Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - duben 2017 (+21,50 unitů ... Yield +21,83 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.03.2017, 8:17 Předmět: Dexter blog - duben 2017 (+21,50 unitů ... Yield +21,83 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - duben 2017

Naposledy upravil propitak dne 2.05.2017, 13:55, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.04.2017, 18:18 Předmět: basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Líbí se mi sázky na outsidery v handicapu, který je podle mě zajímavý. Vycházím z toho, že francouzská liga je hodně defenzivní a prakticky téměř všechny týmy kladou velký důraz na obranu. Ani v základní části není moc divokých výsledků, natož v play-off.
Mému tipu dávají za pravdu i letošní vzájemné zápasy:
Bourges prohrálo v Landes o 7, stejným rozdílem pak nedávno doma vyhrálo.
Lille v Mondeville o 4 prohrálo, doma vyhrálo o 14.
Charleville porazilo Nantes doma o 7, venku o 5.
Montpellier se St. Armand venku o 7 prohrálo, doma vyhrálo o 14.
Žádný z osmi zápasů tedy neskončil větším rozdílem, než jsou handicapy, na něž jsem vsadil...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.04.2017, 8:49 Předmět: basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Se Samsunem to dlouho vypadalo na padáka, jenže nedvávno přivedlo vedení silnou americkou dvojici Briann January s Glory Johnson a všechno je jinak. Z posledních šesti zápasů čtyřikrát vyhráli a myslím, že k záchraně v pohodě dokráčí. Dokonce si myslím, že kdyby neměli takovou ztrátu, tak budou určitě v play-off.
Domácí jsou v tabulce sedmí a o tomto víkendu hrají i finále EEWBL v Košicích. Moc nechápu, jak to chtějí udělat, když doma nechali jen základní pětku. Podle všeho z Košic po prvním zápase odcestovala Gizem Yavuz, která je v užší rotaci. Vypadá to, že chtějí zápas odehrát v šesti, což samozřejmě jde, ale je to handicap. Navíc v současné situaci mají podle mě hosté vyšší kvalitu i tak.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.04.2017, 18:21 Předmět: basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Třetí Gernika by si měla se šestým Araski v baskickém derby poradit celkem hladce. U nich sice v základní části vyhráli až po prodloužení, ale doma je přejeli 66:47. Zatímco nováček soutěže Araski postavil tým na pro Evropany nepříliš známých Jihoameričankách (Argentinky Lineira a Vega, venezuelská rozehrávačka Silva), které doplňuje na Američanku spíš průměrná Roundtree, v kádru domácího týmu je hned několik známých basketbalistek. Zkušenosti z WNBA má Američanka Armstrong (přišla během sezony z polské Bydhoště a nahradula zraněnou krajanku Carter) a pivotka Mokango z DR Kongo, kvalitní je Chorvatka Mišura, velkou perspektivu má mladičká Argentinja Llorente a v nabitém španělském reprezentačním kádru figurují Pina a Asurmendi. To je kvalita, na kterou by Araski nemělo nalézt zbraň.

Druhé čtvrtfinále bude asi vyrovnanější, osobně ale považuju za mírného favorita Gipuzkou. Ta sice na začátku sezony prohrála ve Ferrolu o seedm bodů, ale od té doby se kádry obou týmů trochu změnili. A v únprpvé odbetě už Gipuzkoa doma vyhrála 86:73. Její síla bude pod košem, kde má hned dvě vysoké hráčky se zkušenostmi z WNBA - Brazilku Colhado a Keňanku Bulgak. Když k tomu přidáme zkušenou rozehrávačku Ocete a zřejmě nejlepší paraguajskou hráčku všech dob Ferrari (druhá nejlepší střelkyně španělské ligy!), máme tu velice kvalitní tým. Ferrol spoléhá na dvě Američanky Barbee a L.Jefferson, z nichž spíš jen ta první splňuje roli lídra. Problém Ferrolu je pod košem, kde mu chybí kvalita i výška - v kádru má jen jednu hráčku přes 185 cm.
Asi za menší vklad vsadím i čistou dvojku, ale myslím, že o osm by hosté rozhodně neměli prohrát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.04.2017, 11:32 Předmět: Bystrica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

O kvalitách kádru Bystrice už jsem psal v nějaké dřívější analýze, na slovenskou ligu je to opravdu velká síla. Včera si možná mysleli, že to půjde samo a trochu podcenili začátek. Pak už domácím stačilo betonovat, přestože hosté měli víc ze hry. Bystrica má kvalitnější a širší kádr, nevěřím tomu, že by podruhé za sebou prohrála. Včera pochopili, že i proti Martinu budou muset hrát naplno a myslím, že dnes si vybojují mečbol pro následující domácí zápas.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.04.2017, 11:39 Předmět: Kometa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V play-off se sice často dějí divné věci, což jsme už ostatně viděli i v této sérii, přesto bych byl hodně překvapený, kdyby do finále postoupil Mountfield. Předchozí zápasy ukázaly, že hráčská kvalita je jasně na brněnské straně. Na rozdíl od Hradce má víc rozdílových hráčů (Erat, Kvapil, Zaťovič, O. Němec...) a zároveň má i široký kádr, takže zahrozit může kterákoliv řada.
Šéf Komety Libor Zábranský je hodně ambiciozní člověk a pro dlouho očekávaný titul udělá všechno. Po kanonádě 8:0 možná přišlo lehké uspokojení a prohra v penaltové loterii. Nájezdy už ale nyní nehrozí a já věřím, že Kometa bude slavit titul. Doma už podle mě neprohraje a jeden ze dvou venkovních pokusů promění.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.04.2017, 10:27 Předmět: jihlava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Před začátkem baráže by asi málokdo čekal, že po čtvrtém kole bude v čele Jihlava bez porážky. Mně se ale stále nějak nezdá, že by mohla být v příští sezoně extraligová. Kádr má průměrný a zatím těží z bojovného týmového výkonu a dobré defenzivy s výbornými gólmany. S talentovaným Škarkem už nemohou počítat, protože je k dispozici repre osmnáctce, ale je pravda, že Svoboda chytá také velmi dobře.
Vary zatím dokázaly vyhrát v Budějovicích i v Pardubicích a já věřím tomu, že to zvládnou i proti papírově nejslabšímu soupeři. Každopádně před dvěma týdny by se kurz 1,9 zdál jako hodně hodnotný.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.04.2017, 16:46 Předmět: plzeň
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tato příležitost se mi líbí. Hradec považuju po Příbrami za druhý nejslabší tým v lize, naopak o ofenzivní síle Plzně asi nikdo nepochybuje. Věřím, že ji změna na lavičce trochu nakopne. Možná přijdou i nějaké změny v sestavě a noví hráči budou mít zvláštní motivaci ukázat, že neprávem seděli na lavičce.
Hradec na domácím hřišti asi nebude tak betonovat jako venku, zvlášť když potřebuje sbírat bodíky spíš po třech. Pokud se opravdu odváží jít s Plzní do otevřené partie, myslím, že může špatně skončit. Hráčská kvalita Viktorie je někde jinde.
Věřím, že Plzeň dá víc než jeden gól a naopak si nemyslím, že by Hradec měl skórovat víc než jednou. Z toho mi vychází tento tip se solidním kurzem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.04.2017, 9:13 Předmět: duben
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se všem odběratelům za dosavadní dubnové tipy, jejichž úspěšnost je tristní. Zdá se, že přišel onen pověstný "měsíc blbec". Smile Takže budu mít asi štěstí v lásce (žena už se se mnou zase baví). Smile
Pokusím se to ještě zvrátit tento měsíc (na sílu to ale nemá smysl!) a hlavně doufám, že v příštích měsících Vám to vynahradím. V sázení se samozřejmě nedá nic slibovat, ale blíží se mé oblíbené akce, v nichž mám dlouhodobě vysokou úspěšnost: MS hokej (a moje oblíbené tipy na ice time), ME basket ženy a hlavně atletická sezona, letos zakončená MS.

P.S.: Vím, že výmluvy jsou zbytečné, ale jen pro zajímavost drobnosti, které tento měsíc rozhodovaly o neúspěchu tipů, za nimiž si stojím, že byly dobré:
V hokejové baráži karlovarský gólman Honzík chytil nájezd jihlavskému Čachotskému, ale s pukem mezi betony zajel za brankovou čáru.
Hořava z Plzně neproměnil penaltu. Turecký Samsun v basketu dlouho vedl, ale nakonec jen remizoval a pak přitom vyhrál prodloužení jasně o 15! Ve francouzském basketu se Landes v Bourges drželo většinu zápasu na dostřel, ale nakonec prohrálo o 13, když jsem měl handicap 0:12...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.04.2017, 14:53 Předmět: Kometa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sazka má tento tip vypsaný jako "handicap s remízou", obdoba Tipsportu 0:1 je s kurzem 2,00.
Kometa se určitě nebude chtít vracet do Hradce a v zádech bude mít skvělé fanoušky v Rondu. Asi to nebude kanonáda jako ve třetím duelu (8:0), ale věřím, že si domácí postup pohlídají. Hráčská kvalita je podle mě jednoznačně na jejich straně, nyní je to navíc i psychická výhoda. Svou roli může hrát fakt, že Kometa má čtyři téměř vyrovnané útoky, zatímco Hradec má ten čtvrtý spíš jen do počtu. A k tomu mají domácí určitě i víc rozdílových hráčů (Erat, Kvapil, Zaťovič, Němec, Krejčík), z nichž zazáří vždy někdo jiný.
Sázka s handicaoem je podle mě hodnotnější než čistá výhra za nějakých 1,58. Jednak si myslím, že Kometa vyhraje přesvědčivě a pak, i kdyby to bylo v koncovce o gól, tak Hradec bude muset hodně riskovat, takže bude velká šance, že buď vyrovná, anebo inkasuje do prázdné.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.04.2017, 15:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nemáš blbě ten kurz? Maximum na sazce (i jinde) bylo 1,85.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.04.2017, 21:53 Předmět: Kometa handicap
Pište tipy na sázení
Citovat

Fu: Pokud nejsu slepej, tak to bylo tak, jak jsem psal. Problém je v tom, že každá sázkovka značí handicapy trošku jinak. Ale jak jsem psal, Sazka to označuje jako "handicap s remízou", T.... hcp 0:1 tip 1. Ale stejně to nedopadlo, takže je to asi jedno. Sad
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 8.04.2017, 22:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jo. Promiň. Já to psal v době, když byl od tebe jen holý tip bez komentáře. I sazka měla hdc Brno -1, jak bylo v tipu - k tomu se vázal ten kurz, který jsem uváděl. Až potom si napsal koment a já už to nemohl editovat. "Handicap s remízou" je dost zajímavé označení - asi pro "evropský" handicap. Chyba je na tentokrát na mojí straně. Omlouvám se a nebudu to tu už plevelit. Slibuju:-)
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2017, 10:48 Předmět: Trenčín
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Pro tento tip je zasádní motivace obou týmů. Liptovský Mikuláš si v minulém zápasu zajistil účast v příštím ročníku, takže nmu nyní už o nic nejde. A možná se i trochu slavilo...
Naopak Trenčín ještě nemá nic jisté a musí poslední dva zápasy zvládnout, aby se vyhnul obrovské ostudě, za kterou bych sestup tohoto tradičního týmu považoval. Klub má sice finanční problémy a nejistotu ohledně sponzorů (problémy WSM), ale hráči jako Hossa, Šťastný nebo Starosta představují kvalitu, která by měla extraligu pod hradem Matúše Čáka udržet.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2017, 11:21 Předmět: Liberec
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zatímco na výhru Liberce v dnešním utkání (včetně prodloužení) byl v době psaní této analýzy kurz Tipsportu 1,76, na výsledek série 4:2 to bylo 1,8. Přitom jde prakticky o totéž.
Nechci se příliš prsit, ale už před začátkem play-off jsem tipoval finále Brno-Liberec, které teď vypadá hodně reálně. Styl Bílých tygrů se mi líbí, oproti Chomutovu mají navíc výhodu čtyř v podstatě vyrovnaných útoků. Chomutovu patří obdiv, což se týká především jeho opor, které toho mají včetně předkola už v nohách opravdu hodně. Ale jsou to taky jenom lidi, navíc Liberec asi v posledním utkání konečně našel způsob jak eliminovat skvělého Vondrku.
Nevěřím, že by unavený Chomutov dokázal potřetí doma Liberec porazit, zvlášť když dnes hraje pod psychickým tlakem z možného vyřazení. S Mladou Boleslaví dokázali vstát z mrtvých, ale Liberec už bude nad jejich síly.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2017, 11:35 Předmět: Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jihlava hraje výborně v defenzivě, má dobrého gólmana Svobodu (Škarek už je s repre U18), ale pořád mě svými výkony nepřesvědčila o tom, že by měla na extraligu. Je až neuvěřitelné, že v baráži dosud neprohrála, mnohdy jí k tomu pomohlo i trochu štěstí. To ale nemůže trvat věčně!
Pardubice naopak hrají celkem dobře (určitě lépe než v sezoně), ale měly trochu smůlu. V posledních zápasech už se chytly i výsledkově a já věřím, že extraligu udrží. Rozdíl v kvalitě kádru je podle mě značný, navíc to u Dynama nejsou jen nějací žoldáci, ale srdcaří jako Rolinek, Čáslava nebo Hubáček.
Hokej nemá logiku, ale pokud alespoň trochu funguje nějaká pravděpodobnost, tak dnes už musí Jihlava prohrát a naopak Pardubice na domácím ledě vyhrát...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2017, 12:08 Předmět: Bystrica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bystrica má na slovenské poměry nabitý kádr s řadou reprezentantů i zajímavých legionářů (řada z nich má i zkušenosti z NHL!). Se svými soupeři si v play-off zatím dost pohrává. Doma porazila Nové Zámky 8:2, 8:0 a 5:1, Martin pak 6:3 a 5:1. A poslední zápas vyhrála dokonce 7:0 na martinském ledě!
Martin si užil postup přes Košice, ale myslím, že v této sérii pochopil, že na soupeře prostě nemá. Bystrica si postup pohlídá a věřím, že naplní svoji střeleckou normu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.04.2017, 17:26 Předmět: Neapol
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Všechny vzájemné zápasy v této sezoně vyhrál vždy ten, kdo hrál na domácí palbovce. V základní části Benátky 67:61, Neapol 80:66, ve čtvrtfinálové sérii nejprve Benátky 66:49 a pak Neapol 71:58. Dnes se rozhodne o postupu do semifinále a já si myslím, že to bude nejvyrovnanější zápas ze všech. Šance vidím téměř vyrovnané, takže si nemyslím, že by měli domácí vyhrát o víc než 10 bodů. Jako jeden z důležitých faktorů vidím i skutečnost, že v obou zápasech play-off byla Neapol lepší na doskoku.
Neapol má dokonce na papíře možná trochu lepší sestavu, v níž jsou hned tři Američanky se zkušenostmi z WNBA - Gemelos, Gray a Plaisance, k tomu naturalizovaná Američanka Carta, argentinská rozehrávačka Gonzalez a italská reprezentantka Cinili. Benátky táhnou především Američanky Walker (loni Schio), Fontenette (dříve KP Brno) a Slovenka Ružičková.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.04.2017, 18:25 Předmět: MS 18
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Finové mají obecně tento ročník slabší v porovnání s těmi předchozími, kde byly hvězdy jako Barkov, Laine, Aho nebo Puljujärvi. Takové osobnosti tento výběr nemá a navíc většina opor v kádru chybí. Play-off finské ligy hrají dva nejlepší beci Heiskanen (HIFK) a Vaakanainen (JYP), ze zámořských soutěží pak nebyli uvolněni špičkoví útočníci Moilanen, Heponiemi, Nyman a především kanonýr Tolvanen. Z klíčových hráčů tak zbyl prakticky jen Vesalainen.
Slováci mají naopak ročník 1999 na své poměry hodně silný, největšími individualitami jsou asi obránce Feherváry (Malmö) a útočník Ružička (Sarnia Sting).
Slováci ukázali svoji sílu předevčírem v Popradě, kde porazili Švédy 4:2, naopak Fini v generálce prohráli s USA 2:5. Oba týmy jsou v současném složení odle mě srovnatelné, Slováky navíc požene domácí publikum. Kurz na jejich výhru je podle mě přestřelený, raději volím i tak vysokou hladinu na bezpečnější sázku bez remízy, protože očekávám vyrovnaný zápas.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.04.2017, 19:54 Předmět: minnesota
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Minnesota letos vypadá výborně, druhé místo v Západní konferenci hovoří za vše. Má velkou oporu v brnace, v níž vyrostl Devan Dubnyk, asi největší aspirant na Vezina Trophy. Obrana v čele se Suterem taky funguje výborně a silné jsou i tři vyrovnané útoky. Údernost týmu ještě vzrostla po vytrejdování Hanzala s Arizony, nyní mají tři kvalitní centry společně s Koivem a Staalem.
St. Louis mi letos nepřipadá tak silné, k tomu ztratilo odchodem beka Shattenkirka v závěru přestupního termínu. Nyní jsou navíc na marodce útočníci Stastny, Fabbri a Yakupov. A gólmanská dvojice Allen-Hutton určitě není také z kategorie Top.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.04.2017, 11:40 Předmět: Vaughn
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

USK dnes obecně moc nevěřím, protože Kursk poskládal pro letošní sezonu fantastický tým, který si to podle mě rozdá v ruském finále s Jekatěrinburgem. Při Final Four budou asi týmy ještě více sázet na obranu, přitom při posledním utkání ve skupině Kursk střelkyně USK udržel v Praze pod 50 body (49:73).
Americká pivotka Kia Vaughn je pro tým hodně užitečná v obraně a na doskoku, ale žádná superstřelkyně to není. V Eurolize má sice letos průměr 10,8 bodu na zápas, jenže toto číslo je zkresleno zápasy proti mnohem slabším soupeřům než je Kursk. Právě proti Dynamu zaznamenala Vaughn ve skupině 5, resp. 2 body! A vypovídající jsou i její statistiky ze čtvrtfinálové série proti jinému ruskému týmu z Orenburgu - 8, 4 a 6 bodů...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.04.2017, 13:07 Předmět: MS 18
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V době psaní analýzy byly kurzy srovnatelné - T.... a Fortuna 1,70, kdo má účet u Unibet, tak tam 1,72.
Lotyši pendlují mezi první a druhou skupinou, loni se udrželi až ve třetím utkání série s Dánskem po samostatných nájezdech. A letos si to podle mě rozdají s Běloruskem. První zápas šampionátu s Kanadou zvládli překvapivě dobře - prohra 1:4 je celkem lichotivá. V duelu proti odpočatým Švýcarům jim však může únava z náročného včerejšího duelu spíš ublížit.
Švýcaři jsou přece jen výkonnostně trochu jinde. Nejen v seniorské kategorii, ale i v mládežnických se čím dál více přibližují nám nebo Slovákům. Na prestižním Hlinkově memoriálu dokázali sehrát vyrovnané duely s Finy a Američany. V generálce na šampionát pak prohráli s Kanadou těsně 4:5.
Mají v týmu několik zajímavých hráčů, z nichž čtyři působí v zámořské QMJHL. Největší hvězdou týmu je útočník Nico Hischier, jehož většina zámořských serverů pasuje na druhý výběr v letošním draftu NHL!!!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.04.2017, 13:45 Předmět: Bystrica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

O Banské Bystrici jsem už psal, je to dlouhodobě můj velký favorit na titul. Na slovenské poměry má nabitý kádr, v němž je řada kvalitních zámořských hráčů (někteří i se zkušenostmi z NHL) a spousta současných i bývalých slovenských reprezentantů v čele s veteránem Handzušem. V minulých dvou ročnících skončila Bystrica těsně pod vrcholem ve finále a letos udělalo ambiciozní vedení maximum pro to, aby se klub dočkal historického titulu. První zápas série s Nitrou vyhráli celkem v pohodě, ve druhém ztratili vedení 3:2, které měli po dvou třetinách. Dnes se hraje poprvé v Nitře, kde už v sezoně dokázala Bystrica vyhrát. Lehké to nebude, ale za tento kurz to prostě musím zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.04.2017, 13:54 Předmět: Mersin
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Info o tureckých klubech se shání poměrně těžce, a tak je možné, že i když ženský basket dost sleduju, tak mi mohla uniknout nějaká podstatná informace. Jinak se totiž vysoký kurz na hosty neumím vysvětlit.
Oba týmy hrají o dost. Domácí ještě mají šanci na záchranu, hosté by si naopak mohli pojistit účast v play-off. V tu sice mohou doufat i v případě prohry, protože výhra Adany nad vedoucím Yakin Digu není moc pravděpodobná, ale přeci jen jistota je jistota, a tak věřím, že i lepší z mersinských klubů (který hrál letos Euroligu!) do toho půjde naplno.
Oba týmy táhnou především cizinky, z nichž podle mě vynikají hostující Američanky Coleman a Danielle Robinson (známá z USK). Navíc má BSB výhodu v tom, že může nasadit i další Američanku Nevlin, která má turecké občanství a nepočítá se tak do povolené kvóty čtyř cizinek.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.04.2017, 8:13 Předmět: Bystrica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nebudu zdržovat rozborem kvalit Bystrice, protože jsem už na ni dával víckrát. Pro mě je to jasný favorit na titul. Líbí se mi speciálně tento tip, protože podle mě tento zápas může rozhodnout celou sérii. Pokud by Bystrica i podruhé v Nitře vyhrála, nevěřím, že by to pak doma nedotáhla k historickému titulu. A dnes jsou na její výhru (včetně prodloužení) kurzy někde těsne pod 2. Pokud bych chtěl dávat zvlášť na výhru Bystrice v obou následujících zápasech, tak by musel být pak kurz na její domácí výhru přes 1,6, aby se mi to vyplatilo. A to si myslím, že by byl určitě výrazně nižší, pokud by dnes Bystrica vyhrála venku.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.04.2017, 8:37 Předmět: Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Řada tipérů se mnou asi nebude souhlasit, ale podle mě mají Pardubice jednoznačně nejlepší kádr v baráži. To, že to zatím ve vypjatých zápasech nedokázali naplno prodat, je jiná věc. Ale pořád věřím, že tento tradiční klub bude v extralize i příští sezonu. Charakteroví hráči jako Rolinek, Čáslava nebo Hubáček by ostudu v podobě sestupu neměli dopustit.
Tento tip je samozřejmě hodně odvážný, ale podle mě to není zas takové sci-fi. Základním předpokladem je, že Pardubice vyhrají v Českých Budějovicích a pak doma s Jihlavou. Před baráží by to asi nikdo jako nějaký extra velký problém neviděl...
Klíčové pak bude utkání Jihlavy s Karlovými Vary. Pro náš tip nesmí Dukla vyhrát. Nabízí se hned dva scénáře, jak by se to mohlo stát. První je ten, že se Jihlavští jednoduše podělají z velké šance na postup, protože ten poslední krůček bývá někdy nejtěžší. A všichni už je vidí v extralize, takže budou celkem pod slušným tlakem. Což je velký rozdíl oproti úvodu baráže, kde mohli jen překvapit. Navíc hráčská kvalita je podle mě mírně na straně Karlových Varů. Přece jen extraligový kádr je stavěný jinak než prvoligový...
Druhá možnost je ta, že Dukla bude zuby nehty bránit, k čemuž má předpoklady a zápas dotáhne do prodloužení. To jí stačí na postup, takže pak už v euforii nebudou hráči v prodloužení tak koncentrovaná a mohli by je prohrát, zvlášž když Vary ještě budou hrát o svoji šanci. Tato varianta by byla ještě lepší, protože pak by Jihlava asi v Pardubicích těžce hledala motivaci (a kondičku po bouřlivých oslavách) a Dynamo by to mělo výrazně snazší.
Výhodou Pardubic je, že mají lepší skóre ze vzájemných zápasů s Vary a pokud by porazili doma jakkoliv Jihlavu, tak i s ní.
Za menší vklad si na tuto trochu divokou spekulaci rád vsadím...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.04.2017, 13:42 Předmět: Korea
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Korejský hokej neznám tak detailně, takže volím nižší vklad. Pinnacle měl v době tipu jen o něco vyšší kurz než české sázkovky (okolo 2,5).
Korea se samozřejmě maximálně připravuje na olympiádu, což je patrné i v jiných zimních sportech. Součástí tohoto plánu je i verbování cizinců, kteří by mohli získat občanství. Konkrétně v hokeji jde o borce ze zámoří. A nejde o žádné nýmandy! V brance je Kanaďan Dalton (3 sezony v KHL), v obraně jeho krajani Plante (bývalý hráč Edmontonu, 15. na draftu 2007!), Young (17 zápasů v NHL za Edmonton) a Regan (3 sezony v AHL, 2 v německém Hannoveru), v útoku pak Swift (118 kanadkých bodů během tří sezon v AHL). Zranění jsou bohužel Američan Testwuide a další Kanaďan Radunske. Výhodou Korejců je sehranost, protože většina kádru je z týmu Anyang Halla, vítěze posledních dvou ročníků asijské ligy. Korejci skončili druzí na letošních Asijských hrách, kde prohráli pouze s Kazachstánem, ale Japonce porazili 4:1 a Čínu převálcovali 10:0.
Poláci v posledních letech trochu stagnují. Zatímco v minulosti se jim občas podařilo i proniknout do elitní skupiny, momentálně si o takovém úspěchu mohou jen nechat zdát. A to jim ještě letos chybí hned několik důležitých hráčů - např. zkušení obránci Dronia a Borzecki (oba působí v Německu) nebo talentovaný útočník Lyszczarczyk z OHL. Drtivá většina hráčů je z polské ligy, která přece jen nemá takovou kvalitu.
Korejci porazili Poláky už na loňském světovém šampionátu 4:1 a podle mě jde jejich výkonnost směrem k olympiádě ještě o něco nahoru.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.04.2017, 19:43 Předmět: Erie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Erie Otters patří v posledních letech k nejlepším juniorským týmům v Kanadě, vždyť za ně hrál např. Connor McDavid. I bez něj ale zůstávají jedním z hlavních adeptů na Memorial Cup. V základní části OHL nasbírali nejvíc bodů a mají v kádru skvělé hráče, z nichž vyčnívají především útočníci Strome (trojka předloňského draftu NHL a kapitán Kanady na letošním MS do 20 let) a maličký Američan Debrincat, nejlepší střelec a nejproduktivnější hráč základní části (65+62 v 63 zápasech!). Slovenským fanouškům pak bude známý obránce Černák, čtyřnásobný (!) účastník MS do 20 let.
Je pravda, že Owen Sound Attack jsou letos také výborní. Poté, co v předchozích dvou letech vypadli v prvním kole play-off, jsou letos zaslouženě v semifinále. Chybí mi ale u nich takové osobnosti, které mohou rozhodovat důležité zápasy.
Letos se oba celky střetly sedmkrát a pětkrát vyhráli Otters (vždy v záladní hrací době). V prvním zápase série soupeře deklasovali 6:1. Druhé utkání asi nebude tak snadné, ale doma je Erie velmi silné - za celou základní část prohrálo na vlastním ledě jen čtyřikrát, z toho dvakrát po prodloužení.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.04.2017, 15:32 Předmět: Šoproň
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V posledních deseti letech vyhrála Šoproň sedmkrát maďarský titul, včetně posledních dvou ročníků. A nejinak tomu podle mě bude letos. Přestože byla v základní části až druhá za překvapením sezony ze Szekszardu.
Šoproň letos v lize čtyřikrát prohrála, což bylo podle mě částečně způsobené náročným programem, protože zároveň působila i v Eurolize. Až v polovině sezony se pak k týmu připojila Američanka Shenise Johnson (5 sezon ve WNBA), asi vůbec největší hvězda maďarské ligy. Kromě ní hraje v Šoproni zaké její krajanka Turner, Australanka Francis-George a talentovaní Srbka Crvendakič, které v základní pětce doplňuje dlouholetá opora maďarské reprezentace Fegyverneky. Solidní je i lavička a myslím, že domácí budou takové kvalitě jen těžko čelit. Szekszard letos táhne především trio Slovinek Lisec, Erkič a Pirsič, což jsou sice kvalitní basketbalistky, ale šoproňské legionářky jsou o level výš.
Šoproň už letos vyhrála maďarský pohár a v semifinále převálcovala Györ 80:53 a 83:65. Věřím, že ani ve finále nezaváhá.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.04.2017, 12:45 Předmět: Györ
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Györ skončil v základní části třetí, Cegléd pátý. Vzhledem k tomu, že Györ letos působil v Eurolize, tak byl jeho kádr sestavován úplně jinak než u soupeře. Hvězdami jsou Američanky Kiesel a Goree, kvalitní jsou i Běloruska Lichtarovič nebo maďarské reprezentantky Simon, Varga a Lakloth. Ani tolik nevadí, že bude nejspíš ještě chybět zraněná Slovenka Hruščáková. V kádru Ceglédu totiž podobnou kvalitu nenajdete, oporami jsou Medgyess, Nagy-Bujdosó a Srbka Skorič. Potvrdil to první zápas série, který Györ vyhrál hladce 91:64.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy