Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
NFL 2014/2015 (+125,60 unitů ... Yield +23,45 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.01.2015, 1:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Když se daří, tak se daří. Fakt je možné, že mi právě nevyšla sázka +3,5 na Detroit?

Ale tu odvolanou penaltu při 3rd and 1 Detroitu jen tak nezkousnu...

Edit: A kdo mi vrátí prachy? Laughing Laughing Laughing
http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/12124549/dean-blandino-holding-call-missed-vs-dallas-cowboys-lb-anthony-hitchens?ex_cid=sportscenterFB
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 10.01.2015, 17:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

New England Patriots - Baltimore Ravens

Asi nejočekávanější zápas letošního víkendu, favorizovaní Patriots si to doma rozdají, podle mě s příliš přeceněnými, Ravens.

Ravens potom co ve Wild Card porazili Steelers, zase nabublali a kde kdo je zase pasuje na aspiranta na titul... Jenže Steelers zrovna neměli letos moc kvalitní tým, zejména obranu a chyběl jejich klíčový hráč - RB Bell, takže postup Ravens určitě nebyl překvapující. Kde kdo si zase vzpomněl na sezonu 2013, kdy Ravens vyhráli Superbowl, ale do tohoto týmu, jim letos chybí hodně... a to jak v útoku tak v obraně. Statisticky to sice vypadá dobře, ale scheldule klame... Ravens letos nehráli proti kvalitnímu soupeři typu Broncos nebo Seahawks... a z Play off týmů porazili jen slaboučké Panthers a právě Steelers... Vlastně neporazili letos ani jeden tým s kladnou bilancí, krom Steelers, ač sami Ravens měli bilanci 10-6... Prostě slabá scheldule... Jinak by se dle mě Ravens ani do Play off letos nedostali, jejich výkony se mi celou sezonu vůbec nelíbili a nebyla tam žádná taková jistota, jako v minulých letech... měl sem pocit, že můžou padnout opravdu s každým...

To Patriots jsou úplně jiná kává, začátek sezony se sice moc nevydařil, ale nakonec první místo v konferenci s bilancí 12-4, přičemž ještě poslední zápas s Bills vypustili, díky jistotě prvního místa, a šetřili si na Play off... Doma jsou Patriots nesmírně silní, vše doma vyhráli, krom právě toho posledního vypuštěného zápasu... Navíc v Bostonu mrzne, a jestli někdo umí hrát v zimě, tak právě Patriots a jejich QB Tom Brady. Patriots letos mají skvělý tým, ač na WR či RB nejsou žádné hvězdy, prostě to funguje, ostatně jako poslední roky... klíčová postava je Tom Brady a na něm Patriots stojí! Samozřejmě letos nechybí, loni zraněný, nejlepší TE ligy Rob Gronkowski, Bradyho target n.1! Patriots skorují v průměru 29.3 bodu na zápas, což je 4.nejlepší průměr v celé NFL... Oproti minulým sezonám, ale letos udělali Patriots krok přímo geniální, podepsali jednoho z nejlepší CB v lize Revise a proto je defenzíva Patriots letos jedna z nejlepších, Revis totiž vymaže prakticky každého soupeřova WR ze hřiště. To je ten hráč, kterého Patriots poslední sezony potřebovali! Secondary Patriots je na tom tedy sakra dobře, ale ani obrana proti běhu není špatná. Patriots letos doslova přejeli Denver i Indianapolis, 2. a 3.nejlepší týmy konference a navíc chtějí Ravens vrátit vyřazení z Play off, právě ze sezony 2013. K tomu všemu měli o týden delší odpočinek...

Pro mě jsou Patriots jasný favorit z mnoha popsaných důvodů, do HCP -7 však nepůjdu, jelikož zápasy bývají často celkem vyrovnané a tohle je Play off. Zahraju si Teaser v kombinaci s overem... Oba týmy mají nadprůměrné útoky a v každém vzájemném , kdy měli Patriots na QB Bradyho a Ravens Flacca, padlo minimálně 41 bodů... těch zápasů bylo hned 8. Je to Play off, a každý tým bude hrát až do poslední vteřiny, proto by mělo nastavených 41 bodů padnout i v dnešním zápase...
Oba týmy jinak mají skvělé kickery, kteří nemají problém trefit FG ze vzdálenosti 40yards+... Ten Patriots Gostkowski dokonce letos minul pouze 2 z 37 pokusů... Nějaké body by proto měli naskákat, i když nebude zrovna teplo...

Každopádně... Big Bet

Patriots -0,5 and over 41 (Teaser 6.5)
1.909 Pinnacle



-------------

Jinak Seahawks by asi neměli dnes chybět na žádném tiketu, podle mě jasný zápas, kurs 1.18 mi tady příde víc než šlušný... osoobně to vidím tak na 1.05
Laughing
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 11.01.2015, 9:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Patriots -0,5 and over 41 (Teaser 6.5)

-------------

Jinak Seahawks by asi neměli dnes chybět na žádném tiketu, podle mě jasný zápas, kurs 1.18 mi tady příde víc než šlušný... osoobně to vidím tak na 1.05

2x OK
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 11.01.2015, 15:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dneska Mixed Teaser 2-team (kombinace dvou zápasů - Packers vs. Cowboys a Broncos vs. Colts)

Cowboys - Packers over 44 and Broncos -2,5 (Mixed Teaser 7 Pt)
1,769 Pinnacle
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 8:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cowboys - Packers over 44 and Broncos -2,5 (Mixed Teaser 7 Pt)
1,769 Pinnacle

KO

Peyton Manning neměl den a Broncos hodně překvapivě prohráli... neřekl bych kdyby po přestřelce, ale dát 13 bodů je fakt nečekaný výsledek... Zápas se mu hodně nepovedl a zkompletoval sotva 50% přihrávek...
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Není pravda, že by byl Manning nějak tragickej, jen prostě tuto sezónu nedosahuje takovejch čísel jako loni. Souvisí to s tím, že se Broncos letos zaměřili více na obranu a útok tím pochopitelně někdy trpí (viz čísla Wilsona v Seahawks).

Manning měl včera 57%, Luck 62%, yardově na tom byli oba podobně. Důvod, proč Broncos prohráli, byla jejich neúčinná běhová hra, která jim druhou půlku sezony vycházela.
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 15:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to je strašná blbost co si napsal...

PO zemi to fungovalo naprosto normálně , na 20 carries 88yards, je úplný standart (což by ti došlo, kdybys o NFl něco věděl) --- Ale prostě bylo jen 20 carries, protože Broncos tekli a proto musel Manning hrát vzduchem... Jenže prostě mu to nešlo, limitovalo ho nejspíš to jeho zranění... Házel fakt špatně a to bylo to, proč Broncos prohráli ...

Colts nic extra nepředvedli, ale Manning prostě hrál pod psa...

Jako nevim co si kde viděl, ale na ten zápas se podiv, nebo se podiv na NFl.com a podobné weby, každý ti poví, že to bylo o Manningovi
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 15:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi poprvé s tebou Fenoméne (doufám, že ti nevadí tohle komoelní nicku) nesouhlasím. Ano, Broncos vrazili obrovské prachy do obrany a útok tím oslabil. Ale ač jsem fanoušek Manninga, on prostě vybouchl. RTG 75,5 je v tomto kole PO nejhorší rating ze všech QB, tedy i včetně Cama Newtona proti Seahawks. Když to srovnám s Bradym a Patriots, ani nemůžeš říct, že jim nefungovala běhová hra, protože Brady musel pořád do vzduchu a stejně Patriots otočili zápas, kde jim Ravens neustále šlapali po krku. 88 yardů ze 20 rushů vůbec není nějak mizerné číslo. Naopak mizerné číslo je 211 yardů ze 46 přihrávek. Navíc z těch 211 yrd nasbíral skoro 60 v nic neřešícím útoku za stavu 13:24, který začínal 1:52 před koncem. Že Luck hrál taky velké kulové, je z mého pohledu výmluva, ne omluva.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 17:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já sledoval to smutný představení navlečenej do dresu Broncos a koukat se na starého pána bez špetky jiskry, jak odevzdaně předává pochodeň, docela bolelo. Jenže Peyton se dostal nad 81 rating (letošní výkon Cama v playoff, který tu byl zmíněn) od listopadu jen čtyřikrát, a to hrál dva zápasy proti Oaklandu. Fakt je to tak velký překvápko, že vybouchl? Po výkonech z posledních dvou měsíců a zrovna v playoff, kde se mu dlouhodobě tak daří... Na začátku prosince jsem říkal, že do Superbowl půjdou Pats, protože ostatní týmy jsou nevyrovnaný a hlavní konkurent Denver je rozbitej a od úplnýho kolapsu ho v útoku zachraňuje nedraftovanej rookie. Pravda je, že Colts v posledních dvou týdnech prokazují skvělou přípravu a žel to očekávaný KO přišlo ještě o kolo dřív.

A C. J. Anderson, dle mýho názoru (asi to znamená, že o NFL nic nevím) bůh ví jak dobře nehrál. Prostě takový průměr... Po odečtení jedné big play (22 yardů z vlastních 4, tedy ani ne tak big play jako spíš vynikající gain) mu to dělá fajn průměr 3,4 yardů na carry. Tedy nenadchne-neurazí. Je to, při stejné matematické operaci, lehce nad úrovní letošního Stevena Jacksona, u jehož běhů je můj brácha, který fandí Falcons, pravidelně zakouslej do desky stolu. Čili standard ano, ale proti týmu s #16 rushing obranou proti nejslabšímu rozpisu (#32 strength of schedule) z celé ligy jsem čekal - a doufal v - trošku víc. Nicméně jak jsem říkal, je to rookie a čekat od něj zázraky a 100+ každý týden prostě nejde. On je jeden z hlavních důvodů, proč byli Broncos v posledních týdnech konkurenceschopní.

Jinak jeden z běhů se mu náramně podařil, když myslím na čtvrtej down po kontaktu prošel ještě přes tři hráče pro další tři yardy a udržel Denver v teoretické šanci na obrat.

Tak to jsou moje $0.02. Jsem zvědav, jestli to bylo naposledy, co jsme Peytona viděli v akci a pokud jde o jeho případnou náhradu, tak se po divizním kole přimlouvám za Juliana Edelmana. Twisted Evil
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 18:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

no je to škoda, Peytonovi ještě jeden Ring přeju, ale vyhrát v mrazivim Bostonu by pro něj bylo taky těžký, zimu k smrti nenávidí :D... Sem zvědav kde bude hrát v další sezoně...

A sem zvědav jak se vyvinou zápasy Championship... jestli bude A-Roda pořád limitovat to zranění, tak ho ti špinavci Seahawks budou ničit i mimo hru a prostě Seahawks pudou dál bezproblémů... pokud bude na 100% můžou tam vyhrát.... tady u toho zápasu se asi vyplatí počkat si do neděli, jak se věci vyvinou...
A Colts - Patriots kdo ví... přídou mi ty týmy hodně podobný, secondary šlape, ani jedne tým nemá kvalitu na RB a opírá se hlavně o QB... Colts mají Hiltona, Patriots Gronka... ale myslim že rozhodnou zkušenosti a domácí prostředí, -7 mi příde fair a totals? dle počasí.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 21:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.SteveWonder - jsem rád, že nesouhlasíš, nemám patent na rozum
2.napsal jsem, že běhová hra nebyla účinná, ne, že byla špatná - výborně to shrnul Kebabking
3.Broncos prostě nehráli dobře jako tým, házet všechno na PM není fér (a to nepatří mezi moje oblíbené hráče), navíc teď vyšlo info, že hrál se zraněním
4.nerazzurro - na nfl.cz během dneška vyšel článek o všech zápasech a je tam zmínka i o Peytonovi, takže jsou i lidé s podobným názorem jako já, btw. špinavci jsou a vždy byli hráči Interu Milán.
5.Podle mě hrál Luck výborně - od minulé sezóny hodně vyspěl, přestal dělat v PO laciné chyby a ač čísla nejsou oslňující, tak se mi hodně líbíl (měl dost času na odhody).
6.Teď je velkej hype co bude s Denverem. Je fakt, že poslední polovinu sezony to nebylo ono, možná jsou v týmu nějaké rozpory něbo něco nefunguje, ale myslím, že by měli kádr ještě sezonu udržet. Letos posílili do obrany, víc si to sedne, PM pokud bude zdravý, tak je stále top QB a šance na SB je pořád velká. V opačném případě budou Broncos podprůměrní.
7.ano NFL nerozumím, sleduji am. fotbal třetím rokem a mám pocit, že ho nepochopím do konce života
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 22:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Phaennomen proč se hned tak čertíš proboha?

Jen jsem ti napsali jak to s běhovou hrou je, nemůžeš prostě moc běhat, když prohráváš, kvůli časomíře... (nastuduj pravidla) A taky se moc neběhalo, protože se Broncos dostali do Red zone jenom 1x za zápas, a právě Anderson je v RZ monstrum, tam by určitě dostal prostor blízko goal line.... každopádně je mi to fuk, tip je KO a víc neni podstatný pro mě

A jaký špinavci Inter? (v Calciopoli byl každej, krom Interu a že by tam někdo byl vyloženě parchant za poslední dekadu si nemyslim - snad jen Supermario) , tyhle dětinský keci si odpust proboha, s tím di na NFL.cz, ta je toho plná... radši se zaměř na to, aby sis vyhodnotil tipy tady...
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.01.2015, 23:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já se nečertím, jen jsem napsal fakta a moje názory.

Aha, to jsem nevěděl, že se výkony running backů liší podle toho jestli jsou nebo nejsou v RZ. BTW, hráli 1y a goal při TD a první volba byl úspěšnej pass.

O špinavcích jsi začal sám.... a jinak děkuji za cenné rady, ale tipy si vyhodnocuju i s komentama, možná jsem to neudělal naposledy, kvůli pracovnímu vytížení na začátku roku.
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 8:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jo ty myslíš tohle, snad nejsi fanda Seahawks :D... aneb další fanda co začal fandit po úspěchu :D...

Ale špinavci je myšleno, že hrajou nečistě, což ti řekne každej kdo sleduje NFL... obrana Seahawks hraje často za hranicí pravidel. A pokud bude A-Rod tak mimo jako proti Boys, tak ho rozlámou...
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 9:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přibrzdi chlapče, koukám že jsi dost zakomlexovaný se sklony k poučování ostatních lidí.

Seahawks jsem videl poprve pred tremi roky, uplne nahodou jsem koukal na prvni zapas sezony, hrali Hawks proti Cardinals, prvni zapas RW. Ani nevim proc, ale zacal jsem tomu tymu fandit. To, že pak udělali PO a další rok SB je třešnička na dortu.

Špinavec je někdo, kdo hraje zákeřně s úmyslem někoho zranit, což sedí víc na Materazziho, což ti řekne každej, kdo trochu rozumí klasickýmu fotbalu.
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 9:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

no pravda, Matrix :D... jo ten mě dokázal vždy naštvat když dostal redku

Ale defka Seahawks tak hraje celkově, loni teda tak hrála, byla to brutal sezona a díky tomu dali ten SB- Ale určo tím neřikám, že je nemám rád, jsem nestranný... SB ale letos přeju všem krom Seahawks, protože ho získali loni..
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 10:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak co se Broncos hypu týče, John Fox odložil funkci hlavního trenéra... V Denveru měl za čtyři roky record 46-18 (career bez Peytona v sestavě 81-79).

Já vám do té vášnivé debaty vstoupím (opět). Nikdy mě nenapadlo považovat Seahawks za dirty tým. Pravda je, že je to nejtrestanější tým ze všech (o 25% převyšují ligový průměr), ale taky mají z celé soutěže nejvíc false startů a offsidů. A trojlístek unnecessary roughness / defensive holding / defensive PI dělá dohromady 25 faulů při ligovém průměru 19,25. Ať si z toho každý udělá obrázek sám. Já se přikláním k tomu, že hrají fyzicky, ne špinavě. Tak či tak by bylo by fajn, kdyby tu panovala přátelská atmosféra a akceptování cizích názorů. Smile

Mně se tento styl hraní na hranici pravidel líbí a byl to myslím Troy Aikman, kdo říkal, že v jeho dobách se musel smířit tím, že se na něj po sacku občas šláplo, občas koplo a někdy i plivlo, a dneska se obránce na QB nesmí pomalu ani zle podívat.

K NFC: Rodgers zdravej určitě nebude. Prý se cítí líp, než minulý týden, ale pořád má zranění, s kterým by si normální člověk nedošel ani do obchodu pro rohlíky. Je to hrozná škoda, protože GB se zdravým A-Rodem proti Seattlu by byla lahůdka. I když statistiky říkají něco jiného...

...v této sezoně byli Packers 0-3 SU a ATS jako outsideři; sečteno podtrženo prohráli v těchto zápasech průměrně o 16.3 bodu. Za poslední čtyři roky (po vítězství v Superbowlu) byli Packers s Aaronem v sestavě dogs třináctkrát; jen jednou v playoff - loňská prohra ve Wild Card proti 49ers. V těchto třinácti zápasech jsou Packers 2-11 SU a 3-10 ATS.
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 11:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

no na tyhle trends ATS bych vůbec nekoukal, to už jsem se za několik let co se věnuji NFL naučil... To je prostě nesmysl a prakticky najdeš nějaký trends pro i proti... A u NFL je to totálně mimo, právě proto že ten spread je pokaždý jiný... Kdyby to bylo například všechno při HCP +3 tak by se s tim dalo možná pracovat, ale takhle to fakt nejde, když jednou je tam +3, pak +6 a pak +8 atd... To je jen o tom, co nastavili bookies či sázkaři. A navíc lajny se hýbou, a nevím, zda se do toho počítá ta konečná nebo ta open... což je taky rozdíl...

Podobný je to u NBA nejspíš, ale tý se nevěnuju... Naproti tomu MLB bych řekl, že se s tím dá pracovat... ale nepřeháněl bych to

jo a v prvnim zápase sezony, hráli Packers v Seattlu a dostali nášup asi o 3 TD ...
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 13:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To, že někdo jako outsider prohrál 2 ze 13ti zápasů má podle mě stejný význam jako Peytonův record 11-13 v playoff. Neříkám řídit se pouze tím, ale nesmysl je podle mě nebrat na to vůbec ohled.

Edit: čistě logicky vzato se s tím pracovat samozřejmě dá, protože i v tomhle případě nastavují spread bookies a sázkaři, čili situace je pořád stejná, byť je line nastavená jinak. Čistě hypoteticky by to nesmysl byl ve chvíli, kdy by se vzaly trendy vycházející z jedné sázkovky a pak se chybně aplikovaly u jiné, která linky pravidelně vypisuje o tři body výš nebo níž.

Pro někoho to může být nesmysl, ale já jsem stats freak a IMHO stejně jako u pokeru je důležité si vypočítat pravděpodobnost a dlouhodobou ziskovost, že mi přijde karta do flushe, dají se využít i některé trendy.

Nevykládat si to prosím jako nějaké dogma, vše je o kontextu. Nikdy bych například neignoroval převážně pozitivní turnover ratio vítězů Superbowlu: posledních šest vítězů mělo dohromady +61. Musel jsem jít až do roku 2008, abych našel tým, který trend narušil - Giants vyhráli SB s negativním t/o ratiem. Pokud to ale zrovna není jednoznačný rozdíl (jako třeba letošní AFC Championship: NE +12 vs. Indianapolis -5), nedá se na to brát ohled vůbec. Kontext.
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 14:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak u NBA i NCAA je statistika ATS velmi silně podstatná!
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 15:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

SteveWonder tak to mi vysvětli, nebo ukaž jak na tom dokážeš postavit bet, či dokonce díky tomuhle dělat profit... Ono kdyby to tak bylo, tak by asi všichni profitovali logicky.. jenže tomu tak neni no. Já nikoho takovýho neznám, a že sem byl na dost forech.... a ten kdo to zkoušel, ten byl jedině v minusu...

chceš mi říct že třeba last 10 má někdo ATS 7-3, kdy byli spready třeba -3 až -10, a budeš se dle toho řídit i při -15 jo?

Tohle jsou ukazatele pro špatný sázkaře...
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 17:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takový Dallas odpálil sezónu v NBA asi 6-1 ATS. A byly z toho pěkné výhry. A takové Golden State je bookmakery neustále podceňováno - momentálně mají ATS 23-11, podobně Atlanta 26-11, naopak Cleveland 13-25. Podle tebe náhoda? Samozřejmě, že to není nějaké rozhodující kritérium, ale v případě některých týmům to prostě musíš sledovat.
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 16:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Seatlle Seahawks - Green Bay Packers 21:00
za větší vklad Seahakws -7 (1,81 Betsafe) (osobně mám vsazeno 1.926 v týdnu, ale momentálně je nejlepší kurs na trhu toto)
za menší vklad Seahawks -14 (2,70 Bet365)

Packers s polomrtvým QB Rodgersem nebudou mít šanci. Seahawks dokážou hrát "dirty" a Rodgers to pocítí mockrát, myslím že i za cenu penalt... k tomu Sherman pravděpodobně zase vymaže Cobba a passový útok Packers tak nebude mít moc co nabídnout... Lacy se bude muset strhat, ale pochybuju, že by něco extra dokázal proti třetí nejlepší Rushing defense, která navíc Lacyho vytíženost bude očekávat... Prostě pokud se A-Rod nedá zázračně dohromady a k tomu navíc nezahraje svůj nadstandartní výkon, v SB budou opět Seahawks. Atmosféra v Seattlu bude v neděli bouřlivá, a nedivil bych se, kdyby Packers dostali ještě větší nášup než v prvním zápase sezony... Vzhledem Rodgersově zranění očekávám jednostrannou záležitost...

----------------------------------------------

New England Patriots - Indianapolis Colts noc 0:40
za střední vklad Colts +7 (1,813 Pinnacle)
za menší vklad Colts ML (3,50 marathonbet)

Oba týmy hrají parádně a rozhodně neočekávám jednoznačnou záležitost jako v letošním vzájemném zápase... A Gray tady rozhodně znova nedá svůj výkon kariéry, nedá 4 TD, protože je v Belichickově (coach Pats) nemilosti a navíc má zraněné koleno... Očekávám velkou mixáž RB Patriots, bude běhat kdo má ruce a nohy, ale po zemi to prostě moc nepůjde, chyb kvalita... Brady bude muset hrát vzduchem, ale pokud Colts budou pokračovat ve výkonech v obraně jako poslední zápasy, bude i Brady mít sakra problém... však už v tom letošním vzájemném zápase hodil proti Colts 2x int. Colts vědí, že teď bude klíčové zastavit Bradyho a vytvořit na něj tlak! K tomu Vontae Davis patrně vymaže kohokoliv z WR Patriots... Každopádně tentokrát bude muset útok Patriots předvést úplně jinou hru a bude to mít těžší....

Pro Colts samozřejmě bude klíčové nedělat turnovery, to je totiž jejich hlavní problém v útoku... Každopádně myslím, že ač Revis zkruponuje Hiltona, má Luck stále dost zbraní (Allen, Flener, Wayne, Moncrief, Herron) na to, aby defku Pats zničil, zejména pokud mu bude OL hrát jako proti Broncos...

Oba týmy mají skvělé kickery a já očekávám zápas, který se bude rozhodovat v poslední čtvrtině... Patriots jsou zkušenější a hrají doma, možná těsně vyhrají, ale celkem věřím, že Colts tentokrát Boston vyplení...


--------------------

a kombinace zápasů
Big Stake Colts +14 and Seahawks -3 (1,848 bet365) (ako či teaser)

normálně bych si dal Teaser na oba zápasy dog + over (dělám to tak každou sezonu a vychází to v vysokou úspěšností, stačí se podívat, jak jsou Finále Conference vždy vyrovnané)... Ale letos se to prostě vyvinulo jinak, zranění A-Roda je velký průser a lajna na totals Colts - Pats mi taky příde big... takže lepší kombinace dvou zápasů
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 18:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Raduuz - tvoje bety se mi hodně líbí, zahraju si je všechny. Těžko se totiž hledá value jen v ML, HC nebo O/U a studovat speciální sázky zabere dost času.

Já už ty finálový kola jedu jen za drobné na sledovačku, případně live (SEahawks nebo Pats budou prohrávat). Na ten první zápas si zahraju:

First score field goal nebo safety 2,23
over 3,5 FG 2,24
over 4,5 sacks 1,704
Lacy O70,5 rushing yards 2,12
Luke Wilson over 27,5 recieving yards 1,806

všechno pinna za 2/10
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 18:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Marshawn Lynch dá TD (1,66 bet365) vyšší vklad
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 19:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Většina propbetů, co tu proběhly, se mi líbí. Má to hlavu a patu, dobrá práce. Hlavně Lacyho yardage podle mě půjde o dost výš, než je vypsaná. Jestli nestačilo ARodovo potrhaný lýtko, tak o dostatek snapů pro Lacyho se postará počasí: v Seattlu od včera prší takovým způsobem, že úřady varovaly před možnými záplavami, a je tam silný vítr (údajně 25-40 km/h).
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 19:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Potom to i tema FG bude horsi, takze zkusit zahrat jeste undery na passing yards obou QB. taky pokusy o pass nebo celkový completed passes. U Russella se mi obě hodnoty zdají celkem vysoko (betko).
nerazzurro
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.5.2009
Tipy a sázky: 1320
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3Hodnocení kvality tipů: 213.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 19:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

déšť tak moc vadit nebude, jelikož je tam umělá tráva
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 19:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak jasne, ze je tam umelka, ale vitr docela vadi a ten stadion je z bocnich stran otevreny
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 18.01.2015, 19:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To je pravda, ale poryvy větru, které podle předpovědi můžou dosahovat rychlosti až 90 km/h určitě vadit budou.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy