Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Severská kombinace (Nordic Combination) - 2013/2014

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2013, 8:25 Předmět: Severská kombinace (Nordic Combination) - 2013/2014
Pište tipy na sázení
Citovat

Schonach:

A.Watabe to win (2,5/10 - 7,0 - bwin)

A.Watabe vs E.Frenzel 1 & Norsko I top4 (muzi, kl.lyzovanie) (4,5/10 - 4,37 - bwin)

----------------------------------------------------------------------------------

Vstal som skor, najma kvoli lokalkam a vypisanej ponuke pre sprinty dvojic v kl.lyzovani (zeny totiz maju semifinale naplanovane uz na deviatu hodinu). Takze bol splneny jeden predpoklad aj pre sev.kombinaciu, t.j. vstat skor. Druhy je ten, aby to vobec niekto vypisal, vacsinou je to len bwin a tak tomu je aj dnes.

Vcerajsi zavod vyhral Magnus Moan, druhy skoncil Haavard Klemetsen, treti Akito Watabe. Vsetko som si statisticky prezrel a su tam urcite diery. Skoda, ze jedna z hlavnych dier nie je nijakym sposobom pokryta kurzami na win/top3. Tou dierou je moj oblubenec Alessandro Pittin, ktory tu konecne aspon slusne skace a zaroven aj velmi dobre beha, co ukazal uz aj v minulych zavodoch. Je tam sice jedna dvojicka - s Marjanom Jelenkom za 1,4, problemom je, ze sa neda kombinovat s nicim inym zo sev.kombinacie. Inak ju doporucujem, Pittin vcera mal pech na podmienky pri skoku, aj tak slusne skocil (relativne, bol 40., ale este tak mesiac dozadu by bol posledny alebo prinajlepsom predposledny). V behu sa potom posunul zo 40.miesta na konecne 11., na Jelenka v behu nabehol cca 2 minuty, co pri forme Pittina na mostiku znamena jedine - Jelenka zdola v pohode aj dnes.

Hram dvojicku Frenzel vs A.Watabe a Akito win. Na top3 by som mal aj ine picky, ale kurzovo mi nepridu az take zaujimave, viz. na Akita je kurz 1,75, na vcera DSQ Magnusa Kroga po skoku 2,75 - znova to bude pomerne vyrovnane a bude velmi zalezat, kto bude mat trochu viacej stastia pri skoku, t.j. skoci svoj vikendovy nadpriemer. Vcera to bol Moan, naopak pech mal nielen Pittin, ale aj prave Akito Watabe. Akito tu skace konstantne top10, skor ale okolo top3 a vcera bol po skoku "len" na 11.mieste so stratou na prveho 53 sekund. Taky Moan mal potom na neho stratu len 14 sekund, takze sa neda moc cudovat, ze napokon na trati Japonca udolal.

Ak Akito dnes skoci svoj tohtotyzdnovy standard v Schonachu a prida k tomu svoju obvyklu rychlost na trati, bude len tazko k zastaveniu. Samozrejme, ak uleti nejaky elitny bezec, bude mat podobne ako vcera problem, ale to hrozi vzdy a kurz 7,0 je prilis pekny, aby sa nechal lezat. Frenzelovi to tu moc neskace. Vcera sice v zavode pekne 3.miesto, ale s tymi takmer idealnymi (resp. najlepsimi podmienkami) je to bieda, najma v porovnani so zaciatkom sezony, kde nemal problem aj vyhrat skokansku cast a v behu zavod len kontroloval.


Naposledy upravil UselessToo dne 28.12.2013, 9:43, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2013, 10:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skakat sa dnes nebude, aspon nie v Schonachu.

Kto pozna pravidla SP v sev.kombinacii vie, ze ked sa nemoze odskakat riadne sutazne kolo, do hry vstupuje tzv. Provisional Compitition Round, t.j. nazvime to simulovane skokanske kolo urcene v prvom rade ako kvalifikacia, z ktorej do zavodu postupuje 50 najlepsich a zaroven ako poistka pre pripad, ze na dalsi den nebude mozne odskakat riadne sutazne kolo.

Toto Provisional Round je uz z piatku, t.j. je to kolo urcene ako kvalifikacia pre 1.zavod. To vsak nevadi, pretoze sa toto kolo vcera nemuselo pouzit a zaroven dnes sa kvalifikacia (Provisional Round) nemohlo podobne ako riadne sutazne kolo odskakat.

http://data.fis-ski.com/pdf/2014/NK/4134/2014NK4134PCR.pdf

To su vysledky z tohto inkriminovaneho kola. Ja som s tym tak trochu pocital, pretoze sa to v sev.kombinacii stava v poslednych rokoch pomerne casto a uz vcera podmienky neboli idealne (viz. som spominal niektorych zavodnikov, ktori na to doplatili). Kedze som s tym pocital, tak som bol pripraveny aj na tuto variantu. A tato varianta mi hra do kariet - treti do stopy vyrazi Akito Watabe, len 9 sekund za Klemetsenom a 2 sekundy za pre mna dolezitym borcom Ericom Frenzelom. 4. je mlady Rus Klimov, ktory je ale len a len vybornym skokanom, v stope je tazkopadny so svojimi kilami a epicky pomaly. Na 5. Lamyho Chappuisa ma uz Akito naskok 20 sekund, co je uz prijemny naskok do startu bezeckej casti. Z vybornych bezcov spomeniem Rydzeka (33 sekund), Kroga (37 sekund), Pittina (56 sekund), B.Fletchera (58 sekund), Koksliena (rovna minuta) a Moan (1:24). Keby to v stope vyzeralo podobne ako vcera, mal by to Akito jazdiaci vo vybornej forme doviest do vitazneho konca. O dalsie miesta na stupni vitazov by sa mali pobit Frenzel/Krog/Pittin/Kokslien, mozno Rydzek s Lamym Chappuisom. Duel Pittina s Jelenkom je uz pred startom prakticky OK (startuju naraz).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2014, 10:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chaux Neuve:

M.Kokslien to win (2/10 - 11,0 - bwin)

M.Kokslien vs B.Fletcher 1 & D.Herrmann vs I.Ingermarsdotter 1 & E.Joensson vs N.Kriukov 1 & A.Hajek top5 (3/10 - 7,53 - bwin)

------------------------------------------------------------------------------------

Mikko Kokslien vo francuzskom Chaux Neuve neskace zle. Mostik je to specificky, HS117, t.j. vylozene nieco medzi strednym a velkym mostikom.

Mikko Kokslien ma velku sancu vyhrat, ak skoci slusny skok a na uplne celo bude stracat cca minutu. V tom klasickom kvalifikacnom Provisional Competition Round zaostal za vitazom tejto radoby kvalifikacie 19,5bodu, t.j by vybiehal so stratou 1:18. Takato strata by nebola az taky problem, keby najlepsim po skoku bol niekto iny nez Eric Frenzel. Aj na Erica je ale schopny stiahnut nieco okolo minuty a je podstatny rozdiel, ked je na niekoho len nieco cez 2,0 a na druheho 11,0.

Doporucujem najma dve dvojicky do akejkolvek akovky. Za 1,4 duel Koksliena s B.Fletcherom. Obaja bratia Fletcherovi nie su vyhlasenymi skokanmi, vsetko sa snazia eliminovat vybornym behom. Taylor ani len nepostupil z kvalifikacie, co sa mu nestalo v tejto sezone prvykrat, o nieco lepsi skokan Bryan to zvladol, aj ked s odrenymi usami - skoncil vcera 49. Kokslien tu lepsie skace a v globale je aj lepsim bezcom, takze nemal by byt ziaden problem. Duel Frenzel vs Hug by mal byt obdobne jasny. Kurz 1,2, Frenzel bude po skoku top3, zavod bude kontrolovat, Tim Hug po skoku prinajlepsom v tretej desiatke, zrejme sa trochu posunie, ale nemal by sa ani len objavit v top10. Tim Hug je taky klasicky pripad, ked zavodnik vyhra zavod v nulovej konkurencii a bookies sa toho snazia drzat a je jedno, ako to urobia, vzdy je to fail. Ja obidve dvojicky hram v roznych obmenach.

Jedna je tu ukazana. Zo zenskeho sprintu Herrmann vs Ingermarsdotter. Denise ma radsej skejtove sprinty, Ida klasicke. Dnes sa ide skejtovy, takze nie je o com. Emil vs Nikita, verim, ze Emil je uz vo forme. Mal takmer mesiac na to, aby sa pripravil na seriu zavodov pred OH, kde by urcite rad bojoval o zlato na svojej oblubenej trati. Nikita, alias cistokrvny klasik, by v skejte mal postupit z kvalifikacie, ale stropom by malo byt semifinale, ucast vo finale by bola pre mna prekvapenim. A Tonda Hajek. Vyhlaseny letec, ktory zatial v sezone aj slusne skakal, takze to, ze sa mu v Kulme dari, nie je prekvapenie. 7./1. v treningoch, vcera 3. v kvalifikacii, pricom z predkvalifikovanych skokom zaujal max. Peter Prevc. Jedine, co moze hrat proti nemu je fakt, ze startuje s nizkym st.cislom, hned z uvodu 1.kola.

(Dnesny highlight, rozhodne vyhra Mikka Koksliena! Dvojicky podla ocakavania bez naznaku nervozity. Tato akovka napokon lahla na dnes prisernom vykone Tondu Hajka, ktory snad musel vstat do dna tou nespravnou nohou, pretoze taka zmena vo vykonoch behom dnoch dni nie je normalna. Inak akovky dopadli pomerne dobre, skoda len, ze tentokrat sprinty neponukali postupy do semifinale, to boli v nedavnej minulosti velmi dobre tipy do podobnych akoviek)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.01.2014, 9:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Oberstdorf:

J.Lamy Chappuis to win (3/10 - 4,75 - bwin)

T.Edelmann top3 (3,5/10 - 3,25 - bwin)

----------------------------------------------------------------------------------

Vcera sa isla stafeta, kde domaci Nemci boli masivnymi favoritmi pri neucasti elitnych Norov. Myslim, ze bol kurz 1,1 na vitazstvo Nemecka, co sa mi zdalo ako nezmysel, aj ked nemal som odvahu hrat proti nim, resp. som neveril, ze prehraju. Francuzi potvrdili ulohu hlavneho vyzyvatela, Rakusani prijemne prekvapili, ze sa drzali s oboma stafetami az do uplneho konca. Jedine, co ma prekvapilo je, ze Jason Lamy Chappuis prehral sprint, ked pred poslednym usekom boli na tom nemecka a francuzska stafeta narovnako.

Uz pred stafetou som mal v hlave zopar mien - Lamy Chappuis, Edelmann, Kircheisen, Schmid. K tymto menam sa pridal Marco Pichlmayr. Samozrejme, tipovanie neurcuje len nazor, ale aj ponuka a v neposlednom rade ponuknute kurzy. Schmid, Kircheisen a ani logicky Pichlmayer v ponuke bwinu nie su, takze musim brat to, co je.

Jason tu skace fantasticky, potvrdil to aj vcera v timovom zavode, kde doslova uletel. Zaujimavostou je, ze keby sa dnes skokanska cast neodskakala, Jason by z toho radost zrovna nemal. Jeho skok v provisional competition round bol rozhodne ten najhorsi pocas vikendu, zaroven sa skok podaril hlavnemu konkurentovi v boji o vitazstvo Ericovi Frenzelovi, ktoremu to naopak tu zatial az tak neskace, aspon z pohladu celosezonnej vykonnosti. Ako som uz hovoril, jedine vrasky mi robi vcerajsia prehra v timovom zavode, bezecku cast som zial nevidel, takze nemozem sudit v com bol problem, na druhej strane, ani Eric Frenzel nie je ziaden tragicky sprinter, takze az take obrovske prekvapenie to zasa nie je.

A Tino Edelmann. Kazdy, kto trochu sleduje sev.kombinaciu musi vidiet obrovsky progres Tina po Novom roku. Zacalo mu to skakat, vec, ktora na uvod sezony bola velkym problemom, dokonca boli zavody, kde sa ani nedostal z kvalifikacie do hlavneho zavodu. Teraz jeho skokanska forma je stabilna, prinajhorsom okolo top10, niekedy, ked podmienky pomozu, zahviezdi este viacej. Druha vec je, ze bezecka forma nijako nezaostava a ani sa nezhorsuje. Beh je vyborny uz par tyzdnov, vcera v stafete najrychlejsi cas, suverenne, aj ked tazko porovnavat 1.usek a napr. ten posledny. Pravdou je, ze beh to bol kvalitny, nech uz je porovnanie akekolvek.

Potom su tam klasicke faily s nizkymi kurzami. Jason Lamy Chappuis vs Tim Hug, alias dvojicky s Timom Hugom bwin ponuka tyzden, co tyzden po jeho vitazstve v slabo obsadenom zavode pred par tyzdnami. Kurz 1,33, fair kurz 1,05. Druha dvojicka, urcite menej ista a aj s mensim kurzom - Johannes Rydzek vs Francois Braud. Kurz 1,25, nepochybujem o tom, ze to vyjde, ale nie je to az tak sexi dvojicka ako ta s Jasonom. Skakaju cca podobne, Rydzek je o 2 levely lepsi bezec. Treba kombinovat s basketmi v sekcii basket (viz. bwin drzi velmi dobre hranice, napr. na under v ACB).

(Tak uz po skoku KO, zial. Neviem, co sa tam dialo, ked 48 Akito Watabe da 128m, 50 Eric Frenzel dokonca 138m a Jason Lamy Chappuis, cislo 49, da len 114m. Teraz, ked som si to prepocital, vidim, ze Jason mal nahradu takmer 7bodov, naopak Frenzel odcital cez 3body. Tino Edelmann mal dokonca nahradu cez 8bodov, takze pesek, nic ine.)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy