Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 10.000 Kč

Jak jde supergogo na volejbalové tipy ...

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> supergogo blog - cena 600 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 20
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 108
Vklady: 421.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -61.16 unitů
Yield: -14.51 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11656
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 350.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.03.2017, 9:47 Předmět: Jak jde supergogo na volejbalové tipy ...
Pište tipy na sázení
Citovat

Že jsem se dostal k sázení na volejbal, to má svůj vývoj. Původní záměr byl vybírat takové sporty, kde lze co nejvíce eliminovat možnost remízy, což splňovaly zejména basketbal, házená, tenis a volejbal. Postupně jsem však začal od jednotlivých sportů upouštět. V basketu se mi zdálo, že i když týmu chybí sebeklíčovější hráč, tak má stále mužstvo šanci tento handicap pokrýt např. výbornou střelbou z dálky a "tutový" tip se po několika trojkách zboří jak domeček z karet, v házené bylo mnohdy díky náskoku jednoho z týmů hotovo třeba už v 50. minutě a nedalo se s tím nic dělat a v tenisu jsem vycházel čistě ze statistických hledisek, neměl jsem a nemám takový přehled, jako má třeba Hu, preview k zápasům téměř žádné neexistují, a tak jsem na to také doplatil závěrem předloňského roku, kdy jsem se musel odrážet téměř zase od začátku. Tady se sluší poděkovat těm, kteří i ve chvílích, kdy se nedařilo, zůstali blogu věrní a věřili, že se to obrátí.

Ale abych se vrátil zpátky k tipování. Loni někdy v polovině roku, kdy jsem hledal další alternativy tipování, jsem narazil na velmi dobře zpracovaná preview zejména finského fotbalu (až do 4. ligy a juniorských soutěží) včetně precizně vedených statistik a zejména včasných zveřejnění sestav k zápasům. A protože se hraje fotbal ve Finsku od dubna do října, bylo o nápň blogu na další měsíce postaráno. Už v létě jsem však věděl, že další cestou, kterou se nápň blogu bude ubírat v zimních měsících, bude volejbal.

Proč? Vedlo mě k tomu několik důvodů:

1) Volejbal je mezi sázkovými kancelářemi poměrně populární, takže nabídka bývá velmi široká.

2) Celá řada evropských zemí si ve svých ligových soutěžích zakládá na statistických ukazatelích, které pečlivě vyhodnocuje, a tím dává slušnou možnost porovnávat týmy i jednotlivce v útoku, obraně, na bloku, servisu, nahrávce či příjmu.

Takže není vůbec žádný problém zjistit velmi zajímavá čísla a porovnat je s nabídkou bookies. Navíc Francie, Španělsko, Polsko, Slovensko, Finsko, Dánsko, Švédsko, Izrael, Srbsko a Turecko jedou ligové soutěže mužů i žen v jednotném statistickém systému, který lze číst díky Slovákům ve slovenštině (vďaka bratia). Trochu jiné systémy pak mají Česko, Rusko, Itálie, Německo, Rakousko, baltské ligy, Brazílie a soutěže organizované CEV (evropské poháry, evropské reprezentační soutěže), ale i tady se dají potřebné informace slušně vyfiltrovat.

3) Některé země si velmi zakládají na preview k nadcházejícím ligovým či pohárovým zápasům, což například vzhledem k absencím, kde ztráta klíčového postu může být pro tým fatální, je velmi důležité. V tomto ohledu vévodí zejména Itálie, Německo a Polsko. Stejně tak se výborně pracuje se zápasy pod hlavičkou CEV (Evropská volejbalová federace), kdy dlouho dopředu před samotným utkáním jsou již známy sestavy do zápasu a lze vysledovat, zda nechybí některá z klíčových postav. Jako doplňek pak sleduji i stránky, které se věnují pohybu na volejbalovém přestupovém trhu.

Výchozí pro zadávání tipů je pak oddsportal, odkud čerpám nabídku, a livesport, kde sleduji postavení v tabulce, formu, vliv domácího prostředí, program týmu a další ukazatele.

4) Sázení na volejbal mě oslovilo zejména díky handicapovým sázkám (hlavně na outsidery - zisk jednoho nebo dvou setů). V tomto ohledu je skvěle nastaven bodový systém zápasů, neboť favorit i při ztrátě jednoho setu má stále šanci na tříbodový zisk. Dá se odsledovat i zajímavý model, kdy favorit vletí do zápasu, uhraje dva sety a dá šanci lavičce, aby si top hráči/hráčky odpočinuli/y. V tuhle chvíli dokáže prohrávající tým ještě zvednout hlavu a získat set pro sebe, je to však labutí píseň, neboť se do čtvrté sady vrací opět základní šestka a ta zajistí tři body. Pro nás sázkaře však ideální stav, neboť nám stačí ten jediný uhraný set.

Udělal jsem si statistiku tipovaných zápasů od 1.5.2016 do 1.3.2017 s handicapem +2.5 setu (tzn. outsider uhraje jediný set). Za 10 měsíců jsem vložil takových zápasů 106 s průměrným kurzem 2,47 a získal bilanci 60 OK a 46 KO. Z toho pak vyplývá profit 154,15u při yieldu 35,60%, což mě utvrzuje v tom, že sázet handicapy na outsidery má smysl. Vzhledem k celkové volejbalové bilanci 219,94u a yieldu 23,96% je vidět, že podstatnou část zisku tvoří právě handicap +2,5.

5) Specializace na některý ze sportů je nutná a pokud chce mít sázkař výsledky, musí mít velmi úzký záběr (viz UselessToo, Prasátor, Hu, nerazzurro, Dexter, Erien7, RENIX ...). Volejbal byl na K2 téměř "terra incognita", tak věřím, že jsem i tímto způsobem tento krásný sport více zpopularizoval.

Tak ať se všem daří.

supergogo
_________________
E-book
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> supergogo blog - cena 600 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.