Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
October 2017

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.10.2017, 16:59 Předmět: October 2017
Pište tipy na sázení
Citovat

...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.10.2017, 17:03 Předmět: Biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

https://sport.idnes.cz/gabriela-koukalova-ondrej-rybar-biatlon-f0v-/biatlon.aspx?c=A171004_171522_biatlon_par

Nejedna sa o prvy pesimisticky clanok a je vysoko pravdepodobne, ze ani posledny (toboz az pri chorobnej popularite dotycnej). Ten predchadzajuci ma zaujal, ale hovoril som si, ze do zaciatku sezony casu dost, ze mozno do Vianoc do nebude uplne ono, o to lepsiu bude mat druhu cast a z mensej unavy bude tazit v samotnom zavere.

Podobna logika, samozrejme, by mala sice fungovat aj nadalej, ale z hratelnej pozicie s vypadkom v treningu, tu mame dalsi, takmer mesacny, pseudo-vypadok s otaznikom, kedy a ci vobec, sa bude moct naplno zahryznut do treningoveho drilu.

Reci o tom, ze vsak je to vyborna strelkyna, prilis neobstoja, pretoze aj jej strelba ma znacne rezervy (az epicka pomalost) a snahy o jej zrychlenie narazali na zhorsenie presnosti, co viedla trenerov/ju samotnu k navratu k zauzivanej pomalosti/"trpezlivosti". V neposlednom rade, zavodnik moze byt pomalsi, avsak nesmie byt pomaly - stale je biatlon predovsetkym o behu, pretoze ako ja rad tvrdim, strielat vedia vsetci (skvele, lepsie, horsie ...), ale rychlo bezat vie len par vyvolenych, pricom zaroven plati, ze kto ma skvely beh, ma ho skvely pocas celej sezony (kariery), kto ma skvelu strelbu, ten ma sice vyhodu, avsak tato vyhoda moze byt lahko potlacena podmienkami.

Nie je nahoda, ze zacinaju byt uspesni rychli bezci s rychlou strelbou s nestabilnou variacnou presnostou (Julian Eberhard), ktori ziskavaju sekundy na vsetkom az na tu strelbu, kde ked sa im podari trafit, su bezkonkurencni/neohrozitelni.

///

Ak bol minuly clanok o Gabine "nadejny", tento uz ma prvky kruteho realizmu, resp. co sa stalo, stalo sa a zostava uz len verit, ze sa vsetko zlepsi co najskor natolko, aby sa mohlo zacat pracovat na dobiehani treningoveho manka. SP je na vedlajsej kolaji, podobne ako v pripade nasej slalomarky Veroniky Zuzulovej, vsetko sa orientuje okolo OH, ktore su v tejto sezone jasnym cielom.

Zaroven sa sezona konci v Tyumeni, t.j. v Rusku, a ked sa striktny postoj ceskych biatlonistov nezmeni (co by bola slusna fraska pri fakte ako vystupovali v minulej sezone, resp. dokonca patrili k tym, ktori podnecovali nenavistnu naladu voci ruskych sportovcom), tak by na zaver sezony vo SP nemali startovat (na protest).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.10.2017, 22:58 Předmět: MS 2018
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ukoncenie obdobia temna z pohladu tipov, minimalne tych aktualnych, na ktore netreba cakat 4-5 mesiacov, otazne je, ci aj obdobia temna ohladom mojej sucasnej "formy".

Staci spomenut dnesok - livko na Syriu, vyslo to, ale zrejme vdaka odpustku v podobe drobnej poistky, ktora bola minimalne zvlastna, resp. to bol odpustok v plnej miere (= bol to dar, ktorym som si kupil "stastie").

Potom som si zahral Svedsko, ani netreba uvadzat za kolko a ako. Stacila mi uvodna penalta, ktora za A, ani nemala byt a za B, aj ked ju uz rozhodca odpiskal, tak jej vznik bol nanajvys komicky/nestastny/zbytocny/nepochopitelny.

K tomu som sa vrhol, po dlhsom case, znova na poker. Hram to zatial bez akychkolvek statistickych trackerov (aj z dovodu neistoty, kedy si financna sprava uzmysli blokovat aj Pokerstars, resp. kedy si PS uzmysli, ze Slovensko je prilis maly trh, aby sa tym zapodievalo/cokolvek riskovalo). Posledne dni je ultravtipne (na PS menej, kto pozna, vie o com hovorim), ze prakticky nemozem vyhrat AI, kde moja handa dominuje superovu (a ze takych situacii je velke mnozstvo). Tocky nevychadzaju o nic viacej, ale to clovek ako-tak akceptuje, co ale neakceptuje (najma, ked je ta uspesnost snad 10-15%), ked pravidelne prehrava AKo do AQs a podobne vychytavky. Ano, predtym som bol 2. v jednom turnaji za 2,4k, co ma svojim sposobom stale drzi v akej-takej pohode, napriek tomu su posledne dni aj na pomery PS za hranicou negativnej variancie.

///

Situacia v JA kvalifikacii je zamotana. Hlavnou temou je Argentina a moznost, ze velky Messi nebude na MS.

Argentine dnes moze stacit remiza na to, aby skoncila aspon do 5.miesta (zarucena aspon baraz), avsak je to kalkulacia, ktora stoji na velmi vratkych nohach (v podstate by pocitala s tym, ze Paraguay doma nezdola poslednu Venezuelu, ktora je v mode davania sanci nastupujucej uspesnej generacii). Remiza by Argentinu mohla posunut aj pred dalsie timy, tie by ale museli prehrat o 2 viac golov (Chile/Kolumbia), co takisto nie je zrovna upokojujuca varianta.

Takze, Argentina dnes potrebuje 3 body. S nimi ma istotu, ze budu v tabulke aspon na 5.mieste s tym, ze vo vysledku z toho moze byt aj 3. V com je problem, ked hra s timom, ktory v minulom kole stratil akukolvek sancu na postup?

Nadmorska vyska. Ano, takto jednoducha odpoved. Quito je vo vyske 2850m nad morom. Nebudem hovorit o ich neslavnej bilancii s Ekvadorom za poslednych 50-60 rokov, co ale spomeniem, to su suboje s triom Ekvador/Peru/Bolivia, co su 3 krajiny, ktore hraju svoje domace zapasy vo vysokej nadmorskej vyske.

Argentina proti tymto trom superom na ich pode vyhrala naposledy v roku 2005, bolo to proti Bolivii a aj to len tesnym vysledkom 2:1. Nasledovala prehra s Ekvadorom, v dalsich 2 kvalifikacnych blokoch boli najvacsim uspechom remizy, v tomto remiza s Peru 2:2 a prehra s Boliviou 2:0. Dohromady 9 zapasov bez vyhry a to treba pripomenut, ze sa nejedna o timy na vzostupe, ktore by zazivali futbalovu renesanciu s nadstandardnymi vysledkami. Nie, su to timy, ktore v domacich zapasoch tazia zo svojej vyhody, napriek tomu je bilancia 9 zapasov po sebe s timom akym je Argentina za hranicou toho, co by sa dalo povazovat za normalne, resp. lahko ospravedlnitelne.

Treba dodat, ze to ani neboli zapasy, kde by "islo o vsetko", kde je nutne zvitazit, aby mal tim realnu sancu dostat sa na MS. Pridame si k tomu aktualnu (ne)pohodu v time po poslednych vysledkoch a informaciu, ze teren v Quite bude minimalne narocny, ak nie az na hrane sposobilosti.

Info s terenom, resp. fakt, ze mnohi znamejsi hraci Ekvadoru sa dnes z roznych dovodov v zapase neobjavia, ma doviedlo k tipu na under, ci uz celkovy, ako aj timovy. Nemyslim si, ze Ekvador nieco bude vypustat - hra doma, hra proti ARGENTINE, kde jedina mozna obava tkvie v trenerovi Ekvadoru, ktory pochadza prave z Argentiny.

Na dobrom terene v nizkej nadmorskej vyske by mohla Argentina roztocit kolotoc od uvodu, ktory by bola schopna vydrzat az do zaverecnych minut. To by vsak nemal byt dnesny pripad - vid nedavna spomienka na zapas v Bolivii, kde sa od uvodu Argentincania doslova plazili po ihrisku.

///

Chile potrebuje k istote bod. K istote toho, ze skonci aspon na 5.mieste (Paraguay a jeden z dua Peru/Kolumbia by skoncili za nimi). Samozrejme, aj prehra moze stacit, ako som ale uz napisal, napr. prehra o 2 a viac golov by bola doslova fatalnou, zaroven by prehra znamenala sancu pre Paraguay dostat sa pre nich, rovnako moznost, ze pred Chile skoncia oba timy zo vzajomneho zapasu Peru/Kolumbia.

Brazilia hra doma, avsak uz davno s istotou postupu/prveho miesta. Problemom moze byt snaha rehabilitovat sa za remizu v Bolivii, na strane druhej, motivaciou stazit situaciu najvacsiemu rivalovi z Argentiny. Remiza je idealny kompromis. Treba dodat, ze prechod z Bolivie tiez nie je uplne najlahsi, rovnako ako fakt, ze Chile zacinaju zapas s vysledkom, ktory im staci a motivacia ho ubojovat/vybojovat bude absolutna (hraci z Brazilie toho mozu stratit dost, vid sezona v Europe je v plnom prude, a ziskat len velmi malo, toboz ked fanusikovia si zelaju, aby to Brazilia Argentina co najviac stazilia).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.10.2017, 22:08 Předmět: Premier League
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nevyhoda futbalov, hokejov a podobnych kolektivnych sportov - ked chcete vyhrat, musite dat na jednu kartu pomerne vela unitov, co so sebou, logicky, prinasa urcite rizika, dokonca aj v pripade, ked je to hrane "bezpecnejsim" sposobom.

Remiza a vyhra Watfordu by bola snova, prehra o gol stravitelna (aj ked pri tychto sportoch som nachylny aj na sposob "ako"), likvidacnejsie su az dalsie vysledky (to len aby ste videli, ze sa nejedna o sialenstvo a snad to mam ako-tak premyslene).

Paci sa mi ten spot, ako obvykle, ked vidite podobne vklady (co neznamena, ze tip je dobry alebo zly, znamena to len tolko, ze v sucasnosti sme na dobrej strane pomyselnych vah uspechu a neuspechu za predpokladu, ze nieco klucove som nebodaj neprehliadol - co bol jeden z problemov v Ekvadore, kde travnik vo vysledku "az tak zle" nevyzeral, resp. sa na nom dalo pomerne dobre kombinovat - samozrejme to, ze padne 1.gol po par sekundach a da ho outsider zapasu, to nikdy nepomoze, ale zlym tipom by to bolo aj keby to vyslo, aj keby to nevyslo - pretoze to, na com som to postavil, sa nesplnilo/nedostavilo).

Chelsea ma uzky kader. Vsetci to vidia, vsetci o tom vedia, mozno s vynimkou najvyssieho vedenia. Vyhral sa v minulej sezone titul, opojenie uspechom bolo az prehnane a fakt, ze titul sa vyhral v sezone, kde Chelsea hrala viac-menej jednu sutaz, sa nebralo prilis na vedomie (resp. sa pozabudlo, ze v dalsej sezone tomu bude zasadne inak). Faktom je, ze nutne posily skoro do kazdej formacie neprisli, ak prisli, tak ich bolo za A, malo a za B, boli to posily a la tretie/stvrte alternativy (takze posily na baze z nudze cnost).

Prislo zopar zraneni a zrazu trener Conte nema patricne alternativy. K tomu Conte nerad rotuje, Chelsea celkovo nepracuje s ich mladymi hracmi prikladne (ak povazujeme za prikladnu pracu zaclenovanie do vlastneho kadru a nie nekonecne predlzovanie hostovaciek, prip. odpredaj hraca za solidnu sumu, o ktoreho bol zaujem/ktoreho uz nebavilo neustale cestovanie, svojim sposobom neistota/nedovera atd.).

Toto je presne ten prvy kriticky bod, ktory mohol v sezone nastat - faza po repre prestavke, niekde uprostred zakladnej casti CL. Repre pauza priniesla zranenia, prip. enormnu unavu, ktora priniesla dalsie zranenia, co by pre tim ako Chelsea mal byt riesitelny a zvladnutelny problem, avsak ako som pisal, kader Chelsea svojou sirkou neodpoveda beznym standardom timu, ktory chce hrat spicku na viacerych urovniach. Conte sa hned postazoval, ze nema dostatok casu na trening, aby sa herny prejav timu mohol posunut na lepsiu uroven. To samozrejme nema ziaden elitny tim - samozrejme, tie elitne timy, kde to ako-tak funguje, sa ozyvat nebudu.

Tazko povedat, ci je Watford uplne najidealnejsi super. Osobne si myslim, ze sa k idealu minimalne priblizuje. To, ze je Watford na 4.mieste tabulky nema az taky zasadny vplyv na vysku kurzu, pretoze je to len zaciatok sezony a bookies kurzy vypisuju skor na dlhodobejsich tendenciach (takze tu sluzi primarne vysledok z minulej sezony, co nam prave hra do kariet). Zaroven nas 4.miesto moze v niecom podvedome ubezpecit bez toho, aby sme Watford ako tim dokonale skumali. Jedina prehra s MC (aj ked ostudna), naposledy vyhra s Arsenalom, hned na uvod remiza s Poolom. Vysledky nie su az take podstatne, skor ide o potencial toho timu a ten povazujem za dostatocny.

Zaujimavostou su vysledky z poslednych 2 sezon. Ano, predminulu sezonu bola Chelsea sklamanim rocnika, zazila turbulentne casy a urcitu dobu sa dokonca obavala o zotrvanie v EPL. Avsak v minulej sezone uz nic podobne napisat nemozeme. Predminula sezona - 2 remizy. Minula sezona - sice 2 vyhry, avsak ta prva sa rodila velmi tazko (goly v 80. a 87.minute) a ta druha po obrovskej prestrelke s vitaznym golom znova az z poslednych minut (88.). Watford tak realne utocil na body, dokonca v jednom zapase nebol daleko od triumfu a to proti timu, ktory velmi dobre slapal a najma, nemusel riesit CL ako vyzvu na urovni domacej ligy (ak nie je este vyssie po sezone bez nej).

K tomu sucasny prejav Chelsea, predovsetkym herny. Treba hned dodat, ze zajtra by mali chybat Luiz s Bakayokom, co dvakrat nepotesi, ak odskusanych alternativ je minimum, ak vobec nejake.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.10.2017, 14:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nj, vyssia moc chce, aby som to tento mesiac uz neskusal, ja to respektujem.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.10.2017, 1:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nebude to nic nove, nebude to nejaky uceleny tip (porusil by som slovo, ktore som po poslednom "pamatnom" tipe dal), bude to nieco ako zhrnutie.

Zhrnutie toho, co pri tipovani zjazdoveho lyzovania riesim, co si pred zavodom (Soelden je idealny priklad, pretoze je to taky start-nestart do sezony) vyhladam, resp. co ma zaujima.

Prekvapi, ze to nie je ziadna alchymia, aj vdaka tomu, ze ten start do sezony je skor predkrmom, nez niecim hmatatelnym, s cim sa da naplno pracovat.

Posledne dni pred vikendom su to tradicne spravy z taborov jednotlivych timov. Na to mam jednu velmi solidnu stranku, ktora mi bohato staci (talianska neveitalia, ktora mi prave na zjazdove lyzovanie absolutne vyhovuje - samozrejme, tato stranka ma dalsie narodne mutacie, resp. alternativy, ktore sa venuju vo vseobecnosti zimnym sportom, ale zrovna tato talianska je jednoznacnou jednotkou na zjazdove lyzovanie). K tomu max. twitter/instagram, ked potrebujem potvrdit/dohladat nejaku blizsiu informaciu.

Ja som nikdy nebol nejaky blazon posadnuty cerstvymi informaciami, ktore by snad mali zarucovat uspech. Pre mna sledovanie sprav ma casovy presah - informacia ku konkretnemu zavodu je vacsinou o nicom (ked sa zavodnik citi zle, vacsinou nenastupi = Void), ked sa citil zle pred mesiacom a narusilo to jeho zaverecnu pripravu na sezonu, je to nieco, s cim sa bude dat pracovat celu prvu tretinu sezony (alebo len jeden jediny zavod, ked zavodnik vyhori a strati svoje postavenie/hierarchiu u SK).

Naopak, vzdy som bol docela posadnuty logickym vysvetlenim vysledkov. Pre mna je dolezite si zavody triedit do jednotlivych kategorii a k nim priradzovat sportovcov na zaklade urcitych faktorov - oblubeny narodnostny (suvisiaci s nadmorskou vyskou pri bezeckych sportoch - klasicke lyz./biatlon), osobnostny (kategoria zavodnikov, ktori maju radi domace prostredie (aj kvoli specifickym podmienkam, na ktore su lepsie zvyknuti) a kategoria hanblivych a nervoznych, ktori naozaj nepotrebuju mat pocit, ze publikum za nimi stoji). Rovnako je dolezite vysvetlenie, preco niekto neuspel, ked teoreticky uspiet mal (dnes Petra Vlhova - vysvetlenie sa naslo, takze sa clovek nemusi trapit "co to malo znamenat" a moze si polozit otazku "ako horsieho vysledku v dalsom zavode vyuzit").

Toto vysvetlenie vysledkov ma dopad aj na hodnotenie kvality vykonu. Ked mam oblubeny podnik vo SP, kde som schopny byt na stupni vitazov, avsak nikde inde sa nic podobne nedeje, tak v idealnom pripade by sa mal tiper obohatit hned dvakrat - prvykrat, ked dotycny potvrdi tento trend a druhykrat, ked bookies vyhodnotia pozitivny vysledok ako "formu", t.j. to vyhodnotia ako nieco dlhodobe, co vobec/len velmi malo suvisi s ostatnymi faktormi.

Posledna vec, taka najbolestnejsia, je skvely vysledok, avsak pre nase ucely nedostacujuci. Moje tipovanie sa venuje, predovsetkym, tym, ktori su podcenovani. Nechcem ich nazyvat outsideri, pretoze zavodnikom po zraneniach bez rankingu, avsak s hviezdnou minulostou, to uplne neprinalezi. Samozrejme, bezhlavo sa do nich nepustam, vid zajtra Ted Ligety alebo Thomas Fanara. Co nas vracia k teme - T.... nevypisal Fanaru (podobne ako dnes vymyslal psie kusy s Larou Gut). V zahranici Fanaru v pohode najdeme - takze je to znova ukazka toho, ze rozmanitost SK je nutnost, avsak rozmanitost solidnych SK. To je aj odpoved na to, co v sucasnosti riesim (a ze mnoho veci nie je zavislych len na tom, ci ja si nieco v danu chvilu uzmyslim). Pri limitovanej ponuke je nutne, aby prekvapenie prekvapilo absolutne alebo aby ho SK, ktora vypisuje aj nizsie priecky, jednoducho vypisala (nech je jej dovod akykolvek). Samozrejme, uplne prekvapko sa na Tipsporte neobjavi a vsade inde bude nanajvys v ponuke top3, ak vobec. Stale sa mi z minulej sezony pripomenu veci ako kurzy okolo 20 na umiestnenie top10 v biatlone na MB, sice s obmedzenymi limitmi, ale s obmedzenymi systemom, ze clovek presne vedel, co moze ocakavat (t.j. nemohol byt sklamany - akceptoval to). Stale to mohol dat aj druhykrat v nizsom kurze, stale to mohol rychlo naklikat systemom top3/top6/top10, kde kedze to bolo vsetko vypisane na "to win", menil sa mu pri max. vklade len samotny vklad (takze nemusel clovek nic riesit, len to tam skoro az automaticky naklikal).

Nevyhoda uspechu/neuspechu zavodnika je v tom, ze za 4.miesto pri ponukach top3, mame len dobry pocit - mali sme skvely tip, vsetko vyborne precitane, objasnene dovody preco teraz a preco zrovna on, ale s limitujucou ponukou sa nic viacej urobit nedalo. 4.miesto zo SP je dostatocny dovod na to, aby sa pri dalsej prilezitosti objavil kurz, ktory sa vsadit (vacsinou) uz naozaj neda.

///

Navrat k zjazdovemu lyzovaniu. Neveitalia, potom klasika fis-ski a skontrolovanie vysledkov z minulych sezon. Minuly rok som si daval zalezat, aby som chytal aj suvislosti (t.j. som sledoval pozorne aj kto v danu sezonu staval 1./2.kolo, t.j. aby som chapal odchylky vo vysledkoch, ktore toto nasadzovanie sposobuje). Den pred zavodom, vo vecernych hodinach, startova listina - cim horsie podmienky su hlasene, tym dolezitejsie je nasadenie. Samozrejme najma v pripadoch postupnej degradacie trati. Existuju pripady, ked degradacia je zanedbatelna, resp. podmienky sposobia, ze vyhodu maju skupiny, ktore by za beznych podmienok boli aspon ciastocne znevyhodnene. Take situacie su urcene na livko - je zbytocne nad tym meditovat den predtym, ked sa to prakticky neda odhadnut (zajtra hlasia silny vietor, ktory uz dnes mal svoj vplyv, najma v rovinatej zaverecnej casti trate). Netvrdim, ze sa to nesnazim odhadnut, ked je to mozne (najma zalezitosti ako cas absolvovania okruhu v bezeckom lyzovani a moznost spoluprace s krajanom/kvalitnym superom v dalsom bezeckom okruhu).

Konkretne zajtra - 1.kolo francuzsky trener Svedov Theolier, 2.kolo nemecky trener, myslim, ze Doppelhofer je jeho meno. Clovek hned pozrie, kde sa nachadzaju zavodnici z tychto krajin, ak sa jedna o 1.kolo (Olsson BIB 6), aka je ich charakteristika, ako sa im pripadne darilo v minulych rokoch v danom dejisku atd. Pri zavodnikoch pre 2.kolo naopak rozmysla, ci sa oplati zahrat tipy uz pred prvym (kombinacia vyhodneho st. cisla a vyhody, ze 2.kolo stavia zrovna jeho trener) alebo clovek skor ma tendenciu pockat, ked kurz je prilis nizky pri fakte, ze v 1.kole od dotycneho necaka nic moc extra, co by kurzy malo znizit (co znamena, ze tym eliminujem riziko jedneho kola, kde moze spravit chybu/vypadnut). Na tom je zalozene aj livko - tipovat co najviac veci, kde uz su zavodnici v cieli, resp. maju absolvovat nanajvys jedno kolo v tocivych disciplinach. Pretoze aj tipy na 1.kolo su tipmi len na 1 konkretne kolo, kde urciti zavodnici maju urcitu vyhodu a zaroven do hry nevstupuju nervozita zo sance na vyborny vysledok, neschopnost zajst 2 dobre kola po sebe atd.

Soelden - charakterom trate extremna strmina, ktoru nasleduje skoro az absolutna rovina, minimalne z pohladu obr. slalomu. Samozrejme, pre zeny je to extremnejsie, muzi su na podobne strme obraky relativne zvyknuti. Muzi oproti zenam maju zmenene obrakove lyze na tuto sezonu, co je dalsia premenna, ktora moze zamiesat poradim. Oproti zenam v st. poli nie su az taki obrovski specialisti na rovinate useky, resp. miernejsie pasaze v zaveroch. Zaroven nam absentuje tradicny suboj z poslednych sezon - Hirscher/Pinturault. Absencia, ktora strasne polarizuje ponuku - obrovsky favorit a za nim plejada potencialnych hrozieb, kde si clovek tazko vybera a rozhodnutie nevyberat si mu ulahcuju prave spominane veterne podmienky (zavod je v ohrozeni), ako aj spominana zmena pravidiel ohladom materialu.

V zenach som mal zaroven info, ze Ana Drev mala zdr. problemy a jej start bol do poslednej chvile zahaleny ruskom tajomstva (podobne ako Brignone, kde odpoved na otazku bola znama 2 dni pred startom). Avsak potencial Drev bol trochu limitovany a bookies zjavne mali aj trochu stastia, ze ju vypisali zrovna s niekym, kto bol pre mna nehratelny (a este v kurze, kde dotycna superka bola favoritkou - nechcem hrat spekulativny tip za 1,65, naozaj nie).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy