Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
udokod - cena TIPSMS 1 kredit
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.05.2017, 12:15 Předmět: MS 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Dánum o nic nejde. Itálie potřebuje vyhrát

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Kanada takhle vysoký handicap překonala jenom proti Slovinsku a Bělorusku. Norové jsou silnější, proto by to tak jednoznačné být nemuselo. Norsko dostalo v 5 zápasech jenom 10 gólů a to ještě dva v prodloužení, takže nečekám žádnou přestřelku.

Nesprávne zadaný tip.
Tady už o nic nejde. Oběma týmum je vlastní spíš útok než obrana, proto by góly padat měly
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.05.2017, 8:32 Předmět: MS 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 18.05.2017, 10:10 Předmět: MS 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Útočná síla Rusů je obrovská. V první pětce kanadského bodování mají tři hráče, efektivitu střelby přes 15 %, daleko před ostatními (my máme 10,04), využití přesilovek 54,17 % (3. ČR 31,82 %). Proto nevěřim, že je udržíme na málo gólech, byť je naše obrana velmi dobrá. My se zatím v útoku hledáme, a to hlavně hráči, od kterých se góly čekaly. Navíc Rusové mají i nejlepší brankáře s úspěšností 94,94 % (2. Kanada 92,65 %, 11. ČR 89,60 %). Přesto si myslim, že jsou pro nás Rusové lepší soupeř než USA a asi i Švédsko. Zahrát na ně umíme, motivace bude velká a myslim, že to bude vyrovnaný zápas. Jestli chceme vyhrát, musíme jednoznačně dávat góly. Američani ukázali, jak by to šlo. Bruslařsky jsme sice horší než USA, takže to nebude takovej fofr. Ale jestli budeme zalezlí a nebude útočit, tak nás sfouknou, proto to vidim na 6 a víc gólů.

Nesprávne zadaný tip.
Němci nemaji čim Kanadu překvapit. Bruslařsky i kombinačně jsou horší. Hodně týmů přehrávali důrazem a tvrdostí, ale v tom se jim Kanada v pohodě vyrovná. Nedivil bych se, kdyby dneska vyšli uplně naprázdno. Kanada do toho pujde naplno, ale že by Němcum nasypala nějakej ranec, si nemyslim. Němci hrajou doma a nebudou to flákat ani za rozhodnutýho stavu, to ostatně ani nemaji v povaze.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 20.05.2017, 10:50 Předmět: MS 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 21.05.2017, 8:24 Předmět: MS 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Dneska je to už desátý zápas na mistrovství, druhý ve dvou dnech, konec sezony a únava se kumuluje. Obvykle to odnáší obrana. Ta totiž vyžaduje soustředění celých 60 minut a hráči se do ní musí nutit. Útočit chce každý, navíc je to pár akcí za zápas a ne souvislá činnost. S únavou logicky klesá soustředění a přichází chyby v defenzivě. Sílu Kanady neni třeba řešit. Švédi mají výborný tým, skupinu měli takovou všelijakou, ale v play off přeladili na vyšší stupeň. Švýcarům dali 3 góly v základní hrací době, což nedokázala Kanada, Finsko ani my. Včerejší zápas s Finskem zvládli s přehledem. I přesto, že jde o finále, góly by padat mohly. Mimochodem hranice na počet gólů v kanadských zápasech je vypsaná nejníž za celý turnaj (5 s kurzem přes dva), což se mi zdá s podivem, když hrajou proti Śvédsku, které góly dává poměrně lehce.

Tohle mistrovství se mi nepovedlo. Obvykle mívám lepší čísla na kratších turnajích s většími rozdíly mezi týmy, ale tentokrát jsem to nedokázal přeprat. Někdy se stane, že přijde smolná série, kdy tipy nevychází jenom shodou náhod, ale tady si myslim, že to bylo tak nějak v průměru. Když jsem zpětně koukal na všechny tipy, našel jsem asi 3 zápasy, které byly vzhledem k průběhu uplně mimo, jinak si myslim, že to smysl mělo. Přesto je z toho víceméně nula bez ohledu na poslední tip.

V součtu s baráží a play off extraligy byl konec sezóny negativní. Teď si dám několik měsíců pauzu a snad se to do podzimu zase srovná.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.09.2017, 8:55 Předmět: 1. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska začíná nová sezóna, vlákno mi tu zůstalo, takže se pokusim pokračovat v přidávání tipů. Ligu Mistrů jsem vynechal, tam je moc týmů a je těžší získat přehled, aby měl člověk šanci bookmakery přeprat. Jinak zůstává všechno při starym. Vklady budou většinou 5 jednotek, výjimečně 3 nebo 7. Dávám v drtivý většině kurzy z pinnacle, který sám sázim.

Nesprávne zadaný tip.
Oba týmy by měly být rozehrané z LM, kde jim to celkem padalo. Ve vzájemném souboji se mi pro over víc líbí tohle uspořádání, kdy se hraje v Brně.

Nesprávne zadaný tip.
Oba týmy na mě působí ofenzivněji než loni, slabší v obraně a silnější v útoku. Do útoku Plzně přišli Straka, Mertl a Gulaš. K tomu mají 2 velmi mladý brankáře prakticky bez zkušenosti z extraligy a Hyláka, který se tam nikdy pořádně neprosadil. Litvínov v bráně vyměnil Januse za Kantora, k němu zůstává Petrásek, ale tady bych slabinu neviděl. Horší to bude s obranou, zůstali jen velmi mladý kluci, hráči jako Kubát nebo Pilař, kteří jsou platný spíš dopředu, ale při hře dozadu nejsou zrovna vzorem spolehlivosti a Sorvik s Dietzem. V útoku přibyl Kanaďan Nicholls. Over 5 s kurzem přes 2 je v tomhle uspořádání myslim fajn.

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Vybavil se mi zápas prvního kola v poslední sezóně, kdy Jihlava hrála extraligu, protože to bylo v televizi. Jihlava tenkrát porazila Litvínov posílený hráči z NHL 1:0 gólem hned ze začátku. Nadšení domácích a nerozehranost hostů tenkrát stačili na výhru i přes nepoměr v kvalitě. Myslim, že tenhle efekt by se mohl dostavit i dneska. Jihlava sice neměla moc dobrý výsledky v přípravě, ale tam o tolik nešlo. Navíc MB není kdovíjak kvalitní tým. Všechny ty změny na mě působí všelijak a mam pocit, že to letos bude v play off bez Boleslavi. Proto vidim pro domácí dneska reálnou šanci na body za předpokladu, že zápas dokážou slušně odbránit.

Nesprávne zadaný tip.
Takhle vysoký kurz na domácí by znamenal, že hraje tým z konce tabulky s favoritem na titul a ani jedno se mi nezdá být úplně pravda. Pardubky měly velmi dobrou přípravu, horší než loni to už snad být nemůže a Sparta pro mě není tým, který by měl stabilně vyhrávat na hřištích týmů ze středu tabulky. Favorit asi bude, ale ne tolik.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 10.09.2017, 9:06 Předmět: 2.kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Podobná sázka už mi několikrát nevyšla, ale dneska to zkusim znovu. Jihlava byla v baráži i v pátek proti MB většinou horšim týmem. Těžila ale z vysoké produktivity. Dneska potká o třídu lepšího soupeře a šancí bude mít myslim minimum. Úspěchem by tak byl i jeden vstřelený gól. Sparta v Pardubicích předvedla docela defenzivní představení, ale body to přineslo. Nevim jestli to byl nějaký směr, kterým se chce ubírat nebo reakce na soupeře, ale pro dnešek to nějaké přestřelce taky nenahrává. Ať počítám, jak chci, v součtu mi 6 gólů připadá celkem nepravděpodobných, proto dávám under.

Nesprávne zadaný tip.
Mountfield pod Sýkorou nikdy nepředváděl žádnou ofenzivní krasojízdu, ale uměl využívat šance, což neslo úspěchy. Na začátku sezóny se ale hradecká produktivita zasekla, výsledkem čehož byla ostuda s britským soupeřem v LM i nula v Liberci. Brno doma a venku hraje dost odlišně, zvlášť proti silnějším soupeřům. Čekám od Komety hodně urputný hokej s dobrou obranou, což Hradec nerad. Dneska bych to proto viděl na míň než 5 gólů.

Nesprávne zadaný tip.
Tady neni o čem, dva defenzivní týmy, kde i hranice 4,5 s danym kurzem může mít hodnotu.

Nesprávne zadaný tip.
Tohle hraju vzhledem k handicapu a kurzu za míň. Psal jsem, že Litvínov bude mít horší obranu než loni. Zápas v Plzni byl ještě horší, než jsem čekal. Plzeň by, narozdíl od Liberce, měla jako soupeř Litvínovu sedět. Přesto byl výsledek 5:1 a Litvínov nabídnul Plzni velký množství přečíslení. Jestli bude litvínovská obrana propadat jako v pátek, nemaji domácí šanci na body. Liberec moc gólů nedostává a při hře na brejky je jeden z nejlepších.

Nesprávne zadaný tip.
Chomutov dal v minulym kole 4 góly Olomouci, což se počítá. MB hrála 3:3 v Jihlavě. Dneska čekám góly na obou stranách a over v součtu.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.09.2017, 13:35 Předmět: 3. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Tři podobný zápasy. Vždycky proti sobě hrajou pro mě srovnatelný týmy a podle kurzů je favorit hostující tým, což by tak být nemuselo.

Chomutov má dvě výhry, jenže proti Olomouci a MB, což není moc vypovídající. Pardubice oproti loňsku vypadaji opravdu líp, prohrály těsně se Spartou a vyhrály ve Zlíně. Já bych čekal oba týmy někde na místech pro předkolo play off. Chomutov je o prsa lepší, ale aby byl favorit venku, to asi ne.

Sparta lepší než Vítkovice je, jenže se mi její hra nelíbí. Má sice šest bodů, vyhrála v Pardubkách 3:2 a pak se trápila s Jihlavou, kdy ji vysvobodily až takový dvě pološance, ze kterých to překlopila z 1:2 na 3:2. Při vší úctě k Dukle, která zahrála na její poměry velmi sympaticky, takhle by to vypadat nemělo. Vítkovice se mi dlouhodobě líbí. Práce trenéra je tam vidět a sezónu od sezóny se zlepšujou. Mají sice výpadky, ale proti silnějším týmům hrajou paradoxně líp. Po špatnym startu vyhrály v Olomouci a dneska budou sahat po výhře.

Litvínov s Hradcem je pro mě největší úlet a hraju to za víc. Hradec pokračuje v trápení a nic nepředvedl ani proti Brnu. Čekal jsem, co ukáže Litvínov proti Liberci a byla to taková litvínovská klasika. Venku odkouzanej zápas bez nějakýho viditelnýho nasazení a doma diametrálně jinak. Litvínov vyhrál díky bojovnosti a nasazení, který Liberec neunesl. V první třetině, kdy byl vylučovanější Litvínov a bylo k vidění i několik potyček, byl Liberec lepší (17 střel), jenže nedal gól. Pak se to otočilo, Liberec nezvládal hru do těla, fauloval (měl 14 menších trestů) a zápas prohrál v přesilovkách. Pokud předvede Litvínov něco podobnýho, Hradec by měl porazit. Což o to, Litvínov je někdy jako den a noc a dokáže prohrát i s Olomoucí, ale za ten kurz to dneska stojí. Hradec je na tom hůř psychicky a v Litvínově mu to obvykle moc nejde.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.09.2017, 9:27 Předmět: 4.kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Tohle derby je vždycky trochu zrádný a často vyhrává outsider. Třinec se obvykle prezentuje hodně defenzivní hrou, ale když ho k tomu dotlačí soupeř, dokáže hrát i nahoru dolu. Vítkovice ten potenciál podle mě mají, šestka Spartě se nedává každý den a tak můžou jít do zápasu v pohodě.

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Hradec pořád tápe. On se samozřejmě dřív nebo pozdějc chytne, tým má kvalitní, ale los mu moc nenahrává. V Litvínově předvedl výkon, jaký asi uvidíme i dneska. Bude hrát poctivě dozadu, bojovat a doufat, že mu tam něco spadne. Ostatně hrát ofenzivní hokej proti Plzni by znamenalo sebevraždu. Poslední zápas Hradec dobře odbránil, ale v útoku neměl prakticky nic. Plzeň je v laufu, nový hráči dávaji góly a naposledy to odnesla Olomouc desítkou. V Třinci ale Plzeň prohrála 1:5 a i když nehrála vyloženě blbě, je vidět rozdíl mezi tim hrát doma a venku. Pokud se Hradec rychle nedostane do nějaký ztráty, hru neotevře a moc gólů neuvidíme. A při současnym rozpoložení obou týmů si nemyslim, že by byli domácí tak velkym favoritem.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 17.09.2017, 10:18 Předmět: 5.kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 21.09.2017, 9:16 Předmět: předehrávka 6. kola
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Kurz stoupnul, takže jdu do toho. Třinec má celkem overy a undery tak půl na půl (doma 5:2 a 3:2). Liberec kromě zápasu se Zlínem (3:2) všechno under 4,5. Venku navíc ještě nedal gól (0:3, 0:2). Liberci vázne produktivita a dneska hru moc otvírat nebude. Poslední vzájemný zápas skončil 3:4 po divoké první třetině, ale předchozí 4 nabídly všechny pouze 3 góly. Šance na under 4,5 vidim víc než na 50 %, proto hraju.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.09.2017, 7:51 Předmět: 6. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Litvínov má ze Zlína už asi 20 let blok a nedokáže tam vyhrávat. Většinou se k tomu ani nepřiblíží. Bez ohledu na formu nebo tabulkový postavení to vypadá vždycky podobně. Ustrašený výkon a špatná produktivita i v těch pár šancích. Zlín je na tom opačně, proti Litvínovu mu to vždycky padá, hraje sebevědomě a sbírá body. Kdysi z toho byla nějaká rekordní série, pak tam Litvínov párkrát vyhrál včetně několika zápasů play off, ale pak to začlo na novo. Poslední výhra Litvínova ve Zlíně je z 24. ledna 2010. Gól dal Lukeš, ale to je tak poslední, co může bejt podobný. V tý době se jinak jmenovaly oba kluby i celá liga, čili už je to hodně fousatá událost. Rulík navíc přiznal, že jim zápasy po pauzách nejdou, což se ukázalo už i letos. Prohra v prvnim kole, pak dva dobrý zápasy, odloženej zápas a v dalšim kole zmar proti Olomouci. Teď zápas po 5 dnech. Hodnotu maji všechny tipy na Zlín včetně handicapů.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 29.09.2017, 9:49 Předmět: 8. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Tohle je nesmysl. Zlín vyhrál poslední dva zápasy, jeden gólem v poslední minutě, druhej venku, což mu psychicky hodně pomůže. Hradec naopak ztratil domácí zápas se Spartou. Navíc Mountfield za dobu, co je v Hradci, vyhrál ve Zlíně jenom 2x. A to ještě jednou v play off, který stejně nakonec prohrál 2:4 a podruhý až v prodloužení, přičemž obě tyhle výhry jsou ze sezóny 2013/14. Vzájemný zápasy jsou tedy jasně na straně domácích.

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy