Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
marekp1971 (kvalifikace Moderátora K2)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 24.04.2016, 15:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kalme železo dokud je žhavé tak na dnes ještě přidám jeden zápas a to špil Belgické Pro League

24.04.2016 18:00 Belgické Pro League Oostende-Anderlecht
Tip 2 kurz 1.78 vklad 7/10 Pinaccle


V tomto zápase očekávám od hostů velké nasazení a bojovnost neboť potřebují jednoznačně zvítězit chtějí-li získat titul.Nemoho si tak dovolit odskočit v tabulce svého největšího konkurenta Club Bruggy mezi nimiž se rozhodne o titulu
Domácí tým v minulém kole pouze doma remizoval s týmem Waregem a získal tak první bod po 5ti zápasech.Sice vedli 2:0,ale jejich morálka a výkony poslední dobou nic moc a jednoduše si tak jen,domáci užívají nadstavbu a jako by pro ně liga skončila.Navíc má domácí celek stále na marodce svýho nejlepšího střelce Gohi Bi Cyriace.
Naopak tým z Anderlechtu se my jeví jako že jejich výkony mají stoupající kvalitu a s titulem to myslí velmi vážně a nedovolí si dnešní zaváhání
Neboť Bruggy včera jasně ovládly duel s Waregemem, a tak Anderlecht opět ztrácí na první místo tři body.
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 24.04.2016, 15:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak konečně jsme tu smůlu zmátli a s pokorou přiznávám že od pátku večer se snad vše zlomilo a přinesl Vám pár dobrých tipů

1--22.04.2016 20:30 1. francouzská liga Nice-Reims
tip 1 kurz 1.80 6/10 SazkaBet 2:0


2--23.04.2016 18:15 Anglický FA Cup Everton-Manchester U.
Počet ŽK over 3.5 kurz 2.10 vklad 6/10 4 Ž
K

3--23.04.2016 17:30 1. francouzská liga Toulouse-Lyon
Tip poločas s více brankami 2 kurz 2.06 vklad 5/10 Fortuna 0:0 2:3


4-24.04.2016 12:30 BASKETBAL Španělsko Barcelona-Real Madrid
Tip 2 kurz 2.20 vklad 5/10 Bet365 86:91


5-24.04.2016 12:30 1. turecká liga Konyaspor-Rizespor
Tip 1 kurz 1.80 vklad 8/10 SazkaBet 3:1


6-24.04.2016 15:00 1. švédská Allsvenska Malmö-Djurgarden
Tip Počet rohů více jak 10,5 kurz 1.91 vklad 6/10 11 roh v 48 min
.

Dnes ještě
7-24.04.2016 18:00 Belgické Pro League Oostende-Anderlecht
Tip 2 kurz 1.78 vklad 7/10 Pinaccle


8-24.04.2016 19:30 (ČF-1.z) Házená LM Kiel-Barcelona
Tip 2 kurz 2.05 vklad 7/10 SazkaBet

Takže těm kdo vydrželi a věřili mě a přidali se tak gratuluji a do posledních dvou zápasů GL.
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 25.04.2016, 18:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím tak poslední dva včerejší zápasy nevyšli a to jsem do nich vkládal takové naděje tak to pojďme roztočit znovu z večerních zápasů jsem si protentokrát vybral Irsko Premier League

25.04.2016 20:45 1. irská liga Cork City-Shamrock
Tip ODG ANO Kurz 2.17 vklad 7/10 Unibet


Tak nevím proč Bookmakeři vypsali tak vysoký kurz na to že oba týmy vstřelí branku snad jen jedině kvůli tomu že ve vzájemných zápasech se tak již nestalo 7x v řadě,ale zapomeň me na minulost a koukneme jak tyto týmy hrají letos.
Já osobně si myslím že patří mezi ty více útočící kteří hrají většinou směrem dopředu
Vždyť domácí dali v posledních 3 zápasech 12 golů a hosté 7 golů tak nevím proč by dnes neměl dát každý tým aspoň 1 gol.
Jen ještě jako důvod přidám že oběma týmům budou chybět kvůl kartám hráči ze zadních pozic a tak to tento tip to ještě více potvrzuje.
Můj tip na výsledek je pro mě 2:1 pro domácí takže bych se nebál ani overu 2,5 při kurzu 2,40 to stojí za vyzkoušení co říkate všem přeji správné a svobodné rozhodnutí
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 27.04.2016, 18:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Všem pěkný den po 3 červených tipech věřím že dnes započnu opět zelenou sérii a k tom jsem si vybral tento hokejový zápas.

27.04.2016 20:00 MS 2016"1.divize A"- Polsko Polsko-Rakousko
Tip HCP Polsko-Rakousko 1:0 2 kurz 1.94 vklad 7 T....


Bohužel jsem nestihl čas kdy byl kurz na hosty až 1,80 tak jsem se rozhodl žs svůj tip navýším HCP.
Rakousko je podle mě jasným favoritem v tomto zápase. Včera snadno porazili Itálii,většina zápasu se odehrávala na polovině Italů a jen se štěstím neprohráli o víc než dva goly.a to jsou Italové o pár tříd výš než Polsko.
Rakušané mají v braně Bernharda Starkbauma který je obrovskou oporou pro jejich tým zatím 94%.
Dále Rakušané zahrávají skvěle přesilové hry zatimco Poláci jsou hodně nedisciplnovaní a nechávají se zbytečně vylučovat.
Utočníci Kristler – Hofer kteří se mě v minulém zápase hodně zamlouvali dnes potáhnou svůj tým k jasnému vítězství minimalně o dě branky a po sléze i k postupu do elitní skupiny takže kdo chce ať se přidá
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 28.04.2016, 18:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se za poslední 4 neúspěšné tipy v mém deníku ale blíží se víkend a já tak věřím že se zas vše otočí věřme že třeba i dnes a můj tip

28.04.2016 21:05 Evropská liga Villarreal-Liverpool
Tip 10 a více rohů kurz 1.73 vklad 8/10 Unibet


Sice kurz je nižší než jsem zviklej nabízet ve svých analýzách ,ale opět musíme trochu nějak začít a té zelené jít naproti a tento tip vidím dost reálný.
Domácí na svém hřišti průměrně zahrávají 5,3 rohů
Hosté venku zas 6,5 rohu celkem nám tak vychází bezmála 12 rohů.
Villarreal je doma velmi silný a pramení z této hry dost rohů a věřím že tomu tak bude i dnes
Liverpol poslední dobou hraje velmi útočný fotbal a to s sebou přináší též vždy dostatečný počet rohů.doufám že ani jeden trenér nenaordinuje nějakou taktickou bitvu a uvidíme lepší zápas než v LM.
Jen dodám že pro Liverpool je toto jediná cesta jak se dostat příští rok do LM a to je dostatečná motivace přistoupit k tomuto dvojzápasu s útočnou aktivitou a bojovností.
A to sámé vidím u hostů neboť po 3 nevydařených zápasech chtějí fanouškům ukázat že nezapomněli vyhrávat.
Dohromady mě to dává že bychom mohli vidět útočný fotbal s minimálně 10 rohy pro odvážné sázkaře bych se nebál jít i do hranice 11 a více v pěkným kurzu 2.23 tak všem přeji ať nám to vyjde
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 28.04.2016, 21:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak po úspěšném rohovém zápasu si procházím zítřejší fotbalovou nabídkou a padl mě do oko jeden zápas z Dánské ligy

29.04.2016 18:00 1. dánská liga Aarhus-Viborg
Tip SBR 2 Kurz 2.06 vklad 6/10 sazkabet


Ačkoliv mají hosté na lavičce větší absenci ,,především hráči Fochive a Pallesen stop kvůli kartam" než Aarhus,,těm bude asi chybět Záložník Stephan Petersen a obránce Josip Elez," věřím hostům a hlavní důvod proč jsem se rozhodl pro Viborg je tento.
Aarhus postoupil do Finále Dánského poháru který odehrají 5 května a tento zápas proti FC Kodaň bude zápasem sezony pro domácí a proto si myslím že vedení mužstva bude některé hráče šetřit a někteří si budou léčit šrámy.
V zítřejším zápasu nebo v dnešním podle toho kdy čtete tuto analýzu obou týmům o nic nejde proto věřím že mužstvo Aarhusu kvůli úzkému kádru a především kvůli poháru nabyté sezoně své hráče pošetří pro ně tak důležitý zápas jako je finále DP.
Dále přidám že AGF ještě nevyhráli na jaře v Dánské Superlize .
Shrneme-li vše tak domácí hráči se budou soustředit na finálový zápas a proto ho budou mít hodně v hlavách dále bude domácím chybět hodně důležitý hráč Morten 'Duncan' Rasmussen a někteří hráči budou odpočívat to jsou mé hlavní aspekty proč se přikonit na stranu hostů a když si svůj tip pojistíme sázkou bez remízy při kurzu 2.06 měli by jme mít krásnou sázku doufejme že už opět budeme mít trochu štěstí a budeme pokračovat v zelených tipech
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 29.04.2016, 18:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak po úspěšném tipu z Dánska jsem se rozhodl přidat ještě jednu analýzu tentokrát z Irské Premier Division hraje se již za hodinku a doufám že bude znovu úspěšná.

29.04.2016 20:45 1. irská liga Derry City-Sligo Rovers
Tip 1 kurz 2.05 fortuna vklad 7/10


V tomto zápase se střenou týmy s třetí nejlepší obranou Derry City a druhým nejhorším útokem Sligo Rovers

Domácí tým v letošní sezoně hraje zatím skvěle a doma již 5x po sobě zvítězily zatímco hosté opakují loňskou sezonu kdy se jen tak tak zachránily.

Když se tyto týmy utkaly naposledy před 10 dny a to v poháru tak domácí tým v klidném tempu zvítězil 2:0.

Domácímu týmu teď jde vhod střelecká forma R.Pattersona momentálně druhýho nejlepšího střelce ligy s 6.goly.

Kurz neodpovídá momentalní formě obou týmu ja bych počítal tak kolem 1,60 proto všem sázkařům vřele doporučuji a přeji GL.
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 29.04.2016, 22:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jelikož mě kluci z Irska zklamaly a jedu zítra opět do práce a už nemám čas vybrat své 3 nej. zápasy na které bych napsal analýzy nechávám tu na výběr všechny a na Vás nechám aby jste si sami vybrali z mého širšího výběru

Pořadí mám dle dle své důvěry

1,FRANCIE: Ligue 1 Saint Etienne - Toulous
Tip 1 kurz 2.00 Unibet
2 DÁNSKO: Superliga Hobro - Sönderjyske
Tip 2 kurz 1.70 Unibet
3 ŠPANĚLSKO: Primera Division Atlético Madrid - Rayo Vallecano
Tip poločas/zápas 1/1 kurz 1.80 Sazkabet
4 NĚMECKO: Bundesliga Hannover - Schalke 04
Tip 2 kurz 1.85 bet365
5 ANGLIE: Premier League Newcastle - Crystal Palace
Tip 1 kurz 2.02 Unibet
6 RUSKO: Premier Liga Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva
Tip 1 kurz 2.10 Sazkabet
7 NĚMECKO: Bundesliga Hoffenheim - Ingolstad
Tip ODG ano kurz 1.80 Bet365
8 PORTUGALSKO: Primeira Liga FC Porto - Sp. Lisabon
Tip ODG ano kurz 1.80 Sazkabet

Tak to je vše myslím že to úplně musí stačit k tomu než si člověk vybere nějaký ten zápas z tohoto výběru který mu bude sedět a kterému bude věřit já osobně jsem si vybral všechny a poskládal z toho KOMBI sázku za drobné kterou též přikládám
Všem tady přeji krásnou a především zelenou sobotu a ať se Vám daří

http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=OTk5MDE2NTIwNzkzMTkwMDpkH9Im2VDnVzRh4Xo%3D&clickid=FWCP628081499845&affid=63208
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 1.05.2016, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Všechny příznivce K2 zdravím v novém měsíci v měsíci lásky a neděje věřím že pro nás bude úspěšný a novinky které pro nás chystá Propitak budou zajímavé a přínosné.
Ještě ke včerejší nabídce kvůli mému nedostatku času jsem přidal do svého deníku širší výběr a bez analýz z celkového počtu 8 zápasu bylo 5 správně tak jestli si někdo vybral těch 5 gratuluji mě můj Kombik moc slavně nedopadl špatně vybrané zápasy do skupin.
Pro dnešek už mám něco vybrané a postupně budu přidávat první zápas bude k poobědní siestě ze Španělska

01.05.2016 12:00 CET Primera Division Athletic Bilbao - Celta Vigo
Tip Under 2,5 golu Kurz 2.05 Unibet vklad 5/10


V tomto hodně důležitým zápase pro oba týmy neboť hrají o účast v Evropských pohárech a to dokonce s možností zahrát si v LM,ale ten kdo dnes prohraje má ,,pouze"jistou účast v EL.
Proto v jejich dnešním zápase bych spíš viděl opatrný fotbal ze zajištěné obrany ,,kterou v posledních kolech oba týmy praktikují" a ne nějakou přestřelku
Podíváme-li se na poslední zápasy tak Bilbao doma v posledních 6 zápasech dali pouze jednou více než jeden gol a Celta Vigo dokonce v zápasech venku v posledních 8 jen jednou vstřelila více než jeden gol
Ve vzájemných zápasech v posledních dvou v San Mames jsme také viděli méně než 2,5 gólů.
V 62% zápasů v jarní části Athletica v utkáních doma v jarní části byli též méně než 2,5 gólů
Takže závěrem vyrovnanost týmů,jejich vzájemná úcta,důležitost zápasu momentální střelecká potence to vše jsou moje aspekty proč jsem se rozhodl pro tip under 2,5 golu můj osobní tip na výsledek je 1:1


druhý zápas který jsem si připravil pro svou analýzu je k nedělnímu odpoledni a tentokrát by mohl být být overovy a je z Belgie

01.05.2016 14:30 CET Belgium - Pro League Anderlecht - Gent
Tip Over 2,5 golu kurz 1.85 bet365 vklad 6/10


I v tomto zápase jde oběma týmům o hodně a to o to ještě se pokusit hráčům z Club Bruggy znepříjemnit boj o titul
Minulý týden jsem na Fialky dával analýzu a zklamali mně ale golu tenkrát padlo 6 a i Gent si v minulém kole zahrál overový zápas když porazil Genk 2:1
Podle toho,že v Belgii padá celkem dost golu usuzuji že by goly mohli padat i v tomto zápase a když uvážíme že hostující tým který během bojů v LM procházel herní krizí je již v pohodě a přidáme k tomu že domácí tým musí vyhrát tak over nám z toho krásně vychází.
Vítěz zůstává ve hře o titul a očekávám velký boj a otevřenou hru, a to zejména pokud jde o Anderlecht, protože jsou hostitelé a musí se před fanoušky už ukázat.
V předchozích dvou zápasech skórovali jen jednou a dnes od domácích očekávám aspoň dva a aktuální mistr Gent se nebude chtít zahanbit a přidá se můj osobní tip na výsledek je 2:1
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 1.05.2016, 11:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak si to tak procházím tou fotbalovou nabídkou a objevil jsem zápas kde je pro mě domácí jasný favorit a ten kurz ne něj musím využít a podělit se s Vámi o něj.

01.05.2016 14:30 1. nizozemská Eredivisie Nijmegen-Kerkrade
Tip 1 Kurz 2.00 Sazkabet Vklad 7/10

Je to tedy jak už správně víte zápas nejvyšší Holandské ligy kde domácí tým je opravdová senzace když jako nováček(v nižší lize pouhý rok a jasně ji ovládl) je hned za absolutní špičkou ,,Ajax,PSV"na třetím místě v tabulce domácích zápasů a doma jsou téměř k neporažení.
Zatímco druhý novic ligy dnešní soupeř NECu Roda budou rádi že se v nejvyšší Eredivisie udrží.Na hřištích soupeřů získali v letošní sezoně pouhých 11 bodu 2V 5R
Podíváme-li se na poslední zápasy tak ukazují že hostům pravděpodobně dochází síly 4 porážky v řadě naopak domácí se budou chtít porvat o možnost zahrát si play off o postup do Evropských pohárů.
Domácí hráči se opět budou chtít ukázat neboť spousta z nich je ve hledáčku top týmu Evropy (C. Santos,R. v. Eijden)
Shrneme-li body jako jsou motivační postoj, momentální forma,skvělá hra na domácím hřišti to vše se přiklání na stranu Nijmegenu
Domácí již teď mají svůj předsezonní úkol splněn a budou hrát v absolutní pohodě a to jím přinese kýžené 3 body v dnešním zápase můj tip 3:1
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 2.05.2016, 18:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po špatném 1.májí 1/3 dnes přidávám tentokrát jak už bývá u mě zvykem přes týden kvůli nedostatku času bez analýz dva tipy na hostující týmy a nevím proč by nemohli vyhrát.

02.05.2016 20:30 2. španělská liga Bilbao B-Leganes
tip 2 kurz 2.14 fortuna vklad 8/10


Domácí tým absolutně poslední tým tabulky hosté v čele a chtějí-li postoupit měli by jasně porazit protivníka z Bilbaa.Nechápu ten kurz třeba se k němu někdo vyjádří


02.05.2016 20:30 2. francouzská liga Valenciennes-Nancy
tip 2 kurz 2.40 bet365 vklad 6/10


Tak tady máme dokonce kurz 2.40 znovu nevím proč když Valenciennes je nejhorším celkem hrající na domácích hřištích a hosté by si mohli výhrou asi zajistit postup do nejvyšší ligy
Balin
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.2.2015
Tipy a sázky: 37
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 35.2Hodnocení kvality tipů: 35.2Hodnocení kvality tipů: 35.2Hodnocení kvality tipů: 35.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.05.2016, 21:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj! Jen poznámka k zápasu Valenciennes-Nancy. Měl jsem ho taky v merku, ale nedával jsem ho právě proto, že Nancy mělo postup jistý již před tímto zápasem, kdežto Valenciennes se stále pohybuje na hranici sestupu.. Proto ty kurzy, ale podle statistik to mohlo vyjít, škoda.
marekp1971
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.5.2014
Tipy a sázky: 4930
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 462.7Hodnocení kvality tipů: 462.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 3.05.2016, 18:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahojte tak dnes tam máme odvetu LM mezi týmy Bayern Munich - Atletico Madrid mám připravené 3 tipy

1,03.05.2016 20:45 UEFA Champions League Bayern Munich - Atletico Madrid
poločas s více brankami 2 kurz 2.15 vklad 7/10 fortuna
2,03.05.2016 20:45 UEFA Champions League Bayern Munich - Atletico Madrid
počet rohů over 9,5 kurz kurz 1.62 vklad 8/10 unibet
3,03.05.2016 20:45 UEFA Champions League Bayern Munich - Atletico Madrid
počet ŽK over 5,5 kurz 1,72 6/10 bet365

Průběh odvety bude pravděpodobně stejný jako první zápas tzn.domácí budou mít na nohou balon určitě častěji a budou tlačit a snažit se co nejdříve skorovat ,ale zarputilá a precizní obrana Madridu se bude snažit udržet čisté konto co nejdéle a věřím že tak v pvním poločase moc golu neuvidíme zda-li nějaký.Proto můj první tip.
Druhý tip -z tlaku Bayernu a brejku Atletica bude určitě pramenit spoustu možností na rozehrávání rohových kopů které především budou zahrávat domácí v první zápase byl stav 5:5 a dnes očekávám i více
Očekávám nervózní průběh zápasu ze strany domácích než vstřelí nějaky gol a pravděpodobnost změny skoré může mít na svědomí nervozitu i hostů a tlak na hráče a s přehnané bojovnosti očekávám že by se mohla hrát nějaká ta karetní hra a rozhodčí Cüneyt Çakιr by tak mohl rozdat karty na obou stranách
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy