Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
JohnyIV
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.12.2017
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 26.5Hodnocení kvality tipů: 26.5Hodnocení kvality tipů: 26.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 12:59 Předmět: Čas sazek
Pište tipy na sázení
Citovat

Ono nevadí, že dáváš pozdě v noci tipy, ale jde o to, že my nevíme, že ty tipy dáš. Stačí když necháš zpravu, že dnes v noci budeš dávat tipy a věřím tomu že si to všichni pohlidame.
Píšeš že tipů dáváš dost, ale když bohužel stihnu vsadit jen něco a zrovna to jsou tipy které nevyjdou tak jako v mém pripade, tak je to na prd.
Nechci aby to vyznělo, že si tady stezuji, jen navrhuji podle mne přijatelnou variantu jak si pohlídat veškeré tipy.
Diky
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 17:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Johny: OK, já to všechno chápu. Ale já si fakt neplánuju, že zrovna třeba v jednu objevím nějakej zajímavej kurz. Sleduju poměrně široký spektrum sportů a dost si vybírám, takže nečekám na jednu konkrétní událost...
Pokusím se dávat jednu várku někdy mezi jednou a druhou hodinou v noci před začátkem dopoledního bloku a pak něco cca kolem osmé ráno SEČ před odpoledním blokem. Ale znova opakuju: pokusím se, ale neslibuju! Určitě se nebudu nutit do něčeho, abych dodržel nějakej termín a na druhou stranu, když objevím něco zajímavýho, tak mi přijde škoda to sem nedat, i když je to mimo uvedenej čas. Sorry!
JohnyIV
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.12.2017
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 26.5Hodnocení kvality tipů: 26.5Hodnocení kvality tipů: 26.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 17:40 Předmět: Odpověd
Pište tipy na sázení
Citovat

I tak díky.
tak ať se daří
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 17:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tieto vyhrady na stranu dextera su uplne zbytocne..kto tipuje vie ako to chodi...len tak dalej ako doteraz dexter
Stracci
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.7.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 11.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 17:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To niesu vyhrady, iba sa snažime dohodnut na nejkay čas. Ja velmi dobre viem ako je to s tipovanim, a moja smola bola že som tipy nestihol. Ja som s Dexterovymi tipmi spokojny. Určite neutočim na neho. Ide o to, že diskutujeme o tom, aby boli obidve strany spokojne.

Dexter, palec hore. Wink
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 18:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

na druhej strane keby bol stanovený presný termin a si to v tom momente tipne 30 ludi naraz tak z toho nema doslova nikto nic
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 19:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Také se do toho vložím, myslím, že by bylo fair, kdyby Dexter třeba ve 20:00 napsal, do kdy lze čekat noční tipy na ZOH. Pak ať se podle toho každý zařídí.

Je to specifické období, je normální, že tipy přidá v noci, ale přijde mi fair to předem textově avizovat zákazníkům.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 19:23 Předmět: časy
Pište tipy na sázení
Citovat

OK. Takže zkusme to takhle:
Doufám, že o tipech přes den se nemusíme moc bavit. Tím myslím čas cca od 8.00 do 22.00. Předpokládám, že každý má upozornění na mail, potažmo mobil a může reagovat v rozumné době.
Pokud jde o noční tipy, tak budu dávat něco vždy mezi 1:00 a 2:00. Kdybych předem tušil, že nic zajímavýho nebude, tak dám dopředu vědět.

Jinak já se jen snažil vysvětlit toto: Je lepší, když dám za olympiádu 50 tipů v dohodnutých časech, nebo 50 v rozumnou dobu + dalších 50 někdy v noci, když se zrovna něco namane? Třeba v noci na dnešek jsem neměl nic v plánu, protože jsem se chtěl dívat na slalom. Jenže ten byl furt odkládanej, tak jsem ten čas vypnil neplánovanýma tipama na kombiňáky...
Já myslel, že tato varianta je lepší (i když ji využijí jen někteří), ale asi ne. To je problém v tom, že ten druhej si stihl vsadit něco víc než já??? Já to moc nechápu, ale budiž... Olympiádou jsem tak časově zahlcenej, že fakt nemám chuť ztrácet čas podobnýma diskusema.
Doufám, že to ode mě nevyznělo moc arogantně, ale už mě někdy štve, jak si českej člověk furt jenom na něco stěžuje. Sad

P.S. Dneska do deseti ještě něco pošlu!
whiteman
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.6.2014
Tipy a sázky: 2
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 44.4Hodnocení kvality tipů: 44.4Hodnocení kvality tipů: 44.4Hodnocení kvality tipů: 44.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 19:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter ma pravdu. Myslim, ze je mnohem dulezitejsi se soustredit na praci, nez na presne dodrzeni casu. Specialni obdobi vyzaduje specialni podminky. Kazdy si to preci muze zkusit sam, jake to je. Urcite to neni jednoduche, tim jsem si jisty. Stezovat si od predplatitelu neni zrovna na miste. Dekuji Dextrovi za skvelou praci.
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 19:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Napsal jsi to přesně. Za mě jsi n1 a vstát v noci za tento servis budu klidně 5 x za noc. Jak jsi psal, upozornění na mobil a do 1 minuty sedím u PC a vždy toho poměrně dost stihnu. Za mě klidně, prosím pokračuj tak jak doposud. Dííííííííík Wink
Stracci
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.7.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 11.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 19:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Presne toto som nechcel. Chcel som sa iba dohodnut na nejakom rozumnom čase. Chapem ta Dexter, že je to namahava praca hladat tipy a kvalitne kurzy. Určite som sem neprišiel s tym že tu idem vyplakuvat. Takže za mna, kludne pridavaj tipy ako to vyhvuje tebe. Nejak si poradim. Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 19:51 Předmět: rychlokorčulovanie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jorrit Bergsma je dlouhodobě jedinej borec, kterej je schopnej porazit na desítce Kramera. To dneska asi neklapne, ale na stříbro bych mu věřil.
Podle mě nesmyslnej kurz vymyslel někdo, kdo si "nastudoval" letošní Světovej pohár, v němž se jela jediná desítka ve Stavangeru a tam skončil Bergsma čtvrtej. Na velký akce se ale vždy dokázal připravit - obhajuje olmypijský zlato, je mistr světa z let 2015 a 2013, loni byl druhej. Nedávno mu bylo dvaatřicet, což není zase tak moc.

Takhle vysoký kurzy mělo víc sázkovek, který je nejspíš opsaly, ale jedinej Maxitip se ještě neprobral. Čekám, že kurz rychle dropne, proto doporučuji i alternativní tip: Většina sázkovek má ještě kurz vysoko přes dva na Bergsmu proti Bloemenovi, což je asi největší konkurent.

Dnes už asi nic nepošlu, snad bude něco v noci cca v 1.30.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.02.2018, 1:04 Předmět: skeleton
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Skeleton začíná už ve dvě, takže musím o chlup dřív...
Proti Němci Gassnerovi už paradoxně mám jeden tip (prohra s Tregubovem), ale kurzy na něj mezitím vystoupali do dost zajímavých výšin. Na vině jsou nepřesvědčivá výkony z tréninku. Ale údajně si před olympiádou lehce natáhl sval a podle mě se v tréninku trochu šetřil, což bylo vidět hlavně při startech, kde měl tak minimálně o dvě desetinky horší časy než ostatní, přičemž normálně je má v normě. S lepším startem by bylo jeho umístění v tréninku určitě lepší než takjhle, kdy je nejlepším výsledkem jedno šesté místo. Gassner je jinak sedmý borec letošního Světového poháru, loni byl pátý na MS a při loňské generálce v Koreji byl šestý. Na webu jsem četl rozhovor, kde tvrdil, že chce dokonce zaútočit na medaili. To nemusí, ám bude stačit, když se zařadí tam, kam bezpochyby patří - tedy do první osmičky.

Celkově s kurzy hodně zahýbaly tréninky. Skvěle jezdili Britové (i Britky), v zákulisí se řeší jejich údajně zázračné kombinézy. Já ale na zázraky moc nevěřím, a tak doufám, že se ve čtyřech jízdách prosadí dlouhodobá kvalita. Němci si na korejskou dráhu zvykali trochu déle, ale do závodu už to snad bude dobré. Jungk je normálně světová trojka, loni na MS byl dokonce druhý. Za normálních okolností by měl Brita Parsonse dát v pohodě (z letošních osmi svěťáků s ním ani jednou neprohrál). Tréninkové výsledky přinesly určité pochybnosti, ale pořád mi přijde divné, že bookies udělali z nějakě světové desítky v souboji s trojkou rázem favorita...

Podobně jako s Parsonsem je to i s Novozélanďanem Thornburym. Jen s tím rozdílem, že je ještě o fous slabší než Brit. Ve svěťáku je čtrnáctý, loni na MS byl jedenáctý. Vyhrál jeden trénink a rázem je brán stejně jako Lotyš Tomass Dukurs, který patří společně s bratrem Martinsem mezi legendy tohoto sportu. Dukurs má řadu velkých medailí a loni ukázal, že mu sedí i dráha v Pchjončchangu, když tady byl ve svěťáku třetí. V tréninku sice nebyl tak dobrý jako Thornbury, ale rozhodně to nebylo nic tragického. Myslím, že v soutěži stejně jako jeho bratr přepne na vyšší rychlostní stupeň.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.02.2018, 1:23 Předmět: oestberg
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Oestberg začala olympiádu bídně! Jako už tradičně zmrvila skiatlon, což je pro mě trochu záhada, ale ona ho prostě neumí jezdit a je to dlouhodobě její nejslabší disciplína. Možná se dlouho přezouvá... Smile
Pak přišel sprint, kde si asi dělala naděje minimálně na finále, jenže ty jí zhatila Polka Kowalczyk, která ji dost nešetrně vytlačila ze stopy a sebrala jí před finišem veškerou rychlost.
Kdyby ale byla totálně z formy, tak si myslím, že by ji Norové na desítku vůbec nepostavili. Mají dost široký výběr a na čekané je například skvělá Astrid Jacobsen...
Volná desítka naopak Ingvild sedí náramně! Letos se jely ve svěťáku dvě a jednu z nich v davosu vyhrála. K tomu vyhrála i volnou desítku s hromadným startem v Oberstdorfu a naopak klasickou desítku intervalově v Lenzerheide. To je sice trošku o něčem jiném, ale i to leccos naznačuje. Abych se přiznal, tak jsem spíš hledal duel Oestberg vs. Haga, protože mám pocit, že její mladší kolegyně ztratila formu, kterou měla na přelomu roku. Jenže takovou příležitost jsem kupodivu nikde nenašel. Do šestky to nebude jednoduché. Dá se tam očekávat Kalla i Björgen, nejspíš Parmakoski a asi i Weng, která se podle mě taky zvedne. A pak tu máme třeba nebezpečnou Američanku Diggins... Naopak doufám, že mladičká Švédka Andersson nedokáže zopakovat fantastický výkon ze skiatlonu. Není to úplně jednoduché, ale já věřím, že se tam Oestberg prostě nějak dostane. Vždyť je to koneckonců druhá žena průběžného pořadí Světového poháru a dnes se jede její oblíbená trať!

To je na noc vše, nejdřív se ozvu někdy po ránu, ne dřív než v osm. GL!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.02.2018, 10:11 Předmět: saně
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Musím akutně někam běžet, takže jen stručně:
Moc neřeším výsledky ze svěťáku, ale aktuální formu z korejského koryta. Sázky proti Rusům se nabízí, protože jsou bráni za favority kvůli výsledkům během roku, jenže to měli velkou sílu na ženském úseku. Na OH však nemohou startovat Demchenko a především Ivanova, náhradnice Baturina je mnohem horší. Navíc Rusové nemají ani moc dobrou dvojku, takže sám Repilov to těžko zachrání.
Lotyši zase mají skutečnou kvalitu jen na dvojce, kde se jim ale Američani celkem vyrovnají a na dalších dvou úsecích (Mazdzer, Britcher) mají velkou převahu.
Moc nechápu optimismus na česko-slovenskou dvojičku. Máme sice lepší dvojku v bratřích Brožových, ale jak Nosková, tak Hyman jsou slabší než jejich protějšci. Pro tento kurz doufám, že na rozdílo od soutěže jednotlivců zajede lépe Slovák Ninis, který měl jinak v poslední době vynikající formu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.02.2018, 21:31 Předmět: sáblíková
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Je to trochu trapný dávat takovej tip, který jsem zrovna neobejvil Ameriku, ale nemůžu si pomoct. Dřív byly kurzy na výhru Sáblíkové na pětce okolo 1,2 a myslím, že se po zdravotních problémech už celkem blíží své Top formě. Dal bych to i za těch 1,6, co mají český sázkovky (VictoriaTip 1,7), zahraniční to maj celkem logicky o něco výš kolem 1,8.
Myslím, že se dělá ze čtvrtýho místa na trojce zbytečně velká tragédie. Vždycky to byla Martinina slabší trať a čas zajela výbornej. Navíc Wüst a De Jong nejsou žádný ořezávátka! Jedinej problém se jmenoval Achtereekte, která zajela životní závod a tento výkon už možná nikdy nezopakuje...
Nicméně, žádná z medailistek z trojky zítra pětku nepojede! Z těch, co trojku jely, by Martian neměla prohrát s nikým. Na pětce je určitě silnější, což se z ostatních dá říct asi jen Pechstein. Ale prohrát se šestačtyřicetiletou bábou, které dala na trojce čtyři vteřiny, to by byla fakt ostuda!
Prakticky jedinou hrozbou tak jsou obě čerstvé Holanďanky. Jejich kvalifikaci vyhrála překvapivě van der Weijden, která ale na mezinárodní scéně nikdy nic velkýho nepředvedla, přestože jí už je přes třicet. Její případné zlato by mě překvapilo ještě mnohem víc než u Achtereekte. Nebezpečnější bude podle mě mladší Visser, která ukázala svoji kvalitu na lednovém ME, kde vyhrála trojku, byť při neúčasti Wüst, de Jong a Sáblíkové. Na trojce by podle mě Martinu dala, ale tak nějak doufám, že pětka na ni bude přece jenom dlouhá. Možná by bylo dobrý tip jistit sázkou na Visser do druhýho místa, ale neznám ji natolik, abych si byl jistý, že nemůže totálně vybouchnout, takže nechám na Vašem vlastním zvážení...

P.S.: Ještě se mi celkem líbí rozlosování, kde nastoupí Sáblíková v poslední jízdě proti Voronině. Bude tak mít přehled o čase, kterej potřebuje zajet a Peťa Novák už ji vybičuje k tomu, aby to fakt zajela! Nizozemky navíc vyfasovaly soupeřky, který jim moc nepomůžou, protože jim asi brzo ujedou. Van der Weijden má Bělorusku Zujevu a Visser Japonku Oshigiri. Víc by si mohli pomoct Pechstein s Kanaďankou Blondin, ale věřím, že na Martinu to stačit nebude!


Naposledy upravil Dexter dne 15.02.2018, 21:52, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.02.2018, 21:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V noci ještě budu něco posílat cca kolem jedné hodiny...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 1:25 Předmět: kraso
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Marathon vypisuje hodně pěkný kurzy na krasobruslení. Už jsem se na nich dřív celkem napakoval při minulých MS a ME, teď byly úspěšný týmy i dvojice.
Pro Michala Březinu by byl úspěch, kdyby se dostal do první šestnáctky, ale na Němce Fentze by stačit měl. Ten bude mít podle mě problém vůbec postoupit do volné jízdy. Na Evropě ho dal o třicet bodů a na Grand Prix Kanady o pětatřicet...
Kurzy na Kazacha Tena jsou vyloženě za jméno. Kdysi býval skvělý, ostatně obhajuje bronz ze Soči. Jenže v poslední době má velké zdravotní problémy a jeho výkonnost šla výrazně dolů. S Uzbekem Mishou Ge se letos potkali třikrát a vždy vyhrál brutálním rozdílem Ge. Naposledy na lednovém šampionátu čtyř kontinentů, kde byl Ge šestý, zatímco Ten patnáctý a rozdíl mezi nimi byl skoro čtyřicet bodů.
Izraelec Bychenko není špatnej, ale je to borec maximálně na hranici první desítky. Kurzy na něj strašně zkreslila soutěž družstev, kde se mu výjimečně povedl krátký program, zatímco ostatní kazili. Porazil Chena, Chana nebo Kolyadu, na které ale normálně vůbec nemá nárok. A neměl by mít snad ani na mladého Rusa Alieva, který letos vybojoval na Evropě stříbro a porazil tam Bychenka o pětatřicet bodů!
Stejně tak soutěž družstev ovlivila kurzy na dvojici Rizzo - Tanaka. Ital zajel na hranici svých možností, zatímco Japonec totálně pokazil volnou jízdu. Pokud zajedou oba svůj standard, tak by měl devátý z letošního ME se čtvrtým ze šampionátu čtyř kontinentů prohrát.

A poslední jsem si prostě nemohl odpustit, protože ten kurz je nehorázně směšnej. Podobnej (26) má i Sazka, která od Betka opisuje. Přitom Číňan byl loni bronzový na MS a v lednu vyhrál po skvělém výkonu šampionát čtyř kontinentů, kde porazil i Japonce Una, kterého většina sázkovek pasuje na největšího favorita. Boyang patří minimálně mezi pět hlavních adeptů na zlato, mezi nimiž je kromě Una ještě Španěl Fernandez, Američan Chen a Japonec Hanyu, který měl ovšem celou sezonu zdravotní problémy a jeho forma je hodně nejistá. Ostatní sázkovky mají na Jina okolo 8, což je určitě blíž reálu. A já bych dal možná ještě míň...


Za chvíli budu posílat ještě něco, tentokrát i u českých sázkovek, který mají na kraso kurzy na prd. Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 1:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě než pošlu lyžování, tak jeden tip, kterej jsem nestihl půl hodinu před začátkem:
Na Samkovou bych za menší vklad - cca 2/10 zkusil výhru v kvalifikaci. Fortuna 3,55, T.... 3,50.
V samotným závodě je to často masakr, ještě k tomu když jich jede šest. Je to strašně nespravedlivý, protože tě někdo sundá a nic se neděje... Ale v kvalifikaci jedou holky jen samy proti času, takže Samková může naplno předvést, co umí. A pokud jí vydržela forma z posledního svěťáku v Turecku, tak tam byla o parník před všema ostatníma!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 2:03 Předmět: cross country
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zkušený Kanaďan Harvey touží po olympijské medaili. Jeho trenér tvrdí, že má skvělou formu, přestože mu úvod her úplně nevyšel. Ve skiatlonu byl osmý, teď by chtěl ještě výš. Na poslední volné desítce v Toblachu skončil čtvrtý.

V akovce u Sazky sázím na fracouzského mladíka Parisse, který je výborný bruslař a aktuálně má určitě mnihem lepší formu než švýcarský veterán Livers. Jejich umístění ve skiatlonu: Parisse 13., Livers 40.
K tomu sázka na Brita Musgravea, který ovšem trénuje s Nory. Ten byl letos v Toblachu na této trati třetí a dobře vypadal i teď ve skiatlonu, když doběhl sedmý. Švéd Hellner má tuto trať rád a v minulosti na ní byl úspěšný, ale jeho sezona zatím není dobrá. Moc nevěřím tomu, že je ještě schopný zabojovat o medaili.

Nejdřív jsem si vsadil u Sazky na Kruegera proti Sundbymu v kurzu 2, ale nabídka MB je ještě zajímavější. Kurz 2,9 za přibrání Krogha s Holundem beru. Krueger předvedl ve skitalonu něco fantastického, když zbytek pole deklasoval i přesto, že měl v úvodu nepříjmený pád. A kdyý jsem si důkladně zpětně projížděl výsledky, tak to rozhodně nevypadá na náhodu. Přestože ještě není brán za takovou hvězdu, tak měl v poslední době skvělé výsledky. A volná desítka by mu snad měla vyhovovat ještě líp než skiatlon!

V poslední akovce sázím na Nora Krogha, který sice nemá úplně povedenou sezonu, ale kvalitní borec to je a nevěřím tomu, že by jej Noři nominovali, kdyby nevěřili, že má na medaili. Protože na jeho místo čeká dlouhá řada dalších vynikajících běžců! Fin Heikkinen letos nevypadá moc dobře a nijak to nevyvrátil ani ve skiatlonu, v němž skončil 21. Proti odpočatému Kroghovi mu moc nevěřím.
Druhou dvojičku tvoří talentovaný Rus Spitsov, který je výborný bruslař a letošní výkonnostní posun mezi elitu potvrdil skvělým čtvrtým místem ve skitalonu. Švéd Rickardsson je lepší klasik, proti Rusovi by podle mě neměl mít v bruslení moc šanci.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 2:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To by mělo být na noc vše, další přípěvek nejspíš ráno po osmé.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 9:21 Předmět: skeleton
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dávám nejvyšší kurz u Maxitipu, ale asi jste už pochopili, že jen kopírujou T.... s tím, že dají o setinku vyšší kurz. V tomto případě má teda Tipáč momentálně 3,0, stejně jako Synottip.
Původně jsem v ženským skeletonu dával úplně jiný věci, jenže kurzy se radikálně změnily. Terno byla Yarnold do desítky v kurzu 2. Jenže to jsem asi nejen já tak opral, že to šlo strašně dolů (i vinou prvního tréninku) a teď má 1,01!!! Very Happy
Po totálním překopání kurzů ze strany sázkovek vidím momentálně hodnotu na největší favoritku Němku Lölling, na kterou bylo vypsáno původně cca 1,8. Ještě bych pochopil, že kurz šel nahoru po prvních trénincích, který jí úplně nevyšly (mezí pátým a desátým místem), jenže on tam zůstal i poté, co byla v posledních dvou jízdách první, resp. třetí. Lölling vyhrála loni mistrovství světa i celkové pořadí Světového poháru, letos v něm vyhrála čtyři závody. A nejlepší byla i na loňském testu v Pchojgčchangu v rámci svěťáku... To je podle mě už dost důvodů, proč si myslet, že kurz 3 má něco do sebe...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 9:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Minimálně do večera si dám pauzu a trochu zrelaxuju. Z dnešní noci mě štve, že jsem nestihl dát tu Samkovou dřív, doufám, že si toho aspoň někdo z Vás všimnul a využil! A ještě víc su na sebe naštvanej za to, jak jsem se nutil při volné patnáctce do těch dvou akovek. Primární pro mě byly tipy na mladý pušky Spitsova a Parisse, který vyšly s naprostým přehledem, jenže měly na sólo tip dost nízkej kurz, tak jsem to celý zazdil těma dvojičkama. Embarassed I když toho Krogha by nám všem měli proplatit norští trenéři. Nechápu, jak ho mohli nominovat, když maj tak nabitou "lavku". To nepoznají, kdo na tom jak je?!
Na druhou stranu kraso byl naprostej majstrštyk. Ne můj, ale bookmakerů Marathonbetu! Podle mě totální úlet. Smile Ten ani nepostoupil z kvaldy a Rizzo s Fentzem až s odřenýma ušima jako poslední dva. To se snad už ani nemůže podělat. I když, známe to...

P.S. Teď jsem si až při vyhodnocování všiml, že Musgrave doběhl 28. se ztrátou přes dvě minuty. To nechápu! Ledaže by měl běhavku a odskakoval si do lesa... Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2018, 21:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes budou tipy opět až tak kolem jedné v noci. Musel jsem se konečně prospat (a taky zaspat zklamání ze Sáblíkové, které jsem věřil na zlato).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2018, 1:19 Předmět: kraso
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Březina zajel krátký pogram nečekaně skvěle, talhle jsem ho na velké akci neviděl minimálně pět let. Zároveň se však obávám, že takový výkon už nedokáže zopakovat. Za zvážení určitě stojí sázky u Tipsportu, že skončí hůř než na x. místě. Desítka by měla být pro něj sci-fi a myslím, že se může po volné propadnout o dost níž, protože bodové rozdíly nejsou velké a za ním je smečka vlčáků, která se chce posunout výš.
Jedním z nich je mladý Američan Zhou, který je sice až 12., jenže na Březinu má ztrátu jen půl bodu, což je skoro nic. Do volné si naplánoval pět čtverných skoků (!) a pokud je zvládne jen trochu slušně, tak proti němu Březina se svými dvěma Salchowy prostě nemá šanci. Jasně, může se stát, že Američan třikrát spadne, ale reaálnější je podle mě varianta, že Březinu porazí třeba i o dvacet bodů.

Do akovky v Tipáči jsem si dal Číňana Boyanga, který je podle mě jednim ze čtyř borců. kteří si to rozdají o medaile (s ním Hanyu, Uno, Fernadez). Pochybuju, že se do toho zapojí ještě někdo jiný, protože Američan Chen totálně zvoral krátký program a takovou ztrátu bude těžko dohánět. Vsadil bych si na něj třeba do šestého místa, nebo nějakou dvojički proti někomu od šestky dolů, ale nic takového jsem nenašel. Na medaili podle mě nemá ani Rus Aliev, který zajel svůj absolutní strop a dost pochybuju, že ho dokáže ve volné zopakovat. Každopádně Číňan má jízdu mnohem technicky náročnější a pokud ji vyloženě nezprasí, tak by měl Rusa v pohodě dát.
Mírným riskem je sázka na jeho krajana Kolyadu, kterému se moc nedařilo ani v soutěži družstev. Tam ale přesto, že volnou jízdu celkem pokazil, Američana Rippona porazil. Když ji zajede jen o trošku líp, tak musí dvoubodovou ztrátu na Rippona v klidu smazat. Rippon mu moc neublíží, protože jako jediný borec z první desítky nemá ve svém repertoáru čtverný skok, což je napováženou. Musí tedy sázet na naprostou čistotu jízdy, ale ani ta mu nepomůže výš než na konec první desítky. To Kolyada má potenciál přiblížit se medailovým příčkám.

U MB se mi asi nejvíc líbí dvojička Rizzo - Kvitelashvili. Mám pocit, že kurzy na Itala ovlivnila účast v soutěži týmů, čímž se jako by stal pro bookmakery známějším. Jenže jeho potenciál je omezený, z finalistů je na tom společně s Němcem Fentzem papírově asi nejhůř. Ani on nemá v programu žádného čtveráka, což už je dnes celkem problém. To ruský Gruzínec Kvitelashvili je skokan, který má v plánu předvést hned tři čtverné skoky. Pokud nezkolabuje jako na Evropě, tak by měl dát Itala o parník.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2018, 1:40 Předmět: Super G
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

U Super-G je trochu problém, že holky v Koreji ještě neabsolvovaly trénink sjezdu, takže moc nevíme, jak jim vyhovují místní podmínky. KdYž se tady ale před rokem jely testovací závody v rámci Světového poháru, tak to Italce sedělo náramně, protože vyhrála Super-G i sjezd! Navíc měla v posledních týdnech před olympiádou ze závodnic rychlostních disciplín společně s Lindsey Vonn suverénně nejlepší formu. Samozřejmě vždy hrozí nějaké překvapení, ale podle poslední formy by si to měly o prvenství rozdat právě Vonn s Goggiou. A určitě mi přijde lepší kurz na Goggiu do 2. místa, než na Vonn prakticky skoro stejný na vítězství.

K tomu jsem si vybral jednu dvojičku, v níž je pro mě celkem vysokou favoritkou Ragnhild Mowinckel. Ta nabrala v posledních týdnech neskutečnou formu, kterou potvrdila i stříbrem z obřího slalomu. Je schopná jezdit na špici všechno kromě slalomu. I když byla letos ve svěťáku v Super-G jen jednou na bedně (třetí), myslím, že dnes může zaútočit i na medaili. Italka Schnarf sice letos jezdila výborně, ale při posledním podniku svěťáku v Ga-Pa nevypadal zrovna nejlíp. Tady sázím na aktuální formu, a tu má podle mě lepší Norka.


Jinak to je na noc ode mě vše, něco dalšího přidám ráno kolem deváté.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2018, 9:59 Předmět: štafeta
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Netvrdím, že výhra Švédek je jistota, ale jasné kurzy na Norky mě trochu vyprovokovaly. O ostatních se moc bavit nebudu, vyhrát by měla jedna z těchto štafet. Norky jsou celkem z formy, což se týká hlavně Oestberg a Weng, kterou dokonce do štafety trenéři ani nenominovali! Což je u vedoucí závodnice svěťáku celkem rarita... Místo ní pojede Jacobsen, která kvalitu určitě má, ale její forma je otazník. Navíc není tak dominantní jako v minulosti ani Bjoergen, takže pokud mají Švédky někdy Norky porazit, tak je to asi dnes. Haag by na prvním úseku neměla na Oestberg ztratit moc (jestli vůbec), naopak Kalla by mohla na třetím úseku něco najet na Jacobsen. Klíčovej bude třetí úsek, kde si nesmí Andersson nechat ujet Hagu. Doufám, že jí přiveze Kalla aspoň nějakej náskok, skvěle jedoucí juniorka by to pak na 5km mohla udržet. Na posledním úseku to bude o tom, jestli Björgen odjede Nilsson. A možná to bude taky o mazání. Pokud Nilsson pojedou dobře lyže, mohla by to uviset. A jestliže dojde na závěrečný spurt, tak hádejte, kdo bude z těchto dvou jasným favoritem? No, asi by to mělo být olympijská vítězka ve sprintu Nilsson... Podle mě je to 50/50, takže kurz 3,5 je celkem luxus.

Kurz na ruskou medaili je všude okolo 2,5, ale zaujala mě nabídka Synottipu, kde je 2,9 na vítězství ve skupině s Finskem a USA, což je o parník výhodnější. Mladé Rusky mají celkem fazonu, Nepryayeva, Belorukova a Sedova svoji kvalitu ukazují celou sezonu, teď se dobře ukázala i Nechavskaya, která byla desátá na desítce volně. Základem bude, aby Sedova na třetím úseku přivezla Nechaevske nějakej slušněj náskok, protože proti Parmakoski a Diggins by asi neměla šanci. Jenže Američanky mají v týmu dvě sprinterky Caldwell a Randall, které by mohly mít problém udržet tempo a navíc Björnsen vypadá celkem z formy. To se dá u Finek kromě Parmakoski říct o všech...

Rovina na Švýcarky s Francii mi taky přijde celkem luxus. Švýcarky mají hodně slušné tři úseky a očekávám, že na třetím by skvělá von Siebenthal měla Francouzkám odjet. Pak už by to mladá Hernickel měla udržet, protože podle mě není horší než Claudel. Problém může nastat, pokud pojedou na posledním úseku společně, protože to by pak asi měla ve sprintu mírně navrch Francouzka.

Proti našim se dá vsadit asi jak na Slovinky, tady jsem zvolil Polky. Tady by se mohlo rozhodnout na druhém úseku, kde může Kowalczyk v klasice najet na sprinterku Grohovou strašnej náskok. Polky by pak mohly vytěžit z toho, že se vpředu trochu vyvezou za lepšíma štafetama, naopak my se propadnem a motivace bude klesat...
Do dvojičky přidávám Kanaďanky, který sice nejsou nic extra, ale mají vyrovnanější sestavu než Bělorusky, který většinou štafety ani nejezdí. Naopak Kanada byla loni na MS na solidním desátým místě.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2018, 10:33 Předmět: biatlon ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Vybral jsem si dnes dvě biatlonistky, které se zatím na olympiádě hodně trápí. Ale běžecky to je celkem v pohodě, problém je na střelnici. A tam se to může kdykoliv změnit. Navíc právě masák je pro vynikající běžkyně (a to ony obě jsou!) asi nejideálnější trať, protože se běží 12,5 km a za minelu na střelnici je "jen" trestný okruh, a ne minuta jako v individuálu. Navíc v případě Braisaz sejedná vlastně o tip, že skončí v první třetině výsledkové listiny, protože startuje jen 30 závodnic.
Letos se jely ve svěťáku tři masáky a Makäräinen vyhrála Ruhpoldingu a byla třetí v Anterselvě, Braisaz zase vyhrála v Annecy. Doufám, že aspoň jedna se dnes na ZOH konečně probere!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2018, 0:08 Předmět: pinturault
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sorry, dnes dva tipy trochu dřív, protože už nevydržím...

Pinturault je dlouhodobě v obřáku absolutní špička a největší konkurent pro Hirschera. Sice letos neměl ideální sezonu, ale i tak vyhrál ve Vald´Isere a byl třetí v Adelbodenu. Navíc přímo v Koreji naznačil solidní formu, když v kombinaci vyjel stříbro právě za Hirscherem. Dnes má Pinturault hned dvě výhody. Jednak startuje v prvním kole se startovním číslem 1, takže bude krásně čistou trať. A druhé kolo pak postavil francouzský trenér, který ho jistě dělal právě na míru Pinturaultovi.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2018, 0:15 Předmět: štafeta
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Podobnou nabídku Synottipu jsem už úspěšně využil u ženské štafety. Tohle by měl být teoreticky souboj o čtvrté místo, protože medaile jsou podle mě skoro dané - Norsko, Švédsko, Rusko.
Na umístění do 4. místa je vypsaný dokonce kurz 2,8, jenže tímto tipem se zbavíme Italů a možná i Němců, kteří by do toho taky mohli zasáhnout.
Tenhle tip je založený na tom, že se Fini na rozdíl od jejich dvou soupeřů po třech úsecích udrží elitní trojky. Na prvním úseku jede sprinter Hakola, který ale letos zajel výborné výsledky i na klasické patnáctce. Na druhém je pak Niskanen, loňský mistr světa na klasické patnáctce. Na třetí bude bruslit zkušený Heikkinen, což je pořád ještě dobré. Problém nastane až na čtvrtém, kde poběží průměrný Lehtonen. Jenže v té době by měli mít Švýcaři i Francouzi na Finy snad ztrátu, navíc ani oni nemají na posledním úseku žádné hvězdy - Backscheidera a Fürgera. To jsou srovnatelní borci s Lehtonenem a i kdyby dojížděli společně, tak by Fini nebyli bez šancí. Já ale doufám, že Švýcary setřesou na třetím úseku, kde Livers nemá moc dobrou aktuální formu. Francouze by možná mohli setřást už dřív, protože si nejsem jistý, jestli v klasice Manificat udrží předpokládané ďábelské tempo dvojice Niskanen-Cologna. Pokud ano, tak je tu pořád Parisse na třetím úseku, který je horší než Heikkinen.
Celkově vzato, je to tak 50/50, takže kurz 2,7 pro mě hodnotný.

P.S. Tak tady jsem to protaktizoval. Embarassed Měl jsem brat čtvrtý místo a nevymýšlet... Jenže kdo mohl čekat, že Švédi tak vyhoří?


Naposledy upravil Dexter dne 18.02.2018, 8:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy