Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Eurocup 2014/15

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.10.2014, 23:44 Předmět: Basket: Eurocup 2014/15
Pište tipy na sázení
Citovat

Novy format Eurocupu si uz prezil svoju prvu zatazkavaciu minulorocnu sezonu. Z pohladu tipera - mam radost, ze su zakladne skupiny, podobne ako v Eurolige, 6-clenne, z coho radost naopak nemam, to je ta separacia timov z Vychodu (Turecko/Rusko - VTB/Balkan - ABA) a Zapadu (BBL/LNB/ACB/Lega A/Ethias). Pre dobreho tipera je vzdy obrovskou vyhodou, ked sutaz nie je ani vylozene kratkodoba (az nahodna - lenze rec je o skupinovej faze, takze to nie je na baze rychlej smrti, kde rozhoduje jeden jediny zapas) ani vylozene dlhodoba (sutaz, kde sa prejavi kvalita nad elanom/nadsenim/tajomnom a niecim predtym nepoznanym), v tomto pripade je 6-clenna skupina doma/vonku, t.j. 10 zapasov absolutne perfektnym modelom, a zaroven je vyhodne, ked sa v sutazi miesia a konfrontuju rozne styly/kultury, do hry vstupuje viacej cestovanie, z toho vzniknuta unava/komplikacie s presunmi.

Tym nepisem, ze tuto zmenu nechapem, Eurocup nie je Euroliga, nie je to ziskova sutaz pre timy a mnozstvo cestovania, ktore k Eurocupu predtym patrilo, sa aspon ciastocne odburalo. Pre mna to ale znamena, ze vdaka tomu 5 celkov z LNB a 4 celky z BBL/Ruska sa musia stretnut v zakladnej skupine (pretoze su 3 skupiny "zapadne" a 3 skupiny "vychodne"). Prve pozitivum je uplne zmazane druhym negativom, co je skoda, ale s tym samozrejme ja nic neurobim.

Na uvod len taky drobny nazor k jednotlivym skupinam, s mnohymi timami som v priamom kontakte v jednotlivych ligach, ktore tipujem, medzicasom som timy mierne predstavil, prip. k nim napisal svoj nazor a tych k tym par novym tvaram sa budem venovat len par slovami.

....................................................................................................

F skupina
, z Vychodu pomyselna "dvojka", co sa tyka kvality. Kuban Krasnodar je samozrejme niekde inde a to nielen v tejto skupine, ale dovolim si tvrdit v celom 36-clennom primarnom poli Eurocupu (ako je zname, postupivsiu 24 doplni 8 timov z Euroligy, ktori sa nedostanu do faze top16 - inak povedane, do Eurocupu sa moze prepadnut 1 vyborny tim, k tomu mozno 1 nadpriemerny, inak povedane, Kuban bude aj tak velkym favoritom). Zoberiem to z druhej strany, prekvapil by ma postup konecne len jedineho ucastnika z greckej A1 - PAOKu, aj napriek tomu, ze pomerne dobre dokazali naverbovat nadpriemernych hracov zadlzeneho Panioniosu so skusenostami z Eurocupu z minulej sezony. Minuly rok som proti Grekom chodil rad a pomerne uspesne, takze mozno by ma to malo mrziet, faktom je, ze bookies nie su "z hovna ulepeni" a nebudu robit donekonecna tu istu chybu. Na tuto myslienku dostanem onedlho odpoved aspon v pripade PAOK-u. Druhym timom, kde by ma to prekvapilo je Ventspils - pre mna tim, ktory kadrom a ambiciami dokonale svedci Eurochallenge. Keby skupiny boli viacej premiesane (zapad s vychodom dohromady), mozno by sance Ventspilsu na prekvapenie boli vacsie, takto a v tejto skupine zvlast, to s timom na top3 nevidim ani trochu ruzovo. Zostavaju 3 timy a to su u mna jednoznacne 3 timy, ktore sa pobiju o zvysne 2 volne postupove priecky. Karsiyaka v tom vie plavat, oni mozno vyzeraju docela neurcito, resp. tak, ze mnohi (a ja tiez) ich dokazu velmi lahko podcenit, lenze je to tim, ktoremu sa darit vybrat tie 4 hlavne zahranicne posily a najma, dokazu zvladat klucove zapasy/tesne koncovky. Zielona Gora tam ma stale ten punc Euroligy (vsak sa aj zucastnili kvalifikacie o Euroligu, to hovori za vsetko), nie je moc na kadri poznat, ze ZG hra "len Eurocup". Stale je tam ten kvalitny polsky repre (uz skuseny) zaklad, zmena je len na zahranicnom zlozeni, kde sa trochu setrilo, resp. sa islo cestou velmi skusenych americkych hracov ("veteranov"). V tomto pripade to nevidim ako chybu, k Eurocupu to sedi, ak tim nema vyhliadky hrat o top4/finale/celkove vitazstvo. Buducnost, ako som pisal uz v ABA vlakne, v Podgorici sa lepi fakt podareny tim. Stale si myslim, ze este to chce trochu casu, ale bol by som smutny, keby z tejto skupiny neisli dalej. Hra Buducnosti je dlhodobo ucinna, kvalitnejsi a sirsi kader by mal len pridat na nebezpecnosti. Postup ZG a Buducnosti by z mojho fanusikovskeho pohladu bol tym idealnym, faktom je, ze si myslim, ze jeden z tychto dvoch timov pojde z hry, co je skoda, kedze pri tretej skupiny Vychodu poukazem na ten kontrast..

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

E skupina
je smrtina smrti z troch vychodnych urcite, celkovo zrejme tiez. Dva timy, ktore dlhu dobu patrili k zakladnym kamenom Euroligy, minulorocny turecky finalista a vitaz zakladnej casti TBL, izraelsky tim, ktory na papieri vyzera lepsie nez slavnejsi domaci sukmenovec a neurobil by hanbu, aj keby bol sucastou Euroligy (co sa da povedat, minimalne z casti, aj o prvych 3 timoch), ambiciozny rusky celok a rumunske ozivenie. Logicky, Banvit by nemal mat problemy, lenze.. v time sa sice toho moc nezmenilo, na prvy pohlad - kostra timu okolo Chucka Davisa, Keitha Simmonsa, ale najma okolo dua na rozohravke, t.j. Sammyho Mejiu a mojho oblubenca Earla Rowlanda zostala nedotknuta. Prichody Veremeenka, resp. Dragicevica pod kos, absolutna spokojnost. Moj nazor je samozrejme taky, ze radsej vidim v tureckom time pod kosom mladeho tureckeho talentovaneho hraca (ako backup - viz. Cantekin), nez cely podkos zo zahranicnych hracov. Banvit to riesi tentokrat naopak, z timu odisiel Markovic/Prepelic, backup neohrozeneho dua Mejia/Rowland na rozohravke obstaraju vyhradne turecki hraci (odchovanec Safak Edge dostane realnu sancu a dalsi velky talent z vlastnej liahne, Tolga Gecim dostane pekne minuty aspon v lige, ked nie na eurocupovej urovni. A aby som nezabudol, uspesneho trenera Itoudisa (lakadlo CSKA je neodmietnutelne) vystriedal nemenej uspesny Zoran Lukic, ktory s Nizhnym Novgorodom spravil behom par sezon viacej nez len uspesny tim (musim priznat, ze vyber trenerov v Banvite je az nepochopitelne fantasticky). O Hapoele sa asi budem tiez opakovat - minuly rok som ich hral uz pred zaciatkom sezony ako mozne prekvapenie na celkoveho vitaza, keby nahodou motyka vystrelila. Sympatickost prace v time a vyber hracov pokracuje, tym by logicky mala pokracovat aj linia zlepsovania a vacsieho vysledku v europskych sutaziach. Euroliga nevysla, mozno o rok, na Eurocup je tim jednoducho skvely. Odchody - Duncan a Parakhouski. S odchodom Artsioma sa trochu meni aj herne pojatie Hapoelu - alias v time nebude klasicky center, bolo by ale smutne si mysliet, ze pod kosom bude tento tim nejako vyrazne zranitelny. Ta atletickost z timu vyzarovala uz v minulej sezone a ked do timu dotiahnete Tony Gaffneyho (uvidime, ci sa v time najde "novy Jared Jordan") a Dontu Smitha. Joseph Jones by mal hrat toho centra, ale taku silovejsiu verziu. Zaroven dotiahli nazad stale pomerne mladeho izraelskeho reprezentanta Bara Timora, ktory bude robit backup Kitchenovi/Wrightovi. Prve 2 spominane timy na seba narazia opat po roku, 4-clenna skupina v druhej faze Eurocupu sa vtedy stala prekvapivo osudnou pre vo vybornej forme hrajuci Banvit. Partizan, za A, chce to svoj cas, za B, nepodcenovat a neprecenovat (skor to prve sa ponuka viacej), za C, bez strelca to bude mat aj Partizan naozaj zlozite. Rytas - hodnotit mozem kladne, ze si stiahli Kavaliauskasa (pre ktoreho je to v jeho veku ideal, resp. maximum, kde bude spokojny, bude mat dost minut a bude aj efektivny a prinosny pre tim. Juskevicius, tam je to zasa snaha pomoct stale pomerne mlademu litovskemu rozohravacovi, ten potrebuje viacej konfrontacie s europskym basketbalom, s tazsimi a roznorodymi supermi - Litva hlada nahradu, resp. rozohravaca, ktory bud zastupi alebo doplni Kalnietisa, viz. MS (doby Sarasa a inych hviezdnych litovskych PG sa uz zial pre Litvu skoncili). Novi Amici z NCAA su pre mna neznamou a tazko mi v tom pomoze 5 zapasov litovskej ligy, kde Lietuvos Rytas nema problem, co sa vysledku tyka a zaroven prednost dostavaju domaci litovski hraci, pochopitelne. Travis Leslie, toho si pamatam este z dresu Clippers, potom zamierim do Europy, kde ho snad 2 timy v minulej sezone velmi rychlo vypoklonkovali a on napokon skoncil v priemernom time litovskej ligy. Bolo by chybne tvrdit, ze je to nejaky uplny traged, bolo by nemile tvrdit, toboz ked to bolo v ofenzivnom time Siauliaiu, ze je to monster hrac, z pohladu Rytasu je jeho angazovanie akceptovatelnym rizikom, ktore sa snad ani nemoze nevyplatit. Kyrylo Natyazhko, do pozornosti citatelov mojich prispevkov/komentarov a najma tipov sa dostal na MS ako ten, ktory nebol schopny prekonat nizke polozene overy v drese Ukrajiny. Z pohladu Rytasu dobre angazovanie, vyuzitie exodu z ukrajinskej ligy a posilnenie podkosu naozaj nadstandardne kvalitnym borcom. K tomu trojkar a scorer Gecevicius, ku ktoremu Rytas sedi ako uliaty (a vsetko lepsie bol a je obrovsky fail z pohladu toho timu, ktory ho angazoval/angazuje) a zopar mladikov (napr. Orelikas). Tim z Volgogradu, znamy pre svoje highscore zapasy. Hracmi Eurochallenge, mnozstvom/sirkou a faktom, ze je v time meno ako Anton Ponkrashov uz pomerne zasluzene aj v spolocnosti s nazvom Eurocup. Aj v tomto pripade sa vyuzila prilezitost odtrhnut si z ukrajinskych timov nejakeho toho zaujimaveho legionara (Romeo/King). Rumunske Ploiesti, 8 slusnych legionarov, samozrejme tim, ktory ma ten charakter Eurochallenge, lenze pre Ploiesti to uz je druha sezona v rade v Eurocupe a treba uprimne povedat, ze kvalita timu je rozhodne vyssia nez v sezone minulej a ani v tej minulej sezone to nebolo vystupenie, za ktore by sa museli hanbit. Tu sa mi fakt tazko tipuje, nikto sa neda uplne vyradit, nikto sa neda oznacit ako tim, ktory by mal rozhodne postupit. Pre mna urcite krasna skupina - viz. je to skupina, kde nie je outsider, nie je ultrafavorit, nie su v skupine ziadne zavislosti z inych sutazi, ktore prebiehaju zaroven - viz. 1 tim z Litvy, 1 tim z Izraelu, 1 tim z VTB ligy, 1 tim z Rumunska, 1 tim z TBL, 1 tim z Adr. ligy, ideal.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

D skupina, nepodareny vytvor nahody. Faktom je, ze ked uz, tak nech sa tam odpad, resp. to nejasne a komplikovane, stretne v jednom kosi, v jednej skupine pekne pohromade. Khimki je pre mna vzdy neznama. Tentokrat by som ich umysly videl skor ako poctive, viz. ani nebojovali o Euroligu v kvalifikacii (Unics), takze odpada ten trpky dojem z toho, ze to zasa nejakym zahadnym sposobom nevyslo a vdaka comu taki hraci musia hrat len podpriemerny Eurocup. Na uvod sezony maju problemy podkosovi hraci, co ale znamena, ze si z chuti zahra Joffrey Lauvergne, takze osobne som len rad (a on tiez, z Partizanu je na to zvyknuty). Tim kvalitny, z tejto skupine nemoze mat problem postupit, snad aj keby v time nechceli. Zvysok je uz potom velmi otvoreny. Besiktas s uplnom klasikou, t.j. robim tim za pochodu. V sucasnosti je zrejme, ze tim je spatny, s novymi prichodmi to nebude o moc lepsie, ale mozno sa bookies chytia a zmenia nazor (a ked nie, tak budem verit, ze zmeny/prichody sa podaria a bude sa dat, aj ked to bude tazke (aspon pre mna), betnut na turecky celok (viz. napr. vidim, ze do timu prisiel Kenan Bajramovic, novinka). Szolnoki, napokon sa ospravedlnujem za mlzenie, Obie Throtter v time nie je, takze az taka parada sa pred sezonou neposkladala. V tejto skupine ale realne maju na postup, tak ako ktorykolvek z tych 5 timov, ktore zostali mimo Khimki. 5 supov v boji o 2 zostavajuce miesta, to vyzera minimalne slubne. VEF Riga, vzdy je to o tom, ci 2-3 legionari, ktorych do timu privezu, su tymi spravnymi na doplnenie domacich talentovanych hracov. Z VEF Rigy cloveku nepadne sanka, tentokrat, takze hrat ich ako nepravom podcenovany tym nie je moc mozne, mam z nich zaroven dlhodobo respekt, resp. som si vedomy kvalit tych mladych lotysskych hracov, ktorych dobre poznam z juniorskych sampionatov. V pripade Unionu Olimpija je to cele o tom, dokedy v time vydrzi Mirza Begic. Cim bude hrat lepsie a hlavne vyraznejsie, viz. uz posledne kolo ABA ligy na seba naplno upozornil, tym skor pride ponuka z niektoreho zo silnejsich timov a v Ljubljani ho naozaj nikto neudrzi (je dohodnuty s vedenim, ze ked dobra ponuka pride, moze odist). Uplna tragedia by to nebola, v time je Alen Omic, ale netreba pisat o tom, ze mat dvoch namiesto jedneho, resp. mat skuseneho a zaroven mladeho 216-217cm vysokeho centra je na nezaplatenie. Nebyt Gregora Hrovata, ktory sa uz tradicne zranil rychlostou blesku, bolo by v time pod tvrdou rukou Alesa Pipana vsetko takmer idylicke. V pripade Zenit, resp. timu hrajucemu v novej petrohradskej hale, sa da napisat - je to urcite tim lepsi, nez mohli vidiet petrohradski fanusikovia v minulej sezone. Napriek tomu je to zatial tim na prahu Eurochallenge/Eurocup, aspon z ruskeho pohladu, kde kazdy tim by mal byt schopny bojovat o top4/vitazstvo a to v kazdom europskom pohari. Slusni mladici z byvaleho Triumphu a 4 slusne posily, ktore urcite neurazia, ale ani nevyrazia dych. Co som spominal v minulej skupine, to tu je presne naopak - 2 ruske timy, pricom 3 timy z VTB ligy, 2 timy z Adr.ligy, to vsetko doplnene o tim z TBL.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

C skupina, alias v zapadnej casti neexistuje vylozene mizerna a ani vylozene nepriechodna skupina. Predstavovacka nebude tak zdlhava/zlozita, kedze hned dve tretiny timov zlepili ACB/BBL/LNB. Cecko je v globale takou skupinou nie zrovna idealne pripravenych timov, co samozrejme signalizuje, ze to bude tuhy boj o 3 postupove miesta s roznymi na pohlad zaujimavymi (prekvapivymi) vysledkami. Jedinym pripravenym timom, z mojho pohladu samozrejme, je Oldenburg, ktory by mal z toho tazit a postup by mu nemal uniknut. Tym zaroven netvrdim, ze Oldenburg je jasny vitaz skupiny, viac-menej sa snazim naznacit, ze neumiestnenie v top3 by pre mna bolo tym najvacsim moznym prekvapenim, ktore sa v skupine moze narodit. Cajasol, uz len fakt, ze je to tim z ACB im dodava na vahe a respekte, faktom je, ze na casy so silnou Valenciou, resp. ambicioznym Bilbaom v Eurocupe to tentokrat z pohladu spanielskych timov je trochu ustup z pozicii. U Cajasolu, tak ako aj u tych zvysnych timov bude vo vysledku klucove, ako sa im stretnu zapasy, ktore sa im vylozene podaria s tymi, kde herne prepadnu. To je prave ten aspekt nepripravenosti a s tym spojenej nestability vykonov. O tom, ze potencial Cajasolu je relativne znacny som uz pisal vo vlakne s ACB, pozitivnym momentom je aj to, ze tim je zasa raz kompletne zdravy, co je predpoklad k tomu, aby sa mnohe veci zacali posuvat tym spravnym smerom. Nymburk, nabity program, v niektorych zapasoch dost smoly, ktora isla ruka v ruke s neschopnostou zlomit zapas vo svoj prospech, resp. dotiahnut dobre rozohranu partiu do zdarneho konca. Podobne ako u Cajasolu je tam zopar veci a momentov, ktore nie su ani zdaleka doriesene a potrebuju cas. Nancy, teoreticky druhy pripraveny tim s jasnou liniou starterov a s dobrou rotaciou, jednoducho ten tim je, ak je kompletny, vymysleny velmi dobre aj pre tuto sezonu. Viacej pisat nebudem, viz. druha cast preview LNB (kvoli comu stoja aj tipy z tejto ligy - zatial..) sa objavi v oktobrovom casopise, ktory vyjde za par dni. Charleroi, ak by ten menoslov, ktory je na eurobasket.com bol realny, tak by bol tento tim krasnym outsiderom - nespolahlivy, ale schopny prekvapit, resp. zdolat kohokolvek v tejto skupine. Lenze realita je trochu ina a najma pod kosom to nie je take fantasticke, ako sa na prvy pohlad zdalo. Zaroven pre tim nedavno prisla velmi nemila sprava o zraneni prveho PG Zabiana Dowdella (koleno). Nedocital som sa nakolko je to vazne, resp. ako dlho bude mimo hru. A to najlepsie na koniec - Lottomatica. Ak trener Dalmonte vyberal hracov, ktori budu tvrdo branit a zapasy budu vyhravat obranou a nie utokom, fajn. Smerom do utoku to vyzera na vsetko len nie na nejaku vysoku efektivitu - hracov moc nepoznam (dvaja z NCAA, dalsi hraci z horsich talianskych timov a to este mnohi taki, ktori ani v tych timoch velku dieru do sveta neurobili, resp. statisticky neoslnili). Oldenburg postup, o dalsie 2 miesta zrejme Nymburk/Nancy/Cajasol, Charleroi, len ak sa problemy vyvinu pozitivnejsie nez v sucanosti vyzeraju a v pripade rimskeho timu by postup vylozene prekvapil.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

B skupina, narozdiel od C tu su zial 2 timy z jednej krajiny, da sa zaroven ale tvrdit, ze kvalitativne je najsilnejsia z tych "zapadnych". GC je dozaista timom, ktory ma z tych 3 spanielskych timov, ktore su zatial v hre, najvacsie predpoklady na celkovy triumf. Trener/styl hry/ustaleny kader/specificke domace prostredie/skusenosti - tesim sa na navrat vysledkov á la 55 vs 60, viz. napr. obdobie, kedy sa s GC stretli aj hraci Nymburka. Artland je na tom podobne ako Oldenburg. Zial pre Artland, v tomto pripade ani pripravenost nebude zarukou pomerne pohodoveho postupu. Oostende, tak ako Charleroi ma urcity potencial, Oostende je taka istota. Osobne mam radsej ked je dog totalne nestabilny, zaroven s potencialom velkeho vykonu, tam ale Oostende uz nepatri, takze ta stabilita bude urcite uzitocnejsia. V Oostende v offseason len zopar kozmetickych uprav, kader je az na Mihailovica zdravotne v poriadku, takze nic nebrani tomu zacat dobrymi vysledkami tazenie touto skupinou. ASVEL, za vsetko uz hovori, ze mali tu odvahu pokusit sa dostat do Euroligy a cuduj sa svete, moc nechybalo, aby sa im to podarilo (aj vdaka priaznivemu losu, treba hned dodat). Nebol by to ASVEL, keby sa nieco podarilo, resp. tim vylozene pozitivne prekvapil, zaroven to spravili uz tradicne stylovo, t.j. v tretom finalovom zapase po skvelom polcase a slubnom starte aj do tretej stvrtiny, viedli vyrazne, az miestami sa vedenie blizilo 15bodom sa potom zacalo vsetko velmi rychlo otacat, vo vysledku by clovek ani nepovedal, ze ASVEL bol naozaj blizko postupu. Cantu, po krachu Sieny je tim druhym najpreverenejsim materialom poslednych rokov, ktory sa pravidelne objavuje v europskych poharoch. V Cantu sa pracuje s malom, kader nemoze byt moc siroky, aj ked hra na dvoch frontach, zaroven sa v klube musia snazit robit buduce hviezdy, nie ich uz angazovat - na to nemaju dostatok prostriedkov. Pri pohlade na Cantu je vidiet, po dlhsom case, absencia kvalitneho talianskeho zakladu - odisiel Aradori, podla ocakavania, jednoducho Cantu uz vyrazne prerastol, bude zaujimave, ako sa mu bude darit v Galatasarayi, v specifickom prostredi pri prvom zahranicnom angazma a skuseny a spolahlivy repre center Marco Cusin (neodolal lakadlu zahrat si znova Euroligu v drese Sassari). Narozdiel od Lottomaticy je v Cantu aspon nejaka znama kvalita, resp. aj ta pre mna neznama minimalne prichadza do timu v slubnej pozicii. Johnson-Odom s Feldeinom by tim mali tahat vpred. James Feldeine je typologicky idealny hrac pre trener akym je Sacripanti - hrac, ktory je vsestranny a priblizne rovnako uzitocny aj smerom do utoku, aj v obrane. Hollis po skvelej sezone v druholigovej Bielle, stale mlady hrac, ktory je zjavne stale na vzostupe vo svojej kariere, DeQuan Jones, statisticky dobra sezona v D-league, kde si najma dobre zahral a zaroven si v domacom prostredi privykol na muzsky basket. Podkos sa riesil zaujimavo - Eric Williams, keby sa niekto pytal preco zrovna tento hrac, tak za A, je to skuseny hrac, ktory sa hodi k tej zvysnej omladine a zaroven, v minulosti hraval pod Sacripantim v Caserte. Pestrost timu dodava angazovanie Ivana Buvu zo Siroki Brijeg, resp. senegalskeho centra Cheikha Mbodja z greckeho Ilysiakosu. Pre taliansky tim zaujimave, ze si vytiahne hraca z timu, ktory ani len nehra Adriaticku ligu, resp. z timu druheho sledu v Grecku, len to poukazuje na to, ze v Cantu sa toho dlhodobo neboja a zaroven, ze tieto na pohlad absurdne kombinacie zrovna v Cantu prinasaju uspech. Dijon, v tejto konkurencii su zial bez sance, minimalne by mali byt dostatocne motivovani, co v Eurochallenge v pripade tychto timov v minulosti bol pomerne znacny problem (alebo boli motivovani inym sposobom..). GC je jasna, mimo Dijonu by to mal byt velky boj a rozhodovat budu detaily. Artland a Oostende maju vyhodu zohranosti, Cantu a ASVEL teoreticky vacsieho potencialu, aj ked naozaj len teoreticky.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A skupina Zaragoza po obmene, Bamberg po totalnom prekopani kadra s novym trenerom a vedenim, Paris-Levallois á la Chalon/Saone revival po minulorocnom fiasku, ktore vrcholilo, resp. sa to lamalo predvianocnou bitkou s Gravelines, Reggio Emilia s urcitymi priznakmi Sassari, avsak v tomto pripade nechyba ani ta sympaticka talentovana talianska zlozka (Della Valle/Mussini), Strasbourg ako svetla vynimka, kde sa veci skor doladzuju, nez zeby bolo nutne k fatalnym nezmyselnym rezom a Bonn, ktory sice na prvy pohlad neurobil taku obmenu aka sa udiala v Bambergu, lenze zaroven sa ta obmena nepodarila, resp. sa tim celkovo oslabil (kombo Jordan/Gaffney bolo to, co davalo timu nieco, co ine timy nemali, nazvime to moment prekvapenia, resp. aj ked to uz prekvapenie nebolo, tak to obaja hraci hrali prakticky poslepiacky a velmi efektivne/efektne zaroven). Za Zaragozu zasa cez vikend nehral Georgi, aj ked podla sprav hrat uz mal, v Bambergu sa sice situacia pomaly, ale isto zlepsuje, napr. Wanamaker zahral proti Tubingenu viac-menej to, co sa od neho caka (menej vlastnych, minimum trojkovych pokusov, vyssia efektivita najazdov/snaha ist si pre faul/TH). Revival v Parizi bude spomenuty v casopise a Reggio Emilia a priznaky Sassari - Drake Diener, tam je to neoddiskutovatelne, ale aj celkovo pomerne velke mnozstvo veteranov, aj ked v tomto pripade je to naviazane na Litvu, resp. na hracov, ktori boli dlho spojeni so Sienou a s uspesnymi casmi tohto klubu (Kaukenas/Lavrinovicovci). Narozdiel od Lottomaticy to ma aspon ake-take moje sympatie, su tam talianski hraci, ci uz reprezentant Cinciarini, ako aj clen sirsieho kadra repre Achille Polonara a v neposlednom rade spominany velky talent Amadeo Della Valle a mozno pocas sezony sancu dostane aj Federico Mussini. Strasbourg by nemal mat problem s postupom, pri zvysku bude zalezat (mimo Bonnu), kto sa do toho ako rychlo dostane, teoreticky Zaragoza/Bamberg, ale neodpisujem ani Paris/Reggio Emilia.


PS: (postupuju samozrejme 4 timy, este som zjavne zil v tom, ze tych skupin je 8 a nielen 6)


Naposledy upravil UselessToo dne 14.10.2014, 19:30, celkově upraveno 3 krát.
kimil135
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.4.2013
Tipy a sázky: 482
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 74.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.10.2014, 9:27 Předmět: 14.10/21:30 Gran Canaria - Cantu tip under 148,5 (1,90 unibet) 5/10
Pište tipy na sázení
Citovat

14.10/20:30 Gran Canaria - Cantu tip under 148,5 (1,90 unibet) 5/10

V omlazené Cantu je hlavním hráčem Darius Johnson-Odom který hrál i NBA a mají tam i ještě jenoho hráče co hrál taky NBA co si odskočil na rok do Cantu. Cantu má čtveřici talentovaných mladých hráčů Gentile,Bloise,Marco a Maspero. Cantu umí zahrát ofenzivní basketbal, protože na to má mladé a rychlé hráče ale když to nejde nebo se nedaří tak zahraje defenzivní. Grand Canaria hrávávala ofenzivní basketbal ale už v minulém roce změnila styl hry na defenzivní a dařilo se jim a skončili v lize na 5 místě. V této sezóně to budou hrát opět. V prvním zápase v lize padlo 127 bodů a ve druhém 129 bodů. Mají v týmu nové hráče tak se ještě sehrávají a dneska by měli diktovat tempo a nemělo by padnout hodně bodů.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.10.2014, 15:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.kolo:

GC vs Cantu - 149,0 na Corale za 1,91 je pekna vstupna pozvanka k underu, pravdou je, ze to nie je vypisane tak pritazlivo ako pri zapase GC vs Obradoiro, alias Cantu hnevalo pri underoch minulu sezonu a nemam pocit, ze by to malo byt vyrazne ine (zaroven uz bookies vidia, ze davat hranicu na GC nad 150 je vsetko len nie rozumne riesenie). Under ano, na velky bet to zial nie je. GC by malo vyhrat, dokonca si myslim, ze DD, znova skusenost z minulej sezony - Cantu hra snad lepsie vonku nez doma, zaroven vstup do Eurocupu bol minuly rok jednoducho uzasny a vylozene senzacny. Samozrejme, minuly rok mohli aspon na niecom stavat, tento rok je tim uplne novy. Tak ako som chcel hrat hcp, tak urcite nie, ked sa ten hcp posunul do toho rizikoveho pasma 7-8bodov a jeden tip staci, toboz ked to bude vysielane na Eurosport2.

Druhy zapas, Artland vs ASVEL, myslim si, ze domaci vyhraju, zial neviem urcite o kolko a po akom priebehu a zaroven kurzy na domacich, resp. hosti su fair..

--------------------------------------------------------------------------------

Khimki vs VEF Riga ... +20,5 na betku z pohladu hosti z Rigy. Vylozene valuebet, ta rezerva 20bodov je prilis, Khimki dokazu a vedia podcenit skoro akykolvek zapas a v tomto pripade sa to bude takisto ponukat. Aby som sa do toho vlozil trochu viacej, musel by zahadne vypadnut z hry Khimki napr. Koponen, resp. by som musel povazovat kader istotne za lepsi nez ako vyzera, co zatial s presvedcenym pri pohlade a prvych vysledkoch povedat nemozem. Za maly vklad je to ta jedina spravna volba.

Volgograd vs Ploiesti ... O160,5, nepisem, ze hranica je vypisana zle, ale zapas je pomerne jasne overovy. Ploiesti zjavne maju tu danost prekvapit, uz si na nich daju timy trochu vacsi pozor, lenze ako som pisal, ich kvalita isla o poznanie nahor. Kedze hram over, nebudem hrat hcp na hosti a zahram si len ML, kurz cez 6 (Pinna 6,02) pomerne jasne krici - zahraj si ma a ja nepohrdnem. Ak vyjde aspon jeden z tipov, bude vo vysledku spokojny.

Banvit vs Hapoel ... NB, suboj dvoch papierovych favoritov, pri tom ako to je vypisane si len kladiem otazku, ci bookies povazuju Banvit za horsi tim alebo Hapoel jednoducho za podstatne lepsi nez v minulej sezone (myslim si, ze pravdou je len ta druha cast). Faktom je, ze tentokrat mali bookies stastie, neda sa hrat naoza nic.

Ventspils vs Buducnost ... U144,5, underovy zapas by to mal byt uz len pri pohlade na dvojicu timov, zial toto nie je under novej urovne, t.j. ze by sa jeden z timov pred sezonou nejako myslienkovo/herne zmenil, takze tomu odpoveda aj hranica. Otazkou je, kde bude hranica pri odvetnom zapase v Podgorici. Opatrny vklad 3-4u.

Besiktas vs Union Olimpija ... Union ML, 2,65 je taka hrana, resp. nieco nad tou hranou a preto si to za drobne zahram. Mozno je to podpora toho, aby sa Besiktas dostal do uplnej nemilosti a potom vstal ako Fenix z popola, zaroven je to viera v to, aby Union hviezdil, potom odisiel Begic a situacia sa dostala trochu do inej roviny. Oblubene momentum je v sucasnosti jednoznacne v hlavnom meste Slovinska.

Rytas vs Partizan ... (Partizan ML?), kurzy stupaju na hosti z Belehradu a to je dobre. Rytas vyzeraju na papieri lepsie, ale ako som pisal, zapojenie a kvalita legionarov je otaznikom pre prvym zapasom, taky problem v tejto sezone v Partizane vobec riesit nemuseli. Zapas ma dva otazniky, ktore rozhodnu o vitazovi - najde, resp. objavi sa z nicoho nic strelec na strane Partizanu, ktory potiahne tim a da mu novy rozmer, resp. ako sa bude darit Geceviciusovi po nedelnajsej bilancii 0/8 pri strelbe za 3body. V prvej veci som spekticky, resp. fakt neviem, kto by z dialky priniesol potrebnu obrodu, v druhej je to podobne, co sa pripadneho tipu na Partizan tyka.

Szolnoki vs Zenit Petrohrad ... NB, je to postavene tak, ze moznostou je hranie domacich, ktori ma sklamali pred cca 2 tyzdnami. Zmenou je, ze k dispozicii je konecne Peter Lorant, vyhodou je, ze hraju aj 4. sutazny zapas v domacom prostredi.

Karsiyka vs PAOK ... NB, Pinar by mal vyhrat a aj vyhra, ale kedze sa vyziva v tesnych zapasoch, hranie hcp -7,5 nema ziaden velky zmysel. Pre mna vylozene zly matchup pre prve kolo.

Zielona Gora vs Kuban ... NB, cca +8,0 je malo, aj ked povazujem to za jedinu moznu alternativu. Lenze hrat proti najlepsiemu timu Eurocupu prakticky cokolvek, aj ked s teoreticky slusnym timom v domacom prostredi, je o drzku, najma ked ten najlepsi tim nie je najlepsim len kvoli tomu, akych ma v time hracov, ale aj kvoli tomu, ze mnohi hraci spolu hravali uz v minulej sezone (+ vztahy ako novy trener, ktory so sebou priviezol Aarona Milesa..).

Bonn vs Strasbourg ... Strasbourg ML, jedna z dvoch veci, ktora ma zaujala, ked som si prezeral ponuku na zajtra uz vcera a malo to vypisane bwin. Kurz bol 2,9 a hovorim si, ze to snad nie je mozne, ze je to zapas, kde by mala byt rovina a oni takto, v sucasnosti cca 2,3-2,4, t.j. fajn (stale, ale 2,9 to nie je).

Oldenburg vs Cajasol ... Oldenburg ML, a toto je druha, Oldenburg doma mierny dog proti Cajasolu. Jeden tim komplet a pripraveny na sezonu uplne idealne, Cajasol stale vo faze hladania a zohravania sa.

Reggio Emilia vs Bamberg ... NB, Od Bambergu ruky prec, vypisane fakt podarene, resp. vypisal by som to rovnako - rovina + domace prostredie = -5/+5, zalezi z akeho pohladu to berieme.

Zaragoza vs Paris-Levallois ... NB, -10,0 na domacich, ktori sa v minulej sezone Eurocupu preslavili svojimi az nepochopitelnymi kolapsmi v zaveroch zapasov, na druhej strane nemam tu silu zahrat hcp na hrane na hosti, ktori moc nebrania a je to tim na baze den a noc (keby som musel, hostia su napriek tomu jasnou volbou).

Valeyman
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.10.2013
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3Hodnocení kvality tipů: 47.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2014, 7:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UT opět skvělý rozbr a příjemné počtení před začátkem Eurocupu..

Včera jsem měl také chuť s zahrát Canarii under,no první kolo a říkal jsem si,že to o nějaký bodík nemusí klapnout,ale aby z toho byla taová divočina ? Very Happy

No první tip v Eurocupu nic moc,doufam,že o to líp to bude vypadat dnes.

Výše je prakticky vše rozebrané,já dnes jako hlavní tipy budu hrát Ploiesti hcp a under Rytas s Partizanem..

pak ještě něco za nějaké ty drobné
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.10.2014, 12:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zapas som si neuzil (od uvodu to islo z kopca, alias hostia (Feldeine) sa polahky dostal k volnym trojkam, k tomu pridal nejaky ten obligatny zisk
a trestal, z nicoho nic tak behom chvile domaci prehravali takmer o 10bodov, skuseny trener Reneses zareagoval, zobral si TO a uz to islo tym spravnym smerom, minimalne vysledkovo. Cantu pomerne slusne isli trojky pocas celeho zapasu, pod kosom, resp. nejakou zlozitejsou kombinaciou sa presadit nevedeli, domaci zasa naopak nemali ziaden problem v utoku, vedeli o sebe, dobre kombinovali, davali aj tazke strely, fungovali im efektivne aj efektne akcie pre divakov (alley-oop po osi Oliver-Kuric). Masivny over nie je na skodu, uz sa mal chvilu pocit (po zaciatku stvrtej stvrtiny), ze GC zacne hru masivne spomalovat a Cantu uz to len bez zaujmu nejako dohraju, t.j. ze by sa vysledne skore mohlo blizit underu, samozrejme z tej negativnej strany (nejakych 152-155bodov), co by bola ta najhorsia sprava. 182bodov sa da tak povazovat vzhladom k priebehu za vysledkom s mojim hodnotenim - dobre to dopadlo.. (dobre by to dopadlo, keby som hral ten tip, ktory mi na mysel prisiel ako prvy, resp. keby som nehral nic, kedze to bolo na ES2 a take zapasy, ked o nich viem, rad vynechavam.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Nancy vs Nymburk ... NB, je to na CTSport (ak program neklame), je to vypisane viac-menej dobre, Nymburk ma vacsi potencial, Nancy je doma s pripravenejsim timom. Pre Nymburk je to ale tim, ktoreho sa naozaj nemusia bat.

Charleroi vs Lottomatica ... NB, uvazujem o underi, skor k niecomu nez solo. Obidva timy budu overove, to slovo "budu" je klucove. Plati, ze myslienkovo su aj v sucasnosti, lenze v Rime je to slusny mix a v Charleroi je to stale nedokonceny projekt (zranenia, niektore posily este za tim nehrali..). Tych par vysledkov, ktore timy urobili svedci o tom, ze uz aj teraz sa o tom undery minimalne da uvazovat, resp. s prizmurenym okom zahrat..

Dijon vs Oostende ... (Oostende ML) ... je to podobne ako s tym underom, tentokrat je to skor o kurze. Je 2,25 na hosti dost alebo malo, aby sa ten tip skusil. Treba vychadzat z toho, ze cestovanie, resp. vyhoda domaceho prostredia nie je prilis velka, ze Oostende su rozhodne kvalitnejsim a skusenejsim timom na europskom poli.
kimil135
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.4.2013
Tipy a sázky: 482
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 74.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.10.2014, 15:35 Předmět: 15.10/17:30 Volgograd - CSU Ploiesti tip over 162,5 (1,91 unibet) 5/10
Pište tipy na sázení
Citovat

15.10/17:30 Volgograd - CSU Ploiesti tip over 162,5 (1,91 unibet) 5/10

Domácí jsou v tomto zápase favoritem ale nečeká je dneska nic jednoduchého, protože hostující Ploiesti posílilo o hráče z ameriky a teď je silnější. Kurz na ně byl včera 6 ale už to spadlo na 3,5. Oba dva týmy hrají především ryhclý basketbal s brzkým zakončením protože na to mají vynikající hráče. Dneska by měla oběma týmům vyhovovat styl hry jaký nasadí jeden z týmů a mělo by padnout hodně bodů. Včera byl over daný kolem 158,5 a dneska už některé sázkové kanceláře mají 163,5.
tefelak
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.10.2014, 14:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
... víkendu hráli hru s rotací pouhých sedm hráčů, samozřejmě 7 hráčů nemohou udržet tempo 40 minut



Samozrejme 7 hracu udrželo tempo 40 minut ...

Proc si svoje tipy nevyhodnocujes jako všichni ostatní ??? Asi aby nebylo patrne, jaky shit sem davas ... (a není to bohuzel poprvé). Není imo velkym umenim hodit sem několik vet ve svahilstine (jak to s oblibou delavas) bez jakekoliv pridane hodnoty a pak delat mrtvého brouka

Pokud mate s propim ambice ucit lidi vydelavat sazenim, mely by byt Tvoje analyzy odstrašujícím prikladem, jak to presne dělat nelze , coz je u profesionálního sazkare zarazejici ...

K2 byvalo kdysi serioznim forem, ted jiz tedy ani nahodou ... A proto si radeji místo sponzorského balicku zaplatim Vojtovy tipy - vyjde to nastejno a je tam vetsi sranda
Very Happy
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.10.2014, 15:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Teď bych čekal odpověď ve smyslu, že IT má přece rozdělené své rekreační sázení a PROFI(!!) sázení, takže jsi mimo Very Happy Navíc je to jeho práce, můžeš být vlastně rád, že tady jsou kopie z bettingadvice a podobně Laughing
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.10.2014, 15:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky Erien7 a tefelak za podnětné příspěvky, až zase budete mít něco pozitivního, tak se zase zastavte ...

tefelaku, když tě navrhnu abys šel do uzavřené sekce a dával své kvalitní tipy (samozřejmě za finanční odměnu), co odpovíš? Buď budeš mlčet nebo řekneš ne s důvody ... bla bla ... a řekneš prostě nechci.

Erien7 nám už svou kvalitu, dlouhodobost a práci pro K2 ukázal. O negativní příspěvky nemáme zájem a pokud v nich budeš pokračovat, nemám zájem s tebou spolupracovat.

IT samozřejmě není odborník na basket, to ani náhodou, nikdy ho nehrál, tak nemůže vědět, že mnohdy tým se 6-7 hráči šlape lépe než plná lavička, kde si každý zahraje chvilku a nedostane se do tempa, také je otázka kvality hráčů. On našel tip, který pokládal za hodnotný, napsal ho sem, nevyšel, tak nevyšel. Se podívejte na jeho celkovou bilanci, je plusová, ač v podstatě jen "+ 5 %", ale je plusová a pracuje dlouhodobě, což se u vás dvou o dlouhodobosti na K2 a pravidelnosti nedá říci.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.10.2014, 16:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cely problem je v tom, ze prist s tipom, ked sa uz objavi na fore, kde zavita velke mnozstvo ludi, stoji za ..., vo velkom mnozstve pripadov je to blud a ak nie blud (t.j. informacia spomenuta v texte je pravdiva) je to vylozene tendencny tip - bez veterana Drakea Dienera je Reggio Emilia bez sance, vobec sa neberie do uvahy druha strana mince, t.j. Bamberg (v time je dost problemov, ktore sa zial znova raz ukazali, ked hrali proti priemernemu/nadpriemernemu superovi). Namiesto Drakea dostal sancu spominany Federico a vobec nesklamal.

Tipovanie je o tom byt o krok popredu a nie o krok pozadu, co je clovek vzdy, ked len caka na to, kym mu niekto niekam hodi vlastny poznatok/informaciu/utrzok/nazor/vymysel/klamstvo/neuplnu pravdu.. Videl som tu vlakno o tom, ci poker je hazard alebo nie je a bol tam velmi dobry komentar (pravdivy) o Annette Obrestad, ktora vyhrala turnaj (MTT SnG) bez toho, aby sa pozrela na svoje karty. Tak ako poker nie je primarne o kartach, tak tipovanie nie je primarne o vysledkoch.

Tym nehovorim, ze BA je absolutne k nicomu, je to jednoducho jeden z plejady moznych zdrojov informacii, faktom je, ze pouzitelnych informacii je tam minimum a odlisit odpad od uzitocnej informacie vie len minimum uzivatelov/divakov/sledovatelov/nahodnych okoloiducich/zvedavcov. Alebo inak povedane, urcity komentar velmi casto obsahuje uzitocnu informaciu, avsak mimo nej dalsie 3-4, ktore cely komentar dostavaju na uroven uplneho laika a diletanta. Zaroven vsetko to tendencne, co tam uzrie svetla sveta ma okamzity vplyv na pohyb kurzov, takze ak aj je info dobre, clovek ho musi zachytit vcas, zaroven je pod casovym pressom, aby mu to nepadlo este viacej, takze sam cini chybne rozhodnutia a to aj ked tomu sam pomerne dobre rozumie.

Je to kritika? Nie, je to max. kruta realita.

--------------------------------------------------------------------------------

Vcerajsok zachranil Strasbourg a senzacny trojkovy festival v zavere, mimo chyb, ktore Bonn k tomu sam pridal - zahodene TH/straty.. Dva totals tipy KO, ten over trochu mrzi, ale ako som napisal, ak vyjde aspon jeden tip, budem spokojny a vysiel pre mna ten zaujimavejsi, rumunske ML v kurze okolo 6. Podla ocakavania hrala kompletna 8 legionarov a Rumuni nedostali ani cuchnut (ani reprezentant Szijarto). Vysli aj Slovinci v Istanbule, aj ked v poslednej stvrtine sa mocne snazili to nejakym sposobom skomplikovat/prehrat. Sklamal Oldenburg, aj ked pisat o prekvapeni, ked vyhra tim z ACB by bolo "blahove". Partizan naopak neprokrocil svoj tien z uvodu sezony + Rytas hral mimo par chvilkovych vypadkov velmi pekne. Riga sa moc nechytala a po zasluhe dostala slusnu naloz (podobny zapas ako Rytas vs Partizan) Potesili borci Karsiyaky/Zaragozy apod., z viacerych pricin.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.10.2014, 16:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo:

Po nedelnych nadpriemernych vysledkoch prichadza na pretras 2.kolo zapasov Eurocupu.

Pri dnesnych zapasoch, klasicky dvoch, ma zaujalo len to povodne vypisanie, kde Nymbac a Oldenburg boli skoro rovnako favorizovani, resp. Oldenburg len velmi miernym dogom, aj ked hraju vonku. Pocas dnesneho dna sa to dostalo na tu uroven, kde som to cakal hned od zaciatku, t.j. -3,0 na domacich dokonale odpoveda kvalite/dejisku/sucasnej forme a stavu oboch timov. Under na Nymburk zatial len tazko hratelny a je skor otazkou kedy a ci vobec niekedy sa bude dat zahrat s cistym svedomim under na tim trener Kemzuru. Nymburk ide nahor, nic necakane, ale zatial je to posun, aspon z toho celkoveho pohladu, velmi nepatrny - v utoku to po vacsom zapojeni Stutza, ale najma s lepsujucimi sa vykonmi Washingtona (musim priznat, ze v poslednom case uz vyzera miestami aj ako rozohravac, nielen ako skuseny scorer pre mensi tim s velkym priestorom pre hru). Obrana je velky problem, obranny doskok takmer neexistuje a je v podstate jedno, kto proti Nymburku hra.

Druhy zapas NB, z viacerych dovodov (ci uz z pohladu dobre vypisaneho kurzu/hladiny, ci uz z pohladu zraneni na strane hosti, ci uz z pohladu vysledkov v 1.kole - tesna prehra vonku s favoritom, resp. vydrena domaca vyhra).

----------------------------------------------------------------------------------

Petrohrad vs Besiktas, NB. Ked nieco, urcite cokolvek na domacich, od Besiktasu stale plati, ze ruky prec, resp. ked je dobra situacia, treba ist proti. Faktom je, ze Besitkas nabera hracov, zaroven to momentum uz zacina byt niekde na pomedzi, takze skor zapas, kde si zelam ich prehru, dokonca co najvyraznejsiu, nez zeby sa to dalo jednoducho zahrat. Hrat podobny zapas za 2-3u pre mna nema zmysel, su tam lepsie zapasy, resp. je tam dost inych zapasov, ktore ma zaujali.

Kuban vs Ventspils. David s Goliasom, hostia su mozno sympatickym timom, ale kvalita na Eurocup je obmedzena, resp. v domacom prostredi sa da sice zaknihovat nejake to vitazstvo, viz. minule kolo proti Buducnosti, ale v zapasoch vonku a toboz proti timu ako Krasnodar su bez sance. Ja si myslim, ze Rusi hcp pokryju - je pre mna zahadou, ze na Khimki doma proti VEF Riga je hcp cez 20, na Kuban proti Ventspilsu len nieco cez 15, pritom by malo platit, ze Kuban > Khimki, v sucasnosti urcite a VEF > Ventspils, aj ked tam to zrejme nebude take jasne, resp. ulovok Amikov bol z pohladu Ventspilsu podarenejsi (a prvy zapas v Eurocupu vsetkym trom vysiel). Kuban by mal pokryt, resp. pod dojmom zapasu Khimki vs VEF musim byt na tejto strane.

PAOK vs Zielona Gora, ZG ML. Jeden z troch zapasov, kde som vcera nepoberal kurzy na hosti. PAOK vyhral v Izmire nad Karsiyakou po dvoch predlzeniach, v lige naposledy v derby s Arisom nedohral ani len polcas. ZG naposledy prehrala v domacej sutazi, co si myslim, ze mi hra do kariet. Ten kader ma kvalitu slusneho eurocupoveho timu. Ja to mam za 3,9, boli aj vyssie kurzy, len tam sa to zahrat bud moc nedalo, resp. sa to tam hrat dlhodobo neda. Pozeram, ze to vsade extremne pada a necudujem sa. ZG je lepsi tim, kurzy okolo 4 boli total joke a v podstate vsetko nad 2,5 je stale jasne value. Jedina skoda, ze sa solunske derby nedohralo.

Partizan vs Banvit, NB. Skvely matchup, ak by Partizan bol v nejakom normalnejsom mode. Banvit po vyhre na Gala, pre mna ale o level horsi Banvit ako v minulej sezone, co znamena, ze stale silny tim, ale aj v minulej sezone to nebola na europskej scene v zapasoch vonku ziadna slava. A hala Pionir je v tomto smere tiez trochu iny level zapasu mimo domace prostredie, toboz po zapase Srbsko vs Albansko, viz. atmosfera pri 1.kole Euroligy, takisto v srbsko-tureckom suboji CZ vs Gala. Co sa tyka prvkov mimo hru, lepsie podmienky pre Partizan byt nemozu, takisto co sa tyka postavenia Banvitu (dve domace vyhry proti na papieri vybornym timom, kde jedna strana mince je tak trochu bublina, ak zvazime, kam ich tlacia bookies a ta druha je jednoducho nezmysel, Gala zatial naozaj nie je tim, ktory by nahanal strach a v domacej lige to plati dvojnasobne, ked ani v jednom zapase sa do kvoty 6hracov nedostal Pietro Aradori). Laka to, laka, Partizan podpisal pred 2-3 dnami Milana Macvana, co sice moze trochu pomoct, ale nie hned a neriesi to az tak otazku trapnej strelby spoza perimetra. Milan stagnuje, kto iny by ho mohol dokazat nakupnut nez Dusko, ak sa to podari, maju vyrieseny post stabilne najlepsieho scorera, co by mohlo stacit, ak sa zlepsi obrana (ktora sa logicky zlepsi uz len s tym, ze v utoku to bude mat spravny rad a system a viacej akcii sa zakonci kosom). Partizan je zvyknuty na dominantneho podkosaka na PF, prip. na C, cize potencial tam je, uvidime, ako sa to vyvinie. Zrejme si to za drobizg zahram, 3,5+ na domacich je lakadlo, nech je hra a s tym spojene vysledky akokolvek tragicke - aj to skor zo sentimentu.

Union Olimpija vs Khimki. Absolutne rovnako vypisane ako predchadzajuci zapas, domaci 6-7 bodovy dog, kurz na ML 3,5+. Za Khimki uz nastupuje Paul Davis, sice to zatial nie je na nejaku masivnejsiu minutaz, ale to neznamena, ze to nie je pre tim prinosne. Navrat k tipu na VEF - hned po eurocupovom zapase sa ten isty zapas odohral aj v ramci VTB ligy a tentokrat to ziaden vyprask nebol - hostia prehrali len o 9bodov. Znova, da sa to zahrat jedinym moznym sposobom - ML na domacich. O hodnote sa bavit moc neda, v tomto pripade je to skor o nazore a chuti to zahrat, resp. skor skusit. Pre mna uplna hrana, domaci tim v pohode, komplet, stale s Begicom, doma vs rusky tim, ktory je bookies vzdy velmi nadhodnocovany a aj ked kvalitu ma, tak to u mna nie je neporazitelny tim. Koponen a Lauvergne su totalna zaruka kvalitneho vykonu z kraja sezony a nemyslim si, ze by sa na tom nieco malo menit v dalsich tyzdnoch a mesiacoch (skor ze sa niekto k nim stabilnejsieho a vyraznejsie prida - teoreticky by to mal byt prave Paul Davis).

Buducnost vs Karsiyaka, NB. Nazor na turecky tim tu bol minule napisany a mimo toho, ze som si myslel, ze v predlzeni vyhraju o 2-4body, sa zapas zaradil medzi to mnozstvo napinavych thrillerov, ktore kazdorocne tim z Izmiru dokaze na medzinarodnej scene vyprodukovat. Buducnost by mala, lenze tu by som hral len v pripade, ze Karsiyaka doma vyhrala, ta ale prehrala a vyhru citelne potrebuje. Ked nieco, urcite Buducnost, ale aj tam sa kurz mierne poopravil v priebehu casu - 1,8 fuc, uz skor kurzy okolo 1,7 na ML a drobny hcp proti Karsiyake naozaj hrat nechcete a nesmiete.

Ploiesti vs Rytas, NB. Dva timy vyhrali, ten, co hral doma suverenne a rozdielom 2 trieb, ten, co vonku vyhral v pozicii kurzoveho doga, to bohato staci ako popis. Ten kurzovo slabsi hra tentokrat doma, keby jeho protivnik nehral tak dobre v prvom zapase (aj na pohlad), po linii rumunskeho mierne podcenovaneho timu s 8 slusnymi legionarmi by som isiel znova. Lajna na over len o nieco mensia ako v zapase proti ruskemu timu, co je samozrejme nezmysel a ked nevyslo to, nie je dovod sa hrnut do niecoho horsieho, skor 1, ale ten esprit z minuleho kola (kde to bol najvacsi uspech) sa vytratil. Inak povedane, keby vo Volgograde prehrali, hram ich znova, kedze vyhrali, comu odpoveda aj kurz, neda sa nic robit a budem dufat v nejaky pre mna pozitivny vysledok do buducnosti.

VEF vs Szolnoki, NB. VEF Riga mozno trochu zlepsila dojem po lepsom druhom predstaveni v Moskve, to ale neznamena, ze si z dna na den ziskali moju doveru, skor naopak, doveru nemaju. Szolnoki Olaj sice podpriemerny az tragicky tim na palubovkach superov (co moze niekomu stacit na tip na domacich), ale z pohladu kadru o moc nezaostavaju, viz. z pohladu bookies su v sucasnosti favorit (bez 5-bodovej korekcie). Na Rigu to trochu laka, ale nie tak moc, aby som do toho siel - viz. musel by som hrat drobny hcp.

H.Jeruzalem vs Volgograd, over 161,5. Snaha o navrat vkladu z 1.kola - takze znova v podstate ten isty over s mierne horsimi podmienkami - bol by som radsej, keby Rusi hrali doma. 3u som ochotny do tejto srandy investovat.

Strasbourg vs Zaragoza, under 149,5. Asi podobny udiv nastal ako v zapase Nymburk vs Oldenburg. Domaci favorit proti spanielskemu timu? .. Cakal by som rovinu, resp. -1,5 max., takze drobnu favorizaciu domacich. Do vysledku sa tlacit nebudem, neoplati sa z dlhodobeho pohladu ani jedna strana, resp. stastie so Strasbourgom som si vycerpal pred tyzdnom a Zaragoza je schopna absolutne vsetkeho - nemam naladu na to, ze pusti zapas, ked pred poslednou stvrtinou bude vyhravat o 10-12bodov, resp. pred poslednou minutou napr. o 6. Under hram, lajna okolo 150 je fajn. Mam s tym jediny problem - je to Zaragoza, takze do hry vstupuje neschopnost dotiahnut easy zapas do pohodoveho konca + s tym spojene takticke hratky, ktore maju v klube velmi dobre podchytene, v neposlednom rade predlzenie, ktore by zabilo aj akokolvek podareny tip na under. Jednoducho moc rizik a dokonca aj bez nich to ma charakter vyrovnaneho zapasu (takze mozno bude pracovat opacna logika a nic z popisaneho sa vo vysledku neudeje).

Bamberg vs Bonn. ultragigajasny NB - zapas BBL a este dva dmntne timy k tomu.

ASVEL vs Dijon, under 145,5. Keby to bolo v ramci LNB, je z toho klasicky pekny bet za 5, mozno 6u. Hranica sice nizko, teoreticky, lenze oba timy underove, obrana obom pracuje uspokojivo a ked nie, tak to tempo hry podrzi stale relativne nizko. Lenze je to v ramci Eurocupu, kde pracuje trochu ina logika. Hram to z dovodu, ze oba timy vyhrali prvy zapas minuly tyzden a oba timy prehrali zapas v poslednom kole LNB - z toho vyplyva, ze obidva timy by k tomu mali pristupit s maximalnou vaznostou.

Cantu vs Artland, Artland ML. Hcp sa hrat da, nie je to nieco, co by bolo vylozene proti rozumu, resp. nevhodne z akehokolvek uhla pohladu, aj ja priznavam, ze hcp moze byt fajn. Napriek tomu volim len ML, kde je jednoducho v tomto pripade cela hodnota. Je to druhy zapas na hostujuci tim s kurzom okolo 4, to aj o nieco vyssi (druhy bol ZG). Tu sa to zatial drzi o nieco viacej, to neznamena, ze to je vypisane dobre. Je to vypisane podla minulej sezony - Cantu ziarilo, Artland zostal za ocakavaniami. Cantu prekvapovalo prijemne aj mna, naopak Artland az takym sokom z pohladu negativnych vysledkov nebol. 4,5 na betku je super ponuka na prekvapenie, aj ked urcite podstatne mensie, nez by kurz predznamenaval.

Cajasol vs Charleroi, NB. Charleroi vonku, to moze skoncit akokolvek. Cajasol k spokojnosti mojej prehral v ACB doma proti Fuenlabrade a podobny zapas prichadza velmi vhod na potesenie fans/zdvihnutie sebavedomie/dalsi krok k lepsie zohranosti a interakcii. -15,0 je ale ulet, to by som nehral ani na daleky lepsi, resp. pripravenejsi tim, nez je Cajasol. Charleroi, ked doma dostali naloz od Lottomaticy, proti Cajasolu, ktory naposledy prehral, ho mozu dostat rozhodne tiez a vacsi nebude len preto, ze domaci o to nebudu mat zaujem.

Oostende vs GC, under 148,5. Urcite zapas z tych par O/U (totals), ktory splna moje vysoke naroky. Oostende potrebuje vyhrat, aby zostal v dobrej pozicii, podla mna na to, a je to aj dobry namet pre tip, pretoze aj vdaka vysledkom v 1.kole je kurzova pozicia hosti velmi vyrazna. U Oostende plati, ze je skor lowscore, len v Belgicku to mnohokrat nie je moc vidiet. Staci ale, aby si zahrali na europskej scene a ono sa to hned ukaze. GC, Cantu v domacom prostredi nebol idealny super, k tomu nevhodny priebeh a 182bodov bolo na svete. V ACB ale zatial prinasa v tomto smere radost, takze zatial nemam dovod, aby som z underoveho vlaku vystupoval, toboz, ked super nie je zly.

Lottomatica vs Nancy, Nancy ML. To iste ako s tipom na Artland, hcp nevyzera zle, ale ML vyzera daleko lepsie. Tu som chytil dokonca kurz 4,8 a napr. 4,7 ma stale SB. Nancy je pre mna timom, ktory z LNB celkov ma pre mna najvacsiu vahu. Tim, ktory dokaze vyborne branit, tim, ktory ma hracov, ktory dokazu dat behom chvile 2-3 trojky, tim, ktory ma zohrane podkosove duo, tim, ktory je z pohladu bookies a formatu Eurocup neznamou, t.j. maju tendenciu ho podcenovat. K tomu skvely vysledok Lottomaticy, ktora rozmetala minuly tyzden Charleroi na ich pode. Vysledok je jednoznacny, tip na Nancy. Jedine, co sa mi "nehodi do kramu" je prehra Lottomaticy proti Venezii v druhom kole Lega A. Under varianta, ale skor krajna, nez primarna.
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.10.2014, 21:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Artland se teda hodně snažil, ale nevyšlo mu to... To už by bylo moc Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.10.2014, 21:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V jednej vete si to zhrnul velmi presne, to sa musi uznat Very Happy .

Pozitivom je snad len to, ze to Artland udrzal (takze 1z3 z tych klucovych ML) a znalost pomerov v zapasoch Zaragozy (kde ma mohla v zavere pochovat len remiza, tak som sa trochu poistil, ked som ju tu uz tak mysticky predpovedal - inak povedane, zakrikol).

Bolo by vyhodne, keby sa zisli funkcionari Zaragozy a Volgogradu a vymenili si materialy - Volgograd naucit Zaragozu ako urobit zo 165-bodoveho zapasu 155-bodovy a vice versa.

Snad mimo ZG, kde to islo z kopca hned od uvodu, resp. minimalne sa to nevyvijalo nijako prevratne v moj prospech, to v kazdom dalsom zapase postupne islo z kopca (alias 1.polcas super, vacsinou to prezilo aj 3.stvrtinu a ta posledna, to uz bolo peklo). Skoda len, ze to nebolo ako v prvom tyzdni, kde francuzsky tim zazracnou vyhrou otocil sipku z minusu do plusu (vtedy Strasbourg, dnes to s Nancy uz nevyslo a pritom ani nebol potrebny taky zazrak).

Minusik, nabuduce to moze byt len lepsie...
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 28.10.2014, 11:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

28.10/20:30 Reggiana-Strasbourg, TIP 2 AH -3.5 (Marathonbet 2) 4/10

Osobně nemám info, ani se nevyznám v basketbalu, ale jsou zde docela silné poklesy kurzů a velice pravděpodobně to půjde ještě o dost níž a to rychle, protože všechny tipy co postne na Oddsportalu jeden chlápek jedou velmi rychle dolů (ne snad ani kvůli němu, ale on už to taky bere asi někde na velkém fóru).
Reiko
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.2.2007
Tipy a sázky: 1638
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2014, 1:29 Předmět: pozor na trap od books !!!!
Pište tipy na sázení
Citovat

Zielona Gora(0-4) - Ventspils(1-3)

Souboj nejhorších celků v rámci sk. F o naději na postup ze skupiny. Ventspils odstartoval skupinu domácí výhrou nad Voli 82-75, pak ale přišel útlum a tři prohry v řadě, povětšinou po nezvládnuté 4.čtvrt. Herní projev lotyšů se ale lepší, zejména v def. Po porážce s Karsiyakou se trenér Stelhamers zaměřil na důslednou obranu a následně jeho svěřenci dovolili Paoku pouze 4! útoč. doskoky(Karsiyaka 18, Lokomotiv 12). Stejně se chce jeho tým prezentovat i na palubovce polského vícemistra.

Zato forma poláků je vyloženě tragická. Za posl. 8 zápasů dvě usmolené výhry v Tauron lize. V eurocupu pak bilance 0-4 a vše debakly s dvouciferných rozdílem(min. 14 bodů).. Laxní, odevzdané výkony a katastrofální obrana(avg. 89 inkas. bodů na zápas) naznačují minimální motivaci Z. Gory v letošním ročníku Eurocupu. Začíná se hovořit o špatně namixovaném týmu a nefungující týmové chemii. Domácí hráči jednoduše netáhnou s cizinci za jeden provaz. Řekl bych, že toto vše se projeví i dnes a domácí navážou na mizernou formu posledních dní a prohrají i pátý zápas.

Books se tím dropem evidentně jen snaží zmást sázkaře:
http://www.oddsportal.com/basketball/europe/eurocup/zielona-gora-ventspils-viyOfLrJ/#home-away;1


Ventspils +5,5......1,98 Pinnacle (8/10)


Stelmet má taky velké problémy s koncentrací v začátcích zápasu. Posl. čtyři zápasy po půlce prohráli, naposledy dokonce i doma s podprůměrným Štětínem. V eurocupu se dají 1.půlky Stelmetu označit za "odchozený":
@Karsiyaka 27:50!
Buducnost 34:47
@PAOK 33:45
Laughing

Ventspils(1.poloč.) ML....2,5 bet365 (6/10)
P4P
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.5.2014
Tipy a sázky: 206
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 19.11.2014, 15:23 Předmět: 19.11/18:30 Buducnosť-Ventspils tip 1/4 1 -2.5 (1.93 PinnacleSports) 5/10
Pište tipy na sázení
Citovat

19.11/18:30 Buducnosť-Ventspils tip 1/4 1 -2.5 (1.93 PinnacleSports) 5/10

Tip na výhru o 3 body domácich hneď po prvej štvrtine .

pre-match kurzy 1.20-4.54

Domáci su silnejší , hrajú kvalitnejšie ligu , čiže aj hráči su lepšie na tom po väčšine stránok .

Buducnosť musí dnes vyhrať , 1.zápas skončil prekvapením 82:75 pre Lotyšov , (2.75-1.47)

Kurzy su správne nastavené , ide tu hlavne o motiváciu a myslím že 3 pts nie je problém pokryť už v 1/4 , keď dokážu vyhrať nad Euroligovým účastníkom CZ Belegrad prvý polčas v normalnom ligovom zápase , myslím že s pomstou v očiach , motiváciou a domácim burlivým prostredím to by nemal byť problém . Samozrejme je to basket Lotyši môžu vyhrať trebárs aj polčas , ale zápas nie , Zápas skončí tak v rozmedzí minimálne 5 pts až tých 15 pts pre domácich Američanov
P4P
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.5.2014
Tipy a sázky: 206
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 25.11.2014, 17:02 Předmět: 25.11/19:00 Zielona Gora - PAOK tip 2 ML (1.80 Coral) 6/10
Pište tipy na sázení
Citovat

25.11/19:00 Zielona Gora - PAOK tip 2 ML (1.80 Coral) 6/10

Poľský tím je jeden z najväčších sklamaní v Európe.
Posledný zápas hrali vonku v sobotu a vyhrali nad Anwil Wloclavek, což je podpriemerný klub .
V eurocupe sú posledný 0-6

Paok si dnes môže zaistiť postup zo skupiny.
23.11 posledný zápas prehrali o 25 pts v Olymp. čiže dosť sklamaním ale tam by aj tak nevyhrali , sústredili sa na tento match aby zaistili postup a mohli potom sústrediť na svoju Greece league.

Prvý match vyhrali doma 85-66 (1.50-2.65)
P4P
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.5.2014
Tipy a sázky: 206
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 26.11.2014, 14:06 Předmět: 26.11/17:00 Khimky-Olimpia tip 2nd half 1 -8.5 (1.97 Unibet) 6/10
Pište tipy na sázení
Citovat

26.11/17:00 Khimky-Olimpia tip 2nd half 1 -8.5 (1.97 Unibet) 6/10

Khimky jednoznačná výhra dnes , o tom niet pochýb (1.03-13.00)
Celý týždeň sa pripravovali na zápas .
Tréner aj hráči idú na 100 percent celých 40 minút.

Hostia počítajú veľké absencie.
Coach of Olimpija said "Some players still look for their shape. The game will use to raise a certain shape of these players. The meeting of Moscow is not also important as the one who follows in the weekend in ABA League when MZT Skopje comes".

Hostia sa budú sústrediť na další match skôr vo svojej lige.
Avšak prvý polčas hrýzť môžu , najlepšie pre náš bet by bolo keby boli tak o 5-8 bodov dole . vyhrávať zrejme , teda skoro určite nebudú.

Prvý H2H na Eurocupe 2014 vyhrali Moskovčanie o 3pts.
Čiže vyrovnaný match.

Stávka že domáci vyhrajú druhý polčas (tretiu a štvrtú štvrtinu ) o 9 bodov.

GL
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 3.12.2014, 9:29 Předmět: EVROPA: Eurocup
Pište tipy na sázení
Citovat

3.12/19:00 Pinar Karsiyaka - Ventspils

http://www.livesport.cz/zapas/Szd18vDI/#tabulka;table;overall

U tohoto zápasu chci upozornit na určité informace z internetu. Padá to tak moc, že se to dá nazvat hromaďák, ale zase je k tomu důvod. Otázka je zda jmenovaní hráči také do zápasu nenastoupí. Nechci tipovat ani tak ani tak. Spíše chci upozornit na určitou informaci, která se šíří na internetu.

Pinar Karsiyaka - Ventspils domácí májí už téměř zajištěn postup a za tři dny je čeká důležitější zápas s Trabzonsporem. Ale to hlavní je že několik hráčů má zdravotní problémy ( 7 kráčů bylo hospitalizovano)

Playmaker Bobby Dixon (18,3 koševa, 5 asista, 4 skoka po utakmici), Jon Diebler (15.4 koševa, 4.6 skokova po utakmici), Kenny Gabriel (8.7 koševa, 4.5 skoka po utakmici), D.J.Strawberry (6.6 koševa, 3 skoka po utakmici), Demir Mutlu (4.7 koševa), Guven Egemen, Inanc Koc. Kromě toho v posledním zápase si Juan Palacios vyvrtnul kotník a jeho start je nejistý.

U tipu je upozornění, že pokud jmenovaní hráči nastoupí tak s přehledem domácí vyhrají. Je to o tom jak jsou ty absence vážné. Je třeba to sledovat.
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 17:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Banvitspor - Sassari Tip over 163.5 // Kurz 1.97 // 5/10 (marat)
Zajímavý zápas ve kterém tipuji over. Sassari samozřejmě velice ofenzivní tým, který hraje rychlý basketbal, v Eurolize jeden z nejvíce bodujících týmů. Navíc po domácí porážce s GC je to skoro must win.
Banvit je také spíše ofenzivní tým, proti podobným ofenzivním týmům jako Sassari se mu daří a celkově se dá očekávat, že to bude high scoring game. Lajna je pro mě hodně nízko.
Zahraji si radši za menší vklad, protože hostům zřejmě bude chybět Hodge, ale pořád se mi ta sázka dost líbí.


Naposledy upravil elxter dne 13.01.2015, 21:03, celkově upraveno 1 krát.
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 19:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za Sassari žádný Hodge nehraje. Jak dlouho chceš předstírat, že ty tipy jsou tvoje?
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 19:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jde samozřejmě o Sosu, Hodge jsem předtím zkoumal u Zenitu, pravděpodobně jsem to prohodil. Nevím, proč by neměly být moje. Zkontroloval jsem pro jistotu BA a nakolik je tam info o Sosovi (stejně jako je na stránkách Eurocupu v prohlášení trenéra), tak o overu se tam nikdo nebavil.
Na basket sázím dlouhodobě, s proměnlivou úspěšností. S tou přepsanou PLK to byl úlet (absolutní), omluvil jsem se, posypal jsem si hlavu, smazal to, byla to kravina. Nevím, jaký člověk by takto vzal další tip a hned pod to ho týden na to prásknul, ať už by tím chtěl dosáhnout cokoli. Uvědomuji si, že teď tu každý po mně půjde jak blázen. Ale nevím, proč by na základě toho, že mi ujelo jedno jméno ta sázka neměla být moje?
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Netuším, co tě k tomu vede, ale pokud si člověk založí 29.listopadu deník, během 10 dní vsadí jediný basket, dává samé fotbaly proložené biatlonem, pak si dá chvíli pauzu a najednou po Vánocích začne sypat baskety po tunách, vytáhne zápasy Eurochallenge, finské nebo estonské ligy, může se opravdu spolehnout, že mu někdo sežere, že jsou to jeho tipy. Nehledě na ty tipy z NCAA na zápasy týmů třetí stovky ratingu.
elxter
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 28.11.2011
Tipy a sázky: 101
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 64
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.01.2015, 22:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za brilantní rozbor mého deníku a toho co můžu a nemůžu sázet, příště si dám pozor, abych svým tipem náhodou nevybočil z řady jiných tipů.

Můj deník neodráží vše co sázím nebo nesázím. Se zaplaceným přístupem do databáze eurobasket.com v pohodě můžu sázet estonskou, finskou nebo i mozambickou ligu s relativním dostatkem informací, o soutěži, hráčích aj - protože samozřejmě nejde o tipy založené na dlouhodobém sledování soutěže, fyzickém sledování zápasů a tak, tak je nikomu nikam necpu, píšu si je do svého deníku, zkouším to.

Jinak nemám pocit, že se musím nějak ospravedlňovat. S PLK to byl úlet, omluvil jsem se, pokud kvůli tomu někdo nebude brát moje tipy potaz, tak je to jeho věc a je to docela pochopitelném, ale jinak budu s dovolením svoje tipy psát dál.

A asi jsme tu off-topic, takže případně pokud k tomu ještě něco chceš, tak si to můžeme vyříkat po SZ.
grafyk



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.3.2015
Tipy a sázky: 1704
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 253.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 4.03.2015, 13:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cantu - UNICS Kazaň Tip under 146.5 (Pinnacle 1.88) 7/10
Vnímám klíčové dva faktory. Ten první je, že oba týmy jsou poměrně low-scoring. Jedná se o nejhorší a čtvrtý nejhorší tým Eurocupu v ppg. A oba týmy v tomhle gardu hrají i svoje "domácí" soutěže. Tím druhým je výrazně kvalitní obrana Cantu (a to právě zvláště doma), která vyrovnává v podstatě jediný minus - zvýšené tempo a střeleckou potenci na domácí palubovce.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy