Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
September 2017

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.09.2017, 9:50 Předmět: September 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.09.2017, 9:51 Předmět: Diamond league
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Preco je preboha Conceslus Kipruto outsider? Dobre, nejake dovody by sa nasli, ale vsetky postradaju logiku v kontexte tohto konkretneho zavodu.

Borec z Kene vyhra MS so zranenou nohou - konkretne clenok, co pri prekonavani prekazok asi nebude uplna banalita (zatejpovanou, zabandazovanou) po tom, co nedokoncil a vynechal posledne velke mitingy pred MS a dokonca sa realne hovorilo, ze sa na MS vobec neukaze (snad to niekde bolo prezentovane ako oficialna sprava, ktora sa zacala sirit eterom), prejde takmer mesiac, druhy najvacsi zavod roku a Kipruto je aj tak outsiderom? Wow, nemam k tomu viac co dodat.

Aj keby tam bola urcita spekulacia, ze noha nie je uplne OK, tak sam atlet sa vcera na tlacovke vyjadril, ze je vsetko v poriadku. Osobne nevidim dovod, aby mlzil, dokonca ani nevidim velky dovod, aby nastupoval do zavodu, keby to s jehou nohou bolo podobne ako pred MS, dokonca snad aj pocas nich (DL uz nie je o tom, ze sa staci v poslednom zavode zucastnit a ked ste mali predtym dostatok bodov, celkove vitazstvo vam neunikne). Naopak, dusuje sa, ze zajtra chce prvykrat v kariere pokorit hranicu 8 minut a mozno dokonca zautocit aj na WR. To je samozrejme mozno az prilis optimisticke, avsak 8-minutova hranica, aj ked ju nikdy v kariere zatial neprekonal, by ako jediny ciel bolo trochu malo.

Jager postrada zaver, je to tempar. Druha vec - on famozne zabehol uz pred MS, aj preto bol na nich favoritom (v kontexte problemov ocakavanej jednotky tejto discipliny, Kipruta) a v pomalsom behu na MS v zavere nestacil na duo rychlejsich borcov. Je teda otazkou, ci udrzal formu staru mesiac a pol, resp. mesiac (uz na MS sa nezdalo, ze by vykonnost bola uplne na vrchole, aj ked v tomto pripade je to naozaj len dohad a vysledok uz vobec neberiem ako bernu mincu).

Da sa hrat aj proti El Bakkalimu, avsak to uz je zavodnik, ktory silny zaver nepostrada, aj ked nie az taky silny ako Kipruto (toboz, ked to na tento tip droplo a na druhy zostava slusnych 1,75)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.09.2017, 10:09 Předmět: Diamond league
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Snad v Birminghame som hral proti druhej a tretej z MS v Londyne v disku zien s dvojicou Kubaniek, ktore v Londyne tak trochu vysledkovo zlyhali. Vyslo to, zial som to zahral hodne povrchne, t.j. hodil som to do vacsej akovky, ktora tesne nevysla.

Kubanka Perez hadze celu sezonu stabilne, ako jedina je schopna atakovat a dokonca z casu na cas porazit suverenku tejto discipliny, Sandru Perkovic. Top3 je v preklade tip, na ktory staci porazit jednu z dua Caballero/Stevens. Zvysok by velmi prekvapil, keby sa dostal za 65m - Michon uz opakovane poladila presne na den D a hodinu H na velkej akcii a zvysok je z formy/z trochu inej urovne. Ja si myslim, ze Perez by mala byt druha, top3 je teda pomerne bezpecna varianta, toboz do akovky.

Shakeela Saunders vyhrala pred par dnami miting v Berline. To je celkovo velmi zaujimavy poznatok, ktory sa da priradit k mnohym atletom. Tym poznatkom je nabity program/cestovanie/unava atd. Bolo pomerne dost atletov, ktori sa predstavia tu a zaroven sa ukazali 27.8. v Berline a 29.8. v Zahrebe (obidva mitingy z kategorie "World Challenge"). Este tam bolo par, ktori dali prednost mensiemu mitingu v talianskom Roverette (rovnako 29.8.). Samozrejme, to idem trochu od temy, ale vysvetlujem skor ine tipy/myslienkove pochody.

7z8 skokaniek sa zucastnilo mitingu v Berline. Kedze sa dialka zien zrejme v Zahrebe/Roverette neskakala, program ma kompletne pole takmer totozne. Vynimkou je Tianna Bartoletta, ktora v Berline isla trojstart (dnes pojde dvojstart) a Brittney Reese, ktora od MS sa neukazala nikde.

Vyhodou je, ked uz hram umiestnenie, ze kazda zavodnicka do zavodu vstupuje s tym, ze ma 6 pokusov. To znamena, ze je ten nulovy tlak na to skocit zaistovaci pokus do 3.pokusu = uspeju ti najlepsi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.09.2017, 10:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75249854880&idb=-1&hash=0303303e&t=dGlrZXQgMy45MiB6YSAyIDcwMEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75249793225&idb=-1&hash=0a30fbbb&t=dGlrZXQgNjIwIHphIDgwMEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

Kopec mi toho podropovalo v priebehu, dalsie 3-4 veci tesne pred vsadenim, odvtedy este droplo urcite dalsich x veci, ale v tom kombiku to nie je az taky faktor (alebo inak, discipliny sa vypisuju postupne, ti prve dropuju uz v case, ked tie posledne "neuzreli svetlo sveta" = neda sa s tym nic robit).

Prvy tiket je ukazkou, ze to bol dalsi dobry tip, ktory som ani ja nestihol zahrat v povodnom kurze 2,11 (ten je len v kombiku) a uz snad je 1,75. Ani neviem, kto to dropol, zrejme nejaky analyzator z Tipaca, ako zvycajne.

Inak tiketov a kombinacii mam mnozstvo, aj ked sa to toci primarne okolo Kipruta.

Baskety uz boli dropnute o 7:30 a to boli vypisane len prve 3 zapasy, takze to zjavne ide nadol velmi rychlo. Tam napisem nieco viac za chvilu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.09.2017, 10:35 Předmět: Eurobasket 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V prvom kole zapasov (rozdeleny do dvoch hracich dni) sa pri tipovani strelcov citim vzdy nekomfortne, pretoze to mam postavene na uplnom niecom inom nez drviva vacsina tiperov strelcov (props betov vo vseobecnosti).

Vcera som sa spravil kardinalnu chybu a zial, bol som nalezite potrestany (ako obvykle). A to som mal s Heurtelom stastie, ktore som si vtedy uz rozhodne neprial, naopak, po polcase som sa tesil, ze pojde k 20 bodom a ja z neho vytiahnem peniaze o 2/3 dni neskor. Dopadlo to celkovo najhorsie ako mohlo.

V prvom kole moze dat ktokolvek akukolvek porciu bodov. V tych dalsich samozrejme takisto, lenze uz na nieco nadvazuju a na to "nieco" reaguju SK. V idealnom pripade treba mat aspon vacsinu SK, kedze pristup tychto SK je diametralne odlisny a najviac je to vidiet prave pred 2. a 3.kolom zapasov v skupinach.

PS: info@doxxbet.sk - na tento email by som bol rad, keby ste napisali ohladom ponuky "strelcov" na Eurobaskete 2017. Vcera nemali nic, uz som ich "sprostredkovane" kontaktoval, t.j. uz poznam ich odpoved (ze nic neslubuju a ani nevylucuju, velmi usecna a ocakavana odpoved, ktora je aj nadejna, aj beznadejna zaroven) a teraz by bolo fajn, keby ste vytvorili na nich tlak, aby sa rozhodli pre tu pozitivnejsiu moznost. Nebudem vam davat tu svoju verziu, z logickych dovodov, pricom kreativite sa medze nekladu. Ked to vypisu, je to aj vasa zasluha.

Hranice su prilis - Madarsku vacsinu pripravy chybal ich klucovy hrac Hanga, ktory sa pripojil az pred poslednym pripravnym turnajom. Nikoho mimo neho, by som nevypisal s hranicou nad 10 pred prvym zapasom (pred ziadnym, v dalsich zapasoch budem hrat proti uspesnym z prechadzajucich atd.). V Belgicku zasa prakticky nikto nemoze mat lajnu nad 10 - davaju vzdy malo bodov, body dava v time takmer kazdy a tych 12 v akomkolvek zapase je anomalia nez standard a to hovorim vo vseobecnosti. Tabu-Eboma nikdy nebol extra strelec, vzdy platil za skveleho obranara a solidneho trojkara so slusnymi rozohravacskymi schopnostami. Rozhodne tp nie je ziaden sniper a la Bojan/Bogdan/Shved/Fournier/Schroeder.., ktory by to na seba bral a mal dvakrat viac striel nez ktokolvek iny.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.09.2017, 6:34 Předmět: Eurobasket 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75256405458&idb=-1&hash=2d3c8e39&t=dGlrZXQgMzUgemEgNjc1S8SNID8%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75256405440&idb=-1&hash=682acf16&t=dGlrZXQgOC45NCB6YSAyIDAwMEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

Zatial bez dalsieho komentara, z logickych dovodov.

PS: Pustovyy - vcera 21bodov, pricom chodi z lavicky (pretoze Ukrajinci, ak nieco maju solidne, je to duo centrov - Kravtsov/Pustovyy). Problem je avsak ten, ze dnes hraju proti Gruzincom, ktory maju pod kosom duo centrov Pachulia/Shermadini + velmi dominantny SF/PF Toko Shengelia. Inak povedane, lahsie sa davaju body z perimetru nez z podkosa. V kombinacii so vcerajsim vykonom je to perfektny tip. Vcerajsi vykon, aby som bol uplne presny, bol totalne ocakavany, kedze Ukacka hrali s Talosmi, ktori zasa nevedia, co je podkos (takze z extremu do extremu, co ja raad).

Pachulia, jednoducho prilis vysoko hranica na hraca, ktory mal pred ME zdr. problemy v zapase, kde by moc bodov padat nedalo, resp. sa da ocakavat, ze Gruzinci vyhraju v pohode (viacej oddychu, nevydareny vcerajsok a len 57bodov s Nemeckom).

Dragic, stratosfericka hranica po dvoch skvelych vykonoch vo vyrovnanych zapasoch. Za A, cakam viac od Luku Doncica; za B, Greci vcera defenzivne vybuchli, dostali 95bodov od FRA, co pri ich zostave jednoducho nedava zmysel a je anomalia. Calathes je skvely obranar, Sloukas takisto, Mantzaris uz hral, ktory takisto nie je defenzivna diera + Papanikolaou/Thanasi ... Skor by som u Grekov cakal problemy v utoku nez v obrane, ak mam byt uprimny, prip. ze im budu timy davat body z podkosu (tam to vyzera defenzivne najhorsie, mozno aj ofenzivne).

Calathes, vcera 15bodov a nie je to ziaden extra strelec. Hraju so Slovinskom, ktore ma dlhodobo problemy pod kosom, aj ked vyber naturalizovaneho Amika v podobe Randolpha je vyhra v tombole.

Valanciunas, mal som ho aj vcera na jednej akovke, o kos to nedal, pritom jeho backup Gudaitis mal perfektnu strelbu a za 12 minut dal 16 bodov. Ked to nedal vcera s podobne komickym Izraelom, dnes tomu uz snad nic nezabrani (ani zvlastna volba trenera nechat hviezdu celu stvrtinu na lavicke, 2 fauly je len slaba vyhovorka).

Melli, jednoducho nizka hranica. Vcera skoro nehral, pretoze fauly. Dnes to moze byt obdobne, ale nizka hranica a vcerajsok ma nalakal.

Howell vcera 20bodov proti Litve, zakonito isla lajna nahor a dnes hraju s defenzivne sa skvele ukazujucim Nemeckom. V Izraeli je dost hracov, ktori davaju/mozu davat body, ziaden extra lider.

FIN vs POL, najhorsie citatelny zapas aj kvoli zdr. problemom Markkanena.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.09.2017, 14:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Preco VZDY ja. To snad ani nie je teoreticky mozne, aby hlavny tip dna padol na tom, ze Kravtsov je zraneny, pritom som tuto informaciu nikde neobjavil. Takze 400 eur prec a teraz budem vidiet, ze odteraz vyjdu vsetci strelci.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.09.2017, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75259783027&idb=-1&hash=eea3a23c&t=dGlrZXQgMy4wMyB6YSAxIDM1MEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75260309682&idb=-1&hash=0f6228fc&t=dGlrZXQgMy4wOSB6YSAyIDAwMEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

Skor pre ukazku, ze mam aj po vcerajsom fiasku znova nieco vsadene, aj ked sa to aspon nejakym sposobom muselo prejavit.

Mat vsetky SK, je to pohoda, vybral by som si do syta. Takto vam popisem, co brat, co nebrat, co som zahral, resp. co by som rad zahral, ale z roznych dovodov nemozem.

Lawrence U10,5 - minuly zapas dal viac bodov nez je normalne/standardne. V GBR je jeden strelec (Dan Clark), velmi spolahlivy podkosak (Gabe Olaseni) a zvysok uz bodovo moze fluktuovat od 0 az po 15.

Porzingis U22,5 - a boli asi aj lepsie undere, avsak v odpadnej SK. Mohol by to byt jasnejsi zapas. Problemom su rozne zdr. problemy hracov (Meiers asi hrat nebude, naopak Davis Bertans dostal povolenie hrat od Spurs a dnes sa aj s krytom zraneneho prsta urcite zapoji). Stale, Porzingis mal problemy pred ME, mozno trener tym myslel aj jeho, ked spominal, ze viaceri hraci maju rozne drobne zdr. problemy + hranica je vysoko, aj ked GBR brani sialene.

Timma U11,5 - kvalitny hrac, ale minulozapasy vystrel do tmy nie je standardom + suvisel s neucastaou Davisa Bertansa, s ktorym pokryva SF, ciastocne PF.

Hanga O12,5 - sice sa drobne zranil v prvom zapase, ale napriek tomu odohral solidne minuty aj proti Ciernej Hore a pre Madarov sa turnaj "zacina" az tymto zapasom. Hanga je ich klucovy hrac, ktory vie skorovat akymkolvek sposobom - trojka, najazd, po zisku lopty a lahkym kosom.

Perl U10,5 - borec z lavicky, ktory mal 2 zapasy po sebe, kde skoroval cez 10, mal som chut ho hrat aj naposledy, tym, ze dal 13bodov, sa znova ponuka.

Wittmann O4,5 - myslim, ze v pripravnom zapase s CZE sa zrovna jemu darilo, snad ako jedinemu z timu pri jasnej prehre o 34bodov, starter, super nizka hranic v klucovom zapase pre obidva timy

Satoransky O15,5 - to, co ma Tipac, je samozrejme nehratelne a aj ked je hranica vysoko, under sa moc hrat neda, ani tych 15,5 nie je ziadna super sprava, pretoze ked sa bude darit spoluhracom, Saty sa sam do nicoho moc tlacit nebude

Hruban O9,5 - minule problemy s faulami, po super zapase s Rumunmi, logicky horsia strelba atd., tentokrat znova lahsi super a variancia by mala zasa zahrat v jeho prospech

Kurbanov U7,5 - jediny hrac, ktory trochu povyskocil z nudy strelcov u oboch timov v poslednom zapase, to sa prejavilo a bet365 ho vypisalo - Rusi su Shved, ako jasny go-to-guy, spoluhlivy Mozgov a Fridzon/Vorontsevich, ktori obcas maju zapas, kde im to lepi a daju 15-20bodov, zvysok su hraci okolo 5-6 bodov (1-3 kose)

Zoric U8,5 - prvy zapas nula, druha snad nieco ako 10bodov a zrazu ho vypisali, ono sa tradovalo, ze davat body cez Vucevica je malina (suhlas, patri k horsim obrancom v NBA, ale je to NBA ..); Zoric je veteran, nema az taku klucovu poziciu v time a necakam zapas, kde by mal jeden tim vyhrat o dardu s tym, ze v garbage time to podobni hraci nahadzu

P.Gasol U17,5 - dat to moze, ale oproti CZE maju Rumuni aspon nejaky podkos (da sa povedat, ze Vlad a Eman su ich najlepsi hraci, papierovo); o tom, ze je to zapas na "jednu branku" netreba moc pisat

Mahmutoglu U10,0 - klasicky hrac 0-25, minule dal snad tych 25, takze dnes cakam postne obdobie; bez Dixona sice trochu chybaju hraci, ktori by to v jeho hluchych dnoch zobrali na svoje plecia, ale stale je to kompozicne must bet
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.09.2017, 14:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skoncil som so strelcami - Lawrence a potom Perl, to mi stacilo (so vcerajsim vyustenim s Pustovym). Usetrim cas, nervy a aj nejake peniaze - jasna volba.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.09.2017, 17:32 Předmět: Eurobasket 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dovody boli davno jasne uz pred zaciatkom dnesneho dna, avsak, dovody mali jednu zasadnu podmienku, ktorej mozne naplnenie predchadzalo tomuto zapasu a tak nebol dovod riskovat/ponahlat sa apod., toboz ked trend kurzov mal pozitivny vyvoj.

Podmienkou bola vyhra Talianska, co sa napokon podarilo, aj ked po priebehu, ktory moc logiku nedaval, resp. aj celkovo vysledkom, ktory som neocakaval (ked vyhrali 1.stvrtinu o 17, rozhodne by som nepredpokladal, ze to skonci o 2 body s tym, ze to bude drama do poslednej sekundy).

Dnesne zapasy ziadnym sposobom neovplyvnili sance domacich. Ti svoj ortiel poznali uz po vcerajsom vecernom dramatickom zapase s Gruzinskom, kde padli az po predlzeni 91:104. Avsak, Ukrajinci vedeli, ze ked vyhra Taliansko (stalo sa, ako dobre vieme), budem im na postup stacit dnesna vecerna vyhra s domacim Izraelom, kedze by mali rovnako 2 vyhry ako Gruzinsko, avsak vzajomny zapas k dobru.

Dobre, to je vsetko spekulacia, ktora ovplyvnuje nasadenie/pristup atd. Ano, Izrael je domacim timom, avsak keby nebol, Ukrajinci by neboli takym outsiderom a hralo by sa to mozno este horsie (kurz 1,9 by tam svietil, povedzme). Avsak nie je to len o tejto spekulacii, je to aj o dalsich faktoroch.

Izrael je biedny tim pod kosom, pricom Ukrajina ma pod nim skveleho hrajuceho Pustoveho, ktory ma aj vcera obral o tazko zarobene peniaze (moja Nemesis na ME) a Kravtsova, ktory sa prekvapivo ukazal v S5, aj ked predchadzajuci zapas pre zranenie vynechal (co ma prave stale dalsich par stoviek eur). Ukrajina vcera proti Litve pretocila cely tim, najviac hral prave Pustovyy, okolo 26 minut, inak to bolo beznych "20", kedze bolo pomerne skoro rozhodnute s vedomim, ze klucovejsim bude zapas s domacimi o den neskor.

Izrael, ako som uz spomenul, hral az posledny zapas v hracom dni (u domacich klasika) a nielenze srdcervuco prehral po tom, co v zavere neskutocne stiahol manko na supera, ale vdaka tomu musel hrat aj OT. Dnesny zapas k tomu zacina skor nez ten vcerajsi, takze na regeneraciu bolo len minimum casu + je to 5.zapas v 7 dnoch.

///

V druhom zapase takisto uz nepojde o nic a da sa skusit nieco na bojovny tim Islandu. Finom je jedno, ako zapas skonci, v skupine maju po vyhre Slovinska nad FRA istotu, ze obsadia 2.miesto bez ohladu na dnesne stretnutie. Island bez vyhry davno bez sance na cokolvek ohladom postupu, avsak radi by sa urcite rozlucili s ME s vyhrou, prip. aspon slusnym predstavenim. Fini zaroven mali a maju dost problemov so zraneniami hracov - Markkanen mal svoje problemy, potom sa k nemu pridali Koivisto/Wilson. Ani u jedneho sa nejedna/lo o nic vazne, napriek tomu je to pre trener Wittmana a kolektiv pomerne jasna sprava, ze dnes by malo byt prioritou posetrit hracov a eliminovat moznost dalsich zraneni.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2017, 11:03 Předmět: MotoGP
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Voda a Lorenzo? To veru nie su kamarati a pre nas je to vzdy moment, kde treba zbystrit pozornost na maximum. Lorenzo sa da zahrat s kymkolvek, rozdiel je len v tom, ze niekde jednoducho nemame kurz, niekde ho naopak dostaneme.

Zahadou je, preco ma Zarco take zle meno ako jazdec na vode. Stalo sa to uz naposledy a vidim to znova - Petrucci masivne dropy, ok, pochopitelne, Crutchlow, ok, povedzme, ale nemyslim si, ze by Zarco bol o 2 triedy horsi nez elitni zavodnici na vode.

Velmi rad by som ho zahral aj s takym Abrahamom/Bazom a podobnou sortou zavodnikov, ale to je uz o velkej nahode, ze to niekto vypise (keby vyhral vcera Lorenzo kvalifikaciu, tych dvojic by bolo nesporne viac a kurzy o nieco lepsie, takze treba brat veci take, ake su).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy