Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 10.000 Kč

Řebíček a Slavia Praha, dochází k prodeji či fúzi a jak to celé dopadne? (25.9.2014)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 20
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 108
Vklady: 421.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -61.16 unitů
Yield: -14.51 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11670
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 352.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.09.2014, 15:24 Předmět: Řebíček a Slavia Praha, dochází k prodeji či fúzi a jak to celé dopadne? (25.9.2014)
Pište tipy na sázení
Citovat

Řebíček a Slavia Praha, dochází k prodeji či fúzi a jak to celé dopadne? (25.9.2014)

Velice zajímavou zprávou před derby pražský "S" je, že bývalý ministr dopravy Aleš Řebíček údajně prodává (zdroj TV Nova) fotbalovou Slavii do rukou majitele stadiónu Eden panu Slavíčkovi, resp. společnosti Vinet. Později došlo k upřesnění celé záležitosti ze strany Slavie, nedochází ke klasickému prodeji, ale fúzi s vlastníkem stadionu Eden (viz oficiální vyjádření Slavie).


(zdroj: www.slavia.cz)

Je třeba zmínit, že Aleš Řebíček kupoval Slavii v poměrně žalostném finančním i sportovním stavu od investiční skupiny Natland Group. Investice to byla veliká a sám Řebíček prohlásil, že peníze na tuto transakci získal prodejem podílu ve stavební a dopravní firmě Viamont.

"Z mého pohledu nevím zda si mám myslet, že pan Řebíček je opravdu takový velký "Slávista" nebo v tom viděl finanční investici s vidinou zisku. Pokud je skutečně takový fanoušek Slavie a chtěl klubu pomoci, pak klobouk dolů. Pokud to myslel jen jako kšeft, dovolím si tvrdit, že docela narazil, protože to nebyla investice dovolím si tvrdit neúspěšná. Ono když fotbalový klub šlape jako hodinky (např. Plzeň za Vrby nebo Sparta v podstatě dlouhodobě), pak takový fotbalový klub může být slušný podnikatelský záměr a na fungování klubu i slušně vydělat. Ale pokud takto velký klub nemá odpovídající sportovní výsledky, nedaří se vychovávat, přivádět a následně prodávat kvalitní hráče a ještě k tomu přijdou vlastnické či nájemní problémy, pak si myslím je to bezedná díra na peníze."


Myslím si, že Aleš Řebíček záhy pochopil, že Slavia mu peníze nepřináší, ale spíše odnáší a vrhnul se do podnikání ve kterém neměl až takové zkušenosti. Ne náhodou již v loňské sezóně chtěl Slavii prodat ruskému investorovi. K tomu mnoho sportovních kotrmelců, např. odvolání trenéra Koubka a angažování Paastora či několik vyloženě špatných transférů hráčů. Ač měl a má Aleš Řebíček peníze, fungování fotbalového klubu se mu nepodařilo zajistit tak jak si představoval.

Zkopíruji zde vlastní preview Slavie 2013/2014 z loňského Gambrinus liga e-booku:

citace:
Historie tohoto slavného pražského klubu je samozřejmě velice bohatá a největších úspěchů tento klub dosáhl právě při současném názvu SK Slavia Praha, který je z numerologického hlediska poměrně kladný.

V posledních letech po revoluci prochází klub různými zvraty, zejména vlastnickými a zvraty finančními. Od Borise Korbela, ligových titulů, úspěchu v pohárové Evropě, působení na Strahově až po neznámého majitele klubu, finanční problémy, přištěhování klubu Bohemians 1905 do Edenu. V současné době vládne klubu bývalý politik a současný podnikatel Aleš Řebíček, který stále bojuje se skupinou Key Investments. Pro mě osobně je osoba Aleše Řebíčka negativní, zejména z morálního pohledu i když numerologicky je Aleš Řebíček pozitivní. Třeba ty různé mocenské a finanční boje ve Slavii dovede k úspěšnému konci a Slavia se v blízké době několika let stane opět silným fotbalovým týmem.

Při pohledu na trenéra Adama Petrouše ho vnímám jako odhodlaného a pracujícího motivátora. Trochu se na lavičce uklidnil a přináší do týmu o něco více taktiky. Přesto myslím, že to bude podobné jako u Luboše Kozla, potřebuje ještě čas pro práci spíše v nižší soutěži. Pro prvoligový fotbal ještě není úplně připraven. Myslím si, že ze začátku ligy uhraje dobré body, ale pak přijde krize a bude odvolán.

Z přestupů je zajímavý návrat golmana Radka Černého s roční smlouvou, ale je možný jeho odchod v průběhu sezóny. Z odchodů konec Skácela (asi je už za zenitem), veliká ztráta Vošahlíka a Hubáčka. Příchody v podstatě žádné, 6 hráčů z juniorského týmu a Štěpán z Hradce. Ale jak je ve Slavii dobrým zvykem, s mládeží se pracuje velmi kvalitně a mladí odchovanci mají kvalitu. A trenér Petrouš jim jistě dá šanci se nejen ukázat, ale třeba i hrát v základu.

V současné Slavii vidím jeden velký problém a to je obrana, potřebuje jednu výraznou osobnost, která má zkušenosti a bude ty mladé řídit. Bez této osobnosti v obraně budou mít soupeři hodně šancí a Slavia bude dostávat více branek i když bude mít kvalitní golmany. Záložní řada si myslím je na dobré úrovni, zejména směrem do útoku, jediný Gecov je takový pes obranář či spíše brousek, který bude často trestán kartami. Útok Slavie pokládám také za silný.

Cíle má Slavia opět vysoké, ale opět to s ní vidím na nějaký střed tabulky a pokud nesežene vhodného zkušeného obránce, bude patřit k podprůměru ligy.


Pár otázek na vás, sportovní fanoušky sázkaře či přímo fanoušky Slavie, ale třeba i Sparty Wink :

Má souvislost tato fúze s posledními velmi špatnými výsledky Slavie?
Co se bude dít se Slavií dále? Dojde k prodeji Slavie + EDEN nebo nová společná firma Řebíčka a Slavíčka (pěkně se to rýmuje) bude mít sportovní záměr?
Nebo Slavii a EDEN brzy koupí silná nadnárodní skupina, která se pohybuje po celé Evropě (např. Roman Abramovič či třeba "šejkové z Arábie)?
Kdo vyhraje sobotní derby Slavia Praha - Sparta Praha?
_________________
E-book
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 20
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 108
Vklady: 421.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -61.16 unitů
Yield: -14.51 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11670
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 352.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.09.2014, 15:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A když jsem položil otázky, také přidám vlastní názor a odpověď:

Možná to souvislost má, patrně ta atmosféra mezi Slavií jako klubem a provozovatelem stadiónu nebyla zrovna růžová a pokud se tam děly různé malé "justy" a "jedna bába povídala", tak pak v hlavách fotbalistů to může uvíznout a nemusí se řádně soustředit na své sportovní výkony. Toto řešení by mohlo vnést trochu klidu fotbalistům.

Podle mě půjde o jasný záměr připravit finální produkt k prodeji, tedy prodat Slavii Praha a stadión dohromady. Ale najít vhodného kupce, který zaplatí odpovídající cenu bude velice těžké. Ale jak se říká, každá věc má svého kupce, tedy i v tomto Slavia + EDEN má někde svého kupce.

Z hlediska fotbalového úspěchu a návratu Slavie mezi silné kluby, třeba i evropské kluby, by prodej Slavie do rukou finančně silné evropské skupiny byl ideální. Utrpí tím národní hrdost, ale co už, však Slavia se v poslední době prodávala do cizích rukou až až. Proč tedy nezískat silného partnera a zjistit stabilitu a růst. Slavia má bohatou historii a stále silné jméno v Evropě a její návrat by rádo vidělo mnoho fotbalových osobností nejen v ČR, ale i v Evropě. Slavia patří do bojů o titul a patří do pohárové Evropy a ne do bojů o záchranu.

Po těch špatných výsledcích Slavie je jasný favorit Sparta, ale ... osobně bych se sázce na tento duel vyhnul.
_________________
E-book
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.