Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Máj 2016

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2016, 18:50 Předmět: Máj 2016
Pište tipy na sázení
Citovat

Villarreal to Qualify @1,7 (10/10 - MB)

@21:05 EL


///

Cez novinku to pridat nemozem (absencia MB). Villarreal mi pripomina Atletico Madrid. Tak, ako ma sklamal kurz na postup Atletica proti Bayernu po prvom zapase, tak naopak ma prijemne potesil kurz na postup Villarrealu proti Liverpoolu.

1-0 z domaceho prveho zapasu golom z nastaveneho casu - skvela pozicia do odvety. Toboz pre tim, ktoremu tato pozicia dokonale vyhovuje. Od uvodu spanielsky celok postupuje, moze cakat, co predvedie namotivovany super a vyuzit niektoru z chyb v rozohravke na smrtiaci brejk. Typologicky maju na nieco podobne idealnych hracov, obrana Poolu je rozhodne podpriemerna, stale sa meniaca v poslednych tyzdnoch.

Ak da Villarreal prvy gol, je rozhodnute - zazraky sa sice stavaju, ale rozhodne nie dvakrat po sebe (otocka z 1-3 na 4-3 v odvete proti Dortmundu). Ak da prvy gol Liverpool, bude to zaujimave. Villarreal avsak stale bude vo vyhodnej pozicii, co sme v podstate mohli vidiet aj predvcerom v spominanom suboji Bayernu a Atletica. Bayern sice dal rychly, trochu stastny, gol, avsak potom si nepostrazili jednu z kolmych prihravok za obranu a bolo 1-1 - vysledok, ktory zapas znova posuva do tej urovne, ako keby dal Villarreal prvy gol.

MB nie je problem, pre tych, co tam nemaju nejaku plosnu blokaciu rozhodne. Je to EL, je to futbal, limity su aj v SK ako MB obrovske.

/// stastie bolo hlavnym urcujucim faktorom, nic viac, nic menej .. ///
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.05.2016, 9:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

J.Scrivener @8,0 (2,5/10 - betfair)
A.Canizares @21,0 (1/10 - betfair)
A.Johnston @26,0 (0,75/10 - betfair)
A.Saddier @51,0 (0,25/10 - bet365) E/W


N.Bertasio top10 @5,5 (1/10 - betfair SB)

@11:40 Trophee Hassan II


///

Z turnaja som videl nanajvys par desiatok minut, takze nejake velke vypozorovane mudra tentokrat nepridam. Samozrejme, skusenosti s turnajom su bohate, v minulosti som videl x kompletnych kol, vacsinu finalovych z poslednych 3-4 rocnikov atd.

V Maroku to vzdy bol turnaj pre ballstrikerov, t.j. hracov, ktori su presni z T-cka a silni na greenoch. Dlzka ran nehra v podstate ziadnu ulohu, mnoho z jamiek je superkratkych, prip. tvarovanych, takze hra ma charakter - prva rana do pozicie, druha rana tvrdy utok po jamke so snahou vyhnut sa problemom s vyrazne modulovanymi greenmi.

Mozno turnaj vyhra nejake nove meno, prip. hrac, ktory sa doteraz v sezone trapil (predsa len, priilezitosti pre kratsich hracov je pomenej a ak je niekto v cele takehoto turnaja, neznamena to, ze nevie hrat golf, prip. je uplne z formy), avsak ja si to nemyslim. V minulosti sa v cele leaderboardu motali stale tie iste mena, napr. David Horsey alebo Michael Hoey.

Strategia je obligatna - vyhnut sa hracom, ktori vcera zahrali vynimocne kolo, povedzme -2 a nizsie. -1 zaknihoval Jason Scrivener, avsak oproti 1.kolu to bolo pomerne znacne pohorsenie - a aby bol hrac takmer v cele turnaja, neda sa hrat nejake extremne skazene kolo. Dalsi traja zahrali v pare (Canizares/Saddier/Bertasio) a Johnston dokonca odohral kolo za +2.

Johnston/Canizares, 2 mena z nedavneho turnaja v Andaluzii, ktory Johnston napokon cely opanoval. Andrew na Even par, Alejandro -1, pricom Even par povazujem za hranicu, z ktorej sa da este utocit na vitazstvo a to bez vacsich problemov.

Scrivener je stale velmi nadejny australsky hrac, v tejto sezone bol uz treti doma na Perth International a pred vikendovymi kolami ma perfektnu poziciu pridat premierove vitazstvo na ET.

Saddier, nedavny novacik, avsak v premierovej sezone nedokazal zaknihovat vyraznejsi uspech, z coho som bol osobne sklamany. Nie kazdemu sa ale prechod vydari, mnohym dokonca pad naspat na Challenge Tour v kariere velmi pomoze. Existuje aj mnozstvo pripadov, kde nahodna ucast na jednom z turnajov staci na zisk triumfu, zisk karty na ET a nastartovanie hviezdnej kariery. Jeho vyhodou bude, ze posledne dva turnaje odohral v Afrike - najprv v Keni, pred 2 tyzdnami v Egypte, kde bral slusne 17.miesto, pricom do finaloveho kola isiel dokonca z delenej 9.priecky.

Nino Bertasio ma takisto obrovsky potencial. V Spanielsku T11, co bol uz druhy slusny vysledok v sezone, kde si nemoze prilis vyberat, ktorych turnajov sa zucastni. 5 cutov z poslednych 6 turnajov takisto svedcia o pohode tohto hraca. Vyhra by ma prekvapila, strata 6 ran = musis zahrat 2 vyborne kola a este dufat, ze sa nenajde pre tebou niekto, kto dokaze to iste, avsak E/W je realny (hram za drobne, predsa len z kurzu 201,0 je aj kurz na top4 velmi zaujimavy) a urcite hram v danom kurze aj top10.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.05.2016, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S.Colbrelli to win @14,0 (2/10 - bet365) & top3 @4,0 (4/10 - T....)
G.Nizzolo to win @19,0 (1,5/10 - betfair SB)
M.Trentin to win @34,0 (0,75/10 - MB)
N.Arndt to win @41,0 (0,5/10 - bet365) & top3 @9,5 (2/10 - T....)

N.Arndt vs K.Sbaragli 1 @2,39 (3/10 - Doxxbet)

@12:20 Giro d´Italia


///

http://www.cyclingquotes.com/news/2016_giro_ditalia_stage_4_preview/

Suhlasim s tym. Nehovorim, ze do bodky, ale znova neverim (aj ked na Romandii ma v jednej etape prekvapil), ze Kittel bude bojovat o vitazstvo, suhlasim, ze talianski sprinteri budu este zanietenejsi, aby vyuzili prave takuto etapu k vlastnemu triumfu v jednej z etap (pri forme Kittela totiz v jednoduchsej su bez sance, o com sa mohli v Holandsku presvedcit hned dvakrat).

Suhlasim taktiez s tym, ze Sonny Colbrelli je hlavny favorit. Zo sprinterov top vrchar, zaroven snad s prehladom rychlejsi ako rychli vrchari (Valverde aspol.). Takisto suhlasim, ze niektory z Talianov moze zaverecne stupanie prezit. Nizzolo by mal byt z nich najrychlejsi a zrejme aj s najvacsou sancou, aby sa mu to podarilo.

Trentin, to by som doplnil, je trochu aj dvojpick - ked Kittel bude dropnuty, Trentin moze cakat na zaverecny sprint, ale moze odskusat stastie aj s nejakym late attackom (aj ked by to za urcitych okolnosti nedavalo prilis zmysel).

Nikias Arndt - videl som, co stvaral v poslednej etape na Tour of Yorkshire a neda sa inak. Tam si svoje nohy odskusal na kratkych prudkych stupaniach dokonale, dokonca v zavere sa odhodlal sam stihat sesticu jazdcov v uniku, pricom v uvodnych kilometroch snazenia dokazal stahovat slusne penzum sekund. Problem bude, ze by sa mal takmer vzdy najst niekto rychlejsi, avsak pomerne tazko sa budu hladat traja, ktori by ho porazili.

So Sbaraglim je to 50na50. Doxx ma prekvapivo najlepsi kurz (Pinna 2,21, bet365 2,25, Nike 2,25).


Naposledy upravil UselessToo dne 4.06.2016, 9:00, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.05.2016, 22:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
citace:
Valv.Piti wrote:
citace:

rune1107 wrote:
You get 4/6 if Colbrelli finishes ahead of Tsatevich tomorrow. Might aswell empty the bank, and put it all on that one!



Yep, I got that one as well, Sonny the man. :p
It was actually 1,80 at some point.



It's insane


kratka konverzacia k zajtrajsej etapy na oblubenom portali cyclingnews - treba brat s rezervou, ale znova suhlasim - s jediny dodatkom, ze 1,7-1,72 je na solo "odpad" (aj tak som si to na betfair SB za 1,72 musel dat a na Doxxe za 1,7 to mam v akovke)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2016, 10:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V.Kuzmova to win 1.set @3,4 (3/10 - bet365) & to win @4,12 (2/10 - Pinnacle) (vs M.Rybarikova)

@17:00 ITF Trnava


///

Magda nehrala sutazny zapas od SF v Indian Wells, takze takmer 2 mesiace. Logicky tak nehral ani ziaden ostry zapas na antuke - pre Magdu dlhodobo neoblubenom povrchu. Osobne pochybujem, ze po tak skvelom vysledku v IW by sa silou-mocou snazila dostat do formy pred FO, toboz ked po FO nasleduje sezona na trave, cast roka, ktoru naopak Magda doslova miluje.

Proti nej nie zrovna prijemna superka na rozbeh - domaca talentovana juniorka Viktoria Kuzmova. Ta sa na antuke minimalne nedavno predstavila v Prahe, kde v 2.kole kvalifikacie podlahla v troch setoch Andree Hlavackovej.

Magdu miestne body nijako nevytrhnu, vdaka bodom z IW ma vystarane a do konca sezony nemusi uhrat nic, aby prezila v top100 (pretoze az na 3.kolo vo Wimbledone, SF z Istanbulu a OF z Birminghamu neobhajuje prakticky ziadne body). To pre Kuzmovu je podobny turnaj sancou, ako sa vyrazne posunut v rebricku (napr. do tretej stovky) a tym sa vyhnut na dotovanejsich turnajoch kvalifikaciam.

///

Hram aj dalsie 2 Slovenky s vysokym kurzom - Mihalikovu/Jurikovu. Superky uz nie su az take prihodne, avsak Chirico uhrala v Madride minuly tyzden senzacne SF a tak postrada zmysel driet na ITF niekde v Trnave pre par bodov do rebricka (+ unava/cestovanie na poslednu chvilu atd.). Jurikova je rozohrana z kvalifikacie (3 zapasy) a rozhodne motivovanejsie nieco na turnaji uhrat. Mihalikova proti Sevastovej je len valuebet, chyba tam bonusovy dovod - Anastasija tu vyhrala turnaj v roku 2012, je to antukarka, takze potrebuje uhravat body na tomto povrchu a zaroven stale spada do kategorie hraciek, ktore sa pohybuju na rozhrani turnajov WTA a ITF.


Naposledy upravil UselessToo dne 13.05.2016, 8:19, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.05.2016, 7:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

+0,5 Michalovce (vs Slovan) @2,1 (6/10 - bet365) & DNB @3,45 (2/10 - MB)
+0,5 Zilina (vs Trencin) @2,2 (8/10 - bet365/T....) & DNB @3,38 (2/10 - MB)

+1,0 Michalovce & +1,0 Zilina & Foligno/Kovar budu bodovat @5,604 (2,5/10 - MB)
Trnava ML & over 2,5 (Z.Moravce vs Senica) @4,709 (2,5/10 - MB)


@20:30 Fortuna liga


///

Posledne 2 kola Fortuna ligy, situacia je pomerne vyjasnena. Trencin je majstrom, Slovan skonci na 2.mieste. Tretej Myjave chyba jeden jediny bod k potvrdeniu historickeho umiestnenia v najvyssej sutazi. O poharove 4.miesto sa stale pretahuje Trnava so Zilinou, pricom Trnave staci k istote dnes vyhrat.

Dalsia cast tabulky ma uz "pohodu", netyka sa ich ani boj o pohary, ani boj o zachranu (Ruzomberok/D.Streda/Z.Moravce/Senica/Podbrezova). Michalovce maju naskok 4 bodov na Skalicu, ak dnes teda vyhraju, resp. Skalica prehra, je rozhodnute aj o zostupujucom.

To bola kratka situacna sprava, radsej prejdem hned k tipom. Mame 2 skvele spoty. Michalovce potrebuju bodovat, hraju doma a proti nim nastupi demoralizovany Slovan, ktoremu uz o nic nepojde, zranil sa im Vittek (ktory sice hral h...o, ale minimalne daval timu urcity pocit nadeje), k tomu dlha cesta na vychod po dvojitom KO od Trencina (doslova pustili z ruk vitazstvo v slovenskom pohari, resp. doma dostali stvorku v poslednom boji o mozny titul). Michalovce trenuje Griga, pochybujem, ze by mu slovanisti hadzali brvna pod nohy.

Zilina v Trencine, nieco podobne. Zilina stale zivi sancu aspon na ucast v predkolach EL, k tomu potrebuje dnes naplno bodovat. Trencin po bujarych oslavach doublu, druheho v poradi, Mitchell Schet bol po buracke pod vplyvom alkoholu okamzite vyhodeny z klubu, co okrem oslav urcite bude mat dosah minimalne na holandsku koloniu. K tomu si treba pridat znova trenerske prepojenie - Gula byvaly trenciansky trener, jeho brat je asistentom sucasneho trenera Sevelu atd.

Trnava, tam uz je kurz horsi, dovera mensia atd., ale stale je to minimalne hratelne. Podbrezova je rada, ze sa zachranila, Trnava je vo forme, aj ked okolnosti im v poslednych kolach hrali do kariet (+ impulz v podobe noveho trenera). Takze hram akovku s overom v Moravciach. To je totiz jediny zapas, kde obom timu uz naozaj o nic nepojde. V poslednych 4 vzajomnych zapasoch vzdy padli aspon 2 goly, Moravce su tim legionarov, zial po odchode Tawambu bez stabilneho strelca, Senica zasa tim mladikov, s ktorymi sa v klube dobre pracuje a dostavaju pravidelne sancu. Ocakavam ofenzivny futbal z oboch stran bez tlaku na vysledok, ktory si museli uzit v poslednych jarnych kolach, kedze obidvaja boli namoceni v boji o zachranu.

PS: Pridavam 0,5u k druhej akovke (Trnava & over)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.05.2016, 21:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Musim sa ospravedlnit. Za vysledky, za tipy nie (vsak kurzy pocas dna padaju - a to nie je rec o MB xD). Nechapem tomu, trapi ma to a aj ja by som rad vedel, kedy to skonci. Celkovo tie tipy nie su na tom tak zle ako v poslednom case tu, v denniku, ale az tak markantne sa to nelisi.

Aj v pokeri je to bieda, nevytocim prakticky nic a ak aj ano, za par minut pride este bolestivejsi suckout v relativne dobre rozbehnutom turnaji, takze zjavne sa to nevztahuje len na jednu oblast zaujmu.

Napokon ten dnesny futbalovy "pokus" nedopadol az tak katastroficky, skor z pohladu vysledkov je to na siroky usmev. Aby majstrovsky Trencin rozmetal (z titulu sa tesili v nedelu, takze dajme tomu 5 dni) Zilinu bojujucu o pohare, pricom Spartak to zaklincoval prehrou (to uz az taka senzacia nie je, skor je ironiou osudu, ze Trnava hra v zavere sezony prakticky uplne opacne).

Underovy over je tak vitanym spestrenim, ze aj keby v Podbrezovej vsetko klapalo, uspechu by som sa nedockal.

Radost mi urobili vyhry Danov s Nemcami, kazdy vie, z akeho dovodu.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy