Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
April 2016

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.04.2016, 0:42 Předmět: April 2016
Pište tipy na sázení
Citovat

S.Cummings vs D.Cataldo 2 @2,37 (7/10 - bet365)

@14:30 Volta al Pais Vasco

///

Chcel som to zahrat hned, co som to zbadal, ale tradicne som si to rozmyslel a cakal som na Pinnu. Teraz hovorim o situacii, kedy bol kurz na Daria 2,1. Zrazu dropol na 1,833 a vyzeralo to, ze uz si tento h2h nezahram. Pozriem druhykrat a 2,37. Medzicasom vypisala konecne Pinna, kde zasvietilo 2,39. Tam som to dal za maximum, kurz okamzite dropol na 2,31. Zjavne tak onedlho ucinil este niekto iny (sucasny kurz 2,23).

Stephen Cummings vyhral jednu z etap (4.) uz tradicnym nastupom, ktory by si Stephen snad mohol aj potentovat. Dario tu ukazoval vo vacsine etap skvelu formu, avsak ani jeden z jeho pokusov o uspech v etape, sa mu nevyadril. Astane avsak vysli ine dva pokusy (LL Sanchez/Diego Rosa), takze v time musi vladnut spokojnost. Nie tak s celkovym poradim, toboz ked lider Fabio Aru dnes po pade nebol schopny dokoncit etapu.

Cummings je samozrejme fantasticky tempar s neskutocnym tahom, avsak zajtrajsia casovka je taka tradicne baskicka - zvlneny profil, minimalne jedno tazke strme stupanie, technicky zjazd a naozaj len minimum roviny. Cataldo v minulosti v tychto casovkach ziaril, po prestupe do Astany sa uspechy trochu vytratili, avsak to suviselo aj s jeho celkovou kondiciou. Dario dnes etapu dokoncil v poslednej skupine so stratou cez 22 minut, kde je vidiet jasny zaver posetrit nejake sily a s plnou vervou sa pustit do boja v zajtrajsej poslednej etape. Pre mna je to cierny kon dokonca na top3.

To bude zavisiet aj na podmienkach - prsat ma viac-menej cely den, otazkou je, kedy zaprsi, komu bude trat aspon trochu osychat, kto si bude moct dovolit viacej v neprijemnom zjazde atd. Cataldo podla mna nemoze byt dog, epicke vitazstvo kolegu Diega Rosu z dnesnej etapy by malo zavodnikov dodat uz postupne chybajuce sily. Dazdive podmienky Dariovi nerobia problem, skvely zjazd na mokru predviedol napr. v 1.etape, kde sa snazil v zavere zaskocit favoritov atakom 30km pred cielom. Jeho pocin v podstate kopiruje to, co na cyklistov caka dnes - stupanie/zjazd/trochu roviny.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.04.2016, 14:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Real Madrid vs Wolfsburg
Wolfsburg to Qualify @2,11 (2,5/10 - MB)

///

Ako vsetci dobre vieme, Wolfsburg zvitazil v 1.zapase 2:0 a tak ma pred dnesnou odvetou prakticky idealnu poziciu.

Tento tip sa zrodil uz po poslednom hvizde rozhodcu v neskory vecer pred 6 dnami. Priznam sa, nevidel som uplne cely zapas, pozeral som az od stavu 2:0 zvedavy, co sa bude diat, resp. aku velku snahu/kvalitu ukazu hraci Realu. 65 minut som na tu "kvalitu" cakal marne - smerom dopredu si toho vypracovali pramalo, snad len Bale sa snazil obcas odcentrovat, striel zufalo malo, viazla zakladna kombinacia, z coho pramenili nebezpecne straty a nasledne brejky supera. Vysledok 2:0 od druheho golu vzhladom k predvedenej hre/sanciam sa da z pohladu Realu brat za priaznivy.

Popisovany casovy usek, ktory som na vlastne oci videl, by z taktickeho pohladu nemal byt zasadne iny, nez na uvod dnesneho odvetneho zapasu. Tym chcem povedat, ze Real to bude mat s dobyvanim rovnako narocne, strategia Wolfsburgu (uspesna) sa uz vonkoncom nezmeni a nebezpecnych kontier po osi Henrique/Draxler - Schurrle bude postupom casu len pribudat (za predpokladu, ze stav zapasu nebude behom chvile 2/3:0 pre domacich).

Tip nehovori o tom, ze je nemozne, aby Real vyhral o 3 goly, to rozhodne nie. Na druhej strane vypoveda o vyhodnosti tohto tipu minimalne pre uvodne minuty zapasu. Aby som veril Realu, musi ma Real presvedcit, ze ta kvalita v utoku nie je len na papieri, ale dokaze realne rozobrat obranu supera. Potom sa da samozrejme uvazovat o poistke/zachrane casti vkladu.


Naposledy upravil UselessToo dne 14.04.2016, 10:44, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.04.2016, 10:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cabal/Farah vs Bryan/Bryan
Cabal/Farah to win 1.set @2,39 (3/10 - Doxxbet) & to win @2,69 (2/10 - Doxxbet)

@13:30 MC


///

Dlhorocni vladci sa sice este ako-tak drzia, ale dlhodoba dominancia je jednoznacne u konca. Sice minuly tyzden po dlhsom case vyhrali turnaj (Houston), to je zaroven pre nas skvela sprava.

Finale odohrali 10.4., presun, nielen z pohladu casoveho pasma, ale najma povrchu (kde sice v Houstone je antuka, avsak s tymi europskymi sa neda porovnavat, toboz s tou v MC, ktora plati za najpomalsie vobec).

Teraz by niekto mohol vyrazne oponovat bilanciou dvojiciek z tohto podniku z rokov (ne)davno minulych. Ano, vyhrali 4krat z poslednych 5 sezon. Lenze, vyraznejsi upadok nastal az v minulej sezone (ktory pokracuje), v turnaji v Houstone skoncili uz v CF, takze na prechod mali cely tyzden (nie 4 dni) a v 1.zapase turnaja narazili na par Dimitrov/Mirnyi - rozhodne nie stabilna dvojica, Grigor je vylozene prilezitostny deblista.

Takto by sme mohli riesit aj ine rocniky - za A, par sa nachadzal v lepsom rozpolozeni, superi z nich mali prirodzeny respekt/strach, co im pomahalo vyhravat koncovky setov/zapasov/STB, co sa castejsimi zavahaniami postupne vytraca/vytratilo. Nie vzdy hrali v Houstone, malokedy hrali hned v prvom zapase v MC s dvojicou urovne Cabal/Farah.

Ak som pisal nieco o prehnanom respekte, potom kolumbijska zohrana dvojica ho nebude mat v ziadnom pripade. Dovodom su 2 vyhry z konca minulej sezony, v obidvoch pripadoch prisli pocas azijskej serie na tvrdych povrchoch. Islo o b2b turnaje, zhodou okolnosti o 1.zapasy Bryanovcov na danom podujati.

Uz vcera som chcel zahrat duo Cabal/Farah, dovodom, preco som tak neucinil bol skrec z ich posledneho hraneho zapasu (IW Inglot/Lindstedt). S duom Marc Lopez/Feliciano Lopez sa prilis nebabrali a v dvoch setoch zapas v pohode vyhrali. To je prave vyhoa cislo 2 - otestovali si podmienky v ostrom zapase, ja som si otestoval, ze su zdravotne v poriadku, takze nic nebrani tomu zahrat proti Americanom. 1.set z toho vyplyva, kedze prave v nom by mali mat najvacsiu vyhodu.


Naposledy upravil UselessToo dne 14.04.2016, 18:07, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.04.2016, 18:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sachtar vs Braga & Sevilla vs Bilbao
O3,5 Braga & O4,5 Bilbao (rohy) @2,6 (3/10 - bet365)
O4,5 Braga & O5,5 Bilbao (rohy) @4,43 (1/10 - Unibet)

+2,0 Braga (rohy) @1,9 (3/10 - bet365)
+1,0 Bilbao (rohy) @1,9 (2/10 - bet365)


Podobne ako johnypohorka. Tieto zapasy si o to jednoducho pytaju. V minulosti som zahral pred zapasom over (goly) a rohy som si nechaval podla vyvoja. Goly sa mi hrat nechcu - mam zle spomienky na over pri podobnej situacii so Sachtarom par tyzdnov dozadu, dva spanielske timy, tam to tiez smrdi vsakovakym vyustenim.

Pri rohoch je vysledok 1:2 z prveho zapasu skvelym vychodiskovym bodom. Ak mam pravdu povedat, pri prvych zapasoch som v Brage hral rohy na domacich v polcase, ked prehravali 0:1. Dokazali ich zaknihovat behom 15 minut (rovnako ako vo Villarreale, kde vysledok 1:1 znamenal nutnost hrnut sa dopredu v snahe vyhrat aspon o 2 goly).

Preco je vysledok 1:2 takym idealnym? Hostia musia vstrelit 2 goly, bez toho nemaju narok co i len pomyslat na postup. Zaroven su to suboje dvoch kvalitativne vyrovnanych celkov. Trener Bragy avizoval, ze budu musiet pristupit k zmene obvyklej strategie, kde zvycajne cakaju, co vymysli super a snazia sa vyuzit ojedinelu sancu. K podobnemu stylu uz nemaju priestor a najma cas.

Rohy nie su o kvalite, ale o snahe utocit a tlacit sa do branky. Kedy padaju rohy? Najma po strelbe z dialky (zblokovane strely/zakroky brankara vyrazene na roh) a centroch z kridelnych priestorov.

Tipu ublizi len stav 0:2/1:2. Dovtedy sa z pohladu domacich nic zazracne nezmeni - budu cakat, pozorne branit a po chybach vyrazat do rychlych protiutokov. Ak nahodou hostia dokazu vstrelit 2 goly, potom nam nezostava nic ine, nez zacat zachranovat situaciu (vyplatit si aktualny vklad/vyhru).

///

Sparta vs Villarreal
over 2,5 @1,961 (2,5/10 - Pinnacle)

Sparta s pozlepovanou obranou. Kto videl fragmenty prveho zapasu musi uznat, ze sanci mal Villarreal neurekom a len kombinacia neschopnosti v koncovke a skveleho Bicika, ktory si rozhodne dokazal vyzehlit prvotne zlyhanie z 2.minuty, zabranila debaklu.

A to obrana Sparty bola este viac-menej v obvyklom zlozeni - pricom vykon, na pohlad, bol tristny, tych lacnych chyb a jednoduchych presadeni sa hracov spanielskeho celku bolo prilis. Co sa bude diat potom dnes? Neviem, osobne si to ani neviem/nechcem predstavit.

Problemy? Villarreal nemusi, avsak trener/hraci musia vediet, ze 2:1 z domaceho prostredia je vsetko len nie bezpecny vysledok. Istotu znamenaju 2 vstrelene goly, potom uz Sparta musi sama vstrelit 4, co je utopia. Sparta s deravou obranou a stratou jedneho golu by sa mala tlacit maximalne do utoku - za A, eliminuje tlak na svoju Achillovu patu a za B, zvysi sancu, ze z niecoho sa im podari vstrelit gol. Kurz je prilis dobry, obrana Sparty vylozene provizorna, tak snad pridaju ruku k dielu aj utocnici Villarrealu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.04.2016, 23:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A.Canizares to win @12,0 (1,75/10 - betfair)
A.Levy to win @18,0 (1/10 - betfair)
J.Morrison to win @22,0 (1/10 - betfair)

R.Gouveia top10 @4,5 (2/10 - betfair SB)
J.Quesne top10 @6,5 (0,75/10 - betfair SB)


@8:45 Open de Espana


///

Uz som dlho nevidel, ak vobec, aby na prejdenie cutu stacilo skore +9 (na dvoch najvyznamnejsich turach). To len dokumentuje, ake dnes museli panovat v Andaluzii podmienky. Aj na zajtra je hlaseny silny narazovy vietor, na nedelu by sa situacia mala trochu zmeni, vietor ustupi a do hry naopak vstupia dazdove prehanky.

Open de Espana mam rad, nech uz sa hra na akomkolvek layoute. Dovodom je fakt, ze ponuka priestor hracom, ktori tych sanci pocas roka dostanu minimum - su to hraci, ktori nepatria k najdlhsim, avsak o to presnejsim, skvelym na greenoch, v tvarovani ran, vo vymyslani chipov na modelovanych greenoch z tazkych pozicii atd.

Kriterium vyberu - idealne su to hraci, ktori dnes hrali v rannych flightoch, zahrali naoko podpriemerne kolo (resp. priemerne na dane podmienky), su znami ako velmi presni hraci, ktorym neprekaza silnejsi vietor, vyborni na grenoch - jednoducho splnaju vyssie popisane danosti a zrucnosti.

Alejandro Canizares a James Morrison zatial idu plece pri pleci - 1.kolo 67, 2.kolo 75. Alejandro je predovsetkym znamy ako fantasticky puter, co je klucova danost v narocnych podmienkach, kde kazdy z hracov ma problem zasahovat kratko strihanu plochu a je tak nutne doputtovavat putty do 3 metrov od jamky po roznych zachrannych ranach. James Morrison je obhajcom trofeje, znamy ako jeden z najlepsich hracov vo vetre, ktori na okruhu existuju. Cim narocnejsie podmienky, tym vyhodnejsia situacia pre tohto Anglicana.

Tychto dvoch hracov som zhodou okolnosti zahral este pred koncom dnesneho kola (so snahou nieco vytazit z faktu, ze dalsi hraci stracaju). Umysel sa sice nevydaril, kurzy sa oproti mojim prilis nepohli (mam 11,0 na Alejandra a 20,0 na Jamesa) a ak, tak skor nahor.

Alexander Levy nespada do tejto kategorie. Avsak francuzsky extrovert je schopny naozaj vsetkeho a dokaze zahrat dobre na ihriskach pre bighitterov, ako aj na podobnych layoutoch pre vylozene kratkych technickych hracov. Levy je predovsetkym scorer, to ho charakterizuje, co mozno odporuje situacii, kde sa primarne bojuje o zachranu paru a nejake to birdie je len vitanym bonusom. Moze to byt ale opacny sposob k prvym dvom - chybovat bude kazdy, niektori menej (skoro vobec), Levy mozno viac, ale mohol by chyby kompenzovat niektorymi ziskanymi ranami. Levy viedol po 1.kole, dnes vstupil vylozene strasidelne do kola druheho, avsak spamatal sa a napokon kolo okomentoval slovami - "bolo to najlepsie kolo za 76, ake kedy zahral".

V minulosti som uz parkrat vysvetloval, ze po vybornych kolach prichadza kolo s nazvom "trapenie", kde putty nepadaju, slabsie povahy to moze polozit az natolko, ze sa im rozpadnu aj tie casti hry, ktore dovtedy bez problemov fungovali a po uplnom rozklade rany pribudaju takpovediac automaticky. Levy to dnes zvladol - ocakavane horsie kolo, zly start do neho, napokon slusnych +5, ako povedal Morrison, 75 je kolom 71, takze povedzme zahral "+1".

Ricarda som rozmyslal, ze zahram aj ako prekvapenie na vitaza. Napokon som objavil ponunku "top10". Stanjames drzi suverenne najlepsie kurzy prakticky na kazdeho hraca, avsak za 10 eur+ si tam rozhodne nepodam. Preto som rad, ze BF SB je slusnou alternativou. 4,5 je fair z pohladu bookies, z naseho pohladu je to slusna investicia.

Ricardo Gouveia, zrejme najvacsia portugalska nadej za velmi dlhe obdobie. Aj v minulych rokoch sme sa tu a tam mohli stretnut s niektorymi hracmi z tejto krajiny, avsak az Ricardo je tym, ktory casom moze zautocit na tie najvyssie priecky. Stale je to novacik, je to jeho prva riadna sezona na European Tour. Lenze nie je to vyjukany mladik - uz v roku 2014 vtrhol na Challenge Tour a prakticky okamzite vyhral turnaj. Nechybalo vela a vybojoval by si kartu na ET v superkratkom casu. Napokon to nevyslo, pre jeho vyvoj len dobre, ze si musel odkruzit plnu sezonu na Challenge Tour. Pribehy s rapidnym vzostupom a naslednym rychlym padom su rozhodne castejsie, ako pribehy a la Jordan Spieth. Gouveia minulu sezonu na Challenge Tour opanoval, medzitym si zahral aj na dvoch domacich turnajoch ET a dvakrat z toho bolo umiestnenie v 3 desiatke vysledkovej listiny. V tejto sezone uz stihol fantasticke delene 7.miesto na Qatar Masters, vdaka comu sa drzi v top100 Moneylistu Race to Dubai a najma mu to dodava pohodu do dalsej casti sezony (lahsie sa hra s vedomim, ze ku kartu chyba 1-2 vysledky okolo top10, nez na poslednu chvilu nahanat top3/5 vysledok).

Julien Quesne je znama firma a spada do kategorie kratkych Francuzov. Zatial na +6. Mohol by mat drobnu vyhodu skorsieho startu, aj ked start o 10:55 sa neda z tohto pohladu povazovat za nejaky prevratny (a ti uplni early starteri zasa stracaju prilis).

Este by som spomenul jedno meno - Soren Kjeldsen. Ten ma na Open de Espana fantasticku bilanciu, minuly tyzden ceril prekvapivo vody na Masters (T6), takze logicky patril k najvacsim favoritom turnaja. Dnes uplne nezvladol zaver kola, prepadol sa az na +6 a ako je zname, nerad hram hracov, ktori zaknihovali negativny koniec predchadzajuceho kola.

Mam nejake tipy aj na 3.kolo, avsak vypisanu ponuku ma zatial "len" bet365.


Naposledy upravil UselessToo dne 17.04.2016, 14:33, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.04.2016, 23:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

J.Quesne/G.Storm/J.Knutzon @2,15 (2,5/10 - MB)
R.Gouveia/B.Evans/N.Bertasio @2,37 (2,5/10 - bet365)
R.Ramsey/S.Garcia/P.Hanson @3,75 (1,5/10 - MB)
R.Fisher/T.Pieters/J.Luiten @3,0 (1,5/10 - bet365)

J.Morrison/A.Johnston/P.Larrazabal @3,0 (2/10 - bet365) *1,5

@10:55

///

Vypisali aj MB, limity su dostatocne + ten rozdiel medzi kurzami je vacsinou zanedbatelny (a tam, kde je vyrazny rozdiel, jednoducho ideme tvrdo po kurze). Quesne/Gouveia/Morrison popisani. Storm/Knutzon dnes +2, Quesne +4. Evans/Bertasio +1, Gouveia +3 (pre uplnost, pod par dnes zahrali len dvaja hraci, Even par dalsi 4, +1 5 = 11 hracov, to hovori jasnou recou). Garcia Even, Hanson -1, Ramsey +5 - aj napriek trapnemu zaveru druhej 9 musim hrat pri tom kurze a fakte, ze superi dnes hrali vyrazny nadpriemer. Pieters +1, Luiten +4, Fisher +3 - hram kvoli kurzu, Luiten je v poslednom case nevyrazny, zajtrajsok by mohol viacej sadnu Anglicanovi, ktory aj dnes dobre zabojoval a v zavere dokonca nieco odmazal. Johnston +3, Larrazabal Even, Morrison +4.


Naposledy upravil UselessToo dne 16.04.2016, 23:14, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.04.2016, 23:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

P.Larrazabal to win (vs A.Noren) @2,01 (5/10 - Pinnacle)

P.Larrazabal to win @25,0 (2/10 - betfair)

A.Johnston to win @11,0 (3/10 - betfair)

@8:35 Open de Espana

///

Najst h2h, kde predchadzajuce kolo zahrali hraci s rozdielom 10 ran, to sa len tak nepritrafi. A to najma v sfere, kde obaja su "v hre o titul". Kto pozna moj styl, tak chape, ze toto je "must". Videl som cele kolo, aj golf dnes podtrhol dnesnu tipersku (moju) biedu a pritom stacilo malo a mohlo to dopadnut omnoho lepsie.

Z trojic bilancia 1-3-1, takmer sa vlozene prostriedky vratili, co vzhladom na priebehy/pech atd. sa da povazovat za uspech. Borci top10 si v podstate podrzali pozicie, ziaden prepadak, avsak ani progres. Borci na vitazstvo, Levy prepadak, zvysni dvaja zostali realne v hre o vitazstvo, aj ked sa k nemu vyrazne nepriblizili.

Larrazabal po dvoch skvelych kolach vzhladom na podmienky, sa dnes doslova pretrapil k 78. Pablo patri k hracom s vysokym percentom zasahovania greenov v regulacii (ako Ramsey/Willett/Cabrera-Bello/Noren/Levy atd.). Je to skupinka scorerov, ktora rada utoci nekompromisne na jamku.

Prehanky, hlasene na dnesne popoludnie/cely zajtrajsi den by mali dopomoct utocnejsiemu golfu. Problemom moze byt vyzivny rough, ktory aj za sucha sa podpisal pod mnozstvo problemov jednotlivych hracov. Na strane druhej, zmaknute greeny - moznost utocit na jamku bez obav, ze modelovane greeny sa postaraju o nie zrovna prijemny odsun lopticky do nevyhodnej zlozitej pozicie.

citace:
Pablo Larrazabal ‏@plarrazabal 5 hod.před 5 hodinami

Do you know the best thing about shooting 78 today?... That i am only 3 shots from the lead and i already had the bad round... Interesting..


Zaujal ma aj tento tweet lidra po 36 jamkach (po 2kolach). V podstate vysvetluje moje zmyslanie - v podstate kazdy hrac si prezije horsie chvile, skazene kolo. Elitni hraci maju podobne kolo len jedenkrat za turnaj, ti horsi pokojne aj 2/3. Takisto plati, ze cim je kolo horsie, tym lepsie na hraca caka.

Pablo straca na celo 3 rany, pricom na realne celo len 2. Lidrom po 3.kole je Mike Lorenzo-Vera. Ten dnes zahral 2 chip-iny a k tomu neuveritelny eagle z fairwaye na 17.jamke. Mike tak zozbieral za kolo viac stastia, nez cely posledny flight v kumulativnom vydani (vsetci traja dokopy).

Luiten/Kaymer su favoritmi turnaja s kurzom okolo 5. Sancu maju, ale aby na Pabla bol 5krat vacsi kurz a napr. na Andrewa Johnstona dvojnasobny, pricom Andrew ma rovnake skore a zaroven startuje v predposlednom flighte, co je nesporna vyhoda (najma za situacie, kde na realne celo absolutne nic nestracate).

Morrison/Canizares + Larrazabal/Johnston, to je moje stvorica, z ktorej by sme mali spoznat vitaza. V hre su podla mna hraci do +6 (12), pricom neverim, ze vyhra niekto s dnesnym skore lepsim nez +2. Zostava tak spominana stvorica, mladik Pep Angles, ktory by mohol vysperkovat podivny turnaj svojim triumfom, nepride mi to ako uplne nemozne, co ale neznamena, ze to pokladam za vysoko pravdepodobne. A Richard Bland, ktory sa dnes pocas kola dokonca ocitol v cele poradia, aby okamzite na to prisiel socket (uplne skazena netrafena rana), ktory znamenal triple bogey a masivny prepad z vydobytych pozicii. Bland stale caka na prvy titul z ET, jeho vitazstvo by tak bolo este kurioznejsim vyustenim, nez vyhra mladeho Spaniela.

Pablo sice prezil odstrasujuce kolo, avsak zaskoroval na 18, cim sa nielenze udrzal v hre, ale sa zaroven prijemne naladil pred kolom finalovym. O sile poslednych jamiek kola som takisto uz co-to popisal. To iste plati o Morrisonovi, ktory sa vacsinu kola trapil s dlhou hrou - v okoli greenov to bolo solidne, putty boli slusne, ale prilis nepadali, dlha hra ho ale nutila sa max. zachranovat, co sa neda uspesne zvladat cele kolo. Johnston je mozno trochu vynimka, avsak aj ten zahral posledne 4 jamky v pare. Mne sa pacilo, ako puttoval, tych nadejnych puttov, ktore mohli, ale nespadli, bolo mnozstvo.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.04.2016, 11:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

+1,5sets A.Ungur (vs G.Pella) @1,99 (1,5/10 - Pinnacle)

@14:00 Bukurest

-----

Kuncikova/Stuchla to win (vs Mitu/Soylu) @2,06 (2/10 - Pinnacle)


@14:00 Istanbul


///

Adrian Ungur doma v Bukuresti nikdy nic velke neuhral a to sa kazdorocne jedna o turnaj, ktory velke mena prilis netiahne (skor patri do kategorie turnajov, kde sa moze znova nastartovat hrac, ktoremu sa dlhodobo nedari, prip. sa zrodit nova hviezdicka). Ungura clovek nemoze mat rad - tazko sa hlada totiz vzorec, podla ktoreho by sa dalo urcit, ci prave tento turnaj ho "bude bavit" alebo to bude naopak rychly odchod po prvom kole. Rec je samozrejme o challengeroch, na ktorych sa pohybuje viac-menej celu karieru.

Guido Pella ma buducnost a nielen na antuke. Pravdou je, ze po slusnej "americkej" casti sezony dokazal v MC prehrat s PH Herbertom 0:2 na sety, co je vskutku pozoruhodny pocin. Hraci spolu odohrali 3 vzajomne zapasy. Tie 2 su pomerne stare a z tvrdeho povrchu na konci sezony, ten treti cerstvejsi, zo sezony minulej a najma, z antuky. Vsetky 3 zapasy spaja faktor - 3 sety. Necakam, ze Ungur vyhra, ak ano, nebudem sa hnevat, ale za 1,99 mi to pride ako fajn ponuka - doma, s vhodnou podporou h2h a pri fakte, ze Pella dokazal prehrat jasnym sposobom s Herbertom na velmi pomalej antuke v MC.

///

Kuncikova/Stuchla sa daju uz v mladom veku oznacit za deblove specialistky. Su tam sice este drobne snahy vzratit nezvratny osud, ale bolo by prekvapenim, keby sa na tomto stave nieco zmenilo.

Superky - domaca Ipek Soylu a Rumunku Cristina-Andreea Mitu spolu nikdy nehrali sutazny zapas. Rozdielne by som sa na vec pozeral, keby spolu hrali 2 turecke hracky - tych deblovych prekvapeni od domacich velmi namotivovanych hracov je pocas sezony mnozstvo.

Vyhodou ceskej dvojice je aj fakt, ze minuly tyzden hrali ITF v Istabule, sice na tvrdom povrchu, ale z pohladu aklimatizacie na miestne podmienky si tazko predstavit lepsiu pripravu.

Nevidim duo Mitu/Soylu ako favoritky, viacej by som v tom nehladal.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.04.2016, 20:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S.Henao Montoya to win @7,0 (4/10 - T....) & top3 @2,5 (10/10 - T....)

@11:50 Fleche Wallone


///

Sergia som zahral uz pocas druhej etapy Pais Vasca, takze tak pred 2 tyzdnami (@7,5 na bet365). V etape bola jedna prudka stena, ktoru Sergio s lahkostou vyletel a to sa najprv musel zo zlej pozicie dostavat dopredu v pelotone, aby este nasledne stihol brutelne zautocit. Vyhodou bolo, ze to sice bolo efektne, ale na vysledku etapy sa to absolutne neprejavilo.

Henao bol v podstate vzdy silny na FW. A to mnohokrat priprava nebola idealna, v prvych rokoch chybali dolezite skusenosti atd. Sam tvrdi, ze ma formu svojho zivota, comu sa da rozhodne verit po tom, co ukazoval v poslednych tyzdnoch na roznych zavodoch.

Okrem ineho, forma tradicnych superov nie je u vacsiny idealna. Hlavny favorit a obhcajca poslednych dvoch triumfov, Alejandro Valverde, pozmenil nahle plany. Pred sezonou to boli klasiky a OH, v sucasnosti je z toho ale utok na vitazstvo na Gire. To znamena ladit formu az na Giro = v sucasnosti je v priprave a FW je len sucastou ladenia, rozhodne nie vrchol.

JRod mozno na Pais Vasco vyzeral v zavere aspon slusne, avsak od neprekonatelneho JRoda rokov minulych to stale malo ukrutne daleko. Dan Martin bude silny, ale oproti duu Valverde/JRod nie je neprekonatelny - Henao v top forme je o level lepsi nez Dan Martin, ktory zaroven bude chciet primarne utocit az v nedelu na titul na LBL.

Mozno najnebezpecnejsi tak bude Julien Alaphillippe, ktory sa musel v uvode sezony vyrovnavat s neprijemnou mononukleozou, ktora ho postihla na konci minuleho roku. Avsak, zda sa, ze forma prisla vo vhodny cas. Na Brabantskom sipe sa minimalne 50% podielal na triumfe timoveho kolegu Petra Vakoca. Najprv bol v uniku, potom odviedol skvelu pracu pri finalnej selekcii favoritov, aby aj napriek tejto praci sam skoncil v top10.

Daniel Moreno vyhral FW v sezone, kedy JRod mal zdravotne problemy a naplno toho vyuzil. Nerad hram niekoho, kto je az druhy v poradi a toboz, ked timovou jednotkou je Alejandro Valverde - ktory ide na seba aj v zavodoch, kde by pre vsetkych bolo vyhodne, aby sa podriadil timovemu uspechu.

Zvysok je v pozicii - budeme bojovat o top3/top5/top10. Vyhodou zavodu, z pohladu tipera, je jeho predvidatelnost. Uniky su takmer bez sance, vsetko sa zvycajne rozhodne na poslednych cca 1,5km. To je jeden z dovodov, preco 2,5 na top3 ma v sebe taku masivnu hodnotu, rozhodne nielen z pohladu porovnania s ostatnymi SK (Unibet 2,0, Nike 2,3 atd.).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.04.2016, 20:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S.Henao Montoya to win @7,0 (4/10 - T....) & top3 @2,5 (10/10 - T....)

@11:50 Fleche Wallone


///

Sergia som zahral uz pocas druhej etapy Pais Vasca, takze tak pred 2 tyzdnami (@7,5 na bet365). V etape bola jedna prudka stena, ktoru Sergio s lahkostou vyletel a to sa najprv musel zo zlej pozicie dostavat dopredu v pelotone, aby este nasledne stihol brutelne zautocit. Vyhodou bolo, ze to sice bolo efektne, ale na vysledku etapy sa to absolutne neprejavilo.

Henao bol v podstate vzdy silny na FW. A to mnohokrat priprava nebola idealna, v prvych rokoch chybali dolezite skusenosti atd. Sam tvrdi, ze ma formu svojho zivota, comu sa da rozhodne verit po tom, co ukazoval v poslednych tyzdnoch na roznych zavodoch.

Okrem ineho, forma tradicnych superov nie je u vacsiny idealna. Hlavny favorit a obhcajca poslednych dvoch triumfov, Alejandro Valverde, pozmenil nahle plany. Pred sezonou to boli klasiky a OH, v sucasnosti je z toho ale utok na vitazstvo na Gire. To znamena ladit formu az na Giro = v sucasnosti je v priprave a FW je len sucastou ladenia, rozhodne nie vrchol.

JRod mozno na Pais Vasco vyzeral v zavere aspon slusne, avsak od neprekonatelneho JRoda rokov minulych to stale malo ukrutne daleko. Dan Martin bude silny, ale oproti duu Valverde/JRod nie je neprekonatelny - Henao v top forme je o level lepsi nez Dan Martin, ktory zaroven bude chciet primarne utocit az v nedelu na titul na LBL.

Mozno najnebezpecnejsi tak bude Julien Alaphillippe, ktory sa musel v uvode sezony vyrovnavat s neprijemnou mononukleozou, ktora ho postihla na konci minuleho roku. Avsak, zda sa, ze forma prisla vo vhodny cas. Na Brabantskom sipe sa minimalne 50% podielal na triumfe timoveho kolegu Petra Vakoca. Najprv bol v uniku, potom odviedol skvelu pracu pri finalnej selekcii favoritov, aby aj napriek tejto praci sam skoncil v top10.

Daniel Moreno vyhral FW v sezone, kedy JRod mal zdravotne problemy a naplno toho vyuzil. Nerad hram niekoho, kto je az druhy v poradi a toboz, ked timovou jednotkou je Alejandro Valverde - ktory ide na seba aj v zavodoch, kde by pre vsetkych bolo vyhodne, aby sa podriadil timovemu uspechu.

Zvysok je v pozicii - budeme bojovat o top3/top5/top10. Vyhodou zavodu, z pohladu tipera, je jeho predvidatelnost. Uniky su takmer bez sance, vsetko sa zvycajne rozhodne na poslednych cca 1,5km. To je jeden z dovodov, preco 2,5 na top3 ma v sebe taku masivnu hodnotu, rozhodne nielen z pohladu porovnania s ostatnymi SK (Unibet 2,0, Nike 2,3 atd.).


Naposledy upravil UselessToo dne 20.04.2016, 9:41, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.04.2016, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

D.Martin top3 @2,5 (4/10 - T....)
W.Poels top3 @26,0 (0,5/10 - MB)

T.J.Slagter top10 @2,5 (4/10 - T....)

B.Mollema top10 @3,0 (2/10 - T....)
D.Ulissi top10 @3,0 (3/10 - T....)

W.Poels vs A.Yates 1 @1,72 (3/10 - Unibet)
M.Albasini top10 & D.Martin top5 @2,98 (1,5/10 - T....)


@11:50 Fleche Wallone


///

Senzacia! Sergio Henao dnes nebude na starte. Dovodom je znova odstartovany kolotoc podozreni okolo mozneho dopingu, resp. su za tym zvysene hodnoty niektorych ukazovatelov v krvi tohto kolumbijskeho vrchara. Sergio dostal znova trojmesacny trest od timu Sky a tak sa ho netyka ani dnesny zavod.

Pre nas to znamena, kym sa bookies preberu, urcitu hodnotu. Ja som vacsinu tipov chcel hrat uz vcera, toto len pridava nejake to percento, resp. jedno volne miesto v top3/top10.

Vsetci uz dane vysledky na FW v minulosti dosiahli, vacsinou opakovane. U Wouta Poelsa zasa idu o klasicku situaciu - lider je prec a z ocakavaneho prveho pomocnika je zrazu lider Sky pre tento zavod.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.04.2016, 17:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Indiana Pacers to win @3,22 (2,5/10 - Pinnacle)

@22.4./01:30


///

Zatial to mam vsadene za 2,5u, je dost mozne, ze za tych 30 hodin do zaciatku tretieho zapasu este nieco prilozim, ak ano, pokusim sa o tom informovat.

Situacia je nasledovna - stav serie po dvoch uvodnych zapasoch v Toronte je 1:1. Ak sa nieco ukazalo, tak urcite to, ze seria nema favorita, resp. rozhodne nema JASNEHO favorita. Vyhodu, ktoru si Raps vybojovali v zakladnej casti, dokazali stratit uz v prvom zapase, z coho vyplyva, ze vyhoda sa nateraz presunula do Indiany. Je otazkou, ci ju udrzia, resp. pretavia v postup, faktom je, ze kurz 3,22 ma z mojho pohladu skor blizsie k stavu 0:2, nez k 1:1.

Az to vyzera, ze je v tom nejaka neznama zapletka. Avsak, ani jeden tim nema problemy so zraneniami, naopak, obidva vyberu su kompletne. Ak by sme hladali skusenejsi tim s PO, potom rozhodne sa musime priklonit na stranu Pacers. Ak by sme hladali tim, ktory viacej pasuje do vyradovacich bojov, znova sa priklanam na stranu Pacers. Suma sumarum, kurz je velmi pochybny, rozhodne hodnotny a ak sa nepreberie duo Lowry/DeRozan, tak aj ziskovy.


Naposledy upravil UselessToo dne 2.05.2016, 15:16, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.04.2016, 21:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

M.Landa to win Giro d´Italia @4,4 (5/10 - MB)

@6.5./09:00


///

V tychto dnoch sa zavodi na Giro del Trentino, obvykly pripravny zavod pre favorizovanych vrcharov, ktori sa pobiju o triumf na Gire. Mikel Landa dominuje. Mozno nevedie o minuty, ale vcera etapu polahky vyhral, dnes (nevidel som, ale precital som si toho dost) v podstate na vlastne triko polahky eliminoval nastupy svojich superov bez pomoci timovych kolegov, vyzeral pritom ako na treningu po par kilometroch, Etapu nevyhral, co ale povazujem za pozitivum - naozaj nechceme, aby Landa znova zrazil kurz na svoje pripadne vitazstvo na Gire.

Konkurencia Nibaliho/Valverdeho bude nesporne slusna, druhym problemom je prekvapivo rozpadnuty tim Sky (Henao 3-mesacny distanc, Intxausti mononukleoza, Konig koleno). To ma mozno trochu brzdi. Na strane druhej, Giro nie je TdF, sila timu ma sice svoje vyhody, ale v najtazsich etapach to naozaj nie su kopce, kde by sa islo 15km tempo a nastupilo sa az 3-5km pred cielom. Na Gire su nepravidelne stupania, daleko kratsie, avsak omnoho prudsie stojky, kde hodnota timoveho vlaku je takmer nulova.

Valverde vyzera vyborne na to, ze na FW mala byt jeho vykonnost na 85-90%. Pravdou je, ze na Gire nikdy predtym nezavodil, nema rad chladne podmienky, sneh, lad, dazd doprevadzany nizkymi teplotami. Za druhe, Valverde jednoducho nie je elitny vrchar, minimalne nepatri u mna do tej najuzsej spicky. Nibali zatial kamufluje svoju formu, ale to by nebolo prvykrat, takze na nejake sudy si radsej pockam.

Na MB mam limit na tuto stavku nieco pod 30 eur. Som to tam podal uz minimalne 4krat, limit rovnaky, kurz drzi, takze to sem vkladam, pricom uvediem, ze kurz 4,0 sa vyskytuje aj na betfair SB. Prave kurz 4,0 je hranica, ktora ma bavi a je nesporne hodnotna.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.04.2016, 8:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

R.Bardet top10 @2,5 (5/10 - T....)
R.Kreuziger top10 @2,5 (5/10 - T....)

@10:30 LBL


///

Aj tentokrat stare zname tipy na top3. La Doyenne, alebo stara dama, si tentokrat prichystala naozaj narocne podmienky. Prve predpovede hovorili o zladovatelom podklade, snezeni a teplotach okolo nuly. Tie posledne uz mozno nenahanaju az taky strach, stale plati, ze bude minimalne veterno a teploty sa budu pohybovat nanajvys okolo 5 stupnov Celzia.

Z tychto dvoch tipov bude podmienky viacej sediet prvemu menovanemu. Romain v minulosti zavodil dobre v neprijemnych severskych podmienkach, zavod mu sedi, viz uz pri prvej ucasti skoncil po peknom aktivnom vykone 13. V minulych dvoch sezonach uz nechybal v top10 a nemal by ani dnes. Roman ma podobne skvelu bilanciu, viz z poslednych 4 ucasti skoncil 4., 5. a 7., len jedenkrat sa tak nedostal do top10 a boja o vitazstvo.

Moj cierny kon je Tim Wellens, ak podmienky budu naozaj take zle, ako sa proklamovalo. Utocil na AGR, neuspesne, skusal nieco aj na FW, kde to uz v zarodku bolo zial odsudene k neuspechu a rozhodne to skusi aj dnes. Narocnejsi profil, neprijemne podmienky a rozhodne najdlhsi a najtazsi zavod hraju do kariet ofenzivnejsiemu pojatiu, aj ked najsilnejsi tim s hlavnym favoritom Valverdem, budu dozaista proti akemukolvek ofenzivnemu scenaru.


Naposledy upravil UselessToo dne 29.04.2016, 11:19, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.04.2016, 9:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

C-M.Stebe to win (vs N.Langer) @2,81 (1,5/10 - Pinnacle)
N.Dzalamidze to win (vs V.King) @4,24 (1/10 - Pinnacle)
V.Kuzmova to win (vs A.Hlavackova) @3,01 (2,5/10 - Pinnacle)
K.Piter to win (vs M.Erakovic) @3,08 (1/10 - Pinnacle) & +1,5sets @1,81 (1/10 - MB)
M.Melnikova to win (vs A.Krunic) @3,62 (3/10 - Pinnacle)


@11:40


///

Tradicny kvalifikacny vyber - vysoke kurzy, v idealnom pripade na domacich hracov, v tejto casti sezony je strategia - hrat proti neantukarom s hracmi, ktori su mozno kvalitativne horsi tenisti (prip. menej zname tvare), avsak na antuke sa citia najlepsie.

Stebe zdolal vcera Gojowczyka, Langer je mozno o nieco silnejsi super, avsak plati, ze vyska kurzu je stale tvorena najma sucasnym rebrickom, resp. dlhou absenciou Stebeho.

V zenach je to potom hra kurzov a antipatii. King/Hlavackova/Krunic/Erakovic, naozaj krasny mix hracok, ktore takmer vzdy splnaju 2 zakladne podmienky - neoblubuju antuku, co plati u vsetkych 4 a potom je to dokombinovane sucasnou (ne)formou ci obmedzenym harmonogramom vo dvojhrach. Rivalky s vysokymi kurzami patria takisto do roznych casti rebricka - mame tam talentovanu juniorku, nadejnu hracku, ktora zda sa nenaplnila potencial a rovnako ako jej dnesna superka, aj ona je z formy a dva Rusky, ktore sa zrejme budu potlkat po ITF do konca kariery.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.04.2016, 11:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

W.Kelderman vs D.Howson 2 @2,75 (4/10 - bet365)

@13:00 Tour de Romandie


///

Na Pinne to zacalo pred par minutami pomerne vyrazne dropovat (z 2,76 na sucasnych 2,5).

citace:
Kelderman feared this scenario already before the race. The Dutch climber was still suffering from his crash in Tuesday’s prologue.

“My tibia is still swollen and it’s quite painful,” he explained. “I didn’t want to accept that and gave it all today regardless. I can live with it, but I want to improve in the coming days. I was already pushing through my limits when the first group was together today. When Quintana accelerated, I had to let them go, though.”


Toto je zrejme najlogickejsi dovod - Wilco padol v prologu, to som vedel a zda sa, ze to ovplyvnilo jeho vykon vcera a malo by sa podpisat aj pod jeho vykonom dnes. Superom je Damien Howson, juniorsky majster sveta v casovke, ktory vcera prekvapil vybornym umiestnenim v horskej etape (24.miesto a strata len nieco cez 1:30 na vitazneho Quintanu). Wilco by bol opravneny favorit, ak by bol stopercentne v poriadku, takto vidim duel otvoreny, vyrovnany a kurz 2,75 ako vylozene zaujimavy.


Naposledy upravil UselessToo dne 29.04.2016, 16:09, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.04.2016, 11:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

N.Quintana to win @2,1 (8/10 - bet365)

@13:00 Tour de Romandie


///

Nairo vcera dodatocne mohol slavit vitazstvo v etape, ked povodne vitazny Ilnur Zakarin bol za nebezpecny pohyb v cielovej rovinke diskvalifikovany, resp. preradeny na 2.miesto. To znamena, ze bonusy 10/6 sekund sa vymenili a z vedenie o 10, je napokon naskok krasnych 18 sekund.

Dnes sa ide 15-kilometrova casovka s vyrazne zvlnenym profilom, kde by sice Ilnur mal nahnat nejake sekundy, avsak Nairo je nielen vo forme, ale casovka mu takisto bude relativne sediet a najma, nedavno na Pais Vasco takmer vyhral podobnu casovku, ktora bola zaroven takmer dvakrat tak dlha. Ano, sice podklad bol vtedy mokry a kopce boli nesporne prudsie, treba hned dodat, ze bol to Nairo, ktory sa v uvodnom prologu na necele 4km najlepsie popasoval s narocnymi podmienkami neskoro startujucich favoritov/lidrov, ako jediny dokazal stlacit manko na vitazneho Iona Izaguirre na unosnu hodnotu 16 sekund.

Scenare su 2 - Ilnur nazenie menej ako 30, ale viacej ako 18 sekund - Nairo bude musiet utocit zajtra, nie je nerealne, ze Ilnura utrhne, etapu vyhra a znova sa bude prezliekat dres lidra, tentokrat uz definitivne. Ak Nairo dnes strati do 18 sekund, zajtra bude len vyckavat, strazit si Ilnura a rozhodne mu nebude prekazat, ze do ciela si privezie aj dalsich superov, ktori su rychlejsi nez on, ale najma hlavny rival Ilnur Zakarin. V hre budu totiz znova bonusy za top3, ktore by znova mohli zamiesat so vzniknutou situaciou.


Naposledy upravil UselessToo dne 2.05.2016, 15:15, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.04.2016, 8:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

C.Ewan to win @1,833 (5/10 - bet365)

@15:00 Tour of Yorkshire


///

Britsky 3-etapovy zavod je stale relativne mladym etapakom, je to totiz len druhy rocnik. Vcerajsia etapa by sa dala oznacit za "nebezpecnu", minuly rok sa totiz v prvej etape peloton roztrhal na vetre a takto potrhany dorazil aj do ciela. Vcera sice fukal silny vietor, napriek tomu sa nic vyznamne neudialo.

Aj vcerajsia etapa mala byt pre sprinterov, to sa potvrdilo, avsak nevyhral hlavny favorit, austrlasky mladik, Caleb Ewan. Ten sice bol/vyzeral, ze je najsilnejsi, avsak Dylan Groenewegen ho velmi umne zavrel, pritlacil na bariery, Ewan musel logicky spomalit a aj ked to este nevzdal a skusil druhy utok, bolo prilis neskoro.

Dnesna etapa, profilovo najlahsia a najma, len 135km dlha. Tuto etapu absolvuje aj zensky peloton, to je jeden z dovodov, preco ma etapa "len" 135km, co je pre muzov prechadzka ruzovou zahradou. Dnes je to etapa odsudena k sprintu.

Caleb vcera neuspel, tim ale pracoval dobre, Caleb ukazal, ze za normalnych okolnosti tu nema vyraznejsiu konkurenciu. Etapa mu hra do kariet a po neuspechu favorita v sprintoch, vacsinou prichadza odveta a pozitivny vysledok, ktorym je v tomto pripade len vitazstvo. Na Pinne kurz pod 1,7, co daleko viacej odpoveda realite, nez bet365 a ich 1,833.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy