Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2018, 9:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Při pohledu na kurzy Tipsportu v letošním roce, jeden neví, jestli má brečet nebo se smát. V Tipsportu rozjeli brutální okrádačku kurzů na favority a kdyby si někdo řekl, že si tedy zahraje méně šancové koně dozadu, tak se rovněž nestačí divit. Ke kurzům na V 5/1 běžně dávají 1-3 1,3, k 10/1 na V dávají 1-4 1,7, ke 13/1 na V dávají 1-4 1,8, a tak dále, a tak dále.

Co už je ale zcela mimo chápání tohoto vesmíru, je kurzová nabídka na 3.dostih v Bratislavě ceně Pat´s Music.

1.favoritka na V 1,2

2.favoritka 1-2 1,5

3.favoritka 1-3 1,35

4.favoritka 1-4 1,5

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinými slovy Tipsportu: "u mě radši nesázej"!

Myslím, že je celkem bez diskuse, že T.... je v současnosti vůbec nejhorší sázková kancelář, která kdy vypisovala kurzy na dostihy.

Takové kurzy může sázet jedině absolutní pomatenec, který dostihy sází jako sportku, nebo závislák, který si tu svojí dávku prostě musí střelit do žíly. Do které patříte vy? A do které Jan Tleskač?Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2018, 9:57 Předmět: T.... a kurzové sázky na dostihy
Pište tipy na sázení
Citovat

Žádná sázková kancelář na světě nechce na jakýkoliv sport ve své nabídce dlouhodobě prohrávat. Tipsportu se letos zatím na české dostihy prohrávat daří, což mohu potvrdit zůstatkem svého sázkového konta u Tipsportu, ale nechci se tu chlubit. A ze svého okolí znám minimálně pět sázkařů, kteří si stejně jako já udělali z Tipsportu na české dostihy dojnou krávu! Smile Bookmaker zkrátka dělá chyby ve výpisu, z těch největších kiksů uvedu Lady Westminster v Jarní ceně klisen 20 : 1 na vítěze a v Karlových Varech 15.6. Mormill 35 : 1 na vítěze!!! Já takové koně nehraju ani za 10, 20 nebo 100 Kč, ale na takovouhle chybu v kurzu to zahraju na vítěze rovnou za 1.000 Kč! Smile Občas bookmakerovi v Tipsportu ujede ruka a teď 1.7. ve Varech měl kurz na Motorsporta 4,50 na vítěze a omylem 4 : 1 !!! na umístění 1-2. No uznejte že Motorsport 1-2 v kurzu 4 se hrát musel a opět to nebylo v řádu desetikorun nebo stokorun! Smile A přesně druhý za vítěznou Rabbit Bated Motorsport v dostihu doběhnul.

Sázky v řádech deseti a stokorun na kterých T.... vyhraje zkrátka nepokryjí ztráty ze sázek v řádu tisícikorun, které jsou výherní. Hrají to i majitelé a lidí ze stájí, kteří mají navíc obrovskou výhodu oproti bookmakerovi Tipsportu v tom, že znají aktuální výkonnost koní ze své stáje podle rychlých prací. Koho z laiků bez zpráv z tréninku by ve Slušovicích v neděli 8.7. napadlo zahrát na vítěze v kurzu 13 na vítěze Mollys Best (a samozřejmě i na umístění 1-2 a 1-3)?! Koník vyhrál jak chtěl a zasvěceným přinesl tučné výhry! V Tipsportu kurz postupně klesnul ze 13 na 7 a v kurzu 7 na vítěze pak už bookmaker Tipsportu odmítal vzít z jednoho konta sázku za více jak 500 Kč!

Kurzy u Tipsportu na české (i slovenské) dostihy zkrátka budou klesat tak dlouho, dokud bude T.... na dostihy prodělávat. Teď už je úroveň kurzů na dostihy v Bratislavě kromě kurzů na vítěze ořezaná víc jak dvojnásobně než u Betina!!! Betino při kurzu 5 na vítěze, nabízí 1-2 2,50 a 1-3 1,6 - 1,7. T.... má Sašu 5 vítěz 1-2 jen 1,5!!! a 1-3 dokonce 1,15!!! A stejně udělal T.... jednu velkou chybu ve výpisu na Bratislavu: Báthory na vítěze 8 : 1!!! (1-2 3,70, 1-3 2,25) Kurz jsem už s přáteli upravili sázkami na vítěze, 1-2 a 1-3 na 4,50 (1-2 2,25, 1-3 1,5)! Smile V neděli se uvidí, jestli tato chyba bookmakera bude náležitě potrestána! Ale i Blessed Kiss se dala hrát v úterý v derby 4,50 na vítěze a Thisisthekey 8,50 (kurzy na oba koně postupně klesají). Uvidíme jestli kurzy Tipsportu v Bratislavě už dosáhly svého dna. Pokud vyhraje Báthory a někdo z dvojice Blessed Kiss a Thisisthekey, obávám se, že kurzový sešup v Tipsportu bude dále pokračovat, až konečně svými kurzy T.... zastaví velké sázky a hrát to budou jen dvackoví experti, na kterých T.... vydělá stejně jako Betino na závodištích aspoň 30% z obratu neboli z každé vsazené stokoruny zisk 30 Kč)!
kocour
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 109
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 126.1Hodnocení kvality tipů: 126.1Hodnocení kvality tipů: 126.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2018, 16:48 Předmět: Dostihy
Pište tipy na sázení
Citovat

Dobry den

Za prvé nechci se zástávat TS ale takové hlouposti co tady píšete jsou totálně mimo mísu

1. Možná si zkuse založit vlastní Sk

2. já na rozdíl od Vás sázím za 50.000 a víc takže ty chyby co tady píše pan Harry( možná se jmenuje p. Marti.. Zedníč...Šu..,nebo Hon..) je mi jedno ale když čtu vyložené nepravdy pana MAR na . FB že zná p, ŠKOBISE(micmohodem ono je mu u to uplně jedno - např. GER-KOR fotbal se vsadí na Němce cca 50 Mio tak ty vaše tisícovky na kone mají u pr...)
3. Jsme rád že si naplsal Báthoryho( co napíšeš předem je vždycky v hajzlu - Penseur, atd) vím jiste že to nevyjde protože ty píšeš klasicky až PO na rozdíl od Ferdy
4- Řešíte tady hladiny ale ano TS pod 70% v předprodeji NEJDE což je jasný FAKT. Každopádně na rozdíl od všech kursy NEKRATÍ - ono k tomu taky dojde což už nebude uplně dobry
5. Takže já no rozdíl od vašich stovek sem za tech 20 let mimořádně spokojeny!!

Běžte si za roh oba naliskat a hlavně NELŽETE NEMÁM TO RÁD!!!!
kocour
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 109
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 126.1Hodnocení kvality tipů: 126.1Hodnocení kvality tipů: 126.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.07.2018, 18:50 Předmět: .
Pište tipy na sázení
Citovat

Návrh pro pana Haryho:
tebe bych chtěl zažít jako kurzaře když sem si dočetl ten celý ohyzdný panflet tebe bych chtěl zažít jako bookieho:

Podle tvé hloupé logiky při kursu 5,0 na V musí být vždy raz dva 2,5 no teda ty seš teda...


Ale beru tě za slovo. Ve 13:30 u paddocku ve Starém Háji vezmeš si Sašu raz-dva 2,50 za 100.000 já ti je klidně dám¨?!?!?! a pozor když tady haníš TS doufám že mi to taky nebudeš krátit jako v TS když Zoriana s Pištou nevstoupí do boxů( což je % asi 10)


Co ty na to? mám jet ráno do banky hrdino?!?!?!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.07.2018, 21:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Most se vydařil, ve Francii se na 5 přenášených dostihů vsadilo asi 1,1 milionu eur. Dostihy samy nebyly nic moc, počasí nebylo zdaleka ideální, záběry on-line přenosu ukazovaly minimum lidí, ale třeba se všichni schovávali pod střechou.
Díky převodu z Lysé se hrálo i pořadí, ale porovnání s PMU vyhlíží u prvních 2 dostihů až komicky. Co se týká mých tipů, tak zklamal jen KISSI BOY, ale na pátém místě ho dělila od 2 koní před ním jen délka a hlava. Ostatní skončili právě na tom lepším místě, VĚDMA dokonce druhá a kdyby šla vnitřkem … ale to mi může být jedno. Favorizovaný BE MASTER skončil třetí, ale plné 4 délky za ní. Tříletí letos asi opravdu nebudou nic moc.
Mají možnost to ukázat zítra, u nás se žádné dostihy nekonají, dobří koně se stěhují do Bratislavy. Běží se tam Slovenské derby a další 4 jedničkové dostihy.
V derby běží 14 koní a 9 z nich je v českém tréninku. První favoritkou je vítězka našeho derby BLESSED KISS, jejíž kurs klesl už na 3:1. Za ní jsou třetí MON CHERI (6,5), pátý DARKOLVA (8,5), sedmý RES JUDICATA (12), devátý FOREVER DRY (18), desátý BLACK BARD (18), dvanáctý ORIENTAL GLORY (20), patnáctý THISISTHEKEY (7,5) a pod čarou v něm zůstal MOUNT Q (12). Tři slovenští koně jsou outsidery, nejlépe je hodnocený RISK, stejně jako rakouský GUGUS DES BRIERES (25). Obávat se je ale třeba maďarského derby vítěze ESTI FÉNY (8,5). Vyhrál v čase 2:29,4 a šel zepředu. Myslím si, že by mu tak kratší petržalský ovál mohl vyhovovat lépe než naší derby vítězce. Podobně chodí i DARKOLVA a vyloženě z čela šel derby BLACK BARD.
Druhý dostih v pořadí je Zlatý pohár pro vytrvalce na 2600 m. Mezi 10 účastníky je prvním favoritem ORIENTAL SKY (2), ale jsou tu první dva z našeho Zlatého poháru AUTOR (5) a BONYS (oba 5), PORTORIKOS (8,5) a druhý z našeho loňského derby FELIX (6) běhající jinak spíše ve Francii.
Následuje 7 klisen na 2000 m s top favoritkou ZORIANOU (1,2). Pokud bude mít problémy s boxy, což je u ní bohužel pravidlem, jsou tu SAŠA (5,5) a MOREEN (7).
9 mílařů se představí v Bratislavské míli. Při startu do oblouku jsou pro trio favoritů NOBLE CLIFFS (3,5), IDEAL APPROACH (3) a GEORGE BOOLE (3,5) nezanedbatelnou výhodou i startovní čísla 1, 2 a 4.
Stejný počet sprinterů má po derby i Cena Myse na 1000 m, i zde je trio favoritů MR RIGHT (2), HENRYTHEAEROPLANE (3,3) a ANITSCHKA (5), maďarský BATHORY (8) a EFILY (10) jsou v záloze spolu s BEROUYINE (13). Když se podívám na výsledky sprintů na 1200 m při Turf gala či našem derby, přijde mi posledně jmenovaná trojice podceněná. BEROUYINE byla druhá za MR RIGHT jen o krk, při stejném jezdeckém obsazení!
Tipy:
2. dostih – FELIX 1-3 / 1,8
3. dostih – SAŠA 1-2 / 1,5 ( V/5,5)
4. dostih – IDEAL APPROACH 1-2 / 1,8
5. dostih – ESTI FÉNY 1-4 / 1,85; 1-3 / 3; 1-2 / 5; V / 10
6. dostih – BEROUYINE 1-4 / 1,95 ; 1-3 / 3; 1-2 / 6,5; V / 15,5


Kursy se hodně hnuly, od pátku, kdy byly vypsané, derby snad už ve čtvrtek. Nejvíc se posunul BATHORY (4). I proto ho nevolím, protože už v tom nevidím hodnotu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.07.2018, 15:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem se vrátil od bratislavského hradu. Nikdo na moje návrhy, aby vlak jel včas, nereagova.l Rychlík v 18.10 měl nakonec přes 6 hodin zpoždění a tak místo toho, abych před půlnocí spal pod střechou, jsem teprve po ní odjížděl. na druhou stranu jsem viděl alespoń druhý poločas finále MS a zajel jsem si do Trnavyprohlédnout si sochu a stadion Antona Malatnského. Na tom starém jsem byl ještě na vojně!
Ale k dostihům. Fotbal je velká konkurence,člověk se tak v pohodě dostal k padocku.
Dvouleté ovládla maďarská CRUSHING POWER (2,6) před SALSA SALSA (3,2) a SENSE OF DESTINY (6,1).
Zlatý pohár se konal bez prvního favorita, ORIENTAL SKY. Vvyhrál FELIX (6,5), za ním PORTOROKOS (9,1) AUTOR (2,8) a BONYS (3,7). Pořadí 19,2 a 54,7.
Mezi klisnami vyhrála vysoce favorizovaná ZORIANA (1,2) o krk před SAŠOU (6), další 3/4 délky ztrácela SLIVKA (4,9). Pořadí 4,6 a 8,7.
Mezi mílaři nestartoval NOBLE CLIFFS. Stájový doběh IDEAL APPROACH (2,2) - FACTS AND FIGURES (19,6) narušil druhým místem GEORGE BOOLE (2,9), pořadí 2,8 a 14,7.
Derby vyhráli favoriti, jen BLESSED KISS (3,1) chyběl krk na MON CHERI (4,2) o další krk zpět byl RES JUDICATA (9,7) a na čtvrtém místě o 3/4 délky byl domácí outsider RISK. Pořadí 25,2 a 149,8. Maďarský ESTI FENY (5,4) měl špatný průběh, celý dostih absolvoval ve třetístopě a asi se projevila jen dvoutýdenní pauza od jejich derby.
Sprint vyhrál MR RIGHR (3,1)o 1 3/4 délky před BEROUYINE (15,5). Krk za ní byl HENRYTHEAEROPLANE (5,1). Maďarský BATHORY (3,1) byl sedmý. Pořadí 22,0 a 68,6.
Banker mě zklamal pouze v derby, tam jsem trefil jen malé, jinak 4 velká z 5 jedničkových dostihů, které jsem hrál. V Bratislavě jsem přesto byl trochu v mínusu! Když vyhrávají favorité, není to pro mě. naštěstí mi domácí kombík s jedinou chybou prodělek zaplatil.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.07.2018, 13:56 Předmět: Bratislava 15.7. - T....
Pište tipy na sázení
Citovat

Konečně se tu po dlouhé době pěkně rozeběhla diskuse!!! Vzkaz pro Kocoura: dárky rozdával v neděli T....!!! Zastavit náběr sázek v 11.30 v neděli před změnami a pak to vesele nabírat po oznámení škrtů na závodišti
v Bratislavě v nepokrácených kurzech, když není v herním plánu žádné krácení a když nestartuje 1.favorit Oriental Sky v dostihu na 2.600 metrů a v míli Nobble Cliffs (podle kurzů Tipsportu 3.favorit dostihu) byla milá pozornost pro sázející. To už pak i ta Saša mohla být 1-2 jen 1,5! Jen aby pan Karlík nepředstihnul ve výši vypisovaných kurzů na dostihy brzy Betino, když dělá takovéhle školácké chyby! Máš pravdu, na bookmakera Tipsportu co vypisuje dostihy nemám a vážně ani mít nechci! Nezjistit si škrty, zastavit příjem sázek v 11.30, pak si "zjistit změny v dostizích" a cca ve 13.00 spustit sázky v nezměněných kurzech a bez škrtů koní
je vážně jen a jen blbost bookmakera! Smile Jo a chtěl bych vidět ty tvoje sázky na dostihy za 50.000 a víc! T.... má problém někdy přijmout i akovku na dostihy za 100 vsazených Kč v kurzu 3,50 : 1 ! Smile A sázky na české a slovenské dostihy v řádu 1.000 Kč a vyšší schvaluje bookmaker Tipsportu pomalu všechny a všem (no ono nás zas tolik není, kdo to hrají za 1.000 Kč a víc - PARDON kromě tebe se sázkami za 50.000 Kč a více)!
To bych vážně chtěl vidět jednu jedinou sázku na české dostihy za 50.000 Kč jak ji bookmaker Tipsportu přijme! Smile
Slusovicak
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.7.2018
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 62.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.07.2018, 14:34 Předmět: Kocour z Tipsportu
Pište tipy na sázení
Citovat

Milý pane bookmakeře z Tipsportu alias kocoure, vítejte na zdejším sázkařském fóru o dostizích! (Kdo jiný než někdo z Tipsportu s přístupem do databáze sázejících u Tipsportu by znal jména sázejících na dostihy, která tu ve zkratkách jejich jmen ve svém příspěvku uvádíte!) Koukám že hledáte všechny dostupné informace a tipy, jak se chytit při výpisu kurzů na dostihy v ČR! Je to fuška že jo? Není kde opisovat, kurzy si nejde dopředu porovnat s konkurenčními sázkovými kancelářemi nebo dokonce nabídkou na burze Betfair jako v případě dostihů v Anglii a Irsku nebo jiných sportů. A Betino své kurzy dopředu také nezveřejňuje. Na hlavní dostih ve Varech jste kurzy dnes už vypotil, ale co handicapy? Ty vám moc nejdou, takže určitě budete čekat až budou hotové rozbory dostihů a kurzy vypíšete tak jako obvykle nejdřív v pátek odpoledne nebo spíš až v sobotu dopoledne. A ty bláboly o padesátitisícových sázkách nebo i vyšších sázkách na dostihy si nechte laskavě pro sebe, na to vám tu nikdo neskočí! [/list]
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.07.2018, 9:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes se běží v Karlových Varech letošní čtvrtý klasický dostih a tak je myslím na čase, aby tu padlo i něco o koních.
V Oaks startuje 8 tříletých klisen na vytrvalecké vzdálenosti 2400 m. První favoritkou je čtvrtá z derby CARMELLA (1,92), druhou vítězka Ceny Napajedel ze stejného dne na 2200 m DYLANKA (4,2), za kterou skončila o 1 1/4 délky zpět druhá KIHNU (10), obe porazily výbornou Slivku, která byla v neděli v Bratislavě na 2000 m třetí za skvělým duem čtyřletých klisen Zoriana - Saša. Podle kurzů je vážně brána i slovenská klasická vítězka z JCK - tempařka WILD LOVE (6,5). Pro překvapení tu je MAKOVÁ PANENKA (14), před měsícem třetí za čtvrtým a pátým ze slovenského derby(!)Stejný kurz má i LOVE CONNECTION (14), která ale letos nesplňuje to, co slibovaly její dvouleté výkony. Outsiderkami jsou RABBIT HAVANNA (20), která ještě nešla přes míli a zejména QUEENTERA (55), která naopak vytrvalostí oplývá a před 3 týdny ztácela na Sašu ve Varech na 2000 m 5 1/4 délky.
Samostatno kapitolou je stav dráhy, protože se dnes ve Varech očekává déšť. Pokud přijde a bude měkko, stoupají naděje LOVE CONNECTION.
Asi by měla být CARMELLA nejlepší, ale kdo ví , kolik sil ji stála ta rubačka v derby. Po slovenském derby se mi líbí MAKOVÁ PANENKA 1-3 / 3,5 nebo jen 1-4 / 2. Je zajímavé že přestože v nabídce stále visí 2,0 , vzalo mi to jen 1,95. Co se mi ale líbí nejvíc je duel H2H WILD LOVE - MAKOVÁ PANENKA 2,42 pro Emanuelovu přítelkyni.
V rámcových dostizích mě zaujali:
1) LOUIS LITT - V / 4,5 nebo 1-2 / 2,25. Polobratr skvělých koni Line Honey a Living Colours má jediný vítězný start v Mimoni. To bylo bez boxů, do boxů už 2x nevstoupil, měl by mít deku Monty Robertse, tak mu přeju, ať se to konečně podaří.
2) Vysokým favoritem mezi dvouletými nováčky je NEAR TO BE RICH (1,8). jediný z nich startoval a byl pátý v Lyonu. Hodnotu to ale nemá.
3) V trojkovém handicapu se utkají koně úspěšní ve Velké červnové a naopak neúspěšní (poškození) v derby SAUL (2,85) a TOP ONE (5,5)
4) V Lázeňské míli mi přijde podceňený PRIVATE RYAN (17), před 3 týdny zde o 2 1/2 délky za Sir Sun. 1-4 / 2,7 nebo jen 1-5 / 1,8 se mi zamlouvá.
6) YARA je moje srdcová záležitost a 1-3 / 2,65 nebo 1-4 / 1,9 si ji zkusím.
7) Čtyřkovému handicapu se vyhnu, tady už je varováním favorit ALAMOS (3,85) který naposled běžel v r.2016.
8) V pětkovém neodolám RAYLENE (11), ale jen 1-4 / 2,7 nebo 1-5 / 1,9. LAKAR (8) ji dává k dobru 11 kg a i jen s 10 ho dokázala porazit a 200 m navíc...


Naposledy upravil RedRum dne 23.07.2018, 6:33, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.07.2018, 20:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihy jsem zatím neviděl, jelikož jsem trpěl v zelenobílém odění na Bohemce.
Ale finančně jsem si polepšil, do soutěže jsem měl 5 tipů z 8. NEAR TO BE RICH, SAUL, DYLANKA, AMADEON a SAVAGE. Dělil jsem se o druhé místo a celkově jsem už 6.-10.!!!
Tady jsem dával jen asi zbytečně opatrné tipy do dálky. Zklamali LOUIS LITT ( předposlední) a MAKOVÁ PANENKA (pátá za třetí WILD LOVE), PRIVATE RYAN a RAYLENE byli škrtnuti. SAUL vyhrál, YARA byla druhá.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.07.2018, 22:50 Předmět: Private Ryan
Pište tipy na sázení
Citovat

Red Rume, Red Rume, ono je to už jedno, když Private Ryan nestartoval a sázky se vracely, ale velmi jsem se pobavil, jak se ti na Private Ryana zamlouval kurz 1-4 2,7 a na tabuli 1,8! Věz že až do nedělního rána byl v Tipsportu Private Ryan (společně s Alexandrem) největším outsiderem s kurzem 27 na vítěze a 3,25 na tabuli! Kurz na Private Ryana na tabuli 3,25 by se ti jistě zamlouval minimálně na druhou! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.07.2018, 8:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fantastické! Obdivuju Tě, vždycky jsem obdivoval a nikkdy nepřestanu!
Ale trumfnu Tě! Jednou jsem vsadil na koně a ten fakt běžel!
UMÍŠ SI TO PŘEDSTAVIT? NEUVĚŘITELNÁ VĚC!!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.07.2018, 15:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Red Rume, nemáš tam náhodou překlep? Nemá být ve větě: "Jednou jsem vsadil na koně a ten fakt běžel" místo slova "běžel" slovo "vyhrál" ? Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.07.2018, 9:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To je právě to, co jsem na tobě Harry vždycky obdivoval!
Jak ty na všechno přijdeš!! A úplně sám!!
Vzal jsem si na to dovolenou a po bezesných 24 hodinách jsem na to ve spolupráci s akademií věd přišel. MÁŠ PRAVDU - JE TAM PŘEKLEP!!!
Ve slově nikdy se píše jen jedno k!!!! Embarassed
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.07.2018, 16:58 Předmět: Private Ryan ještě jednou
Pište tipy na sázení
Citovat

https://tiparuvpalec.cz/tiparska-hitparada/ferdinand-minarik-na-oaks-s-makovou-panenkou.html

Aby sis nemyslel, že jsem si ten kurz na Private Ryana (27 vítěz, 3,25 tabule) vymyslel! A když už jsme u těch poklon, já obdivuji tebe! Tady na sázkařském fóru jsi dostihovým králem a nikdo na tebe nemá! Jsi zde naprosto bezkonkurenční! (Což je ovšem dáno tím, že tu nikdo jiný pravidelně téměř každý týden dostihy netipuje...)
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.07.2018, 10:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No Harry, myslím, že nejen mě by dozajista zajímaly tvé tipy. Před dostihem samozřejmě. Podle toho, co píšeš musíš být mimořádně úspěšný sázkař. Ovšem když to píšeš až po dostihu, tak nám je to na nic. Tak nebuď hamoun a poděl se s námi.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.07.2018, 13:59 Předmět: Tipy
Pište tipy na sázení
Citovat

No já myslím že tipy Red Ruma tu bohatě postačí a dá se s nimi také vyhrát. A takové tipy jako Mollys Best ve Slušovicích 13 na vítěze sem ani dát nelze, protože se o nich člověk dozví až na závodišti při dostihovém dni, má-li dobré konexe. A na některé překlepy bookmakera Tipsportu upozornil třeba i Tipařův palec (např. Mormill v kurzu 35 na vítěze). A pak záleží na kurzech. Třeba minulou neděli v Oaks. Jestliže Carmella (1.favorit) je na vítěze v kurzu 2 a Dylanka (2.favorit) v kurzu 4,50 a na umístění 1-2 v kurzu 2 je snad jasné co je lepší zahrát, pokud ten dostih vidím jako souboj těchto dvou klisen.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.07.2018, 14:43 Předmět: Slušovice 7.dostih
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak sem jeden tip dám. První tři šance vidím v koních Alegoria, Hádés a Sněženka (u téhle trojice vidím pravděpodobnost vítězství 80%). Mírně preferuji Hádés, ale klidně může vyhrát Alegoria nebo Sněženka. Kromě této trojice by mohl vyhrát už jen Mediciman (pravděpodobnost jeho vítězství vidím na 15%). Že vyhraje někdo ze zbytku pole (5 koní) je velmi nepravděpodobné (pravděpodobnost 5%). Vstupní kurzy Tipsportu na mnou preferovanou trojici byly 2,35 Alegoria, 5,50 Hádés a 6 Sněženka.

Zahrál jsem Hádés vítěz 5,50 za 5 jednotek (ev.výhra 5x5,50 = 27,5 jednotek). Důvod: dobrý jezdec, dobrý kurz.

Bookmaker Tipsportu pohnul s kurzy a já se rozhodl zahrál Sněženku 6,50 vítěz za 5 jednotek (6,50 x 5 = 32,5 jednotek)

No a po téhle sázce šel nahoru i kurz na Alegorii na 2,75 a tak jsem ji vsadil za 10 jednotek na vítěze (10 x 2,75 = 27,5 jednotek)

Rekapitulace: vsazeno 20 jednotek na mou trojici favoritů:
Alegoria 10 jednotek x 2,75 kurz = eventuální výhra 27,5 jednotek
Hádés 5 jednotek x 5,50 kurz = ev.výhra 27,5 jednotek
Sněženka 5 jednotek x 6,50 kurz = ev.výhra 32,5 jednotek

Za 20 vsazených jednotek výhra 27,5 jednotek v případě vítězství Alegorie nebo Hádés (zhodnocení celkového vkladu 20 jednotek cca 37%) a dokonce 32,5 jednotek v případě Sněženky (zhodnocení celkového vkladu 20 jednotek cca 64%).

(A když vyhraje Mediciman nebo někdo jiný ze zbytku pole, tak je všechno v háji a prohra 20 jednotek! Smile )

Jenže kurzy už bookmaker Tipsportu pod tíhou sázek snížil - Alegorii ponechal na 2,75 a Hádés snížil z 5,50 na 4 a Sněženku ze 6,50 na 5. V těchto kurzech lze na menší zisk hrát 10 jednotek na vítězství Alegorie, 5,5 jednotek na vítězství Sněženky a 7 jednotek na vítězství Hádés - za celkový vklad 22,5 jednotek ev. výhra 27,5 resp. 28 jednotek). A za jednu jednotku si už každý dosadí částku v Kč jakou chce do hry vložit! Smile Už se "těším" jak vyhraje Mediciman a Red Rum si mě tu bude dobírat! Smile
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.07.2018, 10:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Snažíš se na to jít sofistikovaně. Riskuješ 20 bodů, abys vyhrál 27,5, tedy jako bys to zahrál v kurzu 1,375. Dáváš tomu 80%, což je převedeno na kurz 1,25. Takže jsi získal subjektivní výhodu 10%, v překážkovém dostihu. No nevím, jestli je tohle ta nejlepší cesta k následování.



Hádés za 5,5 byl zajímavý kurz, možná i těch 4 je pořád výš, než by odpovídalo realitě. Ale i kdyby to bylo adekvátní, tak jsi sázkou na něj získal výhodu 37,5%. Zhodnocení celkového vkladu 450%. Takže ty ostatní sázky byly poněkud nadbytečné. Trochu jsi to překombinoval, Harry:)
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.07.2018, 8:11 Předmět: Slušovice
Pište tipy na sázení
Citovat

Překombinovaný tiket (a sázky vůbec) vypadá poněkud jinak! Stačí se podívat na web Tipsportu, kde se pod nickem online71 dotyčný chlubí svými nesmyslnými sázkami! Za 5 nebo 10 Kč chce vyhrát tisíce či minulý týden v K.Varech dokonce statisíce či miliony! Smile Nejdřív online71 zkoušel hrát celkem rozumně po 100 Kč favority na vítěze (on všechny své tikety na Tipsportu zveřejňuje), ale tahle strategie moc výher nepřinášela a tak asi pod vlivem horkých letních dnů úplně zblbnul a hraje nesmysly! Ale ať si za svoje peníze každý hraje co chce, za úchylku považuji pouze to, že online71 své tikety zveřejňuje! Stejně má 0 inspirací na takové fantasmagorie! Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.07.2018, 8:40 Předmět: Slušovice 4.dostih
Pište tipy na sázení
Citovat

Furano vítěz 5 a 1-2 2,50 jsou pěkné kurzy u Tipsportu a stojí za vsazení. Kalčíkovi koně mají letos formu a Antoine Subias (52,5 kg) dokáže nízké váhy v handicapech využít (např. Ecologi Lolek ve Varech v kurzu 15 na vítěze nebo 8.7. ve Slušovicích Lemesína v kurzu 12). Tentokrát sice kurz na vítězství Furana není dvojciferný,, ale i tak stojí za hru!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.07.2018, 10:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Před nedělními Slušovicemi máme dnes jeden bonbónek v Ascotu. Hlavním dostihem je King George VI and Queen Elisabeth Stakes, Gr 1 na 2400 m o 1,25 milionu liber.
Mezi 8 startujících je favorizována trojice CRYSTAL OCEAN (3), POET'S WORD (3) a CRACKSMAN (3,5). První vyhrál Hardwicke Stakes (gr.2) na 2400 m, další dva obsadili první 2 místa v Prince of Wales Stakes (Gr.1) na 2000 m. Vysoce favorizovaný Cracksman prohrál možná vlivem pevnější dráhy, možná i jen 14 denní pauzy. První dva trénuje sir Michael Stoute, Cracksmana John Gosden.
Cracksman byl prý původně 9:1, ale předpověď počasí očekávala v noci na sobotu déšť. Ten jsem nedohledal a tak je možné, že bude dokonce škrtnutý. POET'S WORD je spíše koněm na 2000 m a tak by mohl překvapit někdo zezadu. Cracksmanova tréninková partnerka CORONET (12) nebo duo irského mága Aidana O'Briena HYDRANGEA (13) , ROSTROPOVICH (15). Ostrovní bookmakeři mají jediného tříletka v poli dokonce 22/1. Skončil o 1/2 délky druhý v irském derby na pevné půdě a jeho forma roste. Pokud bude škrt, tak mi za málo 1-3 / 3 nebo dokonce 1-2 / 7 nepřijdou jako úplně vyhozené peníze. Start je v 16:40
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.07.2018, 8:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CRACKSMAN byl nakonec škrtnutý a v souboji favoritů vyhrál CRYSTAL OCEAN, ROSTROPOVIČ byl s odstupem pátý.
Než jsem se ráno probral, zjistil jsem, že Slušovice začínají už v 10 hodin. Půjdu proto dostih od dostihu a nebudu se rozčilovat s rozbory.
Za mé nepřítomnosti se zde překvapivě rozběhla diskuse k 7. dostihu. momentální kurzy jsou ALEGORIA 2,75 - HÁDES 4 - SNĚŽENKA 4,5 - MEDICIMAN 6 .... Favoriti šli dolů a trochu mě překvapilo, že ALEGORIA bude skutečně startovat, očekával jsem její škrtnutí. Ve Slušovicích bude dost tvrdo. Doma jsem koukal na poslední mítink a měl jsem pocit, že dnes jsou samé proutky proto, že nejsou schopni udržet i steeplechase dráhu.
Ale ke zmiňovanému dostihu: mojí volbou nakonec bude MEDICIMAN. Posledně na dráze 2,7 čtvrtý o 3 délky za SNĚŽENKOU, nesoucí o 6,5 kg méně. Dnes nese klisna jen o 2,5 kg méně a navíc jsem měl pocit, že Čmiel šel moc brzy.
Pokud se Veronika Řezáčová neukvapí, může překvapit 1-2 / 2,7 a hlavně 1-3 / 1,66 a 1-4 / 1,3. A vyloženě do dálky je tu překážkový debutant NID (15) trenérky Havlíčkové 1-4 / 2,15 nebo 1-5 / 1,66. Za málo i výše.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.07.2018, 12:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Slušovice se vydařily především Adamu Florianovi, který vyhrál první 3 dostihy.
Probírané proutěnky vyhrála SNĚŽENKA před MEDICIMANEM a ALEGORIÍ, do cíle se dostali ještě ČEROKÉZ a HÁDES, výrok lehce 9 - 10 - 1/2 - 2 1/2.
Tip mi sice vyšel, ale předpoklad, že by MEDICIMAN mohl porazit SNĚŽENKU, byl chybný. I to se stává. NID byl zadržený. Dráha překvapivě 3,8 - pružná!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.08.2018, 14:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes jsou dostihy v Mimoni, v nabíídce Tipsportu jsou dva steeply, oba po 5 koních. První je pro začátečníky a objeví se v něm i PEPA HAVEL, rekordman mopstecké dráhy na 200 m, pokud se nemýlím. Druhý dostih je kvalitnější a favoritkou je v něm CHERRIES, moje oblíbenkyně
Zásadní připomínkou je to, že dostih je handicap . CHERRIES nese druhou nejvyšší hmotnost a 1,6 nemá žádnou hodnotu. GOTSCHA (4) běhala v Meranu proti daleko lepším koním a ta šestá místa mají svoji hodnotu nese o 3 kg méně. CHERRIES samozřejmě může vyhrát, má ráda malé travnaté dráhy jako Mimoň , Kolesa nebo Brno. Ale za 1,6 to nebudu hrát. Dráha ale bude hodně tvrdá a tak jí budu přát, a vlastně všem, hlavně dojít ve zdraví. Kolesa na příští sobotu jsou odvolána, naměřili tam 1,2!
P.S. Druhý favorit GLOVER (3) nese nejvíc, navíc je mu už 12 a to tvrdo by mu nemělo svědčit, konkurentky jsou šestileté.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.08.2018, 7:07 Předmět: Karlovy Vary 5.8.
Pište tipy na sázení
Citovat

V obou hlavních dostizích dnešního programu (4.dostih -Velká cena BBAG a 5.dostih - Cena města Karlovy Vary) jsou favority svěřenci trenéra Urbánka Oriental Glory a Sir Sun. Druhou šancí v obou dostizích jsou svěřenci trenéra Josefa Váni, Forever Dry a Touch of Genius. Trenér Urbánek to má na závodiště v K.Varech z tréninkového střediska v Újezdě u Bojkovic cca 450 km, trenér Váňa od Žlutic cca 45 km. Komu ubere cesta na závodiště v parném létě méně sil nechám na čtenářích.

V 6. dostihu (handicap na 2.400 metrů) mě zaujal výpis bookmakera na dva koně. Tango Glinka je nabízen jako druhá šance v kurzu 5,50 na vítěze a Nirgera je v pozici outsidera v kurzu 12 na vítěze. Tito dva soupeři se spolu střetli v dostihu na 2.400 metrů v Karlových Varech letos 1.7. , Tango Glinka doběhl čtvrtý s 60 kg a Nirgera druhá s 59 kg (Nirgera porazila Tango Glinku o půl délky). Teď jsou hmotnosti Tango Glinka 61 kg a Nirgera 59,5 kg neboli hmotnostní výhoda pro Nirgeru vzrůstá od posledního startu z 1 kg na 1,5 kg. Otázka zní, proč je kurz na Tango Glinku 5,50 a na Nirgeru 12 ? Odpověď je jednoduchá, protože handicapové dostihy jsou pro bookmakera z Tipsportu slabou stránkou a dělá v nich chyby při výpisu kurzů. Jezdecké obsazení Nirgery se nemění (ž.Radek Koplík), v sedle Tanga Glinky střídá žokeje Ráju žokej Zatloukal (kvalitativně zhruba stejné jezdecké obsazení). Favoritem tohoto dostihu je oprávněně Alamon s kurzem 2,70 na vítězství, Nirgera je dobrá šance na umístění (1-4 nebo 1-5) stejně jako Tango Glinka. Tango Glinka je 1-4 nabízen v kurzu 1,35 a Nirgera 2,45, na 1-5 je Tango Glinka v kurzu 1,2 a Nirgera 1,8...
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.08.2018, 10:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sedmý den v týdnu přináší 7 dostihů v Karlových Varech. Oba hlavní dostihy jsou první kategorie, oba na 2000 m a oba pro tříleté a starší. V jednom má běžet 5 a ve druhém 7 koní. Nepřijde mi to jako ideální řešení, však to myslím pan dr.Schulman někde kritizoval.
Oba hlavní dostihy mají desetinové favority, oba jsou ze stáje Lokotrans a trénuje je Luboš Urbánek. Ten méně obsazený je v pořadí čtvrtý a favorizovaný tříletý ORIENTAL GLORY má 1,85. Konkurenty mu mají být především FOREVER DRY (2,8) a GALIS (5). Právě ten se mi líbí, protože 22.7. prohrál ve Varech na stejné trati s výborným tříletým Saulem jen o nos, čtvrtý byl další přední tříletek Top One. Měl ale výhodu 3,5 kg, kdežto dnes bude naopak poskytovat tříletým 2,5 kg a dráha byla měkčí – 4,3.
Tip : GALIS 1-2 / 2
Čtyřletý SIR SUN (1,95) mi přijde jako větší jistota, největšími soupeři by mu měli být další starší TOUCH OF GENIUS (3,5) a MONTJEU THIRD (4,5). Z tříletých je tu především THISISTHEKEY (6,5), který neuspěl v českém ani slovenském derby. Vrací se ale na 2 km, což je jeho vítězná distance z Turf-gala. Dále tu jsou ještě tříletí CAPE FREEDOM (8,5) , ORSON (15) a VALENTINO DANCER (25). Z nich se mi pro překvapení líbí ORSON, který má ale problémy se startovacími boxy. Jeho soupeři jsou buď spíše mílaři nebo vytrvalci a pokud tempař MONTJEU THIRD nasadí přijatelné tempo, tak může překvapit 1-3 /3,5 se mi líbí.
V dalších dostizích se mi zamlouvá jen top favorit celého dostihového dne LINNGAR (1,5) v prvním dostihu. Ostatní jsou sázkařsky těžké handicapy nebo dokonce dostih amatérských jezdkyň v rámci ME Fegentri.
P.S. Koukám, že následkem veder - nebo úrazu v oblasti hlavy - se zde objevil tip Harryho pro handicap. Omáčku vynechám, ale NIRGERA mi na rozdíl od TANGO GLINKY svým projevem připadá více jako vytrvalec, alespoń když jsem se prohlédl jejich poslední měření sil. Jako šancovější a se stejným kurzem mi ale přijde VEGAS LAS (12), který chodí sice zepředu, ale ani na 2200 nevadl a nese příjemných 51 kg.
Tip na podslení chvíli: VEGAS LAS 1-4 / 2,45 a 1-5 / 1,8.
Jo, a co se týká duelu Urbánek - Váňa, tak můj tip je 2:0. Ale to už plyne i t toho tipu na GALISE. Co se týká kalkulací s cestou v horku, tak dnes jim cestou možná i pršelo a nebylo to tak zlé. Nebudu kalkulovat s překlepy, J a S jsou na překlep moc daleko od sebe, ale ten Újezd je u Boskovic.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.08.2018, 22:04 Předmět: K.Vary 5.8.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nevím jak z tipu Galis 1-2 Red Rumovi vyplynulo, že souboj Urbánek vs. Váňa dopadne 2 : 0! Galis krásně druhý a souboj dopadl 1 : 1 , protože Oriental Glory jaksi zapomněl vyhrát! Smile Linngar utrpěl vítězství, lehké to rozhodně nebylo a roli 1.favorita kromě Linngara dokázal potvrdit už jen Sir Sun. Návštěva na závodišti prachbídná, ale to v době dovolených ke K.Varům o prvním srpnovém víkendu patří. Hrouda odjezdil Nirgeru opravdu skvěle, coural se daleko za polem, naštěstí stihl přesně 5. místo v kurzu 1,80 jak jsem potřeboval a jako bonus si jezdec odnesl ještě sankci 2.000 Kč a zákaz startu na 1 dostihový den za skvělou práci s bičíkem! Příští víkend jsou akorát poutáky ve Slušovicích pro příznivce ranního vstávání neb začínat se bude určitě nejpozději v 10.00.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.08.2018, 8:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

GALIS druhý, SIR SUN a LINNGAR vítězové.
VEGAS LAS škrtnutý a tak jediným neúspěchem byl ORSON - předposlední. V poli 7 koní ale dál než na třetí místo vsadit nešel.
FOREVER DRY mě překvapil, asi na něho bude 2400 moc. Myslel jsem že ho GALIS i ORIENTAL GLORY porazí. To ale nic nemění na tom, že sázka na GALISE vyšla!

P.S. Jen lidé s rozumem v koncích pořád o něčem diskutují.

PONĎA PORAZILA VE WROCLAWI DELIGHT MY FIRE!!!
Laughing Laughing Laughing
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.08.2018, 20:30 Předmět: Kurzy v Tipsportu
Pište tipy na sázení
Citovat

Bystří sázející si jistě všimli, jakou o prázdninách nasadil T.... jednotnou kurzovou politiku na české a slovenské dostihy. Vítězové všech dostihů jsou vypisování na součet převrácených hodnot kurzů 1,41-1,44 neboli s výhodou bookmakera 30%, umístění na 1-2 už s výhodou zhruba 40% a kurzy na 1-3, 1-4 a 1-5 nekompromisně vypisovány s výhodou kolem 45 až 50% pro sázkovou kancelář. Inu vydělávat se musí a v Tipsportu už bookmaker přišel na to, že na těch tolik kritizovaných kurzech Betina nebude z pohledu zisku bookmakera nic špatného! Smile Konec konců konkurence žádná (Betino nabírá jen na závodištích, T.... na internetu a ve svých sběrnách a kurzy už se moc neliší, Fortuna nebere dostihy vyjma Českého derby a Velké pardubické vůbec a Synot Tip opísuje kurzy od Tipsportu), tak proč se podbízet s vysokými kurzy jako na fotbaly, hokeje a tenisy! Už jen zbývá, aby Jockey Club platil Tipsportu za bohulibé přijímání sázek na české dostihy stejně jako platí České televizi za přenosy z dostihů! Smile
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Strana 15 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy