Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - prosinec 2017 (+34,75 unitů ... Yield +52,06 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 2.12.2017, 7:43 Předmět: UselessToo blog - prosinec 2017 (+34,75 unitů ... Yield +52,06 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - prosinec 2017

Naposledy upravil propitak dne 1.01.2018, 18:28, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.12.2017, 9:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To sa mi paci, ked konecne mozem vyuzivat taketo nadstandardne sluzby. Very Happy

Vcera som nestihol nic napisat k dnesnemu sprintu. Nie je to zavazny problem, pretoze zo zien som zahral za 20eur Belorukova top6, aby sa nepovedalo, resp. aby som si mohol povedat, ze aj napriek nizkemu limitu som to nenechal len tak lezat. Ono to tentokrat ani nie je taka skoda, jej sance na rovnaky vysledok su nizsie nez minule, ale znova ma k tomu nalakal kurz a jej minulorocne vystupenie. Z muzov len duo Panzhinskiy/Peterson top6 u MB @4,5/@5,0 (najma Panzhinskiy sa oplatil, resp. jedine jasne value z ponuky "pred" startom).

Ad/ minulorocne vystupenie. Fakt som sa snazil dobre pripravit, takze vcera vo vecernych hodinach som si pozrel vacsinu zavodu z minulej sezony (vsetky zavody zien a SF a F muzov).

https://www.youtube.com/watch?v=WCe5NqLjtd4
https://www.youtube.com/watch?v=4xkpZ23c-6o
https://www.youtube.com/watch?v=UaTEqYfpOik

Trat by mala byt viac-menej rovnaka. Zenska kvalifikacia za nami a cas oproti minulej sezone o cca 3 sekundy horsi a to je vidiet, ze minuly rok boli prakticky idealne podmienky. Zaujimavost - 3 z minulorocnej top4 su aj tento rok v top4 po kvalifikacii (Bjornsen obhajila ciastkovy triumf, Krista a Maiken su dalsie 2). Inak rozdiely v kvalifikacii velmi male, 6,5 sekundy je prakticky nic a nevypoveda to o mnohom medzi prvou a poslednou postupujucou.

http://medias4.fis-ski.com/pdf/2018/CC/2184/2018CC2184PROG.pdf
http://medias3.fis-ski.com/pdf/2017/CC/2242/2017CC2242RL.pdf
http://medias4.fis-ski.com/pdf/2017/CC/2241/2017CC2241RL.pdf

Vysledky z minulej sezony + vikendovy program (hlavne mapky trati). Je lepsie trat jedenkrat na vlastne oci vidiet (v zavode, napr. z minulej sezony) nez sa 10krat pozriet na prilozenu mapku.

Trat rozhodne nie je jednoducha a keby som mal zvolit nejaku termin, tak mi pride echt spravodliva. Je tam dostatok stop, je dostatocne siroka, kto na to ma, sa v pohode posunie vpred, ci je to uplny uvod (sa zacina hned stupat po starte), alebo zvlnena prostredna pasaz, kde je to skor na baze "status quo", nie je dovod sa zrovna tu niekam nasilu tlacit dopredu. Nasleduje druha narocna stupava pasaz, avsak oproti Ruke su kopce v sprinte "jazdive" - nie je to taky krpal, ktory treba silou vyskakat, tu je to viacej o technike nez o hrubej sile. Rozdiel oproti Ruke, ten najvacsi, prichadza na vrchole tohto stupania - prichadza pomerne dlhy a rychly zjazd, kde je jednoducho vyhodne nebyt prvy (ak v kopci neznicite vsetkych o niekolko sekund - co vzhladom na jazdivost kopca bude trochu oriesok). Byt druhy, resp. treti je ideal, kedze za niekym dokaze zavodnik nabrat extremnu rychlost, z ktorej doslova vystreli na 1.miesto. Posetrit sily v kopci, resp. netlacit sa na silu do cela, je zakladny predpoklad uspechu, dobre takticky zvolenej jazdy. Nie je to len zjazd, je to aj pomerne ferova zakruta do ciela, kde tentokrat plati, ze sa da ist polahky okolo do vonkajsej stopy a na tomto manevri skoro nic nestratite, resp. vdaka dlhej cielovej rovinke mate dostatok casu ukazat svoj supaz voci unavenejsiemu konkurentovi.

Minulorocne vysledky boli poznamenane - zlomenou palicou v cielovej rovinke u Stiny Nilsson v 2.QF - vdaka tomu ju este dokazala predbehnut Anna Svendsen, co znamenalo nepostup. Pritom to bola prave Stina, ktora uz v QF aplikovala strategia "2.miesto pred zjazdom" a bez problemov sa posuvala v zjazde/na rovinke pred hlavnou konkurentku takmer v kazdom sprinte - MC Falla.

V muzskom poli nemal Klaebo este dostatok skusenosti, resp. po prvotnych uspechoch v preseason/v Ruke prislo drobne vytriezvenie. Vyhral Calle, avsak bol z 1.SF, z ktoreho okrem neho postupoval len Teodor Peterson, takze tu vyhru mal "na podnose" a tak sa aj stalo. Napriek tomu, ze Emil Iversen z 2.SF nepekne dotieral a v zaverecnej rovinke mal zjavne viacej sil nez Calle.

V zenach strategiu 2./3. z kopca najviac aplikovala Weng - a nevyzeralo to, ze uplne cielene. Minuly rok dokazala z 2.SF porazit Fallu z 1.SF, co ma myslim stale nejake prostriedky, ak si dobre vybavujem.

///

Strategia do zavodu nemenna a budem pracovat na standardnych schemach, ktore som si pre sprint vytvoril. Q ma jediny efekt - postupit. Cim je Q vyrovnanejsia, tym mensia je vypovedna hodnota tejto casti zavodu. Klucove je nalosovanie, resp. skor takticky vyber QF od samotnych akterok, resp. akterov.

Oproti zenam boli minulorocne rozdiely (a tento rok to, zda sa, nebude ine) v muzskej Q obrovske. Chcem hned dodat, ze oproti minulej sezone sa zmena jedna zasadna vec - minuly rok to bol prvy diel etapoveho podujatia, dnes je to "len" solo sprint bez dalsich konzekvencii. To, samozrejme, pomerne zasadne meni konkurenciu v zavode, rovnako aj pristup zavodnikov. Minuly rok mali velku motivaciu distancni zavodnici, tentokrat musia napr. distancni zavodnici mysliet, ze zajtra je skiatlon a nie vsetci distancni pretekari dnes budu zarezavat v sprinte (je to len nepatrna cast). Dnesne plne nasadenie bude mat dohru v zajtrajsom velmi narocnom zavode na tazkom profile, co sa budem takisto snazit vyuzit (najma zajtra).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.12.2017, 14:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bida - nepomohol sneh, ktory padal tesne pred a aj na zaciatku zavodu. Novy sneh pozmenil vyhodnu strategiu, resp. vyhodu ist do zjazdu zo zadu. Toho prelievania poradia po poslednom stupani bolo tentokrat k videniu len vo velmi malom pocte. A zaroven, nepomohla ponuka, najma od Tipsportu, ktory skoro az cielene isiel proti mne (tak ako sa mi ponuka tipsportu v Ruke pacila, tak dnes to bol taky navrat do starych casov - nekompletna/biedna ponuka pred SF, nekompletna ponuka pred F (v zenskom podani, primarne). QF boli solidne vypisane, lepsie nez v Ruke, ale tam sa peniaze moc nerobia, je to skor taka zabavka (hlavnu vyhodu mame v SF/vo F).

Este stastie, ze nevyhral Ustiugov, to by som si tych nezahranych @20,0 na livku hodne vycital (a vycitam si ich aj teraz, ale aspon to nie je "bolestivy" omyl). Nejakych -100 (2u), Ruka to nie je ani omylom, mal som aj dnes byt v pluse, ale da sa s tym vysledkom zit (toboz, ked Ustiugov vo finale tesne pred cielom dvakrat stratil balanc a takmer isiel k zemi).

///

Biatlon. Dvaja velki favoriti - Boe ma lepsiu formu, avsak dnes vybehne do zavodu po dokonalom zavode, po jednoznacnom vitazstve s kurzom na urovni Fourcadea. V minulosti tu uz boli pripady, kde sa Fourcade oplatil hrat na win prave po zavodoch, ktore mu nevysli. Dnes nemam tu potrebu sa pustat do tohto dobrodruzstva - Fourcade nie je na tom zle, ale nie je to ani top forma a individual sa da hodnotit podobne - nebol to uspech (a nevyhral by ani s bezchybnou strelbou, aj ked ta by vytvarala tlak na JTB, takze takouto logikou sport a ani zivot nefunguje), ani prepadak (ani strelecky, ani bezecky).

Obvykly zaujem mavam u Eberharda, Shipulin (aj ked v sprintoch skor nie, resp. ked ano, tak casto sklamal), v niektorych strediskach u Schemppa, Doella apod. Doell bezecky z formy, Eberhard tiez nevyzera, ze bezecky je na vrchole, Shipulin des a bied, ale to sa vedelo a Schemppovi takisto k topu nieco chyba po nedavnych zdr. problemoch. Takze, zrazu je tretim favoritom nieco ako Svendsen/Rastorgujevs.

Hofer mal prilis dobru strelbu, aby som ho hral znova - aj ked mu to beha krasne. Zaroven, ta strelba je ultra pomala, v individuale to nie je az taky zasadny problem, v sprinte je to rozdiel pokojne aj jedneho kola a ked nahodou zrychli a zariskuje, viem si predstavit ten neblahy efekt na presnost.

Dnesne podmienky budu zaroven diametralne odlisne nez v minulych dnoch - silnejsi vietor, podstatne oteplenie, nejake zmiesanie zrazky/dazd pred startom zavodu, co by sa na kvalite (uz nie tak kvalitneho podkladu) malo vyrazne prejavit).

Problem je, ze outsideri startuju vacsinou s vysokym st. cislom (zahral by som Eliseeva ako naj Rusa v peknom kurze, ale to cislo by malo/mohlo byt solidnym hendikepom).

Samuelsson, zial, nevypisany nikym, ani na MB po tom, co vynechal individual (a ani Svedov nevypisali ako narodnost, zial).

Do h2h sa mi vobec nechce - ano, ponuka sa zahrat nieco proti vysokym st. cislam, ale tam su skor mena, ktore by som za inych okolnosti rad vyskusal (Eliseev/Kuehn, ani ten Birkeland nie je uplne marny).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.12.2017, 18:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zjazd, Beaver Creek:

V kratkosti - Mayer je kurzovy favorit, takze sa do neho priamo nepustam. Zaujimavymi menami su viaceri, vypichol by som tuto trojicu:

Svindal - vcera ma milo prekvapil tym, ze az tak vela nestratil, t.j. bol konkurencieschopny aj v takom zavode, ktory mu nesedi a kazdym rokom (a dalsim zranenim) mu sedi menej a menej. Dnes by to mal byt technickejsi zjazd, co by mal byt v podstate ideal. Starttuje prvy, preto nemusime robit nic - nechame ho prejst trat, pozrieme si jeho jazdu a potom sa budeme snazit tuto jazdu nejakym sposobom zhodnotit. Mozno nas predbehnu ine vplyvy (ked ho medzicasom niekto prekona, mame vystarane, ked nie, mame o zopar informacii naviac). Samozrejme, to, co je hlavnou premennou, su podmienky, ktore vcera boli docela neslavne. Dnes to na pohlad vyzera na daleko spravodlivejsi zavod.

Dressen/Fayed - obaja zaujimave casy v treningoch. Dressen ma vcera prekvapil v SuperG, v discipline, kde toho doteraz moc neukazal, na trati, kde by teoreticky ani nic ukazat nemal. Fayed sa dostava pomaly do formy, v Lake Louise v zjazde utocil, prisla chyba v technickej pasazi a bolo po nadejach. Mozno nie je BC idealne stredisko, ale forma stupa a nerad by som prepasol tuto prilezitost.

PS: Skoda, som si myslel, ze Dressen bude na livku vypisany top3 (zrejme az prilis vysoky kurz @34,0)

Zjazd, Lake Louise:

Repriza vcerajsieho zavodu, kde zial toho vyslo docela dost (kopirovalo to docela treningy, cest vynimkam, ktore som spomenul - Ledecka).

To znamena, ze mozeme zahrat 2 veci - Lindsey Vonn, lenze po pomerne neprijemnom (az tazkom) pade je to otaznik, otaznik, ktory sa asi neoplati podstupovat v kurze 2,7-3,0 (aj ked je to zrovna v tomto stredisku lakave). A potom to je Ledecka, kde to bude zavisiet znova od podmienok - vcera vysoke st. cislo prilis velkou vyhodou nebolo, vacsinou to tak plati, ale preco by to dnes nemohlo byt naopak. A ja si myslim, ze ten potencial byt vysoko (top3) tam je, aj ked zaroven tvrdim, ze ten trening neodzrkadluje realitu (avsak naznacuje, ze ked Ester dostane tu vyhodu - viditelnosti/zlepsujucich sa podmienok), je schopna uspiet/vyhrat).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2017, 1:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Primarne sa postazujem znova na ponuku. A to na ponuku Tipsportu. Pozrite sa, akym systemom su vypisovane kurzy na zajtrajsi muzsky skiatlon. Oproti konkurencii, od ktorej tak radi opisuju (ked sa im to hodi - by som im krivdil, ze tak cinia vzdy, vsade a pri akejkolvek ponuke - to ani nie je mozne), si nevypozicali Ustiugova a tak kurzy na 4.-12. su podhodnotene. Klasicka finta Tipsportu - dopiseme ho tam neskor a kurzy spominaneho "stredu" zostanu nezmenene.

A to by som hned rad dodal, ze uz aj bez tejto "finty" su kurzy podhodnotene so snahou neurobit chybu pri odvodenych tipoch (vysoky kurz na vyhru, vysoke kurzy na top3/top6/top10). Do systemu tak zacali dat cielene nizke kurzy, aby im neprodukoval automaticke logicke nezmysly, ktore by musel zrazat az prehnane ambiciozny "analyzator" na ich portali, v lepsom pripade az my (t.j. ja a vy).

K tomu tych mien vypisuju menej, znova so snahou nesponovat kurzy do vysin a zamedzit tak zaujimavym moznostiam zahrat "menej prepierane" meno s podobnou kvalitou ako medialne zname hviezdy, inak povedane to, co som robil v minulych rokoch a co robit uz nemozem.

To bolo castokrat gro mojich tipoch pred zavodom - velmi pekny kurz na top10 u zavodnika, ktory nema schopnosti na to zavod vyhrat (chyba mu zaverecne zrychlenie/sprint) a aj ked sa ukaze, ze ma, nebol to pravdepodobny scenar. Take meno uz ale clovek nemoze zahrat top6, to by musel byt presvedceny, ze sa to cele roztrha a on bude sucastou tej elitnej skupiny.

Pozoruhodne momenty sa v poslednych dnoch objavili aj na livku. System, kde opisu kurzy z betka a neskutocnym sposobom ponizia kurz u aktualneho lidra. Dnes v skokoch bolo z 1,9 u bet365, 1,36 u Tipsportu a keby to bola jednorazova nahoda, tak by som sa nad tym pousmial, zial, vidim to tam vo velkom, je to podvod a vobec sa mi to nepaci, aj ked mne to zrovna moc neublizuje (avsak ani rozhodne nijako nepomaha).

///

Som z toho znechuteny, pochopitelne, pretoze o to viac klesa moj zaujem hladat a objavovat nove tvare, nove mena, ktore uderia ako blesk z jasneho neba a ja som "pri tom". Vid dnes a Thomas Dressen, prve stupne vitazov, avsak, suhra okolnosti chcela, ze som na tom trhol neskutocnych 62,5 eura, ak sa nemylim. A reakcie type - mohol si to hrat za nizsi kurz, mohol si hrat rozne h2h neobstoja, aj ked mozno by obstali u cloveka, ktory tipovanie vidi ako gambling (takze ked si nieco myslim, ze sa stane, kurz je len podruzna velicina na ceste za velkou vyhrou - co je, samozrejme, najvacsi nezmysel v dejinach tipovania).

///

Som bol prekvapeny, ked sa dnes "takmer" Lesserovi podarilo premenit moje nizke ocakavania v realny vysledok, ze som tu meno Lesser a prvenstvo po 1.polozke nedopatrenim nespomenul. Je to ukazka toho, ze ked clovek povie niekomu nieco, mysli si, ze to povedal aj tym ostatnym, resp. ze to podvedome napisal aj sem (aj ked, na jeho velke prekvapenie, sa tak nestalo). Zalezitost napokon smutne nevysla, aby sa vdaka zmene podmienok narodila ina udalost, ktora mi zahojila ubolenu dusu vyhrou vacsou, nez by bola ta z Lessera. Co je zasa ukazka toho, ze by sa clovek nemal zozierat z neuspechu, toboz takeho, ktory sam moze ovplyvnit len ciastocne, mal by mat nadalej otvorene oci a zdravy usudok, v ktorom plati, ze zavod konci az poslednym zavodnikom.

Dnes bolo zrejme, ze sa zrychluje trat (aj ked som povodne veril skor opaku, mylne, priznavam). Ja som vedel, ze Tarjei ma sancu (ale to malo x dalsich pred nim a dopadne velmi podobne - neboli schopni tam dat tu druhu nulu, aj Lesser bol medzi nimi, ktoreho som skusal v kurze @81,0 uz po slubnom prvom medzicase na trati) a nevidel som zasadny dovod hrat akykolvek kurz v situacii, ze ma pred sebou 2 strelby a aby to bolo pre mna zaujimave, musel by dat 2 nuly (co dnes nebolo nic jednoduche, najma ked k tomu bolo nutne pripojit velmi dobry beh a rychlopalbu). Pred druhou strelbou som niekomu pisal - zelam si, aby rychlo odstrielal a jedenkrat minul s tym, ze aj po absolvovani TO bude mat solidny naskok, avsak nie taky, ktory by postavil do role jasneho favorita (z pohladu bookies). Stalo sa - nazvem to skoro idealna situacia, pretoze sa to naozaj splnilo a spatne mozem povedat, ze od dokonalosti (co clovek v tu danu chvilu nevie, pretoze ani nechce odhadovat, co 7-sekundovy naskok z pohladu bookies znamena) sa to mozno odchylovalo o 2-3 sekundy v prospech Tarjeia (vacsi naskok, o nieco mensi kurz a v podstate istota jeho triumfu mimo nejaku tragediu typu pad).

Tarjei vyhral, tesnejsie nez som si myslel (nehral som to s tym, ze vyhra o 0,7s, to sa ani neda - hral som to s tym, ze naskok bude 2-3 sekundy, mozno 4 a pri odhade, samozrejme, existuje aj pozitivne prekvapenie, t.j. ze to bude viac), ale vyhral - viacej penazi mi SK nevyplati, nech je rozdiel 0,1 alebo celych 5s.

V skokoch podobna tesnotka, hral som Richiho Freitaga, znova bojacne, neviem sa toho zatial zbavit v kurze @7,0. Skoky boli dnes zaujimave tym, ze som prakticky nevidel 1.kolo a zaroven videl, ze 1.kolo bola docela divocina oproti nejakym neurcitym odhadom pred zavodom - pocit, ze som urobil velmi dobre, ked som sa skokmi dnes moc nezaoberal, t.j. som pred zavodom nic nedaval na tiket. Uz po skoku Wellingera som vedel, ze je to vysledne skore, ktore bude niekde okolo top3 (a to bol po 1.kole 21.). Vyhra za @29,0 mi prisla ako prilis velky ulet, resp. aj keby to vyslo, ta pravdepodobnost nebola na mojej strane a bolo by to velke stastie (s tou informaciou, ktoru som vtedy mal - par skokanov po jeho skoku). Freitag to prekonal, aj on bol medzi tymi, od ktorych som cakal razantny utok (v 1.kole mal smolu, ze musel skocit daleko vo velmi dobrych podmienkach a nepredviedol k tomu telemark - tzv. dvojity trest - ani body od rozhodcov + odpocet za vietor). V 2.kole 137, nizky odpocet a dokonaly styl po skvelom telemarku - v podstate uplny opak kola prveho. Stratu mal sice relativne velku, ale zasa sa zacinali trochu kazit podmienky a ja som mal pred "hrozbami" dost casu zaujat nejake stanovisko (pretoze vyska kurzu je primarne naviazana na favoritoch - staci sledovat ich a dovtedy ma clovek aku-taku istotu, ze kurz sa prilisne nezmeni). Kraft nic a Tandeho som ustal, pred Geigerom som uz aj chcel poistit, pretoze vdaka tomu, ze odolal dvom hlavnym hrozbam, sa zmensila miera dovery v Geigera (aby horsi skokan zvladol taku situaciu, ked lepsi nie - a ono sa staci pozriet tyzden dozadu a na vyhru Damjana, co by bola presna kopia dneska, keby to Geiger "ustal"). Poistit som nestihol, Geiger to nedal, pohoda.

Posledny - zjazd zien, ktory realne nebol zjazdom, pretoze skratili oproti vcerajsku trat. Pre mna nema cenu to zistovat pred live prenosom a tym, ze sa zavod odkladal, sa to ani pred 20:30 zistit rozhodne nedalo (vyplynulo to zo specifickej situacie, kde vypadol v stredisku el. prud a neisli lanovky). Zjazdu chybala uvodna pasaz, ktora nebola vobec technicka a nahravala ech zjazdarkach a skodila tomu zvysku, ktory mozeme nazvat "specialistky na SuperG". Stacilo sa pozriet na jednotlive ciastkove medzicasy zo vcera, vyseparovat casy bez tych dvoch uvodnych a clovek mal jasny obraz o favoritkach pre dnesok. Cuduj sa svete, presne tak sa aj stalo a tie rozdiely medzi vcerajskom bez prvych 2 medzicasov a dneskom boli naozaj minimalne.

///

Som sa rozpisal o zaujimavostiach, teraz nieco o zajtrajsich skiatlonoch.

T.... ponuka - o nicom. Nejake h2h sa zahrat daju do nejakej trojakovky, ale clovek nejde do toho s tym, ze vidi na konci zaruceny uspech. A kedze teraz nepretacam uz nic, chyba mi aj ta posledna motivacia, aby som sa k podobnym veciam podujal. Kvoli podradnemu vkladu som zviazany riesit s cistou hlavou zalezitosti na livku, kde sa da skoro s istotou zarobit 10-nasobok.

MB ponuka je viazana na cas, takze zmysel tam ma hrat cokolvek az v case, ked su plne limity - co moze byt 2 hodiny pred startom, ale pokojne aj len 30 minut, je to rozne.

Muzi? Nizke kurzy na trio Sundby/Ustiugov/Klaebo.
citace:

Stomach problems for Martin Johnsrud Sundby - had to skip today's press conference but ready for skiathlon on Sunday


Takze taka klasika - Sundby so zdr. problemami = vitazstvo. Ale prachy na najnizsi kurz pred startom hromadneho zavodu nedam asi nikdy, aj ked mal ten triumf napisany na cele. Ustiugov a Klaebo dnes bojovali do poslednych metrov o vitazstvo v sprinte a zajtra ich caka 30km v skiatlone na velmi narocnych lillehammerskych tratiach. Vyhodou je, ze vsetci traja su uplne ini - Ustiugov je silnejsi v skejte, Klaebo silnejsi v klasike a Sundby je ten, co sa bude snazit ustvat uplne vsetkych, minimalne uplne vsetkych z radov rychlonohych.

Taktika moze byt - zahrat pekne kurzy proti Klaebovi s Ustiugovom s borcami, ktori tam v zavere jednoducho budu (ti, ktorych by som zahral top10, keby ponuka top10 existovala na patricnej urovni, napr. Krueger, istejsia varianta Holund). Tam je v podstate jedno, ze su to slimaci, pretoze myslienka znie - Ustiugov/Klaebo sa udrzia v celnej skupine, porazia absolutne vsetkych, aj tych rychlych (kde ten kurz proti nim bude mensi, ked uz sa niekto podujme to vypisat). Ked sa neudrzia, vtedy potrebujeme presne takych, co sa urcite udrzia a to, ze maju slaby sprint v zaveroch, to nam uz moze byt uplne volne.

Tych rychlych do zaveru je tentokrat na vyber dost, avsak takmer vsetci dnes bojovali vo finale (spomeniem Halfvarssona s Bolshunovom ako dalsich dvoch). Vyhodu ma Krogh, ktory ani len nepostupil z Q, avsak jeho forma a najma ta v klasike, je velkym otaznikom, co nam ale neprekaza, pretoze Krogh je vzdy hlavne ten kusok skladacky na livko. Harvey dnes takisto prilis neoslnil, trate budu zrejme na neho az prilis tvrde, avsak v Ruke boli takisto a tam ma naozaj milo prekvapil, aj v klasike, aj o den neskor v skejte. Sklamal ma len jeho sprint v zavere, avsak chybajuca energia a vybusnost mala svoje vysvetlenie (po takej stihacej jazde, kde si neoddychol ani na sekundu).

Chervotkin/Manificat/Heikkinen - horsi klasici, skveli v skejte, aj ked Heikkinen je obcas velmi nevyspytatelny a funguje mu skor klasika a zlyhava skejt.

Toenseth/Niskanen je vylozene o tom, ze sa to hodne nadeli uz v klasike, t.j. rovnako ako pred 2 rokmi (v klasike z toho vznikla najprv 7, potom 4, z ktorej sa v skejte odtrhol suverenne Sundby a sam dokracal k jasnemu vitazstvu - za nim druhy Dyrhaug, treti Holund).

Dyrhaug/Roethe - dvaja marodi s chrbtom, Dyrhaug by mal byt uz bez bolesti, avsak s velkym treningovym mankom, Roethe je GTD z hantyrky zamorskych sportov (bolesti pretrvavaju a moze sa stat, ze do zavodu ani len neodstartuje).

Hellner zatial bez formy, zaujimavi budu nesporne Musgrave/Larkov, ktori maju predpoklady byt viac nez dobri v skiatlone (co neraz potvrdili), Poltoranin spada do kategorie podstate lepsi klasik, avsak v Ruke docela prekvapoval aj v skejte a to je tak vsetko (Gloeersen, kde pochybujem, ze prezije klasiku, ak ano, mame dalsiu moznost a la rychly sprinter v zavere).

///

V zenach je to nejasne - udrzi sa druhy sled Charlotte s Marit? A musim to vobec riesit, neoplati sa mi pockat na samotny zavod? Nebudem prilisnym hendikepom vysoke st.cislo 20 pre Kristu (podobne ako dnesny vydaj energie v sprinte). A co predvedu skvele zavodnicky na skejt ako Haga, ci Diggins? Udrzia sa v klasike?

Vplyvom tazkej trate je to naozaj na takej urovni, ze neviem. Klamal by som, keby som sa priklanal na jednu alebo druhu stranu. Vyhodou ale nesporne je, ze Haga dnes vynechala uplne sprint a koncentruje sa len na skiatlon, co je pri jej forme jednoznacne dobra volba. To je jej vyhoda oproti vsetkym ostatnym, mozno mimo Charlotte.

Ponuka sa Stadlober, pre ktoru je skiatlon stvoreny + ukazovala konstatne dobru formu na uvod sezony. Takym ciernym konom je Jacobsen, aj ked dnes v sprinte som od nej cakal viac, takze je tam drobny nadych horkej chuti v ustach.

Ohladom tej unavy zo sprintu - to su veci, ktore sa daju v priebehu odsledovat. Malokto odpadne "len tak", aj ked su experti, ktori odpadavaju cely zavod a aj tak sa vzdy dokazu vratit (Calle je obcas neuveritelny v tomto smere).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2017, 9:12 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Mate predstavu, ze ten dennik/blog je od toho, aby tu boli tipy. Netvrdim, ze vsetci, ale najdu sa tu aj taki. Nemozem sem davat tipy, ktore si mozem sice vsadit, ale za 2 eura (a la Dressen) a uz vobec nie, ktore si nemozem vsadit vobec.

Na MB druhy den po sebe narast limitov a tentokrat tak, ze cumim a to doslova. 1500 to win na vyhru v biatlone (a to na kohokolvek, aj nizke kurzy), 1000 to win bezny standard na skoro akukolvek inu stavku, 500 to win na este neuplne limity v inych veciach a 250 to win na solo h2h. A to este su tam dalsie podivnosti, ktore este zjavne musim postupne vstrebat.

https://www.T.....cz/tiket?idu=-75649071040&idb=-1&hash=bf169fb1&t=dGlrZXQgNS4wNSB6YSAxIDAwMEvEjSA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=AO5jlYUm5tWqH4Sh4qcBIg%3D%3D&popup=1

K tomu 4F "nocna" akovka, alias co sa mi paci, to na nu dam, ziaden velky zavazok, pricom rano pozeram, ze vsetky 3 kurzy dropnute (a dokonca aj bez analyz hviezdnych analyzatorov z Tipsportu). Na MB je lepsi kurz na Kruegera, na Pinne je pekny kurz na Chervotkina solo, ale ja by som z toho nic solo nehral - tzv. akovka, kde potesi, ked to vyjde a absolutne sa nic nestane, ked nahodou nie.

K tipom ani nemam moc co dodat - na Hagu je o malo lepsi kurz nez na betku s tym, ze limity som dostal do vienka exkluzivne, pricom paradoxne je, ze ich nemam dnes ani kde naplno vyuzit. Samozrejme, nestazujem sa, chyby pridu, resp. nazvime to skor nevedomost/povrchnost.

@4,5 mi uz stoji za to riziko, ze v klasike odpadne - som si toho vedomy, avsak som si vedomy aj vyhody, ze vcera vynechala sprint, co v zenskom poli je skor rarita nez vacsinovy poznatok.

Krueger top10 za 2,5-3,0 by som bral radsej, ale top10 zial MB nevypisuje. U Tipsportu je v nemilosti a tym sa moznosti, minimalne moje, skoncili. Mozno je v Nike, mozno vo Fortune, ale tam by z toho aj tak moc "muziky" nebolo. Top6 za @5,0 je spekulativny tip a sme skor za hranicou, nez ze by to bola polahky splnitelna uloha. Sme ale pripraveni v oboch zavodoch a nejako "vieme" a tusime, co moze nastat a ako prip. na to pohotovo reagovat.

Akovka z biatlonu - limit cez 200 eur na akovku s kurzom 3+, to len pre dalsiu ukazku toho, co sa behom dvoch noci (mozno este spim a neuvedomujem si to) na MB porobilo. Znova, nevyuzijem to, aj ked taky Loginov vs Eliseev sa mi paci moc - ma drobny naskok, lepsie mu to beha (Eliseev vcera v poslednom kole nejako zahadne odpadol - som to videl, ze bude naj Rus a tym ma moc nepotesi a on sa uplne vytratil po tom minutom terci v stojke) a je v mojich ociach podstatne lepsi strelec. Kuehnova strelba je extremne volatilna a skor sa priklana k tomu horsiemu. Dnes budu podmienky mozno este o kusok horsie ako vcera v muzskom sprinte (najma na muzov), 4-polozkovy zavod a pred Kuehnom nemila uloha nejako prezit strelby a drobne chyby kompenzovat behom. Fillon-Maillet nie je rozhodne strelecka istota a nemam z toho dobry pocit, stale mi to ale pride ako duel, ktory by som ako bookie nevypisal = mal by som ho zahrat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2017, 10:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak alternativ je obrovske mnozstvo, len su to vzdy alternativy s vacsim (velkym) rizikom (a ja si rad malujem idealny scenar, ze to potrestam na livku - co je vacsinou len moja predstava, nefunguje to tak exkluzivne ako by sa mohlo zdat). Hovorim, proti Ustiugovovi sa da hrat skoro kazdy s kurzom nad 2,5. Proti Klaebovi kazdy s kurzom okolo 3,0 a ked im to pojde, zasa na livku sa daju obaja hrat, ze zavod vyhraju.

A Haga bola dostupna aj inde, len, zial, v horsich kurzoch. Prave preto potrebujem aj ine SK, hlavne take, ktore ako-tak beru a maju ako-tak zaujimavu ponuku (nemusim riesit Unibety/bwiny apod. veci, ktore boli mozno fajn na uplnom zaciatku tipovania, ale teraz by ma tak max. stvali).

Spominal som Chervotkina s Callem (vid akovka v Tipsporte) na Pinne. Ten biatlon som uplne neskumal, len na MB prezrel ponuku, ked uz som to mal otvorene. Na bet365 su vzdy dvojicky na dve veci, Pinna ma podobne a Tipac sa uz boji experimentovat. Samozrejme, ponuka sa hrat proti Herrmann, ale aj Braisaz, ci Haecki. Bookies to, samozrejme, vedia (ze su horsie strelkyne), takze kto ma alibisticku ponuku, vypisuje podobne zavodnicky s podobnou charakteristikou silnych/slabych stranok.

V plane je hrat v muzoch Lessera na win, v zenach Dzhymu/Olsbu. To su mena, ktorym verim (u Olsbu skor, ze ked to sadne vyhra, na nejake h2h by som ju prilis netlacil). Solidne kurzy - okolo 8-10, v zenach uplne otvoreny zavod bez nejakej zrejme favoritky, v muzoch je to az prekvapivo nabite v cele poradia (z pohladu toho, ze v top5 su to vsetko prototypy k dobrej stihacke - velmi dobri bezci, velmi dobri strelci), ziaden "klasicky" sprinter, ktory ma problem so strelbou. Ale Lesser je tu v skvele forme, je to zavodnik pre kontaktny zavod a od uvodu ide v podstate z cela - oboch pred sebou vidi a je za nimi len 3 sekundy, co je nic.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2017, 11:33 Předmět: SP v biatlone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2017, 16:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lesser blbost vo vetre, neviem, preco som si to nespojil, ked som o oboch informaciach vedel (aj o vetre, aj o tom, ze rychlostrelec si to aspon na jednej polozke vyzerie). Samozrejme, fajn, ze to dopadlo radsej takto (10.miesto po heroickej stihacke) nez keby bol 2. za dnes tazko porazitelnym Martinom.

Olsbu fajn - skoncila tretia za duo strelkyn, tu som nic lepsie vymysliet nemohol. Dzhyma bieda, po 2 podiach sa jej tazko da nieco vycitat. Na tom zavode sa dalo viac-menej len prehrat, ak to tipujete aspon trochu s hlavou, len velmi tazko vyhrat, takze fajn.

A h2h tu ani pisat nebudem, max. hodim nejaky tiket z Tipsportu (ked to bude 4F akovka). Uz ziadne vysvetlovanie, pretoze sa to vysvetlit ani neda a aj tak to moze dopadnut akokolvek. Stacilo uplne nepokazit poslednu polozku a stalo sa. A este som nieco odovzdal na QFM v suboji s Fakom + to, ze Fak uz tu zasiel vysledok, je pre nas strata hodnoty do SP, kde by sa vsadit, s cistym svedomim a vysokym vkladom ako bonus, dal (este stastie, ze 3.SP nie je Pokljuka, ako byva zvykom). Takze tragicke vysledky po vsetkych smeroch.

///

Obr. slalom, Beaver Creek:

Tu sa toho vymysliet moc neda - Pinturault by mal vyhrat, Luitz by mal utocit na elitne priecky a Ligety s otaznikom - je to jeho kopec, vzdy mu dokonale technicky sedel, ale po zraneni a bez nejakej napovedy (napr. z tych 2 SG, kde obidva zavody nedokoncil), je to vestenie z carovnej gule.

SuperG, Lake Louise:

Uz vcera sme mali "SuperG", t.j. bookies nemali problem vypisat kurzy podla vcerajsieho poradia a kedze tam chybal akykolvek moment prekvapenia, maju to vypisane velmi dobre. Zavod vylozene na livko, ked sa nieco zahadne udeje, zmeni atd.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.12.2017, 23:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Napadne mi to pripomina minuly vikend - jeden silny den (okolo 1k+), aj ked s pocitom, ze som tie vyhodne situacie a napokon aj dokonale priaznive vysledky (t.j. ze to fungovalo castokrat az lepsie nez som si chcel pripustit) uplne nevyuzil tak, ako by sa patrilo (a vysvetlim preco, resp. "slovom" necham nahliadnut do mojej hlavy) a dva take neutralne. Aj dnes to malo zostupnu tendenciu a rozdiel spocival len v tom ako vysiel muzsky zavod v zjazdovom lyzovani (minuly tyzden som si tam odpalil celodenny zisk, tentokrat som si trochu "pomohol", aj ked som zaroven paradoxne nevyuzil, idealne, najvacsiu sancu dna). Takze zasa niekde nad 1,5k, zrejme o kusok lepsie (asi skor 1,7-1,8).

Dnes to nebude o vykreslovani vyhodnych situacii a skvelych vysledkov (ako vcera). Biatlon dnes minusovy, smolna akovka, zbytocne livko (dnes celkovo livka skor na baze gamblu, aj ked prekvapivo som mal o nieco viacej odvahy, co asi klasicky suvisi s tym, ze v Tipsporte je nizko polozeny limit a clovek nemusi rozmyslat "za kolko", urcite nie primarne - je to zautomatizovany proces) a priemerne hodnotene "pokusy" na vitazstvo. S tymi nemam ziaden problem, vyhol som sa top3 za nizke kurzy s vyssim vkladom v podmienkach, kde zalezi velmi na stasti, kto a kedy prisiel na strelnicu (kedy strielal, kam zalahol/sa postavil k strelbe). Bezky a vsetky tipy pred (tie, co som sem hodil + ukazana akovka) az prekvapivo zafungovali po vsetkych strankach (Hage som veril, ale aj tak ma milo prekvapilo, aky rychly proces spravila s konkurenciou v skejte).

Je zaujimave, ze tam som to na livku skusal tak, ako by to malo vyzerat aj inde - Diggins @50,0 a Ustiugov @10,0, zrejme suvisi s tym, ze to bolo planovane a nemusel som dlho rozmyslat, ked som ucitil sancu (Diggins zacala stahovat celnu trojicu v klasike! a Ustiugov uspesne prezil klasicku cast). Rozhodlo to, ze v zenach sa to nepodarilo uplne spojit po tejto snahe Diggins a v muzoch fakt, ze za A, Ustiugov este nie je tam, kde by mal byt a za B, ze sa az tak netaktizovalo (najma v klasike, v skejte to sice Momo Manificat dobre rozbehol, potom sa ale vyrazne spomalilo, co dalo sancu Klaebovi si odfuknut a dostatocne zregenerovat na smrtiaci zaver).

Rozhodovat sa v samotnom zavere medzi Kalla/Weng, resp. Klaebo/Sundby sa mi nechcelo - uz len z dovodu, ze jedna myslienka hovorila o jednej verzii, druha o druhej (t.j. ze som uz videl vsetky 4 situacie v praxi (v minulosti), ktore mohli nastat). Keby kurzy niekoho z nich vyrazne favorizovali (t.j. zvysovali kurz na toho druheho - PS: ano, na Klaeba bolo aj @10,0, avsak to bolo v dobe, kde som mal plnu vieru k lepsie posobiaceho Ustiugova, sprintera, ktory je v skejte predsa len silnejsi), potom by som sa mozno k niecomu odhodlal, to sa ale nestalo.

Dyrhaug/Roethe vykresluje dnesne smolne situacie. Smolne situacie sa tykali livebetov, ktore sice boli relativne male, ale podryvali moju chut pustat sa do dalsich podobnych dobrodruzstiev (s jedlom rastie chut, resp. s s vacsim kusom kolaca sa lahsie podeli). Roethe sa trapil od uvodu a bolo otazkou, kedy odpadne, resp. to nasledne zabali. Samozrejme, s Dyrhaugom to nebol ideal, ale zrovna v takychto situaciach si clovek nenavybera. Na zaciatku skejtu zlomil palicu a prakticky okamzite to zabalil (skejt ma daleko horsi, bol by na trati sam a uz by sa len trapil za minimalny prisun bodov).

V zenskom zjazde som hral Veith, s malym kurzom, proti Wiles. Nechcelo sa mi do toho kvoli malemu kurzu, lenze Veith vs Wiles v SuperG je ako suboj Hauser s Koukalovou v rychlosti strelby. A nehrali by ste to len preto, ze si prilis pripustate, ze sa Hauser zasekne naboj/zamlzi sa jej diopter apod. technicke nahodilosti. Jedinou ulohou Veith bolo dojst do ciela bez vyraznejsej chyby a ani toho nebola schopna. Toto ma vzdy nastve, aj ked ide o par eur - zaroven to prehlbuje nechut hrat male kurzy, dokonca live, v disciplinach, kde je aspon nejake riziko (a SuperG rozhodne nie je slalom, takze z pohladu rizika je to priazniva disciplina). Zial, take veci pritahujem celu dobu, co tipujem.

Na zaver dna - Luitz nebude top3. Rozmyslal som ako vyuzit kvalitnu jazdu Kristoffersena (ked uz mi zamedzila iny tip, aj ked sa ukazal ako velmi dobry). Nedalo sa uz hrat top3 na neho, pretoze to nikto nevypisal (co respektujem a je to spravne), takze som musel zvolit tvorivy tip - Ligety/Hirscher zajdu aspon solidne, Luitz bude prilis opatrny (v snahe byt aspon top3) alebo pojdem naplno a ako uz tradicne vypadne (prip. spravi chybu, ktora ho bude stat 1,5-2s). Bola to ta ustrasena opatrna varianta a tip nevysiel o 0,01s - a to z dovodu, ze Ligety nesplnil ani to zakladnu poziadavku solidnej jazdy, pricom zbytocna chyba sa stala az v jej uplnom zavere.

Nevyuzita sanca bola prave Luitz v 1.kole. Ja som zahral aspon top3 @6,0, k tomu ma dokopal aj nezvladnute 1.kolo hned prveho startujuceho, Mathieu Faivrea. Znova, absentovala stavka, ktora ide tvrdo po hodnote, realnej hodnote, ktora znova raz vysla (Luitz vitaz 1.kola).

///

Nastala urcita zakladna zmena myslenia - v hlave je myslienka "neprehrat" nez "vyhrat". Nie vzdy, ale objavuje sa tam pomerne casto. Neda sa oznacit za nieco "len negativne", ale rozhodne to nie je pozitivne.

Urcite to ma suvis "s velkostou kolaca", ktory je na uvod zimy maly. Doteraz tam bol aj efekt "tazko zarobenych penazi" - vedomie, ze ked prehram vela na nejakej hluposti/chybe, tazko sa mi bude na dobrej veci/skvelom tipe ziskavat dvojnasobok/trojnasobok/... (t.j. situacia, kde taketo tipovanie je vyhodne a prirodzene by ma hnalo k tomu to takto robit, resp. o tom nepochybovat). Zrazu si musim davat viacej pozor, aby som jednoduche chyby nerobil (alebo len vo velmi malom rozsahu), pretoze som si vedomy, ze na super tipe 3k nevyhram (snad to MB zmeni k lepsiemu, resp. to zmeni k lepsiemu prvy podobny uspech a fakt, ze na limitoch na MB sa to napr. neprejavi). Zrazu budem mat vytvoreny kolac, z ktoreho budem moct ukrajovat (aj ked to nebude primarne cielom, samozrejme - je to len psychologicka barlicka, ktora ma cloveka utesit, ze nech sa deje cokolvek, nic tak strasne sa nestane). Clovek si mysli, ze si to vsetko uvedomuje aj bez toho - inak povedane, ze ma obrovsky bank a MB nastaveny tak, ze 1u je len zrnko piesku na nejakej karibskej plazi.

A pritom pochybovat tiper musi a musi neustale, inak by sa k tipom nikdy nedostal. Minimalne nie k tipom, kde je tiper o krok vpred (co boli vsetky vcerajsie situacie). Zaujimave, ze sa mi tazsie hra zalezitost 50na50 s kurzom @7,0 nez kurz @2,5, kde su sance 75na25 (alebo lepsie, pretoze tam sa straca ta realna pravdepodobnost - je tam viera, ze to vyjde, ze ten zavodnik je favorit - nie je to len viera, je to realita, co ale nerobi z takejto stavky nieco lepsie nez v pripade 50na50 @7,0).

Pochybnost je nutna, ale spomaluje nase reakcie. Pochybnost nas vedie k tomu, aby sme boli pripraveni, ale nemala by znamenat, ze nevsadime nieco, co vsadit mame/musime.

A najviac to suvisi s tym, ze ja chcem mat dokonaly tip. Dokonaly tip je vtedy, ked situacia narazi na svoj pomyselny vrchol - je to kombinacia informacii voci kurzu. Ked ma nam cakanie posluzit na to, aby sme mali dokonalu informaciu a vieme, ze nas taketo cakanie bude stat len zlomok kurzu (ak vobec), potom taketo cakanie je absolutne legitimne.

Ak ma cakanie nejake mantinely, rovnako ako aj kurz, ktory je este OK a uz je nehratelny, je to v poriadku. Lenze skreslenie posobi aj na tu najodolnejsiu mysel a to, co platilo pred 5 minutami, uz neplati tak uplne teraz a uz vonkoncom nemusi platit za 5 minut. V tomto smere je dobre vedomie, ze tip sa da vyplatit - samotne bet365 ma segmenty, kde vyplatenie funguje a inde zasa clovek dopredu vie, ze co poda, to uz je pevne dane a nemenne.

Ked mozem vyplacat, som daleko odvaznejsi. To neznamena, ze tie situacie dopadnu v moj prospech, pretoze Murphyho zakony existuju. Standardny priklad hovori o tom, ze ja sice predam skvele, v skvely moment (podmienky sa zhorsili natolko, ze zajst taky cas je mozne len pri dokonalej jazde - pravdepodobnost niecoho podobneho sa vyrazne znizuje a to bez toho, ze by som sa silou-mocou snazil prorokovat ako dotycny zavodnik v tazsich podmienkach zajde; zial, ked clovek vyplati, deju sa casto prave tieto zazracne momenty, vykony za hranicou moznosti danych sportovcov.

///

A je paradoxne, ze clovek ma tendenciu vsadit stovky eur na nieco ako pocet rohov v zapase/hcp/rozne ine overy atd (live). Rovnako aj na basket a pocet bodov, pricom sa na ten zapas dokonca ani nediva (samozrejme v case, ked ma k dispozicii len urcitu SK a v tej hladat prilezitosti, kde by mohol mat "vyhodu" je ako hladat ihlu v kope sena).

Je to az take prekvapenie alebo to ma svoje jednoduche vysvetlenie?

Podla mna to nie je az take prekvapenie a mam k tomu svoje vysvetlenie. Rohy su nieco velmi abstraktne, body takisto - sama od seba sa tam podsuva jednoducha statistika, ktora je v live vydani sprevadzana vyvojom zapasu. Clovek ma velmi malo kategorii, podla ktorych sa rozhoduje, co a kedy vsadit. Pritom si je zaroven vedomy, ze ked sa zmeni stav zapasu (clovek hra tipy na timy, ktore budu tlacit, budu dominovat - inak sa rohy ziskavaju tazko, takze nevylucuje, ze pride k rychlemu obratu skore a to este predtym nez napadaju aspon nejake rohy a bude sa to dat nejako poistit), dopady na pomery/pocet rohov su doslova fatalne.

sranda pokracuje, ked to hrate (z nutnosti) v SK, kde to tak lahko nevyplatite, resp. nepoistite. Aj mne sa stalo, ze som istil neuplnou poistkou (takze mohli nastat 3 situacie - drobna prehra, drobna prehra a absolutne fiasko). Pisem to preto, ze sa v tom clovek ocitne velmi rychlo. A to z dovodu, ze to hrate v SK, kde limit nie je problem a kde sa neda hrat nic, co sa da oznacit za livebetting.

S tenisom to je podobne - ked uz to vyzera na skrec, Pinna je pripravena. Avsak taky MB, ktory ma takisto 1set rule (t.j. ked problemy nastanu po 1.sete, je livebet OK, nie void ako na betku) ponuku nechava niekedy aj dlhe minuty otvorenu, pricom Pinna uz s preventivnych dovodov ponuku rychlo zmrazuje. Dostat lstou peniaze z Pinny je naozaj obtiazne a dokonca aj ked clovek vyhra absolutne ferovo, moze sa stat, ze "dany zapas je presetrovany pre podozrivy objem vkladov na daneho hraca a tak sme nuteni vyhodnotit vsetky tipy ako void"). Radsej prehram pre podvod hraca, o ktorom neviem (a beriem ho ako zdravu sucast tipovania, pretoze sposobuje nami vyhladavane pozitivne skreslenie) nez aby som nevyhral pre podvod hraca, ktory "udajne" mohol nastat (a pritom je to casto len retazova reakcia na nejaku informaciu z kuchyne daneho hraca, ktora sa po svete rozsiri pandemia).

Dokonca aj ta tragikomedia s Chelsea (proti Watfordu) - clovek chcel poistit a nemohol (Pinna stopne ponuku par minut pred koncom). Istit to v Tipaci je vedome sa okradanie s nejasnymi pohnutkami k samotnemu isteniu (je to vacsinou zly pocit naviazany na logicku schemu - Chelsea zrazu vedie o gol a Watfordu nezostava nic ine nez vrhnut vsetky sily do utoku, z coho moze vyplynut gol do otvorenej obrany na 4-2). Vacsinou sa to nestane, avsak ked clovek nepoisti a zaroven si je tohto rizika vedomy, tak ho to potresta. Ja som tu Chelsea vtedy istil, avsak nie na cely vklad a rozhodne som neistil po gole na 3-2, kde by mi uz islo len o to, aby som prave neprehral (pretoze uz ten gol na 3-2 bol dykou do srdca).

To len ukazka, ze mat zlimitovany Tipac (pre livko) a Pinnu je strasne malo (dost dlho som to takto trpol + zufale pokusy a la 1xbet s ocakavanym vysledkom), ked to tipovanie ma ako-tak fungovat a prinasat pozitivne pocity, nejake tie vyhry a hlavne uvedomele rozhodnutia.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.12.2017, 15:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Budem sa snazit uchovat tento novy standard. Keby som to chcel nejako pomenovat, tak by som to rozdelil a parafrazoval takto:

Piatok-Nedela: Absolutna hektika a casto aj problem nieco k tipom napisat alebo naopak, vytvorit tipy, s ktorymi som natolko spokojny v predstihu (30minut limit, co je zrovna zona, kde vznika najviac tipov - semi-live zalezitosti, kde nam samotne livko bud len dodava likviditu na myslienky davno zakorenen v hlave alebo vytvara nove prilezitosti k tipovaniu s tym, ze znova pri mnohych ma clovek ako-tak jasno uz dopredu + prekvapenia, ktory je pomenej, ale existuju + specificke situacie reagujuce na najcerstvejsie informacie, primarne informacie o pocasti a podmienkach na trati, obcas aj informacie od sportovcov samotnych, zial tie, ako som na uvod sezony spominal, nemaju az taky prinos - je to vacsinou pasca, do ktorej sa vedome a radi chytame pod tlakom okolnosti a kratkeho casu na rozhodovanie s vedomim, ze chyba je takmer nezvratitelna (na rozdiel od klasickeho livka)).

Pondelok: Absolutna pohoda a netlacim sa takmer do nicoho. Tak, ako maju volne dni "normalni" ludia v sobotu/nedelu, ja mam volne dni v pondelok, resp. v utorok, uz streda je znacne pripravna a obcas aj venovana nejakej akcii, vid minuly tyzden individual v biatlone. Slovne spojenie "netlacim sa takmer do nicoho" netreba brat stylom, ze pripravu absolutne vypustim. Bolo by to nezodpovedne, zrazu by som toho mal v stredu/vo stvrtok az prilis a ked to obcas odlozim, niekde ma to "dobehne". Za druhe, je prirodzene vstrebavat informacie postupne, t.j. idealne, kde su cerstve. V dalsich dnoch, resp. tesne pred zavodom, sa k nim rad vraciam, ale uz tzv. na osviezenie pamate, na potvrdenie, ze som sa nemylil a vybrat sa danou cestou "vyzera" byt spravne. Aj vcera to prebiehalo podobne - tradicne som pozrel 2 twitterove ucty, ktore som pred sezonou vydzvihoval (mozno az glorifikoval) - ci som nieco cez vikend neprehliadol (v nedelu to uz neskumam, po zavodoch) + sa ten uz v pondelok objavuju nominacie na dalsi vikend od hlavnych repre, ktore udavaju ton (NOR/SWE/FIN/RUS/SUI/FRA/GER). To uz same o sebe mi dava podnet premyslat, co bude moct, teoreticky, zahrat za par dni, rovnako ako namet k tomu, co o najblizsom vikende tu napisem (niekto v nominacii nepochopitelne chyba, niekto tam naopak je, co by som nepredpokladal vzhladom ku kvotam atd.).

Pozrel som ohlasy na fasterskier. Tie sa zatial tykaju, primarne, domacich (USA/CAN) + max. medailistov. Malo by sa to trochu zmenit pocas vikendu v Davose, minimalne za predpokladu, ze minulu sezonu beriem ako bernu mincu (tam tych zaujimavosti, komentarov a rozhovorov bolo viac nez dost, kedze tam mali na mieste svojho cloveka z redakcie). Zaroven som si prezrel prave tie clanky z minulej sezony a hodim ich aj sem (uz len z dovodu, ze je to specificka zastavka a navaznost dejisk sa oproti minulosti nezmenila).

Pozrel som, co sa islo za FIS zavody pocas minuleho vikendu, kde a ake vysledky tam vznikli. Primarne som hladal, kde som kto vyskytoval z mien, ktore sa budu dat v Davose pouzit a najviac ma zaujali FIS zavody vo vyssej nadmorskej vyske, t.j. zavody v Alpach (FRA/SUI/AUT).

Hladal som nejaku informaciu ohladom Nathalie von Siebenthal na svajciarskom spravodajskom webe. Nic nove, nejaky cerstvy komentar po Lillehammeri, som ale nenasiel, takze budem hladat, resp. snad sa nieco same objavi, co by bolo iuplne idealne.

Prechadzal som aj predsezonne vysledky z Davosu, skor za ucelom "kto tam zavodil" nez za tym "ako to tam dopadlo". Vo vysledku som sa nic zasadne nedozvedel, ale ako overenie zakladnej dlhodobej myslienky to padlo vhod.

Utorok: Ten by mal byt venovany nejakemu clanku, ktory uz bude mierit k dalsiemu vikendu. Pre mna napr. nema zmysel riesit vo velkom skoky, pretoze, ako vieme, tam je to zalozene na aktualnych podmienkach a ta istota toho, ze dani skokani, ktorym mostik sedi (charakterom, ci uz na odraze alebo profilom dopadu, samotnou velkostou atd.), to aj mozu naplnit, je vdaka tomu vo hviezdach. Neriesim ani podmienky, 5 alebo 6 dni pred zavodom su tie odchylky obrovske a len by som si do hlavy tlacil nieco, co moze byt vo vysledku uplne inak.

Primarna pozornost je venovana bezkam, takmer vzdy, pretoze tam je najmensia variancia medzi dobrym odhadom a dobrym vysledkom (blizi sa az k nule, ked je odhad perfektny a rusive vplyvy elminovane na minimum - ako cerstvy sneh, teploty okolo nuly ...). Druhotna je venovana biatlonu so snahou hladat tie spravne kone pre dane stredisko. Ten, kto zasiel dobre aj tam, kde mu podmienky nesedeli, by mal naplno zaziarit na mieste, kde vysledky prichadzali aj v case nie uplne top formy a naopak, tradicne zazraky napr. z Oestersunde, by mali byt konfrontovane s krutou realitou.

Streda-Stvrtok: Finalna priprava, prve treningy, prve informacie z kuchyne zavodnikov, prve rozhovory sportovcov na mieste, kde sa vyjadruju k ocakavaniam, ci uz k aktualnym alebo v horizonte 2-3 mesiacov (OH/MS). Zacinam sledovat pocasie, cakam na prve st. listiny a zacinam si skladat presnu mozaiku toho, co mozem cakat a kde by som mohol "udriet". V tomto sa to trochu meni oproti inym rokom, kde som niekedy az prvoplanovo riesil vitaza bez podpornych informacii. Prikladom je Momo Manificat. Na mysel sa hned derie jeho meno pri spojeni Davos - skejtove zavody. Pozrel som sa na ponuku a co nevidim - Momo prvy favorit, kurz 2,3 u bet365. Co to znamena? Nema akykolvek zaujem riesim ponuku bez dalsich informacii, pretoze v ponuke nie je najzasadnejsia chyba - vysoky kurz na francuzskeho zavodnika. Dokonca ani na Colognu sa to nevymyka standardom, co je taky druhy jasny kandidat.

///

Davos (Sprint F / 10/15km F)

Prvy skejtovy vikend sezony. Ano, skiatlon "je" skejtovy zavod, lenze aspon na tazkej trati, takze sa ten skejt neprejavi vo velkom, t.j. ponukne aj mnozstvo sklamani v klasickej casti (do bodky sa to prejavilo), prip. pozoruhodne trapenia v skejtovej casti od skejtovych matadorov (pretoze klasika, kde museli ist na hrane svojich moznosti - vid Charlotte Kalla to dokonca spomenula po nedelnom triumfe - taktika bola, ze si pred vymenou trochu zvolnim a to tvrdi Kalla vo forme, ktora sa v pohode odtrhla od hlavneho pelotonu a pri tom "zvolneni" este navysovala s Weng naskok).

Kombinacia Lillehammer/Davos je brutalna. Brutalna pre samotnych sportovcov (260m/1460m) a brutalne vyhodna aj pre nas a to nielen z hladiska nadmorskej vysky. Je to kombinacia norskej dominancie a snahy sa doma naplno ukazat (vid Sundby a jeho skoro az jediny primat, ktory mu v plejade uspechov chyba - vitazstvo v Lillehammeri), faktor obmedzenych moznosti nominacie zavodnikov na jednotlive podujatia = je to neustaly boj o miestenku na dalsi SP, co Lillehammer bol do bodky, kedze kvota pre domacich logicky neplatila, resp. si mohli v domacej skupine postavit dalsich cca 10 zavodnikov).

Potom tu mame faktor "skejt", ktory sa v sprinte neisiel ani v priprave, ani nasledne uz naostro vo SP v Ruke, resp. v Lillehammeri. A hned tu mame dalsi faktor, ktory s tym predchadzajucim suvisi - mame tu sice skejtovy sprint, lenze na vrchole sezony sa individualne pobezi klasicky. Ano, skejt bude v hre tiez, avsak len ako team sprint, co je trosku ina disciplina, toboz na tazkej trati v PyeongChangu.

Aby som to vysvetlil. SK nemaju z coho brat cerstve informacie ohladom formy zavodnikov v skejtovom sprinte. Mozu cerpat z minulej sezony, prip. z vysledkov v Davose, tak aj ucinia (+ snad budu nejake skreslenia z tohtosezonnych sprintov, co je, samozrejme, voda pre nas mlyn), ale v minulej sezone (predminulej takisto - to bola sezona bez vrcholu, resp. vrcholom bolo "len" Tour de Ski) bol skejtovy sprint tym zaujimavejsim pre siroke pole ortodoxnych sprinterov. Tentokrat ale nic take neexistuje, skejtovy sprint je zaujimavy pre male percento zavodnikov, minimalne tych dlhorocnych a znamych, co poskytuje priestor pre nove tvare, tvare, ktore vedia, ze v klasickom sprinte nemaju sancu na placku na OH, prip. vedia, ze miestenku maju istu a napr. bojuju v skejtovom sprinte o moznosti zavodit v team sprinte (ano, existuje taka situacia).

Taku situaciu zazivaju Francuzi. Gros/Chavanat/Jouve su top skejtovi sprinteri, avsak skor na lahsie rovinate profily, na mestske sprinty. Stale si myslim, ze Richard Jouve je z nich ten najodolnejsi, ze ma ten drop vykonnosti najmensi aj v samotnych rozjazdach (co je problem, ktory Chavanat zatial uplne nevyriesil). Lenze trat v Korei bude narocna a do hry vstupuje aj meno Manificata a tak sa lahko moze stat, ze trojica bojuje len o jednu miestenku do team sprintu. Klasicke sprinty nam ukazali, ze posun vpred o Francuzov v klasike je takmer nulovy, resp. nie je to posun, ktory by ich zaradil co i len do teoretickej hry o medailu. Z toho vyplyva - bud maju tak biednu formu na uvod sezony alebo zotrvali v starom rezime a budu sa snazit vyuzit "dieru na trhu" so skejtovymi sprintermi.

Francuzi su zaroven zavodnici zvyknuti na nadmorsku vysku, mozno nie az na 1,4km, ale urcite na vysku okolo 1km stopercentne. To im dava vyhodu oproti Severanom, ktori su rovnako kvalitni za normalnych, beznych podmienok. Samozrejme, vyhoda je najvacsia hned po nahlej zmene, hned po presune, takze pocas tohto vikendu - potom aj ti Severania si zvyknu, resp. aj tito zavodnici maju predsezonne kempy v tychto koncinach vo vysokej nadmorskej vyske. Lenze stale plati, ze nie je to pre nich prirodzene, rovnako ako nie su prirodzene vysky nad 2000m pre holandskych vrcharov a naopak Kolumbijcania prakticky nepoznaju rozdiel (pretoze v takych podmienkach ziju od narodenia).

ChiccoPelle (Federico Pellegrino) ma inu situaciu. V domovskej krajine nema v sucasnosti prakticky ziadnu konkurenciu. O nominaciu na OH sa tak nemusi bat, dokonca ani nemusi splnit nejake vysledkovy kvoty. Sam si je ale vedomy, ze najvacsiu sancu na medailu/na zlato ma stopercentne v team sprinte s Dietmarom Noecklerom, v tom klasickom je to vylozene longshot a sanca existuje najma z dovodu, ze elitne krajiny budu mat max 4 zavodnikov na starte, pricom niektori budu mat na OH pomerne nabity program. Co to znamena? Takyto zavodnik moze ladit formu na vrchol sezony, pretoze nepotrebuje nikomu nic dokazovat. Zaroven, vo SP dosiahol maximum (vyhral sprinterske poradie), takze mu "chyba motivacia". Nutne to neznamena, ze zrazu zabudol sprintovat, len mu moze chybat tych par percent, ktore z neho robili stroj na vitazstva oproti zavodnikom kvalitnym, avsak doteraz nie vitaznym.

Dalej tu mame napr. norsky tabor. Mame tu Krogha, ktoremu po poslednom zavode robili rozbor krvi (v dosledku biednych vysledkov z kraja sezony - vdaka tomu uz repre trener Hetland "predbezne" pozmenil finishmana olympijskej stafety, co je uplna fraska a veci, ktore snad norsky zvaz robi len kvoli pozornosti medii, pretoze ine logicke vysvetlenie v tom normalny clovek najst ani nemoze). Na starte budeme mat znova Iversena, kde ale start nedava moc zmysel, pretoze klasika je jeho lepsia technika a tym smerom sa chcel pred OH vydat (vid nestartoval v skiatlone v Lillehammeri - ja si to vysvetlujem tak, ze po klasickom sprinte v sobotu vedel, ze by to v zavode bol prepadak (unava + horsia forma, vyzeralo by to podobne ako u Halfvarssona, moj odhad) a je lepsie si ponechat "nadej" neucastou, nez si zatarasit akekolvek cesty k nominacii, keby vykon bol viac nez tragicky (pretoze stvorica sa pekne vyprofilovala, ktorej nechyba finishman, nechyba vytrvalec a nechybaju "nosici vody", ktori budu udavat tempo - idealny zavod na OH by z norskeho pohladu prebiehal identicky ako skiatlon v Lillehammeri a top4 zo zavodu by absolutne vyhovovala trenerskym predstavam). Zmenit tuto stvoricu mozu Krogh, Roethe, Dyrhaug, mozno Gloeersen. Nikto z nich nebodoval, traja nedokoncili.

Gloeersen, ked uz som ho spomenul. Ja uz som sa cudoval, preco zavodil v Lillehammeri, ked sa mal skor vydat do Davosu a pracovat na miestenke na OH na 15km F. Neviem, ci mu vaz zlomil vykon v skiatlone (ze nie je nominovany do Davosu, kde ma kazdorocne nadstandardne vysledky), ci je v tom nieco viacej, toboz ked v nominacii na 15km su obaja sprinteri Skar/Taugboel (najma u toho druheho je to velke prekvapko), ako aj marod Roethe. Zaujimave tiez je, ze Sveen (23. v skiatlone) sa hned ozval, ze by si zasluzil nejaku dalsiu sancu vo SP. Preco mu ju treneri nedali hned v Davose na 15km F? V minulej sezone 4., borec, ktory preferuje skejt nad klasiku a to pomerne vyrazne.

Skar/Taugboel, oblubene duo z minulej sezony. Obaja preferuju skejt a tak som bol zvedavy, co ukazu v Lillehammeri v klasike. Neukazali nic extra, takze tymto smerom to asi nepojde (cez Klaeba/Brandsdala/Iversena/Golberga, ale aj Fossliho/Sundbyho (tazka trat), teoreticky Krogha (nemyslim si) a v sucasnosti indisponovaneho Hattestada). Otazkou je, ci maju vobec sancu urobit nominaciu v team sprinte? Znova, velmi o tom pochybujem a ak ano, tak max. Skar, pretoze oproti Taugboelovi zapracoval na vytrvalosti (pricom bol vzdy ten odolnejsi z tejto dvojice).

...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.12.2017, 1:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hochfilzen:

Ako som spominal - podmienky doplnia nasu skladacku. Obcas to pekne zapada, inokedy z toho vznikne hotovy hlavobol (a ze ma hlava boli aj cez toho, zial).

Vikendove podmienky v Alpach budu naozaj premenlive a daju sa opisat asi takto - najprv mnozstvo snehu, v sobotu prudke ochladenie so snezenim len kde a tu a v podstatne mensom vydani a v nedelu ferove podmienky (najma s ocakavanim, ze to zo soboty na nedelu stihne pekne premrznut a trat bude "spravodliva").


https://www.yr.no/place/Austria/Tyrol/Hochfilzen/hour_by_hour.html

Sneh presne v pupku - medzi zavodmi - v najsilnejsom prevedeni. Po dnesnom a aj zajtrajsom snezeni sa da ocakavat maksi podklad (toboz ked budu teploty okolo nuly okolo obeda), takze tazsi/vyssi zavodnici to budu mat stazene.

V muzskom zavode sa volili skor druhe skupiny (favoriti), prip. tretie, takze "na istotu". Zaujimava je volba domacich (mali by mat najlepsie informacie/najlepsi odhad/najlepsiu znalost prostredia). V zenach je to podobne s tym, ze sa volia skor neskorsie (oproti muzom).

V muzoch mam "este aky-taky" prehlad o tom, kto je vyssi/nizsi, oblubuje maksi sneh atd., v zenskom poli to je podstatne horsie. Horsie je, ze si na tutti neviem spomenut, kde naposledy snezilo pocas zavodu.

///

V muzoch som chcel hrat nejakym sposobom Juliana Eberharda, ktory vykazal masivne zlepsenie v Oestersunde v sprinte oproti individualu, co sa tyka bezeckeho vykonu. Myslim, ze zabehol aj najrychlejsie kolo v stihacke, vieme, ze rychlost strelby moze byt top (a zajtra by sila vetra nemal byt absolutne ziaden problem) a samotna sila vetra zvysuje sancu na uspech u horsich strelcov. Len ten maksi podklad, co je u najvyssieho biatlonistu zo spicky (okolo 1,95m) docela problem.

Naopak, jeden z najmensich je Benedikt Doell, nizke st. cislo, zial, horsia forma z kraja sezony. Horsia forma na jeho pomery, chyba mi len malo, aby som ho tam ladoval s cistym svedomim (a potom max. nejako istil v livku, ked mu ten zavod vyjde a trat sa z nejakych dovodov bude zlepsovat, resp. skor zrychlovat). Je to taky klasicky tip, ktory je v niecom spekulativny a v niecom sme za tou liniou neuspechu, t.j. ze aj ked sa vsetko vydari najlepsie ako bude moct, nemusi to stacit (co v takomto pripade je hotova katastrofa a stav absolutneho sklamania).

Peiffer, skoda slov, ten sa nikdy netajil, ze makky podklad z duse neznasa, podobne ako Michal Slesingr. Eder 1,85m, tiez potencialne zaujimavy tiper, hlavne pre lidra po 1.strelbe, ale v takychto podmienkach to celkovo straca na zmysluplnosti, samozrejme, ak nemate nejake prekvapive meno v talone s kurzom vyssim nez 50. Serafin Wiestner by mohol byt jeden z nich. Zaroven Nemcom trat sedi (aj zavody v Hochfilzene v globale), takze mam tendenciu skor hladat zaujimavy objekt nez hladat tych, co uplne nezapadaju do ocakavanej mozaiky zajtrajsieho zavodu.

Lukas Hofer, skvela forma a malicky lahucky zavodnik. Zaroven Talian, zvyknuty na nadmorsku vysku (mame tu prechod 360-960, nieco na tento sposob). Pri kombinacii Oestersund-Hochfilzen som nikdy nad tymto nerozmyslal, ale stoji to za pozornost, aj ked je to taka "znesitelna zmena" a dolezitejsim faktorom su narocnejsie trate/strmsie kopce. Lenze, Lukas Hofer je rovinar, to potvrdzovali aj medzicasy z Oestersundu (kde ten okruh bol z tohto pohladu dobre rozcleneny - hlavna pasaz bol taky mix, kde sa ale odohravali vsetky stupania - zo strelnice klesanie, ktore vystriedalo dlhe pozvolne stupanie az k medzicasu, od tohto medzicasu to boli len zjazdy, mnoho techniky a nejake tie roviny, ziadne stupave useky. Takze Hochfilzen a Hofer nejdu moc dokopy, resp. nam nedavaju taku znacnu vyhodu ako podujatia s rovinatejsimi tratami vo vysokej nadmorskej vyske (Pokljuka a predovsetkym Anterselva).

Nori maju radi Hochfilzen a nejake neuspechy som si nevedel vysvetlit a vysvetluje ich prave ta nadmorska vyska, resp. maksi podklad (je to predsa len v casti sezony, kde su caste problemy so snehom, resp. s jeho kvalitou).

Francuzi su urcite silnejsi tu nez v Oestersunde, o tom niet sporu. Avsak, nie je to zastavka, kde by uplne vynikali ti menej napadni predstavitelia - vid nas milovany Beatrix a prave zavody v Pokljuke/Anterselve. V Oestersunde bolo krasne vidiet, ze aj ked Braisaz vedie SP, tak v kopci extremne straca (na jej vysoke standardy v behu) a v dalsich dvoch kratsich pasazach na drvivu vacsinu pola (mozno mimo Herrmann) nestraca, ale naopak ziskava.

U Jakova Faka som si v prvom momente neuvedomil, ze v tejto sezone nie je Pokljuka ako treti podnik, takze sklamanie z jeho 2.miesta trochu opadlo. V Hochfilzene/Annecy toho az tak moc nepredame, aj ked tendencia - bude sa zlepsovat a trate/podmienky mu sedia viac ako v Oestersunde, nadalej plati. Chyba tomu moment prekvapenia, to je cele.

///

V zenach urcite nehrat Kuzminu, ktorej makka trat prilis nesedi. Zrovna z pozicie "po 1.strelbe" nam to po minulom "uspesnom" tyzdni prilis neprekaza (je kurzovou favoritkou). Naopak, vyhodne sa javi Dorothea Wierer. Doro by mal zajtrajsok skoro az dokonale vyhovovat. Patri k najnizsim (aj ked nie k najlahsim), je tam prechod do vyssej nadmorskej vysky, je zvyknuta zavodit na makkych tratiach a najma, skoro bezvetrie, t.j. moze palit rychlo a nemalo by ju nic zasadne vyrusit (podmienky by mali vyhovovat rychlopalicom).

Chcel som hrat Hammerschmidt, ale patri k vyssim, Denise Herrmann je snad uplne najvyssia z aktualnej spicky, Kaisa je cez 1,7m.

V plane som mal hrat Lauru Dahlmeier. Som tych 7,0 na betku hned nezahral, ale MB drzalo 6,0 a laka ma to stale. Ona totiz minuly tyzden zavodila - v Seefelde sa zucastnila sprintu s nevalnou konkurenciou, ale stale to boli specialistky na bezecke lyzovanie. Polahky ovladla kvalifikaciu a aj vyradovacku, takze ta choroba jej moc neubrala. Sprint je len 7,5km a ked zvladla opakovany start na okruhu 1,2-1,3km, zvladne aj toto. Samozrejme, riskujeme, ze aby sa do toho dostala, bude potrebovat 1-2 zavody, ale ked nie, uz taky kurz v sezone neuvidime, o tom som presvedceny. Hlavna superka tieto podmienky nemusi, to si pamatam aj zo sprintov klasikov-specialistov.

Zaujala ma, este predtym, nez som zacal nieco do hlbky riesit, Vanessa Hinz, uz len z dovodu, ze v Oestersunde patrila k tomuto nenapadnemu s potencialom ist trochu nahor v dalsom vikende. Solidne casy v behu, tradicne nadpriemerne rychla strelkyna a tempo na trati, kde posledne kola patrili k najlepsim (postupne zrychlovala oproti konkurencii, nie naopak ako napr. Kuzmina).

Na 1.usek som tam mal napisanu Lenu Haecki, ktora je biedna strelkyna v stoji, avsak velmi rychla strelkyna, najma v lezke a k tomu velmi dobra bezkyna, pricom formu v Oestersunde nesporne preukazala.

Ona (v Oestersunde mala az 18. cas v 1.kole, avsak nasledne 1. a 3. v sprinte, takze stacilo to rozbehnut sviznejsie a bola by velmi konkurovala Kuzmina, ktora uz tradicne zvolila opacnu trajektoriu vykonu v stope), Maren (keby dala 5/5 v lezke, Kuzminu by mozno zdolala, pri nej mi ako jedinej naozaj odlahlo) a Wierer (tu by mala byt blizsie konkurencii v stope nez v Oestersunde + snad pojde do polozky naplno, ukaze rychlopalbu a trafi).

///

Erlend Bjoentegaard strartuje ako predposledny s cislom 108. Ano, je to uspesny Nor z predsezonnych zavodov zo Sjusjoenu (2.miesto v sprinte, vitaz z masaku). Netusim ako s nim nalozim, kurzy u MB nevyzeraju, ze by boli kurzy natolko zaujimave, aby som to "zahrat musel" bez ohladu na ine okolnosti (napr. vysoke st.cislo v neistych podmienkach).

///

Takze nejako takto - treba, samozrejme, pockat, kym MB vypise kompletnu ponuku (az po top10, ked som pozeral, boli tam len kurzy na win + nejake srandy a la kurzy po 1.polozke, narodnostne suboje atd.) a mat stastnu ruku, bude to potrebne. Som mal povodne tendenciu ist do niecoho aj "po hlave", tie premenlive podmienky mi to moc neumoznuju a pojdem skor po vysokych kurzoch (takze si odpustim hodnotne top10 s kurzami 5,5-7,0 napr.).

///

Superkombinacia, St.Moritz:

Dlho som cakal na ponuku. Vplyvom tooh, ze Shiffrin je zrazu aj hviezda rychlostnych disciplin, sa nedalo cakat, ze by to v poprednych prieckach bolo vypisane inak, co nam ale hovori, ze sa nemusime v tomto smere nikam moc tlacit. Je to klasicka situacia, kde si myslime, ze Shiffrin by mala vyhrat, avsak zo ziadnych okolnosti ju v kurze 1,57 apod. hrat nemozeme a ani nechceme. Preto nam akekolvek "skreslenie" hra do kariet a dava priestor dostat z toho viacej a pri istejsich a uplnejsich informaciach na samotnom livku.

Pozrite si, ako betko vypisali tu plejadu lyziarok niekde na pomedzi top10 - alibisticky, vsetky kurzy 41,0 na win a 11,0 na top3. MB este nemalo vobec ponuku, ked som sa pozeral, takze dufam a verim, ze sa tam nieco objavi. V Tipsporte ma zaujala len Denise Feierabend, aj ked nie som uplne nadseny, ze do SuperG startuje ako prva.

SuperG stavia taliansky trener, nasledny slalom Slovinec. Takze mame tendenciu skusit Goggiu s Brignone a bude len zalezat, ci to bude SuperG vylozene technicke (skor obrak - Brignone) alebo echt SuperG (skor Goggia, ktora sa postazovala, ze na tych rychlych pasazach straca az prilis - pritom tvrdila, ze je len otazkou casu, kedy si to sadne, pretoze pripravu na sezonu mala velmi dobru = na Goggiu je v sucasnosti hodnota po horsom predstaveni v zamori a je len na nas a na nasom instinkte sa do toho trafit, pretoze je jasne, ze zrovna tato lyziarka ma stale obrovsky potencial, ktory naplno este neukazala - vid v minulej sezone mnozstvo chyb v miestach, kde sa chyby jednoducho nerobia, co ju stale, dovolim si tvrdit, par vitazstiev navyse).

Mal som plany s nasou Vlhovou (pretoze je to jej prva kombinacia, resp. prva kombinacia, do ktorej vstupuje ako zavodnicka, ktora by uz mala jazdit aj SuperG na pravidelnej baze + vieme, ze je druha slalomarka sveta a ked sa dostane do top30 v SuperG, bude mat vyhodu velmi dobre upravenej trati pre samotny slalom). Znova, je to spekulacia - nikto netusi, mimo jej samotnej a par ludi okolo, na akej urovni je jej SuperG, resp. ako dokaze zvladat rychlejsie useky, resp. skor useky, kde je nutne mat dostatocnu silu na prekonanie odstredivej sily (bez nutnosti brzdit). Variant ako riesit Vlhovu je viacej - ponuka a la bet365 = nemusime riesit naozaj nic. T.... - tiez to nestoji za to riziko. MB - uvidime.

Teraz pozeram, ze mi niekto dropol Feierabend top6, aj ked na samotnom Tipsporte nesvieti k tomu ziadna chytracka analyza. Takze mam aspon po probleme. Ono som nespomenul, ze sa ide v St. Moritzi = v stredisku, kde sa v tejto sezone isli MS v zjazdovom lyzovani. Takze pre bookies nebude problem opisat vysledky a riadit sa nimi. Feierabend bola vysoko, 4. alebo 5., takze ten drop ani nepotreboval nejaky vacsi spustac (netvrdim, ze niekde nenastal).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.12.2017, 2:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rad pracujem v noci, neviem si pomoct. Este radsej pisem pred spanim - nejedna sa o ziadne magicke myslienky (vid castokrat pomerne nesuvisly text s logickymi chybami v navaznosti, co ale nepokladam za zasadny problem, resp. nemam prilis dovod to nasledne siahodlho opravovat), len o sumarizovanie toho, co uz davno viem (informacie za cely minuly tyzden/za dany den) a naco som si stihol spravit urcity nazor (tipovanie vzdy bude o nazoroch - ked si ho nedokazete z danych informacii utvorit, resp. sa az napadne podoba "nazoru" SK, netipujte).

Ten Davos som naposledy nedotiahol (3 bodky ...). Skoncil som u dua Norov Skar/Taugboel. Kto sleduje spominane twitterove ucty, tak odvtedy videl dostatok novych informacii o vacsine Norov (co sa pre nas zakladne objekty zaujmu, ak chceme byt uspesni).

O Skarovi som sa nic nove nedozvedel - Skar sa len vyjadril, ze s ucastou na OH to nevidi prilis optimisticky a ze citi, ze najvacsiu sancu ma v team sprinte = to, co som napisal pred 2 dnami a to len logickym opisanim znamych faktov a skusenosti z minulych sezon. Samozrejme, potvrdenie informacie zo strany samotneho zavodnika je cenne, nemusime spekulovat = potvrdil nam, ze klasika ide stranou a pojde naplno do skejtovych sprintov s cielom zaujat trenerov co mozno najviac, aby mu tu sancu na OH dali. K tomu potrebuje aj dobry vykon na 15km (pretoze len sprint v team sprinte nestaci, musia si byt isti, ze na tretom useku neodpadne pri masivnom tempe vytrvalejsich konkurentov).

Sundby dalsie zdr. problemy + ma v Davose cez vikend primrznut, co ako svetoznamy astmatik z duse neznasa. Budem velmi prekvapeny, ked v Davose predvedie nejaky super vykon (lenze zaroven vieme, ze ked si stazuje na svoje telo, prichadza super vykon, vid nedavny skiatlon a najma, v Davose Nori radi dopredu taktizuju (este som neskumal, ci sa pojdu 7,5km dlhe okruhy alebo 5km - 7,5km byvala taka klasika, ked sa tu pravidelne zavodilo na 30km (muzi) a 15km (zeny), pricom v minulej sezone to boli okruhy na 6km (nedostatok snehu)).

U Krogha, jedenkrat tak, druhykrat onak. Raz sa objavi informacia o krvnych testoch, druhykrat je nominovany do Davosu, tretikrat ma dat Davos jasnu spravu o tom, ako na tom je a ked sa potvrdi, ze to dobre nie je, zacnu sa hladat dovody. Keby sa clovek riadil doslovne podobnymi titulkami a clankami, zblaznil by sa, resp. by bol tak domotany, ze by sa jednoducho musel nutne zle rozhodnut.

Gloeersen je pripraveny ako prvy nahradnik a do Davosu cestoval tzv. po vlastnej ose/za vlastne FP. Klaebo sa zucastni len sprintu, vynecha 15km (logicky), ako aj Toblach (znova logicky, posledne, co norsky tim potrebuje, je uskvarit mnozstvom zavodov svoju novu hviezdicku v olympijskej sezone). Mal by vynechat aj TdS (minimalne nepojde cely serial zavodov). Hattestad nadalej out - jeden zdr. problem strieda dalsi, takze sa ani neda predpokladat, kedy sa vrati naplno do treningoveho procesu. Roethe - zmatocne informacie - jednoznacne bolo vidiet, ze nie je v poriadku, napriek tomu sa objavil v nominacii na Davos a zrejme bude zavodit. Dyrhaug by mal startovat v Toblachu, takisto pochopitelne (tu ako klasik nemal vobec co hladat).

A Calle Halfvarsson, ano, kazdy to ocakaval, je znova na marodke. Takze operacia nosnej prepazky asi tak zazracne nezafungovala, ako sa na uvod sezony Sved rad pochvalil.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.12.2017, 9:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Naposledy som povedal, ze akovky nevysvetlujem.

Nemecko vs Rusko 1 (biatlon, muzi) & Feierabend vs Duerr 1 (kombinacia) 2u
Nemecko vs Rusko 1 (biatlon, muzi) & Herrmann vs Dahlmeier 2 (biatlon, zeny) 1,5u (oboje MB)

A hram Doella @67,0 za limit (nieco pod 10 eur) na betku. To mi zrejme bude stacit. Som chcel chvilu zahrat QFM vs Peiffer 1, bezecky cas, ale ... nieco sa mi nezdalo na bezeckom case QFM (prilis dobry v sprinte) v Oestersunde a ono naozaj tam "nieco" bolo. BIB 12 a kto mal BIB 13? Martin Fourcade. To znamena, ze v poslednom kole ho dobehol, predbehol a trochu potiahol (vid 9. najlepsi cas v poslednom kole s nizkym st. cislom - ako vieme, trat sa v muzskom zavode zrychlovala). Peiffera zdolal o nejakych 5-6 sekund v behu, ktory mal BIB 50 (vyhoda), avsak aj 2 chyby v stoji a ziadneho Martina, ktory by mu isiel tempo (zrovna QFM je kontaktny typ, takze mu to pomoholo az extremne). Peifferovi bude viacej sediet miestny profil trate, avsak rozhodne nie cerstvy sneh a makky podklad. U QFM plati presny opak, avsak vyhodu bude mat z vyssej nadmorskej vysky, ktora je velmi podobna tej v Annecy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.12.2017, 0:41 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Pred 2 rokmi bola vo finale a minuly rok? Samotne vysledky prezradzaju, ze sa nieco neblahe stalo v SF, ale vysledky tentokrat trochu zavadzaju (pretoze sa to "nieco" stane vacsinou vo faze, kde sa tazko da odhadnut ako by to cele napokon dopadlo, "keby" sa to a to nestalo/neprihodilo). Lenze, v minulej sezone to pri zhliadnuti zaznamu naozaj nevyzadovalo ziadnu velke analyticke schopnosti - Sophie totiz sama spadla z 2.miesta v poslednej technickej zakrute do kratkej cielovej rovinky. Nepochybujem, ze by postupila do finale (keby sa jej tento technicky lapsus nestal), v ktorom by uz toho moc nepredviedla, ale finale je finale.

Sophie si pochvalovala svoju formu na uvod sezony - inak povedane, tak dobre sa v klasickych sprintoch v novembri/decembri nikdy necitila a vysledky su taktiez najlepsie v kariere. A pritom tie prve 2 sprinty v sezone boli vsetko len nie podla jej gusta a chuti. Napriek tomu 8. a 9.miesto v klasickych sprintoch, v oboch pripadoch chybalo len malo, ako sa vyjadrila po Lillehammeri, stacilo aplikovat o nieco lepsiu taktiku, chyb si v tomto smere bola vedoma.

To h2h ma zaujala pre naozaj vysoky kurz. Ja neodpisujem Kikkan, faktom je, ze po materskej toho v skejtovych sprintoch moc nepredviedla a prekvapuje skor svojou vytrvalostou (vid 8. najlepsi cas v stihacke v Ruke a velmi dobry posun v skejtovej casti nedavneho skiatlonu na konecne 16.miesto). Ohladom jej formy v skejtovych sprintoch toho tak nevieme moc, vieme len, ze v tych klasickych to bola bieda.

Co sa mi ako jedine nepaci, to je fakt, ze Caldwell startuej do kvaldy s cislom 1. Vieme, co sa vo Svajciarsku deje (snezi a snezi), takze to moze byt velmi zradna pozicia.

Nic ine ma neoslovilo natolko, aby som na to hodil peniaze pred kvalifikaciou. Zo zaujimavych mien spomeniem:

Oestberg (v Davose sa jej vzdy darilo, v skejtovej casti skiatlonu v Lillehammeri sa znacne posunula a mam taky pocit, ze toto bude jej vikend, jej vstupenka na OH, kde prave team sprint s 10km F by mohli byt jej discipliny. Minuly rok napr. vyhrala 15km F, aby na druhy den, po tak namahavom zavode v specifickom prostredi, skoncila 2. v sprinte (za MC Falla). V minulosti, ked bola este primarne sprinterkou, tu pravidelne bola top3, obcas vyhrala.

Ringwald (absolvovala predsezonnu pripravu a aj testovacie zavody prave v Davose, v klasike ma trochu sklamala, takze mozno sa zamerala primarne na skejt (urcite to nevyzera, ze na klasiku); trat jej mozno nesedi uplne, ale oproti mnohym superkam ma jasnu edge a na livku by sa to malo dat vyuzit, aj ked Ringwald je tradicne velmi silna v Q (co znizuje jej kurzovy potencial v QF).

VdGraaff/Faehndrich/Widmer (svajciarska kolonia, plati co u Ringwald v este vacsom meradle, prve 2 zabehnute mena, tretia sa docela fajn ukazovala na uvod sezony v testovacich zavodoch).

Fabjan (sprint presne pre nu - skejt, rychly, trat pomerne jednoducha, kde hlavnymi pasazami je kvalitny start, preklenovacia dlha rovinka medzi 1. a 2. okruhom a zaverecna kratka rovinka po zjazde (alebo mozme povedat, ze schopnost technicky korektne zvladnut zaverecnu zakrutu, udrzat max. rychlost, najst si vyhodne miesto a tu plnu rychlost vyuzit v zav. uprk do ciela).

Diggins (minuly rok to bol sprint po 4.mieste na 15km F, napriek tomu sa prekusala az do finale, kde uz bolo telo na pokraji sil a vysledok/vykon tomu odpovedal, avsak plati, ze podobny sprint je voda na Jessicin mlyn - skejtovy sprint, profilovo nenarocny a najma, sprint, ktory konci zjazdom s extremne technickou zakrutou, kde nasleduje len kratka rovina do ciela = Diggins je top zjazdarka, skvela technicka a odhadujem, ze na livku sa s nou bude dat pracovat, nic ine nam nezostava, pretoze kurzy pred zavodom su absolutne fair, mozno az "unfair" pri fakte, ze takyto sprint stiera rozdiely a dava sancu aj menej znamym menam).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.12.2017, 9:13 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Bet365 prvykrat neislo s kozou na trh ohladom ich extra specialnej ponuky - postupi do finale. Mne to neprekaza, aspon ma to nerozptyluje (kurzovo), ked limity su tam az extremne nizke (minimalne pre mna).

T.... o Jouveovi ani nechyroval a 9,0 je jednoducho fajn bez ohladu na ine faktory. Su to Francuzi, ktori ma dnes eminantne zaujimaju a ktori maju potencial zaziarit a Jouve je z nich ten, ktoreho na MB registruju najmenej, pritom realita by mala priniest minimalne vyrovnany suboj elitnej trojice.

Drobny tip proti Klaebovi. Netvrdim, ze ma biedny skejt, ale rozhodne to nie je taka dominancia a na lahsom okruhu sa mu tazsie predaju jeho hlavne zbrane. Zaroven su tam faktory, ktore zacinaju hovorit proti nemu - nabity program a zavodenie na hranici svojich moznosti + presun do Davosu o vyse 1000m vyssie oproti zavodu v Lillehammeri. Nie je nahoda, ze je to posledny jeho zavod uvodneho bloku vo SP.

Iversen/Golberg su klasicki sprinteri v sezone, kde na OH je klasicky sprint. Krogh @14,0 laka, ale ten rozptyl potencialnych vysledkov je u neho az sialeny - viem si predstavit, ze dnes bude top3, rovnako ako moznost, ze nepostupi z Q. Za druhe, ponuka 7 sprinterov umoznuje vyhodne zahrat dvojicu (ked je to hra na prilisnu favorizaciu Klaeba, nic viac v tom netreba hladat), urcite nie trojicu, resp. vsetkych. A ked vybrat, tak prave dvoch hladnych sprinterov, ktori sa nevedeli dockat skejtovej sance a ktori su si vedomi, ze ked dnes nezaujmu trenerov, sance na OH sa prakticky rozplynu uz v uplnom zarodku.

Akovka: FRA vs SWE 1 (muzi) & SUI vs FIN 1 (zeny)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2017, 10:08 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Patri Nathalie Von Siebenthal do svetovej spicky? Takto polozenu otazku som videl na svajciarskom serveri pred sezonou a citatelia mohli slobodne odpovedat. Myslim, ze v prieskume "uspela". Ja by som to poopravil - patri do svetovej spicke v skejte.

V Ruke 6. najrychlejsi cas v stihacke a to pred sebou mala more zavodnicok (nepamatam sa, ci isla z vlny, ale to na veci moc nemeni). V skiatlone skejt "o nicom", lenze to je presne ta situacia, ktore skresluje. V klasike isla na hranici svojich sucasnych moznosti, podstatne lepsie nez v Ruke, co sa negativne prejavilo na oblubenejsom skejte. Dokonca, priznam to, som sa nechal nachytat (je to zradne a "live" sa to da vylozit oboma smermi, toboz ked na daneho zavodnika clovek nema pravidelne zabery) a skusal som nieco s Natalie.

Minuly rok na 15km F 6. Osobne si myslim, ze 10km jej zatial sedi viacej, resp. v sucasnom rozpolozeni by jej malo sediet viacej. Samozrejme, zavodnicka zvyknuta na tuto nadmorsku vysku by mala mat vacsiu vyhodu na dlhsej trati oproti drvivej vacsine superiek, na strane druhej, cim dlhsia trat, tym viacej "stretnuti" na trati, co je na dlhsej distancii a po prechode do vysokej nadmorskej vysky, kluc k uspechu (vid minule sezony).

Kurzy nie su "az take dobre", resp. ten priestor, kam sa moze vtesnat, nie je nafukovaci. To neznamena, ze budeme hrat top10 @1,55. Aj preto hram tie dalsie tipy - tie nejdu proti superkam, ktore su "tazko" zdolatelne, proti obom je favoritkou, drobnou, prinajhorsom by to malo byt 50na50. Samozrejme, Stadlober nie je uplne terno, ma formu a je to Rakusanka, takze lokalne podmienky nebudu az takym sokom ako pre vacsinu Noriek (skoro az celu plejadu hlavnych favoritiek s Kalla, Diggins, Parmakoski ...).

Roponen je vo Svajciarsku ako doma, vacsinu zivota tu trenuje, casto tu zavodi (teraz skor laufy). Otazkou je, ci 10km nie je az prilis malo, aj preto skusam radsej h2h s dobrou superkou nez top10, nad ktoru som dlho uvazoval. Chervotkin je podstatne lepsi v skejte (nez v klasike) a minuly rok to potvrdil (7.miesto). Minuly rok sa len tak obcasne objavoval vo SP, tento rok je stabilnou postavou a tahunom ruskej repre. Bolshunov je lepsi klasik (ma aj solidne skejt, ale v klasike si mo pozdava rozhodne viacej) a vcera tu v sprinte predvadzal heroicke vykony. Na jednej strane to moze znacit vybornu formu, o ktorej ale vieme od uvodu sezony, na strane druhej je podobne vypatie v tejto nadmorskej vyske docela likvidacne pre nasledujuci zavod. Ak nie likvidacne, tak oproti Chervotkinovi ma dalsiu nevyhodu.

Andrew Musgrave nema rad prvy tyzden zavodov v nadmorskej vyske (tzv. prechod). Necudujem sa mu, ale zrejme nebude sam. Znova, je to hrana, ale ked je v Tipaci pred nim vypisany Taugboel (wtf?), tak som to musel ochutnat. Minuly rok 15. (dobehla ho skupina Sundby/Heikkinen/Krueger, vdaka comu v zavere "zrychloval" a posuval sa poradim) na 30km F, skratenie trate mu urcite prospeje, horsie to bude s hladanim niekoho, s kym by si mohol na trati pomoct.

Horsou spravou je, ze bezecke lyzovanie ma ES ako doplnok ponuky, rozhodne nie ako jednu z priorit, takze prenos si musi najst kazdy po svojej trase (nejaky stream na webe). Mam VPN, takze si poradim, aj ked od idealu to ma daleko.

///

Ine myslienky? U Charlotte mam intenciu hrat proti nej, t.j. ze nevyhra v kurze okolo 2. Nedokazem to objasnit, je to klasicka hra kurzov - nie je taka obrovska favoritka v Davose, aj ked hrat proti vo forme zavodiacej Charlotte na skejtovej 10 naozaj vyzera ako cire blaznostvo. Nehram to, ale som pripraveny, ze vyhra niekto iny. Bjoergen mala zdr. problemy, treningove manko, trenerom sa nepacila jej technika v skejte, takze na nej pracovali v poslednych dnoch a ako je zname, vcera zamerne vynechala sprint, v ktorych sa aj tak po materskej trapi.

Haga sa ponuka vsetkymi 10 po jej vykonoch v skejte na uvod sezony (najlepsi cas v Ruke v stihacke + najlepsi vykon v skejtovej casti skiatlonu). Zaroven v Davose nema zle vysledky, historicky, takze Haga ma naozaj laka. Lakala by aj Diggins, lenze vcera som sa dozvedel, ze na uvod tyzdna prelezala 2-3 dni v posteli + vcera finalova ucast v sprinte, ktora musela stat Diggins mnoho sil (oproti konkuretkam ako prve 3, ktore sprint uplne vynechali). Weng v nadmorskej vyske pravidelne neverim ani nos medzi ocami + jej biedna forma aj v zavodoch, ktore by jej naopak sediet mali. Biedna forma je mozno prehnane, ale od Weng cakam uplne to najlepsie a nejake naznaky slabosti su nemilym prekvapenim v olympijskej sezone. Ona zaroven aj pravidelne vynechava/skor opusta kempy v nadmorskej vyske, takze zrovna tento vikend je pre nu vylozene o preziti.

Oestberg je presny opak, lenze tentokrat je pozicia distancia-sprint vymenena a Oestberg bola jednou z finalistiek - s Diggins su to dve zavodnicky, ktore boli vo finale a dnes by mali bojovat min. o elitnu 6 (z perspektivy kurzovej ponuky).

///

Sundby startovat napokon bude, nic ine som ani necakal. Zaroven upozornujem, ze taktikou bude spojit sily s Kruegerom, najpravdepodobnejsie. Mozno to nevyjde, ale odhadom by jedno kolo malo trvat 11 minut (snezenie moze predpoklad trochu poupravit). Krueger by mal zavod rozbehnut naplno, zajst dobre 1.kolo a vyvazat sa v druhom/tretom za Sundbym = vitazstvo, s najvacsou pravdepodobnostou. Lenze so Sundbym a jeho vykonom som pocital aj v Ruke s Heikkinenom a vsetci dobre viete ako to dopadlo.

Inak je ponuka vypisana dobre - na Colognu nie je prilis vysoky kurz, Manificat kurzovy favorit, dvaja skveli mladi Nori zaujali vykonom/vysledkom v Lillehammeri natolko, ze sa nedalo nic ine cakat nez kurzy pod 10, to iste sa tyka aj dua mladych Rusov. Naopak Ustiugov/Krogh sklamali a kurzy sa pohybuju nad 30. Krogh vcera nevyhorel, ako by sa mohlo zdat. Vysledkovo urcite, vsak nepostupil ani do top30, lenze nepostupil z dovodu padu, nie tragickeho vykonu. Alias ked sa nedari, tak sa nedari a clovek sa v tom topi az dovtedy, kym sa to nejakym stastnym momentom nezlomi na opacnu stranu. Testy totiz potvrdili (resp. min. nenasli nic zavazne), ze Krogh je zdravy ako rybicka, t.j. krvne testi boli negativne na akykolvek neduh, ktory by vysvetloval horsiu formu na uvod sezony. 58, ked bude fungovat kolo = 11 minut, stretne Clementa Parissea, takze uz len z tohto dovodu necakam ziaden extra vykon. To iste, zial, plati aj u Ustiugova, ktory stretne Harveyho. Harvey je tak niekto, kto moze prekvapit - 1.kolo pojde sam, solidne, vsak nadmorska vyska by nemala robit az taky problem (Davos - druhy domov) a zaroven si formu v distanciach od uvodu sezony pochvaluje (na rozdiel od zrychlenia a vybusnosti, ktoru hodla najst az po Novom roku). Ustiugov to urcite skusi, napali 1.okruh a ked bude na nom Harvey nalepeny a udrzi sa (to on je velmi dobry drziak), potom sa moze lahko stat, ze bude to prave Harvey, ktory zabojuje o triumf. Zial, tendencia je, ze kolo bude trvat nieco nad 11 = Ustiugov bude nieco pred nim a uz ho nikdy neuvidi, resp. uvidi v priprave, ze Rus sa bude plazit po trati.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2017, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dilema - mam byt spokojny alebo si trhat vlasy? Pretoze sa mi mari, ze vysledky vyzeraju docela snove (az na ten DH Von Siebenthal vs Stadlober) vzhladom k tomu, ake tendencie tu boli a ake pocity ponuka vyvolavala.

Kalla dalekooo, Bjoergen ziadna slava, Oestberg/Haga 1-2, Diggins mimo top10. Napokon jediny tip, ktory som zahral (Von Siebenthal), to nezvladol k uplnej spokojnosti, krasny paradox. Top6 OK a dvakrat DH. Zrovna v klasickom lyzovani sa clovek vzdy bude hovorit, ked je to intervalovym startom - stacila 1 desatina a bral by som vsetko, avsak stacila desatina a nemal by som nic. Priebeh a vyvoj zavodu udavaju ten pocit - tam to vyzeralo super, potom sa to zacalo kazit (obidve trochu prepalili, to bolo zrejme) a s tym, ze to chvilu vyzeralo, ze nebude ani top6, ani neporazi Stadlober, je to solidne. Zasa pred zjazdom (prva polovica okruhu sa stupa, druha klesa, obidva veci pozvolne, preto tu trat oblubuju prerobeni sprinteri (vid Gloeersen/Oestberg) - absentuju prudke pasaze pri stupani a je tam mnozstvo techniky pri zjazde), som bol optimista, ze by to mohlo tesne vyjst (co sa takmer podarilo). Zaroven, trat trochu zrychlovala, co spravilo z OK tip "remizu" - s 54 by Von Siebenthal Stadlober o par sekund porazila.

Oestberg naj Norka za @9,5, proti Bjoergen Haga okolo 3, Kallu som spominal s kurzom okolo @2,0, ze nevyhra atd. Plus som videl, ze sa dali hrat TO v biatlone, aj ked som tomu nevenoval moc pozornosti. Tam je lutost mensia, pretoze sa neda venovat vsetkemu, toboz ked sa tie zavody krizia, takze clovek vie, ze sledovat zvladne len ten jeden (co uplne neospravedlnuje fakt, ze som nehral TO, to priznavam).

Zasa Hirscher mi spravil chut, trochu (300eur @2,0 po jeho jazde v 2.kole) + ranne dobrodruzstvo s Grossom (radsej to ani nebudem komentovat - dopadlo to velmi dobre a stastie som si tam vybral na tyzden dopredu Very Happy).

///

Na chlapov nebudem blaznit (pod dojmom uspechu-neuspechu v zenach), toboz ked viem, ze tam ta ponuka odpoveda, v zenach bol potencial na prekvapenie daleko vacsi a daleko odhadnutelnejsi (samozrejme, nedalo sa to nicim podlozit, len kurzom - co je vacsinou ta najdolezitejsia velicina).

Strategia so svajciarskou VPN moc nefungovala (prenos fungoval skvele, v tom problem nebol, avsak uz horsie fungovali ostatne veci okolo, ktore bud potrebujem k rozhodovaniu (ten prenos mal oneskorenie okolo 40-50 sekund oproti livku, takze livko je aj tak hlavnym zdrojom informacie) alebo nefungovali samotne SK. To livko potrebujem len na potvrdenie informacie kto s kym ide (co sa da vycitat aj na livku, avsak ked to clovek vidi aj ocami, lahsie tomu uveri). V zenach bola teda blbost to vobec zapnut, pretoze tam nejaka spolupraca skoro ani nebola mozna podla startovky/okruhu o dlzke 5km, leda systemom, ze niekto uplne odpadne (Diggins, ktoru dobehla Oestberg v samotnom zavere).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.12.2017, 2:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

*Najhorsi vikend z pohladu zisku
*Mentalny posun vpred z pohladu livebettingu
*Pretrvavajuci problem s nevyuzivanim sanci ("strach z prehry")

Napriek najhorsiemu vysledku (profit) mam mozno najlepsi pocit zo samotnej exekucie. Minimalne na livebettingu som robil veci tak, ako si to predstavujem. To, ze to neprinieslo zelany uspech/vysledok? Stastie a nahodu neovplyvnim, jedine, co mozem ovplyvnit, je moje rozhodovanie v casovom presse, v situaciach s neuplnou informaciou, kde potrebujem byt pripravany a mat plan, ktory ked sa zrealizuje, som ochotny a schopny okamzite zareagovat len s minimalnym pocitom pochybnosti.

Nevyuzivanie sanci? Ono to tak fungovalo dlho aj na livku - beriem vsetko alebo nic. V kratkosti sa to da vysvetlit - ked to nie je dobre na to, aby som hral "limit", nema zmysel sa tym zaoberat a urcovat "nahodne" mensi vklad. To je vyhoda nizkych limitov - pri nizkom limite clovek nerozmysla, jedna impulzivne a naopak ma tendenciu to tam hrnut, sice po malych davkach, ale s obrovskou intenzitou. Potom zrazu zisti, ze ma v hre 500-600 eur (realny pribeh z ITF na MB). Podobne to funguje aj na Tipsporte - ked je nieco dobre a clovek si je vedomy, ze vacsinou to naklikavanim dlho nevydrzi (drop kurzu alebo uzavretie ponuky), ma tendenciu klikat do bezvedomia, ked sa ani jedna z tychto veci zrazu nedeje. Potom zisti, ze ma naklikanych 15-20 kuskov, co nie je existencny problem, ale castokrat clovek zisti, ze to hra za viac nez povodne chcel/by to hral v SK, kde si moze slobodne uz na zaciatku urcit vklad.

Vtipne je, ze nielenze som ten zavod na 10km F "nezvladol" idealne, este aj to malo, co vyslo (Von Siebenthal top6) mi MB vyhodnoti nespravne (ako DH, ktory sice bol, ale na 5.mieste, t.j. obidve su "top6"). Preto som doteraz ani nemohol vyhodnotit (s cistym svedomim) dnesne tipy, pretoze MB to povyhodnocovalo, slusne povedane, zvlastne. O tom top6 nepochybujem, ze to opravia, ohladom "Voidu" v h2h si tak isty nie som (aj ked to, podla mna, nie je void, ale DH, rovnako ako vyhodnotili tu trojicu - co je podobne vtipny paradox - na dvoch podobnych trhoch vyhodnotia tu istu situaciu rozdielnym sposobom).

///

Sobota bola v znameni tesnych neuspechov na velmi dobre tipy. Luitz v 1.kole, Brignone top3, Polsko v timoch v skokoch na lyziach + k tomu sprinty v klasickom lyzovani a moje "zavahanie" s Akimovou (ktoru som nehral - zrejme z dovodu nie uplne optimistickej nalady po sprintoch).

Luitz bol super - @11,0 na livku v case, ked bolo zrejme, ze Hirscher/Pinturault nezasli nic extra (pretoze ostatni konkurenti moc nezaostali) s tym, ze top3 nedava moc zmysel v nahustenom poradi). Samozrejme, keby boli podmienky priaznivejsie (startoval by s nizsim cislom, trat by staval jeho trener atd.), moc by sme neotalali, pretoze by sme ani napr. nemohli (hlavni superi by isli po nom). V takom pripade by sme skor hrali top3 ako podporny tip, pretoze by som nemohol brat taky ohlad na situaciu.

U Brignone som top3 zahral uz na pociatku, ked som zistil, ze SuperG je skratene (pretoze z toho bol obrak vo vyssich rychlostiach). Dovodom bol rozkol kurzov bet365/T.... (@12,0 a @9,0), pricom bet365 kurzy po par zavodnikoch stahuje a T.... kurzy drzi. V plane bolo hrat top6 @3,0, ked tam bude pekna medzera, nejake vypadky, vyhodne podmienky atd. Zial, zavod sa prerusoval, dokonca aj na Tipsporte casom ponuka zmizla (aj vdaka preruseniam) a top6 som "klikol" len 1krat. Priebeh a vykon Brignone skvely, vysledok najhorsi mozny.

Poliaci po 1.kole vo vedeni o 13, na Nemcov mali dokonca naskok priepastnych 27bodov. Timovu sutaz som celu nesledoval, ale rozhodlo, ze na najslabsi clanok Norov (Fannemel) prisli pre dotycneho idealne podmienky. Dokonca aj keby bolo vsetko s kostolnym poriadkom, Poliaci prehrali o menej nez 0,5m vyjadrenych na body.

Sprinty zacali velmi dobre, napokon aj skoncili relativne v pozitivnom duchu, zial, vsetko medzitym nestalo za nic. Rozmyslal som, preco Caldwell neuspela, pretoze hned po dojazde som to nevedel pochopit (co bol hlavny tip a rozdielova vec medzi uspechom a neuspechom, ked livko neprinieslo nic spasonosne). Napokon som po konci zavodu vyjadrila, ze sa cely den necitila dobre - po takomto komentari je 8.miesto obrovsky uspech, zial, pre nas znova najhorsi mozny vysledok. A to som ju hral proti Ringwald v SF, pretoze som jednoducho musel (tam bol nejaky kurz 2,7, uplne chybne vypisane od Tipsportu).

Vela penazi a nervov ma stal Gleb Retivykh. Nebolo to prvykrat, co ma v skejtovom sprinte neprijemne prekvapil (takze, do buducnosti, sa tomuto omylu rad vyhnem, aj ked to nebude uplne jednoduche). Neuspel Jouve v QF, neuspel Hamilton v SF, moje dva kone v muzskom poli. Hamilton sklamal podobne ako Caldwell (podstate lahsie SF na vyhodnej trati pre oboch). Tam sa to vysvetlilo nedavnou chorobou, takze znova uspech vzhladom na okolnosti.

Hral som aj Ustiugova za limit hned po kvalifikacii @8,0 a kvoli jeho neuspechu som ho nehral dnes. A pritom som si bol vedomy, ze ten neuspech mohlo byt len takticke vypustenie v situacii, kedy samotny zavodnik videl, ze na finale to nevyjde a aj zajtra je den (zavod). Mimochodom, aj dnes som skusil Ustiugova @11,0, mozno odvaznejsie, nez bolo prihodne, ale to je prave ta zmena k lepsiemu - uz neriesim par eur v situaciach, ktore v globale hraju pre mna a rozdiel 20eur/40eur/60eur je v longrune nulovy, resp. tie peniaze prehram aj na daleko horsich a nezmyselnejsich veciach. Ustiugov sa po kvalifikacii hral skvele - ledva postupil uz v minulej sezone, co mu nijak neprekazalo v tom, aby cely zavod vyhral. Vyhra Klaeba v Q je skor standard, takisto to nie je zaruka nicoho a aj Klaebo priznal, ze sa necitil pocitovo uplne komfortne (najma v kvalifikacii).

Problem zavodu by som aj tak popisal ako absencia zaujimavych finale. V zenach 1.SF doslova "finalove" (aj preto som neistil suboj Randall/Caldwell, ktory sa sice nevyvijal uplne idealne, ale vdaka tomu, ze Randall bola v 1.SF a Caldwell v lahkom 2.SF, boli moznosti docela prihodne - Randall vobec nemusi postupit do F, dokonca ani pri predpoklade, ze z 1.SF pojdu do F 2 s casom a ak aj postupi, mala by z 2.SF postupit Caldwell a poistil by som to az v pripade, keby obidve postupili do finale (v ktorom by na zaklade naseho pravidla nemala sancu na uspech, minimalne nie realne sancu, ktora odpoveda kurzu). Nestalo sa, nedalo sa s tym nic robit.

V globale tak jedinou sancou bola Diggins z 2.SF (Sargent nema patricny kredit, t.j. bola za outsiderku z 2.SF = co odpoveda situacii). Diggins bola za ciastocnu favoritku, resp. stale bola tretou favoritkou za elitnym duom Falla/Nilsson. Zial, s Oestberg a finale mam len negativnu skusenost v poslednych sezonach, takze to sa oznacit ako vyhodny matchup naozaj nedalo. Avsak s Randall @2,9 sa to blizilo idealu. Zial, bet365 to nevypisalo a na klikanie nebolo casu, ani chuti (a drop po 4 klikoch je takmer istota).

V muzoch najhorsi mozny scenar - 2 matadori z 1.SF a 4 tragedi z 2.SF. Ono by to 4 tragedi mozno ani neboli, len Bolshunov s jeho stylom zavodenia nebol uplne doveryhodna osoba, toboz ked ho nepoznam tak ako Weng v zenskom vydani. Zvysni traja sprinteri. Ako sa vyjadril po dobehu Richard Jouve - nebyt kontaktu, skoncil by som treti. Kontakt v zaberoch vidiet nebol (zrejme s Retivykhom) a tak s vypatim vsetkych sil 3.miesto udrzal unaveny Bolshunov.

A dnes? Velke dobrodruzstvo s Grossom (@1,3 za 1k, potom sa objavil v tragickych podmienkach Feller a isiel si pre vedenie, avsak vypadol a po top15 som to vyplatil, aby som sa mohol venovat inym veciam) a na druhej strane uvedomele zhodnotenie Hirscherovej jazdy (tak ako som den predtym nestihol Pinturaulta, pretoze som na to nebol pripraveny - z 2,75 to droplo rychlo na 1,83 a uz to pre mna nemalo ziaden zmysel).

Biatlon som nepodchytil (vid TO za solidne kurzy) a casti zavodu (posledne 2 useky) nic zaujimave nepriniesli (dokonca ani situacie v boji o umiestnenie prihodnych zavodnikov). Pidruchnyy bol velky kurzovy favorit a realne takisto jasny favorit proti Dolderovi v zav. okruhu/v sprinte, takze to ma nechalo chladnym a Bescond/Yurlova sa tam len mihlo + prilis neskoro (hral by som Bescond hned po strelbe, ked stracala cca 6 sekund). Bet365 vypisuje h2h len ked ide o vitazstvo, co Nori/Nemky mali v hrsti uz daleko-predaleko pred samotnym cielom.

Skoky len 1kolo a vyhral napokon ten, koho som planoval zahrat a v danych podmienkach som nemal dostatok odvahy, aby som to skusil aj tak. Nie je tam ziadna velka lutost, len ma vzdy zaujme, ze ked to vsadene nemam, vyjde to aj napriek nepriazni osudu.

Muzskych 15km F? Mimo Bolshunova, ktory ma uprimne prekvapil, to boli standardne vysledky vzhladom k dostupnym informaciam. Live som nieco skusal, zial ponuka priala len pokusom "vo velkom" a mozno dobre, pretoze proti Bolshunovovi by som napr. Kruegera zahral (hlupo a nezmyselne, najma pred zav. zjazdarskym usekom). Chervotkin nesklamal, Musgrave taktiez nie. Musgrave 16. a to povedal, ze uvod trochu prepalil a ze je z vysledku ciastocne sklamany. To 16.miesto nejako odpoveda, ked vieme, ze je to Brit, ze nadmorska vyska je problem a ze sa tak vyskytne mnozstvo mrtvej vahy z alpskych koncin (Gaillard/Parisse/Baumann/dokonca Rakusan Hauke), ktore su bezne mimo bojov o top10/top15. Ale s tym som to hral. Priznavam, bol to tip, ktoremu chybalo nieco "navyse", prekvapivy moment (mimo chyby SK, ktore kurz nadsadila, aj ked borcami, ktori tam nemali co hladat - skoda, ze mi chvilu trvalo, kym som sa spamatal a zistil, ze je v ponuke Taugboel na top10 s NIE za "solidny" kurz).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.12.2017, 13:28 Předmět: SP v biatlone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Skusim si trochu zablbnut, konecne. Vklady drzim relativne nizko, pretoze necitim, ze ta vyhoda je az taka znacna, resp. v Annecy su zaujimave podmienky (husty dazd so snehom), kde ani nechcem robit nejake stopercentne sudy, ako to bude vyzerat, ci trat bude zrychlovat, ci naopak spomalovat (minule som si nieco myslel a bolo to uplne naopak).

Idem po dobrych kurzoch na zavodnicky z Alp. A ani tak nejde o nadmorsku vysku ako celkovy dojem z tychto mien - klamal by som, ze nadmorska vyska, znalost prostredia, mozno az prijemne spomienky z minulosti na Annecy nehraju ziadnu rolu, avsak je tu nieco ako potencial a sucasna vykonnost a u tychto mien sa to zatial v sezone nepodarilo spojit do jedneho jednoliateho celku, prip. vysledky skreslili spominane podmienky. To sa bude diat aj dnes, nesporne a aj preto to skusam s plejadou zavodnicok, ktore by urcitej vyhody mohli konecne naplno vyuzit.

Tipy na 1.usek = Wierer @8,5; Gasparin @67,0; Haecki & Dunklee @81,0; Bescond @126,0

2 som asi dropol na MB, 2 maju, aspon u mna, nizky limit na bet365 (ale tento druh tipu byva aj live, takze NP) a Wierer je dostupne v podobnych kurzoch takmer vsade, kde nieco na tento sposob vypisuju. Mimo Bescond vsetko potencialne rychle strelkyne a vsetky s formou, aby na lahsej trati stratili v uvodnom kole minimum, relativne malo sekund. Samozrejme, hrozbou bude napr. Braisaz, ktorej trat bude vyhovovat, avsak v tom kurz je nehratelna pre svoju pomalu strelbu. Prve 3 mena su hlavne, Bescond len kvoli kurzu a faktu, ze startuje s 39, Dunklee trosku strelba naslepo, ale s tym kurzom perfektne vyplna mozne medzery, resp. je to len o tom, aby konecne zacala triafat terc - rychlost strelby je stale vyborna, bezecky sa to postupne zlepsuej a toto je trat, kde by to malo byt este lepsie v porovnani so spickou.

Tipy na vyhru - Wierer @15,0; Bescond @81,0; Gasparin @151

Samozrejme, prilis sa to nelisi, len kurzy su este lepsie, resp. u Bescond sanca na uspech podstatne realnejsia. Kedze to nie vklady ani 0,25u (vplyvom limitu u betka), neobjavuju sa v tipoch (ono sa to bude dat oklamat kombinaciou prematch/live, kde to iste zahram "dvakrat").

Wierer takmer vyhrala aj na tazkej trati v Hochfilzene, resp. z podia prisla do ciela ako prva a trat sa az do poslednych cisiel stale zrychlovala. Bola tretia aj s chybou na strelnici (ktoru Domracheva napr. nezaznamenala). Bescond ma obcas zablesky, kde "z nicoho" vypali vsetkym rybnik a prave toto su jej trate, kde to moze nastat, resp. nejasne podmienky, ktore si vyberu urcitu skupinu zavodnicok, ktore su nejakym sposobom na trati zvyhodnene. Gasparin tu vyhrala pri premiere tejto zastavky vo SP.

Tipy na umiestnenie ...

Chevalier z dovodu, ze aj napriek st. cislu 1 v Hochfilzene nezasla vobec zly zavod. A to domace podmienk, a najma lahsia trat, by mali dovolit Anais vystupat o trochu vyssie. Jedinou otazkou je, ci BIB 6 bude vyhodne, relativne spravodlive alebo podobne nevyhodne ako pred tyzdnom.

Wierer @5,0 na top3 sa oplati hrat minimalne podobne ako win na navrat vkladu a nejaky ten dobry pocit, ked to klapne. Podobne uvazujem u Haecki/Gasparin a tipoch na top3/top6 - Gasparin top3 je ciste value a top6 za podstatne mensi kurz je len pokrytie nakladov (rovnaky vklad na obidve veci, okolo 0,75u). Haecki, tam kurz @26,0 na top3 by nebol uplne od veci, ale to ma len bet365, takze "smola" a @23,0 inde uz take lakadlo nie je, toboz voci kurzu @9,5 na top6. Nie je to 0,25/1u v reale, skor 0,35/0,9.

Bescond @13,0 sa asi tiez oplati zahrat za 0,5/0,75u (este nemam zahrane, dobry kurz ma BetRally napr. a tento typ SK).

Skusam @20,0 na Charvatovu ako top Cesku. Pride mi to moc - Jedinou "istotou" je Vitkova a vieme, co u Vitkovej znamena slovo istota. Zvysne prekazky su lahko prekonatelne aj s nie uplne dokonalym zavodom od Charvatovej. Samozrejme, som si vedomy, ze to moze dopadnut hrozostrasne, ale o tom tento tip nie je, kedze bookies prisli s obludnym kurzom 20. Minimalne by tam malo byt to, co na Davidovu (@9,0), potom by ma to nezaujalo a neoplatilo by sa risknut par eur na velmi peknu vyhru.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.12.2017, 13:43 Předmět: SP v biatlone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Weger bol skvely v svajciarskej stafete a v Annecy (vid vcera Gasparin) by mu to malo vyhovovat. Kurzy su slusne, aj ked vdaka 7.miestu v Hochfilzene nam chyba ten kusok prekvapenia navyse, aby sme napr. mohli zahrat aj top10 v lepsom kurze nez 3,5.

Windisch sa sem nedostal, toho hram top3/top6. Zasa, rovnaka sablona ako vcera - Talian, u toho je pozitivne, ze mu v Hochfilzene nevysiel vobec sprint (7 chyb na strelnici, napriek tomu 8. najlepsi bezecky vykon, co sa zda az neuveritelne).

A Desthieux - na to, ako dobre mu to beha, ma problem zaknihovat vacsi vysledok v tejto sezone. Takze hram top10 @4,0. Ja si myslim, ze je to Francuz, ktory ma naopak mozno az radsej tazsie trate, ale v tom tipe sa spajaju vsetky veci dokopy a hram to len za 0,75u (aby sa nepovedalo).

U Beatrixa zatial nevidim ani tie naznaky, aby po logickom zlepseni, ktore tu nastane, to stacilo na top10, resp. ked vsetko sadne aj na nieco lepsie. Quentin, zial, mal dobre vysledky aj inde, na inych zastavkach pred touto, aj ked to nebolo primarne kvoli behu (ale strelbe - individual, resp. stihacka v tragickych podmienkach). Hofer mal prilis solidne vystupenia aj mimo to, co mu sedi, takze mozno nastane "efekt Kuzmina" - t.j. bude top3, zautoci na prvenstvo. Na rozdiel od Kuzminy je to avsak ultrapomaly strelec, co jeho potencial vyrazne limituje (pri danych ponukanych kurzoch).

A skusam Eberhard/Shipulin, vid tipy. Shipulinovi neverim, ale toto je trat, kde by to teoreticky malo byt najlepsie. Na Eberhard je to az prilis - tiez som zatial nebol z jeho vykonnosti uplne nadseny, na strane druhej, mnoho veci hralo aj proti nemu. Vdaka tomu je kurz neuveritelnych @34,0 a to staci zabehnut rychlo 1.okruh a expresne vybielit polozku na lezke.

Ine mena na vyhru? Prekvapit moze aj v globale Eberhard/Shipulin, ale 1.polozka vyzera ako lepsia varianta, resp. keby mali prekvapit, da sa s nimi pracovat live. Jakov Fak? Urcite sa ponuka, avsak je na tom podobne ako Kuzmina s tym, ze v muzoch su 2 velke hviezdy, pricom jeden je doma (a roviny mal Fourcade vzdy radsej nez prudke kopce) a druhy tu pred par rokmi zaknihoval 1.vitazstvo v SP. Schempp ma radsej toto nez opak, avsak ako Nemec je schopny vyhrat prakticky kdekolvek, takze tym chcem povedat, ze v najvyssich poschodia kurzovej ponuky toho clovek moc nevymysli.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.12.2017, 0:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Som sa nevyjadril k stvrtku ...

Bolo to velmi dobre. Pozitivum cislo 1 - nebola tam uz ta obava hrat dobre kurzy, hrat hodnotne kurzy. Samozrejme, to suvisi aj s podmienkami, resp. ponukanym poctom podobnych prilezitosti (ked sa "neda" vybrat z velkeho poctu, nie je to dobre, ked sa vyberie 1 objekt, takisto to nie je dobre, pretoze ked tomu to nevyjde (plati najma pre biatlon), potom ste v minuse = moc sa cloveku do toho nechce za predpokladu, ze to nie je must bet (chyba je zrejma, znacna ...).

Gasparin s Chevalier skvele tipy. Naozaj skvele, resp. Chevalier nie, pretoze som jej natolko neveril, aby som mohol tvrdit, ze tip bol skvely. Stve len, ze to u Gasparin to vyslo "tak na 25%" - 25%, ze som nedal aspon dvojnasobny vklad na top6, aj ked si obhajim, preco som sa rozhodol, tak ako som sa rozhodol, tak zjavne som to nevyhodnotil uplne presne - nie je to obrovska chyba, ale drobna urcite. 50%, ze minula v lahsej lezke a s dvomi nulami by bola s prehladom top3 - ono to chvilu vyzeralo, ze aj s jednou chybou to nebude daleko - takto aspon moja dusa zostala spokojna, ked zo 4., resp. 5.miesta tesne od top3 a pekne vyhry, bolo 6.miesto, co mi stacilo po vsetkych strankach vzhladom k vyvoju.

Chevalier s 2 chybami, Kaisa to iste, napriek tomu Anais strati na Finku 6 sekund? S 1 chybou bezproblemovych top10, s bezchybnym zavodom bezpecne v top3 - a to sa bavime o vybornej strelkyni, horsej bezkyni (v globale, trat v Annecy sa neda oznacit za profilovo priemernu).

Dunklee - aby s dvomi nulami bola ledva v top10 je sklamanie. Inak samozrejme je to solidne, ale cakal som, minimalne v behu, viacej. Tu ma vobec nemrzi, ze som nemal tu top10 vzhladom k tomu, co predviedla.

Wierer - najvacsie sklamanie, pretoze jej horsi vykon bol najdrahsi (cim mensi kurz, vacsinou tym vacsi vklad a tym je akakolvek chyba drahsia). A zaroven nebyt Wierer, mozno by som aj napriek nevhodnemu nacasovaniu hral Kuzminu ako jedinu volbu s nizsim kurzom (namiesto Wierer). Vzdy sa vykon posudzuje potencialom, na ktory zavodnicka mohla dosiahnut. S cistou strelbou? 7.miesto, s najvacsou pravdepodobnostou - jednym slovom bieda.

Haecki ma nemohla sklamat, pretoze u nej si pripustam vzdy to najhorsie, ale minimalne bezecky som aj tu cakal o nieco lepsi vykon. Bescond priemer.

///

Weger/Windisch - ono to vyzera super, lenze s dvomi nulami v tychto podmienkach, po bezeckych vykonoch v Hochfilzene, s pomerne rychlou strelbou, aj ked obaja vedia aj lepsie. Mozno sa trat zrychlovala, napriek tomu by som od oboch cakal lepsie zaverecne kolo, najma od Wegera urcite. Hladam vo vysledku pozitivum - nevyslo to a ked uz to nevyslo, tak 11.miesto je idealne, pretoze si nemozem vycitat, ze som nedal top10 (u Windischa som top10 nemohol hrat ani cisto teoreticky).

Desthieux - zial, nedocenil som tohto Francuza, resp. som si do hlavy dal nejaku myslienku, ktora bola len hlupym vyplodom mojej fantazie, co ma stalo zisk z tohto zavodu; na strane druhe, Weger/Windisch mali byt na nom nalepeny, ked dokazali podobne ako Francuz zastrielat cisto.

Pozitiva zavodu - buducnost. Doll sa ukazal, ze je pripraveny ziarit v Oberhofe/Ruhpoldingu, minimalne v stope (na strelnici sa uvidi). Eberhard to iste, dnes bolo velmi fajn, ze odstrielal biedne a s rychlostou v stope to ide pomaly, ale isto, nahor. Loginov? Zrovna Rus, ktory ma rad tazke trate (skor vynimka v sucasnom zlozeni). Shipulin nam to snad nepokazi na nemeckych tratiach (kde je slabsi) a tu top formu, ktora sa zacina ladit k OH (dnes to bolo velmi dobre od neho - oproti top forme tomu chybalo plne nasadenie od prvych metrov, resp. slabsi prvy okruh) a rozbeli v Anterselve. Jeho, ale aj Faka, budem musiet otestovat v nedelnom masaku (v stihacke tam nevidim moc priestor pre nejaku velku trefu, ked v cele zasa dve hviezdy na trati, ktora im vyhovuje v poveternostnych podmienkach, kde je problem minut terc).

///

A som riesil novy ucet u betka, takze som nestihol vyuzit tu ponuku v dnesnom SuperG vo Val Gerdene. Vyuzil som to "len" ciastocne cez limitovany T...., ktory si upravuje kurzy, ako sa im zachce, aj ked to opisuju od betka (co je tragikomicke). Drobny rozdiel znesiem, ale urobit z kurzu 19,0 napr. 10,0, to uz je kumst.

Na SuperG som sa tesil (rovnako ako na Val Gardenu, pretoze je to ultraspecificky zavod), najma z dovodu skreslenia kurzov pre zjazd a ako informacny zdroj, ako na tomu su niektori "glideri", ktori vo Val Gardene maju na ruziach ustlane (velmi malo technicky svah a teda aj zjazd). Skreslenie nejake nastalo (zavod niekolkokrat prerusovany, rovnako ako treningy vcera/predvcerom, kvoli hmle), avsak mena ako Nyman, Clarey, Fayed som nevidel, pretoze zavod orgnizatori ukoncili po st. cisle 38. Zrovna Nyman, ktory sa vracia takmer po roku a zatial absolvoval max. nejake treningy, tu vyhral trikrat, k tomu minuly rok 3.miesto. Obaja Frantici top glideri, Fayed takisto sa pomaly vracia po zraneni (inak mal sekvenciu, ze jedno top3 umiestnenie striedal s dalsim) a Clarey je dvojmetrovy obor, veteran a toto je jeden z mala kopcov, kde moze byt s trochou stastia top3.

Ganong mal neprijemny pad v piatok, inak by som ho radil k spolufavoritom. Svindal a prilis nizky kurz na to, ze mal biedne treningy (opakujuca situacia - pobolieva ho koleno a nechce ho prilis zatazovat, ked nemusi).

Z dalsich zaujimavych mien (aj ked do toho asi budu ako dnes zasahovat podmienky, ktore "rozhodnu") urcite domaci Fill (dnes v horsom SuperG vo velmi zlych podmienkach 8. s malou stratou). Tazko povedat, co Paris (dalsi z kategorie - obrovsky zjazdar s horsou technikou v obluku), toho vacsinou nedokazem uplne odhadnut, na rozdiel od mnohych inych.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.12.2017, 9:38 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Pre Jess idealna trat - najrovinatejsi tradicny zavod SP, zaverecna pasaz z kopca, t.j. v mnohom sa to podoba na Davos.

V minulych rokoch bol ale medzi Davosom a Toblachom obrovsky rozdiel - v Davose sa tradicne jazdili najdlhsie zavody vo SP intervalovym startom (muzi 30km F, zeny 15km F), v Toblachu sa zasa tradicne jazdili zavody v ramci TdS po Novom roku a dlzka trate tak bola skratena - zavod na 5km (okruh ma presne 5,2km). Je tu este jeden zasadny rozdiel - Davos nasledoval po Lillehammeri, nic sa nezmenilo, avsak Toblach vacsinou nasledoval v ramci Tour de Ski po Oberstfdorfe alebo nejakej inej nemeckej zastavke - takze s jednodnovou prestavkou docela solidny posun v nadmorskej vyske.

Jess, samozrejme, vyhrala posledne 2 zavody na 5km F v ramci Tour de Ski. Ono to ale bola uz pokrocila etapa (5. alebo 6.), co vyhovuje vytrvalejsim zavodnickam a z 5km robi teoreticky trat o nieco dlhsiu. Tentokrat mame mix - nadmorska vyska by uz nemala byt takym velkym faktorom po minulom tyzdni, je to 10km, ale na lahkom profile a je to prvy zavod vikendu a uz vobec nie sucast nejakeho etapoveho serialu.

Samozrejme, vsetko ma svoj hacik - pred zavodmi v Davose ochorela, co sa prejavilo na vysledku par dni dozadu (sama to priznala, ze bola "bez energie"). Nebolo to ale nic zavazne, zaroven vysledok ovplyvnil aj vykon den predtym, kedy tvrdo bojovala az do finale v skejtovom sprinte.

PS: Krista Parmakoski out - vedel som o tom od vcera (o zdr. problemoch - ze brala antibiotika a ze cez tyzdne prakticky netrenovala a ze jej start je kvoli tomu ohrozeny ...) a len som cakal, ci ma vobec zmysel hrat proti nej (potvrdenie, ze nenastupi, resp. nic nove sa neobjavi a ja to skusim) - zaroven som vedel, ze skoro az nehrozi, ze by o tejto informacii niekto vedel mimo finsky tabor/finskych fanusikov bezeckeho lyzovania, co odpoveda - kurzy skor rastli na superky Kristy v roznych h2h nez naopak. Mozno mozem lutovat Diggins top6 @2,75, co medzicasom droplo (kvoli tym 2 vyhram = nie je to uplne skryty tip pred ludmi, ktori tipuju len na zakladne vysledkov z minulosti), avsak u Diggins je to bud-alebo (nemam nejaku istotu a ked bude mat na top6, bude mat aj na top3 - cim netvrdim, ze to klapne).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.12.2017, 10:10 Předmět: SP v skokoch na lyziach
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bol som zvedavy, co za kurz bookies vypisu, uz kurzom 4,5 som bol prijemne prekvapeny a @6,0 je bomba. Samozrejme, ako sa to vezme - prekvapeny som z dovodu, ze vcera vyhral suverenne kvalifikaciu a pred sezonou bol hlavny favorit na uspech na vsetkych frontoch. Proti tomu hovori zasa fakt, ze napriek vsetkemu este nevyhral zavod SP v tejto sezone a najma, ze superom tento mostik sedi viacej nez jemu.

No, to tiez nie je az taka istota. Minimalne sa da povedat, ze Kraft tu nikdy tu formu naplno nepredal, co sa napr. neda tvrdit o Freitagovi, ktory ma skvelu formu, vedie SP a este tu v minulosti ziaril aj v casoch, kedy mu to "moc neskakalo".

Takze viacej je to tip na to, ze kurz je prekvapivo vysoky, mostik mu podla mna sedi (a bol som v tom, ze tu tie vysledky mal lepsie pred tym, nez som si ich podrobne prezrel) a vitazstvo sa blizi.

Je to zaujimavy mostik v tom, ze je nutne mat zvladnuty rychly prechod a zaroven je vyhodne mat dynamicky odraz. Vcerajsie podmienky favorizovali to druhe v zadnom vetre, preto bol tak vysoko Kubacki, ktory ma ale v sucasnosti taku formu, ze na tom odrazu skace dvakrat vyssie nez ktokolvek iny a ine ho ani nemusi trapit. Minuly tyzden mal smolu, ze zavodu bola len parodia na 1kolo s nie zrovna regulernymi podmienkami, uvidime, co tentokrat. Inak sa objavili hned stari znami - Takeuchi/Schlierenzauer, Hayboeck solidny, idealna zastavka pre Domena, aby sa normalne vratil do SP (aj Peter sa oproti minulym zastavkam zlepsil) a spominany Freitag. U Stocha je problem, ze ked vylozene pokazi odraz (co kazi casto a rad, ale na urcitych mostikoch to vie velmi dobre zachranit/zamaskovat), je nahrany, inak mu mostik sedi dokonale a to bez ohladu na podmienky (pretoze je to letec s dynamickym odrazom).

Nori budu v loji, ked bude zadak, co sa vcera ukazovalo - nie je to ich prototyp mostika, kde letia tesne nad stranou 100-120m (tu vacsinu letu su skokani 4m nad zemou a potom sa zrazu vyrazne prepadnu - a tento prepad v tvare mostika Nori bez protivetra prakticky nemozu preletiet, vid vcerajsok).

Tesim sa na livko - do hry sa tu dostavaju skokani, ktori sa inde vacsinou bez sance a zaroven stari znami su "minimalne v hre" o vysledok - k tomu je to velky rozptyl mozneho vykonu + hra vetra a odpoctov/pripoctov, nejake reakcie jury a pohyby lavicky a chaos (ktory vitam) je na svete. Ammann je doma, blizi sa pre neho vrchol sezony (nikdy nevyhral Turne a v olympijskej sezone, kde okrem neho kazdy ladi na OH, je to posledna jedinecna sanca), v treningoch aj v kvalde velmi dobry, avsak od idealu mu tam stale chybaju 2-3body na style - uz sa s tym da bojovat o top6, ale tento nedostatok moze rozhodnut, ze nebude top3. Avsak, na jeden skok, napriklad v 1.kole, je to takisto vdacny objekt.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.12.2017, 14:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zacina ma to stvat, vid dnes Musgrave. Z neznamych pricin nezahram kurz @41,0 na top3, ked zahram top6 @8,0. A pre istotu som to sem nedal vobec pod skepsou zo zenskeho zavodu (naivny livebet, ktory cisto z pohladu cisiel nebol najhorsi v danu dobu, ale nad dalsim vyvojom som sa zjavne nezamyslel + som to hral este v rovine v Tipaci, uz potom som zbadal to iste na betku). Plus prazvlastna odpoved od SK, ktora mala opravit svoju chybu atd.

Nepozornostou sa obrat o 1k, to uz zaboli aj mna (a je jedno, ze som na tom aj tak +600).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.12.2017, 10:08 Předmět: SP v biatlone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Takze, 1.masak sezony, betko tento druh stavky nevypisalo (a ani si s istotou nespominam, ci v minulosti vypisovalo) = volne pole posobnosti pre SK a la MB, ktore si drzia svoj standard bez ohladu na to, ake podmienky zavod prinasa.

Masak je uplne specificky z pohladu tohto tipu - v sprinte sa behom hodiny mozu podmienky diametralne zmenit, trat sa skoro vzdy spomaluje alebo zrychluje v priebehu zavodu, takze urcita skupinka zavodnikov ma urcitu vyhodu, rovnako to mozeme pozorovat aj na samotnej strelnici. V stihacke to nema cenu, vacsinou su ponukane len h2h a netrafit terc moze ktokolvek, takze to som snad nikdy nehral, mozno max. jedenkrat. Individual sa nerozhoduje po 1.strelbe, vacsia vyhoda je v samotnom behu nez v rychlosti strelby, co favorizuje "favoritov", resp. zavodnikov, ktori su pomerne daleko od oznacenia "spolahlivy strelec".

V masaku idu vsetci v 1.kole viac-menej pospolu, vyhodu maju nizsie cisla, pretoze sa nemusia nikam tlacit, prip. mozu tempo trochu v cele zrychlit, ked sa im bude zdat az prilisne pomale. Vyhodu maju "kontaktne typy" zavodnikov a najma, rychlostrelci. To, co pisem v sprinte - len aby v 1.kole moc nestratil, potom ma sancu, to plati tu do bodky a princip zavodenia nahrava tomu, aby rozdiely v 1.kole prakticky neboli.

Kuzmina ma bilanciu 2-1-1-2 z poslednych 4 zavodov. Vyhodou je, ze vcera nezvladla zrovna prvu polozku, co sa mozno prejavilo vo vyske kurzov. Kuzmina, zrovna v lezke, patri k absolutnej rychlostnej spicke vo SP, celkovo jej strelba je raketova mimo niektorych podrzanych ran s vedomim, ze ked trafim, vyhram, ked nie, tak to stacit zrejme nebude. Tyka sa to stojky a situacii v priamom boji o vitazstvo. Ma BIB ako lider SP, takze lepsiu st. poziciu mat naozaj nemoze. Typ trate jej sedi, beha jej to, k tomu naozaj spickova forma (vid Hochfilzen, tazky sneh, daleko narocnejsi profil ako v Annecy a k vysledkom sa aj tak dopracovala).

Otazkou bolo, kto tam bude za tzv. poistku? Rozhodovanie zjednodusuje prave BIB, okrem ineho kurz, ako aj nejaka charakteristika danej zavodnicky. Ponukaju sa Wierer (lenze tu sa mi vobec nepaci, az to vyzera, ze prekonala nejaku lahsiu virozu), Dunklee (ale mensi kurz a vysoke BIB - 26). Hammerschmidt 17 a zaroven tu Nemky nemaju taku bezecku vyhodu ako v Hochfilzene (a aku budu mat doma v Oberhofe/Ruhpoldingu), Chevalier/Puskarcikova takisto az za top25 (27/28). Gasparin 15, avsak takisto nizky kurz kvoli miestnym vysledkom.

Zostala tak Lisa Vittozzi. @21,0 ako jedna z mnohych, pritom BIB 4, vcera prijemne podium, ktore znemoznuje ju hrat na vysledok aj dnes, avsak ciastkovy uspech to ziadnym sposobom nedegraduje, skor naopak. Rychla strelkyna, zaroven vacsinou aj velmi presna, vyhodne postavenie zo startu a tu aj kvalitny beh (u nej taka klasika - velmi silna na konci trimestrov a nepripada mi to, ze je to len z dovodu specifickych zavodov ako Annecy/Pokljuka/Anterselva - profilovo lahsie).

Kedze som nenabral odvahu/zaujem vcera (kde mena ako Vittozzi/Gasparin/Dunklee nesklamali, naopak), ten potencial vytiahnut nejake meno, ktoremu to tu sedi a mal by zajst vysledok, je na bode mrazu (dokonca Anais Chevalier nie je v zaujimavych kurzoch, co by som mozno ocakaval po vcerajsom odpale na poslednej polozke).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.12.2017, 10:44 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V tom cele nemam nejaku jasnu viziu - zaujimave je, ze v Toblachu je cez -10 pod nulou a v top6 poradia je 5 Noriek. Astrid je urcite astmaticka, takze to moze dopadnut uplne tragicky, aj preto vklad 1u. Hram to z dovodu, ze Astrid ma jednu zasadnu vyhodu - vynechala SP v Ruke (Ruka Triple) a namiesto toho si strihla len 10km F v Gaalaa. Menej zavodov je na konci bloku bez prestavky, s neustalym zavodenim, velkou vyhodou. Dalsie okolnosti nie su uplne top - Jacobsen dokaze zajst 10km C velmi dobre, ale prevladaju zavody, kde uplne vybuchne (takze treba byt pripraveny aj na tuto variantu v live napr.). Rozlozenie v cele je fajn - pred sebou vidi Weng, tych 6 sekund moze byt nekonecnych, ale mala by sa snazit to zalepit. Ak sa to nepodari, je hotovo, tip vyjst skoro az nemoze, ale za nou je Bjoergen a skor uprednostnujem vyvoj, kde sa to bude spajat do vacsej skupinky.

Otazka bola na poradie od 7.miesta - Diggins/Bjornsen tu mali vzdy vyborne vysledky, lenze to tu bola o trochu lahsia trat. Diggins sa v klasike velmi zlepsila, ale stale nemam tendenciu ju hrat v akychkolvek h2h. Bjornsen by mala, ale ponuka s nou nie je uplne top a hrat ju s top klasickou ako Stadlober je viac nez na hrane. Hrat ju s Diggins? Som na strane Bjornsen, ale nie natolko, aby som sa do toho bezhlavo pustal. Skusil som @15,0 na Stadlober, najrychlejsi cas. Je tam nizky limit, takze ani nemusim prilis rozmyslat "co a ako" na betku. Je v skupine ako posledna, t.j. ked pridu do ciela pospolu, bude mat z nich najrychlejsi cas. Zaroven to je skupina druha, takze "ma dovod sa ponahlat vpred". Je to skupina silna, od prvych metrov pojdu spolu, co je urcita vyhoda oproti roztrusenej top6. Samozrejme, top6 vyzera este silnejsia, lenze nikde nie je napisane, ako to tam bude prebiehat, to od 7.miesta je spolupraca v 1.kole zarucena (Bjornsen/Diggins/Stadlober/Niskanen a Sedova ako 5.koleso u vozu).

Moje poradie - Stadlober im utecie v 2.kole, Bjornsen si to rozda s Niskanen a pri jej sprinterskych schopnostiach z poslednej doby by to mala zvladnut, Diggins odpadne.

Harsem? Tam je 12 sekund diera medzi Stadlober/Ingemarsdotter a kedze skupina je jednoliata a kvalitna, nevidim dovod, aby horsie mena bez blizkeho kontaktu sa k nej pripojili. Vidim ju vypisanu len s Mononen, kde je to zradne (skor Harsem nez Mononen, na lahsom profile by som to hral urcite na Norku) - radsej by som hral Mononen s Fessel.

PS: Proti Harsem by som hral kazdeho v 2.skupinke, len Diggins s urcitym rizikom (zrejme nie az takym velkym). Samozrejme, rozhodoval by kurz, ale isiel by som relativne nizko (1,3-1,4 urcite).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.12.2017, 12:18 Předmět: SP v biatlone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Sa mi vsetko smeje do ksichtu - od Kuzminy az po Chevalier. Pozitivum? Uz nic neriesim, len kvalitne tipy od nekvalitnych, az mam tendenciu obcas padnut na tu zlu stranu, nez nezahrat nic.

Rano to bolo vypisane ako 7 na Shipulina a urcite viacej nez 11 na tych dvoch (nejakych 14-16). Kedze Shipulin bol vzdy tym hlavnym, tak mi to uplne neprekaza (+ Eberhard nestartuje, ten tu stvoricu doplnal). Shipulin BIB 5, vcera v zavere uz odpadal, ale inak plati to iste co u jeho sestry s tym, ze ta forma este daleko nie je na maxime jeho moznosti.

Lesserovi a skoro snad ani Ederovi podobna trat uplne nesedi, ale su to dalsi dvaja rychlostrelci, s vyssim BIB. Lesser bude lepsou zbranou pre podobny tip v nemeckych podmienkach a Eder je vseobecne nebezpecny, toboz ked na tom 1.okruhu by moc stratil nemal.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.12.2017, 12:56 Předmět: SP v klasickom lyzovani
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tipac mi to nechce brat, takze mozno som narazil na maximum moznosti. Zobrali mi to za 4,5k a potom mi to uz neschvalia ani za hodinu (to uz je zle znamenie, dokonca ked som to skusal aj v ramci akovky).

Sundby, podobne ako nedavno Krogh, ma podstupit rozne testy, ktore maju odhalit sucasny stav jeho (ne)vykonnosti. Dnes na Taliana straca na starte 7 sekund. Za normalnych okolnosti by som to asi nehral, ale normalne okolnosti v Toblachu zjavne nie su, nie pre Sundbyho.

Vcera boli podmienky na vysledok velmi priaznive - na trati totiz stretol Colognu. A ako to vyzeralo? Sundby pasivny, za Colognom sa len vozil, bez zaujmu, bez snahy zvysit tempo, minimalne sa prestriedat v cele. Ziaden kalkul v tom byt nemohol (pretoze Cologna tiez nebol uplne na vrchole + mal za sebou o okruh navyse). Ini Nori zaziarili, vid vitazny Krueger, takze ani obligatne staznosti na mazanie nemozu byt opodstatnene. A dnes, ako som spominal, je v Toblachu este mrazivejsie ako vcera a ako je zname, cim chladnejsie pocasie, tym horsi Sundby (s jeho astmou).

Na strane druhej De Fabiani. Pomerne dlho bol "mimo", vykonnostne mimo. Uz v Lillehammeri zaujal 18.miestom, pricom v klasike sa v pohode udrzal (na tazkej trati) a odpadol az v neoblubenom skejte. "Analyzatori" na Tipaci sice pisu presny opak, ale tak ti by boli schopni pre obhajobu svojej blbosti napisat cokolvek. Vcerajsok potvrdil trend - na tazsej trati nez je v Toblachu obvykle, bez nejakeho "tahaca", za ktorym by sa vyviezol za top vysledkom (ako napr. Livers), skoncil 15., co je uplne uzasny vysledok a svedci o velmi dobrej forme. Ak s niekym spolupracoval, tak max. s Poltoraninom, co musite uznat, ze nie je zrovna idealny partak do skejtovej 15. Dnes zacina zasa tesne za Poltoraninim (a Bessmertnykhom, t.j. duo, ktore tu v minulosti v klasike triumfovalo, resp. skoncilo na 2.mieste len za neporazitelnym Sundbym).

Takze mame duel podcenovaneho s precenovanym zavodnikom, Talian doma, zvyknuty na tieto podmienky v jeho silnejsej discipline, pricom Nora porazil aj vcera. Nor ma klasiku silnejsiu (aj ked v case formy je to 50na50), ale podmienky, drobna strata a zahadna "nemoc" (kvoli ktorej vynecha kemp v nadmorskej vyske) hraju proti nemu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.12.2017, 13:53 Předmět: SP v biatlone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy