Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Other leagues

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.11.2014, 23:03 Předmět: Basket: Other leagues
Pište tipy na sázení
Citovat

PAOK vs Panathinaikos
under 147,5 @1,925 (4/10 - Pinnacle)

Grecko netipujem, ale tieto timy nepovazujem za "Grecko", s oboma som v kontakte v Eurolige, resp. v Eurocupe a obidva radim rozhodne k underovym.

Hranica vyzera fajn, na grecku ligu urcite. Vklad je upraveny prave pre potreby Grecka, t.j. az tak nevidim do pozadia, netipujem ani zdaleka pravidelne tuto ligu od toho celkoveho upadku cca 3 sezony dozadu.

///////

Sassari vs Pesaro
over 166 @1,91 (3/10 - Coral)

Docela rychlo to padlo, ani sa moc necudujem, resp. rychlo, uz je nieco po 22 a hranice sa vypisuju najneskor nieco po obede den pred zaciatkom daneho zapasu.

Legu A uz x rokov netipujem, mafia a podivne vysledky s tym spojene ma odradzaju, na podivne vysledky a narocny boj so sutazou mam predsa ACB a to mi staci.

K tipu, Sassari pozname - bezhlave utocenie, velmi prijemna obrana pre supera. Obrana je zamerana na riziko - vypichnem loptu a idem si pre easy 2body alebo prepadnem a lahky kos da super. Zapas s Kaunasom som nevidel, vysledok podla ocakavania (0-4 vs 4-0 je idealny matchup pre domaci tim, ktory hracsku kvalitu ma, ale nespolahlivo ju dokaze zurocovat, takze otocka z pozicie favorita do jasneho outsidera bola prijemna + zapas doma v specifickych podmienkach vs prekvapenie uvodu Euroligy, ktore tazilo z dobreho rozpisu a urciteho potrebneho stastia, ktore je k bilancii 4-0 potrebne), zaujimavostou bolo pocet strat hosti (31) a pocet ziskov domacich (neskutocnych 22). Aj kvoli tomu nebolo potrebne k 92bodom a k vyhre ziadne extremne cislo spoza perimetra (6/19 myslim).

Pesaro, klasicky nizkorozpoctovy taliansky tim, ktory sa primarne snazi prezit/zachranit. Rovnaka tvorba timu ako v minulej sezone, rovnaky coach, rovnaky 6.hrac, ktory doplna americku skladbu, oproti minulej sezone sa pramalo zmenilo. Americki mladici z NCAA, ktori v Europe hraju prvykrat, samozrejme potrebuju cas na adaptaciu. Postupom casu je vidiet progres, v minulom tyzdni dokonca prvykrat vyhrali doma proti eurocupovej Lottomatice. Strach celeho tipu je zalozeny na tom, co predvedu hostia vonku, zatial to totiz nebola ziadna velka slava.

Ja verim, ze za predpokladu, ze zapas bude jasny, tak pri style hry oboch timov to bodom naopak pomoze, ak zapas jasny nebude, bude to z dovodu, ze aj hostia skoruju, takze pre over takisto len dobre. Hranica vysoko, ale toto je ten cistokrvny run and gun basketbal, v ktorom sa Sassari vyziva a mladici z NCAA v drese Pesara nebudu proti (viz nad 160 hrali aj s Reggio Emilia, resp. aj Lottomaticou, co su rozhodne timy, ktore dokazu odbranit zapas viac nez slusne).

//////

Galil Gilboa vs MTA
Galil Gilboa ML @6,54 (1,5/10 - Pinnacle)

Stupa to na domacich, dovodom je snad len vitazstvo MTA v Unicaje, inak fakt neviem. Ani ma to prilis nezaujima, ked ma pravdu povedat.

MTA nehra dobre, zranenie Pniniho spred tyzdna problemom MTA rozhodne nepomohlo, stratilo v podstate jedineho klasickeho snipera spoza perimetra pri fakte, ze Landesberg tuto ulohu (zial) nenaplnuje. O novych hracoch sa diskutuje a sniva neustale, zatial ale nikto neprisiel a je otazne, ci vedenie vobec chce niekoho priviezt v dohladnom case.

Tazko mozem posudit kvalitu timu Galil Gilboa, faktom je, ze viem posudit kvalitu Hapoelu Jeruzalem, Cedevitu a z casti aj Hapoelu Tel Aviv, s ktorymi v poslednom obdobi hanebne MTA prehralo a nejednalo sa o ziadne tesne koncovky. Galil Gilboa nema zranenych hracov, kurz na domaci tim viac nez slusny.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.04.2015, 12:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Karhu vs Kataja
over 171,0 @1,97 (4/10 - Pinnacle)

Zakladne casti ligovych sutaziach vrcholia po celej Europe (s vynimkou napr. Balkanu, kde sa druha cast rozbieha az po skonceni dlhodobej casti Adriatickej ligy s nastupom elitnych timov jednotlivych krajin), nie inak tomu je vo Finsku.

Zapas dvoch spickovych timov, druheho s tretim. Finsku ligu povazujem nadalej za jasne overovu, aj ked mozno v tejto sezone to nie je az take zrejme, resp. sa tam vyskytuje aj pomerne dost zapas pod 150, resp. tesne nad 140 bodov. Suboju tychto dvoch by nemala chybat potrebna kvalita. Posledne 2 tohtosezonne zapasy skoncili bodovou prestrelkou, pricom 165+ padlo v zapasoch tychto dvoch timov v poslednych 3 (Karhu), resp. 6 (Kataja) zapasoch.

///

Partizan vs Mega Vizura
over 160,0 @1,97 (4/10 - Pinnacle)

Tentokrat rychly pohlad do Srbska, ako som spominal, druha faza zakladnej casti (resp. nadstavbova cast, ked chceme byt presni) zacala len nedavno, minuly tyzden uz s ucastou CZ, Partizanu, alebo Megy Vizury.

Mega Vizura je vyber talentovanych mladikov, kde najviac zaziaril Nikola Jokic, ktory bez diskusii vyhral ocenenie pred MVP zakladnej casti Adriatickej ligy. Je dolezite, ze vsetci mladici su zdravotne OK, ako aj som zbadal na supiske novu zahranicnu akviziciu, Coreyho Webstera, reprezentanta Noveho Zelandu.

Partizan smeroval sezonu prave k tejto faze - dostat sa do F4 Adr. ligy, kde moze vyhrat ktokolvek a CZ to rozhodne nema iste a zvitazit aj v Srbskej lige, kde znova s najv. pravdepodobnostou znova vo finale narazia na uhlavneho nepriatela - tim Crvena Zvezda.

Lajna 160, resp. okolo tohto magickeho cisla. Talentu na oboch stranach neurekom, posledne 2 zapasy hrane v Belehrade skoncili pomerne jasne nad 160, zaroven plati, ze tieto zapasy su hraju trochu vo volnejsej atmosfere na palubovke, obom timom je jasne, ze si v PO zahraju a ze sa mozno stretnu v semifinale, rozdiel medzi tymito tromi timami (+ mozno Metalac) a zvyskom je znacny.

///

Lublin vs Wroclaw

over 159,5 @1,934 (5/10 - Pinnacle)

Prekvapivo velmi nizka hranica, ked uvazime, ze prvy vzajomny zapas skoncil vyhrou Wroclawu 100-75 a ze posledne 2 zapasy kazdeho z timov isli minimalne na hranicu 174 a viacej. Polska liga je pomerne dobre vybalancovana, t.j. sa v nej miesia timy, ktore brania velmi dobre s timami, ktore nevedia absolutne ako a preco vobec by mali branit. Menej ako 160 by ma osobne velmi prekvapilo..

///

Jezioro Tarnobrzeg vs Czarni Slupsk
-14,0 Czarni Slupsk @1,952 (3/10 - Pinnacle)

Czarni Slupsk taha seriu 4 vyhier v rade, naposledy vyhrali bez problemov doma nad problemovym Anwilom, avsak zaujimavejsim pocinom bolo domace vitazstvo o 2 body nad lidrom zo Zielony Gory.

Osobne sa mi nechce verit, ze Jezioro predvedie co i len nieco velmi podobne tomu, co sa odohralo pred tyzdnom v zapase so spominanym lidrom, kde to dokonca vyzeralo, ze Jezioro zapas vyhra a to bol hendikep na domacich pred zapasom cez 20bodov. Napokon sa uplna senzacia nekonala, aj ked prehra o 6bodov ma urcite prvky velkeho prekvapenia. Treba spomenut, ze kolo predtym dostalo Jezioro doma o 39 od Trefl Sopoty, co sa viacej blizi realnym moznostiam tohto celku s okliestenou zostavou bez patricnej kvalitny hracov z lavicky.


Naposledy upravil UselessToo dne 6.04.2015, 11:35, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.04.2015, 14:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prienai vs Siauliai
over 153,0 @2,04 (5/10 - Sbobet)

V mysli patram, ci som niekedy hral na Siauliai iny tip nez over, hladam a patram asi marne. Prienai je druhy najhorsi celok litovskej ligy, Siualiai patri k tomu horsiemu priemeru, celkovo dlhodobo k priemeru, kde plati jednoducha poucka, ze tretim najlepsim timom v Litve moze byt na kratky usek takmer ktorykolvek tim, ale elitne duo vladne dominantne a neohrozene, aj ked najdu sa vynimky, viz v minulej sezone finalova ucast Neptunasu Klaipeda.

Skoda, ze som nezbadal zapas, ktory sa prave hra medzi Nevezisom a Neptunasom, sice uplne ina hranica, ale zato aj daleko kvalitnejsi Neptunas a teoreticky aj vhodnejsi super - outsider. Inak su si tie tipy velmi podobne - horsi tim doma, vonku tradicne overovy celok, ktory minimalne v tomto pripade je trochu tichym spolocnikom, kedze v dvojzapasoch s Juventusom a Ventspilsom sa logicky odmlcal. Oba timy su zname pre pomalsie tempo hry, ked k tomu pridame, ze ani Siaulai uz nehra ten run and gun z minulych sezon, kde atakovat 200bodov v zapasoch bola takpovediac povinnost, skore na urovni 120-130 az tak neprekvapi.

Dolezitym poznatkom je stav sutaze - blizi sa koniec, Siauliai sa dopredu neposunie, avsak PO poziciu ma uz istu, naopak domaci PO bez sance a na zostup to takisto nevyzera, co je plusom, ze este domaci k potvrdeniu postavenia nemozu uplne vypustit zaver sutaze, aj ked su si vedomi, ze 6 vyhier bude stacit k prezitiu aj pre dalsiu sezonu.

/// Zapas zacina za 35minut!!! ///

// Dve zaujimavosti z tychto tipov, to len aby som priblizil, ze som narazil na vyrazne milniky ich sezon (zial).. Prienai, sice biedny tim, ale aby doma dali len 50 bodov proti Siauliai, to je skoro na Nobelovku. V sezone pritom doteraz a to zo vsetkych hranych zapasov dali minimalne 59bodov, kedze padlo 137bodov + 10, mozeme vidiet, kde to vyrazna viazlo. Vo Finsku prakticky to iste, Karhu doma v tejto sezone najmenej 72bodov (pri jednej z dvoch prehier), v danom zapase proti Kateje len 63! //
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.04.2015, 14:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gottingen vs Braunschweig & Gran Canaria vs Khimki
Gottingen ML & Gran Canaria ML @2,92 (2/10 - Pinnacle)

Dva tipy, ktore sa tak dlho navzajom hladali, az sa uspesne nasli. Tipy z kategorie rizikovych, uz len jednoduchym pohladom o co v nich ide. Finale, koniec diskusie a priamy suboj o 8.miesto v PO, takisto je vsetko povedane.

Dovody? Da sa povedat, ze nevidim ani jeden dovod, aby domace timy boli bookiesakmi brane ako tie horsie. Ta chyba vo vypisanych kurzoch je minimalna, avsak v oboch pripadoch som si pomerne lahko vybral prave domace timy ako tie, ktore by dnes mali triumfovat, byt uspesnejsie.



--------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 30.4.2015 --------------
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy