Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Eurocup 2015/16

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.10.2015, 13:29 Předmět: Eurocup 2015/16
Pište tipy na sázení
Citovat

Lietuvos Rytas vs Besiktas
over 159,0 @1,934 (3,5/10 - Pinnacle)

Cele uvodne kolo Eurocupu je to tak trochu proti mojej chuti. Zrejme to bude trvaly jav, kedze zo sutaze sa kazdym rokom stava viacej zalezitost niekolkych krajin, pestrost a roznorodost sa vytraca a tym sa vytraca aj zakladne caro poharovych sutazi (z oboch uhlov pohladu - divackeho/tiperskeho).

1.kolo a v nom je zakomponovany suboj dvoch timov z BBL - hned dvakrat (Ludwigsburg ako jeden z dvoch nahradnikov), dvoch ruskych timov z VTB. Zaroven je tam o nieco viacej celkov z Grecka a Talianska, t.j. dvoch lig, ktore sledujem len okrajovo. To by nebol taky problem, keby timy neboli tradicne precenovane. Napr. Union Olimpija hosti Trento. Vsetko by bolo fajn, keby na Talianov bol kurz aspon 2,3-2,5. Takze dnes mam GC, zajtra len tento over.

///

Preco over? V Besiktasi oslavili uspesneho trenera Henrika Dettmana. Z dlhodobeho uhla pohladu, ked mu daju priestor a cas, by to malo viest k uspesnym sezonam v tomto klube. Dettman urcite bude stavat na svojej filozofii, ktora spociva v ofenzivnom basketbale s pohyblivymi podkosovymi hracmi, ktori nemaju problem vystrelit z akejkolvek pozicie. Zranenie Lamonta Hamiltona tomu len nahrava na zaciatku sezony (ako je jasne, preco podpisali tento typ hraca, nie je jasne, preco to bola zrovna Lamont, ktoreho krivka vykonnosti a pocetnost zraneni hra jednoznacne proti podobnemu rozhodnutiu). Duo starterov na PF/C tvorili Lampe/Murphy - pre mna dva podobni hraci s tym, ze jeden karieru este len zacina a u druheho sa uz pomaly chyli ku koncu. Obaja su u mna PF/C - PF je ich primarny post, avsak obaja su zvyknuti hrat aj na C - ci je dovodom vek/zranenia/postupna strata rychlosti, resp. nulova konkurencia, resp. alternativa vo finskom NT. Oboch to taha na perimeter, obaja patria k velmi dobrym strelcom z dialky.

Problem nastava, ked proti nim stoja silovi centri, dostatocne skuseni a technicky vybaveni, aby si v utoku s nimi robili, co len chcu. Rytas ma hned troch, resp. dvoch, kedze najmladsi z generacneho tripletu je zraneny. To, co robi z LR tim, ktory sa oplati sledovat, to je prichod Nicolasa Laprovittolu. Mnohi zostali zaskoceni, ked sa objavila informacia, ze tento velmi talentovany rozohravac, si vybral prave litovsku destinaciu, pricom zaujam bol z viacerych timov ACB, co je pre argentinskeho hraca prirodzenejsia cesta, ako si zvyknut na nove prostredie. Avsak zavazilo, ze v LR od tejto sezony trenuje argentinsky trener Marcelo Nicola, ktory velmi stal o Nicolasa a napokon hraca jeho pritomnost jednoznacne presvedcila. Je jasne, ze by to mala byt len prestupova stanica na cesta za slavou, co ale timu z Vilniusu rozhodne nebude v tejto sezone prekazat. V litovskom basketbale poslednych rokov je nedostatok kvalitnych rozdielovych rozohravacov - kridiel a scorerov na slusnej urovni je stale prehrsel, minimalne slusnych podkosovych hracov je takisto k dispozicii slusne mnozstvo, resp. stale maju adekvatnu uroven borci zo zlatej generacie, ktori sa pri ich vykonnosti prirodzene vracaju domov. Najst nadpriemerneho Amika na PG, ktory bude hrat timovo/efektivne a zaroven zapadne do miestneho prostredia, to je skoro ako hodit na kocke 6 (bez toho, aby ste akymkolvek sposobom podvadzali, resp. naklonili pravdepodobnost blizsie na svoju stranu).

Nicolas zvlada vsetko - rychlik, skvely technik, famozne nebojacne najazdy do kosa, velmi slusny strelec z dialky = pre priblizenie, hrac podobny Facundovi Campazzovi, ktory by mal takisto prezit v Murcii podarenu sezonu.

///

K zamysleniu su zapasy:


Saratov/Zenit Petrohrad ... z dovodu, ze trener Zenitu Karasev sa v minulom tyzdni stazoval na extremnu unavu svojich hracov. To bolo vysvetlene problemami s podkosovou zostavou, kde len jedne hrac (Kyle Landry) je zdravy. Sice proti Rige hrali aj Valiev s Koscheev (proklamovane duo zranenych hracov), avsak ako sa trener vyjadril, hraci musia hrat, ak su toho schopni, aj so zdravotnymi problemami (Pushkov v strede tyzdna, proti VEF Riga nehral), jednoducho v sucasnosti neexistuje plan B.

Neptunas/Galatasaray ... bude to stupat nahor, som zvedavy, kde sa to zastavi - rec je o O/U hranici. Dovod je prozaicky, t.j. ako sa obidva timy prezentovali v minulej sezone. Lenze v oboch timoch nastali zmeny - v Neptunase prisiel trener, ktory minuly rok trenoval Juventus, ktory hraval pomalsi basket. Tim sa v Klaidepe prilis nezmenil, samozrejme, veterani su o rok starsi, avsak na tu hru, ktoru predvadzali v minulej sezone, stale maju. Problem nastava, ked bude chciet Neptunas hrat inak - a mam taky neblahy pocit, ze sa tak stalo. A pritom ten tim, ked by som chcel byt puntickar, je este vhodnejsi pre rychly basketbal nez v minulej sezone.

Galatasaray - len dobre, ze sa tim prekopal, aj ked Ergin Ataman zostal pri kormidle. V sucasnosti si myslim, ze je to dobre - ze je to sice svojsky, ale kvalitny trener a vdaka tomu, ze je svojsky (miestami agresivny, niekedy nepochopeny atd.), je aj v urcitych kruhoch nedoceneny/podcenovany. Neviem, kto tim skladal, ale paci sa mi to. Dokonca suhlasim s nazorom, ze sa jedna o jeden z najvyvazenejsich celkov v Europe. Dolezita zmena nastala v tom, ze z hracov Arroyo/Erceg, su zrazu v time hraci ako Dorsey/Lasme/nova verzia Schilba/Green - obrat z totalne trapnej defenzivy k nadeji, ze obrana bude hlavnou zbranou (alebo minimalne rovnocennou castou mozneho uspechu). Lasme/Dorsey, v utoku maju obidvaja svoje muchy (vyska/TH), v obrane tazko najdete lepsie duo. McCollum na PG - je tam minimalne nadej velkych veci, hrac, ktory ma 27 a stale sa v mnohych sferach moze zlepsovat - ak aj v obrane to bude podpriemer, nebude to horsie nez za cias Arroya (a nebodaj toho tureckeho radoby basketbalistu Endera Arslana) a k ruke ma stale Sinana Gulera, ktory mnoho problemov dokaze zahladit. Schilb na Eurobaskete prijemne prekvapil a ocakavam, ze v Gala bude hrat presne tu istu rolu - co by malo viest k vyssej efektivite a podstatne vacsej uzitocnosti, nez ktoru predvadzal na klubovej urovni v poslednych 2-3 rokoch. Aj zmena s tureckymi hracmi je pozitivna - jediny turecky hrac v time, ktory si zasluzil zostat, zostal (Guler), prisli mladsi hraci, ktori poziciu roleplayerov splnia podstatne lepsie + su na nu zvyknuti - Koksa/Edge + uvidime, ci sa podari prebudit duo Cantekin/Turkyilmaz, alebo pojde len o alternativy na par minut, resp. zalozny plan v pripade problemov (ktore tak trochu ku Gala patria).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.10.2015, 14:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes hram len under v zapase GC vs Ludwigsburg, lenze pri lepsej hranici a to pomerne podstatne. 155,0-156,0 - stale si myslim, ze to bude under, ale uz tomu chyba ta nadstavba, resp. zachranny padak, keby sa nieco po ceste trochu "pokazilo".

Nazorov na ine zapasy bolo mnoho, avsak vzdy ma nieco udrzalo od vsadenia konkretneho tipu. Par prikladov:

Aris vs Buducnost, prvy napad ML na domacich pri cca vstupne ponukanej rovine, viz kvalita timov je viac-menej rovnaka a vyhoda domacej palubovky ma svoju hodnotu (v Europe na urovni 5 bodov). Teraz sa to vysplhalo na -4,0, takze by som asi neprehlupil, avsak forma Buducnosti/nechut hrat tipy na timy z druheho sledu greckej ligy v Europe (aj ked veci sa zmenili k lepsiemu) ma udrzali mimo hru.

Besiktas vs Avtodor, chcel som zahrat proti Saratovu vdaka nabitemu programu, avsak superom je naladovy Besiktas, podla mna dobra vec na livko, avsak pri ponukanych odds/hcp nic extra pred startom zapasu (Saratov stale beriem ako tim, ktory sa snazi hrat obranne, Besiktas presny opak - aj ked je jasne, preco lajna na O/U isla nahor).

Hapoel vs Neptunas, hcp na domacich sa zdal by ako super tip - doma, prvy zapas az ostudne prehrali s NN, super zaziva krusne casy, pod novym trenerom a najma novym hernym systemom to neslape (tym hracom to nesedi, najradsej by hrali minulorocny run&gun bez vacsej snahy hrat sa na prvotriednych obrancov). Lenze Hapoel je presne ten tim, kde na pohlad skvely menoslov zaujimavych hracov nevytvara tim. Je to celok a la Sassari - ked nam pada ta plejada nezmyselnych jump shotov, resp. vychadzaju akcie 1vs1, potom je vsetko OK a tim je schopny porazit prakticky kohokolvek (tazko sa hladat recept na tim, ktory je schopny atakovat proti komukolvek - ked maju svoj den - 90-bodovu hranicu). Problem nastava, ked sa od nich caka vyhra proti papierovo horsiemu timu. Pre nich totiz neexistuje silny a slaby super - superom su si len oni sami. To je vyhrada proti hcp. Vyhrada proti O/U - ano, Hapoel bude hrat znova svoju klasicku hru, lenze Neptunas sa zasadne zmenil a ak je na domacej strane problem urcit, ktory den je ten efektivny a ktory nie su schopni zaznamenat x minut kos (pretoze v hre Hapoelu neexistuje system, neexistuje vypracovana pozicia, o ktorej sa da tvrdit, ze minimalne jeden z dvoch pripadov skonci kosom), na strane hosti je to stale o vlastnom hladani (v lige prehrali s Juventusom - byvale posobisko sucasneho trenera a naposledy s Vytautasom, dokonca doma).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.11.2015, 13:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lietuvos Rytas vs Zenit Petrohrad
over 164,5 @1,917 (2,5/10 - Pinnacle)

Sam neviem, ci je lajna prilis vysoko, alebo stale nizsie, nez by mala byt. Obidva timy hraju pomerne rychly basket, avsak Zenit dokaze aj kvalitne branit a obrana Rytasu snad ani nemoze byt horsia (resp. nemohla byt = uplny uvod sezony).

///

Buducnost vs Unics Kazan
+6,0 Buducnost @1,97 (2/10 - Pinnacle) & ML @3,24 (2/10 - Pinnacle)

Neda sa to vsetko spisat hned a za druhe, niekedy to jednoducho dropne v danu chvilu bez nejakeho extra dovodu (alias behom 30 minut to padne z 3,2 na 3,0).

Tym chcem povedat, ze v tipe nie je skryty ziaden nahly dovod, preco hrat domacich, resp. hrat proti hostom. Unics stale povazujem za tim, ktory sa hlada (a tych spickovych timov s podobnymi problemami je dost). U Unicsu je to prehlbene o kombinaciu vzdy defenzivne zmyslajuceho trenera a materialu, kde potencial skvele branit nema snad nikto. Quino Colom a jeho hra sa mi paci, naozaj ma prekvapilo, ako rychlo sa zzil s novym prostredim a akej ulohy sa dokazal pomerne rychlo a s noblesou zhostit.

Proti Unicsu hram tak rad, toboz ked stale plati, ze Unics je vo vacsine zapasov masivny favorit. Ked je 5/6-bodovym favom na horucej ciernohorskej pode v Podgorici, nemoze to byt vhodne vypisane. Buducnost trapila v domacom prostredi superov aj v casoch, ked tim bol poskladany trochu na kolene, ked tim tahala viac-menej jedna osoba (napr. casy s Nikolom Vucevicom, v sucasnosti uz hviezda Orlanda Magic) a aj to vacsinou mladik. V tejto sezone mozno tomu uplne hviezda/lider chyba, avsak z vacsinou mladeho timu sa to transformovalo skor ku skusenemu celku tridsiatnikov, ktorych samozrejme doplnaju mladici (ktori skor cakaju na sancu, dostavaju zopar minut v ABA lige za rozhodnuteho stavu). Buducnost na uvod sezony len potvrdzuje, ze ma vysoke ambicie a ze dobit halu Moraca bude nesmierne zlozite aj pre tie dopredu najfavorizovanejsie timy Eurocupu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.11.2015, 17:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

PAOK vs Lietuvos Rytas
over 152,0 @1,99 (3/10 - Pinnacle)

Rozhodne to nie je BotD, rozhodne to nie je bez rizik, ale aj vplyvom stale drobne padajucej lajny, resp. vyssich kurzov u povodnych, to kazdou minutou strhavalo u mna vacsi zaujem, az som to napokon vsadil.

Minule to nebol dobry tip a mozno nebude ani tento, avsak hranica je o vyse 12 bodov nizsia a situacia je takisto rozhodne priaznivejsia. PAOK je podla ocakavania outsiderom skupiny, co samo o sebe znamena, ze zavahanie s nim boli zvysne timy hned dvakrat. Rytas je nad priepastou - prehral vsetky 3 domace zapasy, ktore mali takmer identicky priebeh = v prvom polcase tragedia, v druhom zavan nadeje, postupne dotahovanie a zmazavanie naskoku, co vsak ani v jednom pripade neznamenalo zazracny obrat a dolezite vitazstvo. Jediny zapas u supera zvladli az prekvapivo lahko - zdolali madarsky Szolnoki Olaj az o impozantnych 24bodov.

3 prehry doma s kvalitnymi supermi znamenaju, ze toto je zapas pravdy - PAOK a Szolnoki by realne nemali mat narok, ale keby dnes LR neuspel, rozhodne budu v hre a tlak sa vyznamne presunie na stranu LR - doma zvladnut zapasy so slabymi timami a pre istotu nieco uhrat u favoritov. Teoreticky moze stacit aj 3 vyhry, ale na to by som sa nespoliehal.

Preco over? Sice sa spekulovalo, ze dni argentinskeho trenera LR su zratane (viz v mediach prebehli informacie o zaujme litovskeho timu o sucasneho trenera NN Ainarsa Bagatskisa, ktory tieto spravy razne dementoval), co je dolezite, stale je vedeny ako hlavny trener. Na druhej strane, PAOK je jednoducho priemerny/podpriemerny grecky tim, ktory historicky je snad najoverovejsi grecky tim poslednych 10 rokov. Samozrejme, v greckej lige tuto overost nevidime, resp. ju vidiet v normalnych beznych cislach z pohladu inych lig ani nemozeme. 80-100 s Besiktasom, 87-87 a OT s Olympiakosom a dalo by hladat aj dalej, to len potvrdzuje, ze nie je to tradicna grecka skola basketbalu. To, ze hra slabsi tim doma a ze pojde v podstate o postup zo skupiny (ked LR vyhra, uz si to v odvetnej faze postrazi), len zvysuje moju doveru v bodovejsi zapas.

///

Hapoel Jeruzalem vs Volgograd je rozhodne zapasom dna, povodna lajna 160,5 vystupala az niekam k 166-166,5, aby v sucasnosti padla naopak k cca 164,5. Obidva timy hraju RnG, takze sa to jednoducho muselo hrat.

Potom som premyslal nad obligatnym tipom na Aris vonku proti precenovanemu timu, lenze oproti +12,0 v Kazani je to uz trochu nemastne-neslane, zaroven Banvit ma minimalne moznosti ako hrat inak pocas zapasu, v Kazani su tieto moznosti limitovane sirkou kadra, resp. silnymi/slabymi strankami klucovych hracov.

Zvedavy som na Neptunas vs AEK Ateny - cakam under, lajna sa mi paci, ale mam urcite podozrenie, takze to nechavam na livko (vplyvom pomerne vysokej hranice budu aj vysoke totals na jednotlive stvrtiny - napr. 38,5, takze uz si len priat nejaku nadstandardnu produkciu, idealne hned v 1.stvrtine).

Zenit vs Besiktas, tam som zavahal, mal by to byt highscore zapas, ale uz je to take prvoplanove, Zenit zaroven dokaze dobre branit a Besiktas konecne nasiel hraca, ktory (ciastocne) vyriesi ich hlavny problem - defenzivne ladeny podkosovy hrac, shotblocker, rebounder.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.11.2016, 15:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Valencia vs Union Olimpija
-5,5 Valencia (1Q) @1,892 (5/10 - Pinnacle) & -11,5 Valencia (1H) @1,97 (5/10 - Pinnacle)
Valencia over 88,5 @1,877 (3/10 - Pinnacle)


Valencia je tradicnym favoritom Eurocupu, alebo inak, Valencia je znackou, stalicou a istotou Eurocupu, ktory sa sice pomaly rozklada zaziva, ale kym dycha, tak stale zije.

Valencia je europskym/spanielskym ekvivalentom Boston Celtics za sucasneho stavu - velmi siroky kader, avsak absencia obrovskej hviezdy. U Valencie by ste jednoducho nemali poznat, ci hra S5 (ak nieco take vobec existuje) alebo lavicka, nebodaj 12.hrac. S Kravtsovom uz maju dokonca hraca (v minulosti krajan Lishchuk sa tomu najviac priblizoval), ktory ma centimetre, je silny na doskoku a pohybuje sa predovsetkym v blizkosti kosa, co je opozitum zvysnych podkosakov, aj tych sucasnych. Valencia vzdy platila za tim, kde kazdy musi vediet strielat za 3 a to nie priemerne, ale nadpriemerne. Valencia vzdy platila za tim, ktory dokaze utiahnut skrutky v obrane, ked je to nutne, naopak dokaze hrat extremne rychly run&gun basket (najma v europskych poharoch je to badatelne), v ktorom sa snazi vyuzit pohyblivosti zostavy (hra bez klasickeho centra), schopnosti kridiel kvalitne prihrat, samozrejme aj obrany, ktora dokaze ziskat dostatok lopt a spominanych trojkarov, ktori su z volnych pozicii vysoko efektivni.

Dovodom tipu je ale predovsetkym Union Olimpija. Mimo jasneho poklesu ambicii, investicii a sirky kadra, je tu druhy padny faktor - unava, resp. hustota programu. Minuly mesiac zakoncili snurou 11in25, s dnesnym 12in27, pretoze hraju zaroven Eurocup (este nemali pauzu ako ine timy), Adriaticku ligu a aj domacu slovinsku, po novom. Olimpija je skor tim na zalepenie dier po odlive talianskych a dalsich celkov tesne pred startom Eurocupu, nez celkom, ktory zapada do hierarchie okliestenej elitarskej sutaze, kde prim hraju ruske a spanielske celky, doplnene timami, ktore su "tesne" za deliacou liniou Euroligy.

Olimpija hrala spominane tri sutaze s tym istym kadrom, kedze ani v slovinskej lige nedominuje (vynimkou su zapasy s Portorozom, kde mozu posetrit nejake sily) tak ako v minulosti, resp. ten rozdiel medzi Unionom a timami stredu je zanedbatelny. V Adriatickej lige je v pozicii outsidera, ale outsidera, ktory bojuje a v Eurocupu doteraz tiez 3 kola odbojoval. Lenze zreformovany Kuban, pre ktoreho to bol prvy riadny zapas sezony, sice sympaticky, ale stale len mierne nadpriemerny nemecky Ulm a Hapoel Jeruzalem, ktory hral vonku, ma potencialne vysoky standard, ale zasa nie nejaku istotu v strednej linii vykonu, aj napriek tomu vyhral o 15 po vyrovnanom prvom polcase.

Olimpija zaroven hrala posledny zapas len v pondelok, dokonca nie doma a dokonca sa muselo hrat OT, takze ak si Olimpija myslela, ze s poslednym timom a novacikom sutaze zo Skopje (Karpos Sokoli) da vacsi priestor lavicke (stalo sa) a opory v zavere dostanu trochu odpocinku (urcite nie), tak sa kruto mylili. Zo Skopje neexistuje priamy let do Valencie, takze prinajlepsom prestup a 5,5-hodinovy let. Neviem, aky sposob zvolia, predsa len je rec o time, ktory sa snazi limitovat vydaje, resp. pracuje s malom.

Valencia dvakrat prehrala doma, avsak s timami, kde je to akceptovatelne (JH, RM). Inak je to pomerne suverenna jazda, pricom pri tychto zapasoch mozu tocit kader na maximum (vid posledne kolo ACB s Andorrou - o 26, hralo vsetkych 12 hracov, minutaz pekne rozdelena). Zaujimavostou je strelba - Valencia za 3body aj pri tak vysokom vitazstve zrovna dvakrat neexcelovala, podobne ako Union proti Karpos Sokoli (Jefferson a Mesicek mali biednu strelbu, pricom zvysok timu vybornu).

Valencia doma na uvod Eurocupu zostrelila Ulm o takmer 40 bodov a to bolo relativne na uvod sezony, Ulm je kvalitnejsi tim po nie tak nabitom programe atd. Union to ma uz 0-3 a je prakticky bez sance na postup (ta sanca bola vzdy takmer nulova, ale teraz je to potvrdene aj na papieri). Naopak Valencia 1-1, co znamena, ze tento zapas musi zobrat vazne, potrebuje vyhru a idealne jasne vitazstvo. Valencia hra az v sobotu ACB, vo Fuenlabrade, ktora hra takisto Eurocup, nejedna sa o derby, ci prestizny suboj, takze by nemalo dojst k masivnemu setreniu sil, resp. pri tej rotacii je to vo Valencii prirodzeny mechanizmus.

Bod cislo 85 z dovodov - historia. Valencia a UOL su tradicni ucastnici, takze na seba uz narazili. Zaujimavostou je, ze UOL ma s Valenciou extremne kladnu bilanciu 3-1, pricom jedina prehra bola snad len o bod. Zapasy su 3, resp. 6 rokov stare, UOL boli uplne niekde inde (mali plejadu elitnych domacich hracov, kvalitnych a vhodnych legionarov, vybudovanu siet mladych talentov, ktori dostavali postupne sancu v Acku; skvelu obranu atd.). Zaroven UOL nehral slovinsku ligu a to so sirsim a kvalitnejsim kadrom, Eurocup bol priorita, co sa o tejto sezone neda povedat. Valencia by sa tak konecne mohla pomstit, najma tie dve prehry z roku 2013 boli tristne, Valencii sa nedarilo, borili ju zranenia ...

PS: vyber tipov by som nechal na Vas - 1Q a 1H by mali byt dobre z dovodu snahy Valencie co najskor rozhodnut a zapas "kontrolovat", davat minuty hracom, ktori hravaju menej, prip. mladsim hracom "vo vyvoji" ako Vives/Oriola, prip. veteranom ako Martinez/Sato. V polcase sa bude dat reagovat, to je jediny dovod, preco nehram klasicky hcp okolo 20 + aj ked si myslim, ze to moze byt o 40, tak ponuka SK s navysenou hranicou nie je zrovna u mna idealna. A zapas moze byt o 25-30 a skonci o 19, aj ked zrovna Valencia v tych masivnych vyhrach z tejto sezony v poslednej stvrtine skor navysovala (a dnes by to bolo logicke - unaveny tim bez motivacie vs skvela rotacia a na konci zapasov "nulova unava").
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy