Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.01.2018, 12:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Favoriti v sobotu vládli, takže úspěch žádný.
MIDNIGHT TUNE diktovala tempo, ale nedokázala odpovědět na zrychlení soupeřek a došla poslední, čtvrtá. Vyhrála LA BAQUE AU ROI, suverénně o 16 délek.
UN DE SCEAUX vyhrál o 7 délek, dostih odtáhl nakonec překvapivě druhý SPEREDEK (16). BRAIN POWER, kterého jsem hrál 1-2, padl na předposledním skoku, když se tlačil na druhé místo. Připravil mě tak o peníze, které mi vydělal UN DE SCEAUX.
THE NEW ONE porazil po urputném boji i přes vyšší hmotnost CH' TIBELLO o 1/2 délky, CLYNE opět čtvrtý, poslední.
Handicap dokončilo jen 5 koní, zbytek byl zadržen, když bylo jasné, že nedosáhne na dotaci. Vyhrál THE DUTCHMAN, moje překvapení patřilo k většině. Většinu dostihu se držel kolem 6.místa, dobře skákal, ale v závěru neměl kde brát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.01.2018, 20:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobota přináší důležité trialy v Cheltenhamu, uvidíme kolik z 5 grupových dostihů nabídne T..... Rovinové dostihy mají v noci ze soboty na neděli nejvíce dotovaný dostih svata, druhý ročník Pegasus World Cupu na floridském závodišti Gulfstream Park, letos dokonce o 16 milionů dolarů.
Zatímco loni se mělo jednat o souboj dvojice CALIFORNIA CHROME - ARROGATE, letos je jednoznačným favoritem GUN RUNNER, ktrý by měl u nás kurz 1,8. Za loňský rok byl podle světového rankingu na děleném třetím místě, na tomto povrchu (DIRT) dokonce druhý právě za Arrogate, který již odešel do chovu. Největšími soupeři by mu měli být v tomto žebříčku se o 12.místo dělící SHARP AZTECA (7) a COLLECTED (9) a těsně za nimi umístěný WEST COAST (9). Ostatní mají již dvojciferné kurzy, nejnižší GUNNEVERA (16) a TOAST OF NEW YORK (21).
Nejsem si jistý, zda to není poslední dostih favorita v jeho kariéře, každopádně už má letos připouštět na Three Chimnes Farm v Kentucky.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.01.2018, 14:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V nabídce Tipsportu je u Pegasus World Cupu uveden čas 23:35 a favorizovaný GUN RUNNER je vypsán 1,85, COLLECTED 6, SHARP AZTECA a WEST COAST po 7. Podle komentářů mu jako koni chodícímu raději v předních koních může být překážkou box č.10.
Za málo ho ale zkusím.
Ostrovy nabízejí trialy na Gold Cup, kromě Cheltenhamu i Doncaster.
V Doncasteru jsou v nabídce 3 grupové dostihy ve 14:30, 15:05 a 15:40, ale já doufám, že alespoň live bude následující dostih v 16:15, kterým je handicap kategorie listed. Tam je favorizovaný starý známý spolehlivý L’AMI SERGE (dle Racing Post 9/4). Kromě něho mě zaujali ještě minule s vyšší hmotností těsně druzí WAKANDA (7/1) a VIBRATO VALTAT (16/1). Toho porazil MUSTMEETALADY (22/1), ale ze své výhody ztratil jen 2 libry. Uvidíme, zda tento trojlístek bude v nabídce 1-2 nebo 1-3.
Z hlavních dostihů má ten první jen 4 účastníky a SCEAU ROYAL je nabízen jen 1,3. Na ostrovech má lákavější 4/9.
Následují proutky pro nováčky s 8 účastníky. První favorit INDAIN HAWK má proti Anglii slušných 3,5, ale jedné osmidélkové vítězství mi na bezmeznou důvěru nestačí. Zkusím raději dvojnásobného vítěze SAMUELA JACKSONA (6) a dobrý kurz má další dvojnásobný vítěz CLASSIC BEN (12). Člověk ale neví jaká byla konkurence a tak za málo a jen 1-3.
Proutky pro klisny mají mezi 6 startujícími jednoznačnou favoritku, MARIA’S BENEFIT (1,77), která po zářijovém druhém místě má v sezóně 4 vítězství v řadě.
Cheltenham začíná ve 13:40, ale APPLE SHAKIRA za 1,17 pro mě nemá žádnou hodnotu.
I když v poklidu vyhrála.
Třetí dostih ve 14:50 je z jiného soudku, je to handicap pro 14 koní. Zamlouval by se mi novoroční cheltenhamský vítěz BALLYHILL (7), ale tehdy byla dráha heavy, což dneska nebude. Na tomto terénu si raději zkusím s č.11 příjemnou váhu nesoucího DRUMLEE SUNSET (16) který na soft nebo good dráze má z 6 startů jedno vítězství a4 druhá místa. Je to ale handicap a tak raději do dálky , ideální mi přijde 1-4/ 3,5. První favorit COO STAR SIVOLA (5) mě nějak neláká.
Následující Cottswpld Chase je generálkou na Gold cup. První šance BRISTOL DE MAI (2,85) po imposantním vítězství o 50 délek následně zklamal v Kemptonu šestým místem, když třetí byl TEA FOR TWO (9), mezi nimi se v nabídce pohybují LAST SAMURI (5), AMERICAN (5,5) a DEFINITLY RED (7). Z nich asi jen AMERICAN ale nejspíš není připravován pro Grand National, takže nejspíš může překvapit.
9 účastníků proutí pro nováčky má trio favoritů PACIFIC DE BAUNE (3,85), MULCAHYS HILL (4,5) a SANTINI (4,5). Podle jména bych sázel jmenovce projektanta našeho zámku, ale víc se mi zamlouvá v sezóně neporažený TIKKANBAR (6,5).
Proutky v 16:35 by měly být nejzajímavější už kvůli návratu FINIANS OSCARA (4,5) z těžkých skoků. Mně se ale v této sezóně nelíbí, hlavně jak skáče v rychlosti a tak si nemyslím, že by tohle bylo pro něho to pravé ořechové. Po jednom škrtu má 8 soupeřů a předevší WHOLESTONE (4), COLIN’S SISTER (12), AGRAPART (7,5), BEER GOGGLES (7), THE WORDS END (6) nebo THOMAS CAMPBELL (8) jsou známá jména. Novoroční doběh WHOLESTONE - AGRAPART- COLIN’S SISTER mi vzhledem k prodloužení o 3 furlongy dává šance AGRAPARTOVI 1-3 / 2,75 rozhodně beru a 1-4 / 1,9 ještě více.
Tipy.
Gulfstream park - GUN RUNNER V / 1,85
Doncaster :
15:05 CLASSIC BEN 1-3 / 3,5
15:40 MARIAS BENEFIT V / 1,85
16:15 (asi live) WAKANDA (7/1) . VIBRATO VALTAT (16/1) MUSTMEETALADY (22/1) ale jen 1-3 pokud to bude vypsáno
Cheltenham
14:50 DRUMLEE SUNSET 1-4 / 3,5 a 1-5 / 2,5
15:25 AMERICAN V /5,5 a 1-3 / 1,9
16:00 TIKKANBAR V / 6,5 a 1-3 / 2,5
16:35 AGRAPART 1-3 / 2,75 a 1-4 / 1,9
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.01.2018, 20:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Doncaster nešel live, své dostihy vyhráli SCEAU ROYAL, MARIA’S BENEFIT a WAKANDA, za kterou byl třetí favorizovaný L’AMI SERGE. CLASSIC BEN skončil předposlední, kromě těch co nedokončili, porazil jediného koně INDIAN HAWK. SAMUEL JACKSON skončil třetí. Na dostih, který mi vyšel nejlépe , jsem si nemohl vsadit.
Cheltenham pro mě tak dobrý nebyl. Desetinovou favoritku APPLE‘S SHAKIRA jsem nehrál, další grupové dostihy vyhráli FRODON, DEFINITLY RED a SANTINI, takže mě zachránil až AGRAPART. AMERICAN byl druhý 8 délek za DEFINITLY RED. DRUMLEE SUNSET byl předposlední, za ním jen BALLYHILL. TIKKANBAR stejně.
FINIAN’S OSCAR byl v cílové rovině zadržen, stupně vítězů patřily stejným jménům jako na Nový rok, jen WHOLESTONE byl tentokrát druhýma AGRAPARTEM , třetí opět COLIN’S SISTER.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.01.2018, 8:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

GOLD RUNNER výborně odstartoval, v prvním oblouku už byl na druhém místěl a přehledem vyhrál o 2 ½ délky před WEST COAST. Odchází do chovu jako druhý nejbohatší americký kůň v historii.
V neděli se běžela Prix D'Amerique, největší klusácký dostih v Evropě. Dostih se rozhodl mezi favorizovanou dvojicí READLY EXPRESS (3,2) - BALD EAGLE (3,1). Ze synů vítěze tohoto dostihu z let 2011 a 2012 byl úspěšnější šestiletý READLY EXPRESS, který po boji porazil obhájce vítězství z let 2016 a 2017. Oba se narodili v době. kdy jejich otec ještě běhal!
Na samotný dostih bylo u PMU vsazeno 21 136 156 Eur!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.02.2018, 13:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobota přináší v Británii dva grupové dostihy, 6 nováčků se sejde ve Wetherby. Až na outsidera SHADES OF MIDNIGHT (35) je sázková nabídka velice vyrovnaná BALLYOPTIC a VINTAGE CLOUDS (4), AMI DESBOIS a CAPTAIN CHAOS (5), PEARL ROYALE (5,5).U nováčků, kteří se nepotkali je vždy těžké tipovat, ale zkusím PEARL ROYALE 1-3 / 1,7. Má jediný vítězný start na těžkých skocích, předtím tři na proutí a to vždy do druhého místa. Ten vítězný start byl na těžké půdě a i když 11 délek na druhého nic nevypovídá, dá se předpokládat další progres.
Sandown má jen 5 nováčků, z tria favoritů má zkušenosti s očekávanou těžkou půdou jen TERREFORT (2,5), CYRNAME (3,5) i KALONDRA (4) ale ukázali v posledním dostihu na měkku progres a tak se tomuto dostihu raději vyhnu. Ale TERREFORT 1-2 / 1,3 vypadá dost jistě, jen ten kurz je až moc nízký.
Irský Leopardstown má řadu dostihů se statusem graded. A absolutním vrcholem bude nedělí Irish Gold Cup.
Prvním sobotním dostihem budou proutky pro pětileté a starší nováčky se 7 koňmi. Trojici favoritů tvoří DORTMUND PARK (2,85) CARTER MCKAY (3,5) a FABULOUS SAGA (4,75).
7 účastníků má následující Dublin Chase, dvojici favoritů tvoří svěřenci Willie Mullinse YORKHILL (1,88) a MIN (3),konkurovat by jim mohla snad jen dvojice SIMPLY NED (9) a SPECIAL TIARA (9). T.... nabízí i možnost sázky, že YORKHILL nevyhraje (1,88) a to mi při jeho sezónním nevydařeném debutu připadá lepší, to ale bylo na o kilometr delší trati. Za málo mi připadá dobré dát i třetího Mullinsova svěřence v dostihu BALLYCASEY 1-3 / 5. Spolehlivý 11-letý veterán sezónu teprve zahajuje.
Třetí dostih v 15:20 má jen 5 účastníků a top favorita FOOTPAD (1,5) v obou startech nad těžkými skoky vyhrál o 11 délek a podle Racing Post nezapůsobil jiný kůň v této sezóně tak, jako on. Jediným nebezpečím by mohl být PETIT MOUCHOIR (3,85), má jediný vítězný start v chase, ale před 109 dny.
Pátý dostih v 16:30 má opět jasného favorita, skvělý FAUGHEEN (2,35) v něm má 7 soupeřů, ze kterých ale nebezpečí představuje jen MELON (3,8). V minulosti skvělý JEZKI (25), vítěz Champion Hurdle 2014, je dnes téměř největším outsiderem. Třetí šancí je DEFI DU SEUIL (7,5), který po 7 vítězstvích zklamal koncem listopadu v Ascotu: Pauza, zkrácení délky a měkko mu dávají určité naděje a DEFI DU SEUIL 1-2 / 3,5 láká.
9 koní na startu má sedmý dostih v 17:40, je to ale rovina pro budoucí skokany, u nás se těmto dostihům říkalo bumpery, a tak mě dvojice favoritů RAPID ESCAPE (2,65) – BLACKBOW (3,3) moc neláká.
V dostihu, který není v nabídce, mě zaujal TOWNSHEND (12), protože ho pojede Paul Townend, ale to je jen o (sh)odě jmen a v handicapu s 20 koňmi jen na náhodu.
V neděli by mělo být v hlavním dostihu na startu 10 koní. Favority jsou OUR DUKE (3,75), ANIBALE FLY (5,5) a KILLULTAGH (5,5). Počkám ale jak se bude dařit dnes, protože proti nim budou stát OUTLANDER (7), MINELLA ROCCO (9) nebo DJAKADAM (10)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.02.2018, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Favoriti vyhráli v Británii, v Sandownu TERREFORT (2,5) a ve Wetherby BALLYOPTIC (4), PEARL ROYALE po chybě na dalším skoku skončila. V Irsku to bylo horší, vyhrál jen FOOTPAD, ten mi naštěstí sólo sázkou zaplatil i kombíka. Změnil jsem totiž nakonec rozhodnutí a dal YORKHILLA na vítěze, protože kursy se změnily a odskočil 2,4 – asi domácí věděli proč. Vyhrál MIN. FAUGHEEN prohrál se SAPSUNDAE. První dostih vyhrál největší outsider TOWER BRIDGE (33). Závěrečný handicap patřil BLACKBOW (3,33).

Dnes jsou v nabídce Tipsportu 4 dostihy v Leopardstownu.
Druhý dostih ve 14:15 je pro 4 leté proutěnkáře a představí se v něm 6 koní. Favoritem je ve 4 startech neporažený ESPOIR D’ALLEN (1,85). Největší nebezpečí představují při svém překážkovém debutu za ním o 1 ½ délky druhý FARCLAS (4) a MR ADJUDICATOR (4) s jediným vítezným startem na skocích. MITCHOUKA (14) byl rovněž druhý za favoritem, ale o 4 ½ délky začátkem prosince. Potom vyhrál a tak je 1-3 / 2,25 rozhodně zajímavou nabídkou.
Třetí dostih ve 14:50 má mít 11 účastníků v čele s vysoce favorizovaným SAMCRO (1,6). Tento nováček ještě neprohrál a oba své starty na proutí vyhrál o 15 a 17 délek. Je ze stejné stáje jako v předchozím dostihu dvojice Farclas a Mitchouka. Jedinou otázkou je dvouměsíční pauza. Hned 4 koně posílá do dostihu Willie Mullins, jeho první šancí je SHARJAH (4), koncem roku ale nedokončil, když padl na posledním skoku společně s REAL STEEL (15) a dostih vyhrál WHISKEY SOUR (33). Jeho kurzy 1-3 / 6 nebo 1-4 / 4 jsou lákavé.
11 koní bude i na startu 5.dostihu v 16:00, trio shodně hodnocených favoritů INVITATION ONLY , MONALEE a SUTTON PLACE (4). Na ostrovech je první šancí SUTTON PLACE trenéra Elliotta, který bude mít podporu 3 tréninkových kolegů, Mullinsův INVITATION ONLY dokonce 4. Z nich vypadá zajímavě AL BOUM PHOTO (8). Dostihu se asi vyhnu. Jeden z outsiderů KOSHARI (27) byl 13.1edna druhý za INVITATION ONLY, ale dělal chyby. Pokud se jich vyvaruje, mohl by být za peníze. Kurzy do dálky 1-3 /5,5 a 1-4 / 3,5 ale moc lákavé nejsou.
Hlavní dostih má 10 účastníků a naše kurzy se podobají těm ostrovním: OUR DUKE (4,5), KILLULTAGH VIC (5,5), OUTLANDER (5,5), ANIBALE FLY (6), DJAKADAM (8), MINELLA ROCCO (8) a VALSEUR LIDO (8,5) tvoří široký výběr šancových koní. Už se spolu občas utkali, ale posledně to bylo na těžké půdě, takže přemýšlím nad dvojicí OUTLANDER – DJAKADAM, které by to nyní mělo vyhovovat více.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.02.2018, 18:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

I když jsem Leopardstown live neviděl, mohu být konečně trochu spokojený.
Doběh Irish Gold Cup EDWULF (33/1) - OUTLANDER (6/1) - DJAKADAM (13/2). Kurzy jsou z Racing Post. Vítěze samozřejmě nemám, ale jinak paráda.
MITCHOUKA byl škrtnutý. WHISKEY SOEUR (25/1) nakonec stihl čtvrté místo.
Může mě tak mrzet jen KOSHARI (25/1), který byl zadržen a to, že jsem nezahrál top favorita SAMCRO (4/6), který vyhrál snadno o 5 1/2 délky.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.02.2018, 0:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobota přináší dva dostihy Gr.2 v Newbury, dvou a třímílová steeplechase mají po trojici účstníků, proutěnkářský handicap Gr.3 má naopak hlášeno 24 koní.
V delším z dostihů nad těžkými skoky, Denman Chase se představí třetí a pátý z loňského Cheltenham Gold Cupu NATIVE RIVER (5/6) a SAPHIR DU RHEU (4/1), vyzve je CLOUDY DREAM (9/4), druhý z loňského festivalového Arkle, na rozdíl od svých soupeřů již třemi druhými místy v této sezóně rozběhaný.
Právě loňský vítěz Arkle, na skocích neporažený ALTIOR (4/7) je favoritem Exchange Chase. I on po listopadové operaci dýchacích cest zahajuje sezónu a jeho největším soupeřem bude bílý POLITOLOGUE (6/4) suverénní vítěz vánoční Desert Orchid Chase v Kemptonu. Outsiderem zde bude VALDEZ (33/1), s posledním startem v říjnu 2014.
Kurzovým favoritem je stále nahoru jdoucí IRISH ROE (8/1), nesoucí s č.20 jednu z nejnižších hmotností. Za ním stojí v nabídce naopak jeden z dvojice nejvíce nesoucích koní JENKINS (9/1), st.č.2. Okruh favoritů tvoří ještě č.4 VERDANA BLUE, č.10 KALSHNIKOV a č.12 KAYF GRACE (všichni 10/1). V této loterii jsou ale v těsném závěsu sázkové nabídky další, takže je lepší se tomu dostihu spíše vyhnout. Ale výše pořadí bude určitě zajímavá.
Tipy: CLOUDY DREAM 1-2 a POLITOLOGUE V
kurzy jsou zatím ostrovní, takže přičtěte 1.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.02.2018, 19:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Favoriti uspěli, NATIVE RIVER start - cíl, ALTIOR závěrem, ale oba jasně. Moji bělouši skončili shodně na druhém místě a to nešlo v poli 3 koní vsadit.
Handicap ovládl KALASHNIKOV (8/1) před BLEU ET ROUGE (10/1), SPIRITOFTHEGAMES (20/1) a COEUR BLIMEY (14/1), trifecta krásných 3.385,90 za 1 libru!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.02.2018, 10:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nevím, co se stalo, že jsou dostihy v archivu, ale jinam to bohužel nemůžu dát.
Dva grupové dostihy má dnes Ascot, oba jsou v nabídce Tipsportu. Nováčci mají ve 14:50 porci 4600 m s pouhými 4 účastníky. Vážně jsou bráni 3, ale téměř jistotou by měl být BLACK CORTON (2,05) se 7 vítězstvími a 3 druhými místy z 10 startů, v sedle bude skvělá Bryony Frost, s Lizzie Kelly nejlepší ostrovní překážková jezdkyně. MS PARTOIS (2,8) má bilanci 3 vítězství ze 4 startů, ale nejvýše v listed konkurenci, třetí šancí je MOUNT MEWS (4,5) přecházející rovněž na vyšší level. Oba mají ale výhodu hmotnosti 7 a 5 liber.
Sedmička koní je na startu o 400 m kratší Gr.1 Betfair Ascot Chase. Dvojici favoritů tvoří TOP NOTCH (2,5) a WAITING PATIENTLY (3,5). TOP NOTCH zahájil sezónu třetím místem ze tří koní, ale jen o 3 délky za vítězným Unowhatimeanharry. Následovala 2 vítězství Jeho největší soupeř je v 5 startech neporažený, v této sezóně má však jen 2 starty kategorie listed. Irský CONEY ISLAND (4,5) měl roční pauzu ale v prosinci na této dráze podal dobrý výkon a vyhrál. Vítězství obhajuje již dvanáctiletý CUE CARD (8,5) naposledy druhý za Bristol Du Mai, bylo to ale o propastných 57 délek na heavy půdě. Nadějný FRODON (11) má v sedle opět Bryony Frost, naposledy vyhráli Gr.3 o 17 délek. Zahrát si 1-4 za 2 mě láká SPEREDEK (25), ale chtěl bych vyšší kurz. V porovnání s kurzem na vítěze je to málo. Jdde stále nahoru a byl zde v lednu druhý v Gr.1 na 3400 m, 7 délek za skvělým UN DE SEAUX.
Skvělí koně se představí i v irském Gowran Parku, v Red Mills Chase na 4000 m se měl vrátit skvělý Douvan. Na startu však bude jen 5 koní v čele s dvojicí OUR DUKE (2,8), PRESENTING PERCY (2,5). Ostrovní bookmakeři však šance favorizované dvojice vidí opačně.
Tipy:
BLACK CORTON V / 2,05 - nej důvěra
WAITING PATIENTLY 1 – 2 / 1,8
SPEREDEK 1-4 / 2
OUR DUKE V / 2,8
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.02.2018, 18:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

BLACK CORTON, OUR DUKE i WAITING PATIENTLY obsadili první místa,
SPEREDEK odvodil, odpadl a byl zadržen před posledním skokem.
Spokojenost by byla, kdybych zisk neminul na live sázkách v Haydocku, ale jako příprava na Cheltenham festival dobré.
V Haydocku skončil favorizovaný Agrapart (1,47) druhý , další dva padli. Oba mě svým způsobem dojali, potřeboval jsem je 1-2. Markov padl v dostihu 4 koní, když už jeden padl dávno před ním. The Dutchman padl v 6-ti kilometrovém trialu na Velkou národní poměrně brzo. Doběhli jen 3 koně z 8, rozdíly v cíli 54 a 74 délek! Druhý byl Blaklion, moje první volba. Opustil jsem ho, když mi při live sázce dvakrát klesl kurz. Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 31.03.2018, 11:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velikonoční dostihovou událostí jsou dostihy v Meydanu, vrcholem soboty je Dubai World Cup na 2000 m, jehož vítěz získá 4.444 444 dolarů, běží se na písku. Mezi 10 účastníky je prvním favoritem WEST COAST (2 / Flatter) před 2 měsíci druhý v Pegasus World Cup za Gun Runnerem, který již odešel do chovu. Na startu je rovněž o 10 délek třetí GUNNEVERA (10 / Dialed In) stejně je nabízen i FOREVER UNBRIDLED (9 / Unbridled’s Song), ale před nimi je dvojice NORTH AMERICA (7 / Dubawi) – TALISMANIC (8 / Medaglia d‘Oro). NORTH AMERICA je již 6-letý hřebec, který se propracovává teprve nyní mezi elitu a dá se považovat za „domácího“, na této dráze se představil již 8 krát v řadě, naposledy porazil dalšího účastníka dostihu THUNDER SNOW (13 / Helmet), třetí byl největší outsider World Cupu FURIA CRUZADA (100 / Newfoundland). Zajímavým koněm podle jména je pro nás americký PAVEL (12 / Creative Cause). Běží se v 18:50, T.... na dnešek vypsal pouze tento dubajský dostih.
Mně osobně se líbí NORTH AMERICA 1-3 / 2 už pro svůj evropský původ.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.04.2018, 8:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

NORTH AMERICA skončil poslední, vyhrál THUNDER SNOW, který s ním před 3 týdny prohrál o 5 ¼ délky. Už od startu bylo vše špatně, protože NORTH AMERICA chodí zepředu.
Ale dnes na pondělí velikonoční začíná domácí dostihová sezóna 2018. stejně jako minule začíná v Lysé dnem sponzorovaným stájí Statek Blata Český ráj, tedy majitelem FK Mladá Boleslav. Ten představí přátelům a veřejnosti své koně, většinou běhající v zahraničí. Posílá 6 koní do čtyř z prvních pěti dostihů a ve třech případech se jedná o prvního favorita. T.... nevypsal přímo sázku na počet vítězství stáje, ale na počet vítězství našeho nejlepšího žokeje Václava Janáčka, už několik let působícího ve Španělsku. Jede 2 ze 3 zmiňovaných favoritů, v hlavním dostihu druhého favorita, když běží 2 koně Dufkových proti sobě. Myslím, že 2-3 by vyhrát měl, navíc jezdil celou zimu v Kataru. Kurzy jsou např. 1,5 a více / 1,6 a 3,5 a méně / 1,3.
Prvnímu dostihu se vyhnu, překážky s pouhými 4 startujícími a první favorit BUKHARI / 1,6 na skocích debutuje. Rovinovou třídu má nesporně nejvyšší, ale NO BET. Druhý favorit TOPOGRAPHY / 2,6 je navíc od Josefa Váni , rovněž debutuje a minulou sezónu stál.
Tutovkou dne je EPOCH / 1,5 ve druhém dostihu. Výborný kůň, ale má problémy s dýcháním, takže vydrží jen sprint. Těch 1000 m by měl dát, přestože nese v handicapu nejvíc.
Favoritem třetího dostihu je tříletý MANDACHAL / 1,9, dosud nestartoval jako žádný ze soupeřů, ale je hlášený do klasik, takže by v něm něco mělo být. Druhý favorit KENTUCKY JACK / 5 je sice synem skvělé Ketty Sharp, ale je od stejného trenéra, ani otec Egerton nepřináší rovněž ranost a tak si na jeho slušné výkony budeme muset nějakou dobu počkat. Statek Blata tu má ještě jedno želízko od trenérky Růžičkové, jmenuje se RAVENDAEL / 7.
Tyto 2 dostihy by měl Janáček vyhrát. Další 2 jsou hlavní a budou v přímém televizním přenosu. Oba jsou „jen“ druhé kategorie o 100.000 Kč a vytrvalecký má ještě navíc bonus, takže moc lepších dostihů pro starší koně letos do derby neuvidíme.
1700 m má 5 účastníků a oba favoriti jsou v tréninku Tomáše Váni. SAŠA (Korečková) / 2,15 byla loni jednou z nejlepších tříletých klisen, měla ale problémy se stravováním. Pojede ji Letos to má být úplně jiný kůň a snad i proto se z vyrovnané původní nabídky stala první favoritkou. nepatří Dufkovým na rozdíl od TAMARIND COVE (Janáček) / 2,45 jediným soupeřem by jim mohl být doleva rád točící DOMINIQUE / 4,5.
Na 2200 m uvidíme 6 koní Statek Blata má dvojici favoritů TOUCH OF GENIUS (Verner) / 2 a TIMEKEEPER (Janáček) 2,7. Proti nim bude stát především slovenská MOOREEN / 4,5. Ta dokázala v ceně Arvy porazit derby vítězku ZORYANU!
Věřím, že Janáček v růžovém dresu Statku minimálně 2 krát vyhraje.
EPOCH - MANDACHAL - TAMARIND COVE - TIMEKEEPER.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.04.2018, 11:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Janáček vyhrál jenom jednou, takže jsem prodělal. Pořád to ale vyšlo levněji, než kdybych si v Lysé koupil vstupenku a program.
Moc jsem kombinoval a nedal na první dojem. Aby mi přišel na mail program zasílaný Dostipy, musí se napřed natipovat do soutěže. Hodil jsem to od oka a zapomněl to změnit. Vyšli mi 4 ze 7 - Bukhari, Mandachal, Saša a Santin. Dělím se tak o druhé místo, v soutěži bookmaker jsem dokonce samostatně druhý se ziskem 37.500 hlavně zásluhou Santin.
Dostihy byly komorní, růžovobílé barvy uspěly jen jednou - MANDACHAL. vynahradil jim to v Miláně Mahe King a fotbalisti v Plzni.
SAŠA je opravdu jiná kobyla než loni. MANDACHAL ukázal, že by mohl být šancí do derby. Ztratil na SAŠU 4,6 vteřiny, na SANTIN v dalším stejně dlouhém dostihu jen 1,74. Nemusel ale bojovat a vyhrál o 9 délek start - cíl. Když uvážíme, že to byl jeho životní debut a že by jako tříletek měl proti starším kolem 5 kg výhody (všichni 3 vítězní koně nesli 58) není jeho zařazení v handicapu na 22. místo rozhodně konečné.
Dnes se koná ve Fontainebleau třetí dostih Crystal cupu. Do Francie dorazí jediný zahraniční účastník, třetí z Velké pardubické DELIGHT MY FIRE (právě 112:1), kterou tradičně pro trenéra Bodláka pojede švédský žokej Niklas Lovén. Dostih měří 6000 m a mezi 10 domácími koňmi bude i škrtnutý favorit naší VP VIRTUS D'ESTRUVAL, který je zatím velkým favoritem (1,4), největším konkurentem by mu měl být DISCO D'AUTHIE (4,5), otatní jsou zatím dvojciferní, je to ale totalizátor a před dostihem se to asi značně změní. Za 3 hodiny budeme moudřejší.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.04.2018, 7:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejprve zpravodajská povinnost DELIGHT MY FIRE ve Francii osmá, většinu dostihu pátá - šestá, ztráta na vítěze asi 42 délek. Vítězem se stal škrtnutý z naší VP VIRTUS D'ESTRUVAL o krk po boji 3 koní.
Naše dostihová sezóna se rozbíhá, v sobotu se otevírá Most, v neděli Chuchle. Příští sobotu jsou ale z technických důvodů zrušena Kolesa.
T.... vypsal kompletní Most a zatím i hlavní pražský dostih - Gomba handicap. Z mosteckých dostihů mě na první pohled zaujaly dva. Je to úvodní sprint na 1200 m a hlavní dostih na 1400 m, čtvrtý v pořadí. Oba to jsou handicapy.
První dostih má 7 startujících a favorizováne je dvojice PALE MARTINI - TRINIS (oba 3:1). PALE MARTINI vyhrál v pondělí v Lysé, když porazil favorizovaného Epocha, nese nejvíce ze všech, 60,5 kg. Mě zaujal s č.1 startující NEVER NOW (56,5 / 6:1). Jediné své životní vítězství má z této dráhy a ž.Havelková mi přijde jako posílení proti Trnkové.
7 koní běží i v hlavním dostihu a 63 kg FANTASTIC ADVENTURE (3) je druhou nejvyšší zátěží v poli. Zdejší dráha mu vyhovuje a na jeho původ mám "odpustky".
V tradičním Gomba handicapu jsem si mezi jedenáctkou startujících zvolil jednu z nejméně zatížených MAYDU (53 kg / 20). Dal jsem ji už včera 1-5 / 3 a 1-4 / 4, dnešní kurzy jsou již o bod nižší. Mojí první volbou je ale první favoritka, z Francie rozběhaná NINE OU FOUR ( 57,5kg / 3 ). Nejvíce nese vítěz z EJC ULTIMATE FIGHT ( 64 / 4 ).
Chuchli si ale nechám až na zítřek, protože moje pozornost je upřena do Švédska, kde se v sobotu na dráze Blommeröd představí dvojice koní v péči trenéra Olehly CARRY THE GLORY a POINSETTIA. Mělo by startovat celkem 6 koní a POINSETTIA mě zajímá hlavně z toho důvodu, že jsem se minulý měsíc stal členem syndikátu jejích asi 26 majitelů (pronajímatelů).
Laughing
Do dostihu bylo původně hlášeno 8 koní, mezi nimi i PRINC BAJAJA, který byl jako tříletý v roce 2015 v tréninku Radima Bodláka.
Kurzy jsou jako tradičně Tipsportu, Betino spí, ale vypsalo dlouhodobé sázky na derby. Dvojici favoritů představují němečtí koně - 6:1 jsou POLDI'S LIEBLING a WETROV. Je velkou otázkou, zda se některý z nich vůbec dostaví, prvně jmenovaný vyhrál na podzim Gr.3 Ratibor-Rennen. Rozhodně bych je nesázel, stejně byste museli na závodiště. Mimochodem MANDACHAL je 30:1!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.04.2018, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

POINSETTIA byla v sobotu třetí ve Švédsku, viděl jsem jen moc nevypovídající video - spíše slyšel - ale jako člen syndikátu jsem samozřejmě spokojen.
V Mostu jsem vsadil jen FANTASTIC ADVENTURE, který skončil skutečně druhý a neděle byla "přelomová". Poprvé jsem v Chuchli vsadil méně než na internetu doma. MAYDA doběhla přesně jak jsem potřeboval = ČTVRTÁ! Na další sázky jsemneměl doma čas, dal jsem si jen pro legraci 2 kombíky, na kterých jsem prodělal asi 30 Kč. Doma jsem letos daleko úspěšnější než přímo na závodišti, i když jsem v amatérských soutěžích propadl.
Nedržel jsem se pověry - Sázej na prvního trenéra, kterého potkáš! Greg Wroblewski kulhal, ale jeho koně získali 2 vítezství. V úvodním dostihu TOP ONE a v hlavním MASTER OF GOLD, oba s polským šampiónem Mazurem v sedle. Já hrál do pořadí jeho JURATU ve druhém, zklamala a doběh RABBIT HAVANA - KOSTIYA byl pro mě smolný. Obě klisny jsem hrál do soutěže, ale o nos vyhrála náhradnice a do pořadí jsem místo vítězky zahrál kromě JURATY ještě poslední MAKFII. Mohl jsem mít sám 938. Hvězdou odpoledne byl ale David Liška se 4 vítězstvími!
Chuchelské úpravy mi nepřísluší hodnotit, snížení počtu míst k sezení a zrušení baru se mi moc nelíbí, kůň s lampou na hlavě už vůbec ne, ale to je jen můj osobní názor.
Betino cíleně pracuje na své likvidaci, snížilo počet pokladen tak o čtvrtinu. Obsluha to ale zvládla, protože zájem upadá. Vsadíme si doma v klidu a můžeme i během dostihů u konkurence na internetu. Chtěl jsem si pro zábavu zahrát MANDACHALA ante-post do derby, ale už byl jen 20:1.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.04.2018, 12:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes začíná třídenní mítink v Aintree, který bude v sobotu vrcholit Grand National s tradičními 40 účastníky.
Čtvrteční program má 7 dostihů, 6 z nich je grupových.
Dostal jsem se zatím jen k prvním třem, ostatní snad zvládnu v klidu u TV.
1. Ve 14:45 Gr.1 Chase pro nováčky na 4000 m. Ze 6 koní je favorizována dvojice CYRNAME (3,33) - BRAIN POWER (3,6), třetím vzadu je v sezóně matný FINIAN'S OSCAR (5). Zvolil jsem proto v duelu RENE'S GIRL - MODUS prvně jmenovanou za 1,8.
2. V 15:20 Gr.1 Proutky na 2800 m Opět duelfavoritů APPLE'S SHAKIRA (3) - WE HAVE A DREAM (2,8). I tady bych se přiklonil ke klisně, která čtvrtým místem v Cheltenhamu zklamala, ale konkurenci měla mnohem větší než soupeř.
3. V 15:50 Gr.1 na 5000m. V poli 8 koní je jasným favoritem druhý ze zlatého poháru MIGHT BITE (1,8). Druhou šancí je BRISTOL DU MAI (6), který měl ale nejlepší formu koncem roku. u mě mají větší důvěru před měsícem šestý DEFINITLY RED (8) nebo sedmý TEA FOR TWO (12), který má raději rovné dráhy.
Tipy Duel RENE'S GIRL - MODUS lepší RENE'S GIRL - 1,8
APPLE'S SHAKIRA vítěz - 3 možný i durl proti WE HAVE A DREAM - 1,9
MIGHT BITE vítěz - 1,8
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.04.2018, 12:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na úvod mě potěšila RENE'S GIRL (9) druhým místem, když ji porazil jen FINIAN'S OSCAR p 2 délky. Pro mě překvapivě, ale domácí ho vytáhli na 3,5 - stejně jako měl BRAIN POWER. Ten ale nedokončil, favorizovany CYRNAME (3) čtvrtý ze 6.
WE HAVE A DREAM (3) nedal nakonec o 17 délek za ním třetí APPLE'S SHAKIŘE (2,625) ani čuchnout.
MIGHT BITE (1,8) naprosto v pohodě vyhrál o 7 délek před celý dostih vodícím BRISTOL DE MAI (6).
Dnes je to an tipování horší. Hlavní dostih v 16:25 má jen 6 koní a první favorit MIN (2,2), který má ovšem s distancí 4 km jedinou zkušenost, v tomto směru je na tom lépe BALKO DE FLOS (3).
Ve druhém dostihu ve 15:20 mě láká STYLE DE GARDE 1-3 / 2,5 a protože běží 15 koní tak ještě outsider MIDNIGHT SHADOW 1-5 / 4,75
Z 10 koní v 15:50 je prvním favoritem TERREFORT (4), ale mě minulý měsíc vydělal COO STAR SIVOLA s Lizzie Kelly a zůstanu jim věrný 1-3 /2,5.
Handicap v 17:05 bude mít 28 startujících a láká mě někdo z tojice TOP GAMBLE (13), BIGBADJOHN (20) a RATHLIN ROSE (22), samozřejmě jen 1-5 do kombíku.
Nováčků se v 17:40 sejde 14 a z dvojice favoritů přece jenom upřednostňuji SANTINIHO (3) před OK CORRALEM (3,5)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.04.2018, 13:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera mé tipy dopadly jak naši sedláci v roce 1775. Vyhrál jsen SANTINI, mimochodem autor našeho zámku. Smile
COO STAR SIVOLA se dostal nejlépe na 7.místo a nedokončil, zatímco TERREFORT vyhrál. Naopak BALKO DE FLOS dostih odvodil a skončil daleko čtvrtý když MIN nestačil o hlavu nebo krk na POLITOLOGUE.
V handicapu byl z mých překvapení vpředu jen TOP GAMBLE a i ten osmý.
Ale jeden kombík pro zábavu člověka nezabije, dnes je taky den.
Dnes je den Velké národní, ale přeběhl jsem i další dostihy a v Gr.1 konané v 16:00 vidím opravdu v poli 6 koní jako jasného favorita PETIT MOUCHOIR (1,6).
V následujícím Gr.3 handicapu jsem si mezi 17 startujícími pro překvapení vybral VERY FIRST TIME , který sice pohořel v Cheltenhamu, ale nese příznivou hmotnost a má raději měkko. Problém je v tom, že právě čtvrtý dostih T.... nevypsal, takže nejspíš zaboduje. Exclamation
11 koní má v třímílových proutkách v 17:20 duo favoritů. SAM SPINNER (2,3) - WHOLESTONE (3,8). Utkali se v Cheltenhamu ve Stayers Hurdle a třetí WHOLESTONE byl o 1 1/4 délky lepší než pátý SAM SPINNER, tehdy ale vysoce favorizovaný. Rozhodneě ho zkusím 1-2 / 2,0.
Následuje v 18:15 zlatý hřeb sázkařů, nejslavnější handicap světa na 7200 m. T.... vypsal kurzy na 38 koní, ale běhává jich 40. Prvním favoritem je na ostrovech ANIBALE FLY (12), překvapivě třetí ve Zlatém poháru, má č. 3 a nese 11-8 stejně jako LAST SAMURI, třetí v cheltenhamském krosu za druhým z Velké pardubické, Urgentem de Gregaine. Vítězný TIGER ROLL (12) nese s č.13 jen 10-13 a je mojí volbou, koně z tohoto dostihu na 6 km bývají v Aintree úspěšní, jako na příklad BALTHAZAR KING. Z účastníku letošního dostihu je an startu ještě SAINT ARE (66) s č.23 nese 10-10. Stejný kuz má ještě veterán LORD WINDERMERE (66), vítěz Gold cupu 2014, který má v této sezóně jediný start a z nostalgie stojí za pokus. V prosinci ale nedokončil dostih, který vyhrál BLAKLION (13), dnes st.č.2. Racing Post doporučuje bez ohledu na kurzy kromě ANIBALE FLY trio RAZ DE MAREE (25), I JUST KNOW (17) a WARRIORS TALE (50). Kurz pod 20 má ještě dvojice TOTAL RECALL č.6. (13) a SEEYOUATMIDNIGHT č.18 (17).
T.... nabízí i sázky na věk vítěze, počet koní kteří dokončí dostih a zda bude vítěz z Irska. Ale po včerejšku si netroufám radit.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.04.2018, 7:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Škoda, že jsem hrál jen pro zábavu, TIGER ROLL (10) s Russellem vyhrál. Vypadalo to, že to má v kapse, ale posledních desítkách metrů mu došlo a uhájil první pozici jen o hlavu před PLEASANT COMPANY (25) o 11 délek zpět bojovala dvojice BLESS THE WINGS (40) – ANIBALE FLY (10). Kvóty jsou ostrovní, trifecta brala 68.670 za libru! Hrál jsem ještě uličku Tiger Roll – Anibale Fly za 1,88.
PETIT MOUCHOIR (1,8) skončil druhý, WHOLESTONE (7/2) porazil SAMA SPINNERA (6/5) o 10 délek, ale stačilo to jen na druhé místo za IDENTITY THIEF (14), takže mi naštěstí to 1-2 vyšlo.
Vzhledem k tomu, co za poslední měsíc předvedli francouzští koně z loňské Velké pardubické to letos vypadá, že letos odvezou podstatně více.
Dnes máme Chuchli, takže jen krátce. Favority dne jsou PRINCESS RYANA () a BE MASTER () v závěrečných dvou dostizích. Hlavními dostihy jsou ale Memoriál Rudolfa Deyla na 1400 m pro tříleté klisny a Velká dubnová na 1800m pro starší.
8 klisen vyrazí v 15:00 do třetího dostihu. Favoritkami jsou zimní královna LOVE CONNECTION (2,75) a CARMELLA (2,4), jejíž matka vyhrála jarní cenu klisen. Je tu i LAREONA (6,75) první dcera skvělé Leo Gali, ale já vidím hodně vysoko RAPET (7,77) vlajkovou loď stáje RA-PET, už kvůli Davidu Liškovi v jejím sedle. Minulou neděli vyhrál 4-krát!
Favoritem Velké dubnové je ALDZARB (3,75), nastoupí proti němu ale nejen loňský klasický vítěz SIR SUN (5,5) nebo ZOCK (7,5) s novým trenérem. Hlavním nebezpečím bude z velikonoční Lysé rozběhaná skupina koní. Na 2200 m vyhrál CHARLES QUATRIEME (7,5), pátým a šestým místem uzavřeli doběh TIMEKEEPER (8,5) a DUKE OF DARHORSE (12). TAMARIND COVE (7) skončil v Lysé na 1700 m druhý za skvělou Sašou. Na startu je ještě čerstvě importovaná 4 letá CHANCELLOR (13), která dokázala ve Francii vyhrát na 2000 m, přináší si slušný handicap 35 kg, ale běhala delší dostihy.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.04.2018, 13:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Destrukce Betina pokračuje. Před prvním dostihem byly na obrazovkách vidět jen 2 sázky malého pořadí 1-5 a 5-1, dole běhalo oznámení, že z technických dúvodů se sázky na obě pořadí nepřijímají. Měl už jsem dnes dotaz, co se dělo, protože ve výsledcích Tota jsou u každého dostihu převody14 a 0.
Za celé odpoledne jsem vsadil 40 Kč, víc jsem investoval doma do Tipsportu. Za celé odpoledne jsem prakticky nenalezl u koně, kterého bych si chtěl vsadit výhodnější kurz.
Deylův memoriál ovládla RAPET, tu jsem si i vsadil, protože vylezla na 8,5, ve výsledcích je dokonce 9. Jarní cena klisen za 3 týdny ale asi bude o něčem jiném, protože zejména LOVE CONNECTION (2,5) potřebuje měkčí dráhu, nemohla se dlouho rozejít a k duhému místu jí chyběl snad jen decimetr. I těch 200 m navíc jí prospěje. Před i za ní byly v těsných rozestupech RABBIT BATED (35), CARMELLA (2,2) a LAREONA (4,5). Výrok jistě 1 - krátká hlava - krk - hlava - 4.
Velká dubnová proběhla v tempu, které nám připadalo přepálené, 1000 m před cílem bylo pole roztažené na snad 25 délkách. Ale vodící DUKE OF DARHORSE (16) uhájil třetí místo a jediný jeho pronásledovatel ALDZARB (2,7) jistě vyhrál. Na druhé místo se o krk dostal SIR SUN (2), rozběhanost soupeřů se neprojevila. Z favoritů dne vyhrál BE MASTER (1,7), PRINCESS RYANĚ (1,7) chybělo na druhém místě 1/2 délky. Překvapením dne bylo vítězství vodiky TOSEN PUISSANCE (25) s am.Bodlákovou. Dělala pomalé tempo, asi pro tréninkového partnera CORLEONE (2), ale nikdo na ni nestačil. Vyhrála v o 11 vteřin horším čase než starší vytvalci v následujícím dostihu!
Šokem skončil druhý dostih, vyhrál favorizovaný TANGO GLINKA (1,8), já si napsal doběh prvních 5 koní, kouknu na tabuli a tak bylo těch 5 čísel. Říkám si, jak to mohli tak rychle stihnout a ona to byla čísla z prvního dostihu 1 - 6 - 5 - 4 - 3. Běželo 8 a 7 koní. Být to tah sportky s 8 a 7 míčky, byla by pravděpodobnost téměř 1:17 milionům!
Ještě doma jsem si vsadil kombíka, vyšli mi 3 koně z 5 a vydělal jsem 2,48 Kč. Laughing
David Liška vyhrál 3 dostihy, RAPET, TROPICAL BOND a BE MASTER a nadále vede šampionát s bilancí 8 vítězství ze 16 startů.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.04.2018, 13:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V sobotu jsou dostihy v Brně, v neděli v Chuchli. Brno nechávám stranou, je krásně, zajedu si na závody spřežení do Kladrub.
Brno má 2 hlavní dostihy. V rovinách je to míle s9 účastníky a favorizovaným HONZIKEM (2,5).
Stejný počet koní startuje o půl hodiny ve steeplu, zde má ale čtveřice favoritů vyrovnané kurzy TRIPOLIS (4) a QUATIKA, STARBUCK, STEFAN (4,5). Jako překvapení je schován HARRY SPIERS (7,77), který dva z favoritů v září právě v Brně porazil. Pro milovníky překvapení je tu TAO (17), který má už letos 3 zahraniční starty, ale to byl ještě v tréninku u Grega Wroblewskiho.
Favoritem dne je ve druhém dostihu SARAS (1,6).
Praha má dva hlavní dostihy, pro starší memoriál Maškův a pro tříleté Michalův, který klesl do II.kategorie.
Starších běží 11 a je nutno poznamenta, že se kurzy od vypsání hýbou. Favorozované trio BENEDICTION (4,5), SIGN OF ZODIAC a FACTS AND FIGURES (5) o půl bodu stouplo, naopak MAYDA klesl z 8 na 5! Progres zaznamenal i SHEIKH YERBOUTI , z 9 na 6,5. MAYDA skončila v Gombě o 1 ½ délky za SIGN OF ZODIAC, nesenou hmotnos má ale o plné 3 kg výhodnější. Rozběhaní jsou ještě v Gomba handicapu neúspěšní DARIEN a ANITSCHKA a naopak ve dvojce na 1400 m vítězný FACTS AND FIGURES, pravý bratr skvělé Winter., ostrovní klasické vítězky, po týdnu běží i šestá z velké dubnové CHANCELLOR.
Tříletých je jen 6 a pro desetinového favorita SAGARA (1,5) by mohl být konkurencí někdo z trojice BACK BIRD (6), QUINTERO (6), ALFAZIVE (7). Posledně jmenovaný je rozběhaný z Francie, i když má ve Francii jen 29,5 kg.
Favority dne jsou kromě SAGARA ještě WOWKA (3,2) a zejména CAPE FREEDOM (2,25) v závěrečných dvou dostizích.
Z naší loňské dvouleté špičky se v neděli v Bratislavě představí favorizovaný KING HEART (2,5) a FINIOS (8,5). Doprovodí je za Mandachalem druhý z Lysé ORPHEUS (8). Pokud už se naučil nerozdávat zbytečně délky, mohl by 1-4 / 1,8 nebo i 1-3 / 2,85 dojít.
Betino asi utrpí další ránu, totalizátorové sázky se v neděli nebrali z důvodů nikoli technických (jak bylo oznámeno), ale administrativních a legislativních. Do neděle se to těžko vyřeší a v sobotu nepůjdou v Brně hrát ani sázky kurzové.
Vpřed k světlým zítřkům! Sad
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.04.2018, 12:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes začíná pětidenní překážkový festival v Punchestownu, kterým končí překážková sezóna v Irsku. T.... vypsal sudé dostihy, všechny se statutem gr.1.
Ve druhém dostihu se v 17:20 představí 10 proutěnkářů – nováčků. Vysokým favoritem je GETABIRD (2,2), který ve své kariéře neuspěl jen jednou, v Cheltenhamu. Před 3 týdny se ale dalším vítězstvím rehabilitoval a ani MENGLI KHAN () nebo PALOMA BLUE () by na něho neměli stačit.
O 70 minut později vyrazí rovněž 10 koní do Champion Chase na 3200 m. Trenér Mullins posílá hned trojici favoritů. Prvním favoritem je DOUVAN (), do března 2017 neporažený. Tehdy zklamal až sedmým místem a po zranění se vrátil přesně po roce, ale padl. Dvojice MIN (3,3), UN DE SCEAUX (7) má i Mullinse v sedle. MIN byl před pouhými 11 dny poražen po boji Politologuem a připadalo mi, že si docela hrábl na dno. Po těchto ALE mi tedy připadá nejjistější UN DE SCEAUX 1-3 / 2,0. naposledy ho totiž proháněl Elliottův DOCTOR PHOENIX (8,5) ale těsně před cílem padl. Překvapit ale může třeba tempař SPECIAL TARA (22) nebo někdo další, ale spíš jen umístěním.
Za dalších 70 minut = v 19:40 LEČ se představí 11 nováčků v 4900 m dlouhé Champion Novice Chase, kde je favorizováno duo MONALEE () - AL BOUM PHOTO (), zdatnou konkurenci ale budou tvořit snad do bývalé formy se navrátivší FINIAN’S OSCAR (10), RATHWINDEN (10) a cheltenhamská vítězka SHATTERED LOVE (7), před 3 týdny ale jen druhá. Že by tady mohla být 1-4 / 1,5 nebo dokonce 1-3 / 2,5 se mi docela zamlouvá.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.04.2018, 12:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Betino v neděli opět nebralo sázky na pořadí, v sobotním Brně byl prý k vidění nápis: „Z důvodu nezájmu sázkové kancelaře se sázky na dnešní dostihový den nepřijímají“. - Nebo tak nějak
Vsadil jsem 20 Kč na NADĚJI v 6.dostihu a bral 54, protože byla dokonce druhá. Přesto jsem klel jako pohan, protože bychom s Janou měli malé pořadí v 6. I 7.dostihu AKÁCIE (8,5) – NADĚJE (12) a VOSSOLIE (5,5) – CATOTONIC (17). Kde není žalobce, není soudce. VOSSOLIE byl u Tipsportu ráno 12:1 a vyhrál na 1800 m neuvěřitelnýnm způsobem, když ještě před polovinou dostihu měl náskok snad 25 délek.
Hlavní dostihy vyhráli favorizovaní BENEDICTION (4) a SAGAR (1,7) klisna dobře načasovaným závěrem, hřebec start – cíl.
Zajímavá byla Bratislava, kde vládli v Česku trénovaní koně, klisnám vládla SLIVKA (11)-otec Tango Glinka má z 6 potomků 5 vítězů (!) trenéra Bodláka a mezi hřebci vyhrál zimní nákup stáje JOLY od Františka Holčáka DARKOLVA (5), druhý byl o ½ délky KING HEART (2,5) Radka Holčáka. Na tabuli skončili ještě MON CHERI (2,8) – Urbánek, FINIOS (7,1) – Haris, pátý mnou sledovaný ORPHEUS (5,5) - Záhorová, který po startu nestíhal, v oblouku rozdal a na předposledního ztrácel 3 délky. Na delší dostihy to nebude marný kůň.
Úterní Punchestown mě potěšil jen vítězstvím UN DE SCEAUX (9/2) za kterým skončili favorizovaný DOUVAN (4/5) a outsider A TOI PHIL (33).
GETABIRD totálně zklamal , ale MENGLI KHAN byl až třetí, vyhrál DRACONIEN (25).
SHATTERED LOVE (4) skončila bohužel až pátá, když jí na druhé místo chybělo 2 ¼ délky. První tři místa obsadili další koně od trenéra Elliotta v pořadí THE STORYTELLER (16) - MONBEG NOTORIOUS (33) - JURY DUTY (16). Trifecta brala 10.312,80 za 1 libru!!!
Dnes je hlavním bodem irského programu čtvrtý dostih v18:30, Punchestown Gold Cup na 4900 m, po jednom škrtu zbývá 12 koní. Šest účastníků Cheltenham Gold Cupu je na ostrovech seřazeno takto : čtvrtý ROAD TO RESPECT (5/2) pátý DJAKADAM (7), osmý EDWULF (12), nedokončili KILLULTAGH VIC (5, TOTAL RECALL (8)a OUTLANDER (20). Konkurovat jim má odpočatý BELSHILL (4), ale na mě jeho první a páté místo v sezóně zase takový dojem nedělají. naše kurzové sázky se maličko liší a mně se na tuto vzdálenost líbí EDWULF 1-3 /4 nebo 1-4 / 2,25. I duel ROAD TO RESPECT – BELSHILL 1,7 na prvního favorita mě vábí.
O dostih dříve nabízí T.... proutky pro 11 nováčků, kteří se vzájemně moc nepotkávali. Favority jsem ale viděl v různých dostizích na cheltenhamském festivalu a větší dojem na mě udělalo vítězství KILBRICKEN STORM (4) o 4 ½ délky nad mým oblíbencem Santinim, než třetí místo prvního favorita NEXT DESTINATION (13/8) o 7 ½ délky za Samcro. BALLYWARD (7) byl jen 1 ½ délky za Santinim a DELTA WORK (8) vyhrál jiný dostih, stejně jako BLOW BY BLOW (12) před DISCORAMOU (20).
T.... bere ještě pátý dostih, Gr.1 Flat Race, což je rovina pro budoucí překážkáře. Většina účastníků se potkala v Cheltenhamu a tam byl v podstatě i ve stejném jezdeckém obsazení a zatížení doběh RELEGATE (7/2) – CAREFULLY SELECTED (11/2) - TORNADO FLYER (9) – Acey Milan – BLACKBOW (7/2) - FELIX DESJY (8). Tehdy byl ale kurz na vítěze 25:1: Jezdecké změny se ale týkají toho, že někde jsou profesionálové nahrazeni amatéry, což zvyšuje naděje dvojice favoritů. Přesto se dostihu vyhnu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.04.2018, 13:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na připomenutí a vysvětlení rekordní výhry velkého pořadí připojuji neuvěřitelný závěr dostihu s vybočením dvou favoritů AL BOUM PHOTO a FINIAN’S OSCAR. https://www.facebook.com/el.john.12327/videos/2118258391761740/N
Středa byla z mého pohledu mnohem smutnější. Doběhy NEXT DESTINATION – DELTA WORK – KILBRICKEN STORM, BELLSHILL – DJAKADAM – ROAD TO RESPECT a TORNADO FLYER – BLACKBOW – CAREFULLY SELECTED mi rozhodně radost neudělaly..
T.... nabízí pro dnešek 3 dostihy. Začíná třetím, jímž je v 17:50 Cross Coutry na 6500 m. 5 koní z 10 má stejný zelenooranžově pruhovaný dres Mc Manuse, mezi nimi i trojice favoritů JOSIES ORDERS (11/4) , AUVERGNAT (7/2) a CANTLOW (5). Konkurovat jim bude hlavně BLESS THE WINGS (10/3) a možná ještě BALLYBOKER BRIDGE (10). Až na posledně jmenovaného se všichni účastnili obdobného dostihu v Cheltenhamu, který vyhrál poslední vítěz Grand National TIGER ROLL před URGENT DE GREGAINE. AUVERGNAT byl čtvrtý, JOSIES ORDER šestý a další dva nedokončili. BLESS THE WINGS padl na dvanácté překážce, pak byl zadržen 2.4. ve Fairyhouse a 14.4. byl v Grand National třetí (40:1), měl by být tedy unavený.
V 18:30 následují Champion Stayers Hurdle na 4800 m s 12 účastníky a favorizovanou Mullinsovou dvojicí PENHILL (2) BACARDYS (3). U prvního je otázkou jak žokeje Townenda poznamenal včerejší zkrat, druhý v posledních dvou startech padl. Konkurovat by jim mohla dvojice z Champion Hurdle v Cheltenhamu, čtvrtý IDENTITY THIEF (5) nebo šestý FAUGHEEN (15/2), je tu i letos marný YORKHILL (25) a mezi klisnami jednou zklamavší LA BAGUE AU ROI (14). Nahuru postupuje i DIAMOND CAUCHOIS (20).
Šestým dostihem je v 19:40 Ryanair Novice Chase. Z pouhých 6 koní je favoritem dne a celého festivalu FOOTPAD (2/5) kterému PETIT MOUCHOIR (6) dvakrát podlehl a navíc naposledy jako favorit před 14 dny zklamal a skončil druhý za Diego Du Charmill. T.... ho má bohužel jen 1,3, což by u Angličanů bylo 3/10.
Na Festivalu řádí Mullin‘s Army, která již zlikvidovala ztrátu 600.000 Eur na Elliotta v trenérském šampionátu, takže nejspíš FOOTPAD, PENHILL a někdo z dvojice JOSIES ORDER / AUVERGNAT. Kros Mullins neobsazuje.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.04.2018, 12:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Konečně zisk! FOOTPAD (2/5) suverénně o 12 délek, AUVERGNAT (11/4) těsně zdolal JOSIES ORDER (5/2) o 20 délek před třetím BALLYBROKER BRIDGE (12). Jen FAUGHEEN (11/2) se vrátil ve velkém stylu o 13 délek před PENHILLEM (2). Mullins Army získala ještě třetí vítězství proti jedinému Elliottovu a finančně získala náskok už 418.461 Euro!
Na dnešek je zatím vypsaný jediný dostih, v 18:30 se představí 8 koní na 3200 m. Prvním favoritem je dosud neporažený Elliottův SAMCRO (10/11). Mullins proti němu posílá hned pětici koní, mezi kterými je i v úterý čtvrtý v Champion Chase MIN (16). Největším soupeřem ale bude MELON (9/4), v Cheltenhamu těsně druhý za skvělým Buveir D’Air. Tento dostih byl právě na 2 míle a dále doběhli Mick Jazz, Identity Thief, Elgin, Faugheen a WICKLOW BRAVE (12). Podle mě je hodně podceňovaný COQUIN MANS (25), který po tříměsíční pauze porazil včera za Faugheenem šestého Diamond Cauchois a v listopadu skončil jen 4 ½ délky za MELONEM. Outsidery 100:1 jsou Mullinsův BLEU BERRY a Elliottův THE GAME CHANGER. Jediným koněm mimo dvě irské „armády“ je Harringtonovic superspolehlivý SUPASUNDAE (8), který v sezóně vyhrál jen jednou, porazil na 2 míle Faugheena. Nejhůře byl ale třetí a porazili ho pouze Penhill, Apple’s Jade , L’Ami Serge a Nichols Canyon.
SAMCRO ale dosud vítězil jen mezi nováčky a s takovouto konkurencí se dosud nesetkal, I druhé místo MELONA bylo finančně ceněno víc než jeho vítězství a při formě Mullinsových svěřenců nevěřím, že zůstane neporažený.
V boji o irský šampionát se dějí neuvěřitelné věci a zejména Elliott „ždíme“ koně, kteří by si už po náročné sezóně zasloužili odpočinek. Pokud bude vypsán i dostih v 19:05,proutky nováčků na 4000 m, tak tam mezi 12 hlášenými posílá Elliott mezi svojí pěticí i ve středu sedmého BLOW BY BLOW (18), , druhého DELTA WORK (9) v úterý pátého CARTWRIGHTA (25). Mullins nezůstává pozadu a ze šestice jeho koní se na festivalu v úterý představili sedmý GETABIRD (13/2) a čtvrtý WHISKEY SOUR (8). Za této situace by se mělo vyplatit na „odpočaté“ šancové koně. U Elliotta je to PALLASATOR (3), možná i DORTMUND PARK (14), u Mullinse SCARPETA (5) a DUC DES GENIEVRES (7). Mimo armády je tu jediný, zato šancový kůň DEBUCHET (15/2) v péči slečny Margaret Mullinsové v sedle s na mítinku velmi úspěšným Danny Mullinsem.
Sobotní karlovarské dostihy jsou pro šlechtu, proto asi začínají v 10:15, takže jsou spíše pro německé příhraničí. Je vypsáno 6 dostihů, na všechny bere sázky T..... Nejzajímavější bude samozřejmě ten hlavní dostih II.kategorie pro tříleté předpokládané vytrvalce na 2000 m. Na startce je 12 koní, ale debutující SEEKING BOB je škrtnutý. Pole nemá vyloženého favorita, ale možná právě proto mi kurzy na favority připadají hratelné. První na řadě je MANDACHAL (4,65), suverénně vyhrál start – cíl svůj velikonoční debut v Lysé, přičemž o 9 délek poražený ORPHAN skončil v neděli v Bratislavě na tabuli s menší źtrátou na vítěze. Jeho největším konkurentem má být ORIENTAL GLORY (4,75), čtvrtý z mosteckého zimního favorita. Letos debutuje, ale jeho polobratr Oriental Sky, skončil v derby 2015 druhý. GOLDEN ALIGHIERI (6) běžel naposledy 25.6., což nebudí moc důvěry. SICILIANA (6,75) byla jako dvouletá výborná, ale Vocáskovi měli kvůli jarnímu počasí problémy s tréninkem a posílají své koně letos poprvé do dostihů a nikdo neví, jak na tom jsou. Stejný kurz má FOREVER DRY, před 3 týdny poražený TOP ONE (9). Otec TOP ONE . Mikhail Glinka, je se svým prvním ročníkem extrémně úspěšný a proto je pro mě jeho kurz lákavý. Zejména 1-3 / 3 nebo 1-5 / 1,65. Překvapit může i výbornými původy se pyšnící duo trenéra Šavujeva MOBILIZATION (9) – MOTORSPORT (13), ale jejich letošní debuty ve třetí kategorii moc neoslnily, oba byli třetí.
Moje volba MANDACHAL nebo ORIENTAL GLORY V nebo 1-2 a TOP ONE 1-3 nebo 1-5.
V Punchestownu dnes MELON nebo SUPASUNDAE V, pro překvapení COQUIN MANS 1-2.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.04.2018, 13:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Páteční Champions Hurdle vyhrál SUPASUNDAE (8:1), když MELON (3,75) i SAMCRO (1,83) padli na třetí překážce před koncem. Karlovy Vary skončili překvapením, když vyhrála z Francie rozběhaná, i když neúspěšně, BLESSED KISS (21) jistě o 4 ½ délky před MANDACHALEM (3), FOREVER DRY (6) a ORIENTAL GLORY (4,5).
Před námi je Prvomájová Lysá, přesněji řečeno tradiční Prvomájová steeplechase v Lysé. Letos je na startu pouze 6 účastníků, přesto je to pro mě zajímavé. S trojkou totiž vyběhne POINSETTIA (8), jejímž jsem spolunájemcem jako člen syndikátu. Nejsme rozhodně favority, v nabídce jsme pátí, původně byl kurz dokonce 8,5. Někteří z nás už asi vsadili. Dvojici favoritů tvoří THEPHILOS (2) z konkurenčního syndikátu Váni staršího – tentokrát nemohu fandit zelenobílým pruhům – a trojnásobný účastník Velké PARETO (5). Ten je lepší na trávě, v Pardubicích chodí jen Velkou a na závěr sezóny vyhrál ve Slušovicích. Je mu ale už 11 a 4200 m by na něho mohlo být moc krátkých. V takovém poli se nedá čekat moc velké tempo. Moc se mi líbí pětiletý MEDIC (6), který má jen 4 starty na skocích a po dvou druhých místech má i dvě vítěztví. Přitom ho porazili jen koně , kteří běhali i v zahraničí, Lodgian Whistle a Königin Mum. Pole doplňují další velmi dobrý trávař LARIZANO (7) a RABBIT HAWK WING (12).
Věřím, že MEDIC může potrápit favority a při trochu dobré konstelaci snad i vyhrát, 1-3 / 1,7 by být měl. Doufám, že naše klisna bude čtvrtá, na to se ale sázky neberou. Pro třetí místo potřebujeme štěstí nebo spíš chybu některého favorita. Lukáše Matuského v jejím sedle ale považuji za posílení.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 12:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihové příznivce čekají zajímavé dny, v sobotu se běhá v Mimoni, v neděli v Chuchli a v úterý v Pardubicích. Po půnoci ze soboty na neděli se běží ještě 144. Kentucky derby, což je samozřejmě dostih svým významem mnohonásobně převyšující vše u nás.
Mimoň je slabá, úrovní i početním obsazením. V 9 dostizích se představí celkem 53 koní. Navíc se tam nebude dát vsadit. T.... nabízí všechno, i dostih se 3 startujícími. Po výborném představení v Lysé, kde získali 2 vítězství a letos mají bilanci 5 startů, 2x první, 1x druhé a 1x třetí místo ,musíme brát jako favority o víkendu teprve zahajujíci svěřence centrály Vocáskových. Představí se následovně:
1.– 5 st. LIANEL (2,5) 3. – 7 st. PLAY ROCKA (1,5)- 5. - 5 st. LINNGAR (1,3)
2 vítězství jsou podle mě povinností.
Jediným dostihem kvůli kterému by stálo za to tam jet je sedmý, ne kvůli tomu, že v něm startuje 9 koní, ale kvůli jménům. Favorizovaný TAMAS (2,75) vyhrál na konci roku v Kolesách a v lednu to dokonce zkoušel v Itálii. Moje obíbenkyně CHERRIES a ANTHON (oba 4,75) oblibují malé travnaté dráhy a mají vítězství z Koles nebo Brna, SHEGERTON (7,5) byl druhý ve Slušovicích. Další můj oblíbence FLORIDAS (7,5) začínal výtečně skokanskou kariéru v Pardubicích a pořád v koutku duše čekám na jeho návrat. Rád bych viděl ale hlavně osmiletou (!) polokrevnou debutantku TIRANU (20). Její matka dala totiž takové koně jako Tomis, Templář a Ter Mill.
V Chuchli je vypsán zatím jen hlavní dostih, jímž je klasická Jarní cena klisen na 1600 m se 14 účastnicemi. Hlavní zkouška před 3 týdny měla doběh RAPET (7,5) – RABBIT BATED (20) – LOVE CONNECTION (4,5) – CARMELLA (6) – LAREONA (10) - SUMMER DRESS (85)… Výrok jistě 1 – kr.hlava – krk – hlava – 4 - , čas 1:26,26.
K nim se připojují v Bratislavě až devátá PRISCILLA (27), trojkové letošní vítězky KIHNU (15) a RABBIT HABANA (20), spolu s nimi i druhé MAKFIA (45) a KOSTIYA (15) a z u nás trénovaných ještě LADY WESTMINSTER (12), kterou jsme ještě neviděli. Letos zatím nevyběhla a loni běhala ve Francii. Pole doplňují dvě klisny v německém tréninku, MARINKA (5) a LA MIA (15) Lepší by měla býr MARINKA se slovenským žokejem Bojkem, která byla jako dvouletá tak dobrá, že běhala i listed. Ale ve Štrasburku na 2000 m před 3 týdny velmi zklamala. LA MIA bude mít v sedle našeho loňského šampióna Šafáře, ale letos ještě nestartovala.
Už jsem se včera zmiňoval, že jsem už ve středu zkusil LADY WESTMINSTER, kterou pojede Švéd Graberg. Důvodem je její francouzský handicap a letošní bilance trenéra Luky, 7 startů 4krát první a jednou třetí a čtvrtý. Má tam ještě vítězku Deylova memorálu RAPET s vedoucím jezdcem letošního šampionátu Davidem Liškou, ale 200 m navíc jí už nebude tak svědčit, stejně jako RABBIT BATED. Metry by měly naopak pomoci LOVE CONNECTION s CARMELLOU. Jedna by ale potřebovala měkčeji, druhá ztratila zraněného žokeje Foreta. Vidím obě Lukovy klisny na tabuli, a minimálně jednu 1-3.
Nakonec ještě zmínka k dostihu o růže. Dvacet koní má kompletně americký původ, takže evropské pohledy budou trochu mimo. Případné zájemce o podrobnější studium česky mohu odkázat na galopp-reporter a články 90, 50 a 20 dní do Kentucky Derby. Já mohu přidat jen svůj laický pohled na původy. Je třena si uvědomit, že jeden ročník anglického plnokrevníka má v USA přes 20 tisíc hříbat. I přestože tu dochází k „rozevírání nůžek“ a dělení na šlechtu a plebs, tak je zajímavé že otcem hned 4 účastníků je Scat Daddy. Jsou to dokonce první dva favoriti JUSTIFA (4,75) a MENDELSSOHN (4,75) , FLAMEAWAY (30) a COMBANTANT (100). Scat Daddy přd nedávnem uhynul a možná i podle pověry, že důstojný nástupce přichází až po smrti hřebce , nastala na dražbách doslova honba za jeho krví. Třetím favoritem je AUDIBLE (6) -Into Mischief, následují MAGNUM MOON (8,5) – Malibu Moon , BOLT D’ORO (10) – Medaglia d’Oro a GOOD MAGIC (10)- Curlin. Curlina v poli ještě zastupují SOLOMINI (15) a VINO ROSSO (15 ), u Medaglia d‘Oro pak je tu i ENTICED (25).
Protože nemám o zámoří zdaleka takový přehled jako o Evropě, koukal jsem na rodiny a JUSTIFY mě překvapil tím, že jsem v rodině nenašel nikoho významného až k 8.matce Sweet Patrice ze druhé světové. Z tohoto pohledu se mi líbí 2 koně z osmičky u které jsem našel hned matku, ale přiznávám, že jsem rodiny nezkoumal detailně a třeba ještě něco doma objevím. Jsou to MENDELSSOHN a FLAMEAWAY. Moje sympatie pocházejí i z toho, že nejsou až tak úplně američtí. FLAMEAWAY je rodilý kanaďan, stejně jako byl Northern Dancer a je z rodiny 2-f, která má v poli kromě něho ještě VINO ROSSO, FIRENZE FIRE (70), HOFBURG (15) je 2-d. Evropský vliv je tu u potomků Medaglia d’Oro, který reprezentuje linii Northern Dancer přes El Prado a Saddler‘s Wells. Nejevropštějším účastníkem a tedy mojí srdcovou záležitostí je ale MENDELSSOHN. Je připravován šampionem Aidanem O¨Brienem a myslím, že celá Evropa by přivítala jeho úspěch. Startoval už v USA jako dvouletý, vyhrál na Breeders cupu, ale na trávě. V dubnu vyhrál v Meydanu UAE derby na 1900m po impozantním výkonu o 18 délek a je v čele celosvětové klasifikace tříletých. 1-3 / 1,9 by mělo mít slušnou šanci, 1-2 je 2,75.
Možná stojí za zmínku i to, že trenér Todd Pletcher posílá do dostihu trio MAGNUM MOON, AUDIBLE a VINO ROSSO.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 12:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prvomájová se vydařila, počasí i návštěva pěkné, sázky na pořadí se braly. Trefili jsme pořadí za 784, ale já v*l rozměňoval tisícovku a nechal tiket na okénku. To mě narušilo a v dalším dostihu jsme měli první 4 koně ale díky chybnému předpokladu pro zlevnění tam nebyl HASAN jako vítěz. POINSETTIA (12) udělala chybu v posledním oblouku, chytila zadníma nohama o překážku a vysypala Lukáše. Vyhrál THEOPHILOS (1,8) i když PARETO (8) dělal co mohl a jeho zrychlení v druhé polovině dostihu bylo pěkné. MEDIC (4,5) zklamal , stále vzadu , nechal nohy na vodě a skončil čtvrtý jen díky pádu LARIZANA. Špatnou stájovou formou to nebude, RIDERI CROSS byl předtím velmi pěkně třetí-
Ve Varech vyhrála senzačně klisna BLESSED KISS (21) trenéra Eldaltseva jistě před trojicí MANDACHAL (3), FOREVER DRY (6), ORIENTAL GLORY (4,5) a pro derby rázem klesla v dlouhodobých sázkách ze 30 na 8:1!
LODGIAN WHISTLE vyhrál 1. května pěkně ve francouzském Wissembourgu, ale na rovině se tam zranil Petr Foret. Prošlo se po něm pár koní a minimálně pro jarní klasiky to vypadá na absenci, i když na startce, uzavřené právě v úterý figuruje.
O víkendu je toho mnoho, hlavní domácí událostí je JCK, první klasický dostih. Hned po vypsání jem zkusil LADY WESTMINSTER (15) na základě jejího francouzského handicapu, vyššího než Blessed Kiss, nebyl jsem sám, už je 12:1.
P.S. V předchozím příspěvku píšu o JCK, ale zapomněl jsem tento včera vložit. Ten Němec, to je opravdu nepřítel! Laughing
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  Další
Strana 13 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy