Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
LOH 2016 (Rio de Janeiro)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.08.2016, 18:01 Předmět: LOH 2016 (Rio de Janeiro)
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

Y.Smetov top4 & D.Urozbaev top8 @3,2 (8/10 - T....)
Y.Smetov to win @7,0 (2,5/10 - T....)


Ako je bezne a zname, tam, kde su hmotnostne kategorie, tak sa logicky zacina od najlahsej a pokracuje sa az po tu najtazsiu. Zajtra nas teda cakaju boje do 60kg v muzoch a do 48kg v zenach.

Preco judo? Pretoze sa v tom od vcera prehrabavam a nevyzera to zle. Da sa v tom dobre hladat value z dvoch navzajom suvisiacich zakladnych dovodov. Rebricek sa tvori pomerne komplikovane, v jude existuje niekolko kategorii turnajov, ktore sa nasledne obodovane. Starsie vysledky maju polene body (MS/ME). sranda je v tom, ze judista nema povinnost obchadzat vsetky zavody, plus v urcitych krajinach je natolko silna konkurencia, ze dochadza k narodnemu boju o jedno miesto na velkej akcii. Z toho potom naoko tazi zavodnik (v rebricku), ktory sa zucastni vsetkych top akcii a je aj menej uspesny, nez napr. reprezentant z KAZ/AZE/RUS/JPN apod. K tomu su tu akcie Masters (najprestiznejsi podnik sezony po MS/ME/OH) a GP, ktorych je zasa take mnozstvo, ze si zavodnici vyberaju podla roznych kriterii (lokalita/stupen pripravy atd.).

A podla tohto rebricka sa vytvara nasadenie do turnajov, takze aj do toho olympijskeho. Takze menej aktivny borec sa moze pokojne ocitnut v stvrtine smrti aj napriek tomu, ze je MS, mnohonasobnym medailistom z velkych akcii.

Yeldos Smetov je MS a majster Azie = z tohto by vyplyvalo, ze je hlavny favorit LOH. Byt majstrom Azie v jude je mnohokrat tazsie, nez byt ME, toboz v tychto nizsich vahovych kategoriach. Pravdou je, ze MS sa konali naposledy v Astane, takze zlato Kazacha az tak neprekvapi a azijsky sampionat, kde niektori elitni borci chybali zasa v UZB, takze znova to Kazach nemal dvakrat daleko. Pri nasom hlavnom tipe - top4, je ale klucovy pavuk a ten bol pomerne privetivy. Na rozbeh snad najhorsie postaveny ucastnik OH, borec z Liberie, ktory ma body snad len z Majstrovstiev Afriky (bronz a striebro). V dalsom kole ho caka jeden z dua Europanov (Turek/Brit), avsak obaja su aj v Europe priemerni + da sa cakat vyrovnany zapas, ktory da Kazachovi dalsiu fyzicku vyhodu.

V pripadnom QF by na neho mal cakat Uzbek Diyorbek Urozbaev. Ten ma vo svojej osmine pavuke takisto vylozene hratelnych superov. V 1.kole Australcana Katza, ktory sice dominuje doma, ale inak je prakticky bez medzinarodnych bodov. V dalsom kole takisto len mierny nadpriemer + podobna situacia s vyhodou usetrenych sil.

Urozbaev zvladne 2 kola a @1,6 je doma. Potom si samozrejme budem priat vyhru Kazacha. Keby sa tak nahodou nestalo, QF znamena istotu repasaze, t.j. oprav. Aj touto cestou sa da ziskat bronz (top4), aj ked cesta k placku by nebola az taka jednoducha. Na druhej strane, aj ked ste v SF, stale nie je top4 zarucena, neuspesny SF sa prepadne do boja o 3.miesto s uspesnym borcom z oprav.

Kedze tato cast pavuka je naozaj "easy", niekde ti borci musia byt. A odpovedou je horna cast pavuka - tam je okrem svetovej jednotky, Korejca Jina, este Japonec Takato, Mongol Tsontbaatar (a to chybaju rebrickova mongolska jednotka a dvojka, ktori su 3 a 5 na svete), Rus Mudranov (ME a medailista z MS, avsak oboje konane doma v Rusku), Gruzinec Papinashivli, Armen Davtyan, jednoducho nic lahke. V tretej stvrtine by mal uspiet Azerbajdzanec Safarov, lenze ... z poslednych 2 MS ma v rebricku len 54 bodov (za titul sa berie 900, za druhe 540, za tretie 360, rok stary vysledok sa deli dvomi). Suma sumarum, Safarov sa placku ani len nepriblizil. Vo svojej stvrtine zaroven ma napr. tohtorocneho ME Walide Khyara z FRA, ktory vyhral internu sutaz o jedno miesto s top10 borcom Limareom. Francuz ma nevyhodu, ze ako jeden zo 6 judistov musi absolvovat prve kolo, co mu uberie trochu zo sil, zaroven hned v druhom kole ho caka domaca nadej, Felipe Kitadai.

///

P.Pareto top4 @2,0 (4,5/10 - T....)) & to win @7,0 (1,5/10 - T....)

Znova, pomerne lahka stvrtina pavuka bez nejakej superky, ktora by bola obrovskou hrozbou. Vyhodou je, ze v SF caka Kondo, ktoru dokazala zdolat vo finale MS. Naopak je fajn, ze v hornej casti je Menezes, s ktorou prehrala obidve lokalne sampionaty (Pareto ARG, Menezes domaca BRA) a dalsich x neprijemnych superiek (najlepsie Europanky, svetova jednotka, Korejka). Pareto je prave tou judistou, ktora sa koncentruje vyhradne na velke akcie, aj z logickeho dovodu nulovej konkurencie v ARG a istoty miestenky. Striebro a zlato z poslednych 2 MS hovoria jasnou recou (da sa povedat, ze na MS v poslednom case boduje ona a akakolvek Japonka)


Naposledy upravil UselessToo dne 7.08.2016, 10:42, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.08.2016, 22:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Veslovanie

VB to win Coxless Four (Stvorka bez kormidelnika) @1,75 (3/10 - Doxxbet) & @1,7 (12/10 - T....)

Btw, na argentinsku judistku ma BF kurz dokonca 8,5 (tam dava zaujimavu indiciu kurz 4,0 na Kazasku).

Ked som si prezeral medailove predikcie na SI, zaujala ma zrovna pri tejto discipline poznamka "pod ciarou" ...

citace:
British world champs moved their top sweep rowers to the four.


a este jedna statisticka ...

citace:
Britain has prevailed at four straight Games.


Clovek nemusi byt odbornik, ono to pri takto vykonnostnom sporte naozaj nie je potrebne. Ked prva sprava hovori o tom, ze ti najlepsi z osmiveslice sa presunuli do stvorky a zaroven, ze VB je neporazena na 4 poslednych LOH, myslim, ze je to dostatok informacii aj pre kurz 1,7-1,75.

Ak to niekomu nestaci a radsej len porovnava kurzy, tak britske SK maju takisto jasno - BF 1,3, bet365/Pinna/MB od 1,5 do 1,55. To len lokalky neholduju prilis veslovaniu, s vynimkou disciplin, kde maju Cesi svoje zeliezko v ohni.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 0:50, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.08.2016, 23:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cyklistika

J.Rodriguez to win @15,0 (2/10 - MB)
W.Poels to win @26,0 (1,25/10 - MB)
R.Bardet to win @28,0 (0,5/10 - Doxxbet)
E.Chaves to win @41,0 (0,75/10 - MB)


Livko bude primarny zaujem, ale napokon som si vybral aj pred zavodom. Suvisi to s lukrativnymi kurzami od MB, ako aj limitmi (1000 eur to win na kazdeho). S Doxxom to uz bolo horsie, klasicky 400 eur to win je strop.

Valverdemu neverim, skusenostami s nim hovoria proti nemu. Na Nibaliho je podkurz, na Froomea taktiez. Na cyclingquotes su pekne dovody k tymto 3 pickom (JRod/Poels/Chaves), pricom JRod je ich hlavny favorit, Poels ho nasleduje a Chaves sa rozhodne v plejade moznych vitazov nestratil. Bardeta dodavam ja. Myslim, ze vitazom bude aktivny cyklista, ten, kto to skusi a nebude prilis taktizovat, resp. cakat na zaverecny sprint. Ani jeden z nich nie je ziaden extra sprinter, avsak vsetci su schopni vyhrat sprint 2/3-clennej skupinky, toboz ked v nej budu vrchari, ktori by mali hrat v zavere prim.

Da sa povedat, ze su to vsetko druhe volby svojich timov (u Poelsa je to otazne, ci Mollema je nad nim, po vyhre v SS mozno aj ano). JRod/Poels/Bardet su zavodnici vo forme, u vsetkych troch vykonnost gradovala v zavere TdF. Chaves je neznama, ale Kolumbijci su zvyknuti sa takto pripravovat, juhoamericke prostredie hra v jeho prospech, aklimatizacia bude dokonala na rozdiel od mnohych konkurentov. Ja verim, ze Kolumbijcan zvitazi, ci to bude Chaves, alebo Uran/Pantano/Henao, to uz neviem povedat.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.08.2016, 10:42, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.08.2016, 13:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69497810678&idb=1134185&hash=bb24d694&t=dGlrZXQgNS45MSB6YSA2MCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69497796972&idb=1134185&hash=b170cebf&t=dGlrZXQgOTIgemEgMzMmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A nejaka ta inspiracia. H2h judo z prvych kol, kde su zname dvojice. Ani neviem, co by som k tomu povedal - nieco som uz popisal, nieco nie, vsade mi pridu kurzy fajn, inak by som to nehral.

Sniperi a sniperky z basketbalu - trochu este chyba ponuka z druheho dna muzskeho 1.kola zapasov, co obmedzuje moznosti. 1.kolo sa zaroven, minimalne mne, tipuje horsie, chyba tam ten faktor variancie a "vystrelu" z neznama, niektoreho hraca/ky, ktora nepatri k hlavnym strelkyniam a vplyvom jasneho zapasu/neskutocnej uspesnosti/taktickeho zaveru nastriela mnozstvo bodov.

Za hlavne trio povazujem to prve, z ktorej mam dvojakovku (De Souza + Torrens) a stale rozmyslam, co spravim s Veremeyenkou (solo hrat nechcem a hladam, co k tomu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.08.2016, 23:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

K.Hagino to win & M.Belmonte vs H.Miley 1 @2,33 (4,5/10 - T....)

Dlha polohovka muzov aj zien. Na Hagina isiel kurz trochu nahor, s najvacsou pravdepodobnostou vplyvom horsieho casu v rozplavbach. Casy logicky vyplyvaju zo situacie - on isiel skor, rozplavbu mal lahku, kontroloval vitazstvo a na poslednej krauliarskej 100 na jeho pomery rozhodne vypustal. Hlavni konkurenti isli az po nom, co vzdy trochu nuti ist rychlejsie, k tomu nastal suboj o prvenstvo, co oboch podnietilo nic nevypustat a ist az do konca. Suma sumarum, Hagino posetril a vdaka tomu na neho drobne povyrastol kurz - ak som si rano myslel, ze vyhra, nemam dovod si mysliet nieco ine.

Mireia Belmonte Garcia ma za sebou chaoticke obdobie opradene roznymi problemami. To samozrejme neznamena, ze zabudla plavat, resp. nema na to bojovat o medaile na jej paradnych tratiach (vytrvalecke discipliny a polohovky). Ponuka nebola dostatocna - na win nema nikto mimo Katinky a ponuka na top3 bola mizerna. Hannah Miley je uz skor legenda, z coho vyplyva postupne klesajuca vykonnost. Ano, drzi sa stale medzi spickou, co ale suvisi s charakterom discipliny, resp. faktom, ze polohovky postradaju tu najvyssiu konkurenciu. Miley v rozplavbach stratila takmer sekundu (bez stotiny). V zenach plati, ze sa prilis nevypusta, casto padaju WR v rozplavbach/SF, casy zo sezony nehraju ulohu, kedze ako som pisal - Mireia mala miestenku istu, ME brala vylozene ako test (skusila urcite discipliny v ramci pripravy), naopak Britka musela tvrdo bojovat o samotnu ucast na hrach v internej kvalifikacii.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.08.2016, 10:43, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 8:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69498143651&idb=1134185&hash=1b075018&t=dGlrZXQgMy4wNCB6YSAxMDAmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
@3,04 (3/10 - T....)

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69498143675&idb=1134185&hash=c8a49767&t=dGlrZXQgNy43NCB6YSA1MCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
@7,74 (1,5/10 - T....)

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69498143704&idb=1134185&hash=a8397e2a&t=dGlrZXQgMjMuNTAgemEgMjAmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
@23,5 (0,5/10 - T....)

Oates je v suboji europskych judistov tym ostrielanejsim a skusenejsim. Vcera som si myslel, ze Khyar spravi vacsie halo v 60, ano, mal proti sebe domaceho Kitadaia, ale to je docela slaba vyhovorka. Le Boulch na ME vypadol hned v uvode, inu velku akciu nema za sebou a najvacsim uspechom je dozaista bronz z domaceho GS v Parizi z minulej sezony. Oates je striebornym medailistom z ME z tohto roku.

Lefevere, Belgican. Borec, ktory je sice aktivny, ale nema vacsiu hodnotu bodov nez 48, zaroven mnozstvo 2 za prehru hned v prvom zapase na roznych GS/GP. Smagulov je Kazach, to staci, aby mal v tomto suboji moju doveru. Nema za sebou ziadne extra vysledky, ale to by nemalo byt obrovskou prekazkou.

Shikhalizada, takisto bez velkych vysledkov, ono zrovna tato kategoria (podobne zeny) ma svojich 4-5 jasnych lidrov a ti beru vsetko, zvysku nechavaju len drobky. Uriarte je taky lepsi Lefevere - ano, ma minimalne slusny vysledok z jedneho GS, ale znova, mnozstvo dvojek, bez uspechu na ME/MS.

Mongolka Adiyasanbuu je na to, z akej krajiny pochadza pomerne priemerna. Zaujimavostou tohto duelu je fakt, ze Americanka je favoritkou a to z dovodu, ze zbiera placky z kontinentalneho sampionatu. Inak na GP/GS/Masters je uplne nulova.

Kuziutina ma podobnu superku - Kanadanku Guicu. Ta ma striebro a bronz z lokalnych majstrovstiev a to je vsetko. Kuziutina naopak ma 1. a 2.miesto z poslednych dvoch podnikov z kategorie Masters, co vypoveda o jej kvalitach.

Babamuratova je svetova 11, Spanielka Gomez 23. Gomez je na tom podobne ako popisani muzski Europani - ziadna placka, ani priblizenie, na ME, bez extra vysledku na beznych podnikoch roznych kategorii. Zaujimavostou je, ze sa obidve stretli vo finale v Turecku (najvacsi uspech Gomez) a Babamuratova dokazala zvitazit. Turkmenka ma bronz z posledneho azijskeho sampionatu, prehrala suboj o bronz na poslednych MS, takze patri k sirsej svetovej spicke.

Gneto brala striebro z tohtorocnych ME. Inak pravidelne super body z GP/GS. Tschopp ma dva slusne vysledky - vyhrala GP v Kazachstane v tejto sezone a bola vo finale francuzskeho GS.

///

M.Ebinuma top4 @2,2 (3/10 - T....)

Chcel som zahrat An Baul/Ebinuma na vyhru, ale kurz na Korejca mi dropol a uz to nema cenu, toboz ked su obaja v hornej polovici pavuka.

Masashi Ebinuma rozhodne neplytva startami. Za posledne 2 roky ho divaci mohli vidiet len na 2 GS (vitazstvo/finale) a na MS, kde neuspel. Pritom na MS obhajoval svoj titul z 2014. Na GS zaroven prehral len s krajanom, ktoreho na OH rozhodne nestretne. Kurz je vysoky z dovodu, ze ma vo stvrtine Ukrajinca Zantaraiu, resp. v SF svetovu jednotku An Baula. Avsak, mimo An Baula je pre mna druhym favoritom (Rus Puliaev je mozno na jeho urovni vplyvom vyhody dolnej casti).

///

V zenach su 4 favoritky, ktore pobrali vsetky tituly z MS za posledne 2 roky. Vybrat si je velmi zlozite, minimalne pred zaciatkom bojov.


Naposledy upravil UselessToo dne 11.08.2016, 8:38, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 11:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

K.Cordes top3 @3,0 (5/10 - betfair SB)
F.Franca Silva top3 @8,5 (2/10 - betfair SB)
D.Balandin top3 @31,0 (0,5/10 - MB)

K.Cordes vs C.Miller 1 @2,67 (3/10 - MB)
F.Franca Silva vs C.Miller 1 @3,52 (2/10 - MB)


Nerozumiem tomu, naozaj. Disciplina 100m prsia. Ako je zname, mimo sprinterov na 50m volny sposob sa ostatni vzdy pred OH musia pretransformovat aspon na tu 100. Vidime to v prsiach, ale aj pri znaku s motylikom.

Keby sme chceli urobit rychly rozbor finale - tak Peaty je skor sprinter na 50, Cameron VdBurgh urcite skor sprinter, Koseki je naopak skor borec na 200m, to iste Cordes (aj ked mal na minulych MS bronz z 50), Franca da Silva je sprinter, vid jeho muskulaturna postava, druhy Brazilcan, toho moc nepoznam. Balandin/Miller sa snad najviac blizia zavodnikom, ktori preferuju 100m.

Peaty je vlastna kategoria, pod 58 nema nikto narok plavat a on to predvadza na pockanie (WR v rozplavbe, len 7 stotin za tymto casom v SF). Cameron je zrejme favorit na striebro, lenze rozplavby/SF ukazuju, ze to pole za Peatym je naozaj vyrovnane a akykolvek masivny kurz na niektoreho z tychto plavcov je mimo moje chapanie.

Koseki aj v minulosti plaval super v SF, aby vo finale predviedol len sedivy matny vykon a odchadzal bez placky. Cody Miller na minulych MS nic velke nepredviedol, sem prichadzal s horsim casom nez jeho krajan Cordes (ktory bol na minulych MS naozaj vo fenomenalnej forme, vid ta medaila na 50m, skvely v stafetach, striebro na 200m, lenze sa z americkej kvaldy zrovna na 100m smolne nekvalifikoval) a ejhla, stacil lepsi cas v SF (v rozplavbe plavali spolu a Cordes bol tesne lepsi) a to najma vplyvom situacie, ktoru som vcera popisoval - 1.SF vacsinou plava pomalsie casy, je tam skor snaha kontrolovat poziciu, byt v top3, co by malo stacit. V druhom sa uz ide naplno + Peaty ich musel tahat v uvode a v zavere psychicky tlacit, aby stratili, co najmenej, inak bude zle.

Cordes za @3,0 je must. Po minulych MS musi byt niekde na urovni VdBurgha, tu zatial nie je moc indicii, preco uprednostnit toho a nie toho druheho, takze MS su vychodiskovym bodom pre kurzy na finale. Cordes a aj Franca da Silva zaplavali horsie casy vecer v SF, to sa stava, ked rozplavbu zaplavate perfektne a na maximum. Pred finale je to skvela sprava, pretoze by mal nastat klasicky efekt, kde plavci predvedu lepsi vykon, lepsi nez v rozplavbach a najma podstatne lepsi nez v SF. Franca da Silva zaplaval rozplavbu okolo 59 sekund, nieco malo nad, co by v SF stacilo na 2.miesto, to len pre ukazku, ake je to v boji o striebro/bronz vyrovnane.

U Francu pocitam aj z faktorom - domace OH. Brazilcania ukazuju, ze im prostredie pomaha, su skvele pripraveni a bol by som prekvapeny, keby tento Brazilcan vo finale prepadol. Co ma zaujalo, to bola jeho pomala prva 50, ako som spominal, je to velky specialista na najkratsi sprint. Samozrejme, je v tom taktika nic neprepalit, toboz ked aj priemerny vykon staci na postup a ak by sa zatavil, mohol by na to nezmyselne doplatit nepostupom. Vo finale ale toto riziko podstupit moze a skoro az musi, takze ma neprekvapi presne opacna strategia, nez predvadzal vcera.

Balandin je rocnik 95. To znamena, ze ked minuly rok na MS vytvoril AS na 50m (a tesne nepostupil do finale), na 100m bol 4. a na 200m 6., je tu priestor na zlepsenie vykonov/casov. V SF zaostal za casom druheho Millera len 4 desatiny, co je takmer nic.


Naposledy upravil UselessToo dne 8.08.2016, 11:54, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 11:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

K.Hosszu to win 200m Backstroke @4,5 (5/10 - betfair SB)


Katinka vo vecernom programe ukazala svoju triedu, ked nielenze nikomu nedala sancu, ale dokonca o vyse 2 sekundy vylepsila WR Ye Shiwen (a to mala naskok na WR po troch castiach polohovky cez 5 sekund!! - Ye Shiwen ale zaverecnu stovku zaplavala skoro ako chlap, takze sa naozaj nejedna o nejake trapenie Madarky v zavere zavodu).

Program Katinky na LOH je na jej pomery este v norme. Da sa povedat, ze fyzicky najtazsiu disciplinu ma za sebou, zaroven skvelu na rozplavanie, ako to ona nazyva, pretoze potrebuje byt neustale v zabere, aby z toho tzv. nevypadla. Dnes absolvuje rozplavy/SF na 100m znak, co je ja dovod rychlo hadzat tipy na 200m. Mozno opanuje aj 100, neviem, faktom je, ze Emily Seebohm, rutinerka znakarskych trati, je silnejsia prave na 100, naopak Katinka rozhodne na 200 ako skvela vytrvalkyna.

Po tom, co som dnes rano zo zaznamu videl, musim konstatovat, ze Katinka moze dokazat naozaj cokolvek. Jej program je unosny, tuto disciplinu zacina az 11.8. (kratsiu polohovku zajtra, medzitym zrejme absolvuje nejaku stafetu). Kurzy uz dropuju, tam, kde su vypisane (co nie je kdekolvek), na BF skvelych 4,5.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 0:55, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 12:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

R.Bassil to win @4,0 (7,5/10 - betfair SB)
F.Galvez to win @5,5 (5,5/10 - T....)
Al.Perilli to win @26,0 (1,25/10 - bet365)
S.Makela-Nummela to win @34,0 (0,75/10 - betfair SB)


Makelu-Nummelu mi zial beru len za 20 eur u BF, ale aj tak ako tip s nazvom poistka je to fajn, najma ked v inych SK sa kurzy pohybuju pod 10.

Bassil ma tento rok zo SP bilanciu 1-2-2, to je pri takto specifickej discipline senzacna vizitka. Galvez sa zasa vie pripravit na velke akcie, olympijska medaila je zatial chyba, jedna velka konkurentka mimo hry (Stefecekova).

Alessandra Perilli vacsinou konci 4., stale ju ale radim k ciernym konom celej sutaze. Ono mimo elitnej dvojky to chcelo hrat len vysoke kurzy, ktore ma max. budu stat tu cast kurzu nad 4,0 u Galvez (1,5 v pripade vyhry). Tym som dosiahol, ze mam v podstate dva kurzy 4,0, co znamena, ze tipujem v podstate kurz 2,0 so 4 moznostami uspechu, pricom mam dve hlavne favoritky, Finku, ktora uz vyhrala OH v Pekingu (a aj posledny SP pred OH) a San Marincanku, ktora stale caka na obrovsky uspech vo svojej kariere, aj ked kvality na to nesporne ma.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.08.2016, 20:35, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 12:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

E.Varga to win @7,0 (bet365/betfair SB - 4/10)
D.Kostelecky to win @30,0 & @20,0 (Doxxbet/T.... - 0,75/10)
A.Fernandez to win @3,4 (betfair SB - 3/10)


Po zenskom trape ten muzsky, ktory dnes len startuje svoju kvalifikaciu prvymi 3 polozkami, aby sa zajtra kvalda dostrielala a bojovala sa vo finale o medaile.

Erik Varga je MS z roku 2014 a 2015, niekto s podobnou bilanciou nemoze byt vypisany s kurzom okolo 7 a nie je v tom ziadna narodna hrdost, ani nic podobne. Formu potvrdil na poslednom SP 2.miestom v Baku. Je 3-nasobny MS, 2-nasobny ME, minuly rok pri prvych EH bral striebro. Aby sa stal nesmrtelnou legendou, potrebuje ziskat posledny cenny kov, ktory mu chyba, ten olympijsky.

David Kostelecky uz zlato z OH zazil, kurzy su prilis vysoke na tak skuseneho matadora. Idealny tip za maly obnos - u neho bude vacsim problemom urobit finale, nez v nom pripadne bojovat o zlato.

Alberto Fernandez je poistka. Davam ju tu, aby som si nekazil stats. Mam ho vsadeneho za 3u, co znamena, ze vyhram cca 7u a na tych prvych dvoch som pouzil necelych 5 = takze ani spanielsky triumf by neznamenal katastrofu. Alberto dominuje tejto sezone, vyhrava na pockanie, co ale nemusi nutne znamenat, ze to zvladne aj na OH.


Naposledy upravil UselessToo dne 11.08.2016, 8:37, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 20:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Horska cyklistika

J.Neff to win @4,0 (10/10 - T....)
P.Ferrand-Prevot to win @9,0 (4,5/10 - bet365/MB)


Takto som chcel tipovat uz pred par dnami. Pred par chvilami skoncil cestny zavod zien, obidve bikerky (PFP je univerzalka - v jednej sezone dokonca MS v cyklokrose/MTB/cestnom zavode) sa drzali velmi dobre, PFP bola aktivna, isla do uniku, ktory chvilu vyzeral, ze bude vitazny, avsak narocne stupanie a velka aktivita americkeho timu akekolvek myslienky na vyhru musela rychlo zatrhnut.

Jolanda prislo do ciela v druhej skupine, takze ziaden prepadak, naopak, perfektny vykon. Trat MTB nie je prilis narocna, takze v podstate presny opak cestneho zavodu. To taktiez znamena, ze prave zavodnicky, ktore su vyborne na ceste, budu mat znacnu vyhodu (na rovinach, v pripadnom sprinte). MS v NMnM, tento rok, vyhrala Danka Annika Langvad. Lenze Annika v nedavnej minulosti jazdila predovsetkym maratony, postupom casu zlepsila techniku, ako aj pridala na tempe (zavody su kratsie). Stale ale plati, ze Annika potrebuje tazke stupania, prinajlepsom hned niekolko, idealne co najmenej technicky narocne zjazdy a minimum rovinatych pasazi po betone. Toto trio je kvalitativne niekde inde, po cestnych zavodoch, kde mi v klesani padli obaja zavodnici, ktori si isli pre zlato (Henao/Van Vleuten) uz ale musim dodat, ze mozne je naozaj vsetko.

(dnes to bol zial den, kde smola a pech hrali vyraznu ulohu)


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 0:57, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2016, 21:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

K.Chalmers to win 100m Freestyle @51,0 (0,5/10 - betfair SB) & top3 @6,0 (3/10 - betfair SB)


Rozplavby na 4x100m volny sposob muzi priniesol jeden zaujimavy vykon. Kyle Chalmers, australska dvojka za suverenom Cameronom McEvoyom, dnes zaplaval cas 47,04. Samozrejme, neplaval 1.usek, takze realne je to nieco nad 47,5, mozno 47,6, stale ale famozny cas, vyrazne rychlejsi nez jeho kvalifikacny a najma, za 47,5-47,6 by bral placku, o tom som presvedceny. Vyhra je longshot, ale treba dodat, ze s podobnym vykonom by nemal narok zrejme len na krajana McEvoya, u ktoreho je stale otazkou, aku ma formu (dozvieme sa to dnes pri stafete vo finale). Poistit kurz 51,0 by ale nemal byt problem a ak aj, tak top3 mi bude bohato stacit, ak aj poistka nebude mozna/vyhodna.

Samozrejme, mozno tam je urcita chyba, ktora sposobi, ze teoretickych 47,5 je vlastne 47,7-47,8, dokonca aj tak je kurz hodnotny.

Prekvapil, mozno este viacej, Grek Gkolomeev (47,4, takze cas niekam k 47,8) a Nakamura (1.usek pod 48), ti su ale zatial nepouzitelni.


Naposledy upravil UselessToo dne 11.08.2016, 8:41, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2016, 10:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

Y.Efimova to win 100m Breaststroke @2,1 (5/10 - betfair SB)


Pred disciplinou som hral Litovku Meilutyte (s vierou v to, ze ako sprinterka sa na 100m skvele pripravila, vsak aj napriek tomu, ze 50 ma radsej, je zaroven stale WR aj na 100m) a aj "problemovu" Yuliu. Avsak Yuliu skor na navrat vkladu a drobny zisk, co teraz menim. Yulia vyzerala skvele, u nej dlhodobo plati, ze ma famozne zavery, co je pred finale vzdy vitany bonus, pretoze kto ma dobry zaver, moze este niekde pridat.

Hlavna superka, minimalne z pohladu vysledkov SF, Lilly King, bola po doplavani SF az prekvapivo zadychana (Ruska vyzerala, ze by si hned strihla aj dalsiu 100), Ruska plavala v 1.SF a zaplavala prakticky totozny cas ako Americanka (rozdiel 2 stotin je naozaj nic).

Pinna ju vedie ako favoritku, suhlasim, kurz na Rusku by mal byt max. okolo 1,8-1,85.

///

Y.Efimova to win 200m Breaststroke @4,5 (5/10 - bet365)


Dvojnasobna trat. Tam sa rivalky vymenia - Japonky Watanabe/Kaneto, talentovana Turkyna Guynes a naopak veteranka, Danka Moeller Pedersen. Pred 3 rokmi ovladla Efimova MS, pricom prave Danka zaplavala WR v SF, cim si vystrielala zasobnik pred finale, kde na Rusku, ktora si to vsetko velmi dobre nacasovala, nenasla v zavere odpoved. Minuly rok sa konali MS v Rusku a Yulia dokonca nepostupila z rozplavieb. Tie doslova podcenila, co pred OH bol velmi dobry vykricnik, aby uz nic podobne na najvyssom fore nepredviedla.

Danka uz ma to najlepsie za sebou, Japonky budu nebezpecne, ale skor v boji o zvysne placky. Asi najvacsiu obavu mam z Turkyne, ktora ma podobne ako Kaneto vyborny tohtorocny cas a zaroven je stale vo veku, keby sa moze zlepsovat doslova z dna na den. 4,5 na Efimovu je vtip, ktory suvisi nielen s problemami ohladom jej ucasti, ale aj prave s minulorocnym prepadakom na MS (pretoze MS sluzia ako idealna moznost kvalifikovat sa na OH a kvalifikacne casy podnecuju bookies k vypisaniu predstartovnych kurzov - Ruska slaby cas (logicky, pretoze nemusela tvrdo bojovat o samotnu ucast a nezaplavala si nejaky top na MS), vysoky kurz.

///

M.Phelps to win 100m Butterfly @2,0 (10/10 - betfair SB/bet365/MB)

Po tom, co predviedol v stafete na 4x100 kraul, sa neda inak.

Michael ma 2 discipliny, kde aj v case stradania, mensich treningovych davok a nechuti do zavodenia, bol takmer neporazitelny - je to prave 100m motylik a 200m polohove preteky.

Vcera zaplaval krauliarsku 100 pod 48 (plaval letmy druhy usek, takze hlboko pod 47,5), co je vykon, nad ktorym musim aj ja sklonit klobuk (napriek tomu, ze ho ako osobnost nemusim, rozhodne mu nefandim).

100m ako 100m, preto sa ani netlacim do tipu na 200m polohovky, prip. do 200m motylika, kde stale si myslim, ze je to Chadova lepsia trat a u dalsieho konkurenta, Laszla Cseha, sa to naozaj tazko urcuje. V polohovke je zasa Hagino, ktory moze polahky Phelpsa zdolat a naozaj nikto sa nemoze divit. Ono totiz plati, ze cim je plavec starsi, tym ma tendenciu skracovat trate, volit sprinty pred 200m/400m. Z jeho dnesnej 100 v stafete to vyzera, ze sa tato tendencia zacina naplno prejavovat.

Chad mal supertazku pripravu pred OH, kedze obaja rodicia bojuju so zakernou chorobou. Napokon su obaja v dejisku hier, takze minimalne tento druh pozitivnej energie sa k nemu dostane.

4 borci maju kvalifikacny cas pod 51 sekund. Avsak len Michael ho zaplaval tento rok - kedze na MS nestartoval. V tomto pripade to povazujem za velku vyhodu, kedze - 50,45 zaplaval tento rok, je to najrychlejsi cas a logiky by stacil na zlato z ruskych MS. Tym, co predviedol v stafete zaroven vieme, ze forma drzi, resp. je zrejme este lepsia nez pred par tyzdnami.

Ked som spomenul 200m, ta moze posluzit ako dobra studia superov pred 100, co nezmamena, ze za 2,0 to nebetne uz teraz (skor nejake prilozenie, aj ked osobne som v tom uz za peknu ciastku). Cseh totiz na 200m motylik tento rok zaplaval dokonca pod 1:53, pricom zlaty cas MS bol 1:53,48, zlepsenie o vyse pol sekundy. Michael je tento rok o 3 stotiny pomalsi, na 200m prehral aj pred 4 rokmi (vyhral Le Clos), takze na 200m to o 4 roky starsi Phelps bude mat nesmierne tazke.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:01, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2016, 11:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

Y.Efimova to win 100m Breaststroke @2,1 (5/10 - betfair SB)

Pred disciplinou som hral Litovku Meilutyte (s vierou v to, ze ako sprinterka sa na 100m skvele pripravila, vsak aj napriek tomu, ze 50 ma radsej, je zaroven stale WR aj na 100m) a aj "problemovu" Yuliu. Avsak Yuliu skor na navrat vkladu a drobny zisk, co teraz menim. Yulia vyzerala skvele, u nej dlhodobo plati, ze ma famozne zavery, co je pred finale vzdy vitany bonus, pretoze kto ma dobry zaver, moze este niekde pridat.

Hlavna superka, minimalne z pohladu vysledkov SF, Lilly King, bola po doplavani SF az prekvapivo zadychana (Ruska vyzerala, ze by si hned strihla aj dalsiu 100), Ruska plavala v 1.SF a zaplavala prakticky totozny cas ako Americanka (rozdiel 2 stotin je naozaj nic).

Pinna ju vedie ako favoritku, suhlasim, kurz na Rusku by mal byt max. okolo 1,8-1,85.

///

Y.Efimova to win 200m Breaststroke @4,5 (5/10 - bet365)

Dvojnasobna trat. Tam sa rivalky vymenia - Japonky Watanabe/Kaneto, talentovana Turkyna Guynes a naopak veteranka, Danka Moeller Pedersen. Pred 3 rokmi ovladla Efimova MS, pricom prave Danka zaplavala WR v SF, cim si vystrielala zasobnik pred finale, kde na Rusku, ktora si to vsetko velmi dobre nacasovala, nenasla v zavere odpoved. Minuly rok sa konali MS v Rusku a Yulia dokonca nepostupila z rozplavieb. Tie doslova podcenila, co pred OH bol velmi dobry vykricnik, aby uz nic podobne na najvyssom fore nepredviedla.

Danka uz ma to najlepsie za sebou, Japonky budu nebezpecne, ale skor v boji o zvysne placky. Asi najvacsiu obavu mam z Turkyne, ktora ma podobne ako Kaneto vyborny tohtorocny cas a zaroven je stale vo veku, keby sa moze zlepsovat doslova z dna na den. 4,5 na Efimovu je vtip, ktory suvisi nielen s problemami ohladom jej ucasti, ale aj prave s minulorocnym prepadakom na MS (pretoze MS sluzia ako idealna moznost kvalifikovat sa na OH a kvalifikacne casy podnecuju bookies k vypisaniu predstartovnych kurzov - Ruska slaby cas (logicky, pretoze nemusela tvrdo bojovat o samotnu ucast a nezaplavala si nejaky top na MS), vysoky kurz.

///

M.Phelps to win 100m Butterfly @2,0 (10/10 - betfair SB/bet365/MB)

Po tom, co predviedol v stafete na 4x100 kraul, sa neda inak.

Michael ma 2 discipliny, kde aj v case stradania, mensich treningovych davok a nechuti do zavodenia, bol takmer neporazitelny - je to prave 100m motylik a 200m polohove preteky.

Vcera zaplaval krauliarsku 100 pod 48 (plaval letmy druhy usek, takze hlboko pod 47,5), co je vykon, nad ktorym musim aj ja sklonit klobuk (napriek tomu, ze ho ako osobnost nemusim, rozhodne mu nefandim).

100m ako 100m, preto sa ani netlacim do tipu na 200m polohovky, prip. do 200m motylika, kde stale si myslim, ze je to Chadova lepsia trat a u dalsieho konkurenta, Laszla Cseha, sa to naozaj tazko urcuje. V polohovke je zasa Hagino, ktory moze polahky Phelpsa zdolat a naozaj nikto sa nemoze divit. Ono totiz plati, ze cim je plavec starsi, tym ma tendenciu skracovat trate, volit sprinty pred 200m/400m. Z jeho dnesnej 100 v stafete to vyzera, ze sa tato tendencia zacina naplno prejavovat.

Chad mal supertazku pripravu pred OH, kedze obaja rodicia bojuju so zakernou chorobou. Napokon su obaja v dejisku hier, takze minimalne tento druh pozitivnej energie sa k nemu dostane.

4 borci maju kvalifikacny cas pod 51 sekund. Avsak len Michael ho zaplaval tento rok - kedze na MS nestartoval. V tomto pripade to povazujem za velku vyhodu, kedze - 50,45 zaplaval tento rok, je to najrychlejsi cas a logiky by stacil na zlato z ruskych MS. Tym, co predviedol v stafete zaroven vieme, ze forma drzi, resp. je zrejme este lepsia nez pred par tyzdnami.

Ked som spomenul 200m, ta moze posluzit ako dobra studia superov pred 100, co nezmamena, ze za 2,0 to nebetne uz teraz (skor nejake prilozenie, aj ked osobne som v tom uz za peknu ciastku). Cseh totiz na 200m motylik tento rok zaplaval dokonca pod 1:53, pricom zlaty cas MS bol 1:53,48, zlepsenie o vyse pol sekundy. Michael je tento rok o 3 stotiny pomalsi, na 200m prehral aj pred 4 rokmi (vyhral Le Clos), takze na 200m to o 4 roky starsi Phelps bude mat nesmierne tazke.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2016, 12:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

N.Matsumoto to win @6,5 (2/10 - T....)
C.Caprioriu to win @18,0 (0,5/10 - MB) & top4 @3,0 (2/10 - T....)


Naori Matsumoto a Corina Caprioriu sa stretli vo finale pred 4 rokmi v Londyne, ale aj minuly rok na MS. Zapas vzdy skoncil rovnakym vysledkom, vyhrala Japonka. Cesty oboch nebudu jednoduche, ale ked ich dokazali zvladnut v dvoch najvacsich zavodoch za posledne obdobie (OH, predolympijske MS), nie je dovod im neverit aj tentokrat. Naori bola jedina zastupkyna juda z krajiny, kde tento sport vznikol, ktora brala v Londyne zlato, to ukazuje na jej vysadne postavenie (co ukazuje aj samotna ucast po 4 rokoch v nabitej domacej konkurencii). Corina je docela zvlastna v tom, ze ona nic velke cely rok nepredvedie, pride vrchol a bum, je z toho skvely vysledok. Pred 4 rokmi to bolo obrovske prekvapenie, striebro z MS minuly rok uz nejako zapadalo do portfolia zavodnicky, ktora dokaze skvele vyladit formu na den D a hodinu H.

///

S.Ono to win @3,0 (3/10 - T....)

Shohei Ono je svojim sposobom velkym vitazom uz len samotnou ucastou na OH. Japonec je totiz 4, 5, 6 a 11 na svete - treba brat v uvahu, ze max. dvaja mozu startovat spolu na velkej akcii, vacsinou vsak len jeden jediny. Kto pouziva trochu hlavu pochopi, ze Japonci vyhravaju vsetko, kam pridu.

Problem moze byt tlak, ktory vdaka tomu vznika - si nasa jedina nadej, nikto tu nie je, aby tvoje zavahanie vykompenzoval, zachranil. Ono je MS, preto vyhral internu kvalifikaciu - neposlat uradujuceho MS na LOH by bol trochu blbe. Vo finale MS zdolal byvaleho MS Nakayu. Pre doplnenie. Svetova 5 Hashimoto vyhrala posledny Masters, ako aj azijsky sampionat a 6 Akimoto zasa 2 nedavne GS, v tom tretom bral bronz. Ano, v pavuku sa uz v SF moze stretnut so svetovou jedntkou, Korejcom Anom, ale ked je cielom zlato, musite zdolat kazdeho, koho vam pavuk prinesie do cesty, je v podstate jedno, ci to bude v SF alebo az vo finale. Dolna cast sa zda byt lahsia, avsak Arujov uz v 1.zapase zrejme narazi na Kazacha Khamzu, ktory bral na azijskom sampionate tento rok striebro, takze zdanie skor klame.


Naposledy upravil UselessToo dne 9.08.2016, 9:42, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2016, 12:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

N.Campriani top8 (10m Air Rifle) @2,7 (5/10 - T....)

Niccolo Campriani sa bookies tazko vypisuje. T.... ho vypisal, avsak to nemal robit. Niccolo sa trapi vo finale, tento rok 7. a dvakrat posledny 8. z troch startov. Kvalifikacia zrazu totiz nedava vyhodu lepsim strelom, ktory v nej dokazu na menej vyrovnanych jedincov ziskat dolezite body. Pre oko divaka je to naopak fajn, pred finale su si vsetci rovni a eliminacia dotvara atraktivnost strelby, ktora pred tym prilis lakava nebola.

Trikrat z troch, k tomu 2.miesto pred 4 rokmi v tejto discipline (3x40 dokonca bral zlato). Mimo neho sa do troch finale (v Baku sa uz vacsina favoritov neukazala) dostali uz len obaja favorizovani Cinania, to hovori za vsetko. Start za 13 minut, ale je toho dost, co treba vzdy stihnut prejst.


Naposledy upravil UselessToo dne 9.08.2016, 9:41, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2016, 8:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Situacna sprava - dnes rano som rychlo zahral Murpyho (200m Backstroke). Ten dnes vyhral 100m znak, na 200m by mal byt este silnejsi. To by malo platit aj o Larkinovi, MS na 100/200m z Kazane, lenze ten na stovke prepadol, sklamal, najma indicia - skvela prva 50 a prepad na druhej nie je zrovna ideal pred dvojnasobnou tratou. Rano som stihol kurz tesne pod 4, hral by som aj teraz dostane kurzy okolo 3.

Katinku som este vcera vecer stihol oblozit na 200m znak z dovodu - Seebohm sklamal v SF na polovicnej (jej lepsej) trati, co potvrdila aj vo finale. Katinka potvrdila svoju triedu druhym casom, pricom najrychlejsia Baker je skor sprinterka a na 200m ju neuvidime. K tomu na 200m volny sposob len potvrdila nepripravenost Missy Franklin. Franklin/Seebohm mali byt 2 zo 4 favoritiek na 200m znak. Zostava tak Belinda Hocking, ktora to tu ma ako jediny individualny start, avsak pri (ne)forme australskych plavcov (nie vsetci, ale mnoho favoritov svoju vydobytu poziciu z MS nepotvrdilo).

Le Clos zasa zaujal velmi rychlou prvou stovkou vo finale 200m volny sposob, aby si poradil aj s dvojstartom v neskorsom SF narocnej discipliny 200m motylik. Ponuka sa nejaka stavka - Phelps fajn, Cseh fajn, objavil sa neznamy mlady Madar Kenderesi a potom je tu Le Clos. Cas zo SF po 200m volny sposob je vyborny, rozhodne ma najvacsie rezervy, najvacsi priestor na zlepsenie. Kurz na 100m motylik rychlo spadol, je hned druhym favoritom za Phelpsom, takze som zvedavy, ked vypisu vsetky SK, co prinesu pred finale za kurzy na 200m motylik (kde obhajuje zlato z Londyna).

Dnes sa zacinaju aj zapolenia na kralovskej distancii, 100m volny sposob. Po stafetach som si musel zahrat Nathana Adriana, ktory letmu stovku na poslednom useku stlacil pod 47 sekund. K tomu samozrejme bude v hre aj Kyle Chalmers.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2016, 8:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gymnastika

Y.Hao to win Parallel Bars @10,0 (2,5/10 - betfair SB)
O.Verniaev to win Parallel Bars @2,75 (6,5/10 - MB)

O.Verniaev to win Pommel Horse @20,0 (0,5/10 - betfair SB)

E.Zonderland to win Horizontal Bar @5,5 (4,5/10 - betfair SB)
F.Hambuechen to win Horizontal Bar @2,9 (4,5/10 - MB)

K.Uchimura to win Individual All-Round @2,25 (3,5/10 - betfair SB)


Najvacsia lahodka bol vcera Kenzo Shirai na prostnych za @4,5. Este dnes rano bolo @4,0. Teraz? 1,36 na BF. Na MB je kurz stale aspon 2,39. Kenzo Shirai je neskutocny skokan, vcera som to videl na vlastne oci v timovej sutazi a predviedol doslova koncert. Znamka tomu odpovedala - cez 16, comu sa v kvalifikacii nikto ani len nepriblizil.

S Kenzom som pred chvilou nestihol @15,0 v preskoku, tam by sa dal stale zahrat @23,0 (BF) Igor Radivilov, ktory planuje nejaku velku paradu (to aj Kenzo Shirai, takze mat oboch aspon za @15,0 by bola parada).

You Hao vcera zacvicil cez 16 bradlach. Vsetci Cinani predviedli velku paradu, vid spolocna znamka bola na urovni 48. You Hao ma ale z nich najvacsiu obtiaznost, to platilo aj v kvalifikacii zo vsetkych finalistov. Verniaev vyhral kvalifikaciu s podobnou znamkou, zatial su jedini dvaja, ktori predviedli vykon cez 16. Cinan je value, Ukrajinec poistka.

Epke je pan hrazdy. V kvaldach ide vacsinou na pol plynu, predsa len pad by mal katastroficky dopad a on vie, ze ked zacvici cisto aj nizsiu obtiaznost, nebude mat problem s postupom. Odpadol mu obrovsky super, japonsky dominator Kohei Uchimura (Japonci hrazdu v kvalde uplne pokazili). Hlavnym superom by tak mal byt nemecky veteran Fabian Hambuechen, ktory vcera v druzstvach zacvicil perfektne a s velkym prehladom.

Uchimuru by som oblozil aj za viac, avsak BF mi to zobralo zatial len za 106 eur, preto 3,5u ako vklad. Verniaev bude tazky super, ale Kohei nedrzi neskutocnu seriu vyhier na MS len tak nahodne. Kohei je favorit, Oleg je vyzyvatel, kurzy suhlasia na MB, nie na BF SB.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:08, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2016, 10:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

V.Penalber top8 @2,0 (5/10 - T....)

Zda sa, ze tipovat vyssie kategorie je daleko tazsie, alebo uz nemam tolko stastia ako prvy den, resp. tych prilezitosti, do ktorych sa da naplno vlozit dovera je uz pomenej. Zrejme z kazdeho rozku trosku.

Victor Penalber je velka domaca nadej na judisticku medailu. Bronzovy z poslednych MS, vitaz minulych kontinentalnych majstrovstiev, tento rok bral pre zmenu bronz, avsak v konkurencii Stevensa a Valois-Fortiera (a Argentinca/Kubanca) sa to neda povazovat za vylozeny neuspech.

Aby skoncil top8, potrebuje vyhrat 2 zapasy. Ten prvy by mal byt len formalita, borec zo Zimbabwe sice nebude uplny turista, ale na jedneho z najlepsich judistov v 81 by stacit, v jeho domacom prostredi, rozhodne nemal. Potom nastane lamanie chleba, suboj o istotu top8 a teda aj pripadnych oprav. Superom bude Toma, reprezentant UAE, avsak rodeny Moldavcan, ktory bral v minulosti aj placku z MS, alebo Nemec Maresch. Narocnejsi suboj, ktory by mal stat viacej sil, Penalbera radim vyssie nez oboch moznych superov, lepsie by bolo, keby uspel Nemec, ale tam si moc nenavyberam.

V zenach je zlozitost v tom (63kg), ze Slovinka Trstenjak ma teoreticky tazsie superky nez jej hlavne konkurentky v prvych kolach, avsak dva velke superky su oba v spodnej casti (Francuzka s Japonkou).


Naposledy upravil UselessToo dne 11.08.2016, 8:40, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2016, 11:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vodny slalom

M.Benus to win C1 @6,0 (3/10 - bet365/betfair SB)
A.Elosegi to win C1 @21,0 (0,5/10 - MB)


Nema zmysel hrat top3 - ta spicka je tak vyrovnana, resp. zivly ako voda a vietor zradne, ze stat sa moze cokolvek.

Tipovanie tejto discipliny je zalozene na dvoch veciach - tradicne kurz a potom rozclenenie zavodnikov do urcitych skupin. Benus je jednoznace medzi topfavoritmi zavodu a vacsi kurz si vysvetlujem len zhodou okolnosti v kvalifikacii. Benus zasiel pohodovu prvu jazdu, vsetko si kontroloval, strednu narocnu pasaz zvladol najlepsie zo vsetkych, cim dobehol stratu z uvodu, kde takmer nepadloval. V druhej uz skusal, testoval riskantnejsie prejazdy, zasiel najrychlejsi cisty cas (jediny pod 91 sekund), ale az trikrat tukol a bol z toho len priemerny vysledny cas. Naopak, ti, co prvu jazdu pokazili, museli ist druhu nadoraz, vdaka comu zasli lepsie casy a na svoju osobu znizili kurzy. To vsak neznamena, ze podali lepsi vykon, ani omylom, len boli dotlaceni k muru a nic ine im nezostavalo, nez predviest to najlepsie, co v nich je.

Ander Elosegi v kvalde neohuril, ale minimalne postupil. Stale ho radim k sirsej spicke, k zavodnikovi, ktori moze za urcitych okolnosti brat aj zlato. Aby mal takmer trikrat vacsi kurz nez Haneda, ktory nikdy na velkej akcii nebral placku (Elosegi niekolkokrat), tam nieco nie je v poriadku.

///

J.Prskavec to win K1 @6,0 (5/10 - bet365)
S.Combot to win K1 @11,41 (2,25/10 - Pinnacle)
M.Dawson to win K1 @51,0 (0,25/10 - MB)


Jira Prskavec je najlepsi kajakar v sucasnosti. Znova ako u Benusa, prva jazda na pohodu, druha vymyslal blbosti a bavil sa. Sebastien Combot patri do spicky, kurz je mimo, vid ine SK ho radia ku kurzom okolo 6. Michael Dawson je vacsinou dostatocne rychly, avsak malokedy sa vyhne chybe.

Preco su take vysoke kurzy na spickovych kajakarov? No preto, ze De Gennaro ma rad kvalifikacie - tie su jednoduchsie postavene, zvacsa o nieco kratsie, co pre siloveho a menej technicky vybaveneho Taliana je perfektna zivna poda. Potom tam mame tradicne objavy ako Clarke/Eigel - dvaja borci, ktori pokazili 1.kolo a v druhom museli ist hranu.

Posledna poznamka - v kvalde skoncil Lucien Delfour, nasadena jednotka zavodu. Dvojka, Slovinec Kauzer, sa zasa velmi trapil, az neobvyklym sposobom v oboch jazdach. A 3 a 4 su Prskavec a Combot - kurzy 6 a 11 su tak v kazdom smere uplne neopodstatnene.

///

Slovakia to win C2 @8,0 (1,5/10 - betfair SB)
Slovenia to win C2 @11,0 (1/10 - betfair SB)


Ak mam dve predchadzajuce discipliny nalozene podla mojich predstav, tak pri tychto kurzoch by som velmi rad minimalne ztrojnasobil vklady. Skantarovci su dlhodobo top3 lod discipliny, vyhraju kvalifikaciu a je na nich kurz 8,0 pri fakte, ze na zlato ma teoreticky len 6 lodi? Asi bookies prebyvaju na inej planete. U Slovincov, ako tak beriem, v kvalde posledni zo spominanych 6 top lodi, avsak tu funguje logika - nie su v nicom horsi, uspechov maju dostatok, skusenosti takisto a kurz @11,0 je absolutne mimo.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:10, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2016, 10:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

M.Baker to win @3,5 (4/10 - bet365)
I.Iliadis to win @21,0 (0,5/10 - bet365)


Povazujem vrchnu cast pavuka za rozhodne priechodnejsiu. Mushu Baker by narazil v SF na Madara Totha, predtym na Francuza Iddira, avsak ani jedneho nepovazujem za neprekonatelnu prekazku. Zaroven, Toth velmi skoro moze narazit na Greka Iliadisa. To je dlhorocna stalica, majster sveta z roku 2014, kde vo finale porazil prave Madara Totha.

Som si vedomy, ze obaja sa do finale nedostanu, ale ani suboj v SF by nebol na skodu. Zial, Iliadisa nema T.... (rad by som ho zahral top4), takze volim takto. V dolnej polovici najdeme Lipartelianiho, svetovu jednotku Gwaka, Holandana Van T Enda, Rusa Denisova, ako aj svetovu 8 a 10.

///

G.Emane to win @5,5 (4,5/10 - bet365)
H.Tachimoto to win @15,0 (1,5/10 - MB)


Tentokrat obidve T.... ma, lenze hrat nejaku "istejsie" tipy neodporucam.

Gevrise Emane je MS a ME zaroven, co v tychto tazsich kategoriach ma oboje velky zvuk a hovori o vysokej kvalite francuzskej judistky. Zaroven treba dodat, ze na obidvoch akciach bolo 99% svetovej spicky, chybala len Japonka Tachimoto na MS.

A to z dovodu, ze prednost mala jej krajanka Arai. Ta ale neuspela a mozno aj preto sa na OH predstavi jej mladsia kolegyna. Tachimoto aj kvoli tomu je vo svetovom rebricku az v druhej desiatke, avsak z poslednych troch ucasti ma dve vyhry na kvalitne obsadenych GS a jeden bronz. Preco je na Japonku taky kurz? No pretoze v druhom kole (ked prejde cez Cinanku v prvom, mam v akovke postupov v Tipsporte) ju caka svetova jednotka, Holandanka Kim Polling. Lenze Japonka svoje kvality potvrdila, ranking nehra ulohu a zaroven, pre Polling to bude superka, ktoru az tak dobre nepozna.


Naposledy upravil UselessToo dne 11.08.2016, 8:39, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.08.2016, 11:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

J.Willett to win Double Trap @4,23 (4/10 - Pinnacle) & @4,0 (2/10 - T....)
J.Richmond to win Double Trap @11,0 (3,5/10 - bet365)
A.Barilla to win Double Trap @34,0 (0,75/10 - betfair SB)
A.Loew to win Double Trap @34,0 (0,75/10 - betfair SB)


Lepsie sa to natipovat naozaj neda, o tom som skalopevne presvedceny.

James Willett je jednoznacne najmladsim startujucim, vid stale ma len 20 rokov. Druhym najmladsim je Talian Barilla, tomu tiahne na 30 a su tak len dvomi strelcami, ktori nepatria medzi tridsiatnikov a starsich.

Willett ma v tejto sezone 1., 3. 4.miesto vo SP a to tych prestiznejsich (obidva brokarske podniky v Nikozii a San Marine a zaroven, pre vsetky discipliny, generalka v Riu de Janeiru, kde dokonca zvitazil).

Joshua Richmond dokazal vsetko, len titul olympijskeho sampiona mu chyba, rovnako ako akakolvek medaila. Je majstrom sveta z roku 2014, tento rok 3krat zostal tesne za finale vo SP (7./9./10.), v tom stvrtom zvitazil (San Marino).

Andreas Loew ma unikatnu bilanciu - co start v sezone 2016, to finale. 2., 4. a 5. vo SP (nestartoval prave v Baku) a na ME v Lonate 5.

Antonino Barilla, reprezentant Talianska, ktori tu v muzskom aj v zenskom trape ukazali vybornu formu. Prekvapivo Talianov nereprezentuje Alessandro Chianese, ktory bol vo finale na vsetkych SP v tejto sezone. Barilla bol takisto vo finale v Riu (4.miesto), minuly rok bral bronz na EG v Baku, rok predtym na MS strieborny.

Mame tak 4 favoritov ucasti vo finale z 8-9, stale na slusnu vyhru s nie nejako prehnanym stakingom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.08.2016, 11:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

M.Umeki to win @18,0 & @15,0 (1,25/10 - betfair SB/bet365/MB)
A.Velensek top4 @3,0 (2,5/10 - T....) & to win @17,0 (0,5/10 - bet365)
K.Aguiar to win @5,0 (2,5/10 - bet365)


Mami Umeki je uradujuca MS, nech ma akykolvek narocny postup az k pripadnemu zlatu, resp. je na akejkolvek pozicii vo svetovom rebricku, kurz @18,0, resp. @15,0 nemoze odpovedat. Ano, je to druha najtazsia kategoria a Japonsko tak straca svoju vyhodu kvantity, stale sa ale moze objavit jeden kvalitny zavodnik, ktory konkuruje kvantite z Ameriky/Europy.

Krajanka Velensek potvrdila poziciu favoritky a brala pred 2 dnami zlato. Anamari ma velku sancu na placku tiez, vid je uradujuca strieborna medailistka z MS, rok predtym bronzova, na ME 5.miesto 2016, bronz 2015. Velensek tak dokaze zabrat vo chvilach, kedy sa to pocita, kedy sa za uspech udeluje vzacny cenny kov.

Kayra Aguiar je obrovska domaca nadej. Doteraz sance na uspech u domacich boli, ale skor v rovine - patri do top5-6, ak sa zadari, moze z toho byt medaila, ale Kayra dlhodobo vladne s Americankou Harrison tejto kategorii. Oproti Americanke to uz ale potvrdila aj na MS, vid je to MS z 2014, na americkom sampionate striebro/zlato, dvakrat vo finale suboj s Harrison, s ktorou ma vyrovnanu bilanciu vo velkych finale za poslednych par mesiacov. Aguiar ma teoreticky lahsiu cestu do pripadneho finale, napriek tomu sa mi nechce hrat top2 za @2,1 v Tipsporte. Chut bola, ale hlavna povedala razne nie. Kurz @5,0 na vyhru je ale fajn, aj ked Harrison by som v pripadnom suboji favorizoval o kusok viac.

Avsak, Harrison moze uz velmi skoro odpratat prave Japonka Umeki, v hornej polovici je aj Velensek a taktiez vyborna Holandanka Verkerk, pricom plati, ze druha z Holandaniek vdaka kvotam na OH chyba.

///

H.Grol to win @21,0 (0,5/10 - bet365)
K-R.Frey to win @11,0 (1/10 - betfair SB/MB) & top4 @2,1 (5/10 - T....)


Henk Grol je stalica, podobne ako Iliadis v 90kg. Je to ME z poslednych 2 akcii, co je v tejto kategorii podobny uspech ako byt MS (aj ked priprava elitnych zavodnikov asi nebude stopercentna). Cesta bude samozrejme trnita, v druhom kole ho uz zrejme bude cakat Cyrille Maret, svetova jednotka, ktory ale vacsinu bodov ziskava z domacich GS.

V kategorii do 100kg moze vyhrat pokojne 8-10 judistov. Ako som pisal hned na uvod, klucovy vo vybere je kurz (to je pripad Grola, najvyssi z favoritov) a u Nemca Freya to je rozpis, resp. nenarocnost uvodnych kol. Prve 2 kola ma najlahsie z favoritov na zlato/medailu, pripadny super v QF zrejme vzide zo suboja Pacek/Cho, avsak to je zapas hned 1.kola riadneho kola, o faktore unavy/tazsich vyrovnanych zapasov uz pisat nemusim.

Frey ak zvladne spominane prve 2 zapasy, je top8, ak aj neda Paceka/Cho, stale pojde do oprav a medailu moze ziskat. Na zlato mu neverim, ale za symbolicky vklad skusam. Je v hornej casti, kde je kvalita podstatne nizsia a ak uz aj je, tak Pacek dostane dalsieho elitneho borca a svetova jednotka Gasimov zasa Rusa Khaibulaeva, ktory sice je v rankingu niekde na konci top20, ale kvality ma rozhodne na to porazit kazdeho.

V dolnej casti je Maret/Grol/Nikiforov/Gviniashvili, ale aj posledni dvaja MS - Krpalek (2014) a Japonec Haga (2015). Ked si k tomu pridame, ze Grol vyhral posledne 2 ME (2015/2016), tak vidime, v ktorej casti sa to hemzi sampionmi.

///

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69499746576&idb=1134185&hash=34c95993&t=dGlrZXQgNC4wOCB6YSA2MCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
@4,08 (2/10 - T....)

Akovka z favoritov, troch z nich hram aj na daleko vacis uspech, Francuzka Tcheumeo je snad svetova dvojka (top3 urcite) a Belgican Toma Nikiforov je takmer vzdy cierny kon sutaze.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:20, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.08.2016, 12:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

S.Pejcic to win @2,16 (8,75/10 - Pinnacle)
P.Zublasing to win @11,0 (1/10 - bet365)
B.Zhang to win @15,0 (0,75/10 - bet365)
V.Thrasher to win @21,0 (0,5/10 - bet365)


Snjezana Pejcic je dominatorkou najtazsej a najvsestrannejsej puskarskej discipliny. Minuly rok na SP 1., 2. a 3.miesto, tento rok trikrat 1.miesto a jedno 2. Na SP v Riu de Janeiro utvorila zaroven WR v kvalifikacii, v Mnichove zasa zastrielala neskutocne finale - suma sumarum, kurz nad 2 je zaujimavy.

Ako je zname, a strelba si to tak trochu vyzaduje, nie je na skodu si to trochu poistit. Toboz ked kurzy na spolufavoritky su aj vplyvom jasnej hviezdy take vysoke. Petra Zublasing bude v pohode, jej partner Nicolo Campriani ziskal na tychto OH zlato a to este bude utocit na dalsie cenne kovy. Binbin Zhang striela stabilne, aj ked malokedy to vo finale staci na uplne top vysledok. Virginia Thrasher vsetkym prekvapila v prvej puskarskej zenskej discipline - forma je dolezity faktor, Virginia bola tento rok uz v jednom finale SP aj v tejto discipline, nevidim dovod, aby nenahanala ocakavane favoritky aj tentokrat.

Barbara Engleder a Du Li doplnaju potencialne favoritky na zlato.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2016, 9:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JUDO

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69500075852&idb=1134185&hash=f204cf41&t=dGlrZXQgNC4wMyB6YSA2MCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
@4,03 (2/10 - T....)

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69500076621&idb=1134185&hash=dd83085e&t=dGlrZXQgNy42MCB6YSA0NSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
@7,6 (1,5/10 - T....)

Zrejme bez komentara. Az posledny den, co je trochu komicke, som zacal pouzivat stranku judoinside, kde pekne pod jednou strechou najdeme kompletny supis zapasov vsetkych hracov, ako aj h2h.

///

B.Bor top8 & O.Sasson top4 @6,0 (2,5/10 - T....)

Toto je jedina sanca, ako zakoncit judisticke (uz stopercentne uspesne) tazenie vo velkom style. Barna Bor je dlhodobo cierny kon supertazkej kategorie. Jaballah a Tadzik/Kubanec v 2.kole je to najlepsie, co mohol dostat, top8 je az brutalne hratelna a potom sa uvidi. @2,0 na top8, solo som hrat nechcel, uz z dovodu, ze to 1.kolo je hlavnym tahunom "istejsej" prvej akovky. S Tunisanom to ma 3-2, posledny nedavny zapas vyhral na ippon (a to sposobom, ze Tunisan dostal az 4 shida za neaktivitu/pasivitu). Bolo to na poslednom Masters v mexickej Guadalajare. V 2.kole su papierovo superi este lahsi. Dalej nas uz Madar nemusi prilis zaujimat.

Or Sasson je korunnym princom tejto kategorie. Bojovat v ere Teddyho (Beara) Rinera nie je zrovna nieco, co by si akykolvek sportovec vysnil, avsak niekto musi skoncit aj druhy. Na poslednych dvoch ME to bol prave tento izraelsky judista. Aj on ma prve 2 kola relativne jednoduche (Egyptan, potom Poliak/Islandan). To dalsie uz teoreticky jednoduche nebude, ale to uz bude mat aspon opravy zarucene. Idealne by bolo, keby sa do suboja dostal Royom Meyerom. Na velkych akciach je Holandan bez vacsieho uspechu (na seniorskom poli), zaroven, co je klucove, to ma so Sassonom 1-5 vo vzajomnych dueloch. Horsie by bolo, keby cez Meyera presiel Korejec, na druhej strane, stale by bol Sasson top8 a spravit placku z oprav moze byt aj jednoduchsia cesta. To z dovodu, ze aj ked spravi Meyera/kohokolvek v QF, v SF na neho bude cakat Teddy Riner. To bude narocny zapas, kde vysledok je takmer dany a borec z oprav bude mat viacej na pripravu v suboji o bronz. Treba si uvedomit, ze boj o bronz bude s niekym z dolnej polovice pavuka - Harusawa/Okruashvili, jeden z nich konci hned v 1.kole, co je fajn. Dole je Bor (ma to s nim 3:1, vyhral posledny nedavny zapas v Mexiku), Natea (tiez 3:1, avsak prehral vo finale Masters na tom istom turnaji), problem predstavuje len Ukrajinec Khammo (0-3, vsetko z minulej sezony), ktory ale zasa ma negativnu bilanciu napr. s Okruashvilim. Suma sumarum, kurz 3,0 je stale fajn hodne fajn, o to viac, ze to hram s navysovakom, ktory nechcem hrat solo (Bor).


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:34, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2016, 10:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

S.Jiewchaloemmit to win Skeet @5,0 (5,5/10 - betfair SB)
K.Rhode to win Skeet @8,0 (3,5/10 - T....)
C.Cainero to win Skeet @18,5 (1,5/10 - MB)


Pokus cislo 1259, aby sme na strelbe uz konecne nieco poriadne vyhrali. Konecne plati, ze nehram trapnu prvu favoritku, resp. ako sa to vezme, minimalne nehram nejaky trapny nizky kurz.

S tymi favoritkami je to totiz nie uplna pravda. Sutiya napr. v Tipsporte ma najnizsi kurz, ale na BF je az za duom Americaniek. Tato trojica = posledne 4 zlate olympijske medaily (Rhode 2000/2004/2012, Caneiro 2008), zaroven 2 vyhry v SP (Sutiya) a aj ME z tejto sezony (Cainero). Zaroven tato trojica pokryva 2 najlepsie z generalky z Ria vo SP (Sutiya 1., Rhode 2. - vyhrala kvalifikaciu), ako aj zavodnicku, ktora zasa raz vyrovnala WR (Cainero na ME). Povedal by som, ze mam 3 z 5 (Craft/Bartekova), tak uvidime, kto/co ma zasa vypecie.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:30, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2016, 11:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Strelba

M.A.Khan to win Skeet @51,0 (0,5/10 - betfair SB)
N.Al-Attiyah to win Skeet @151,0 (0,5/10 - betfair SB)


@51,0 na Inda nedava zmysel. Ind totiz pri generalke v Riu skoncil druhy, vo finale prehral az v rozstreli so Svedom Svenssonom, inak v kvalifikacii skvely a bezpecny postup a do boja o prvenstvo sa takisto dostal bez problemov.

Nasser nestriela pravidelne SP, dokonca ma len 3 finalove ucasti a to uz na vrcholnej urovni striela cez 20 rokov. Avsak, na OH ma z 5 ucasti 3krat finale, v Londyne sa konecne dockal medaile - bronzoveho lesku.

Zlato by ma prekvapilo, ale finale je urcite realne (ani v minulosti jeho finalovym uspechom nepredchadzali nejake monster vysledky zo SP, naopak. Samozrejme, vo SP striela okolo/cez 100 skvelych skeetarov, na OH je ich spolu len 30, cesta do finale je tak podstatne jednoduchsia a vo finale sa uz moze stat cokolvek.

///

T.Grimmel to win @5,7 (2,5/10 - MB)
S.Pletikosic to win @13,0 (0,75/10 - bet365)
N.Campriani to win @34,0 (0,25/10 - bet365)


Torben Grimmel vyhral 3 SP v tejto sezone zo 4. Stevan Pletikosic bol v troch vo finale - 3., 4. a 5. V Riu skoncil 3., pricom vyhral kvalifikaciu. Nicolo Campriani, ked ma den (formu ma) uspiet vo vsetkych troch disciplinach. Zlato by mu malo dodat potrebny pokoj, co je zrovna u strelby klucom k uspechu.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:27, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.08.2016, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie

USA to win 4x100m Medley Relay @1,55 & @1,5 (15/10 - Pinnacle/T..../betfair SB)

Su to zeny, resp. zenska polohovkarska stafeta. V kratkosti, Americanky maju na najvacsie dlhorocne superky znacnu vyhodu, najma z dovodu, ze Australcanky (predovsetkym, muzi su na tom lepsie) tu su jednoducho z formy. Campbellove v noci nebrali zo 100 ani len jednu medailu, co je obrovske sklamanie, vyhrala Americanka Manuel (vo finale bola aj dalsia, co sa hodi do rozplavb). Na 100m motylik maju Australcanky len McKeon, ktora je ale nanajvys priemerna, Americanky nestarnucu Danu Vollmer (bronz). Prsia? Tam maju Americanky zlatu medailistku Lilly King, ktora najlepsej Australcanky McKeown (specialistka na 200m) nadelila na polovicnej trati cez 2 sekundy. Znova, Americanky maju vybornu nahradu, ktoru urcite vyuziju. Zostava znak, kde Baker skoncila druha za Iron Lady Katinku Hosszu. Predstartovna favoritka Seebohm daleko od medaile.

Kraul a znak, povedzme sul-nul a to Americanky v individualnych startoch ukazali lepsiu aktualnu formu. Prsia a motylik by mali urobit rozdiel, ktory Australia nema kde zmazat.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:13, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.08.2016, 18:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Atletika

Y.Rojas top3 (trojskok, zeny) & W.Van Niekerk top2 (400m, muzi) @2,4 (4/10 - T....)
C.Ibarguen - najlepsi pokus 15,00m a viac & K.Williams vs P.Mamona 1 @3,33 (2/10 - T....)


Vcera som si dal zasluzene volno, nie od tipovania, to sa nebojte. Len som chcel hrat viacej livko a menej sa zatazovat tipmi pred startom. Za druhe, vcerajsok bol den zmeny - posledny den plavania, nebolo judo, avsak stale nebolo ani zapasenie (ktore som dnes otestoval, asi to nebude taka hracka a zabava ako judo, ale mozno sa z toho podari vytlacit par eur), atletika sa len pozvolne rozbieha, drahova cyklistika mala pomerne nevyrazny program atd. Samozrejme, pred zapasmi som hral moje basketbalove stats bety u MB, ale to som povedal, ze sem davat nebudem.

Hral som z atletiky len disk a musim povedat, ze ma to velmi prijemne naladilo a zaroven povzbudilo do dalsich dni. Zavod vysiel dokonale, zazracni borci z Q vo finale neprekrocili svoj tien, naopak drziaci a diskari stabilne hadzuci okolo 65 potvrdili svoju uroven a tak 2 akovky boli skor formalitou, nez nejakym zamotanym nervakom.

Nieco som bral z tenisov, nieco z basketu, aj ked to bolo rozbehnute o nieco lepsie, v noci dosla zenska polohovkarska stafeta (co bola naozaj pekna vyhra), za drobne h2h proti Hortonovi, na livku som ulovil, pomerne nahodne, drobnu chybku betka (Manyonga skocil 8,28 a drzali kurz @13,0 na jeho vyhru, ked padlo na 1,2, pred poslednymi pokusmi, som predal (uz len z dovodu korekcie, takto nic podobne nehrozi) a o to som bol radsej, ze sa v poslednej serii rozpustalo pomerne ocakavane peklo v boji o zlato a zvysne medaile.

Takze som bol dnes dobre naladeny. Zaroven som si chcel otestovat faktor T.... a mojich tipov. Aspon viem, ze moje tipy sa hraju a to pomerne vo velkom (dnes som vsadil par veci a od rana nic z toho nedroplo ani o chlp, ako to fungovalo bezne napr. v jude, ale aj v inych veciach).

Yulimar Rojas je buduca dominatorka tejto discipliny. Caka sa len, kedy skonci Kolumbijcanka Ibarguen. Yulimar ma potencial skakat v pohode za 15 metrov, brzdi ju len technika v poskoku, druhej casti trojskoku. Ak ju zlepsi, 15m nebude otazkou, otazkou bude, kedy zacne atakovat WR.

Rojas je celu sezonu korunnou princeznou, dnes cakam podobny scenar. Chyba Ruska Koneva, takze ta diera medzi Ibarguen, Rojas a zvyskom je pomerne znacna, aj ked samozrejme, aj druha plejada sa dokaze namotivovat k nadpriemernym vykonom na urovni 14,60-14,70.

Je to hrane na istotu - keby nebrala medailu, bol by som prekvapeny a smutny zaroven (aj ako tiper, aj ako divak).

K tomu Wayne Van Niekerk. Znova istota. Ja si myslim, ze vyhra. Tip nam umoznuje, aby mohol prehrat s jednym dvoch hlavnych konkurentov. Ten zvysok je sice kvalitny, ale pochybujem, ze bude bezat pod 44, ak niekto, mozno Cedenio a aj to na hrane 44 sekund.

Navrat k trojskoku. Caterine by mala predviest vykon sezony. 14,80 skace bezpecne. Zaroven v Riu je velmi rychly povrch, vidiet to v kazdej discipline, vcera to dialkari rozhodne potvrdili (tie vykony z Eugene od Amikov boli ovplyvnene metrom - aby skakali 4 okolo 8,30 je ukazkou skveleho rychleho povrchu). Ibarguen by mala potvrdit zlato pokusom tej najvyssej urovne - tym je v trojskoku magicka hranica 15 metrov.

Mamona ma vypiekla na ME. Aj kvoli tomu je jej vnimanie bookies trochu nadhodnotene. Jamajcanka zjavne dobre ladila formu na OH, jej top pokusy sezony prichadzali az v poslednych tyzdnoch, na velkych akciach pravidelne skace za 14,50, co by na Mamonu malo stacit aj dnes.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:25, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.08.2016, 18:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Drahova cyklistika

F.Gaviria Rendon to win Omnium @3,25 (7,5/10 - betfair SB)
E.Viviani to win Omnium @5,5 (4,5/10 - betfair SB)


Ja som to nalozil za dostupny max na BF SB. Najlepsie kurzy na trhu na toto duo favoritov, pricom tretiemu kurzovemu favoritovi rozhodne neverim, a to ani trochu.

Tym je Mark Cavendish, ktory mal tu pripravu predsa len poznacenu ucastou na TdF, kde sice odstupil v tretom tyzdni, ale aj tak, v porovnani s konkurenciou to nebol ideal. Viviani sa na drahu a tuto ucast koncentroval celu sezonu, je to pre neho jasny vrchol. U Gaviriu mozeme povedat nieco podobne, aj ked to nebude az na takej urovni ako u Taliana. Treba zaroven dodat, ze obaja maju s omniom bohatsie skusenosti a vacsie uspechy ako Brit.

Gaviria vyhral posledne 2 MS, t.j. MS, ktore boli odzavodene pod novym bodovym systemom. Pre neznalych - kedysi sa body udelovali za umiestnenie v jednotlivej discipline, pricom vitaz bral 1 bod. Tentokrat dostava vitaz discipliny, myslim, 40 bodov. To plati pre prvych 5 disciplin. Tou siestou je bodovacka, ktora ponuka zaujimave vyvrcholenie. V nej sa totiz da umazat aj rozdiel 30-40 bodov (za kazde ziskane kolo je 20 bodov do plusu, za stratene do minusu + bodovane sprinty).

Obaja v podstate nemaju slabinu - na ceste ich pozname ako elitnych sprinterov. Zaroven z cesty maju tak natrenovane, ze vytrvalostne discipliny takisto zvladaju. Casovkarske/temparske zalezitosti casom takisto skvele vyladili, na poslednych MS patrili v oboch k absolutnej spicke (vid Viviani bol aj clenom talianskeho stihacieho timu). U Vivianiho je urcitym problemom zaverecna bodovacka, u Gaviriu mozno eliminacka, ale to pre vsetkych (je to najzradnejsia disciplina zo vsetkych 6). Bodovacka nie je problem, je posledna a ak Viviani bude v cele, lahko vyplatim a budem fandit Gaviriovi (teoreticky najlepsia varianta).

Tak ci onak, necakam nic ine, nez triumf jedneho z tychto dvoch cyklistov.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 1:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy