Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Turkey TBL 2014/15

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.10.2014, 22:53 Předmět: Basket: Turkey TBL 2014/15
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo:

Trabzonspor vs Fenerbahce
+8,5 Trabzonspor @1,92 (Sbobet - 2,5/10)
Trabzonspor ML @4,5 (Pinnacle - 0,5/10)


Dnes v TBL to nebolo dobre, bolo to naopak pomerne dost zle, jedine, co ma moze upokojovat, ze to mohlo byt aj horsie (trojka Rasica zachranila aspon ten najvacsi bet, aj ked okrem neho uz nevyslo zhola nic). Trabzonspor 0-2, to uz je ale pre tento celok slusna rutina, tym myslim zacat sezonu pod svoje moznosti. Rutinou je aj postupne posilnovanie pocas sezony, viz. aj tentokrat uz ulovili jedno meno - Dee Bosta na rozohravku, ktory skusal stastie v kempe Jazz, ale podla ocakavania zmluvu a teple miesto si nevybojoval. Favorit je v poriadku, je nim Fenerbahce a toboz po minulej prehre sa budu snazit vyhnut dalsej blamazi. Ale necakam nic lahke, Trabzonspor ma kvalitny tim. Oproti minulej sezone je rozdiel len v tom, ze domaci nemaju tak kvalitnych tureckych hracov, ktori by dokazali drzat krok s kvalitnymi zahr. oporami. Tento problem je este citelnejsi, ked je v sucasnosti zraneny skuseny Tutku Acik. Saruhan/Senturk su fajn hraci, otazkou je, ci su to hraci pre ambiciozny tim, ktory nechce chybat v PO a pri systeme 6+6 potrebujete aspon 2-3 slusnych tureckych hracov, ktori sa budu podielat aj na bodoch, nielen v obrane. Vklad je nizko z dovodu - dnes sa nedarilo, zrejme to bude platit pre cele kolo (nedarilo myslim v tom, ze tie zavery zapasov boli naozaj zaujimave - spominana trojka ma sice zachranila, ale pri fakte, ze pred zaverecnou minutou Torku Selcuk prehravali len o 4, tak to skor bolo spravodlive vyustenie, nez zazracny moment, ktory ma vytrhol zo zubov nepodareneho tipu. Mensie tipy - Besiktas som nezahral, sice po krkolomnom priebehu, ale vo vysledku vyhral, naopak to, co som zahral, hcp na Istanbul BB proti Banvitu, 3,5 minuty pred koncom sa dostali domaci do vedenia, na konci, prehra o 10bodov, stavaju sa aj horsie veci, ale za stastnu suhru okolnosti to povazovat nemozem, ako aj vklad je nizko kvoli Trabzonu - prisla doba, kedy prvykrat v sezone vyhraju alebo si este chvilu pockaju proti superovi, ktory je papierovo hratelnejsi (netreba sa opit rozkom, zrovna Trabzon, podobne ako Gaziantep, su timy, ktore proti "velkym" hrat vedia a bookies ich zatial "moc neberu", su to zatial pomerne nove projekty, ktore sa pomaly, ale isto deru do popredia TBL). V neposlednom rade, vzdy je otazka, kto dostane Cierneho Petra v drese Feneru, kedze hviezd je 8 a volnych miest len 6.

=====
Niektore tipy su zalozene na tom, ze nielenze ich zahrat chcete, ale ich zahrat prakticky musite, aby ste minimalne dodrzali urcitu kontinuitu. Ja som sice hovoril, ze vcerajsku moc velke oci nemam a zial sa to potvrdilo do bodky. Vcerajsi Istanbul BB, kapitola druha. Ano, prehravali, mali zly start do zapasu, da sa povedat, ze to bola pomerne verna kopia so zapasom proti Milanu s tym rozdielom, ze Milano bolo v zavere trojkou schopne upravit vysledok na peknu prehru o 3 (aj ked mohli vyhrat, keby naklonili misky vah na svoju stranu v obdobi obojstrannej deziluzie v utoku) a v tomto pripade bol zaver len o jednom time - o Fenerbahce. Domaci sa dostali cca 4 minuty pred koncom na stav, kde prehravali len o bod, odvtedy ale nedali ani bod, super mal seriu 11:0 a tak finalny rezultat; 75:87. Takze dnes sa sice dalo skoncit v pluse, ale bez zaverecnej korekcie ostrovanov z Kanarov to mohlo dopadnut slusnym fiaskom. Symptomaticka bodka za premenlivym tyzdnom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.11.2014, 15:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

Besiktas vs Trabzonspor
Trabzonspor ML @3,7 (2,5/10 - Sportingbet)

Je to na BA a uz to pada vsade. Chytil som 3,75, SB ma 3,7, to sa da. Suhlasi s hlavnou myslienkou - Besiktas nie je timom, ktory je drziakom, ktory by v sucasnej dobe (ak niekedy) mal zapas, co zapas porazat kvalitne timy, resp. po velkych vitazstvach s graciou porazat radoby horsich superov. Trabzonspor hrany naposledy, vdaka nezvladnutemu zaveru napokon ani nepokryli hcp. Cez tyzden sa zbavili Jeromea Randlea, v time bolo 7 hracov bez tureckeho pasu po prichode Dee Bosta, prilis mnoho PG, Jerome Randle moc nezapadal do struktury dobre braniaceho timu. Trabzonspor moze zdolat kohokolvek kdekolvek, kurz je fajn, okolnosti a super tiez nie su najhorsie.

/////////

Fenerbahce vs Tofas

+15,5 Tofas @1,943 (3/10 - Pinnacle)

Proti Fenerbahce v TBL dovtedy, kym nezacnu hrat dobre/branit dobre. Stale su timom, podobne ako v minulej sezone, ktory musi a chce tocit so zostavou ich zahranicnych posil v ramci TBL. To v uvode sezone narusa zabehnute automatizmy, resp. brani dalsim, aby sa vytvarali. Tofas v tyzdni priviedol Briana Qvaleho, cim len pokracuje postupny priliv odsunutych hracov, ktori sa snazili dostat do prveho timu NBA v preseason. Brian je uz europskym basketbalom ostrielany matador, hraval v minulosti aj v Turecku (Aliaga), takze s aklimatizaciou by nemal byt problem. Pre Tofas to zaroven nie je nahrada, v time mali len 5 zahranicnych hracov, takze jedno volne miesto zostalo, chybal klasicky center, ktory by mohol byt produktivny, takze volba po vsetkych smeroch pozitivna. Tofas proti Fenerbahce neprehral o 16 v poslednych 9 vzajomnych zapasoch, dlhodobo tim na hranici PO, skor v poslednych rokoch "in", nez "out". Vyhodou je, ze Fenerbahce hra stvrtok/sobota, pricom naposledy hrali zapas vonku v Atenach proti Panathinaikosu. Nevyhodou - ze v OAKA arene dostali nakladacku, Panathinakos prezil v ofenzive zapas, ktory budu velmi tazko opakovat, co je sezona dlha, neskutocne trojky, ktore Panathinaikos nastartovali na vsetkych frontoch, s tradicne slusnou obranou a s moralnymi danostami hracov Fenerbahce sa s tym uz prakticky nedalo nic robit. Zapas bol samozrejme ukazkou, ze Fenerbahce sice body dava, ale vo velkom aj dostava, ine zapasy zasa ukazali, ze aj ked nad zapasom maju kontrolu a uvod sa im vydaril, ze polavenie v koncentracii je vsadepritomne a aj slabsi tim sa dokaze priblizit/drzat "giganta".

////////////

Ako dobre tipy sa javia aj tipy na domacich outsiderov s kurzami bezpecne 2,0 (az nad 3) - Usak/TT - oba timy 0-3, naopak proti timom, ktore slapu, resp. nazbierali vitazstva, resp. cenne vitazstva proti favoritom (Darussafaka/Gaziantep).

[i](Obcas vyjdu nerozpisane tipy (dnesok), obcas nie (napr. Eurocup), minimalne ukazka, ze TBL je nadalej silno tipovatelna (aj ked minule kolo bolo zasadne proti, hlavne tymi zavermi zapasov).)
[/i]
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.11.2014, 15:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Darussafaka vs Gaziantep
Gaziantep ML @3,0 (2/10 - Coral)

V podstate dva vyrovnane timy, co sa kadru tyka, podmienky su nastavene takisto vzacne rovnako (ani jeden tim nehra v europskych poharoch, oba timy maju dokonca viacej legionarov, nez je povolene nasadit do jedneho zapasu). Domace prostredie je tych 5bodov, takze viac-menej na hosti by mal byt kurz aspon 2,8, aby sme mohli uvazovat o tipe na nich.

3,0 staci. Najma, ked sa v minulom zapase prvykrat na palubovke ukazal Domen Lorbek, co je slusne opozitum k domacemu Reinaldasovi Seibutisovi. Gaziantep ma po novom aj hraca, ktoreho mozu pouzit ako prekazku pre vysokych centrov supera - Andreasa Glyniadakisa. Pochybujem, ze bude hrat kazde kolo, ale zrovna proti timom, ktori maju hracov a la Gasper Vidmar posluzi na par minut obstojne.

Sam neviem, kto z tych 7 zahranicnych hracov ma turecky pas (tipujem jeden z dvojice Ruzic/Stevic, kedze v TBL hraju uz dlhe roky), faktom je, ze po navrate Domena Lorbek do stavu aktivnych hracov, hrali v zapase vsetci 7 (a to tam zatial nezaratavam greckeho obra).

Darussafaka sice minule kolo prehrala, na druhej strane Gaziantep prehral dokonca posledne 2 zapasy po skalpoch gigantov - Efesu a Fenerbahce v prvych dvoch kolach najvyssej sutaze. Na lavicke je nadalej Jurij Zdovc a pochybujem, ze sa mu pacilo 88bodov od Besiktasu a 79 od TT, kedze Zdovc je znamy ako trener, ktory je zamerany predovsetkym obranne. Nehram Gaziantep ako favorita, nehram Gaziantep v zlom kurze, nehram Gaziantep s vysokym vkladom, takze zakladne podmienky pre tip su uz dopredu splnene. Zdovcova filozofia funguje za tychto podmienok daleko lepsie v pozicii outsidera, timu, ktory hra mimo domacu halu a "moze len prekvapit", nez ked sa od nich caka, ze velke vitazstvo potvrdia proti daleko hratelnejsiemu a papierovo slabsiemu superovi.

Co tomu chyba? Snad len vyssi kurz na Gaziantep, 3,5 by islo za 3u, kurzy okolo 4 za 4u atd., proti tomu hra fakt, ze dokazali zdolat prave celky, ktore su z pohladu bookies radene este vyssie nez Darussafaka, aj ked aj ta ma pomerne nadhodnotene hviezdne maniere.

(Mal sa zahrat under... Naozaj strasidelna uspesnost strelby hosti, hned sa ponuka tip na Gaziantep v dalsom kole, pozriem a vidim, ze hraju proti Trabzonsporu, takze ... ziadna slava.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.11.2014, 14:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.kolo:

Gaziantep vs Trabzon
-5,0 Gaziantep @1,91 (4/10 - Coral)

V podstate myslienka z minuleho kola, hned po prehre s Darussafakou. Strelba Gaziantepu bola tragicka, nech bol super akykolvek a nech branil sebelepsie, tie cisla a vyslednych 46bodov zdaleka neodpovedaju kvalitam domacich.

Super sa nezdal idealny ako odpoved na minule kolo, napokon nie je ani nevhodny - za vsetko moze pretrapeny zapas v Rumunsku. Zapas sice napokon vyhrali, ale az po predlzeni a najma nehral Andrija Stipanovic a zapas odohrali prakticky len so 6 hracmi, 4 z nich potom drvivu porciu minut (39+ zo 45).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.11.2014, 23:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fenerbahce vs Galatasaray
over 155,0 @1,952 (3/10 - Pinnacle)
Galatasaray ML @3,7 (3/10 - Pinnacle)


Povodne som chcel hrat hlavne over, postupom casu som nazor trochu upravil v prospech tipu na Galatasaray.

Fakty k tomuto zapasu. Tych derby o Istanbul je mnozstvo, lenze existuje jedine skutocne, to najvacsie. Nie je to sice futbal, ale z pohladu atmosfery a rivality to trati len absolutne minimum. Zapas, kde castokrat ide takmer o zivot. Su to finalisti minulej sezony TBL, kde sa 7.zapas dokonca ani neuskotocnil a nie je prekvapenim, ze dovodom bol strach o zivot clenov timu Galatasaray na pode Fenerbahce. Galatasarayu sa nepocili aj mnohe dalsie veci, napr. vyber rozhodcu pre zapas cislo 7.

Obidva timy su v poslednom case neporazitelne v domacom prostredi, co je trochu memento a upozornenie na vyhnutie sa tpovaniu tohto zapasu. Ja som vklad navysil, pretoze ocakavam vyrovnany zapas, dokonca som uvazoval o hcp +7,0, avsak stale to je hcp, kde staci nepremenena strela v zavere, takticky faul, dalsi neuspesny zufaly pokus nasledujuci faulom a z vyrovnaneho zapasu, kde mozu vyhrat obaja, to skonci radoby jasnym triumfom jedneho alebo druheho timu. Ja som zastancom, ze je lepsie mat 3,7 s tipom, s ktorym sa hocikedy da nieco urobit, ak je vyvoj pozitivny, nez mat +7,0 a modlit sa, ze v zavere sa to nejakym sposobom dobucha.

Preco hrat Galatasaray? Samozrejme faktor finale TBL z minulej sezony, motivacia je jednoznacne na strane hosti ukazat, ze su tym najlepsim timom (v minulej sezone boli najlepsim timom, som o tom presvedceny, skoda len ten pocetnej marodky, ktora ju negativne ovplyvnila). V sucasnosti je potencial Fenerbahce obrovsky, zial alebo chvalabohu, nie je naplneny. Obrana perimetra des, na C takisto, tvorba hry a pohyb lopty silny podpriemer, takze v podstate je vsetko na individualnych danostiach hracov v ofenzive v snahe prestrielat supera, v obrane potom na blokoch Honzy a praci Bjelicu, primarne. Galatasaray je tim, ktory znova ma mnozstvo hracov, ktori su vyborni trojkari. Priviest do timu srbske duo Micov/Erceg ukazuje, ze obmena ano, ale nie obmena stylu hry, kde trojkari hraju velku ulohu. Potom tu mame stats z poslednych 2 zapasov - 2/19 proti Efesu, 6/21 proti Olympiakosu. Obidvaja superi su ale elitne timy v obrane, aj ked Olymp je este kvalitnejsi v obrane podkosovych hracov s tou plejadou atletickych monstier a fantastickych blokarov (Dunston/Petway..). Takze vieme, ze Fener dostava mnozstvo trojek a hraju s timom, ktory ma mnozstvo trojkarovi, ktori sa v poslednom case zrovna dvakrat nepresadzovali, hmm, docela je to postavene na tom, ze by naozaj mohli explodovat v zajtrajsom stretnuti. Je takisto otazkou, kto pod kosom zastavi Furkana Aldemira, ktory prezil tiche stretnutie s Olympiakosom, viac-menej sa nedostal ani do zakoncenia, ak by aj nejaku strelu mal, dopadol by obdobne ako zvysok podkosovych hracov Gala - neslavne, az tragicky.

Samozrejme, obrana Galatasarayu je v tejto sezone vsetko len nie strachnahanajuca, docela rozdiel oproti minulym sezonam. Ten over sa da zahrat asi aj za viacej, avsak chyba tomu moment prekvapenia, ta hranica nie je moc nizka, ale ani nie moc vysoka. Co mi ale prekaza je 10/13 Goudelocka za 3body, co mi na druhej strane vyhovuje, kedze mam tip aj na supera, nielen na over. Tip za 2,5u, 0,5u je navysenie kvoli moznemu poisteniu (v zavere sa mozu diat velke veci, nielen na palubovke...).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.11.2014, 22:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.kolo:

Usak vs Torku Selcuk
under 155,5 @1,952 (5/10 - Pinnacle)

Hram okrem underu aj hcp na domacich, vyska je fajn, aj ked vysledok z predsezonneho tureckeho pohara (remiza a nasledne sa predlzovalo) ma trochu desi, samozrejme aj fakt, ze Selcuk dokaze drzat krok prakticky v kazdom zapase (nevdacny tim, ak chcete hrat proti nim a aj na nich).

Under je postaveny na 2 premisach. Tou prvou je obrana domacich, kde najma v domacom prostredi je to defenziva na vysokej urovni. Zacalo to vyhrou nad Darussafakou (73), ale najma dalsia vyhra na Banvitom vo velkom style, kde vitaza zakladnej casti z minulej sezony udrzala na 61bodoch. Potom tu mame skupinu Eurochallenge, cuduj sa svete, v skupine je Usak s 3 overovymi timami, dokonca plati, ze overovy niektore timy nedokresluje uplne presne a detailne. Litovsky Siauliai, rusky Krasnoyarsk a bieloruske Tsmoki Minsk, staci sa pozriet, ake vysledky hraju tieto timy vo vzajomnych zapasoch... Avsak ked narazia na turecky celok, charakter vysledkov sa prudko meni. Minsk v Turecku dalo len 59bodov (total 137), Siuliai 69bodov (total 148) a v zapase vonku sice Turci prehrali v Krasnoyarsku, ale celkovo padlo menej bodov, nez je vypisana hranica pre zajtrajsi duel v TBL.

Dovod cislo 2 - zapas hosti v minulom kole. Doma zdolali Kolejliler Ankara o 14bodov. To by nebolo az take vynimocne, keby sa k tomu nedokopovali s bilanciou za 3 na urovni 75%, 12/16. Sanca to zopakovat (dokonca sa takym cislam priblizit) proti timu, ktory brani zatial skvele, je prakticky nemozne.


Naposledy upravil UselessToo dne 22.11.2014, 23:02, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.11.2014, 0:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Galatasaray vs Besiktas
Besiktas ML @2,8 (5/10 - Sportingbet)

Galatasaray bol v kratkosti rozobrany v zapase s CZ v Eurolige. V tretom tyzdni hrat Galatasaray proti silnemu timu z Istanbulu, nenazyvam to derby, pretoze tym ozajstnym derby bolo to s Fenerbahce, tieto uz nemaju az taku vyhrotenu atmosferu.

Galatasaray s masivnym stastim (a s taktickou neschopnostou na strane CZ v zavere riadnej hracej doby) sa dokopali k vitazstvu v Eurolige na CZ, lenze.. To vitazstvo bolo naozaj vydrene. Svedci o tom fakt, ze k triumfu bolo nutne odohrat 50minut a Carlos Arroyo zazil tychto 50 minut na vlastnej kozi ako hrac, ani na sekundu nebol vystriedany, co svedci o tom, ze backcourt je v uplnom rozklade (Smith/Pocius/Micov) a nie je odkial brat, zatial. Pavlovic, resp. Hopson nepodpisali pocas tyzdna. Takze Arroyo odohral 50min na PG, na SG/SF rotovali traja hraci (Guler/Arslan/Aradori), pricom Aradori zatial nema plnu doveru trenera Atamana. Pod kosom sa rychlo vyfauloval Aldemir, takze aj tam nebola rotacia idealna, najma pri fakte, ze Vougioukas je v nemilosti a po kontroverzii s Arroyom zjavne aj Nathan Jawai.

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=70&seasoncode=E2014#!boxscore

Besiktas sice hral v Eurocupe a hral vonku, lenze Balkan je v podstate idealny zapas mimo ten domaci, toboz ked ide o Slovinsko, ktore ak je Balkanom, tak cisto geografickym, nie kulturnym. K tomu pohodlna vyhra proti timu, ktory bojuje s absenciami klucovych hracov (Begic po drobnom zraneni odisiel do lepsieho - podpisal v Caje Laboral, Sasu Salin zraneny, Dino Muric od zaciatku sezony out, Jaka Brodnik takisto out, aj ked prve 3 mena jasne prevladaju). Besiktas pohodlny vylet, pohodlne vitazstvo. Besiktas nemusite milovat, ale ked je na nich dobry kurz a logicky dovody, bolo by chybou toho nevyuzit. Rozhodne su pred zapasom vo vyrazne lepsej situacii nez "domaci" tim.


Naposledy upravil UselessToo dne 28.11.2014, 19:45, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.11.2014, 23:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Istanbul BB vs Fenerbahce
over 152,5 @1,952 (2,5/10 - Pinnacle)

Istanbul zatial nedava moc bodov, co podla mna suvisi s neproduktivitou, nez neaktivitou s pomalym tempom hry. Inak povedane, nedokazem si predstavit, ze Zack Wright hra na PG nieco ine, nez v minulosti hraval. Zrovna on je zatial kralom neefektivity, co je zial tiez uz pravidlo - pravidlo kazdym rokom horsich vykonov. Mr. triple-double, ktory mal na PG vzdy velke mnozstvo doskokov (co mu takisto vydrzalo), by sa mal postarat o dost striel, dost strat a snad aj o nejaky zisk. Z pohladu domacich je fajn, ze zatial funguje kombinacia efektivneho centra s nebezpecnym trojkarom na PF - Jure Balazic zatial je vynimkou v inak velmi tragicky strielajucom time domacich. Jure Balazic je zaroven priserny obranar, t.j. zne by mohla mat dvojica Bjelica/Vesely (posledne zapasy ukazuju, ze distribucia lopt/striel rovnomerne medzi vsetkych hracov funguje, rovnako aj Emir Preldzic striela menej, dokonca mal zapas, kde nevystrelil ani jedenkrat za cely zapas). Na uvod sezony sa stretli v tureckom pohari, zapas skoncil 65:85, stvrtiny boli ako na hojdacku, co je zaroven rada pre nas, tiperov, aby sme sa pozreli pripadne na livko, kde under strieda over (tam to bolo v poradi 31/48/29/42).

/////

Banvit vs Eskisehir
+15,5 Eskisehir @1,961 (2,5/10 - Pinnacle)

Rovnaky vklad. Eskisehir s novym prirastkom - Jerome Randle nebol prilis dlho bez prace, po tom, co ho vyhodili z Trabzonu, po nom siahli v Eskisehirspore, inak znameho v minulych sezonach ako Olin Edirne. Na to, ze v minulej sezone hralo Olin Edirne v podstate len s 3 zahr. hracmi (Washington/Francin/Tapoutos), v tejto sezone si vyhodili z kopytka a zahr. hracov je prehrsel, dokonca je ich tolko, ze ich musia rotovat - samozrejme nie ako Fenerbahce, ale ked je sanca priviest nieco lepsie, ti horsi sa musia zbalit a klub opustit. Takto nalozili z mladikmi, ktori prisli z NCAA a ktori sa logicky z uvodu sezony prilis neuchytili (cakat od nich, ze budu tahat tim od 1.kola je naivne). Pri fakte, ze v poslednych 2 zapasoch hral uz skuseny center Jared Homan a do timu prislo aj velmi slusne PG v podobe Randlea, blyska sa rozhodne na lepsie casy. Banvit v tejto sezone nevnimam ako tim, ktory by valcoval jedneho supera za druhym - ten tim je uzsi a jednoducho na vysoke vitazstva nie su sily, resp. Lukic nie je hlupak a na tazke zapasy potrebuje hviezdy typu Rowland/Mejia stopercetne v poriadku a ze tych zapasov v nabitej skupine Eurocupu je pozehnane.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.11.2014, 23:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

8.kolo:

Efes vs Usak
under 148,5 @1,961 (5/10 - Pinnacle)

Pre mna hratelna hranica, to je ta hrana, ktoru pri underoch v sucasnosti beriem, nech je to akykolvek zapas. Efes, zaruka dobrej obrany a mensieho mnozstva bodov a Usak som popisoval naposledy, zrovna v danom zapase museli sklamat. Dnes sanca odcinit minulotyzdnovy defenzivny prepadak.


Naposledy upravil UselessToo dne 6.12.2014, 22:44, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.12.2014, 14:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

TT Ankara vs Galatasaray
TT Ankara ML @2,8 (4/10 - Sportingbet)

Nebudem sa opakovat, len dodam, ze vo Valencii uz hral par minut Martynas Pocius. Mam zohrany kurz cez 3, nieco pod 3 na principe tipu nic nemeni, pre mna su hodnotne dokonca vsetky kurzy nad 2.

Galatasaray sa v tom stale topi, novi hraci zatial do timu nedorazili, stoji to na par jednotlivcoch, kde u niektorych je stale na vazkach faktor motivacie, ktoru ovplyvnuje aj zaujem inych timov o ich sluzby (dohodnu sa, hrac sice moze este chvilu zotrvavat v Gala, ale myslou uz je v dalsom time a uz odpada z jeho hry aj snaha sa ukazat/predat sa/vybojovat si lepsi kontrakt v druhom time).

TT Ankara je trojkarsky tim. Josh Carter aj v TBL ukazuje, aky je to vynimocny strelec, viz pred 2 tyzdnami jeho trojkarska show proti Tofasu (11/14 za 3body). Avsak, skvele trojky pali aj Ben McCauley a Michael Roll, vsetko znami hraci, prvy menovany napr. zo Sieny, druhi dvaja najma z ACB ligy. Co tim trapi, to je efektivita za 2body, hra pod kosom, kde Milovan Rakovic je zatial podpriemerny. Celkovo tim vyzera dobre, lepsie nez v mnohych minulych sezonach, minimalne tam vidim velky potencial, ktory by mal rozvinut legendarny trener timov z Ankary, najma TT, samozrejme, Ercument Sunter. Sprava vysla vcera, takze vela toho nestihne, ako je zname. Sunter, milovnik rychleho basketbalu, by mal stabilizovat tim a dostat ho na PO pozicie, v rovnaky den bol ohlaseny prichod lotysskeho mazaka Kristapsa Valtersa, ktory sa v tychto koncinach neobjavuje prvykrat.

Z pohladu TT to beriem ako pozitivny impulz, to, co v Gala zjavne chyba. Preco su kurzy stale take lukrativne, ked Galatasaray sa topi v problemoch? Existuju 2 zakladne dovody - Galatasaray zatial nenarazil na tim, ktory by ich vymazal z povrchu zemskeho, Valencia ma tim, ktory tazko dokaze vyuzit fakt, ze Galatasaray nema nikoho pod kosom, ktory by mohol ubranit klasickeho siloveho podkosaka s vyskou okolo 210 - Lishchuk po zraneni, hrava uz malo, Harangody sa mota okolo trojky + ta jeho mechanika strelby je minimalne pozoruhodna, az sa clovek cuduje, ze mu to tam obcas aj pomerne pada, Dubljevic tiez nie je klasicky podkosovy hrac, Loncar za zenitom + zacali cez neho viacej hrat, az pomerne neskoro, takze efekt to malo minimalny a Aguilar, klasicke undersized PF, ktore takisto pali zvacsa za 3. V danom zapase bolo velkou vyhrou, ze odskocili na 17 a dalo sa toho bremena s peknym ziskom zbavit, pretoze Valencia jednoducho len bezhlavo palila za 3body (ako je zvykom a tam je aj najsilnejsia), lenze po 1.stvrtiny to stratilo na efektivite a Galatasaray sa niekolkokrat vratil do zapasu (manko z prvej stvrtiny okamzite zmazal na uvod tej druhej, dalsi naskok takmer uplne zmazal na zaciatku tretej a v podstate z +17 sa dostal na prehru +7, t.j. na taku, kde ma Gala lepsie vz. zapasy ako Valencia (doma vyhrali o 7, dali viacej bodov na palubovke supera).

Ci verim TT, ze to da? Snad viacej ako Besiktasu, motivacia bude podobna, ako nie vacsia (tradicna rivalita Ankara/Istanbul), novy trener, nove PG, snad podkosovi hraci zahraju aspon standard, resp. sa chytia proti tomu odpadu, co zostalo v istanbulskom time. Cakam prestrelku, sice Sunter v time kratko, ale tazko bude timu hovorit o niecom inom, ako o rychlom prechode so snahou unavit uz aj tak pomerne unaveny tim hosti, najma ked minuty dostavaju (nutne zlo) hraci ako Jawai, resp. Vougioukas. Over pred zapasom nehram, zahram si stvrtiny az na livku.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.12.2014, 23:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Galatasaray vs Gaziantep
Gaziantep ML @4,79 (3/10 - Pinnacle)
Gaziantep 1.half @3,01 (2,5/10 - Pinnacle)


Dobre, Galatasarayu uz bolo dost, nemyslim tipov, tam plati zasada - kym su dobre kurzy, vzdy ma to bude zaujimat, ak situacia sa vyrazne nezlepsi.

Nieco z kuchyne supera - Gaziantepu? Snad len, ze v time je novy hrac - Jaka Lakovic, netreba predstavovat. Ako sa do timu dostal? Staci sa pozriet na lavicku, kto je trenerom tohto tureckeho timu a je to jasne (Jurij Zdovc).

Gaziantep je 3-5, ale staci sa pozriet s akymi supermi hrali a zaroven kde - prehry s Besiktasom a Karsiyakou doma su hlavne prusery, co je samo o sebe zaujimave, na druhej strane to vyzehluju vyhry hned na uvod sezony s Efesom a Fenerbahce. Ano, toto je tim, ktory ma zatial skalpy 2z3 tureckych ucastnikov Euroligy. Je jasne, kto zostava, treti z istanbulskych gigantov. Desi ma, ze obrana hosti v poslednych zapasoch ma negativny trend. Zdovc ma rad pomalsi basket s dorazom na obranu, faktom je, ze k niecomu takemu nema zrovna idealny material.

Kurz, skvely. Gaziantep je rozhodne timom, ktory dokaze porazat silne timy a to ani nemusia byt v krize, prip. riesit personalne, financne otazky a z toho vyplyvaju rozne vyhrotene situacie medzi hracmi v kabine/na palubovke. Teraz ako to zahrat? Hcp, nevyzera zle, ale Gaziantep vonku prehrat aj o 18, aj o 17 a to dokonca s Tofasom o 7 vyhraval pred poslednou stvrtinou, takze hcp.. K ML si zahram (este som nezahral) zrejme ML (chcem, nechcem 3way s remizou, resp. hcp -0,5) na 1H.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.12.2014, 12:02, celkově upraveno 1 krát.
nestik
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.12.2014
Tipy a sázky: 61
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 41.6Hodnocení kvality tipů: 41.6Hodnocení kvality tipů: 41.6Hodnocení kvality tipů: 41.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.12.2014, 9:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

prosimtě mohl bys vysvětlit co přesně znamená tento tip? dík Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 7.12.2014, 9:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dovolím si vysvětlit na UT, tipuje v prvním tipu vítězství Gaziantep (ML = money line = vítěz utkání včetně prodloužení) a druhý tip je vítěz 1. poločasu, kde ještě nebyly v době zveřejnění tipu vypsány kurzy.
nestik
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.12.2014
Tipy a sázky: 61
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 41.6Hodnocení kvality tipů: 41.6Hodnocení kvality tipů: 41.6Hodnocení kvality tipů: 41.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.12.2014, 10:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

díky moc Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.12.2014, 22:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.kolo:

TT Ankara vs Kolejliler Ankara
over 151,5 @1,952 (5/10 - Pinnacle)

Tu mate opacnu situaciu, o kusok kurz isiel nahor, davam tam to, co som chytil. Ercument Sunter sa zasa raz stahoval z jedneho timu do druheho, je dost logicke, ze obidva timy to najma kvoli nemu dlhodobo taha do utoku a ofenzivny basketbal na plnej ciare vitazi nad defenzivnym. Nizka hranica, derby, aj ked je to derby na baze Efes vs Besiktas, t.j. skor ide o to, ze su timy z jedneho mesta, z pohladu timov z Ankary su prestiznejsie suboje prave proti timom z Istanbulu.



------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 17.12.2014 ---------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.12.2014, 21:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

11.kolo:

Darussafaka vs Karsiyaka

Karsiyaka ML @3,55 (2,5/10 - Pinnacle)

Zraneny je Kenny Gabriel, co znamena len tolko, ze hostia sa mozu opierat len o svoju silnu 5 hracov, nie 6. Pri ich chabej rotacii (horsej kvalite domacich hracov, resp. len 5 mimotureckych hracov) je samozrejme akakolvek absencia z elitnej 6 (5 legionarov + Baris Hersek) neprijemna, aj ked z tych 6 je snad Kenny najlahsie postradatelny.

Napriek tomu si myslim, ze je to dobry spot k tipu, len to ubera nieco z vkladu (z 3,5/3 na 2,5). Darussafaka lider TBL, takze doma uz aj favorit prakticky s kymkolvek, proti priemernym timom jasny, resp. podpriemernym dokonca extremny. Na jednej strane, ano, beriem, domaci maju dobre poskladany tim, hru zalozenu na vybornej obrane, na strane druhej, Karsiyaka je presne ten tim, ktory dokaze vyhravat proti papierovym favoritom, proti elitnym timom. Karsiyaka je zly fav a dobry dog, kto sa tohto drzi, ma to pri vybere tipov podstatne jednoduchsie, ak sa jedna o tento tim.

///

Usak vs Turk Telecom
Turk Telecom ML @3,33 (3/10 - Pinnacle)

Nieco podobne. Minule som pisal, ze Turk Telecom ma kvalitny tim, ktory ma trochu naladovych hracov, napriek tomu velkej kvality, najma v utoku. Celky, ktore dokazu vyuzit dier a rozstrielat ich, maju z velkej casti vyhrane, naposledy to bola zaroven bitka o Ankaru, co su zapasy, ktore nemaju favorita, co sa aj potvrdilo.

Usak v tyzdni bojoval v Eurochallenge o hole prezitie, potreboval vyhra v Siaulali a k mojej radosti to so stastim zvladol. Vdaka patri najma Courtney Fellsovi. Kombinacia - dobry kurz, v podstate na TT beriem akukolvek poziciu outsidera vonku (2,8-2,9+) proti rovnacennym timom, timom stredu, resp. spodku tabulky, Usak stastie v EC (+ cesta tam/spat; samotny zapas), Ercument Sunter o tyzden dlhsie pri time, naposledy prehra.

///

Galatasaray vs Tofas
Tofas ML @5,0 (4/10 - Sportingbet) *Pinna @4,9
+9,5 Tofas @1,934 (3,5/10 - Pinnacle)


Skor to tu predkladam ako myslienku, nez ako hotovy tip, predsa len je to nedelny zapas. Galatasaray naplnil moj pocit o tom, ze s Olympiakosom ma sancu uspiet, ma sancu vyhrat a ze po dlhom case je hodnota prave na tomto problemami suzovanemu timu.

To sa otaca ako bumerang, ked bookies vypisu kurz 5,0 (a myslim si, ze je dost mozne, ze niekto vypise aj nieco lepsie) na supera v TBL. Aby sme si to zhrnuli - zapas s Olympom odohrali v 7 hracoch, z toho dvaja su absolutni veterani (Arroyo/Gonlum) a tragickeho Arslana tam mozeme pocitat v podstate tiez. Micov sa len nedavno vratil po zraneni, to mozeme s prizmurenym okom povedat aj o Pociusovi. Pod kosom po definitivnom odchode Jawaiho/Vougioukasa a pri zraneni Ercega (ked nehral v klucovom zapase o top16, pochybujem, ze bude hrat cez vikend) zostali len 2 hraci na 2 posty (Ege Arar na lavicke, turecky mladik).

Tofas sa hodi na podobny zapas, ak je to zaplatene, co tentokrat je kralovsky. K tomu si pridajme, ze Eurochallenge uz mali v poslednych 2 tyzdnoch na parku - do Astany dokonca necestoval cely tim, elitni hraci nehrali, resp. hrali par minut. Proti Oradee doma sice hrali vsetci, ale ziadnym velkym sposobom to neprehanali, co sa da povedat aj o ich vykone/nasadeni.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.12.2014, 16:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Efes vs Darussafaka
under 145,5 @1,934 (5/10 - Pinnacle)

Tak snad to budem "darcek odo mna" k vianocnym sviatkom. Je to napasovane tak, aby to bol realne darcek, aj ked vdaka tomu nemusi byt vyuzitelnost taka, ako keby som to spisal vcera.

Vianocne kolo TBL, uz tradicne, tentokrat vyslo presne na 24.12., takze aj v tento den je co tipovat. Stretnutie dvoch najlepsich obran TBL, je tu priestor zlomit odpor k hraniciam vyrazne pod 150 a odstartovat tak navrat k doverovaniu underov, aj ked vcerajsie kolo LNB ukazalo, ze Vianoce su o nadelovani, takze s bodmi sa doslova roztrhlo vrece.

Efes timy prilis nad 70bodov nepusta, resp. vobec. Vynimku tvori Real Madrid, avsak v Madride dostat 90 nie je vobec hanba, resp. nieco neobvykle. Darussafaka je na tom velmi podobne, timy pravidelne drzi pod 70 s par vynimkami. Tieto timy odohrali vzajomny zapas na uvod sezony v skupinovej faze tureckeho pohara, vysledok 89:70 moze budit hrozu, avsak turecky pohar je nieco ako pokracujuca priprava, pre niekoho ostry test, stale to treba brat, najma nove timy, kam oba celky rozhodne spadaju, s rezervou.

///

Tofas vs Istanbul BB
Istanbul BB @5,0 (2/10 - Sportingbet/Coral/bwin)

Tofas ma noveho trenera - najprv bol osloveny Marco Crespi, trener, ktory zacal sezonu v Caje Laboral, napokon ulovili Iliasa Zourosa, naposledy posobiaceho pri time Zalgirisu Kaunas. Dobra sprava, kedze Tofas je znamy ako tim bez obrany, ktory doteraz hraval mnozstvo highscore zapasov.

Avsak za 2 dni sa zazraky robit nedaju a o novom impulze nemoze byt rec, ked tym impulzom by mala byt uz len posledna vyhra s Galatasarayom. Suma sumarum, novy trener skor pre dnesok uskodi, nez pomoze. K tomu zapas s Gala - ano, Gala brani tragicky, resp. vobec, po dolezitom tazkom zapase v Eurolige s Olympom, aj tak vykon niektorych hracov Tofasu bol vylozene nadstandardny - skvele zahral DaShaun Wood, vyborne zahrali mladici ako Tayfun Erulku, resp. Samet Geyik. V danom zapase chybalo duo Andre Smith/Erolcan Cinko, prvy hrac je zakladny stavebny kamen, klucovy strelec a Cinko je jeden z jadra timu, clen second unitu. Takze zo zakladnej rotacie chybali 2 hraci, co vo vysledku vyzeralo, ze na seba narazili 2 timy, kde sa rotovat v zapase zrovna moc nebude.

Tak ako to vyslo proti Gala, tak isto to dnes nemusi vyjst v pozicii jasneho favorita - pozname Tofas, ktory je naladovy ako maloktory iny tim. Zouros je vyborna sprava do buducnosti, aj ked material k jeho mysleniu nema v time idealny a je otazkou, ci mu do timu dovedu hracov podla vlastnej chuti, resp. ak vobec taki hraci su na trhu volni (Tofas angazovanim Zourosa ukazal, ze peniaze v time nechybaju).

Istanbul BB sa krci na predposlednom mieste len s 2 vyhrami. Problemom timu je utocna cast, na to, kde su, resp. kolko toho prehrali, nedostavaju az take kvantum bodov, avsak bez stabilneho utoku sa posun vpred konat nebude. Proti Tofasu je klucom k uspechu obrana, to, co napr. Galatasaray nemohol ponuknut. Naopak verim a dufam, ze problemy s utokom sa zahladia na trapnej obrane domacich, kde neverim, ze Zouros ich za 2 dni mavnutim carovneho prutika nauci branit a hrat pre tim, nie pre vlastne statistiky.

V neposlednom rade, prehra Tofasu by do dalsich kol pomohla - tim nie je slaby, s novym trenerom a moznostou niekoho priviest sa na nich s ich bilanciou a bez rozpylenia v podobe Eurochallenge bude dobre tipovat a to nielen na O/U (under).

///

Gaziantep vs Usak

under 150,5 @1,97 (5/10 - Pinnacle)

Dva underove timy. Hranica vyzera zradne, ale je nad 150, pricom by som rozmyslal nad underom aj pri 148.

Neverim, ze Gaziantep odohra podobny zapas ako naposledy. Za A, 60% za 2body, cez 50% za 3body, napriek tomu prehra. To je memeto pre trenera a la Zdovc, ze bude nutne zamerat sa na obranu a obranou nasmerovat tim k vitazstvu; za B, napodobnit podobne cisla v utoku bude proti Usaku velmi zlozite.

Usak mozno nehra najpomalsi basketbal, ale v obrane patria rozhodne k tym najlepsim timom v sutazi. Na odchode z timu je Justin Carter, o ktoreho sluzby prejavili zaujem 3 timy - 1 turecky a dva zo zvysku Europy.

///

Je zaujimave, ze na Galatasaray je zrazu kurz cez 3. Lenze hraju s Karsiyakou, ktora je vsetko len nie spolahlivy tim v pozicii favorita a zasa nerobme s Galatasaraya tim neschopneho zdolat kvalitne timy - problem je stabilita a unava, ci uz vdaka starsim hracom, ako aj a to primarne, vdaka takmer nulovej rotacii. Za Karsiyaku uz minule hral Kenny Gabriel, aj s nim sa ale nejedna o celok, ktory tazi z hry pod kosom, resp. z vyrazne vysokych podkosovych hracov. Ak niekde je hodnota, potom to su hostia z Istanbulu. Rozmyslal som nad TT proti Banvitu, uz len z dovodu, ze je to suboj timu, ktory je na vzostupe s timom, ktory este naplno nepredal fakt, ze v tejto sezone je jednoducho o level horsi + tie zdr. problemy klucovych hracov hosti - naposledy nehral Mejia/Davis, avsak zdr. problemy trapia aj duo Rowland/Simmons, ktori proti Besiktasu zacinali z lavicky. Na livko ideal, omrknut, kto hra a kto nehra vobec, aka bude rotacia a vytazenost hracov apod.


------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 31.12.2014 ---------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.01.2015, 22:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Usak vs Galatasaray
Usak ML @3,11 (2/10 - Pinnacle)

Teoreticky by som mal byt stastny, ako to dopadlo naposledy (s Albou) a nechat tento zapas napospas osudu. Za tie 2u ale takato zabavka stoji.

Veci v prospech tipu - domace prostredie v kombinacii s kurzom nad 3 na domacich, otrava jedlom u dvojice PG hosti a ak hra Galatasarayu aj bezne vyzera zvlastne/cudesne, so Sinanom Gulerom ako jedinou variantou na PG je to uplne ina dimenzia zufalstva a beznadeje. Veci v neprospech tipu - otrava jedla nie je vec, ktora by hracov vyradila na x dni, nebodaj tyzdnov, Justin Carter prisiel pocas sezony do Gala prave z Usaku, takze motivacia ukazat sa v hale a proti timu, kde doteraz posobil, bude obrovska a on je zrovna ten rozdielovy hrac v sucasnom Galatasarayi, ak berieme do uvahy komplexnost, t.j. vyvazeny prisun timu v obrane/utoku.

///

Fenerbahce vs Turk Telecom
over cokolvek (zatial to vyzera na hranice 156,5, bude dopisany vklad/kurz/SK zajtra)

Fenerbahce ma extremne daleko od timu, ktory brani skvele. Zlepsenie v obrane sa da chapat v dvoch, teoreticky v troch urovniach - prisiel Zisis, ktory je na pomery guardov Fenerbahce rozhodne nadpriemerny obranca. K tomu je zraneny Ricky Hickman, co je presny opak. A v neposlednom rade vykony Honzu Veseleho - ano, od uvodu sezony jednoznacne najklucovejsi hrac v obrane, avsak so zlepsujucou sa formou a vyssou minutazou je jeho prinos v tomto smere este badatelnejsi.

Fenerbahce v Milane nestrielali nic extra, hlavne od nejakej 12-13.minuty to bolo viac-menej trapenie. Co Fenerbahce zachranovalo, to boli vlastni podkosaci vs marnost v obrane podkosakov hosti (v uvode skvely part od Savasa, v dalsom priebehu najma dominancia Honzu Veseleho, k tomu nieco od Zorica/Erdena a Bjelicu, aj ked ten v poslednom case hra skor ako falosne scoring PG). Vypichol by som najma antivecer Andrewa Goudelocka, ktoremu to tam vylozene nepadalo.

Turk Telecom po zmene trenera zaruka vysokeho tempa a logicky aj slusneho poctu bodov.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2015, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fenerbahce vs Turk Telecom
over 156,5 @1,91 (5,5/10 - Coral)
over 166,5 @3,35 (1,5/10 - Unibet)

over 180,5 @9,0 (0,5/10 - bwin)


Druha hranica nezahrana, cakam, kym betko vypise sirsiu ponuku alternativnych hranic na body, ak vypisu a zaroven to tam vsetko dropne (resp. hranica pre rovinu povyskoci), vsadim na Unibete, kde to je uspokojive, ale betko ma potencial ponuknut nieco lepsie). Popis bol ucineny vcera o kusok vyssie..

Inak s Usakom spokojnost - dobry vyvoj, Usak drvivu vacsinu zapasu vo vedeni, pocas prerusenia poistene, takze som z toho dostal "maximum", bodaj by to tomu tak bolo aj v inych dnesnych zavodoch/stretnutiach.


------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 31.1.2015 ---------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.02.2015, 17:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Torku Konyaspor vs Pinar Karsiyaka
Torku ML @4,8 (2/10 - Expekt)

Torku nie je take marne, aby doma na nich muselo byt 4,8, uz vobec nie, ak je superom Karsiyaka, ktora ma 2 tvare - proti elite sa dokaze vypnut k heroickym vykonom a proti odpadu sa velmi rychlo prisposobi superovi, t.j. zacne hrat horsie, nez na co realne tim/hraci ma. Co to bude zajtra neviem, avsak 4,8 by bolo docela zaujimavych aj v Izmire, nie este doma v Konyi.

///

Eskisehir vs Galatasaray

Eskisehir ML @6,0 (2/10 - bet365)

Eskisehir 2-15, suverenne posledni v tabulke uz s pomerne malou sancou na zachranu. Avsak do konca sezony stale zostava 13 zapasov, strata na masu timov su odhadom 4-5 vyhier, da sa povedat, ze dalsie 3-4 zapasy definitivne rozhodne o osude tohto celku. Eskisehir cez vsetky problemy nehra tragicky, ako by mohlo zvadzat neblahe postavenie v tabulke, viz posledne 4 zapasy - 4 tesne prehry a to vsetko proti kvalitnym superom zo stredu tabulky, resp. zo stredu, ale skor blizsie k tej elite - Trabzon/Tofas/Karsiyaka.. Galatasaray aj v plnej zostave nie je mimo domacu halu neporazitelnym celkom a to v Eurolige nehralo duo Arroyo/Micov. Treba hned dodat, ze zapas sa Gala podaril a len zahadnym sposobom zapas nevyhrali (rozhodca + Erceg, ktory je takmer neomylny strelec TH v tejto sezone dvakrat zlyhal v poslednej minute zapasu).

///

Lakavo by vyzeral aj Trabzon, avsak tim opustil Gani Lawal, ktory si to namieril do Panathinaikosu, aj ked Trabzon ma dostatok kvality pod kosom, je to urcite oslabenie. Pokryt by mali, zabojovat o win zrejme tiez, ale nechce sa mi do toho - skor namet do livka.


Naposledy upravil UselessToo dne 15.02.2015, 10:32, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.02.2015, 10:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tofas vs Fenerbahce
over 155,5 @1,934 (4,5/10 - Pinnacle)
over 164,5 @3,35 (1,5/10 - Unibet)
over 180,5 @11,0 (0,5/10 - bwin)


Neverim tomu, ze Tofas vo svojej hre nieco zasadne zmenil, s DaShaun Woodom sa toho ani moc vymysliet neda, resp. so zmenou by trener zabil polovicu jeho potencialu. Fenerbahce, mozno obrana isla trochu hore, to som pisal, nadalej je to ale tim, ktoreho prednostou je jednoznacne utok. Zakladna lajna je fajn, navysena lajna by takisto mohla padnut a 180+, to uz by bol nadplan a prijemne prekvapenie.

///

Karsiyaka vs Efes
under 150,5 @1,98 (4/10 - Pinnacle)

Kazda hranica nad 150 je pri Efese zarukou zaujmu. Vzdy to potom je o superovi, ci je aspon trochu vhodny, resp. aspon to, aby nebol vylozene nevhodny. To Karsiyaka podla mna splna - nejde o tim, ktory by hral rychly basket, posledne vysledky suvisia s niektorymi faktami - skupina Eurocupu a superi viac-menej vsetci skor overovi - Neptunas/Paris-Levallois/Besiktas. K tomu faktor suverennosti, t.j. po 4 kolach a 4 vyhrach bolo pre Pinar hotovo. V lige takisto ziadni underovi superi, pricom v TBL ich moc nie je (Efes/Darussafaka/Gaziantep, primarne).

--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 20.2.2015 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.03.2015, 18:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Galatasaray vs Fenerbahce
over 154,5 @1,952 (5/10 - Pinnacle)
over 163,5 @3,35 (2,25/10 - Unibet)

over 180,5 @12,5 (0,75/10 - bwin)


Ospravedlnujem sa, ze az takto neskoro, myslim si, ze ale jedna cela hodina je dost casu na to, aby sa to dalo podat, nejde o tip, ktory by dropol do 5 minut, viz aj uvadzam hranice, ktore som kontroloval okolo obeda (nieco po obede) a sam vsadzal este vcera vecer.

Ide o prave mestske istanbulske derby, kde snad ten vyrazne silnejsi nebude mat lutost s tym podstatne slabsim. Domace prostredie by sucasny stav mal zmiernit, faktom je, ze skvely utok hosti bude posobit az komicky proti bezzubej obrane domacich. Na strane druhej, ak niekde ma Fener Achillovu patu, tak je to od uvodu sezonu branenie perimetra a Galatasaray nadalej disponuje strelcami ako Erceg, ci Micov. Prva hranica by mala padnut takmer urcite, ta dalsia nie je tiez ziadnou velkou vyzvou, resp. vylozene nadnesenou nedosiahnutelnou hodnotnou, ta tretia uz by bola aj nad moje ocakavanie, ale kurzy je prilis zaujimavy, aby som ju nechal byt len tak bez povsimnutia.

Na livku bude mozno hratelny aj dalsi naklep, alebo skusit podobny tip ako v zapase Gala vs Real v Eurolige, t.j. vyhru o 26, pre menej odvaznych o 21bodov.

--------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 19.3.2015 -------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.04.2015, 11:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Eskisehir vs Efes
Eskisehir ML @5,5 (3,5/10 - Coral)

Hcp je varianta, pomerne dobra na tim, ktory ma formu, hra doma a v neposlednom rade ma obrovsku motivaciu, kedze Eskisehir je poslednym timom TBL, avsak stale v hre sa zachranit - na duo Tofas/Kolejliler straca 2 vyhry, ma dnesny zapas k dobru a po dnesku bude zostavat este 5kol.

Dnes potrebuje vyhrat. Sice proti bude euroligovy Efes, ale Efes caka rozhodne zapas roku - suboj s Fenerbahce o bytie a postup do stvrtfinale. Poziciu ma Efes lepsiu ako Caja, citaj, ak Caja prehra, resp. Efes vyhra, postup je zaisteny. Efes ma teda vsetko vo vlastnych rukach a aj ked to nezvladne, moze im pomoct Unicaja Malaga, aj ked byt v pozicii Efesu, moc by som sa na to nespoliehal. Smutne je, ze Fenerbahce to vitazstvo potrebuje tiez po prehre, zrovna s Cajou, v minulom predposlednom kole (ako som pisal, Fenerbahce bojuje o udrzanie aspon 2.miesta v skupine, cim si udrzia vyhodu domacej palubovky vo stvrtfinale v 5.zapase a vyhnu sa duu Barcelona/Real).

Eskisehir sa konecne rozbehol - nedavno zdolali 3. a 4. najlepsi turecky tim, t.j. doma Banvit a vonku Darussafaku, t.j. ten potencial vyhrat doma nad Efesom tu nesporne je, toboz v situacii, v akej sa hostia nachadzaju.

Hendikep je u mna variantou na livko po zlom uvode domacich - pomerne vysoky hendikep hned z uvodu a nepodareny start = este o nieco vyssi hendikep a teoreticky vacsi manevrovaci priestor. Ked sa uvod vydari, profituje z toho tip na ML.

// ..., kde zrejme od dnesneho dna zacnem uverejnovat rozne tipy z livka, mozno aj ten spominany v zapase Eskisehir vs Efes. Je to klasicky dopyt/ponuka, bol tu zaujem o myslienky z livka, tento blog/vlakno zial nie je usposobene na to, aby sa tu postovali podobne veci, online diskusia takisto nie je zriadena na "podobny spam", s tym aj ja stopercentne suhlasim. Uvidime, aka bude chut, ake budu napady, ako to pojde.

Necakajte ziadne velke omacky, je to v prospech vas, tiperov, kazda sekunda je draha. Ak pojde o omacky, tak ich hladajte tu, prave tu sa budem snazit vas pripadne pripravit na mozne varianty, resp. zdovodnit, preco hram ten tip v danu dobu a preco opacny v inu.

V basketbale - je tam viacero metod - 1, stvrtiny. Idealne je, aby clovek mal predstavu pred zapasom. Vacsinou na livko su vhodne zapasy, kde bookies nespravili zasadnu chybu, avsak tiper ma jasny obraz o tom, ako by sa mal zapas vyvijat (povedzme, ze je to underovy zapas, avsak lajna je okolo 145 - t.j. fair - my cakame, ze z uvodu nieco napada, aby sme mohli zahrat under nad 150, resp. zahrat druhu stvrtinu U36,5 napr. V hendikepmi je to podobne, ale daleko zradnejsie. Tie sa hraju lepsie az v pokrocilom stadiu zapasu, kde samotny sucasny vysledok ma vyssiu vahu, nez stav po 5, resp. 10 minutach. Pokrocile stadium je viac-menej cely druhy polcas. Dobry druh stavok z tohto spektra je stavka na vyrazne prehravajuci tim, ktory masivne nezvladol tretiu stvrtinu, napr. o 10bodov a prehrava o 15-17. Vyhodne je, ked bol dog aj pred zapasom, ak nebol, vtedy bude k vyhre stacit, aby poslednu stvrtinu neprehral, resp. mozno vyhral o jeden bod.

Livko sa odvija o percenta strelby, od klucovych hracov, ktori maju problemy s faulami a ich minuty su v dalsom priebehu vyrazne limitovane, prip. info o zraneni, ale tam uz je potrebne sa na stretnutie aj divat.

V tenise - podobne ako v basketbale tipujeme na ciastkove sucasti konecneho vysledku - sety. Nie je nahodou, ze masivny dog vyhra proti favoritovi prvy set, nie je nahodou, ze odvtedy neuhra takmer nic a favorit napokon bez problemov postupi. V tejto myslienke su skryte 2 moznosti - ci uz hrat toho doga na 1.set, ako aj fakt, ze hrat nizke kurzy sa nevyplaca, toboz u hracov, ktori maju mdle zaciatky, prip. su natolko labilni, ze vyhodne su az kurzy okolo 2. Ja tie otocky u tychto pripadov hram az vtedy, ked ukazu, ze su spat. Znamena to bud, ze v 1.sete, ked je dole napr. 0-5 supera brejkne a udrzi 2 podania a prehra 3-6. Takto to casto hrava v poslednom obdobi napr. Benoit Paire. Neplati to u zien, kde ma nedesi ani 0-6, mnohokrat je to totiz kombinacia slabeho servisu, nepodareneho vstupu do zapasy a rezignacie, resp. koncentracia na druhy set, kde sa vsetko zacne znova od nuly.

Druha teoria pracuje s vyrovnanymi zapasmi, su to kurzy 1,5-3, samozrejme nie vsetky. Su tiperi, ktori to riesia overom, ja to nemam rad, pretoze tie hranice zacinaju na 22,5 a koncia niekedy az na 25,5 u ultraservismanom v pokrocilom stadiu turnaja (v pripade muzov). 22,5 je hranica, ktoru nemusite dosiahnut ani vtedy, ked je v zapase TB a v druhom sete jediny brejk, inak povedane, aj ked tip bol vyborny z pohladu toho, ze je to vyrovnane, mate "hovno". Je to teoria o tom, ze druhy set vyhra ten, ktory prehral ten prvy (a ona pokracuje potom aj v tom rozhodujucom, ze ten, co vyhral prvy sa znova zmobilizuje a opanuje aj treti, viz vcera Novak Djokovic a to je naozaj len kvapka v mori). Na tomto fakte ma prekvapuje, ze aj v blbej stvorhre, ktora konci STB v pripade vyrovnaneho stavu 1-1 na sety, castejsie vyhrava ten par, ktory druhy set prehral a teoreticky by mal byt psychologicky (herne) na koni. V urcitych pripadoch to suvisi s vyhodou prveho servisu v sete, kde ked sa zapas dostane do zaverecnych fazi a vy vediete 5-4*, ten druhy to neunesie, servis prehra a je koniec. To plati v pripade muzov, v zenach sa viacej brejkuje, t.j. je dokonca vyhodnejsie, ze superka podava prva. Rychle vedenie 2*-0 po jasne prehranom prvom sete je skor beznou praxou, nez raritou. Dalsi vyvoj uz zavisi na tom, ci je dana hracka lepsia, alebo islo len o klasicke zrealnenie situacie, t.j. ze sa naozaj nejedna o jednoznacny vyprask, dominanciu jednej hracky, ci uz hernej, ale aj psychologickej.

Kedze sa riadim klucom 1-2-1, ak si myslim, ze zapas bude trojsetovy, tazko sa mi hraju otocky zapasov, co je mozno miestami chyba. Rovnako tazko sa tlacim do tipu na 2.set v pripade, ked hrac strati za 5*-6, prip. jasne prehra TB. Urcite lahsie sa hra 2.set na hraca, ktory prehral 1.set z 5-2 na konecnych 5-7, nez pri spominanom prvom pripade.

Samozrejme, daju sa hrat aj TB, aj ked ja mam radsej O10,5, toboz ked sa nejedna o travu, alebo ultrarychly beton/halu. Taktika cislo jedna - pockat si. 1.set skonci s brejkom jedneho z hracov, napr. 6:3. Mimo jedneho brejku si hraci pomerne spolahlivo drzali servisy a vdaka negativnemu vysledku su kurzy na ten druhy minimalne totozne s tym prvym, niekedy aj lepsie. Druha varianta je skusit to hned od 1.setu, najma ked kurz je prilis dobry, aby ste riskovali, ze to vyjde hned z kraja a v 2.sete by ste mali vyrazne horsi kurz a zaroven vyrazne nizsiu sancu uspesneho vysledku. Ked to v 1.sete nevyjde, zahrate to iste aj na ten druhy, vacsinou v rovnakom vklade (a pri kurzom okolo 3-3,5 mate nadalej slusny zisk).

V cyklistike je to este zlozitejsie. Posledny dobry livebet bol pri 1.etape Driedaagse De Panne. Kristoff a dalsi 3 borci sa jasne odtrhli od zvysku balika. Na cele bolo duo timovych kolegov z Lotta Bak - Debusschere. Klucove bolo zlozenie uniku - Kristoff mal po ruke krajana Bystroema z rovnakeho timu Katyusha, s nimi sa vydal dopredu dalsi borec z Lotta, Sean De Bie a poslednym clenom bol skvely klasikar a tempar Stijn Devolder. Tato sestka teda pozostavala len z 3 timov, takze bolo jasne, ze bude spolupracovat. Unik mal zaroven aj kvalitu a bol pomerne pocetny. Jediny osamoteny jedinec mal dovod pracovat, pretoze si mohol robit ako slusny casovkar zalusk na celkovy triumf v trojdnovom zavode. Na Kristoffa v tom case bol kurz 3, pricom bol jednoznacne najlepsim sprinterom v skupine a jediny mozny konkurent, co sa rychlosti tyka, Jens Debusschere bol cely den v uniku a bolo zrejme, ze moc sil mu uz nezostalo. Dost sil vyplytval predtym aj Bak, takze to eliminovalo dalsie percenta hrozby, najma z opakovanych nastupov, ktore by zaroven mohol vykryt kolega Bystroem. Ak by skusal nieco Devolder, bolo by proti nemu hned 5 borcov, jeho sance uniknut tak boli viac-menej nulove. Napokon ani nikto nic neskusil, borci z Lotta nemali moc sil, zaroven si boli vedomi, ze keby to zacali skusat, stratili by vyrazny naskok na hlavne pole a tak aj sancu vyhrat v celkovom poradi. Okrem ineho, Bystroem velmi rozumne na cele v zavere udaval kvalitne tempo, cim moznost ostreho nastupu vyrazne eliminoval. Kristoff tak polahky zaverecny sprint zvladol a etapu vyhral, neskor k nej pridal aj dalsie 2, v casovke skoncil treti a nebolo pochyb o jeho celkovom triumfe. //


Naposledy upravil UselessToo dne 11.04.2015, 13:57, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.04.2015, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Efes vs Torku Konyaspor
+10,5 Torku @1,97 (3,5/10 - Pinnacle)

Obidva dnesne zapasy maju podobny pribeh - euroligove timy, domace timy v dnesnych subojoch, odohrali vzajomny zapas pred 2 dnami. Jedinym rozdielom je teda vysledok, ktory takisto hra tentokrat v nas prospech. Podobnosti pokracuju v tom, ze v obidvoch pripadoch narazia na timy, ktore sa daju oznacit za hot, resp. vo forme. Torku vyhrali 5 zapasov v rade az do minulotyzdnovej prehry s Darussafakou, Eskisehir sa zatial uspesne snazi o zazrak, t.j. vyhnut sa zostupu do T2BL. Obom timom, hostom, zaroven nechyba motivacia - Torku bojuje o PO, kde v hre je mnozstvo timov a pritom stale je v hre vela miest pre PO - teoreticky 4, pretoze Galatasaray s 13 vyhrami ani v najmensom nema vyhrane pred plejadou timov s 12 a 11 vyhrami na konte.

Ten rozdiel vyhry a prehry napokon nehral velku ulohu, ale povazujem za pomerne traumatizujuci zazitok cakat na nieco, co sme si mohli sami v pohode uhrat, resp. mat svoj osud v rukach niekoho ineho a verit, ze tim, ktoremu uz o moc neslo, napokon zvitazi a pomoze nam. To sa napokon stalo, Unicaja doma zdolala Caju a Efes sa mohol zacat tesit na stvrtfinale proti Realu Madrid.

Efes ma 3 prehry v poslednych 4 zapasov v TBL. Motivacia v TBL zjavne absentuje - top4 sa jasne oddelila a uz teraz je prakticky iste, ze top4 ma zarucene domace prostredie pre 1.kolo PO. Skoncit 1. alebo 4. je samozrejme nie nepodstatne, ale ked ste v tabulke treti a stracate 1 win na 2.miesto a 2 vyhry na 1., potom je zrejme, ze nie vo vasich rukach, ci sa posuniete alebo nie. Netreba zabudat, ze pred koncom sutaze do hry vstupi narocny tyzden so stvrtfinale Euroligy, takze snazit sa zamerat na ligu a uchmatnut 1.miesto po ZČ sa zda ako absolutne zbytocna akcia.

///

Fenerbahce vs Eskisehir
+13,0 Eskisehir @1,99 (3,5/10 - Pinnacle) & over 164,5 @1,943 (6,5/10 - Pinnacle)

Fenerbahce v lige nehviezdi, sice zapasy vyhrava, vacsinou, ale jedna sa o pomerne tesne vyhry s obcasnymi prehrami. Nepomohlo zranenie Rickyho Hickmana, ktory konecne vyzera ako hrac, ktory by timu skor mohol pomoct, ako uskodit, takze pocet hracov v rotacii je mensi, avsak pocet zapasov je nadalej konstantny.

Nedavna vyhra o 14 doma s Usakom bola vynimocna. Dlho predtym sa v TBL nepodarila vyhrat viacej nez 10-bodovym rozdielom (vratane pohara). Takyto ukaz som nasiel az 2.2. s Gaziantepom, vyhra o 12, ktora by dokonca dnes stacila.

K tomu overu, poslednych 6 zapasov Eskihersporu, t.j. obdobie, ktore nas musi zaujimat, pretoze koliduje s obdobim utoku na zachranu sa rovna obdobiu, kedy Eskiher prinasa do hry highscore zapasy. 5 zapasov pred tym poslednym, pred vyhrou s Efesom (kde 160bodov je viac nez uspokojujucim vyustenim) padlo minimalne 170bodov, dnes nam staci 165 a to sa jedna o zapas s Fenerbahce, timom, ktory vie ako zaznamenat kos prakticky z akejkolvek pozicie a z akejkolvek situacie na palubovke.

Mozte zahrat TT (over TT na Eskisehir), ponuka sa to, resp. to vyplyva z tychto 2 tipov. Ja beriem obidva tipy a preto osobne nehram zvysene lajny na over, aj ked do 175 povazujem vsetko za viac nez realne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.04.2015, 13:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Turk Telecom vs Eskisehir
over 168,5 @1,88 (3,5/10 - bet365)

Dva overove timy, dva timy, ktore maju stale o co hrat. Jediny neduh je v tom, ze lajna je v tomto pripade trochu vysoko, takze logicky vklad drzim relativne nizko.



--------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 30.4.2015 --------------
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy