Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 3
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13018
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506Hodnocení kvality tipů: 506
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 31.10.2017, 19:55 Předmět: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - listopad 2017

Naposledy upravil propitak dne 1.12.2017, 8:28, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.11.2017, 8:09 Předmět: Eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ještě loni euroligový Györ má letos celkem slušný tým. Vedle řady maďarských reprezentantek jsou hlavními oporami Američanka Goree a kanadská rozehrávačka Fields. V maďarské lize máí z pěti zápasů jedinou prohru se Székszárdem, ale dokázal porazit euroligový Šoproň. V Eurocupu to má 1-2, takže dnes potřebuje vyhrát. Na půdě soupeře sice prohrál 70:77, ale u maďarských týmů hraje domácí bouřlivé prostředí dost podstatnou roli. Navíc si myslím, že Györ má o trochu lepší kádr než Hainaut. Ten to má ve francouzské lize 2-3 a v Eurocupu také 1-2, když po výhře nad Györem prohrál oba venkovní zápasy s Nantes i Namurem. Hodnota kurzu je na hraně, ale věřím, že domácí by měli vyhrát.

Druhý zápas by měl být jasnější, osobně bych nevypsal vyšší kurz než 1,2. Benátky porazily švýcarský Fribourg doma 77:37 (!) a moc si nedokážu představit, že by teď měly se stejným soupeřem prohrát. Zvlášť když už tak silný tým posílila ještě další Američanka Riquna Williams. Podle mě je rozdíl mezi oběma týmy propastný.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.11.2017, 8:40 Předmět: basket women france
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Roche je nováček francouzské ligy, v níž má podle mě nejslabší kádr. Z dosavadních pěti zápasů všechno prohrál, a to nejmenším rozdílem o 7! Je pravda, že Lyon je předposlední s jedinou výhrou, ale tento fakt moc nechápu. Zvlášť když v prvním kole převálcovali Tarbes 74:45. Je pravda, že prohry byly většinou těsné a soupeři poměrně kvalitní, ale stejně si myslím, že tento tým má navíc. Přes léto hodně posílil, když přišly z Bourges bývalé reprezentantky Salagnac a Tanqueray, Američanka Peters, Australanka Allen nebo Belgičanka Allemand. A teď ta hlavní věc... Proti Roche nastoupí poprvé nová akvizice, kterou je superhvězda evropského basketbalu Sandrine Gruda! To je hráčka, která může okamžitě zvednout kvalitu týmu o level výš. Lyon by měl vyhrát i bez ní, s ní by to pak mělo být podle mě jednoznačné.

Pozn.: Jelikož si asi už pár z Vás stačilo vsadit, tak pánové z Maxitipu zareagovali tak, že handicapové sázky na tento zápas dočasně stáhli. Uvidíme, kdy je vrátí a s jakými kurzy. Každopádně do nějaké akovky nebo kombíku doporučuju i kurz 1,4 na výhru Lyonu. Fortuna má momentálně dokonce 1,41.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.11.2017, 11:46 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nantes je trochu nevyzpytatelné. Je to průměrný tým, který poměrně často prohraje hodně vysokým rozdílem, ale např. dokázalo (pro mě nepochopitelně) porazit Montpellier. Jeho aktuální forma je ale mizerná. Minulý víkend prohrálo v poháru s druholigovým Calais a ve čtvrtek v Eurocupu s belgickým Namurem 60:77. V těchto zápasech nehrála německá opora Skuballa, jejíž start je ohrožen i v neděli.
Landes je podle mě kvalitnější tým, který se naopak v posledních týdnech dostal do solidní formy. Ve čtvrtek vyhrál v maďarském Ceglédu suverénně 76:59, hodně těží ze zkušeností vynikající rozehrávačky Céline Dumerc. Na domácí palubovce by podle mě měli Nantes s přehledem porazit.

Pro druhý duel jsem si vybral polskou ligu, kde je po sedmi kolech jediným neporaženým celkem Bydgoszcz. A určitě to není náhoda, mají výborný tým v čele s Američankami McBride (má polský pas), O´Neill a Stallworth. Dobrou formu potvrdily čtvrteční výhrou v Eurocupu nad MBA Moskva 78:65.
Naprosto v odlišném světle se v Eurocupu představil Gorzow, který doma vysoko prohrál s řeckým Olympiakosem 56:85. Také v polské lize už prihráli s Gdyní a Lublinem, což jsou podle mě horší týmy než Bydgoszcz. Ta by na domácí palubovce neměla mít větší problém a osobně bych viděl kurz někde okolo 1,2.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.11.2017, 7:59 Předmět: basket women turkey
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Vybíral jsem nejvyšší dostupné kurzy. Pokud někomu nevyhovují tyto sázkovky, tak v podstatě srovnatelné kurzy mají i další sázkovky, např. T.....

Ve šlágru kola turecké ligy je podle mě jasným favoritem úřadující mistr Yakin Dogu. Má celkově kvalitnější kádr, který v domácí lize ještě umocňuje fakt, že ke čtyřem povoleným cizinkám může použít ještě i naturalizovanou Američanku Hollingsworth. Yakin Dogu je zatím v lize suverénní, naopak Galatasaray před týdnem prohrál s průměrným Besiktasem.

Adana ASKI má letos na tureckou ligu podprůměrný kádr, za což nejspíš může nevalná finanční situace klubu. K Američance Snow a Slovence Vyňuchalové sice přibyla před týdnem Litevka Nacickaite, ale ostatní týmy mají vyšší kvalitu. Konkrétně nováček Cukurova se opírá především o ukrajinskou snajperku Iagupovu a americký podkošový "tank" Larkins, výborně se zatím jeví i mladá Američanka Deshields, která už byla vyhlášena i hráčkou týdne.

Druhý tým z Adany - Botas - ze začátku sezony taky nevypadal nijak dobře, jenže pak přišla Chelsea Gray. Kdo viděl finále letošní WNBA, tak dobře ví, že to je obrovská kvalita. K ní jsou v týmu její krajanka Stokes, švédská rozehrávačka F. Eldebrink a Běloruska Papova, navíc do kvóty cizinek se nepočítá naturalizovaná Američanka Nevlin. A to už je hodně silná základní pětka! Bez Gray bych to viděl na vyrovnaný zápas, s ním by měli hosté vyhrát.


Naposledy upravil Dexter dne 4.11.2017, 8:16, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.11.2017, 8:05 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Girona je dlouhodobě druhý nejlepší španělský tým za Salamankou, vyzkoušela si i Euroligu. Právě se Salamankou má zatím jedinou ligovou porážku, jinak si počíná hodně suverénně. To platí i pro Eurocup, kde vyhrála všechny čtyři zápasy vysokým rozdílem.
Gipuzkoa byla loni pátá a myslím, že letos to lepší nebude, protože spíš oslabila. Její dosavadní bilance 5-1 je poněkud zavádějící, protože měla na úvod hodně dobrý los a těm nejtěžším soupeřům se zatím vyhýbala. Girona je podle mě o třídu jinde.

Nováček Estudiantes zatím vůbec nevypadá dobře. Všech dosavadních šest zápasů jasně prohrál a podle mě má nejslabší kádr z celé ligy. Výsledky loni sedmého Campusu jsou pro mě naopak zklamáním a trochu překvapením. Pouze zápas se St.Adriou dotáhly aspoň do prodloužení, což je strašně málo. Věřím ale, že si to sedne a půjdou trochu nahoru. Kádr není špatný - Američanky Hall a sestry Knightovy, Srbka Knezevic, bývalá reprezentantka Herrera - to je tým, který by měl doma na Estudiantes stačit.

V italské lize volím akovku, protože kurzy jsou nízké. Lucca je sice úřadující mistr, jenže po sezoně odešel trenér i řada opor, takže letos jsou poloviční. Naopak Ragusa má vysoké ambice. V létě přivedla výborné Američanky Hamby a Kuster, které tvoří se španělskou pivotkou Ndour a dvojicí italských reprezentantek Gorini a Consolini hodně silnou základní pětku. Ragusa měla pomalejší start, ale teď už se holky sehrály a jedou jak v italské lize, tak v Eurocupu.
Druhý zápas by měl být jednoznačnou záležitostí Neapole. Battipaglia je asi nejslabší tým italské ligy, což zatím také výsledkově potvrzuje. Neapol je naopak na předposlední příčce trochu omylem. Měla totiž přísný los, když hrála zatím s nejtěžšími možnými soupeři. Navíc dotvářela kádr za pochodu, po příchodu výborné americké pivotky Dolson je však hodně silná. Proti outsiderovi by snad neměla mít problém.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.11.2017, 22:51 Předmět: kometa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se za výjimečně pozdní tip ve večerních hodinách, ale obávám se, že kurz půjde zítra dolů...

Kometa jednoznačně Ligu mistrů vypouští a byl malý zázrak, že doma uhráli s Zugem těsnou výhru i s půlkou dorostenců v sestavě. V odvetě tomu nebude jinak, sestava bude spíš ještě slabší. Určitě budou chybět Krejčík se Zaťovičem a Čiliak s Haščákem, kteří jsou s českým, resp. slovenským nároďákem. Kromě toho i mládežničtí reprezentanti jako gólman Dostál (který chytal v prvním duelu), Havránek, Plášek nebo z NHL se vrátivší Nečas. A budou chybět i další zkušení hráči, kteří dostanou volno. V sestavě budou hráči hostující v prvoligové Třebíči i mladíci z juniorky a dorostu.
Zug má sice pár důležitých hráčů na marodce (Klingberg, Grossmann, Alatalo), ale jinak by měli nastoupit v téměř nejsilnější sestavě. Tedy např. s reprezentanty Surim, Martschinim či Schlumpfem, veteránem Diazem, Kanaďany Holdenem a McIntyrem, Američanem Roem, Švédem Stålbergem či zkušeným gólmanem Stephanem.
Myslím, že přední švýcarský tým by si měl na domácím ledě poradit s "béčkem" Komety.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.11.2017, 9:40 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se, že tipy jsou u Marathonbet, ale někteří z Vás tam účet mají a jejich kurzy jsou u některých zápasů aktuálně nejvyšší. I mírně nižší kurzy u českých sázkovek ale mají podle mě hodnotu.

Švédky se mi hodně líbí, kromě tradičních opor sester Eldebrinkových a skvělé pivotky Zahui mají několik dynamických hráček tmavé pleti (Abdi, Fontaine, Loyd, Drammeh). Na posledním Euru chyběly, ale měly velkou smůlu, když byly nalosovány do tříčlenné skupiny, z níž postupovaly jen vítězné Španělky, pozdější evropské šampionky. Chorvatky už nemají tak silný tým, jako před pár lety, navíc jim chybí zkušené hráčky Brkić-Ciglar a Ivezić. Osobně jsem si stanovil hratelný kurz na Švédky 1,6.

Líbí se mi vysoký kurz na Bosnu, i když už rychle klesá. Pro mě je hratelné vše přes 1,7! Slovenky totiž nastoupí s týmem, který se snad ani nedá označit jako "béčko". Nedávno došlo k "palácové revoluci", když se hráčky postavily proti trenéru Svobodovi a reprezentaci bojkotovaly. Svoboda nakonec rezignoval, ale jeho nástupce Kováčik už nominaci neměnil a sabotující opory nepřemlouval. Chybí tak všechny hráčky mistrovských Košic (Žirková, Bálintová, Jurčenková), opory eurocupových Piešťan (Slamová, Páleníková a také další stabilní hráčky (Růžičková, Vyňuchalová, Tetemondová, Palušná a další). Bosna sice v posledních letech nic moc nehrála, ale podle mě půjde určitě nahoru. Velkou sílu má hlavně pod košem, kde mají naturalizovanou Američanku Kizer s bohatými zkušenostmi z WNBA a talentovanou Gajić, draftovanou Washingtonem a momentálně hrající tureckou ligu za Mersin. K tomu je tu mladý supertalent Brcaninović, hvězda juniorských šampionátů, Pro mě jsou Bosňanky v domácím prostředí mírným favoritem.

Dobře vypadají i Angličanky, které spoléhají hlavně na zkušenou Leedham z euroligového Lille a mladou pivotku Fagbenle, která si už vyzkoušela WNBA. Navíc mají i vysokou pivotku Stewart (Riga). Naopak Izraelky mají pod košem velký problém, jejich výškový průměr je hodně nízký. A navíc jim chybí dlouholetá opora Shay Doron. Pro mě jsou Britky celkem jasný favorit, šel bych i do kurzu kolem 1,5.


Naposledy upravil Dexter dne 10.11.2017, 10:09, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.11.2017, 9:46 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Češky sice na domácím Euru zklamaly, ale na Němky by měly snad stačit. Pozitivně se zatím jeví příchod slovenského trenéra Svitka, který povolal i některé zkušené hráčky, které na Euru překvapivě chyběly (Pecková, Hejdová), šanci dal i talentované pivotce Reisingerové, které se daří ve španělskéí lize. Nechybí ani hlavní opory Elhotová, Hanušová a naturalizovaná Američanka Vaughn, jediným problémem je zranění rozehrávačky Vyoralové. To by ale mělo na Němky stačit, ty šly v posledních letech hodně dolů. Tentokrát hodně vsadily na mladé, v nominaci chybí např. zkušené opora jako Baer nebo Skuballa.

Edit: Ani jsem si nevšiml, že po zúžení kádru se do dvanáctky nevešla Reisingerová. Sice to moc nechápu, ale na tipu to nic nemění. Pod košem by měly stejně většinu zápasu odtáhnout Hanušová a Vaughn.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.11.2017, 13:25 Předmět: Marathonbet
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak po konzultaci s Propiťákem jsem se rozhodl, že kurzy u Marathonbetu nebudu uvádět jako hlavní, maximálně je zmíním v textu analýzy pro ty, kteří mají u této sázkovky účet.
Nadále platí, že budu v drtivé většině uvádět kurzy českých sázkovek, maximálně v případě zajímavého kurzu výjimečně serioznější zahraniční sázkovky jako Pinnacle, Sbobet nebo bet365. Ale vzhledem k tuzemským zákonům opravdu jen výjimečně. Pokud se tedy něco ohledně licencí v dohledné době nezmění...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.11.2017, 14:06 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Švýcarky bychom určitě porazit měli, ale ta rovina u handicapu mi přijde neadekvátní. Je to určitě pod vlivem zápasu v Německu, kde Češky vyhrály o 33 bodů. Jenže tam to byl spíš totální kolaps domácích, když ještě v poločase to byla plichta! Navíc proti Švýcarkám dnes určitě nenastoupí kapitánka Elhotová (čili nejlepší střelkyně) a otazník visí i nad americkou pivotkou Vaughn, která měla rovněž zdravotní problémy a pochybuju, že ji budou trenéři přetěžovat, pokud tým jasně povede. Navíc trenér Svitek prohlásil, že chce dát šanci dalším hráčkám z lavičky, které určitě nemají takovou kvalitu jako základní pětka.
Švýcarky jsou sice evropský podprůměr, ale že by dostávaly nějaké extra dardy, to zase ne. Například v sobotu prohrály s bronzovým týmem letošního ME Belgií o přijatelných 29 bodů, v minulé kavlifikaci dokázaly např. v Rusku hrát jen o 9 bodů! Švýcarský basket není zase taková katastrofa, stačí vzpomenout jak před pár týdny Fribourg (byť s řadou cizinek) v Eurocupu jasně přehrál KP Brno. Podle mě je 40 bodů prostě moc!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 8:53 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

O Lyonu jsem psal už před dvěma týdny. V létě hodně posílený tým, který hrál zatím trochu pod svoje možnosti. Poslední posila je ovšem něco "extra" - jedna z nejlepších evropských pivotek Sandrine Gruda. Poprvé se představila v posledním zápase proti Roche, které Lyon smetl 83:59. Lyon bych viděl na lepší střed tabulky, zatímco Nice je podle mě na francouzskou ligu podprůměrné.

Ve španělské lize loni ve čtvrtfinále Araski překvapivě vyřadilo Gerniku, přestože bylo v základní části šesté a jejich soupeř třetí. Už tehdy to byla spíš shoda náhod a letos je navíc rozdíl v kvalitě týmů ještě víc ve prospěch Gerniky, která má nejen silnější základní pětku, ale především lavičku, což je logické vzhledem k tomu, že hraje také Eurocup. Hlavními oporami jsou zkušená ruská pivotka Bas (za svobodna Kuzina), americká rozehrávačka Alston (už si zkusila i WNBA) a členka širšího kádru španělské repre Pina (naposledy vyhlášena hráčkou týdne španělské ligy), ve středu navíc tým posílila další Američanka Caldwell, která byla před dvěma lety vyhlášena nejlepší pivotkou španělské ligy. Takovou kvalitu Araski určitě nemá, zvlášť když není jisté, jak na tom jsou loňské opory Roundtree a Tudanca, které kvůli zranění letos ještě vůbec nenastoupily. Pro mě jsou mírbým favoritem hosté, takže kurz nechápu...

V turecké lize ani v Eurocupu letos Besiktas nezačal vůbec dobře, ale poslední zápasy už naznačily výrazné zlepšení. Teď navíc doplnila kádr výborná Američanka Zellous. Cizinky hrají v turecké lize klíčovou roli a Besiktas zatím neměl naplněnou kvótu čtyř povolených zahraničních hráček (pouze Američanky Wheeler a Mosby, společně s Černohorkou Perovanović). Příchod Zellous obrovsky zvedne kvalitu, navíc mohou hrát vlastně tři Američanky (povolené jsou dvě zámořské hráčky), protože Zellous má chorvatský pas. Besiktas v posledním domácím utkání (ještě bez Zellous) porazil Galatasaray, což je určitě daleko lepší tým než nováček Ormanspor, za který hraje např. česká pivotka Kulichová. Ormanspor má sice už tři výhry, ale ty si připsal díky výhodnému losu se třemi asi nejslabšími celky soutěže.


Naposledy upravil Dexter dne 18.11.2017, 9:19, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 8:59 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nantes je trochu nevyzpytatelné, dokázalo třeba vyhrát na palubovce euroligového Montpellier. Zatím ale odehrálo mnohem víc mizerných zápasů. Prohrálo třeba o 25 s průměrným Nice, nebo v Eurocupu doma s belgickým Namurem o 24. Jejich problémem je hlavně slabá lavička.
Charleville se naopak zařadil k absolutní francouzské špičce. V posledních dvou sezonách byl v semifinále play-off, loni dokonce skončil po zýkladní části druhý. A letos jsou snad ještě lepší! Z deseti utkání ve francouzské lize a Eurocupu zatím prohráli jen jednou, v prvním ligovém kole na palubovce Montpellier. Jinak své soupeře dost válcují, v minulém kole třeba Mondeville 68:35. Mozkem týmu je reprezentační rozehrávačka Bouderra, výborná je i další francouzská repre Minte, střelbu obstarávají především Američanka Montgomery, Brazilka Clarissa nebo Švédka Loyd. Tenhle tým se může porvat o titul, zatímco Nantes v horní polovině tabulky neočekávám.

Nováček Estudiantes je podle mě jasným outsiderem španělské ligy a bude mít problém vůbec něco vyhrát. Jejich zatím nejlepším letošním výsledkem je prohra o šest bodů se slabým Promete. Qazeres má naopak už čtyři výhry (z toho dvě venku, mj. v Promete vysoko 83:55), díky Američankám Cooper, Brown a především Jones (letošní vítězka WNBA s Minnesotou) mohou pomýšlet minimálně na lepší střed tabulky. Podle mě jasná záležitost pro hosty, kurz bych viděl okolo 1,2.


Naposledy upravil Dexter dne 18.11.2017, 9:34, celkově upraveno 1 krát.
vinarna13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 9:15 Předmět: Nadhodnocene kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, dnesni tipy na basketball, hlavne u MAxitipu byly v momente prijeti o 20procent nizsi nez uvadite. Tiper, pokud chce mit spokojene odberatele, by mel dbat na to, aby kurzy byly spravne alespon v momente, kdy jej odesle. JInak si je zprominutim nechte pro sebe.
Diky
L>P
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 9:41 Předmět: Re: Nadhodnocené tipy
Pište tipy na sázení
Citovat

Jestli tomu dobře rozumím, tak mě obviňujete z toho, že si kurzy vymýšlím, tudíž že lžu. A to mi opravdu hodně vadí!!!
Ručím vám za to, že kurzy byly v odeslání mých tipů přesně takové jako uvádím, a to dokonce i dlouho poté, co jsem si vsadil já sám!!! Zřejmě jste v sázení nováček, když nevíte, že kurzy jsou pohyblivé a ty hodnotné logicky klesají. Zvlášť když dá nějaký bloger svůj tip k dispozici poměrně početné skupině odběratelů. Pokud vsadí během pár minut třeba 20 lidí stejný tip, tak sázkovka logicky reaguje. Tady je to pak o rychlosti.
Konkrétně u dnešních tipů jsou podle mě kurzy hodně přestřelené, takže doporučuji vsadit (třeba za méně) i třeba u konkurence za poněkud nižší kurz.
Pokud se Vám můj blog nezamlouvá, tak ho prostě neodebírejte. Ale příště prosím važte slova!
vinarna13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 9:53 Předmět: Nadhodnocene kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Milý Dextre, jsi trochu vztahovacny. Nikdy jsem nerekl, ze si kurzy vymyslis. Verim tomu, ze kdyz si to sazel tak takove i byly. Nicmene tiper ma nabizet kurzy svym platicim clenum tak aby byly alespon v momente odeslani realne. Zrovna jsem sedel u PC, kdyz mi prisla SMS. Na maxitipu jsem byl do 15s. Garantuji ti, ze pravdepodobne temer nikdo tam nemohl byt rychleji nezli ja. A pokud nikdo komu si poslal tento tip v teto hodnote jej nemohl vsadit, tak by jsi jej ani nemel zaradit do statistiky a bud zmenit hodnotu kurzu a nebo jej uplne vyradit. S tim, ze jsem novacek v sazeni bych byl trochu opratrny, vim ze se kurzy meni,ale take vim, ze spravny tiper, ktery chce aby jeho statistika byla alespon trochu realna pro jeho odberatele, by si mel treba pohlidat jak dlouho se ten kurz dal vubec vsadil. V tomhle pripade ti garantuji, ze to nebylo ani par sekund. A nebo ti chodi pozde SMS,, mam pocit,ale ze rychlejsi formu oznameni nemate.

LP
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 10:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,
musím se zastat Dextera, kurzy si opravdu nevymýšlí, já konkrétně dnes zrovna seděl u PC a podával téměř hned a jediný tip, který mě už nebyl schválen byl tip s kurzem 2.92, ten dropnul ihned na 2.50 (v nabídce byl ale opravdu za 2.92).
To si teda nedovedu představit podle čeho by tam ten kurz psal, když teda ne aktuální v době, kdy ho vypsal..... Very Happy
vinarna13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 10:12 Předmět: Nadhodnocene kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

A kdo tu kdy rekl, ze si kurzy vymysli. Vlastne jste jen podporil to, ze to neslo vsadit v dane hodnote ihned. A proto ten tip ma byt vyrazen ze statistiky. Nejde o to co si vsadi Dexter, ale o to co se da realne vsadit. Ferovy tiper, by tyto tipy vyradil ze sve statistiky. Je normalni ze kurz rychle dropne a nikdo jej nemuze vsadit, to mu prece nikdo nevycita,ale statistika je tim pak velmi zkreslovana.


L.P
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 10:19 Předmět: nadhodnocené kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Sorry, ale opravdu už nevím, co bych jako měl dělat. Po odeslání mých tipů jsem si ještě kontroloval, že kurzy neklesly. Co bych pak jako měl do statistiky uvádět? Kurz půl hodiny po odeslání tipu, nebo snad dvě hodiny?
Třeba Marathonbet měl na tyto zápasy ještě vyšší kurzy, ale zahraniční sázkovky jsem na žádost několika klientů v podstatě už vypustil, protože tento argument vzhledem k možnosti vsaditelnosti z ČR chápu.
Mně je fakt celkem jedno, jestli budu mít dlouhodobý yield na K2 15% nebo 12%. A rozhodně si kvůli tomu nehodlám nadsazovat kurzy! Doufám, že kdo odebírá moje tipy delší dobu, tak už ví, že se mu to vyplatí. Byť třeba nestihne vsadit přesně v tom kurzu, jaký původně pošlu. Mimochodem, ty dnešní tipy jsou pořád za solidní kurzy. Třeba v Tipáči se dokonce Besiktas oproti původnímu kurzu navýšil.
V blogu se chci podělit o zajímavé tipy, které mají podle mě hodnotu. A jeho cena podle mě není tak vysoká, aby se to odběratelům nevyplatilo i v případě, že nevsází za horentní sumy a občas třeba kurz o něco klesne. Pokud si ale někdo myslí, že za pár stovek měsíčně vydělá sto tisíce, tak to bude muset zkusit nějaký jiný způsob...
Omlouvám se za elaborát, ale štve mě, když má někdo takovej přístup, že bych to měl za něj snad ještě vsadit a nejlépe mu pak přeposlat peníze na účet...
vinarna13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 10:35 Předmět: Nadhodnocene kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

A ja ti proste jen říkám, že 15s po přijetí SMS, kurzy na MAxitipu byly o 20% nižší než, které budeš mit ve statistice.Mít tohle u káždého zápasu tak jsi v červenych číslech. Tvuj kurz 99% tvych odberatelu nemohlo vsadit. A to , že oni to pak naperou klidně o 20% niž než ty uvadíš, je jejich problém. Moc dobře totiž víš, že v dlouhodbé ziskovosti záleží jen na správné hodnotě kurzu. Nikdo ti tu neříká, že máš 2 hodiny hlídat kurz. Ale alespon 30 sekund by se hodilo. Jinak jsem samozřejme hned sjel i světove kurzy a Araski se nikdo ani nepřiblížil kurzu. Marathon otevrel s kurzem 2,52. Slo tam dat jen ten HCP +4,5.
Já myslím, že by ti mělo záležet na tom, aby tví odběratelé měli alespon mizivou šanci si dát kurz , který uvádíš a pokud pak napíšeš, že si mají vsadit klidně i nižší kurz? Na základě čeho oni poznají, že kurz má stále hodnotu? Oni ti za to platí, tak pokud máš problém s dropy, tak uveď do tipu i minimálni hranici.

Nech si udělat průzkum, kolik lidí vsadilo ty dnešní baskety v hodnotě tvých kurzů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 11:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vypadá to na nekonečnou debatu, která mě už nebaví...
20% dropu by byl opravdu extrém. Navíc o tom dost pochybuju, protože cca půl hodiny po odeslání tipu byl třeba konkrétně na Gerniku kurz 2,6 (včetně prodloužení), což je v podstatě skoro srovnatelný s 2,9 na čistou dvojku v základní hrací době. Ale to bys musel kliknout jednou navíc a to už by byl asi problém...
Takže ještě jednou:
Opravdu mi záleží na tom, aby byli mí odběratelé spokojení!!! Na druhou stranu ale jak říká Pavel Liška: "vocaď pocáď!" Určitě nehodlám věnovat blogu několik hodin denně (jako třeba dnes), to by se musely částky za placení blogu pohybovat úplně někde jinde.
Občas nahlédnu ke konkurenci a jsou blogeři, kteří píší jen holé tipy bez jakékoliv analýzy a třeba důvěru 10/10 u sázkovek jako 1xbet, což je dvojnásobný nesmysl, protože za víc tě tam ani vsadit nenechají, když už si zařídíš, abys u nich mohl vůbec sázet.
Čili v tomto ohledu mám svědomí čisté. Určitě se najdou mouchy i v mém blogu a budu rád, když mi své připomínky budete posílat (párkrát už jsem tady k tomu vyzýval a myslím, že to snad občas i přineslo své ovoce), ale prosím formou soukromé zprávy, abychom to tady nezasírali nějakýma osobníma přestřelkama.
Pokud má odběr mého blogu pro Vás nějaký smysl a užitek, tak jej odebírejte dál. Pokud ne, tak jeho odběr zrušte! Nikoho k tomu nenutím a ani nikomu neslibuju, že se mnou zbohatne...
vinarna13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 11:29 Předmět: Nadhodnocene kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Maminka mi vždycky říkala, že ji zajimá to jaké známky donesu já a ne Pepík Nováků. Takže neodváděj pozornost na nějaké fišky. Ani bych se tu nesnažil psát, kdybych nevěděl, že je v tobě potenciál. Trefovat takhle velké dropy je super. Jen škoda, že se nedají prodat reálně dál. Raději bych ti zaplatil 5x vice a mel moznost si vsadit kurz jaky uvadis a věř, že jsem hodně rychlej. A dokonce dokazu si najit i alternativu tipu, takze fakt umim kliknot i jinam.

Reknu ti presne co si myslim ze by ferový tiper mel udelat.

Poslu tip, i sam sobe, abych vedel ze je dorucen, nasledne bych pockal 30s a pokud do te doby by nastal zásadni drop 5 a vice procent,a mel bych za to ze kurz je stale dobry, tak byl udelal korekci kurzu v tipu, pokud by kurz spadl hodne a uz nebyl vsaditelny v hodnotnem kurzu(tak jak to bylo dneska), tak bych jej stornoval a vyradil z nabidky. Jedine takhle se dostanes ke spravne statistice ziskovosti u tvych odberatelu.

LRazz
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 14:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

dexter dik za odvedenu pracu
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 15:59 Předmět: kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se a slibuju, že už nebudu prudit! Ale prostě mi nedá si ještě rýpnout:
Třeba teď vylítl kurz na Lyon až na 3,11 (já ho dával za 2,25). Znamená to, že si mám teda kurz ve statistikách dodatečně opravit? Smile Anebo třeba až za osm a půl minuty, jestli náhodou zase neklesne? Very Happy
Sorry, ale chci jenom ukázat, jak je nesmyslný to, co po mně chce "vinarna13"...

P.S. Přiznám se, že nevím, proč ten kurz na Lyon tak vylítl. Možná se stalo něco, co nevím, ale není to o jedné hráčce, takže i kdyby třeba nenastoupila Gruda (ale já četl na francouzským webu, že hrát má!), tak bych do toho pořád šel. Tak uvidíme...
vinarna13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.9.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4Hodnocení kvality tipů: 9.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.11.2017, 16:53 Předmět: Nadhodnocene kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Jsi zcela jiste rozumny clovek, ktery by mohl pochopit co ti pisu porad dokola. Co se stane za hodinu nebo dokonce za pul dne je irelevantni. Dulezite je jen to co je bezprostredne po odeslani.

L.P.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.11.2017, 10:14 Předmět: Eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V Turecku sice první zápas vyhrála Wroclaw o dva body, jenže Kayseri má od víkendu dvě nové výrazné posily - americkou rozehrávačku Lacy a zkušenou Britku Handy. Ty tvoří společně s australskou pivotkou Tolo, Američankou Page a Rumunkou Marginean velmi silnou kostru týmu.
Momentálně má Kayseri minimálně srovnatelný kádr jako Wroclaw (spíš papírově silnější) a má taky větší motivaci, protože Wroclaw už má postup jistý, zatímco turecký celek ještě musí o druhou postupovou příčku bojovat.
Myslím, že víc jak o sedm bodů by v Polsku prohrát neměly, klidně tam můžou i vyhrát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.11.2017, 10:02 Předmět: russia basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tento tip vypadá na první pohled dost šíleně, protože Novosibirsk s Inventou ve čtvrtek prohrál na domácí palubovce...
Inventa je v podstatě juniorka Dynama Kursk, za kterou hrají mladé holky mezi 18-21 lety. Určitě mají potenciál, ale chybí jim zkušenosti a u takto mladého celku jsou pochopitelné obrovské výkyvy. Občas dokážou překvapit, jako například ve čtvrtek, ale většinou dostanou od lepších týmů docela kartáč. Třeba prohrály doma 39:73 s MBA Moskva, což je srovnatelný tým s Novosibirskem. Ten naopak před týdnem dokázal porazit euroligovou Naděždu Orenburg a v kádru má například Kanaďanku Langlois nebo skvělou Nigerijku Akhator (trojka letošního draftu WNBA!).
Upřímně řečeno, jejich čtvrteční prohru s Inventou si nedokážu moc vysvětlit (zřejmě katastrofální střelba - např. trojky 2/16!). Ale ještě víc by mě překvapilo, kdyby s nimi prohrály dvakrát za sebou...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.11.2017, 14:53 Předmět: USK
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kdo sází u Marathonbet, tak ten měl 1,94, z českých Fortuna 1,84 nebo Sazka 1,80 (včetně prodloužení).
Šoproň je sice silnější než loni, ale úplná špička nejsou. O víkendu prohrály ligový zápas v Szekszardu o 13 bodů, přitom na stejném místě prohrál před týdnem Nymburk v Eurocupu jen o 7. Je to trochu zjednodušený pohled, ale něco naznačuje...
Přiznám se, že jsem si myslel, že na tom bude USK po odchodu Palau, Petrovič a Vaughn hůř. Jenže trenérka Hejková to opět namíchala dost dobře. Roli lídra převzala Xargay, skvěle zapadly Zahui a Rezan, po mateřské šla výrazně nahoru Kateřina Elhotová. A to ještě neukázala všechno superhvězda Bonner, která se do toho pomalu dostává po letním porodu.
Prostě kvalita je podle mě jednoznačně na straně USK, které naposledy smetlo francouzský Villeneuve d´Ascq, což je srovnatelný tým se Šoproní.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.11.2017, 10:10 Předmět: biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Biatlonová sezona teprve začíná, takže začnu opatrně. V dnešním ženském individuálu si vsadím na mladou Kazašku Vishnevskou, která ještě nedávno vozila medaile z juniorských světových šampionátů a myslím, že nastal čas, aby se začala prosazovat už i mezi ženami. Ostatně už loni se blýskla čtvrtým místem z masáku v Oberhofu. V Östersundu startovala ve sprintu dvojic, v němž Kazaši především její zásluhou skončili na fantastickém třetím místě!
Ukrajinka Olena Pidhrushna už mi naopak přijde trošku za zenitem. Ta naopak startovala ve smíšené štafetě a dá se říct, že právě ona to Ukrajině nejvíc pokazila, takže z toho bylo až 10. místo. Nevypadala moc dobře běžecky a hlavně coby dobrá střelkyně měla hned tři minely na dvou položkách. To Vishnevskaya odstřílela ve sprintu čtyři položky s jedinou chybou... A individuál je hodně o střelbě! Pokud dnes Pidhrushna nezastřílí líp než Vishnevska, tak ji podle mě v běhu nedá.
Podle prvního dne v Östersundu je favoritkou této dvojičky Kazaška, takže kurz přes dva určitě beru!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy