Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
NFL (Kebabking & Phaennomen) blog - listopad 2015 (+37,26 unitů ... Yield +25,88 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 3
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13018
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506Hodnocení kvality tipů: 506
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.10.2015, 22:05 Předmět: NFL (Kebabking & Phaennomen) blog - listopad 2015 (+37,26 unitů ... Yield +25,88 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

NFL (Kebabking & Phaennomen) blog - listopad 2015

Naposledy upravil propitak dne 3.12.2015, 9:24, celkově upraveno 1 krát.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 31.10.2015, 12:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sezona se pomalu blíží do své poloviny. Hrozně to utíká. Ve čtvrtek Patriots doma udrželi neporazitelnost, smázli Dolphins 36-7 a významně ublížili jejich šancím na playoff. K zápasu jsem write-up nestihl, ale pro mě to bylo no bet. Ostatní zápasy rozeberu.

1. 11. 2015, 15:30
Lions vs. Chiefs (London) - tragické představení Lions proti Minnesotě bylo poslední kapkou a stálo práci několika lidí včetně ofenzivního koordinátora Joa Lombardiho. Ofenziva nedokázala vymyslet, co dělat s kreativními blitzy Minnesoty a Vikings hned třikrát vytěžili sack v akcích, kdy O-line Detroit zkusila bluffovat s running blocky při passové hře. Uvidíme, jestli bude mít změna nějaký pozitivní dopad a pokud ano, jak rychle to bude trvat. Bohužel pro útok Lions je toho ke spravení opravdu hodně, od ofenzivní line, běhovou hru až po samotného QB. Běh Detroitu je z hlediska efektivity jeden z nejhorších a na pohled podle mě nejhorší vůbec a drobná úprava schématu by mu měla prospět téměř okamžitě. Chiefs zvládli souboj s Pittsburghem, ale určitě nepřesvědčili. Za Steelers nastupoval třetí QB Landry Jones a z nějakého důvodu upustili v Pittsburghu od bezpečného gameplanu, který měli načrtnutý pro Vicka a chodili často hluboko do pole. Ofenzivní EDSR Chiefs bylo 11% a ani rovných 6 yardů na play určitě neukázala žádné zlepšení v útoku. Toto vítězství patřilo obraně s +3 T/O ratiem. Do londýnského zápasu nastoupí oba týmy ve skoro plné síle, jediné otazníky visí nad Detroitským tacklem LaAdrianem Waddlem a cornerem Rasheanem Mathisem. Kansasu bude chybět guard Ben Grubbs, end Mike DeVito a linebacker Ramik Wilson a hlavně by se jim měla vrátit jediná deep-threat v podobě Jeremy Maclina, který kvůli lehkému otřesu mozku minule nenastoupil. Chiefs mají ještě šanci (necelých 5%) vybojovat postup do playoff a oba týmy mají určitě větší potenciál, než naznačuje jejich record, zvlášť ofenziva Lions vzhledem k síle receiverů zatím nepochopitelně tápe. Podle mě to už o moc horší být nemůže a naopak Detroit má obranu, která cizím QB povoluje 80% přesných passů. To dokáže rozházet i Alex Smith. Pokud se line pohne na 44, tak dám over. Moje line: Chiefs -3, total 46.0.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 31.10.2015, 13:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1. 11. 2015, 19:00
Buccaneers @ Falcons - po úvodní dominanci tým Atlanty Falcons výrazně zpomalil. V New Orleans se dopouštěli mnoha nepřesností a hloupých fumblů, některé budiž svedeny na náhradního centra. V Tennessee se k výhře vyloženě protrápili, ale nakonec díky obraně získali šesté vítězství a nadále se drží v boji nejen o divizní výhru, ale teoreticky i o domácí hřiště v playoff. Nyní je čeká v teprve druhém divizním střetnutí této sezony doma Tampa a podle mě to je pro Atlantu ideální match-up. Dan Quinn umí připravit skvělý game plan proti náhradním / rookie QBs a cover 3, který Falcons praktikují, vyžaduje přesné hluboké passy. To sice Jameisi Winstonovi zatím šlo (47% kompletace na 20+ air yards passech), ale tento týden mu budou chybět dvě velké zbraně, receiveři Louis Murphy a Vincent Jackson. Bucs jsou z hlediska efektivity v obraně jedni z nejhorších - hodnocení jako 29. v časové eff. a 32. v YPP, navzdory tomu, že měli stejně jednoduchý rozpis jako Atlanta. Navíc je velký rozdíl ve vzdálenosti na jakou chodí oba útoky na třetí downy a Bucs na dlouhých třetích downech dosahují nadprůměrných výsledků, které nejsou dlouhodobě udržitelné. Ztratit dva starting receivery taky nepomůže. I když podle mého modelu vyhraje Atlanta 28-20, tak hraji TT over, protože podle mě už se Falcons rozjedou, hrají v domácím dome a Winston má zrovna v tomto zápase velký potenciál udělat nejednu kritickou chybu při špatně přečtené coverage, protože Quinn je proti nezkušeným QB hodně kreativní. Moje line: Falcons -7.5, total 47.5. Play: Falcons TT Over 29.5.

1. 11. 2015, 19:00
Cardinals @ Browns - těžký spot pro Arizonu Cardinals, která má po výhře nad Baltimorem krátký týden. Cards jsou momentálně na vrcholu své divize a podle mých metrik i na vrcholu NFL. Na tento tým je radost pohledět a pokud mají dobrý den, těžko se hledá jakákoliv slabina. Pokud se nevyspí, trápí se v red zone, kam se dostávají průměrně pětkrát za zápas. Na mizerné RZ ztroskotali dva zápasy s Pittsburghem a St. Louis. Carson Palmer na stará kolena kompletuje passy, které by si dříve ani nedovolil hodit, ale v neděli mu nejspíš bude chybět receiver John Brown, jeho druhý nejoblíbenější terč. V Clevelandu by měl i přes zdravotní patálie nastoupit RB Robert Turbin a snad domácím pomůže trošku rozjet běhovou hru, která byla zatím katastrofální. Arizona to proti odpočaté obraně Clevelandu nebude mít jednoduché, ale je otázka, jak dlouho vydrží odpočatá. Určitě je tu potenciál pro nějaký live bet na body Arizony, pokud se jim v prvním poločase nebude bodově dařit. Total je podle mě nafouklý, protože oba týmy jsou dohromady 11-3 k overu. Patrně až zítra budeme vědět, jestli za Cleveland nastoupí Josh McCown nebo Johnny Manziel, ale pro total to není důležité, oba budou hrát za spolehlivou O-line v jednom z nejpomalejších útoků NFL, který se pro šanci na upset musí opřít o krátké a intermediate passy. Moje line: Cardinals -4.5, total 44.5. Play: 1H UNDER 23.0.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.11.2015, 10:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

WEEK 8:
Chiefs - Lions - zápasy v Londýně jsou tradičně zajímavé a padá i dost bodů. Týmům už prakticky o nic nejde, potenciál Lions v útoku rozhodně je a děravá obrana určitě nabídne Chiefs možnosti ke skorovani. O45 3/10 @1,9

....
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.11.2015, 11:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1. 11. 2015, 19:00
49ers @ Rams - San Francisco jde z prohry proti Seahawks, když skórovali v patrně nejnudnějším TNF této sezony pouze tři body. Ve dvou zápasech předtím Colin Kaepernick naznačil, že by passová hra možná i mohla fungovat - to bylo proti Giants a Ravens (16. a 31. passová obrana), aby se proti rivalům ze Seattlu vrátil zpátky na zem. Tentokrát proti sobě bude mít jednu z nejlepších obran ligy, která je sice hodnocená pouze jako 19. proti přihrávkám a 5. celkově, ale Rams se střetli s nejtěžší passovou hrou na obou stranách míče. Dá se očekávat, že Rams, kteří jsou zatím v útoku opravdu hodně jaloví se konečně rozjedou i v ofenzivě a nebudou zbytečně komplikovat práci své obraně. Očekávám, že budou celý zápas kontrolovat, zvlášť když San Franciscu bude chybět první running back Carols Hyde. Live bet, pokud se 49ers podaří první poločas. Moje line: Rams -7, total 41.0.

1. 11. 2015, 19:00
Giants @ Saints - zápas, ve kterém se nejvíce rozcházím s vypsanou line. Giants jsou podle mě kvalitnější tým a ne +3 dog a navíc nečekám tolik bodů. Saints jsou sice doma velmi silní a po upsetu proti Atlantě, který mě tolik nepřekvapil, si vyšlápli i na Indianapolis (to už překvapilo hodně), ale dokážou v sezoně, která měla být ve znamení rebuildingu ještě udržet formu a promluvit do pořadí v nabité NFC South? Útok Giants se i nadále musí obejít bez receivera Victora Cruze a receiveři jsou vedle obrany kapitola, kterou tým z New Yorku musí spravit - 22 dropnutých passů znamená, že Eli Manning má kompletaci jen 65%, navzdory přesnosti přihrávek 73% (#5). Giants by proti téhle obraně měli být efektivní ve své up-tempo offense a postupně se krátkými přihrávkami prokousávat polem, naopak si myslím, že Brees dnes nebude v ofenzivě, která je závislá na yardech po catchi, tak efektivní jak ukazoval v posledních dvou týdnech. Moje line: Giants -1, total 46.5. Play: Saints TT UNDER 27.

1. 11. 2015, 19:00
Vikings @ Bears - Minnesota Vikings jsou asi nejméně nápadným 4-2 týmem, který v posledních letech pamatuji. V NFC North, kde jsou díky Aaronu Rodgersovi každoročně skoro automaticky vítězem Packers, si můžou pojistit druhou příčku na hřišti divizního rivala, který se zatím silně trápí. A podle mě jsou mírnými favority, ale jako člověka, který před sezonou Minnesotě věřil mě znervózňuje hlavně Teddy Bridgewater. Ten zatím vůbec nenavázal na skvělé výkony ze závěru loňské sezony, Vikings jsou v passové hře průměrní navzdory tomu, že hráli proti 8. nejlehčímu rozpisu obran. Nemůžu si pomoct, ale když neměli v backfieldu Adriana Petersona, hráli o dost lépe. Úroveň soupeřů navíc měli oba týmy zcela rozdílnou a hlavně u Bears dnes zjistíme, jestli se dají brát aspoň trochu vážně. Moje line: Vikings -1, total 43.5.

1. 11. 2015, 19:00
Chargers @ Ravens - souboj dvou týmů, které jsou o dost lepší, než naznačuje jejich record a jejichž šance na playoff jsou bohužel i tak minimální. Podle NFLproject mají Chargers šanci 2.9% a Ravens 1%. Je to škoda, protože oba týmy rozhodně měly potenciál dostat se do playoff, ale Ravens přes všechna zranění bolestivě zjistili, že bez Suggse obrana nefunguje a Flacco je poloviční, pokud k sobě nemá top receivery. Na druhé straně Philip Rivers se svými receivery podává skvělé výkony navzdory špatné běhové hře, ale nedokáže setřást kletbu “trápíme silné týmy a prohráváme se slabými”. Letošní Baltimore Ravens jsou prvním týmem v historii NFL, který prohrál prvních šest zápasů roku o TD nebo méně. Chargers v těsných zápasech prohráli čtyřikrát. Prohry v těsných zápasech obvykle nejsou znamením vyloženě špatného týmu a dlouhodobě se výsledky vyrovnají, ale co naplat - když je takových proher šest v sedmi zápasech, sezona bývá obvykle v tahu. Aby toho nebylo málo, San Diego i Baltimore jsou dva z největších smolařů, co se týče fumblů (dohromady vybojovali jen 10 fumblů z 26) a Chargers doposud měli nejhorší startovní pozici v obraně i útoku. Sečteno podtrženo, není divu, že mají oba týmy rozjetou šňůru tří proher v řadě. Dnes budu věřit tomu, kdo hraje ve schůdnější divizi a má reálnější šanci vrátit se do hry o playoff, protože silné domácí prostředí Baltimoru je letos zatím celkem bez efektu. Moje line: Chargers -0.5, total: 46.0. Play: Chargers +3.5.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.11.2015, 13:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1. 11. 2015, 19:00
Bengals @ Steelers
- spolu s Packers @ Broncos jeden ze zápasů týdne. Neporažení Cincinnati Bengals zavítají po volném týdnu do Pittsburghu, kde by konečně měl po zranění kolene nastoupit Ben Roethlisberger. Jeho zranění mohlo celou sezonu tohoto týmu zničit, ale i bez Big Bena dokázali Steelers dotáhnout zápas proti Rams a pak vybojovat dvě vítězství ve čtyřech zápasech, což je v mých očích posunulo na jednoho z nejvážnějších kandidátů na Super Bowl. Nebylo by vůbec překvapivé, kdyby se tyto dva týmy v playoff střetli znovu. Domácí budou mít v útoku plný arzenál zbraní a i když Ben bude v kapse po zranění možná trošku váhat, mělo by to být hodně zajímavé představení, zvlášť když hostům možná bude chybět corner Leon Hall. Naopak v obraně Steelers určitě nenastoupí linebacker Terence Garvin (hráč, který před dvěma roky zlomil punterovi Bengals čelist), end Stephon Tuitt a safety Will Allen. I přes velkou sílu Pittsburghu v útoku, s jejich defenzivou se to má tak, že secondary hraje často coveragí hazarduje a prochází jí to jen díky front 7, která dokáže vyvinout tlak na QB, což dnes proti nejlepší ofenzivní line v lize bude jen vemi těžké. Bengals jsou podle mých metrik hodnocení jako třetí v NFL a to hráli proti 6. nejtěžšímu rozpisu. Dnes jsou v mých očích mírný favorit, i když rozhodně jde o jeden z týmů, kterému BYE nemusí tolik prospět, protože jim přeseknul momentum. Moje line: Bengals -1, total 49.0.

1. 11. 2015, 19:00
Titans @ Texans
- týmy z AFC South mi zatím nedávají moc smysl a Houston Texans nejméně z nich - když si myslím, že vyhrají, tak prohrají a naopak. Tento týden začali řešit problém, který jim vznikl na pozici QB, konečně se zbavili Ryana Malletta, který údajně otravoval atmosféru v kabině a svými přešlapy už od Hard Knocks ukazoval, že do profesionála má daleko. Když minulý týden ráno zaspal a odpoledne nestihl týmové letadlo, vedení už došla trpělivost. Otázka je, co to udělá s jejich výkonem v dnešním zápase. Chybět jim bude running back Arian Foster, který už si letos nezahraje, a receiver Cecil Shorts. V obraně bude nejspíš hrát defenzivní end JJ Watt navzdory poranění zad a určitě nebude hrát corner Kareem Jackson. V útoku Titans bude na QB opět hrát Zach Mettenberger, protože Mariota stále léčí poraněné koleno a nebude hrát ani center Andy Gallik. Dnešní zápas bude o tom, kdo se líp srovná se zraněními a doporučuju se mu obloukem vyhnout. Moje line: Texans -2, total 44.0.

1. 11. 2015, 22:05
Raiders @ Jets
- na začátku týdne jsem našel Jets jako pick ‘em a než jsem stihl sesumírovat aspoň jeden odstavec textu, line se pohla na -1 a pak postupně klesala až na -3, kde už podle mě nemá value. Hlavní nevýhodou Jets bylo dlouhé cestování, i když třeba Londýnský zápas zvládli naprosto bez problému. NY Jets sice minulý týden prohráli na hřišti New England, ale mě svým výkonem přesvědčili, že je potřeba je brát vážně. I nadále jsou top týmem v mnoha metrikách, včetně ofenzivní Red Zone eff. (73% - #2) a 30 & In (#4), což před sezonou nečekal asi nikdo. Raiders minulý týden potvrdili ofenzivní potenciál v San Diegu, kde měl nováček Amari Cooper znovu silný zápas. Dnes ho ale bude nejspíš v osobní obraně hlídat Darrelle Revis a pokud ho dokáže uhídat, Derek Carr se dostane do zapeklité situace, protože bude po celý zápas hledat díry na slabší straně a to pod tlakem blitzů, které Todd Bowles posílá na 47% snapů. Running back Oaklandu Latavius Murray nebude mít proti obraně Jets stejný úspěch jako proti Chargers, kteří mají 2. nejhorší běhovou obranu ligy. Na druhé straně znovu nastoupí running back Chris Ivory, který zatím podává vynikající výkony, ale proti Patriots bojoval se zraněný stehnem. Tento týden byl v plném tréninkovém nasazení a proti Oaklandu by měl mít další velký den. Moje line: Jets -2.5, total 43.0.

1. 11. 2015, 22:25
Seahawks @ Cowboys
- Cowboys budou mít navrch na obou stranách line of scrimmage a mohl by se jim vrátit Dez Bryant, ale otázka je, jestli to bude stačit na upset. Pořád budou hrát s náhradním QB proti týmu, který nějakým způsobem dokáže vyhrávat těsné zápasy a bude jim chybět první running back Joseph Randle. Pokud chtějí mít ale po návratu Tony Roma šanci bojovat o playoff, musí začít vyhrávat i s náhradníky, i když hrají v NFC East, kde se zatím soupeři přetahují o to, kdo svoji šanci využije hůř. Seahawks mají jednu z nejhorších O-line v lize, čemuž nepomůže zranění levého tackla Russella Okunga. Proti passrushi Dallasu, který vylepšil návrat problémového Grega Hardyho, se výrazné zlepšení čekat nedá. Cowboys určitě mají šanci na upset a vzhledem ke kurzu je musím zkusit zahrát. Moje line: Seahawks -4, total 42.0. Play: Cowboys ML.

2. 11. 2015, 2:30
Packers @ Broncos
- oba týmy zatím neporažené, po volném týdnu, nic lepšího se pro primetime game vymyslet nedá. Překvapivému trápení Peytona Manninga nepomůže to, že mu nejspíš bude chybět levý tackle Ty Sambrailo. Peyton zatím pod schématem Gary Kubiakama vede nejhorší ofenzivu NFL a každý je zvědavý, jestli mu BYE týden prospěl, nebo znovu uvidíme budoucího hall of famera dělat začátečnické chyby ve čtení základních coverage. Running back Eddie Lacy řeší nějaké problémy s váhou (ale on nikdy nebyl zrovna prototypem šlachovitého útočníka) a měl i několik drobných zranění a tak si skoro polovinu carries v posledních dvou zápasech před BYE vzal na starost veterán James Starks. Dnes by měl být Lacy připraven běhat častěji a pomoci Aaronu Rodgersovi, jehož receiving corps je plná zraněných. Souboj A-Roda proti obraně Broncos, která se pod DC Wadem Phillipsem proměnila v nejdominantnější jednotku v NFL, bude každopádně fascinující a rozhodne celý zápas. Moje line: Packers -2, total 45.0.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.11.2015, 15:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Browns - Cardinals - papírově možná jednoznačný zápas, ale Browns naznačili, že mohou potrápit i favority. Cardinals jsou zatím ofezivní válec a táhne mě to do overu na Cards, ale počkám si na livko, kde by mohla o něco spadnout hranice.

Steelers - Bengals - domácím se vrací starting QB, což je obrovské posílení. Na druhé straně stojí odpočatí Bengals, zatím bez prohry. Pro mě NB.

Bears - Vikings - domácí se dostali z mizérie, když zvládli 2 z posledních 3 zápasů. Vikingové však podávají konzistentní výkony a nenápadně pokukují po play off. Tohle je pro ně must win zápas. Vikings 5/10 @1,83

Saints - Giants - potkávají se týmy s podobnou bilancí, avšak jinými ambicemi. Giants ve vyrovnané divizi potřebují každé vítězství, Saints proti Panthers a Falcons nemají prakticky šanci v této sezoně, kdy přestavují tým. Secondary domácích navíc nepatří k nejsilnějším, pro Eliho Manninga a Odella Beckhama ideální match up. Giants 5/10 @2,45, Odell Beckham jr. O85,5 receiving yards 3/10 @1,8

Ravens - Chargers - domácí se hodně trápí, tým, který má rozhodně na víc, ale sezona pro ně prakticky skončila. Chargers mají za sebou několik dobrých zápasů proti silným soupeřům, které ale nedokázali dotáhnout do konce, což by se dnes mohlo povést. Chargers 3/10 @2,45

Rams - 49ers - zde nehraju nic, domácí by měli hladce zvítězit, ale 49ers nemají co ztratit a můžou vždy překvapit.

Falcons - Buccaneers - o Atlantě jsem vždy psal, že je silná v ofenzivě, ale poslední zápasy to příliš nepotvrzovala. Dnes přijíždí soupeř, který povoluje soupeřům 30 bodů na zápas. Nabízí se celkový over, nebo over na Atlantu, ale zde také počkám na livko a na případný pokles lines.

Texans - Titans - domácí jsou hodně zvláštním týmem s neustálým strídáním QB a nevyrovnanými výkony. Hosté budou opět bez Marioty. Hodně přemýšlím nad sázkou na hosty, protože v kurzu určitě hodnota je, otázka, jak velká.

Raiders - Jets - hosté s vynikající obranou, domácí s týmem, který má budoucnost. Jets jsou pro mě v této situaci vyspělejším týmem. TT Raiders U19,5 3/10 @1,9

Cowboys - Seahawks - těžké na tipování, důležitý zápas pro oba týmy.

Broncos - Packers - bonbonek kola. Čekám ale spíše defenzivní bitvu. U domácích se to stalo již zvykem, Packers se v útoku potýkají se zraněními a nepříliš dobrou formou RB. U46 3/10 @1,9
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.11.2015, 15:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

VYHODNOCENÍ:
Chiefs - Lions - Chiefs pokryli over sami, Lions v útoku zklamání. O45 3/10 @1,9

Browns - Cardinals -kde se inspiroval, neprohloupil. Cards v prvním poločase jen 10 bodů, nakonec 34.

Bears - Vikings - díky skvělému finiši tip OK. Vikings 5/10 @1,83

Saints - Giants - neuvěřitelný zápas, kde dohromady padlo 101 bodů. Giants ještě 30 vteřin před koncem vedli o 7 a když se Saints podařilo vyrovnat, směřoval zápas do OT. Hosté se snažili o vítězný FG, ale po třech nepovedených přihrávkách museli 20 sekund před koncem odevzdat balon soupeři a ten díky skvělému returnu, penaltě a 50y FG rozhodli. V ofenzivní bitvě OBJ zaznamenal přes 130yardů. Giants 5/10 @2,45, Odell Beckham jr. O85,5 receiving yards 3/10 @1,8

Ravens - Chargers - vyrovnaný zápas, Chargers poněkolikáté těsně prohráli a navíc je trápí velká marodka. Chargers 3/10 @2,45

Falcons - Buccaneers - domácí opět zklamání, ale kdo si počkal, ten udělal dobře. 1H 3 body, 2H 17 bodů.

Raiders - Jets - tento výsledek mi hlava nebere. Sázka byla KO prakticky po první čtvrtině. TT Raiders U19,5 3/10 @1,9

Broncos - Packers - defenziva Broncos je opravdu ultimátní. Povolila Rodgersovi jen 77 yardů vzduchem. U46 3/10 @1,9

listopad - vsazeno 25U, profit 0,95U, yield 3,8%

celkem - vsazeno 178U, profit 2,25U, yield 1,3%
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.11.2015, 22:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Preview week 9:
Panthers - Packers - domácí proplouvají soutěží překvapivě lehce, ale jsou paradoxně dost podceňovaní. Proti Packers to bude další zkouška ohněm. Rodgers už pět let neprohrál dva zápasy v řadě. Tipovat vítěze nebudu, ale věřím, že domácí se v útoku prosadí, tak jako v každém zápase a půjdou přes 20 bodů. Panthers O21,5 3/10 @1,9

Jets - Jaguars - domácí překvapivě snadno prohráli v minulém kole a nyní je třeba urvat povinné vítězství. Zápas do livka, obrana Jets je letos velice pevná, ale minule selhala, takže očekávám zlepšení a pokud toma tak opravdu bude, pak si zahraju under na hosty.

Bills - Dolphins - od obou týmů se čekalo před sezonou více. Dolphins po výměně trenéra vykazují zlepšení. Dolphins 2/10 @2,3, U44 3/10 @1,9

Steelers - Raiders - Raiders mají potenciál potrápit, což ukázali v minulém kole, Steelers po návratu starting QB v minulém kole prohráli a další zaváhání si doma nemůžou dovolit. Livko, pokud budou Steelers prohrávat.

Vikings - Rams - kurzy už trochu spadly, ale pořád nevidím Rams jako dogy. Rams 5/10 @1,95

Saints - Titans - hostům se vrací do sestavy Mariota, což by mohlo opět dělat obraně Saints problémy. Zápas může pro hosty skončit debaklem, stejně jako můžou vyhrát, což mi vzhledem ke kurzu dává slušnou value. Titans 2/10 @4

Patriots - Redskins - nic jiného než vítězství Patriotů se nečeká. Zápas do livka, kdyby se Redskins podařil start.

49ers - Falcons - domácí střídají QB, vytrejdovali nebo propustili několik hráců, trápí je zranění. Atlanta se ovšem taky trápí, tak nemusí být zápas tak jednoznačný, jak to může papírově vypadat. NB

Buccaneers - Giants - hosté nedokáží zvládat koncovky zápasů, měli mít minimálně o 2 vítězství více. Kádr mají rozhodně kvalitnější než domácí a v honbě za playoff by tyto zápasy měli zvládat. Zde zahraji vítězství v prvním poločase. 1H Giants 3/10 @1,9

Colts - Broncos - prestižní souboj Luck - Manning. Trápící se domácí QB to proti top defense hostů nebude mít jednoduché. Live, pokud Broncos budou prohrávat.

Cowboys - Eagles - divizní souboj o play off. Dallas tahá šňůru proher, hlavně kvůli zranění hračů, kteří se už ale pomalu začleňují do týmu. Eagles mě pořád nepřesvědčují. Cowboys 3/10 @2,3
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.11.2015, 9:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

8. 11. 2015, 19:00

Packers (-2.5) @ Panthers - Carolina v pondělním zápase s Colts udržela neporazitelnost, ale zbytečně pasivní obranou dovolila Andrew Luckovi návrat do zápasu a nakonec jasně vypadající utkání vyhráli field goalem v prodloužení. Prodloužení, na jehož konci byla emotivní výhra plus krátký týden, to znamená vynikající spot pro Packers. Ti sice prohráli v Denveru, kde obrana Broncos přichystala pro Aarona Rodgerse nejhorší zápas kariéry, protože i když se pod tlakem dokázal uvolnit a prodloužit play, tak secondary Broncos nedovolila nic. Aaron Rodgers je v posledních pěti letech po prohře 15-1 SU a 12-4 ATS. Pro Panthers je to další z řady náročných zápasů, ale podle mých čísel první top 10 soupeř této sezony a hlavně první tým, který je nadprůměrný jak v útoku, tak v obraně. Pro Panthers je důležité, že bude hrát Josh Norman, který je podle PFF letošním nejlepším cornerbackem a poté, co minulý týden znovu vymazal svého hráče (tentokrát T.Y. Hiltona) se není co divit. Uvidíme, jak si s ním útok Packers poradí, důležité pro ně bude, jestli bude zpět Ty Montgomery, ten by měl pomoct roztáhnout hru. Cam Newton zatím vede svůj tým výborně, hlavně vzhledem k tomu, co má k ruce za receivery, kteří by s výjimkou Grega Olsena v jiném týmu těžko startovali, celých 8.3% Newtonových passů jsou dropy. Tento zápas bude v TV na Sportu 2 a můžu jen doporučit si to naladit, protože souboj ofenzivy Packers, která je i přes fiasko v Denveru hodnocená jako jedna z nejlepších v mnoha metrikách, a obrany Panthers (#4 v EDSR, #2 v EDE) bude stát za to. Sám si zahraju livko, pokud bude k mání Packers ML v kurzu nad 1.9. Moje line: Packers -2.5, total 45.0.

Redskins @ Patriots (-14) - Patriots zatím vypadají k nezastavení a spolu s Bengals jsou jediným týmem, který je v celkové efektivitě v nejvyšší desítce navzdory tomu, že nehráli proti ultra lehkým soupeřům. Ve skutečnosti jedinými bottom 10 týmy, se kterými hráli byli Jaguars (W 51-17) a Cowboys (W 30-6) a přesně do této skupiny patří Washington Redskins. Ti jsou po BYE týdnu, ve kterém mohli oslavit vydřenou výhru proti Tampě. Brady, který útočí na MVP mimojiné s TD:INT ratiem 20:1, a spol. by zápas měli zvládnout bez větších problémů, ale dřív nebo později musí z jejich strany přijít zaváhání nebo slabší výkon a zápas s outsiderem z NFC k tomu svádí. Navíc by nebylo zvláštní, kdyby jejich soustředění bylo už v příštím týdnu na hřišti Giants, což je sice další tým z NFC, ale s Redskins neprohráli dvakrát v Super Bowlu. Moje line: Patriots -11.5, total 49.0. Play: teaser Redskins +21 / UNDER 59.

Titans @ Saints (-7.5) - trenér Tennessee Titans, Ken Whisenhunt, byl v tomto týdnu odvolán ze své funkce. Po slibnému začátku, ve kterém nováček Marcus Mariota proti Tampě naházel perfect passer rating, přišla šňůra proher, která vedla k neuvěřitelné statistice Whisenhunta, který je jako hlavní trenér 2-31 SU v zápasech, na které nemá přípravu delší, než osm měsíců. Osobně jsem byl překvapen, že si tuto práci ponechal přes léto, zvlášť když nemá moc rád mobilní quarterbacky jako je právě Mariota. Dobrá zpráva je, že Mariota v posledních třech týdnech trénoval, měl by být tedy ve formě, a v New Orleans nastoupí. Druhá dobrá zpráva je, že v NFL jsou momentálně jen dvě obrany horší, než Tampa Bay, kterou dvojka draftu už rozstřílela, jedna z nich je právě New Orleans. Ta horší zpráva je, že Saints se po slabším úvodu překvapivě zvedli a díky dobré ofenzivě - která je mimojiné hodnocená jako 5. na dlouhých drivech a Red Zone a 1. v efektivitě na třetím downu - budou ještě zřejmě bojovat o wild card. Obrana Titans se trápila hlavně proti hlubokým passům, ale obrana Dicka LeBeaua by měla být efektivnější v bránění rychlých screenů, na které se letos Brees spoléhá. Naopak Mariota bude mít proti sobě slabou defenzivu, která se podle mě pod Robem Ryanem zbytečně snaží vyplašit mladé QBs super-agresivním blitzem a udělá díry v secondary, přičemž už tak mizerná coverage bude oslabená díky zraněním linebackerů Hau’oli Kikaha, Ramona Humbera a Dannella Ellerbeho a cornerbacka Damian Swanna. Čím víc se na tento zápas dívám, tím víc se mi líbí možnost upsetu. Moje line: Saints -6, total 48.0. Play: Titans +7.5.

Dolphins @ Bills (-2.5) - pro Miami byl minulý týden docela reality check, když si z Foxborough přivezli prohru o skoro třicet bodů. Oba týmy měly dlouhý odpočinek - Dolphins deset dní po čtvrtečním zápase a Bills měli BYE. Za Buffalo by měl znovu nastoupit Tyrod Taylor, který předváděl na QB skvělé výkony a Miami už rozstřílel ve třetím týdnu (W 41-14), tentokrát mu ale bude oproti minule chybět Percy Harvin a nejspíš i Sammy Watkins. Oba týmy zatím porazili jen soupeře s rankem #20 a horší a pro Miami bude důležité navázat na vynikající běhové výkony, které jsou i po fiasku na hřišti Patriots hodnoceny jako 2. nejlepší v lize, a dělat to, co proti obraně Rexe Ryana funguje nejlépe - rychlé passy. Buffalo je určitě drobným favoritem, díky domácímu prostředí, ale Miami má větší potenciál, to nejlepší ještě neukázali a věřím, že zase uvidíme jejich bojovnou verzi. Ryan je navíc skvělým příkladem toho, že ne vždy je BYE week výhoda. Moje line: Bills -1, total 43.0. Play: Dolphins ML.

Rams @ Vikings (-1) - zápas, který si před sezonou zakroužkoval asi málokdo a realita je taková, že je to jeden z nejzajímavějších utkání tohoto týdne, i když bůh ví jak zábavný asi nebude. Pro budoucnost NFC wild card je to ale kritický souboj. Vikings jsou zatím doma perfektní, 3-0 SU i ATS a i jejich celkový record 5-2 vypadá velmi dobře. Jenže Minnesota je asi nejpřeceňovanější tým v NFL. Z hlediska celkové efektivity jsou hodnocení jako 22. a dosáhli toho proti nejsnadnějšímu rozpisu vůbec - dvakrát přemohli divizního rivala z Detroitu (30.), minulý týden porazili o FG Chicago (31.) a v season openeru je ztrapnilo San Francisco (32.). Dá se očekávat tuhá defenzivní bitva, ostatně úspěch obou týmů v útoku spoléhá na dobrou produkci po zemi, k čemuž dává prostor solidní obrana. Jde o jedny z nejběhavějších týmů v lize. Z tohoto hlediska mají určitě navrch Rams, kteří mají druhou nejlepší obranu hned za Denverem, dovolují jen 13.7 ofenzivních bodů na zápas a 21% EDSR, což by třeba minulý rok stačilo na suverénní první místo mezi obranami. Sice bude vedle Chrise Longa chybět několik dalších starterů, ale na straně Vikings je to z hlediska zranění o dost horší, linebacker Eric Kendricks a lineman Sharrif Floyd budou proti běhové hře Rams hodně chybět. Moje line: Rams -1, total 41.0. Play. Rams ML.

Jaguars @ Jets (-8) - v mizerné AFC South mají Jaguars s bilancí 2-5 šanci bojovat o divizní titul. Naopak Jets jsou jedním z favoritů v boji o wild card, ale musí se vrátit k výkonům, které tým předváděl před prohrami na hřišti New England a Oaklandu. Tyto týmy mají hodnocenou ofenzivu jako 1. a 7. nejlepší, takže není šokující, že proti nim defenziva Jets nevypadala tak nezastavitelně, jako v předchozích zápasech. To není případ Jaguars, kteří mají útok hodnocený jako 21., jsou jedním z nejčastěji puntujících i nejčastěji 3 and out týmů v lize. Blake Bortles je nejčastěji hluboko házejícím QB v lize, což je něco, co je proti obraně Jets extrémně těžké, vzhledem ke kvalitě secondary a tomu, jak často vepředu blitzují. Proti Raiders chyběl Jets starting QB Ryan Fitzpatrick, který po pár snapech odstoupil ze zápasu, Se zraněním palce na neházecí ruce dnes ale opět nastoupí. K ruce bude mít oba receivery, kteří měli v průběhu týdne nějaké zdravotní patálie, Erica Deckera i (nejspíš) Brandona Marshalla. Moje line: Jets -7, total 43.0.

Raiders @ Steelers (-5.5) - stejně jako Jets budou oba týmy promlouvat do pořadí ve wild card a v případě Oaklandu jde o překvapení sezony. Mladý a hladový tým, který ve své druhé sezoně vede Derek Carr, má za sebou dvě vítězství v řadě. V obou případech nastříleli svým soupeřům (Chargers, Jets) 30+ bodů. Naopak Pittsburgh i přes návrat Bena Roethlisbergera doma podlehl v defenzivní bitvě Cincinnati a je evidentní, že jeho zranění ještě není úplně vyléčené. Navíc proti Bengals přišli Steelers o Le'Veona Bella, který pro letošní sezonu dohrál. Oba týmy jsou v efektivitě v top 10, ale Steelers se tam mezi všemi suspendacemi a zraněními dostali bez poloviny nejdůležitějších ofenzivních zbraní a proti 4. nejtěžšímu rozpisu ligy, zatímco Raiders hráli proti 22. nejtěžšímu rozpisu. Očekávat se dá hodně bodů, navíc je to pro oba týmy jeden z nejdůležitějších zápasů tohoto týdne. Na livko dám over, pokud bude vlažnější začátek. Moje line: Steelers -5.5, total 50.0.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.11.2015, 10:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

8. 11. 2015, 22:05

Giants (-1) @ Buccaneers - obrana Giants se v plné kráse ukázala proti Saints, když k vítězství nestačilo ani 6 touchdownů Eli Manninga. V tuto chvíli je hodnocená jako 27. v lize, obrana Bucs dokonce až 30. Oba týmy dohromady skórují proti bottom 10 obranám průměrně 31.6 PPG. Dobře rozjetému Jameisi Winstonovi, jehož pocket presence mě příjemně překvapuje, bude chybět receiver Vincent Jackson a jako vůbec první QB bude muset čelit nejlepšímu passrusherovi Giants Jasonu Pierru-Paulovi, který ale nastupuje poprvé po dlouhé pauze a navíc o jeden prst lehčí, než minulý rok. Obrana Giants by pomoc vepředu potřebovala, zatím na ostatní QB vyvinula tlak jen na 27% snapů (#31) a jen na desetině z nich (#31) dosáhla sacku. V útoku bude Eli Manningovi i nadále chybět Victor Cruz a popravdě spolehlivé ruce by k sobě potřeboval - Giants mají 4. největší množství dropů, nebýt těch, má v účinné up-tempo offense, která se opírá o krátké a intermediate přihrávky 74% kompletaci (#4). To a slabá konverze na třetích downech, kterou mají Giants průměrnou navzdory tomu, že čelí šestým nejkratším třetím downům napovídá, že jejich útok má ještě mnohem větší potenciál, než zatím ukázali. Moje line: Giants -1.5, total 52.0. Play: OVER 49.

Falcons (-7.5) @ 49ers - tohle je line natolik ovlivněná turnovery a hloupými fumbly, kterými Falcons prohráli své divizní zápasy, že beru i heavy favorita hrajícím venku. Z většiny power rankingů Falcons vypadli z top 10 a údajně Atlantě dochází dech. Z hlediska efektivity jsou nicméně i nadále 6. nejlepší tým ligy, byť je pravda, že toho dosáhli proti 3. nejlehčímu rozpisu. V tuto chvíli je na betku ještě line -7. Kdo by nechtěl dávat touchdown hostujícímu týmu, bude tam patrně potenciál i pro live bet, pokud Atlanta neskóruje hned z prvního drivu. San Francisco je v mnoha věcech nejhorší tým ligy, bude nastupovat s náhradníkem Blainem Gabbertem na QB, bez hlavní ofenzivní zbraně v podobě RB Carlose Hyda, jeho náhradníka Mika Davise a safetyho L.J. McCraye. Velký otazník navíc visí nad nejlepším receiverem Anquanem Boldinem, který patrně nenastoupí. Totéž se dá říct o corneru Kennethu Ackerovi. Falcons se musí vrátit zpátky na trať, ze které sjeli v New Orleans a začali kopit chyby a turnovery, které vedly k redzone eff. 5/11, dvěma prohrám a jedné ušmudlané výhře proti Titans hrajícím s náhradním QB. Moje line: Falcons -9.5, total 46.0. Play: Falcons -7.

8. 11. 2015, 22:25

Broncos (-5.5) @ Colts - poměrně zajímavý souboj. Kdo by ještě před sezonou řekl, že Peyton Manning a Andrew Luck budou vést ligu v počtu intercepcí a že v tuto chvíli bude útok Denveru hodnocený jako 30. a útok Colts jako 26. Historická defenziva Denveru přirovnávaná ke 2013 Seahawks nebo 2000 Ravens zatím dovedla tým k sedmi výhrám v řadě, minulý týden vymazala ze hřiště Aarona Rodgerse a nyní je čeká další top QB, Andrew Luck. Ten se zatím letos za děravou ofenzivní linou Colts trápí, ať už kvůli údajnému zranění žeber nebo naivnímu schemingu, který stál práci ofenzivního koordinátora Pepa Hamiltona. Colts jsou i tak nadále favority na vítězství v AFC South, podle NFLproject ji vyhrají na 52% - ale koukat se na ně bolí. Peyton Manning ukázal záblesky dobrého výkonu proti Packers, uvidíme, jestli na tom bude schopen stavět v Lucas Oil Stadium, kde odehrál tři sezony. Na druhé straně bude mít Andrew Luck co dělat s passrushem hostů, kteří vyvíjejí tlak na 44% snapů, sackují na 11.5% passových akcí a QB nějakým způsobem zasahují na 23.5% passových akcí, všechno nejlepší v lize. Jestli má Andrew Luck bolavá žebra, hrát proti Denveru není ten nejlepší lék. Moje line: Broncos -5.5, total 43.0. Play: UNDER 45.5.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.11.2015, 20:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Toto kolo přihodím ještě jeden tip s velkou value hodnotou. Bears jsou hodně podceňovaní, ale co se do sestavy vrátil Cutler, tak vyloženě nepropadli, a za prohry proti Vikings, Seahawks, Cardinals nebo Packers se rozhodně nemusí stydět. Na druhé straně Chargers, kteří prohráli několik posledních zápasů a sezona pro ně prakticky skončila. Tím spíš, že je trápí snad nejvíce zranění ze všech týmů v NFL. Bears 3/10 @2,75
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.11.2015, 15:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení week 9:
Panthers - Packers - prakticky do poločasu hotovo. Panthers O21,5 3/10 @1,9

Jets - Jaguars - Jets se museli do poslední chvíle strachovat o vítězství a nebýt turnoverů Jags, tak by se tak skutečně stalo. Měl jsem livko na výhru hostí.

Bills - Dolphins - Miami zažilo špatný vstup do utkání, ale přesto měli šanci na výhru. Na konci poločasu ale udělali nesmyslnou chybu v time managementu, které je stála jisté body. V druhém poločase pak nedotáhli do konce slibně rozjeté akce a Bills trestali chyby. Dolphins 2/10 @2,3, U44 3/10 @1,9

Steelers - Raiders - parádní zápas, domácí skutečně prohrávali, ale poměrně rychle se jim podařilo vybudovat slušný náskok. Hosté zápas ale několikrát zdramatizovali. Steelers se opět zranil Ben.

Vikings - Rams - prohra Rams v OT, v útoku po celý zápas bezradní, skvěle je držel kicker. Rams 5/10 @1,95

Saints - Titans - Mariota ukázal, že když je na hřišti on, pak celý útok Titans hraje o 3 třídy výše, i přesto že soupeřem byli Saints, kteří patří v bránění k nejhorším týmům. Zápas jako na houpačce, Titans uspěli v OT. Titans 2/10 @4

Patriots - Redskins - zde nebylo o čem, celý zápas pod kontrolou Patriots

49ers - Falcons - upset kola, domácí o bod zvítězili, Falcons se po skvělém startu do sezony úplně vytratili.

Buccaneers - Giants - zápas pro hosty bez problémů. 1H Giants 3/10 @1,9

Colts - Broncos - v livku jsem hrál vítězství Broncos, kteří prohrávali už 17:0, dokázali se dotáhnout, aby následně Manning hodil osudovou interception. Luck tentokrát bez chyby, což jsem nečekal.

Cowboys - Eagles - zápas jsem neviděl, Cowboys prohráli v prodloužení. Cowboys 3/10 @2,3

Chargers - Bears - zápas jsem neviděl, ale naplnilo se to, že Charges jsou v rozpadu a Cutler dokáže vyhrávat zápasy. Bears 3/10 @2,75

WEEK 9: vsazeno 24U, profit 3,65U, yield 15,2%
CELKEM: vsazeno 202U, profit 5,9, yield 2,9%
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.11.2015, 10:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Preview WEEK 10:
Titans - Panthers - Carolina je red hot a nelze to již přehlížet. Titans po návratu Marioty do sestavy ukázali svůj budoucí potenciál a vyhráli v New Orleans. Dnes to ale bude jiná káva. Panthers -4 3/10 @1,9

Rams - Bears - pořádně nevím, co čekat. Rams se v útoku trápí, ale proti obraně hostů by se měli prosazovat. Bears zase vykazují zlepšení, ale obrana domácích je může lehce zastavit. Zkusím zde vyloženě za drobné, že Todd Gurley skoruje 2 a více TD, 1/10 @4,33

Steelers - Browns - pravděpodobně zápas dvou back up QB, čekám, že každý bod bude důležitý a akce v red zonach nebudou mit takovou úspěšnost. Proto se do hry více zapojí kickeři, a i když oba nejsou top kopáči ligy, tak věřím, že katastrofa to nebude. O3,5 FG 3/10 @2

Buccanners - Cowboys - Dallas už se musí zvednout, proti Tampě je to must win a kurzy už dost klesli. Cowboys -1 4/10 @1,9

Packers - Lions - domácí po dvou prohrách, hosté v rozkladu. Packers by si měli dokráčet pro pohodovou výhru. Zápas do livka, pokud budou domácí prohrávat, případně sázky na overy, pokud bude 1Q méně bodová.

Ravens - Jaguars - domácí jen dohrávají sezonu, hosté zase nemají ambice na play off, ale tým má velký potenciál. V minulém kole se sami připravili o výhru, teď je čas na reparát. Jaguars 2/10 2,75

Eagles - Dolphins - nějak nemůžu přijít na chuť hře Eagles. V poslední době sice zaznamenali zlepšení, ale výhry proti Saints nebo Cowboys bez Roma, nelze brát příliš vážně. Dolphins se po změně trenéra zvedli a čekám postupné zlepšování jejich výkonů, hlavně směrem do obrany. Dolphins 2/10 @3,15, Eagles U28,5 2/10 @1,83

Redskins - Saints - domácí mají na kontě několik dobrých zápasů (překvapivě) a díky několika skvělým posledním drivům mají 3 výhry. Saints se v útoku konečně našli, s obranou je to horší, což by proti Redskins nemuselo být rozhodující. Saints 3/10 @1,95


Raiders - Vikings - kurzy nastaveny správně, otazník visí nad startem Bridgewatera, který minulý týden utrpěl otřes mozku.

Broncos - Chiefs - divizní souboj, Od Broncos lze opět čekat tuhou obranu, od Chiefs nevím. Livko pokud budou Broncos prohrávat.

Giants - Patriots - hodně odborníků čeká upset, o čemž nejsem úplně přesvědčený, ale může to být zajímavá ofenzivní přestřelka. Giants O21,5 4/10 @1,83
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.11.2015, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

15. 11. 2015, 19:00

Lions @ Packers (-10.5) - nejjednoznačnější divizní match-up posledních let. Detroit nevyhrál na hřišti Green Bay od roku 2001, Packers tyto zápasy vyhrávají v průměru o 12.8 PPG a jsou v nich 17-4-2 ATS. Je důvod se domnívat, že by se měla tato šňůra v neděli prolomit? Ne, vůbec ne. Packers v posledních dvou zápasech zaváhali, ale v obou případech to bylo proti top 5 obranám a zároveň neporaženým týmům (Denver, Carolina), kde se silně projevilo trápení Eddie Lacyho a zraněními zdecimovaná receiving corps Aarona Rodgerse. Lions jsou letos v těžkém rozkladu, odešel ofenzivní koordinátor, dva asistenti a týden na to i generální manažer Martin Mayhew a prezident klubu Tom Lewand. Tým z Detroitu letos porazil jen Chicago (#28 v total eff.) a před BYE týdnem si odvezl z Londýna nášup 45 bodů od Chiefs. Na hře Detroitu není k nalezení skoro žádný klad, ale 43% defenzivní EDSR a největší počet povolených red zone tripů v lize (41) patří v záplavě červených čísel k tomu nejhorší. V překladu to znamená, že A-Rod bude pravděpodobně zase vypadat jako Bůh. Podle mě nezajímavý zápas jak z diváckého, tak sázkařského hlediska. Moje line: Packers -13, total 49.0.

Cowboys (-2) @ Buccaneers - line se otevřela jako -2 pro Bucs a v tuto chvíli je zcela opačná. Dallas je bez svého starting QB méně, než poloviční a z jednoho z favoritů na Super Bowl se přesunul na chvost NFC East. Třebaže s náhradníky (Brandon Weeden, Matt Cassel) se Cowboys v zápasech dlouho drží, nakonec si vždy našli způsob, jak prohrát. Od doby, kdy je Romo zraněný jsou 0-6, z toho čtyřikrát o TD a méně. Jenže v těchto zápasech hráli s nejtěžším rozpisem obran, což je pro náhradní QB samozřejmě problém. Tampa silnou obranu nemá a opírá se o Jameise Winstona, který se zlepšuje zápas od zápasu. Chybět mu bude stejně jako v minulých dvou zápasech WR Vincent Jackson, nově G Ali Marpet a v obraně nejspíš S D. J. Swearinger. Cowboys bude chybět LB Sean Lee. Winston bude často pod tlakem hostující front 7, ale jedna z nejexplozivnějších ofenziv ligy - hodnocená jako #5 v explozivních přihrávkách a #10 v bězích - si určitě najde způsob, jak doma skórovat. Pro oba týmy jde o přežití a ani jeden z nich nemá v secondary nebo na druhém levelu dobrou kvalitu, co se týče coverage. Čekám hodně bodů. Moje line: pick ‘em, total 46.0. Play: OVER 43.5.

Panthers (-4) @ Titans - souboj dvou hráčů oceněných Heisman trophy pro nejužitečnějšího univerzitního hráče. Titans po odvolání Whisenhunta vybojovali vítězství v New Orleans a i přes record 2-6 jsou stále ve hře o playoff, protože AFC South je ještě tragičtější, než jsme zvyklí. Panthers mají za sebou čtyři kvalitní soupeře (@ SEA, PHI, IND, GB), i přesto jsou stále neporažení a je už nemožné je ignorovat, zvlášť když dvakrát vyhráli i přes prohranou turnover battle. Zajímavé budou match-upy na obou stranách, jak Mariota proti obraně vedené Lukem Kuechlym, který je jedním z favoritů na ocenění pro nejlepšího obránce ligy, a cornerem Joshem Normanem. QB soupeře by měli lepší passer rating pokud by každou rozehru odhazovali míč na střídačku, než targetovat Normana. Sledovat souboj ofenzivy Titans - hlavně Doriala Green-Beckhama s shutdown cornerem a TE Delanieho Walkera proti silné linebacking jednotce - bude stát za to. Na druhé straně je Cam Newton, jehož čísla neříkají celou pravdu o jeho výkonech, kterých dosahuje s pochybnou kvalitou na pozici receiverů. I tak Packers stejně jako předtím Colts rozmázl už během prvního poločasu a jen ustrašený playcalling a pasivní obranné schéma v druhých poločasech dovolili soupeřům Caroliny vrátit se do zápasu. Zabijácký instinkt je něco, na čem panteři ještě budou muset zapracovat, ale být v prvních poločasech 6-1-1 SU a 6-2 ATS je dobrý základ pro vyhrávání. Dnes podle mě v Tennessee budou potřebovat hrát oba poločasy, protože Titans se lehce nedají. Moje line: Panthers -4, total 44.0.

Bears @ Rams (-7) - Rams prohráli z hlediska wild card race důležitý zápas s Minnesotou a jejich útok se i nadále trápí. Tento týden podepsali WR Wese Welkera, což je můj oblíbenec a doufám, že bude do budoucna patrně ve slotu nějak platný. Moc tomu nevěřím, protože nastoupí v ofenzivě, která je zatím katastrofální, O-line počínaje a receivery konče. Velká pozitiva Rams jsou obrana hodnocená jako 1. v NFL a running game. Mají nejvíce explosive runů v lize a RB Todd Gurley na 1st & 10 produkuje 6.7 YPC. Má nicméně i dost běhů bez zisku a popsal bych ho jako “streaky” hráče. Front 7 Bears je navíc jedna z nejkvalitnějších, proti které bude běhat, hned za Vikings bez Shariffa Floyda. Bears hráli proti brutálnímu schedule, až na dva týmy (KC, DET) měli všichni jejich soupeři buď top 10 útok nebo obranu. Jay Cutler v pondělí dotáhl tým k emotivní výhře v San Diegu, což není moc dobrý spot, ale je pravděpodobné, že obrana Rams si věří tak moc (a defenzivní koordinátor Greg Williams není velký fanoušek do zdvojování), že Alshon Jeffery bude celý poločas, ne-li celý zápas, proti single coverage. Jeffery může v souboji jeden na jednoho porazit kohokoliv a dnes bude mít proti silně blitzujícím Rams hodně prostoru. Moje line: Rams -5, total 41.0. Play: Bears +7.

Saints @ Redskins (-1) - Drew Breese a spol. v posledních týdnech řádí a i přes domácí prohru s Tennessee hrozí, že ještě zamíchají kartami ve wild card. Dařilo se jim hlavně proti týmům, které mají nulový pass rush. Front 7 Redskins nepatří mezi dobré, ba ani průměrné a tak tu vidíme další miss-match, který by mohl vést k vynikajícímu outingu od Breese. Ten bude mít proti sobě jednu z nejhorších secondary a pokud bych byl fanoušek Redskins, tak s výjimkou veterána DeAngelo Halla, který je questionable, nebude mít nikdo z jejich defenzivních backů moc důvěry a dnes nebudou vědět, jestli přijde big play nebo další z řady screen/swing passů, které Breese letos doslova spamuje. Redskins mají pro případ přestřelky zpátky WR DeSean Jacksona, v podstatě jedinou deep threat týmu, který hrál už minulý týden proti Patriots. Kirk Cousins pod tlakem není příliš přesný a dá se očekávat, že Rob Ryan bude posílat jeden blitz za druhým a zejména Cameron Jordan bude mít úspěch. To by mělo pomoct secondary, která není tak špatná, jak by se mohlo zdát. Delvin Breaux, Kenny Vaccaro i uzdravený Jairus Byrd jsou dobří hráči. Čeká nás koukatelný zápas plný velkých gainů a byť se mi příčí dávat na hosty s nejhorší obranou ligy, Sean Peyton a Drew Brees takové zápasy vyhrávat umí. Moje line: Saints -2, total 48.0. Play: Saints ML.

Dolphins @ Eagles (-6) - Eagles vybojovali výhru v prodloužení proti diviznímu rivalovi Cowboys, zatímco v Miami se vrátili zpátky na zem, když prohráli dva venkovní hostující zápasy. Obrana Dolphins je zatím under-achieving hlavně díky třetím downům. Sice nutí soupeře do nejdelších třetích downů v lize, ale dovolují 40% konverzí (#20). Defenziva Eagles je potichu a nenápadně v top 10, Malcolm Jenkins a Walter Thurmond patří mezi nejlepší hráče secondary v letošní sezoně, a ve většině zápasů drží tým ve hře. V útokuse trápí Sam Bradford, i když má záblesky skvělé hry jako v prodloužení proti Dallasu. Nedaří se i multimilionové akvizici DeMarco Murraymu, na druhou stranu druhý running back Ryan Mathews zatím řádí. Chip Kelly trenér si musí přestat nechat kecat do práce od Chipa Kellyho manažera, aby tato v létě poslepovaná sestava mohla naplno využívat svůj potenciál. Dá se říct, že jde o dva týmy, o kterých ani po devíti týdnech netuším, co si myslet, takže i když můj total je o dost níž, než vypsaný, nechám to být. Zvlášť když oba týmy patří mezi ty s nejrychlejšími útoky v lize. Moje line: Eagles -5, total 45.0.

Browns @ Steelers (-6) - divizní zápas, ve kterém dost možná budou chybět oba starting QBs. Smůla na zranění v Pittsburgu pokračuje, Ben Roethlisberger nedohrál zápas s Oaklandem. I když to nejdříve vypadalo, že bude znovu několik týdnů na sideline, Big Ben už tento týden řekl, že doufá ve start proti Clevelandu. Vzhledem k situaci není divu, Ben je bojovník, ale pravděpodobnější je, že ho uvidíme až v Seattlu po BYE weeku. V takovém případě dnes nastoupí Landry Jones. Na druhé straně by měl šanci dostat Johnny Manziel, protože Josh McCown má poraněná žebra, a pokud bude opravdu hrát Jones, tak advantage v QB: Cleveland. Ze vynikající O-line se pro Manziela najde dost mismatchů, na second-level i v secondary. V obou jednotkách vidím jen dva kvalitní hráče, FS Michaela Mitchella a CB Rosse Cockrella. Browns budou produkovat body a pokud nenastoupí Roethlisberger, nedivil bych se ani upsetu. Moje line: Steelers -6, total 42.0. Play: Browns TT Over 16.5.

Jaguars @ Ravens (-4.5) - oba týmy s recordem 2-6 a oba jsou lepší, než record napovídá. Jags mají jeden z nejkoukatelnějších útoků s velmi častým deep útokem a Ravens prohráli všechny zápasy o TD a méně, navíc mají oba týmy souhrnné T/O ratio -7. Do explozivní ofenzivy hostů by se mohl vrátit WR Marqise Lee, který tento týden poprvé od třetího týdne trénoval naplno. Pro hosty je důležité začít dobře a skórovat už od začátku a vzhledem k situaci v obou divizích je tohle must-win pro Jags, nikoliv pro Ravens, kteří nyní bez Steva Smithe už pokukují po draftu. Baltimore je favorit, protože jejich domácí výhoda je jedna z největších v lize, ale těžko říct, jestli dokážou najít motivaci a přetrhnout šňůru slabých výkonů. Ideální na livko. Moje line: Ravens -3.5, total 46.0. Play: Jaguars ML.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.11.2015, 15:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení WEEK 10:
Titans - Panthers - zápas plně v režii hostů. Panthers -4 3/10 @1,9

Rams - Bears - velký blow out pro domácí. TG se prosadil hned v úvodu, poté uvadnul jako celý tým. Tip nebyl špatný. Todd Gurley skoruje 2 a více TD, 1/10 @4,33

Steelers - Browns - úvodní 3 drivy = 3 FG, s vynuceným nástupem Roethlisbergera šla ofenziva domácích nahoru, což ale naštěstí nezničilo dobře rozehranou sázku. O3,5 FG 3/10 @2

Buccanners - Cowboys - opět velké zklamání, přesto byla šance na výhru až do poslední minuty, kdy domácí skorovali jediný TD zápasu. Cowboys -1 4/10 @1,9

Packers - Lions - Pacers jsou v krizi, prohra doma s Lions - to nikdo nečekal

Ravens - Jaguars - dramatický zápas, který rozhodla velká chyba domácích i rozhodčích. Jaguars 2/10 2,75

Eagles - Dolphins - Eagles potvrdili pověst labilního týmu. 1Q skorovali 16 bodů a zdálo se, že obě sázky prohrají. Pak se ale hra domácích sesypala, částečně i zraněním QB. Dolphins 2/10 @3,15, Eagles U28,5 2/10 @1,83

Redskins - Saints - všechno špatně, obrana Saints je opravdu katastrofální, což odnesl už konečně i def. koordinátor. Saints 3/10 @1,95

Raiders - Vikings - Vikingové šlapou, pohodové vítězství.

Broncos - Chiefs - Broncos nevyprodukovali za poločas ani bod, PM sice překonal historický rekord v passing yardech, ale jinak prožil jeden z nejhorších zápasů kariéry.

Giants - Patriots - ofenzivní přestřelka se potvrdila a navíc nebyli Giants daleko od senzační výhry. Giants O21,5 4/10 @1,83

WEEK 10: vsazeno 24U, profit 10,48U, yield 43,7%
listopad: vsazeno 73U, profit 15,08U, yield 20,7%
celkem: vsazeno 226U, profit 16,38U, yield 7,2%
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.11.2015, 10:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Preview WEEK 11:
Dolphins - Cowboys - první myšlenka byla sázka na Dallas, protože se do sestavy vrací Romo a nastává velká stíhací jízda na cestě do PO, ale kurzy na úrovni 1,8 se mi proti nebezpečným Dolphins hrát nechtějí. Zde je třeba čekat na livko, v jakém světle se Dallas předvede.

Bears - Broncos - hostům se zranil P.Manning a nastoupí náhradní QB, což může být paradoxně výhoda. Chicago ukázalo, že není tím odepisovaným týmem, jak by se po úvodu sezony mohlo zdát a s návratem Cutlera do sestavy si připsalo pár nečekaných vítězství. To všechno ale krásně zvyšuje kurzy na hosty. Věřím, že obrana zůstane skvělá a ofenziva se zvedne. Broncos 5/10 @1,8

Falcons - Colts - Atlanta ztratila dech, Colts naopak pomalu nabírají. Dnes sice bez Lucka, ale Matt Hasselback je zkušeným QB a v týmu už nějakou dobu působí. Kurzy pro mě překvapivé, viděl bych to spíše na rovinu. Colts 3/10 @2,8

Texans - Jets - hosté v minulém kole podlehli Bills díky mnoha turnoverům. Dnes se do sestay vrací RB Ivory a to bude proti jedné z nejhoršch obran proti běhu velká zbraň. Jets O21,5 3/10 @1,83, Chris Ivory O82,5 rushing yards 2/10 1,9

Lions - Raiders - Lions v minulém kole překvapivě zvítězili na Lambeau, hlavně obrana vypadala skvěle, ale je to dáno i tím, že se A-Rod trápí. Dnes se čeká přestřelka, lajna je kolem 50 bodů, osobně počkám na livko, jestli neklesne k 45 bodům. Kurzy na hosty mě překvapily a rád si je zahraju. Raiders 3/10 @2

Ravens - Rams - útok hostů je jedna velká tragédie a negativně to dopadá na celý tým, což odnesl starting QB Foles. Dnes čekám lepší přístup ze strany Rams. Domácí hrají jen pro zábavu, sezona pro ně skončila. Rams 3/10 @2,2

Eagles - Buccaneers - opět tu máme Eagles a opět jsou obrovskými favority. Domácí navíc s náhradním QB, hosté posíleni výhrou nad Cowboys. Budu trošku opatrnější - Bucs +6 3/10 @1,9, Bucs O18,5 3/10 @1,83, celkem O45 4/10 @1,9

Panthers - Redskins - zde bez nápadu - domácí šlapou, hosté sice dokáží zahrát dobré zápasy, ale zde jim moc šancí nedávám. Livko, kdyby Carolina pohrávala.

Chargers - Chiefs - souboj divizních rivalů. Domácí měli týden pauzu, hosté vyhráli na Broncos. Nějak pocitově věřím domácím i s ohledem na kurzy. V předchozích zápasech smolně prohrávali, dnes budu doufat v opak. Chargers 2/10 @2,4

Vikings - Packers - hodně zajímavý souboj dvou divizních rivalů. Kurzy jsou v rovině, sám to vidím stejně.

Seahawks - 49ers - HC +13,5 na hosty je přehnaně velký, ale hrát ho nebudu, nemůžu jít proti svým.

Cardinals - Bengals - top zápas kola, hosté překvapivě prohráli s Texans, domácí jsou povzbuzeni výhrou nad Seahawks. Vzhledem ke kurzům musím zahrát Bengals. Bengals 2/10 @2,85
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.11.2015, 16:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tenhle týden mám hodně nabitý, takže není bohužel čas nic sepisovat. Mám ale pro tentokrát něco o dost lepšího - tipy od člověka, který má za sebou deset vítězných sezon v řadě a v té letošní, která je pro mě osobně zatím hodně zvláštní, má vynikající úspěšnost 63%. V krátkosti: Broncos -1, OAK@DET Over 49 a SF@SEA Under 39.5.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.11.2015, 10:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení WEEK 11:
Preview WEEK 11:
Dolphins - Cowboys - Dallas s Romem je skutečně jiným týmem a v pohodě si poradil. Škoda, že kurzy nevydržely kolem dvou.

Bears - Broncos - těsná výhra, ale ta se taky počítá. Broncos 5/10 @1,8

Falcons - Colts - domácí skvěle začali, ale dělají spoustu chyb, které je stojí výhry. Colts 3/10 @2,8

Texans - Jets - naprosto otřesná první polovina od Jets, v závěru ještě byla šance na TD. Ivory se trápil, první poločas snad 5yardů,v druhém něco přidal, ale těch explozivních běhů bylo jako šafránu. Jets O21,5 3/10 @1,83, Chris Ivory O82,5 rushing yards 2/10 1,9

Lions - Raiders - Lions se překvapivě zlepšili v obraně a útok nedělá tolik turnoverů. Hosté bez bodu v prvním poločase, pak už nedokázali dotáhnout. Raiders 3/10 @2

Ravens - Rams - zlepšení v útoku se nekonalo, přesto byl zápas poměrně dlouho rozehraný na vítězství. V závěru se konal souboj kickerů, domácí byl bohužel úspěšnější. Rams 3/10 @2,2

Eagles - Buccaneers - domácí dostali obrovskou facku, hlavně obrana na hřišti vůbec nebyla. Výsledkem je prohra o téměř 30 bodů - Bucs +6 3/10 @1,9, Bucs O18,5 3/10 @1,83, celkem O45 4/10 @1,9

Panthers - Redskins - naprostá dominance domácích

Chargers - Chiefs - prohra o 30, tip úplně mimo Chargers 2/10 @2,4

Vikings - Packers - hosté si v pohodě poradili a zdá se, že mini krizi překonali

Seahawks - 49ers - domácí bez problémů, hosté skorovali 13 bodu, lze považovat za malý úspěch, zvlášť po tom, jak vypadala 1Q

Cardinals - Bengals - rozhodl skvělý poslední drive zakončený field goalem, ale jinak jsem měl pocit, že Cardinals jsou jasně lepším týmem. Bengals 2/10 @2,85

WEEK 11 - vsazeno 33U, profit 3,19U, yield 9,7%
listopad - vsazeno 106U, profit 18,27U, yield 17,2%
celkem - vsazneno 259U, profit 19,57U, yield 7,6%
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.11.2015, 13:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

THANKSGIVING NIGHT:
Lions - Eagles - domácí ukázali v posledních zápasech zlepšení a už nevypadají jako banda šašků, což se nedá tvrdit po minulém kole o hostech, kteří dostali doma nakládačku. Kdo čte moje preview pravidelně, tak ví, že jsem proti Eagles šel několikrát a že mi jejich styl a systém hry není sympatický. Dnes to ale bude naopak - kurzy okolo 2,2 na jejich výhru musím vzít. Lions jde jen o čest, Eagles se můžou odrazit k lepším zítřkům a ještě zabojovat o PO. Čekám i hodně bodů, protože oba útoky dokážou být produktivní a obrany rozhodně nepatří k nejpevnějším. Eagles 3/10 @2,2, O46 2/10 @1,9

Cowboys - Panthers - vypukl obrovský hype okolo Dallasu, kterému se po 7 týdnech vrátil Tony Romo a hned dokázal tým dovést k vítězství na hřišti v Miami, čímž má započít velká stíhací jízda do PO. Má to ovšem dva podstatné háčky - těžké rozlosování a skutečnost, že oba zápasy s Giants (největší protivník) už Cowboys odehráli. Takže nezbývá než vítězit a čekat na zaváhání soupeře. Dnes domácí přivítají dosud neporažené Panthers a Romománie způsobila, že na hosty je už kurz přes dva (možná ještě do večera trochu stoupne). Carolina je hodně podceňovaná, ale vyhrála např. v Seattlu, doma porazila Green Bay,...Tým celkově šlape, panuje dobrá atmosféra, baví se fotbalem. Tipu nahrává i to, že Dallas je lepší na hřištích soupeřů. Panthers 5/10 @2,05
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.11.2015, 11:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

VYHODNOCENÍ THANKSGIVING NIGHT:
Lions - Eagles - tak jsem se nepěkně spálil, Eagles dostali opět na frak. Útok se trápí, obrana je jeden velký průchoďák. Alespoň over došel v klidu. Eagles 3/10 @2,2, O46 2/10 @1,9

Cowboys - Panthers - o výhře Panthers nebylo od začátku pochyb. Zvlášť, když Romo udělal hned 3 interception, z toho dvě vrácené do TD. Poslední čtvrtina se jen dohrávala, navíc se Romo opět zranil. Panthers 5/10 @2,05

Thanksgiving - vsazeno 10U, profit 4,05U, yield 40,5%
listopad - vsazeno 116U, profit 22,32U, 19,2%
celkem - vsazeno 269U, profit 23,62U, yield 8,8%
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.11.2015, 10:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

PREVIEW WEEK 12:
Chiefs - Bills - domácí se, zdá se, vypořádali se ztrátou Jamaala Charlese a momentálně mají šňůru 4 vítězství v řadě. Bills ale budou nepříjemným soupeřem, vrací se starting QB Taylor a kurz na hosty více než příjemný. Bills 3/10 @2,9

Jets - Dolphins - souboj o wild card, oba týmy mi přijdou nekonzistentní. Jets ztrácí hodně míčů, Dolphins zase jeden týden někoho rozdrtí, aby v následujícím drtivě prohráli. Zkusím hodně netradiční sázku. Dolphins 2/10 @2,76, Jets -13,5 2/10 @3,75

Falcons - Vikings - pro mě play of the year. Souboj o wild card, ale týmy v naprosto odlišné situaci - Falcons po skvělém úvodu uvadají, navíc dnes bez starting RB. Vikings nenápadně sbírají výhry, prohra s Green Bay v minulém kole není ostudou a navíc vzrostly kurzy na hosty. Čekám dominanci Petersona, top RB ligy. Kurzy bych vypsal obráceně. Vikings 8/10 @2,21, Peterson O95,5 rushing yards 2/10 @1,83

Texans - Saints - týmy v naprosto rozdílném rozpoložení. Texans našli svůj rytmus hlavně v obraně a vypadá to, že ještě zabojují o PO. Saints naopak v obraně naprostý průchoďák, odnesl to defenzivní koordinátor. Saints měli týden volna, uvidíme co to s týmem udělá, ale Texans jsou pro mě jasným favoritem. Texans 5/10 @1,62, Saints U21,5 3/10 @2

Redskins - Giants - domácí jsou zatím příjemným překvapením a tento souboj bude hodně zajímavý z pohledu postupu do PO. Redskins jsou těsně za Giants. Tento zápas sázet nebudu, kurzy jsou dle mě správně.

Titans - Raiders - Titans už hrozně dlouho nevyhráli na domácím hřišti a proti Raiders nejsou bez šance. Hosté tahají šňůru 3 porážek a tento zápas rozhodne, zda ještě budou mít šanci na wild card. Kurzy nezajímavé.

Jaguars - Chargers - Jags jsou jasným favoritem, což je vždy trochu zvláštní. Hosté už sezonu odpískali, ale ten tým vždy dokáže něčím překvapit. Když tedy vsadit, tak na ně, ale já se sázce vyhnu.

Bengals - Rams - zajímavý souboj. Domácí trošku ztrácí dech, Rams jsou týmem s potenciálem porazit každého. Poslední 2 porážky hodně bolely a je čas ještě zabojovat o wild card. Rams 3/10 @4,46

Colts - Buccaneers - domácí s náhradním QB, hosté po skvělém výkonu, ale proti Eagles to nebylo až tak těžké. Bucs vypadají zajímavě, ale zahrál bych je za 2,5, což momentálně nikde není.

49ers - Cardinals - zápas kočka-myš. Netuším co od domácích čekat, ale vypadá to na blowout.

Seahawks - Steelers - hodnota určitě na hostech, já hrát opět nebudu.

Broncos - Patriots - jeden z nejočekávanějších soubojů základní části, ale bez Manninga se trošku vytrácí náboj. Patrioti zatím neporažení, ale mají svoje problémy, Broncos s back up QB. NB
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.12.2015, 11:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

VYHODNOCENÍ WEEK 12:
Chiefs - Bills - vstup do utkání se hostům povedl, ale nedokázali účinně bránit a domácí zřejmě zaslouženě vyhráli. Value v kurzu ale rozhodně byla. Bills 3/10 @2,9

Jets - Dolphins - přesně, jak jsem psal - jedna z variant je vyplnila. Dolphins 2/10 @2,76, Jets -13,5 2/10 @3,75

Falcons - Vikings - domácí se zmohli pouze na jeden TD v závěru, když už o nic nešlo. Peterson v běhové hře dominoval. Vikings 8/10 @2,21, Peterson O95,5 rushing yards 2/10 @1,83

Texans - Saints - domácí momentálně patří k týmům s největší formou. Saints nepovolili ani TD a ukončili tím sérii Breese, který skoroval TD v 45 utkáních v řadě. Texans 5/10 @1,62, Saints U21,5 3/10 @2

Redskins - Giants - tým domácích je největším překvapením dosavadní sezony a už je nelze dále podceňovat.

Titans - Raiders - vyrovnané urkání, Raiders otočili v závěru.

Jaguars - Chargers - jak jsem tušil - hosté hráli bez starostí, domácí naopak svázaně a překvapení je na světě.

Bengals - Rams - Rams jsou absolutně bez útoku a pokud hodí QB ještě navrch několik interception a ukázkovou pick six, pak musí zápas skončit debaklem. Rams 3/10 @4,46

Colts - Buccaneers - Colts s Hasselbackem vypadají nebezpečněji než s Luckem. Bucs se drželi jen první půli.

49ers - Cardinals - zápas jsem neviděl, ale z výsledku lze usuzovat útočné trápení hostí. 49ers se úplně nezdávají.

Seahawks - Steelers - reklama na fotbal, oba týmy se střídaly ve vedení, takticky hodně zajímavý zápas. Hosté se ale dopustili více závažných chyb a ani trenéři neudělali dobrá rozhodnutí.

Broncos - Patriots - neviděl jsem, ale zápas to musel být parádní. Rozhodovalo se v OT.

WEEK 23: vsazeno 28U, profit 14,94U, yield 53,4%
LITOPAD: vsazeno 144U, profit 37,26U, yield 25,9%
CELKEM: vsazeno 297U, profit 38,56U, yield 13%
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.12.2015, 18:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Phaennomen parádní, jsem rád, že se daří. thumbleft
Omlouvám se za výpadek v posledních dvou týdnech, ale mám práce nad hlavu a navíc mě sklátila nemoc. Většinu NFL posledních dnů jsem prospal. Ale i předtím byl listopad pro mě marnej, 5-9, a letošní minus se tak prohloubilo. Vypadá to, že je čas na to hodit ručník do ringu, identifikovat chyby a zkusit to zase příští rok...
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.12.2015, 10:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já bych to neviděl tak černě. Minulý rok jsi měl závěr sezony dobrý, takže není třeba cokoliv měnit. Jde o hledání hodnoty v kurzech. Možná jen jedna rada - je těch čísel někdy moc a je těžké mezi nimi najít logický tip. Stačí to vzít jednodušeji - viz naše komunikace na zápas Falcons - Vikings a výkon Petersona - sám jsi říkal, že udělá 140 yardů.....udělal jich 158 a žádná dalekosáhlá analýza nebyla potřeba. Zkus k tomu takto přistoupit a uvidíš, že najdeš podobných tipů na víkend více.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy