Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Šipky (Darts)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
r08
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2008
Tipy a sázky: 2107
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 123.1Hodnocení kvality tipů: 123.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 26.07.2012, 18:40 Předmět: Šipky (Darts)
Pište tipy na sázení
Citovat

Šipky (Darts)

WINSTANLEY - BAXTER, World Matchplay, 26.7.2012, 23:40

Po delší době opět malá exkurze do světa šipek.
Bývají to velmi zajímavé konfrontace, když mezi nejlepší hráče organizace PDC zavítá někdo ze špičkových hráčů organizace BDO. A dost často bývají tito hráči úspěšní, jak to dokazoval třeba Scott Waites.
Dean Winstanley už si slušný úspěch připsal, když v minulém kole vyřadil Garyho Andersona v poměru 13:11. Baxter by měl být ještě o malinko hratelnější než Anderson, takže zkusím jedničku.

Tip 1, kurz 1,77 (Fortuna), pozn. do soutěže bude započítán kurz 1,9, 5/10, tip na Yetiho
mbetter95
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2013
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.10.2013, 7:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Naši koně byli v zimě neobyčejně úspěšní na rovinách, což nebývalo zvykem. Zásluhu na tom má trenér Luka mladší, a jeho tříletí. GLORIOUS EAGLE vyhrál 2.2. a tento víkend byla WANILLCA druhá v Miláně. Prosazují se i překážkáři Josefa Váni, nyposledy vyhrál ENZIO, před 14 dny CHARLEY.
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 21.12.2013, 0:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak pro ty, kteří sledují šipky, tak se zrodilo největší překvapení....snad vůbec. M.Smith porazil P.Taylora ve druhém kole, to se údajně nikdy nestalo od jeho první výhry. Což je docela škoda, protože jsem zde chtěl přispívat, ale teď jsem ztratil motivaci šipky sledovat. Možná později, když budou mezi 4. Wade a van Gerwen..
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 23.12.2013, 0:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak přece jen jsem si teď dal oddych a mrkl se na ty šipky. Ze všech přenosů se mi nejvíce líbila hra Whitlocka a samozřejmě van Gerwena, dát přes deset 180 v 5ti setovém zápase je něco, byly i náběhy na devítkové zavření.

Pro další tipy jsem si tedy vybral AKO:
Whitlock S. - Painter K. 1 1,44
Van Gerwen M. - Anderson G. 1 1,19

k tomu z NHL
Pittsburgh pg+1.5 1.19

celkem 2,04 (T....) 6/10

za menší vklady si ještě zkusím:
Smith M. - Wright P. 1 2,72 (zde je to kvůli nečekané výhře Smitha nad Taylorem, jak jsem psal. Formu očividně má, za ten kurz určitě stojí za zkoušku)

Wade J. - Smith A. 2 6,03
(Wade měl namále už v minulém kole, pokud nezlepší zavírání, čeká ho konec, Smith by mohl zabojovat) Ale tak to snad nééé, opět mohl být konec, prohrává 0:3, je opět jednu šipku od prohry a stejně to vyhraje?? To je tedy lucker Smile


Naposledy upravil lemmy42 dne 29.12.2013, 16:45, celkově upraveno 2 krát.
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 28.12.2013, 1:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem se po tomhle tipu už úplné vyléčil se "zlepšováním kurzů" alá PIT 1,5+ atd. Whitlock dle očekávání bez problémů, ty další dva tipy byly smolné, oba zápasy dopadly 3:4 z mého pohledu, přitom nechybělo mnoho..

Na další průběh bych favorizoval právě Whitlocka a také se mi velmi líbila hra Petersena, který nedal Pipeovi vůbec šanci - přitom je Petersen po zranění ruky. Uvidím, jaké budou dalśí kurzy na tyto hráče..
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 30.12.2013, 11:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak a máme tady už semifinále. Předešlé zápasy:
van Gerwen vs. Mark Webster > první tři sety byly čistou exhibicí od Mikyho, kde měl úžasnou úspěšnost na zavíráni, k tomu padaly 180 a hodně 140 a průměr přes 110 bodů, wow. Pak ale přiśel zlom, jak později řekl v interview, tak ztratil koncentraci, což se mu prý občas stává, když hraje opravdu skvěle. Přišlo i zlepšení od Webstera, nějaký set vyhrál, ale zápas nakonec skončil 5:3 pro holanďana.

Wade vs. Lewis > Jak už jsem psal, že Wade letos nemá formu a že se tak daleko dostal hlavně kvůli nezkušenosti jeho protihráčů z minulých kol (dvakrát byl jednu šipku od vyřazení, od rúzných hráčú, poté však dokončil úspěšný obrat). Tak se tyto slova potvrdily. Andrew sice hrál skvěle, ale ikdyž byly z jeho strany horší legy, James toho nedokázal využít, nebyl mu hodnotný soupeř. Pro mě docela jasný zápas, čeho si samozřejmě všimli i bookies. (myslím to tak, že kdyby neměl holanďan ve svém zápase "výpadek", tak by na něj byl určitě menší kurz).

Semifinálové dvojce:

Wright P. - Whitlock S. 2.08 1.71
Van Gerwen M. - Lewis A. 1.74 2.05


Po vypadnutí Taylora se stal Whitlock můj černý kůň na velmi dobré umístění, takže si vsadím na něj, Wrighta by měl porazit..

A z druhého zápasu si také vsadím na "favorita", ikdyž bude záležet, jestli se van Gerwenovi podaří soustředit celý zápas, pak by neměl Lewis moc šancí (byť také hraje skvěle a přeci jen je to 3. šampión). Z pohledu velkého fanouška šipek se na tento zápas moc těším a budu tajně doufat, že bude finále Wizzard vs. Mighty Mike.
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 31.12.2013, 0:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

van Gerwen > 6:0??? to byla nějaká exhibice nebo za Lewise hrál nějaký dvojník? Musel to být neskutečný zápas, který jsem bohužel neviděl, musím se podívat na záznam, popř. viděl někdo a napíše nějaká čísla? Díky.

Musím změnit sázkovku, u tipáče se předem nevypisují žádné HCP, což zrovna v tomhle pŕípadě je škoda. Je ale jasné, že holanďan musel do pedálu šlapat celý zápas, tak se mu nestalo to, co včera, že polevil v koncentraci.

Zápas wizzarda jsem viděl asi do půlky.. na můj vkus to byl takový vlažný zápas, moc jsem neměl radost ze hry Simona, tak mi už do půle bylo jasné, kam se bude tip směřovat. První set průměr okolo 90b je velmi slabé na semifinále championshipu, taktéž procento zavírání. Wright zde vyhrál zaslouženě.

A je zde finále, ve kterém se tedy střetne Peter Wright vs Michael van Gerwen. > co k tomuto zápasu dodat - vše podstatné bylo zřejmé z průběhu turnaje, o formě holanďana není pochyb. K tomu pŕičteme, že je světová dvojka, která vloni, v krásném finále málem porazila, P. Taylora (jeho vyřazení letos jsem asi ještě nepobral), celý rok předvádí kvalitní výkony, tak určite i ze strany zkušeností si myslím, že to bude zápas se šťastným koncem pro něj.

Nutno podotknout, že když jde Wrightovi zavírání, tak je také k neudržení. Kurzy se pohybují kolem:

Wright P. - Van Gerwen M. 4.28 1.21 >2 4:7

Takže sázet čistě na vítězství nemá moc cenu, počkám si na LIVE u tipáče, jestli bude alespoň nějaký HCP vypsaný.
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 2.01.2014, 1:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Finále za námi, světový šampionát skončil a poprvé v kariéře se vítězem stal Michael van Gerwen, aka Mighty Mike. Je to zároveň jeden z nejmladších šampiónů, je mu přes 23 let teprve.. A co je nejzajímavější, že se stane world number 1, kde vystřídá legendu Phila Taylora (jak nečekané...). Tyto informace nemám ještě zcela potvrzené, zazněly pouze od komentátorů.

K finálovému zápasu:
Mike měl impozantní nástup, vyhrál 11:1 na legy, brzy vedl 4:0 na sety, s průměrem kolem 105bodů a zavírání cca 40%. Ikdyž mu vůbec nešly D20, opravil se na D10. Pak ale přišlo výrazné zlepšení od Petera, dostal se k hranici 100bodů, přičemž van Gerwen se dostal pod ní, což znamenalo snížení na 4:2 > ztráta koncentrace holanďana, takže se stalo to, co jsem psal i posledně. U tipáče jsem chytl HCP 0:2, takže docela spokojený. Co se týče kvality finále, tak opravdu zábavné pro diváky to bylo od cca půlky, kdy se i Peter rozházel. Závěrem finále dobré, poprvé šampión a světová jednička > Michael van Gerwen.

Z pohledu sázení byl tento šampionát zvláštní, protože téměř vždy vyhráli favorité, na které byl nízký kurz. Překvapení byly celkem tři a to prohry: Taylora, Barnevelda a určitě Pipeho. Zbytek dle pŕedpokladů (pro mě byly škoda typy proti Wadeovi, ve dvou zápasech byl jednu šipku od vyřazení).

Šipkám se chci věnovat i nadále, doufám, že zde do fóra pŕinesu nějaké zajímavé postřehy a informace... a samozřejmě i kvalitní tipy.
hofi
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.9.2012
Tipy a sázky: 1168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 10.01.2014, 20:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.1./22:15 Wilson J. - Norris A. Tip: 2 (2,75 William Hill) 3/10

10.1./22:15 Wilson J. - Norris A. Tip: Over 7.5 setu (2,00 Unibet) 6/10

Pečlivě sleduji celý turnaj a na tento duel jsem se opravdu těšil. Wilson je samozdřejmě velký favorit, je druhý nasazený podle žebříčku BDO a v letošní sezóně má průměr 96 bodů na tři šipky. V tomto turnaji zatím zaváhal pouze ve druhém kole, tam měl průměr okolo 92 bodů na tři šipky.

Alan Norris nehrál mnoho velkých turnajů v této sezóně. Na tomto turnaji vyřadil nasazenou jedničku S. Waitse. Ve všech svých zápasech na tomto trunaji měl problém s konečnými dubly, doufám, že se tomu dnes bude vyvarovat a, že alespoň potrápí Wilsona ve více než sedmi setech.
hofi
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.9.2012
Tipy a sázky: 1168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 10.01.2014, 23:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mistrovství světa BDO

Semifinále


11.1./15:30 Stephen Bunting - Robbie Green Tip: Stephen Bunting -2,5 setu (1,85 Bwin) 5/10

11.1./22:00 Alan Norris - Jan Dekker Tip: Alan Norris -2,5 setu (1,85 Bwin) 5/10

Jak S. Bunting, tak A. Norris předvádějí po celý turnaj skvělé šipky a ani jeden by neměl mít se svým soupeřem v semifinále problém.

Ještě si dovolím vsadit na vítězství Alana Norrise v celém turnaji, protože už vyřadil obhájce loňského titulu i 2. nasazaného J. Wilsona a je k nezastavení.

12.1./23:00 Vítěz turnaje MS BDO 2014 Tip: Alan Norris (3,25 Bwin) 3/10
r08
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2008
Tipy a sázky: 2107
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 123.1Hodnocení kvality tipů: 123.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.02.2014, 17:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

MITCHELL - FITTON BDO World Trophy, 8.2.2014, 19:20

Včera jsem oba borce viděl hrát. Mittchel porazil Camerona 6:0 a de facto mu nedal šanci, celkový průměr na 3 šipky měl téměř 97. Fitton je zkušený mazák, ovšem včera se řádně natrápil s teprve 19letým Australanem Kempem a vyhrál 6:5, možná i zásluhou toho, že měl v posledním legu výhodu zahájení. Dnes tedy padá volba na Mitchella.

Tip 1, kurz 2,45 (Betsafe)

7:2, tip OK
r08
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2008
Tipy a sázky: 2107
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 123.1Hodnocení kvality tipů: 123.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 9.02.2014, 12:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

MITCHELL - JENNINGS BDO World Trophy, 9.2.2014, 16:15

I když si Mitchell včera průměrově pohoršil (91), pořád to na hladké vítězství nad favorizovaným Fittonem stačilo. Jennings se utkal s naším Karlem Sedláčkem a k vítězství (také 7:2) mu pomohla zejména Sedláčkova neschopnost zavírat. Jenningsův tříšipkový průměr se pohyboval pouze něco málo nad 85. Dnes tedy znovu věřím Mitchellovi.

Tip 1, kurz 1,84 (Marathonbet)


8:10, tip KO

tragické Mitchellovo zavírání od stavu 7:6 rozhodlo...
hofi
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.9.2012
Tipy a sázky: 1168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 11.11.2014, 20:07 Předmět: Grand Slam
Pište tipy na sázení
Citovat

11.11./22:00 Phil Taylor - Andy Hamilton Tip: Taylor over 1,5 180s (1,83 SkyBet) 5/10 OK

Oba hráči se pohybují v profesionálních šipkách dlouho. Vzájemné zápasy hovoří jasně pro Taylora 35/5.

Phil Taylor je na prvním místě skupiny po dvouch jasných vítězství. 5:0 s R. George a 5:1 s C. Kist. Proti C. Kristovi se mu podařilo dát dvě 180s hned v prvním legu. Celkově za tyto dva zápasy zaznamenal pět 180s.

I dnes je jasným favoritem zápasu a volba alespoň dalších dvou 180s je pro mě jasná.
hofi
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.9.2012
Tipy a sázky: 1168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7Hodnocení kvality tipů: 154.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 13.11.2014, 17:06 Předmět: Grand Slam
Pište tipy na sázení
Citovat

13.11./20:00 M. Smith - C. Kist Tip: Over 8.5 180s (2,10 William Hill) 4/10 OK

Smith hází v průměru 0,32 180s za jeden leg. V pířpadě Kista to je 0,28. Hranice počtu legů je sázkovými kancelářemi určena na 17,5, takže v případě 17 legů by jsme se měli dočkat alespoň deseti 180s. Formu na turnaji na to mají určitě oba.

Smith postoupil do osmifinále bez jediné porážky ve skupině. Je známý tím, že dává opravdu velké počty 180s.

I Kistovi se v těžké skupině dařilo. Prohrál pouze s Taylorem a postopil z druhého místa.


13.11./22:00 P. Taylor - P. Wright Tip: Over 15.5 legu (1,91 Skybet) 3/10


13.11./22:00 P. Taylor - P. Wright Tip: Over 7.5 180s (1,80 Skybet) 4/10

Phil Taylor prošel skupinou třemi snadnými vítězství. Pouze v posledním zápase Hamilton s ním držel vyrovnaný stav až do 3:3, ale potom odpadl. Taylor je znovu v takové formě, že se dá mluvit o celkovém vítězství v turnaji.

Wright převedl dobrý výkon v posledním zápase ve skupině s S. Whitlockem. Případná prohra by ho poslala domů ale, ikdyž nebyl v tomto zápase favoritem, tak se mu podařilo zvítězit 5:3 a postoupit. Wright je hráč pro velké turnaje jako je tento. Baví publikum a i dnes proti Taylorovi bude mít určitě řadu příznivců. Hlavně jeho výsoké checkouty, kterými se dokáže dostat z nejhorších situací v zápase.
P4P
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.5.2014
Tipy a sázky: 206
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 18.12.2014, 15:28 Předmět: 18.12/20:10 Part. J-Brown K. tip 1 (3.60 MarathonBet) 6/10
Pište tipy na sázení
Citovat

18.12/20:10 Part. J-Brown K. tip 1 (3.60 MarathonBet) 6/10

Part je skúsenejší hráč , Brown avšak s väčšiou formou .
Skúsenosti by mohli rozhodnúť , Part majster sveta z 94.
Brown mladý hráč , ktorý nemá toľko nahrané.

Favorit je Keegan , avšak nie 1.34 .
Zvýšený vklad kvôli dobrej value.

GL
SpiritoMondano
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.12.2014
Tipy a sázky: 26
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.03.2015, 18:09 Předmět: Phil Taylor - Martin van Gerwen
Pište tipy na sázení
Citovat

21:40 - Phil Taylor - Martin van Gerwen
Na tento zápas skúsim pridať dva tipy:
Phil Taylor win - draw no bet @2,20 (bet365) 3/10
- van Gerwen síce zostáva na tomto turnaji neporazený, avšak posledné dva zápasy nepodal 100% výkony a hral svoj podpriemer, naopak Phil Taylor hrá zápas od zápasu lepšie, prehral len prvý zápas s aktuálnym majstrom sveta Andersonom. Myslím si, že The Power nebude až taký underdog, ako hovoria kurzy a za menší vklad to skúsim.

Phil Taylor - 180's in the match - under 2.5 @1,83 (bet365) 3/10
Taylor na tomto turnaji 180 zatiaľ veľmi nehádže, 7x z 5 zápasov je veľmi slabé. Tento under si musím zahrať aj napriek tomu, že verím v Philovo víťazstvo.
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 11.03.2015, 18:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, jen drobnost - Michael van Gerwen.

Musím říct, že sis vybral snad nejtěžší zápas na tipování. Michael svým klasickým stylem vyhrál UK open, kde nedal šanci Wrightovi... Ten pŕitom vyřadil právě Taylora.

Že Taylor zde 180 neháže je jen otázkou, podle toho s kým hraje. Zde je to specifický zápas a určitě si vsadím na over.

Určitě se dá najít jiný zápas s hodnotou...

Ale GL, jedná se o šipkařskou lahůdku, kterou by si nikdo zainteresovaný neměl nechat ujít Smile
SpiritoMondano
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.12.2014
Tipy a sázky: 26
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4Hodnocení kvality tipů: 48.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.03.2015, 18:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ratal som s tym, ze ak niekto zareaguje, tak spomenie, ze to je asi najtazsi zapas na tipovanie, s cim musim suhlasit.
Avsak Taylor ma proti MVG dobru statistiku, od zaciatku roku 2014 vyhral 5 zo 7, jedna z dvoch prehier navyse na world cupe, kde je len best of 7. Podla mna je value vsetko nad 2,00, kedze tento zapas nema favorita.

Co sa tyka 180, tiez som najprv pozeral na over 6.5 v zapase, ked sa stretavaju dvaja top hraci. Ale Taylor je zatial druhy najhorsi v 180 na turnaji.

Ja osobne sipky viac hram, ako tipujem, takze hocaky feedback sa hodi, diky. Smile
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 25.12.2015, 14:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

26.12./21:40 Anderson-Gurney

TIP Gurney nejvyšší checkout over 106.5 (Bwin 1.7) 6/10

TIP Gurney +2.5 AH (Bet365 2.2) 3/10


Oba podaly dobré výkony v prvních kolech, Anderson 99.55 na 3 šipky a zavírání 34.62%. DO toho naházel 3x 180.

Gurney 94.12 na 3 šipky a zavírání 37.04%. 5x zahrál 180.

Oba se potkali chvíli před mistrovstvím a vyhrál Gurney 10:4 na legy. Tento zápas se hraje na 4 vítězné sety a Gurney by mohl favorita zaskočit a nějaký setík uhrát. Zavírání je směšná hranice, 107 znamená jeden trojnásobek ze dvou pokusů, pak single a double, to by nemělo být při dostatku příležitostí problém.


Naposledy upravil Rakoid dne 28.12.2015, 13:48, celkově upraveno 1 krát.
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 27.12.2015, 12:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

27.12./14:00 Smith-Beaton
Oba předvedli v prvním kole dobré výkony, průměry kolem 95 na 3 šipky a oba zároveň výborné zavírání těsně pod 60%. Pokud to zopakují, těžko se bude brát podání a mohli bychom vidět dlouhý zápas. Jinak jedná se o zápas světové 8 s 25. Ke Smithovu průměru mohlo přidat i výborný soupeř, který nedal šanci projít jinak, než s takovýmto výkonem. Rozdíl by neměl být takový.
TIP Beaton +2.5 (Unibet 1.9) 4/10


27.12./16:40 Van der Voort-Anderson
Světová 15 proti 43. Prvně jmenovaný první kolo 95 průměr a skoro 40% zavírání. Anderson 91 a 32%. Dlouhodobější kvalita na straně holanďana.
TIP 1 (Pinnacle 1.83) 5/10

27.12./20:20 Wade-Newton

Newton totálně marnej už delší dobu a první kolo nebylo výjimkou. Postoupil jako zázrakem, doteď nechápu...s průměrem 77 proti Reyesovi s 87. Wade by ho měl rozsekat hladce. Proto čekám málo legů a málo možností skórovat 180s.
TIP under 8.5 180s (Sportingbet 1.8) 4/10
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 28.12.2015, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

28.12./15:15 Jenkins-Webster
Podobné výkony v prvním kole, Jenkins více bodů házel, hlavně 180s se mu dařily. Naopak Webster lépe zavíral. Malinkým favoritem pro mne Jenkins.
TIP 1 (Marathonbet 2.05) 3/10

28.12./16:00 Pallett-Suljovic
Pallett nadprůměrný výkon s průměrem 91 a zavíráním 37.5%. Stačilo to těsně na vyřazení Kima Huybrechtse. Jenže Suljovicův průměr 99 a zavírání 44% je ještě o level výše. Navíc právě u Suljovice se dá očekávát že na svůj výkon naváže. Pallett by o mnoho lépe zahrát neměl, už to co předvedl byl na něj parádní kousek. K druhému tipu, Suljovic nemá problém hrát na 2xT20 a 1x T19 pokud vidí, že šipky brání průniku té třetí. Proto drobná value v kurzu na více 180s.
TIP Suljovic -1.5 AH (Unibet 1.8) 4/10
TIP více 180s Pallett (Bet365 4.75) 1.5/10

28.12./20:00 Lewis-Gilding
...
TIP 4:0 (Bwin 3.5) 2/10

28.12./21:30 Wright-Huybrechts
Ronny není takové ořezávátko, aby nebylo schopné udržet podání. Samozřejmě Peter velkým favoritem, já však čekám, že se dnes alespoň trochu nadře a Ronny mu to nedá zadarmo.
TIP over 20.5 legů (WilliamHill 1.8) 4/10
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 29.12.2015, 14:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

29.12./17:00 Wade-Caven
Oba měli cestu značně usnadněnou svými soupeři, respektive jejich výkony. Přesto, Caven nezahrál špatně a i když se dá počítat s lepším výkonem Wadea, své podání by měl uhrávat.
TIP over 21.5 legs (Bwin 1.85) 4/10

29.12./20:00 Lewis-Suljovic
Adrian zde hraje fantasticky a pokud udrží toto tempo, může pomýšlet i na titul. Suljovic však také nehraje špatně a zejména zavírání mu jde. Tento zápas má potenciál na první 9-šipkové zavření.
TIP 9dart finish (Bet365 41) 0.5/10 NE
TIP highest checkout 132.5+ (Marathonbet 1.9) 4/10

šipky 7/0/6 -->+11.375u
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 27.01.2016, 16:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za pár dní začíná turnaj Masters s celkovým price-poolem £200,000. Jedná se o první turnaj po mistrovství světa.

30.1. James Wade-Terry Jenkins
Světová šestka se světovou jedenáctkou. Oba herně zklamali na mistrovství. Wade to sice dotáhl do čtvrtfinále ale jeho statistiky průměr na 3 šipky a zavření tedy nic moc, spíše měl lehčí soupeře
88 43% čtvrtfinále
93 40% 3. kolo
92 52% 2. kolo
95 39% 1. kolo

Terry předvedl ještě o malinko slabší výkony
92 30%
89 40%
přesto si myslím, že oba hráči mají značně navíc a nevidím důvod jednoho z nich o tolik více favorizovat. Hraje se do deseti legů, tedy výsledek 10:7 hraje pro mne.
TIP over 16.5 legů (Unibet 2) 3/10 10:7

šipky 8/0/6 --> +14.375


Naposledy upravil Rakoid dne 2.02.2016, 14:25, celkově upraveno 1 krát.
Rakoid
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.1.2014
Tipy a sázky: 860
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6Hodnocení kvality tipů: 183.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 1.02.2016, 16:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Premier League 4.12.

Anderson-Lewis
Zápasy se hrají na 12 legů, tedy dá se říci, že nejpravděpodobnější výsledek je 6:6 remíza. Zde sázím na 2 věci. Nechci jít do tohoto zápasu s nějakým vyšším vkladem, protože těžko říci, jak se to skutečně bude vyvíjet, na druhou stranu tito dva spolu hráli ve finále MS a zápas skončil právě s jedním brejkem navíc pro Andersona. Ten hraje poslední dobou standardně kolem stovky průměr, což je pro soupeře těžké prorazit zejména při podání, to pak musí Anderson zavírat opravdu špatně. Na Masters poté oba vypadli hned v prvním kole, zatímco však Lewis předvedl "pouze" 90 průměr a 40% zavírání s Kimem Huybrechtsem, Anderson ve výborném souboji podlehl skvělému Van der Voortovi i se svým průměrem 98 a zavíráním 58%. Očekávám tak vyrovnaný zápas s možnou remízou, přesto věřím, že pokud Lewis nezahraje opět někde kolem stovky, jak bývalo zvykem, Anderson svou stabilitou sebere jednu hru a zápas skončí 7:5.
TIP CS 7:5 (Unibet 8.5) 1/10

Taylor-Barneveld
Barneveld není úplně v top formě, ke stovce se většinou nedostane a i jeho semifinále na MS bylo spíše zázrakem. Tam většinou zaspal začátek a až ke konci se vyburcoval k božskému výkonu a otočil zápas. Taylor je však natolik zkušený borec, že pokud dostane šanci, už by ji neměl pustit. Barneveld před pár dny na Masters končil v prvním kole s 87-30%, Taylor první kolo prošel s 102-37%, druhé s vynikajícím 104-63% a až na Van Gerwenovi skončil po těsném zápase, ovšem opět s výborným 103-33%. Pokud nenastane velká změna, Taylor by měl v klidu Barneyho přehrát.
TIP 1 (Unibet 1.83) 4/10

Wright-Smith
Souboj velkých skórerů, oba hází velké průměry a dost 180s. Pokud si ani jeden nevybere špatný den, měli bychom vidět 12 her, ať už s brejkem či remízu.
TIP over 11.5 legů (Marathonbet 2.15) 3/10
TIP over 7.5 180s (Bet365 2.2) 3/10
megaHu



Celková statistika na K2:
Počet OK: 32
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 26
Vklady: 58 unitů
Výhry: 62.6 unitů
Profit: +4.60 unitů
Yield: +7.93 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.1.2007
Tipy a sázky: 193
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.12.2016, 16:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A.Lewis-Barneveld
28.12.2016 22:15
over 5,5 setů kurz 1,69 Sk: Marathonbet
Vklad: 2/5

Dnešní poslední zápas by měl patřit k dosavadním vrcholům probíhajícího MS v šipkách. Oba hráči patří ke světové špičce. V prvních dvouch kolech neztratil ani jeden z nich set.Osobně dnes očekávám vyrovnanou bitvu.Oba hráči předvedli 2 kole skvělé výkony.
Barneveld průměr na 3 šipky 103,59 a 7x hodil bingo/180 bodů na 3 šipky/ úspěšnost při zavírání měl 42,86%.
Lewis průměr na 3 šipky 102,65 a 5x hodil bingo/180 bodů na 3 šipky/ úspěšnost při zavírání měl 44,44%
Sk mírně favorizují Barnevelda, který zvítězil v posledních 5 vzájemných duelech.Já osobně si vítěze dnes netroufnu tipnout. Šance na vítězství vidím vyrovnaně, v kurzech na WIN tak nevidím hodnotu. Co my však přijde hratelné tak je počet setů u MARATHONU. Zápasy 3 kola se hrají na 4 vítězné sety. proto mne zaujal kurz 1,69 na over 5,5 setů. Fér kurz na tuto příležitost mám 1,5. Jak jsem psal očekávám vyrovnaný zápas a počítám minimálně se 6 odehranými sety. Vůbec bych se ani nedivil maximálnímu počtu 7 setů. Vklad 2/5
Kdo nemá marathon, tak hratelný je i over 24,5 legů u Williamhill v kurzu 1,83. Gl
megaHu



Celková statistika na K2:
Počet OK: 32
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 26
Vklady: 58 unitů
Výhry: 62.6 unitů
Profit: +4.60 unitů
Yield: +7.93 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.1.2007
Tipy a sázky: 193
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.12.2016, 13:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lewis - Barneveld 3:4 Tip ok, kdo hrál legy u WH tak taky win
megaHu



Celková statistika na K2:
Počet OK: 32
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 26
Vklady: 58 unitů
Výhry: 62.6 unitů
Profit: +4.60 unitů
Yield: +7.93 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.1.2007
Tipy a sázky: 193
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.12.2016, 13:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Van Gerwen-D.Webster
29.12.2016 23:00
D.Webster nad 3,5 180tek/bing/ ,SK:Bet365
Vklad:2/5

Z dnešních šipek zatím hraji jeden statistický tip. Favorit tohoto utkání je jasný. Van Gerwen je největší favorit na zisk titulu. Jeho dnešní soupeř je D. Webster je pro mne prozatím překvapením letošního turnaje. V prvním kole vyřadil S.Bunting a ve druhém kole S.Whitlocka. Což nejsou rozhodně špatní hráči. V obouch zápasech dokázal hodit 8x 180. V prvním kole k tomu přidal ještě 22 náhozů přes 140 bodů. Ve druhém kole měl 12náhozů nad hranici 140 bodů za 18legů. Dnes očekávám, že by to nemuselo být zas tak jednoznačné utkání. Webster nemá co ztratit,vyřadil dva nasazené hráče, může být v pohodě.proti světové jedničce nemá dnes absolutně co ztratit. Může hrát uvolněně. Navíc s Gerwenem letos odehrál dva vyrovnané zápasy ve kterých holaňdan zvítězil 11:8 a 6:4 na legy. Očekávám, že to nebudou jednoznačné sety, proto vidím velkou šanci,že Webster zvládne překonat vypsanou hranici, které vypsaný kurz dává zajímavou hodnotu. Gl
megaHu



Celková statistika na K2:
Počet OK: 32
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 26
Vklady: 58 unitů
Výhry: 62.6 unitů
Profit: +4.60 unitů
Yield: +7.93 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.1.2007
Tipy a sázky: 193
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.12.2016, 6:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

D.Webster nezklamal 180 hodil 8 krát Tip Ok.
megaHu



Celková statistika na K2:
Počet OK: 32
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 26
Vklady: 58 unitů
Výhry: 62.6 unitů
Profit: +4.60 unitů
Yield: +7.93 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.1.2007
Tipy a sázky: 193
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9Hodnocení kvality tipů: 232.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2017, 14:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2Ako šipky 27.1.2017 20:00
Chisnall - Barneveld více 180 v zápase Chisnall 1,55
Van Gerwen-Whitlock více 180 v zápase Gerwen 1,5

SK: T....
Kurz :2,33 Vklad 1/5

Dnes startuje The Masters v šipkách. Jde o turnaj 16 nejlepších šipkařů. Osmifinálové zápasy se hrají na 10 vítězných legu.T.... vyslyšel mé přání a vypsali sázky na 180 a počty legu v zápase.
Zápas Chisnall - Barneveld vnímám jako vyrovnaný,oba borci na MS prokázali, že patří oprávněně mezi nejlepší hráče . Chisnall vypadl ve čtrtfinále s 2x mistrem světa Andersonem 3:5. Barneveld prohrál v semifinále s pozdějším mistrem světa a světovou jedničkou Gerwenem, kdy mu na vítězství nestačil ani průměr 109 na 3 šipky. Vítěze tipovat nebudu,očekávám vyrovvnané utkání-vyhrát může kdokoliv. Hratelný je určitě i over na legy já si ale zahraji sázku,že Chisnall v zápase naháže více 180 než Barneveld. Barneveld je zkušený šipkař, ale v počtu 180 favorizuji více Chisnella, který na MS naházel 180 48x.

Van Gerwen-Whitlock
Tady je favorit jasný, o čem svědčí i kurzy. Gerwen je čerstvý mistr světa, světová jednička. Na MS předváděl skvělé výkony. Oproti němu Australan Whitlock, který je zkušený šipkař, ale v posledních letech mu moc nedaří. Na absolutní špičku dle mého názoru momentálně nemá. V tomto duelu vnímám Gerwena jak na vítězství v zápase tak i v tom, že dokáže naházet více 180 jak Whitlock. Kurz 1,5 na tuto příležitost beru.

Hraji to v akovce. Vklad základní. GL
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy