Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Eurocup 2014/15

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.10.2014, 17:16 Předmět: Basket: Eurocup 2014/15
Pište tipy na sázení
Citovat

Nancy vs Oldenburg
under 156,0 @1,91 (4/10 - Coral)

Som sa hral s NBA, takze nebol moc cas napisat/popisat tipy na Eurocup, za druhe, moc tam toho nie je oproti minulemu tyzdnu, co ale neznamena, ze to nemoze dopadnut diametralne odlisne.

Tu kratky popis - Nancy aj Oldenburg dokaze hrat rychly basket s mnozstvom bodov, avsak, Nancy ma tim postaveny skor na dobrej obrane s duom Falkar/Pietrus pod kosom, Oldenburg sa dokaze prisposobit takmer comukolvek, zahraju sa radi aj run and gun, maju na to hracov, viz zapas proti Hagenu, ale su tam aj zapasy, kde tempo hry nie je vysoke, Oldenburg slusne brani a skore zapasu je niekde okolo 140. Tazko povedat, co to bude dnes, faktom je, ze hranica veli zahrat under, napr. aj z dovodu, ze proti Hagenu to bola od Oldenburgu taka strelecka fiesta. Urcite straty a nove tvare na oboch stranach z toho robia zrejme este vacsi rebus, co ale pri danej hranici mozeme povazovat skor za vyhodu (50na50 pri priemernej hranici 148-150).

////////////

Lottomatica Rim vs Cajasol Sevilla
Cajasol ML @2,8 (3/10 - Pinnacle)

Asi ako vcera - PAOK dvakrat vyhral, proti nim Kuban Krasnodar. Pisal som o tom, ze PAOK je na uroven Eurocupu podpriemerny tim, v tom lepsom pripade a nahlade priemerny, Kuban najlepsi, prinajhorsom druhy najsilnejsi tim. Lottomatica 2krat vyhrala, minule uz mala namale s Nancy, co je zaroven aj dovod - kontinuita. Mozno je vklad maly, mozno akurat, vysoky urcite nie. Cajasol dostal na hubu v lige, kde prehral o 30 s Murciou, o dovod viacej zahrat Cajasol v dnesnom zapase. Cajasol samozrejme berie Eurocup ako sucast pripravy, to ale nie je na skodu, resp. je to nutne zlo, ktore sa kazdym zapasom odburava a napomaha aj pri naslednych moznych tipoch v ACB lige na tento tim. Nehral by som to, keby kurz bol taky, ako vcera, kde to zacina a la rovina, drobny dog Cajasol. V sucasnosti je to uz skoro rovina, co sa tyka kvality timov - pre mna je Cajasol tym lepsim timom, aj ked stabilita a vyrovnanost vykonov zatial z logickych dovodov chyba. Po prepadaku v Murcii za 3u, preco nie.

/////////

Hram aj 3 dalsie zapasy, kde vyslednym tipom je under. Po minulom kole a v casovom presse ich uvediem len v kocke. Ide o zapasy Szolnoki vs Union Olimpija (hranice okolo 147), GC vs Dijon (143-144) a Charleroi vs Nymburk (151-152). V prvom pripade je to zapas z ABA ligy, nemam rad tieto konfrontacie z dlhodobych lig, pretoze bookies maju dobry zdroj ako vypisat takyto zapas a ak maju obidva timy stale zaujem hrat a bojovat o vysledok, straca zmysel sa vo vacsine pripade do nich pustat. Szolnoki kedysi overovy tim, v poslednom case uz underovy, aj tak sezonu zacal s jedinou vynimkou, zapas proti Zenitu. Tento rok este v ABA lige nehrali, co je aj dovod, preco ma zapas od prveho pohladu neodradil. Minuly rok vo vz. zapasoch 131 a 133bodov, v globale absolutne odpovedajuce vysledky vzhladom na styl by dnes mali odohrat nieco podobne, lenze, je to Eurocup s nadychom Europskej lige vo futbale. Druhy zapas, dva jasne underove timy, nizka hranica, to je presne ten dovod, preco sa do toho neda ist po hlave, ako aj z dovodu, ze to trochu padlo/GC sa snazi z tejto myslienky silou-mocou dostat v poslednych par zapasoch atd. Charleroi vs Nymburk, obrana Nymburku zacina pracovat lepsie, nie je to idealne, ale uz sa aspon da na tom stavat, Charleroi underovy tim, hranica 150+, problem - tesny zapas.

Dnes tam absentuju tie pekne ML na hostujuce timy, skor ma kolo charakter drobnych hcpov na domace/hostujuce timy. Ploiesti by mohli byt alternativou, lenze po dvoch peknych vyhrach nad Volgogradom/Rytasom stratili nalepku outsidera a na horucej tureckej pode su v podstate len 2,5bodovym outsiderom (+ 5bodov za domacu podu). Mozno sa ponuka tip na Oostende, ale da sa povedat, ze cca 2,8 vonku proti Artlandu je fair, takze skusit sa da, ale ziadna velka hitparada to nie je. Na Partizan sice monster hcp, lenze zatial neodohrali zapas, kde by si zasluzili moj respekt a doveru, mimo domacej haly uz utrzili niekolko naklepov 20+ a to aj od timov, ktore su horsie nez Hapoel Jeruzalem (aj ked proti Hapoelu by som zahral rad, nie ale so sucasnym Partizanom, ktory zaroven odcestoval do Izraelu v nie kompletnom zlozeni). Nymburk favorit vonku? Hodnota nulova, na Charleroi ale ziaden extra kurz, ze by to nutilo zahrat aj napriek tomu, ze tim je vo faze hladania a postupne tvorby. Cantu ma chybat James Feldeine, dusa timu, hlavny allrounder, ASVEL je zasa tak nespolahlivy celok (kvalitativne by pri absencii Feldeina mali vyhrat "v pohode"), ze hrat akykolvek priemerny a vyssi hcp, dokonca aj doma, je riziko, v longrune je to podla pozorovani dokonca stratova zalezitost. Zaragoza vonku proti Bonnu, kurzovy favorit, rovnaky pribeh ako cez vikend v ACB, kde sice vyhrali, ale drobny hcp nepokryli na pode Fuenlabrady. Nemusim pripominat, ake psie kusy dokazu zahrat hraci Zaragozy v Eurocupe. Bamberg vs Paris, teoreticky pekny over, Beugnotova skola je zalozena na tempo baskete, v lige si moc nezastrielali na pode defenzivne skveleho Dijonu, Bamberg sa uz dostava do pohody (v utoku), takze 160bodov by nemusela byt hranica, ktora by bola neprekonatelna, za drobne si to zrejme este zahram. Riga proti Zenitu v Petrohrade, teoreticky potencial na ML a la minuly tyzden (v troch pripadoch), ale chyba mi tam impulz, na ktorom by som tip postavil + VEF Rigu som nedavno videl a bolo to utrpenie. To sko uz Ventspils doma proti Karsiyake, kurz cca 2,5 proti timu, ktory je zarukou vyrovnaneho zapasu, takze nanajvys 50na50, je otazkou, ci mam naladu hrat podobny zapas, kde sice hodnota je, ale znova sa nemam o co opriet a pre mna to nie je zrovna hodnota, do ktorej by som po hlave siel (keby to bolo 51na49, ze verim domacim, ze to daju, nielen, ze je ako-tak slusny kurz, nebolo by o com).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.11.2014, 16:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

Oldenburg vs Charleroi

Charleroi ML @7,5 (3/10 - bet365)

Po boji prehraju v Seville, pomerne stylovo doma o tyzden neskor vyhraju s Nymburkom, super z Oldenburgu to ma 0:3 a aj napriek tomu je kurz 7,5 na hosti? A to treba znova spomenut, ze Oldenburg je bez McKeeho so Stuckeym, t.j. bez dvoch PG z uvodu sezony. Hcp, je to varianta, mozno dobra, mozno skvela, pre mna ale stale rizikova pri zapasoch Charleroi, ktori tak ako mozu prijemne prekvapit, v tomto pripade skor naplnit ocakavania spojene s dobrou moznostou pripisat si druhu vyhru a zaradit sa uplne do postupovej hry, tak mozu takmer vzdy uplne vyhoriet - rozdiel vo vyhre o 5 a prehre o 20 je v pripade Charleroi zatial velmi uzky, potesitelne je, ze v Ethias league cez vikend podladli doma Limburgu, takze snad ten ultranepodareny zapas uz maju za sebou.

////////

Zaragoza vs Reggiana
under 152,0 @1,91 (3/10 - Coral)

Zapas, ktory smrdi, ale aj tak. Ked hrat niekde Zaragozu do underu, urcite doma, to platilo minuly rok, plati to zatial aj v tejto sezone. Vdaka Zaragoze by to nemal byt uplny naklep supera, vdaka domacemu prostrediu by to nemal byt ani boj v poslednych sekundach co i len o akekolvek najtesnejsie vitazstvo. Skor na sposob zapasu s Murciou by som bral a povazujem ho za pomerne pravdepodobnu verziu, vyhra o 10-12bodov, cca 145bodov celkovo.


Naposledy upravil UselessToo dne 10.11.2014, 21:41, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.11.2014, 17:02 Předmět: Eurochallenge
Pište tipy na sázení
Citovat

Prve kolo Eurochallenge, podobna dzungla ako v minulej sezone, tipuje sa kazdym rokom horsie a horsie.

Vyhybam (a doporucujem to) sa absolutne hendikepom na radoby favoritov, aj ked sa to moze zdat ako velmi pekna investicia, viz dnes Turci doma proti Madarom. Uz dlhodobo plati, ze si treba davat obrovsky pozor na talianske timy, par rokov v Eurochallenge nehrali vobec (skoro ani v Eurocupe), v poslednych sezonach sa postupne vracaju, dokonca v tejto aj na pohlad pomerne zvucne timy, co pre mna viac-menej znamena, ze si musim davat este vacsi pozor, resp. nemozem s plnou chutou hrat proti, max. za drobne, resp. v idealnom pripade nehrat nic, t.j. NB. Francuzske timy, to uz je kolorit, tentokrat aspon nie su 2 timy v jednej skupine, resp. to penzum timov sa presunulo o level vyssie s rozsirenym Eurocupu pred 2 rokmi a ani po zmene a zuzeni sa ziadne velke redukcie u LNB timov v Eurocupe neudiali (naopak, 2 timy bojovali o Euroligu, takze uz dopredu bolo jasne, ze timov v Eurocupe bude zasa raz mnozstvo). Nanterre, resp. Le Mans su este pomerne zodpovedne timy, resp. tim dlhodobo hrajuci pohare a pohybujuci sa na uplnom cele LNB, resp. predposledny francuzsky majster, ktory si v minulej sezone zahral v Eurolige. Napriek tomu je tipovanie proti Francuzom ziskove, resp. tipovanie na francuzske timy je stratove - druhe konstatovanie bude tym pravdepodobnejsim. Belgicke timy klasicky silne doma, zial plati, ze v oslabenom vydani Eurochallenge sa stratilo to caro belgickych timov, ktore boli vzdy v uvode rocnikov vypisovane doma ako mierni outsideri, prip. ako vyrovnani partneri vo velmi milej rovine so superom.

Kataja doma monster outsider proti Nanterre, bol by to pekny a pomerne jasny tip, keby som si mohol byt isty tym, ze bude hrat extremne skuseny rozohravac a uz v podstate legenda finskeho basketbalu Teemu Rannikko. Naopak sa mi nepozdava favorizacia druheho finskeho timu hrajuceho doma - KTP hosti taliansky druholigovy tim z Bielly a myslim si, ze tam sa moze stat takmer cokolvek - urcite nie ziadne hcpy na Talosov, ti bud fasnu alebo vyhraju - vzdy zaujimavy ukaz vidiet v takejto sutazi druholigistu (je jasne, ze chcu postupit do Legy A v tejto sezone, takze je docela otazne, ako budu pristupovat "k zatazi", lenze keby to brali ako zataz, preco by sa do Eurochallenge hlasili..).

Pacia sa mi Bakken Bears doma proti inemu severskemu timu - svedskemu Boras. Pre mna dva vyrovnane timy, v oboch vyberoch zopar reprezentantov, domace prostredie by mali byt jazyckom na vahach. Lakavy je aj Den Bosch proti spominanym Talianom z Brindisi - ti sice kvalitni su, lenze Den Bosch tvori zakladna kostra holandskej repre (cca 6 znamych reprezentantov), znamej bojovnostou a zarputilostou, v poslednom ligovom zapase za domacich hrali aj dvaja novi Americania, takze by v time mohol vzniknut slusny mix (otazkou je zohratost, ktora nebude na najvyssej urovni, ako aj aklimatizacia Amikov - prisli spoza mora, nikdy predtym nehrali v Europe).

Na zaver, tip proti Le Mans. Antwerp Giants sice nevyzeraju tak dobre ako v minulych sezonach a ani styl hry nie je taky vhodny na podobne prekvapenia mimo domacej pody, ale spojenie Le Mans v prerode/Eurochallenge/velmi nizky kurz, posobia ako magnet.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.11.2014, 17:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skor sa nedari, nez cokolvek ine v poslednom case. Chyba tomu den, ked sa zadari vsetko, ked nenastane vyjeb a ked aj zapas, ktory nebol dobrym tipom a rozhodnutym sa obrati vo vysledku na OK tip.

Dnes som si z Eurocupu zahral..

Nymburk a Ventspils ML, v podstate zapasy s rovinou, hram dva domace timy a som toho nazoru, ze kvalita domacich vs hosti je podobna, ak nie rovnaka. Ventspils je lepsi tim, zasluzi si, aby bol 3-4bodovym favoritom, minimalne, o Nymburku sa da pri zraneniach a kvalite obrany silno polemizovat (ta obrana ma uz tentokrat drzi od underu, aj ked pri danych hraniciach to aj cez tieto neduhy je pomerne lakave).

Ploiesti vs Jeruzalem, dilema - zahrat Rumunov, ktori minule kolo prvykrat narazili v supertazkej skupine, doma mierny outsider alebo drzat sa overov, pricom Jeruzalem, aj ked ma tim na to stavany a je z Izraela, tie hranice okolo/nad 160bodov moc nehrava. Netreba zabudnut, ze cez vikend Hapoel doslova zmasakroval odvekeho rivala MTA, ked vyhral o 30bodov. Zahral som over za drobne, myslim si, ze padne 155-160 po minulych skusenostiach, ale mozno je to den, ked sa to konecne zlomi.

Mozno Buducnost s Omarom Cookom hra rychlejsi basketbal, OK. Lenze hranica 155-156 proti defenzivnej Kubani Krasnodar, to uz len kvoli jednoduchej logike som musel zahrat. Potencial prestrelky dvoch kvalitnych timov (toboz ked horsi hra doma) tu je, ale s tym sa neda nic robit.

Strasbourg vs Bamberg, nieco podobne. Bamberg sa mozno javi ako monster overovy tim, ale zdanie klame. Bamberg podobne prestrelky hra s timami, ktore tlacia na tempo, resp. ktorych kvalita v obrane sa ani zdaleka nemoze rovnat tej strasbourgskej. Andrea Trinchieri nie je ofenzivny trener. Samozrejme, rozdiel je viac-menej v hranici - 148 nie je 155, tych 148 sa v poslednych sezonach v Eurocupe da nazvat ako extremne rizikova zona, staci trochu vyrovnanejsi zapas a O/U je v rukach jednej strely za 3 v zavere zapasu, kde sa to zlomi z vysledku +8 na +5 a uz nasleduje taktika, TH, nebodaj predlzenie, viz napr. zapas Zaragozy z 1. alebo 2.kola.

///////////////////

Viacej tam toho naozaj nie je, ak si chce clovek drzat odstup a nesnazi sa hladat tam nieco, co tam jednoducho nie je. Inak sa to da nazvat aj hranica, kde je nieco na prvy pohlad zaujimave (Cajasol okolo 3,0, dnes sice Cajasol znova raz vystupal, ale nema hrat Jacob Pullen (minule keby nehral, zrejme by vyhrali, ale oslabenie to je, o tom niet sporu, ale k 3,0 sa to rozhodne neblizi, je to nieco okolo 2,5). Hrat Nancy ako drobneho favorita, takisto nevhodne, nech je super akokolvek v lese, prehrava, kde sa da, chyba im prvy rozohravac atd. Bonn vs Paris-Levallois, ked nieco, tak over, pustat sa do vysledku tak ako to je vypisane nemoze byt postavene na nicom racionalnom. GC doma jasny favorit, vyhraju, to ano, zrejme aj pokryju, ale nie je dovod sa do toho pustat, Artland je schopny klast odpor a aj ked nie, dostat sa v zavere na prehru o 9-11bodov nebude zasa ziadnym zazrakom. Dijon vs Cantu, v podstate vypisane dobre, Karsiyaka monster favorit proti Zielone Gore, na niekoho udicka, jedno je iste, nedaju sa zahrat domaci (preco - bolo uz v minulosti viackrat napisane). Zial, Zielona Gora zatial nenaznacila, ze by bola schopna s urcitostou drzat krok, dokonca aj v zapasoch, kde su na to vhodnejsie podmienky nez dnes na tureckej pode.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.11.2014, 21:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.kolo:

ASVEL vs Gran Canaria
under 147,5 @1,952 (4,5/10 - Pinnacle)

Za normalnych okolnosti jasny under. Je otazkou, ci normalne okolnosti zajtra budu platne alebo zasa nastane nejaka sranda, radsej nebudem menovat, ktore z nich sa mi deru na rozum. Hranica vyzera dobre, viz proti Dijonu GC vonku a hranica bola 144,5.


Naposledy upravil UselessToo dne 18.11.2014, 11:22, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.11.2014, 16:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chcel som zahrat v Eurochallenge proti Le Mans a potom pozeram, ze proti Strasbourgu prvykrat v sezone hral aj Rodrigue Beaubois, aspon tych 15 minut. Hrat to hram, ale minimalne trochu mi to zobralo "vietor z plachiet", resp. vklad isiel nadol, dokonca aj napriek tomu, ze to bolo dopredu vymyslene ako zaklad pre neskorsiu poistku v pripade priazniveho vyvoja. Domace prostredie a vyssia kvalita, to samozrejme hovori proti Finom, avsak su tu aj ine atributy ako situacia v domacej lige/aktualna pohoda/zainteresavanost a snaha uhrat kvalitny vysledok v takejto sutazi. Ked si k tomu pripojime, ze uz v piatok hraju hraci Le Mans na pode Nancy v 8.kole LNB a po 7 kolach su 3-4, ze francuzske timy v Eurochallenge su schopne naozaj zahadnych vysledkov, potom kurz cez 7,0 na hosti je stale zaujimavy, aj ked k idealu to ma daleko (navrat zraneneho hraca, fakt, ze je to Le Mans a ze je na lavicke Kunter).

Druhy zaujimavy zapas - Tofas vs Astana. Tofas so skvelou strelbou proti Besiktasu v lige, naopak Astana sice vyhrala s estonskym Kalev/Cramo, ale pri udesnej strelbe prakticky vsetkych hracov na perimetri (trojky pod hranicou 10%). Zacinalo to rovinou, v sucasnosti je kurz uz 2,6+. Astana so zdravym Canerom-Medleym (stale out) je u mna hlavny kandidat na vitazstvo v Eurochallenge, takze 2,6 za tychto okolnosti nevyzera zle a argument, ze Turci musia po prehre v Saratove (co tiez nie je dobra vizitka, kedze ti vtedy postradali akehokolvek centra, okolo ktoreho stala ich hra v uvode sezony - zraneny Klimenko, novy hrac Kyrylo Fesenko sa k timu pripojil az po tomto zapase). Over sa na rozum dral, kombinacia hranice a predstavenia Tofasu v TBL a dalsieho cestovania Astany neponuka najidealnejsie prostredie.


/////////////

PAOK vs Buducnost
Buducnost ML @2,36 (4,5/10 - Pinnacle)


5.kolo a faza, kde timy so skore 1-3 stoja nad priepastou, resp. nutnostou vyhrat nasledujuci zapas. Ano, odporcovia mozu namietat, ze po prvej faze sa aj so skore 1-4 da postupit po zmene, ze az 4 timy z kazdej skupiny postupuju do 2.kola, ale je to masivne riziko.

Na vysvetlenie - zrovna Buducnost uz hrala obidva zapasy s favoritmi doma, ktori postupia takmer urcite a takmer urcite este minimalne pred poslednym kolom (zrejme este skor, urcite v pripade Krasnodaru). So skore 1-4 tak zostanu len 3 zapasy "hratelne", bude fajn, ze vsetky bude hrat doma v Podgorici, lenze bude to znamenat, ze akekolvek zavahanie sa rovna koncu nadejam. Buducnost je ambiciozny tim, v Eurocupe s pravidelne kvalitnymi vysledkami, nech bol kader akykolvek. Sucasny herny styl v podstate sposobuje, ze mnohe zapasy, ktore by v minulosti Buducnost "uhral", tentokrat tesne prehrava. Samozrejme, dal sa dohromady novy kader, sice sa mnohi hraci poznaju, viz sa vo velkom pracuje s ciernohorskymi reprezentantmi. PAOK zial uz tiez zrejme postupi. Chyba Margaritis, cca 10 dni je uz out a pomaly by sa uz mal vracat zasa spat (v case vzniku zdr. problemov sa hovorilo o cca 2 tyzdnoch), co je hrac, ktory patri k tomu najdolezitejsiemu, co najdeme medzi hracmi, ktori do hry prichadzaju z lavicky. Viac-menej ale ide o tip, kde jeden tim potrebuje vyhrat, zatial v Eurocupe vysledkovo zaostal za vseobecnymi ako aj mojimi ocakavaniami, vs. tim, ktory zatial miestami az z ... uplietol bic. Kurz je fajn, mohol by byt lepsi, ale vsetko nad 2,0 beriem.

////////

Zielona Gora vs Ventspils

Ventspils ML @2,73 (2,5/10 - Pinnacle)

ZG je sklamanim. Projekt zlepit obstarozne hviezdy a spravit z nich slusny eurocupovy tim zatial uspech nepriniesol a treba povedat, ze ani v PLK to nie je ziadna slava. Naopak Ventspils, aj co som mohol vidiet, sa javia naozaj sympaticky. Mozno ZG konecne vyhra, ak aj ano, pochybujem, ze to bude suverenne vitazstvo a nezostava mi nic ine, nez zahrat hosti, kde kombinacia troch Amikov s mladymi domacimi lotysskymi hracmi pod taktovkou dobreho kolektivneho obranneho pojatia a s tak skusenym rozohravacom akym je Mire Chatman, zatial rozhodne nesklamala.

///////

H.Jeruzalem vs Lietuvos Rytas
-4,5 H.Jeruzalem @1,952 (5,5/10 - Pinnacle)

1-3, pre Hapoel Jeruzalem nutnost vyhrat, najma pri fakte, ze je sucastou skupiny smrti, kde Ploiesti nie je rozhodne fackovacim panakom a kde Partizan zatial pri podpriemernych vykonoch nie je rozdielovym hracom (zrejme este bude, v uplnom zavere skupiny). Netreba zabudat, ze Hapoel prehral doma s Volgogradom, ze zrovna Volgograd je ten tim, cez ktoreho by mala viest najskor cesta do dalsej faze a ze tym druhym timom, ktory by mohol ist pod Hapoel je zrovna tim z Vilniusu.

V izraelskej lige bez prehry s krasnym skore 6-0, v Eurocupe v uplne inej pozicii. Pritom kader nesuzuju zranenia, sirka je na pomery Eurocupu zavideniahodna. Co za tym treba hladat? Snad len absenciu stastia a tazku skupinu. Problemom je prilisne mnozstvo strat, ako aj fakt, ze nie vsetci hraci v Eurocupe zatial hraju to, co by bolo potrebne, resp. tie drobnosti sa ukazuju v konecnom uctovani ako klucove. 14/32 za 2body od Liora Eliyahu je pruser za 4 zapasy, pretoze ked je neefektivny v utoku, je s prepacenim k hovnu, kedze ako je zname, v obrane ako keby ani nebol (jeden z mala uspechov MTA, ked sa ho po rokoch zbavili, aj ked pravdou je, ze s kvotou a kvalitou domacich izraelskych hracov maju aj tak problemy, okrem inych dalsich, pomerne zavaznych, nedostatkov). Druhy problem, Bracey Wright, ked neda svoju porciu bodov so slusnym percentom strelby, je z pohladu timu stratovy.

Lietuvos Rytas, v zapasoch mimo domacu halu vacsinou polovicny. V Rumunsku dostali nakladacku, vyhra vo Volgograde suvisi skor s domacim timom, ktory vtedy prechadzal turbulentnym obdobim, ktore uz snad skoncilo, vtedy este len zacinalo - odvolanie trenera, hladanie noveho, vymena niektorych hracov...

////////

Lottomatica vs Oldenburg
under 154,0 @1,94 (4,5/10 - bet365)
Oldenburg ML @3,51 (1,5/10 - Fortuna)


Oldenburg. Vsetko by bolo super, keby naposledy prehrali doma s Charleroi. Inak povedane, cele tipovanie je o nacasovani, vacsina tipov musi vyjst v ten jeden neopakovatelny pokus, ak sa tak nestane, aj z dobreho tipu a myslienku uz tu hodnotu nikdy nedostaneme. Zaroven, mnohe tipy sa potom maju tendenciu otocit, takze kladny vysledok je napomocny hned dvakrat.

V tomto pripade je to presne tak. Oldenburg zazival tazke casy s jednym rozohravacom (Chris Kramer), ktory v poslednom case na PG toho zrovna moc neodohral a ktoremu musel vydatne pomahat Julius Jenkins. Julius Jenkins sa zranil a dokonca uz proti Charleroi nehral, takze hodnota kurzu cez 7 bola este vacsia, nez som si povodne myslel. Jenkins/Stuckey by mali byt out aj v zajtrajsom zapase, napriek tomu mi to neda nezahrat hosti, aspon za maly vklad. Dovody su 3 - Casper Ware/absencia zapasu v BBL/stale vyrazna favorizacia domaceho celku po vstupe do Eurocupu s bilanciou 3-0. Casper Ware je hrac, ktory by mal zacelit vzniknutu dieru po Tywainovi McKeem. Pravdou je, ze je to uplne iny hrac. Skuseny kvalitny rozohravac, schopny dat za zapas 20+ bodov, ale najma hrac, ktory moc nestraca loptu a ktory sa dokaze obetovat v prospech timu, ak to ostatnym hracom v utoku ide vs mladik, ktoreho prednosti su skor v obrane ako v utoku, viz. jeho minulorocna sezona v Bologni. Predtym hral rok v 2.talianskej lige. Minulu sezonu dohral v drese 76ers, takze uz ma za sebou aj nejake tie skusenosti v NBA. V tejto sezone skusal svoje stastie znova, v Nets moc sanci na presadenie nemal a tak logickou alternativou bol navrat do Europy. Pre Oldenburg zaujimavy hrac a za danych okolnosti velmi kvalitna nahrada, ktora by mala vytrhnut trn z pati vedeniu tohto ambiciozneho nemeckeho celku.

Under pri danej hranici sa javi ako jasna volba a Casper Ware by nemal uskodit, skor pomoct. V Oldenburgu novy hrac nie je den, ani dva, ale uz to budu takmer 2 tyzdne, to len na dokreslenie, ze sa v Oldenburgu neochyluju k unahlenym rozhodnutiam.

////////

ML na Nymburk by bol skvelou alternativou, keby Nymburku stale nechybalo take mnozstvo hracov (resp. keby bol zdravy Derek Raivio, najspolahlivejsi hrac timu v uvode sezony). Domaci su pre mna stale idealnym timom, ktory dokaze prekvapit aj uplne sklamat, na com nic nemeni ani odchod Pullena, skor naopak.


Naposledy upravil UselessToo dne 18.11.2014, 11:23, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.11.2014, 16:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Este stastie, ze bolo stastie - Astana zachranila inak nie prilis podareny tipersky den, tym ze vyhrala v predlzeni na pode Tofasu. Fini nic moc, dokonca nehral Charles Kahudi za domacich, zial s takou nulovou strelbou (=nulovym vykonom) sa velke veci uhrat nedaju. Under na ASVEL, skoda len, ze v poslednej stvrtine sa tie body trochu zastavili, na Lyoncanov mam zasa averziu aspon na jednu sezonu..

Frankfurt vs Bakken Bears
Bakken Bears ML @5,35 (2/10 - 5Dimes)

Ludia nie su uplne hlupi, inak povedane, niektore tipy su jasne uz dopredu a ked sa nejedna o cerstvu informaciu, reakcia, ak nie je uplne promptna, rozhodne nie je pomala/takmer nulova. Frankfurt trapia zranenia, v lige zasa chybali meno ako Morrison/Koivisto, dalsi hraci hrali so sebazaprenim. Proti Trieru sa sice vyhralo, ale v BBL ani po vyhre nie je situacia idealna, rozhodne nie pre tim, ktory mal pred sezonou plan zautocit na PO. V Eurochallenge sa v 1.kole masivne prehralo na pode Okapi Aalstar, nejako postradam dovod ist do tohto zapasu so stopercentnym zaujmom a sustredenim. To Dani beru akukolvek konfrontaciu za sviatok a moznost sa posuvat pomaly v hierarchii europskeho basketbalu dopredu, plati to na oboch urovniach.

Kurzy 6,5+ su prec, tie cez 5 este niekde zostali. Hcp nad 10 su fuc, takto jedinou volbou je ML s vierou, ze to dopadne lepsie ako vcera Fini.

Hram aj over v zapase Minsk/Siauliai (najma po tom odpadnom vystupeni domaci v poslednom kole VTB ligy), ako aj hcp na Den Bosch, ze by mali v Ulme prehrat o 15bodov si teda nemyslim, resp. si ich tim a styl hry cenim rozhodne viacej.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 11:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.kolo:

Lottomatica vs Charleroi
Charleroi ML @5,6 (2/10 - Pinnacle)
under 156,5 @1,961 (3,5/10 - Pinnacle)


Charleroi nie su tam, kde by som ocakaval, ze budu, v tom time sa doteraz stale nespravil ten idealny zaklad, niektori hraci odchadzaju, niektori su stale zraneni, takze drzi to ta ista osa ako na zaciatku sezony. Podla mna ale tato osa stale ma dost kvalit na to, aby jednorazovo prekvapovala, rozhodne to nie je tim, ktory by produkoval stabilne a zaroven kvalitne vykony a vysledky, ale v tom priestore, kde sa nachadzaju, mne neprekaza, ze su -30 alebo +1.

Proti Lottomatice za kazdych okolnosti, ked to ma clovek zaplatene - ten tim zdaleka nie je taky dobry, aby proti komukolvek bol na nich kurz 1,15-1,2. Lottomatica tazi z toho, ze zvlada zavery zapasov, zatial v domacom prostredi, pretoze zapas s Nymburkom nevyhrali, aj ked povazovat to za nezvladnuty zaver nie je mozne, zrovna z pohladu Lottomaticy bolo predlzovanie zapasu a dalsia nadej na vyhru uspechom. Proti Nancy o 5, proti Cajasolu a Oldenburgu o 2.

Doma Charleroi prehrali takmer o 30, takze urcite pochybnosti o tom, ze Charleroi Taliani ako super nesedia tu mozu byt, to je viac-menej ale jedina chybicka na krase tohto tipu. Under podobne ako pri prvom stretnti oboch timov, zarazajuce je, ze ak pri prvom stretnuti padlo 147bodov a under vysiel naozaj LTT (148,5), tak teraz mame hranicu 156,5, pricom si nemyslim, ze by sa nieco zmenilo a hranica musela byt o plnych 8bodov vyssia, alias co s bookies spravi par matucich vysledkov.

/////

K zapasu Partizan vs Lietuvos Rytas - ano, som na strane Partizanu, ktory poslednych 7 zapasov zahral uz tak, ako by sa na taky slavny tim s takym fantastickym trenerom ako je Dusko Vujosevic patrilo. Napriek tomu kurz tesne nad 2 na domacich nie je ziadne terno, takze suhlasim s myslienkou BA, t.j. pockat si na vyvoj zapasu, verit, ze hostia pojdu mierne do vedenia a potom, ak Partizan bude vyzera dobre, co by uz relativne mal (cest vynimkam - Milenko Tepic...). Zapas vysielany na ES2, takze s kvalitnym prenosom nebude problem. Keby sa zranil tesne pred zapasom Milenko a objavila sa informacia, ze Partizan sa dohodol na spolupraci so Sashom Pavlovicom, preferencie by sa trochu poupravili, samozrejme v prospech domacich.


Naposledy upravil UselessToo dne 19.11.2014, 21:39, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 12:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Eurochallenge, 3.kolo:

Kataja vs Benfica
over 158,0 @1,97 (3/10 - Pinnacle)

Bakken Bears vs Aalstar

over 171,5 @1,85 (4/10 - Coral)

Nanterre vs Mons-Hainaut

under 147,0 @1,961 (3/10 - Pinnacle)

Zahrane vcera vecer na Pinne - 157,0/171,5/147,5. Coral vtedy vypisoval/opisoval, takze ma presne tieto hranice, samozrejme s kurzovou hladinou 1,85, t.j. cca o desatinu za tou na Pinne (=1bod).

Kataja s Benficou by mal byt zapas nad 160, uz len pri fakte, ze hra finsky a portugalskym timom. V skupine s Mons-Hainaut a Nanterre sa nedalo cakat, ze v prvych zapasoch nastanu strelecky hody, teraz sa uz ale nemaju na co vyhovarat a vzajomna konfrontacia by mala ist v highscore duchu.

V pripade Bakken Bears s Aalstarom je to podobne. V prvom zapase s Borasom bola hranica okolo 175, mozno este o nieco vyssia a ja som naozaj nechapal, kde bookies k takej hranici v 1.kole Eurochallenge prisli, rozhodne sa jednalo o rekord europskych sutazi v 1.kola, aspon co ja tipujem basketbal. Under so zdecimovanym Frankfurtom, to uz je uplne normalne, toboz vonku + zapas im strelecky nevysiel atd., jedno s druhym. Aalstar je extremny highscore tim uz dlhe roky, ked najde podobne zmyslajuci tim, smrdi to nie 170bodmi, ale 200bodmi. Boras bol zrejme velmi zle odhadnuty bookies, pracovali na baze svedsky tim = body, pricom Boras je jeden z tych lowscore timov vo svedskej lige, ak sa to vobec da pouzit (asi ako v nasej slovenskej lige par rokov dozadu, kde najst hranicu na body pod 160 bol aj u na pohlad menej bodoveho zapasu docela raritny moment). Fakt, ze Dani su doma len zdviha moj zaujem, teoreticky by sa to tam dalo poslat..

Under, je to underovy zapas, ale hranica tomu odpoveda, kedze timy dokazali prebranit aj rozmarne timy s mensou kvalitou z Portugalska, resp. z Finska. To samozrejme nemusi hned znamenat, ze vzajomne konfrontacia prinesie zapas pod 140, ale je to ta najpravdepodobnejsia varianta.


Naposledy upravil UselessToo dne 19.11.2014, 21:40, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 12:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zajtra, Eurochallenge...

Frankfurt vs Boras
Boras ML @5,73 (3/10 - Pinnacle)

Boras hra vo Frankfurte a znova je nutne a potrebne hrat proti nim. Trener Gordon Herbert bol sice neskutocne hrdy na svoj tim, ako bojoval a drel v zapase proti velkemu favoritovi z Bambergu, napriek tomu borci z Frankfurtu prehrali o 19. Streda/Sobota a velmi mala rotacia hracov uz musi byt ubijajuca a je len otazkou casu, kedy sa to prejavi aj v takomto zapase. Boras je motivovany, uplne to iste ako s Bakkenom, ktory to nezahral uplne perfektne, ale po prvej nepodarenej stvrtine napokon viedol o bod v polcase, co som pokladal za znamenie to vcas ukoncit s drobnym ziskom. S Borasom mam podobne plany, verit im verim, ze mozu vyhrat, ale stale je to svedsky tim proti nemeckemu na ich pode, takze ak sa nieco vyvija perfektne, resp. sa vyvija zle a otoci sa to, treba byt ostrazity a brat aj menej/o nieco menej, nez nic. Hcpy nedoporucujem, resp. az zakazujem hrat. Preto aj vklad vyssi, nez by bol pri tipe bez takychto umyslov.

///////

Saratov vs Astana

over 168,0 @1,934 (3/10 - Pinnacle)

..., snad jediny tip, ktory som sem z vikendu nestihol hodit, pretoze sa hral v sobotu okolo obeda. A tip zopakujem - hranica by mala zacinat znova nieco tesne nad 165. Nejedna sa o kopiu zapasu, pretoze tentokrat bude domacim timom Avtodor Saratov, co by malo dalsiemu overu len pomoct.

///////

Ulm vs Brindisi
over 153,0 @1,952 (3,5/10 - Pinnacle)

..., dalsi over, hranica na MB 153,0, takze aspon nejaky odhad toho, co mozeme ocakavat. Zapas okolo 160, z mojho pohladu, Brindisi trochu obmenili kader v poslednych dnoch, ked prisiel Jacob Pullen, ktory sa behom par tyzdnov stahoval uz druhykrat.

////////

Biella vs Le Mans
over 158,0 @1,952 (3,5/10 - Pinnacle)

Le Mans je underovy tim, lenze.. Proti stoji Biella, ktora v prvych dvoch zapasoch snad jasne ukazala, ze zapasy 180+ s nimi hra takmer kazdy, viz zapas s Antwerp Giants, kde hostia rozhodne nepatria k highscore timom, aj ked maju s nimi Ethias league casto docinenia. Hranica okolo 160, Le Mans v zapasoch vonku sa na uvod sezony nebrani bodovejsim zapasom, Rodrigue Beaubois by prestrelke mal len pomoct.

//////////

A Eurocup..

Kuban vs Zielona Gora
under 154,0 @1,952 (3,5/10 - Pinnacle)

..., under, Zielona Gora ma uz par dni noveho trenera Sasa Filipovica, ktory raz timu otoci o 180 stupnov, t.j. s tempo basketbalu sa stane boj o kazdy kos. Zielona Gora sice 0-5 a v zapase proti timu, ktory je stale v mojich ociach najlepsim timom Eurocupu v tejto sezone, takze to moze mat nadych exhibicie, napriek tomu neverim, ze novy trener sa nebude snazit vyuzit podobny zapas k tomu, aby do svojich zverencov natlacil svoju predstavu o uspesnom time, pricom tato myslienka je jednoznacne spojena s obranou a pomalsim tempom hry. Kubanu sa zranil Kruno Simon, cim produkcia za 3 znova len utrpi, vysledok a la 80:60.

//////

Nymburk vs Nancy
under 153,0 @1,97 (3,5/10 - Pinnacle)

..., treba sa drzat po underovej linii, aj ked vklad nebude vysoky, pretoze zapasy s Nancy su v tomto smere zradne a hranica uz nebude 155+. Zahrat domacich? Chcelo by to zistit, preco nehral v poslednom zapase za domacich Florent Pietrus (Nancy ma zaroven novu posilu na rozsirenie kadra, Jamajcana Ryana Reida, ktory prave bude plnit backup podkosoveho dua Pietrus/Falkar pri zraneni Damira Krupaliju).

//////

Ploiesti vs Volgograd
under 154,5 @1,935 (3/10 - Pinnacle)

..., tiez ma policene na drobny under, aj ked po peknom underovom vysledku z Nymburka a nizsej hranici s horsim superom to bude len miniaturny vykrik do tmy.

/////

ASVEL vs Artland
over 150,0 @1,97 (2,5/10 - Pinnacle)

Pride mi to ako fajn hranica so snahou vyuzit zmeny trenera a noveho vetra v time, ktory zacne v utoku hrat efektivnejsie proti timu, u ktoreho nadeje na postup po ocakavanej prehre v Lyone zacnu byt na baze utopickych hypotez.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.11.2014, 14:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.kolo:

K dnesnym zapasom. Zielona Gora vs PAOK a hranica O/U pekne vystupala zo vcerajsich 148,0 na dnesnych 151,5. Domnievam sa, ze faktor ZG mesiac dozadu a faktor, domacim uz naozaj nejde o nic ine len o cest, zavazil. Som nuteny under hrat, Saso Filipovic a dalsi zapas k dobru pri reorganizacii nefunkcneho timu z uvodu sezony. PAOK snad v klasickom mode s velkou bojovnostou, s pomalou hrou a tesnou koncovkou. Kurzy na domacich su hodnotne, lenze cca 2,2 je z mojho pohladu nevyhodna stavka v tom zmysle, ze domaci nemaju stale moju doveru, resp. nie som si vedomy, ze zlepsenie pretavia do vyhry + PAOK su v tomto roku vytvoreni na to, aby ma trestali a aby som na nich konstantne prehraval v takto modelovanych zapasoch.

Artland vs Cantu, tiez 2 drobne tipy. Cantu ML, vychadzam z toho, ze Cantu je za A, lepsi tim; za B, urcite tim, ktory ma vacsiu chut nieco v Europe dokazat, aj za tejto nepriaznivej situacie to rozhodne nezabalia; za C, schedule, kde Artland cakaju uz len 1 domaci zapas a to proti GC, naopak Cantu 2 domace zapasy s Francuzmi a vonku zapas s Oostende. Inak povedane, ak aj Artland dnes vyhra, sance na postup budu nadalej mizive, ak vyhra Cantu, sance na postup budu takmer 50na50. Over, spekulativna stavka, hranica dobra/zla, tazko povedat, ale - cakam tesny zapas, Cantu ma novu hracku - Georgiho Shermadiniho, ktory sa do timu znova raz oklukou vratil, do mesta, kde na seba najviac upozornil a odohral najlepsie zapasy.

Treti zapas je necitelny a budu ho vysielat na ES - RE vs Paris-Levallois.


////

Banvit vs Partizan

+11,5 Partizan @1,934 (4/10 - Pinnacle)
Partizan ML @6,8 (2/10 - Pinnacle) *6,73 Pinna


Partizan stale na vzostupe a tentokrat mame aj to klucove - kurz. Kurz neodpoveda realitu, realitu deformuje vstup Partizanu do sezony, ako aj fakt, ze Banvit zatial odolava, vypadky tam su, ale drobne a ak aj hra nie je idealna a mnohe zapasy su vyrovnane, dokaze to v zaveroch na pohlad kompenzovat, viz toto kolo TBL, po 3 stvrtinach remiza, na konci o 16, 2 minuty pred koncom o 7. Hcp ano, ML ano (myslim si, ze to domaci daju, ale hodnota je zrejma). Banvit ma isty postup po vyhre nad Jeruzalemom v minulom kole, takze nieco ako uspokojenie, resp. sanca dat vacsi priestor mladym Turkom v zostave tu je, tym nepisem, ze sa to aj udeje, ale poukazujem na to, ze Banvit bude v mode, kde nemusi.

////

Lietuvos Rytas vs Ploiesti
+11,5 Ploiesti @1,909 (4,5/10 - bet365)
Ploiesti ML @6,8 (2,5/10 - bet365)


Velky hype okolo Rumunov opadava po dvoch poslednych prehrach s Partizanom, resp. doma s Volgogradom, naopak Rytas 5-1, pricom vyhral posledne 4 zapasy. Faktom je, ze sa jedna o kvalitativne podobne timy, netreba zabudat, ze Rytas dostali v Rumunsku slusny naklep (103-83 po jasnom priebehu). Rytas postup maju v kapse, Ploiesti maju dobre nakrocene, ale este 1, mozno 2 vyhry budu potrebne. Znova, kurz neodpoveda realite, ci uz z pohladu kvality, vyvoja skupina, resp. toho co timy potrebuju a co nie - alias faktor motivacie a bojovnosti, netreba to chapat tak, ze domace timy pred vlastnymi fans zapas vypustia, resp. pojdu vylozenen a pol plynu.

/////

Ventspils vs Loko Kuban
+9,5 Ventspils @1,99 (3/10 - Pinnacle)
Ventspils ML @5,45 (1/10 - Pinnacle)


Nieco som pisal o takto vytvorenom zapase minuly tyzden. Kuban je 6-0, postup je isty. Kvalita Kubane je obrovska a hraci samozrejme vsade na svete neradi prehravaju (ak tam nie su nejake ine okolnosti, ktore ich nahlad na vec mierne upravuju), ale je rozdiel hrat doma v Krasnodare a napr. vo Ventspilse. Treba hned dodat, ze Ventspils v prvej serii zapasov odohral s Kubanou vyborny zapas, dlho sa drzal, hneval domacich a po sympatickom vykone prehral o 12bodov 72:60. Tentokrat hraju doma a maju v time novu hracku pre Mireho Chatmana a spol - famozneho trojkara Kristapsa Janicenoksa, ktory podpisal s timom 3-rocny kontrakt. Paci sa mi hcp aj ML, pricom vsetky tieto ML su pomyslane na nejake hratky na livku - vyhrat vonku nie je jednoduche proti silnym timom bez nejakeho jasneho dovodu okrem toho, ze kurz je prilis vysoko a hostia maju motivaciu/hraju zapas od zapas lepsie a lepsie a vyhrat doma proti najlepsiemu timu Eurocupu taktiez nie.

////

Oldenburg vs Nymburk

Nymburk ML @2,8 (4,5/10 - bet365)
under 153,5 @1,952 (3,5/10 - Pinnacle)


Jednoduchy tip, jednoducha argumentacia. Nymburk 4-2, Oldenburg 1-5. Oldenburg je out, po tom, co nevyhral ani jeden zo zapasov vonku proti hratelnym superom - Lottomatica/Cajasol. Nymburk ale nie je v pozicii, kde by zapas s Oldenburgom mohol podcenit, resp. 4 vyhry a prehra s timom na 1-5 nie je prave to, cim si postup potvrdite, aj ked 4 vyhry stacit mozu a podla mna aj budu.

Nymburk, konecne komplet, pojdu hore, o tom niet pochyb. Oldenburg stale bez Jenkinsa, co je ale dolezite, to je vykon proti Bambergu v BBL. Zapas som nevidel, ale po tom, co Trinchieri do neba vychvali svoj tim za obranu v Eurocupe, trio Ware/Paulding/Chubb odohraju dokonaly zapas, TH celeho timu 21/22, celkovo skvela strelba, ale hlavne toto trio bolo takmer neomylne. Kurzy cca 2,7, beriem, toboz potom, co si spominam na prvy zapas, ktory som sledoval, kde Nymburk zacal absolutne tragicky, napriek tomu zapas od 2.stvrtiny zacal postupne otacat a vo vysledku pomerne pohodlne vyhral (a to Oldenburg bol este s McKeem/Jenkinsom..). Under takisto varianta.

////

Karsiyaka vs Buducnost

Buducnost ML @4,75 (3/10 - bet365) *4,65 Pinna

4,75 na betku, dakujem pekne. Ak som pripraveny istit a pracovat s ML v minulych tipoch (mimo Nymburku, kde to snad "bude easy"), toto je vylozene namet na nieco podobne, dokonca ak nie od uvodu, tak v priebehu pre tych, co nenaskocia na tento kurz a pockaju si radsej na priebeh. Pinar je turecka Zaragoza, tych easy zapasov maju minimum, sice k tym koncovkam neprichadzaju tak dramaticky ako borci zo Zaragozy, ale verit im v kurzoch 1,2-1,25 je dlhodobo stratove, resp. je ziskove obchodovat v tychto zapasoch s tym podstatne vyssim kurzom na supera.

Dolezite fakty k tipu su najma tie na strane Buducnosti - v zapase proti Olimpiji, ktory som hral, ale sem som to uz nestihol dat z dovodu, ze sam som to dal, ked bolo -6,5 a ked som sa za 2 hodiny dostal k pisaniu o Adr. lige, bolo na Pinne -8,0. Tip som hral len proti Unionu (bez Begica/Salina/Murica proti kvalitnemu timu vonku). Informacie zo zapasu su ale potesitelne aj pre tento - za A, trojky 2/19, ked jednu dal zarity anti-scorer Omar Cook a ... za B, druhu trojku dal Nikola Ivanovic, ktory odohral 7 minut a vracia sa po dlhom zraneni. Okrem toho hral aj JR Reynolds, dolezity hrac pre vsetko, nieco ako Kinsey pre NN. Co to znamena? Znamena to najma to, ze Omar Cook pri absencii Aleksandra Capina (ani neviem, co mu je, po pravde, zrejme zraneny, ale pri navrate Ivanovica by som sa ho pekne krasne zbavil - na backup mam mladeho talentovaneho domaceho hraca za skusenym naturalizovym "domacim hracom") bude mat konecne moznost si na par minut odfuknut na lavicke, pretoze to je tam niekto, kto to za neho ukociruje a nebude vyrazne horsi, ak sa dostane Ivanovic do formy, dovolim si tvrdit, ze vyrovnany, v niecom lepsi.

Faktom je, ze Buducnosti po prehra o 20 s PAOK-om mimo domacu halu neverim, stale su v pozicii, ze im tie 2 vyhry doma proti PAOK-u/Ventspilsu na postup budu zrejme stacit, ale je to zahravanie s osudom. Kedze neverim, nehram hcp (aj ked +8,5 je slusne), hram ML a som pripraveny kedykolvek z tipu utiect, ak bude vyvoj prilis priaznivy, resp. nebude priaznivy, ale Buducnost sa v zavere znova dostane na remizu/do vedenia.

/////

Gran Canaria vs Oostende
under 151,5 @1,909 (3,5/10 - bet365)

Za A, hranica nad 150, neporusujem sucasne underove pravidlo, pustat sa len do zaplatanych jasnych underov, alebo spekulativnych underov s jasnou hodnotou a neistym priebehom/vysledkom. Tento je v kategorii jasnych, obidva timy underove, je tu nieco spekulativne, napr., ze GC je 6-0 a postup uz ma isty, naopak v ACB sa az tak nedari, resp. skoro vobec (viz prehra cez vikend doma s Bilbaom).

/////

Nancy vs Lottomatica Rim

under 160,0 @1,909 (2,5/10 - bet365)

Spekulativny under, vysoka hranica, posledne vysledky silno overove, absencia obranara Pietrusa na strane domacich. Dat nad 160 pre tieto timy podla mna stale nie je samozrejmost, Lottomatica nema strelecky spolahlivy tim a Nancy je este viacej naviazana na skveleho Dariusa Adamsa, prip. sa musi do zakoncenia viacej tlacit Falkar, co rozhodne nie je obvykle.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.11.2014, 23:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Stale ta ista pesnicka, Nymburk a under (v poslednej sekunde kos, ktory nic neriesil, mimo toho, ze to jednoducho bol under a je stale pre mna zahadou, ako sa to (v zavere/celkovo) dopracovalo do overu), dalsie undery easy, ktore prvykrat nevysli (Frantici, tych som hrat nechcel, u Zaragozy som rozmyslal, napokon som rad, ze som sa nemusel spoliehat na up and down v podobe remiza a aj napriek tomu lucky under za danych okolnosti a la prvy zapas, Zaragoza nikdy nesklame - ked uz som si myslel, ze to Zaragoza vyhra - pocas dna som sa pozeral, ako vystupal kurz na hosti, znova to v predlzeni dokazali pustit).

Jo, pokracuje ten trend - nie je to spatne, mnoho toho vyjde, veci na livko s ML funguje, aspon z toho pohladu, ze ked to aj zle zacne, tak sa to vrati do otvorenej koncovky a ak aj niektore nefunguju (Ploiesti), dalsie podobne na to bez problemov zarobia (Partizan), resp. si vklady zoberiem spat (Buducnost - takmer cely). Ventspils sa neoplatil, pretoze Kuban cestovala v takej polobeckovej zostave a hodnota bola znacna, resp. vklad nizky. Vsetky 3 timy pokryli, niekde stastne, niekde v pohode, dokonca Buducnost pokryla tych +8,5, sice minutu pred koncom boli domaci +14, takze absolutne nie je co lutovat a len sa potvrdilo, ze tymto sposobom sa uberat netreba, ale ako zaujimavost dobre (neboli to 2 trojky). Aspon, ze kompenzacia nastala v Las Palmas, aspon aka-taka, aj ked nie uplna.

Nymburk, ked neubrani takmer nic a domaci premenia prakticky cokolvek, co si uzmyslia, vyhrava sa tazko. Od spokojnosti ma teda deli U z Nymburku a aby vyslo jedno ML, aspon kvoli tej statistike, ked nic ine (+ jednoducho lepsie priebehy (aby som nemusel zachranovat s tym, ze cakam na obrat, resp. aspon na totalne priblizenie), tie som aj cakal, ale po polcase nebol napred ani jeden tim - Partizan -7, Ploiesti -5 (po 1.Q -13), Buducnost -13 (po 1.Q -10), Ventspils -1 - vo vedeni.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.12.2014, 14:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lottomatica vs Nymburk
under 156,0 @1,934 (4/10 - Pinnacle)
Nymburk ML @4,55 (1,5/10 - 5Dimes)


Vobec neverim tomu, ze vyhraju, tym by som zacal. Je to hlavne z dovodu, ze na PG nadalej chyba Darius Washington a aj ked som si o nom myslel z uvodu posobenia vselico, tak musim priznat, ze za A, je pre Nymburk nepostradatelny a za B, je pruser, ked za neho na PG hra ("musi hrat") Jirka Welsch. Na vysledkoch od zranenia sa to jasne prejavuje a hra je snad este horsia. Trpi najma utok, v obrane vyrazny problem nie je, resp. sa obrana nezhorsila, skor ma take nepochopitelne vypadky, to ale s Dariusom nema ziaden suvis (max. taky, ze Jirka nehra tam, kde by mal a kde je najuzitocnejsi).

V prvom zapase padlo pod 120bodov, lenze bolo viacnasobne predlzenie a to samozrejme sposobilo, ze vysledny rezultat naozaj zahmlieva inak znacne lowscore zapas s tragickou strelbou na oboch stranach. Necakam, ze strelba bude tak extremne neuspesna, napriek tomu je to zapas na 140bodov, aj ked som ten pravy, ktory moze hovorit o schopnostiach Nymburka hatit undery, ako aj overy, viz. zapas s Kalev/Cramo a cely 2.polcas ako ukazka.

ML hram za 3u, nie s planom nechat to dobehnut az do konca, ale s tym, ze nezdielam pochopenie pre kurz cez 4 (dokonca cez 4,5). Preboha, hra Lottomatica (Virtus Roma), ktora ma prakticky istotu 1.miesta v tabulke (1win za nimi Nancy, lenze s nimi 2krat vyhrali, dalsie timy stracaju 2 vyhry a viac 2 kola pred koncom), ani zdaleka sa nejedna o tim, z ktoreho by opravnene isiel strach, Nymburk aj napriek vsetkym komplikaciam a poslednym prehram ma potencial prekvapit, resp. z toho timu na vzostupe, ktoremu sa zacali vracat postupne hraci do celkovej skladacky, sa stal tim, ktory dokaze prehrat s kymkolvek, ale nadalej s potencialom potrapit kohokolvek a ako som pisal, Lottomaticu neradim na ziaden piedestal enormnej kvality a najma vyravnanosti vykonov.

////////

Artland vs GC
Artland ML @3,32 (5/10 - Pinnacle)
over 150,5 @1,952 (4/10 - Pinnacle)


Docela zaujimavy zapas. 2 timy s roznym osudom. Jeden tim postupi, s istotou skonci v skupine na 1.mieste, Artland s istotou nepostupi. GC je kvalitativne samozrejme lepsim timom, som videl tipy proti nim v minulom kole, ked hrali doma s Dijonom, lenze hrat tipy proti domacemu timu je vzdy o hubu, ci uz ma isty postup, ci ma nejakych zranenych atd. (+ faktor fracuzskych timov).

Artland hra ale doma, sice sa uz postupit neda, ale kazdy zapas s timom ACB je pre celok z BBL sviatkom, rovnako ako aj pre fanusikov. V neposlednom rade moze vitazstvo nad GC byt dokonalou injekciou do dalsich zapasov, do pokracujucej sezony. Artland, ako som uz pisal v zapase s Albou, bojuje s koncovkami, tu sice s Albou riesit nemuseli, na druhej strane dostali slusnu naloz (prehra o 39bodov). Aj to su dalsie dovody, preco k tomuto zapasu pristupia hraci naplno a s vervou pripisat si na konto druhu vyhru.

GC nielenze je 8-0 a pred druhym timom s bilanciou 5-3 ma nedostizny naskok 3 vyhier 2 kola pred koncom, ale GC trapia aj zranenia. Cez vikedn nehralo trio OLeary, Summers, Kendall, co je problemom najma pod kosom. Zdravotne problemy nedavno suzovali aj prve PG - Tomasa Bellasa, ten uz cez vikend proti Joventutu hral, je ale dost mozne, ze na tento zapas dostane znovu priestor omladina v podobe mladika Santanu. Reakciou na problemy pod kosom bolo aj povolanie Mouhameda Barra. Takze motivacia takmer nulova, hraci so zdr. problemami + stale nelichotiva bilancia v ACB, kde vyrazne zaostavaju za ocakavaniami/poziciami z minulej uspesnej sezony.

Over? Zapas o nic, domaci radi hraju rychlejsi basketbal s drobnym Holstonom na PG, GC je sice obranne zalozeny tim, co len umocnuje trener Reneses na lavicke, ale zdr. problemy a rozne lepeny kader s niektorymi hracmi z becka/juniorky pri slusnej hranici (ktora suvisi s tym, co GC predvadza, resp. s tym, ze v skupine su aj timy ako Dijon/ASVEL/Oostende), tomu sa tazko odolava.

////

Szolnoki vs Khimki
over 160,5 @1,934 (5/10 - Pinnacle)
over 162,5 @2,14 (2,5/10 - Pinnacle)


Szolnoki hraju doma, Khimki stale bojuje o 1.miesto v skupine, takze tvrdit, ze nebudu chciet v Madarsku uspiet by bolo komicke.

Szolnoki s Teddym Gipsonom rozhodne nehraju pomalsi basketbal, celkovo od uvodu sezony obrana nepracuje tak ako v minulej sezone, naopak smerom do utoku je tych moznosti pomerne dost, cez Petera Loranta na C, cez mnozstvo alternativ v strelbe z perimetra, kde dominuje najma David Vojvoda, az po americkeho rozohravaca, ktorym je v sucanosti prave Teddy.

Khimki som mal moznost sledovat v tejto sezone uz viackrat, ci som chcel alebo nie, pretoze ES2 miluje Khimki a skoro s akymkolvek superom su zrejme prvou volbou ako jeden z favoritov na vitazstvo v europskej sutazi cislo 2.

V prvom zapase 182bodov po vyhre vtedy domacich 98:84. Tyrese Rice nikdy nebude hrat pomaly a ak by to aj trener skusal, tak by v podstate zabil 50-60% z jeho hracskych schopnosti, resp. z jeho utocnej vyhody oproti superovi. S Koponenom na SG v s5 je to bolest pre superov, avsak je strasnou vyhodou mat v time takychto dvoch hracov, resp. konkretne Koponena, ktory zahra neskutocne ako SG, toboz vedla Ricea, ktory na seba strhava pozornost a rozhodne nie horsie aj na PG, ked si Rice ide na chvilu oddychnut a taktovku si berie Petteri, ktory ako PG nemusi hrat sam na seba, z coho zasa tazi silny podkos, ktory aj bez Paula Davisa, ktory sa stale potyka s roznymi zdr. neduhmi rozhodne nestrada - Augustine/Lauvergne v pohode stacia. Ked si k tomu pridame ruskych mladych trojkarov v podobe Vyaltseva a Ilnitskeho, skuseneho Monyu a Markom Popovicom, ktori su uz sice za zenitom vykonnosti, ale dokazu pomoct, resp. zahrat nadpriemerny zapas, dostavam smrtelny ofenzivny koktejl.

/////

Charleroi vs Oldenburg

Charleroi ML @1,95 (5/10 - bet365)

Boli naznaky, ze by dokonca mohol byt kurz nieco na 2,0. Takto je to fajn, ale trochu tomu uz chyba ten moment prekvapenia, clovek sa moc nemoze ani cudovat, kedze tie nastali v poslednych 2 kolach, raz som hral, raz nie a pritom po linii podcenovaneho Charleroi som kracal prakticky pocas celych zakladnych skupin Eurocupu, pretoze tato skupina k tomu vylozene nahravala (ziaden tim tu nie je dominantny, ako na Vychode ruske/turecke timy, resp. v inych zap. skupinach ci uz GC/Strasbourg/Bamberg..

Charleroi su zrazu spat v hre o postup a to absolutne realne, kedze v poslednom kole hraju v Nancy, ktorym uz teoreticky nemusi ist uplne o nic, aj ked k takemu scenaru budu musiet byt prihodne aj dalsie vysledky 9.kola. Cely cas som tu pisal o tom, ze Charleroi ma potencial, zial je nutne, aby sa doladili urcite drobnosti - tou je urcite navrat Zabiana Dowdella, ako aj prichod dominantneho podkosaka Torina Francisa. Zab bol pred sezonou podpisany ako starter na PG, potom sa zranil a v Charleroi to museli rychlo lepit variantou B, prip. C. Torin Francis zasa prinasa do timu dalsieho hraca silneho na doskoku, co bol pri hre Dylan Pagea, resp. undersized PF Erica Wisea trochu problem. Zrazu sa v time zbavili hlavny problemov a su absolutne konkurencieschopni a to nielen doma, ale aj vonku.

Preco su potom stale dogom v klucovom zapase doma s Oldenburgom, ktory uz nema narok na postup? Tu je jednoducho vidiet, ze nalepka tragickeho timu sa vlecie s celkom dlhsie, nez by bolo zdrave a 2 vyhry k uplnemu obratu nestacia. Mam pochybnosti, aj ked tipu uz len z logickych pricin verim - plan je este sa pohrat s tymto zapasom na livku, samozrejme v prospech domacich.

///

Cajasol vs Nancy
Nancy ML @3,11 (2/10 - Pinnacle)

Povodne som to chcel hrat za 3-3,5u, potom som zbadal, ze Nancy hraju v pondelok zapas LNB s ASVEL-om, takze to zacalo smerovat k NB a napokon to skonci sice tipom, ale s upravenym mensim vkladom.

Ten kurz je jednoducho prilis dobry, takze aj cez urcite pochybne faktory, ako je presun do Sevilly a po menej ako 48hodinach hranie dalsieho tazkeho zapasu, pozitiva prevladaju. Cajasol vyhral dva zapasy po sebe v domacom prostredi, proti nie lahkym superom a pomerne impozantnym stylom - najprv Lottomatica (98:80) a cez vikend Barcelona (85:74). V oboch pripadoch zahviezdil Willy Hernangomez a to nielen z pohladu daneho zapasu, ale celkovo aj 8.kola EC, resp. 10.kola ACB - v oboch pripadoch mu jeho vykon vyniesol ocenenie MVP. Skvele ho doplnal aj druhy mlady dlhan - Kristaps Porzingis, ktory mal problem prakticky missnut nejaku strelu.

Cajasol je dobrym dogom, zlym favom, u Nancy to plati tiez. V pripade Nancy ide aj o to, ze sa do boja vratila kompletna S5 z uvodu sezony, aj preto mohol odist Kim English, nahrada za zraneneho Vaughna Dugginsa. Kompletna S5 = obrovska sila, aj preto unava z pondelnajsieho zapasu nemusi byt taka, kedze Pietrus/Duggins dlhsiu dobu nehrali, ale zaroven sa nejedna o hracov, ktori sa prave vratili zo zranenia, takze sa neda hovorit o tom, ze by este nemali patricnu fyzicku na podobny dvojboj.

Mohli by prist otazky - ako dokazu ubranit takych obrov z Cajasolu, ked S5 Nancy neoplyva vysokymi podkosovymi hracmi - Falkar a Pietrus su specificki hraci a najma skveli obrancovia aj proti o 5-7cm vyssim hracom + Alain Weisz dokaze na podobnu situaciu vymysliet velmi vhodne schemu a usit na to taktiku, ktora stoji a pada s tymto podkosovym duom. V prvom zapase Cajasol bezpecne prebranili, na jednej strane boli Spanieli uz bez svojho prveho PG, na strane druhej Nancy uz hralo bez zraneneho Dugginsa. Ben Woodside sa ukazuje ako vhodny rozohravac k mladikom v Seville, napriek tomu je to v tomto kurze s plnym kadrom nutna stavka na francuzskych bojovnikov, aj ked necakam nic lahke a jednoznacne.

///

Bamberg vs Strasbourg
Strasbourg ML @2,77 (2/10 - Pinnacle)

Dva vyborne timy, suboj o prvenstvo v skupine. Teoreticky by Strasbourgu mala stacit aj prehra o 2body, resp. ak daju 75bodov a viacej tak aj o 3, lenze to zasa nie je zrovna prilis velky priestor na nejaku velku taktiku.

Je zaujimave, kde je zrazu lajna na O/U oproti prvemu zapasu. Sucasna je nehratelna. Ja som si zahral za 2u hosti. Da sa povedat, ze jedinym dovodom je nedavny podpis Mickaela Gelabalea, ktorym Strasbourg doladil uz tak vyborne fungujuci celok a tym jednoznacne ukazal, ze v tejto sezone smeruje k vysinam, t.j. nielen konecne ziskat v LNB titul, ale dosiahnut uspech aj na poli Eurocupu. Dokonca povazujem za vyhodnejsie, ze Strasbourg cez vikend hral zapas a Bamberg odpocival, kedze zapasy Strasbourgu v poslednom case su pomerne pohodlne a aj ked nie su, rotacia v nabitom kadri pod Colletom je prikladna - doma so slabymi Bourg hrali prakticky vsetci hraci idealnych 20minut.

///

Kuban Krasnodar vs Buducnost

+13,0 Buducnost @1,909 (2,5/10 - bet365)

Hodnotny tip, ano, avsak napriek tomu si clovek nemoze byt nicim isty a dopadnut to velmi jednoducho moze aj prehrou o 30. Krasnodar ma skvely tim, ktory dokaze velke veci aj v nie uplne idealnej zostave a na palubovke supera, takze doma so superom, ktory v obrane zrovna neziari, nemusi byt problem zvitazit jednoznacne.

Objavuju sa spekulacie, kam zamieri JR Reynolds, cital som o zaujme ruskych timov, je jasne, ze je na odchode z timu (ak uz neodisiel). Pre tip je to urcity minus, aj ked je to relativne, resp. nie som si isty, ci nahodou nedohra zakladnu cast Eurocupu a z timu odide az na jej konci (davalo by to zmysel). V time ide najma o to, ze Krasnodar uz ma davno vsetko jasne, vyhral skupinu, este skor postupil, to Buducnost smeruje za postupom, ale o nejakej istote nemoze byt ani reci. Za drobne hram aj ML, avsak vylozene na trading, kurz 12,0 k tomu jednoznacne vyzyva.

///

Banvit vs Lietuvos Rytas

Rytas ML @3,23 (2/10 - Pinnacle)

Suboj o prvenstvo v skupine. Teoreticky moze hostom stacit aj prehra o 11bodov, avsak za takych okolnosti by uz nemali vsetko vo vlastnych rukach (vyhra doma s Jeruzalemom/prehra Banvitu vo Volgograde). Tak ako som minule kolo hral proti Rytasu a nie prvykrat po dobrom vstupe do Eurocupu (nieco na baze Zalgirisu v EL), tak som hral uz predtym aj proti Banvitu (napr. s Partizanom). V oboch poslednych pripadoch sa jednalo o uspech, toto nie je ta ista situacia, pretoze sa stretavaju timy 6-2, t.j. nejde o suboj precenovaneho s podcenovym, ale princip je podobny. Rozdielom je, ze na hosti nemame az taky nadherny kurz, aj preto je vklad nizsi.

Rytas zjavne mozu zaskocit akehokolvek supera, v tejto skupine je to umocnene nezaujmom Hapoelu (syndromom Jekyll/Hyde, skveli v lige, tragicki v EC), vstupnymi problemami Partizanu s postupnym vyraznym zlepsenim, faktorom nebezpecneho Ploiesti, ktore ale stratilo auru zazraku, ked si na neho zvysne timy zacali davat pozor a lepsieho spoznali a Volgogradu, ktori na neuspojivy uvod sezony vcasne zareagovali a od prichodu Bauermanna a par hracskych obmien je to jednoducho uplne iny tim s uplne inym stylom hry, ktory jednoducho musi byt uspesnejsi nez ten predchadzajuci zivelny a neurovnany.

///

ASVEL vs Oostende
Oostende ML @2,85 (4,5/10 - Pinnacle)

Klucovy zapas pre obidva timy. GC bez prehry, Artland 1-7, takze je jasne, ze zvysne 4 timy musia byt v jednej kope, logika nepusti. Da sa povedat, ze je to boj o 2 postupove priecky 3 timov - Dijon ma bilanciu 5-3, dnes hra s Cantu, avsak na dalsi tyzden hra doma s Artlandom, kde by prehra prekvapila uplne kazdeho a nielen domacich hracov a fanusikov. Takze v boji o 2 miesta su ASVEL/Cantu/Oostende. Teoreticky pocitam s tym, ze Cantu dnes doma zvitazi, bude na bilancii 4-5, na tej je uz pred tymto zapasom prinajhorsom Oostende a ASVEL bude usilovat, aby sa k tymto dvom pridal. Ano, Oostende su na tom z tychto 3 najlepsie, nepopieram, lenze takyto pocit by z pohladu belgickeho timu mohol byt velmi nebezpecny. Dnesna vyhra = postup a tak by som primarne rozmyslal. Ked dnes Belgicani prehraju, budu vsetky 3 timy 4-5 a oni hraju posledny zapas s Cantu, priamy suboj o zivot, o postup a nepostup do dalsej faze. To je zapas, kde domace prostredie nema az taku hodnotu, je to PO zapas, kde sa moze stat absolutne cokolvek, toboz ked Cantu je na vzostupe a nebolo by outsiderom. ASVEL-u by v pripade prehry Oostende v poslednom kole stacila zrejme aj prehra, samozrejme ak dnes vyhraju aspon o 2body, t.j. vsetko mimo najtesnejsieho triumfu im dava lepsi vz. zapas s belgickym timom.

Situacia objasnena, teraz preco hrat Oostende a preco za stredny vklad. ASVEL hral este v pondelok LNB v Nancy, tazky zapas, prehrali. Menej nez 48hodin hraju dalsi zapas, domaci s Oostende. Pre Oostende su suboje s francuzskymi timami viac-menej rutinou, jedna sa o najblizsich kvalitnych superov mimo tych, s ktorymi sa stretavaju pravidelne v lige, mnoho subojov absolvuju v preseason, aj ked sa jedna skor o timy ako Gravelines, t.j. s timami zo severu. Oostende naposledy v lige absolutne easy zapas s Leuvenom, zahral si cely kader viac-menej kompletne po 20minut, pohoda. ASVEL mal trochu vzostup po zmene trenera, ale po par lepsich zapasoch a par vitazstvach to zasa ide nadol, jednoducho prvotny impulz pominul a bez nejakej koncepcnej zmeny sa zazraky robit nebudu, max. zalozene na stasti, ktore nevydrzi prilis dlhu dobu. Oostende su logicky na vzostupe, viz z 18 zapasov v sezone (8 EC, 10 Ethias league) bol vynechany z 9 hracov zakladnej rotacie len jeden jediny, konkretne Wes Wilkinson v ramci EL.

///

(Partizan vs Volgograd, under sa ponuka, hranica je fajn, avsak trochu ma brzdi absencia Murica, resp. prichod Pavlovica, ktory hned ukazal, ze masivne pomoze ofenzive domacich, v neposlednom rade, aj ked mu zapas s Mega Vizurou nevysiel, Milosljevic by mal vyrazne skvalitnit nebezpecnost z perimetru + hostia sice hraju pomalsi basketbal a brania aj lepsie nez v minulosti, avsak stale vo svojich radoch maju hracov, ktori dokazu pozitivne strelecky explodovat, takze skor na livko a na stvrtiny, ked hranica ako-tak vydrzi

Hapoel potrebuje vyhrat DD, pretoze v Rumunsku prehrali o 9, ina cesta za moznostou postupit uz z pohladu Hapoelu neexistuje a aj ked sa im to podari, nadej nebude zrovna vysoka (vyhrat v Litve a verit, ze Rumuni doma zakopnu s Partizanom)

Cantu by mali vyhrat easy, ale ten hcp je zrovna s Dijonom pomerne zradny, resp. mi dva mensie tipy na Cantu v poslednych 2 tyzdnoch stacili - jedenkrat pomerne lucky vitazstvo v poslednych sekundach, naposledy to smerovalo k easy hcpu, potom sa to uplne zadrehlo, pred poslednou stvrtinou prehravali o 7, aby napokon vyhrali DD rozdielom a hcp "relativne v pohode pokryli".

Chcel som hrat Ventspils ML, lenze PAOK pritiahol do timu ostrielaneho rozohravaca Ernesta Bremera, naopak okolo hosti sa mlzi, ci bude hrat veteran Mire Chatman, ktory na twitteri zverejnil fotku, kde bozkava logo Eurocupu s popisom, ze to bol jeho poseldny zapas (prekonal minuly tyzden rekord v nastrielanych bodoch v tejto sutazi), zapas na to nenastupil v domacej sutazi, avsak to sa stalo v sezone aj predtym, takze zrovna tato informacia vo mne pochybnosti nebudi. Treba si pockat, bude hrat Mire, kurz na hosti cez 3 stoji za pokus.


Naposledy upravil UselessToo dne 10.12.2014, 22:44, celkově upraveno 4 krát.
acerik
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.10.2014
Tipy a sázky: 396
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 89.5Hodnocení kvality tipů: 89.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.12.2014, 16:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemůžu je na bet 365 najít, dívám se špatně?
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.12.2014, 17:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?rn=118470085&stf=1
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2014, 13:20 Předmět: Eurochallenge
Pište tipy na sázení
Citovat

Astana vs Tofas
over 158,5 @1,934 (4/10 - Pinnacle)

Zasa som zabudol, ze v Astane sa hra, z pohladu naseho casu, trochu skor. Obidva timy maju radi ofenzivny basket, prvy zapas to trochu skresluje smerom nahor, resp. Tofas strielal skvele za 3body, bolo OT, bodovejsia posledna stvrtina vplyvom vyrovnaneho stavu, napriek tomu to je 160+ zapas.

Rizika tam nejake su - o nieco horsi tim vonku, su to Turci a najma, k moznosti postupit potrebuju nielen vyhrat, ale vyhrat minimalne o 5bodov + aj cez dnesne vitazstvo by ich sancu boli velmi nizke. To je ta vyhodna cast - je dost mozne, ze od urcitej chvile v zapase uz nepojde zhola o nic, co len zvyrazni hru timu pod vedenim DaShauna Wooda (ani absencia Smitha ma neodradza od zakladnej hranice, naopak len utrdzuje v tom, aby som netestoval nic uletenejsie). Zacina sa za 40 minut.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2014, 22:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze fajn, zial len fajn, tentokrat.

Prilis negativna bilancia stavok s vysokym vkladom, vo vysledku nevysla ziadna, minimalne Artland si to svoje uhral, celkovo som s tym zapasom spokojny a nemozem povedat ani slovo proti - aj s tym ako som to zahral. Sice vsetci 3 podkosaci/kridelnici hrali a treba povedat, ze po 10-14 dnoch bez vacsej zataze a s minimom treningu, ze nezahrali zly part, ale domaci odohrali zapas, za ktory sa nemusia hanbit, inak povedane, 50na50, kde im v zavere zasa chybal hrac, ktory by to na seba zobral a uspel. Nesplnilo to moje najvyssie ocakavania, t.j., ze domaci poodskocia/hostia to vypustia/podcenia, ale nebol to ani prepadak, alias poistil som vklad na zaciatku 4.stvrtiny, ked sa dostali domaci do vedenia a nechal tomu zvysku volny priebeh. Over v pohode OK, to som si predstavoval aj v inych podobnych tipoch..

Over v Madarsku - sklamanie - alias, ked 4 hlavni scoreri timu maju absolutne tragicku bilanciu strelby, zazraky sa az tak casto nekonaju. 144bodov, avsak Gipson 2/11, Vojvoda 3/14 (5/25 - 20% od noveho am. PG a hlavneho scorera timu), na druhej strane Rice nejakych 2/9, Koponen 2/8 alebo nieco podobne, nepamatam si zapas, kde by nezahral ani jeden. Vklad zrejme mierne neprimerany (5-5,5), ale nejake masivne pranierovanie pre tip ako taky nepokladam za nutne.

Charleroi, skoda slov, snad len potvrdili moje slova o tom (nie zo sucasneho tipu, ale celkovo o Charleroi), ze bud prekvapia v peknom kurze a tesne vyhraju alebo dostanu nakladacku a prehraju o 20-30bodov. Nechcel som tomu verit, ked sa z nuly dostali do bojov o postup, hrali doma, dokonca proti timu, ktory bol out (resp. sanca bola miziva, to bol mozno drobny problem, co samozrejme nijak nestiera vinu z domacich). Este mozem byt rad, ze Charleroi poznam, aj ked akakolvek stavka sa neda povazovat za stastnu (po 1.polcase som dufal, ze sa este dotiahnu a hned to poslem v rovnakom vklade na hosti - ani tuto drobnu radost mi domaci nedopriali).

Nancy, pohoda, slusny tip, KO, uz sa mozeme len bavit o tom, ci za 2.polcas mohla unava (pondelnajsi zapas/presun do Sevilly) alebo len variancia/vyssia kvalita.

Nevyslo Nancy, vysli ine podobne tipy na Rytas/Strasbourg, z tohto pohladu ako celku nemozem byt smutny (tipy, ktore neistim - nizky vklad/nizka potencialna vyhra).

Oostende. Dlho to bolo vyrovnane, potom z nicoho nic na konci 3.stvrtiny snura hosti a z vyr. stavu vedenie o 10. Okamzite prisla poistka za 1u v kurze 5,0 (na vklad + drobny zisk), avsak som rozhodne rad, ze to dopadlo tak, ako malo.

Buducnost, hcp v pohode, drobny betik na ML perfekt, alias v polcase hostia viedli o 13. Za drobny vklad zahrany aj Ventspils (hral Mire), ti to v posledne stvrtine zrovna dvakrat nezvladli (aj ked ani pred nou neviedli, takze ziadna velka tragedia).

Over v EC - jednoducho zly tip ked som zistil, ze nehra dokonca ani DaShaun Wood, o ktorom sa to cele tocilo (tempo hry/kvalita/lider timu..). Tofas nemal zaujem, vylozene zapas z povinnosti, mladici dostali docela dost minut (aj ked u nich dostavaju turecki mladici dlhodobo dost sanci, tentokrat to ale bol extrem).

Euroliga - Neptunas, splnil vsetko do bodky. Dnesne trapenie s overmi - Galatasaray za poslednych 5 minut 3body (prehraval, tak to zacal smazit za 3 a z nejakych 7 trojkovych pokusov prepadol obruckou jediny a nic viacej), tu by som primarne hladal pricinu neuspechu (cela posledna stvrtina 19-12). Ten over mozno nebol najlepsi tip v historii, ale vyjst jednoducho mal.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.12.2014, 22:19 Předmět: Eurochallenge
Pište tipy na sázení
Citovat

Oradea v hcp/ML a overy v Lisabone/v Aalstare. Zajtra snad napisem nieco k poslednemu kolu Eurocupu..

Tofas vs Oradea
+15,5 Oradea @1,952 (5,5/10 - Pinnacle)
Oradea ML @10,0 (1,5/10 - bet365)

V tipe su zahrnute 2 skutocnosti, mozno aj tri, avsak ta tretia je spekulativna a mozno trochu kruta k jednej alebo druhej strane. Ide o zapas, kde ani jeden z timov nemoze postupit - Tofas 1-4, Oradea 0-5. Taketo zapasy nemaju vacsinou favorita a su zivnou podou pre na pohlad nelogicke vysledky, nelogicke z pohladu kvality oboch timov.

Druhy dovod, pristup Tofasu k zapasu cislo 5. Teoreticka sanca zila, nebola velka, ale tim, ktory by mal zaujem bojovat o postup, by sa aj takejto sance chopil, Tofas sa to ale netykalo. Jeden klucovy hrac necestoval, druhy pre istotu nehral a minutaz tureckych mladikov bola vylozene nadstandardna.

Rumunska Oradea je samozrejme priemerny tim, aj na rumunske pomery, avsak bolo by krute povedat, ze v tejto skupine to bol od nich prepadak. Ano, skoncit 0-5 v skupine s Gussingom, Atomeromu, Tartu Rock, Kormendom a podobnymi timami, to by nebol vysledok na pochvalu, lenze v skupine s dvomi velkymi favoritami na celkovy triumf + Tofas, ktory mal potencial byt dalsim spolufavoritom, resp. on aj bol, lenze osud chcel, ze sa dostal do takejto skupiny a to v case, ked to v Tofase az tak uplne neklape.

V neposlednom rade - Tofas je v TBL 3-7, na jednej strane su presne nad ciarou ponoru, uz len 2 timy maju horsiu bilanciu a to Tofas je rozhodne celok, ktory by sa mal minimalne bit o postup do PO, na druhej strane, na 9.miesto stracaju len jedno vitazstvo, takze situacia v tabulke sa moze velmi rychlo zmenit, aj ked ohladom PO by bolo nutne zacat vyhravat, kedze medzi 8. a 9.timom su uz 2 vyhry, co po 10 odohranych kolach zacina byt nebezpecne.

Krasny kurz na to zahrat si proti sebe, pripadne sa dohodnut aj s protivnikom, nech ma radost aj super, aj ked super by mal darceky az 2. Niekto by pisal, ze sa blizia Vianoce a je potrebne si dopriat drobne prilepsenie, ano, aj tak sa to da napisat. Bude dolezite sledovat, co za supisku nastupi za domacich - ci posetria hracov a nebudu riskovat ich zranenie, ked vedia, ze cesta Eurochallenge sa skoncila a ich caka nielen najblizsi zapas v Istanbule s Galatasarayom (ktory rozhodne mozu vyhrat a bude aj pekny kurz), ale caka ich aj boj o hole prezitie, minimalne dovtedy, kym nezacnu porazat timy, ktore by porazat rozhodne mali.

////

Okapi Aalstar vs Bakken Bears

over 176,0 @1,9 (5/10 - Sbobet)

Hranica samozrejme vysoko, lenze hra Aalstar a za situacie, kedy sami vyhrali skupinu, resp. super skonci v skupine na poslednom mieste.

////

Benfica vs Kataja
over 165,5 @1,98 (5/10 - Pinnacle)

Podobne ako predchadzajuci zapas, aj tento som hral pred cca mesiacom, padlo cez 180bodov pri hranici pod 160. Hranica je vyssie, obidva timy uz nemozu postupit a cakam velmi podobnu prestrelku aj dnes.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Brindisi vs Ulm - zapas, kde som uz davnejsie pisal, ze to smrdi, zial, na Ulm pre mna maly kurz, aj ked Ulm potrebuje nutne zvitazit (inak nema sancu postupit) a Brindisi maju postup takmer vo vacku, ak dnes neprehraju o 25+. Na druhej strane, vitazstvo v skupine domacim zaruci len vitazstvo, aj ked teoreticky by mala stacit aj prehra o 6-7bodov (za predpokladu, ze Den Bosch vyhra v Sodertalje). Moj odhad - Ulm vyhra, ale o 3-5bodov, t.j. postupi bez ohladu na druhy zapas, pricom bude domacim jasne, ze vyhrali skupinu. Den Bosch to zvladne, vyhra, ale bude im to vo vysledku k nicomu.

V Becku je situacia o postupe jasna - Tartu Rock/Rovinari. Avsak, prve 2 timy si este mozu prehodit miesta, takze Estonci doma budu chciet vyhrat a nielen kvoli svojim fanusikom.

V dalsej skupine, o Okapi som pisal, maju o vitazstvo viacej ako dalsie 2 timy, avsak s oboma lepsie vz. zapasy. Verim, ze Frankfurt vyhra s Borasom, dokonca aj v tom hcpe, ale po zvazeni ma to nelaka (mozno apel na livko, ked budu prehravat o 6-8bodov v uvode, alebo v polcase o 3-5).

V D skupine spominany suboj o nic v Turecku, resp. suboj o prve miesto medzi Astanou a Avtodorom Saratov. Domaci vyhraju skupinu v pripade, ze vyhraju o 8bodov a supera udrzia na 74bodov a menej (nepravdepodobne), resp. ak vyhraju o 9 a viacej. Overovy zapas, to uz som tu pisal aj minule, ale nejako sa mi do toho nechcelo..

V E obdobna situacia, avsak neverim tomu, ze by Nanterre v Belgicku prehralo o 20, takze poradie by malo zotrvat. Druhy zapas, nasa highscore fiesta z Lisabonu.

Do tretice, na cele 2 timy v boji o prve miesto v tabulke, kde by to Turci mali zvladnut, ak chcu samozrejme (staci neprehrat o 8 a viacej v Rakusku). Hram aj over pri druhom zapase, aj ked sa nejedna az o tak highscore timy, resp. ani ta kvalita nie je na takej urovni, aj ked zasa je to vynahradene lepsou hranicou (ktora je aj tak pomerne vysoko).

Le Mans postup, Biella potrebuje dnes vyhrat. Problem je v tom, ze hra v Le Mans a kto si spomina, doma Biella Le Mans absolutne zosmiesnila (mozme sa tu bavit o tom, preco tomu tak bolo). Faktom je, ze Le Mans si nemozu dovolit prehrat, ked chcu vyhrat skupinu a Biella si je vedoma, ze prehra sa pravdepodobne rovna 3.miestu. Neverim totiz, ze Antwerp Giants doma nezdolaju finske KTP.

Enisey Krasnoyarsk vyhral skupinu, s Tsmoki by to mohol byt over, avsak Tsmoki trochu obmenili svoj herny prejav, na co zjavne hranica neberie ohlad, takze toto neberiem ako dobru ponuku. Druhy zapas je potom priamy suboj o postup. Siauliai hra doma, ale ak prehra, postupuje Usak, pretoze vyhral prvy zapas v domacom prostredi. Verim Turkom, avsak rovina mi prisla ako vysmech (uz sa to trochu upravilo, ale aj tak - kurz 2,3 - znova, nieco na livko, verim Turkom, ale chcem lepsi kurz, resp. pri takomto kurze lepsie informacie).




-------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 17.12. --------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.12.2014, 12:42 Předmět: Eurocup
Pište tipy na sázení
Citovat

Skupina A:

Strasbourg, hra dnes doma proti Paris-Levallois. Hram over (nizke hranice tesne nad 140). Strasbourg nema dovod branit ako zvycajne, skoda len, ze Parizania nie su viacej zainteresovani. Domaci pre divakov, hostia pre moznost vylepsit poziciu v tabulke, aj ked tipovanie zapasov v poharoch medzi dvomi timami z rovnakej ligy/krajiny je asi to najtazsie, co existuje na tomto poli.

Zaragoza s Bambergom, alias Bamberg po minulej prehre urcite na 2.mieste, Zaragoza istota postupu s tym, ze skonci na 3.mieste len vtedy, ked sama vyhra a zavaha Pariz. Hranica na over nebude vysoko, znova to ma tendenciu skor k bodom, nez naopak.

over 152,0 @1,91 (2,5/10 - Coral)


Bonn s Reggianou, over. Dva timy bez sance na postup. Otazko je, kde bude lajna na over - zda sa, ze vysoko, takze bude to chciet byt opatrny.

///

Skupina B:

GC proti ASVEL-u, tu by som mal snad len strach z toho, co tam budu predvadzat hostia, alias Francuzi bez moznosti postupit, vonku proti kvalitnemu timu s nie zrovna idealnou poziciou v domacej sutazi. Znova, hranica na over nebude vysoko, len je tu prave to riziko, ze ASVEL pojde uz len na vylet na Kanarske ostrovy.

over 151,0 @1,91 (3/10 - Coral)

Zvysne 2 su pomerne nezaujimave, pretoze nepozname presnu motivaciu timov - Dijon vie, ze ked doma zdola Artland, bude na 2.mieste tabulky bez ohladu na vysledok Ooostende vs Cantu. Za predpokladu, ze to Dijon zmakne, je jasne, ze kto vyhra posledny treti zapas, skonci v tabulke vyssie.

///

Skupina C:

Tragikomicka skupina C, kde bolo nutne sa dostat s timami na jednu vlnovu dlzku, co sa mi az tak uplne nepodarilo. Dnes hra doma Nymburk s Cajasolom Sevilla a nutne potrebuje zvitazit. Avsak, Cajasol sa pod taktovkou noveho PG pekne rozbehol a robi mi radost. Zahral by som Nymburk, keby bola kurz aspon 2,0 na domacich, resp. zahral by som Cajasol, keby kurz bol cez 3. Sevilla ma mlady tim, mladici chcu vyhravat vzdy a vsade, aj keby mali istotu vitazstva v skupine, pricom maju dokonca aj motivaciu, kedze vitazstvo = istota 2.miesta, prehra, pravdepodobne az 4.miesto.

Dalsie 2 zapasy su subojmi postupujucich timov a timov, ktore dufaju, ze Nymburk prehra. Z tohto pohladu nechapem, preco sa hra najprv zapas Nymburka a az o den neskor zvysne 2. Nymburk vyhra, zapasy su o hovne, ponukaju sa overy, aj ked su to primarne timy stredu/underu. Nymburk prehra, obidva celky (Charleroi/Oldenburg) su v hre o postup, pretoze maju lepsie vz. zapasy s Nymburkom. Rim ma istotu prveho miesta a Nancy v pripade vyhry Cajasolu Sevilla uz takisto nema o co zajtra hrat, 3.miesto v tabulke bez ohladu na zajtrajsie vysledky.

Oldenburg vs Lottomatica

over 158,5 @1,943 (2/10 - Pinnacle)

Nancy vs Charleroi
over 151,5 @1,943 (2,5/10 - Pinnacle)

///

Skupina D:

Vcera ma zmiatlo, ze Khimki ma uz prve miesto vo vacku, zrejme fakt, ze tabulka zacina cislami 7 a 6, ale Besiktas ma este jeden triumf po predlzeni. A to som sa pomerne tesil, ze si zahram ten over proti Zenitu. Takto ma to dlabem, max. si zahram nieco pocas zapasu. Besiktas easy win doma proti Szolnoki, ktore trapia v poslednych dnoch urcite zdr. problemy niektorych hracov. Besiktas by sa musel moc snazit, aby to prehral (pretoze vyhra ich az tak moc zaujimat nemusi - 2.miesto je iste a prvenstvo v skupine je vylozene hypoteticke). Union Olimpija, ked vyhra doma s Rigou, skonci na tretom mieste, ked nie, zrejme aj tak, kedze Zenit so stale motivovanym timom z Moskvy nevyhra.

///

Skupina E:

Rytas, vitaz skupiny E, domaci zapas so sklamanim celeho Eurocupu, Hapoelom Jeruzalem. Hapoel ma v uvodnych kolach parkrat pri overoch vypiekol, hranica nebude nizko, no, moc ma to netaha, ci uz kvoli vyssej hranici, ako aj kvoli tomu, ze ked mali Eurocup zjavne v ..., resp. hrali tak, ako hrali, pochybujem, ze by sa niekde v Litve vylozene trhali, co moze byt pre over z casti vyhodne, ale aj znacne nebezpecne, najma v kombinacii s hranicou cez 160.

Banvit skonci na 2.mieste, ak neprehra o 15 s Volgogradom, kedze Partizan v zapasoch vonku nehviezdi ani s vyrazne vylepsenim kadrom, nie je dovod sa pustat do sialenych stavok v suboji proti Ploiesti, ktore si este moze vylepsit dojem z uspesne zvladnutej skupiny smrti.

///

Skupina F:

Docela o nicom - pisal som o Buducnosti, avsak ZG a Ventspils su uz out, pretoze oba timy maju horsie vz. zapasy s timom z Podgorice. Buducnost avsak sa nemoze uz nikam posunut vyssie, naopak PAOK je motivovany, pretoze vyhra ich moze posunut o priecku vyssie za predpokladu, ze Krasnodar pojde po sweepe 10-0 a zdola turecku Karsiyaku. PAOK nemam rad, takze ich nebudem hrat rozhodne vonku proti timu ako Buducnost, ktory doma nerad prehrava, aj ked je uz vsetko jasne (znalost z minulych sezon). Zaroven na Turkov doma je maly kurz, aby malo zmysel hrat proti lepsiemu timu.

////

(Hladat pozitivum - aspon vyslo 1, aj ked som si zelal v priebehu, ze ked vyjdu akekolvek 2 z tychto 4 zapasov, budem megaspokojny. Mozem si za to sam - pustil som sa do overov v zapasoch underovych timov, resp. presnejsie pomenovanie do zapasov, kde tempo hry oboch timov je nizke. Napriek tomu si vycitam len ten Oldenburg/Rim, kde nebola ani slusna lajna a ani to ostatne. Ine overove napady s overovejsim potencialom vysli, ci uz to bolo vo Vilniuse alebo v Bonne)




-------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 31.12.2014 --------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.01.2015, 16:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Volgograd vs Zaragoza
Volgograd ML @3,0 (2/10 - bet365)

Z Volgogradu mozno v tyzdni odisiel hrac (DeAndre Liggins), ale zasa velku vedu by som z toho nerobil.

Kurz 3,0 je na tom ten zaujimavy faktor, samozrejme kurz je vacsinou ten hlavny jazycek na vahach, avsak v tomto pripade je takmer jedinym odrazovym mostikom k tipu. Volgograd ma seriu niekolkych prehier v rade, avsak s kvalitnymi timami a osobne cakam, ze nastal cas, aby sa seria skoncila. Zaragoza, ako je zname, je tim nevyrovnany a zaroven tim, ktory posobi dojmom, ze im to velmi dobre slape, pritom som minule kolo v ACB spominal ich masivnu prehru doma s Gran Canariou. Z pohladu Eurocupu prisla prehra aj v Zahrebe s Cedevitou na uvod druhej faze zakladnych skupin a nevidim dovod, aby nemohli prehrat aj dnes na nehostinnej ruskej pode.

///

Neptunas vs Besiktas
over 164,5 @1,943 (4/10 - Pinnacle)

Pred dvomi, mozno tromi hodinami som zahral O163,5 v rovnakom/velmi podobnom kurze, teraz uz o bod vyssia hranica. Na tipe to moc nemeni - dokazem si predstavit zapas s okolo 150bodmi (menej pravdepodobna varianta) a potom situaciu s bohapustym neutichajucim skorovanim. Aj preto hram aj vyssiu hranicu, kde je jediny problem v tom, co vybrat - Unibet ma 174,5 @3,55; 173,5 ma WH za 3,4, to by bolo teoreticky to najlepsie, ale je to WH a betko ma prinajlepsom 172,5 @3,08. Vsetky 3 varianty su si podobne, potom je tu ta posledna, tradicne bwin (a pod SK) a 180 a viacej (O180,5), avsak bez OT, ktore je v tomto pripade absolutne realne a s kurzom 5,0 (bez OT, o 6bodov viacej nez ponuka u bwinu za navysenie kurzu o 1,45 - je to na hrane). U mna vyhrava ponuka u Unibetu tesne pred betkom.

///

Nancy vs Kuban Krasnodar

under 148,5 @1,909 (5,5/10 - bet365)

Borci z Krasnodaru malokedy sklamu a ak aj ano, tak je to aspon akceptovatelne sklamanie, ktore hned v dalsom zapase splatia, viz aj naposledy, debakel to z ich pohladu nebol, avsak aspon ten zakladny hcp v zavere s graciou pokryli (co je samozrejme skoda, pretoze peniaze vytvaral ten zvyseny hcp, nie ten zakladny). Nancy jeden z tych najlepsich timov v obrane, uz bez Adamsa, ktory hru zrychloval, aj ked jeho nahrada zrejme nebude vyznavat uplne odlisny pristup k basketbalu. V pripade zapasov s Krasnodarom staci, ze super nie je vylozene proti, v tomto pripade to je splnene do bodky.

///

Bamberg vs Dijon

under 150,0 @1,91 (4,5/10 - Coral)

Na Pinne 146,5, na Corale 150,0, uz to by mnohym tiperom vyznavajucim strategiu vyhradneho porovnavania ponuky a hladania tychto drobnych dier, resp. trendov, stacilo. Samozreje, aj pre mna je to uplny iny tip, ked je zapas viac-menej fair (nizsia hranica) a slusne hodnotny (druha). Dijon mal mozno zopar prekvapivych highscore zapasov v poslednom obdobi, lenze vidim tam Rouen, co je pochopitelne, resp. doteraz bolo skor nepochopitelne, ze Rouen tieto zapasy mal vo svojom profile len vo velmi malom zostupeni, co ma stalo nejake tie financne prostriedky a taktiez Bayern Mnichov, kde lowscore zapas je naopak prekvapenim. Bamberg s Goettingenom, prirodzene zapas nad 160, avsak predtym 4 zapasy, ktore nepresiahli cislo 143 nastrielanych bodov od oboch timov a to Bamberg hral napr. dvakrat s Bayernom (v jednom zapase Bayern vymazal, v druhom sa vylozene od uvodu pretrapil, v utoku zufalstvo a ani v obrane bola sila zastavit rozbehnuteho supera na koni).

///

Valencia vs Ploiesti
-25,0 Valencia & O172,5 Neptunas vs Besiktas @10,56 (1/10 - bet365)

Mam Valenciu aj v klasickom hcp (-15,5), avsak ten je uz prec a to prakticky kdekolvek. Rumunsky tim sa zacina rozpadat - uspech to je aj tak, uz len samotny postup do druhej faze Eurocupu, tam ale prisli na uvod 2 jasne prehry, uz pred nou bolo jasne, ze postup do vyradovacej faze bude len zboznym prianim, kedze v skupine maju monster duo timov Valencia/Kuban Krasnodar, potencialni velki favoriti na pripadne velke finale.

V 1.kole dostali o 26 doma s Krasnodarom, minuly tyzden prehrali o 17 na pode Nancy. Valencia ma znova urcite problemy so zraneniami (a kedy v sezone nemali), ale tip je zalozeny skor na suboji elitneho spanielskeho timu proti timu, ktory uz narazil na svoj strop a nastava postupny rozpredaj kadru.
///


Naposledy upravil UselessToo dne 21.01.2015, 22:16, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.01.2015, 18:46 Předmět: Eurochallenge
Pište tipy na sázení
Citovat

Frankfurt vs Den Bosch
under 146,0 @1,962 (3/10 - Pinnacle)

Frankfurt netreba predstavovat. Faktom je, ze som ich dlhsiu dobu pozornejsie nesledoval, ale po rychlej narazovej kontrole sa zda, ze vsetko zostalo v zabehnutych kolajach. Den Bosch je tim podobneho razenia a skreslenie je sposobene len tym, ze hravaju v lige, kde logicky dominuju (podobne ako belgicke spickove timy, ktore hravaju v domacej sutazi highscore zapasy (pretoze ta dolna polovica miluje tempobasket) a v Europe sa to vracia do normalu, resp. mimo par vynimiek (Okapi Aalstar) skor do opacneho extremu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.01.2015, 12:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Okapi Aalstar vs Astana
over 168,5 @1,88 (5/10 - bet365)
ove 180,5 @3,7 (2,5/10 - bwin)


Co ine cakat od suboja tychto dvoch timov, ako body, body a este raz mnoho bodov. Idealny matchup, horsi tim doma, ocakavam vyrovnany zapas a odhadom je prave kumulovany pocet bodov okolo 180. Preco 180,5 od bwinu? Unibet 179,5 a kurz 3,25, WH pre ukazku 180,5 a kurz 3,4, takze neoplati sa hrat alternativne hranice s moznostou, ze nas pripadne zachrani OT, pricom over nemusi padnut ani s overom (nepravdepodobne), resp. moze padnut aj bez neho, resp. skor, nez sa timy do predlzenia dostanu (pravdepodobne).

///

Den Bosch vs Tartu Rock
Tartu Rock @3,01 (2,5/10 - Pinnacle)

V sucasnosti zrejme najlepsi estonsky tim, plati to najma v sucasnosti, ked Kalev/Cramo ma vlastne problemy a oproti zaciatku sezony vyrazne stagnuje. Den Bosch je neprijemny nebezpecny tim, ale rozhodne to nie je tim, z ktoreho musia mat Estonci strach. Celkovo nerozumiem tomu, preco kurz na hosti tak vystupal, domnievam sa, ze bookies zle odhadli prvotny kurz a toto je len korekcia. Zly odhad zrejme suvisi s vysledkom Tartu z minuleho tyzdna, kde po predlzeni dokonca zdolali silny Avtodor na ich pode.

// viac-menej easy ovar, aj ked sa tesny zapas nekonal, predsa len sa potvrdila vyhoda belgickeho uzemia (v Astane by to skoncilo 100:75 napr.) a co dodat k estonskym tlkom, ktori maju par sekund pred koncom 2 TH, nedaju ani jeden a este si nechaju z protiutoku dat kos (ked uz nedat druhy TH, tak takym sposobom, aby to superovi na doskoku zabralo nejaky cas a prave sa zamedzilo tomu, aby sa ziadna rychla akcia nekonala) //


-------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 31.1.2015 --------------


Naposledy upravil UselessToo dne 27.01.2015, 22:21, celkově upraveno 1 krát.
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 27.01.2015, 20:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Něco mi na tom smrdí! Hranice na Fortuně je 169 a na under je kurz 2. Průměr Astany je v zápasech 170, venku mnohem míň, Aalstar 160, doma mírně víc. Dal bych under, ale už jsem to o pár vteřin nestihl! "Gólem" by bylo přesně 169 v kurzu 35!
solim
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 21
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 18
Vklady: 39 unitů
Výhry: 41.19 unitů
Profit: +2.19 unitů
Yield: +5.62 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.2.2004
Tipy a sázky: 8835
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 273.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 27.01.2015, 22:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Aalstar se "zbláznil". Gratuluju k tipu a jsem rád, že jsem to nestihl!
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.02.2015, 14:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zenit vs Nymburk
Nymburk ML @3,0 (4/10 - Coral)

Vsetky moje tipy z Eurocupu sa hraju dnes, prvy zacina o 19:00, samostatne to pisat nebudem, ale do textu to zapracovat mozem. Na kazdom sprochu, pravdy trochu. Zapas Zenitu proti Krasnoyarsku vyznel, ze v time sa pred zapasom nic zasadne nedialo. V com bol problem u daneho tipu? Keby sme to chceli pojat s nadsazkou, tak uz len fakt, ze som si nahodne zavital na BA. Keby sme to chceli pojat realisticky, hrat -7,5 bola hlupost, ktoru som si v podstate v texte popisal (bud to domaci daju easy a o 20+ alebo budu vobec radi, ze vyhraju a nevyjde absolutne ziaden hcp). V tomto kontexte som hcp aj hladal, avsak zial som nasiel najprv -7,5, ktory bol v pomerne s ostatnym svetom zaujimavy a az neskor som nasiel nieco vhodne k prvej zakladnej idee, t.j. vysoky hcp s kurzom nad 3.

Klucovy zapas o postup zo skupiny, minimalne o sancu postupit. Nymburk tuto situaciu uz doverne pozna, vsak aj v zakladnych skupinach celil pred poslednym zapasom situacii bud/alebo. To iste sa zopakovalo uz minuly tyzden, kde bolo nutnostou zdolat doma francuzsky Strasbourg, to sa napokon aj podarilo. Zaroven Nymburk prvykrat v sezone zaziaril na pode silneho supera v ramci VTB ligy, ked zdolal na jej pode Astanu o 2body.

Suma sumarum - zapas o vsetko, najma z pohladu Nymburka, nedavna rozsiahla chripka/viroza, ktora prehrmela v time domacich a pohoda Nymburka, ktora sa rozhodne dostavila po dvoch velkych triumfoch v minulom tyzdni.

///

Bamberg vs Union Olimpija
-19,5 Bamberg @4,1 (1,75/10 - Unibet)
-25,5 Bamberg @10,5 (0,75/10 - bwin)


Dostavame sa do faze sezony, kde bookies uz maju vacsinou drobny naskok, z pohladu vacsiny tiperov to plati urcite, z pohladu tych otrlejsich a sikovnejsich je to 50na50. Z toho vyplyva, ze aj ti najsikovnejsi musia volit nestandardne postupy, ktore produktuju nestandardne tipy.

Zapas moze dopadnut akokolvek, to plati vacsinou na kazdy jeden zapas, v tomto pripade je to dvakrat podciarknute. Najhorsi mozny tip v longrune v takychto typoch zapasov je rovina, t.j. hcp -11,5 v kurze cca 1,9. Ked vyhra Bamberg, vyhra suverenne/jasne, zaroven sa neda vylucit prekvapenie, predsa len mlady tim Unionu Olimpija je schopny vsetkeho, zial ten mladicky esprit im snad nikdy (odvtedy, co odisiel Mirza Begic) nevydrzal plnych 40 minut. Dvojzapas s Bayernom (kvalitativne na urovni Bambergu, aj ked typologicky uplne iny tim) to predostrel v plnej nahote - v domacom zapase Union mal skvely start do zapasu, v prvom polcase dominoval a vypracoval si zasluzeny masivny naskok. V druhom ich ale Bayern prevalcoval, zacal premienat volne strely v utoku, zlepsil sa na doskoku a najma, zacal trochu branit, v prvom polcase to bolo absolutne bez obrany a hraci slovinskeho timu si mohli castokrat mysliet, ze sa nachadza na treningu strelby. Zapas v Mnichove bol uplny opacny, Mnichov od uvodu zapas kontroloval, v zavere ale mladickost hosti dohnala zapas do prekvapivo tesnej koncovky, avsak znova sa radoval favorit, t.j. Bayern Mnichov.

Bamberg mal prednedavnom tazsie obdobie, kde prehral zopar zapasov, dokonca aj jasnym sposobom (napr. zapas v Eurocupe s Bayernom), v niektorych inych zapasoch sa zasa riadne natrapil. Faktom je, ze ked Bamberg potreboval zabrat, zabral. Dobre sa to da dolozit zapasom s Dijonom - doma prekvapiva prehra a vo Francuzsku hned za tyzden v odvete bolo nutne nielenze vyhrat, ale vyhrat rozdielom vyssim, nez sa prehralo doma. Bamberg to pojal svojsky, t.j. vyhral pre istotu o 30. S Union Olimpija sa v 1.kole zapas skoncil vyhrou 71:65 v prospech hosti z Bambergu. Pravdou je, ze vysledok je matuci, kedze sa naozaj nejednalo povacsinu zapasu o tesny zapas - hned po 1.stvrtine o 11, po 3.stvrtine o 23 a nemecky tim uz vedel, ze tento zapas uz neprehraju, co sa aj potvrdilo bez ohladu na zav. stvrtinu, ktora skoncila 30:13 v prospech domacich.

Olimpija je zranitelna, staci trochu lepsie branit, hrat sustredene, uzemnit ich v sucasnosti jedinu ozajstnu podkosovu hrozbu, ktora zaroven stoji po vacsinou utocnych doskokov a je to vymalovane. Matchup s Bayernom Olimpiji logicky vyhovoval, uz len z dovodu, ze Bayern je jednoducho tragicky celok pri braneni perimetra, co sa najma z uvodu uvodneho zapasu ukazalo ako neoddiskutovatelny fakt. Proti Bambergu nic podobne nehrozi, aj preto pisem o podkosi, kde vsak ma Bamberg takisto cenny skalp na znechutenie hry Alenovi Omicovi.

///

Turow Zgorzelec vs Lietuvos Rytas
over 180,5 @3,0 (3/10 - Unibet)
over 184,5 @4,0 (1/10 - Unibet)


Zakladna vstupna hranica je okolo 172-173 bodov, t.j. inak povedane, je to vysoko. Ja to nazyvam miestom, kde uz nie je moc priestoru k chybam, je jedno, ako si to vylozite - ci z pohladu, ze jedna slabsia stvrtina sa uz neda moc dohnat alebo kratka sekvencia bez bodoveho vyznenia by mohla mat pre tip katastrofalne nasledky.

Prvy zapas 98:86, ocakavany highscore scenar. Obidva timy vyznavaju tento styl, obidva timy s nim maju bohate skusenosti aj z vlastnych lokalnych lig. Nechyba kvalita, nechyba tempo, nechyba motivacia. V prvom zapase to bol dokonca vysledok pravidelneho prisunu bodov, ziadna stvrtina nebola 50+, pricom az ta posledna sa k tomu priblizila (49bodov za rozhodnuteho stavu v prospech domacich). Dnes cakam tesnejsi zapas, co by mohlo pomoct, rovnako pomoze aj lepsi vstup od jedneho alebo druheho, t.j. rychly naskok o 8-12 bodov, kde druhy tim o to viacej zatlaci na tempo v snahe velmi rychlo vymazat manko, ktore z kraja zapasu vzniklo.

///

Docela laka Zaragoza vs Cedevita do underu (hranica nad 150), rovnako aj Strasbourg ML (tim schopny vyhrat kdekolvek s kymkolvek, Unics mi pripadaju, ze su v tejto sezone uz trochu zmiereni s osudom, resp. znechuteni zo samotneho priebehu a teda su bez vacsej motivacie nieco dokazat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.02.2015, 13:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nymburk vs Unics Kazan
Nymburk ML @3,1 (2,75/10 - Pinnacle)
Nymburk o 11-15 bodov @17,0 (0,75/10 - bet365)


Posledne kolo druheho kola skupinovej faze je takmer u konca. Skupina G kraluje, co sa tyka zaujimavosti a boja vsetkych 4 timov do posledneho dychu.

Dalsi tip proti Unicsu Kazan, ktory nielenze postrada tu spravnu motivaciu, hrac ako Langford nebude hrat na 100% v sutazi akou je Eurocup, to ho jednoducho nenaplnuje. K tomu si treba pripocitat nizsiu kvalitu timu, odisiel Zisis, nahradnik za neho Ponkrashov sa proti Strasbourgu vazne zranil (co bol aj dovod, preco som napokon neistil velmi dobre sa vyvijajuci tip na tento elitny franc. celok v minulom kole) a v time zostal jediny hrac, ktory dokaze zaskocit na PG - Curtis Jerrells. Lenze Curtis je podobny hrac ako Ricky Hickman, skor SG, rad striela za 3body, ale zmysluplne je to len vtedy, ked ma den a ten mam len prilozitostne. Dor Fischer bol jednou nohou v inych timoch po vypadnuti z Euroligy, mimo tohto hraca pod kosom nemaju nic prevratne, hrac s IQ tykve Dmitry Sokolov je hrac na 2 veci, nemat Kaimakogloua, o nejakej postupnosti a stabilite vykonov by sme sa ani nemuseli bavit. Nymburk sice nie je ziaden worldbeater, ale mimo vikendovej prehry so Zenitom, co bol specificky zapas v tom, ze sa oba celky stretli v b2b zapasoch pocas jedneho tyzdna, avsak je to tim, ktory je schopny porazat timy bez herneho radu, s obmedzenou lavickou a s hracmi na perimetri, ktori hraju vacsinou len sami na seba.

Neratal som to, ale cital, ze Nymburk potrebuje k postupu vyhrat o 12, aj preto druhy tip - vyhra o 11-15 bodov. Kurz pekny, fair je niekde okolo 6-8.

///

Limoges vs Khimki

Limoges o 1-5 bodov @6,25 (1/10 - bwin)

Khimki ma istotu postupu, avsak nema istotu prveho miesta. Limoges to ma rozohrane velmi dobre. Faktom je, ze keby dnes domaci prehrali, vsetky tromfy v rukach bude drzat talianske Cantu, ktore sice v Limoges prehralo o 11, ale nesladne doma rovnakym rozdielom supera zdolalo, pricom v Limoges dali hostia 70 a v Cantu len 68bodov => Cantu ma tesne, ale predsa, lepsie vz. zapasy. To znamena, ze Limoges dnes nutne potrebuje uspiet. Khimki vyhrat nepotrebuje, potrebuje len neprehrat o 9 a viacej bodov, aby si udrzalo lepsie vz. zapasy s dnesnym superom. Kurzy na ciste vitazstvo nie su az take zaujimave, aj ked zahrat sa daju, volim trochu vycuranejsiu stavku - na vyhru o 1-5 bodov. Rozdiel medzi o 2,2-2,3 a 6,25 je uz pomerne vyznamny, pricom ked Limoges vyhra, vyhra tesne, neverim, ze by si Khimki nechali utiect vitazstvo v skupine, takze to nam tato stavka nepokryva len vyhry o 6, 7 a 8bodov, s cim sa da rozhodne zit.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Lietuvos Rytas vs Oostende
Oostende ML @4,5 (2,5/10 - bet365)

Dva timy na bilancii 2-3, oba timy avsak maju lepsie vz. zapasy s tretim timom v skupine s bilanciou 2-3 (Sevilla), takze je jasne, ze kto tento zapas vyhra, postupi z druheho miesta. Z coho zaroven vyplyva, ze neexistuje, aby jeden z tychto timov bol tak masivny favorit, ako sa to snazia predlozit bookies. Tam sa dovody k zahraniu zacinaju a zaroven koncia.

///

Neptunas vs Karsiyaka
over 164,0 @1,952 (4,5/10 - Pinnacle)

Neptunas skonci na poslednom mieste, Karsiyaka je jasnym vitazom skupiny. Domaci dodaju tempo, entuziazmus a hlad po dostojnej rozlucke po uspesnom predstaveni v europskych poharoch, Karsiyaka snad doda kvalitu (pretoze mozu poslat becko, co by ale nemuselo byt vyrazne proti tipu, len by to zrejme ponuklo prilezitost zahrat na domacich).

///

Buducnost vs Gran Canaria
over 157,5 @1,952 (4,5/10 - Pinnacle)
over 169,5 @3,6 (1,5/10 - Unibet)

over 180,5 @10,0 (0,5/10 - bwin)


Dalsi suboj medzi vitazom skupiny a timom, ktory uz postupit nemoze. Buducnost by malo dodat tempo hry, Gran Canaria kvalitu + faktor zapasu, kde obom uz nejde o nic, resp. o nic zasadne a vyznamne. Bude doplneny tip s navysenym kurzom (over 166-167).

///

Sevilla vs Turow Zgorzelec
over 170,0 @1,952 (4,5/10 - Pinnacle)

Mladici na jednej strane, overova masina na druhej, k tomu faktor zapasu, kde sa uz nic zavazne nezmeni - Poliaci skupinu s predstihom vyhrali, hraci Sevilly sa max. mozu posunut na konecne 3.miesto.

///

Ploiesti vs Nancy
over 156,5 @1,97 (3/10 - Pinnacle)

Dvaja ocakavani porazeni v skupine s velkymi favoritmi na celkovy triumf - s Kubanom a Valenciou. Ploiesti by mali dodat extremne tempo, ano, odisiel v tyzdni Gerald Lee do ACB, stale ale je v time slusna kvalita na to, aby 160bodov v podobne ladenom suboji padlo. Nancy sice dokaze vyborne branit, ale tu uz nemusi - zaroven to nie je tim, ktory by hral pomaly, resp. nedokazal hrat rychlo - zavisi to od supera, resp. od toho, ako dokazu ubranit superovych elitnych hracov v utoku.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.02.2015, 14:01 Předmět: Eurochallenge
Pište tipy na sázení
Citovat

Brindisi vs Okapi Aalstar
over 162,0 @1,952 (4,5/10 - Pinnacle)

V plane je zahrat aj nejake navysene hranice, avsak ich ponuka je zatial viac-menej nulova. Co ocakavam od zapasu z pohladu bodov? No, minimalne to, co obidva timy predviedli pri prvom merani sil, zapas skoncil 86:81, t.j. padlo slusnych 167 bodov. Zapas ma rozhodne potencial atakovat 180..


Naposledy upravil UselessToo dne 18.02.2015, 9:27, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.02.2015, 9:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rovinari vs Astana
over 160,5 @1,961 (4,5/10 - Pinnacle)
over 169,5 @3,25 (1,5/10 - Unibet)


Vyuzijeme, pre zmenu, trochu sedliackej logiky. V prvom zapase padlo neuveritelnych 202 bodov, je to odveta, obidva timy potrebuju toto vitazstvo ako sol, zapas by mal byt od uvodu podstatne vyrovnanejsi a domaci tim zakonite podstatne konkurencieschopnejsi. Co mi z toho vyplyva? Snad len tolko, ze oba timy na tych 160 bodov maju vsetky predpoklady a hranica pod dojmom toho, ako oba timy hraju, resp. co uz nedavno predviedli, vyzera jednoducho prilis lakavo. Samozrejme, nemyslim si, ze padne aj tentokrat tolko bodov, co vsak neznamena, ze sa tak realne nestane.

Bwin ma svoju klasiku, t.j. viacej ako 180bodov, kurz je 6,75, zrejme hratelny, ale cakal by som o malo viacej, resp. naozaj si myslim, ze dnesny strop bude niekde na urovni 170.

--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 20.2.2015 -----------------
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy