Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - říjen 2017 (+29,24 unitů ... Yield +25,76 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.09.2017, 18:16 Předmět: Dexter blog - říjen 2017 (+29,24 unitů ... Yield +25,76 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - říjen 2017

Naposledy upravil propitak dne 1.11.2017, 7:22, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.10.2017, 18:00 Předmět: zimní období
Pište tipy na sázení
Citovat

Jelikož se nám pomalu přehoupla letní sezony do zimní, tak Vás chci seznámit s tím, co můžete v následujících měsících na tomto blogu čekat.
S koncem léta skončila například moje oblíbená atletika, ale brzy nám začne sezona zimních sportů, na niž se letos zaměřím o to víc, protože jejím vrcholem je olympiáda. Nechci se moc chlubit, ale v posledních letech patří právě olympiády (ať už letní či zimní) k mým nejúspěšnějším sázkařským obdobím. Po celou sezonu budu hodně sledovat alpské i klasické lyžování, stejně jako biatlon. A budu doufat, že občas sázkovky vypíšou i nějaký menšinový sport jako třeba rychlobruslení nebo krasobruslení.
Kdo mě sleduje déle, tak už ví, že se poměrně dost věnuju basketbalu, a to především ženskému. A občas se určitě objeví i nějaké tipy z fotbalu a hokeje, i když tam si poslední dobou už dost vybírám jen ty pro mě nejzajímavější. Je možné, že zabrousím i do něčeho méně tradičního, ale budu se raději krotit, protože "méně je někdy více".
Doufám, že budete s blogem spokojeni a že se nám společně podaří sázkovky trochu pumpnout. Wink
Jinak uvítám jakékoliv připomínky či Vaše přání formou soukromých zpráv.
Díky za přízeň a good luck!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.10.2017, 13:33 Předmět: basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Santa Adria je nováček, ale před sezonou postavil poměrně slušný kádr. Na rozehrávce má Američanku Riley se zkušenostmi z WNBA, pod košem vycházející českou hvězdu Julii Reisingerovou a podobně talentovanou Coulibaly z Mali, na křídle členku širšího kádru španělské repre Belen Arrojo. V prvním kole vyhrály na palubovce Gerniky 80:73.
Gipuzkoa podle mě nemá lepší kádr, v prvním kole se dost trápila s Cadi La Seu (72:68), které je letos celkem oslabené.
V tomto utkání vidím jako mírného favorita domácí tým, takže kurz vysoko přes 2 určitě beru.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.10.2017, 9:15 Předmět: basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se za takovej guláš, ale snažil jsem se vybrat v dané chvíli nejzajímavější kurzy z basketbalových ženských soutěží, kde ještě nemají bookies v úvodu sezony sílu jednotlivých týmů úplně zmapovanou. Bohužel řada kurzů rychle klesla, než jsem je stihl sem dát, a proto jsem je musel vynechat, protože už byly pod hranicí value.

Česká liga
Tady jsem vybral asi jediný zápas, který se vůbec dá vsadit. Ostatní jsou tutovky s pidi kurzy a v zápase Ostravy s Kralovými Vary se může stát cokoliv, protože asi nikdo netuší, jak zapadnou a jakou kvalitu budou mít dvě nové zahraniční posily domácích.
Žabiny mají perspektivní tým, který se bude nadále zlepšovat, ale přece jen Nymburk má v kádru zkušené zahraniční hráčky, které jsou o level výš. Hlavně pod košem budou dvoumetrová Ukrajinka Khomechuk společně s belgickou reprezentantkou Linskens prakticky nebranitelné. A k tomu tam je loni nejlepší střelkyně soutěže Vaughn a zkušená běloruská rozehrávačka Tarasava. To už je slušná kvalita!

Turecká liga
Tady byl největší hit zápas AGU s Bornovou, která má finanční potíže a krátce před sezonou rozprodala to lepší ze svého kádru. Jenže původní kurz cca 1,5 klesl během pár minut až na 1,12. Nicméně pokud někdo hraje takové pidikurzy, tak asi můžu doporučit, protože by to měla být jednoznačná záležitost. Stejně jako domácí výhry nabitých euroligových týmů Galatasaray, fenerbahce a Yakin Dogu.
Já jsem si vybral domácí duel Samsunu s Istanbul University. Domácí mají slušný kádr s Američankami White, Murphy a Warley nebo lotyšskou pivotkou Putninou a navíc i kvalitními tureckými basketbalistkami - účastnicí olympiády i MS Dalgalar a rozehrávačkou Yavuz, která byla loni oporou právě hostujícího celku (stejně jako White a Putnina!). Ten nemá v kádru takovou kvalitu, domácí hráčky jsou většinou dorostneckého věku a cizinky Ibekwe, Gardner, Vanloo a Pop jsou na tureckou ligu spíš podprůměr.
Druhý duel do akovky jsem vybral výhru Hataye, který má nedávné euroligové zkušenosti a velice slušný kádr s Američankou Paris, Běloruskou Snytsinou nebo tireckou hvězdou Caglar. Letos navíc výrazně posílil na rozehrávce, když přišla skvělá Australanka Mitchell a Belgičanka Ben Abdelkader. Naopak u domácích mám pocit, že kádr lepí na poslední chvíli a spíš čekali, co na trhu zbude. Domácí hráčky jsou podprůměr a výčet cizinek je zatím také dost skromný. Jen Američanka Snow se dá označit za hvězdu, Slovenka Vyňuchalová a Francouzka Bouthors jsou v rámci nabité turecké ligy slabota.

Francouzská liga
Tady mi přijde dost zajímavý kurz na Carolo Flammes. Loňský semifinalista play-off a druhý tým základní části by měl být vysoko i letos, i když trochu obměnil kádr. Tým ale opět potáhne skvělá rozehrávačka Bouderra i další francouzská reprezentantka Minte, zajímavými posilami jsou Brazilka Clarissa nebo Švédka Loyd. Tým Nice skončil loni devátý a i když přivedl zajímavé posily (Robert, K.Cooper, A.Brown), pořád je vidím maximálně na střed tabulky.
Právě s Nice vyhrál v minulém kole Basket Landes, který vypadá podle kádru hodně silně - na rozehrávce legenda Dumerc, na křídlech Španělka Casas a Srbka Skoric, pod košem Kanaďanka Ayim a Američanka Bravard. To by mělo na nováčka Roche stačit. Ten zatím marně čeká na prrvní výhru, prohrál s Nantes i Mondeville, přitom oba tyto celky patří spíš do spodní poloviny tabulky.
Jako poslední jsem si přihodil do akovky výhru Lyonu, který letos hodně posílil (Američanka Peters, Australanka Allen, exreprezentantky Tanqueray a Salagnac) a podle mě bude atakovat medailové příčky. Loni sedmé Nantes naopak bude rádo, pokud dokáže zopakovat loňské postavení.

Polská liga
Zaujal mě vysoký kurz na Bydhošť, která zatím třikrát naprosto hladce vyhrála, proti Polkowicím. které už prohráli s Lublinem i Gorzowem. Polkowice se loni trápily a přes léto totálně překopaly kádr, takže jim bude myslím nějaký pátek trvat než se trochu sehrají. A Bydhošť je doma hodně silná!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.10.2017, 13:41 Předmět: kometa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kurzy klesají... U tuzemských mi už nevzali původních 1,9, momentálně má nejvíc Sazka 1,86. Ze zahraničních Unibet a Marathonbet 1,9, podle mě vše přes 1,7 dobrý!
Podle mých informací letí Kometa do Švédska jen s osmi hráči áčka - ve výpravě nebudou opory jako Čiliak, Němec, Krejčík, Erat, Zaťovič, Vincour a spol. Zbytek budou kluci z juniorky a mladíci, kteří jsou na střídavý start v Třebíči.
Samozřejmě nevím, jak zápas vezme Malmö. Ale přece jen doma by to tak vypustit nemuseli a mohli by zabojovat o první místo ve skupině, které by mělo teoreticky přinést lepšího soupeře pro play-off. které si oba soupeři zajistili už před tímto duelem. Kometa v plné síle vyhrála doma až po velkém boji a prodloužení, venku s "béčkem" by to uhrát neměla...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.10.2017, 9:53 Předmět: hokej lm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Je to podobný případ jako včera Kometa. Také Liberec se na poslední zápas ve skupině tak trochu vyflákl, protože má postup do osmifinále jistý. Raději bude šetřit své opory na těžký páteční extraligový duel v Plzni. V brance nahradí Willa náhradník Stezka, v poli nastoupí nezkušení mladíci jako Husa, Chrtek, Král, Psota nebo Jeník. Myslím, že tohle spekulování je tak trochu česká specialita, předpokládám, že Davos postaví víceméně normální sestavu, zvlášť když hraje ligu až v sobotu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.10.2017, 10:27 Předmět: Euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnes začíná ženská Euroliga a zdá se mi, že některé kurzy na papírové favority jsou až moc jednoznačné. Proto jsem si vybral (s jednou výjimkou) handicapové sázky na outsidery.

Francouzské Lille (Villeneuve d´Asque) loni vyhrálo domácí titul, jenže v létě odešly hlavní opory - francouzské reprezentantky Ayayi a Epoupa, především pak ukrajinská ostrostřelkyně Iagupova. Za ni přišla Britka Leedham, ale ta ji při vší úctě nemůže ani zdaleka nahradit. Bez ní nebude Lille v ofenzivě tak nebezpečné, navíc francouzské týmy se tradičně vyznačují především kvalitní obranou, takže skóre by nemuselo být příliš vysoké. Myslím, že Polkowice by mohly uhrát slušný výsledek, přestože se jim v polské lize zatím moc nedaří. Je to trochu záhada, protože kádr je hodně silný. Jsou v něm Američanky Plaisance, Holmes a Clark, výborná Řekyně Spanou nebo lotyšská rozehrávačka Babkina, která si vzala kouče Dikeoulakose, jenž loni přivedl Fenerbahce až do finále Euroligy a letos by měl pozvednout Polkowice. Nevím, co bylo zatím špatně, ale s touhle sestavou by Polkowice mohly ve Francii klidně i vyhrát.

Turecké Fenerbahce trochu obměnilo (a omladilo) kádr, ale pořád bude hodně silné. Každopádně na začátku sezony by ještě mohla trochu skřípat souhra. Výhra je velmi pravděpodobná, ale přece jen porazit třetí nejlepší ruský celek víc než o 22 bodů mi přijde trochu moc.

Turecká liga je čím dál lepší a všichni tři její zástupci v Eurolize klidně mohou usilovat o Final Four. Galatasaray je sice na papíře asi nejslabší, ale výborná srbká trenérka Maljkovič má k dispozici také silný kádr, který v létě posílily Američanka Quigley, Litevka Petronyte nebo Černohorka Dubljevič. Domácí Šoproň letos určitě nebude takovým outsiderem jako loni, protože získala také zajímavé posily (Milovanovič, Langhorne, Salvadores), ale nemyslím si, že by měla doma Galatasaray nějak přejet. pro mě je to naprosto otevřený zápas.

Také vítězství USK je bráno až jako moc velká samozřejmost. Přitom odešly hlavní opory Palau, Petrovič a Vaughn, přičemž největší posila Bonner po letním porodu teprve začíná s tréninkem. Bourges po loňské nevydařené sezoně totálně překopalo kádr a jsem přesvědčený, že letos budou lepší.

Hodně změn udělal i další francouzský celek z Montpellier. A také bych řekl, že spíš k lepšímu - přišly například Američanka Hurt, Italka Sottana nebo zkušená polská pivotka Kobryn. Menším handicapem před dnešním zápasem jsou zranění Lardy a Sacko, ale to jsou hráčky, které podle mě lze nahradit. Je pravda, že Salamanca bude mít možnost větší rotace hráček, ale to ještě neznamená, že to bude jednoznačný zápas. Zvlášť když kádr domácích v létě opustily důležité hráčky jako Milovanovič či Beard.

Jediný tip na favorita je výhra Kursku. Loňský vítěz soutěže udržel všechny opory a navíc ještě přivedl skvělou Srbku Petrovič z USK. Je vidět, že cestu za obhajobou myslí naprosto vážně, coz naznačil už poměrně suverenní výhrou v Supercupu s tureckým Yakin Dogu. Belgický Castors Braine je naopak outsiderem soutěže. Pokud domácí celek nic nepodcení, tak to může být taky pořádná kláda!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.10.2017, 15:57 Předmět: Eurocup basketball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Podobně jako u Euroligy sázím i u Eurocupu na outsidery s handicapem. Bohužel u Eurocupu vypsala handicapy z českých sázkovek jediná - Maxitip. Využít se dají samozřejmě zahraniční - např. Marathonbet nebo Bet365.

Královo Pole má silného soupeře - mistra Německa z Wasserburgu. Favoritem jsou hosté, ale kurz mi přijde přehnaný. Myslím, že doma by mohly Brňanky soupeře potrápit, zvlášť když mají velkou podkošovou sílu v podobě veteránek Burgrové se Šujanovou a mladé Slovenky Remenárové, která může hrát i na křídle.

Italská Ragusa hrála podle mě loni trochu pod svoje možnosti, i proto asi obměnila cizinky. Zůstala jen výborná naturalizovaná Španělka Ndour, kterou letos doplňují dvě Američanky - Hamby (San Antonio Stars) a Kuster, kterou dobře znají v Nymburku. Když k tomu přičteme stabilní italské reprezentantky Gorini, Consolini a Formicu, tak máme velmi dobrý základ týmu, který by mohl potrápit Maďarky, které nepřešly v kvalifikaci o Euroligu přes francouzský Montpellier.

Přehnaný kurz mi přijde i na švédskou Umeu proti Spartaku. Ten má přece jen ve svých řadách např. veteránku Osipovu, Američanku Simmons, Chorvatku Dojkič nebo řadu ruských mládežnických reprezentantek, z nichž některé už nakoukly už do áčka. Osobně bych se ani nedivil tomu, kdyby ve Švédku vyhrály a na to už je hodně pěkný kurz...

Maďarský Györ hrál loni Euroligu, ale lepší kádr má paradoxně letos. Velkou sílu mají pod košem, kde je reprezentantka Krivačevič a Američanka Goree, skvělé výkony po přestupu zatím podává kanadská rozehrávačka Fields. Hainaut je spíš průměrný francouzský celek, který v lize celkem jednozančně prohrál se Charleville i s Lille. Pokud vůbec porazí Györ, tak myslím, že jen těsně.

Možná ještě slabší než Hainaut je Nantes, pro mě jen slabší průměr francouzské ligy. I přesto, že o víkendu překvapily na palubovce Lyonu. To jim tam ale neskutečně padaly trojky, což jen těžko zopakují. Belgický Namur vůbec nemá špatný tým, jsou v něm třeba Američanky Williams a Day, španělská rozehrávačka Ortiz nebo belgické reprezentantky Hendrickx a H.Mestdagh. Myslím, že by mohly udržet jednocifernou prohru.

Ve španělském souboji je sice favoritem předloni euroligová Girona, ale ta by letos mohla být o něco slabší než v posledních sezonách. O víkendu prohrála v Salamance hladce 53:76. Je znát, že v létě odešly hlavní opory Ibekwe, Rodriguez, Spanou a Peters. Loni třetí tým dlouhodobé části Gernika nezahájila letošní ročník nejlépe (1:2ú, ale posiluje tým za pochodu. K Američankám Alston a Sutherland přibyla v minulém týdnu jejich krajanka Devaughn a také Ruska Bas (za svobodna Kuzina), s jejichž přispěním by dnes měly domácí sehrát s Gironou vyrovnanou partii.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.10.2017, 18:21 Předmět: basket women italy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Oba týmy se loni utkaly ve čtvrtfinále play-off a Ragusa vyhrála 2:0 na zápasy. Přitom letos má podle mě Ragusa ještě silnější tým. Zůstala naturalizovaná Španělka Ndour (původem ze Senegalu), která roste ve špičkovou pivotku, přišla její americká spoluhráčka ze San Antonia ve WNBA - Hamby a taky další Američanka Kuster, která v minulosti působila i v Nymburce. To je velmi kvalitní trojice cizinek, které doplňují stabilní italské reprezentantky Gorini, Consolini a Formica. Ragusa naznačila svoje kvality ve středu, kdy v Eurocupu rozmetala maďarský Szekszárd na jeho palubovce 74:56.
San Martino udělalo přes léto minimální změny, jen Litevku Sulciuté nahradila Slovenka Oroszová, což je spíš mírné oslabení. V dosavadních dvou zápasech italské ligy nevypadal tým nijak přesvědčivě - doma prohrál s Neapolí (která podle mě není silnější než Ragusa) 58:64 a ve Schiu jasně podlehl 62:83.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.10.2017, 9:55 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tento týden se mi daří mizerně, takže možná vydělají ti, kteří budou sázet proti mně... Confused Já ale musím dál věřit, že se to zlomí!

V turecké lize se mi líbí duel Besiktas-Samsun, kde má většina zahraničních sázkovek na hosty nižší kurz než T..... Besiktas bude letos asi patřit do spodní poloviny tabulky. Evidentně na tom nejsou finančně nejlíp, protože ani nenaplnily kvótu čtyř povolených cizinek. Jejich trio Wheeler, Mosby, Perovanovic je solidní, ale na tureckou ligu spíš slabší průměr. A domácí hráčky - to je celkem slabota. Ostatně Besiktas prohrával jeden zápas za druhým už v přípravě a ani soutěžní zápasy nebyly o moc lepší. V lize prohrál na palubovce Cukurovy o 9 bodů, v Eurocupu pak v Rize o 26!
Samsun se mi líbí víc. Má tři zkušené Američanky White, Murphy a Warley, k nim pak lotyšskou pivotku Putninu a dvě členky širšího kádru turecké repre - Dalgalar a Yavuz. To je slušná užší rotace! V prvním kole si s přehledem poradily s Istanbul Universitesi (84:72), které ve čtvrtek porazilo v Eurocupu silné AGÜ.

V ruské lize sázím proti nováčkovi z Kursku. Inventa je vlastně béčko Dynama a hrají v něm vesměs juniorky. Některé z nich jsou opravdu talentované, ale tak mladý a nezkušený tým podle mě nemůže konkurovat špičce. V té sice MBA úplně není, ale spíš těsně za ní - loni skončil na šestém místě. V kádru má ale zkušené basketbalistky jako jsou Sapova, Sytnyak, Gorbacheva, Leshovtseva nebo Nizamova, které by sy měly s velice mladým domácím celkem poradit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.10.2017, 11:52 Předmět: basket women poland
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Souboj dvou polských euroligových týmů podle mě nemá jasného favorita. Co se týče kádru, tak se mi víc líbí Polkowice, jenže asi to bude chtít nějaký čas, než se nové posily sehrají s týmem a než se projeví práce zkušeného řeckého kouče Dikeoulakose (loni dovedl Fenerbahce až do finále Euroligy). Každopádně kurz na domácí mi přijde přehnaný, a proto hodnotný.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.10.2017, 8:23 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Z počáteční nabídky na euroligové kolo mě nejvíc zaujaly vysoké kursy na Bourges, kterým moc nerozumím. Belgický Castors Braine podle mě nemá tak silný tým, jako když byl v Eurolize před pár lety s esy jako Iagupova nebo Wauters. Nebudou úplně špatné, ale podle mě nemají šanci na postup do play-off. Bourges se mi po letním okysličení kádru naopak celkem líbí a v prvním kole hodně trápilo USK. Pro mě jsou hosté mírným favoritem. Asi to bude vyrovnané, ale kurz je myslím neadekvátní. Doporučuji zkusit nějakou sázku na Bourges v handicapu.

Přiznám se, že ještě před víkendem bych do sázky na Fenerbahce asi nešel, ale to, co předvedlo Schio v italské lize proti Benátkám, byla hodně velká slabota. Po návratu z WNBA má do jarní formy hodně daleko mladičká hvězda Zandalasini, tým si zatím úplně nezvykl na změnu ústřední rozehrávačky po odchody zkušené Sottany, kterou nahradila Dotto. Ostatní sázkovky věží loňskému finalistovi Fenerbahce mnohem víc, kurz u Tipáče mi přijde hodnotný.

Poslední akovka sází na favority. Salamanca sice převálcovala Montpellier, ale Jekatěrinburg je soupeř z jiného soudku. Pokud se hvězdám jako Taurasi, Griner, Torrens, Meesseman a spol. bude chtít hrát, tak si musí výhru pohlídat.
Loňský vítěz Eurocupu Yakin Dogu je černým koněm soutěže. Po ruských velkoklubech Jekatěrinburgu a Kursku má asi nejkvalitnější kádr a myslím, že zápas v Montpellier by měl zvládnout. Podle mě není horší než Salamanca, která doma Montpellier rozsekala.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.10.2017, 11:08 Předmět: euroleague basket women II
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

USK sice prošlo výměnou kádru, ale pořád tam je vysoká kvalita a trenérka Hejková je také zárukou dobrých výsledků. Galatasaray v prvním kole prohrál překvapivě vysoko v Šoproni, proto si nemyslím, že by měl nějak výrazně smést v mých očích kvalitnější USK. Očekávám vyrovnaný zápas.
Orenburg hodně trápil silné Fenerbahce na jeho palubovce, a to chyběly všechny tři Američanky Cannon, Jones a Bentley! Minimálně první dvě by měly být k dispozici proti Wisle, která určitě nemá zdaleka takovou kvalitu jako Fenerbahce.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.10.2017, 10:30 Předmět: Eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na Hatay a Gdyni bohužel trochu klesly, proto volím akovku.
Turecký Hatay hrál loni Euroligu a přitom má letos asi ještě kvalitnější kádr. Ten nedoznal velkých změn, ale velkou posilou je australská rozehrávačka Mitchell, která by měla být lepší než její krajanka Hurst. Proti rumunskému Sepsi jsou pro mě jasným favoritem a bral bych vše nad 1,3.
Ve druhém utkání jdu naopak proti tureckému týmu. Istanbul má o něco horší cizinky než loni a domácí hráčky jsou dost špatné. Polky z Gdyně jsou na vyšší úrovni a přes léto přišly navíc i výborné zahraniční posily. Zkušenou Černohorku Škerovič doplnily Američanky Copper a Jankoska, Lotyška Vitola a Litevka Aleksandravicius. To je slušná kvalita, která dohromady s výhodou domácího prostředí děla z Gdyně favorita.

Královo Pole vstoupilo do Eurocupu mizerně, když doma dostalo kartáč od Wasserburgu. Švýcarský Fribourg sice tak silný není, ale vedle švýcarských reprezentantek má Belgičanku Mayombo, Slovinku Trebec nebo Američanku Williams. V Eurocupu hrál už loni a nevedl si až tak špatně. Brňanky spoléhají na zkušené podkošové duo Burgrová - Šujanová, jenže na perimetru je to bída. Navíc se o víkendu zranila Slovenka Remenárová a problémy mají i Prokešová se Satoranskou.

Besiktas patří letos v turecké lize k outsiderům. Klub nemá moc peněz, a tak jako jeden z mála ani nevyužil kvótu čtyř povolených cizinek. Dobrá je Černohorka Perovanovič, Američanky Wheeler a Mosby nepatří k úplné špičce, domácí hráčky nic moc. To Olympiakos má v kádru největší domácí hvězdy včetně zkušených Maltsi, Kaltsidou, k tomu Američanky Macaulay a Anderson nebo Chorvatka Mazič. Olympiakos ukázal své kvality v prvním kole, kdy jasně přehrál polský Gorzow. Má rozhodně kvalitnější lavičku, a to by mohlo rozhodnout.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.10.2017, 11:24 Předmět: Eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Krasnojarsk sice v prvním kole vyhrál v Ružomberku, ale Košice jsou mnohem silnější. A dnes potřebují vyhrát, protože asi právě mezi těmito dvěma týmy se rozhodne o druhém postupovém místě za tureckým Mersinem. Krasnojarsk patří k průměru ruské ligy, o víkendu prohrál s letos zatím nevýrazným Spartakem, pro který to byla první výhra. Spoléhají na vysoký výškový průměr a na zkušenou Američanku Monroe, ale třeba v obraně je to celkem bída. Pokud je Košice udrží na uzdě pod košem (což by se hlavně díky Američance Peters, zkušené Jurčenkové a téměř dvoumetrové Litevce Sarauskaiteové mohlo podařit), pak na perimetru mají určitě vyšší kvalitu, kterou představují například Bálintová, veteránka Žirková nebo Američanka Morris.

Loni euroligový Györ letos vypadá dobře. O víkendu porazil v maďarské lize dokonce silnou Šoproň, která v Eurolize přehrála Galatasaray i Polkowice. Györ získala v létě skvělou posilu na rozehrávku, kterou je Kanaďanka Fields, dalšími tahouny jsou Američanka Goree a reprezentační pivotka Krivacevic. Francouzské Nantes naopak prožívá v posledních dnech trochu krizi. Nejprve v Eurcocupu na domácí palubovce podlehlo překvapivě vysoko belgickému Namuru 59:83 a o víkendu ve francouzské lize dostalo další kartáč od Bourges - 45:93. Pokud se nestane malý zázrak, tak by to nemělo stačit ani na Györ.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.10.2017, 7:49 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Městské derby v Adaně má pro mě jasného favorita v hostujícím Botasu. Sice má stejně jako domácí zatím v lize dvě porážky, ale mnohem důstojnější. Se silným euroligovým Yakin Dogu prohrál jen 48:51. Naopak ASKI v minulém kole prohrálo s Ormansporem vysoko 47:71.
Při pohledu na kádry vidím velký rozdíl. ASKI má na pozici cizinek solidní americkou pivtku Snow, Slovenku Vyňuchalovou a průměrnou Francouzku Bouthors. To je asi nejslabší cizinecká legie z celé turecké ligy! Botas má taky jen trojici cizinek, ale podle mě výrazně lepší - výborná americká pivotka Stokes, skvělá švédská rozehrávačka Eldebrink a talentovaná Běloruska Papova. Asi ještě větší rozdál je u tureckých hráček z užší rotace. Botás má naturalizovanou Američanku Nevlin, nebo členku širšího kádru reprezentace Emirtekin, zatímco ASKI tak kvalitní hráčky na soupisce rozhodně nemá.

Ve španělské lize sázím na dva celky z Eurocupu, jejichž kádry jsou kvalitnější a širší než u jejich soupeřů. Girona je dlouhodobá španělská dvojka za Salamankou a s jinými celky v lize prohrává opravdu jen zřídka. V týdnu rozdrtila silné francouzské Landes, které má určitě vyšší kvalitu než Araski.
Gernika měla slabší úvod sezony, ale pak koupila dodatečně výbornou ruskou pivotku Bas (za svobodna Kuzina) a Američanku Devaughn a jejich výkony pomalu stoupají. V minulém kole porazily Bembibre až po boji, ale doma by měly být silnější. A nováček Estudiantes, který je zatím bez výhry, je ideálním soupeřem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.10.2017, 11:10 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

USK není po odchodu opor jako Palau, Petrović nebo Vaughn tak silný jako v předchozích sezonách. Doma s Bourges měl problémy, na Galatasaray prohrál. Polkowice jsou podle výsledků z těchto soupeřů nejslabší, ale při pohledu na jejich kádr to už tak jednoznačné není. Přes léto hodně posílily a jelikož kádr dolaďovaly ještě za pochodu, jsou jejich výsledky zkreslené tím, že chyběla souhra. Ta se ale výrazně zlepšuje. V Eurolize prohrály s Lille i Šoproní velmi těsně, když většinu obou zápasů vedly, teď o víkendu vyhrály na palubovce loňského polského mistra Wroclawi o 9 bodů! Vedle řady polských reprezentantek mají v kádru kvalitní cizinky - Američanky Holmes a Clark, Britku Fagbenle, Lotyšku Babkinu, Řekyni Spanou a Chorvatku Sandrić. A na lavičce řeckého kouče Dikeoulakose, který loni přivedl Fenerbahce až do finále Euroligy. Tohle není tým, který by se přijel do Prahy jen zúčastnit...

Druhým podceňovaným týmem tohoto euroligového kola je italské Schio. Přitom před týdnem doma porazilo silné Fenerbahce přesvědčivě 62:49 a o víkendu v italské lize rozdrtilo Turín 93:48. Možná bookmakery i sázkaře ovlivnily zprávy o údajné marodce, ale pokud vím, tak se vážně zranila pouze pivotka Ress, což rozhodně není klíčová hráčka. Naopak se po návratu z WNBA začíná rozehrávat hvězda týmu Zandalasini.
Orenburg je určitě jasně nejslabší ze všech tří ruských euroligových zástupců, má podstatně slabší kádr než v předchozích sezonách. Na Fenerbahce prohrál (i když bez Američanek), v Krakově těsně vyhrál. Schio je rozhodně silnější než Wisla, navíc by domácím měla chybět běloruská Američanka Bentley. Osobně to vidím na vyrovnaný zápas, v němž může vyhrát kdokoliv.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.10.2017, 12:04 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Estudiantes je nováček, který zatím nevyhrál jediný zápas a podle mě má nejslabší kádr v celé španělské lize. Naopak Gipuzkoa je adept na první čtyřku a z dosavadních pěti zápasů má čtyři výhry. Estudiantes dostal v posledním kole od Gerniky o 50 bodů, doma předtím prohrál o 14 s Araski, které je podle mě slabší než Gipuzkoa. Ta oba své venkovní zápasy vyhrála shodně o 5 bodů se Sant Adriou a Zaragozou, což jsou lepší týmy než Estudiantes. Podle mě by to měla být jednoznačná záležitost pro hosty.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.10.2017, 7:59 Předmět: Soelden
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na startu lyžařské sezony je těžké předpovídat, jak na tom kdo je. Proto volím zatím jen nižší vklady na tipy, kde vidím hodnotu.
Slovenka Petra Vlhová šla už loni hodně nahoru díky spolupráci s italským trenérem Magonim. Stále více se věnuje kromě slalomu také obřáku. Loni v něm skončila celkově 11., konkrétně v Soeldenu dojela osmá. A letos sebevědomě vyhlašuje, že je na tom opět lépe než před rokem. Na startu v Soeldenu navíc chybí řada špičkových závodnic - Veith, Brem, Stuhec, Brignone. Gut se naonec překvapivě přihlásila po nedávné operaci kolena, se kterýám má údajně problémy i Drev. V prořídlém poli favoritek má podle mě Vlhová dobrou šanci na výborné umístění.

Američan Ted Ligety je specialista na obřák a před dvěma lety bylo téměř nemožné, aby vyhrál někdo jiný než on, Hirscher nebo Pinturault. Jenže pak přišly velké zdravotní problémy a poslední dva roky se Ligety trápil. Teď tvrdí, že je opět v plné síle a věří v další úspěchy. Už pětkrát vyhrál celkové pořadí SP v této disciplíně, má olympijské zlato a třikrát zvítězil na MS!!! Pokud je skutečně opět v Top formě, tak je jen málo lyžařů, kteří jsou schopni ho porazit. A jeden z nich - Raklušan Hirscher - na startu chybí...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.10.2017, 15:41 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z dnešní nabídky se mi líbí dva nižší kurzy, které jsem spojil do akovky. Nejlepší kurz má z českých sázkovek Maxitip, ostatní jsou jen o něco nižší. Dobrá je i Sazka, která má nejlepší kurzy na výhry včetně prodloužení.

Ragusa by měla letos útočit v italské lize na medaili. Sice už má dvě porážky, ale poslední zápasy naznačily zlepšení a především lepší souhru týmu s největšími letními posilami - Američankami Hamby a Kuster. Před týdnem porazila silnou Neapol o 14 bodů a v Eurocupu jasně přehrála všechny soupeře - Szekszárd, Barreiro i naposledy Nymburk.
Vigarano má sice v italské lize zatím také bilanci 2:2, ale mělo lepší los. Jinak je to spíš průměrný tým, kádr domácích je podle mě výrazně slabší. Loni oba vzájemné zápasy celkem pohodlně vyhrála Ragusa a myslím, že letos by se na tom nemělo nic změnit.

Ferrol byl loni v semifinále a letos si to může klidně zopakovat. Před týdnem dokonce šokoval výhrou na palubovce euroligové Salamanky! Moc si neodkážu představit, že by teď měli doma prohrát s průměrným Araski, které před týdnem naopak prohrálo s Gironou o 35!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy