze vtedy bude stacit Polsku len nejake extremne vitazstvo, co nehrozi ani omylom. Bude treba pockat ... za prepokladu, ze Izrael vyhra, Rusi nebudu moc motivovani, zrejme vyhraju, pretoze Polsko je odpad a dnes odohrali vdaka urcitym okolnostiam relativne zaujimavy zapas (Chassang behom chvile v problemoch s faulami, Dallo mimo (mnoho TO) a ani sa netlacil do zakocenia a Jaiteh si po vcerajsku vybral cierny den, pochopitelne - az na konci polocasu z nejakej 9.strely dal prve body a aj to bol dunk, mimo smecov snad dnes nedal body, resp. az v uplnom zavere.

ESP vs SWE; GER vs SRB - Slovinci prehrou, ktoru bola na programe dna (skor, ci neskor), zial kurz 2,3 na Nemcov bol jednoducho smiesny, zamotali situaciu v skupine B. Ani nie tak sebe, oni uz pred zapasom vedeli, ze im staci neprehrat vysokym rozdielom, nizsim, nez vyhrali nad ESP. Inak povedane akakolvek prehra o 7bodov a menej im stacila na istotu postupu. To zvladli, bodka. Dokonca im s najvacsou pravdepodobnostou bude ponechane aj vitazstvo. To za predpokladu, ze favoriti zvladnu svoju ulohu. Spanieli potrebuju vyhrat a Svedom ide len o cest, bez Lofberga po dvoch relativne slusnych vykonoch, nevidim priestor na nejake prekvapenie. ESP sa ale musia spolahnut na Srbov. Ti maju motivaciu - keby prehrali s Nemeckom, tuto prehru by si brali do dalsej faze, na druhej strane by sa zbavili Spanielska, kde som presvedceny o tom, ze ked preziju tento uvod, mozu velmi jednoducho vyhrat cele ME (ked to skoro dokazali aj horsie vybery, nevidim jeden jediny dovod, aby sa tak nestalo). Zapeklity rebus...

LAT vs HUN - Lotysi po troch prehrach samozrejme out - narozdiel od Turecka, ktore ma mnoho spolocneho s lotysskym vyberom, nezvladli uvodny zapas, tam nezahrali dobre a odvtedy uz sa to s nimi viezlo - tazka skupina po vsetkych smeroch, nespravna variancia z ich pohladu a nezvladnuta koncovka s GRE , to vsetko a mozno este omnoho viacej veci mozu za to, kde je LAT po 3 zapasoch. Kvalitativne su u mna nad HUN, po dni oddychu a tragedii s LTU su v pozicii, ze ked budu chciet, Madarov vymazu z povrchu zemskeho. Lenze absentuje motivacia a ta nechyba Madarom. Madari vedia, ze ked vyhraju, postupia, co by bol obrovsky uspech, najma zaruka zachrany v A kategorii aj pre dalsi rok. Neverim Madarom, na druhej strane, da sa verit timu, ktoremu vyhra nijako nepomoze (mozno ciastocne pomoze, ale gro veci nevyriesi)? Teoreticky sa da cakat pokles na Madarsko, ked budu vypisane kurzy, otazkou bude do akej miery a pred zapasom potom by som zahral LAT - aj podla S5, ktora bude uz vtedy znama..

GBR vs LTU - LTU nebude chciet prehrat z jednoducheho dovodu - prehru by si v takom pripade prenasali do dalsej faze. Ak Madari vyhraju, GBR spasi len vyhra, co bude docela krute vzhladom k dvom vyhram nad LAT/GRE. Po dnesku tazko cakat cokolvek ine, nez vyhru Litvy, toboz, ked maju o motivaciu postarane.

PS: 146,5 (CRO vs CZE) a 140,5 (BUL vs ISR) mi zrovna pridu ako hodne fajn lajny, cakal som horsie, ak mam pravdu povedat. ITA vs MNE prakticky rovina, takze ITA sa da zahrat do akovky, to urcite. Lotysi prekvapivo dropuju, ako keby ludia nevedeli, ze Madari hraju o postup a Lotysom uz tak moc o vela nejde, takze ocakavanie, resp. plan sa trochu kazi, resp. nekona. Na ML Bulharov je kurz slaby, prakticky rovina, tam hodnota toho, ze Izrael nemusi a Bulharsko nepotrebuje je blizka nule. Samozrejme inak je to v zapase CZE, kurzy stupaju, uz su niekde na urovni 9,0, resp. hcpu cez 15, ak som vcera pisal, ze pozitivne kurzy ma dokazu presvedcit, tak tieto su bud nedostatocne alebo stale na hrane a ja budem rad, resp. mi zrejme bude stacit, ked Cesi zahraju na ten over (co by sice malo stacit aj na pokrytie hcpu, ale zaroven to plati aj naopak - nebude over, nebude pokrytie).

Z Becka, zaujal ma na prvy pohlad kurz na Estonsko v zapase Portugalska. Portugalsko zatial velmi suverenne, naopak Estonci hned na uvod prehrali s Rumunskom o 12, kde cely zapas boli hodne tragicki - opory neboli pravymi lidrami - plus boli tam hraci, dokonca zakladu, ktori hrali mizernejsie nez borec z Gronska, ktory basketbalovu loptu nikdy nevidel a ani o nej nepocul. Testnem to, ale za max. 2u, pretoze Portugalsko naopak hralo hodne v pohode - hrali takisto so spominanym Rumunskom, ktore v pohode zdolali. Napriek tomu cakam tesny zapas, zrejme prehru Estonska, ale nieco mi tam nehra.. Zajtra pre vsetkych den volna v Becku, takze to poskytuje priestor papierovo jasne lepsim timom pokryt aj vysoke hranice - plati pre Bosnu, ktora je niekde inde kvalitou a hra doma, verit Finsku, ze vyhra 20+, aj ked kvalitu na to ma a Rakusko je odpad, skor by som to otocil - Finsko jasne vyhralo, zapas im vysiel, Rakusani vcera prehrali viacej, nez bol realny obraz - keby bol hcp 15, siel by som do toho, takto sa mi moc nechce.


Naposledy upravil UselessToo dne 12.07.2014, 9:38, celkově upraveno 1 krát.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.07.2014, 8:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemecko jsem se skripenim zubu zahral, Srbove se do CF nepochybne probojuji a pokud chteji z prvního mista, musí stejne porazit v další fazi Litvu, takze jim dnesni porážka nemůže uskodit, otázkou je, zda to bude technicky proveditelne, aniz by si museli davat vlastní kose ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.07.2014, 11:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.den:

Ani naposledy, pred dnom zasluzeneho odpocinku, to vo vysledku nebolo uplne marne. Jediny vylozene zly moment bol tip na over v zapase CZE vs CRO. Estonci boli druhy KO tip, ti ale pred poslednou stvrtinou viedli, cize da sa povedat, ze zahrali lepsie, nez som mozno cakal. Istit to pri nizkom vklade nemalo zmysel, ked to malo zaroven sancu na uspech a nebol tam potencial velkej vyhry, resp. nebol tam dovod zachranovat tych par drobakov. Nevyslo, neprekvapilo ma to, ako som pisal, ma to hodnotu, ale Estonsko zrejme prehra - stalo sa. Druhy over OK, zahadny zapas bol napokon naozaj zahadny, aj ked k rozuzleniu napokon nedoslo - remiza a vyhra Srbska, nieco magicke v tom bude, ale rozhodne nie z pohladu vyradenia Spanielska/postupu Nemecka.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Uz sa hra Bulhari by mali byt rozhodne mensimi outsiderami, nez su, inak povedane, mala by to byt viac-menej rovina. Tieto skupiny treba brat s nadhladom. Je to v podstate len priprava na "stvrtfinale zachrany", vytvorenie si pozicie, ale ako som pisal, neexistuje tu tim, ktory by nebol schopny porazit niektory zo slabsich timov/timov stredu a to plati aj pre Svedsko/Cesko, ktori toho zatial moc nepredviedli, resp. z pohladu vysledkov vyzeraju bez sance.

GER vs CZE .. laka ma to, Nemci ako monster favorit s hcp cez 10 s kurzami na CZE niekde skoro uz na urovni dvojcifernych hodnot. Mne dnes prekaza vo vybere najma ten den volna, ktory klasicky zahladi vsetky vyhody a nevyhody z pohladu unavy, ale aj nejakej variancie a potencialu toho, co timy mozu predviest, resp. ktore timy zahraju na urovni svojich moznosti a ktore naopak herne a zrejme aj vysledkovo sklamu.

HUN vs RUS .. Madari s prepracovanou obranou, zatial nadvazuju na dobre vysledky z pripravy. Rusi docela vtipne nepostupili do top12, toboz, ked v prvom zapase so stastim zdolali Francuzov. Hcp je vylozene zradny a nebezpecny, za predpokladu, ze ocakavam nie zrovna na body bohaty zapas.

TUR vs POL .. dokonca aj ten hcp nad 12 sa mi paci. Pre Poliakov je postup na urovni zazraku. Vsetko im sadlo. Co mi jedine prekaza, okrem spomenutych faktov po dni volna, je stav, kde Turci zatial presli prvou fazou absolutne hladko, uz na starte boli z pohladu bookies nadhodnoteni (co sa ukazalo, ze nebola uplne pravda), lenze po tych vysledkoch tento trend len tazko moze byt pozmeneny, skor je este posilneny, co je vidiet na tom hcpe. V globale teda skor tip, kde si myslim nejaky vysledok, nez ze by vypisany hcp bol akokolvek hodnotny s nejakou istotou uspechu. Hcpu by mal dopomoct aj fakt, ze ak Turci dnes vyhraju, poistia si postup do 1/4finale, na druhej strane Polsku prehra prekazat moc nebude, pretoze az v dalsich 2 dnoch sa stretnu v priamych subojoch v boji o postup (a tu nepisem, ze by som im v nich veril, len jednoducho je jasne, ze zrovna suboje s CRO/ITA budu rozhodovat).

UKR vs FIN .. tip z Becka, dnes viac-menej jediny. Ukrajina zatial neoslnila tak, ako by som mozno cakal. Najma uvodna prehra postavila pred tim nelahku ulohu - vyhrat do konca skupin prakticky vsetko, co bude nasledovat. Skupina je rozdana tak, ze stale by to mal byt suboj troch (UKR/FIN/BLR) a 2 miesta a GEO by mohlo do toho vniest trochu svetla tym, ze niektory z tychto timov porazi. UKR klucovy suboj so stastim zvladla, to slovo so stastim treba brat absolutne vazne, pretoze az Koreniuk v poslednych sekundach z remizoveho stavu dal na konecnych 71:69. Osobne som viacej cakal od dua Sakhniuk/Boyarkin. Ja viem, su rocnikmi 95, ale aj tak, je to len divizia B a celkovo rocniky 95, ked na to maju, nemaju vacsinou problem byt aj lidrami svojich timov, toboz v Becku. Celkovo prvy zapas Ukrajiny bol z pohladu ocakavanych lidrov nocnou morou - tesne pred koncom som sa pozrel na stats a mnou popisana stvorica, t.j. dvaja mladici a podkosove ultraduo malo bilanciu strelby 0/10 a snad 1bod spolu na konte. Potom sa neda ani cudovat, ze Ukrajina prehral s podpriemernym Holandskom. V dalsich 2 zapasoch to bolo v podstate len o duu Koreniuk/Zagreba, ktori dominovali - efektivitou, na doskoku, poctom bodov/doskokov, blokmi.. Finsko zatial vyzera, ze je o 100% lepsie, lenze.. To, ze zatial odohrali len 2 zapasy je v podstate nevyhoda, pri zauzivanom formate s dnom volna po 3 hracich dnoch. Ukrajina najtazsieho supera mala pred dnom volna, takze by mala byt v lepsom rozmare, toboz, ked zapas vysledkovo zvladla. To Fini po zapase s GEO, ktory pomerne hladko vyhrali vdaka trojkovej smrsti v prvom polcase (a uz proti horsim Rakusanom z perimetru nijako neziarili, takze skoda Gruzinska.. to len potvrdenie toho pohladu, ktory som mal aj po zapase) ako keby 3 dni nehrali zapas - ak neratame Rakusko, kde to bolo len o jednom time. Zaroven Finom zatial vsetko sadlo - na uvod im vysiel vstup do zapasu s neprijemnym superom z Gruzinska, potom to uz bolo trapenie, ale z oboch stran, ale naskok vdaka trojkam sa podarilo udrzat, resp. v uplnom zavere mierne zveladit. Druhy zapas, Rakusani 3in3 po na nich dvoch podarenych zapasoch, toboz bez Poelttla. Dolezite je spomenut, ze sa Finom zranil v prvom zapase Rajala, ktory odohral prvych 15 minut a odvtedy sa v dalsom priebebu ME B divizie neobjavil, t.j. do konca zapasu s GEO/v celom zapase s AUT. Nenasiel som nic ohladom jeho zdr. stavu, takze potvrdenie nastane az vtedy, ked nebude v S5 Finska tesne pred zapasom. Zrovna Rajala by velmi pomohol finskemu podkosu na doskoku a v eliminovani ukrajinskych obrov, zatial najvacsej zbrani supera na ME. Pre mna zapas 50na50, niektore veci dokonca hraju v prospech Ukrajiny, co som rad. Spominany harmonogram hra proti Finsku aj v tom, ze zajtra hraju zapas s Bieloruskom, tretim z kandidatov na postup do semifinale a Ukrajinci proti Rakusanom, je jasne, ktory tim moze ist do zapasu uplne naplno a ktory moze a musi z casti kalkulovat aj s dalsim priebehom. Predsa len, Finsku na postup zo skupiny bude zrejme stacit prehra s Ukrajinou a vyhra s Bieloruskom, Ukrajina na druhej strane si prehru uz dovolit nemoze.

GRE vs SRB .. nieco na sposob zapasu RUS vs HUN. Greci vedia branit, aj bez Papapetroua, ktory sa napokon neuzdravil ani na druhu fazu ME, dokaze potrapit a v podstate zdolat kohokolvek, ak to sadne zvysnych oporam timu. Po dni volna je dilema, ako to bude. Grekom by nemalo hrat do kariet, ze v podstate nehrali az 2 dni. Srbi su samozrejme lepsim timom, lepsim o viacej bodov, nez je hcp, Srbi zaroven hrali v sobotu, nemuseli vydat spickovy vykon, resp. ho ani nevydali, resp. mozeme okolo toho robit rozne zavery a k pravde sa nedopatrame.

ISR vs CRO ... v podstate vyborne vypisane. Laka to zahrat ISR, ale chyba tomu nejaka opora, nejaka zjavna vyhoda, preco tak ucinit. Da sa to zahrat len s napadom, ze bude to vyrovnany zapas, ISR sa bude drzat, o par bodov viest s tym, ze ked sa to zacne zhorsovat, nastane nejaky zlom, tak sa to preda s drobnym ziskom. Ak sa teoria nepotvrdi a Izrael easy vyhra, este lepsie. Osobne si scenar jasneho vitazstva CRO ani moc neviem predstavit, aj ked sa zial ani neda vylucit, preto je to take zamotane, ako som popisal. Karlo Zganec by mohol mat velky den, zasa raz..

TAL vs FRA, ESP vs LIT ... znova dva zamotane zapasy. V jednom sa bookies snazia podhodit Litvu v relativne peknom kurze. Spanieli ale prezili svoju smrt a uz to moze byt len lepsie. Dokonca ani po dnesnej prehra nemusia byt z hry o stvrtfinale. Scenar trapenia a nasledneho uspechu je bezny a u mladeznikov, toboz, ked absentuje dominantny tim, resp. dominantni hraci v danych timoch. Pre mna NB. Taliani su idealne muzstvo na prekvapenie, to dnes bookies zvladli tym, ze su Taliani vypisani ako dog. Lenze nie su zrovna vysoky dog, v blogale asi ten najnizsi, ako byt mohli. Za druhe, vyskova prevaha FRA. Za tretie, ich podkosovy drziak Jaiteh bol proti Polsku totalne marny, uz len jednoducha logika hovori, ze dnes proti idealnemu superovi v tomto smere budu vyucovat. U Talianov je zaujimave, ze zrovna proti MNE dostali viacej do hry Candussiho, mladeho 210cm vysokeho centra a ten sa odvdacil neskutocnym vykonom. Zrazu ma Taliansko variantu, ktoru dlho nemali, resp. ju doteraz neaplikovali. Uvidime, ci ju dnes pouziju. Problem je, ze Candussi sa dnes bude trapit, v utoku stopercentne a v obrane by bol lepsi Aristide Landi. Ako kazdy zapas Talianska, aj tento je o Taliansku. Pojde triu strelcov strelba jumpshotov, dokazu si najazdmi vynutit fauly na Chassangovi/Jaitehovi..., cim otupia vyskovu vyhodu FRA atd atd.
kimil135
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.4.2013
Tipy a sázky: 482
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 74.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.07.2014, 16:57 Předmět: 14.7/20:00 Bosna a Hercegovina U20 - Estonsko U20 tip 1 hcp -32,5 (1,85 William Hill) 4/10
Pište tipy na sázení
Citovat

14.7/20:00 Bosna a Hercegovina U20 - Estonsko U20 tip 1 hcp -32,5 (1,85 William Hill) 4/10
Čekal jsem over kolem 35,5

Bosna je podle mě největším favoritem tohoto ME divize B a zatím to jenom potvrzuje když drtí své soupeře jednoho za druhým. první zápas se sehrávali a porazili Belgii 71:50, další dva zápasy hráli proti slabým týmům a proti Kypru vyhráli 104:56 a proti Rumunsku 96:40. Estonsko patří mezi slabé týmy a první zápas prohrálo s Rumunskem 58:70 i druhý zápas prohráli tentokrát s Portugalskem 64:76. Dneska je ale čeká velmi těžký soupeř který hrají rychlý basketbal a stým si Estonci nebudou vědět rady a prohrají o hodně bodů. Handicapy klesají kolem oběda tam byl ještě hcp -37,5 a teď už tam jen -32,5.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy