Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.09.2017, 13:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ke Karlovým Varům ještě jednu poznámku. Podle teelvizního přenosu odskočil Alexandr 4,5:1 na vítěze, byl ale jeden škrt. Zimní královnu vyhrála LOVE CONNECTION trenéra Germiče a až za ní skončily dcery slavných matek.
Zítra je Brno, v neděli Chuchle a v ní poslední klasický dostih St.Leger.
Především se ale o víkendu koná největší evropský dostihový mítink - Vítězný oblouk, letos ještě stále v náhradním Chantilly.
V sobotním programu se představí hned 4 v Česku trénovaní koně a sázky bere i T.....
V Prix du Cadran na 4100 m, 300.000 Eur (Gr.1) startuje TRIP TO RHODOS, který už v tomto ultravytrvaleckém dostihu skončil dvakrát čtvrtý. Mezi 7 koňmi je brán jako čtvrtá šance 18:1, před ním jsou top favorit VARIZABAD - (1,58), BIG ORANGE (3) a MILLE ET MILLE (16).
Pro zajímavost vloni byl Varizabad druhý, Trip čtvrtý o krk před Mille Et Mille, 6 délek za druhým.
Mezi 9 účastníky Prix Daniel Wildensten, Gr.2 na 1600 m o 200.000 bude WIRELESS(15). V Prix Dollar, Gr.2 na 2000 m , rovněž o 200.000 běží 8 koní, mezi nimi SUBWAY DANCER (40) jako největší outsider.
H handicapu na 1600 m o 70.000 běží DONUTS REYOR proti 16 soupeřům, ale tento dostih jsem v sázkové nabídce nenašel.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2017, 15:14 Předmět: Alexandr
Pište tipy na sázení
Citovat

Alexandra jsem ještě stihnul zahrát 8,50 V, 4,5 1-2 a 2,75 1-3. Ono se to dobře hrálo, když bylo všeobecně známo, že Gold of Gibraltar dostane za vítězství po OSK na K.Vary přívažek 6 kg, a tím pádem jsou jeho šance někde jinde anebo ani nemusí do dostihu nastoupit, když o minulém víkendu vyhrál. Jen to asi nedošlo bookmakerovi Tipsportu! Smile Do akovky jsem k němu (1-3) přibalil Michelangela 1-2 v kurzu 2. Kvůli Suraconovi jsme si netroufl zahrát MIchelangela na vítěze, ale jen 1-2 a to bylo dobře! Smile Ovšem souboj s Holin One jsem nečekal! No ještě že jsem nehrál Suracona, kurz na něj se mi zdál příliš malý, vloni klesal jeho německý GAG na rovinách ze 71 kg na 60 kg a siepi běžel pouze 1x v Meranu. Takže jako překážkář ještě nezkušený kůň. Bohužel mi nedoběhl College Classic čtvrtý v kurzu 2,50, to jsem si myslel, že s Buržou nemůže 1-4 po škrtu Gold of Gibraltar v pěti koních upadnout! A přesto to upadlo! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.09.2017, 8:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ze sobotních brněnských dostihů jsou v nabídce Tipsportu dva hlavní, sedmý a osmý.
Podzimí morvská míle má jen 7 startujících a jedná se většinou o známá jména, který tu běhají pravidelně.. V květnu zde byla druhá STEP STAR (8,5), třetí QUAFF(4,5) a sedmá ULTIMA (6). Dvanáctiletý veterán TULUM (10) miluje zdejší malé oblouky vyhrál zde pětkrát. V dubnu byl ale šestý v dostihu, který vyhrála QUAFF před ULTIMOU. Je to ale handicap a tak bude dostih hodně vyrovnaný. Objevují se tu i nové soupeřky s úspěch z menších drah YORDANA (4,5) porazila jasně TULUMA v Netolicích, ANSHOA (2,5) zase vyhrála v Mimoni a Lysé. Poslední jméno na startovní listině je pro mě překvapivé, tříletý KING’S SHILLING (4,5) skončil v dubnu třetí v I.kategorii, když čtvrtý skončil Unique Pilot, později druhý ve Starohájskom kritériu! Přes léto ale neběhal a tak se dají předpokládat nějaké zdravotní problémy.
Podzimní brněnská steeplechase na 4100 m má 11 účastníků. Když jsem si pročítal článek na stránkách Fitminu, docela mě překvapilo, že se v něm autor nezmínil o handicapově nejvýše hodnoceném koni WOODY vyhrál v červenci v Kolesách a v srpnu byl třetí v Pardubicích. Bookmaker to ví a je prvním favoritem 3:1, MOULA (6,5) stál předloni ještě daleko výše, loňskou sezónu ale vynechal a letos propadá dolů. TRIPOLIS (3,6) vyhrál Jarní brněnskou steeplechase a v Letní byl třetí, STEFAN (4,5) byl v jarní druhý a letní naopak vyhrál. Určitým srovnávacím kritériem může být Quatiki, který vyhrál ve Světlé Hoře, když ¾ délky za ním skončil druhý TRIPOLIS a 16 pátý MOULA. Začátkem září vyhrál v Pardubicích, kde ztrácel 15 délek pátý WOODY. ANTHON (6,5) a HARRY SPIERS (10) startují letos poprvé, FINES (8) byla v jarní brněnské čtvrtá, MACHIAVELLI (12) vyhrál čtyřku v Mimoni, MEDIUM (20)absolvoval oba brněnské hlavní steeplechase a byl v nich sedmý a pátý. GOTSCHA (20) často nedokončuje, byla letos 2x zadržena. BACCHUS COLOGNES (22) nenaplňuje zatím očekávání. V květnu skončil v Pardubicích na 4700 m sedmý, ale jen 7 délek za zmiňovaným Quatikim. Nemá závěr, ale 1-5 /4:1 a 1-6 / 2,85 mě láká. Musím ale napsat lákalo, bohužel nepoběží.
Kruciš, zapomněl jsem napsat, že jsem zvolil STEP STAR 1-4 / 2,0.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.09.2017, 10:43 Předmět: CHANTILLY - PRIX DU CADRAN - PODĚKOVÁNÍ TIPSPORTU
Pište tipy na sázení
Citovat

Na škrtnutí koně Big Orange (2. favorit Prix du Cadran s kurzem 3 na vítěze), což jsem zjistil ráno po deváté hodině na Betfairu i na Oddscheckeru, reagoval naštěstí T.... tak rychle, že jsem si v klidu stačil vsadit Vazirabada 1,58 na vítěze (nyní 1,1 na vítěze a u zahraniční konkurence v rozmezí 1,16 - 1,20). Mille et Mille 1-3 hraju 2,25 (nyní 1,50) a Trip to Rhodos 1-3 2,85 (nyní 1,50). No a oba dva pak ještě 1-3 v akovkách s Vazirabadem na vítěze. Doufám, že něco z toho trefí! Smile Každopádně po škrtu 2.favorita se to v nezkrácených kurzech hraje fakt dobře a zahrát jsem to musel! Smile No a po mých sázkách se T.... probudil a asi minutu po mé poslední sázce tenhle dostih stáhl z nabídky, škrtnul Big Orange a vypsal novou kurzovou nabídku na tento dostih. Bookmaker v Tipsportu je náramně bystrý člověk! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.09.2017, 16:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak musím znovu napsat: "Vážení přátelé. ano!"
STEP STAR čtvrtá - po škrtu KING'S SHILLING. Ale to důležitější: V Prix Dollar byl SUDWAY DANCER senzačně o 1/2 délky druhý za favorizovaným Garlingarim! V sedle byl účastník EJC Vincent Cheminaud. Koukal jsem na to na satelitu, celý dostih na páté pozici a i v cílové rovince se pořád schovával za vedoucím koněm. Já čekal, kdy se bude propadat, ale opak byl pravdou! Získaná dotace 37.606,84 Eur , jsem zvědavý, za kolik bude tento pětiletý valach následně prodán na dražbě. V české majetku má 16 startů, vesměs ve Francii.
Za mě nejlepší výkon koně v českém tréninku v roce 2017!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.10.2017, 8:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takovou sobotu před L'Arc nikdo nepamatuje, všichni u nás trénovaní koně za peníze. SUBWAY DANCER druhý, TRIP TO RHODOS třetí, DONUTS REYOR čtvrtý a WIRELESS pátý. Dnes je hlavním bodem programu L'Arc de Triomphe o 5 milionů Eur, nejbohatší dostih Evropy na startu má být 18 koní.
Loňský ročník ovládl Aidan O'Brien, když jím trénovaní koně obsadili první 3 místa. letos vysílá 5 koní. IDAHO (30:1), loni úspěšný ORDER OF ST GEORGE (9,5), SEVENTH HAVEN (35), vítěze St.Leger CAPRI (15) a fantastckou WNTER (10), která však ještě nešla přes 2000 m.První favoritkou je však skvělá klisna ENABLE s Dettorim z lotu Johna Gosdena. ULYSSES (9,5) trénovaný Michaelem Stoutem jí byl poražen v King George and Queen Elizabeth Stakes. Kurzy pod 20 mají ještě DSCHINGIS SECRET (13) Markuse Kinga a francouzský vítěz VJC i derby BRATELOT (15). Pak už následují syn vítězky LÄrc Zarkavy ZARAK (20), japonský host SATONO DIAMOND (20) a CLOTH OF STARS (25).
na programu jsou i další jedničkové dostihyPrix de L'Opera, Prix de la Foret, Priv de L'Abbaye de Longchamp ... bohužel se zatím nevyskytují v nbídce Tipsportu.
Ta obsahuje 4 chuchelské dostihy, z nichž ten nejdůležitější je klasický St.Leger. Na startu je 12 koní, z toho prvních 7 z derby. Šokující vítěz JOSEPH má dnes kurz (5), druhý FELIX (2,5) je prvním favoritem, třetí byl GEORGE BOOLE (7), dále SIR SUN (10), SILVER BALL (18), AENEAS (7) a IRWIN FORGE (18) derby běžel i tehdy čtrnáctý NAGANO GOLD (10) a patnáctý FIGHTING LIPS (15), nedostali se do něho KERABUSH (30) a LANDARON (80). Nováčkem mezi elitou je POLISH PEARL (8), který v den derby vitězně debutoval. Může se stát téměř cokoliv, protože jedině trenér Túma má na startu 2 koně, takže by FIGHTING LIPS mohl vodit. SILVER BALL nebo NAGANO GOLD ale mohou jít z čela a může být i falešné tempo.... Já přeju JOSEPHOVI, hlavně po Palíkově distanci za Most, ale forma koní Pegasu mě straší.
Na programu je celkem 8 dostihů, mezi nimi i handicapy. Na rozdíl od pardubického mítinku početně slušně obsazených, takže doufám, že si zatrénujeme pořadí, i když převod z Brna je opravdu zanedbatelný i po 5x neuhodnutém velkém /294 Kč/
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.10.2017, 18:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nedělní Chuchle začínala ve 13:00, pro nás venkovany to je ideální začátek, ale pro domácí moc brzy. Do hlavního dostihu se sešli a po něm zase odešli.
Trefil jsem malé pořadí ve druhém a třetím dostihu 123 se ani nezaplatilo, 329 už ano. To byl ale konec mých nepatrných úspěchů.Tentokrát byli zajímavější než koně jezdci, přesněji řečeno spíše jezdkyně, Martina Havelková vyhrála třikrát (PARKETA 5,5/ CHARLES QUATRIEME 3,5 / RAVIELLA 5,5) a pravděpodobně rozhodla dámský jezdecký šampionát. Dva z těchto vítězů trénuje Eva Záhorová. Jiřina Andrejsová vyhrála s dcerou skvělé Determinacje DETERMIS (3) v tréninku Lenky Horákové a protože to bylo její padesáté vítězství, stala se žokejkou.
Hlavním dostihem byl klasický St.Leger. Dostih byl velmi pomalý, takže o nějaké výkonnostní zkoušce nemůže být ani řeči. S trochou nadsázky se dá říct, že se rozhodl už na startu. NAGANO GOLD (15) změnil v létě trenéra a Václav Luka ml.vyřešil jeho chtivost tím, že ho jezdec nechal chvilku v boxech. Protože se šlo velice pomalu a bylo to na 2800 m, ztrátu brzy dohnal. Ukázněně se zařadil na konec a v cílové rovině všechny zválcoval. Vyhrál jak chtěl, velmi lehce o 4 ½ délky ve slabém čase 3:04,52, nejslabším od r.2002. Druhý byl AENEAS (7), třetí GEORGE BOOLE (3), čtvrtý FELIX (2,7), pátý FIGHTING LIPS (20). Jeho stájový kolega, derby vítěz JOSEPH (4) byl až osmý. Padl ale jiný rekord, žák David Liška se stal nejmladším vítězem klasického dostihu v historii. Ve věku 17 let a 3 měsíce (?) překonal Jiřího Chaloupku z roku 1997. Zažil úžasný víkend, v sobotu v Brně vyhrál třikrát a překonal hranici 10 vítězství.
Převod pořadí do dalšího dostihu skončil rekordní výhrou roku 5460, velké převádělo 2856. Také jsem se pokusil za 200, ale moji koně obsadili druhé až čtvrté místo. Vyhrál outsider LYSANDARGENT (12). Moc lidí už na závodišti nebylo a tak byla největším šokem výše dalšího převodu do sobotních Pardubic 9146! Bude o co hrát!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.10.2017, 18:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přichází druhá říjnová neděle a to je týden, kdy se dostihy stávají námětem hovoru i normálních lidí. Bude to národní pouť, ale letos to bude trochu jinak. Doprava bude ještě složitější, nechci psát přímo horší, než jiné roky. Bude využitý Svítkov, okolí plochodrážního stadionu a je slibována kyvadlová doprava.
Ale k dostihům. Velkou jsem probáral v článku pro časopis a nechci rozsáhle kopírovat či opisovat. Po 70 letech by mohl vyhrát ve Francii trénovaný kůň, na startu jsou 3 a 2 z nich trénuje šampión trenér Macaire, do sedla toho nejšancovějšího získal Jana Faltejska. Proti nim stojí 17 doma připravovaných koní, z nichž 2 se kvalifikovali v Polsku, takže je diváci sledující jen kvalifikace nemusí znát. V čele Čechů však stojí dvojice miláčků národa, obhájce vítězství CHARME LOOK a v jeho sedle muž, který díky nepřízni osudu i rozhodčích přišel už o 3 vítězství v Velké, když dokonce 2x projel jako první cílem. Jednou byl i jako vítěz vyhlášen a diskvalifikován dodatečně - Marek Stromský.
Ostatní dostihy však nejsou početně příliš obsazeny, jen jediný má více než 10 koní. Ve 14 dalších dostizích je 113 koní a pokud jediný z nich bude škrtnutý - a to bude - bufe to činit průměr 8,0 koně na dostih.
Nebude to sázkařský příliš atraktivní a Betino si bude muset nechat zajít sny o 5 milionovém obratu minulých let. Do hry vstoupila internetová konkurence kamenných sázkovek, zejména T.... nabízí i kurzy do dálky o kterých se návštěvníkům závodišt může jen zdát.
Sobota bude pro hráče pořadí atraktivní jen v prvním dostihu díky převodu z Chuchle. 51koní v 7 dostizích většinou třetí a čtvrté kategorie je opravdu málo, v neděli bude k vidění alespoň kvalita.
Najděte si na internetu nějakou sázku, letos je výběr a bude vám i ta televize připadat zajímavější. Já osobně předpokládám, že Francouzi neodjedou s prázdnou a minimálně jednu medaili z VP získají. Přivezou spolehlivé koně a ve dvou ze tří případů se dá mluvit i o nadstandertním jezdeckém obsazení. Fandím samozřejmě našim a topužím po nějakém domácím překvapení, ale o peníze jde až v první řadě.
Doporučuji třeba , že nejlepší z Váňovců bude NO TIME TO LOSE (2,8), případně ZARIF (3,5) nebo duely TER MILL - Elodorado (1,4), PARETO - Templář (1,7) a DEKĽIGHT MY FIRE - Bridgeur (1,5).
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.10.2017, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Možná za to může deštivý čtvrtek, možná vlastenectví. Faktem zůstává, že CHARME LOOK klesl u Tipsportu na 3,25, zatímco druhý favorit stoupl na 4,75. Zvýšily se kurzy dalších např. KASIM, POWER ZAR a UNIVERSE OF GRACIE ze 12 na 17, NIKAS ze 20 na 35 a samozřejmě i outsideři - VAL DE GUY ze 200 na 300.
Konkurence je zdravá, porovnávejte.
Ještě jeden dodatek k počtu koní, v přihláškách jsem se dopočítal k tomu, že do 14 dostihů bylo dodatečně dohlášeno 27 koní! To už by bylo s bídou 6 koní na dostih, samozřejmě bez Velké.
Nemáme dost kvalitních koní na dvoudenní mítink nebo dost peněz aby těm opravdu kvalitním stálo za to běhat doma.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2017, 19:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobotní Pardubice byly nejhorší dostihy, na kterých jsem snad byl. Začátek ve 12 hodin, na který jsme všichni přišli, protože to byl jediný dostih, na který šlo trochu vsadit a vyhrát. Potom hodina pauzy s kovboji, po druhém dostihu pauza 40 minut, potom zase hodina, a další 40, 50 a 35 minut. Nejkratší příprava byla na poslední , nejkvalitnější dostih, který jediný stál opravdu za to.
Převod z Prahy šel do roviny na 3200 m s top favoritkou MARY YEATS (1,5). S am.Fabrisem také suverénně vyhrála. Devítitisícový převod se rozdělil na podíly po 647, i my jsme trochu vydělali, ale moc jsme se sichrovali.
Druhý dostih přinesl nepěknou kolizi na malé vodě, kterou odnesli zraněním ti, kteří nic nezavinili Radek Man a jeho NEICER. Zde jsme neuspěli, ale malé bralo 61 , takže nás to ani nemrzelo. NORTHERLY WIND (2,2) ale vyhrál pěkně před dvojicí LINNGAR (2,6) - TEDS ISLAND (7,8).
V následujícím dostihu se před dvojici favoritů LORPEN (1,6) - AMADEON (2,5) dostal překvapivě Jakub Kocman s NIKANEM (5). Vyhrál po dvou letech a byl to ten nejlepší dárek pro jeho dědečka Jiřího Kocmana, jehož knížka má v sobotu u nás a v pátek v Kladrubech n.L. křest. BOUBA LOUP ani neodstartoval, nikdo neví, co mu přeletělo přes nos, takže běželo jen 5 koní.
V dalších dostizích po škrtech startovalo jen 4 a 3 koně, takže ani nemělo význam sázet. Zajímavé ale bylo, že dostih trojice koní vyhrál outsider LINCOLN (2,75), no nezahraj si to! A malé pořadí bralo víc než velké 67 / 38. Obě pořadí měla plných 6 možných kombinací.
Ve Zlaté sponě tříletých jsem trefili velké pořadí. Brali jsme 123 a vsadili 160. Doběh ARKALON (1,6) – APAS ROCKA (3) – NICK (8).
I když jsme poslední dostih netrefili, stál za to. Poctivý dostih, TERAPENA (5) dlouho vodila, ale odpadla a když už to vypadalo, že vyhraje ROCHES CROSS (1,6) před AZTEKEM (4,5) a já řekl máme pořadí, nastal zvrat. AZTEK krásným závěrem vyhrál o půl délky a my mohli jet domů s prodělkem 130 na osobu.
Počasí nic moc, cestou na dostihy jsme dvakrát projeli deštěm a i tam sprchlo. Kvalita dostihů až na závěrnevelkác, počty koní, diváků i sázek nízké.
Neděle byla o něčem jiném, ale přesto mi připadaly počty lidí nižší než loni. Sázkových pokladen mělo být kolem 90 , pamatuji i o 30 víc ale v neděli jsem ani jednou nestál frontu.
První dosti, cenu Kašpara Chládka a Tintěry vyhrál favorizovaný PLAYER (1,6) s letošním šampionem na skocích Marcelem Novákem. Měli jsme v pořadí i dvojic za ním, MAHONY (5) – MODŘÍN (4) a brali 326 za 240. I v dalším dostihu Ceně Pivovarů Laty Brandisové jsme redukovali sobotní ztrátu a za doběh IZYNKA (1,6) – SILK (3) – DUNÁTA (20) nám za 240 přinesl tentokrát 308.
Zvýšili jsme vklad na 300 a brali 360 za malé pořadí MEDIC (6) – NANCY (1,5), velké jsme pokrátili a byla to chyba. S třetím KORNELIUSEM (5,5) bralo 1074. Nnebylo to naposledy, co jsme škrtli toho „pravého“.
Další dostih byl nižší (třetí) kategorie a stejné úspěšnosti. Hnusný pád měl Lukáš Matuský s PYŠNÝM PÁVEM (), ale víc mu ublížil další kůň. Předloni se zranil týden před Velkou, loni den a letos 3 hodiny! Doběhli jen 3 koně z osmi v pořadí KINDLY BOY (4,5) - CANTON (17) – TYMIAN (20). Malé bralo 868 za 10, velké převádělo 10612. připomínám, že v neděli se sázelo za 20.
V Ceně Vltavy jsme se dlouho rozhodovali o cenovém limitu a škrtnutých koních. Nakonec jsme zvolili kombinaci 5 koní za 1200 a při nástupu do posledního kilometru na trávu jsme spokojeně sledovali, jak na ni vbíhá čtveřice našich nadějí před WAIKITOU (14), posledním koněm, kterého jsme vyřadili. Jarda povídá, ta nám to zkazí a já ho marně přesvědčoval, že se musíme snažit pozitivně ovlivnit realitu. Kobyla se na trávě sebrala a předstihla v pohodě i slábnoucího tréninkového partnera CELADONA (3,3). Skončila třetí za dvojicí MIRAX (4) – MARCUS AURELIUS (6) a nám uniklo 16164 velkého pořadí. Útěchou nám mohlo být jen to, že jednu ze 2 výher brali kluci, se kterými jedeme v březnu zase do Cheltenhamu.
Cena Labe už nám vyšla a za doběh VICODY (5) – TZIGANE DU BERLAIS (2,5) – ART AND CO (4) jsme brali 946, takže jsme skoro půlku dluhu umazali.
Poplerův memoriál měl jen 5 startujících a my hráli vítěznou LOIRE () jen na třetím místě a skoro všechno z Labe jsme vrátili.
Zapomněl jsem napsat, že v sobotu úspěšný Faltejsek byl po nedělním prvním dostihu nahrazován jinými jezdci a opícháván, aby mohl jet alespoň Velkou. Jeho kůň ale prý při ranní přehlídce(prohlídce) vypadal nejhůře ze všech – alespoň podle Olomoučáka. Nakonec byl po telefonické konzultaci s Francií škrtnutý, asi i vzhledem k terénu.
Pro Velkou jsem tedy mohli s čistým svědomím vyloučit 5 koní, s jedním škrtem jich zůstalo 13, což se nedá sázet. Dlouho jsme diskutovali, kombinovali, škrtali. Nakonec nám zbylo 5 možných vítězů a pořád se nám to nezdálo. CHARME LOOK (2,4) stále klesal a tak jsme ho nakonec nehráli s dalšími našimi favority v plném kombi, ale jen na druhém a třetím místě, protože kdyby vyhrál před dalšími “favority“, stejně bychom prodělali. Dostih popisovat nebudu, stejně jste to všichni v televizi viděli. Byl to opravdu poctivý a kvalitní dostih, svědčí o tom i lepší čas než byl loni. Nikdo nediskutuje o tom, že letos byl terén těžší. Naši 4 těžce prosátí přišli v pořadí NO TIME TO LOSE (7) – URGENT DE GREGAINE (15) - DELIGHT MY FIRE (12) – ZARIF (3) na prvních 4 místech, dokončili ještě ANGE GUARDIAN (12) – UNIVERSE OF GRACIE (27) – BRIDGEUR (44) a jediný bez získané dotace byl KASIM (25). Jen 3 koně padli, ostatní byli zadrženi. Brali jsme 9225 a získali nakonec každý asi 1500. takže můžeme tvrdit, že v březnu vysíláme na Gold Cup to nejlepší, co u nás je. 
Francouzi brali sázky jen na jediný dostih a vsadili na ni 300.000 Eur, takže úspěch. U Betina jsme prosázeli 5,175 milionu ( 4,797 kurzové a 0,378 totalizátorové) na samotnou Velkou 2,043 a 0,14). Podle oficiální matematiky Betina je to více než loňských 5,25 (4,82 a 0,43). Ona ta jejich matematika je poměrně dost svérázná, v oficiálních výsledcích je uveden kurz na vítěze 7:1, na facebooku si ale lidi stěžují na krácení. Někdo píše, že ho hrál za 700 a místo výhry 4200 má o 800 méně. Ať už by to bylo 4900/4100 nebo 4200/3400, třetí možnost doufám neexistuje, tak to ani v jednom případě není 7:1. Krácení kurzů je samozřejmě v herním plánu Betina a je v pořádku. Francouz ale byl škrtnutý možná hodinu před dostihem a pozdější sázky by podle mě neměly být kráceny.
Betino ale dostalo na zadek jinak, T.... nabral sázek za 7 milionů, Fortuna za 2 a to ještě nemáme info ze Synottipu. A že to prý nejde, dostihy přicházejí o miliony. Četl jsem ve stejném článku, že ve Francii se vyplácelo za pořadí 3 koní 320,7 za 1 Euro a u Betina byl sázkový poměr lepší. Pochybuji o pravdivosti a přesnosti této informace. Na stránkách PMU jsem našel hodnotu 211,8 za Trio, což je podle mého výkladu nepřesné pořadí nebo jinak 3 koně do třetího místa. Přesné pořadí by mělo být podle mých francouzských zkušeností Tiercé, takhle by to bylo 6x tolik, tedy 1270,8. Francouzské totalizátorové eventuálky byly u doběhnuvších koní úplně jiné než u nás 12,5 / 8,6 / 15,7 / 8,4 / 21,8 / 31 / 19,8 CHARME LOOK měl 2,9 a druhý Francouz 5,9 proti našim 16. Ještě jednu věc k Betinu a častokrát zmiňovaným kurzům do dálky. Kamarád si chtěl už v sobotu zahrát DELIGHT MY FIRE 1-3 a na obrazovce svítilo 2,25. Vsadil jsem mu ji doma za 4. Kromě toho že to je pořádný rozdíl se těch 2,25 ještě krátilo. Ale abych nekritizoval jen jednostranně, tak i na T..... Zahrál jsem si u nich už v týdnu zmiňované duely (uličky). Kromě nejlepšího Váňovce mi byly všechny ostatní vyhodnoceny jako vada za kurz 1. Vsadil jsem to znovu a z 8 dvojic jsem neměl chybu, jen někde byla ta vada 1, protože nedoběhl ani jeden. Tak jsem ten první tiket reklamoval a uvidíme.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.10.2017, 14:18 Předmět: SÁZKY NA VELKOU PARDUBICKOU
Pište tipy na sázení
Citovat

T.... a Fortuna využily sázkového potenciálu v on-line sázkách, který doposud na Velkou pardubickou nikdy využit nebyl (sázky Betina se v minulosti ve Fortuně provozovaly pouze ve sběrnách Fortuny). Proto Betinu zůstala v podstatě zachována loňská výše sázkového obratu ze sázek pouze na pardubickém závodišti. Smutné jsou dvě věci: 1. Takové sumy se prosázejí pouze 1x za rok a z toho odhaduji až 90% obratu u Tipsportu a Fortuny pouze na Velkou pardubickou což je jediný dostih v roce, který sleduje široká veřejnost a o němž a o šancích koní v tomto dostihu se v týdnu před VP všude píše a hovoří. 2. Ze sázek u PMU a u Betina získá pořadatel aspoň nějakou malou sumu na provozování dostihů, ze sázek u Tipsportu, Fortuny a Synot Tipu nezíská český turf ani halíř, protože neexistuje žádná legislativa, která by nutila tyto sázkové kanceláře nějakou kačkou ze zisku v dostihových sázkách na český turf přispět. A dobrovolně na český turf tyto sázkové kanceláře rozhodně přispívat nebudou! Smile

Zkrátka jedno oko se směje, že má Velká pardubická na naše poměry velmi slušný sázkový potenciál a druhé oko pláče, že z nějakých devíti milionů obratu v Tipsportu a ve Fortuně (možná tak 10 milionů včetně Synot Tipu) půjde do českých dostihů prd. Koní (rovinových i překážkových) v ČR nepřetržitě ubývá od krize v roce 2009 a pokles se nezastavil ani po krizi a stále bohužel pokračuje. Stačí se podívat do statistik na www.dostihyjc.cz jak klesají počty registrovaných dostihových koní účastnících se dostihů nebo si přečíst články pana Malíka na webu www.galoppreporter.cz Ono je to vidět i na závodištích, sobota v Pardubicích byla o ničem a nedělní mítink co do počtu koní v rámcových dostizích mimo VP byl nejhorší co kdy pamatuji. Tak málo koní v rámcových dostizích při VP za ta léta co na dostihy chodím ještě nikdy nestartovalo!!! Obdobné je to na jiných závodištích v rovinových dostizích. Z Chuchle se stala ta nejhorší provincie, která může směle konkurovat Lysé, Netolicím, Kolesům co se kvality dostihů týče. Převažují handicapy a ceny čtvrtých a pátých kategorií, které jsou jako jediné početně slušně obsazeny. Ale stačí se podívat na jejich startovní listiny a zjistíte že v těchto dostizích převažují starší koně od pěti šesti let nahoru. Za takové 3-4 roky ubyde i tenhle koňský materiál, protože tihle koně skončí svou dostihovou kariéru a pak budou i rovinové dostihy na všech závodištích obsazeny co do počtu i kvality tak špatně jako sobotní pardubický mítink - zbydou maximálně 1-2 slušnější dostihy za odpoledne s málo startujícími a zbytek budou čtyřky a pětky a na rozdíl ode dneška rovněž s malým počtem koní na startu.

Budoucnost českého turfu je nejistá, dotace se nezvyšují už cca 20 let, běhat čtyřky a pětky o 20-40 tisíc celkové dotace znamená, že to lidi dělají pouze pro zábavu a ani několik výher koně v takovýchto dostizích nemůže pokrýt náklady na ustájení, krmení a trénink jednoho dostihového koně, které dnes včetně veterinární péče, dojíždění na dostihy, přihlášek, startovného dosahují až 200.000 Kč ročně. Zkrátka vlastnit dostihového koně je trochu drahý koníček. Přitom tlak na zvyšování mezd roste, stájový personál bude stát čím dal více peněz, ustájení a krmení i trénink taky, protože se zvyšují nejen mzdy, ale rostou i ceny energií, potravin, zkrátka inflace už je skoro 3% ročně. Jen ty dotace zůstávají až na výjimky (VP od roku tuším 2010 ze 4,5 mil. na 5 mil. Kč a nově kvalifikace na VP se dotace zvýšily) stále stejně nízké. PMU to vyřešit nemůže, při nějakých maximálně pěti dostihových dnech PMU za sezónu v ČR (a více jich těžko bude, zájem je obrovský i v jiných zemích) si lze vydělat a pokrýt dotace o těchto dnech, ale nelze z toho sponzorovat celý český turf. A Betinu se zase sníží sázkový obrat a tím i zisk při dostizích PMU provozovaných ve všední dny od 11.00, protože ne každý se uvolní z práce, pokud to bude vícekrát než 2x za sezónu jako letos. On-line sázky na dostihy ovládne T.... a svůj podíl si tam najde i Fortuna a Synot Tip, objem těchto sázek půjde nahoru, ale to může být pořadatelům dostihů i Jockey Clubu úplně fuk, protože z toho nic mít nebudou. Betino zaspalo dobu a i kdyby ho koupil Jockey Club a zavedl on-line sázení, tak Betino na internetu s nabídkou sázek pouze na dostihy nemá šanci uspět vůči Tipsportu či Fortuně, kde lze sázet nepřeberné množství sportů a do ako sázek kombinovat dostihy i s jinými sporty. Tak taková podle mě je budoucnost českého turfu. Velmi rád bych se mýlil, ale zatím jsem žádné indicie, které by mě přesvědčily, že pravdu nemám, bohužel neobjevil.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.10.2017, 18:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tento víkend máme dvoje dostihy, prim hraje sobotní Most s Cenou zimního favorita - kterou sebral Chuchli loni – a Svatováclavskou cenou, kterou uzmul letos. Peníze jsou peníze a pro majitele je samozřejmě lepší běhat dostihy s půlmilionovou dotací než pětinovou. Kromě dvou hlavních dostihů je vypsán i dostih II.kategorie na 2000 m, kde se o pozici prvního favorita dělí v poli 9 koní můj patron CHARLES QUATRIEME a FANTASTICADVENTURE (4), hned za nimi jsou POLISH PEARL a DANG GHIA (4,5). Následuje tradiční Svatováclavská na 1200 m s 13 účastníky, ve které se utká několik koní z EJC na 1400 m. Pátý skončil MR RIGHT (4), potom druhý v Petržalke před třetí MAYDOU (10), sedmý skončil MASTER OF GOLD (10), třináctý SINBAD (5,5) – na EJC „v majetku“ Jakuba Koháka a patnáctý BENEDICTION (5,2), který ale potom vyhrál II.kategorii na 1200 před DARIENEM (7,5) a poslední šestnáctý HENRYTHEAEROPLANE (15). To ale zdaleka není všechno, je tu ještě loňská slovenská sprinterka roku EFILY (8,5) , HELLO HOBBY (15), tempařka KOBI (8,5) nebo loni výtečná ANITSCHKA (20) a ještě „outsiderky“ CELINE MY HEART a MANOLLA (35).
Zimní favorit má na startu jen 7 koní, ale mezi nimi jsou vítěz Karpatské ceny RES JUDICATA (2,4) a jeho tréninkový partner FORREST GUMP (5). Toho před 3 týdny porazili SAGAR (2,2) a ORIENTAL GLORY (6) – polobratr Orientál Sky, pátý skončil v tomto dostihu debutující CAPE FREEDOM (12). Druhý v Karpatské byl QUINTERO (5,5) a před 14 dny vyhrál v Chuchli FINIOS (8,5) , který byl předtím pátý ve Freudenau. Jen posledně dva jmenovaní jsou našeho chovu.
Chuchle konkuruje Národní steeplechase Josefa Váni o 1 milion, kterou lze chápat jako předvolební mítink prohnutí Ano. Pražský zimní favorit na 1800 m je jen přívažkem. Nutno ale přiznat, že v steeplu uvidíme vítěze francouzských listed CAPFERRETA, což je překážkový kůň, jehož kvalit nedosahuje při vší úctě ani vítěz Velké pardubické. Má francouzský handicap 65! To vše ukazuje koncepční práci naší hlavní dostihové dráhy o jejíž pozemky prý projevili zájem dva českoslovenští miliardáři. Vzhledem k hladině vody při povodni 2013 se nabízí otázka, co tam chtějí podnikat či dokonce stavět a proč ještě není uzavřena likvidace bývalého státního podniku Dostihové závodiště Praha.
Jsme země neomezených možností, pro někoho.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.10.2017, 8:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na nedělní Chuchli vypisuje Tipsort 3 dostihy. Dva mají desetihové favority mezi klisnami DALLY HIT 1,38 a v Předvolebním poháru CAPFERRET (1,4). V jeho případě jsou ale kurzy na konkurenty zoufalé, dvakrát 5, dvakrát 7,5 a dvakrát 10. A to běží 10 koní.
Mezi dvouletými je právem favorizovaná slovenská Zimní královna DYLANKA (2,5) kterou snad může v poli 11 koní ohrozit úspěšné duo z Lysé BLACK BARD (3,7) a FOREVER DRY (6,5). V záloze jsou polský host LINOVSKY (10) a BE MASTER (6,5). Ten debutoval čtvrtým místem v Bratislavě na blátě /dráha 5,2/ a uvidíme, jak se posune. A nesmím ještě zapomenout na stájovou kolegyni favoritky SICILIANU (4,5)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.10.2017, 19:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Víkendové dostihy proběhly za nádherného počasí, škoda, že tak nebylo o týden dříve. Most přinesl pěkné dostihy, z pohledu pořadí ale na nic. Za celé odpoledne byla uhodnuta 2 malá pořadí 329 a 126, stejně jako velká 243 a 42. Menší výhry byly ve stejném, předposledním dostihu a do Prahy pak putovalo 91 Kč ve velkém.
Sprinterskou Svatováclavskou vyhrál MR RIGHT (2) před EFILY (20) a HENRYTHEAEROPLANE (22). Dostih byl ale ovlivněn opakováním startu, na což doplatily hlavně nervní klisny KOBI (18) a BENEDICTION (5,5). Zimního favorita SAGAR (3,5) před dvojicí manželů Charvátových FORREST GUMP (5) -RES JUDICATA (2,2).
Nedělní Chuchle proběhla překvapivě bez volebních lídrů, duel Chaloupka – Váňa na chladnokrevnících proběhl rychle a bez humbuku. Tři dostihy jsem se jen kochal a nesázel, až po převodu 1106 jsem se zapojil do hry o velké, neúspěšně. V pátém dostihu už padlo a bylo to rekordních 8204. Já trefil malé DALLY HIT (1,4) – JOHANKA (4) v šestém, bralo 50. Byl to memoriál Harryho Petrlíka a nikdo nepozval k předávání cen jeho syna Alana, který na závodišti byl.
Pražského zimního favorita vyhrál BLACK BARD (4)- před duem Vocáskových SICILIANA (4) – DYLANKA (2), i další 2 z tabule byli s jednociferným kurzem.
Smířený s prodělkem jsem sledoval steeplery, ale… Měl jsem z domova vsazenu dvojici betonových favoritů DALLY HIT (1,38) a CAPFERRET (1,4). V LOTu byly ale uvedeny vyšší kurzy 1,5 a 1,8 a tak jsem si je šel vsadit ještě před prvním dostihem. DALLY HIT měla ještě méně než u Tipsortu, CAPFERRET byl za 1,5 – toho jsem si zahrál. Při odchodu na tribunu slyším, že CAPFERRET je jako první favorit je za 2,3! Vyrazil jsem k pokladnám a nebyl jsem sám. Než jsem přišel na řadu, byl 2:1 a přidal jsem ještě svého oblíbence ČÁRIRAYE 1-5 za 2,5. Doběh CAPFERRET (1,7) – DANGEROUS GLEAM (4,5) – PEINTRE ELUSIF (40) – DEAUVELINE (4) – ČÁRIRAY (40). Výsledek mě bohatě vrátil do plusu a já bych chtěl poděkovat chuchelským divákům, ten kůň vypadal nádherně nejen podle výsledků, ale i exteriérem a potvrdil to suverénním vítězstvím o 6 délek. Cituji Jardu Myšku „Tak pěkný dostih by potřeboval lepší překážky než ty, na jakých se dostih konal, rozhodně to byla pro Capferreta dobrá práce před dalším startem ve Francii.“ Ten má být 26.11.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.10.2017, 18:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tento víkend končí sezónu 2 hlavní závodiště. V sobotu Pardubice, v neděli Chuchle.
Pardubice začínají ve 12 hodin, mají na programu 7 dostihů a dosud jsou vypsány 2 hlavní.
Pátým v pořadí je Cena No Time To Lose na 4000 m, je to pouze III.kategorie ale na startu je je mezi 7 startujícími třeba dvojice TYMIAN a TURDUS (oba 3,5), soupeřem jim může být LOMBARGINI (6) nebo ROCKINGER a TORNADIC (7). Ten je hodně nespolehlivý, z posledních 4 startů dokončil jediný, ale vyhrál ho po boji se Strettonem a to je kůň, který obsadil v srpnové kvalifikaci páté místo 2 ¾ délky za Zarifem.
Potom následuje Cena města Pardubic, II.kategorie na 4200 m s pouhými 5 účastníky. Kurzy favorizují BUONARROTIHO (2,75) škrtnutého před 14 dny z Ceny Vltavy. (4) je nabízen TALENT, startující 4 měsíce po svém současném vítězství v Meranu a (4,5) účastník Velké TEMPLÁŘ, který padl na Taxisu. Vltavu absolvoval poslední dva účastníci, WAIKITA (8)v ní byla k našemu zklamání třetí a QUATIKI (10) ztratil jezdce a nedokončil.
Hlavním bodem chuchelského programu, začínajícího ve 13 hodin je 97.ročník Ceny prezidenta na 3200 m. 10 účastníků zatím ještě nemá vypsané kurzy, ale dá se předpokládat, že v čele nabídky bude vítěz EJC Long ESKERHAN, za ním druhý AUTOR a pátý ALWAYS ON SUNDAY, v dostihu startoval ještě sedmý FERNANDO – mimochodem šestý skončil vítěz St.Leger Nagano Gold. Tříleté bude reprezentovat derby vítěz JOSEPH a velmi vytrvalá TAFILLY, které ale bude scházet třída. Ultravytrvalce bude prezentovat vítězné trio z druhé kategorie na 2600 m z 1.10., tam doběhli v pořadí RAVIELLA - WILLIANN – SOLINI, posledním koněm na startu je SNEZENKA, která 2.září na stejném závodišti i vzdálenosti vyhrála o 5 ¼ délky před třetí WILLIANN, neděli však nebude mít 6 kg výhody. Dá se očekávat poctivý dostih, nejspíš bude vodit Zuzana Vokálková s ALLWAYS ON SUNDAY, což si myslím bude příležitost k reparátu za St.Leger pro JOSEPHA a k jeho porovnání s elitou starších. jen mě zaráží nezkušený Florian v jeho sedle.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.10.2017, 21:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubické rozloučení proběhlo za příjemného počasí. Z prvních 5 dostihů jsme 4 krát trefili pořadí - 2 malá a 2 velká - a vždy vydělali. Jedinkrát jsme neuspěli, ale to byl převod malého i velkého pořadí.
To jsme jako jedni z 5 (?) brali po 1606 a odjížděli spokojeně domů. Mohlo to být ještě lepší, ale kombík se mi po 4 zásazích zasekl a hlavně 4.místo Moravanky v 6.dostihu (o hlavu) mě připravilo o 300.
Nedělní hlavní dostih se správně jmenuje SHERLOG CENA PRVNÍHO PREZIDENTA Cena prezidenta republiky. Bude to asi volebně zaměřenýhrdý odbojový čin vedení pražského závodiště (nebo Jockey clubu). Že by se na něčem shodli není příliš pravděpodobné. Z názvu dostihu nebo republiky jsem si v minulých letech dělal legraci, ale tohle je asi myšleno vážně, pokud je myšleno.
Ale k dostihů . kurzy jsou zatím vypsány na 3.
Úvodní proutky se 7 účastníky vedou podle bookmakerů čtvrtý ze 7.10. za Aztekem WICKER STONE (3,5), letos debutující ale v loňské srpnové Národní steeplechase rovněž čtvrtý Váňův A PIGALLE (3,75), následování vítězem klasického steeplu III.kategorie ze 7.10. NIKANEM (4,5). Já před chvílí vsadil největšího outsidera dostihu BOUBA LOUP (20) - ne pro sebe, já dal do kombíku NIKANA 1-2 / 2,2.
Dalším dostihem nabídky Tipsportu je tradiční Cena běloušů, letos jen s 5 startujícími. Tady se kurzová nabídka nevyznamenala, FACTS AND FIGURES (2,5), GOLD EVASIVE (2,85) BUKHARI (3,5), SIRIUS (6,5) a DAJUKA (10). Tu jsem zvolil 1-3 / 2,5.
Nabídce hlavního dostihu podle očekávání vévodí AUTOR a ESKERKHAN (2,85), za nimi ALWAYS ON SUNDAY (5) a JOSEPH (6). Toho jsem zvolil 1-2 / 3,5. Největší outsiderky TAFILLY a SNEZENKA mají 16. To ale zítra určitě stoupne.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.10.2017, 9:05 Předmět: CENA 1. PREZIDENTA a JOSEPH
Pište tipy na sázení
Citovat

Některým koním by sochy měli vystavět bookmakeři nebo sázkové kanceláře. Takovým adeptem je Joseph, který svými dalšími starty potvrdil, že České derby vyhrál jen náhodou díky příznivým okolnostem spočívajícím v netradičním průběhu dostihu. V derby ho nikdo nehrál a bookmakeři na jeho vítězství vydělali ranec. Pak ho v dalších startech hráli všichni a bookmakeři na tomto koníkovi opět vydělali, protože doběhl kdesi v dáli. Sázet na tohoto koně v poměrně nízkém kurzu v dostihu na 3.200 metrů chce opravdu hodně odvahy a kořenství! Pro mě je jedničkou v dostihu Autor, jeho Koplíkova (trenérská) nešťastná éra je už naštěstí pryč a u Myšků koně připravit do dostihu umí. Ve spojení s Jirkou Chaloupkou v sedle 1.favorit dostihu!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.10.2017, 12:40 Předmět: NESMÍRNÁ POPULARITA SÁZEK NA MALÉ A VELKÉ POŘADÍ
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera byla ve Velké Chuchli na dostizích velmi slušná návštěva. I když více jak 5.000 lidí jako při Váňově steeplechase o týden dříve to nebylo, tak takové 4.000 ano. V sedmém dostihu ve kterém startovalo 14 koní a byl ze sázkového hlediska poměrně atraktivní se vsadilo na velké pořadí (pořadí prvních tří koní v cíli) neuvěřitelných 70 Kč (slovy SEDMDESÁT Kč)!!! Smile Kupodivu nikdo velké pořadí neuhodl (při vsazených sedmi tiketech po deseti Kč se tomu ani nedivím) a tak se do osmého dostihu převáděl megajackpot 49 Kč (70 - 30% marže Betina = 49 Kč čistého). Viz výsledky tota na www.betino.cz

Včera večer mě to velmi pobavilo a zasmál jsem se tomu. Smát se rozhodně nebude Dr. Charvát až bude na Radě Jockey Clubu v listopadu předkládat své návrhy jak vylepšit sázkový provoz v ČR na koňské dostihy a hlavně až se přesvědčí jak to celé bude probíhat (vlastně spíš neprobíhat) v praxi. Jak je vidět, systém totalizátoru u nás nikdy pořádně fungovat nebude jako ostatně nikde ve východním bloku. V Polsku při pravidelném provozu duben-listopad soboty neděle ve Sluziewci + občas Wroclaw k tomu) vyberou na dostihových sázkách cca 80 milionů Kč na asi 70 dostihových dnů. A to mají celostátní sázku a počet obyvatel Polska je asi 38 milionů. Když to přepočítám na počet obyvatel ČR (10,5 miliónu), dostanu se na číslo 22.100.000 Kč. Což je přibližně roční obrat Betina v kurzových sázkách (totalizátor by nikdo nesázel). A v Maďarsku jsou čísla o trošičku vyšší při porovnání s počtem obyvatel, ale ani tam není dostihové sázení žádný zázrak. Slovensko - tak to je hotová tragédie pokud jde o dostihové sázky. Jenom v ČR to fungovat bude, stačí se podívat do Francie nebo Anglie a Irska, kde to funguje skvěle! Jen jestli v případě dostihových sázek a srovnávání ČR s Anglií a/nebo Francií neporovnává někdo neporovnatelné nebo jablíčka s hruštičkami! Smile Každopádně já se na ten fungující sázkový dostihový provoz v ČR se zajímavou nabídkou pro sázkaře velmi těším! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.10.2017, 21:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rozloučení s Chuchlí přineslo alespoň pěkné počasí, i když to tak po ránu moc nevypadalo.
Sázkařsky to podle očekávání nestálo za moc, i když jsem trefil 2 velká pořadí.
Úvodní proutky vyhrál bezpečně NIKAN (3,3) s Jakubem Kocmanem, který zažívá asi nejlepší měsíc své kariéry. Vyhrál v něm už potřetí a to má letos pouhých 11 startů.
Dvouletým kralovala překvapivě NIRWA (30) se Zuzanou Vokálkovou, třetí dostih LADISLAV (3,5). Ve všech případech jsem zkoušel malé pořadí a i když jsem měl 4 koně z 5 na tabuli, vloudil se mi tam chybný předpoklad a nebral jsem nic.
Čtvrtý dostih získala Ladislavova pravá sestra LADY HORTENZIE (9), rodiči obou jsou Heretic a Lady Starling. Stejný je i chovatel a trenér. Velké pořadí po třech převodech narostlo na nevídaných 1799, urval jsem svůj podíl 290 za 2(!) výhry. Nebyl to takový zázrak, po škrtu DAJUKY startovali jen 4 koně a doběh GOLD EVASIVE (2,8) – BUKHARI (3,5) – FACTS AND FIGURES (2,2).
Další velké pořadí jsem získal v hlavním dostihu za doběh ESKERKHAN (2,5) –AUTOR (3,5) – JOSEPH (7), přineslo 371. Radost ale žádnou, protože jsem v kombíku potřeboval JOSEPHA 1-2 a hlavně o 1 ½ délky čtvrtá skončila největší outsidera RAVIELLA (40), se kterou by to bylo znatelné více. Vítěze jel Martin Laube a následující dostih vyhrála jeho pravá sestra Simona v sedle ONDREÁŠE (6).
Poslední vítězka chuchelské sezóny se jmenuje VĚDMA (6,5) a Jiřina Andrésová s ní dosáhla druhého vítězství, poprvé to bylo s LADY HORTENZIÍ. Poslední výhry tota v Chuchli činily 476 za malé a 133 za velké pořadí. Horší než obří výhry je ale vztah chuchelského závodiště a prezidentské kanceláře. Ptali jsme se samozřejmě, proč se dostih jmenuje Cena prvního prezidenta a proč nikdo z hradu nepředával ceny, nehrála žádná hudba, nebyla slyšet ani hymna… Nevím, zda je v naší zemi druhý sportovní podnik s takovou tradicí se jménem hlavy státu v názvu. I kdyby byl, tak to neznamená, že tahle akce není pro hlavu státu a její aparát dostatečně významná. Crying or Very sad
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.10.2017, 15:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobotními dostihy končí slušovická dostihová sezóna 2017, nedělní dostihy v Mostě mají ještě pokračování 11.11., T.... nabízí i sobotní klusáky z Bravantic.
Ze slušovické nabídky jsou vypsány kurzy na 3 závěrečné dostihy, 2 se objeví v přímém přenosu a předcházející nejspíš ze záznamu.
Sedmý dostih je nejkratší sprint sezóny na 900 m. Z 9 koní bookmakeři favorizují trio POET’S ROCK (2,6), ARCHIPENKA (3,2), QUAFF (3,85). Mám k tomuto výběru určité výhrady, POET’S ROCK disponuje bezpochyby vysokou třídou a ve svém jedinémm loňském českém startu skončil na ELC osmý mezi Shamalganem a jeho polobratrem Chardonney Tcheque. Potom ale následovalo únorové osmé místo v Dieppe a vítězství v bratislavské čtyřce na 1200 m na měkku -5,2 . ARCHIPENKA porazila s výhodou 3 kg QUAFF v Lysé, v sobotu bude mít k dobru dokonce 6 kg a tak by měla být opět lepší. Mně láká spíše NYANI TOMBA (4,5), který běhá hlavně v Berlíně nebo ještě dvojice se shodným kurzem (8) YORDANA a SHARP BROOK, která před 6 týdny QUAFF právě ve Slušovicích porazila.
Další dostih je naopak nejdelší, měří 3900 m. Mezi 8 účastníky je favorizována PRINCESS RYANA (2,5). Kterou následuje dvojice CONCORD OF GRACIE, SARAS (oba 3,75), která zde před zmiňovanými 6 týdny ovládla dostih na 3200 m,když se mezi ně dokázal vklínit jen Noble Fox. Favoritka zde vyhrála na 3000m v čase lepším jen o 6 vteřin. Za to ale porazila Tafilly, v neděli pátou Ceně prezidenta. Po 14 dnech porazila BLACK BETa (7), od kterého bude dostávat výhodu 6,5 kg. Další by měli být už slabší i když MOREIRA (8,5) vyhrála v Bratislavě pátou kategorii na 3200 m o 9 délek.
Hlavním dostihem je tradiční Velká slušovická steeplechase na 5200, ve které se představí 10 koní. Favorizováni jsou účastníci Velké pardubické TER MILL (3,5) a PARETO (3,85). Na trávě běhá výborně loni zde druhý CATCH LIFE (5) a spolehlivý je CELADON (6) naposledy pro nás smutně čtvrtý v Ceně Vltavy za Waikitou.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.10.2017, 9:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Moje slušovické tipy skončily shodně na čtvrtém místě NYANI TOMBA o krk, CATCH LIFE o hlavu. Oba ne po nejšťastnějším průběhu. Sprinter rozdal na 900 m příliš délek v oblouku, steepler šel trochu brzy a vítězný PARETO mu nedopřál klid.
Hlavním mosteckým dostihem je Českomoravská cena na 1400 m, která se po rozpadu federace vrátila k protektorátnímu názvu, původně vznikla pod názvem Československá. Favoritkou je mezi 9 koňmi DALLY HIT (2,5). Obhájkyně loňského vítězství však nemá loňskou životní formu, preferuje o minimálně 200 delší vzdálenost a delší cílovou rovinku než má Most. EFILY (3,8) má naopak raději kratší dostihy, takže může pořadím zamíchat i někdo další. 14.října byl zde na 1200 m doběh MrRight - EFILY - HENRY THE AEROPLANE (8) - HELLO HOBBY (8) - Mayda - ANITSCHKA (13) - MASTER OF GOLD (6,5) a ještě jedenáctý byl DARIEN (10). pole doplňují HONZIK (10), DUKE OF DARHORSE (13) a FLORENTINA (25).
Líbí se mi EFILY 1-3 / 1,5 , díky kurzu i HENRYTHEAEROPLANE do dálky v dalších dostizích MANOLLA 1-3 / 1,7 SIMON SET 1-2 / 1,5 a DOUBLE MANCER V / 2,2 nebo CHUAN CHE 1-3 / 2,5. oproti včerejšku to však z nabídky vypadlo a Betino tradičně spí.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.10.2017, 15:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mostecké dostihy proběhly navzdory mizernému počasí, dost se o tom diskutuje na Facebooku. Možná ještě větší problémy byly s dopravou koní. Byly škrty a tedy malá pole. Bratislavské dostihy byly odloženy o týden.
Hlavní dostih vyhrála DALLY HIT před EFILY, z mých tipů vyhráli SIMON SET a DOUBLE MANCER, CHUEAN CHE byl škrtnutý a tak jedině MANOLLA v závěru propadla na čtvrté místo. Nepatrně jsem získal.
Sázení pořadí už je ale o ničem, divil jsem se, že doběh hlavního dostihu - pořadí 2 koní - nikdo netrefil. Potom jsem si všiml, že převod do dalšího dostihu činí plných 14 korun!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.10.2017, 17:23 Předmět: POZVÁNKA DO KOLES - REKORDNÍ PŘEVOD V SÁZCE NA VELKÉ POŘADÍ!!!
Pište tipy na sázení
Citovat

Doporučuji všem fanouškům dostihů a sázejícím zvlášť včasný příjezd na závodiště v Kolesech u Kladrub nad Labem v sobotu 4.11.! Stala se věc nevídaná a v sázce pořadí tří koní se do 1. dostihu převádí z Mostu neuvěřitelných 7 Kč (slovy SEDM KORUN ČESKÝCH)! Takovou šanci na vysokou výhru si jistě nikdo ujít nenechá!!! Smile

PS V malém pořadí v poslední mosteckém dostihu už rekord padnul na mosteckém závodišti! V sázce na pořadí dvou koní nikdo nevsadil ani korunu! Smile

Zdroj: www.betino.cz
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.11.2017, 17:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Koleský sobotní dostihový den by měl letos zakončit překážkovou sezónu, roviny mají ještě jedno pokračování 11.11 Hlavním bodem programu je Cena jockey clubu ČR, kros na 4000 m.
Mezi 8 startujícími je i účastník. Velké pardubické MAUGLÍ, ale role favorita by měla patřit asi poslednímu koni na kterém – zatím – seděl Josef Váňa starší v dostihu. Je jím RABBIT HAWK WING, který ale 2 ze svých 3 letošních startů nedokončil. Největšími soupeři by mu měli být čtvrtý z Poplerova memoriálu STARBUCK a druhá z Ceny Laty Brandisové SILK, kromě MAUGLIHO pak ještě za ním druhý z velké netolické TRIPOLIS, který má menší travnaté dráhy docela v oblibě.Nějaké peníze by rád získal před měsícem za STARBUCKEM pátý STEP DANCER a asi do počtu budou SHELLY a AUCUN SOUCIS, který dokonce splnil kvalifikační podmínky pro velkou ale 78 ¾ délky za vítězem.
Kurzy zatím vypsány nejsou a asi ani nebudou, spíš než o sázky půjde opravdu o loučení se sezónou. Jediné o co půjde je trenérský.překážkový šampionát. Poprvé od roku 1995 by ho mohl vyhrát někdo jiný než Josef Váňa. Překvapivé je zejména to, že ho z trůnu sesadí pravděpodobně žena, Helena Vocásková. Nazvat tento souboj měřením Davida s Goliášem je velice mírným přirovnáním. Na získané dotace vede Váňa 5,111 proti 0,635 milionu Kč, ale konkurence má neuvěřitelných 15 vítězství z 36 startů proti 14 z 96 a shodně mají 11 druhých míst. Je to prostě souboj dvou světů a může k němu dojít jen proto, že Váňovci obracejí své snažení především do zahraničí a Vocáskovi naopak posílají své koně střídavě na roviny a překážky.
Pokud budou vypsány nějaké sázky, pak největší šancí Voáskových je FAMOUS VALLEY v sedmém dostihu, kromě ní mají ještě v pátém dostihu ALEGORII, předloni druhou v maďarských Oaks ( to je klasický rovinový dostih!). Váňovci mají ve čtvrtém dostihu SOTTOVENTA, v pátém DODO DANCERA, v šestém zmiňovanou dvojici RABBIT HAWK WING – SILK, v sedmém opět duo FLY TO FLY – ROZINA a v závěrečném proutí debutuje na skocích polský import SZAPIRO. Doufám, že to bude slabá žena, kdo bude slavit!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.11.2017, 17:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Poslední Kolesa proběhla za celkem příjemného počasí. Nebyl ani jeden škrt a tak se v 8 odstizích představilo celkem 71 koní. Nakonec se i hrálo, protože byly převody, které zvýšily aktivitu hráčů pořadí.
V úvodní rovině jsme vybrali 3 správné koně, kteří doběhli v pořadí BEST BOX (5) – MIZURI (2) - CRUEL MOLE JOE (5). Brali jsme 179 za malé pořadí a vyčítali si, že jsme těch 60 nevrazili do velkého. Přešlo nás to po zjištění, že se v něm převádí jen 91. Vítězným žokejem byl jaromír Šafář a na čele šampionátu tak dohonil v cíli o pouhý nos druhého Jana Ráju.
Doběh druhé roviny TULUM (6) – MONTE CHRISTO (4,7) – MALQ (4) bral 399 za malé a převod velkého narostl na 427.
Pokusili jsme se o jeho zisk neúspěšně, ale malé DALTON (5) – ZELDA (10) nám přineslo alespoň 161, třetí SPARROW (13) byl právě tím koněm, kterého jsme v posledním škrtu vyřadili. Velké už převádělo 1225. Šafář se tímto vítězstvím osamostatnil na čele šampionátu.
První steeple nám vyšel pořadí TAMAS (9) – TELLUR (5) – CANTON (3) jsme měli, Olomoučák vedle nás taky a tak jsme se modlili, abychom aspoň něco vydělali. K naší radosti se třetí výherce neobjevil a my brali svých 1995. Malé nikdo nehrál a převádělo se v něm 196.
Druhé překážky vyhrála CHERRIES (6) – za ní skončila ALEGORIA (1,8), tretí GOTSCHA (21) malé bralo 107, velké převádělo 42. kluci se ale zahojili na kurzových sázkách na vítězku, která začínala na 8:1. Já trouba kurzy u Betina nehraju, ale Marcel Novák ukázal, jak jezdí šampión.Vyhrál i hlavní dostih, kde jsme brali 222 za doběh STARBUCK (2,5) – TRIPOLIS (15). Hráli jsme proti favoritovi. RABBIT HAWK WING (2) byl původně vypsán 1,8 a došel po chybě na koleském skoku až čtvrtý, porazil ho ještě MAUGLÍ (7). I v tomto dostihu někdo vsadil jeden kombinační tiket na velké pořadí a převod navýšil na 84!
Vašek v Kolesách na proutky páté kategorie odchází a dobře dělá, neviděl tak ošklivý pád BELLY BONITY (2,25) ze třetí pozice půl kola před cílem. Marcel Novák skončil v sanitce, kobylka vypadala ještě hůře. Oplakali jsme ji, ale po polití živou vodou prý ožila a odešla po svých, zaplať pánbůh. Doběh FAMOUS VALLEY (2,4) - FLY FILO FLY (25) – ROZINA (6) rozhodl s konečnou platností o překážkovém trenérském šampionátu. Vocáskovům by ale stačilo i kdyby jejich klisna byla druhá. Obě pořadí se převáděla malé 203, velké poskočilo o dalších 42.
V posledním dostihu jsme měli tři první koně, ale se špatným předpokladem, takže nás výhra 665 za doběh LAMUM (4) – LINCOLN (5) minula, třetí byla FANGORIA (4). S námi by ale asi byla poloviční. Velké převádí do Mostu 280. T.... Kolesa nevypsal a Betino mělo nějakým zázrakem kurzy v pátek vypsané, škoda že končí sezóna! Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.11.2017, 9:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Poslední dostihový den přináší už spíše provozní dostihy, nejvyšší jsou druhé kategorie. Zájem je upřen zejména na žokejský rovinový šampionát. Jaromír Šafář se dvěma vítězstvími v Kolesech dostal před Jana Ráju a vede 28:27. Na druhá místa je to naopak 22:23, takže Rája dnes potřebuje vyhrát o jeden dostih víc. T.... vypsal jejich duel 1,3 – 3,2 a shodně s analýzami na něm si myslím že 3,2 na Ráju má svoji hodnotu.
Oba k tomu mají shodně 4 příležitosti.
V 1.dostihu sedí Rája na TRINIS, prvním potomkovi výtečné Trinity. Kůň ale přes rok nestartoval a jeho šance proti 8 soupeřům jsou těžko odhadnutelné. Větší šance mají asi FUR COAT, VALMONT nebo ILISSA DESERT. Dostih není Tipsportem vypsán.
Ve 2.dostihu opět běží 9 koní. Favority jsou OCARA (3,75) a FULMINE LUNA (4) , následují MANOLLA )5,2) a IWNIANKA (5,7). Za LACORANOU (7) je sprinterka QUAFF se Šafářem (9). Klisna navíc změnila trenéra a na vítězství to nevypadá.
Třetí dostih má 9 účastníků a je jedním ze dvojice hlavních. Je tu trojice sázkově vyrovnaných favoritů, FANTASTICADVENTURE (3,85), JOHANKA 4,2() a BUKHARI (4,5) a dostih je navíc handicap. Rájův DUKE OF DARHORSE (6) je hned za nimi. Mívá ale problémy se startovacími boxy a navíc je tu třeba i slovenský host THUNDERBALL (12), který v Bratislavě dokázal prvního favorita porazit.
Ve čtvrtém se oba rivalové utkají, LOCK NESS (5,5) se Šafářem a TANGO GLINKA (5,5) s Rájou jsou v dostihu se 7 startujícími dvouletými uprostřed, je před nimi trojice VICONTE (2,5), SAMANDA MANDURA (2,8) a debutující CORLEONE (5,5). LOCK NESS ale skončil v Karpatské ceně v Bratislavě pátý o 7 ½ délky za Res Judicata, třetím z našeho Zimního favorita a má ze všech účastníků dostihu nejvyšší handicap. TANGO GLINKA má za sebou jen debut, třetím místem v něm příjemně překvapil a měl by jít nahoru.
Pátý dostih bude jejich posledním letošním soubojem na dráze. Lépe zde vychází Rájova DETERMIS, dcera skvělé Determinace má dobrou podzimní formu a dva ze tří posledních startů vyhrála. Šafář má v tomto handicapu nejvíce zatíženou WHITE GHOST. Startuje zde 10 koní, kurzy T.... nevypsal. Ale je to asi Rájova největší šance dne.
Šafář má ještě k dispozici start v závěrečném 7.dostihu s FIOMI. Opět je to ale nejvíce zatížený kůň v handicapu a větší šance mají ALFA WOLF, SINGAPORE SPICE nebo ve formě se nacházející ONDREÁŠ. Dostih opět není v nabídce Tipsportu , betino vypsalo na dnešek klusáky v Chuchli.
K jednotlivým dostihům jen to, že vítěze je ve vyrovnaných dostizích těžké sázet, sázky do dálky jsou ale slušné a za úvahu stojí sprinterka QUAFF ve druhém dostihu 1-4 /2,6 nebo 1-3 / 3,85. 1400 m už na ní je tak akorát, ale s kopce do cíle ji mohou zadní koně dotlačit.
Dalším solidním tipem je THUNDERBALL ve třetím dostíhu. FANTASTICADVENTURE porazil v Bratislavě o 4 ½ délky při stejném jezdeckém obsazení (Korečková-Foret) a jen o ½ kg jiném váhovém rozdílu než bude dnes. Ta dixinela, která ho doporučuje 1-5 / 2 , je dobrá –však mě v soutěži Dostipy porazila 55:51. Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.11.2017, 12:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Šampiónem se stal Jaromír Šafář, který dokázal vyhrát s QUAFF, THUNDERBALL došel právě pátý, takže akovka se zaplatila. Rája získal jen dvě třetí a dvě sedmá místa, sedmá byla i DETERMIS.
Nakonec se hrála i pořadí, malé bralo ve čtvrtém 1596 a jediné trefené velké v šestém pěkných 4641. Po tom čtvrtém se všichni vrhli na zisk velkého a betinu zůstal převod 49 Kč. Blahopřeji pane Mrňáku - je to tak spravedlivé!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.11.2017, 8:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V neděli dominovali u nás trénovaní koně v Milánu, kde vyhráli 4 významné italské překážkové dostihy. Úvodní proutky o 21.450 euro vyhrála FLOWER OF LOVE (5,5) trenéra Radka Holčáka v sedle s Lukášem Matuským. Potom dvakrát vyhráli další nám známí koně z Pardubic, oba v tréninku Pavla Tůmy, dostih o 41.800 euro vyhrál NORTHERLY WIND (3,5) a Gr.2 o 66.000 euro ARKALON (2,5), oba s Janem Faltejskem. U toho musím poznamenat, že se mi vůbec nelíbilo, jakým stylem skákal, ale svoji třídou vyhrál.
Hlavní dostih ovládli Češi úplně obsadil první 4 místa v pořadí CHAMP DE BATAILLE (4,1) Váňa ml.– KIFAAYA (2,3) – SANTO CERRO (9,6) – TAHINI (15). Kromě prvního a čtvrtého v cíli byl v dostihu ještě třetí Váňův svěřenec, derby vítěz ROCHES CROSS (4,4), který – a to je zlá zpráva- na předposledním skoku ukončil svůj život po hnusném pádu.
V ČR připravovaní koně už letos vyhráli více než 100 dostihů v zahraničí a vydělali v nich přes 70 milionů Kč, celkové dotace všech domácích dostihů jsou necelých 46 milionů.
V Anglii se rozeběhla překážková sezóna a dnes jsou z našeho pohledu zajímavé dostihy v Cheltenhamu. Tuto zimu budu ostrovy sledovat, protože se podíváme na březnový cheltenhamský festival. Esa ještě odpočívají, ale T.... vypsal kurzy na jeden specifický dostih, atraktivní pro české diváky a sázkaře. Je to Glenfarclas Gross country handicap chase na 4800 m o 15.640 liber pro vítěze, zařazená prý i do Crystal cupu. Startuje v ní 11 koní a protože je to handicap je tu rozpětí od 11kamenů a 12 liber do 10 kamenů , tj. 12 kg! Nejvíce zatížené je trio největšího ostrovního překážkového majitele McManuse CAUSE OF CAUSES (11-12) nabízený 6:1, druhý z letošní Velké národní , kde ho rovněž jel amatér Codd, potom spolufavorité CANTLOW (11-5) a AUVERGNAT (11-2) – oba 4:1, čtvrtým podle zátěže je druhý z Velké pardubické, francouzský URGENT DE GREGAINE (10-13) v kurzu 5 a ve skupině minimálně zatížených je jeho tréninkový kolega VICOMTE DU SEUIL kurzu 22.
Ostrovní kurzy – pozor, musí se přičíst 1 - 5/2 Auvergnat, 4/1 Cantlow, 9/2 Urgent De Gregaine, 6/1 Cause Of Causes, 8/1 Aubusson, 12/1 Bertie Boru, 16/1 Need To Know, Vicomte Du Seuil, 20/1 Kingswell Theatre, 25/1 Inis Meain, 33/1 Adam Du Breteau.
Před Velkou jsem psal, že francouzský kůň vyhrál v lednu v Cheltenhamu dostih, byl na stejné distanci a stejně dotovaný. Vyhrál o 3 délky v kursu 50/1 a nesl 10-3, druhý byl favorizovaný CANTLOW 11/ 8, a 11-4, pátý CAUSE OF CAUSES 6/1 a 11-6, AUVERGNAT 5/1 a 9-9 dostih nedokončil. CANTLOW vyhrál stejný dostih začátkem loňského prosince, to byl dostih, ve kterém padla Delight My Fire, třetí z naší Velké.
Na CAUSE OF CAUSES by to mělo být krátké a rychlé, domácí favorizují stále se zlepšujícího 7 letého AUVERGNATA. Černým koněm může být druhý francouzský kůň s domácím žokejem Charlie Deutschem, který je Tipsportem nabízený 1-5 za 2,9 nebo 1-3 za 6,5. Jeho francouzský handicap je 56, tedy více než měl jeho kolega před startem Velké, a vlastně i v lednu, naposledy vyhrál 22.10. v Lignieres na 4800 m.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.11.2017, 11:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

McManusovi koně dopadli špatně, CAUSE OF CAUSES byl škrtnutý, AUVERGNAT udělal chybu a CANTLOW skončil až čtvrtý za oběma francouzskými koňmi. Z těch byl lepší VICOMT DE SEUIL, ale i jemu hybělo 3/4 délky na překvapivého vítěze KINGSWELL THEATRE (15:1), který šel celý 6000 m dlouhý dostih z čela, většinou i s několika délkami náskoku.
V sobotu se běžel klasický steeple Betvictor Gold Cup na 4100 m (Gr.3) o 160.000 liber a překvapivě ho vyhrál SPLASH OF GINGE (26:1), velké pořadí vyplácelo 3566 za 1 vsazenou libru! Druhý byl o krk STARCHITECT (11) třetí LE PREZIEN (7). Ale zatím jsem se na to ani nepodíval, byl jsem letos poprvé doma na fotbale.
Dnes jsou v nabídce Tipsportu Cheltenham a irský Punchestown. Z Anglie je v nabídce poze Shloer chase (Gr.2) na 3200 m s pouhými 6 startujícími. Angličané je seřadili takto: 6/5 Fox Norton (1,9), 3/1 Cloudy Dream (4) , 7/2 Special Tiara (7), 10/1 Simply Ned (12), 14/1 Vaniteux (16), 16/1 Sir Valentino (25). V závorce jsou kurzy Tipsportu. velký rozdíl je u spolehlivého desetiletého SPECIAL TARA, proto ho volím 1-3 za 1,4 a za maličko i 1-2 / 2,9. Loňský doběh byl FOX NORTON - SIMPLY NED _ SPECIAL TARA. CLOUDY DREAM měl běžet včera v Betvictor chase, ale prý podali chybně přihlášku...
V Punchestownu se běži Morgiana Hurdle (Gr.1) ve kterých zbyli po škrtu výborné klisny Vroum Vroum Mag jen 4 účastníci, jsou od 4 trenérů, ale jen od 2 majitelů, takže může hrát roli i taktika. vysokým favoritem je FAUGHEEN (1,52), jehož vodičem bud SWAMP FOX (22). Mc Manusova dvojice JEZKI - CAMPEADOR je shodně 6,5. Angličani mají CAMPEADORA níže, vítěz Chapion Hurdle 2014, nyní 9-letý JEZKI vynechal celý rok 2016 a asim to pořád ještě není ono. T.... nabízí jejich duel jako rovinu 1,9 - 1,9 a i tady bych zkusil věřit ostrovanům, třebaže je JEZKI můj oblíbenec a a o 4 roky mladšíCAMPEADOR má za sebou teprve 6 přkážkových dostihů.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.11.2017, 19:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Neděle patřila favoritům. FAUGHEEN vyhrál stylem start - cíl, já ho symbolicky zahrál za 1,75. JEZKI byl s odstupem druhý, bělouš CAMPEADOR udělal chybu na posledním skoku.
FOX NORTON vyhrál naopak závěrem, můj SPECIAL TARA odvodil celý dostih a těsně prohrál boj o druhé místo s CLOUDY DREAM.
T.... prý bude brát sázky na velké ostrovní steeply celou zimu, takže se těším. Víc mě ale potěšilo, že po šestinedělním úsilí uznal moji reklamaci, že duel Delight My Fire - Bridgeur není možno brát jako podpůrnou sázku s tím, že No Time To Lose bude nejlepší ze svěřenců Josefa Váni ve Velké.
Každá stovka potěší.
Zítra končí sezóna v Drážďanech, hlavním dostihem je Grosser Dresdner Herbstpreis na 2200 m o 25.000 eur, ve které se utkají dobří němčtí vytrvalci OSTANA (4,5), DEVASTAR (3,25), CAPITANO (7) a INCANTATOR (6), ale podle mě je podceńovaný IRAKLION (13) s Murzabajevem, vítěz z Freudenau, kde jsem v září byl. Na místo bych ho zkusil, ale účet u racebets jsem musel zrušit.
Hlavním bodem pro sázkaře je ale následující dostih, handicap na 1900 m s 12 końmi, kde se bude hrát čtyřsázka s garantovaným vkladem 10.000 eur.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Další
Strana 11 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy