Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - červen 2018 (+17,777 unitů ... Yield +17,01 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.06.2018, 8:45 Předmět: UselessToo blog - červen 2018 (+17,777 unitů ... Yield +17,01 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - červen 2018

Naposledy upravil propitak dne 7.07.2018, 9:20, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.06.2018, 15:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plan bol tipovat Memorial Josefa Odlozila. Pozriem o 11, ponuka nikde. Po 12 sa konecne zacalo nieco objavovat a islo to pomerne rychlo, aby sa to niekde zastavilo a stale chybali pomerne klucove discipliny (najma gula s Crouserom/Stankom/Kovacsom/Prasilom/...) a muzske kratke prekazky (Svoboda + solidni europski superi + Alkana).

Okrem ineho, absencia nejakej oficialnej startovej listiny (tuto vec som cely den riesil, aby som ju napokon sam nasiel a nasledne mi oficialny dokument poslal aj riaditel mitingu - alias ked sa dari, tak sa dostane k veci aj dvakrat, ked nie, tak sa moze aj roztrhat a nepomoze si) na oficialnej stranke mitingu. Najdete ju len tu: http://online.atletika.cz/vysledky/32058 a to nie je, samozrejme, oficialny dokument (ten ma v maili https://mail.google.com/mail/u/0/#trash/163caa8fa679537e?projector=1&messagePartId=0.1 - netusim, ci to pojde otvorit).

Niekto mi dropol Thanda Rota, nad ktorym som dlho rozmyslal (@2,6 proti HAA, pricom vieme, ze JAR je lepsi sprinter, lenze sezonu zahajil az pred par dnami, takze je to ten tip, ktory mam rad (skryta hodnota), ale na druhej strane bolo otazkou, ci 2,6 dostatocne pokryva riziko, ze borec z JAR bude stale daleko za svojimi moznostami).

Zahral som snad len double Hejnova (vs Tate) & Juska (vs Berrabah), kde mi to aspon za par eur zobrali vo Fortune (kde mali lepsie kurzy ako v Tipaci). Uz aj to ma milo prekvapilo, pretoze som bol v tom, ze Fortuna mi uz nezobere nic na cokolvek za akykolvek vklad/kurz.

Kedze st. listina neexistovala, dost duelov je tzv. mrtvych, kde jeden z dvojice vobec nestartuje (chybaju Lendore, Magi, Wilson). To je tak, ked SK vychadza z predbeznej startovej listine na oficialnej stranke, co bolo to posledne, co organizatori zverejnili (a zial aj jedine).

Neviem, ci ma zmysel hrat duely ako Cowan/Nene 1; Fall/Boateng 1; Greene/Fredericks 2; Hartmann/Visser 2 apod. Niekde to droplo, niekde mi chyba ten moment prekvapenia, resp. naopak istota, ked ten "nadkurz" chyba. Mozno z toho spravim jednu velku akovku, aby som mal co sledovat, min. do prveho zavodu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 10:31 Předmět: Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 10:36 Předmět: Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 10:46 Předmět: Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Este som neskoncil, takze pri popisoch tych veci budem trochu strucnejsi (z bezpecnostnych dovodov).

Dnes az tak nevaham - ano, cakam na Pinnu, ale na druhej strane, Pinna stastie neprinasa a aj keby mali @4,5 tam, kde ma T.... 3,7, nehodnotil by som to dopredu za uspech (minule som to popisoval). A druha vec - ked uz to vypise Pinna, T.... nebude vahat a kurzy pojdu rapidne dole, ked lider zaveli, ze tych 3,7 od Tipsportu je nezmysel.

Guliyev ( https://twitter.com/lsabre_Avenger/status/1004073806770720768 ). Miting som cely sledoval (jeden z mala, ktory sa objavuje na ES v celej sezone) a hned po dobehu som vedel, ze mam "tip" pre Oslo. Aby v treningovom ubore a na atletiku v naozajstnej "kose" si polahky poradil so solidnou konkurenciou (Jobodwana s PB pod 20s, jeho krajan, ktory par dni predtym vyhral 200m v Hengelu v protivetre a v solidnom case nieco cez 20,30 a Dukes, priemerny Amik), to uz znaci velku formu. Bol to v podstate prvy europsky start a po Eugene (kde to bol prepadak) velmi dobra informacia o tom, ze forma je naozaj v poriadku a mala by byt len lepsia. 20,23s v zime (10-12 stupnov) v tom jeho ubore, bez podpory vetra s tym, ze superov zosmiesnil a v zavere do toho uz nemusel davat 100%, to je vykon hodny majstra sveta. Brown by mal mat zostupnu trajektoriu (CG v GC).

///

Tori Franklin, znova si pomozem dlho hladanym materialom ( https://pbs.twimg.com/media/DdDLUzXWAAE3drI.jpg:large ). Je to zavod, kde si skocila neskutocny osobak a ja som chcel naozaj vediet, ci to bol zavod a la ulet (14,84 a "nic") alebo to bol zavod, kde 14,84 bolo len sucastou velkeho predstavenia. A potesujuco, druha odpoved je spravna, nielen spravna, ona dokonca aj predcila oznacenie "spravna". Ako inak ohodnotit zavod, kde si atletka 5krat prekona dovtedajsi osobak? Inak povedane, 5krat skocila za 14,5, okrem 14,84 pridala aj 14,78, co je prakticky to iste a v tomto smere tesi aj fakt, ze v sutazi, kde preslap bol skoro samozrejmostou, sa podobnej chyby dopustila len raz. Pozrite sa na Peleteiro (jeden pekny pokus a 5krat X) a mohol by som pokracovat.

Aj Tori sa objavila na Paavo Nurmi Games v Turku pred par dnami, kde vykonom 14,11m triumfovala. Vzhladom na tie nizke teploty je aj takyto pokus velmi vysoko hodnoteny. A znova, najma nejdem do uplneho neznama, do zavodnicky, ktora v Europe nestartovala, ktora dlho nezavodila, ktora sice vo Fr. Guyane zahviezdila, ale to by bolo vsetko len na baze spekulacie. 14,11 v tych teplotach, to je potvrdenie formy a vysokej kvality, pricom po tom, co to skocilo, zavod predcasne ukoncila (komu by sa chcelo skakat v takych teplotach, pricom kazdou minutou sa situacia zhorsovala).

Jamajcanka zavodila na CG, to je tradicne najklucovejsia informacia. Obava tkvie iba v tom, ze Kimberley je neskutocne konzistentna, co o objave sezony povedat zatial nemozem (pretoze to neviem a nevie to nikto - aj ked indicie su pomerne slubne aj v tomto smere).

///

Proti Rypakovej, 1.start. Minuly rok mala napr. pred zavodmi DL aspon domaci sampionat a v Rime to bolo velmi solidne predstavenie, aby na dalsich 2 mitingoch DL sa nedostala ani za 14,25.

///

Webb doma a vo veternom zavode nad 20,50, dnes takisto nebude mat ziadnu spickovu drahu - cokolvek pod 20,50 by velmi prekvapilo.

Warholm si pri 1.starte sezony zabehne neskutocny osobak, pricom 2.start sezony je jeho domaci miting a to domaci treba brat doslovne. Ako sa aj vcera vyjadril na tlacovke - 7.drahu jednoducho zboznujem, beham v nej na treningoch najradsej, takze to bola jasna volba (tolko k netypickemu vyberu drahy pre jedneho z favoritov zavodu). Dodam, ze aj ked je MS, tak PB si pred Rimom zabehol prave v Oslo v minulej sezone.

Carina Horn by sice chcela pravidelne behavat pod 10 (po tom, co sa premierovo v Dohe dostala pod tuto magicku hranicu), co je sice pekne, ale ja by som potreboval viacej symptomov, ze sa posuva vpred, co pri jej veku (snad 29) neznie prilis doveryhodne. Nestartovala sice na CG (zo zvlastnych dovodov ju SA federacia nenominovala + sa nasledne zranila), ale to nic nemeni na veci, ze sezonu ma postavenu trochu inym sposobom nez zvysok spicky. Aby sa dalo hrat aj nieco ine, k tomu by som potreboval zrejme vhodnejsie superky alebo lepsie kurzy, ked som to tak prebehol.

Ogrodnikova je docela neznama, pravdou je, ze ma za sebou par mitingov a jej vykony su prekvapivo spolahlive. Samozrejme, prvykrat na DL, to moze trochu zvazovat, ale zensky ostep nie je sucastou hlavneho programu, takze velky rozdiel by to byt nemal. Gleadle/Roberts, zrejme najlepsie mozne superky (T..../Fortuna) - obidve CG a obidve toho ani v tej Cine na DL moc nepredviedli (najma Australcanka doslova nic).

A dalsi Australcan s dobrym vykonom z uvodu sezony a zlatom z CG na krku - Brandon Starc. Ghazal "takmer doma" v Dohe nesklamal, stale je to jeho jediny start sezony, co je trochu netypicke. Starc sa od CG nikde neukazal a odhadujem, ze to nebude ziadna slava. Rozhodne si myslim, ze Ghazal je v trochu inej vykonnostnej lige nez Australcan, aj ked vyska je vrtkava disciplina.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 13:10 Předmět: Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Shamier asi nie je uplne duel do akovky, lenze tych 1,93 u mna nie je ani moc na solo (pri fakte, co si o tom suboji myslim, resp. co dlhodobo viem o Little a jej (ne)spolahlivosti).

Lenze v Tipaci to spravne droplo na 1,7 (Dexter??) a ja nemam moc casu, aby som rozmyslal, prip. este cakal, ci sa nejaka disciplina este neukaze (pricom ine zacinaju dropovat, resp. ich mam uz zahrane dost a kombinovat sice dobru vec, ale vsade a vo vsetkym, asi tiez nebude najchytrejsia varianta).

To iste 400m - Salwa Eid Naser v Rime nesklamala, naopak, mna prijemne prekvapila, aj ked som si plne vedomy jej neobmedzenych moznosti (pri jej veku a masivnom nastupe/neustalom zlepsovani). Druhy start a uz by ma neprekvapilo, keby min. utocila na 50s hranicu. Tazko sa vybera proti komu a idealne by som hral jej vyhru, lenze kurz na Pinne (preto to dropovanie) je strasne nizky, takze nehrozi, ze by tam ponukli vysoky kurz na jej celkove vitazstvo (s tym, ze ho zrejme neponuknu vobec, pozn. autora). Takze proti najvacsej superke (Wimbley) a proti zrejme najlahsej z ponukanych (Beard).

Kombinujem, predsa len, aj s oblubenym Ramilom (este stale perfektnych 1,7 v Nike proti Webbovi - v Tipaci uz nastal chaos (snad @1,4), ked uvideli @2,3 na Ramila na Pinne proti Richardsovi - mam zahrane @4+ na Fortune za drobizg a doplnene @3,88 v Nike - mozno som chcel hrat aj za vyssi vklad, ale za A, cakal som, co Pinna (a nestihol zareagovat, ked sa Pinna ozvala nizkym kurzom a za B, mam s Ramilom rozrobenych aj x dalsich veci, takze ten nizky vklad bude mozno aj OK.

+ akovka za 0,5u - tieto 2 veci + Ramil + Tori + Kara (aby som potom mohol nadavat na vlastnu hlupost).

PS: Nevysvetlil som tu Sage Watson. Za normalnych okolnosti by som ju mal hrat skor s Hejnovou, lenze ta totalne sklamala v Prahe na MJO. Inak by medzi tymito variantami nemal byt velky rozdiel, lenze u SL mam aspon nadej, ze pojde hlbsie pod 55, u ZH ta nadej tu moc nie je, resp. ten jednoduchy kalkul hovori nieco ine (t.j. moze bezat pod 55, ale potom bude jej pristup k domacemu mitingu este smutnejsi). Sage okrem nevyhodnej drahy taha "dlhu" sezonu (dalsia "obet" CG). Takze 2 pozitivne faktory + solidny kurz + duel, kde hram kvalitativne lepsiu zavodnicku (v dlhodobom horizonte).

///

K Rypakovej nemam moc co dodavat, len som to sem doplnil, kedze to mam uz dlho zahrane, kurzy drzia a pridavam aj nieco ine (som to chcel pridat davno, ale som si hore otvoril menej okienoik, nez som napokon potreboval).

Zaroven mam zahranu aj Tori proti Caterine Ibarguen (@6,09), avsak Pinna ponuka jej celkove vitazstvo za uz vyse 8. Takze ak budem pridavat, tak skor na Pinne (s obavami, ale predsa).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 13:26 Předmět: Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nech to je presne - v hlave som mal 1,5u (zahrane mam dokonca za 2, ale to som ani nechcel) a napisal som 0,75u (asi sa mi zmenila velkosti unitu, z nicoho nic).

A este vysvetlim preco obidve. Tazko urcit, ci je lepsie mam zahranu Ukrajinku (Saladukha), ktora ma za sebou jeden start (grecka Chania, 14,20 s pomerne silnou podporou vetra) alebo Jamajcanku, ktora od mitingu DL nikde nestartovala, sutazila na CG a na tom spominanom mitingu zaskakala naozaj skvele (dokonca lepsie nez jej krajanka, vyrovnana seria, viacero zaujimavych pokusov). Ricketts ma stale urcity upside (o 4 roky mladsia nez jej krajanka Williams), velmi dobry SB (kde po CG neupadla, vid ta DL, kde ma to osobne prijemne prekvapilo). Otazkou je, co bude znamenat vo forme dalsi mesiac navyse. Saladukha zasa pojde urcite nahor a bude ladit k ME v Berline. Na strane druhej, ma 35 rokov a zrejme to najlepsie za sebou (3xME, 1xMS a bronz z OH). Idealna situacia, kde treba hrat oboje a nesnazit sa hladat "lepsiu" moznost, tak kde nie je, resp. kde obidve vyzeraju viac nez solidne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 16:42 Předmět: Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Preco som uviedol Nike, ked Pinna ma podobny kurz (tam samozrejme osciluje)? Pretoze Pinna. Nechcem si to pokazit a aj ked nejake zakladne zasady hovoria, ze by som to mal hrat v Pinne (pri podobnom kurze), veci medzi nebom a zemou hovoria presne naopak. Coburn uz hram pol na pol.

Uz pred startom tohto mitingu som mal dva vytipovane body - duel Samba vs Warholm a duel Kiyeng vs Coburn. V oboch pripadoch sa totiz jedna o odvetu z Rima a v oboch pripadoch je pomerne znacny dovod, aby clovek hral na tych, ktori "neuspeli".

Hodnotit neuspechom vykony, ktore Coburn/Warholm predviedli by nebolo len mylne, bolo by doslova drze. Ked si v sezonnej premiere zlepsim osobak o 4 desatiny na 400m cez prekazky, resp. ked s padom zabehnem len nieco cez 9:10 na 3000m, rovnako cez prekazky, resp. steeplechase, tak sa neda hovorit inak nez o famoznych vykonoch.

V prvom pripade sa nasiel niekto lepsi - dominator Samba, avsak Warholm rozhodne nedeklasol (nieco cez 3 desatiny v cieli) - ono to uz ani moc nejde, snad len v pripade, ze Samba je novy Kevin Young. Zmena je v tom, ze Warholm nemal byt skvely v Rime, mal by solidny. Ked je solidnost 47,80+ a masivne PB, potom ani nechcem vediet, co predvedie doma. Ako som spominal, pobezi v oblubenej 7.drahe, pobezi na mieste, kde si urobil svoj predosly osobak, este v case, ked nemal pred svojim menom honor majstra sveta z Londyna.

Coburn by bez padu minimalne bojovala do poslednych metrov o vitazstvo. Rovnako ako u Warholma sa jedna o majstersku sveta z minulej sezony, kde duo Americaniek vypalilo rybnik hviezdnym Kenankam. Cielom pre tuto sezonu, bez vrcholu, je zabehnut cas pod bajnu hranicu 9 minut (bez padu by v Rime zabehla nieco ako 9:05), co v sucasnosti vyzera len otazkou casu, kedy sa to podari. Keby Americanka nespadla, dnes by bol kurz mozno 1,7, mozno 2,2, rozhodne nie 2,8-3,0.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69971332484&idb=1134185&hash=115f365d&t=dGlrZXQgNy41NyB6YSAyMCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69971329208&idb=1134185&hash=91304f7f&t=dGlrZXQgNy43MyB6YSAyMCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

(a este inspiracia z Tipaca z tipov, ktore som inak vyuzit nechcel/nevedel/nemohol)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 21:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Musim si pogratulovat (nikto iny to za mna neurobi, ze? Very Happy ). Naozaj som spokojny. Jedina vec, ktora ma stve, to su mozno kratke zenske prekazky (zahrat proti Talay po jej monster PB z mensieho mitingu s kurzom cez 3 - ale bolo to na Pinne - zahrat to a KO je na svete). Potom mozno s Pedersen nieco do akovky.

Nejake peniaze asi zostali aj v dueloch proti Horn, ale ako som hovoril, nebolo tam rozhodne nic na solo a do akovky asi nebola chut (alebo som zabudol - to je nieco, co sa hodilo do tych akoviek, ktore som ukazal - maly vklad, celkovy kurz 6-10 - podobne tam mohol byt Gudzius vs Dacres, ked uz Pinna sklamala (logicky) a kurzy boli po Rime ta-tam - aj ked tam tip nevysiel .... co viete, ze vylozene "milujem").

Dva tazke tipy nevysli. Ale s vysledkami ja nic nespravim a nemam pocit, ze by som s tym bol nespokojny. Coburn to dat mohla a chcem az povedat mala a domaca hviezda? Hrat sme ju museli a to, ze na vyhru nemal, je fakt. Nemyslim si, ze keby to rozbehol pomalsie/inak, tak by z toho vzisiel iny vysledok (a tesne KO je stale len KO - cenne informacie aj tak zbieram inym sposobom).

Veci, ktore mrzia? To, ze Saladukha nedala Rypakova. Kurz takmer @4,0, Rypakova podla ocakavania nic moc, ale dokazala lepsie vyuzit poryvy nez Olha (ktora v poslednych dvoch pokusoch mala v chrbte uragan, takze v tomto smere sa nemozem na podmienky az tak hnevat). Neda sa povedat, ze by mi nejako pomohli, ale nemozem tvrdit, ze mi vylozene uskodili. Mal som chvilu pocit, ze mi uskodili v boji o vyhru, ze pomohli Ibarguen, ale treba uznat, ze vyhrala absolutne zasluzene a ze Tori Franklin ju mohla dat len s velkym stastim (nehneval by som sa, keby nastalo ...).

Zvysok? Chce sa mi povedat, ze jedna velka parada. Aj ta Tori Franklin splnila ocakavania - nepriali jej az tak podmienky, ale ako som pisal, na Kolumbijcanku nieco chybalo (tych 14,70-14,80 sa z toho vymackat dalo, ale ani to by nestacilo). Priepast medzi nimi rozhodne nie je cez 30cm, ale stale tych 10-15 zrejme ano.

Ramil? Perfektny odhad. Ani si nemozem vycitat, ze som to proti Richardsovi neposlal za viac, pretoze z Ramila mam dost a som s tym spokojny (a stale plati, ze za 1,5u som to myslim zahral, takze fajn). Mrziet to moze len z pohladu, ze som to nehodil sem. Brown mozno trochu prekvapil, ale tento druh prekvapenia (tip v pohode vyjde a s Brownom sa bude dat v dalsom priebehu skvele pracovat) vylozene vitam s otvorenou narucou.

Vyska? Proti Starcovi v pohode, vyslo to mozno az lepsie nez som cakal, aj ked X na 220cm u Ghazala mi pokoja prilis nedodal. Proti Svedovi nieco v akovke vo Fortune a dokonca aj treti "objav" vyhorel (Nabokov 236 na domacom mitingu).

Naser? Pod 50? Nech sa paci. Little? Okolo 54s? Tak to som bol prijemne prekvapeny, resp. som bol rad, ze to konecne bol cisty zavod bez nejakych technickych problemov na prekazkach. Sage prekvapila (podobne ako kanadsky kolega na 200m), ale rozhodne sa na nu nehnevam (nas potencialny zlaty dol v dalsom priebehu).

Ostep? Velka parada. Posledne 2 miesta zavodnicky, proti ktorym sa malo a v podstate muselo hrat (neboli tam nejake kurzy na solo a v akovkach sa poctivo objavili). Ogrodnikova/Kara to s prehladom istili z celnych pozicii. Dokonca som si nieco urval aj na limitovanom livku (ked tam Kara svietila dobrych 5 minut, pritom mala hodene cez 60m a Roberts nejakych 50m v prvom pokuse, pricom kurzy boli nezmenene - rovina).

Disk? Velka parada, zial, pre mna pomerne utrpna, kedze to, ze je najlepsi viem uz dlho. Lenze tipovanie nie je o tom vsadzat na najlepsich, ked "to najlepsie" je jasne vsetkym a nie je dostatocne zaplatene (alebo da sa, ale ked vedia, ze je najlepsi, je musim vediet, ze je suverenne najlepsi).

Gula - mal som len tu jednu "chutovku" na silu v tej ukazkovej akovke - akovke, ktora ako jedina z dnesnych akoviek nevysla (a to som ich mal znacne mnozstvo). Ked ti vyjde akovka s kurzom @17+, tak vies, ze dnes to bolo dobre, velmi dobre. Naozaj, ziaden vyjeb (zranenie/uliaty start/pad/vypusteny zaver).

Takze super - na Pinne tradicne hovno (2u na Coburn, asi preto ten zaver prisiel trochu neskor; Franklin win za 1u a za drobizg pokus s norskymi bratmi - skoro vyslo, ale kedze Pinna, tak nevyslo xD), na Fortune akovka aj solo OK, v Tipaci jedna z dvoch 4F akoviek (mozete vidiet) a aj vacsina zvysku (snad len cast Olhy KO + ambiciozny tip na Tori proti Caterine). V Nike pozeram, ze mam o 1,8k viac nez rano. Suma sumarum, som v pluse cez 2k = KONECNE, toto som potreboval. Prislo to presne v spravny cas, aby som mal chut pracovat tvrdo aj nadalej.

K tomu psychicky velmi prijemnych 250 na cyklistike (mohlo byt viac, ale klucovejsi je pribeh - zahrane vcas, vyplatene presne vcas a ako bonus, ten cyklista (Cataldo) napokon nevyhral. Este som uvazoval, ze dam (po vyplateni) na to, ze nevyhra @3,5, ale aj tak som bol ako-tak spokojny.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.06.2018, 11:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zacina travnata sezona. Ta sice zacal uz minuly tyzden (a nieco som si aj zahral), ale prave v nadchadzajucich dnoch by sa mali zacat diat velke veci.

Za A, stret tych, co si zahrali uz pocas tohto tyzdna aspon 1 zapas vs zvysok, ktory sa do kolotoca travnatych turnajov zaradi az teraz (ono to bude pokracovat aj za tyzden, kedze tieto prve turnaje su z kategorie mensich a ukazuju sa na nich skor hraci, ktori sa travy po "umornej" antuke uz naozaj nevedeli dockat).

Za B, to, co uz mohlo (a ciastocne aj fungovalo) fungovat aj minuly tyzden - uspesni kvalifikanti vs hraci z MD, ktori nehrali minuly tyzden (co bude vacsina). Kvalifikant ukaze formu (kedze sa kvalifikoval), ale najma bude mat v nohach 2-3 zapasy na trave, co je ta najcennejsia deviza, ktoru si do 1.kola zoberie. Dominovat budu tipy na 1.sety.

///

Struktura tipovania 1.setov v praxi:

*spociva v suboji rozohraneho a nerozohraneho hraca (v tomto pripade je faktor povrch, inokedy dlha prestavka, moze sa stat, ze sa obidve veci spoja do jednej)

*idealne, ked ten rozohrany je aj nizsie postaveny, neurazi, ked je to domaca WC, nedavny junior atd. (preto uspesny Q vs vysoko postaveny hrac v MD je idealny spot pre "tlacenie penazi")

*samotna vyska kurzu (na vyhru v zapase, od ktorej je odvodeny kurz na vyhru v 1.sete) urcuje nase moznosti - 1,9-1,9 nam prilis velky priestor neponuka, kedze nemozeme zahrat ani len tip a la +1,5 gemu (co je tip, ktory najma v muzskych zapasoch eliminuje varianciu zaverecneho TB); pri vyssich kurzoch, okolo 3,5-4,0 uz mozeme dostat aj nieco ako +2,5, najma v zenskych zapasoch

*a tam nasledne plati, ze je nutne, aby hracka zacinala podavat ako prva; je to velmi podobne hokeju a hcp +1,5 - ked bude pred koncom remiza, nikto odvolavat brankara nebude (a specificke pripady a la ITA vs SLO v B diviziii MS by som zrovna nevytahoval), takze vyjde aj +0,5 (dvojtip) a ked bude prehravat o gol, pokojne to moze skoncit aj o 3 (vid USA vs Kanada v suboji o 3.miesto), t.j. na +1,5 nemame kurz (ako na +0,5) a ani nejaku valnu vyhodu/istotu - klasicky priklad, ked hrat nieco na pol plynu sa nevyplaca, resp. to dokonca ani nedava ziaden zmysel; v nasom pripade clovek naozaj nechce, aby mal +1,5 na hraca, ktory podava ako druhy v sete (pretoze dvakrat bude celit tlaku uhrat si servis v jeho zavere - 4:5, resp. 5:6); netreba spominat pripady, kde hrac napr. vyhra set 6:2, pretoze tam vyjdu daleko lukrativnejsie veci ako nejaky nezmyselny hcp (vyhral set)

*takze, ked hrac zacina podavat do setu (+ ma na konte spominane vyhody - rozohrany/zzity s povrchom/podmienkami), je outsider (aspon lahky, 2,3-2,5 na vyhru v 1.sete), tak sa +1,5 nebranim, ak je rec o muzskom zapase (hram kvalitneho hraca na podani - cize je tu kalkul, ze by to mohlo ist az do TB); dostane sa do TB, mam jeden tip OK a druhy je v hre (cize by som nemal min. prehrat, resp. vacsinou by som mal byt nieco v pluse a to aj v pripade, ze TB moj hrac nezvladne); keby podavat do setu nezacinal, musim hrat len jeho vyhru v 1.sete

*v zenskych zapasoch +1,5 naozaj nedoporucujem, tam ta hodnota servisu a pravdepodobnost TB prudko klesa, rovnako ako trochu ziskava na prestizi viest 5:4/6:5 v samotnom zavere (vyhoda servisu, ktora je zasa nevyhodou v zaciatku setu, kde zenska hracka ten servis strati a to aj pri vyhodnych podmienkach - vid Melnikova, moj jediny tohtotyzdnovy tip, zial, trochu na poslednu chvilu); avsak, casto dostaneme +2,5 (castejsie nez u muzov pri podobnych kurzoch, logicky) a to hram velmi rad, pretoze aby hrac, co servuje ako prvy, prehral set o viac nez 2 hry, potrebuje servis stratit aspon dvakrat/o dva servisy viac nez jeho super - co je zrovna na trave viac nez dost)

///

Dnesne zapasy:

- cakal som viac, minimalne z pohladu toho, ze tam bude aspon jeden, ktory budem moct s cistym svedomim hrat aj bez podpornych informacii (ktora sa prave odvija od toho, ci dany hrac bude v 1.sete servovat prvy alebo nie)

Purcell/Klahn - mierny dog, bol uz na Q v Surbitone
Brown/Tomic - mierny dog, bol uz na Q v Surbitone (samozrejme, nic extra, ked Tomic sa zda, ze sa zacal aspon trochu snazit a trava je suverenne jeho najlepsi povrch, co ale plati pre oboch - toto by polahky mohlo byt SF tohto turnaja, nie 1.kolo Q)

Harrison/Bemelmans - pomerne znacny dog, ale superom je "travar", ktory hral docela solidne aj na neoblubenej antuke - uvidime, ci bude zmysluplny kurz na +2,5, keby nahodou Christian podaval ako prvy (zrejme nie)
E.King/Gunneswaran - tu to zial droplo pod rovinu (a zacinalo tak, ze Evan bol dokonca mierny dog), takze mozno 1.set, ked bude 1,8, ale to uz velmi na hrane

Neel/Badosa - masivny dog, Neel 2 zapasy minuly tyzden, pomerne solidna nedavna juniorka
E.Silva/Ruse - masivny dog, domaca nie zrovna kvalitna hracka vs rumunska anturkarka, ktora hrala na trave max. v juniorke
E.Taylor/Myers - masivny dog, pricom Australcanka mi nic moc nehovori (ani z juniorky, ani z nicoho), Myers ma sice v tejto sezone odohrane zapasy na trave, avsak nie z minuleho tyzdna, ale z tradicneho domaceho podniku v Mildure

Glasspool/Kamke - mierny dog, domaci hrac s vybornym servisom, 1.set zobral aj minuly tyzden Fritzovi (a to Fritz si presiel Q a je u mna lepsim hracom nez Kamke)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 11:27 Předmět: Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

A to mi Tipac uz nechcel zobrat akovku s Kinsey ... Na Pinne Kinsey a kurz 2,3 (kolega zrejme obklada Kinsey vs Skoog za 1,5-1,6).

Znova som zrejme v mode "vaham, vahas, vahame" a to som pozeral ponuku od 7:30, takze nebol problem s tym, ze by som "nevidel top kurzy".

///

Kiryu zacinal na @2,0, znova, zavahal a uz bral len 1,8. Samozrejme, v akovke to moc neboli a solo by som za @2,0 nehral (keby ano, tak to hram okamzite a na nic necakam). Hyman CG, bezal v Dessau pred 2 dnami - dvojite minus. Zaroven ten nebezal zazracne. Japoncik sice naposledy bezal doma v Japonsku, lenze podobny scenar predviedol aj v minulej sezone, kde sa z Japonska presunul do Prahy, kde v rozbehu/finale predviedol nadstandardne vykony. Vyhodou Kiryuho je, ze je absolutne vyrovnany. Jeho moznosti zlepsenia, resp. potencial monster vykonov je limitovany vyskou/vekom/..., ale jeho konzistentnost je ocarujuca a vplyvom toho, co som spomenul, sa ani neobavam presunu z Azie do Europy.

Kinsey zaskakala velmi solidne v poslednych dnoch a dnes skace doma. 1,94 SB na malom holandskom mitingu, predtym 1,91 na velkom holandskom mitingu. Kinsey dobre poladila formu a doma by mala utocit na vykon 1,95/1,96. Morgan Lake? CG, brala striebro za 1,93. Odvtedy sa nikde neukazala, takze v podstate to je nieco ako prvy start v sezone a zaroven ju tu ten defekt so zvlastne ladenou sezonou (u nej/u niektorych Britov je to o to zaujimavejsie, ze zaciatkom marca boli HMS doma v Birminghame, za 1,5 mesiaca CG v Gold Coast a zrazu dalsi start do sezony v snahe uspiet aj na ME v Berline). Idealna dvojicka a aj tych 1,8 v Tipaci ma bavilo, to, co ponukla Pinna o to viac.

Gudzius hadzal na nejakom malom mitingu 2., ale najma, hadzal 7. (Oslo), 8. (Chorzow) a bude hadzat aj dnes (a nie tak neskoro, cim sa doba pre regeneraciu/cestovanie kruto zmensuje). Sice si hodil PB v Chorzowe, avsak az poslednym pokusom po na jeho pomery horsej serii (dovtedy bez vykonu nad 67, co v Rime/Osle hadzal na pockanie). A vdaka poslednemu pokusu je dnes neskutocna hranica tesne pod 69m. Podmienky v Stockholme nebudu najhorsie, co mozno tesi z toho uhlu pohladu, ze nemusim lutovat, ze to vypisal len T.... (pretoze aj tak by som si to tam za 6-10u solo nezahral).

(Aj) Vplyvom Dextera zmizli niektore moznosti do akovky v Nike. Takze mi zostali dve veci, ktore som uz musel hrat bez dalsieho cakania, aspon "nejakym" chabym sposobom. Podobnu akovku som hral uz skoro rano vo Fortune (za 1u mi to zobrali, co prekvapilo, mozno by zobrali aj za viac).

https://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/nahlad_tiketu/index.html?ticket_id=Mjk5MDE4NTYxMzkyOTgwMDp7eiVMQuXCt3N%2BYMk%3D&clickid=FWCP628081499845&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=63208

Su tam k tomu v podstate len detaily - oblubeny tip proti Levern Spencer a Lalova, ktora ma velmi solidnu formu (tam je riziko, ze je to doplnkovy zavod a Lalova sa mozno nevyhecuje ako ked bezi v kvalitnej konkurencii, kde nie je favoritkou triumfu).

Guliyev zdolal Browna. Nevidim jediny dovod, aby ho nezdolal znova, toboz ked na tlacovke prehlasil, ze chce utocit na rekord mitingu (19,77). Stale plati - Brown by nemal byt lepsi, Guliyev moze a zrejme bude lepsi a aj keby sa za 3 dni nic nezmenilo, stale je tam na 200m solidnych 8 stotin.

Jeff Henderson je pomerne stabilny. Nezacal sezonu prilis skoro, sice sa tomu uletu zo zamoria zatial nepriblizil, ale v jeho pokusoch je vidiet potencial (inym fuklo, jemu nie, prip. sa na dalsom mitingu tak daleko neskakalo - Hengelo, kde Manyonga ho preskocil o 3cm az poslednym pokusom). Frayne CG, sice sa ako-tak drzi, ale u neho plati presny opak nez u Hendersona - drzi sa naoko preto, ze dokaze vyuzit vsetky vyhody, ktore mu zavod prinasa. Ono to je v podstate len veterny Rim, kde sa podmienky tocili, pretoze v Cine nebol dovod, aby neskakal daleko (naopak, mal skocit este dalej, podla nejakej zakladnej logiky).


Naposledy upravil UselessToo dne 10.06.2018, 11:58, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 11:31 Předmět: Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 12:03 Předmět: Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dopredu vybrane tipy, Pinna vybrala to iste a aj vplyvom toho, ze Pinna ponuka horsie kurzy na outsiderov (s daleko mensou marzou) nez T...., si treba svihnut. Ano, na Pinne mozno pride korekcia od tiperov, avsak ti americki nemaju moc casu (na rozdiel od mitingov od 20h + v USA to v poslednych dnoch zilo sampionatom NCAA, takze atleticki fans a tiperi toho budu mat pomerne dost).

Dacres si pred tyzdnom zranil nohu. Vediet to v Osle, som vysmiaty. O 3 dni viacej by mu malo prospiet, aspon v to sam veri, ale vysledok moze byt uplne opacny. Plati, ze je to atlet, ktory nie je uplne v poriadku (zrejme to bude lepsie, mozno aj perfektne, rovnako sa to pocas sutaze moze zhorsit natolko, ze to po par pokusoch odpiska).

Rakusan Weisshaidinger hadzal v tejto sezone daleko, avsak pri prvej ucasti na vacsom mitingu v plnej konkurencii neoslnil (Rim, 7.miesto, nejakych 64m). Avsak, na rozdiel od vsetkych hlavnych konkurentov nezavodil v Oslo (ani nikde inde - posledny zavod bol spominany Rim) a tak by mal byt perfektne oddychnuty. Ano, mozete povedat, ze nebude vyzadovodeny, ale on tych zavodov v maji mal pomerne dost.

Gudzius/Hadadi pred 2 dnami saskovali v Chorzowe, Dacres zdr. problemy a v podstate z hlavnych favoritov zostava len domaci Stahl.

Toho skusam hrat s Gudziusom a prip. zahrat aj jeho win, ked Pinna tuto vec vypise (v Rime/v Osle to vypisane bolo). Dovod je mozna unava a fakt, ze Stahl ide nahor (sice pomaly, ale ide) a kde inde by mal prist "prvy ulet" v sezone nez doma. @4,0 a teoreticky by sa mohli stretnut niekde na 68m (jeden trochu uberie, druhy trochu prida).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 12:23 Předmět: Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Slubil som si, ze ked daju pekny kurz na Armanda, tak do toho pojdem. Pytate sa, co je pekny kurz v tomto pripade? Rozhodne cokolvek nad 3,0 urcite a uprimne, bol som ochotny to hrat aj za tych 2,6 v Tipsporte. 3,2 uz je dostatok priestoru, ked to hypertalentovany mladik "doma" nezvladne. Pisem "doma", kedze so Svedskom zasa toho nema az tak spolocne - narodil sa v USA, od mala tam aj zije, v podstate je American a produkt americkej atletiky, avsak reprezentuje krajinu jeho matky. Otec je byvaly americky tyckar, mama, okrem ineho, sedembojarka.

To znamena, ze ten tlak nemusi byt az taky neskutocny, resp. moze byt obrovsky, ale Mondo si ho nemusi az tak pripustat. Samozrejme, moze to byt uplne naopak, ale tipovanie je o nazoroch a dohadoch, v tomto pripade tento dohad dokonca ani len nema vplyv na tento tip (tento dohad ma avsak obrovsky vplyv, keby ste chceli hrat Monda Duplantisa proti menej ziarivym hviezdam typu Lisek/Wojciechowski). Klasicka strategia - ked to pojde, vieme, ze Duplantis je schopny skocit 6m, ked nie, tak sa to moze pokazit pomerne skoro. Toto dokonca vyzera ako standardna poucka pre vysku/tyc vo vseobecnosti, ale u mladika v "domacom" prostredi sa tento dvojsecny nahlad moznych scenarov vylozene ponuka.

A na zaver - Mondo v poslednych dnoch nikde neplytval silami. V piatok sa odohrali 2 mitingy - Dessau (Nemecko) a Chorzow (Polsko) s velmi dobrou skladbou tyckarov. V Polsku bolo duo domacich matadorov + duo Frantikov (vyhral Renaud, ktory v Stockholme chyba + Joseph). V Dessau duo Amikov (Kendricks+Houston) a Kanadan Barber. Ten sa s Kendricksom napokon podelil o vitazstvo. Nikto zo spominanych mien, ktore startuju v Stockholme, vykonnostne nezaziaril (najlepsie pociny boli okolo 4,70m. S tym, co hram, t.j. vysoky kurz proti hlavnemu favoritovi, je to, co som napisal vyhoda, resp. pozitivny aspekt. Naopak, pre nejake veci "do akovky" je to pochybnost - aj kvoli tomu mozu byt skor problemy so zakladom nez u inych zavodnikov, ktori by naopak problem mat nemali (avsak mozu chybat sily v zaverecnych bojoch na vyskach, ktore budu rozhodovat o vitazovi).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 17:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Miting vysiel skvele, sam so sebou az tak uplne spokojny nie som. A teraz nemyslim odhad, skor fakt, ze som niektore veci nezahral.

Okrem disku som nemal na tikete chybu a je jedno, kde a co som zahral. To hovori o mnohom, nielen z pohladu mitingu, ale aj z pohladu mojej pripravy v poslednom case (+ novinka, to je nutne spomenut, ze pred mitingom s Dexterom konzultujeme nase pohlady na nadchadzajuci atleticke zapolenie - navrh padol pred Oslom a prvykrat sme to zrealizovali teraz, pred Stokholmom).

Najprv pozitiiva - celkovo odhady drvivej vacsiny veci. Kinsey, do bodky splnila svoju ulohu. To iste opak - Lake. Ked funguju obidve veci, tipovanie musi cloveka z cirej podstaty naozaj bavit. Kinsey je zaroven chyba - nedal som to sem ako cisty tip, aj ked som to ako solo napokon hral (akurat som zahral akovku v Tipaci, ked to ponukla Pinna v superkrasnom kurze, co je presne ta odmena za pracu - vo vyske je zasadny rozdiel, ci vam ponuknu 1,8 alebo 2,2-2,4 - to prve moze byt fajn do akovky, to druhe je perfektne solo). Zafungoval aj tip proti Spencer, kde to nebol idealny duel, ale v podstate vysnivany do akovky (kurze okolo 1,5, solidna poziitvna cast a perfektna negativna).

Ramil to v pohode dal, tzv. veci so zbytkovym value. Proti Gardinerovi sa mi ist nechcelo, najma v kontraste toho, co som hral naposledy (+ sa zranil a lutovat sa da, keby ho dal normalnym sposobom - netvrdim, ze by ho nedal, ale bolo by to tesne). Na Naser kurzy do 1,3, to uz nebolo ani len do akovky. Okolo vs Swiety by vyslo, ale ked to droplo z 1,5 na 1,45, uz som to ani nikam nevopchal - kam som chcel, to mi nezobrali (aj tato akovka by napokon vysla).

Kiryu super, fungovala podla predstav, ale znova, vahanie a napokon mi tu akovku nezobrali ani za to malo, co som chcel (za 1u namiesto 1,5).

Potom 2 tipy, ktore som pouzil do akoviek (jedna nevysla vdaka vykonu Gudziusa, jedna vysla - som to prilepil k tej akovke, ktoru som sem daval s Ramilom/Hendersonom). Kurzy nieco nad 2 - zenska tyc a domaca Bengtsson proti Kiriakopoulou a suboj dvoch Nemiek v dialke. Oboje pomerne lahko vyslo. Oboje u mna bolo skor do akoviek, zial, v case ked som sa rozhodol to hrat, k tomu nebolo co pridat. Mate 2,08 a budete k tomu davat kurzy 1,5? A samozrejme, to plati naopak. To bol dnesny problem - ponuka na Oslo skvela, Nike opisalo uplne vsetko z Tipsportu a ja som mohol polahky nakombinovat a povsadzat v pohode, co som chcel. Ale dnes? Dnes som v podstate musel cakat, kedze v Tipsporte akakolvek moja vacsia snaha znamena drop (cez schvalovanie). Takze zostava viera, ze Nike to co najskor opise s peknymi kurzami a to este pred tym, nez to nejaky chytrak podropuje v Tipaci (co plati aj pre kombinaciu cesky/slovensky Tipac - kde Nike zvyklo opisovat ponuku ceskeho Tipaca skor to slovensky Tipac zverejnil).

Keby veci nevychadzali a ja by som hral rozne kombinacie, kde by sa opakovala nejaka chyba (usudku, prip. "vyjeb"), tak by som o moc stastnejsi nebol, takze toto je skor vysvetlenie nelahkej situacie (a ja som na jednej strane tiper, ktory si to chce vsadit sam, na druhej strane tvorca/autor, ktory sa chce s tym ucelne podelit a v neposlednej rade strateg, aby sa prva a druha zalezitost dala nejakym sposobom spojit - nie je ucelom, ze ja si to vsadim a tu sa pridem pochvalit krasnymi kurzami, ktore budu ta-tam).

///

A potom chyby. Prevahany Hann proti Magimu @2,6 na 400m H. Toto som mal zdovodnene, ale nejako som si nevedel predstavit, ze to dropne. A ejhla, 2,11. A samozrejme, vdaka tomu mi uz ani Fortuna nezobrala za 2,47. Ale to uz bol len taky zufaly pokus, pretoze nase SK obcas nedavaju prilis logiku. Dovod? V Osle medzi nimi neboli ani len 2 desatiny. Zaroven platilo, ze Hann sa v priebehu sezony zlepsuje a Magi skor tazil z obrazu, ktory si ziskal SB hned v uvodnom starte (Rim, kde som na tuto chybu dekompozicie skocil s Warholmom, aj ked to bola len cast vysledneho tipu na neho).

Danielle Williams proti Aline Talay. Krasny kurz na Pinne (oscilovalo okolo 3), perfektne limity (2,1k som na miting uz dlho nevidel - bolo tesne pred startom). Zahral som, ale za vklad, ktory nestoji ani za rec. Cital som totiz vyhlasenie Danielle k zavodu v Osle, kde si pochvalovala, ze konecne sa jej podarilo vycistit jej beh za prekazky. K tomu platilo, ze Danielle ju v Osle porazila (sice tesne) a napriek tomu bola stale za obrovsku outsiderku. Toto mrzi.

Tentoglou vs Frayne. Skvely odhad Fraynea, ten kluc proti CG zavodnikom, toboz z Australie, je prakticky bezchybny. Kurz tam bol takmer 4, minimalne za 1 som to mal hrat takmer urcite. Skoda. Mozno sa ponukal aj Henderson so Samaaiom, ale na rozdiel od toho prveho, toto nikdy nebolo vylozene blizko k vsadeniu.

Podobne aj Nettey/Spanovic. Aby bol kurz cez 5 pri sezonnej premiera dialkarok v DL = vsetky vykony predtym boli z mensich/pochybnych mitingov s pochybnymi podmienkami. Ano, so stastim, ale preboha, pri kurze @5,0+ na atletiku to stastie vacsinou potrebujete.

Male kurzy neriesim, resp. nikdy nelutujem. Tie mi zasvietia do oci a ked su zaujimave, rychlo ich hadzem do akovky. Takze ani 1,7 na McNeal/Talay 1 nemrzi, minimalne nie z pohladu tipu ako takeho. Avsak, zrejme by mi to pomohlo urobit akovky, ktore by napokon vysli. 1,7, toboz v rizikovej discipline, je presne nieco, co by sa hodilo napr. k Bengtsson.

///

A na zaver - vyslo mi vsetko, co som hral, na Pinne!! Skoro 0,8k a to hovorim, drzal som sa na Pinne na uzde (v podstate to je len must bet Kinsey/Duplantis + drobizg na Williams). Pohraval som sa s takmer 1,6 Kinsey/Skoog, to iste Henderson/Frayne cez 1,6 a spominana Nettey.

Suma sumarum, nieco cez 800. Pred 2 dnami, resp. tesne po mitingu v Osle, by som povedal, ze to beriem vsetkymi 10 (prilis mnoho rovnakych zavodov s rovnakym zlozenim na starte ...). Teraz? Rozhodne som tam nechal peniaze, aj ked na strane druhej som rad, ze to tak pekne vychadzalo (ale to je "dane", to nie je ta cast, ktoru ovplyvnujem). Takze naozaj realne bolo byt na 1,5k, mozno 1,3k, nech si prilis nefandim.

Dalsia zastavka - hviezdne obsadena Zlata tretra (dokonca clenena - v utorok by mali byt k dispozicii 2 discipliny (zenske kladivo a muzsky disk) a v stredu zvysok). Ocakavania su uz teraz oproti Stockholmu znacne, aj ked vieme, ze niektore veci clovek neovplyvni (narazam na ponuku a mam docela opodstatnenu obavu, ze Nike sa zasa bude tvarit, ze sa ho tento miting netyka, aby na poslednu chvilu vypisali tretinu ponuky).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 8:31 Předmět: Ostrava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zial, nieco na sposob Tavernier/Malyshik ma len Fortuna (a pri snahe, naivnej, to vsadit, som to tak max. dropol).

Vo Vitkoviciach nebude ani len 20 stupnov. Jedina chybicka krasy je, ze sa to neda kombinovat, ale tak na to sa tazko budem stazovat. Tazko si vyberat, kto to nehodi skor, naozaj netusim a horsie podmienky by mali limitovat oboch rovnako. Prsat by sice nemalo, ale nizsia teplota (a zrejme absencia toho blahodarneho vetra, ktory im tak v Stockholme k vykonom pomohol) by sa mala o kratsie pokusy rozhodne postarat. U Gudziusa zaroven pokracovanie linie s unavou (7/8/10/12).

Mlady madarsky diskar si nedavno hodil osobak a zaroven plati, ze hadze pomerne konstantne. Ten progres je badatelny a nieco okolo 62-63m na Victora stacit. Juhoafrican, klasika. Dlho nezavodil, jeho prvy start a necakam osobne naozaj nic zazracne. Samozrejme, takato h2h sa mi uplne nepaci, ale na druhej strane - co mozeme zahrat s undermi, ked su dnes na programe len 2 discipliny a naozaj k tomu nechcem pchat jasne value kurzy, resp. kurzy z inej kvalitativnej urovne ...? Moc na vyber naozaj nie je.

Hrasnova len domaca ucast v slovenskej lige v BB a mozno az prekvapivo pozitivny vysledok. Zrada je v tom, ze A, jeden start nema moc vahu a za B, domaci start uz vonkoncom nie. Stale ale plati, ze oproti Gyuratz je ina vahova kategoria a kedze som bol k tomuto tipu okolnostami trochu dotlaceny, tak to zahrat jednoducho musim. Radsej by som mozno hral Skydan alebo Tavernier za 1,4-1,5, ale tak nie vzdy bookies vypisu dokonale tipy.

Gwen Berry porazila Anitu na jej domacej pode. Pred par dnami, v Chorzowe. Hned prvym pokusom si hodila novy osobak, pricom Anitu pokorila hned 3 svojimi pokusmi (dva za 77m). Za par dni by sa toho moc zmenit nemalo a ja som si pred vypisanim kurzov jasne povedal - bude rovina, hram Anitu, bude kurz okolo 3, zahram si Gwen. Samozrejme, trajektoria sezony je zrejma - Anita bude lepsia a lepsia a Americanka je zrejme na vrchole sil, ale mam dovod riesit to, co bude? Dnes je to v podstate 50na50 a aj keby nebolo, zhodou okolnosti hram prave kurz okolo 3, takze by mi tych 50na50 malo stacit. Netvrdim, ze je to najlepsi tip storocia, ale za 1u by som taketo veci mal hrat bez mrknutia oka (a Fortuna sa postara, aby to vacsi vklad nebol ani v najkrajsich snoch - dnes som ani nechcel, to je ta jedina vyhoda).

Wang Zheng ako jedna z mala nehadzala v Chorzowe. Naposledy sa tak predstavila v Halle, kde v cisto cinskom suboji tahala za najkratsi koniec povrazu. Zaroven plati, ze nebyt posledneho pokusu, tak neprehodi ani len 69m (dovtedy len 3krat pod 69 a dvakrat X). Poslednym to trochu zachranila, ale stale to ziadna velka slava nebola. Fiodorow prehodila doma v Chorzowe 74m. Zial, za dva dni sa ukazala aj v Gliwiciach, kde v suboji s Kopron slavila vitazstvo (tesne pod 72m). Tie najlepsie sa vacsinou postupom casu v zavode zlepsuju (v kladive, kde trafit sa do vysece nie je najlahsie a nacasovanie odhodu je kluc k uspechu, je to bezny standard), Fiodorow v Chorzowe predviedla presny opak - skvele prve 3 pokusy a potom uz pomerne rozpaky. Vyhoda je, ze dnes hadze 12 zavodnicok, t.j. v podstate taka simulacia velkeho zavodu na ME/MS, takze ma to svoje plusy, aj ked zaroven aj urcite minusy. Z toho, co som napisal, nikto normalny nemoze vypisat 3,03. Cinanka si to zatial v sezone nicim nezasluzila - netvrdim, ze dnes nemoze zaziarit, to naozaj nie, ale presne naplna rolu zavodnicky, ktorej dnesny vykon je trochu vo hviezdach. Polka by mala byt minimalne solidna a aj ked necakam 74m, tak okolo tych 72-73m by mala hodit takmer urcite. Z Gliwic do Ostravy to je cca 60km, takze bavit sa o narocnych presunoch asi nema prilis cenu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 18:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze so zenskym kladivom spokojnost. Nemozem si vycitat absolutne nic. Zial, obidva tipy boli postavene tak, ze Zheng/Wlodarczyk mozu, ale nemusia. A obidve dnes boli vyborne a to aj napriek tomu, ze Cinanka udajne dorazila do Ostravy na poslednu chvilu. Takze dvakrat sice zasluzene KO, ale tie veci, pre ktore som to hral, sa mi potvrdili (t.j. napr. to, ze Fiodorow hodila aspon to minimum, ktore som od nej cakal - za 72m, resp. Anita sa z uvodu zasa trapila).

Superspot Tavernier/Malyshik, zial, T.... (na rozdiel od Fortuny, kde z toho bolo, ako som pisal, ho...) nevypisal, cim ciastocne sposobil moju chybu (by sa kombinovali vykonnostne veci extremne lahucko). Nebol som z toho nadseny uz pred zavodom a pocas neho/po nom som bol vylozene sklamany. Ale mal som 2 moznosti - hrat tie vykonnostne veci solo (co by znamenalo, ze si to bud nedam ja, ako by som chcel - a ze 1,82 nerad hram solo, vykonnostne veci uz vobec nie) alebo by ste si to nedalo vy). Nike opisalo kompletnu ponuku nieco po 11 (dobre info pre zajtrajsok), avsak vieme, ze Nike vykonnostne zalezitosti nevypisuje.

Takze mimo toho duelu Madar/Juhoafrican si nemozem vycitat ani makke f, naopak, prebiehalo to v ramci vseobecnych predpokladov. Som rad, ze som este zavital potom do Nike (ked to konecne opisali) a zahral si este nejake akovky na kladivo (na rozdiel od Tipsportu mi tam nehrozi, ze mi ich budu siahodlho schvalovat). Som tam nasiel nejake bonusove eura na pretocenie, neodolal som Skydan s kurzom nad 3 s Malyshik a prehovoril sa, ze tu Hrasnovu v tom vacsom kurze (kurz rastol v priebehu dna) este do dalsich akoviek zakomponujem. Takze to mi zachranilo dobry pocit (nejakych 250 - co nie je zazrak, ale vidite, nevysli 2 zenske sola (a k tomu tretiemu so Skydan som sa uplne neprehovoril, aj ked ciastocne ano a bol to zakladny stavebny kamen akoviek), najma nie to hlavne a vysla len jedna akovka.

Uvidime, ci kladivo vypise aj pre PTS. Myslim, ze po dnesku mam velmi dobru predstavu (a asi do PTS sa este niekde kladivarky predstavia).

To, ze sa hadzalo malo, to som dostatocne vysvetlil uz v predstihu (a bezvetrie k tomu len dopomohlo). Diskarom zrazu chybali 3 metre oproti Stockholmu (kde im fuklo, bolo podstatne teplejsie - co je pozitivne pre samotny disk vo vzduchu, ale aj pre sportovca (jeho svaly), ktory ho odhadzuje.

Uvidime, co ponukne Tipac zajtra (resp. ako rychlo to opisu hviezdy od Otta Bergera z Nike).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 11:19 Předmět: Ostrava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Trochu si pripadam ako bezdomovec, ktory sa prehrabuje v kontajneri velkeho retazca a snazi sa v tom odpade najst zlaty gral - jedlo, ktore by bolo niecim viac, nez len prebytocnymi zvyskami, o ktore uz nema nikto zaujem.

Este horsi je ten pocit, ked vidis pred sebou tie masy jedla a velmi dobre vies, ze si ho nemozes kupit - tie preplnene stoly, to je cesky T.... a ten kontajner je slovensky s Nike.

Minimalne vtedy, ked sa spolocnost k tomu jedlu nesprava s uctou a nemysli aj na tych druhych - a to nie je myslene vylozene zle, vlastne zaujmy by mali byt na prvom mieste (sam nech si dotycny zahra cokolvek, kedykolvek a akokolvek), avsak s tym, ako sa podelit s ostatnymi, by mal nakladat trochu viacej s dovtipom a nadhladom.

///

Takze, nieco som rychlo stihol zahrat, tie hlavne veci, ktore by mali tendenciu mozno padat takisto, avsak nesuhlasim s tym, ze by bez prispenia spadli tak razantne. Bez Nike som strateny a snaha na Tipsporte je kontraproduktivna (obcas, zial, nutna - to neznamena, ze sem dobehnem a rychlo to sem nahadzam, pricom vidim, ze to dropuje - niekto iny to spustil a ked to sem dam, bude to mat jediny zmysel v danom case - snaha vylepsit si statistiky, nic ine).

Nieco ide mimo pozornost mainstreamu - obcas to su skvele veci (aj ked nie take jednoznacne - to je ta vyhoda, preco preziju prvy napor najazdnikov), obcas take hranicne (ako tie dnesne).

A nieco pohadzem do akoviek aj s dropnutym kurzom (mimo tych extremov, ktore su dost dobre na solo/rychlu dvojakovku v zarodku, ktore su uz vylozene nehratelne).

///

Ben Youssuf Meite mal skvelu minulu sezonu, kde sa naplno zaradil do svetovej spicky. Obrazal poctivo mitingy DL, kde pravidelne koncil v top3. Minula sezona avsak bola bez HMS a to je ta drobna zmena. Meite halu tento rok absolvoval s plnou vervou a vdaka tomu sa jeho letna sezona trochu posunula. Minuly rok zahajil na DL hned od prveho mitingu a v podstate skoro nevynechal zavod. Tento rok sa prvykrat ukazal az v Eugene (stale jeho jediny start pod holym nebom) a vo veternom zavode skoncil v poli porazenych.

Vtipne je, ze minuly rok boli v Eugene identicke podmienky. Vietor o sile +2,4m/s. Rozdiel medzi pocinom Meiteho vtedy a teraz je takmer 1 desatina (10,04 vs 10,13). Lenze minuly rok to bol uz 3.-4.zavod, tentokrat uplne prvy. Zaroven sa ukazuje, ze v Eugene mu to nesedi (a netvrdim, ze na vine je Eugene, skor je to kombinacia vsetkeho - miting je na neho prilis skoro v kalendari, je to za morom atd.). V Europe ale prichadza pomerne razantne zlepsenie. Razantnost by mala byt podobna, lenze vykony by stale mali byt o desatinu horsie ako minuly rok (resp. vykony okolo 10s sa dostavia o mesiac neskor).

Zaroven si pamatam, ze Meite je tipek do nepohody. To svoje zabehne skoro vzdy (len Eugene sa zda ako vynimka a ono je to skor uvod sezony), aj preto je taky vykonnostne/vysledkovo konstantny, ked uz sa doberie svojej standardnej formy.

Adam Gemili je u mna stale dvojstovkar. Zaroven je to Brit - ukazal sa v hale, ukazal sa v GC. Od Gold Coast stovku nebezal, takze jeho favorizacia je odvodena zrejme z cajovych listkov. Prave tam si spravil SB (10,11), co je zjavne dovod, preco bol vypisany ako favorit (Meite ma 10,13, oficialne je bez casu, kedze veternu situaciu z Eugene som spominal). Samozrejme, nie je to jeho prvy start vobec po GC, kedze sa uz ukazal v dvoch 200m zavodoch a nepocinal si zle, ale zasa ani nijak zazracne, aby som sa mu musel oblukom vyhnut na stovke. Ano, beriem, toto je pre europskeho sprintera, ktory preferuje (mozno aj nutene) 200m specificka sezona, pretoze kvoli ME ma zmysel sa preorientovat na 100m, avsak u Gemiliho mi to zasa nepride ako nejaky genialny napad (jeho moznosti na 100m su limitovane, Briti maju lepsie karty na 100m).

///

Chladne podmienky, mozno dazd, pre ziadneho vyskara to nie su vylozene pozitivne spravy. Samozrejme, existuju vynimky na jednu, ale aj na druhu stranu (v minulosti kontrast medzi Ukhovom a Cypercanom Ioannou). Katar vs Rusko, to je presne kontrast medzi 40 stupnov s nulovou vlhkostou vs 10 stupnov s dazdom. Lysenko je samozrejme stale trochu neznama, co sa tyka tychto drobnych skrytych indicii, ale vzhladom k vsetkemu nemozem inak. Lysenko je stabilny skokan, ktory pri svojich prvych dvoch startoch v pohode dokracal do solidnej vysky, aby sa tam zasekol. Za A, mal by sa postupne zlepsovat a jeho moznosti urcite su minimalne niekde okolo 236-237 (co dnes nebude potrebne skocit) a za B, dnes bude klucom najma cistota na vyskach, ktore su pohodove pre oboch. V tomto smere je Rus lepsim skokanom, dokonca za normalnych, idealnych podmienok.

Pozeram prave postupne zvysovanie a vidim tam 2,31 (klucova vyska z pohladu pokusov) a potom 2,34 (za normalnych okolnosti na tuto metu by Lysenko dnes mal, je ale otazkou, ci to bude dnes mozne skocit). 2,36m mi pride moc pre oboch.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 12:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Thomas/Fassinotti 2 & Ghazal/Bednarek 2 @5,07

Je to primarne Fortuna, pretoze ma na obidva duely najlepsi kurz (dokonca aj ked mi nezobrali lepsi v prvom h2h, dropli ho a zobrali az druhy pokus), preto to ani nedavam do tipov + nizky vklad. Kombinacia borcov na vzostupe (Europania) s teplomilnymi zavodnikmi na zostupe (Thomas), resp. s tazko uchopitelnym Ghazalom.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69973997489&idb=1134185&hash=c285289a&t=dGlrZXQgOC41NCB6YSAyNSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69973997465&idb=1134185&hash=16629413&t=dGlrZXQgOS43MiB6YSAyNSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69973993097&idb=1134185&hash=6a676677&t=dGlrZXQgOC4wMiB6YSAzNyw1MCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69973993157&idb=1134185&hash=c4478013&t=dGlrZXQgNS4wOCB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69973959989&idb=1134185&hash=50076e67&t=dGlrZXQgNi40NiB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

pozn.: tie tikety z Nike tu budu chvilu ako inspiracia, potom ich, podobne ako minule, odstranim (rozsiruju stranku).

Co k tomu dodat? To je presne to prehrabavanie sa v odpadkoch.

Zo stovky, kde to rozni ludia podropovali (a ja mam len/stihol som @1,75 Gatlin/Simbine 1 v akovke s duelom, ktory sa neodohra, t.j. bude voidnuty), zostalo solidne len Rodgers/Simbine 1. Sam som tvrdil, ze sa tesim na duel Gatlin/Rodgers, ale potom bookies prisli s duelom Gatlin/Simbine v podobnom kurze a rovnaka logika plati aj pre Rodgers/Simbine. Americania by si to mali rozdat o vitazstvo. Viacej verim Gatlinovi, logicky, ale ze by to malo byt nutne az take jasne, to by som rozhodne netvrdil. Zaujimave bolo, ako sa vcera v rozhovore vyjadril Rodgers k tohtosezonnym cielom. Povedal, ze zabehnut stovku za 9,70-9,80. Zaujimave. Dodava to trochu istoty do tipu proti Akani, resp. trochu neistoty do tipu proti Gatlinovi (ten nemam, solo by som ho nehral a ked som ho mohol zacat davat do akovky, cisto teoreticky, kurz bol v podstate fair, teraz je to pre zmenu podkurz ako prasa (co neznamena, ze @2,5 na Rodgersa je nutne nejaka supergalakticke value, ak vobec nejake).

Su to vykonnostne tipy, o ktorych som pisal uz vcera. Ano, mohol som ich hrat hned rano v lepsich kurzoch, nepopieram, ale znova - v jednej discipline dva undery clovek dat k sebe nemoze. Za druhe, tie hranice nie su zle vypisane, aj ked netvrdim, ze nejako zazracne dobre (stacilo by, aby 8,83 nebol veterny pokus, k comu chybala desatina m/s a nebolo by 8,45, ale 8,55-8,60 = cim by bol monster tip na svete - otazkou je, kolko dlho by vydrzal a za aku sumu by mi to zobrali, ked ine solo, ktore som dnes skusal hrat za 300, mi zobrali za polovicu systemom "ber alebo nechaj tak").

Manyonga 8,32 sa hrat da, ale 8,32 dokaze skocit hocikedy + je chladno, mozno bude prsat, ale oproti vcerajsku bude veternejsie a uz bude len otazkou, ako vietor zafuka v sektore. Walsh/Crouser, oboje vyzera podobne dobre, ale gula je na programe az po 20, takze tam by to minimalne s dazdom mohlo byt OK. Zasa bude zimsie atd. + tie hranice rozhodne nie su nizke. Ostep, Rohler je vodnik a borec do nepohody, takze tam by som hral under len s hranicou tesne/okolo 90m. Vadlejch je zasa domaci, ale urcite hrat skor jeho nez Rohlera.

Preco Storl? Pretoze z tej 7 je to jediny guliar, ktory vrha sunom. Takze ziadna otocka, ktora moze byt dnes velkym limitom, ak kruh bude mokry/vlhky.

Preco Tsakonas? Pretoze bezal v mrazivom Turku (a velmi dobre, treba dodat), ma 3.drahu, kde pred sebou uvidi najvacsie hviezdy a zaroven, Johnny Volko ide v krajnej 8. Za normalnych okolnosti cca 50na50, takto ma drobnu vyhodu Grek.

Prekazky pomerne nezmyselne dropnute + este nezmyselnejsi je kontrast duelov toho isteho zavodnika s podobnymi supermi (Pozzi/Alkana). V Nike reakcia na rychly drop (tam maju vzdy drobne oneskorenie) - som hned vedel, co sa deje (aj ked sa mi to nepacilo) a v Tipsporte reakcia prave na ten paradox.



Naposledy upravil UselessToo dne 13.06.2018, 13:26, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 13:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A este taka vtipna vsuvka ...

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69973982578&idb=1134185&hash=375f20e6&t=dGlrZXQgMi4yMCB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Okagbare mala startovat predbezne v Ostrave, ale v st. listine nefiguruje. Bookies (podobne ako na MJO) postupovali presne rovnako - vypisovali veci bez toho, aby brali ohlad na dnesnu startovku. Niektore veci pomerne rychlo stiahli (Munyai), niektore zjavne ani netusia, ze su rovnakym pripadom (Okagbare).

Ked to rychlo stiahnu (a predtym to droplo), zamedzia cash-outu. Ked to nespravia, ti sikovni mozu vyplatit so ziskom (je to len nazorny priklad, keby som si to dokazal spojit, hral by som to aj dalej - lenze pri prvotnom vklade, ktory mi nikto neschvaluje - 26 eur - som sa zarazil, pozrel startovku a tam Blessing nebola).

Zaroven z toho vyplyva dalsia vec - ked vieme, ze to bude void, mame vsetci s moznostou voidu jasny zaujem nakladat jednu stranu (logciky tu s vyssim kurzom). Cim vyssi kurz, tym lepsie. Pockat, kym to dropne (a dufat, ze to nestiahnu) a potom s usmevom na perach vyplatit. Nazval by som to sofistikovanejsou verziou surebettingu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.06.2018, 13:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

So vcerajskom som bol vo vysledku spokojny (da sa povedat, ze viac nez so Stockholmom). Samozrejme, keby som sa snazil to porovnavat s ocakavaniami (co je velke zlo a pracujem na tom, aby v podstate ziadne neboli), ktore som mal par dni pre mitingom, spokojny by som byt nemohol, ale to je trochu ina pesnicka.

Otazka vzdy znie - mohol som spravit nieco lepsie? Odpoved je takmer vzdy rovnaka - mohol, ale vcera to "mohol" by na vysledok malo len kozmeticky ucinok. 4 ocakavane sola z kategorie "do oci bijucich" - dve sa neuskutocnili, dve vysli (pricom to druhe mi zobrali za polovicu). 2 sofistikovane sola - srdcervuce KO vo vyske a sklamanie u Meiteho (problem nebol u Gemiliho, ten zabehol stovku standardne, lenze Meite bezal cca o desatinu pomalsie, nez boli moje odhady/ocakavania - pozitivne je, ze to nebolo tesne a ze pri akovkach to vcera naozaj nemalo negativny vplyv). Akovky neboli ani nie za 5u (a bolo ich mnozstvo), drviva vacsina tipov v nich postavena na horsich podmienkach, ktore vo vysledku neboli idealne, ale zaroven asi najlepsie, ake v dany den mohli byt. S cim suvisi aj vec, ktoru som mohol urobit, ale napokon neurobil - tzv. otocit s vykonnostnymi tipmi.

Ako som pisal, hranice mali v sebe zohladnene zle podmienky. Zaroven kurzy aj tak dropovali na undery, takze sa stavalo, ze na opacny tip (over), boli kurzy okolo 2,2. Nepodal som nic z dovodu, ze sa mi v minulosti mnohokrat stalo, ze som na zmenu podmienok reagoval prilis prehnane - vcera by to pokojne mohlo dopadnut tak, ze akovky mi nevyjdu (bolo by tomu tak, aj keby vykonnostne tipy zafungovali) a tipy, ktore by som pridal, taktiez nie. Napokon by to bol dobry krok, resp. ani nechcem napisat dobry, ale uspesny.

Som rad, ze prichadza dlhsia prestavka pred dvojbojom P-T-S/DL Paris. Za A, zacinalo byt dost disciplin, kde som narazil na vyhladenu ponuku bez chyb s tymi istymi menami (vid techniky v Ostrave, kde jedinou moznou cestou boli podmienky - pricom tato cesta, ako vieme, prilis nevysla). B, takze potrebujeme, aby sa za tie 2 tyzdne atleti mimo USA ukazali na mensich mitingoch - a je v podstate dost jedno, co tam predvedu - prilis skvele vykony, nadejne vykony, ukryte vykony - jednoducho potrebujeme novy prival informacii, ktore clovek moze nasledne spracovat (samozrejme, idealne nejake naznaky, ze urcitym atletom, ktori dominovali, zacne dochadzat dych a tym, ktori toho moc nepredviedli a predviest by teoreticky casom mali, zacina stupat vykonnost). C, US Trials (21.-24.6.) by mali priniest skvele vykony, aj ked nie az tak skvele ako v casoch MS/OH. Stale je to perfektny zdroj - mnoho atletov na domacej pode ukaze viac, nez bude neskor schopnych ukazat aj v Europe na mitingoch a naopak. K tomu nedavne NCAA Championships a zopar neskutocnych vykonov nastupujucich hviezd svetovej atletiky (toto su mena, ktore sa US Trials prvykrat presunu do Europy - pre mna to znamena jedine - kombinaciu potencialu a nedovery. Mladi zavodnici mozu zabehnut 400m prekaziek v druhom najlepsom case historie (a to bolo este mokro atd.), ale konkurenti v Europe nie su o moc horsi a je to presne ta situacia, kde bookies to maju strasne zlozite - podlahnu casu a vypisu ho ako favorita alebo alibisticky v takychto pripadoch vypisu rovinu, prip. este nieco horsie (bude prevazovat u nich to riziko a ocakavanie horsieho predstavenia za morom). Zaroven plati, ze to bude mat urcity vyvoj - 1.start, neda sa ocakavat az taky famozny pocin, avsak 2./3.start, tam uz by mal zacat vitazit potencial. Okrem ineho, je tam este faktor "casovania sezony" - vrcholom pre tychto atletov bol sampionat NCAA, pricom zavody obchadzaju v USA od zaciatku marca. V jednoduchosti sa da povedat, ze kazde nove meno, ktore nas vytrhne z rutiny stale tych istych niekolkokrat prevarenych mien, je vitane.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.06.2018, 6:56 Předmět: Paris
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Je to taky "votvirak". Nemalo by to urazit, ale nejedna sa o nic zazracne. V podstate prvych 5 technickych disciplin (tradicne vypisovanych v skorych hodinach, aby sa potom na behy cakalo takmer cely den) a to najpouzitelnejsie do akoviek - t.j. povedzme vysoka sanca na uspech s relativne solidnym kurzom.

V Parizi by mali byt skvele podmienky (s vynimkou vytrvaleckych trati), takze nie je z mojej strany az taky strach z disciplin ako tyc, resp. vyska, ktora za horsich podmienok v tejto kurzovej hladine nepatria na tiket.

Gudzius od Ostravy nezavodil, Dacres aj s poranenym meniskom nespomalil ani trochu, co je pre mna jedna z mala zahad, preco to tento Jamajcan robi. Operaciu odklada na offseason, avsak aby mohol zavodit, musel s trenerom zmenit techniku - ako to sam popisuje - "musel sa prisposobit". Prisposobenie je badatelne najma na jeho serii v jednotlivych zavodoch - mnozstvo nepodarenych pokusov a ak sa zadari, tak jeden uleti. Ako hovorim, nechapem tomu, toboz ked sa postazoval na narocne cestovanie a ejhla, pred Parizom absolvoval maly miting vo Svedsku (ten absolvoval aj pred jamajskym sampionatom, na ktorom si strihol dvojboj disk/gula - uznajte, ze na zraneneho atleta sa prilis nesetri).

Alessia Trost svojim SB tak nejako realne nepatri do nabiteho vyskarskeho pola na DL Paris. 1,90 vylozene krici a uz sa to neda obhajit tym, ze je len zaciatok sezony, kde podobne rozdiely su velmi lahko ospravedlnitelne rozdielnym nastupom do realneho zavodenia (a casovanim formy na rozne vrcholy sezony atd.). Talianky sa stretli aj pred par dnami a na domacom sampionate timov to potvrdilo sezonnu klasiku - Elena vyborne (1,94m), Alessia stale mimo spicku (1,90m). Rozdiel je vacsi nez vyjadruje kurz, aj ked mi je jasne, ze vyska je zradna a tieto kurzy v nej obzvlast.

V tyci suboj dvoch sklamani sezony, lenze od poslednych vacsich zavodov sa predsa len nieco zmenilo. Holzdeppe si doma skocil solidnych 5,81m a malo by mi to signalizovat, ze uz je v tej forme, s ktorou by chcel utocit na placku na domacich ME. To o Brazovi su pochybnosti nadalej namieste. V sezone este neskocil zaklad (2 starty na DL za sebou) a v podstate plati, ze od senzacneho zlata z domacej Olympiady v Riu tento tyckar tape. Mozne je vsetko, ale 1,6 na borca, ktory si skocil solidny SB v poslednych dnoch, proti superovi, ktory je bez vykonu v sezone a tak sme od neho nedostali jediny naznak nejakej formy/stability/cohokolvek, to sa do akovky vylozene nuka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.06.2018, 17:06 Předmět: Paris
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Vyhody Nike su skryte v tom, ze ked uz opisu kurz, tak nasledne uz dropuju pomaly, resp. vobec. Ta akovka je v podstate podropovana (tomu sa nedalo zabranit a s presne rovnakymi kurzami som ju hral uz o 10-11h - odvtedy to dropuje na Tipaci nadalej, na Pinne podstatne nizsie kurzy na rovnaky duel, ktory je toho sucastou a v Nike maju pohodu). Takze som ju mal aj ja a cakal, ci nevypisu prekazky/muzsku 800, t.j. dve veci, ktore sa u nas vobec neobjavili (800m, zial, ani na Pinne).

@10,0 mi pride trochu moc. Ano, som si plne vedomy toho, ze Mariya neprehrala vo vyse 40 zavodoch za sebou. Viem, ze Nafissatou Thiam je sedembojarka. Avsak ... napriek tomu uz ma v tejto sezone skocenych skvelych 201cm, prave zo sedembojarskeho mitingu v Gotzise. Na tlacovke sa vyjadrila, ze by sa chcela plne venovat, v blizkej buducnosti, jej najvacsej laske - vyske. Toto je v podstate idealna sezona na nejaky prerod - vrcholom su "iba" ME. Thiam ma neskutocny potencial, avsak absolutne nedoporucujem ju hrat s tzv. "slabsimi superkami", kedze nie je vyzavodena, co moze byt prekazkou na nizsich vyskach. Za @5,0 by som to rozhodne nehral, @10,0 uz vyzera natolko dobre, ze tych par eur mi chyba rozhodne nebude (aj ked bude sklamany, podobne ako naposledy s Lysenkom, ked to podobne tesne nevyjde).

Potom skusam Alemu @3,77 proti Niyonsabe, aj ked je to vylozene pokus a hram viac kurz nez cokolvek ine.

Neviem sa nejako dokopat k tipu Eid Naser vs Francis 2. Pekny kurz, viem, ze Francis trochu skryla svoju vykonnost (na Trials zavodila len na 200m, kde sa jej darila naozaj skvele pri fakte, ze je to ortodoxna specialistka na 400m). Na 400m si taka Wimbley, ale aj dalsie tradicne konkurentky, zabehli skvele SB, niekde aj PB (prave Wimbley, ale snad aj Beard). Ale proti Eid Naser nemam nic - nie je dovod, aby sa nadalej nezlepsovala, tak ako doteraz pri troch startoch na DL v tejto sezone, takze na vyhru bude treba bezat niekam k 49,50-49,60. Viac-menej to vidim ako tesnu prehru, povedzme do 0,2s - oplati sa mi to hrat s kurzom okolo @6,0? Faktom je, ze bolo 6,8 a uz je len nieco ako @5,6, takze asi to nezahram a budem dufat, ze Salwa nesklame, resp. moj odhad bol chirurgicky presny.

///

A samozrejme, hram Michaela Normana na Pinne. Odvtedy, co som to zahral, stale uvazujem, ci som sa do toho nemal polozit aj trochu viac. Kurzy dropovali (obcas sa stane, ze prekvapivo nedropuju na dobru vec, avsak malokedy sa to stane s americkym reprezentantom, toboz ked odbije ta prava hodina a americky trh sa zacne zobudzat). Mam jeden limit na jeho vyhru v zavode na 200m (@3,75) a dvakrat ho mam v h2h v rovine (nejakych 1,9+) proti Spanielovi Hortelanovi. Cakal som, ze to opisu aj nase SK, zial, tie mali na nediamantovu 200 (aj ked zlozenim superzaujimavu) len jeden trapny duel a nic sa na tom nezmenilo. Takze, nemam ho az za tak malo (nieco cez 250), ale dalo by hrat viac (povedzme, ze by som hral hned @3,2 na vyhru a nejakych 1,8+ v h2h).

Michael Norman prave patri k tym kometam americkej atletiky, k novej vlne, ktora uputala pozornost svojimi vykonmi v NCAA. Zhodou okolnosti v tom istom behu sa objavi aj Rai Benjamin (prekvapenim je, ze nebezi vo svojej paradnej discipline - 400m H, ale len na 200m), historicky druhy najrychlejsi prekazkar na 400m. Norman je sice skor specialista na 400m, ale ... skor by sa hodilo povedat, ze je to taka mladsia verzia Michaela Johnsona (vyrovnana kombinacia oboch disciplin). Ma sice PB "len" 20,06, ale to suvisi s jeho vekom, konkurenciou v danych behoch, specializovanim sa skor na 400m a najma, neucastou vo finale 200m na nedavnych americkych Trials. V rozbehoch, resp. v SF bol suverenny a keby bezal aj vo finale, zrejme by prvou cislovkou pri jeho PB bola "1". Vacsina ludi ocakava, ze dnes pobezi niekde medzi 19,8-19,9, co pri tejto konkurencii (vyborna, ale skor v boji okolo 20,00-20,10) by malo znamenat vitazstvo. Dovod, preco som do toho neisiel po hlave pri nizsich kurzoch? Je to jeho premiera na DL, na velkom zavode medzi dospelymi, na velkom zavode mimo USA = moze to dopadnut aj horsie nez podla vseobecnych logickych ocakavani.

///

Ta akovka nie je znova ziadna genialita, toboz ked su to schopni dropovat aj bezni tiperi (znova, nie kvoli tomu, ze by to bolo genialne - je to kombinacia lepsich casov a pre nich oblubenych kurzov okolo 1,6-1,75, ktore dropnu na 1,4-1,6 smrtelne rychlymi analyzami o nicom).

Z tych 100m mam trochu strach, ale za 1,7 do akovky sa to hodi. Preco strach? Yohan Blake to v sebe ma a najma, na jamajskom sampionate skoncil skor, nez sa realne zacalo zavodit (v SF boli snad 4 DQ a jednym z nich bol Yohan, ktoreho dokonca vratili do zavodu, aby ho po odbehnuti znova diskvalifikovali - fraska na druhu). Takze ma zapisany cas len z rozbehov, co v preklade znamena, ze o jeho sucasnej forme nevieme mnoho. Vicaut je samozrejme vo forme, bude doma a pred 2 tyzdnami na mensom francuzskom mitingu bezal 9,92 prakticky v bezvetri. Laka ma aj jeho vyhra v celom zavode (Pinna nieco cez 5), ale konkurencia je vysoka - zazrany Cisse, famozny nedavny osobak Cinana, dvaja tradicni ucastnici z USA so zaujimavymi casmi z domacich Trials (a to Rodgers bezal len v rozbehoch - tam ma laka h2h s krajanom za 3+) + Simbine, ktory ako jeden z mala zavodnikov z JAR tu sezonu velmi dobre davkuje, t.j. ma tendenciu sa skor postupne zlepsovat a samozrejme, Yohan Blake.

Ta Lou so Sherickou Jackson je vyrovnany suboj. Shericka totiz nesklamala ani doma na jamajskom sampionate, co je prekvapime z dovodu, ze jej SB pochadza z finale CG. Hram to viacej z dovodu spominaneho cestovania (Jamajka a spat smer Europa) nez z ocakavania jasneho vitazstva. Samozrejme, Ta Lou sa bude zlepsovat a jej SB bol zabehnuty v silnom protivetre. Americanky su prva, resp. druha z Trials na 200m. Jenna je o 2-3 desatiny lepsia a to prakticky za akychkolvek podmienok/okolnosti. Ma dnes lepsiu drahu, mala by aspon o desatinu kolegynu znova zdolat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.06.2018, 21:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nebol to dobry mesiac a posledny den to len potvrdil.

Na atletike som aspon vyhral peniaze, ale ani jedna akovka neklapla, ani drobne bety nevysli, takze to spasil, podla ocakavania, Norman a livko na Ibarguen - kde som rad, ze aspon tentokrat to zahralo na tu spravnu stranu, aj ked to bolo skor stastie v nestasti (klikacka postavena na tom, ze som bol nakloneny overu aj pred sutazou a ked som videl, ze fuka vietor do chrbta a miestami aj docela silny, nebolo o com = dovod "preco over" spocival v parizskych horucich podmienkach, ale aj na tom, ze Ibarguen si skocila pred 2 tyzdnami skvely osobak v dialke a to len pri minimalnej podpore vetra + v Marseille, takze ziadne extremne podmienky a la juhoamericke majstrovstva konane v Bolivii v nadmorskej vyske cez 2500m).

Vsade inde som dnes nieco prehral a skusal som to takmer vsade, aj ked do tych hranicnych veci (ktore napokon vysli) som sa nedokopal. Skusal som vacsie kurzy - pokusy to boli dobre, ale niekde to chce progresivne poistit, niekde trochu stastia, ale s tipmi som bol spokojny - zahrane vcas, na dobre kurzy, s dobrou myslienkou - takze aspon nieco na tom bolo pozitivne. To sa tykalo kvalifikacii MotoGP/F1.

MS vo futbale mi odpalili ucet a este som pri odpalovani uctu prehral peniaze = takze dokonala situacia a jednoznacne to najhorsie z dneska. Stale dufam, ze to vyhodnotili tak, ze Argentina mala len 10 striel (pretoze po argentinskej otocke som to musel predat - sanca na argentiske strely existovala len v pripade, ze prehravaju, resp. aspon remizuju, pricom aj ked prehravali, islo to naozaj biedne - nulova strelba a ked uz vystrelili, tak hned dali gol = nocna mora pre akykolvek sprievodny tip, ktory stoji a pada na snahe utocit - samozrejme, pre rohy by to bolo horsie, ale s tym, ako hrala Argentina, to bolo nicive aj pre strely). Takze zo 600 eur som dostal aspon 200 (chvilu to vyzeralo, ze nedostanem z toho ani to) a co sa nestalo? To uz viete, Francuzi az zazracne rychlo otocili skore, cim zrazu davalo zmysel hrat argentiske strely (ja som ich aj znova zahral na druhom ucte, pri mensej hranici a tie vysli = prehral som napokon ale 260 eur - stale velka bieda pri fakte, ze rychly gol by mal byt dokonalym spustacom aktivity druheho timu). Samozrejme, vecer som uz POR nezahral, tam sa mi to zdola ako vela, resp. povodna hranica hned po gole ponukala nizky kurz pri fajn hranice 11,5 (potom isla na 12,5 a hned potom prisla strela a hranica uz len stupala a stupala = konecna).

Takze z nabiteho dna s mnozstvom prilezitosti som nevydoloval nic - este snad nieco malo prehral + ako bonus zlimitovany ucet = taky klasicky utrpny den z posledneho obdobia.

///

Z tej atletiky - chce sa povedat, ze sa zhmotnili do reality vsetky moje obavy. Faktom je, ze napr. som vykon na urovni 22s od Shericky rozhodne necakal, co plati aj naopak o tej biede od Marie Josee. Ale prekvapeny by som bol, keby som do tych tipov cakal vela, t.j. ze by to boli tipy, ktore maju znacnu rezervu, resp. nejaku progresivnu myslienku (ako u toho Normana napr.).

Holzdeppe nezvladol zaklad, Braz ho prvykrat v sezone dal, ledva a na dalsej sa uz pakoval, takze myslienka fungovala, ale Rafa je v tomto smere tradicne nespolahlivy. S tym rizikom som do toho isiel a zrovna takyto duel v akovke by som hral rozhodne znova. A co bol s Gudziusom, to naozaj netusim a osobne som na jeho reakciu velmi zvedavy. Predsa len, ked najlepsi a najstabilnejsi diskar sa nedostane do uzsej 8 s najlepsim pokusom nieco za 61m, nieco nestandardne sa muselo stat. Mne to padlo vhod, kedze akovka bola KO uz predtym a 2 KO z 3 su prijemnejsie nez 1, to da rozum.

Pozitivne je, ze som napokon nehral pokusy bez nejakej hlbsej logiky s Rodgersom, resp. s Francis. S Americanmi tyzden po Trials bolo treba pracovat v rukavickach, ich aklimatizacia a s nou aj vykony by mali v dalsom priebehu rast + sa objavi viacej mladych komet, ktorou boli dnes pravom Norman + Benjamin (ten prekvapil casom pod 20, toboz ked bezali v protivetre).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.07.2018, 10:58 Předmět: Wimbledon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.07.2018, 14:08 Předmět: Wimbledon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zatial moc stastie som nemal (aspon vysla Vekic, ked uz mi SK ponukli taky fajn kurz, ktory som predtym rozhodne nevidel + samozrejme, podavala ako prva v 1.sete), ale aspon nieco vychadza, ked uz nic ine.

A snad dnes posledna davka tipov. Rozmyslal som, ako by som mal idealne zahrat Ruse, toboz proti Radwanskej. Over celkovy/jej na gemy, to je cesta do pekiel, kde to moze polahky skoncit 6:4/6:0. Ruse ma avsak danost zabrat v urcitu fazu zapasu - nedava moc zmysel, kedy sa to stane, ale je tomu tak. Zatial mam tak s Ruse skor negativne skusenosti (nemam rad iracionalne fungujucich sportovcov, ktori prehraju v case, ked maju nad superom nejaku vyhodu a zazracne zaberu, ked by mali byt na dne).

Na Radwansku je prilis nizky kurz. Asi by som bol radsej, keby proti sebe dnes mala typologicky trochu iny typ hracky, ale ono to vo vysledku nemusi byt az taky problem, toboz ked to hram sposobom vsetko alebo nic (takze ziaden kurz 1,8-1,9).

///

Podobne ako pri Dulgheru - Gombos by mal mat vypadky, ale zasa by mohol ukazat aj svetle stranky svojej hry = je tam dobry potencial, ze superovi zoberie set. Zvladol kvalifikaciu, ako inak, po velkom vnutornom boji, kde najma v 3.kole to bola velka emocionalna horska draha. Gombos znova patri do skupiny, kde by vsetci tvrdili, ze je antukar, pricom on ma hru skor do haly/na travu so svojim vybornym servisom. Takze hram dokonca 3 tipy - na Pinne hcp @2,4 na set, na betku ovar na sety (co je velmi podobne a zda sa, ze ovar je vyhodnejsi, ale ma to aj trochu nahlad - Gombos vyhra 1.set a Anderson skrecuje napr.) a ovar. Over moze padnut rozhodne v 3 setoch, aj ked ja si to nemyslim - teoreticky stacia dva priemerne sety a jeden TB - TB by mal byt, ale aby tie dalsie dva boli nieco ako 6-3/6-4, to vidim ako drobny problem. Takze skor by mal over padnut cez ziskany set, v takom pripade by malo byt vsetko zarucene OK.

///

Je tam dalsich mnozstvo zaujimavych zapasov - Medvedev/Coric, kde som zjavne nestihol uvod setu (teraz bol break/rebreak), takze sa do toho uz nebudem pustat (v plane bol 1.set na Medvedeva z dvoch dovodov - vysoky kurz na kvalitneho hraca kvoli Coricovemu prekvapivemu triumfu v Halle a taktiez z dovodu, ze Medvedev je hrac, ktory ma problemy s fyzickou - hodnota tak tkvie v prvych 2 setoch, potom vyhoda Corica bude rast a rast).

Broady/Roanic - odstupenie z turnaja u Raonica je presne ten motiv, kde by sa dalo vyskusat nieco na 1.set na domaceho hraca (ale je nutne, aby servovat prvy).

Johnson/Bemelmans - kurz na Bemelmansa vyzera fajn, ale nejako nemam ziaden dovod (mimo kurzu), preco by som to mal hrat. Znova sa tak ponuka 1.set, aj ked len kvoli tomu, ze je fajn kurz a na cely zapas to nedava moc zmysel (malo by tam byt niekolko mentalnych otociek, kde jeden zacne zrazu tahat za dlhsi koniec povrazu).

Wawrinka/Dimitrov - nieco v tom istom duchu. Wawrinka tenis hrat nezabudol, motivacia proti kvalitnemu superovi by chybat nemala, avsak po zraneni by mohol byt primarny problem vo fyzicke a schopnosti drzat vysoko nastaveny vykon viac nez jeden set/par gemov.

Wozniacki/Lepchenko; Svitolina/Maria, resp. Sabalenka/Buzarnescu - v globale to vyzera vsetko na super spoty, ale problemom su superky a v jednom pripade mozno aj kurz. Lepchenko by bola schopna vyradit bum-bum hracku, avsak tazko vyradi niekoho, kto hra "to iste", len o 2 levely lepsie. Samozrejme, komplikacie su mozne, ale hodnota zahrania proti vitazke turnaja v Eastbourne tym rapidne klesa. Svitolina/Maria je to iste - Svitolina na trave nehra rada (co je rozpor s Wozniacki) a Maria (ktora vyhrala, prekvapivo, turnaj na Mallorce) ma svoje sance, ale chyba tomu nieco navyse - vdaka vyhra Marie lepsi kurz, vdaka jej stylu hry vacsie sance, ze Svitolinu zaskoci atd. A rovina pri poslednom zapase ma jednoducho nebavi - proti Sabalenke sa tipovat vylozene ziada, ale nebudem hrat kurz "kolem dvou" na antukarke proti travarke. To jej radsej budem fandit s tym, ze zahram proti nej v 2./3.kole.

Tsurenko/Babos - skrec na RG, skrec aj pri poslednom hranom zapase. Zaroven Babos ma zbrane na travu, aj ked vysledky o tom moc nehovoria (chybaju jej sprievodne veci a asi celkovo vyssia singlova kvalita). Kurz neustale rastie, takze cakam (kurz na BF cez 2,6 by som hral, keby som mal pouzitelne BF, kde chcem vyhravat - mam pouzitelne BF, kde chcem naopak "prehravat", ale to je trochu iny pribeh).

Kuznetsova/Strycova, resp. Vandeweghe/Siniakova - zapasy, kde cakam problemy pre favoritky, ale je to viacej odhad/pocit nez cokolvek viac. Problemy = outsiderky uhraju set, kde su kurzy "kolem dvou" - pri pocite by som asi potreboval trochu viac.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.07.2018, 20:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kombinacia dobrych tipov, este lepsich zhodnoteni, avsak prakticky nulovych vysledkov nebavi vas a este menej mna.

Kolko mojich hracov nedoservovalo? Ano, je to trava, ziadna antuka. Kolko TB vyhrali moji hraci (a to sa do nich dostali tzv. na koni, ale aj pod dekou - vysledok vzdy rovnaky). O tom, ze sa vo vysledku skvele darilo hracom ako Medvedev/Wawrinka/Bemelmans, ktorych som samozrejme nehral, by som mal radsej pomlcat.

A Siniakova na livku je taka ceresnicka na torte (priebeh u normalneho hraca s nejakou tenisovou kvalitou a aspon par zavitmi medzi usami by bol vskutku expresny - taky hrac by rozhodne vyhral 1.set, po ktorom by zraneny super bud okamzite skrecoval alebo by to skusil do prveho brejku supera ...). Jednoducho povedane, ked uz sa dostanem k dobremu kurzu, k dobrej situacii, zahram ju (a hral by som ju aj za viac, keby mi to podmienky dovolovali), tak narazim na absolutne neschopnu pseudohracku, ktora je parodiou na tenistku (a to som, samozrejme, este slusny a zhovievavy).

Neskutocne. Uz som si myslel, ze to neda ani Ruse proti Radwanskej (ked som neistil stav 5-2 alebo 5-3 v 2.sete). Tam to sice vyslo, ale zasa islo o drobne (na peniaze neplujem, ale spomenut som to musel). Jednoducho des a bieda, potvrdenie, preco tenis hravam len narazovo parkrat za rok.

Kuzmova nedoservuje 1.set, avsak keby aspon dorazila ten druhy, tak som si isty, ze aspon vyhra. Samozrejme, veci s Garinom vysli, kedze akovky boli odpalene inymi vecami (a cuduj sa svete, skoro som trafil presne priebeh - snad o jeden gem v jednom sete som to netrafil - alias tieto sprostosti vychadzaju skvele, ked to je 4F). Gombosa kaslat, tam to akceptujem, aj ked na tu lajnu to dotiahnut mohol/mal. Kublera takisto, aj ked je to trochu zapas a la Siniakova, takze sice som si vlastny tip hned spochybnil, ale to nezmamena, ze nemozem mat z casu na cas pri nom aspon trochu stastia (aj ked na tom tipe nie je co chvalit).

Z Andreja Martina takisto prd. TB potesil, asi najprijmnejsi pocit z celeho dna (aj ked len za 1u). Garin otoci 3.set, klucovy a rozhodujuci, z 3:5 na 6:5 a podava na vitazstvo, ako inak nedopodava, prehra v TB a tu som to zrejme mal vyplatit, ale neurobil som tak (zjavne chyba). Bonzi s Lackom zda sa, ze uplne to iste - ano, lutujte ma (a seba, ze to opisujete), pretoze to nie je normalne. Ja viem, ze su to hraci, ktori budu mat tieto sklony, ale zrovna v 3.sete za stavu 1-1 na sety, sa to neda nejako istit - je to presne ta hodnota, ktoru maju naplnit a ked zvladnu tento moment a ujmu sa vedenia 2-0 v 4.sete, potom to velmi rad poistim (poistka sa v takomto pripade nepovazuje za nieco ako plytvanie, mal by to byt automatizmus a ja to beriem ako dobru karmu, ktoru si tym kupujem).

Zajtra tu nebudem davat nic - nepotrebujem tu naklikavat tipy 30 minut, ked z toho nikto nema nic - ja z toho nemam dobry pocit, vy z toho nemate peniaze a teda logicky ani nasledne dobry pocit.

PS: Poistena Siniakova otocila z 3-5 na 8-6 - to je presne to, o com hovorim ... Fajn, lepsie nez drotom do oka, ale snad chapete, ze toto nebola situacia, kde by som sa za normalnych okolnosti mal vobec zaoberat niecim ako poistka (treba uznat, ze bola pouzita skvele, v idealnu dobu a v perfektnej vyske - istil som len vklad).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.07.2018, 23:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po dnesnom biednom dni (aj ked sa ma to uplne nedotklo - bud som sa zmenil alebo to beriem ako nevyhnutnu skusku na ceste za lepsim zajtrajskom, pricom to moze byt aj nieco uplne ine, netusim) som si naordinoval kuru, ktora by nemala nikomu uskodit - zaanalyzujem zajtrajsiu DL Lausanne.

Mozem to urobit z dovodu, ze spolupraca s Dexterom je na par tyzdnov zastavena (to je moje pravidlo, netyka sa nasej vzajomnej dohody a vymene nazorov, pohladov a informacii). Zaroven to musim najprv chciet urobit a pri analyze cohokolvek som stale minimalne nadpriemerny (az do doby, kym to nehodim na tiket - potom sa zacnu diat "veci"). A kedze naozaj netusim, co zajtra bude v ponuke (aj ked si zelam, aby tam boli len top class kusky), analyza by nemala uskodit.

Vlastne, ... mohla. Aj ked vam verim, bol by som proti sebe, keby som v nej prezradil uplne vsetko (toboz za sucasnej situacie). Nerobim to ani s Dexterom, resp. ak som robil, mohol by som toho prezradit menej (ale tak treba povedat, ze spolupraca sa logicky vyvija, takze aj vsetko, co s tym suvisi ma tiez svoj prirodzeny vyvoj).

Podme radsej k veci, t.j. na atletiku.

///


Dnes nepojdem po rade, urobim z toho trochu chaos - co mam spracovane, to popisem, co nemam, k tomu sa dostanem na zaver, mozno vobec (nebudem sa do nicoho tlacit, kym ma to bude bavit, budem pisat, ked nie, jednoducho skoncim).

Vyska muzi. Na poslednu chvilu sa odhlasil Mutaz Essa Barshim. Velke prekvapenie, kedze pred 2 dnami v Szekeszfehervari skocil 240 a predviedol 3 nadejne pokusy na mete WR 246. Tazko povedat, ci to suvisi s podmienkami, ktore su hlasene pre zajtrajsi den v Lausanne. Zrazky su hlasene na cely den, ale mala by to skor taka prijemna rosa, avsak posuva sa predpoved silnych prehanok z piatka skor na stvrtok (a zacina to vychadzat prave na vecer, kedy bude na programe hlavny den mitingu). Teploty nanajvys okolo 20 stupnov, skor menej.

Spominat to zrovna pri vyske je namieste, kedze vysku to spolu so zenskou tyckou ovplyvni najviac. Okrem Barshima boli v Madarsku aj dalsi vyskari zo st.pola - Lysenko/Starc/Thomas/Tamberi/Barry. Takze 5 z 9 vyskarov, ktori zostali. V Madarsku sa skakalo vysoko, jednoducho podmienky boli zjavne idealne (na realny utok na WR potrebuje miting skokana vo forme s obrovskymi moznostami a perfektne podmienky). Takze Starc si vyrovnal PB, Bahamcania si skocili obaja SB, Tamberi takisto (aj ked ten to mal posadene zatial stale velmi nizko na jeho dlhodobe moznosti). V Madarsku neskakal Ghazal (ten sa pre zmenu ukazal na Stredozemnych hrach, ktore s 228cm vyhral - plati ale, ze to bolo o nejake 4 dni skor, v podstate idealna priprava na miting podobneho kalibru), duo Amikov (borec s 235 z tejto sezony, lenze jeho vykony z 3 mitingov su nieco ako 217/235/215 = treba pozriet na minuly rok a tam je to podobne - solidne skocil len na Trials a v Q na MS, co sice hovori, ze sa vie pripravit na velke zavody, potom je ale otazka - je Lausanne velky zavod; a najma je to Amik, ktory s velkymi europskymi mitingami nema prakticky ziadne skusenosti; Robinson zasa vyhral v PB tohtorocne Trials - 231cm a s mitingami v Europe to ma velmi podobne). Stvrtym do partie je Bielorus Nedasekau, ktory sa ukazal pre zmenu v Samorine na P-T-S (s 226cm vyhral).

Co si z toho vybrat? Sutaz nema jasneho favorita, aj ked by sa v tomto smere ponukal korunny princ Lysenko. Lenze za hlasenych podmienok clovek nechce hrat akehokolvek favorita vo vyske. Potom je otazka, komu neprekaza zima, dazd, nepohoda atd.? Mal by to byt Lysenko, co koncept "proti favoritom" trochu neguje, odolnejsi by mohol byt aj Bielorus, potom to uz je tazsie. Keby boli podmienky perfektne, isiel by som dozaista do Ghazala (co mozno urobim aj tak, ked bude prihodny duel). Neverim Thomasovi (aj ked si skoncil 232 v Madarsku - lenze systemom 3 vysiek po sebe na treti pokus). Starcovi neverim taktiez, ale to neverim nejako ani jednemu z nich (len Lysenko si to svoje obhaji z tych, co boli na spominanom mitingu + Tamberi, pretoze je so svojimi 226cm vsade brany za outsidera).

///

400m zeny, zasa. Aby bola zaujimava ponuka v boji o vitazstvo, musel by sa odohrat suboj Naser vs Uibo. To sa nestane a Salwa proti Americankam, tam nedostaneme ani kurz a ani nejaku realnu zapletku. Potom mozeme skumat Americanky. 3 zo 4 startovali v Parizi, 3 zo 4 v Madarsku a snad vsetky na 400m na nedavnych Trials. Najlepsi program ma Jessica Beard, pretoze sa neukazala v Madarsku. Skoda len, ze v Parizi bola zrovna ona druha, ale aj tak, mozno nam s Wimbley prihraju dobry kurz aj tentokrat. Americanky neukazali po presune do Europy zhola nic - neprekvapuje ma to, ale mozno ma prekvapuje, ze je to az take hrozne. A nielen hrozne, ono to ma zostupnu tendenciu. V Parizi to bola bieda, Naser ich doslova ponizila a este viac ich ponizila Miller-Uibo v Madarsku. Teraz je otazkou, preco su tie casy take zle? Jet-lag v kombinacii s unavou z Trials? Jet-lag v kombinacii s unavou z Pariza (pretoze podmienky v Madarsku boli vyborne, vid cas Miller-Uibo a mnohe dalsie svetove vykony), kedze v Madarsku sa zavodilo v pondelok a v Parizi v sobotu.

V 1.drahe zaujimava zavodnicky z Botswany, ktora sice zavodila uz na CG, ale tu svoju formu okolo 51s si pomerne drzi. Naposledy sa ukazala 27.6. v Nancy (vyhrala casom okolo 51,2-51,3). Z prvej drahy to bude tazke, ale nevidim dovod, aby neporazila biednu Le-Roy (bola tiez v Madarsku, co je urcite neprospeje) a ma rozhodne aj na Stepter, mozno aj na Okolo. McPherson bola solidna, tak ako vzdy, v Parizi a v Madarsku sa neobjavila = mala by byt perfektnou kartou proti Americankam. Koho nam s nou vypisu? Ak Beard, tak rozhodne nehram, ak Wimbley, zaujem to bude, zalezi na kurze a ked nahodou s Okolo, tak nie je moc o com (ale kurz bude nanajvys 1,3, mozno 1,4, ked budu pani zo SK privelmi mili - lenze toto je presne vec, ktoru maju radi supy z analyz).

///

400m H muzi. Neskumal som prve 2 drahy, vobec. Green/Magi, mozno sa na nich este pozriem, ale nejako si neviem predstavit, ako by mi mohli pomoct. Nemaju dobre drahy, potencial oboch je mizivy, mozno duel s Bershawnom, ale aj to by bola hrana. Elitne trio je pomerne jasne a nemam moc pocit, ze by som do toho nejako musel zasahovat.

Po kratkom zamysleni ale nejaky napad rozhodne existuje. Pracujme s tym, ze bude prsat. 21:18 = budeme mat dost casu, aby sme si obzreli teren v priamom prenose a podla toho sa rozhodli. Pretoze myslienka je postavena na outsiderovi proti favoritovi. Netusim sice ako uchopia SK duel McMaster vs Warholm pri fakte, ze McMaster sa po dlhej dobe vratil a Warholma zdolal prvykrat, aj ked vyrazne. Mam pocit, ze viacej bude v hre fakt, ze ho zdolal len 1krat, nez rozdiel medzi nimi. Faktom je, ze Warholm v zavere zakopol o prekazku (myslim, ze predposledna a ani posledna nebola uz potom skocena sposobom, ktory Warholmovi svedci). Myslim, ze McMastera by aj tak nezdolal, ale PB by si zabehol aj on. Vymazme zo zavodu tuto chybu a Warholm bude za superom len 2, max. 3 desatiny. Pridajme nizsie teploty a dazd (McMaster nie je ziadna istota pri prekonavani prekazok + dlho nezavodil kvoli problemom s brusnym svalstvom a ako povedal pred Parizom "este to nie je na 100% v poriadku"). Na strane druhej, ked je schopny zabehnut 47,5 pri tychto faktoch, kde lezia jeho realne moznosti? McMaster by sa mal len a len zlepsovat. To znamena, ze je to spekulativny tip, ak bude naozaj prsat, bude zima a bude narocne prekonavat cisto prekazky. Ak sa to potvrdi a SK mi ponuknu 3+ (a teoreticky aj menej, bude fakt zalezat na kombinacii kurz/podmienky), pojdem do toho.

///

200m som sice neskumal, ale zostava je podobna tej z Pariza - Norman/Benjamin/Edward/Quinonez. Tentokrat bude zavod jednoznacne u suboji Lyles/Norman - rovnaky rocnik, superi z NCAA, v podstate novy americky pribeh zo sprinterskych trati, pricom jeden kombinuje 100/200 a ten druhy 200/400. 200m je tak distancia, kde sa mozu stretnut a rozdat si to ako rovny s rovnym. Porovnavali sa casy (19,84 -0,6m/s a 19,69 +2,0m/s), z coho vysiel lepsie prave Michael Norman. Otazkou je, ze ked vyhra Trials na 100m s WL vo vrecku (aj ked cas 9,88 zasa niej az tak omracujuci) a my vieme, ze 200m je jeho silnejsia trat, potom co moze predviest v Lausanne na 200m? Ked bude prsat, moc toho nepredvedie (co sa tyka vysledneho casu). Samozrejme, rozhodnu kurzy - rovina ma necha pokojneho, post vacsieho outsidera na ktorehokolvek z dua ma naopak stopercentne zaujme. Podotykam, Michael Norman ma kladne skusenosti s rychlym behom v dazdi - jeho 43,61 na 400m sa zrodilo v takychto podmienkach na sampionate NCAA pred mesiacom.

Som zvedavy aj na Edwarda, ktory ulial start v Parizi a tak som o jeho sucasnej forme nedostal ziadnu informaciu. Naopak, Alex Quinonez dementoval, ze jeho vykony z vysokej nadmorskej vysky v Bolivii boli dielom len a len prihodnych podmienok (ono zasa v 2500m podavat vysoky sportovy vykon nie je az taka sranda, takze vyhody nesporne, ale existuju tam aj zjavne prekazky). O tom by vedel rozpravat aj Alex Wilson s novym PB starym 3 dni (z domaceho mitingu v nadmorskej vyske takmer presne 1000m). A to mu fukal masivny protivietor takmer 2m/s. Pozor - Wilson za Svajciarsko (rodeny Jamajcan) behava uz pomerne dlho a naozaj sa nikdy nestalo, aby ukazoval takuto formu. Pisem to preto, ze v nadmorskej vyske behava standardne, ale v tomto roku zabehol 3krat po sebe cas pod 20,30 (naposledy v tych podmienkach, ktore som spomenul). 3krat po sebe si tak zlepsil osobak. Chlad a dazd by mu nemali robit problem, v tomto smere by mal byt naplno vycviceny novym zivotnym priestorom. Otazkou je, co mozem od bookies s nim ocakavat - odpovedou - asi nic.

Isiah Young v 8 je pre mna skor stovkar. V sezone zatial bezal len jednu 200, sice skvele, ale bolo to v USA, na mensom mitingu so znacnou podporou vetra, takze Young by mohol byt skor niekto, proti komu som ochotny ist, nez naopak niekto, komu sa oblukom vyhnem. Brazilcan je nesporne talentovany, ale na tento level este nedorastol (+ 1.draha a povodna tam snad ani nefiguroval).

///

Nebudem zastierat, ze na Aleiu Hobbs som zvedavy. A tam by som skoncil s tym, co cakam a ake mam predstavy. Pole proti nej je top - absolutne spicka zenskeho sprintu - Elaine, Dafne, duo z CIV, k tomu solidna Jenna Prandini po kvalitnom predstavi na US Trials, domaca Mujinga a trochu zahadna Blessing.

Z Blessing strach nemam, Mujingu by som rad pouzil do nejakeho duelu, ale mimo Blessing nema prilis s kym. Jenna preferuje 200m, takze sa jej takisto uplne nebojim, u Dafne je to podobne s tym, ze v oboch veciach je o level lepsia, ked je v top forme (co zatial nikde neukazala). Ta Lou sa predstavila v Madarsku a casom 11,12 prilis neocarila (a to jej fuklo 1,5m/s). Ked si k tomu pridame jej biedu v Parizi na 200m (3.miesto a 22,50) v podobne exkluzivnych podmienkach, nieco zjavne nie je v poriadku. Ahoure ma sice skvele casy, ale vsetky su z kategorie veterne, resp. na hrane regulernosti. A Elaine, ktora je v sezone zatial nemastna-neslana - vazim si ju, obavam sa jej vzdy a vsade, ale zatial neisiel z nej ten pravy respekt.

///

400m H, zeny. Psst.

///

800m zeny. Nestartuje Caster Semenya (dala prednost 1500), takze sanca sa otvorila niekomu inemu. Lenze startuje Niyonsaba. Teraz je otazkou, ci aj Francine je z pohladu normalnych zien neprekonatelna. Historia hovori, ze tomu tak je, ja citim, ze zajtra by sme mohli zazit drobne prekvapenie.

Preco? Pariz bol z pohladu Francine dokonaly zavod. Stacilo ist na 2.miesto za Caster, ktora vsetko ostatne urobila za nu. Na Caster nemala, ale vplyvom toho, ze to bol tak strasne rychly beh, nemali sancu ju porazit jej zvysne konkurentky. Zajtra to bude rozbiehat ina vodicka - Americanka. Cielom by nemalo ist tak strasne rychlo (a ono to asi ani nepojde), pricom ak bude chciet ist Francine ako Caster, bude to musiet zobrat za svoje = t.j. rozrazat vzduch bude tentokrat ona. Ak sa najde hlupy a bude chciet udavat tempo namiesto Francine, tak uz teraz sa chytam za hlavu, ale tak co s tym.

Zradne podmienky a hladne Americanky (najma Ajee Wilson + pocetna prevaha) a Habitam Alemu (takze 3. a 4. z Pariza). Pisal som, ze to proti Francine skusam uz v Parizi a vyzera to tak, ze to skusim znova. Vtedy to bol vystrel do tmy, tentokrat mi okolnosti pomerne nahravaju.

///

110m H. Hned 5 z 8 bolo v Madarsku (kde neprekvapi, ze za perfektnych podmienok zabehol Shubenkov ten monster cas - samozrejme, WL a masivny PB). Neprekvapi, ze Omar McLeod bol trochu mimo (po zraneni prvy start - to neznamena, ze v Lausanne nemoze utocit na elitne priecky). V Parizi z tohto pola startovalo takisto 5 zavodnikov.

Proti komu - duo Amikov - ti boli na oboch podujatiach. Baji doma zabehol skvely SB, aj ked formu (podobne ako Shubenkov) uz naznacuje par tyzdnov (neustale sa zlepsuje). Levy v Parizi nepresvedcil, aj ked vyhral (po DQ Shubenkova vo finale) - super podmienky a "len" 13,18 s podporu vetra o sile 1,5m/s. Rovnako ako sklamal Pascal Martinot-Lagarde, ktory ani len nebol schopny postupit z rozbehov do finale.

Na McLeaoda som schopny hrat oboma smermi (rozhodne nie proti Rusovi), aj ked skor to bude hrat proti nemu, ak odhadujem spravne. Baji vs Amici, to by som tiez bral, Levy vs McLeod, asi by som to riskol, keby bol McLeod outsider.

///

1500m zeny. Som schopny to hrat roznymi smermi. Cital som k tomu dobru analyzu na atletickom portali a suhlasim s nou. Proti Caster sa hra zle, ale keby ju stavali do role jasnej favoritky, skusil by som to. Ak nie a bude favoritkou "priemernou" - t.j. bude, ale kurzy budu stredne velke, nemozem hrat nic. Ak jej favorizacia bude mala/ziadna, som ochotny ju zahrat. Videli sme Tsegay, ktora sa neboji skusit utok daleko pred cielom a nielen skusit, je schopna ho dotiahnut do uspesneho konca. Su tam superky, ktore maju zaverecnych 400/200m sialene rychlych (spomina sa najma Shelby Houlihan), takze protilatka s nazvom Caster existuje aj v tomto smere. Stale plati, ze to budu mat superky velmi tazke.

///

Trojskok muzi. Najprv som si ho ani nevsimol. Potom som bol velmi rad, ze ho vidim a napokon som zistil, ze radost bola predcasna. Taylor/Pichardo - Pichardoo dlho nezavodil, Taylor sa ukazal v Madarsku, kde fukalo v sektore velmi vdacne (v podstate vacsinou okolo 2m/s), takze z tohto pohladu jeho vykony neboli uplne zazracne. Zaroven plati, ze bolo to prave v Lausanne, kde sa Pichardo triumfalne vratil - 17,60 a vitazstvo (nad Taylorom/Clayeom). V Madarsku boli aj dalsi trojskokani - Brazilcan (absolutna bieda, len 3 pokusy a nebol schopny skocit ani len 16m), Lipsanen (solidne, ale posledny pokus vynechal - zaroven s vetrom to skor ukazalo, ze je to trochu ina liga nez zvysni borci, ktori vacsinou skacu v DL), Copello (ten pre istotu skakal len prve 3 pokusy, cize kandidat, aby som zahral proti). K tomu duo z USA - Benard/Scott. Scott je vitaz Trials, ale v Europe nikdy doteraz nezavodil. Benard je uz znamejsie meno, ale pravda je, ze mi nikdy k srdcu neprirastol. A zostava Misans, ktory vyhral u nas P-T-S (v nulovej konkurencii s masivnou podporou vetra v sektore).

Taylor/Pichardo - tam bude zrejme rovina, tu hrat nebudem (pravdepodobne) a vsetko mimo roviny ma bude zaujimat. Je to totiz absolutne otvorene - Pichardo ma vacsi upside, prijemne spomienky z minulej sezony a mohol sa pripravovat len na tento start, to Taylor bol v Madarsku, predtym skusal blaznivu kombinaciu trojskok/400m aj na Trials, kde mu obidve discipliny kolidovali, vo finale mal NM (bez platneho pokusu) a tak dal sancu niekomu inemu, aby slavil premierovy titul majstra. Hral by som proti Copellovi, ale s kym? Hral by som idealne aj proti Amikom (najma Scottovi), ale s kym? Chyba mi ta solidny dialkar okolo 17,10 z Europy, to by bol idealny kandidat. Taky tam nie je a potencial je tak uplne zabity.

///

http://2018.junioren-gala.de/de/ergebnisse.php

Davam to sem kvoli Elize McCartney. Princip je ten, ze aj ked skocila 4,92, tak ich skocila v sutazi, kde nebola ziadna ina superka. Mohla si tak ist svoje tempo, vybrat si vysku, ktora jej bude vyhovovat, zaroven necakat (pretoze vynechavat sa da aj v normalnej sutazi - lenze zo 450 na 470, to by nemusela pokojne hodinu skakat). O tom, ze potencial ma obrovsky dlhodobo vieme, ale toto je v podstate idealny scenar, skoro az s laboratornymi podmienkami. Samozrejme, je pekne vediet, ze ma formu, ale to vedia velmi dobre aj bookies, ktori budu mat tendenciu vykon skor precenit, nez nedocenit.

Druha zaujimava osobka je Katerina Stefanidi. Ja vieme a vy viete, ze ona to v sebe ma. Pisal som o tom a nastal cas to otestovat. Bookies maju v hlave to, ze na 3 podnikoch DL bola 4./7./NM s najlepsim vykonom 4,64 = bieda. Ale odvtedy si zaskakala doma v Grecku a naposledy pokorila vysku 4,80. Znova mozeme hovorit o prihodnych podmienkach maleho mitingu? Nie tak docela, kedze vzdy jej bola za superku aspon Yarisley Silva (ono plati, ze v niecom je to vyhodne, avsak malokto sa dokaze sam vyburcovat k skvelemu vykonu bez konkurencie - v tomto smere Eliza ukazala, ze jej to necini problem). V Grecku nechybala ani Kiriakopoulou/Bradshaw, takze obsadenie naozaj solidne.

Yarisley Silva je v podstate tretia - 4,73 v Grecku je odlepenie od toho marazmu, aj ked pravdou je, ze toho moc neodskakala a v Osle jej snad chybali vlastne tyce (ak sa dobre pamatam).

Sidorova skace stabilne okolo 4,70 v poslednom case. Americanky - Suhr na Trials len 4,60 (Nageotte 4,70 a Morris 4,80). Takze mame na koho a Suhr vyzera aj niekto "proti komu". Otazkou je, co s tym spravi dazd (loteria) - zrovna, ked mam docela jasno (a nasiel som hodnotu), tak mi dazd nehra zrovna do kariet. Faktom je, ze sutaz zacina az 20:15 (takze v hlavnom programe - netvrdim, ze nebudem hrat nic dopredu, ale budem schopny nieco kompenzovat, niekde prilozit atd.).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2018, 13:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://imgur.com/a/NOs6zdp

Musim sa ospravedlnit, aj ked len za myslienku. Naozaj som si dlho myslel, ze za tymto stoji Dexter. Avsak, ukazalo sa, ze je v tom uplne nevinne.

To neplati o tomto exotovi, ktory to "zahral" ako najvacsi dement. Ako som pisal - nemam nic proti tomu, ked to niekto sam na vlastne tricko zahra (a ja som aj tentokrat @2,0 videl a ani som sa len nepokusil to zahrat, co i len za par eur), ale ked sa s tym predvadza pred druhymi, znicia kurz, cim zabiju moznosti u inych SK (opakujem, je to Nike - na veci nic nemeni, ze Nike prekazky doteraz nevypisalo - to nemohol nikto tusit a ak aj tusil, spravania to neobhaji ani v najmensom).

///

Nebudem tu davat zatial ziaden tip. Zahral som si na Pinne niektore zalezitosti, z ktorych su snad vsetky (mozno mimo Stratton vs Proctor 2) popisane v analyze. Cakam, ze sa podvecer navysia limity, sledujem vyvoj kurzov, sledujem vyvoj podmienok a mozno sem nieco hodim, ked kurzy pojdu priaznivym smerom k mojmu nazoru.

Mam nieco zahrane aj v Nike (musel som reagovat na kurz na Pinne v suboji Lyles/Norman - pisal som, ze akykolvek velky nesulad oproti rovine sa musi potrestat - v nasich SK boli kurzy masivne cez 3, Pinna vypisala skor nieco ako 2,8-3,0 - co stale drzi a aj to je value, podla mna). Potom 2 veci, na ktore napisem tipy - ked to dropne, nenapisem, ale naozaj si to nemyslim (pre drvivu vacsinu tiperov a "pseudotiperov" je to prilis progresivne - alias hrat niekoho, kto ma horsie casy, horsie vysledky a aj tak by mal dnes uspiet, resp. nie mal, ale minimalne realne mohol).

Cakam, ci sa na Pinne ukazu prekazky. Ano, cakame na Sprunger v akomkolvek h2h. Ak to nevypisu, budem nastvany, ale co s tym spravim? Nic.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2018, 21:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pekny den - rano bez internetu len s nahradnym riesenim, vecer velka burka a vypadok prudu (takze velmi podobne podmienky).

Minimalne som dnes nieco vyhral (po vcerajsom seberuhacstve, ktore zrejme muselo prebehnut - a to netvrdim, ze som nejako obrovsky pochybil, len som hral nejake veci "z hnevu", niektore veci som zrejme zle nacasoval (som mal +1,5 v 2.sete na Bemelmansa napr.), jednoducho ma to trestalo z kazdej strany a obcas sposobom, ze som dobre predal, aby hrac nasledne otocil z 1-5 (predal som, ked bol len o brejk dole, aby to nevyznelo ako uplna hlupost)).

///

Tie prekazky mi pokazili cely den - tesil som sa na to, SK to vypisali a aj ked to v reale nebolo ono, tak to stale vyslo. Pri prekazkach som mal hrat este Little/Muhammad v peknom kurze, ked napokon nezacalo prsat - to uznavam, ze je chyba.

100m zeny mi ho rozhodne nevylepsili. Okagbare DNS (Mujinga by ju znicila s peknym PB 11,03 - to bol tip, ktory som tu chcel hodit, takze napokon nemusite lutovat, resp. nie ste aspon sklamani, ze sa to nezrealizovalo). DNS Hobbs, tragedia podobnej urovne (som ju mal na win, proti Ahoure - minimalne to druhe by zvladla). A samozrejme, zostalo mi len to, co nevyslo - priznam, to nefungovalo, nebolo to dobre. A kedze nestartovala Hobbs, na poslednu chvilu som na Pinne zahral hlupy tip E.Thompson win - odpadla konkurentka a ja som jej veril aj proti Ta Lou - ine superky tam neboli, min. podla mojich ocakavani a predpokladov). Takze taka klasika - z vyborneho tipu som sa ocitol niekde, kde som byt nechcel. U mna zrejme neplati ani poucka, ze stastiu musis ist naproti. Idealne riesenie boli zahrat obidve na win na Pinne (vyuzit toho, ze chyba Hobbs). Lenze ja som Ta Lou uplne nedoveroval, pravom, takze celu situaciu treba hodnotit ako vylozene nestastnu.

200m a ani tu mi nevysiel moj Norman. Hral som to len kvoli kurzu a kedze to na Pinne vystupalo, tak som pridal. Ani tu pridavok nepriniesol nic pozitivne. V tomto pripade to beriem uplne v pohode - dobry kurz, Norman na neho nemal, Lyles bol vyborny (co viem, ze obaja su).

Idem radsej k tym lepsim veciam - Stefanidi. Tu ma stve, ze zrazu to perfektne vyjde, ked nezahram jej celkovy triumf. Vedel som, ze to ma hodnotu, ale nedam to (a dam napr. proti Lysenkovi v podobnom kurze). To clovek nepochopi, preco sa to deje neustale dokola, ta ista bolestna pesnicka. Na strane druhej, hral som podla mojho preview so Suhr, ked ju uz s nou vypisali, takze z tohto pohladu to zasa beriem (tu som takisto pridaval - americky trh spravil svoje a kurz pred zaciatkom sutaze stupal na Grekynu).

Tip proti Caster. Znova, v analyze som napisal - "ked bude proti nej vysoky kurz, resp. ona sama bude brana za superfavoritku (co kurz pod 1,2 na Pinne splna do bodky), hram jednoznacne proti nej". Nenastala ta nemila situacia, ked bude na nu 1,4-1,6 a clovek by zrazu nevedel, co s tym. Zavod prebiehal podla ucebnice, resp. podla mojich predstav - dve kvalitne vodicky, pricom druhej sa chytila Tsegay (s umyslom to dotiahnut az do konca solo pokusom). Ta vytvorila tlak na Caster, ktoru v tom nechali ostatne superky vykupat a kedze to bola velmi rychla 1500, Caster v zavere nemala odkial brat energiu/monster finish/cokolvek. Ako hovorim, idealny scenar, idealna realizacia, este lepsi vysledok. Ani nemozem povedat, ze som to mohol hrat za vyssi vklad - to by som musel vediet nieco viac nez len to postavit na mojej uvahe/peknom kurze/ocakavanom priebehu.

Ogrodnikova proti Witek. A toto som sem dat rozhodne mohol (a aj dal, nebyt necakanych starosti od matky prirody). To ma mrzi. Tie ponuky v Tipsporte su usmevne z toho uhla pohladu, ze zohladnuju strasne posledny vykon (dokonca viac nez SB - na uvod sezony to byva "to iste", resp. sa vychadza z PB, ked SB dokonca chyba, v tejto casti sezony je to uz horsie a niektore chutovky si SK ustrazia - zasa mozeme aplikovat metodu "vykon v tragickych podmienkach" vs "vykon v idealnych podmienkach"). Proti Witek, pretoze dlho nezavodila (a ja neriesim dovod - urcite nie primarne, pretoze klucove je, ze dlho nezavodila a v nasom pripade, v poslednom zavode predviedla dobry vykon + solidny SB atd.). Ogrodnikova, pretoze je to najstabilnejsia osteparka sezony = idealny h2h. Skoda, ze som to na vklade neokorenil - uz len z dovodu, ze sa mi to naozaj pacilo + som mohol (nikto mi to nezrazil, malo to aj Nike v povodnom kurze atd.). Chcel som hrat aj proti Khaladovich - pisal som snad aj tu o tom po jej poslednej vyhre na DL poslednym pokusom - ale najlepsi duel mi ponukla Fortuna a to znova s Ogrodnikovou. V podstate totozny kurz ako proti Witek, horsi duel a horsia SK na akykolvek betting (zobrali by mi to max. za 50-75 eur).

///

Mal som akovku, 2 chyby, takze v pohode. Sice jedna chyba byt nemala, ale o to som radsej, ze sa objavila aj druha (aj ked "radsej", kedze som ten tip mal aj solo). Vlastne celu akovku som mal aj po solach na Pinne - velmi jasne avizovanu Beard/Wimbley, Bajiho som avizoval tiez a hral som ho v akovke proti PML (ktory mal byt DQ po jasne uliatom starte, o tom bola rec) a na Pinne proti Allenovi. A napokon Copello/Holmes - o 9 stotin, zamrzi (toboz ked TJ bezal nejako zvlastne - ultrapomaly rozbeh k 1.prekazke, potom si v pohode predbehol Jacksona v 8, aby do rovinky zasa vybiehali bok po boku, pricom v zavere mal dost sil a nechybalo vela a Copella, ktory uz tuhol, by tesne predbehol).

Skusal som proti Lysenkovi (kedze neprsalo), ale bol suverenny, resp. Ghazal nevyrazny, takze to rozhodne nehodnotim kladne, dokonca aj ked som hral obrovsky kurz nad 6. Hral som, samozrejme, proti Stratton (to som tu vcera zrejme neanalyzoval - dialka zeny) s Proctor - nemozem povedat ani makke f, kedze to bolo naozaj tesne a rozhodovali druhe pokusy. Skusil som aj Ugen na win (znova pripominam Stefanidi - toto skusim, ju nie - nechapem) s vedomim, ze jej 705 na domacom sampionate bol uspech jedneho pokusu (660-705-X-X- a 2krat vynechala v zavere). OK, toto je dobra cesta, ked budem schopny to hrat vsade a s kazdym (co som dnes takmer dodrzal).

V guli nic, som si zabrnkal nieco na livku, bez vacsieho uspechu. Prematch tip, keby som to zahral, by vysiel, aj ked tzv. neboli naplnene dovody, preco by som to hral - usmevne, ze tieto veci vychadzaju, ked ich clovek nehra, aj ked nikdy nelutujem tip, ktory "nefungoval", resp. vysiel za uplne inych okolnosti. Zaroven som rozmyslal nad Poliakom proti Novozelandanovi, z rovnakych dovodov som to nehral ako prvu vec (nevedel som, ci prsi, skor som zistil, ze nie podla webcam zaberov, takze fajn).

800m - tam bol rozdiel oproti 1500m v tom, ze Niyonsaba bola vypisana presne uprostred, dokonca skor sa SK naklonili proti nej. Myslim, ze na win bolo nieco ako 1,7-1,8 = velmi tazko uchopitelny kurz pri vsetkom, co sme o zavode vedeli. Som superstastny, ze nieco vyslo tak skvele, ked som to nehral - Niyonsaba vyhrala a tym mi usetrila nejake peniaze, resp. dobry pocit vo vnutri.

Trojskok a znova - tesny tip, vedel som, ze to nema moc hodnoty, ale zahrat som to musel (toboz ked na Pinne bol vypisany ako mierny outsider). Rec je o suboji Scott/Benard. 2 cm, takze tretia tesnotka v moj prospech zo 4.

Suma sumarum - keby som mal zahrane tie 2 veci, ktore som zahrane mal mat, bol by som extremne spokojny. Takto som len spokojny - to, co nemozem ovplyvnit, to neriesim (ano, som sklamany a to vsetko okolo toho, ale to primarne v case, ked sa to deje, resp. ked sa to dozviem). To, ze tie veci mali aj nasledky na moje dalsie rozhodnutia (ktore sa financne nezdarili, takto by som to zaobalil), to je sice smutne, ale ta moja reakcia nebola ani prehnana, ani nezmyselna, len mozno nie uplne idealna (a to hovorim ex post). Vkladovo bola horsie zahrana len Ogrodnikova, zvysok (aj pod dojmom tesnych vysledkov, co odpoveda nizsim ocakavaniam) viac-menej v pohode.

PS: V Nike vyhodnotili nieco zvlastne, v moj prospech, tak snad to vydrzi - aj ked je dost mozne, ze sa najde nejaky chytrak, ktory si vyplace opak. Pochybujem, ze to bude niekto odtialto - nie je to "nas" styl, doporucoval som hrat opak atd.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy