Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
FIBA Men's U19 World Championship (Praha, 2013)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.06.2013, 8:39 Předmět: FIBA Men's U19 World Championship (Praha, 2013)
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera zial malo casu, ono som povodne chcel nieco hodit k zapasom este v stredu vecer, ale bolo by to bez akychkolvek hranic, ktore zial sa vypisovali vcera az nieco pred obedom a ako to uz byva zvykom, vypisovali sa postupne..

V prvy den som si nieco zahral, to by bol hriech, aby som tak neucinil, pomerne fajn vysledky. Zakladne skupiny sa hraju v troch dnoch za sebou, co je dolezity faktor, pretoze mnohe timy su zavisle na vykone jedneho/dvoch hracov, prip. aj ich rotacia je velmi uzka, v podstate fungujuca na 6/7 hracoch, napr. ako v pripade Iranu.

----------------------------------------------------------------------

Nebolo to obligatne preview z pochopitelnych a popisanych dovodov, takze popis prichadza, taky jednoduchy k dnesnym zapasom..

Chorvatsko vs Kanada, suboj dvoch timov, ktore este pred mesiacom mierili velmi vysoko. Neda sa povedat, ze sucasne timy su uplnym opakom, tj. ze by mali predvadzat nejake zahanbujuce vysledky, ale obom timom chybaju extremne klucovi hraci - na strane Kanady ocakavana jednotka draftu NBA v roku 2014 Andrew Wiggins, pre Kanadu rozdielovy hrac, ktory by inak slusne muzstvo posunul do hry o jednu z medaili. Chorvatsko, klasicke nezhody, problemy, k tomu este neuvolnenie Maria Hezonju z Barcelony a problemy s alergiami Dominika Mavru. To su dvaja klucovi hraci, ktori su nenahraditelni z pohladu sanci Chorvatska vyhrat cele MS, co bol a mozno aj je stale cielom tejto uspesnej chorvatskej generacie. Nechyba superstar Dario Saric a uz vcerajsok jasne ukazal, ako to bude na palubovke vyzerat - proti J.Korei si tento mlady supertalent pripisal neskutocny TD - 32bodov, 12 doskokov a 12 asistencii. Tu sa dostavame hned k problemu - proti azijskemu timu uz musel chorvatsky tim riadne zatopit, aby vobec zapas v pohode vyhral, Dario prakticky nezliezol z palubovky a Mislav Brzoja, ocakavana hlavna pomoc Sarica, tiez nie. Staci sa pozriet na Amikov, ako rotovali hracov proti papierovo slabsiemu celku a uz dopredu zaciname dostavat odpoved, asi ako skonci chorvatsky sen o zlate. Zapas proti Kanade, ziaden med a to este v sobotu pride na radu Spanielsko, ktore ma pod kosom velmi zaujimave duo hracov, ako aj vyrazne vacsiu rotaciu a sirku kadra. Kanada sa pri neucasti Wigginsa opiera o ocakavane trio Lyles/Ennis/Rathan-Mayes, to aj vcera drzalo Kanadu nad vodou v zapase so Spanielskom, vsak dalo 54 z celkovych 70bodov. Z tohto zapasu som nieco videl, kym nevypadol cesky free stream z MS na zvysok dna.

Spanielsko ako keby dobre vedelo, ze turnaj je dlhy a neda sa vyhrat v prvom zapase. Celkovo Spanieli mali velmi dobru pripravu a ak sa im vyhnu zranenia, mozu to dotiahnut daleko. Tak ako J.Korea vs Chorvatsko bol jasne overovy zapas (Korea znama svojou dynamickou hrou, Chorvatsko tradicne mysliace skor na utok s moznostou statisticky sa ukazat, samozrejme aj so znacnou vyhodou pod kosom, najma pri absencii vychadzajucej korejskej hviezdicky, Lee Jong-Hyuna. Proti Spanielsku to nebude ine, som zvedavy na vysku hcp, predsa len Spanieli vedia, co je to obrana, na druhej strane, budu chciet posetrit sily na zajtrajsi zapas proti Chorvatsku.
----------------------------------------------------------------------------------

Brazilia bude patrit k najviac underovym timom na MS, vcerajsok tuto tezu len potvrdil. Brazilia zaroven demonstrovala, ze proti dobrym podkosovym zostavam bude mat problem sa presadit a ak im nebudu padat stastne trojky, tak len velmi tazko budu moct zvitazit. Lucas Dias, hlavna postava brazilskeho timu vystrelila uz v prvom zapase 15 trojkovych pokusov, cely tim potom 30, co je o 5 pokusov viacej nez za 2body. Z toho vyplyva, ze Brazilia bude velmi variancny tim, velmi dobry outsider, velmi zly favorit. Po vcerajsej ocakavanej prehre so Srbskom si Brazilia spravi chut so Senegalom. Oba africke timy zial neprekvapili, krivka mladeznickych timov z Afriky ma skor klesajucu tendenciu, absencia taktiky, techniky a skusenosti sa ani velkou atletickostou nahradit neda.

Srbi, pre mna velky favorit celych MS. Sice ani tomuto balkanskemu timu sa pri formovani vyberu nevyhli problemy (najma s disciplinou, vec tak bezna..), ale na kvalite to aj tak moc poznat nebude. Srbi maju vyborny tim aj pod kosom, aj na rozohravke, vcera nepredviedli nic extra a Braziliu aj tak zdolali o 15bodov. Zaujal len Stefan Pot svojim uz tradicnym vykonom - 9bodov/13doskokov/5asistencii/5ziskov. Pre srbsky tim je podobny makac a allrounder extremne dolezity, pretoze to vacsinou srbskym timom chyba a nielen na mladeznickej urovni. Dnes je superom Australia, ktorej chyba Marko Djeric... Marko o MS prisiel po tom, co si prestrelil nohu. Australia je neprijemny super, aj ked rozhodne nie celok, ktory by mal bojovat o jednu z medaili.
--------------------------------------------------------------------------------

Cesko vs Argentina, Argentina mala mnohe problemy so zdravim pri svojich hracoch, celu pripravu marodil Gabriel Deck, na poslednu chvilu sa zranilo duo Vildoza (dolezity hrac) a Moreno. Aj ked Gabriel Deck hral proti Iranu, tak vykon Argentiny nebol dobry, od timu ako Iran dostavalo 3 stvrtiny neskutocnu naloz, co je pre Argentinu netypicke - moc bodov Argentina nedostava, takze prehravat o 28bodov v tretej stvrtine bol fakt epicky pocin. Napor v 4.stvrtine uz mohol mat len kozmeticky charakter. Cesi podla ocakavania zahrali dobre proti Litve. To, ze Litva obhajuje titul ma v pripade MS U17/U19 velmi maly vplyv. Tim samozrejme nie je zly, ale rozhodne to nie je nejaky isty medailovy kandidat, nedajboze favorit na zlato. Otazkou dna je - Argentina hrat horsie nemoze, nez hrala prve 3 stvrtiny, Cesi naopak hrali okrem uplneho uvodu v podstate na hranici svojich moznosti a zapas prehrali az v poslednych desiatkach sekund. Argentina sa dostala do pozicie, ze nemaju, co stratit, vedia, ze potrebuju aspon jedenkrat vyhrat a ani to uz nemusi stacit, Cesi su doma, vcera fajn, ale bez vitazneho/bodoveho efektu, ani zapas ARG/IRI timu moc nenahral, pretoze ked dnes s Argentinou prehraju, tak ani nejake tesne vitazstvo nad Iranom na zaver skupiny na postup stacit nemusi.

Litva vs Iran, cakam vyprask. Iran mal skvely zapas, Litva upracovane vitazstvo. Iran uz zacal stagnovat v zavere a to by sa malo preniest aj do uvodnych minut dnesneho zapasu. Problemom je, ze hcp aj tak bude znacny, ze to prehnane favorizovanie Litvy pred turnajom (viz. hcp s Ceskom napr.) bude mat aj tak nejaky vplyv, aj ked vdaka vyhre Iranu bude logicky hcp prijatelny. Litva ale je timom, ktory nerad brani a Iran ukaza, ze je schopny sa presadit aj proti papierovo obrannejsie zalozenemu timu.
----------------------------------------------------------------------------------

Zapas USA s P.Slonoviny, tzv. povinna jazda. Amici netlacili na pilu, dobre branili, na vysledku mal velky vplyv styl americkeho trenera, ktory radsej vidi nizke cislo na konte obdrzanych bodov, nez vysoke na konte bodov skorovanych. S Cinou to uz bude o niecom inom - urcite zapas narocnejsi, prestiznejsi a najma, pod kosom budu mat zdatneho supera. Zhou Qi vcera totiz zasa raz ukazal, akym velkym talentom je. Stal sa skoro druhym hracom, ktory si v uvodny den pripisal TD. TD nie obycajny, ale tvoreny bodmi, doskokmi a blokmi. Tych zaznamenal neuveritelnych 9 a bol to prave on, kto dopomohol k trochu prekvapivej vyhre nad Ruskom. Lenze Amici su odpocinuti, naopak Cina hrala tazky zapas s Ruskom, kde klucovi hraci hrali prakticky nonstop, aj spominany center Zhou Qi. Prave toto je zapas, kde by Amici mali ukazat svoju silu - mensi hcp, unaveny super, ktory den predtym prekvapil a vyhral. Skvela sanca na hcp, ak nebude uplne z rise snov..

Rusi naopak, postup nemaju isty a vedia, ze dnes musia vyhrat. Zajtra ich caka znova politicky prestizny zapas s USA. P.Slonoviny to zrejme odnesie.. Dovod? Okrem potreby vyhrat, to je zrejme, je tu faktor nepodareneho predstavenia klucoveho ruskeho dua v prvom zapase - Kulagin strelba 1/9 a Ilnitskyi 3/12. Som zvedavy na vysku hcp, o 40 bodov by vyhrat Rusko malo...


Solovky:
USA vs Cina under 154,5 (6/10 - 1,85 - bet365)
Cesko vs Argentina under 145,5 (8/10 - 1,85 - bet365)
Argentina ML (2/10 - 3,0 - bwin)


Dvojicky:

-13,5 Litva + Australia vs Srbsko over 140,5 (2,5/10 - 3,42 - bet365)
-20,0 Spanielsko + Chorvatsko vs Kanada under 154,5 (3,5/10 - 3,42 - bet365)
+6,5 Argentina + Litva vs Iran over 153,5 (2,5/10 - 3,42 - T....)


(skoda toho, vyborne tipy, ale odhady, ktore som zial niekde nevhodne zrealizoval, plusovy den, to ano, ale tentokrat kvalita/moznosti boli podstatne vacsie nez vysledok - chybne zahrany under na Amikov, mal som sa drzat povodnej myslienky, chybne zahrany over na zapas Litvy, ktory svojim sposobom odporoval tipu na hcp, ktory bol na opak az extremne podareny, Australia vs Srbsko, tam som vymyslal, tip nebol tentokrat zly, len chybalo tomu trochu stastia, ono to ten tip potreboval, bol v podstate hrany proti prudu a proti logike, tipy na ARG vs CZE bezchybne, presne podla ocakavania, Spanielsko vs J.Korea tiez viacmenej podla ocakavania a CAN vs CRO bol podobny tip tomu SRB vs AUS, len s opacnou logikou, tj. ist proti prudu do underu; treba ale povedat, ze zatial mam z tych vysledkov/vyvoja dobry pocit, to je dolezite pri tipovani mladikov - nasilne tipy vacsinou prinasaju neblahe vysledky)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.06.2013, 21:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to bolo trochu hekticke, ale asi to pri mladeznickych tipoch nikdy ine nebude... tak trochu s predstihom zopar myslienok/postrehov na zaverecne tretie kolo zapasov v skupinach...

Cesko vs Iran, Cesko spatny zapas, Iran spatny zapas, oboje som cakal/sa cakalo. Co sa mozno necakalo, ze Cesko prehra az o 21bodov, co znamena, ze zajtra potrebuje vyhrat nad Iranom o 16, resp. k istote o 17bodov. Samozrejme, aj ked sa to nepodari a Cesko len vyhra, existuje tu sanca na postup, ktora sa rovna vitazstvu Argentiny nad Litvou.

To vsak po dnesku nebude take lahke, Litva nehrala nijako skvele a aj tak easy vyhrala, Argentina hrala velmi dobre ako tim, pricom ale Gabriel Deck nijako nehviezdil (strelba 2/11 myslim). Dnes jasne underove vysledky stlacia hranice logicky nadol, co zrejme zablokuje akykolvek tip na totals. Hcp, Iran dostal naloz, Cesko dostalo naloz, hcp bude zrejme nastaveny niekde na urovni toho, co Cesko potrebuje k istote postupu. Ja by som im aj veril, ten tim nie je tak zly, ako to mozno dnes posobilo, ale to bol jednoducho trest za vykon proti Litve, viz. strelba za 3body. Litva vs Argentina.. dnes bola Argentina pomerne jasny outsider proti Cesku, proti Litve bude tiez, otazkou je, akym velkym outsidrom budu.. ked prilis velkym, som schopny zahrat ARG, ak prilis malym, naopak Litvu, aj ked rozhodne nie ako nejake hlavny tip, ktoremu by som velmi veril/videl v nom velku hodnotu..
-------------------------------------------------------------------------------

USA znicila Cinu, ktora zjavne takticky nekladla prilis odpor a myslela skor na povinnu jazdu zajtra proti P.Slonoviny. Skoda, ze v zapase RUS vs CIV padlo tak malo bodov, niezeby to bol sok, ale skor skoda, hocijaky, aj drobny over, na ktory to bolo po polcase dobre rozbehnute, by bolo napomocnych zajtra. CIV vs CHN, tazko cokolvek odhadovat, Cina vyhra, ale o kolko... Timy sa nemusia uz tolko setrit, kedze v nedelu si konecne oddychnu. RUS vs USA, zaujima ma hcp aj hranica na body. Obidva timy dnes pohoda, zahrali si vsetci hraci a nikto nehral nejak extra dlho.
-----------------------------------------------------------------------------------

Brazilia vs Australia, znova som skor zvedavy, co bookies prinesu, nejake hranice mam v hlave a podla toho urcim tip a jeho hodnotu. Dnes trapenie Brazilie v 1.polcase so Senegalom, Australia naopak bez sance so Srbskom, skoda poslednej stvrtiny (faktor laviciek a horsej kvality). 2krat dnes tesny under v danych zapasoch, takze nejake ultra vysoke hranice tazko uvidime.

Senegal vs Srbsko - Srbsko, siroky kader kvalitnych hracov, otazkou bude, ci budu mat motivaciu rozmetat Senegal, zaroven Senegal je ten lepsi z dua africkych timov.
----------------------------------------------------------------------------------

Chorvatsko vs Spanielsko, zapas dna, chcelo by sa ospravedlnit za chybu - Dominik Mavra sice problemy mal, ale na MS hral uz v 1.zapase, nejako som ho omylom nezaznamenal. Dnes uz bol vyraznejsi, takze som si ho vsimol. Spanielsko pohoda, mam z nich dobry pocit, Chorvatsko ale nie je o nic horsi tim. Na body zlozite, dva uplne odlisne timy z pohladu O/U. Hranica by ale mohla byt vyssie, nez by logicky byt MALA (faktor J.Korea), lenze da sa cakat vyrovnany zapas, na oboch stranach hraci, ktori maju vysoku kvalitu a nemaju problem dat kedykolvek kos.

Kanada vs J.Korea, Korea bude hrat stale to iste, zmenou je len fakt, ze kazdym dalsim zapasom ich hra straca ucinnost, pretoze sily jednoducho ubudaju, prechod je pomalsi, pocet ziskov mensi, strelba horsia.. Kanada sice 2 sympaticke vykony, ale nic z toho, jednoducho skupina je fakt naslapana. Kanada je underovy tim, problemom je, ze v tejto skupine sa to neprejavilo, takze hranica bude vyssia, nez by bolo zaujimave (aby sa dal zahrat s cistym svedomim over).
-----------------------------------------------------------------------------------


Dopredu tam teda nemam ziadnu istotu tipu, zeby som bol presvedceny, ze hranica bude uplne mimo a zaroven to bude sediet charakteru zapasu/timov. Je tam ale 5-6 veci, na ktore som zvedavy a zaroven ma niecim mozu bookies zajtra prekvapit.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.06.2013, 10:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Litva vs Argentina under 148,5 (4/10 - 1,85 - bwin)

Dvojicky:
-8,5 Cesko & -9,5 Kanada (4,5/10 - 3,15 - Fortuna)


PS: pridavam under Litva vs Argentina, na Argentinu pre mna znova vysoka hranica, aj ked oproti Cesko vs Argentina rozhodne horsia (v jednoduchom porovnani sice o 3body lepsia, ale rozdiel medzi Ceskom a Litvou v hre a v kvalite je o trochu vacsi..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.07.2013, 9:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dvojicky:
-5,5 Senegal & -26,5 Spanielsko (4,5/10 - 3,42 - T....)
-13,5 Chorvatsko + Srbsko vs Rusko under 130,5 (2,5/10 - 3,42 - bet365)


Zacnem skupinami o 13-16.miesto. "Prekvapivo" sa v tejto skupine ocitol aj domaci cesky vyber, prekvapivo z pohladu toho, ze je to domaci tim a ze sa minimalne cakal postup z pomerne hratelnej skupiny. Uz takym prekvapenim to nie je pri pohlade na hru ceskeho timu, na formu a nasadzovanie rozohravacov, na coaching trenerskej ekipy v klucovych momentoch zapasu... Cesi by minimalne mali nieco predviest, tj. bez problemov vyhrat tieto 3 zapasy a skoncit na 13.mieste. Cesi maju smolu v tom, ze Koreu maju na uvod. Korea si oddychla a znova moze aplikovat to, co predviedla proti Chorvatsku v uvodnom zapase. Sice v nohach maju uz 3 zapasy, ale z tohto pohladu to vidim na ich druhe najlepsie vystupenie. Ak Cesi zasa budu hrat tak, ako hraju, budu mat vazne problemy. Samozrejme, utocit sa im bude o dost lepsie, lenze aj Iran nie je ziaden obranny valec a Cesi dali kolko bodov? Len 60..

Druhy zapas, stari znami, tj. dva timy z Afriky, ktore sa stretli minuly rok pri finale Afrobasketu U18. Vtedy vyhral Senegal o 10bodov a nevidim ziaden dovod, aby sa nieco na tomto vysledku menilo. Uz skupinova faza jasne ukazala, ktory tym je lepsi, vypisana hranica mi pride fajn, samozrejme podobny zapas je zradny, oba timy sa potykaju s velmi podobnymi problemami, ale hracska kvalita je predsa len na strane timu zo Senegalu.
--------------------------------------------------------------------------------

Potom tu mame 2 osemfinalove skupiny, tj. spojenie skupin A/B a C/D. Skupina E ma na uvod zapas Chorvatsko vs Argentina. Argentina nema moju doveru. Preplavala zo skupiny v podstate s velkou davkou stastia, tj., ze aj po tak fatalnom vystupeni, akym bol zapas s Iranom hned na uvod ME, dokazal tim este postupit. K tomu potrebovali vyhrat masivne s Ceskom a to sa presne podarilo. Posledny zapas s Litvou uz na postupe nemohol nic zmenit, Litva taktiez nie je timom, ktoreho by sa mali elitne timy bat. Chorvatsko je trochu ina liga, osobne si myslim a v podstate minulorocny sampionat U18 to potvrdzuje, ze Chorvatsko je kvalitnejsi rocnik nez ten litovsky. A fakt, ze tu nie je Mario Hezonja na tom nemeni nic - Mario totiz nehral za U18 ani minuly rok. Chorvatsko naposledy prehralo so Spanielskom, cakam, ze si to dnes Argentina "odnesie aj s urokmi". Ten hcp nie je ziadne terno, Chorvati maju tendenciu uspokojit sa pocas dobre rozohraneho zapasu, prip. supera z uvodu podcenit, ak to nebude nic fatalne, tak aj s tymito neg. vlastnostami Argentinu v pohode porazia.

Dalsie 2 zapasy sa hraju az vecer, Spanielsko vyzve Iran. Iran, podobny pribeh ako Argentina. Ten hcp je vyrazny, ale Spanielsko ma 2 patky hracov, ktore trener pravidelne a roznym sposobom rotuje, slusny potencial na perimetri a velmi kvalitny a talentovany podkos. Spanielsko aj na pol plynu by malo dominovat, hcp je tak na hrane, aj ked vsetko do 30 sa mi paci.

Litva vs Kanada, velmi necitelny zapas. Kanada je trochu podcenovana, Litva zasa trochu precenovana, Kanada moze vyhrat dnesny zapas, este si rozmyslim, ci si to zahram, ci zahram hcp, mozno aj nic. Aj s bodmi je to komplikovane, Kanada dobre brani, Litva zasa nema tu silu a efektivitu, aby tempo dokazali preniest do masivnych vysledkov. Hranica je nizka, skor vyzyva k zahraniu overu, aj ked ako som pisal, hranie overu ma svoje jasny chybicky krasy.
-----------------------------------------------------------------------------------

Skupina F, rozhodne nabitejsia skupina. Okrem zatial suverennych Amikov, ktori sa ale zatial nestretli ani s jednym timom, ktore by im mali spravit najvacsie problemy - Srbsko/Chorvatsko/Spanielsko, su v skupine prave Srbi a dalsie 4 pomerne vyrovnane timy - Australia/Cina/Brazilia/Rusko. Papierovo by mali byt tymi dalsimi dvomi timami zrejme Australia a Rusko, ale ako ukazala Cina v zapase s Ruskom pri prvom vystupeni na sampionate, pri lowscore zapasoch k prekvapeniu nikdy nie je daleko.

Cina vs Australia, tazko sa tieto timy porovnavaju, ja myslim, ze Cina ma sancu. Ono ale ja rad podcenujem trochu Australiu, takze to moze byt z casti zavadzajuce. Z pohladu bodov - velmi nizka hranica a pritom Australia je skor overovy tim, Cina jasne underovy.

USA vs Brazilia, Brazilia zatial za ocakavaniami, prehra so Srbskom o 15 bola este v norme, trapenie so Senegalom uz bolo horsim vysvedcenim, aj ked vo vysledku sa vyhralo, takze bolo vsetko akoze v pohode. Zapas s Australiou naposledy, velmi zly vstup do zapasu a uz sa z toho Brazilcania nedostali. Variancia v pripade mladikov je dozaista vacsia nez v pripade dospelych, takze by som nad tymto timom este nelamal palicu. Rozhodne by si ten dobry zapas nemali vybrat dnes, pretoze im to uspech aj tak neprinesie. Naopak, dnes by mohli posetrit sily na dalsie 2 zapasy, ktore sa budu hrat uz zajtra/pozajtra. Na druhej strane, je to regionalny prestizny duel a po dni volna...

Srbsko vs Rusko, zrejme ultraunderovy zapas, aj ked ta hranica je tiez ultraunderova. Srbi favoritmi, ale ten hcp mi uz pride pomerne znacny, zaroven pri tychto zapasoch maju bookies lahsie podmienky, mozu sa riadit minulymi zapasmi z regionalnych sampionatov u18, aj preto sa im tak lahko podarilo vypisat hranicu na body.


PS:
napokon zahrana tak Cina, ako aj Kanada, ako nezmyselni outsidri a aj z dovodu, ze kurzy na nich postupne stupali (v oboch pripadoch az na 5,0 za ML)

Africani, tam som sa nechal chytit, aj to sa stava, to sa nepodarilo ani trochu, takze je jasne, co si zelam v zapase Spanielsko vs Iran (aj ked osobne tomu neverim - aby sa Iranci vyhecovali a uhrali, co mozno najlepsi vysledok, tj. pokryli hcp a prehrali nizkym rozdielom v skore, cim nielenze by z akovky bol lepsi pocit, ale aj do dalsich dni by sa otvorili nove moznosti v tipovani.

Druha akovka, napokon zbytocny strach a neistota, v oboch pripadoch to pracovalo na 110%, takze oba tipy uz s predstihom boli OK. Som zvedavy na tu Kanadu a uz len ako divak na zapas Spanielsko vs Iran..


(skoda tej Kanady, nevyzeralo to uplne marne, napokon v druhom polcase zial prisiel vypadok Kanady a naopak Litve padlo niekolko trojkovych pokusov za sebou, hcp vysiel, ale ML bol urcite lepsi tip, vzhladom na priebeh a fakt, ze hcp vyjst v zavere dokonca ani vyjst nemusel)


Naposledy upravil UselessToo dne 2.07.2013, 16:33, celkově upraveno 3 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.07.2013, 12:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Argentina vs Spanielsko under 146,0 (8/10 - 1,85 - Unibet)
Litva vs Chorvatsko over 152,5 (6/10 - 1,85 - bet365)


Dvojicky:
-13,5 Srbsko + USA vs Australia over 164,5 (3/10 - 3,61 - Unibet)


Prve zapasy som nestihol, neboli ani prilis atraktivne, skupinu od 13. do 16.miesta radsej uz zrejme necham tak, tazko sa tipuju zapasy nizkych pohyblivych/behavych technickych Korejcanov s vysokymi atletickymi Africanmi, aj ked v globale plati, variancia nadovsetko.

Argentina vs Spanielsko, na taky zapas jednoducho prilis vysoka hranica na pocet bodov, verim po vcerajsku aj Spanielsku, lenze aj Argentine, ktora by teoreticky dnes mala predviest jeden zo svojich lepsich vykonov. Nordicbet 147,5, pre zaujimavost.

Kanada vs Iran, chcel by som zahrat Kanadu, ale nieco ma v tom brzdi, asi to necham tak, aj ked citim, ze to bude chyba. Body, z pohladu tychto MS under, z pohladu celkoveho pohladu NB.

Srbsko vs Cina, Cina vcera skvely den, najma z perimetru a pod kosom spolahlivy vykon Zhou Qiho (13pts+17rbs+7bls sa mi mari). Srbsko je ale trochu ina liga. Underovy zapas, under mozno padne, ale hranica uz nie je moc atraktivna (aj ked po vcerajsku sa under zahrat da, necakam ziadne velke vykony od Ciny v utoku).

Australia vs USA, hram over. Tip na hrane, ale Australia overova, Amici sice rozporuplni, ale viz. zakladna skupina a postupnost vykonov. Ta hranica nie je prilis vysoka, ak Amici splnia to svoje a Australia si vsetky trojky nevyplytvala proti Cine.

Litva vs Chorvatsko, Chorvatsko, paci sa mi over, to je jasny tip, overovy tim a v podstate tiez skor overovy tim a hranica prijatelna, zaroven sa mi paci Chorvatsko v hcp, najma po tom, co povodna hranica zacina postupne dropovat.


Naposledy upravil UselessToo dne 3.07.2013, 13:08, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.07.2013, 12:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:

Dvojicky:
Argentina vs Kanada under 142,5 & -5,5 Spanielsko (3/10 - 3,42 - bwin)


Keby neislo v zapase ARG vs CAN o vsetko a na papieri to nebol tak vyrovnany zapas, hral by som over solo a za fakt vysoky vklad, tj. bolo by v tom vela hodnoty a minimum rizik. Takto ma odradzaju prave tie zjavne rizika, ktore sa tykaju predovsetkym zaveru zapasu. Spanielsko som chcel hrat aj solo, napokon to hadzem k tomuto underu. Proti Litve, teraz alebo nikdy. Ta Litva sa v kazdom zapase zachranuje ako sa len da, niekedy sa to podari, inokedy tiez, aj ked Chorvati to vcera trojkou 7sekund pred koncom spravodlivo naklonili na svoju stranu. Spanieli dve povinne jazdy v minulych dvoch dnoch - ARG/IRI, naopak Litva 2 tesne zapasy, vydrena vyhra s CAN a vcerajsia tesna prehra s CRO. Je to suboj o prve miesto v skupine, je o co hrat, nikto nechce narazit na USA/SRB, tretia bude Cina v skupine F, rozhodne super z dvojice Australia/Rusko by bol prijemny, aj ked faktor variancie u mladikov robi zo stvrtfinale este vacsiu dramu nez pri dospelych. Este k tomu zapasu ARG vs CAN, Kanada zatial hrala vacsinou s overovymi timami, sama je pritom skor underova (timy ako Litva/Iran/Chorvatsko/J.Korea, len Spanielsko tvorilo vynimku, ten zapas ale Kanade velmi vychadzal, podobne aj Spanielakom z perimetra, doteraz tych 151bodov trochu deformuje hranice, najma v pripade Spanielska - a samozrejme faktor prevazne overovych timov v skupine E. Pacili sa mi Argentinci, ktori by dnes mohli mat zasa jeden zo svojich podarenych dni, vylozene ma bavi, ako sa kurzy na tieto cca vyrovnane timy dokaze den odo dna menit, ked tzv. niekto prekvapi a niekto sklame, pricom to nie je az taka pravda..


USA vs Srbsko, Amikom sa uz radsej budem vyhybat, su prilis necitelni a hlavne s nimi nie som na rovnakej vlnovej dlzke, ako napr. s inymi timami. Na zapas som skor zvedavy ako divak, ci Srbi budu prvou vaznejsou prekazkou zatial dobre namazaneho americkeho stroja, alebo vsetko zostane pri starom, tj. Amici kontrolovane pohodlne vyhraju. Verim a dufam, ze Srbi vystrcia pazure..

Chorvatsko vs Iran, Iran vcera zly zapas, dnes cakam lepsi. Chorvati po vcerajsku uz na svojej pozicii moc nezmenia. Povedzme, ze dnes vyhraju... moze byt na prvom mieste? Hmm, nie. Dokonca aj ked vyhraju, mozu skoncit teoreticky na 3.mieste a ked prehraju, moze byt na 2.mieste. O vsetkom rozhodne zapas Spanielsko/Litva, ktory sa hra rovnako ako zapas Chorvatov o 15:30. Spanieli vyhraju, Chorvati budu druhi v skupine, Litva vyhra, vznikne mikrotabulka, kde Chorvati maju skore -9, z toho vyplyva, prvi nebudu a aby skoncili lepsie ako treti, to by musela Litva porazit Spanielsko o 19-20bodov - nerealne. Suma sumarum, Chorvatom ide o ... v dnesnom zapase. Chorvatsko ma samozrejme kvalitny kader, ale nie vsetci hraci su na rovnakej urovni ako Saric/Brzoja/Mavra/Mustapic. Odpovedou na mozne otazky je teda sprava - nehrat v ziadnom pripade Chorvatsko, pre odvaznych zahrat Iran, hcp nad 20 vyzeraju zaujimavo, aj ked stale riskantne.

Cina vs Brazilia, obdobny zapas, tj. suboj timu, ktory bude treti, nech sa deje, co sa deje a timu, ktory nemoze postupit, je v podstate jedno, ci v skupine skoncite na 5. alebo 6.mieste, 9.miesto nie je uspechom pre nikoho a urcite nie pre Braziliu a mysliet na to, ze z druhej skupiny mozu chytit v suboji o 9.-12.miesto najprv lahsi Iran, to nebude ziadna velka motivacia. Vcera nehral Zhou Qi, tazko povedat, ci len rozumny tah trenerov alebo aj nejake realne zdr. problemy.

Rusko vs Australia, podobne ako Kanada vs Argentina, suboj o posledne miestecko v danej skupine vo stvrtfinale. Strasne nizka hranica, Rusko sice underove, Australia ale nie, vcera nie prilis vydarene predstavenie, over vyzera lakavo a aj ked to bude vyzerat na hrane, mal by to byt vyrovnany zapas, z coho vyplyva, ze hranica by aj po nie prave dobrom priebehu padnut mohla.


(under sice tesne OK, ale Spanielsko zrejme nebol prilis rozumny pick - v podstate aj ked tesne prehrali, co som tu rozobral, tak o prvenstvo v skupine neprisli - Litvu zacinam mat fakt v zuboch Very Happy , pre mna sa MS pomaly ale isto koncia, uz to na nejaky tip nevidim, mozno este jeden, ked sa objavi nejaky ulet, prip. v zapasoch o 5-8.miesto nejake overy..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2013, 12:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tie stvrtfinale dvojicky absolutne o ... USA proti Kanade, tj. lokalny zapas, Amici nemaju problem, zaujimave by to bolo len vtedy, keby sa Andrew Wiggins teleportoval pocas zapasu na palubovku.

Chorvatsko vs Srbsko, balkansky vyhroteny suboj. Znova na prd, dva timy, ktore maju na to potrapit Amikov, jeden pojde z kola von uz vo stvrtfinale, pricom ten druhy strati mnoho sil do zajtrajsieho semifinale, co si myslim moze a podla mna aj bude stat dany tim postup do finale a zrejme aj medailu, ak nahodou do finale naozaj nepostupia (len pripomeniem, ze stvrtfinale/semifinale/finale sa hra v troch dnoch, takze velkym faktorom mozneho uspechu je kvalita supera, tj. miera moznej rotacie a posetrenia sil klucovych hracov v zavere zapasu, ako aj rotacia v globale, pocas celeho sampionatu, ako aj v danych zapasoch).

Spanielsko vs Australia, Spanielsko postupi, ale Australia je neprijemny tim. Dalsia vec, co mi vadila je charakter timov - Spanielsko underove, Australia zvlastna, skor overova a hranica samozrejme nizko postavena. Uz tych chyb v hraniciach vo stvrtfinale moc byt ani nemoze, to by bookies museli byt minimalne z Marsu, resp. by skupina E musela byt cisto overova a skupina F naopak cisto underova, co sa tyka zlozenia timov.

Litva vs Cina, uz sa hra, Zhou Qi nebol setreny, fakt sa zranil.. so zdravym timom Ciny by som to proti Litve znova skusil, proti Cine bez Zhou Qiho by som isiel tiez rad, keby na druhej strane nestala Litva, ktora sa realne vyziva v tom, aby bol zapas tesny a oni mohli dotahovat/vybojovat vitazstvo v zavere.

-------------------------------------------------------------------------------------

Amici maju vydlazdenu cestu za titulom, Spanieli by im mohli trochu zatopit, ale faktom je, ze 3 najlepsie timy su v druhej casti pavuka - Srbsko/Spanielsko/Chorvatsko, z coho vyplyva, ze vz. sa vyeliminuju a najma budu musiet vynalozit mnozstvo sil navyse, aby sa do toho finale vobec dostali. To Amici riesit nemusia, finale maju na dosah, dokonca ich necaka nikto, kto by im to realne mal zneprijemnit.

PS: pozeram, ze Australia milo prekvapila, Dante Exum monster vykon, rovnako aj obrovsky rozdiel na periemetri, kde kazdy Australcan, ktory vystrelil za 3 premenil aspon jednu strelu, naopak trojkarske kapacity Spanielska prezili svoj den blbec. Litva easy, snad zajtra trochu potrapia Amikov a Srbom to v tesnom zapase vyhrala vacsia sirka kadra, tj. ze sa k ocakavanym oporam pridali dobrym vykonom aj hraci z lavicky
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.07.2013, 9:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Spanielsko vs Chorvatsko over 149,5 (5,5/10 - 1,85 - bet365)


---------------------------------------------------------------------------------
Spanielsko vs Chorvatsko, zapas o 5.-8.miesto... Co to pre taketo timy znamena? Z mojho pohladu ma 5.miesto pre oba timy trpku prichut a preto necakam, ze by sa jeden, ci druhy tim nejako trhali o vysledok. To samozrejme moze byt pre tip kontraproduktivne, mozu hrat hraci zo sirsieho kadru, ktori doteraz nedostali dostatok priestoru, ale inak mnohe veci hraju pre tip. Stale su to MS a kazdy zapas je priestorom na ukazanie sa. Z pohladu vysledku uz obom timom o moc nejde, uspechom sa MS neskoncia ani pre jeden, ani pre druhy tim a je jedno, ci posledne 2 zapasy oba vyhraju, alebo naopak oba prehraju. Takze sa dostavam k aspektu cislo jedna - zapas o nic, mensi doraz na obranu a celkovo fyzicke suboje, naopak rychlejsia hra, viacej paradiciek, smecov, individualnych akcii atd. Inak povedane, cim viacej kosov, cim rychlejsia hra, tym lepsie statistiky na konci zapasu. Rovnako sa urcite nikto nebude chciet zranit, ked uz nastupi..

Druhy faktor, celkovy charakter timov. Chorvati jednoducho radi hraju rychly basket, maju na to hracov a maju aj patricnu kvalitu. Chorvati su preto pre tento typ zapasov a pre over prakticky idealnym timom. Spanieli, tam ide o treti faktor. Vcera vyhoreli z perimetra, ja dnes cakam pri uvolnenejsej hre navrat ku kvalitnym cislam (najma u Viceda s Perezom). Stvrty faktor je prvy vz. zapas, kde este islo o vela, bol to posledny zapas v zakl. skupine a zapas skoncil 86-76, tj. padlo peknych 162bodov.


(snad nic nefungovalo tak, ako som cakal, ani trojky Spanielska, ani nejake ultra velke tempo, timy to pojali pomerne prestizne a rozhodne nikoho nesetrili/nic nevypustali, samozrejme vyjst to mohlo aj tak, ale ta vyhoda sa razom stratila..)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.07.2013, 10:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nebudem zakladat dalsie vlakno, zeny U19 hodim sem, rovnaka kategoria, len tentokrat zensky sampionat.

Dnesne zapasy sa mi moc nepacia. Hram len za malo Kanadu so Senegalom under 123,5, Francuzsko s Holandskom under 118,5 a Srbsko s Koreou over 133,5. Do hcp sa nepustam, vyzeraju viacmenej dobre. Senegalu chyba klucova hracka z minulych africkych majstrovstiev, nebezpecnemu duu najma z uvodov turnaja - tj. dvojici J.Korea/Japonsko chybaju 2 klucove hracky (najma Japonsko bez elitnej hracky na rozohravke a jedinej schopnej pivotky), Korejcanky bez dvoch najlepsich strelkyn z minulorocneho azijskeho sampionatu U18).

Favoritky turnaja, samozrejme Americanky, skvele Australcanky, zvedavy som na Cinanky, po doplneni kadra si brusia zuby Spanielky, o medailu zabojuju aj Francuzky, zvysne europske timy by radi boli minimalne v stvrtfinale, podobne ciele maju aj timy z Brazilie/Kanady/Argentiny. Mali by mali tahat za dlhsi koniec povrazu z dua africkych timov.


--------------------------------------------------------------------------------

VOID, KO, OK, takze viacmenej na svojom. Keby som menej nad tym premyslal, urobil by som dobre, viacej ma ale limitoval faktor nemoznosti porovanania medzi SK (tie Marathony, Dafabety a ine srandy za co i len slusne SK nepovazujem, minimalne zatial je tomu tak). Co ma prekvapilo? Zrejme neodohratie zapasu Kanada vs Senegal (aj ked to nie je uplna novinka od africkych mladeznickych timov) a potom az extremne jasne vyhry USA, resp. Ciny, cakal som o nieco vacsi odpor na uvod MS od domacej Litvy, resp. Mali.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.07.2013, 9:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Spanielsko vs Argentina under 135,5 (8/10 - 1,85 - Sportingbet)
Holandsko (1/10 - 8,5 - Sportingbet)

Dvojicky:
Holandsko vs Kanada under 122,5 & Bosna a Hercegovina vs Grecko under 135,5 (3/10 - 3,42 - Unibet)
+13,5 Holandsko & -15,5 Australia (3/10 - 3,38 - Sportingbet)

-------------------------------------------------------------------------------------

Tu netreba moc rozmyslat. Argentina je neprijemny super, najma vdaka svojej hre. Argentina sa bude v utoku tazko presadzovat, superi si v podstate musia davat pozor na jednu jedinu hracku - na Victoriu Llorente, ten zvysok uz nie je natolko nebezpecny. Ani Australia to nemala lahke a to Australiu radim o krocik vyssie ako Spanielsko. Osobne nechapem, preco by to mal byt tak overovy zapas, najma pri zapase Argentiny je to vzdy zahada. Samozrejme, chapem tam ten faktor - vcera sme hrali s Japonskom a samozrejme, bol to hodne bodovy/overovy zapas a to aj napriek tomu, ze to zrovna z uvodu moc nepadalo - snad z prvych 30 striel skoncili v kosi 4, max. 5.

PS: pozeram, ze SB ma dokonca 135,5, tak to je gol a dokonca bez OT, aj ked tu zrovna moc nehrozi

Kanada vs Holandsko, hcp sa mi paci, rovnako aj vitazstvo Holandaniek, dokonca rozmyslam nad underom. Zapas by mal byt hodne lowscore, to znamena, ze lepsi tim ma vacsi problem vyhrat vacsim rozdielom, resp. vyhrat bez problemov. Zaroven je otazka, su Kanadanky lepsim timom? Kanada totiz zvolila trochu zvlastny vyber. Vyhodila vacsinu hraciek tejto generacie a dala sancu minulorocnemu uspesnemu vyberu U17, tj. o rok mladsim hrackam. Holandsko je na tom podobne, MS U17 minuly rok sa konali v domacom Amsterdame, Holandanky nehrali zle a prave s Kanadou vo stvrtfinale prehrali o jeden jediny bod 55:56. Ano, hrali doma, co je vacsinou vyhoda, ale ukazuje to aj na to, ze rozdiel medzi timami velky nie je, co by aj odpovedalo pripr. zapasom a tomu, co si o timoch myslim. 8 hraciek sa zhoduje s vyberom minuly rok v U17 a tento rok v pripade U19. K tomu bola doplnena hlavna tahunka z ME U18, Kourtney Treffers a vyber je na svete. Treba dodat, ze gro timu z rocnikov 95/96 je spolu takmer neustale, podobne to funguje aj napr. vo Francuzsku v tychto mladeznickych kategoriach (U16/U17/U18/U19). Kanada vcera nehrala, co bola skor nevyhoda, pretoze Senegal nie je super, ktoreho sa treba vylozene bat a na dobre naladenie a rozohratie moc lepsich superov na MS by ste tazko hladali (v podstate je to uplne najlepsi mozny super). Suma sumarum, Kanadanky mierne favoritky, Holandanky ale maju svoje sance a ja dufam, ze ich dnes naplno vyuziju. Kurz je prilis pekny, aby sa nechal len tak, bez povsimnutia, lezat "na zemi".


----------------------------------------------------------------------------------

Holandanky, super tip, fungovalo to, tak ako som ocakaval a chybalo tomu jednoducho nieco. Australia v hcp, zly tip, ktory som si uz myslel, ze stastne dojde v poslednej stvrtine, avsak to by zjavne nezapadalo do dnesnej mozaiky koncoviek niektorych mojich zapasov. Zapasy na hrane, resp. tie ktore vyzeraju, ze napokon vyjdu, v zavere maju tendenciu vylozene pobavit - Australia 2 minuty pred koncom dala kos na 94-74, potom Japonky 2 trojky, 30 sekund pred koncom Australia sice dala na potrebnych 96:80, ale Japonky kos este pridali a Australia samozrejme zaverecnu trojku nie. Tip zly, ale absolutne by mi v tomto pripade stacilo, keby to jednoducho tesne vyslo, viac sa naozaj nechcel.

Under na pohodu, tam nebolo pochyb o uspechu v ziadnom momente zapasu. Kto hra overy s azijskymi supertempo timami J.Korea/Japonsko, je vysmiaty, ja zial len v jednom pripade, dnes uz mi tie hranice prisli vysoko (aspon v porovnani s prvym dnom a zaroven s teoreticky horsimi timami na overove hratky). Zajtra sa len tazko da cakat opacny trend, z hlavy asi budu hrat Japonky s Argentinou a Juzna Korea s Ruskom, som zvedavy na hranicu v prvom zapase - dva protichodne styly a hranica rozluskne, ci sa mi zapaci under (ak bude hranica enormne vysoka alebo over, ak bude pomerne prijatelna a aj underovy tim bude schopny pristupit na tempo hru supera)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.07.2013, 10:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Akovka:
Francuzsko + Cina + Nemecko U18 + Bielorusko U18 + Polsko U20 (5/10 - 2,16 - Nike)

Solovky:
Srbsko ML (2,5/10 - 3,2 - bet365)
Argentina vs Japonsko under 150,5 (4,5/10 - 1,85 - Sportingbet)
-----------------------------------------------------------------------------------

Srbky, skupina troch prakticky vyrovnanych timov. Uz v 1.kole som pokukoval po Brazilii, ze zahram proti Ruskam, kedze boli v pozicii outsideriek, zial len drobnych (cca 2,5). Dnes keby bol rovnaky kurz, asi tiez necham byt, kedze je nad 3,0, skusam.

Argentina s Japonskom, pre mna jednoducho trochu vysoko, ked hra Argentina, nech uz je superom ktokolvek. Zaroven Japonky vcera super vykon proti Australii, na to sa bude dnes velmi tazko nadvazovat, zaroven Japonky/Korejky su postupom casu pri ich hre slabsie a slabsie, aj ked ten extrem nastane az za par dni pri 5., resp. 6.zapase.

Zahram by som under do dvojicky, ale nejako nemam, co k tomu - resp. nieco vylozene vhodne. Rozmyslal som nad Francuzkami, lenze to bude masivny lowscore zapas a hcp okolo 10 nie je zrovna ziadne terno.

Rozmyslam aj nad Mali proti USA, jediny zapas zenskeho U19 turnaja, ktory dnes nema ziadnu vahu, kedze Amicky postupili z 1.miesta v skupine a Mali si urcite zahra v skupine o 13.-16.miesto. Keby to boli chlapi, tak hcp 80,5 by som bral vsetkymi desiatimi. Stale si myslim, ze Mali pokryje a ze to bude v underi, ale nejako sa neviem k tomu dokopat a zaroven, hcp zatial stale stupa a zapas sa hra az vecer.


(under obstal, po polcase to vyzeralo easy, v druhom sa to uz dostalo do standardov zapasu Japoniek, ale pri vysokej hranici under klapol

Srbky, po polcase to vyzeralo dobre, v druhom uz Brazilia dominovala a zasluzene vyhrala, za pokus to urcite stalo

akovka, po tom co vysli prve 3 zapasy, najma tie dva zenske, co bolo gro "akovky na favoritov" som sledoval zapas Nemcov, ti hrali zial absolutne priserne, po prvej stvrtine som im stale veril, hovoril som si, horsie to byt nemoze, aby v podstate zaostavali vo vsetkych cinnostiach (vela TO, estonsky pivot dominoval pod kosom, Estoncom padli aj nejake trojky, to Nemci ani dobra strelba, lacne straty a borec, ktory jediny dobre doskakoval si spravil velmi rychlo 2 fauly, v druhej stvrtine to islo este viacej do prd... jedna strata za druhou v podani Nemcov, ci uz ofenzivne fauly z frustracie, alebo nedosledne prihravky, ked uz Nemci nahodou doskocili loptu v utoku, tak pivot sa hned ocitol v oute, Estonci sice v utoku mali utlm, ale Nemci jednoducho hrali ako z ineho sveta - suma sumarum, katastroficky tip, najma do akovky za 1,15 to bol vylozene prepadak, znacne preceneni Nemci a trochu podceneni Estonci (tie zvysne 4 timy v skupine su odpad, u Estoncov som si stale hovoril, ze ked maju U20 doma, ze tu bude chybat nejaky hrac z tejto generacie + z ich of. stranky som nemal posledne pripr. zapasy, naopak Nemci dokazali hrat dobre s Frantikmi, minimalne v 2 zapasoch, zaroven hrali vyrovnane/vyhrali s timami ako Slovinci/Greci, tj. druhy sled z Acka. Poistka nastala, aj ked malinko rizikova, kedze Poliaci svoj zapas v tej chvile len zahajovali, ale ti keby prehrali s Belgickom, to by bolo prekvapenie na druhu (takmer nerealne pri kvalite oboch celkov).

Nieco vyhrane na zapase Mali vs USA, ale fakt malo, nenasiel som odvahu ist nejako masivnejsie do toho.






UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.07.2013, 8:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Solovky:
Mali ML (3/10 - 2,6 - bet365)
Cina ML (3,5/10 - 2,3 - Unibet)


Dvojicky:
-8,5 Australia & Cina vs Kanada under 133,5 (3,5/10 - 3,42 - Unibet)
Spanielsko vs Srbsko under 138,5 & Spanielsko vs Anglicko under 143,5 (2,5/10 - 3,42 - Sportingbet)


------------------------------------------------------------------------------------

Hral som podobny typ v rovnakej faze turnaja aj medzi muzmi U19 a vtedy som volil tip na favorita, co bola chyba. Tentokrat volim opacny sposob. Dovodom je minulorocny Afrobasket U18. Hralo sa v Senegale, domace vyhrali a neprehrali ani jeden zapas. Boli to ale dva vyrovnane zapasy, ktore tieto dva timy proti sebe odohrali, ci uz v skupine, ako aj neskor vo finale. Lenze... vyhoda domaceho prostredia tentokrat pada. Treba hned dodat, ze Senegalu chyba Yacine Diop, MVP spominaneho turnaja, naopak na druhej strane hlavna hviezda nechyba (Aminata Traore). To je dalsia jasna vyhoda pre tim z Mali. Samozrejme, zapas moze aj tak vyhrat Senegal, ale nejake prehnane favorizovanie rozhodne nie je na mieste.

Tak ako v U18, tak aj tu mam zopar tipov, ktore sa mi pacia, ale su vhodne do nejakej akovky, podla druhu dovery/hodnoty/faktorov proti... V podstate mam okrem ML na Mali, co uz vyslo dalsie 3 tipy. Australia v hcp, Cina ML a under Cina vs Kanada.

Australia ma zatial len vypiekla, resp. raz to bol zly tip, ktory vyzeral, ze vyjde a o to bol bolestnejsi zaver, ked zapas nevysiel a tym aj pekna dvojakovka. Naposledy Australia nevysla proti Spanielsku, aj ked tam som nemal velke oci a hral som to len v ramci mojich nazorovych tipov. Zaujimavost na uvod - Australia vyhrala pred cca 1,5 mesiacom nad Ruskom o rovnych 50 bodov. Timy boli prakticky identicke, ake su na MS U19. Bolo to na turnaji v Reze vo Francuzsku, bol to prvy zapas turnaja pred oba timy, cize podobna situacia tomu dnesnemu. Australia je u mna trochu inde, aj ked zatial to viacmenej nepotvrdila - vyhra nad Argentinou, fajn, aj tam si myslim tesne nepokryli hcp, potom zapas s Japonskom, trochu podcenenie, zaroven Japonky rozhodne neprijemny a nebezpecny super a po zlom streleckom predstaveni so Spanielskom im to padalo dlhu dobu podstatne lepsie. Zapas so Spanielskom, jednoducho nezvladnuty druhy polcas, Spanielkam zahrala vyborne jedna hracka, od ktorej sa to ani necakalo + spolahlivy vykon Astou Ndour. Chcel som to hrat solo, napokon som si rozmyslel, uvidim, ci to bol dobry napad alebo nie. Under, pride mi ta hranica vysoko - Cina je rozhodne underovejsi tim, nez vyzera na MS, to iste Kanada. Ta hranica by mala byt urcite pod 130, az potom sa da bavit o tom, ci skor okolo 125, alebo tesne pod 130.

Cina? Je Kanada lepsim timom? Nemyslim si. Tieto tipy nemam moc rad, tj. ked je kurz len mierne nad 2,0, ale kedze si myslim, ze Cina je favoritom (a nie ze je to 50na50), tak som schopny si to zahrat.

Dva undere timov zo Spanielska. Ten zensky v U19 je tak trochu underom proti hranici. Ta je velmi vysoka na SB, zaroven bez OT, ktore v tomto pripade aspon trochu hrozi, zaroven je to suboj timov z Europy, kde hranica 138,5 predstavuje suboj elitnych overovych timov v zenskom baskete, co v tomto pripade rozhodne neplati (minimalne v pripade Spanielska, ale ani uplne v pripade Srbska). Anglicko vs Spanielsko som spominal v U18, znova slusna hranica (na Unibete uz padla napr. o bod na 142,5).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2013, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Akovka:
Australia + Spanielsko + Francuzsko + Holandsko + Francuzsko U18 (3,5/10 - 4,24 - Nike)

Dvojicky:
+19,5 Mali & Srbsko (2/10 - 3,19 - Sportingbet)
Mali vs Argentina under 112,5 & Australia vs Brazilia under 143,5 (3/10 - 3,42 - Sportingbet)


----------------------------------------------------------------------------------

Trochu chyba zahratia, inak povedane, na Australii dokazem snad len prehrat. Zvysok velmi dobry, resp. uz bezchybny a bezproblemovy, dokonca aj zapas USA vs Holandsko sa vyvijal a vysiel podla ocakavania (co ma na tom zapase zaujalo najviac - uspesnost strelby PG/SG z timu Holandska, na konci tretej stvrtiny mali tieto hracky strelbu 1/26, samozrejme svedci to o viacerych veciach - kvalite a agresivite obrany USA, mensej kvalite Holandska v tychto radach a v neposlednej rade o variancii).

Under nebol dobry tip, tym myslim ten, co nevysiel, vyjst mohol, az taky extremne priserny nebol, ale nemam z neho pocit, ze by sa vylozene diali vsetky veci proti mojmu tipu v tom zapase. Naopak Spanielky so Srbkami, tam to, co som napisal, presne platilo.

-------------------------------------------------------------------------------------

Dnesne zapasy. Piate kolo zapasov pri tejto standardnej strukture turnajoveho systemu je zradne kolo a najma vtedy, ked tipy predtym vychadzaju. Jedine, s cim sa da pracovat je tak variancia z minuleho dna. V tomto su na dobre Holandanky, ani Francuzkam to neslo tak, ako by sa patrilo (najma proti Litve, ktora rozhodne nie je nejakou obrannou tvrzou), viz. Ayayi, hracka, ktora bola vo vybere franc. narodneho timu zien na tohtorocnych ME vo Francuzsku zahajila zapas so strelbou 1/10, v zavere si aspon trochu napravila reputaciu, ale ako podarene vystupenie sa to hodnotit rozhodne neda. Francuzkam zaroven nepadali trojky, tie naopak drzali v akom takom kontakte Litovky.

Z toho vyplyva, ze Holandsko v tych kurzoch proti Litve vyzera zaujimavo. Ten tim nie je ziadna superkvalita, zaroven ale netreba ich podcenovat proti timom, na ktore maju a mali by mat (jednoducho treba mat timy rozdelene do kvalitativnych celkov a potom sa to tipuje pomerne dobre).

Po vyhre Ciny nad Kanadou uz bookies Cinu beru ako slusny a kvalitny celok, viz. kurz proti Francuzsku, lenze Cina vcera prezila dobry den, Francuzky ani moc nie. Skoda len, ze sice bookies beru Cinu vaznejsie, lenze z nuly sa jednym zapasom na stovku nedostane nikdy ziaden tim a to plati to iste - tj. bookies uz Cinu zaznamenali, ale aby boli na tom kurzovo podobne ako Francuzsko, tam sa neprepracovali a ani jednym zapasom prepracovat nemohli. Francuzsko do akovky vyzera aj tak slusne...

Australia do akovky, aj ked po vybornom zapase mozu nastat problemy. Vyhodou proti Brazilii je fakt, ze Brazila odohrala nesmierne vyrovnany a narocny zapas proti Japonsku.

Japonky hraju proti Srbkam. Skoda, ze som si tie zapasy nikam nepoznacil, pretoze tieto dva timy sa stretli tesne pred MS a odohrali spolu 3 zapasy. Logicky Japonky boli v plnej zbroji (resp. s tym, co maju aj na MS, tj. bez dvoch dolezitych hraciek), naopak Srbky boli bez trojice hraciek, ktore hrali na ME U20)

Srbija U19 – Japan U19 58:72
Srbija U19 – Japan U19 63:53
Srbija U19 – Japan U19 72:71

Takze som to vyhladal. Srbsko bez trojice hraciek, z toho dva absolutne klucove, najlepsie hracky vo vybere U20. Na druhej strane, Srbky hrali doma, z pohladu Srbska vzdy velky plus. Japonkam by teoreticky mali zacat dochadzat sily, toto je vzdy ten zlomovy zapas, 5.zapas v 6.dni, k tomu spominany tesny zapas s Braziliou vcera, kde Brazilia rozhodla kosom az par sekund pred koncom.

Paci sa mi tim Mali proti Argentine. Co mi vadi, ze vcera Argentina masivne prehrala, az tak, ze ma to prekvapilo a Mali naopak vyhralo, tiez o nieco jasnejsie, nez som ocakaval.

---------------------------------------------------------------------------------

Pre fanusikov solo zapasov je Holandsko za 1,8, aj ked 3bet urcite zaujimavym artiklom. Je to rozhodne ten hlavny zapas. Znova oba francuzske timy, ktore vcera podla mna nezahviezdili, v jednom pripade zato mohol v mnohom super, ktory je bojovny, neprijemny, aj ked mu v utoku absentuje patricna kvalita, v druhom pripade to bol spatny strelecky den, ktory ale nevadil, kedze Francuzky hrali so slabym superom a ked nic ine, mali jasnu prevahu pod oboma kosmi. Spanielky doplnok, Australia to iste, najma v Nike kurz 1,25 mi prisiel ako vylozene hodnotny, ked uz to mam takto vyjadrit.

Mali, africke timy su underove, dobre brania a maju problemy v utoku - velmi chaba uspesnost pri strelbe z perimetra/celkovo dalej od kosa, slaba uspesnost TH. Argentina, to je underova istota skoro vsade a hocikedy. Cim underovejsi zapas, tym tazsie sa pokryvaju vyssie hcp, na to vsadzam aj tu, rovnako aj na fakt, ze si myslim, ze rozdiel medzi timami nie je taky priepastny. Problemom je vcerajsok, ako som uz pisal, ale ten hcp sa mi tak paci, ze si ho zahram. K tomu volim podobne nejasny tip - Srbsko. Ten kurz nie je tak fantasticky, ale myslim si, ze Srbky su lepsim timom, zaroven faktor unavy u Japoniek + vcerajsi tazky zapas + nejake informacie zo vz. zapasov. Vz. zapasy by trochu tlacili do underu pri hranici 147,5, ale hrat proti Japonkam do underu nie je zrovna rozumny napad (rovnako ako aj hrat over v pokrocilej faze po tom, co ta hranica uz po par uvodnych zapasoch vystupala tak, kde ju vidime dnes.

Dva undery k sebe. Australia vs Brazilia mi pride ako zbytocne vysoka hranica. Nemyslim si, ze nastane taka demolacia supera v podani Australie ako vcera, aj ked stat sa to urcite moze.


Naposledy upravil UselessToo dne 24.07.2013, 12:18, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2013, 10:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Znova som si rano zahral under. Argentina s horsim timom, vyssia hranica (o 6 bodov), trochu nelogicke.

Druhy zapas, znova by som siel do Mali. U zien to asi nebude tak jasne, ale spomente si na MS U19 muzov. Africke timy su fyzicky vyborne pripravene, zaroven problemom v uvodnych zapasoch je nezohratost (vplyvom malej/nulovej konfrontacie s elitnymi timami ich vekovej kategorie) a ustrachanost, ktora vedie k tomu, ze hraci volia akcie, ktore im nesedia a nie su im tak blizke. Tak ako ine timy fyzicky odpadavaju, tak "africky stroj" pracuje stale rovnako. Mozno to vysvetlit aj faktorom sklamania u timov, ktore skoncia s africkymi timami v skupine o 13.-16.miesto, aj ked v tomto pripade su to timy, ktore tam aj papierovo mali byt. Senegal pokryl vcera, pokryuje dnes, Mali pokrylo vcera, pokryje dnes? Hcp skoro 30, to uz stoji za otestovanie...

Nemam moc k tomu, co by som zahral. Pacila sa mi Cina, od vcerajska. Holandanky zahrali az moc dobre, Cina je lepsi tim. Problem ale existuje, aj ked mozno len moj matematicky. Cina aj ked prehra o 27bodov, postupi, bez ohladu na vysledok zapasu Kanada vs Litva. Kanada je totiz -13, Cina je zatial +15, -12 v mikrotabulke troch timov bude stacit na postup. Samozrejme, motivaciou vyhrat je neskoncit na 4.mieste v tabulke, lenze je v podstate jedno, ci Cina bude hrat so Spanielskom alebo s Australiou, proti obom celkom ma velmi podobne sance na uspech (tj. Cinanky budu miernym outsidrom, ktory moze prekvapit aj jedneho aj druheho supera, ked AUS/ESP zapas jednoducho nesadne). Do akovky Cina fajn (zahrane), do hcp s prizmurenym jednym okom (skor nie, ale uvidime).

Posledna vec, ktora ma zaujala, zapas USA vs FRA. Amicky prvykrat proti superovi z odhadovanej top4 (Cina tesne za nou). Hcp 23-25, este si to premyslim.
--------------------------------------------------------------------------------

Solovky:
+29,5 Mali (3,5/10 - 1,85 - Sportingbet)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy