Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
elnino9 blog - leden 2018 (+3,204 unitů ... Yield +7,12 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.12.2017, 9:03 Předmět: elnino9 blog - leden 2018 (+3,204 unitů ... Yield +7,12 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

elnino9 blog - leden 2018

Naposledy upravil propitak dne 1.02.2018, 13:08, celkově upraveno 1 krát.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.01.2018, 9:37 Předmět: hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Bolzano na konci listopadu vyměnilo trenéra a Fin Suikkanen zlepšil defenzivu mužstva, které má za posledních deset zápasů nejlepší obranu společně se Salzburgem. Velkou měrou se o to zasloužil golman Pekka Tuokkola, který má průměr kolem dvou branek na zápas. Podepsali ho 1.12., odchytal deset zápasů a 8x byl under 5,5. Innsbruck v posledních dvou zápasech své soupeře přehrával, ale momentálně má problém s proměňováním svých šancí.

Villach s Grazem jsou týmy s nejvyšším počtem overů v lize, ve všech letošních zápasech tato hranice padla a loni ze šesti zápasů čtyřikrát. Proto jsem čekal nižší kurz.

Znojmo s Fehervárem jsem tipoval předevčírem, nakonec to byla remíza, když Maďaři vyrovnali v závěru zápasu. Myslím si, že kurz 1,86 na domácí kteří doma vyhráli pouze pět zápasů ze sedmnácti je opravdu hodně nízký. Orli se pořád potýkají s mizernou koncovkou. Předevčírem měli 40 střel a dali pouze dvě branky. Last 10 pouze dvě výhry za tři body, zatímco hosté sedmkrát bodovali ve stejném období.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.01.2018, 18:16 Předmět: hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Örebru se nedaří, když mají čtyři prohry v řadě a na desítku ztrácí 12 bodů, i když mají zápas k dobru. Z posledních deseti zápasů vyhráli za tři body jediný. Djurgarden je na druhém místě, ale prohrál poslední tři zápasy. Přesto má o 22 bodů víc než soupeř, lepší bilanci z last 10 a kurzy skoro vyrovnané Question To moc nechápu. Sicep rohráli v Rögle 2-1, ale po zápase jejich trenér nespokojen s výkonem, měl poradu s hráči a slíbil dnes jiný výkon. Podle mě by měl být kurz na hosty nižší.

Mezi Brynäs a Luleou není velký bodový rozdíl. Brynäs po slabém začátku zvedlo své výkony, když z posledních deseti zápasů jen jednou nezískalo ani bod. Jenže v posledních pěti už to není žádná velká sláva. Hlavně poslední dva zápasy si za rámeček nedají. V Karlskroně vedli už 4-1, jenže pak to asi podcenili a domácí vyrovnali. Proti Örebro třikrát vedli o branku a soupeř pokaždé srovnal. Lulea z posledních pěti zápasů čtyřikrát vyhrála a tenhle tým má výbornou obranu a spolehlivého golmana. Naopak domácí mě v obraně moc nepřesvědčují, proto mi kurz na domácí přijde nízký.

Karlskrona má doma průměrnou bilanci, ale hlavním důvodem pro tip je, že v brance hostů se má představit 18-letý Adam Ahman. Letos chytá juniorku, kde má čísla: 18 zápasů 3,34 průměr obdržených branek a úspěšnost zákroků 89,2. Jediný zápas v dospělém hokeji v Divizi I, kde dostal sedm branek. Karlskrona v posledních čtyřech domácích zápasech bodovala, proto mi kurz na domácí přijde hodnotný.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.01.2018, 10:30 Předmět: hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Domácí Krefeld je na předposledním místě, týmu se nedaří,v pátek po dalším slabém výkonu prohrál ve Fischtownu 2-6 a hodně se vzdálil cíl dostat se do play off.Z posledních deseti zápasů jen jednou vyhráli za tři body. Naopak Schwenninger zažívá velmi úspěšnou sezonu a překvapivě se drží na pátém místě. Nemají takové osobnosti jako jiné a bohatší týmy ale hrají týmově.Jsou v lepší formě a porazili Krefeld ve všech letošních zápasech. Podle mě mají být favoritem.

Fanoušci Mannheimu si už přejí konec sezony. Tenhle bohatý a ambiciozní klub totiž zažívá fakt těžké časy. Sice hra není špatná, ale většinu zápasů prostě prohrávají díky nízké efektivitě a slabší defenzivě.V Mnichově i Kolínu měli šance a mohli brát body, ale asi už to bude i psychikou. Vždyť v posledních dvaceti zápasech vyhráli za tři body jenom 4x Exclamation Jen pro srovnání, ve stejném období Norimberk odešel z ledu jen dvakrát úplně bez bodu. Ani výměna trenéra nepomohla, neboť po příchodu kouče Stewarta tým vyhrál pouze dva zápasy a devět jich ztratil. Navíc dnes přijede lídr z Norimberku, který je ve velmi dobré formě a má nejlepší obranu v lize. Vzhledem k výše popsaným faktorům vůbec nechápu, jak můžou být domácí favoritem.

Poslední zápas je boj o šest bodů, jak se s oblibou říká, když se blíží konec základní části a mužstva mají podobný počet bodů. Düsseldorf překvapivě vyhrál v Berlině i v Kolíně zásluhou dobré obrany a nemohoucnosti svých soupeřů proměnit své šance. Augsburg hraje po Vánocích ve velmi dobré formě. Tenhle tým zůstal po loňské velmi úspěšné sezoně pohromadě, proto letošní výsledky jsou zatím zklamáním. Ale v posledních zápasech ukázali herní progres a určitě se ještě porvou o play off. Svého soupeře porazili ve všech letošních zápasech a já tento duel vidím vyrovnaněji než ukazují kurzy.
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.01.2018, 11:27 Předmět: hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Proti Mannheimu jsem šel minule, ale výkonem mě překvapil. Proti Norimberku hráli opravdu dobře a dnes na to potřebují navázat. V pátek měli volno, což ocenil jejich trenér a mohli zapracovat na slabších stránkách hry. Momentálně jsou mimo pozice pro playoff, ale kvalita týmu je daleko vyšší. Berlín prohrál v pátek v Ingolstadtu jasně 0-5 a jeho hra mi teď nepřijde tak suverénní. Bude to pro ně těžký zápas, od domácích čekám velké povzbuzení z posledního zápasu.

Augsburg ukazuje stabilně narůstající formu, když v pátek si odvezl teprve jako druhý tým z Norimberku všechny body. Hráli kompaktně jako tým, blokovali střely. Bojují o playoff a na dnešního soupeře ztrácí čtyři body. Kolínu nevyšly poslední domácí zápasy a kromě zápasu s Mannheimem bojuje s produktivitou. Domácí golman Roy ale předvádí výborné výkony a nebudou to mít hosté vůbec jednoduché. Pro mě jsou domácí mírným favoritem.

Ingolstadt koncem prosince převzal zkušený kouč Doug Shedden a tým pod jeho vedením začal šlapat. A poslední zápasy byly proti kompletní první čtyřce tabulky, takže hodně těžký los. Bodovali ale v každém a v pátek dokonce doma přejeli Eisbären jasně 5-0. Výborně bránili, využívali své šance a zaslouženě tedy zvítězili. Düsseldorf hraje z obrany a snaží se využívat chyb soupeře ke skorování. Hosté jsou ale ve velmi dobré pohodě a myslím, že by měli vyhrát.

Mnichov s Norimberkem jsem rozebíral předposlední den minulého roku a byla z toho remíza. Já jen nechápu, jak může být na domácí tak nízký kurz. Jedná se o souboj prvního s druhým, rozdíl v tabulce pouze dva body. Hosté nejlepší obrana v lize, jediní ještě neinkasovali 100 branek. Vzájemné zápasy taky hovoří pro ně. Pro mě to je daleko vyrovnanější duel než ukazují kurzy.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy