Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.05.2017, 13:19 Předmět: Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlasim navrat. Nove vlakno zrejme nie je uplne vhodne miesto k vseobecnym reciam, resp. navratom do minulosti, prip. prislubom do buducnosti, takze sa toho zdrzim.

Hned v uvode polozim zopar otazok, z tych zakladnych:

Kto sa stane majstrom sveta?
Ako sa bude darit hostitelskym krajinam? Prekvapia, neprekrocia svoj tien, prip. uplne vyhoria/sklamu?
Obligatne, ako dopadne Cesko a Slovensko? Ake su vase ocakavania, prip. na co sa tesite/coho sa bojite?
Kto vypadne?
Prekvapenie turnaja, z pozitivneho, ale aj negativneho pohladu?

Z tych konkretnejsich, napriklad:

Proti ktoremu timu sa oplati hrat, resp. ktory tim poskytuje najlepsi pomer hodnota/pozitivny vysledok?
Akykolvek zaujimavy spot, ktory sa oplati sledovat/trestat?
...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2017, 22:05 Předmět: Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Vieme a chapeme, preco ho T.... vypisal. Faktom je, ze len dobre, ze sa nechali chytit do pasce vydareneho zapasu.

Oskar Osala bol muzom zapasu proti Svedsku - bol pri vsetkych 3 goloch, dva sam dal, dokonca aj ten vitazny. Lenze, neznamenalo to, ze by sa posunul v zostave niekam vyssie (max. to znamenalo, ze sa dostal do nominacie a poistil si svoju vydobytu poziciu).

Oproti zapasu so SWE ale nebude hrat centra Sallinen, ale Lajunen, takze zasah do uspesnej formacie. Za druhe, Osala nefiguruje v presilovkovych formaciach, ktore sa objavili na treningu. Za tretie, Fini vyrukuju s 13 utocnikmi (Puljujarvi ako 13.), takze v reci cisiel - pocet minut pre utocnikov je obmedzeny, o ktore sa bude delit tentokrat az 13 hladnych krkov.

Ja Finom neverim, urcite nie v zakladnej casti (v PO budu Fini vzdy nebezpecni, toboz ked bude chytat Korpisalo v podobnej style ako na CHG) a ked im mam verit, tak formou "skvely brankar, kvalitna obrana a bojovny vykon" a nejaky ten gol z presilovky, ktore bude primarne rezirovat Sebastian Aho a bude sa, nadalej, hladat "strelec".

Bielorusi stagnuju, nemam v nich doveru a toto vyzera ako lepsia forma tipu na hcp. Keby hrali proti FRA v 1.zapase, tlacim do hcpu a dvojtipu slusnu naloz, takto volim mozno riskantnejsiu, mozno tvorivejsiu, rozhodne ale neortodoxnu stavku proti konkretnemu hracovi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2017, 10:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Neda sa povedat, ze by dnes bolo nejako moc volneho casu (zacina Giro, zacinaju MS, zacina atleticka DL + dalsie obligatne veci spojene s piatkom, ako keby tie prve 3 bohato nestacili), ale slubil som, ze nieco napisem.

Ake mam dlhodobe tipy? K strelcom a lidrom bodovania som sa zatial moc nedostal. Pozerat ponuku Unibetu postrada zmysel a v Tipaci mi usla prva vlna, na ktoru som dlho cakal a potom nasledovalo tradicne znechutenie, ked som videl, ze niektore veci dropli. Za druhe, v sucasnosti mam len cesky ucet, kde sa daju vyplacat len dvojtipy+, pricom aspon jeden tip uz musi byt vyhodnoteny (co sa urcitym sposobom obist da, ale s mojim stastim by som si len zavaril, resp. aj s nim by som z toho nebol uplne odvareny). Takze to vidim max. na nejaku vacsiu akovku 4F, mozno kombik, keby toho bolo viac a "dej se vule bozi" + zakonitym sposobom to znamena mat cistu hlavu pri tipoch pri jednotlivych zapasoch.

Sila timov? Sledoval som spekulacie ohladom nominacii a ucasti uz dobre 3 tyzdne pred startom, mozno dokonca este skor, takze som sa snazil vyuzit urcite tendencie. Vznikol z toho tip na SWE v Tipaci za @7,0, co mi pride stale fajn. S USA som dlho cakal, tradicne so snahou vystihnut idealny moment. Chvilu ma mrzelo, ze som nestihol top2 @7,5 (Nike to dlho drzalo, s cistym uctom by to mozno zobrali za pozadovany vklad), neskor som bol rad (a plati to stale), ze som ten tip nehral, predsa len, v tu dobu to vyzeralo, ze pride Kane a takmer urcite aj Matthews, prip. Seth Jones. Tim vyzera stale viac nez solidne, je vyvazeny, talentovany a tak spravne dravy. Mozno by sa chcelo povedat, ze tomu chyba spravny lider, osobne si to nemyslim, predsa len aj mladi hraci su uz zvyknuti byt lidrom svojich timov v NHL, takze relativne nizky vek nehra v tomto smere zasadnu ulohu. Tam ma rozne kurzy od @14,0 do @17,0, nieco malo na top2 cez 8, ale to je naozaj len drobizg.

A potom trochu narazova stavka na GER @8,0 na top4, alias SF. T.... vtedy nemal top4, nechcelo sa mi cakat, resp. som tusil, ze to pojde nadol. Myslienka bola - Nemci hraju doma, to sa vie, v skupine, kde su elitne 3 timy silnejsie nez v skupine druhej, avsak ten stvrty je zasa rozhodne slabsi (SVK). Zaroven maju Nemci prihodny schedule - zacinat s USA je najvyhodnejsi spot, aby im zobrali nejake body a nasiel som tam aj dalsie drobne vyhody.

Verim velmi FRA a mrzi ma, ze napr. s Finmi hraju b2b zapas po nejakych 17-18 od konca prveho suboja s NOR. Takze na jednej strane skvely spot hrat proti Finom, ktori si vypracovali v minulych rokoch vysoke renome s timom, ktory je doma a ktory zlepil najlepsi tim za poslednych x rokov (snad aj v historii). Naozaj, nikto klucovy nechyba, logicky sa snazili prist vsetky hviezdy a aj sa to podarilo a ako vieme, FRA boli schopni v minulych rokoch velkych veci aj s neuplnym kadrom.

V skratke - CAN sa zda byt slabsia ako v poslednych rokoch, pricom to z kraja vyzeralo, ze tomu bude presne naopak. Najma utok sa zlozil pomerne spontanne a velmi rychlo do odpovedajucej kvality, avsak v obrane a na brankarskom poste platil presny opak. Kazdy cakal, ze po vypadnuti 8 timov v 1.kole PO NHL sa situacia okamzite vyriesi, nestalo sa, neprisiel prakticky nik a tak pomyselna diera stale pretrvava, dokonca si Kanadania v obrane musia vypomoct s hracom KHL (aj ked kvalitnym a velmi ofenzivne ladenym).

V ruskom time pomaly dochadza k prestavbe a sancu dostavaju, konecne, mladsi hraci. Vacsina zbehlejsich ludi dufa, ze Ovechkina tentokrat na MS neuvidia. Rusi maju extremne mladu trojicu brankarov, obrana je taky mix skusenosti a mladosti, kde ale zacina prevladat nastupujuca generacia a v utoku je to podobne. V utoku je najzaujimavejsi opacny trend oproti Kanade, kde Rusi do kadru tahaju stale viac a viac hracov, ktori maju hru postavenu okolo doraznej silovej hry na ukor techniky a rychlosti.

Svedi uz velmi rychlo mali potvrdene, ze na MS im bude hrat skoro Allstar obrana z NHL, v ktorej absentuje snad len Erik Karlsson. To samozrejme vzbudilo aj moj prvotny zaujem, kedze je zname, ze svedski elitni obrancovia su minimalne z polovice tak dobri aj smerom dopredu (najma duo OEL a John Klingberg). Problem boli utocnici a post prveho brankara, kde neboli uplne nadseni, ze sa z NHL podaril prave prichod Eddieho Lacka. Do utoku sice prislo takisto pomerne velke mnozstvo hracov z NHL, avsak v podstate ziaden vylozene rozdielovy hrac, resp. ziaden vylozeny strelec, ale ani tvorca hry. Cakalo sa na Wennberga, ten odmietol, potom sa cakalo na Wiliama Nylandera a druhy pokus uz bol uspesny. Svedi tak dostali chybajuci diel do skladacky, pricom plati, ze stale sa caka ako sa vyvrbi 2.kolo PO NHL, v ktorom hra snad 12 svedskych utocnikov. Aj preto na supisku napisali len 6 obrancov, s ktorymi pojdu aj dnes do zapasu s Ruskom.

Finov nikdy nepodcenujem. Na strane druhej, je to obrovsky rozdiel oproti minulemu sampionatu, kde ako je zname, som hral hned od uvodu tipy na Finov - na ich triumf a top3 v peknych kurzoch. Rozdielovi hraci su podla mna len Aho a Korpisalo v branke, to je velmi malo. Chyba strelec a ak boli u Finov nadeje, ze sa tejto pozicie postupne zhosti Jesse Puljujarvi, tak zatial boli na omyle a nezda sa, ze by sa to malo zmenit. Nadej, minimalne u niektorych, stale zotrvava, resp. umiera posledna, ale aby sa nieco vyrazne zmenilo, musel by hned v prvych zapasoch predviest nieco extra, co sa na CHG rozhodne nestalo. U Finov ani nie je nejaka velka dovera v stavajuceho trenera Marjamakiho, staci sa pozriet na zlozenie formacii a minimalne ciastocne im musite dat za pravdu.

Cesi naopak docela veria v Jandaca, rozhodne to neplatilo vzdy, skor naopak, ale nominaciou prijemne prekvapil a hlasy sa zhoduju, ze vybral to najlepsie mozne z dostupnych zdrojov. Hlasy sa taktiez zhoduju, ze maju vyvazeny tim, ze po dlhom case tu nie je strach z biednej obrany + dalsim faktorom je vekove zlozenie Achillovej paty poslednych rokov (najstarsi hrac ma 27! rokov). Obrana je ofenzivne ladena, co byval takisto problem a ze zrazu by sa na presilovkach mohlo objavit 4-5 mien, takze skor je problem vybrat, nez niekoho nasilu najst na tento dolezity post.

USA po dlhych rokoch poslalo tim, ktory moze utocit na treti titul MS v americkej historii. Koncept pretrvava - stavka na mladost, zapracovavanie uspesnych juniorov, ako aj snaha, aby MS boli u hracov zalezitostou cti, aby sa pytali a chodili dobrovolne a s radostou, co sa uz v podstate deje. Pozitivne je, ze USA ma duo velmi dobrych brankarov, tentokrat Achillova pata americkych vystupeni, kde to casto lepili bud prilis mladymi neskusenymi golmanmi, alebo naopak vysluzilymi veteranmi. V obrane k uplnej spokojnosti chyba jeden prevereny ofenzivny bek, v podstate jeden z dua z CBJ, minimalne. V utoku mozno, ako bolo spominane, jeden z dua Matthews/Kane, napriek tomu je sikovnosti, rychlosti a tvorivosti dostatok, rozhodne by nemal byt velky problem davat s tymto timom dostatok golov. Netreba zabudat, ze USA boli schopni aj s biednymi vybermi prekvapovat a hrat sympaticky hokej, toboz ked zacalo ist do tuheho.

V pripade Slovenska som na strane pesimizmu. Reci o tom, ze mozeme len prekvapit su sice pravdive, avsak zaroven treba dodat, ze prekvapit sa da aj negativne, dokonca aj s tymto materialom, kde ocakavania su rozhodne striedme. Nas tim by sa dal oznacit za absolutne homogenny - clovek naozaj nezisti, ci hra 1.formacia alebo az ta 4. Absolutne tomu chyba rozdielovy hrac a brankar by nim mohol byt v pripade, keby v utoku bol aspon nejaky slusny potencial. Keby som uz musel vybrat, poviem Cajkovsky a zohrane duo zo Sparty Kudrna/Cingel. To same o sebe svedci o stavu veci a moznostiach timu.

Svajciari su na tom podobne - rozdielovi hraci chybaju, ci uz su zraneni, alebo este stale bojuju v NHL a to pomerne uspesne (Nashville, primarne). Je to taky klasicky tim bez potencialu prekvapit, ktory by zaroven mal to svoje uhrat. Co to bude znamenat, ze ked potencialni konkurenti FRA hraju doma s plnym kadrom, to sa tazko urcuje.

LAT, BLR dlhodobo stagnuju, DEN chyba vacsia ucast ich elitnych hracov a Nikolaj Ehlers bude zrejme az moc vycnievat a pritom to nebude jeho chyba, resp. prehnane sebectvo. NOR bez chuti a zapachu, z kategorie neprijemni, avsak zaroven neschopni prekvapit viackrat. SLO su na tom bez Kopitara podobne a zachrana by bola povazovana za velky uspech. ITA su bez kvality, nezaujimavi, v prestavbe, bez potencialu co i len prekvapit, co okrem ineho degraduje potencial tipov proti SVK.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2017, 12:02 Předmět: Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nechce sa mi hrat nic solo, to si radsej vycakam nejake chyby pocas MS, vid som vcera jednu nevyuzil (pocet striel USA v zapase s Nemeckom - 37,5; ale takych este bude ...).

Hrat proti ma jednu zasadnu vyhodu - vacsina faktorov, ktore sa nedaju presne odhadnut, hra pre vas. Staci spomenut prichod dalsich hracov z NHL a rozsirenie konkurencie, ci je to prekvapive vypadnutie v skorsej faze nez sa povodne cakalo alebo ci uz je to zranenie hraca, prip. trest v hre.

Mozyakin a 6 golov, to je na stareho pana hodne vysoko nastavena hranica. Toboz, ked sa zasa zisiel stary znamy utok Panarin-Dadonov-Shipachyov a v dalsom bude operovat Kucherov s Namestnikovom. Ano, Mozyakin bude hrat presilovky a v tretom utoku ma Tkachyova, ktory to vyborne serviruje, napriek tomu musim povedat, ze do takejto akovky sa to hodi perfektne.

Sebastian Aho by mal byt ustrednou postavou, ale ked som pisal o absencii strelca, nemyslim si, ze nim bude zrovna Aho. Mozno to vyzera na protichodne tipy (najlepsi v kan. bodovani vs tip, ze neda 5 golov), opak je pravdou. Aho bude tvorit, bude vymyslat a uspech bude postaveny na tom, ci mu Fini dodaju strelca. Ponuka sa Rantanen, uvidime ako sa s ulohou zzije Miro Aaltonen a samozrejme, co sa stane s Puljujarvim pocas MS. Druha vec - u Finov sa nepredpoklada, ze pojdu daleko = menej zapasov, co je pre under len dobre. Dalsi faktor - v skupine nemaju otlkanka z Talianska.

Gabriel Landeskog - vo svedskom time bude docela prekvapenim, ked ktorykolvek hrac da 5 golov na MS. Ten tim je vyvazeny, gol moze dat takmer kazdy, pricom snad polovicu moze dat len obrana. Napoveda tomu jej zlozenie, potvrdzuje to samotna priprava. Mozno som sa zle rozhodol, ked som zvolil Landeskoga na ukor Raska.

Tomas Plekanec ma za sebou jednu z najhorsich sezon v NHL. Za 84 zapasov dokazal dat "len" 11 golov. Samozrejme, je to center a jeho prinos sa rozhodne nevztahuje len k strielaniu golov, resp. zbieraniu velkeho mnozstva bodov, stale je konecne cislo 11 daleko za ocakavanim. Nastupovat by mal v utoku s Pastrnakom, co je presny opak, strelec od narodenia a cielom by malo byt, aby prave Pasta zakoncoval vacsinu utocnych akcii, ci uz v 1.formacii alebo pocas presilovky. Problem je nizsia hranica, uz 4 goly sa daju dosiahnut rozne, toboz ked Cesi mozu ist daleko.

///

Stephane Da Costa je pre mna stale hrac cislo 1 v hre Francuzov. Netusim ako budu vyzerat formacie, tentokrat, ale je to v podstate jedno. Kurz 4,0 je dostatocny, bez ohladu na dalsie faktory.

Nikolaj Ehlers, uz som to spominal, by mal byt dominantnou silou a ustrednym hracom Danska. Je to komplexny hrac, takze aj strelec, aj hrac schopny vymyslat akcie a prihravky pre spoluhracov, extremne rychly, velmi sikovny. Dansky vyber nema taku sirku v utoku (spominane absencie), takze sa vsetko bude tocit okolo prveho utoku s Petrom Reginom.

Inak, ak to bude ako tradicne, sa bude dat do toho vstupovat pocas MS - po niekolkych zapasoch. Ak si dobre pamatam, tam sa dali najst lepsie skvosty nez pred startom (v Tipsporte, samozrejme). Takze treba mat oci na stopkach, mat urcitu predstavu, sledovat pohyb hracov v zostave, rovnako ako schedule a vyvoj v tabulke (najma pri timoch ako SVK/GER/SUI/FRA a pod., ktore su na tej hrane postupu a nepostupu do QF), prip. elitnych timov ohladom ich supera v QF.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2017, 21:33 Předmět: Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

T.... 3,16 na ciste konto, to je solidne. Fortunu som neskumal, Nike ma nejaky smiesny kurz a la 2,57 a da sa pockat na betfair, ktory mava tento druh stavok v oblube (kontroloval som, zatial to tam nie je, ale podla mna sa to tam urcite objavi).

Zapas extremne lakavy, len zvolit vhodny druh stavky. Taliani dnes totiz zahrali na hrane svojich schopnosti, co zaroven neznamena, ze by to bol nejaky extra specialny vykon. Pod vysledkom sa podpisala skor nekvalita slovenskych hokejistov v kombinacii s ich moznostami, resp. dokonca neschopnostou predviest aspon to malo, co by mali byt schopni predviest za kazdych okolnosti (v najhorsom moznom pripade sme mali vyhrat aspon o gol, skor o 2).

Talosi, aj vdaka tomu, tak neprehrali o 3-4 goly, ale dokonca uhrali bod a mohli pokojne ziskat aj 3. Takto to vyustilo do situacie, kde museli bojovat az do konca, co aj bojovali, po vyrovnani ist este do predlzenia a tam neziskat ani potrebny bod navyse, ktory by ich vyrazne priblizil k zazracnej zachrane.

Aby toho nebolo malo, zajtra hraju hned po obede, takze na regeneraciu budu mat najkratsi mozny casovy usek, ktory sa da vidiet na MS (kombinacia 20:15-16:15, alebo 16:15-12:15).

Problem spociva len v pristupe Rusov k zapasu. Dokonca aj ked nebude prikladny (co je vysoko pravdepodobne), mala by to byt kanonada. S golmi v sieti talianskeho golmana sa da pracovat aj live, s golmi v sieti Sorokina (mala by chytat dvojka) len minimalne. Z poslednych 4 vz. zapasov (su starsieho data, ale ten pomer sil je podobny, ak nie este vyhodnejsi v prospech RUS) dali Taliani jediny gol.

Osobne cakam nieco ako 7-0 az do pripadnych 10-0 (zalezi, ci budu Rusi chciet supera zahanbit dvojcifernym skore).

Ruske formacie, uz som spominal - zohrane "petrohradske" trio strachu, formacia na sposob TBL, Mozyakin+Tkachyov a dorazne trio, ktore by zrovna v takomto zapase malo platit na unavenych Talianov.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2017, 14:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

violent2

Prve 3 dni, tam, kde som mal urobit peniaze a ejhla, peniaze sa skor rozkotulali, nez ze by isli ku mne. To by bolo "fajn", keby tie vysledky nedavali logiku, predstartovne odhady nefungovali atd., avsak opak je pravdou.

Takze pocitovo sa citim ako debil, najma vcerajsi zapas RUS vs ITA vykreslil celkovu situaciu mojho boja s MS. Zahral som jediny mozny tip, z ktoreho sa vo vysledku nebrali prachy, naopak, som co to este prehral (mi chybal Tkachyovov bod do dvoch props akoviek). Vo vysledku mi nevadi, ze under nevysiel a dokonca aj ked Tkachyov bol dobry bet, nemal som ho hrat zo zvyskom (z dovodu, ze ako jeden zo 4 utocnikov nehra presilovky, pricom jeho dvaja kolegovia z formacie ano), prekaza mi, ze som z idealneho odhadnuteho spotu prehral nejakych 300 eur a mal som realne vyhrat okolo 0,8-1k.

Preco som nehral na livku over? Tazko povedat, aj ked som to tu pisal. Mne sa ten hokej na livku hra zle, presnejsie overy sa mi hraju zle, toboz ked sledujem ten zapas a Rusi "nejavia" zaujem o hru. Pritom clovek velmi dobre vie, ze trend zapasu je taky, ze Taliani budu k zaveru zapasu ledva lapat po dychu, nieto este zmysluplne branit a vykryvat nebezpecne pozicie okolo branky.

Druhy zapas, samozrejme FRA vs FIN. Frantici vyhrali, ako keby som to tu nepisal. Samozrejme, vsetci dobre vieme, kde bol problem, preco som to nevsadil. Ale ja som nezahral ani 1.tretinu (X2), som na to pozabudol a minimalne nieco malo ist na X2/2 na zapas aj cez hendikep zapasu s Norskom (toboz po prehre s nimi).

K Osalovi, len taky vtipny dodatok, ze v prvom zapase mu Bielorusi krasne namazali a on z medzikruzia prekonal Lalandea, proti Francuzom pre istotu v cistej sanci pred prazdnou brankou ho neskutocne vychytal brankar Hardy, zakrokom, ktory zatial vedie v sutazi o pomyselny zakrok MS.

Napriek tomu sa to nesnazim silit, co by sa zrovna dnes ponukalo. Dnesne zapasy o nicom a napr. SWE vs USA vyzera ako ukazkovy na over. Je to lakave, to verim a mozno to aj padne, ale zahrat sa to neda. Sporty na over boli v minulych zapasoch oboch timov - oba timy po uvodnej prehre, kde vstrelili len 1 gol, SWE proti unavenym Nemcom po vydretej vyhre s USA (kde ich zaroven podrzal neskutocne brankar - dalsie plus pre over), USA proti DEN.

CZE nehratelne po vysledku 6:1 s BLR, toboz po finskom vysledku 1:5 s FRA. Fini nehratelni, pretoze tento kurz odpoveda realite. CAN vs BLR, pre borcov z Doxxu mozte znova aplikovat duo Giroux/McKinnon (neviem preco je na nich stale najvyssi kurz, ze budu bodovat), ale po vcerajsku sa mi to nepozdava, double hrat nechcem a k Rusom, ako pridavok, tentokrat nie je ziaden dovod). Da sa zahrat GER +0,5, v podstate najlepsi tip dna, ale to je nieco s cim sa bude dat pracovat live (aj ked skor mi pripada, ze je to fraza; realne sa s tymi zapasmi az tak dobre hrat neda, aj ked to plati primarne na overy, aspon z mojho skromneho pohladu).

Tie TOI a strely a podobne hluposti zatial docela zanedbavam, ale to je druh tipov, kde cira hodnota pride az casom (po 2-4 zapasoch) - zmeny v rozostaveni, zranenia, tresty, charakter zapasov.

///

Samozrejme, stale sledujem Giro, ale etapy na Sardinii neboli z mojho sudka, zo sudka, z ktoreho vyteka zlatavy financny mok. Aj ked, pri tom mnozstve veci, ktore sa daju tipovat, plus, co bolo zrejme hlavny imperativ neaktivity a nizsej pozornosti - samotny profil a zdlhavost etap - som prepasol, zrejme, dobru sancu na zarobok pocas vcerajsej etapy. Naozaj netusim, kedy stahovali kurzy (narazam na delenie pelotonu na vetre v poslednych 12-15km), ale kedze v celnej skupine bol povodne Greipel (okrem Gaviriu, samozrejme), tak mozno "lutost" nie je namieste.

///

Tenis takisto sledujem, aj ked skor statisticky, resp. ponuku/schedule dni/turnajov/hracov. Je pondelok (aj ked Madrid sa na zaciatok tyzdna neodvolava), na challengeroch sa mi nieco pacilo, ale tie tu chcem davat len vynimocne. Vcera som bol velmi rad, ze napokon to Cirstea zdarne dobuchala, ked uz som to nestihol poistit vo vhodnu chvilu (2 brejky hore v 3.sete). PCB dopracoval svoju ulohu superfavorita pred SF v Estorile, takze tenis mi vcera trochu zachranil zdravy rozum a uchoval pocit "pohody" (s drobnym doplnenim, ze si to takto nepredstavujem).

Prerozpravam to - den zacal s Ruskom (-300 cca = beriem ako props + under 0,5 + 4F strelci). To som sa realne citil, ze som -1,5k dole oproti tomu, kde som sa mal ocitnut. To sa vzdy podpise pod dalsimi krokmi (bud, ze si clovek neveri a nehra nic, alebo sa trochu "odviaze". Pod pojmom "odviaze" si nepredstavujte AI na prvu prilezitost, ktoru zbadam v ponuke, to naozaj nie, skor je to popis niecoho, co by som za normalnych okolnosti nezahral z dovodu "prepasol som idealny spot na zahratie a aj ked ma stavka stale vysoku hodnotu, hrat to uz nebudem, dokonca ani nie za malo/za drobne".

Vcera sa to stalo pri Pedrosovi, resp. pri zavode MotoGP. Moto3, chronologicky, neboli prilis zaujimave, resp. tam je to mimo zavodov na vode vzdy len tazko vypocitatelne a o vysledku medzi 4-5 zavodnikov rozhoduje dobre nacasova strategia posledneho kola, ktoru vam ale moze narusit agresivny zavodnik za vami. V triede chyba tento rok dominantna sila, niekto, kto moze taktizovat cely zavod s vedomim, ze ked sa rozhodne 5 kol pred koncom zacat zavodit a posuvat vpred, nema ziaden problem a vacsinou vyhra. Sucasna situacia ma svoje vyhody, ale tou vyhodou rozhodne nie je livebetting pocas zavodov na suchu. Moto2, uz tradicny suboj timovych kolegov, ktori boli zasa o parnik napred, parkrat sa vymenili na cele, nasledne jeden z dua spadol a bolo po zavode (treba dodat, ze h2h ma len T.... na tieto nizsie kubatury pocas zavodu, z toho co pouzivam, a s tymi limitmi, co tam v sucasnosti na ucte mam, je to len o zabave a pridani elementu drobneho napatia k sledovaniu).

MotoGP su tento rok, prekvapivo (z pohladu rokov minulych), absolutna jednotka na ziskavanie perfektnych spotov k tipom pocas hlavneho zavodu. Ono to plati aj pre kvalifikacie, aj ked tam je ten pomer riziko-odmena na mna vacsinou az trochu za hranou. MotoGP su zaujimave z dovodu, ze Hondy a Yamahy su na podobnej urovni, pricom ta uroven mozno az prekvapivo osciluje v zavislosti na okruhu a podmienkach. Okrem toho, Danny Pedrosa je absolutne konkurencieschopny (vcera sa to len potvrdilo) svojmu timovemu kolegovi, toboz na okruhoch, ktore ma rad. V Yamahe je tvarnejsia verzia Lorenza, jazdec, ktory je lepsi na vode, avsak zasa nie natolko, aby s vybornym motocyklom vsetkych znicil. Prijemne je, ze ma 2 dobre citelne strategie - ked mu to uplne nesedi, zacina zo zadu a v prvych kolach na to rozhodne netlaci. Ked istotu nadobudne, pridava, co vyusti bud vo vitazstvo (jeho druhe v sezone) alebo v solidny posun vzhladom k problemom a podmienkam (vcera). Ked je dominantny, nic neriesi a ide hned od uvodu. Rossi je taka ticha voda, v podstate x faktor, ktory caka na specificke podmienky, kedy moze udriet, inak si vzdy zajde to svoje (znova, vcerajsok by som z toho vynechal - alebo mozeme kvitovat, ze aspon dosiel na bodoch, ked nieco bolo v neporiadku). A borci za nimi - Lorenzo sa chyta, vcera prva bedna na Ducati, nasa tzv. divoka karta za sucha. A mnozstvo borcov s potencialom vyhrat za mokra, ktori tvoria druhy sled, maju solidny stroj a skvele schopnosti pri jazde za premenlivych podmienok - Zarco, Crutchlow, Dovizioso, Iannone, Petrucci.

Ja som si od zaciatku myslel, ze Pedrosa vyhra. Pri motorkach ale nemam rad, ked mam betnute, nemam brutalny kurz a musim pretrpiet 25-30 kol v neistote, ci nespadne, niekto ho nezrazi. Tym, ze betujem az live kontrolujem rizika - skracujem si zavod, eliminujem start a nasledne hekticke prve kola ... Pedrosa vcera od startu nasadil brutalne tempo, nasledne v strednej casti zacal pomaly Marquez stahovat, az sa dostal tesne pod 1 sekundu. Nastal bod zlomu - toto je presne ten ziadany spot, kde bookies pracuju s tym, ze ked niekto stahuje, bude stahovat vecne, az do ciela (a ze ked dobehne konkurenta, ho aj lahko predbehne a vyhra - to je zrovna pasaz, s ktorou sa da suhlasit asi najviac, z celej tej nasilu ponukanej schemy - pri motorkach, vo F1 je velmi rozdiel medzi dobehnut a predbehnut). Napisal som, ze som sa trochu utrhol z retaze, resp. ze som s tym nebol uplne spokojny. Vo vysledku je to jedno, ked mate limit na vyhru, ci vsadite kurz 2,5 (pred zmenou trendu) alebo 1,72 (po zmene + o sikovnosti, je to hra, doslova, stotin sekundy). Ano, znie to amatersky, pretoze to tak zniet aj presne ma. Je to jedno vtedy, ked to vyjde. Druha vec, ze sa s tym da pracovat, da sa to odpredat na betku, samozrejme. Cim mate vyssi kurz a spominany limit na vyhru, tym mate vacsiu tendenciu to odpredat, ked to dropne hodne nadol, pricom stale zostava relativne dost kol. Pri nizsom kurze, znova, znie to trochu nelogicky, tato tendencia je mensia, aj ked v hre ma clovek viacej prostriedkov. A to z dovodu, ze odpredaj ho stoji viacej percent z vkladu, z vyhry, to uz je jasne. V oboch pripadoch mozem vyhrat 600 eur, v prvom pri vklade 400, v druhom 800-1000. Presny opak plati, keby sa na trati zacalo diat nieco podozrive - v prvom pripade, pri nizsom vklade, ta opatrnost je podstatne mensia, v tom druhom je namieste akakolvek reakcia, aj ked castokrat neopodstatnena (to poznam velmi dobre).

Vcera som to nechal dobehnut, pretoze sa to vyvijalo len dobre, logicky, ked som to zahral az po zmene trendu v prospech zvysovania naskoku Pedrosu na timoveho kolegu. Zostavalo par kol, v predposlednom to uz Marquez vzdal a uspokojil sa s 20 bodmi a vedomim, ze zavod bol pre neho ziskovy (ako aj pre mna), pretoze zatial su hlavnymi rivalmi borci z Yamahy, nie timovy kolega.

Vysiel tenis + hokej proti nasim (malo byt zahrane uz davno predtym, len tie top kurzy som uplne nestihol a povedal som si, ze hrat sa so mnou SK nebudu - a bolo mi naozaj jedno, ze to, logicky, do dalsieho droplo o dalsich 30-40%, ak nie viac).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2017, 7:05 Předmět: Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

https://www.doxxbet.com/ticket-B60DBFB6DD

Dokaz, ze si nezlepsujem stats v odpadnej SK, ked to dokonca ani len nemam podane. Ten Doxx je zvlastna SK, o com moze svedcit aj moj ucet. Pred MS som tam relativne dost dlho netipoval, resp. pol roka bez aktivity a chcel som tam vsadit nejaky tenis pred par dnami. Dopadlo to uz tradicne, ako par tiketov pred tym - zobrali to, preslo par minut, storno, drop kurzu, ktory bol vtedy najlepsi na trhu a islo sa dalej.

Na ich skodu, toto je tak netradicna ponuka, ze ich zauzivane dorozumievacie prostriedky s klientom sa zasadne menia - nemozu porovnavat, takze nemozu bezpecne stornovat tiket narusitela, ktory vyuziva dieru na trhu a snazi sa potrestat ich slimacie dropovacie tempo.

So solo betmi je to asi tazsie, mal som na to prichysteny novy ucet, ale ked to zatial funguje aj na starom ... nestazujem si. Aby ste si zasa nemysleli, ze ich zatial uplne nicim. Pisal som, ze cakam na vhodne spoty (co zapasy dvoch vyrovnanych timov, toboz ked su akymkolvek sposobom defenzivne, rozhodne nie su).

Tie prisli v druhom tyzdni. Je to uz nudna zauzivana formulka - zaujimave su zapasy priemernych timov proti tomu najhorsiemu v skupine (SLO nechcem hanit, ale su fajn tim z dovodu, ze dostavaju dost golov, obrana je pretazovana + su si vedomi, ze v sucasnosti je klucom k zachrane zapas s BLR) a uplne najlepsie, ked elitne timy hraju proti najhorsim a na kurzoch na hracov to snad ani nie je vidiet.

Okrem toho, SLO/ITA narazili na zlozity spot - b2b & 4in5 proti timom, ktore vcera nehrali a su nesporne kvalitnejsie, aj ked Finsko tento rok nie je tim, ktoremu by som stopercentne doveroval, to uz som spominal/sa to vysledkovo aj potvrdilo.

///

Vcera som hral to iste - hracov LAT/NOR. Hral som cisto LAT akovku, kde LAT sklamali na plnej ciare dvomi vstrelenymi golmi, napriek tomu to stacilo k velkej spokojnosti, kedze aj tak klucovi hraci bodovali. Nedalo sa cakat, ze pri 2 goloch budu bodovat vsetci, ale pri 2 goloch som nemohol cakat viac, uprimne. NOR akovku som hral na poslednu chvilu, posledne prostriedky na ucte (som nemal dost casu na dalsi vklad + by som si pokazil podobnym krokom "karmu" a nevyslo by nic), z dovodu, ze som nahodou zbadal, ze Olimbovci konecne hraju s Thoresenom vo formacii aj v hre 5na5 (a stacil gol a bolo vymalovane).

///

Este cakam, co MB (zdvihnutie limitov na vyhru cez 100 eur pri sole, pri dvojakovke je to nieco pod 200 eur, co je solidne na stats bet, neda sa cakat viac). Samozrejme, tam sa neda kombinovat lubovolne, ale tie dvojakovky su takisto fajn (vcera vysla 1z2). MB dobre doladzuje ponuku Doxxu, pretoze maju uplne iny soft na vypisovanie kurzov - hviezdy su tam vacsinou v horsich kurzoch, pri podobnych zapasoch samozrejme dominuje ponuka 1,5bodu, ktora sa da takisto vyuzit (na under, vacsinou).

Ked uz som pri underi na 1,5-bodovych hracov - parchant Osala. Hladal som nieco k overu 5,5 na USA (TT) a zrazu vecer vidim, ze je tam Osala, ze neda 2body za 1,75. Hram aj solo TT over 6,5. Je to dobry spot na goly, nechcel som hrat len stats bety a naopak, nechcel som hrat len overy do tramtarie.

///

K tipom - Aho/Rantanen hraju v 1.formacii (aj v 1.presilovke), boli pri prvych 2 goloch proti CZE, takze snad Marjamaki nebude robit zrovna v tomto pripade psie kusy. Amici to iste - Larkin nehra v tej istej formacii, ale je sucast supersilnej PP - Hanifin ako jediny obranca, 1.utok (Lee pred brankou + Eichel a Gaudreau). Vyber spocival v ponukanych kurzoch - v kombiku a v cisto americkej akovke su natlaceni vsetci (aj Lee/Eichel, aj podkurzovy Brock Nelson, strelec Keller a spiaci princ Christian Dvorak). Do kariet mi nezahralo zranenie Schamltza, ktory hral skvele a hlavne perfektne tvoril hru pre spoluhracov. Bez neho (ak by nehral, tie informacie su kuse) by nastalo narusenie 2.formacie, aj preto je Brock taky podkurz.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.05.2017, 9:23 Předmět: Ice Hockey WC 2017 (Cologne/Paris)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Som to mal prichystane uz vcera vecer, ale zauradoval virus s nazvom "Pinnacle", takze nezostavalo nic ine nez pockat na rano. Kurzy sice dropli, ale nie je to nic, co by ma malo odradit od tipu.

Kurzy su dobre aj na Pinne, kurzy su dobre aj v Tipaci (na O6,5 3,5 napr.). Volim MB aj z toho dovodu, ze zrovna pri MS nie je problem s limitmi na nezlimitovanom ucte.

Over sa jednoznacne ponuka. Dva timy, ani jednemu uz o nic velke v zaverecnom zapase nepojde. Ano, dokazem si predstavit, ze to moze mat opacny nez ziadany ofenzivny/golovy efekt, lenze v tomto pripade hra jeden tim doma a dostojna rozlucka za vydarenym sampionatom, aj ked vo vysledku trochu smolnym/nestastnym, je namieste.

V branke FRA bude zrejme Cristobal Huet, co moze byt jeden z problemov. Bude to jeho posledny repre zapas v kariere, vsetci vieme, ze je stale vyborny brankar, ktory dokaze zatiahnut roletu. Okrem toho vidim len pozitiva. Zapas o nic velke, max. o cest a dostojnu rozlucku s domacimi fanusikmi, resp. s A diviziou MS, by mal byt v uvolnenej atmosfere, kde dostanu prednost utoky pred obranami. Ta slovinska aj za normalnych okolnosti nevykazovala znamky kvality hodnej najvysieho fora, ked k tomu pridame, ze Slovinci mali najvacsi problem s branenim superovych hracov v predbrankovom priestore, pricom Francuzi disponuju hracmi ako Roussel, prip. Bellemare, problem je na svete.

Z cisto statistickeho sudka - SLO v kazdom zapase na MS strelili aspon 1 gol, pricom v kazdom naopak inkasovali 5 a viac. Francuzi vstrelili vzdy aspon 2 goly a bolo uplne jedno, ci hrali proti Kanade alebo Bielorusku, pricom v kazdom ich zapase padlo aspon 5 golov.

Francuzi hraju aj na prvy pohlad velmi pekny jednoduchy hokej, kde nechyba nasadenie, ale aj korculiarske schopnosti, prip. solidna technika a praca s pukom. SLO hraju velmi dobre v utocnej faze, avsak obrovska diera je v obrane a ani brankar nepatri k tym zazracnym (co fungovalo v nedavnej minulosti), pricom ofenzivne ladeni utocnici neradi vypomahaju podpriemernej obrane.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy