Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 10.000 Kč

INFORMACE *** CENA *** KDE OBJEDNAT === Hynek (MLB) blog

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Archiv K2 -> Hynek MLB blog - blog ukončen - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 20
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 108
Vklady: 421.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -61.16 unitů
Yield: -14.51 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11670
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 352.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 2.12.2015, 16:51 Předmět: INFORMACE *** CENA *** KDE OBJEDNAT === Hynek (MLB) blog
Pište tipy na sázení
Citovat

Informace k Hynek (MLB) blogu

Pár slov o mě:

Kurzovému sázení se věnuji 13 let, na K2 působím od roku 2006 (byly ale nějaké pauzy). Pohybuji se v oblasti amerických sportů, jmenovitě pak MLB, NHL, NBA. Srdcová záležitost je pro mě samozřejmě MLB.

Proč MLB ?

Hraje se celkem 162 zápasů, nabídka je denně a velmi široká. Neexistují zde remízy. Domnívám se také, že je v této soutěži jen velmi malý prostor pro nějakou korupci, protože týmy nemají kam spadnout a v tom velkém množství zápasů by to nemělo moc smysl. Šílenosti se ale mohou objevit i zde. Lidský faktor vymazat nelze.

Kde sázím ?

Pouze Pinnacle Sports. Jednoznačně nejlepší nabídka pro americké sporty a samozřejmě nejlepší kurzy.

Pár obecných pravidel a informací k blogu:


Děkuji všem zákazníkům za projevenou důvěru a zakoupení přístupu do mého blogu. V každém herním dni přistupuji k výběru tipu pečlivě a svědomitě, vždy mám na analyzování dostatek klidu a času. Pokud čas a klid nemám, nebo nejsem v dobrém rozpoložení nebo mi tzv. šestý smysl nic nenašeptává, tak netipuji. Znamená to tedy, že tipy nemusí být každý den. Dávám přednost kvalitě před kvantitou. Tzn. dokážu se vžít do role zákazníka a jako zákazník bych nechtěl mít denně na výběr 4 a více tipů bez nějakého většího komentáře. Raději vybírám jeden tip s věcným komentářem, ve výjimečných případech můžu dát dva tipy za den. Nechci tím však tvrdit, že je to jediná správná cesta, ale tento způsob mi přináší zisk a proto věřím, že bude přínášet zisk i Vám, zákazníkům. Kdyby to nefungovalo, tak už to dávno nedělám. Není to však jediná podmínka. Dalši a velmi kritická podmínka je Váš bank a moneymanagement. Není ostuda sázet za 100 Kč. Zapomeňte na to! Každý ať si sází dle svých možností. Tzn. berte sázení jako formu investice. V prvním kroku si musíte alokovat kapitál, který v tom nejhorším případě můžete ztratit a přitom to nijak neovlivní Váš osobní život. Následně si musíte zvolit, jak velký objem nebo jaké procento banku budete sázet z Vašeho kapitálu. Vím, že nejčastěji se mezi sazkaři pohybuje sázka na zápas cca od 2-5% z celkového banku! Proč ? Protože i ten největší borec na světě má dny, kdy prostě chytne smolnou sérii a ten borec tu sérii musí přežít. Jestliže někdo dá 50% na sázku nebo all-in, je to velice rychlá cesta k bankrotu. Dalším důležitým faktorem je disciplína - hráčská kázeň. Když už kupujete placený blog, pozorně sázejte jen to co je psáno, respektujte uvedenou důvěru a nesnažte se dohánět ztráty, když se náhodou některý den nezadaří. Pořád mějte před očima slova moneymanagement a hráčská kázeň. Pokud si to v hlavě takto nenastavíte, degraduje to Vaše potencionální výdělky. Vklady mám od 1-7 unitů. 7 Unitů znamená maximální důvěru.

Hynek


Aktuální měsíční cena za přístup do blogu: 250 Kč

Objednávka na http://www.betting-shop.eu/Hynek-MLB-blog-1-mesic-d296.htmVývoj profitu blogu na profilu: http://www.kolemdvou.cz/chat/profile.php?mode=viewprofile&u=4589

Důležité:

1) jedná se o přístup do blogu, nikoli o mailovou/SMS službu, pro doručení e-mailů lze využít samostatné služby "E-mailová notifikace LITE a FULL"

2) na konci objednávky vyplňte jaký nick máte na K2 = pro jaký nick nastavit přístup

3) do kdy je přístup zaplacen bude uvedeno v automatickém e-mailu po vyřízení objednávky v poznámce nebo můžete kdykoli platnost kontrolovat na odkazu "Skupiny - platnost členství"

4) kolik ks si objednáte = počet měsíců (zvažte, že cena se může v průběhu měnit, nahoru i dolů podle blogera)

5) VELMI DŮLEŽITÉ, pokud bude blog z nějakého důvodu ukončen, zaplacené přístupy se NEVRACÍ, zákazník tento fakt objednávkou přijímá a souhlasí s tímto bodem (finance budou již vyplaceny blogerovi, odvedeny daně a soc./zdrav. pojištění), tedy s tímto faktem je třeba počítat při objednávce delšího nebo kratšího období

(obecně projekt blogů je směřován dlouhodobě a seriózně, přesto doporučujeme spíše kratší či střednědobé období pro objednávku)

_________________
E-book
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Archiv K2 -> Hynek MLB blog - blog ukončen - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.