Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
MS v plavani/atletike 2017
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2017, 14:57 Předmět: MS v plavani/atletike 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2017, 15:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

T.... tu hlupost od betka neopisal, rovnako ako to zrejme nespravil nikto iny. Betko hlupost opravilo a ide sa dalej. Stafetu Tipac stale vypisanu nema, co naznacuje, ze to bude velky boj, aby si clovek vobec nieco vsadil (o nejakom slusnom objeme skoda hovorit).

Doporucujem (nebude z toho normalny tip, vid prvy odstavec) duel F.Auboeck vs D.McKeon 2. Betko 2,62, Unibet snad 2,55, na 1xbete som to trochu zrazil, T.... smiesnych 2,2. Keby to bolo nieco a la stafeta USA za 3,75, potom by mi ani 3,0-3,2 neprekazalo, ale nie je to ten pripad.

Jedna z klasik rozplavieb - prekvapenie, ktore zaplava skvely cas. Ked je 400m FR, rozplavby = SF, prvych 8 postupuje a nejake taktizovanie si mozu dovolit len ti uplne najlepsi. Ostatni musia k tomu pristupit, ze rozplavby su pre nich finalovym zavodom a finale, ak sa to podari, prijemnym bonusom. V podobnom duchu odpovedala mlada Madarka Kesely po doplavani a uspesnom preklznuti do finale.

Felix Auboeck, to meno mi nic nehovori. Po kratkom badani nie som o moc mudrejsi, resp. slovo prekvapenie nabera na intenzite. David McKeon mozno nie je ten najvhodnejsi kandidat, ale clovek si moc nenavybera. 2.SF pomalsie, favoriti sa kontrolovali, resp. nebol tam nikto, kto by ich vyburcoval este k lepsim vykonom.

Asi sa dala zahrat Boglarka Kapas top3 za 3,0, trochu toho lutujem (mohlo sa na tom aspon pretocit), ale zasa nejde o ziaden zazrak a hodnotu vytvara najma domace prostredie a daleko vacsia skusenost (horsi cas v rozplavbach, kde si to podla mna kontrolovala).

Keby som musel, hram 2 dvojky na Popovu a Kapas, ale zatial to su skor take cvicne tipy, ci to "dobre citam".
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2017, 15:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zahral som si Efimovu po rozplavbach, ale kurz nic extra v porovnani s moznostami na vyhru (bude to tesne, prinajlepsom a je kurz 2,25). Takze vklad maly a uvidim, co sa uvidim vo vecernom SF.

Dobiehaju mi nejake veci zo vcera, ktore som neplanoval hrat, len sa tak situacia vyvinula. Situaciu so 100m BK zeny som nezvladol, resp. som z toho mal vytazit aspon nieco.

Jiayu Xu za 1,65 nehratelny, aj ked si myslim, ze vyhra, resp. ma rano velmi zaujal (skoda, ze aj ked isiel na pohodu, bol najrychlejsi zo vsetkych).

2 pokusy - Khloptsov vs Phillips 1 a Chimrova vs Zhang 1. Necakam od toho nic, ked vyjde jeden duel, bude velmi spokojny. 3,77 mi pride uplne mimo, na duel zavodnicok, ktore budu bojovat o posledne priecky vo finale, ktore maju podobne casy, resp. Ruska v sezone dokonca lepsi (tu dvakrat horsia, aj v rozplavbach, aj v SF, ale nijak vyrazne). Muzi to iste, len kurz 2,95 (alebo nieco pod 3). Nevyspytatelna disciplina, dokonca schopna zaskocit aj papierovych favoritov a v tomto pripade ani nevidim nejaku jasnu favorizaciu. Samozrejme, chyba mi do uceleho tipu "nieco", kvoli comu by sa mohol povedat, ze verim outsiderovi, resp. neverim favoritovi.

Dexter urcite prisiel s tipom na SOC (200m IM zeny) v Tipaci (top2 za 1,7, uz za 1,6 po uprave). Aj ja som sa na to pozeral, ale nejako som nemal s cim by som to mohol zahrat. Tie pokusy na akovku nevhodne a nic "iste" za aspon 1,7 neprichadzalo do uvahy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2017, 21:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to bolo az moc dobre - najlepsie to popisuje, ze vysli obidva h2h tipy, pomerne v pohode (som vedel, ze som vyhral este pred dohmatom/of. vysledkami). Vysli "nezname" prilezitostne tipy, kde by bolo sklamnie, keby to tak nebolo a v plavani sa stali aj horsie veci a vacsi favoriti zlyhali, s nimi aj h2h Proud vs Schooling 1 s peknym kurzom po rozplavbach. Jedinym minusom tak bolo, ze krasne vysla cela motylkarska 50 - Proud/Santos boli tymi, ktori boli zaujimavi po rozplavbach a nieco zo zaujmu zostalo aj pred finale. Tazko by som si vedel predstavit lepsie poradie, s tou malou drobnostou mat vsadeneho Prouda 11/2,75 a Santosa s niecim podobnym.

A zaroven, nejakym zazrakom som sa vyhol vsetkemu zlemu. SOC na kratkej polohovke, kde by som 1,7 nikdy solo nehral (pretoze hodnota toho je velmi neista, resp. top2 s top favoritkou neprinasa so sebou ziadnu moznost chybovat (musi zdolat tych 6 konkretnych superiek) a zaroven tam bola spekulacia - bola druhou favoritkou, pricom to v rozplavbach/SF nenaplnala - spekulacia je skvela vec, ked je omyl vyplateny vysokym kurzom, nebol tento pripad), ale do akovky by som to hodil, ako som spominal. Margalis, ten isty zavod, nezahrana top3, ktoru som zahrat mal v peknom kurze - dlho to vyzeralo na opodstatnenu lutost, o to vacsie bola radost, ked ju krajanka obehla tesne pred cielom a skoncila 4.

Efimova pekne, stotinu za WR, ale naozaj nie je co oslavovat, resp. sa z toho ani neda nic velke vytlct (konkretne z tohto, nejake h2h mozno ano, to sa uvidi). Ono to asi presne teraz odpoveda tomu pocitu, ktory som v kratkosti opisal po zahrati - 2,25 fajn, ale nebude to lahke, co by clovek tak trochu ocakaval "pri kurze 2,25".

///

Podelim sa s netypickym tipom. Nejde o umiestnenie, nejde o head-to-head. Je to britsky plavec, takze to vypisali britske SK. Ma to 1xbet (opisali od WH), takze sa to v tipoch neobjavi a nahanat statistiky niecim podobnym naozaj nepotrebujem.

Adam Peaty pokori WR na 50m BR. WH 2,0, mozno to maju aj ine britske SK, 1xbet pokorne opisal uplne vsetko (1xbet je v tomto docela tvorivy, ze zaroven je schopny opisovat aj od 3 SK na jeden event - v golfe to vidim neustale - je tam ponuka bet365, je tam ponuka od MB a obcas pridu s niecim inym, co sa mozno objavuje niekde v Britanii, prip. vlastna invencia).

26,42, platny WR zaplavany pred 2 rokmi na MS v Kazani. Zaplavany v SF (pricom v rozplavbach vyrovnal jeho WR Cameron VdBurgh). Ten v SF vylepsil presne o 2 desatiny. Vo finale uz za nim zaostal a zaplaval "len" 26,51.

On je sprinter, je to jeho oblubenejsia disciplina, resp. disciplina, kde o nieco skor zaujal/viac sa na seba upozornil. Avsak, je to neolympijska disciplina. To znamena, ze pri olympijskej forme (pochopitelne) nemohol zaplavat novy WR aj na 50m (nebolo kde, nebol dovod ...). Treba hned dodat, ze na LOH 2016 posunul WR na 100m BR o 79 stotin (na stovke je to naozaj darda, az neskutocne to znie).

Tu zaplaval, dnes, 100m BR za 57,47 (35 stotin za WR z Ria). Avsak, na 50m, na medzicase na obratke, zaplaval neskutocnych 26,50 (v SF 26,60), co je len o 8 stotin pomalsi cas nez na 50m!! Ano, je to az usmevne, ale je to tak.

On zaplaval takmer WR na 100, kde si je vedomy, ze este tu druhu 50 ma pred sebou. Na 100, kde nieco trati na obratke (keby nasledoval dohmat, ma lepsi cas) a mozno nieco aj na starte, aj ked to uz je hladanie niecoho, co tam mozno ani nie je.

Tento rok zaplaval na domacom sampionate (pred 3 mesiacmi) 26,48 (len 6 stotin za WR). Na MS ma 3 pokusy a nebudem prekvapeny, ked WR uvidime uz v rozplavbach).

Otazka skor znie (co je doplnkova cast ponuky, ktoru vypisali), zaplava ako prvy clovek prsiarsku 50 pod 26? Kurz 6,0 lakavy, ale nemam prilis chut byt "value loser" - zahrat tip, ktory bude blizko, za pekny kurz, ale realne moc velku sancu nemal. 43 stotin potrebuje stiahnut, aby vysiel kurz 6.

79 stotin stlacil cas na 100 na OH. Forma v Budapesti sa zda byt velmi podobna, je to stale mladik, ktoreho stale bavi vyhravat a prekonavat prave tieto milniky. To, ze dnes 100 rozbehol rychlejsie a v druhej polovici trochu stracal sa da vysvetlit velmi lahko - su to MS, 100m nie je jedina priorita, je tu aj 50, ktoru Peaty miluje o nieco viac.

Keby neboli OH, len konstrukcia, tak by tu vylepsil WR o 44 stotin oproti poslednym MS. Avsak, jeho najlepsi cas na MS pred 2 rokmi bol 58,18 (v SF) = 71 stotin sekundy.

Stale to nevychadza - pod 26,20, to by som zahral za kurz 3,5 daleko radsej, nez pod 26 za 6. 26,10 si viem predstavit, vsetko pod 26,10 bude nadpozemske predstavenie.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.07.2017, 11:19 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Vypadla mi tam 1 v tom druhom tipe, ale z kurzov je to pomerne zrejme (dvakrat 1,65). Som si k tomu hodil Katie Ledecky a 1,1 bonifikaciu, aby to dalo kurz cez 3 a nemusel som tam hadzat nic nebezpecne/protichodne/zaludne.

Suboj britskych plavcov, kde jeden je obhajca zlata z Kazane na tejto trati (James Guy) a druhy je lider svetovych tabuliek v tejto sezone na polovicnej 100 (Duncan Scott). Za 1,65 mi to pride velkoryse, urcite lepsie nez top2 za 1,7 napr. Konkurencia ma mensi kurz, dokonca a aj tych 1,6 by som bral. V SF o 2 stotiny rychlejsi Scott, to je jeden z dovodov, preco takuto dvojicu SK vobec vypisali.

Simona Baumrtova je len lokalny nesvar SK, inde nie je mozne dostat co i len duel, nieto este dva. Ustinova lepsi SB (do vcerajsieho SF), v ktorom si Ceska vyrazne vylepsila osobak, resp. cesky rekord. Ustinova zaostala len 9 stotin, pricom napr. desatinu nechala len na starte (porovnanie jej startu z rozplavb/semifinale). Nejako neverim, ze Ceska zaplava znova tak skvele, resp. verim, ze Ruska je schopna aj nieco ubrat, prinajhorsom zaplavat to iste.

///

Kobrich mam tiez ako kolega, uz stihla dropnut. Ajna Kesely sa do medii vyjadrovala uz niekolkokrat, kedze plavala aj 400m. Je to superuspesna juniorka, ktora absolvovala plnu krauliarsku vytrvalecku porciu v Netanyi, na ME juniorov. Tie sa konali zaciatkom tohto mesiaca, pricom Ajna, ako v rozhovore po rozplavbe na 1500m potvrdila, smeruje aj na nadchadzajuce MS juniorov. Ako sa stihla vyjadrit, snazi sa, aby jej zostali sily aj na tento vrchol (keby neboli MS v Madarsku, podla mna by vobec nestartovala).

Druha cast sa tykala jej zly pocitov, ked plava skoro rano. Okrem ineho sa postazovala, ze 1500m trochu prepalila (v snahe udrzat sa s rychlejsou konkurenciou) a v zavere toho mala plne zuby. Kristel Kobrich je veteranka, SB sice o sekundu horsi, ale zaplavany o mesiac skor, v rozplavbach rychlejsia o 3 sekundy a najma, skusenosti su nezaplatitelne. Ona castokrat prepalila rozplavby, aby vo finale nebola schopna zaplavat ani kvalifikacny cas. Dnes cakam cas pod 16:10.

U Kesely tazko odhadovat moznosti - je doma, je mlada, ale nejako neverim, ze by dnes prilis mutila vodu. 400m za nou (rozplavby/finale), pred nou este start na 800m a zrejme aj stafeta 4x200.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.07.2017, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co hram okrem toho? Murphy vs Grevers 1 za 1,7 a nieco podobne aj na zenske znakarskej 100, Baker vs Smoliga 1 @1,7. Na 1xbete, nemoznost kombinovat. Murphy je olympijsky vitaz z Ria, stale aj drzitel WR (ktory zaplaval na 1.useku americkej stafety na OH) a v rozhovore sa vyjadril, ze nevidi prilis rozdiel medzi minulorocnou formou a tou sucasnou. Grevers je skor zavodnik na 50, resp. minimalne byval, veteran, neprekvapi ma, ked mu niekto uzme bronz, ktory by mu teoreticky mal prinalezat.

Baker vs Smoliga je doslova to iste - dve Americanky, pricom Baker je takou skrytou olympijskou vitazkou (ta realna, Katinka, sa po rozplavbach odhlasila zo zavodu kvoli nabitemu programu). Absencia motivacie by u tak mladych plavcov byt nemala, toboz ked ich hviezda sa zrodila az na OH 2016, t.j. z MS ziadnu zlatu individualnu medailu nemaju (a nielen zlatu, dokonca ziadnu).

Absencia motivacie tu byt moze, pretoze uspeli na OH a konkurencia, hladnejsia po uspechu, nespi. To moze byt dovodom, preco sa zrejme najde niekto lepsi.

///

Skusam Dafabet, nova registracia, nikdy predtym som v tej SK netipoval. Uz pred 2 dnami som videl, ze maju nejaku ponuku a dnes, ked som tam zbadal ine dvojice nez u konkurencie, som neodolal.

Tam hram Belmonte vs Hou 1 za 1,82. Limit je 61 eur (50 to win) na klasicke h2h a na h2h na vitaza (v podstate ano/nie) je limit 100 (pri nizsich kurzoch na vklad, pri vyssich na vyhru).

Teoreticky by to malo byt Ledecky ............. Kapas .. Belmonte .... Hou/Quadarella ... Kobrich ... Kesely/Hassler. Ono sa dost ponukalo zahrat Belmonte proti Kapas, resp. tu bola chvila nadej, ze bookies vypisu pekne kurzy na Boglarku top2/top3 (1xbet to ma aj tak nastavene, keby top3 vypisal), nadeje sa zial nenaplnili. Na Dafabete aj Kapas vs Quadarella hratelne, ale za 1,58 a nemoznost kombinovat to stratilo trochu z lesku.

///

Na 200m trochu pochybnost ohladom Guy/Scott, kedze Scott sa v rozhovore zveril s tym, ze vzdy to bola, je a aj bude 200, na ktoru poctivo trenuje a ktora je jeho hlavnou tratou. Dobre info do 100, horsie do 200. Rozmyslam som, ze zahram proti Townleymu Haasovi, ten v rozhovore ale priznal, ze spravil drobnu chybu pri rozplavani sa pred zavodom a ze dnes sa to bude snazit napravit, co by so sebou malo priniest lepsi vykon/cas.

///

Rano bola myslienka skusit Fesikovu proti Smolige, ale oproti vcerajsim "pokusom" tomu chyba co i len logicky naznak (ani kratka trat, ani nejde o suboj "outsiderov" finale, Ruska ani nema lepsi SB, jednoducho zhola nic, na com by som to postavil).

///

Na prsiarskej 100 som rozmyslal nad Meilutyte vs Meili 2 (objavila sa aj taka analyza na Tipsporte). S tym odovodnenim sa da suhlasit, jedine, co tomu chybalo, bol o kusok lepsi kurz (T.... mal najlepsi medzi vsetkymi SK, co zahralo proti tejto volbe - za 2,95 ako u muzskeho motylika na 50m by som do toho za minimalny vklad siel).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.07.2017, 15:36 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nezabudol som na vas, bol to zamer. Bet365 zablokovane, priznavam, ze to zbytocne odkladam, ale odkladanie ma aj svoje plusy.

Kurzy celodenne osciluju, konecne aspon ciastkovo je vidiet boj SK, resp. iny pristup, resp. ovplyvnovanie inou klientelou (inymi nazormi/citmi/preferenciami).

Oba tipy boli jasne uz dlho dopredu, povedzme od vcera vecera, kde som si prvykrat vsadil oboch (5,4 a 5,5 na 1xbete, jedenkrat = 25 eur).

Tamas Kenderesi bol zjavenim minulej sezony na tejto najnarocnejsej discipline. Bral bronz v Londyne na ME, co takym sokom este nebolo, avsak jeho bronz (a sposob, akym ho ziskal) v Riu, to bola prvotriedna senzacia. Mlady madarsky plavec vyhral rozplavby, vyhral aj SF a od zlata vo finale ho delili 3 desatiny.

Tamas mal pred vcerajsim dnom plan - plan, kde rano bude plavat 1:55,9 a vecer 1:54,9. Rano napokon zaplavat 1:55,96, vecer 1:54,98. Ten chlapec zjavne vie, co robi (ja som tu predpoved, tu druhu, cital po ranajsom interview, takze v tomto pripade mozem dosvedcit, ze ciel bol 1:54,9 a ze to vecer takmer na stotinu zaplaval si moze dohladat kazdy).

Potom spominal svoju najvacsiu zbran - epicky zaver. Ten predviedol aj vcera po ultrapomalom uvode (pretoze v plane bolo v pohode postupit, zbytocne neexhibovat ako napr. na OH, kde sa to da pochopit). Tamas uz je skusenejsi a zatial to vyzera, ze vie, co robi. Na zaver vecerneho rozhovoru dodal, ze zajtra o takomto casu by uvital, aby sa mu na krku hojdala zlata medaila.

Samozrejme, finale je nabite. Chyba v podstate len Phelps, ktoreho nahradza iny Amik Conger. Dalsia 6 nechyba - Le Clos, obaja Madari, obaja Japonci (t.j. aj olympijsky vitaz Sakai) a Sved Bromer. Le Clos sa snazil vcera napalit zavod hned od uvodu a v poslednej 50 uplne vytuhol. Sakai je zatial nemastny-neslany, lenze na OH postupoval dvakrat zo 6.miesta, aby vo finale bral zlato. Rozmyslam, ci tam poslat 3,5 na top3, resp. za 3,35 v Tipaci dvojicku s krajanom Setom. Tomu moc neverim, resp. je pre mna miestom, ktore vytvara hodnotu - skor na vyhru, nez na h2h.

Samozrejme, Laszlo Cseh doma, to bude tazko prekonatelna prekazka, ale ja hram takisto domaceho borca, mladika, ktory sa na 200m BU specializuje, nic ine na MS neplava, v ziadnej inej discipline nezbiera medzinarodne uspechy.

Tazko odhadnut, co predvedie Le Clos - ktory je pre mna prvkom s nazvom "neznama", resp. neriadena strela. Neverim mu, ale je to sampion, aj ked by ma prekvapilo, keby zaplaval pod 1:54.

///

800m FR by malo patrit Talianom. Mam zahranych 3,85, ze nevyhra Sun Yang na Dafabete. A konecne mam aj Dettiho v peknom kurze 6,0. Betko malo aj 6,5, urcitu dobu. Mam za minimum aj Dettiho za 2,35 proti krajanovi.

Gabriele Detti je specialista na tuto disciplinu. Tak ako je Paltrinieri na 1500m a Sun Yang v sucasnosti najskor na 400m (pisem v sucasnosti, v minulosti by som tvrdil presny opak). Vedu sa spekulacie (potvrdene aj sezonnymi casmi), ze Sun Yang sa zameral na kratsie distancie ako 200/400 a jeho v minulosti paradne discipliny 800/1500 uz zacinaju stagnovat. Podla rozplavieb by som sudy nerobil, ale tak ako su vypisane kurzy ma dostatocne presvedcili o tom, na ktoru stranu (ked vsetko su dohady a je to prinajhorsom 50na50) sa mam obratit.

Ich mladucka talianska kolegyna vcera prekvapivo ziskala bronz na 1500m, pricom nielenze ziskala bronz, ona zaplavala aj skvely cas 15:53 a nejake drobne. To ma len utvrdilo v tom, ze muzski kolegovia, uz hviezdy aj pred sampionatom, by mali byt pripraveni podobne.

///

Zahral som Chierighiniho na vyhru/top3 po rozplavbach na 100m. Som trochu sklamany, ze kurz na Dressela je stale relativne nizky (je favoritom), aj ked sa nasli rano plavci, ktori zaplavali rychlejsie (chapem, z coho vychadzali, ale chyby sa deju, takze som dufal v prijemne prekvapenie). V stafete zaplaval letmy usek znacne pod 47 (nejakych 46,75). Dressel 1.usek nieco nad 47,2 a boli tak tym najlepsim, co sa v stafete objavilo. Briti stafetu neplavali, ale Duncan Scott nie je hrozba.

Samozrejme, pozname prijemne dopady stafety (minulorocna olympiada a Kyle Chalmers) a horsie (najma Fabien Gilot, ktory bol v stafete vzdy zviera a individualne to nenaplnil ani raz). Chierighini by mohol byt aspon niekde uprostred.

///

Rozmyslam, ci zahrat top2 na moje tipy na vyhru v Tipsporte, avsak hral by som zrejme 2 podkurzy (ten taliansky takmer urcite). Hram aj VdBurgha proti Limovi (ktoreho som chcel hrat top3 po rozplavbach, ale nezahral) za 1,72 v Dafabete. Taky tip z donutenia, ked na Unibete napr., ponukli kurz 1,35 na ten isty h2h. Myslim si, ze to vyjde, ale stale je to sprint.

Mam aj Cseha proti Setovi za 1,7, to je taka kopia vcerajsich americkych h2h (kde to bolo 1-1, takze ziadna slava, rovnako ako cely vcerajsok, kde z tesnych veci nevyslo takmer nic - bilancia 1-4 myslim).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 9:25 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Takze, pre vysvetlenie.

V prvych dnoch opisovalo 1xbet od Unibetu (pretoze boli rychlejsi nez napr. WH). Samozrejme, rec je o primarnej ponuke, ktora sa nasledne meni, ked vypisu dalsi. Situacia sa zmenila a zacinaju opisovat od WH, pretoze Unibet si dava nacas.

Potom tu mame azijsky Dafabet, ktory vypisuje posledny a vybera si. Maju trochu inu politiku vypisovania (nemaju poradie, maju len h2h a zaroven nevypisuju vsetky h2h ako konkurencia a su schopni vypisat aj nieco mimo bezneho trhu).

Na 1xbete tak vecer boli kurzy 2,2 na Mireiu a 2,1 na Cinanku Fu. Pacilo sa mi to, ale ked sa da cakat, cakam. Cakal som na Unibet a v noci som sa nedockal. Potom to ma opacny efekt, ze rano sa k tomu dostanem pomerne neskoro, takze uz vidim len vysledok jednotlivych logickych krokov.

Na 1xbete kvoli tomuto systemu ponuka doslova zdegeneruje - vid vcera napr. ponuka na 800m muzi (clovek musel cakat az na poslednu hodinu, hodinu a pol, aby ponuku znova od niekoho opisali a davalo to ako-tak zmysel - ci uz ich marza, kurzy ako take, ake-take porovnanie so svetom, resp. priemernym nazorom).

Mireia je olympijska vitazka z Ria, tu na 1500m FR ziskala striebro v skvelom case na nu a zaroven, z Ria chyba prakticky cela finalova osmicka, resp. vsetky jej hlavne rivalky (Groves, skusene Japonky ...).

Tazko sa popisuje, co cakat od dvoch Cinaniek/mladej Japonky. Katinka vcera plavala SF po finale na 200m FR (udajne necitila velku unavu, ale MS zatial ukazuju, ze horsie to byva na dalsi den po velkej zatazi). Szilagyi je cierny kon a skusenej specialistke Franziske Hentke vobec neverim (to neverim je vzdy ovplyvnene kurzom, nieco podobne ako vcera Seto na muzskom motyliku - placku bral, ale cas zaplaval horsi a kurzovo uplne mozno neprepadol, ale to bolo skor zapricinene dalsimi sklamaniami z radov superov).

///

Yuanhui Fu vstupovala do sutaze ako favoritka, bola suverenna v rozplavbach a v SF nesklamala, len Etienne Medeiros bola schopna zaplavat o stotinku lepsie. Aj ked je to sprint, do suboja o zlato by sa nemal vtesnat nikto mimo tychto dvoch plavkyn. Je zbytocne sa bavit, co ak ... zaplavaju casy okolo WR, vyhraju, nikto iny na nieco podobne nema kvalitu, ak nie, sancu budu mat aj dalsie zavodnicky, ale kedze sa bavime o duu, tak aby zlyhali obidve, to je pomerne nepravdepodobne.

Citam to takto - Cinanke vcerajsie SF uplne nesadlo, Brazilcanke dokonale. Rozdiel napriek tomu len stotina sekundy, ktoru aj v sprinte najdes prakticky kdekolvek. Cinanka by mala atakovat WR, Brazilcanka bude rada, ked zopakuje vcerajsok, skor to vidim na drobne zhorsenie. Akykolvek kurz 2+ fajn, akykolvek kurz pod 2 uz je cisto strategicky chybou (pretoze je to sprint, nic ine k tomu nemusim dodavat).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 13:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zda sa, ze Dexter mi vyzral tych par chutnych ostruzin z Tipsportu, ktore tam dnes boli prichystane. Rano som si hodil akovku (nepodal ju) a riesil som najprv tie tipy, ktore som sem aj hodil.

Akovka vyzerala Seto vs Litchfield 1 (1,7), Dressel to win (1,75), Chierighini vs Shevtsov 1 (1,5) a Herasimenia vs Xheer 1 (1,55).

Je zrejme, ze Dexter hral dnes akovky (neurcite kurzy, ktore T.... nevypisuje pri ich marzi) a je zrejme (po dropoch), ze minimalne ten Seto bol zastupeny. Tych prvych 2 tipov skoda, spolu by hodili kurz cez 3 a nemusel som nic riesit. Ten treti sa da zahrat aj inde za 1,6 a ten stvrty by ma zrejme dostal (kedze je to posledny zavod, tak by som aj pri pripadnom zahrani mal sancu sa behom kratkej chvile rozhodnut, co s tym, keby prve 3 vysli).

Jedine, nad cim ako-tak este rozmyslam, to je Hosszu vs Zhou Yilin 1, prip. Hosszu top3 za podstatne horsi kurz. Osobne netusim, co mam cakat od jednej, resp. druhej, bavi ma na tom ten pekny kurz. Mozno to bude az last minute, ked ine tipy vyjdu a budem moct byt rozhadzovacny, resp. s pocitom, ze dnes je den, ked "nemozem prehrat", resp. den, kde aj podobne "pokusy" su niecim viac nez len prostymi pokusmi.

(PS: Pozeram, ze Daiya Seto vybehol na 1xbete na 1,7, takze zahrany bude aj on, aj ked mat to zahrane v Tipsporte prinasa okrem rovnakeho kurzu aj ine doplnkove vyhody a bonusy).

///

Z rannych rozplavieb ma sklamala najma muzska prsiarska 200, kde ked som videl, ze prvi dvaja su Chupkov/Murdoch, tak moje moznosti si nieco vychytralo vsadit su viac-menej v prachu.

Inde to nedopadlo az tak zle, 100m zeny nepovedala zhola nic, kedze pod 53 nezaplaval nikto a pod 53 bude v SF plavat pocetne pole zavodnicok (alebo az vo finale). Sarah jasna, ale uz v stafetach na letmych usekoch tam bolo mnozstvo vykonov pod 52,3, Ranomi dokonca tesne pod 52 a Camerford 52,59 na prvom useku.

Zenske prsia na 200m a cakanie na kurz u Efimovej, ktora ma sice ako inak zarezala na stovke (aj ked po tom prespatom biednom starte to aspon nebolo bolestive = tesne), ale na 200m, ako byva zvykom, sa v rozplavbach prilis netrhala. Uvidime, co vymyslia bookies, rozhodne si lamu hlavu, inak by to uz niekto vypisal (hmm, 1,45, takze sa nenechali nahlodat).

Znak na 200m - olympijsky vitaz vyhral rozplavby, udajne 200m je disciplina, ktora mu ide tento rok lepsie (co povedzme casmi odpoveda). Ale Rylov, mozno Xu, sa docela ponukaju.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.07.2017, 9:34 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.07.2017, 9:42 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dnes by to mal byt rusky den - ak sa tak stane, budem urcite spokojny.

Efimova bola nehratelna, resp. nie je dovod plakat nad kurzom 1,45 (toboz, ked nie je este OK, aj ked bude - nie je tam nikto, kto by mal realnu sancu ju dnes porazit).

Anton Chupkov plaval vcera ako muzska kopia Yuliye Efimovej. Prva 100 az treningovo, tretia 50 posun vpred, na kontakt s najlepsimi a v tej poslednej, v tej to vyzeralo ako keby ho medzicasom nahradil Adam Peaty. Japonci, Murdoch, mozno Cordes su nesporne konkurencia, ale Rus mi pride vynimocny a nejako podvedome mam vacsi respekt z Murdocha nez z Watanabeho (aj ked tento rok zaplaval WR). Cim v podstate nepriamo tvrdim, ze dnes uvidime novy svetovy rekord.

Kurz je taky, aky je. Neda sa hrat pred rozplavbami, uz vobec nie par dni dopredu, pred SF su tiez moznosti pomerne obmedzene a pred finale sa malokedy podari prelstit bookies nejakym naozaj hodnotnym tipom.

A do tretice Rylov, ktoreho som zahral za 6,0 (od WH opisane, tentokrat som necakal, pretoze ked traja borci v tom istom SF zaplavaju prakticky zhodne - 2 desatiny na 200m znak je doslova nic, tak 6,0 musi byt prilis, resp. sa neda cakat, ze by niekto prisiel s niecim lepsim).

Je otazkou, ci sa oplati hrat 4,5 (T....), alebo skor nieco vychytralejsie ako napr. h2h. Proti Cinanovi je favorit, moj nazor a s Amikom je to 50na50.

///

Akovecka v Tipsporte tentokrat zahrana - tych zaujimavejsich veci pomenej, takze rozhodovanie bolo jednoduchsie. Koseki vs Murdoch 2 & Kromowidjojo vs McKeon 1. Hodilo to presne kurz 3 (3,04), takze som ani nic dalsie nepodnikal. Pre mna je Murdoch drobny favorit. Vtipny je kurz na top3 (1,9), ked je drobny outsider s Kosekim a s Cordesom maju rovnaky kurz na vyhru, pricom prvi dvaja su jasni favoriti na zlato (aj ked na OH bola tato disciplina supervyrovnana - v sekunde vsetci finalisti v SF, v sekunde aj vo finale, pricom poradie sa totalne obmenilo). Kromowidjojo mam top3 za 3,5 (a rozmyslam som, ci nieco nepridam na kurz 6,0). Je to ten duel z kategorie "malo by", hrany skor pre ocakavany pozitivny vysledok nez kvoli kurzu alebo comukolvek inemu (docela vynimka u mna).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.07.2017, 15:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Drobne korektury, doplnenia a mozno aj trochu placu na zaver.

Dal som, aby sa nepovedalo, Irieho proti Bernekovi za 1,8. Na strane druhej, nedokopal som sa k tomu, aby som to zahral opakovane, niekolkokrat. V SF na stotinu rovnaky cas. Hram to skor proti Bernekovi, ktory uz naplnil svoje moznosti, to je moj pocit. Druha vec je, ze Irie uz stagnuje, co by sice malo dnes stacit, ale aj kvoli tomu chyba istota, ci predvedie aspon to, co by stacit rozhodne malo. Bernek zasa nie je novy zjav, ktory by magicky zaplaval nieco z inej planety.

A potom cakacka na novu ponuku. Zahrane jedna Katinka, pri ktorej sa vratili spomienky na najvacsi neuspech z Ria - na Katinku, ktora o 6 stotin prehrala finale z kurzu 1,05 a mne tak zostali oci pre plac. Jeden z najhorsich chvil v tipovani - kde to bolo extremne blizko, clovek trafil vyborny kurz a zaroven to aj vydatne potrestal, vsetko islo ako "na dratkach", co davalo sancu to nejakym sposobom poistit. Veril (resp. skor doveroval), az slepo, nepoistil, v takych pripadoch je pocit z prehry/nevyhry daleko bolestnejsi (pretoze clovek neurobil vsetko tak ako mal, dokonca aj ked urobil, teoreticky, v mysli sa bude pohravat aj ta druha varianta).

Katinka za 2,25 - druha rano v rozplavbe za hlavnou rivalkou. Nie je to DiRado ako na OH, ale Kathleen Baker, ktora je skor sprinterkou. Dnes a zajtra neplava nic okrem toho, max. mozno vecer mixnutu 4x100 FR, ale to je az na konci programu a madarske sance nebudu z najvacsich.

Morozov za 12 a Govorov za 34. Vlad Morozov sklamal na OH. Zacal by som takto - cital som o tom, ze Vlad sa v tejto sezone zameral na 50. Vzdy to bol charakteristikou skor sprinter, aj ked stale to bolo na urovni - specialista na "75m" - 50m malo, 100m vacsinou trochu moc. Okrem ineho, velky univerzal, schopny zaplavat vyborne akukolvek 50/100, dokonca aj tu prsiarsku.

Na to, ze je to taky skvely plavec, ma v kariere len jednu velku individualnu medailu - striebro z krauliarskej 50 na MS 2013. Polohovkarske nadanie nemoze individualne v dlhom bazene zurocit, pretoze 200m je jednoducho prilis, stovky su uz vacsinou takisto prilis a 50 sa na OH plava len ta krauliarska, co podstatne zvysuje konkurenciu.

V tejto sezone druhy najlepsi cas - 21,44 z ruskeho sampionatu (rychlejsi len Proud). Je to jeho osobak (21,47 plaval prave na spominanych MS 2013 vo finale) a zaroven rusky rekord. 21,72 rano je dobrym indikativom popisaneho - ze sa naozaj na 50m zameral (comu odpovedali na jeho pomery biedne vykony na 100) a k MS tomu vsetko podriadil. O forme malo hovorit video z treningu, kde len tak strihol 21,8.

Na OH sa o moc rychlejsie vo finale neplavalo - 21,40 stacilo na zlato. V Kazani vo finale 21,19 - lenze vitazom bol Florent Manaudou, ktory svoje stastie skusa v hadzanej, minimalne v tejto sezone. Chyba aj olympijsky vitaz Anthony Ervin, pre uplnost. 21,44 by v redukovanom poradi stacilo na zlato v oboch pripadoch (lepsie vo finale plavala len tato dvojica na MS/OH). Morozov pred 2 rokmi o stotinu 4. (21,56), pricom ale den predtym musel ist dokonca do dodatocnej rozplavby, kedze sa o 8.miesto delil prave s veteranom Anthonym Ervinom.

Skusam aj Govorova, ktory ukazal velmi dobru formu na 50m motylik. Teraz je otazkou, ci v poolympijskej sezone nedal prednost neolympijskej discipline (dnesnych rannych 22,05 bol jeho SB). Inak prave na OH vyrazne mutil vodu - vyhral rozplavby v NR, vyhral aj svoje semifinale v dalsom novom NR, aby vo finale, uz trochu tradicne, vyhorel. Potvrdil to aj tu na 50m motylik, kde bol pred finale favorit a napokon "musel byt rad" aj za bronz (jeho prva medaila z velkej akcie MS/OH). Napriek tomu bol nesmierne sklamany, pretoze citil, ze mal na zlato.

Aki su kurzovi favoriti? Dressel po monster vykone na 100m, lenze hacik je v tom, ze on plava 50m FR zaroven so 100m BU a to pocas troch blokov, ked vsetko pojde ako ma. Zazil to uz dnes rano, kde to zvladol skvele - 2.cas na 50, o sekundu nasledne vyhral na 100. Zajtra by sa zaroven docela hodil aj mixovanej stafete na 4x100m FR.

Bruno Fratus vyhral rozplavby za 21,51, pricom je to v tejto sezone plavec, ktory sa najcastejsie ocitol pod hranicou 22 sekund. To mnoho neznamena a ak aj nieco ano, ja to vidim skor ako hendikep, nez nieco vylozene pozitivne.

A Ben Proud, lider svetovych tabuliek a pred par dnami novopeceny MS na 50m motylik. Takze mi to pride ako fajn spot - kde absentuje obrovsky favorit, kde sice favoriti su, ale nie su prevereni, resp. ak niekto ako favorit vyzera (Dressel), tak su okolo neho okolnosti, ktore ho robia porazitelnym.

///

A dnesna stafeta - jeden z dalsich mojich nezvladnutych zavodov. Pacili sa mi Rusi a Amici, po rozplavbach. Dovodom bolo, ze Rusi zaplavali uz rano velmi dobre, pricom zaplavali skvele traja a bol tam slaby clanok. Pricom jeden, ten najlepsi Rus, neplaval (bronzovy medailista na 200m FR). To znamena najvacsie mozne vylepsenie - niekde na urovni 3 sekund. Rusi dnes nemaju inu napln.

Briti - len tesne nestacili na AUS a zaplavali druhy najlepsi cas. Neplaval James Guy, pochopitelne, kedze mal rozplavby na 100m motylik, kde aj postupil, co zaroven znamena, ze vecer pred stafetou bude mat za sebou jeden vydatny zavod. Okrem ineho, v britskom kvartete je problem vybrat slaby clanok, resp. koho vymenit za Guya.

Australia, jedna vymena, takisto problem hladat vylozenu brzdu + Mack Horton je ako lider docela brzda pri jeho sucasnej forme.

A Amici - neplavali dvaja - Pieroni a strieborny medailista Haas. Avsak, ich kolektivny vykon rano bol velkym sklamanim, az 7.miesto. Keby to bol pripad Rusko, ze dvaja bieda, dvaja super, potom by boli jasnymi favoritmi, lenze vsetci plavali "nemastno-neslano".

Co som posral? Posral som to, ze som z fleku nenapalil Rusov za 11. Preco som tak neurobil? Pretoze som ich chcel hrat spolu s USA, avsak za 4,0 som si ich nemohol zahrat a za 3,5 som ich hrat nechcel. Kurzy sa pomerne logicky zacali hybat, najprv na 6,0, teraz sa Rusi objavuju dokonca za 2,5, ako druhy favorit za GB. Amici vystupali a nebol by problem zahrat ich teraz za 5,5-6,5, za predpokladu, ze by som mal Rusov. Samozrejme, je mozne zahrat cisto USA, ale ako sa poznam, Rusi by s prehladom vyhrali za tejto konstelacie, cim by ma potrestali hned dvakrat.

Sklamanim je, ze nikto nevypisal h2h s GB. GB su na Dafabete len s AUS, co nestoji za rec. Potreboval som GB s RUS/USA, prip. hned na zaciatku RUS s AUS alebo nieco podobne (aj USA vs AUS napr.). Ked vecer vyhraju Briti, dopadlo to vsetko super (ked som nezahral nic), ked nie, tak si budem moct len "buchat hlavu o stenu", ze som to tak prekombinoval, resp. situacia sa vyvinula tak zmatocne, ze som sa pekne chytil.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.07.2017, 23:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Taky rychly nastrel, co som tam poslal (1xbet opisalo od WH ... - WH reaguje na vysledok SF, az prilis, naopak Unibet sa snazi pridrziavat dlhodobejsich trendov, ci uz sezonnych maxim, vysledkov z minulosti atd.).

citace:
HOSSZÚ Katinka (HUN),, reached the final with the 7th best time:

"It was not what I had planned for, yet I feel quite relieved to advance to the final. I was 2 tenths slower than in the morning, which is not that much concerning time results in swimming, but I thought I would do better. Finishing 4th or 5th in the semi final is always lottery, I am happy I could make it to the final in the end. It will be interesting to swim in the side lane. I have some unlocked potential, I am sure tomorrow I will do better than now."


A obrovske kurzy, pretoze bola 7. (na Unibete budu prinajhorsom polovicne - stale je to strieborna medailistka z Ria ... vsak ten pribeh poznate). Obrovske aj z dovodu, ze v 2.SF sa odtrhla z retaze trojica Baker/Masse/Seebohm, ktore sa vzajomne dotlacili k skvelym casom na hranici ich moznosti. Netvrdim, ze nejako enormne ocakavam, ze z krajnej drahy Katinka vypali rybnik az k zlatu, ale kurzu 34,0 sa nedalo odolat a prilozil som. Avsak, 4,5 na top3, tomu realne verim. Cakal som prave na tu jej reakciu po rozplavbach a kedze pokrytie Madarov/Amikov je takmer dokonale (mam vzdy vsetky rozhovory), tak som nemal strach ani tentokrat.

Kromowidjojo top3 za 2,6. Jasna favoritka, Kelsi by mala byt druha (aj ked nema nic iste a na 3.miesto je Ranomi prvou favoritkou. Ak sa zopakuje historia (jedina velka motylkarska medaila prisla pred 4 rokmi, bronzova), nebudem proti a nejako to tak realne vidim. Dnes solidny pocin a to uz mala za sebou krauliarsku 100 (finale).

Top3 Fratus za 3,5. Fratus dnes vyhral rozplavby, deleny treti v SF a v sprinte kurz 3,5, ked je 4.kurzovy favorit? To sa tak strasne veri elitnej trojici, ze v zradnom sprinte naplni predpoklady? Osobne si myslim, ze Morozov/Proud su nachylni a bohvie, co dnesok spravi s Dresselom. Dressela som nevychytal, za tych 2,75 mal by ako cover valuebetov, vid Morozov za 12,0 aj po dnesnom peknom predstaveni v SF (t.j. rovnaky). Rovnaky, solidny, vklad ako u Ranomi.

Motylik, za drobizg Schooling vitaz. Dressel je favorit, ked zaplava podobne ako dvakrat dnes, vyhra. Ale, je tu to ale a na Schoolinga zvysuje kurz aj taky Guy, ktory podla mna nemoze ist pod 50,50. Samozrejme, Schooling po obrovskom uspechu na OH moze patrit k tym vyhoretym plavcom, ktori trochu stratili motivaciu do poolypijskej sezony (toboz ked je to mladik a dalsie OH budu v Azii). A Laszlo Cseh top3 za neskutocnych 6,0. Lakal aj mladik Milak za 5,0, ale Laszlo vyzera ako najlepsie zhodnotenie, presne v zmysle slova - WH vypisuje podla SF, nereflektuje minulost, ani dlhodobe ocakavania.

800m a trio Belmonte/Kapas/Quadarella. Ledecky fajn, Smith mozno tiez, Cinanka uz mi taka jasna nepride a toto je logicka cesta. Belmonte super forma a solidny kurz, v rozplavbach pohoda a velmi dobry zaver (Cinanka sa drzala Ledecky v uvode a v zavere vadla). Kapas, vystrel, keby sa nahodou vzchopila a zaplavala to, co na OH. Quadarella, keby predviedla nieco podobne ako na 1500m (t.j. masivne vylepsenie PB - tam to bolo o 10 sekund, ked na 800m to bude o 5 sekund, bude utocit na placku, zarucene).

Sam som zvedavy, co z toho vyjde, kedze je to uplne iny typ stavok nez boli k videniu posledne dni (a pravdou je, ze tento druh stavok mam osobne radsej).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.07.2017, 8:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Unibet style

Katinka 5 na vyhru a 1,55 na top3 ...
Ranomi 1,45 na top3 ...
Fratus 1,65 na top3 ...
Schooling 5,5 na vyhru ...
Laszlo 2,25 na top3 ...
Mireia 1,35 na top3 ...
Boglarka 4,5 na top3 ...
Quadarella 5,5 na top3 ...

Dafabet vypisal, T.... sa snad za chvilu rozhybe, takze zrejme hodim nieco do tipov, co do nich aj realne hodit chcem, resp. mozem. Toto je len taky prijemny bonus + uz som odhalil karty a tipy z Tipaca/Dafabetu sa budu tocit podobnym smerom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.07.2017, 11:49 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zvlastna Azia, ked maju nizky limit a este ten limituju. Samozrejme, necakal som zazraky, ale po prvych dnoch a novej skusenosti som zacinal mat docela dobry dojem.

Ono to tam nejako vsadim a sem to predkladam uz s vedomim, ze aj keby som chcel zahrat napr. Leah Smith za 5u, nebolo by to mozne, ak ano, nie v danom kurze.

Co je zaroven reakcia na to, ako to vsadim. Leah Smith je to iste, co vam doporucuje Dexter v Tipsporte (top2 za 1,8) s tym, ze ju moze porazit Mireia a teoreticky aj Boglarka. Plus existuju situacie, kde sa porazi sama. Suma sumarum, hrat top2, kde dotycna nema nadej byt prva a kurz na top2 je "smiesnych" 1,8, pricom superky realne existuju a nie je to v rovine cirej teortie, nebude uplne idealne.

/// PS, asi to nepojde - nepovoluju vsadit ani dropnuty kurz za dalsi "limit", co je zufala politika. Snad to bude limit len oblastny a plavanie sa zajtra konci a skonci sa tipersky na dalsie 2 roky (necakam, ze ME budu hratelne, ked vidim tie problemy okolo MS + dalsich x problemov, ktore sa za rok este len ukazu). ///

Takze vas v podstate klamem, pretoze ja to zahrat nemozem (dnes som to zamerne sam nedaval pred, aby ste z toho mali co najviac - co sa ukazuje ako dobry plan, ked sam to dnes vyuzit moc nemozem). Keby to bolo vcera, tak si vsadim za 2-3u v pohode uplne cokolvek a viac, samozrejme.

Li Zhuhao porazil supera vzdy, aj tu v Budapesti, aj na OH v Riu, v kazdom ciastkovom zavode. Boli to tesnotky, castokrat, ale skore je 4:0. Cinan je mladik, donedavna drzitel juniorskeho WR (uz Milak), takze potencial sa zlepsovat je obrovsky. Irvine nikdy nebol spicka a uz toho finale je pre neho obrovskym uspechom. Do toho finale "nepatri", na rozdiel od Cinana, taky mam z toho dojem a dnes od neho necakam absolutne nic.

Proti Seebohm? 2,0 pri fakte, ze vcera zaplavala super cas, Masse bola tesne za nou a dnes predstartovne favoritky budu dozaista utocit (vcera nezaplavali rozhodne svoje maximum), je prilis. Vyhrat moze ktorakolvek z tych 4, tentokrat to nie je fraza, vypisal by som zhodne kurzy na vsetky 4 pred finale (a ako SK by som nic nepokazil).

Hram aj Boglarku za 1,72 a Schoolinga za 1,9 - treba vyuzit vsetko, kym nie je limit 0-10 eur. Uplne sa mi to nepaci, ale Schooling za 1,9 proti Guyovi je o parnik pred tipom na Schoolinga top2 a Boglarka by Cinanku mala dat aj ked zaplava biedne (pricom je nadej, ze konecne naplni svoj potencial, resp. sa aspon trochu priblizi casom z OH).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.07.2017, 15:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Urcite ospravedlnenie za vcerajsok, ktore svojim sposobom prislo uz pred zavodmi (za to "prekvapenie" od Dafabetu). Paradoxne to dopadlo hodne "priemerne" (2-1-2), aj ked zrovna pri tychto tipoch smutny nidky nie som (za predpokladu, ze je to takmer sul-nul).

Katinka, moja Nemesis, deja vu z OH. Pocity boli zmiesane - je rozdiel vyhrat niekde, kde vyhra je realnou vyhrou, t.j. konzekvencie su nulove, resp. prakticky nulove a vyhrat niekde, kde clovek je v neistote, ci tie peniaze su "jeho", prip. ked napr. vyhra znamena zlimitovany ucet.

Stve ma Milak, to bol drobna chyba, dal som aj trochu moc na Belmonte, zbytocne. Celkovo len ta zaverecna 800m bola velkym sklamanim, resp. jediny zavod, ktory ma niecim prekvapil (vykon Cinanky). Beriem to na seba, ze hrat ano, hrat az takym sposobom za danych okolnosti - nie. V globale to nebolo spatne, samozrejme, je tam to "ale".

///

Dnes je to naopak velmi volny zaverecny den, aj ked clovek by mozno cakal, ze 8 finalovych disciplin by malo vyprodukovat mnozstvo tipov.

Aj ten vyvoj bol v tomto dni odlisny - vecer nevypisal nikto, az rano okolo 10 sa zacali zabudzat prve SK, Unibet, co znamenalo, ze Unibet dostal privilegium a 1xbet opisalo od nich. Nehrozil tak scenar z minulych dni, kde by sa dalo nieco vymysliet z lepsej ponuky WH (pre moj sposob tipovania). WH vypisalo snad cely den, pomaly, este to skontrolujem a nasledne skontrolujem, ci nahodou neopisal (neprepisal kurzy) 1xbet od WH.

///

Hlavnym tipom by mal byt Romanchuk vs Detti 1. Mam kurz nad 3, pod 3 by som nehral, osobne. Romanchuk v rozplavbach nevyzeral, ze ide na maximum, pricom zaplaval skvely osobak a v zavere si este na zvysenie sebavedomia presprintoval hlavneho favorita Paltrinieriho. Ten by mal aj podla mna v pohode vyhrat (vid tiket), aj ked neda sa vylucit, ze Ukrajinec zaplava zazracne a vyhra. To by nebolo najhorsie. Wojdak vs Horton mi pride lepsie ako Wojdak vs Christiansen na Dafabete, jednoducho Hortonovi neverim. Jeho forma tu je podpriemerna, dokonca aj ked vynechal 800m a zameral sa na tuto 1500 (u borca, ktory ma najlepsie vysledky na 400m je to dost zvlastne a bude za tym nieco viac). Wojdak a jeho predstavenie na 800m si urcite dobre pamatate, takze naopak tu forma rozhodne je. Micka s rozhovorom na idnes, nehram to len z toho dovodu (necitil sa dobre pocas plavania, bol nachladnuty a bral lieky ... napriek tomu zaplaval NR a postupil do finale), ale aj kvoli tomu (plus tam bolo nieco, ze berie aj 8.miesto, to sa mi nepaci).

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75148790084&idb=-1&hash=0ce6f2ec&t=dGlrZXQgMy41MyB6YSAxIDAwMEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

Polohovky nic moc, kedze Unibet stanovil kurzy a WH top3 ani nevypisal. Nazor mozem mat (v zenach netreba - Katinka a za nou je mozne vsetko, v muzoch je to boj medzi vyborne pripravenym Kaliszom, vitazom z OH Haginom a MS z poslednych 2 MS Setom + Litchfield ako cierny kon). Hram v zenach len 2 duely na Japonky (lepsiu proti Miley, horsiu proti Smith). Verim, ze to vyjde, ale nie je v tom nic viac - take fajn stavky na sprijemnenie sledovania.

Sprinty - znova, bez WH a jej ponuky chybaju skvele kurzy na top3 od zavodnikov, ktori trochu sklamali v SF (napr. na Americana Ressa v muzskej znakarskej 50). To iste v zenach Ranomi top3, mozno Jennie Johansson top3. Za tie kurzy, ktore ma Unibet (a teda aj T..../1xbet) je to ciry gambling.

V sprintoch mam zo vcera nejake "chyby" po SF + som si dal Herasimenia vs Xiang 1.

A stafety este idem pozriet na Dafabet (jedina SK s nejakymi duelmi).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.07.2017, 16:07 Předmět: MS v plavani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Limit je 50 eur = 1u u mna, takze 4F to sem hodim.

Tipy rozhodne nie su 4F. Rusky urobili jednu zmenu - najslabsi clanok vymenili najsilnejsim (Andreeva vs Efimova). Fesikova finalistka, Efimova medailistka, Chimrova finalistka a Popova, ktora 100m FR kedysi plavala, teraz dala prednost dvojboju 200m/400m a stafetam. Popova je najslabsi clanok, avsak na Cinanku v rozplavbach stratila len necele 4 desatiny. Cinanky bez zmeny, prvy usek plava specialistka na 50, 2.usek specialistka na 200m, obidve sice 100m plavaju, avsak obidve na stovke rozhodne neexceluju. V rozplavbach minimalny rozdiel v prospech Ciny, Efimova pridava cca 2 sekundy do minusu ruskej stafete = Rusky su nesporne favoritky. Zatial ma tu ruske stafety bavili, rovnako ako aj individualne vykony od jednotlivcov.

Muzi naopak vymenili kompletne zlozenie stafety, az som si musel vsadit na top3, co som predtym skoro az vylucoval. Rylov 100m na MS neplaval, uz rano bolo podozrive, ze vyuzili ich jednotku na 100m znak, pricom mladik neplaval o moc horsie. Prigoda je medailista, Popkov aspon semifinalista a Morozov, na ktoreho som rano uplne zabudol, co je docela usmevne. Vyhoda ruskej stafety = uplna obmena. Nutne nemusi byt, ale skor ano, ako nie.

Japonci to iste, co rano. Sice rychlejsi nez Rusi, ale len o necelych 6 desatin.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.07.2017, 23:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

13,98u za plavanie + (snad) mnozstvo cennych informacii ako bonus.

Samotny rezultat, moj osobny, si este odlozim. Ked to pojde dobre, v podstate by som mal byt spokojny, kedze ocakavania, najma po prvom dni (v zavislosti na biednej ponuke) boli naozaj nizke. 1000 eur bol ciel a ten som skoro splnil aj na limitovanom Dafabete. Cakal som viac od Tipaca, ale kedze to bola len kopia Unibetu, museli by sme byt plaveckou velmocou (CZE+SVK), aby sa s tym dalo nieco robit. A ono by to este docela slo, keby to bola "echt" kopia, lenze ked 3,5 ponizi SK na 2,79.

Nie, nema to byt provokacia mierena na ceske spektrum "klientov", resp. zosiroka povedane tiperov - ani my na tom nie sme dvakrat uzasne a bolo by pokrytecke, aby sa (zatial) jednooky smial slepemu.

Betko som nevyuzival a vyuzit sa po prvom dni ani moc nedalo (len prve 2 dni mali aj h2h, tym zrovna netvrdim, ze by sa h2h na betku dalo vyuzit, len to poukazuje na odtazity pristup, resp. ze bolo by chybou vypisovat toho viac nez je nevyhnutne). V tom prvom dni utiekli peniaze za stafety, potom uz neutieklo nic, zatial, cisto teoreticky (na betku by tie peniaze boli ako-tak iste).

Lenze betko = limity a betko potrebujem na atletiku viac nez na plavanie. A kedze to so zakonom nie je az take katastroficke, nie je nutne sa plasit (t.j. odpalit ucet na prvej prilezitosti a potom toho lutovat).

1xbet bola velka zabava s neistym koncom. Ta SK funguje velmi amatersky, ale to funguje aj bet365 a nikto nemoze tvrdit, ze je problem s vyplatenim vyhry. Tvrdilo sa vselico o MB a moja skusenost (zial, zrejme uz nenavratne skoncena) je len pozitivne - nemam na nich jedine krive slovo (minimum problemov; pomerne pohodove riesenie niektorych nepresnosti vo vyhodnoteni - ak boli 3, tak je to moc za tie 2 roky; vyhodnotili vzdy vsetko, takze ziadne hry - urobili sme chybu, musi to byt void (a ze chybu urobili, vid nedavno prehodene kurzy a bez problemov vyplatili a to davam fakt len ten extremny pripad); skvela siroka ponuka, pred a aj live; limity som zazil az tesne pred koncom na golf, co bolo tak specificke a tak vyhosne, ze nemozem byt prekvapeny, avsak nikde inde (nic globalne); na tie normalne limity (politika MB, resp. manazovanie SK ako takej) si clovek zvykol a snazil sa tomu skor prisposobit, nez to hlupo a nezmyselne hanit (mne to posuvalo tvorivost a naucilo ma to dalsich par veci + to rozsirovalo obzory live - co sa da vsadit, pricom su to veci, ktore sice stoja nejaku namahu, avsak vysledkom je takmer zaruceny uspech); vyplacanie a vybery prebehli vzdy bez problemov, pricom, na rozdiel od bet365, nebol problem vybrat na ucet, pricom som z uctu do SK peniaze nikdy neprevadzal; overovanie kozmeticke (ano, doba sa meni, takze porovnavat tieto zalezitosti s obdobim pred 10/5/2 rokmi je holy nezmysel), co je velka zmena oproti 1xbet, kde presvedcit a uspokojit poziadavky sa zda takmer nemozne.

///

K MS ako takym - dnes jedna chyba - nezahratie Frolova proti Mickovi. T...., kurz nad 3, jasny dovod preco hrat, takze sa az pytam, nad cim som premyslal, resp. preco som to nezahral vobec. Z toho, co som hral, nevysiel len Wojdak (takze akovka). V tej bola dokonca ina chyba - hranie Paltrinieriho ako vitaza, ked v ponuke bolo 1,25 proti Dettimu (doslova tutovka). Inak vyslo vsetko, az sa chce tvrdit, ze spolu s druhym dnom, to bol den najlepsi (pocitovo - ze som urobil v danom dni, vzhladom k ponuke a zavodom, maximum).

Treti bol biedny, zacal sice WR Peatyho uz v rozplavbe, ale vo vecernom bloku nevyslo takmer nic (snad jediny vecerny minusovy blok, mimo toho prveho - zoznamovacieho).

WR a nezahratie pod 26 chyba, jedna z najvacsich. Az neskoro som si uvedomil, preco vysiel aj tento dodatocny tip (rychly bazen + minuly WR padol na sampionate pred OH, kde prsiar uz ladi formu na OH, takze casy "horsie", resp. lepsie na 100m = tam by som hned nasiel 1-2 desatiny).

Stvrty bol emocne najlepsi - Dettiho vyhru som si fakt uzil, toboz ked prisla na uplny zaver dna, v ktorom to dovtedy za moc nestalo.

Piaty den a stotinka proti mne na 50m znak zeny. Tym sa dostavam k vyhodnoteniu - mal som viacej stastia alebo smoly? Zrejme tato stotinka rozhodla, ze skor viacej smoly. V tomto smere sa mi vybavi 200m FR a fakt, ze James Guy nebol schopny porazit svojho krajana, pricom sposobom, ze ho krajan predbehol v poslednych zaberoch (Guy kombinacia 200/400, Scott 100/200, takze je to velky paradox). Smutnejsie je to z dovodu, ze Guy sa pocas MS tzv. "rozplaval" ako potvrdil v rozhovore, ale aj svojimi vykonmi (na 100m motylik, ako aj ako finishman stafety 4x200m, kde zaplaval neskutocnych 1:43,8).

Siesty den, rusky den. Vychadzali velke veci, absolutne nevychadzali male veci. Vcerajsok bol podobny + zopar chyb, z dna predchadzajuceho, aj toho aktualneho. A dnesok, ako som uz napisal, velmi podareny. Prekvapil len Horton a sklamal Wojdak, tam sa to spojilo, co len dokresluje, ze to bol velmi zly tip a zasluzene som prehral. Myslienkovo dobre tipy vychadzali s chirurgickou presnostou.

Rozdiel oproti OH v plavani bol pomerne zasadny - na OH som isiel vo velkom. Na male veci nebol cas v zaplave inych disciplin a pri ponuke, ktora sa z nicoho nic zjavila (ktoru nemohlo vtedy tromfnut nic). Na OH som tak bol v ulohe rozmaznaneho zbohatlika a teraz na MS v ulohe trpezliveho hodinara.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Nazov vlakna ma nazov MS v plavani/atletike, takze letny dvojboj neskoncil, je len vo svojej polovici.

Ocakavania? Z pohladu ponuky rozhodne vacsie - v tomto smere by nemal byt zasadny problem. Z pohladu moznosti trestat chyby uz podstatne mensie a nema to nic spolocne s tym, ze ponuka je sirsia, zaujem vacsi a chyby tak vznikaju pomerne zlozito a ak vzniknu, tak vydrzia nanajvys par minut.

Atletika ma uplne ine specifika - ak sa v plavani (teoreticky) da krasne kalkulovat dopredu po prvej discipline daneho zavodnika a prisposobovat vdaka tomu svoj nazor na neho (jeho aktualnu formu) + unava (bolo mozne len ciastocne na MS, na OH uplne), tak v atletike nenajdeme prilis mnoho sportovcov, ktori vrcholovo kombinuju 2 discipliny. Najdeme ich par (100/200, 800/1500, 1500/5000, 5000/10000, tentokrat aj v nedavnej minulosti pomerne raritne 200/400 a 400/800; v technickych disciplinach este vacsia rarita - napr. Will Claye v nedavnej minulosti + stafety, kde je to obdobne ako v plavani).

Plus si myslim, ze v plavani je vacsi doraz na to, ze ide o poolympijsku sezonu. Je to moj dojem, ktory mozno suvisi s inymi specifikami (ze v atletike je vacsia fluktuacia hviezd a udrzat sa na vrchole je o nieco tazsie; ze v plavani je to skor o prisposobovani sa/experimentovani, vid niektore discipliny na OH su, niektore nie + previazanost disciplin, resp. moznost sa realizovat na roznych tratiach, kde limitom je len casovy harmonogram/zasobaren sil).

Zasadny rozdiel je v tom, ze atletika je pomerne hojne vypisovana aj pocas sezony vdaka DL. SK su tak pomerne pripravene a prekvapit ich niecim exkluzivnym je daleko narocnejsie nez v plavani. Z toho vyplyva aj moje priprava - atletiku sledujem (a "tipujem") uz par mesiacov, pri plavani som to zacal riesit par dni pred startom - pozrel SB (najma "kedy" je dolezite), ozivil si pamat (vysledky poslednych MS/OH - ale to clovek kontruje neustale aj pocas, resp. medzi jednotlivymi dnami na konkretne discipliny) a precital si preview od ludi, co to sleduju celorocne (bolo fajn, ze tam hodili aj svoje top3, toboz ked boli traja a v nazoroch sa aj zhodovali, aj miestami rozchadzali). To bolo viac-menej vsetko.

Ono to tipovanie a pri atletike to bude platit este viac, je zalozene najma na rane - na kvalifikaciach a rozbehoch. Preto treba vyuzit, ze sa MS konaju v Europe, v oboch pripadoch - vzdy sa to nejako da, ale nas europsky harmonogram je predsa len najblizsi mojmu srdcu. A VB je absolutny ideal - o hodinu menej (rano zacinaju neskor, vecer koncia neskor - radsej zacinat o 10 a koncit o 23, nez o 9 a koncit o 22).

///

Kedze nemozeme vychytat vysoky kurz (alebo ano, ale vychytanie = 2-3 tyzdne pred MS, ked sa ponuka zacne objavovat), nie je dovod hrat cokolvek pred Q/rozbehmi. Takmer nic nam to neprinesie a rizik je obrovske mnozstvo.

Zaroven akykolvek tip je velmi limitujuci pri zbere informacii - pretoze som, ci chcem alebo nie, zaujaty. Takto s jasnou myslou mozem sledovat a snazit sa kvantifikovat, kto a kolko vypustil v zavere, ked vedel/si myslel, ze ma postup vo vrecku, kto ako pri behu vyzeral/k nemu pristupoval, komu vietor pomohol viac, komu menej, komu naopak uskodil. Cim viacej premennych, tym lepsie, resp. cim viacej premennych, ktore mystifikuju realny obrazok toho, co sa v zavode odohralo (resp. sa skor len odohra, v pripadnom finale).

Samozrejme, vedomost, ze dane veci nie su nahodne, naopak, ze sa deju pravidelne a u danych zavodnikov su absolutne bezne, je takisto ziaduca - najma dodava istotu a odradza mysel od roznych spekulacii (co keby ...).

Pretoze vzdy o tipe rozhoduje primarne kurz a tieto rusive elementy maju castokrat dopad na to, ze sa od toho podstatneho clovek odvrati, upne sa na zbytocnosti, resp. veci, ktore by riesit vobec nemal, pretoze nie su vobec dolezite.

Priklad rozjareneho tipu z nedavnej minulosti - T.Kenderesi vs C.Le Clos 1 za 1,75 (200m motylik). Uprimne, najhorsi tip na MS, ktory som dal. Nizky kurz, solo (na tej SK nebolo na vyber - ber alebo nechaj tak) a najma, strukturalne uplny nezmysel. Nevyrovnany mladik vs tazko odhadnutelny matador/sampion = vykon oboch osciloval na obrovskom casovom rozhrani. Ja som si to uvedomil uz pred zavodom, ze to nebolo dobre zahrane (a zahral som to s tym, ze inde maju nizky kurz - takze ta casto omielana hodnota z jednoducheho porovnania - ked mam vacsi kurz (o 5/10%) nez je priemer, mam value a nemusim nic viac riesit.

Ono by som mal zahrat tie 2 extremy, t.j. zahrat surebet a je vymalovane. Lenze k dispozicii je vacsinou len jedna SK (z tychto dvoch) a zaroven je castokrat zrejme, co je ta blbost, ktora vytvara nesulad.

Rozjareny tip v akovke je "v poriadku", samozrejme o to viac, ked je v ich jednej akovke vacsi pocet. Uz v akovke, kde su vyborne veci a objavi sa tam nieco podobne, je to podobne k placu ako takto tragicke solo. To je zaroven aj nazor na akovku vo vsebecnosti - je tam daleko vacsi tlak na vyber rovnocennych prilezitosti, ktore si vzajomne nebudu skodit. K dvom takmer istym veciam nemoze dat clovek rizikovu, nemoze dat ani nejaky valuebet, kde je uspech sice pravdepodobnejsi nez ukazuje kurz, ale stale pomerne neisty/nepravdepodobny.

Nasobenie v akovkach funguje oboma smermi a je len na nas (a na ponuke) toho vyuzit vo vlastny prospech (pretoze vacsinou to naozaj funguje v neprospech tipera). To je ta nadej pred MS - nebudu vysoke solo kurzy, ale vysoky kurz sa bude dat chytit (ja dufam, ze mozno aj nejaky kombik).

Teoreticky, mozno mam znova az prilis velke ocakavania. Na strane druhej, finale v technickych disciplinach je v 12 a finale v behoch od 8 do 15 - takze tieto finalove discipliny by mali byt pokryte tipmi od superfavoritov az po uplnych outsiderov. Na tych outsiderov sa tipuje najlepsie, alebo ani nie outsiderov, skor zavodnikov, ktori nie su taki prebadani.

+ a to sa uvidi - vyzvou je livko Tipsportu. Livko byva aj pocas DL na zopar disciplin (aj ked na takej 100 je to vzdy ultrazabavne). Kazde livko a to na Tipsporte toboz, funguje podla urcitych ocakavani, ktorymi sa riadi system. Ked su ocakavania, ze guliar vrhne 22m+ a druhy guliar okolo 21,5m a ten druhy ako prvy vrhne 21,55, stale na neho bude zaujimavy kurz. Teraz treba najst dovod, preco by to ten prvy nemal hodit (horsie podmienky, horsia fyzicka kondicia, zranenie ...). Este specifickejsia je vyska/tyc, pretoze su tu postupne vysky a neuspesne pokusy, ktore rozraduju "uspesnych" na postupnych vyskach. Trapit sa da na akejkolvek vyske (a moze sa tykat kohokolvek) a trapenie byva castokrat konecnou. Pri skokanoch preslapy. Na poradie funguje zaujimavo, ked outsider hodi/skoci relativne daleko s tym, ze by vykon mal stacit na urcite umiestnenie. Samozrejme, musi to skocit prvym pokusom. Niektorych favoritov eliminuje "male finale", t.j. po 3 pokusoch nebudu top8, aby mali dalsie 3 a dalsich eliminuje len samotny fakt, ze skocit nieco v kvalifikacii nerovna sa skocit to v pohode aj vo finale (t.j. ta bezna tendencia, kde ked lahko dobehnem, rovnako lahko aj predbehnem, vid dnesna VC Madarska vo F1).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.08.2017, 9:19 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Klasicke tipy od Tipsportu, ktore nikde inde nenajdete. Uz vcera sa dalo hrat nieco podobne v tyci zien a tentokrat mi to neda a musim si to zahrat.

To, ze maju obidve lepsi vykon v sezone, to moc neznamena. Nie su kladivarky, ktore by limit mali hodeny vo velkom predstihu, takze sezona nemoze byt o tom perfektne naladit formu (ceska reprezentantka na 1500m to v rozbehoch dokonale charakterizovala, slovami sa to neda vyjadrit lepsie). Sezona je o tom, dostat sa na MS, ked ste na hrane a MS su bonus/odmena/darcek. Netvrdim, ze to nemoze byt pozitivne, ale skor v pripadoch, ked sezona bola skratena zranenim, resp. potencial zaziarit by bol z nejakych inych pricin daleko vyraznejsi.

Za dalsie, limit mozu hodit kdekolvek, co je zaroven velky problem, pretoze hodit limit na oblubenom mitingu s podozrivymi praktikami je uplne nieco ine, nez podobny vykon zopakovat na MS (kde vam decimeter/meter rozhodne ziaden rozhodca neprida).

V Londyne teploty okolo 20 stupnov, dnes hlasene dokonca prve zrazky, aj ked by nemali byt v rannych hodinach, co tiez zoberie par desiatok decimetrov (nadmorska vyska a teplota - dva hlavne faktory, ktore riesia v prvom rade tenisti/americki futbalisti/baseballisti pocas sezony, resp. ako beznu sucast tipovania).

Hodit to mozu obidve, aj ked moc tomu neverim a bol by som smutny, keby som to nezahral. Maju len 3 pokusy (oproti 6 na beznom mitingu), tlak predviest svoje maximum tu a teraz a ked to nevyjde prvym pokusom, tento tlak sa len stupnuje a popasovat sa s nim vedia len ti najskusenejsi (neplati ani o jednej), resp. ti, ktori maju sebavedomie podlozene vykonmi/uspechmi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2017, 18:03 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2017, 18:28 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2017, 18:30 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Najprv kladivo - 7 tipov. Skydan/Fiodorow/Tavernier/Zhang hadzali v druhom kvalifikacnej skupine, v skupine, pred ktorou zacalo v Londyne prsat. Neislo o nic velke, ale zrovna v kladive je to nesporne neprijemnost.

Sutaz sa da popisat jednoducho - hodi Anita WR a kto z plejady kandidatiek vystupi s nou na stupne vitazov. Naozaj, je tam 8-9 mien, ktore maju takmer identicku sancu byt na 2., resp. 3.mieste.

Neverim Malyshik s Price. Hra sa zahrat vselico, resp. s roznymi kladivarkami - zjednodusil som to - solo najvyssi kurz z mojej 4 a do akovky ten druhy. Jednoducho - Bielorusko je dlhodobo nadhodnotene vo vrhacskych disciplinach a USA to iste. Nehram to nejako blaznivo, ale zaroven treba dodat, ze je to aj hra 1. vs 2. kvalifikacna skupina, takze to nie je len jeden "pomateny" dovod nejakeho blazna.

Hram aj top2 na kazdu - kurzy od 10, cez 15 a 20, az k 25. Hram aj top3 na duo Zhang/Tavernier v Doxxe, kedze maju lepsi kurz na top3 ako T.... (pricom T.... ma vacsinou lepsie kurzy nez Unibet).

Btw, preco rozne zahadne top4 az top6? Jednoducho - bral som vzdy prvy kurz, kde hodnota bola 3+. Znova, ked zahrate nieco podla jasne daneho kluca, nemusite spekulovat, nemusite si nasledne nieco vycitat. Nerozhodujem ja nejakymi sympatiami a snahou hladat hodnotu, rozhoduje cisto ponuka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2017, 19:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mupopo z 2.drahy vo velkom style. Montsho takisto z 2.drahy, avsak v zavere uz viditelne tuhla. Nie je to uprimne nic extra (keby bolo, nebude vklad 2u), ale Mupopo by nemala byt dogom v tomto suboji. Preco to tak vypisane bolo? Montsho je majsterkou sveta (z hlavy rok nedam) + logicky, ma lepsi osobak. Avsak SB ma lepsi Mupopo (snad obidve bezali SB v rozbehoch).

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75169896725&idb=-1&hash=6f7962c0&t=dGlrZXQgNC42MCB6YSA3MDBLxI0gPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

A akovecka zo zvysku. Nemusi vyjst nic, moze vyjst vsetko. Tie 2 mensie kurzy by mali a ten vacsi, uvidime. Je to hrame proti horsej drahe, okrem ineho, podla toho, ako to vyzeralo v rozbehoch atd.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2017, 20:07 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z trojskoku len Mamona top4 (@3,5) a este nejake drobne veci.

Z 1500m spekulacne hodnotna mozno Dibaba, ked sa pobezi naozaj rychlo, ked naopak velmi pomaly, tak Marocanky/Cichocka, ale oproti muzom su rozdiely az prilis velke, resp. zeny taktizuju trochu menej (plati pre vsetky sporty).

Cichocka za kurz okolo 2,5 za mensi vklad, preco nie. Mozno si nieco mylne myslim, ale proti Bahte som hraval aj v minulosti podobne duely a koncilo to pomerne uspokojivo.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2017, 11:29 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mozno bude void, ak nie, mozno ho to az tak neovplyvni ...

Samozrejme, rec je o Isaacovi Makwalovi a jeho zdravotnych problemoch. V hoteli, v ktorom byva, sa rozmohol virus, ktory sposobuje zazivacie problemy, kvoli ktorym vcera nenastupil na start rozbehov na 200m.

Void, nevyhrame, neprehrame. Ak ho to az tak neoplyvni, stale volim docela bezpecnu variantu, ktora s tym pocita - t.j. niekoho, komu verim aj keby sa tato udalost neodohrala. Steven Gardiner, dlhonohy sprinter, na ktoreho pri behu naozaj radost pozerat, si tu v SF zabehol skvely osobak a aj pri nom boli vidiet este urcite rezervy. Osobak pod 44, takze je na urovni Makwalu a pochybujem, ze Isaac, ak nastupi, bude schopny bezat svoje maximum.

kód:

He said according to England Public Health laws, those affected by the virus are to be isolated for 48rs & Makwala was among those isolated.


Posledne informacie, kvoli ktorym mozno nenastupi na start. Teraz sa na tom prave pracuje, aby dostal vynimku a vo finalovom behu sa napokon objavil. Viac k tomu nemam, co dodat. Skusil som aj proti krajanovi Thebemu, mozno skusim nieco aj proti prvemu favoritovi behu na 800m, Nijelovi Amosovi. Faktom je, ze asi to nie je zrovna material do kombikov/akoviek (resp. do kombikov mozno aj ano, do akoviek je to nevhodne, pretoze hrozi void a zostane vam nieco, co ste vlastne ani nechceli vsadit s roznymi otaznikmi k tomu ako bonus).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2017, 13:37 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Petra Fontanive sa mi v tejto sezone vzdy velmi pacila, ked som ju videl na mitingu. Ma solidny osobak, z tejto sezony a da sa povedat, ze sa tak zviezla na vlne uspechov prekazkarov zo SUI (Lea Sprunger, resp. Kariem Hussein). Ma 28 rokov a az v tejto sezone doslo k prelomovym casom, prvykrat pod 55 a opakovane.

Ma perfektnu 5.drahu, superka az 7., pricom pred nou pobezi Shamier Little, co je skor nevyhoda, nez akakolvek vyhoda. Superka nikdy pod 55, PB ma 2 roky stare, zabehnute v Kostarike. Tu sa k nemu v rozbehu priblizila.

Dnes to bude zradne, aj preto som mozno vahal, aj ked zrovna pri tomto nebol k tomu dovod a bol to moj klasicky premyslavy splin, kde cakam, spekulujem, az k dojde dropom (tie SF vie malokto dobre pojat, takze aj tymto sa dokazem uchlacholit, pricom je to pravda a kurzy v tych SF vydrzia pomerne dlho, resp. sa este zvyknu vylepsovat).

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75171660235&idb=-1&hash=cc5ac2fd&t=dGlrZXQgNC42OCB6YSA3MDBLxI0gPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

A akovecka. Moze prsat, aj ked oproti povodnym predpovediam to vyzera slubnejsie, resp. ze by to nemuselo byt take intenzivne, resp. neprerusovane. Dadz + prekazky + zeny = moze sa stat cokolvek. Takze aj ked sa mi pacili nejake dvojice s kurzami 1,7-1,8, na solo to nemoze byt ani omylom. Proti Polke zrejme doporucoval tip Dexter, osobne medzi nimi nevidim prilis velky rozdiel (ci proti Polke, alebo proti zavodnicke z T&T). Tate v krajnej drahe + sa mi jej prejav v rozbehoch moc nepozdaval, naopak Sprunger bola suverenna (a Svajciarky su zvyknute na tazke podmienky, dazd, necas, relativnu "zimu" atd.). Leah Nugent to iste - 2.draha, t.j. ta najhorsia, pred nou Linkiewicz, ktoru ju asi moc nikam nevytiahne (co sa vcera stalo pri akovke, ktora nevysla o 3 tisiciny sekundy - tuzobne som cakal na podobnu chutovku Very Happy). Nel v 4.drahe a pred sebou sama kvalita - Carter/Little/Fontanive/Hejnova.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2017, 18:27 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2017, 18:29 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Proti Cinanke hra jej kvalifikacny pokus. Neda sa povedat, ze by sa objavila z nicoho ako Polka Andrzejczuk na OH, ale mimo toho, tam vidim dost podobnosti. NR v kvalifikacii, uprimna radost a prekvapenie a s tym spojena favorizacia pred finale = tlak na jej osobu. Je to danajsky dar a vysporiada sa s nim malokto, dokonca aj ked ma formu.

Do tejto kategorie radim aj Ratej, resp. Molitor. Najma Ratej v kariere nic velke nevyhrala, jej najvacsim uspechom je 7.miesto z OH v Londyne (ano, takze navrat na oblubene miesto). Molitor ma aspon senzacne zlato z MS a teda obhajuje jej ojedinely vysledok.

Verim staliciam, tohtosezonnym - Kolak/Spotakova/Khaladovich. Vzdy si clovek musi vybrat, ked chce nieco tipnut a nikdy nie je cestou len hlupo nasledovat hlas ludu, poslednych vysledkov, resp. kvalifikacnych senzacii. Vcera v kladive to bol suboj jednej skupiny z Q s druhou, nedopadlo to idealne vo finale, ale s tym ako som to natipoval som bol aj napriek tomu spokojny a chybalo malo, aby spokojnost bola aj s vysledkom (nielen s tipmi/s nazorom na danu sutaz).

Hram aj 0-10 hodi cez 60m. Som to hral na OH, ak si dobre pamatate, hram to znova. Mozno konkurencia v ostepe zien rastie, nie mozno, ale rastie, stale si nemyslim, ze je istotou, ze v troch pokusoch to takmer vsetkym vo finale vyjde a hodia aspon za 60. V historii sa to este nestalo a kedze tu boli borci, ktori poposunuli kurz vyssie nez je odpovedajuce (rovina), tak nezostava nic ine, len dufat, ze horsie podmienky spravia svoje (+ nervozita finaloveho zavodu). Pravdou je, ze nie je tam nejaka jasna kandidatka, ku ktorej by stacilo jedno meno a tip je OK).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.08.2017, 22:37 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.08.2017, 12:40 Předmět: MS v atletike
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Navrat k prekazkam, na uvod. Dnes v Londyne cely den prsi a situacia by sa nemala menit ani k veceru, kedy vypukne 6.sutazny den MS.

Co to meni na veci? Na jednej strane to zhorsuje situaciu Kerrona Clementa, na druhe zrejme zlepsuje Karstena Warholma. Pre tureckeho Kubanca Yasmani Copella to nie je ani vyhra v tombole, ani uplne pohroma. Takze, rozmyslam, ci poistit Copella Warholmom, ak ano, tak ako.

Copello v 8.drahe, co z historickeho pohladu nie je vobec zle. Copello vyzeral skvele v rozbehoch, vyzeral skvele v SF, posetril mnozstvo sil aj vdaka nasadeniu a na jeho stylu behu to bolo extremne vidiet. Jednoznacne to bol zavodnik, ktory to mal, na pohlad, najviac pod kontrolou. Kurzy su vysoko z dovodu, ze jeho cas z 3.SF patri k tym horsim (az 6.najlepsi z finalovej 8), mozno z dovodu, ze prehral priamy suboj so Sambom, co nic neznamena pri jeho style behu a jednoznacnom vypustani. 1.SF zasa bolo najvyrovnanejsie (vsak postupovali z neho az 4 zavodnici) a nutilo akterov dostat zo seba takmer maximum.

Kerron Clement mal problemy v zakrute a zo 4.drahy to veru nebude lepsie. Moje vnimanie reality - Kerron ma asi najvacsi potencial zabehnut hlbsie pod 48, inak povedane, zabehnut cas, ktory nemoze zabehnut nik iny. Faktom ale je, ze u mna ten rozdiel medzi idealnym zavodom Kerrona a Yasmaniho/Karstena nie je prilis velky - neverim, ze by Kerron isiel pod 47,7, max. tesne pod 47,8 a aj to som zrejme prilisny optimista. Verim, ze obaja superi mozu ist pod 48 = rozdiel je nanajvys 2 desatiny, ktore sa na mokrej drahe stratia ako nic. Zaroven Kerron je z tejto trojice najviac nachylny urobit fatalnu chybu, t.j. jeho mozny rozptyl vykonu je az desivy - neprekvapi, ked vyhra, neprekvapi, ked skonci posledny, pricom obidve varianty, zrovna dnes, maju podobnu sancu na uspech. Aby ste si hned nemysleli, ze 50% na "vyhru" = kurzy nad 2 su value. 50na50 je to medzi podarenym a zbabranym zavodom - keby bol favoritom, teoretickym, o 4 desatiny, uz by sa to blizilo "hodnote", avsak v takom pripade by na neho bol kurz nanajvys 1,8.

Dvojicky nie su prilis vyhodne, ak nejaka, tak najskor Samba, mozno ten Copello, idealne ale uplny outsider, resp. priamo tip, ze bude vo finale posledny.

///

Naschval som si dohladal informacie, ktora guliarka vrha sunom a ktora vyuziva otocku. Potom som sa pozrel na ponuku Tipsportu a nevidel som tam prekvapivo ziadnu chybu (istotu nemam len u dua menej znamych Cinaniek, aj ked logika veli, ze sun je spravna odpoved).

Lenze, Nike ma jednu dvojicku, kde "sun" je outsider proti "otocke", co pri mokrom kruhu je voda pre nas mlyn. Po x rokoch to v Nike skusam, nic velke od toho necakam, hned 1.tip overovali, takze sa aspon trochu zabavim a mozem si nasledne povedat, ze vyskusal som takmer vsetko.

Lijao Gong som vcera hral v Doxxbete, kedze vo svete bol velky boom a na Cinanku to slusne dropovalo. Gong tesne pred MS hodila ako prva guliarka v sezone za 20m, motivacia jej nechyba, kedze jej stale chyba najcennejsia medaila z velkej akcie type OH/MS a tazko si predstavit lepsiu situaciu nez je ta sucasna, aby sa jej to podarilo. Kladivarky z Ciny 2. a 4., osteparky 2. a 3., takze vo vrhacskych disciplinach forma je nacasovana idealne.

///

Len tak nahodou som zbadal v Doxxe Volka so Siamem. Uz zrejme dropnute na 1,75, co ale pri fakte, ze 100 eur je maximalny vklad, netreba prilis riesit. Jan Volko sa po dobehu rozbehov na 200m stazoval na zaludocne problemy. Siame si naopak v rozbehoch zabehol osobak a vyzeral naozaj vyborne. Osobak Siameho je lepsi ako osobak Volka z ME U23, k tomu ma Siame skvelu 6.drahu, Volko pobezi z 8.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy